Aktualizacja Cobry: Portal 2025 – 06 maja 2020(2)- ważny link z 7.03.2016

tłumaczenie google

Wpis jest jest trochę już „wiekowy” i niektóre filmy lub linki mogą już „nie działać”.Moim zdanie wpis ten jest niesamowicie ważny.25 05 1975 to wielki kosmiczny latawiec uzupełniony pełnią Księżyca.7 lipca 20225 to z kolei pieczęć Salomona na godzinę 12 na Londyn( Greenwich).Są to bardzo potężne konstrukcje niebieskie , bo oparte na planetach najbardziej zewnętrznych czyli Uranie , Neptunie i Plutonie.
Dla niewtajemniczonych kosmiczny latawiec to dwa sekstyle i dwa trygony
a pieczęć Salomona to 6 sekstyli i sześć trygonów
Wydarzenie ma się odbyć do 7 lipca 2025 roku , Cobra na samym początku tego roku w momencie medytacji styczniowej na koniunkcji Plutona Saturna Ceres Słońca i Merkurego pisał ,że weszliśmy już w ostatnią fazę przed Wydarzeniem( poprzednia faza trwała tylko ok. 12 miesięcy) .

Poniedziałek, 7 marca 2016 r
Plan Wniebowstąpienia

Nadszedł czas, aby wydać wielką część Planu Wniebowstąpienia dla tej planety.

Okno Wniebowstąpienie otworzyła na tej planecie maja 25 th , 1975, miała swój punkt zwrotny w dniu 11 sierpnia th , 1999 i zakończy się 7 lipca th , 2025. To było zawsze plan sił światła, aby usunąć podstawową anomalię ciemność i wywołanie Wydarzenia w tym przedziale czasowym, a ten plan się nie zmienił.

To okno czasowe opiera się na fakcie naukowym, że Słońce przesilenia jest całkowicie wyrównane z równikiem galaktycznym w ramach czasowych 1975-2021, a to wyrównanie jest idealne w ramach czasowych 1980-2016:

http://alignment2012.com/whatisga.htm

Click to access Crucifying%20the%20Earth%20on%20the%20Galactic%20Cross.pdf

pic1

Wyrównanie Przesilenia Słońce / Galaktyczny równik występuje dwukrotnie w cyklu precesyjnym wynoszącym 26 000 lat. W rzeczywistości cykl precesyjny jest doskonale porywany impulsem galaktycznego serca, które co 26 000 lat wysyła galaktyczną falę w ramiona spiralne Galaktyki. Tak więc każde wyrównanie Słońce / Galaktyczny równik zachodzi w czasie superfali Galaktycznej, albo dużej, która występuje co 26 000 lat, albo w połowie cyklu, która następuje 13 000 lat po każdej dużej:

https://books.google.si/books?id=Ob1rAwAAQBAJ&pg=PA334&lpg=PA334&dq=do+superwaves+periodically+jerk&source=bl&ots=xb7YaTKsB9&sig=iTX6pXpGqyoiOT-HouKVh45BqXk&hl=sl&sa=X&ved=0ahUKEwjc_c3Nqq_LAhVBbQ8KHX0IAnUQ6AEIJjAA#v=onepage&q=do%20superwaves% 20 okresowo% 20jerk & f = fałsz

Na szczęście dla nas oczekiwana superwala galaktyczna jest w połowie cyklu i będzie znacznie łagodniejsza niż poprzednia, która spowodowała odwrócenie geomagnetyczne w Göteborgu, ostateczne wyginięcie gatunków plejstocenu 13 000 lat temu, aw konsekwencji potop Atlantydy.

Jednak będzie wystarczająco silny, aby otrzepać całą ciemność z naszego Układu Słonecznego, oderwać go z powierzchni planety i wywołać Wydarzenie.

Centralnym punktem tej kosmicznej transformacji była już ustalona 26.000 lat temu i został ustawiony po dacie ustalonej wzajemnej całkowite zaćmienie Słońca w dniu 11 sierpnia th , 1999.

Ten centralny punkt jest niezwykle zbliżony do dokładnej daty wyrównania przesilenia Słońce / Galaktyczny równik. Astronom Jean Meeus obliczył, że to wyrównanie nastąpiło w maju 1998 r Smelyakov udoskonalił tę datę do 7 maja th , 1998:

http://2012wiki.com/index.php?title=Galactic_Alignment

Plejadanie przekazały mi się, że dokładna data to 17 maja th , 1998. Jest to dzień, kiedy los tej planecie zdecydowano a gdy siły Lekkie wiedział na pewno, że plan Ascension będzie udany.

Po otwarciu okna Wniebowstąpienia w 1975 r. Wiele Światła z wyższych wymiarów zaczęło napływać w kierunku populacji powierzchniowej, co spowodowało masowe przebudzenie prawdziwego ruchu New Age w latach 80. Niestety, Wzniesione istoty nie były świadome pełnego zakresu mocy pierwotnej anomalii i nie były w stanie powstrzymać ciemnych sił działających w cieniach. Ciemni infiltrowali ruch New Age, infiltrowali program kosmiczny Strażnika Słońca i ostatecznie przejęli planetę i Układ Słoneczny na początku 1996 roku.

W latach 1996-1998 siły Światła zostały przesadzone i musiały się przegrupować, a plan Wniebowstąpienia musiał zostać zaktualizowany. Plejadańskim flota zaczęła ponownie wprowadzić Solar System w 1998 roku i 17 maja th , 1998 otrzymanych części nowego planu Ascension z „wyższych źródeł”. Dowództwo Ashtar zaczęło ponownie wchodzić do Układu Słonecznego na początku 1999 r. I ewakuowało większość ludzkości na Ziemi do Plejad w sierpniu 1999 r.

Przed 1999 r. Ludzkość na Ziemi składała się z około 70 miliardów dusz na płaszczyźnie eterycznej i astralnej i około 6 miliardów wcielonych ludzi.

Większość z 70 mld niewyspecjalizowanych wcielony ludzkich dusz były masowo ewakuowano 14 sierpnia TH 1999 do motherships z Asztarskiego Commnad a następnie transportowane do pewnej planety na obrzeżach gromady gwiazd Plejad, gdzie zaczęły napływać bardzo potrzebne uzdrowienie.

Jedynymi duszami pozostającymi na eterycznym i astralnym poziomie były te, które były bezpośrednimi zakładnikami niefizycznych Archontów, te z silnym przywiązaniem do planu fizycznego i ci, którzy postanowili zostać, aby pomóc fizycznym ludziom jako duchowi przewodnicy.

W latach 1998–2016 siły Światła utrzymywały plan Wniebowstąpienia w ścisłej tajemnicy, aby zapobiec temu, aby ciemne przeszkadzały w jego realizacji. Wiele kanałów i intuicji próbowało uzyskać dostęp do planu Wniebowstąpienia, ale nie otrzymało żadnego sygnału.

Otrzymałem teraz zielone światło, aby odsłonić jedną część planu Wniebowstąpienia ludności powierzchniowej.

Prawdziwy proces Wniebowstąpienia rozpocznie się w momencie Wydarzenia. Energie przychodzące z impulsu galaktycznego zaczną przepływać przez pole energetyczne wszystkich ludzi na planecie. Będą kochać energie prosto z galaktycznego serca i zaczną przynosić ludzkości bardzo potrzebne uzdrowienie.

Wniebowstąpienie jest zarówno procesem indywidualnym, jak i grupowym. Każdy przejdzie przez swoje wewnętrzne doświadczenie, poprzez uzdrowienie, uwolnienie przeszłości i wewnętrzną transformację. Ponieważ wielu ludzi przechodzi ten sam proces w tym samym czasie, wzmocni to pole Światła wokół planety i otworzy drzwi dla wielu, którzy inaczej nie byliby w stanie tego zrobić. Oczekuje się, że długość całego procesu Wniebowstąpienia wyniesie kilka lat dla najbardziej zaawansowanych osób, a więcej dla innych.

Rzeczywiste Wniebowstąpienie ma miejsce, gdy uwalniamy wszystkie blokady w przepływie energii i osiągamy nadprzewodnictwo naszego ciała mentalnego, emocjonalnego, eterycznego, plazmy i ciała fizycznego.

pic2

Jest o wiele więcej i zwolnię więcej, gdy otrzymam pozwolenie.

W chwili Wydarzenia siły Światła skontaktują się z ludzkością tylko pośrednio z informacjami wywiadowczymi za pośrednictwem środków masowego przekazu. Po zakończeniu procesu aresztowania Kabały i po tym, jak większość ludzkości pokona początkowy szok, siły Światła zaczną kontaktować się bezpośrednio z niektórymi osobami. Najprawdopodobniej rozpocznie się to za kilka tygodni lub kilka miesięcy po wydarzeniu.

W tym czasie zostaną utworzone strefy kontaktowe . Strefy kontaktowe to obszary na terenie prywatnym, w których właściciele przeznaczą część swojej ziemi na potrzeby kontaktu. Właściciele ci następnie doświadczą fizycznego kontaktu z Plejadanami, którzy wylądują na ich ziemi w małym statku. Osoby te pójdą do środków masowego przekazu i przekażą swoje doświadczenia, przygotowując ludzkość na rzeczywistość Kontaktu. Te strefy kontaktu będą się stawały coraz liczniejsze, aż do osiągnięcia pierwszej masy krytycznej dla pierwszego kontaktu . Pierwszy kontakt to początek oficjalnych stosunków dyplomatycznych między ludzkością Ziemi a pozytywnymi rasami ET. Planowane jest to około roku po wydarzeniu w ONZ i będzie transmitowane za pośrednictwem środków masowego przekazu na całym świecie.

Po Pierwszym Kontakcie pozytywne rasy ET zaczną rozpowszechniać swoje zaawansowane technologie, które szybko wprowadzą ludzkość na Ziemię w piąty wymiar złotego wieku.

W tym samym czasie wiele przebudzonych osób zacznie się przenosić, aby tworzyć celowe społeczności, tak zwane obszary Światła . Po usunięciu wpływu nie-fizycznego Archonta nauczą się w tych społecznościach, że w końcu będą żyć razem w harmonii, a każda osoba będzie podążać za swoim wyższym celem i wspólnie tworzyć piękną mandalę Światła. Obszary Światła będą rosły i ewoluowały, ich częstotliwość wibracji wzrośnie, a za kilka lat połączą się ze statkami-matkami Dowództwa Ashtar z kolumnami Światła . Te kolumny przyspieszą proces Wniebowstąpienia Grupy.

Komory Wniebowstąpienia są bardzo zaawansowaną pozytywną technologią organiczną, która podnosi naszą częstotliwość wibracji i jest doskonałym narzędziem pomagającym w naszym procesie Wniebowstąpienia. Zostaną użyte po Pierwszym Kontaktie, aby przyspieszyć proces Wniebowstąpienia dla tych, którzy są gotowi.

Po pierwszym kontakcie statki dowodzenia Ashtar i Konfederacji Galaktycznej będą coraz bardziej widoczne, gdy będą się spuszczać na swoje pozycje w całym Układzie Słonecznym.

pic3

Oto najlepszy opis dowodzenia Ashtar i Konfederacji Galaktycznej, jaki mogłem znaleźć na powierzchni planety:

https://kauilapele.wordpress.com/2014/03/12/michael-el-legion-3-11-14-interview-with-alexandra-meadors-mp3s/

I dość niezawodny, piękny wizualnie opis, który pomoże ci wizualizować nasze życie po wydarzeniu:

Do tego czasu możesz poprosić pozytywne istoty ET o pomoc w swoim codziennym życiu, a oto przykład:

http://nathalijans.com/2015/09/29/we-are-flooded-with-help-and-love-available-for-72-hours-spaceships-and-help-from-divine-beings/

Lekkie siły Dowództwa Ashtar i Konfederacji Galaktycznej wysyłają znaki, że zwycięstwo jest już blisko.

Jak ten znak V (zwycięstwo), który pojawił się dokładnie w środku między moimi dwoma poprzednimi konferencjami w Laguna Beach i Irvine:

http://www.sott.net/article/302939-Huge-V-shaped-cloud-seen-over-Carson-and-other-cities-in-California-during-Harvest-Moon-Eclipse

A ten zamknięty statek kosmiczny Pleiaidan, który pojawił się w pobliżu San Jose w Kostaryce, głównego wiru energii Plejadan:

http://www.epictimes.com/2015/09/mysterious-iridescent-cloud-phenomenon-spotted-over-skies-in-escazu-costa-rica/

Zwycięstwo Światła!

Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Człowiek, Era Wodnika, femine energy, Jezus, Kosmos, Kundalini, Nieśmiertelność, Obserwacje Słońca, Obserwacje Ziemi, Przebiegunowanie Ziemi, Transformacja 2012, Transformacja 2016-2017, Transformacja 2016-2023, UFO cywilizacje pozaziemskie, Wniebowstąpieni Mistrzowie, Wydarzenie-ujawnienie, Świadomość, Życie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

62 odpowiedzi na „Aktualizacja Cobry: Portal 2025 – 06 maja 2020(2)- ważny link z 7.03.2016

 1. Margosia pisze:

  Funkcjonariusze ponoć… polskiej policji nie zachowują się jak służba dla narodu, która powinna być organem niezależnym kontrolowanym wyłącznie przez społeczeństwo jako takie a nie polityków… Zachowują się jak bezmyślne golemy, którym wydaje się, że stoją ponad prawem, że nie odpowiadają za swoje działania…

 2. Jurek pisze:

  Na szczęście dla nas oczekiwana…,

  /Zadna/

  …, superwala galaktyczna..,

  /ona nic nie ma z okresem z przed 13 tys.lat pomine juz czy/

  …, jest w połowie cyklu i będzie znacznie łagodniejsza niż poprzednia…,

  /Pominmy ten ktory?s z kolejny smecik ta zgnila jajco niespodzianka/

  …,, która …,

  /nie /

  …,spowodowała…,

  /uwaga RZADNE/

  …, odwrócenie geomagnetyczne…,

  /gdzie?s tam np./

  …, w Göteborgu, ostateczne wyginięcie gatunków plejstocenu 13 000 lat temu, a w konsekwencji…,

  /i aby sie nie dac wciagnac swirnietemu tekstowi wskazane byloby aby jego autor czy jaka?s autorka nie szastal-i niewiadomymi jak nauczyciel ktorym?s z kolei konstruktcikiem czym jest TAKRZE m.inn. matematyka ale TERZ i ktory?s RAS z kolei w postaci jedynie slow wyrazow okreslen bo/

  …, potop…,

  /znany jest ale szwedzki przy czym wiadomo ze /

  …, Atlantydy.

  /no wlasnie i jesli on bo nie byl ani szwedzkim ani zdradzieckim a teoretyczno spekulatywnym potopem prosto z szam niedoinformowanych ktory dla zadnych mieszkancow a juz w ogole nikomu z kultury Atlantow nim nie byl jak nam sami niedoinformo-wani sami bezmyslni bezmyslnym wciskaja. Atlantow zaden potop nie zaszkoczyl.Skad o tym wiadomo
  kto?s moglby sie najlepiej zapytac
  siebie i samemu sobie odpowiedziec !

  PS.

  Z calosci org.w-pis-u wynika
  jedno ! Kto?s zongluje wyrazami historycznymi niewiadomymi sprawiajac wrazenie RZE ma
  przed soba wolnych bezmyslnych idiotow sluchaczy.Gdyby bylo inaczej to rzucilby na szale np.gdzie geograficznie istniala tzw.kultura Atlantow slady po niej istnieja po dzis nie tylko pod woda NIRZ wciskac operowac niewiadomymi np.jaki rodzaj zwierzyny w jakim rejonie geograficznym co lub nie wyginelo przed 13 tys.lat-y plus
  jakie?s linki argumenty na do pod temat(cik)u ?

  To jakby kto?s nap-is-al :

  Frunal samolot do Smolenska akurat w Bangladeszu szalal monsun a na plazy w Aust…,

  https://qph.fs.quoracdn.net/main-qimg-67249b56cf14cf34741b5d48cc5dff0c

  …,rali wylowiono rekina ludojado u ktorego w brzuchu znaleziono murarza z kielnia i pusta butelka
  w reku po jabcoku.

 3. Jurek pisze:

  Polowe filmika ogladnalem.Duzo bredzi od tematu a to o czym on
  mialczy jest przynajmniej z w-pis-ow na MZ omawianych nie wielu inszo inszym mieszkancom Polski znane.Wiadomo RZE s-wirus medialny to WHO wsko NWO-wsko Banksterski bajer jawnie dazacy do zakolczykowania ludzi-iowych swiata celem kontroli stad
  ludzkich ! RZE nikt z rzadzacych nie-rzad-ow-ych przydupasow sie nie angazuje w protesty TSZYZBY oni
  wraz ze swymi rodzinami pogodzili sie na zakolczykowanie ale inna szczepionka NIRZ ta ktora maja byc zakolczykowane cale stada ludzkie ? Zdziwko winno imac a najlepiej cale stada ludzkie jak mozna dawac sobie wmawiac JUSZ o szczepionce na s-wirusa ktorego u nikogo nie stwierdzono tymbardziej ze sie zabrania debaty o zwolaniu narad niezaleznych id rzadowych na temat
  szczepionki wid👻ma ? RZE malo ludzi mowi-l fimik-owy a policji 10 siec tuzin-ow ? Wiec wszystko wskazuje na to ze stada ludzkie czekaja na danie sie zakolczykow-anie jak stada baranow. I znow beda szukac winnych tylko nie
  swe bezmozgowie RZE za to CIA Hitlerowcy Zydzi Hanysi winni.
  Ot takie bezmyslne stada parobkow bez wlasnej wizji przyszlosci zainteresowan po za fura skora komora z
  promilowymi wyjatkami
  zyjace mentalnoscia religi stosow
  i👨‍🦯d👩‍🦯a🚶‍♂️c🚶‍♀️e i fruw🧚‍♂️ajace
  plyn🧜‍♀️ace po najmniejszej sile oporu nie pod prad ! Siedza w domu jak jak garusy bez wyroku nie wiedzac RZE Pytia jeszcze niczego nie wypowiedziala a rzadowi kaplani JURZ przepowiedzieli stadom ludzkim ich przyszlosc.

  PS.
  TSZY glupote stad ludzkich mozna uznac za wrodzony talent ?

 4. Jurek pisze:

  Zeby Polska nie byla sprzedawana jeden powiedzial ? Toc co najwazniejsze to Jaruzel sprzedal i jego komusi kolesie a dzis pijaczek filipinski w Szwajcari dolarki liczy z corka trepa. RZEBY to jeszcze za sprzedane jakie?s nowoczesne technologie dla Polski kupili czy podpatrzyli jak kiedy?s z Europy Japonczycy a ostatnie lata chinscy komunisci dla i do wlasnego kraju. A tu procz rzechow mercow celem dojenia narodu sklepy banki obce do siebie sprowadzili !

 5. Jurek pisze:

  Pon.niczym nie potwierdzone smety !

  /Przez kogo ?/

  Zabijanie polskich dzieci ?

  Odprawianie żydowskich obrzędów chanuki na terenie Polski z…,

  /Wiec z pretensjami do/

  …, osob..,

  …ami na wysokich szczeblach państwowych.

  Budowanie meczetów dla bandytów islamskich…,

  /Z pretensjami do ciaskoskich bufetowej itp.na ruskich czolgach przywiezionych i do Jaruzela jegovorki ibkomuszych po fachu willi./

  …,i wspieranie ich chorych ideologii nie zgodnych z Polskimi zwyczajami.

  Czy to Rosjanie mają roszczenia terytorialne do …,

  /a malo to skasowali/

  …,naszych ziem ?

  Czy to Rosjanie w internecie nas zwykłych internautów inwigilują i …,

  /a po co mieliby/

  …,wyzywa(c)ją od ruskich agentów, troli i onucy ?

  /wystarczy RZE oskarzaja za wywolanie 2 WS ostatnio kacapia o smeci o Zaolziu ! /

  Czy to Rosjanie organizują zamachy mające stanowić…,

  /a malo organizuja i organizowali ?
  Afganistan obalenie :

  Część wojny radziecko-afgańskiej (wstępne) … Sowieci zainstalowany Babrak Karmal jako następca Amina. … We wrześniu 1979 roku został obalony przez Taraki Hafizullah Amin, …

  Eksplozje, które dały Putinowi władzę. Kto wysadzał bloki w Rosji? – TVN24

  21 wrz 2014 · A może jednak krwawa prowokacja mająca dać pretekst do „małej zwycięskiej wojny” z Czeczenią, która umocni

  …, prowokacje do kolejnych ich wojen,

  Czy to…,

  /tak to/

  …, Rosjanie…,

  Zabójca dzieci – Interwencja ZSRR w Afganistanie – WP Wiadomości

  Radziecka kasetowa mina przeciwpiechotna PFM-1, ze względu na swój kształt nazywana miną … W ciągu ostatniej doby w Rosji odnotowano 10 tys. nowych zakażeń

  …, zrzucają bomby z zubożonymi uranem na tysiące niewinnych cywilów ?

  Czy to Rosjanie, …,

  /dlaczego Polacy nie/

  …,każą …,

  /Rosjanom aby oni/

  …,nam płaci(li)ć 300 miliardów dolarów odszkodowań z
  a zniszczenia wywozki Polakow od czasow carow po czystki na Wolyniu w latach 30-stych wywozki zabojstwa mniejszosci polskiej oraz wspoludzial w wywolaniu 2 WS napasci 17 wrzesnia-KO🔪SA W PLECY wraz z Niemcami strat przesuniecia granic grabiezy Polski i 40 lat eksploatowania kraju ?/

  Czy to Rosjanie namawiają …,

  /a malo ich siedzi w Polsce i miliony wyprowadzaja z tuskami amber goldami itp. szwindlami na rozne sposoby posrednio tak urabiaja/

  …,nas do legalizacji narkotyków bądź eutanazji?

  Czy to …,

  /a kto inny jak nie/

  …,Rosjanie zniszczyli …,

  /nie tylko/

  Wojsko Polskie

  /ale tez wyprodukowanie polskiej bomby atomowej !/

  …,doprowadzając je w stanu w którym na sto tysięcy ludzi przypada około dziesięciu tysięcy prawdziwych, potrafiących cokolwiek żołnierzy?

  Czy to Rosjanie mają pretensje terytorialne w stosunku do nas …,

  /a malo przez pareset lat zabrali i bibliotek bogatych w botanike biologie astronomie Ossolinskich Sniadeckich itp. A skad w Rosji wzial sie polski Wehrner …,

  Konstanty Ciołkowski – syn polskiego zesłańca, jeden z 10 najwybitniejszych …

  19 wrz 2016 · Konstanty Ciołkowski – syn polskiego zesłańca, jeden z 10 najwybitniejszych Rosjan XX wieku. Opublikowane

  …,von Braun ?

  …,i czy to oni wykupują ogromne połacie polskiej ziemi …,

  /a skad wiadomo RZE nie ? Jak Londyn wykupuja Bulgarie hotele w Czarnej Gorze a malo w USA wykupili czy na pldn Francji ?/

  …,(szczególnie na Warmii i Mazurach)?

  Czy to Rosjanie każą nam odprowadzać rocznie sto miliardów składki członkowskiej?

  Czy to Rosjanie kazali nam zalewać szyby kopalniane, ..,

  /a malo to blokowali przez 40 lat ?/

  …,aby nigdy więcej ich już nie użytkować?

  Czy to Rosjanie kazali pozbyć się naszych cukrowni ?

  /Nie to byli polskie komuszki sprzedawczyki ala ruski i niemiecki tuski kwachy srachy milery bolki komusze itp.cwelo dilery !/

  .Czy to Rosjanie zniszczyli nasze rolnictwo i rybołówstwo?.

  /no jak nie ? Samym darmowym importem i karmieniem kuby wietnamu i kacapi./

  Czy to Rosjanie kazali wprowadzać i podwyższać zbrodnicze …,

  /jakie za komuny byly/

  …,podatki,..,

  /i rodzaj ekonomi ?/

  …, oraz nie pozwalają na ich obniżkę?

  Czy to Rosjanie wydają wiążące dla Polski tysiące kretyńskich dyrektyw niszczących…,

  /jakie sa/

  …, resztki naszej gospodarki ?

