21.12.2012

To miejsce na dyskusje o „2012 Koniec Czasu.„. Ale zanim drogi gościu wpiszesz tu swoje spostrzeżenia przeczytaj:

 Chciałabym mieć taki charakter, żeby jeśli ktoś mi przyśle kiedyś gówno końskie w paczce, nie krzyknąć z odrazy, tylko się ucieszyć, że konik tu był” – Katarzyna Grochola

UWAGA: To nie są proroctwa tylko próba analizy sytuacji

Aktualizacja 5.04.2012 LITERA V 12.04.2012

 

Pierwszym dniem święta Pesach jest 15 dzień miesiąca nisan. W tym roku (2012) 15 nisan rozpoczyna się wieczorem (z zachodem słońca) w piątek, 6 kwietnia. W 2012 to 7.04- 14.04. To Święto żydowskie obchodzone na pamiątkę wyzwolenia Izraelitów z niewoli egipskiej.
Patrząc na Wenus 12.04 mieści się w Pasch kiedy planeta będzie przechodziła przez Hiady. I cóż takiego zobaczyłam, ku swojemu zaskoczeniu?  Hiady, wraz z Aldebaranem (który nie należy do gromady), tworzą na niebie charakterystyczną literę V.
Pozostaje jeszcze pytanie cóż takiego wydarzyć się może i czy w myśl zasady „Co na górze to na dole” ? Japonia obecnie nie jest spokojnym miejscem. Ale jest też inna opcja ta „w niebie”. Na 10.04 2012 USA zapowiedziało kontynuację programu: Supertajna misja USA  ale i Korea Północna przygotowuje się do planowanego na połowę kwietnia wystrzelenia rakiety dalekiego zasięgu.  A co na to Mc Kenna?
Rysunek „fali” na 2012
Max 9.04.2012  Dziękuję za udostępnienie rys.

Aktualizacja : 1.04.2012

Przesunięty był KOD Hiroszyma w 2007 roku… Energie a jednocześnie zapis co tak ładnie nazywa się algorytmem w niej mogą być albo rozładowane albo TRANSFORMOWANE . 14 Lipca jest koniec pewnego etapu i zaczyna się kolejny. Wygasa Archetyp Wielkiego Mędrca, który nam „panowal” i wchodzi Archetyp Jażni.
kodczasu.pl ” Są jednak pewne wydarzenia zależne od nas ( wybuch III światowej) i te co nie zależą czyli przelot np Nibiru, ale mogą też, moim zdaniem zachodzić wydarzenia, które mogą choć nie musza zależeć od tzw. pola morfogenetycznego czyli informacyjnego .Tu mam na myśli ten bunt Ziemi-Gai (ostatni wzrost liczby trzęsień ziemi,wrost ilości i siły wybuchów wulkanów) No co do hiperaktywności Słońca to mamy raczej na nią niewielki wpływ. … Rodzi się natomiast pytanie , kiedy było wiadome że nie zdążymy na czas przed powrotem Nibiru, skoro było rzekomo 3600 lat – to szmat czasu!!”
Jeśli chodzi o pola informacyjne nie wszystkie są ze sobą kompatybilne i działają na tych niższych (bardziej materialnych) poziomach urzeczywistnienia. Tu też odgrywają rolę zmiany genetyczne, które w naturze mogą się objawiać np tak: „Innymi słowy,  góra która była obok młodej góry pokrywały się z czasem – produkując jedeną solidną górę z warstw, które chronologicznie nie pasują.”- Marzec 31, 2012 o 20:30   Są też inne mechanizmy np łączenie gatunków Istot  o czym było kilka wpisów na blogu. Ten proces jest związany z rozpadem i przejmowaniem wzorców karmicznych ( być może to ci zniszczeni bogowie Mukiego?) White_Black_Feather :Marzec 30, 2012 o 16:34  
Jeśli chodzi o pole elektromagnetyczne czyli UMYSŁ tu zgadzam się niestety z tym:
https://nnka.wordpress.com…ysl-planetarny/
I niejako potwierdzeniem jest pamięć i opisy planety Maldek, która rozpadła się poprzez m.in złe zarządzanie energią psyche przez Istoty tam żyjące. Oczywiście to jeden z czynników, gdyż innym było eksperymentowanie z czasoprzestrzenią.
Cyt; Rodzi się natomiast pytanie , kiedy było wiadome że nie zdążymy na czas przed powrotem Nibiru, skoro było rzekomo 3600 lat – to szmat czasu!!”
Nibiru przybywa na „nasze życzenie”, ponieważ to „my” wywołujemy pewne zjawiska stąd określenie Mistrzów przed tysiącami lat, że nie zdążymy ( czytaj: nie zmądrzejemy) . Jest to cykl 3600 i sam fakt urzeczywistnienia jest wywołany STANEM UMYSŁU. Nibiru nigdy nie uderzyła w Ziemię. Jest cyklem w układzie, ale nie uniecestwieniem. Natomiast Kod Atlantyda ma spore obciążenia z tym związane ale nie jest dniem tylko „paszczą”. Planeta Maldek rozpadła sie na skutek destrukcyjnej energii psyche istot tam żyjących, to zburzyło pole elektromagnetyczne, które ściagnęło Nibiru.
Natomiast pojawia się tu inne zagadnienie. Ta Sfera Cienia  3 Wymiaru jest jak harmonijka czasoprzestrzeni ( rzeczywistości równoległe) Jeśli w jakimś zakątku Kosmosu prowadzone są tu eksperymenty wtedy i Ziemia jako część tego Drzewa Poznania  bierze udział w skutkach tych działań. Więc pytanie czy mamy wpływ na poczytania wszystkich Istot tu bytujących pozostaje otwarte.
Cyt. „To implikuje konieczność wcześniejszego poznania tego z czym możemy mieć do czynienia , a wiec zachodzi konieczność myślenia o tym.”Jakub
Tą całą wiedzę już mamy pozostaje tylko kwestia odblokowania „pamięci” ( Archetyp Jażń) i taka doza Świadomości aby nie powielić błędów. I tu wydaje się że ustępuje „pomroczność jasna” i coraz wyraźniej widać cel nieprzyjaznych nam sił, aby utrzymać istniejący stan. 

Aktualizacja: 30.03.2012

Data 18 Listopada 2012
Wyliczona jest w oparciu o KOD Hiroszima  6.08.1945. Używanie tego kodu powoduje zaistnienie  matrycy 67 w świadomości ludzkiej i nieświadomości zbiorowej. Owo zaistnienie oznacza, iż będzie on podlegał procesowi TRANSORMACJI w powiązaniu z Jaguar Metatron i Wenus oznacza to tyle,  że jeśli zaistnieje taka sytuacja Ziemia i Siły Natury staną przeciwko człowiekowi. Biorąc pod uwagę komentarz  Marco : Marzec 28, 2012 o 22:29  zgodnie z kodem atlantydzkim i wydarzeniami Uskok Cascadia, Wenus, dziwne dżwięki i delfiny  należałoby uznać, iż 20 maja będzie istotnym dniem dla naszego przebudzenia przed 14 lipca . Kod 67 straci swoją siłę dopiero 18 listopada wg McKenny.  

Marzec 30, 2012 o 19:01

I tu kilka słów wyjaśnienia o co chodzi z tymi tajemniczymi kodami. Kod to inaczej wzorzec wynikły na skutek jakiegos zdarzenia silnego emocjonalnie “podbitego” kolejnym zdarzeniem o określonym ładunku energetycznym. Wzorce “kody” w zbiorowej ludzkiej świadomosci działaja do 4 pokolenia wstecz. Więc pokolenie nowonarodznych dzieciaków ma już je dosyć słabe aczkolwiek ma, po czym w następnych pokoleniach zostają przesunięte w pole zbiorowej nieświadomości i uśpione. Dalej . .