  /bankomant w banku lacznie z jego siecia SWIFT …,

  /jelop mysli ze mysli a nie wie ze dzieki nie polskiemu systemowi bankow MORZE prosto ze zmywaka zaplacic czynsz 1000 km albo i dalej za swoj sracz./

  …,i technologia ?/

  Czy to Rosjanie wprowadzili do naszego kraju pięćdziesiąt hipermarketów…,

  /a po co mieliby sobie dodatkowa robote robic ? Wystarczy RZE opedzluja gaz i rope najdrozej
  Polakom ! Czy sa firmy w Polsce/

  …,które nie odprowadzają ani grosza do Skarbu Państwa ?

  /a malo to socjalistow i komuchow w polsce nie placi ani grosza w ramach bo to polskie nie tykalne bo czerwonych ?/

  Czy to Rosjanie zabronili nam dofinansować stocznie ?

  /Nie. Bo w ramach R-osji W-szystko P-olsce G-owno stracili by darmowe statki !👇/

  Czy to z winy Rosjan…,

  /Szukaj glupi trolu 🖕odpowiedzi powyzej!/

  …, pozbyliśmy się naszego przemysłu włókienniczego, chemicznego, tekstylnego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, kopalnianego, hutniczego, obronnego, transportowego, włókienniczego, telekomunikacyjnego, stoczni

  Czy to Rosjanie za marne grosze wykupywali …,

  /o jakie/

  …,perły polskiego przemysłu ?

  /biega ? Ty glupi trolu ?/

  Czy są Rosjanami panowie Soros i Sachs, autorzy „Planu Balcerowicza”, którzy…,

  /nadal aktualne /

  …, wyprowadzili ..,

  /nadal /

  …,z polski kilkaset miliardów dolarów ?

  /Dlaczego ? Nawet Chinczyk Holender Francuz itp.bylby glupi aby komu?s zrobic usluge i nie zarobic za zainwestowane. Kto komu daje co?s darmo ? To tylko kto?s o mentalnosci sredniowiecznego parobka ! I to /

  Ograniczenie potencjału militarnego ?

  /To zwiekszyj jelopie kup sobie pare 🤣migow i zaporozcow🤯 swirze albo wlasny skonstruj zamiast F-16 scie Gripenow japonskiego Mitshubisi brazylijskiego Embrayera czy kanadyjskiego ARROW-a CF105 nie gniotsa nie lamiotsa wraz z ulepszona technika od wynalazcy roweru u niemca na strychu pana Rowerowa jak to mialo miejsce jego ulepszanie wariat zrobil dodatkowe dziurki wywiercil w lozyskach…,/👉

  /”Jeszcze pół roku później wyjmowaliśmy z samolotu fragmenty zwłok”. Kulisy …

  O tej katastrofie różnie mówiono, czasem niestworzone rzeczy. Pewne jest … Kulisy katastrofy, w której zginęła Anna Jantar. Krzysztof .

  O tej katastrofie różnie mówiono, czasem niestworzone rzeczy. Pewne jest/

  👉…, podczas przegladu zeby one sie nie grzaly olej z nich wyciek sie do czerwonosci nagrzaly no i dlatego w Polsce mielismy prawie Las Vegas Las Palmas a naprawde Las Kabacki kolega …,

  …,przy temacie piramid-y z 15 wiosen temu sobie o tym nawijalismy. ! A w zeszlym roku podczas urlopu bylem swiadkiem w jego prawie do konca rozsprzedanym zakladzie odlewniczo tokarsko uslugowym kiedy prezes spoldzielni do kolegi a on musial jelopowi wyjasniac
  temat-cik zastosowanie ?

  Mika – jest to materiał niezwykle elastyczny i odporny szczegolnie na glupote wyksztalciuchowych i komuszowych.

  Mik👉 ? jest obecna prawie w każdym budynku w Teotihuacan⛰

  Mik(🚮e)

  👉ke Korwin ? Jest obecny w kazdym programku na Woronicza ta komusza glupota zidiociala jest /

  ⛰…,stabilna przy kontakcie prądu, światła, wilgoci i ekstremalnych temperatur. Ma doskonałe właściwości elektryczne jako izolator i dielektryk i może wspierać pole elektrostatyczne,

  👉…,metalowiec spawacz tokarz mi podczas oba🍾lania na poczatek o tym rosyjskim fachowcu 15 lat-ek temu mi fabrycznych przerobek ulepszaczu nawijal bo ruskim edisonem nie tylko ja od szkoly podstawowej nie bylem duzo z nas juz od podstawowki ani j.rosyjskim nie byla prawie cala klasa zainteresowona bo po co ?/

  Wiec do kogo masz belopo trolu kacapski o to pretensje ?

  P(awlaki sralaki)odpisanie z Rosją niekorzystnej umowy gazowej (najdroższy gaz w Europie)

  (Rudy 102 TSZY makreli spioch ?)Zgoda na wprowadzenie do Polski GMO

  (Rudy rydz)Przyjęcie zabójczego dla polskiej gospodarki pakietu klimatycznego

  PS.

  Kompletne brednie. Sprowadz sobie Chinoli oni tobie jelopie pomoga i militarnie demokratycznie i przy pomocy Wuhan a jak to bedzie to wybuduje jak u siebie 5 G bez pytania czy szczasz pod wiatr czy we wlasne portki.A sprobuj spalic
  ich siec 5 G czy robic cololwiek nie bedac zaczipowanym ty glupi parobku majacy pretensje do wszystkich o wszystko tylko nie o wlasny wrodzony talent glupoty !

  • Zygmunt pisze:

   Grzechy przeciw Duchowi Świętemu. Jak brzmią?

   https://wiadomosci.onet.pl/religia/grzechy-przeciw-duchowi-swietemu-jak-brzmia/eq1cy5x?utm_source=wiadomosci.onet.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

   BREDNIE tego samego typu co polityczno światopoglądowa papka sprzedawana przez naukę elementarną / szkolnictwo / i mas media …bezmyślnym tłumom ….

   Lecz warto się zastanowić , skąd organizacja totalnego zamordyzmu dokoptowała w poczet swych dogmatów pojęcie Ducha Świętego …..

   Jeśli się uwzględni że matrycą informacyjną wszechświata jest ŚWIADOMOŚĆ to wówczas można zrozumieć zaprzęgnięcie owej informacji przez bandę społecznych pasożytów do roli narzędzia trzymającego w strachu bezmyślne / pozbawione właściwej informacji tłumy / ……

   W dobie obecnie dla większości zrozumiałych pojęć tyczących szeroko pojmowanego wirtualu , nie jest wielką sztuką założyć , że całość wszechświata którą ów wirtual kopiuje ma podobną konstrukcję …

   lecz owa konstrukcja powstała w oparciu o pierwotny plan STWARZANIA miliardy lat temu i nadal funkcjonuje …a w której programem nadzorującym jego trwanie i funkcjonowanie jest ŚWIADOMOŚĆ ….

   To ŚWIADOMOŚĆ w powiązaniu z energią inicjuje powstawanie miriad jednostek indywidualnego życia ….

   lecz jeśli inicjuje to musi również uwzględniać unicestwienie tego co w swym rozwoju pobłądziło odcięło się od zasad funkcjonowania podług nadrzędnego programu ….

   Związek między fizycznym ciałem-procesami biologicznym , świadomością , a duchem / ekstraktem świadomości / jest zbyt czytelny aby go pomijać …lecz trzeba wiedzieć,że ani uczucia , ani myślenie /intelekt / rozdzielone NIE SĄ świadomością …..

   ————————————————————-

   wczoraj obejrzałem przerażający film https://www.youtube.com/watch?v=F02v6KD1SJg
   przerażający lecz nie z powodu tego co ukazywał , a z faktu ,że to co było wyrazem okrucieństw wojny i tego jakim potrafi być człowiek ….oglądam przez całe życie ….z tym ,że coraz bardziej zakamuflowane ……czynione w białych rękawiczkach ……

   Prawdziwe piekło dopiero nas czeka / warszawskie getto / będzie pryszczem z przeszłości w stosunku do tego …co teraz jest szykowane ….. ogólnoświatowy holokaust , a nie zaledwie jak lata temu eksterminacja wybranych narodowości ……

   Przyczyna ??? …. przeczenie istnieniu Ducha świętego – ŚWIADOMOŚCI , brak spójności rozwoju ludzkiej cywilizacji w kierunku uzyskania równowagi między uczuciami wyższego rzędu a intelektem …w większości zaludniające Ziemię niekompletne osobowości zaprzedane programom życia kosztem innych ….

   Diabelski taniec dopiero na Ziemi się zaczyna , czy jego koniec zobaczymy za naszego życia wątpię …. / to proces długofalowy / , lecz wyparcie się przejścia z życia w rozumie w stan bycia w ŚWIADOMOŚCI traktuję jako autentyczną przestrogę mówiącą o groźbie kompletnego unicestwienia… jeśli ktoś temu zadaniu w swym procesie wzrastania nie podoła …….

   budzik

   • Maria_st pisze:

    „Związek między fizycznym ciałem-procesami biologicznym , świadomością , a duchem / ekstraktem świadomości / jest zbyt czytelny aby go pomijać …lecz trzeba wiedzieć,że ani uczucia , ani myślenie /intelekt / rozdzielone NIE SĄ świadomością …..”

    świadomość–to słowo i tak naprawdę to określenie może być wszystkim i niczym .Do dziś pamiętam moje pierwsze spontaniczne wyście z ciała co skojarzyło mi się wtedy ze śmiercią.
    Widziałam swoje ciało fizyczne, od którego rozdzielało się od głowy a skończyło na stopach ciało eteryczne, jakby spoza głowy / ale bardzo bliskiej odległości.
    Wychodzi na to że świadomość / nieraz nazywam to zapisem, duszą / to coś inteligentnego spoza ciała fizycznego co jakby kierowało ciałem – to takie moje wnioski…i może to COŚ nawet kontaktować się z nami telepatycznie / co sama doświadczyłam nie raz / .
    Czym ta inteligencja jest ?
    W jaki sposób powstają ciała / ubrania, wehikuły / dla tej inteligencji ?
    Heh to takie absurdalne……

    „Przyczyna ??? …. przeczenie istnieniu Ducha świętego – ŚWIADOMOŚCI , brak spójności rozwoju ludzkiej cywilizacji w kierunku uzyskania równowagi między uczuciami wyższego rzędu a intelektem …w większości zaludniające Ziemię niekompletne osobowości zaprzedane programom życia kosztem innych ….”

    kochany budziku dlaczego tak się burzysz ?
    dlaczego innych określasz tak brzydko i często mimo iż uważasz się za świadomego ?
    Zastanów się nad tym …..
    Właśnie tak się to nakręca…najpierw brzydkie określenia…..potem mordowanie przez tzw świadomych w swej głupocie.
    Dlaczego ci tzw świadomi chcący dobrze dzielą ludzi wg własnego widzimisię wkładając ich do jednego kotła a słowa jakie niosą są już zwiastunem co w nich jest zakłócone.

    • Zygmunt pisze:

     świadomość–to słowo i tak naprawdę to określenie może być wszystkim i niczym

     dlatego Ty wciąż propagujesz Marysiu hasła pozbawione … definicji kim jesteś ….

     Mędrczyni bez pełnego samej siebie zrozumienia ?????…

     nazywam to propagowaniem bajek typu ….bo mi się śniło …że mi oko wygniło…ale nie wiem dlaczego ……mi się to śniło… na to samo choruje Twój kumpel od snów Aloś …

     czym więcej mi się śni …..tym bardziej na tym się skupiam …..i nic więcej mnie nie interesuje …

     fajne ..ale większość żyje podłóg zasad obowiązujących na jawie ….

     =================================================

     Nie wiem …jaką wartość maja wstawianie przez Ciebie treści w przestrzeń 3G za pośrednictwem forum MŻ

     lecz traktując wszystkie Twe wpisy dotycząc Twej osoby rozumiem ,że poza rodzinnymi zawirowaniami życie do czasu wirusa wszczepionego w ludzkie łby miałaś jako egzystencję od strony materialnej poukładaną ….

     więc zapytam jako gówniarz mistyczny i w rozumie ..w czym Marysiu jesteś lepsza …w materialności , czy w duchowości …a może piszesz na forum zaledwie wtedy kiedy z racji nudzenia się ….chęć Ci przyjdzie …

     zadam swe drażniące nawet najbardziej śpiące umysły
     pytanie ….