295 odpowiedzi na „21.12.2012

 1. Krysztal pisze:

  Skierowanie energii ludzi na całej kuli ziemskiej na datę 21.12.2012 jako „końca świata” albo zakończenia jakichś kosmicznych cykli, może przynieść korzyść jedynie tym, którzy chcą zapanować nad ludzkością jako PANOWIE i władcy utrzymujący ludzi w starych, coraz bardziej „udoskonalanych” systemach hierarchicznych. Po tej dacie, kiedy dla większości istot ludzkich NIC SIĘ NIE ZDARZY, nastąpi ogromne rozczarowanie, mnóstwo ludzi poczuje się oszukanych, zawiedzionych… Skutki tego mogą być wręcz destrukcyjne. Chcę prosić Was prosto z serca, abyście do tej daty nie przywiązywali ZBYT WIELKIEJ UWAGI. Jest to ważna data, ale jest wiele równie ważnych innych dat w roku gregoriańskim 2012 oraz 2013. Będę o nich pisać w następnej notce. Intuicja mi podpowiada, że wyznaczona data może spowodowana albo błędem w obliczeniach albo jakąś manipulacją na ogromną skalę, bo toczy się jakaś “gra”… I komuś zależy na tym, by spostponować prawdziwe kalendarze Majów. Bo interpretatorów jest mnóstwo. A interpretacje wciąż zaciemniają prawdę o wiedzy, którą posiadali Majowie; niesamowitej kosmicznej wiedzy. Komuś z jakichś względów zależy, aby ta wiedza pozostała ukryta.

  http://soulowicz.wordpress.com/2012/11/14/kalendarze-majow-i-rok-20122013-czesc-i/

  • nnka pisze:

   to jest tekst JESTEM 🙂

   http://tonalinagual.blogspot.com/2012/11/kalendarze-majow-i-rok-20122013-czesc-i.html

   Cyt : Dyskusja na ten temat odbyła się na blogu Nnki i wzięłam w niej czynny udział. Zastanawiałam się, dlaczego początkowa data Dreamspell została ustalona na 26.lipca.
   Nnka podała między innymi cyt. ze strony

   dyskuję na Mistyce można poczytać TU; https://nnka.wordpress.com/2012/10/27/rok-7-wichru-2012-2013/

   ale jest też ciekawa info podana przez Jestem cyt: I jeszcze ciekawostka:
   W 3113 roku – według wiedzy przekazanej Beacie Ohrysko przez Don Alejandro – została przysłonięta prawa półkula. Zaczęły się rządy patriarchatu. Teraz ten okres się kończy i wchodzimy w okres uaktywnienia obu półkul.

   związana z… PIRAMIDAMI o tym TU: …. czyli jak zaplanowano “przyspieszenie”. Dlaczego medytacje zaplanowane na 21 grudnia mogą być bardzo niebezpiecznym przedsięwzięciem ?
   Cyt : Utrzymywaniem dominacji energii męskiej nad żeńską na Ziemi według Kavassilasa zajmują się miedzy innymi piramidy w Gizie, które zostały zbudowane na wzór piramid w konstelacji Oriona. Kontrolowaniem energii żeńskiej natomiast zajmuje się nasz sztuczny satelita Księżyc.
   https://nnka.wordpress.com/2012/11/13/czyli-jak-zaplanowano-przyspieszenie-dlaczego-medytacje-zaplanowane-na-21-grudnia-moga-byc-bardzo-niebezpiecznym-przedsiewzieciem/

   W następnym wpisie Jestem napisała: Nie będę dziś pisać o datach z kalendarza Majów, ponieważ…. poczułam, że może trochę się zdezaktualizowały w jakimś sensie… Dlaczego?
   http://tonalinagual.blogspot.com/2012/11/zmiany-energii-wzorcow-kalendarzy-czyli.html
   I jak to mówią niektóre tematy wracaja jak BUMERNAG 🙂

  • Dawid56 pisze:

   To nie do końca jest manipulacja z tym „2012′ jest to ewidentnie ostrzeżenie. Nie można mówic że to manipulacja , gdy tak trudno zajrzeć za zasłonę 2012.Niestety de facto innej daty poza 21.12.2012 niestety nie ma bo praktycznie każda data puktu „0” jest mozliwa po tej dacie i co najważniejsze, że każdy będzie miał racje .na tym mniej lub wiecej polega data „0”
   Jednak najwazniesze jest to aby dzieło Hitlera i jego świty nie zostało ponownie użyte przeciwko ludzkości szczególnie w 2012 roku.Raz już było w 1945.Jakby ktoś twierdził, że Hitler przegrał II Wojnę Światową to się grubo, ale to grubo myli.Puszka pandory z bronią atomową została na nowo otwarta, po 5047 latach od bitwy na polu Kurukszetra i Hitler tego dokonał.