     Marysiu ..po co żyjesz ?????
     a jeśli nie wiesz , to dlaczego swe
     myśli …w eter puszczasz ……

     logicznym jest argument ……
     jeśli nie wiesz po co żyjesz
     to po co żyjesz …
     i jakieś treści na temat życia
     publicznie wyrażasz……

     • Dawid567. pisze:

      Marek naprawdę tymi wpisami stale atakującymi personalnie Małgosię, dajesz wyraz swojego baaaaaaaaaaaaaaardzoooooooo wysokiego poziomu Duchowości , ech Budzik szkoda słów.

     • Margosia pisze:

      „Marek naprawdę tymi wpisami stale atakującymi personalnie Małgosię…”
      ___
      Akurat, w tym przypadku Dawidzie… nie mnie zaatakował budzik, ale… nie ma znaczenia czy jestem to ja, Marysia, Daria, Jurek, Mały… czy Aloś…, nie mówiąc już o wszystkich innych ludziach okreslanych przez Marka jako ludzie: „poniżej progu świadomości, którzy nie wiedzą po co żyją” i szczerze mówiąc: mam już serdecznie dosyć jego negatywnej energii nieustannie rozsiewanej na blogu MŻ, dlatego wyraziłam to głośno i wyraźnie i mam nadzieję, że ten człowiek zrozumie przesłanie kierowane do niego !!

     • Dawid567 pisze:

      Tak tym razem była Maria, ale przecież to On jest tym naszym Wielkim Mistrzem- nasz Marek -Wielkie Guru najmądrzejsze.Chylę czoła przed Wielkim Guru

     • Maria_st pisze:

      dlatego Ty wciąż propagujesz Marysiu hasła pozbawione … definicji kim jesteś ….”

      Jestem-Kim Jestem…

      „Mędrczyni bez pełnego samej siebie zrozumienia ?????…”

      bo uwazasz iz głupcem jesteś ?
      Ja Siebie rozumiem

      „nazywam to propagowaniem bajek typu ….bo mi się śniło …że mi oko wygniło…ale nie wiem dlaczego ……mi się to śniło… na to samo choruje Twój kumpel od snów Aloś …”

      uważaj to i za chorobę – Twój wybór
      ja sny Alosia rozumiem lub staram się zrozumieć, ale nie piszę ani nie myślę iz jest chory

      „czym więcej mi się śni …..tym bardziej na tym się skupiam …..i nic więcej mnie nie interesuje …”

      sny mi ukazują to, co sama czując odrzucam, bo są często bolesne lub zbyt abstrakcyjne

      „fajne ..ale większość żyje podłóg zasad obowiązujących na jawie ….”

      ta ta..a ja żyję w króliczej norze…..ha ha ha oj budzik budzik…..chiba jesteś jakąś częscia absurdu w mojej norce

      „Nie wiem …jaką wartość maja wstawianie przez Ciebie treści w przestrzeń 3G za pośrednictwem forum MŻ ”

      taką sama jak Twoje, do jednych to trafia a do innych nie…kłania sie intuicja lub zbieractwo myśli

      „lecz traktując wszystkie Twe wpisy dotycząc Twej osoby rozumiem ,że poza rodzinnymi zawirowaniami życie do czasu wirusa wszczepionego w ludzkie łby miałaś jako egzystencję od strony materialnej poukładaną ….”

      jest tak jak chcę

      „więc zapytam jako gówniarz mistyczny i w rozumie ..w czym Marysiu jesteś lepsza …w materialności , czy w duchowości …a może piszesz na forum zaledwie wtedy kiedy z racji nudzenia się ….chęć Ci przyjdzie …”

      po prostu JESTEM

      „Marysiu ..po co żyjesz ?????
      a jeśli nie wiesz , to dlaczego swe
      myśli …w eter puszczasz ……”

      jako dziecko żyłam dla rodziców, potem dla męża i dzieci a gdy zrozumiałam to już nieraz pisałam
      -Jestem TU dla ŻARTU

      logicznym jest argument ……
      jeśli nie wiesz po co żyjesz
      to po co żyjesz …
      i jakieś treści na temat życia
      publicznie wyrażasz……”

      Nie raz pisałam że cokolwiek mówimy, piszemy nie ma znaczenia bo wszystko JEST
      Ludzie marzą o Raju, Złotej Erze a nie pamiętają NIC…..a COŚ było i jest.

     • Zygmunt pisze:

      Dziękuję za odpowiedź wyłącznie z szacunku , gdyż mnie wymiana poglądów nie jest potrzebna …wiedzę potrzebną do budzenia posiadam …
      podziękować powinni Ci ci którzy dopiero się zaczynają budzić …lub śpią dalej ….

      .Do dziś pamiętam moje pierwsze spontaniczne wyście z ciała co skojarzyło mi się wtedy ze śmiercią.
      Widziałam swoje ciało fizyczne, od którego rozdzielało się od głowy a skończyło na stopach ciało eteryczne, jakby spoza głowy / ale bardzo bliskiej odległości.
      Wychodzi na to że świadomość / nieraz nazywam to zapisem, duszą / to coś inteligentnego spoza ciała fizycznego co jakby kierowało ciałem – to takie moje wnioski…i może to COŚ nawet kontaktować się z nami telepatycznie / co sama doświadczyłam nie raz / .
      Czym ta inteligencja jest ?
      W jaki sposób powstają ciała / ubrania, wehikuły / dla tej inteligencji ?
      Heh to takie absurdalne……

      ===============================================

      W jaki sposób powstają ciała / ubrania, wehikuły / dla tej inteligencji ?
      Heh to takie absurdalne……
      Jestem-Kim Jestem…

      Absurdalne czyli co przekraczające możliwości zrozumienia , dotknięcia .dookreślenia i ucieczka w Jestem-Kim Jestem ….zapożyczone od koleżanki Jestem ….która tak naprawdę erystykę tylko miała opanowaną do perfekcji …lecz kim jest i po co żyje sama do końca nie wiedziała …..tak jak inni zrozumienia tego szukała …..

      dookreślenia i informacja kim jest człowiek jest już dostępne /nawet w necie/ …ale ma w tytule słowo Bóg ….Plan Boga ….,

      a na Ciebie Marysiu słowo Bóg działa jak czerwona płachta na byka ….wiesz ile straciłaś nie wysłuchując owych wykładów ……
      straciłaś możliwość poznania zrozumienia w kategoriach realiów naukowych tego co było Twym udziałem … oglądanie kolejnych powłok energetycznych człowieka ….

      Na tym forum , nie ma osoby o uporze w dociekaniu KIM JESTEM w takim natężeniu by przekraczać wszelkie własne przywiązania , uprzedzenia i fobie ….

      każdy siedzi w swym dołku okopany jak żołnierz w okopie i do innych w owej wymianie zdań swymi przemyśleniami strzela / informacją jakiej przyznał rację w swej głowie /

      I ktoś mi powie ,że zbrodnią jest wartościowanie poziomu świadomości ludzi …..

      od lat sześćdziesiątych ubiegłego wieku latamy po całym US , nauka sprzedaje nam informacje z kilkudziesięcioletnim opóźnieniem i na dodatek z błędnym wektorem jej rozwoju ….kierunkiem poszukiwań

      nie chce mi się dalej pisać
      bo robię za budzika , a nie guru szuru buru ……

      ==================================

      sny mi ukazują to, co sama czując odrzucam, bo są często bolesne lub zbyt abstrakcyjne

      żeby się obudzić trzeba poznać gorzką prawdę o sobie i o nas

      taką sama jak Twoje, do jednych to trafia a do innych nie…kłania sie intuicja lub zbieractwo myśli

      większość siedzi w swych dołkach z ledwie garstką uzbieranych myśli lub dla śmichu z całą wiki miki ……, ludzi komunikujących się z WJ – Intuicja prawie nie ma ……

      jako dziecko żyłam dla rodziców, potem dla męża i dzieci a gdy zrozumiałam to już nieraz pisałam
      -Jestem TU dla ŻARTU

      a czy owo dla ŻARTU to nie swego rodzaju zasłona dla pytań bez odpowiedzi , lub chroniąca przed tym że patrząc na to wszystko co się wokół widzi można zwariować …?

      Nie raz pisałam że cokolwiek mówimy, piszemy nie ma znaczenia bo wszystko JEST
      Ludzie marzą o Raju, Złotej Erze a nie pamiętają NIC…..a COŚ było i jest.

      a kto im niepamięć w główki włożył upadek w materię łamie skrzydła , ale leczy rany CZEGO NIE CHCEMY PAMIĘTAĆ ??? skrzydła to min. pamięć …musimy mieć za sobą coś bardzo paskudnego ,że tak nisko w plan zwierząt upadliśmy ….

      i wciąż mamy główki zamurowane w materii ….

      dziękuję Marysiu za argumenty do budzenia
      śpiochów ….

     • Maria_st pisze:

      „zapożyczone od koleżanki Jestem ”

      po prostu……..

      „dookreślenia i informacja kim jest człowiek jest już dostępne /nawet w necie/ …ale ma w tytule słowo Bóg ….Plan Boga ….,”

      Marku Tu sobie określaj jak chcesz ale dla większości to słowo oznacza coś innego

     • Zygmunt pisze:

      „zapożyczone od koleżanki Jestem ”

      po prostu……..

      Jeśli owo ” po prostu ” jest potwierdzeniem mego stwierdzenia …

      to czy jesteś pewna że wybrałaś sobie właściwy światopogląd jeśli Jestem była na prawdę dobra tylko w erystyce a sens życia ..nie do końca rozumiała …….

      nosiła w sobie potężna traumę z swej przeszłości wyrażoną we śnie ……zabijaj albo będziesz zabijana ….wybrała…..wolę przestać istnieć ….

      trauma to potężny psychiczny bodziec …może mącić obiektywne rozumienie ….

      kończę bo zmienia się to
      w wykład z psychologi …..

    • Margosia pisze:

     „…Mędrczyni bez pełnego samej siebie zrozumienia ?…”
     ___
     Jeśli nie stać ciebie budzik na powiedzenie czegoś mądrzejszego, to lepiej zamknij japę i zaprzestań tego pajacowania !
     – Czy aż tak jesteś zaślepiony, że nie widzisz tego, że nikt już nie ma ochoty czytać tych twoich wypocin w postaci nieustannych oskarżeń, kpin czy cynicznych uwag ?!!
     Zachowujesz się niczym troll internetowy i zapewniam ciebie, że w końcu doigrasz się tego – co tak usilnie się prosisz !

     • Zygmunt pisze:

      zamknij japę i zaprzestań tego pajacowania !

      =======================

      I wice wersa

      zapewniam ciebie, że w końcu doigrasz się tego – co tak usilnie się prosisz !

      a cóż się takiego stanie …zostanę zbanowany ??? ……o co usilnie zabiegasz , by móc wypisywać bez ograniczeń swoje infantylne przemyślenia ……

      Kilka lat temu panowała na tym forum ” trójca święta ” określiłem Was wtedy ” lwice ” i wstawiłem zdjęcie jak trzy lwice łomot jednemu lwu spuszczają ….abyście się same zrozumiały…

      krew na forum tylko w ;przenośni się lała gdy panie kolejnych delikwentów do pionu ustawiały , a pion wyglądał tak że co drugie słowo miało być wstawione czerwone serduszko ….i tylko o serduszkach należało pisać by się ” trójcy ” nie narazić ….

      Trójca się rozleciała , a serduszka zastąpiła informacja o wirusie w umysłach panującym od bieguna do bieguna …

      i Ty mnie będziesz pouczać jak ludzi budzić
      proś Bozię o rozum do głowy …..