   • margo0307 pisze:

    „..Puszka pandory z bronią atomową została na nowo otwarta, po 5047 latach od bitwy na polu Kurukszetra i Hitler tego dokonał.”

    Wcale nie jestem pewna czy aby to Hitler tego dokonał ?, – czy nie był on bezwolną marionetką w łapach potężnięszych od siebie… ?
    Przykład z dzisiaj wymownie świadczy o fakcie, że co niektórzy ludzie nie chcą samodzielnie myśleć…

 2. cabriofun@interia.pl pisze:

  pewne jest ze cos bedzie 😉
  http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php

 3. Dawid56 pisze:

  Będzie dzisiaj się działo, będzie jutro przecież ta mapa to nic innego tylko monitoring tego co się dzieje w danej chwili na Świecie.Na przykład aktywne czerwone kółka ( pulsujące) wskazują ostatnie trzęsienia ziemi( o magnitudzie 2 w Kaliforni i 4 a Alasce) i epidemie w Indiach

 4. Dawid56 pisze:

  Teraz trochę symboliki najpierw najkrótszy dzień na pólkuli pólnocnej liczony na Warszawę (grudzień 2012)
  Miejsce Warszawa
  Data Wschód słońca Zachód słońca Długość dnia
  01-gru-12 07:23 15:27 8g 4m
  02-gru-12 07:25 15:26 8g 1m
  03-gru-12 07:26 15:25 7g 59m
  04-gru-12 07:28 15:25 7g 57m
  05-gru-12 07:29 15:25 7g 56m
  06-gru-12 07:30 15:24 7g 54m
  07-gru-12 07:31 15:24 7g 53m
  08-gru-12 07:32 15:24 7g 52m
  09-gru-12 07:34 15:23 7g 49m
  10-gru-12 07:35 15:23 7g 48m
  11-gru-12 07:36 15:23 7g 47m
  12-gru-12 07:37 15:23 7g 46m
  13-gru-12 07:38 15:23 7g 45m
  14-gru-12 07:39 15:23 7g 44m
  15-gru-12 07:39 15:23 7g 44m
  16-gru-12 07:40 15:24 7g 44m
  17-gru-12 07:41 15:24 7g 43m
  18-gru-12 07:42 15:24 7g 42m
  19-gru-12 07:42 15:25 7g 43m
  20-gru-12 07:43 15:25 7g 42m
  21-gru-12 07:43 15:25 7g 42m
  22-gru-12 07:44 15:26 7g 42m
  23-gru-12 07:44 15:27 7g 43m
  24-gru-12 07:45 15:27 7g 42m
  25-gru-12 07:45 15:28 7g 43m
  26-gru-12 07:45 15:29 7g 44m
  27-gru-12 07:45 15:30 7g 45m
  28-gru-12 07:45 15:31 7g 46m
  29-gru-12 07:45 15:31 7g 46m
  30-gru-12 07:45 15:32 7g 47m
  31-gru-12 07:45 15:33 7g 48m
  I Gdańsk
  01-gru-12 07:44 15:25 7g 41m
  02-gru-12 07:45 15:25 7g 40m
  03-gru-12 07:47 15:24 7g 37m
  04-gru-12 07:48 15:23 7g 35m
  05-gru-12 07:50 15:23 7g 33m
  06-gru-12 07:51 15:22 7g 31m
  07-gru-12 07:52 15:22 7g 30m
  08-gru-12 07:53 15:22 7g 29m
  09-gru-12 07:55 15:21 7g 26m
  10-gru-12 07:56 15:21 7g 25m
  11-gru-12 07:57 15:21 7g 24m
  12-gru-12 07:58 15:21 7g 23m
  13-gru-12 07:59 15:21 7g 22m
  14-gru-12 08:00 15:21 7g 21m
  15-gru-12 08:01 15:21 7g 20m
  16-gru-12 08:02 15:21 7g 19m
  17-gru-12 08:02 15:21 7g 19m
  18-gru-12 08:03 15:22 7g 19m
  19-gru-12 08:04 15:22 7g 18m
  20-gru-12 08:04 15:22 7g 18m
  21-gru-12 08:05 15:23 7g 18m
  22-gru-12 08:05 15:23 7g 18m
  23-gru-12 08:06 15:24 7g 18m
  24-gru-12 08:06 15:25 7g 19m
  25-gru-12 08:06 15:26 7g 20m
  26-gru-12 08:07 15:26 7g 19m
  27-gru-12 08:07 15:27 7g 20m
  28-gru-12 08:07 15:28 7g 21m
  29-gru-12 08:07 15:29 7g 22m
  30-gru-12 08:07 15:30 7g 23m
  31-gru-12 08:07 15:31 7g 24m