      ————————————

      On jest tym naszym Wielkim Mistrzem- nasz Marek -Wielkie Guru

      gdybym pretendował do roli mistrza …to bym każdemu się podlizywał / audytorium nigdy nie było tutaj zbyt liczne / są określenia bardziej dosadne w temacie zdobywania poklasku / …
      a ja jakoś staję znacznej ilości wpisów kontra ….

      może Dawidzie przypomnisz sobie słowa : masz być gorący lub zimy , letniego wypluję

      czy je rozumiesz ???….nie wiem … ale tak jak zadaję ludziom pytanie po co żyjesz ? tak mogę zapytać ? jesteś , zimny , gorący czy letni …sam sobie odpowiedz …ja osoby tutaj piszące wystarczająco już poznałem …

      o sobie mogę tylko powiedzieć …zimny- gorący …
      ale na pewno nie letni …..
      więc spełniający swą rolę
      budzika……

      ps.
      a gdy już ulegniesz pobożnym życzeniom Małgosi to pomyśl wcześniej ,że utracisz ciągłość wpisów osoby która od początku wskazywała z jakich powodów lęgnie się pandemia w głowach …./gatunek pod progiem świadomości / ….

      a generalnie to decyzją o zbanowaniu tylko byś mi pomógł , bo bycie budzikiem na tej planecie to ciężki kawałek chleba …..ale Ci przekleństwami …nie pomogę …..

   • Margosia pisze:

    Lekcja historii: Eugenika dla Ziemian na XXI wiek…

    • Maria_st pisze:

     Eugenika…
     Kiedyś na blogu pisała o tym słowie Michaela i chyba tez coś wspomniała o Hebrze – tylko nie pamietam w jakim kontekście .

     • Maria_st pisze:

      odnalazłam część :
      „….Pani Maria_st pisze; „-aby zrozumieć o co w tym wszystkim chodzi trzeba poukładać
      wiele klocków”.Dosłownie takie klocki i inne figury zobaczyłam we śnie i usłyszałam
      jak się mi wydaje słowo-klucz :”Eugenika”.
      Cd. napiszę jak sobie to wszytko przypomnę i poukładam.
      Pozdrawiam 🙂 ”
      https://nnka.wordpress.com/2011/10/30/kiedy-slepy-slepego-prowadzi/#comment-235

     • Margosia pisze:

      „…Czy wiesz, co się dzieje na tym świecie ?
      Raport 8 maja 2020

      Na całym świecie od kilku lat występują olbrzymie pożary, a ich wygląd mocno odbiega od normy, choć media głównego nurtu próbują to zatuszować.
      Dotyczy to dzikich miejsc i lasów, ale także osiedli ludzkich i kurortów.
      Czy ostatnie pożary w Czarnobylu i Biebrzy również mogą być efektem DEW (broń z ukierunkowaną energią) ?…”

      Kolejny filmik jest… jak dla mnie… częściową odpowiedzią na zadane przez autorkę poprzedniego filmiku pytanie – czy wiemy co się dzieje na tym świecie…
      William Tompkins… „Wybrany przez obcych”, część 2.

     • zygmunt pisze:

      czy wiemy co się dzieje na tym świecie…
      William Tompkins… „Wybrany przez obcych”, część 2.

      nie wiem jakie blokady trzeba mieć w głowie lub czego w niej brakuje , gdy po obejrzeniu filmu / bo chyba jak się coś wstawia to się to obejrzało / słucha…. żeby nie powiedzieć ….

      cholera ten budzik ma rację pisząc otrzymane informacje o nas …..

      jesteście zaledwie poletkiem białka na planecie Ziemia , lub z innej beczki ….

      gatunek pod progiem świadomości …z którego ciał eksperymentatorzy czasem kolację spożywają ……

      gdybym nie miał wpisanej w swą świadomość wiedzy ,że co żywe ma prawo w wolności istnieć , a nie być na pokarm lub doświadczenia genetyczne hodowane …

      to bym już dawno prób
      budzenia Was zaniechał
      śpiący uprowadzeni w materię …..

     • Dawid567. pisze:

      Zacznijmy Małgosiu od części I , tak proponuję.

     • Dawid567 pisze:

      Bardzo interesujący wywiad ( audio) z Williamem Tompkinsem ukazał się w tym roku na witrynie Kosmiczne Ujawnienie.

 6. Jurek pisze:

  Maria_st.

  /Jesl/

  I może …,

  /to wpierw wyjasnij czym jest/

  …,to COŚ…,

  /ktore/

  …, nawet …,

  /MORZE/

  …,kontaktować się z nami…,

  /zapewnie z ludzmi rozumie sie RZE /

  …, telepatycznie …,

  /tym bardziej twierdzisz to/

  …, co sama doświadczyłam nie raz  ?

  I RZEBY nie wygladalo na dretwa nawijke druciarza z elwisem.

  Wiadomo RZE wiecej niz jeden z ktos?i-owych w przypadku telep…,👉

  /…,ati ? Ogólnie pojęta możliwość komunikacji pomiędzy formami życia bez użycia żadnych znanych człowiekowi zmysłów. … Zjawisko telepatii jest na ogół przypisywane zdolności umysłu ludzkiego do wysyłania oraz wybiórczego przechwytywania swoistych fal mózgowych nawet na duże odległości…,/

  👉…,ati musi sie opier…,

  /ac nie na oparach z parn…,

  https://a.allegroimg.com/s128/11b092/dec4d362404e95d0ce04a0babeb9/Parnik-gospodarczy-ocynkowany-100L-kociol-stalowy

  …,nika czego nie zwe RZADNYM fenomenem poniewaz nie wiem TSZY istnieje co?s takiego👉 …,

  …,ac sie o?n o?na on?o o?ne na przesyle czego?s do kogos co rownowazne byloby korespondencji wymianie mysli ot po prostu kto?s-i-ow-y-a jacy?s ilu?s wiecej NIRZ dwoch miedzy soba jak komora i dodatkowo whats ap-em mysli zdiecia a nawet glosowymi zgrzytkami szmerkami pis-czeniem loskotem odglosem stukotem alfabetem pana Morsea a nawet syczeniem sie poruzumiewa..,

  /c moga/

  👉…,ja-k telep…,👉

  👉…,ti-a może to COŚ nawet kontaktować się z nami telepatycznie🥱 / co sama doświadczyłam nie raz 😳

  🤔🤔🤔Nie potrafię przytoczyć dokładnych słów, bo to był rodzaj telepatii.🤔🤔🤔

  1)Nie słyszałeś o telepatii ?

  2)Publiczny przekaz telepatyczny nr 285 Chicago

  👉…,atia 🤔! Roznych Gigantow w-pis-y a RZADNYCH wyjasnien na temat wymyslnej TELEPATI-a wiec lans egejn :

  Skoro ma byc byte blizej nie okreslone zjawisko pod tytule TELEPATIA znakiem tego musi byc zauwazaln(e)a ! Poniewaz kto?s-iowa ktos?iowy ktosie jakie?s sygnal-ik-i wysylaja miedzy soba typu np. halo halo to nie radio gaga…,

  …,a Londyn ona czarna on blondyn ona flirtuje telepatycznie z Michalem …,

  Landon…,

  https://g.co/kgs/Vt4ZSH

  …,em z Ponder…,

  …,osy TERZ we snie w nocy nawet gdy oboje po dachu lunatykuja. Czyli od kogo?s zostaje wyslany sygnal a u kogo?s innego odbierany tylko nie wiem jak jest z zakrzywienie ziemi sygnalu P…,

  …,elo pis-y eseldely itp.komusze serwery….,

  …,Okonywanie-m tzw. zakrzywienie ciala Gai matki zywicielki ziemi.
  Krocej nawinowszy takie zjawisko jak cio?s jak TELEPATIA musi byc odczuwalne przez obu telepatowych szczegolnie postrzegane .Jeszcze jasniej.Kiedy?s w ramach RWPG-ie Rosji Wszystko a ona Polsce Gowno. Bo skad ta czarna i nie (b)-L-a(o)-nd(y)o-n wiedzieli by. TSZY istnieje mozliwosc grypsu grypsu miedzy soba wymiana informacji jesli oni oboje o fenomenie telapati-(A) nic by nie wiedziec ? Jeszcze prosciej ! Np.elektrownia wysyla komu?s
  przy pomocy kuriera poczty listu email-a zawiadomienie z zadaniem
  nadplaty i zaplaty w terminie co zostalo nie zuzyte z przed licznika a a za to co zostalo zuzyte z odczytu licznika.Bo skad ja mam wiedziec jaki kolejny haracz elektrownia i kiedy zadac bedzie ? Przeciez ja nie jestem duc👻hem ‚Swiety’..,

  …,m !…,

  …,jak-i-m byl TERZ aktor pod tytulem i godnosci pan R. Moore.Bo jak mozna rozpoznac zjawisko telepati jesli nie przy POmocy spostrzegania ? A jesli jakiego?s zjawiska nie mozna dostrzec to wery izy obojetnie czy przez fizola czy umyslowego rozumiane.Wowczas czego?s takiego nie ma ! Skad Rosja miala by wiedziec czy tuszonka JUSZ w drodze w beczkach od farby na olimpiade wmdo Moskwy ? Albo
  info z elektrowni RZE znow wyzszy
  haracz za energie ? Chociaz wlasciwie nie powinno sie za orad a jedynie za licznik placic poniewaz elektrony wracaja z powrotem do elektrowni.

  BO POWIEDZIEC RZE TELEPATIA JEST NIEZAUWAZALNA I NAWIJAC RZE ISTNIEJE NIE MA NIC nada nating to du z ? Nawet nie i z RZADNYM FENOMEN-IKIEM ! A jesli JURZ kto?s i na zywca na chama to ? Ma tylko i wylacznie taki kto?s wsPOlne-go z-e ?

  waniem ! Swiro

 7. Jurek pisze:

  Ten swir-niety bialy jak mu tak zle jako bialemu to niech sie przeniesie do zoltego czarnego czerwonego kolorowego kraju pomoc jako bialy
  w skonstruowaniu wodociagow no i niechby co?s zrobil aby w bogatych w surowce krajach jak np.w Afryce przestal tym razem zolty chinczyk ich kolonizowac i odsurowcowywac.
  Swir-niety dobrze odzywiony jako bialy u bialego bredzi RZE czlowiek pochodzi z Afryki i sie porozchodzil z tamtad po swiecie ale nic nie mowi jak czarny murzynek bambo stal sie idac z Afryki po drodze zoltym czlowiekiem Pekin…,

  https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Cz%C5%82owiek_peki%C5%84ski

  …,ski-i-m a idac jeszcze dalej w kierunku …,

  /uwaga niby a RZADNA logika :

  Murzyn-ek Bambo gdzie mial FULL zwierzyny wody zarcia jak i brak potrzeby spania z niedzwiedziami w skorze wybiera sie w zimne rejony na polnoc /

  …,idac dalej szlakiem mongolskim pozniej czerwono Indianowym ktory przywendrowal z Azji na kontynent Amerykanski JUSZ jako czerwono-skory czy to ma zwiazek ze wszyscy wedrowcy to cwele z Afryki ktorzy obciagali kameleonom ? Reszty z polowy i tak po lebkach ogladnalem bo po co mi ten dobrze odzywiony druciarz i jego dretwa nawijka.

  • Margosia pisze:

   „…Reszty z polowy i tak po lebkach ogladnalem…”
   ___
   To i tak Jurasku masz więcej cierpliwości ode mnie, bo ja dotrwałam jedynie do 4-ej minuty…

 8. Maria_st pisze:

  „a na Ciebie Marysiu słowo Bóg działa jak czerwona płachta na byka ….wiesz ile straciłaś nie wysłuchując owych wykładów ……
  straciłaś możliwość poznania zrozumienia w kategoriach realiów naukowych tego co było Twym udziałem … oglądanie kolejnych powłok energetycznych człowieka ….”

  Marku kłamstwa czy czyjeś wyobrażenia mnie nie interesują a Ty to widzisz jako czerwona płachtę na byka…..chcesz, lubisz je ?
  ja nie

  „Na tym forum , nie ma osoby o uporze w dociekaniu KIM JESTEM w takim natężeniu by przekraczać wszelkie własne przywiązania , uprzedzenia i fobie ….”

  i znowu stosujesz metody poniżej pasa…jak nie ze mną toś wróg, agent, czarownik itp stąd takie postrzeganie inności
  Gdy Ciebie czytam to mam wrazenie że pisze jezuita…..oczywiscie wiesz w jakim kontekście, boś przecież mądrzejszy od wielu

  każdy siedzi w swym dołku okopany jak żołnierz w okopie i do innych w owej wymianie zdań swymi przemyśleniami strzela / informacją jakiej przyznał rację w swej głowie / ”

  boisz się o życie, że dałeś taki przykład ?