  Najkrótszy dzień mamy około 19-23 grudnia

 5. Dawid56 pisze:

  symbolika tego okresu polega na tym że tak jak było napisane Słońce się pozornie w dniach 18-23 grudnia zatrzymuje i towarzyszy temu zjawisku najkrótszy dzień na półkuli północnej.Po drugie jesli popatrzy sie na Zodiak( liczony od Barana) w punkcie 0 Kozirożca Planeta czy Słońce osiąga swój najwyższy „pukt” w Zodiaku a potem juz nastepuje spadek.Porównałbym to zjawisko do wspinania sie na górę z nartami( a potem zjazd z góry).
  Przytoczę jeszcze symbolikę z tzw symboli sabiańskich i myśli przewodnich 30 stopnia Strzelca i 1 Stopnia Koziorożca( na podstawie wyd. przez Jupiter syboli sabiańskich Dane’a Rudhya’ra w tłumaczeniu Krzysztofa Wieczorka)
  30 stopień Strzelca:Papież błogosławiacy wiernych
  Myśl przewodnia-„Potrzeba złozenia hołdu tradycyjnym wartościom, na których jest zbudowana Niewidzialna wspólnota ducha”
  1 stopień Koziorożca
  Indiański wódz domaga się władzy od zgromadzonego plemienia
  Myśl przewodnia „Siła i odpowiedzialność ukryte w każdym żądaniu władzy”
  I objasnienie tego sybmolu
  „Religijny ideał zawarty wpoprzednim symbolu zmaterializował sie obecnie lub skrystalizował w zwykłą władzę-władzę majacą prowadzic społecznosć oraz zapewnićjej dobrobyt lub przynajmniej fizyczne przetrwanie.Energie wyzwolone przez duchowa współprace(Waga)pogłbione i doswiadczoneemocjonalnie jako siły o wielkiej mocy(Skorpion), obdarzone znaczeniem i świadomym celem(Strzelec) zostają terazustabilizowanei uhierachizowane.Siła grupy zmieniła się w wymierny i starannie zarzadzany kapitał.Słowa „wódz”(chief) i kapitał (capital) pochodzą od tego samego łacinskiego słowa „caput” znaczacego głowa.Często zdarza sie, ze jednostka znajduje się w sytuacji, która pozwala jej objąć władzę nad swoimi towarzyszami, jakkolwiek ta w moze być ograniczona.Czy jest ona gotowa uczynic to w sposob obiektywny i odpowiedzialny?Jest to najwyższa próba żyjącego w społeczenstwie człowieka”

 6. hoona pisze:

  To juz nie jest nawet zabawne:

  „Ustaliliście w serii waszych przedurodzeniowych kontraktów, że począwszy od dnia 12/12/12 możecie otrzymywać energetyczne wsparcie. Czy pamiętacie o tym, czy nie, jest to bez znaczenia. Teraz od was zależy aktywowanie tych kontraktów. Ta aktywacja musi wyjść od was, a nie z tej drugiej strony.