  „I ktoś mi powie ,że zbrodnią jest wartościowanie poziomu świadomości ludzi …..”

  masz misję wartościowania poziomu świadomości ludzi ?
  może poznawaj siebie a nie innych…
  lubisz jak sasiad interesuje sie Twoim życiem ?

  • Zygmunt pisze:

   Marku kłamstwa czy czyjeś wyobrażenia mnie nie interesują a Ty to widzisz jako czerwona płachtę na byka…..chcesz, lubisz je ?
   ja nie

   wygląda na to ,że to co ma potwierdzenie w nauce o energii również Cię nie interesuje wolisz domysły i ezo ideologię …..

   i znowu stosujesz metody poniżej pasa…jak nie ze mną toś wróg, agent, czarownik itp stąd takie postrzeganie inności
   Gdy Ciebie czytam to mam wrazenie że pisze jezuita…..oczywiscie wiesz w jakim kontekście, boś przecież mądrzejszy od wielu

   a po co mi ktoś ??? z plejady stworzeń o takim poziomie rozumienia ..ja jedynie podsuwam tematy do przemyślenia , aby poszczególny człowiek sam za sprawą swego umysłu wylazł z dołka w którym siedzi ….by się obudził …

   Jezuita , chłop , kobita – określenia jeśli już o mnie być musi …to bliższe mi określenie wiraszka ..na wół baba na wpół chłop …bo obie półkule równo mi pracują ….

   boisz się o życie, że dałeś taki przykład ?

   przykładu nie rozumiesz …chodzi o okopanie …..

   masz misję wartościowania poziomu świadomości ludzi ?
   może poznawaj siebie a nie innych…
   lubisz jak sasiad interesuje sie Twoim życiem ?

   sąsiad by mnie nie interesował , gdyby nie przypominał swym poziomem myślenia zwierzęcia z folwarku ….

   Bynajmniej , nie kropla drąży skałę ,bo zawsze kolejna to nie ta sama co pierwsza
   i podobnie samemu generalnie mogę sobie jedynie gadać o swojej wolności , bo o przyszłości cywilizacji i planety decyduje ogół ….

   więc co ja siama
   czy patrz co myśli ogół
   wygrywa ….

   pójdziesz sama do szczepienia
   czy przyjadą po Ciebie
   tego będzie chciał twój sąsiad…Kowalski ….

  • Margosia pisze:

   „…Gdy Ciebie czytam to mam wrazenie że pisze jezuita…”
   ___
   No, to odnosimy podobne wrażenia Maryś, bo przecież budzik wciąż i wciąż uczepiony jest jak rzep psiego ogona programów stricte religijnych, jak na ten przykład ten:

   „… upadek w materię łamie skrzydła… skrzydła to min. pamięć …”

   Jasno widać, że nadal jeszcze nie potrafi ich w sobie rozpoznać się ich wyzbyć…

   • Zygmunt pisze:

    Jasno widać, że nadal jeszcze nie potrafi ich w sobie rozpoznać się ich wyzbyć…

    a gdzie apel …zbanujcie go wreszcie …..będziesz mogła bez zahamowań serduszka wklejać …. ubierz kapelusz dobrze w nim wyglądasz …..

    • Maria_st pisze:

     Jasno widać, że nadal jeszcze nie potrafi ich w sobie rozpoznać się ich wyzbyć…

     a gdzie apel …zbanujcie go wreszcie …..będziesz mogła bez zahamowań serduszka wklejać …. ubierz kapelusz dobrze w nim wyglądasz …..”

     banować?
     wymieniamy tylko poglądy

 9. Maria_st pisze:

  sny mi ukazują to, co sama czując odrzucam, bo są często bolesne lub zbyt abstrakcyjne

  żeby się obudzić trzeba poznać gorzką prawdę o sobie i o nas ”

  ja nie dziele prawdy na gorzką czy słodką a tylko poznaje siebie..inni niech takze zajmą sie sobą a nie innymi…nie jestem wścibska

  • Zygmunt pisze:

   ja nie dziele prawdy na gorzką czy słodką a tylko poznaje siebie..inni niech takze zajmą sie sobą a nie innymi…nie jestem wścibska

   a poznałaś już ” piekła ” jakie nosisz w sobie ….bo ja poznałem …i dlatego staram się bliźnich czyli ludzi w podstawach ze mną identycznych …budzić …psychologia , socjologia to nauka , a nie wścibstwo …..

   • Maria_st pisze:

    ja nie dziele prawdy na gorzką czy słodką a tylko poznaje siebie..inni niech takze zajmą sie sobą a nie innymi…nie jestem wścibska

    a poznałaś już ” piekła ” jakie nosisz w sobie ….bo ja poznałem …i dlatego staram się bliźnich czyli ludzi w podstawach ze mną identycznych …budzić …psychologia , socjologia to nauka , a nie wścibstwo …..”

    po coś poznajesz to pieklo w sobie….i dotyczy tylko Ciebie

    • Zygmunt pisze:

     po coś poznajesz to pieklo w sobie….i dotyczy tylko Ciebie

     a parę dekad temu wyrżnęło się 100 milionów i nadal ten gatunek się nawzajem wyżyna ……

     kiepska z Ciebie Marysiu socjolożka …obejrzyj film wstawiony przez Małgosię William Tompkins… „Wybrany przez obcych”, część 2….poznasz troszkę realiów …

     a ja żeby było śmieszniej dopowiem w odniesieniu do uwag tyczących potopu przez pana Tompkinsa …że 10.000 lat temu ekspedycja która przybyła na Ziemię pozostawiła konstrukcję urządzenie na dnie jeziora Titicaca wchodzącą w góry Andy …kontrolującą i trzymającą w równowadze ruchy płyt tektonicznych Ziemi …..

     budowla widoczna z orbity …..

     ——————————————————

     Statek Strażnik Nieba
     dowódca Semjase Prometeusz / ponoć nieśmiertelny choć fizyczny /
     źródło informacji ….dr, Woźny
     seria wykładów Plan Boga ……

     no i znowu to słowo które każdy na swój sposób rozumie ……

 10. Maria_st pisze:

  i wciąż mamy główki zamurowane w materii ….”

  Marku cos taki wścibski ?
  zajmij się tylko sobą

  • Zygmunt pisze:

   i wciąż mamy główki zamurowane w materii ….”

   Marku cos taki wścibski ?
   zajmij się tylko sobą

   postawa zajmuj się tylko sobą miliony lat temu wyprodukowała nacje stworzeń które teraz traktują nas jak Zwierzęcy Folwark ….

   światopogląd pani Jestem sprowadzający się do JESTEM bo Jestem jest mocno niedopracowany …ma w odniesieniu do pełnego rozumienia życia…. dziury …

 11. Jurek pisze:

  Wciąż…,

  /y to MORZE byc mucha ! TSZY my/

  …, mamy główki zamurowane ?

  /raczej masy na wlasne zyczenie przy pomocy np.s-wirusow fa(N)tomaso(W)ych p(O)l-gl(W)-ych ktorzy nagle troszcza sie nie swoje a mas wyzdrowienie przy pomocy slow i masek wykonanych ze z/

  …, w…,

  /yklej/

  …, materii.

  PS.

  Nostradamusy …,

  /mini stery zdrowia/

  …,wszystkich krajow polaczyli sie
  w ostrzezenia nie tylko na temat o wypelnieniu sie 2 giej 3-ciej a nawet
  setnej przepowiedni typu swir -y os-wiruwuja s-wirem ?

  Jak zakolcz💊ykowac stada ludzkie aby im swirusa wstrzyknac ?

  Bogow nie-rzad-owych czyny.

  PLAT(forma)ON-a np.obwatelska.

 12. korass pisze:

  Dawidzie, a jak tam ze stworem Yabahaba ??
  czy już jest unicestwiony? :))
  a co z bombami toplet ????

  już , już , za chwile będzie raj…..w co mamy w rzeczywistości ??
  a no mamy: pandemie( nie istotne jest to czy jest rzeczywiście zaraza, ważne jest , ze jest ogłoszona i działania z tym związane ,) ,

  ograniczono nam swobody, gospodarka stanęła ,
  straszą ( ostrzegają :)). nas przed kryzysem ,

  uruchomiono w polsce w 7 miastach 5G ,
  Musi w najlepsze zaśmieca niebo , całe niebo , całej ziemi( kto mu dał na to zgodę?…..pomyśleliście o tym?) ,

  a tu gawiedź upatruje ratunku w siłach światła , armi anielskich dusz, … komedia na całego ,

  dopuki ludzie będę wierzyć w ratunek zza światów ( niewidzialnych a jakże , jak ten koronawirus) , to nic się nie zmieni

  • korass pisze:

   miało być Musk

   • Maria_st pisze:

    dopuki ludzie będę wierzyć w ratunek zza światów ( niewidzialnych a jakże , jak ten koronawirus) , to nic się nie zmieni
    Odpowiedz
    Masz racje korass

    Czego ja zyczę tym bezdusznym z ciała i krwi którzy winni są mordom, pedofilii, zabójczych wirusów i bakterii za to że uważaja się za właścicieli ludzi :

    zdechnijcie w cierpieniu abyście przed zniszczeniem poczuli to co czuja wasze ofiary i obyście JUŻ NIGDY nie odrodzili się w żadnej postaci .
    Niech szybko się spełni to czego wam życzę

    • siola pisze:


     Wazne Slowa padaja w czasie rozmowy Japonki z Chinczykiem-

     Marek mowisz ze Marysia reaguje na slowo Bog (Good -Doog ) JAK NA CZERWONA SZMATE BYCZEK-moze sie mylisz -mozesz i o mnie tak myslec-tyle ze nie ja wymachuje komus ta szmata przed nosem a ci z krzywym ryjem ,dla nich jest ich ten ich Bog szmata-mnie ta szmata przed oczyma ani razi ani parzy-zastanawia mnie tylko jak dlugo spiskowcy beda przekonani ze klamstwo zakryje prawde.Na koniec beda szmaciarze dla ich boga a moze dla swej schowanej w kacie dupy ,zabijac wlasne bekarty by nie mogly nawet ONE poznac o sobie prawdy.

     • siola pisze:

      Ludzie ktorzy sie znaja ,nie zabijaja siebie.Moge Tobie cos powiedziec -Ty nie jestes dla mnie Obcym. Slowa Japonki do Chinczyka.

      Chinczyk-
      Oni napuszczaja nas na siebie ,przy czym my nie znamy nawet siebie nawzajem.

     • Margosia pisze:

      „…Marysia reaguje na slowo Bog… JAK NA CZERWONA SZMATE BYCZEK…
      zastanawia mnie tylko jak dlugo spiskowcy beda przekonani ze klamstwo zakryje prawde…”

      ___
      „… Najwyższy czas otworzyć oczy.
      Tu jest przyczyna tuszowania zbrodni niemieckich na Polsce i Polakach, najwyższy czas to zrozumieć i przyjąć do wiadomości, nie ukrywać i nie pomijać tego:

      Chrześcijaństwo można zrozumieć tylko przez jego mechanizm herezji, uniwersalny mechanizm podłości przeniesiony z judeochrześcijaństwa na dwudziestowieczne totalitaryzmy.
      W konsekwencji ów romantyczny mesjanizm nadal jest dla Słowiańszczyzny bardzo niebezpieczny, gdyż na tej religijnej materii chrześcijańskiej próbuje się wiązać Słowian odpowiedzialnością za zbrodnie religijne niemieckie/chrześcijańskie.
      Próbuje się obciążyć naród polski odpowiedzialnością i zadośćuczynieniem za zbrodnię wynikającą z tejże „materii religijnej”.

      Ta perswazja dąży do budowania – wiązania narodu polskiego – wokół Holocaustu w system wartości żałobnej, ofiarnej, współwinnej.
      Sprzyja temu katolicyzm, który jest religią pokonanych, zdradzonych, oszukanych i jednocześnie – aby nie było złudzeń – jest też religią zdrajców, ideowych oszustów, psychopatycznych aktywistów politycznych.

      Fenomen katolicki polega na psychologicznej umiejętności łączenia ofiary ze sprawcą! …
      Z tej pozycji łatwo już wiązać Słowian w ideologii chrześcijańskiej ze zbrodnią Holocaustu, która ma rodowód wyłącznie rzymsko-katolicki niemiecki.

      Chrześcijaństwo jest kategorią niemiecką , jako narzędzie podboju i rabunku Słowian.
      Ważna jest przy tym konkluzja, że bez tej religii, różnicującej (rozbijającej) wszystko, co jest naturalnie spójne, Niemcy nie byłyby kulturą zbrodni.
      Tymczasem, o ironio, to właśnie Słowian uznaje się za pogan, barbarzyńców i kulturowo zacofanych.
      Ten fałszywy stan rzeczy jest efektem działania wspak kultury podłości w religijnej spekulacji, która stara się łączyć ofiarę (Słowian) ze sprawcą (Niemcy)… łączyć w religii judeochrześcijańskiej…” – Wiesław Glaner: „Tysiąc lat podłości”

     • Zygmunt pisze:

      zabijac wlasne bekarty by nie mogly nawet ONE poznac o sobie prawdy.

      czerwona szmata nic nie znaczy …świadczy ona jedynie o konstrukcji emocjonalno umysłowej byczka ……oraz wilka …fladry….
      .

      gdyby słowo Bóg było rozumiane jako wręcz ……wyzbyty energii tak jak ją prymitywnie pojmujemy ….. niefizyczny abstrakt – PRAPRZYCZYNA, to już dawno w imię Boga przestalibyśmy się wyrzynać , a Marysia nie reagowała by na to słowo jak przysłowiowy byczek na kolor czerwony,

      ale by tak widzieć temat Boga trzeba mieć wektor myślenia ustawiony przez WJ , a nie przez ludzkie wyobrażenia …..

     • siola pisze:

      Malgos z tym tuszowaniem to juz roznie bywa,wiesz dobrze ze chcieli wprowadzic po amerykanski ze polskich obozow koncentracyjnych nie bylo ,to jak w amerykanskim kara za mowienie o zbrodni ludobujstwa na indianach..Zbrodniarze z ktorymi mam do czynienia to byli wielcy Polacy -nie mogles nawet po slasku przy nich gadac ,teraz sa wielcy niemcy i Maja lepiej z urzedami niz ja..Pamietasz jak szybko otwaro granice za komuny tak szybko ja zamknieto-ludzie za duzo gadaja miedzy soba,rozne przy tym rzeczy na wierzch wychodza..Poza tym byl powod jeszcze gospodarczy,nie karzdy mogl kiedys jechac za granice by sprzedawac pozniej w polsce nylony ,choc i tak jeden z drugim mial na wszystko talony.,tak ze co 4 lata mial Fiata i jeszcze pieniedzy zostalo na dwa nowe w kieszeni.,dzis musi zebrac na rzycie ,mowiac ze robi wszystko dla naszego dobra.Najsmieszniejsze ze powtarza sie ze niemcy ukrywaja zbrodnie ,choc wiedej o nich gadaja od farbowanych kaczek,to ze ja sie np. nie zgadzam ze karzdy niemiec to zbrodniarz ,to jeszcze nie znaczy ze klamie,bo w SS Glicja byly i polskie nazwiska i dobrze gwlacili dziewczyny w Warszawie.No chyba ze Dzida,Rusek,Rutkowski ,i inni z tej boskiej bandy to niemcy przebranych za polakow,problem w tym czemu jednak co niekturych slazakow zmuszano do zmiany swych niemieckich nazwisk ,moze przybieraly SB by sie napasc spadkami.W wrzesniu byl dla policji rozkaz ,by wszystkich jacy Maja pochodzenie niemieckie doprowadzac do pkt .zbiorczych ,cos jak w ameryce obozy dla ludzi o pochodzeniu japonskim w czasie wojny(JESTES OBYWATELEM STNOW ale zamykaja Cie w obozie za oczy):Wez teraz policjanta na pograniczu z pomorzem -gdy wermacht byl tak szybko ze nie zdarzyl rowerem soich niemcow konwojowac-czy nie masz dzis glosow posrod niewiniatek polskich „JEDNA KULA JEDEN NIEMIEC”-Problem w tym ze jak niemiec sie wkurzy i pogoni ,bedzie pierwszy co ucieka ,ale strzelac za wegla to jeden z drugim potrafi gdy jencow ruski konwojuje ,potem placz bo rusek zabral polaka na sybir za niemieckiego jenca.No coz mial rusek 100 to i musial stke doprowadzic ,kto mu zabil jenca musial jenca miejsce zajac ,kto kazal jednemu z drugim strzelac za wegla.
      Malgos dlaczego dla mnie niemiecki urzednik o nazwisku Ruda nie wydal dokumentow na przyjazd Ojca do niemiec ale bekartowi wydal choc Ojciec do niego nie chcial jechac i nie jego o zlozenie wniosku prosil,po co zezowatym,polskim czy niemieckim Dzidom ,Ruskim ,Rutkowskim czy Chmielom BYLO POTRZEBNE TO ZE oJCIEC MNIE NIE UWAZAL -chodzilo tylko i wylacznie o spadek po Zabrzanskim Kopciuszku czy moze chodzilo zezowatym krzyworyjcom o cos wiecej.Jak bym byl jak mowi Marek tylko sfiksowany na materializm ,to byc moze zrobil bym jak mowia CI prawdziwi polacy jeden naboj jeden niemiec -tylko kim sa te krzyworyjce i zbrodniarze szantarzujacy nawet zbrodnia dzieci czy wnukow -niemcami czy polakami ,czy moze zezowata banda z krzywym ryjem zyjaca na tym co ukradna innym ,mowiac ze bog i moc z nimi .Ja tam mocy nie mam bom ja maly z Kamienca rycerz i choc imie moje wowi ze wiem wszystko ,to i tak jeszcze wielu rzeczy nie rozumie.
      Kiedys Matka na krutko przed smiercia powiedziala do mnie ,zebym sie z bratem nie sadzil o Barglowke ,bo On wariat a ja sobie w zyciu poradze.Siedzialem w autobusie jadac do Kietrza na straznice i myslalem dlaczego nazwala brata wariatem .Nigdy bym nie uwierzyl ze On ja zabil nie dzwoniac po pogotowie od rszu a dopiero nad ranem ,gdyby nie zrobil tego samego ze dwoja zezowata z Ojcem a pozniej jeszcze przyszedl gnoj do domu mowiac ze Ciotka powiedziala co z Ojcem zrobili ,Zapomniala ciotunia ze wiem ze porzyczyly odemnie na ziemie w kieleckim 300000 tys euro a bracik mysli ze nie wiem ze wraz ze swa zezowata ukradl 700 000tys z banku na falszywe dokumenty .No coz 700 000 euro to juz dla zezowatych krzyworyjcow z mocami widac dobry powod by nie dzwonic kiedy trzeba po pogotowie.
      W filmie przyjaciel japonki byl pilotem ,zabil go wlasny oficer bo nie zagral kamikadze ,choc oficer swoja dupe schowal .
      Co dzialo sie w szczecinskim po wojnie-milicjanci zbrodniarzami i komu to pasowalo -jaki mamy wybor -czy zabic chinke jak japonski zolnierz bagnetem ,czy byc zabitym przez wlasnych krzyworyjcow .
      Ostatnio Politruk mowil jak rozpoznac prawdziwych agentow ,no coz nie wiem kogo mial na mysli mowiac ze tacy to szukaja tylko by sie dolaczyc i zarobic ,czy nie jego kolega robil wywiady z Potockim tak dlugo jak czul ze mozna bedzioe na tym zarobic.
      No coz jesli dzisiejsza Dzida z Chmiela moze byc teraz niemka ile trzeba by np.Braun okazal sie byc w potrzebie niemcem a Majer okarze sie polska szlachta.
      No coz ja nauczylem sie o zmorach z starych opisow po niemiecku z Kultur luzyczan i ludow polabskich ,czy nie byl w polsce temat zmory bardziej omijany .Zabawa z 5g gdy mialo wtedy jeszcze 5 g nie byc ,czy to nie ciekawe.Technologia nie jest w sobie sama zla-zalezy przez kogo jest uzywana i w jakim celu -na razie kosa w rekach k-leni ,wiec i sobie grzesza a grzech przypisuja Jesusowi -przecierz On za nich odpowie -On musi wziac ich grzechy na siebie.Wiec zadufani w swoje moce ,przypisuja swoje grzechy innym ludziom .
      No coz ONI biedacy musieli kogos zabic bo ktos sie nie zgodzil na ich szantarze,wiec winny jest ten drugi ale nie ONI:

     • Margosia pisze:

      „…to ze ja sie np. nie zgadzam ze karzdy niemiec to zbrodniarz…”
      ___
      Aloś, nigdzie i nigdy nie powiedziałam, że… każdy „niemiec to zbrodniarz”.
      Fakt jednak pozostaje faktem, że to Niemcy na początku II.wś, napadły na Polskę, a nie na odwrót, co oczywiście nie jest jednoznaczne, że to Niemcy ową wojnę zaplanowali…
      Ewidentnie zaplanował ją ktoś, kto stoi dużo wyżej niż Niemcy, Polska czy Rosja.
      To wszystko.

  • Dawid567 pisze:

   Nie wiem Korassie , może znowu chodziło o kasę ? jak w przypadku Ashayany Deane?
   Na razie strona Disclosure news w kwestii Yaldaboatha milczy od czerwca 2019
   https://www.disclosurenews.it/en/yaldabaoth-tentacles-removal/
   Sprawa jest zdecydowanie bardziej poważna, zobacz następny artykuł o 5G.
   Teraz jest już walka o wszystko i nikt nie bawi się w „dyrdymały ” np. Kto będzie prezydentem w RP, bo to w zasadzie jest już bez większego znaczenia , jeśli stworzyli na bazie RNA czy XNA co stworzyli.

  • Zygmunt pisze:

   Dawidzie, a jak tam ze stworem Yabahaba ??
   czy już jest unicestwiony? :))
   a co z bombami toplet ????

   dopuki ludzie będę wierzyć w ratunek zza światów ( niewidzialnych a jakże , jak ten koronawirus) , to nic się nie zmieni

   korassie ….!!!

   znasz drugie dno powiedzenia …..Ty głąbie …..

   pamiętam Twój wpis …..internet używacie , a 5G się wam nie podoba ……

   Internet to wstęp do transhumanizmu ogólnie broń dwusieczna , a 5G to rozwinięcie i zakończenie , ale wracając do głąba ….

   gdy z główek kapusty robi się kiszoną kapustę , to głąb się usuwa …bo jest twardy czyli do konsumpcji bezużyteczny w/g współczesnych standardów….
   są smakosze co móżdżek jedzą …..

   jak już staniemy się kompatybilni z komputerem Ojcem …..skutkiem łańcuszka …. wchłoniętych z Chemitrals substancji , wszczepionych dokładek z nanitów i fal milimetrowych 5G to będziemy już tylko kiszoną kapustą …

   bo zamiast rdzenia -głąba ,/bez głąba kapusta by nie istniała /, będziemy zawiadywani system 5G ….mózgi będą nam już zbędne ….a przynajmniej samodzielne myślenie…..

   może dojdziemy w tym cywilizacyjnym ” rozwoju ” do tego ,że w ramach pełnego recyklingu w zgodzie z ochroną środowiska , będziemy zjadali hamburgery zrobione
   z ciała zutylizowanego sąsiada …..

   już coś tam ludzkiego próbowano dodawać do pepsi czy coca coli …

   objaśniłem Ci jakoś stwierdzenie Ty głąbie ….???
   .
   po części to opis istoty żywej
   której mózg jest niepotrzebny
   bo na czas nie sięgnęła bycia w świadomości …..

   serdecznie pozdrawiam

 13. Jurek pisze:

  /Tylko mity legendy itp.bajerki smeca RZE/

  10.000 lat temu …,

  /jaka?s/

  …,ekspedycja…,

  /zapewne tego od Nazca grawerko-bajko-boskich lotnisk ? E.v.Dänikena/

  …, która przybyła na Ziemię pozostawiła konstrukcję urządzenie na dnie jezior(o)a…,

  /nie bylo bytego ! Poniewaz ono kiedy?s z woda wyroslo.To jakby ze srodka Baltyku DURZA gora z woda morska sie wypietrzyla ! Skad o tym wiadomo ? Nie tylko morskie muszle itp.osady RZE calosc wraz z mieszkancami rejon LERZAL na przy wysokosci MORZA.Wystarczy smak wody w szamie posmakowac ! A jak rosnie rosna gory to nie tylko Islandia jest najlepszym przyklad(zikiem)m. A Alpy ? Kiedy?s lezaly na dnie morza gdzie silne prady podmorskie slady pozostawily. A wiadomo o tym jest niestety niewielu-m ! A jak kto?s chce to TERZ MORZE operowac teoria zadnym dowodem nie pokryta o tym RZE/

  …,Titicaca wchodzącą w góry Andy …kontrolującą i trzymającą w równowadze ruchy płyt tektonicznych Ziemi …..