  Aby aktywować wasze kontrakty, macie wyrazić na to pozwolenie i otworzyć się na wszelkie energie, jakie na was oczekują. Nie musicie wiedzieć, co to za energie. Jedyne, co jest potrzebne, to wyrażenie swej zgody na tę aktywację. Otwórzcie się na te energetyczne sojusze w dniu poprzednim, 11/12/12.

  Nie ma znaczenia to, że wasze umysły oparte na ego mogą nie rozumieć lub nie wiedzieć, które energetyczne sojusze wzywacie. Powinniście jedynie zrozumieć, że owe wstępne umowy są czymś, co zawarliście, aby wspierać siebie teraz.

  Nie pozwólcie więc swojemu umysłowi ego powiedzieć: „Nie jestem pewna/pewny kogo przywołuję, więc nie zamierzam odnawiać żadnych kontraktów”. To nie byłby dobry pomysł.”

  http://krystal28.wordpress.com/2012/12/01/otwarcie-sie-na-kontrakty-przedurodzeniowe-przed-portalem-12-12-12/

 7. brif pisze:

  Rosyjski korespondent „Gazety Wyborczej” donosi, że ludzie w miastach wpadają w panikę. W efekcie wykupują ze sklepów świece, sól, baterie. Szczególnym powodzeniem cieszy się żywność z przedłużoną datą ważności, ale także nafta i lampy naftowe.

  Popularność zyskały również certyfikaty odpuszczenia grzechów wydawane przez rzekomych mnichów z Rzymu. Koszt certyfikatu to 500 rubli (około 50 zł). Choć dla prawosławnych klientów katolicki odpust nie wiele znaczy, to cena nie jest wysoka i wielu je kupuje

 8. Dawid56 pisze:

  Od około 12-13 grudnia 2012 nastapi znaczne przyśpieszenie wszelkich zmian( możliwe też i niepokojów społecznych) ,gdyż Uran „wyjdzie z retrogradacji” i rzpocznie ruch prosty po Ekliptyce.Retrogradacja jest w pewnym sensie cofnięciem w czasie.Uran w pozycji retrogradacyjnej znajdował się od 13 lipca 2012 czyli od tzw.pierwszego zera Mc Kenny.