  /nie tylko Titicaca jezioro ale i E.V.Dänikena boskie lotniska :

  Okecie

  Heatrow

  Orly

  Szeremietiewo

  Bolek

  Itp.

  /pytania jaka /

  budowla widoczna z orbity …..

  /z jakiej wysokosci jest ona bez TSZY przy pomocy lornetki ?/

  • Zygmunt pisze:

   /z jakiej wysokosci jest ona bez TSZY przy pomocy lornetki ?/

   dobrze mierzysz bo strzelasz wkoło jak ustawiony na wieżyczce CKM …..

   Tobie za mieszanie łopatą w głowach racjonalistycznej sieczki z dziegcem…
   medal się Jerzy należy ….

   więcej takich miszczów …..powinieneś startować na szefa parlamentu światowego jeśli już zaistnieje w pełnym rozkwicie NWO , a prędzej będzie po Was…..ludzi poniżej progu świadomości …..z tytułami i bez nich …..

 14. Jurek pisze:

  /Zygmunt./

  Strzelasz wkoło jak ustawiony na wieżyczce…,

  /klawisz smecav jak nie o And(dzi)ach loch…,

  /ach potwo…,

  https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Potw%C3%B3r_z_Loch_Ness

  …,rach i jezior/

  …,ach wyssanych z gumofilca i jesli kto?s pyta sie TSZY tu na blogu swir swira pogania to pultasz sie jak trep na rozprowadzeniu.Wiec jesli juz sie ma /

  .. , CKM .

  /to i ?/

  https://images.app.goo.gl/L8Yq2hSeM6Rb4m1n8

  • Margosia pisze:

   Przepiękny filmik Aloś !! 🙂
   Wielkie dzięki za jego wstawienie…

   • Margosia pisze:

    Ten powyższy filmik Aloś zainspirował mnie do podzielenia się tym co wiem nt. roli soli w naszych organizmach 🙂 …

    Niewiele osób wie, że sól może zapobiegać utracie wody z organizmu.

    Głównym składnikiem soli jest sód, który odpowiada za równowagę wodno‑elektrolitową i kwasowo‑zasadową organizmu.
    Równowaga stężeń jonów sodowych i potasowych w pożywieniu zapewnia nasze dobre samopoczucie, właściwą pracę mięśni oraz działanie układu nerwowego.

    Potas jest antagonistą sodu. Wraz z nim reguluje napięcie mięśniowe i wpływa na przewodzenie informacji w neuronach. Zwiększa koncentrację, dotlenia mózg i pomaga regulować przemianę materii.
    Również chlor poprawia gospodarkę wodno‑elektrolitową organizmu. Przyczynia się do utrzymania odpowiedniego odczynu krwi oraz buduje cząsteczki kwasu solnego wydzielanego przez żołądek.
    Te trzy składniki – sód, potas i chlor – to pierwiastki mineralne, czyli elektrolity.

    Jakie są skutki niedoboru elektrolitów?

    Dla zdrowia i dobrego samopoczucia konieczne jest utrzymywanie prawidłowej gospodarki wodno‑elektrolitowej w organizmie. Niedobory mogą powodować poważne skutki.
    W zależności od tego, którego pierwiastka nam brakuje, możemy mówić o tzw. hiponatremii, hipokaliemii lub hipochloremii.

    „…Hiponatremia, czyli niedobór sodu jest najczęstszym następstwem odwodnienia organizmu. Dochodzi do niego najczęściej w czasie upałów, intensywnego wysiłku fizycznego, zatrucia pokarmowego lub w efekcie innych długotrwałych schorzeń.
    Pierwsze oznaki odwodnienia to zawroty głowy, mdłości i osłabienie. Gdy poziom sodu spada drastycznie, pojawiają się bóle głowy, problemy z orientacją oraz nudności…”

    „…Hipokaliemia to niedobór potasu. Przyczyną są zwykle choroby, ale także urazy, krwawienia lub upał. Objawy hipokaliemii to problemy z koncentracją, drżenie i skurcze mięśni, osłabienie, apatia i senność…”

    „…Hipochloremia, czyli niedobór chloru może być spowodowana nadmiernym poceniem się, biegunką lub brakiem elektrolitów w diecie. Obniżony poziom chloru w organizmie może powodować bolesne skurcze mięśni, drgawki, osłabienie, zawroty głowy oraz wzrost pH krwi…”

    Dlaczego sól jest dobra w upał?

    Stara żeglarska rada mówi, że w gorące dni lepiej zrezygnować z zimnych napojów na rzecz gorącej herbaty doprawionej… solą.
    Po pierwsze, ciepły napój rozgrzewa, a to powoduje, że wydaje nam się, że jest chłodniej niż w rzeczywistości.
    Po drugie, sól pomaga zatrzymać w organizmie wodę, a także uzupełnia chlor, sód i potas, które tracimy podczas pocenia się.
    Ma jeszcze jedną wyjątkową wartość – podwyższa ciśnienie krwi. To szczególnie ważne w upalne dni, gdy ciśnienie spada, w wyniku czego może spowodować np. omdlenia…

    Sól kuchenna, morska, himalajska czy… kłodawska ?

    Powszechna opinia o szkodliwości soli wynika z popularności soli kuchennej {warzonej}, która podczas procesu oczyszczania zostaje pozbawiona cennych mikroelementów. Jednak całkowita rezygnacja w diecie z soli jest niebezpieczna, zwłaszcza w trakcie upałów.
    Dlatego warto sięgać po zdrowsze odmiany soli jak m.in. sól morska jodowana, sól morska o obniżonej zawartości sodu, sól himalajska, albo sól kamienna.
    To produkty w pełni naturalne – w przeciwieństwie do innych propozycji dostępnych na rynku, które nie zawierają sztucznych antyzbrylaczy.

    Sól morską otrzymuje się przez odparowanie wody morskiej. Dzięki temu zachowuje cenne minerały. Sól morska o obniżonej zawartości sodu zawiera potas, który pomaga zachować równowagę sodowo-potasową w organizmie, zapewniającą odpowiednią pracę naszego układu sercowo‑naczyniowego oraz mięśniowego…

    Sól himalajska odznacza się wysoką zawartością mikroelementów, ale też… sporo szkodliwych pierwiastków !, dlatego ja np. zrezygnowałam z soli himalajskiej i regularnie zamawiam sobie różową sól ze sklepu Kopalni Soli w Kłodawie 🙂
    Dzięki naturalnej zawartości żelaza ma ona wyjątkową, delikatnie różową barwę. Kilka ziarenek gruboziarnistej soli kłodawskiej to świetny składnik domowych izotoników.

    Warto pamiętać, że stężenie substancji mineralnych w napoju izotonicznym powinno być zgodne z ich stężeniem w osoczu krwi – wtedy dobrze się wchłaniają.
    Znakomitym połączeniem jest więc woda niegazowana, miód, oraz – wedle uznania – cytryna, limonka, pomarańcza, truskawka, a do tego najważniejszy składnik: Sól morska lub Sól kłodawska, względnie kilka kryształków soli kamiennej ok. 1/8 łyżeczki…

    Sól, bez względu na rodzaj, jaki wybierzemy, jest bogatym źródłem sodu.
    Pierwiastek ten z reguły kojarzy się nam źle, bo wszelkiej maści specjaliści zalecają nam jego znaczne ograniczenie, co dotyczy głównie dosalania potraw podczas obróbki kulinarnej czy na talerzu, ale… pokarmów zawierających sól nie możemy eliminować całkowicie, ponieważ…
    Sód w diecie:

    – pomaga zachować równowagę kwasowo-zasadową i działa zasadotwórczo,
    – chroni organizm przed odwodnieniem,
    – pomaga utrzymać sprawność mięśni oraz nerwów,
    – umożliwia transport niezbędnych dla zachowania zdrowia składników pokarmowych, np. witamin, czy cukrów.

    Jednak… kiedy sodu w diecie jest za dużo, skutkiem może być nadciśnienie a zbyt duża ilość sodu może przyczynić się w przyszłości do powstania raka żołądka a także udaru mózgu…
    Tak więc zachowajmy zdrowy rozsądek i umiar…

 15. Jurek pisze:

  Na przykład w 2015 roku IBM podało, że stworzyło chip?scalak rozmiarów 7 nm. Jest on 1000 razy mniejszy niż średnica erytrocytu. Ich następny chip ma mieć 5 nm. Do czego postanowiło go użyć …,

  /Wiadomo RZE/

  …,IBM nie jest jedynym producentem czip=scal…,

  /ak ? W kontekście informatycznym./

  …,ow ! Bo ? Inszo insi nie spia :

  https://www.controlengineering.pl/najmniejszy-na-swiecie-chip-rfid/

  Wielka afera rodem z thrillera szpiegowskiego. Chiny wykorzystały maleńki chip,

  Mu-chip firmy Hitachi jest pionierskim rozwiązaniem w technologii inteligentnych tagów
  …, podało. Zapewne w telefonach komórkowych do wirusów i drobnoustrojów.

  PS.

  Wsrod czolowych panstw nowoczesnych inowacyjnych technologi nie widze polski.Czyzby nimi byly ukryte szeregi pelowcow eseldowcow pisowcow itp.brakujacych ogniw z teori Darwina.RZE te w/w badziewie narod oplaca bardzo drogo ?

  Tu USA tam USA a patrz y kto?s nie widzac ani…,

  https://images.app.goo.gl/YZjcyuk1PPQWM6GAA

  …, Apaczy ani Apanaczi ale za to wiecznie o USA ? Jak dotad nic madrego nie wynika z tego bazgrania procz ezoter…,👉

  /yka i czary prosto z Krainy Deszczowcow .🤔10.000 lat
  temu ekspedycja która przybyła na
  Ziemię🤣.Jak zwykle Tworkowego odpowiedz ? A zabredzil co?s o
  CKM-ie. Wyjatkowo bez woznych itp.
  (j)elit-o-wych wcinek.Suma sumarum ktory?s RAS z kolei nic pozytecznego jedynie codzienny pacierz cioty do elwisa czyli kolejne mist /

  👉…,yczne swirowanie skakanca pelnym worem fajansu od celi
  i bez celu.

  • Zygmunt pisze:

   👉…,yczne swirowanie skakanca pelnym worem fajansu od celi
   i bez celu.

   dawniej sokołom zaszywano powieki ….by były w czasie edukacji na niewolnika … Panu posłuszne …

   Tobie niczego nie trzeba zaszywać ….sam z siebie jesteś ślepy i głuchy …a tak naprawdę po prostu bezgranicznie / domyśl się /….

   pytanie pomocnicze: kim jest opiniotwórca który nie wie kim jest i po co żyje ?????

   zwierzęciem stadnym , ,żywym inwentarzem folwarku zwierzęcego , istotą poniżej progu świadomości , czy zwykłym xxxxxxxxx……….

   muki od lat jednoznacznie określa takie stworzenia …
   ja je w aspekcie psychologii i socjologii charakteryzuję
   aby je budzić …….

   https://mukisalonblog.wordpress.com/2020/05/12/666-znamie-i-znak-bestii/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.