 9. Stan52 pisze:

  1 Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię. 2 Ziemia zaś była bezładem i pustkowiem: ciemność była nad powierzchnią bezmiaru wód, a Duch2 Boży unosił się nad wodami.
  3 Wtedy Bóg rzekł: «Niechaj się stanie światłość!» I stała się światłość. 4 Bóg widząc, że światłość jest dobra, oddzielił ją od ciemności. 5 I nazwał Bóg światłość dniem, a ciemność nazwał nocą.
  I tak upłynął wieczór i poranek – dzień pierwszy.
  6 A potem Bóg rzekł: «Niechaj powstanie sklepienie w środku wód i niechaj ono oddzieli jedne wody od drugich!» 7 Uczyniwszy to sklepienie, Bóg oddzielił wody pod sklepieniem od wód ponad sklepieniem; a gdy tak się stało, 8 Bóg nazwał to sklepienie niebem.
  I tak upłynął wieczór i poranek – dzień drugi.
  9 A potem Bóg rzekł: «Niechaj zbiorą się wody spod nieba w jedno miejsce i niech się ukaże powierzchnia sucha!» A gdy tak się stało, 10 Bóg nazwał tę suchą powierzchnię ziemią, a zbiorowisko wód nazwał morzem. Bóg widząc, że były dobre, 11 rzekł: «Niechaj ziemia wyda rośliny zielone: trawy dające nasiona, drzewa owocowe rodzące na ziemi według swego gatunku owoce, w których są nasiona». I stało się tak. 12 Ziemia wydała rośliny zielone: trawę dającą nasienie według swego gatunku i drzewa rodzące owoce, w których było nasienie według ich gatunków. A Bóg widział, że były dobre.
  13 I tak upłynął wieczór i poranek – dzień trzeci.
  14 A potem Bóg rzekł: «Niechaj powstaną ciała niebieskie, świecące na sklepieniu nieba, aby oddzielały dzień od nocy, aby wyznaczały pory roku, dni i lata; 15 aby były ciałami jaśniejącymi na sklepieniu nieba i aby świeciły nad ziemią». I stało się tak. 16 Bóg uczynił dwa duże ciała jaśniejące: większe, aby rządziło dniem, i mniejsze, aby rządziło nocą, oraz gwiazdy. 17 I umieścił je Bóg na sklepieniu nieba, aby świeciły nad ziemią; 18 aby rządziły dniem i nocą i oddzielały światłość od ciemności. A widział Bóg, że były dobre.
  19 I tak upłynął wieczór i poranek – dzień czwarty.
  20 Potem Bóg rzekł: «Niechaj się zaroją wody od roju istot żywych, a ptactwo niechaj lata nad ziemią, pod sklepieniem nieba!» 21 Tak stworzył Bóg wielkie potwory morskie i wszelkiego rodzaju pływające istoty żywe, którymi zaroiły się wody, oraz wszelkie ptactwo skrzydlate różnego rodzaju. Bóg widząc, że były dobre, 22 pobłogosławił je tymi słowami: «Bądźcie płodne i mnóżcie się, abyście zapełniały wody morskie, a ptactwo niechaj się rozmnaża na ziemi».
  23 I tak upłynął wieczór i poranek – dzień piąty.
  24 Potem Bóg rzekł: «Niechaj ziemia wyda istoty żywe różnego rodzaju: bydło, zwierzęta pełzające i dzikie zwierzęta według ich rodzajów!» I stało się tak. 25 Bóg uczynił różne rodzaje dzikich zwierząt, bydła i wszelkich zwierząt pełzających po ziemi. I widział Bóg, że były dobre. 26 3A wreszcie rzekł Bóg: «Uczyńmy człowieka na Nasz obraz, podobnego Nam. Niech panuje nad rybami morskimi, nad ptactwem powietrznym, nad bydłem, nad ziemią i nad wszystkimi zwierzętami pełzającymi po ziemi!»
  27 Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz,
  na obraz Boży go stworzył:
  stworzył mężczyznę i niewiastę.
  28 Po czym Bóg im błogosławił, mówiąc do nich: «Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną; abyście panowali nad rybami morskimi, nad ptactwem powietrznym i nad wszystkimi zwierzętami pełzającymi po ziemi». 29 I rzekł Bóg: «Oto wam daję wszelką roślinę przynoszącą ziarno po całej ziemi i wszelkie drzewo, którego owoc ma w sobie nasienie: dla was będą one pokarmem. 30 A dla wszelkiego zwierzęcia polnego i dla wszelkiego ptactwa w powietrzu, i dla wszystkiego, co się porusza po ziemi i ma w sobie pierwiastek życia, będzie pokarmem wszelka trawa zielona». I stało się tak. 31 A Bóg widział, że wszystko, co uczynił, było bardzo dobre.
  I tak upłynął wieczór i poranek – dzień szósty.

 10. Dawid56 pisze:

  Wiel znawców tematu mówi to nie ten dzień.Po części mają chyba rację, dlatego że są wyraźne oznaki przesilenia i wcale nie chodzi o jakiś utopijny „koniec świata” ale o to, że musimy cofnąć wszelkie tendencje destrukcyjne , w przeciwnym wypadku matka Ziemia – Gaja upomni sie o swoje prawa.

 11. Dawid56 pisze:

  Jako początek ery naukowo-technicznej( znacznego przyspieszenia rozwoju technologicznego człowieka przyjęto rok 1750.W tym roku miała miejsce konunkcja Saturna z Plutonem.Kiedyś słyszałem że była kiedys altermatywny rok wielkich zmian.był to rok 2016.Zrobiłem dzisiaj krótką analizę numerologiczą liczby 2016.Jest ona podzielna przez 9 co daje 224 i jest też podzielna przez 7 co daje 288.Z kolei 288/2 daje 144.Z kolei 2016-1750= 266Ta liczba jest znowu podzielna przez 7 i daje 38( powojną wartość cyklu Metona).Z drugiej strony astrologicznej 2016 rok jest rokiem ostatniej 7-mej kwadratury Uran-Pluton.No i podobno do roku 2015-2016 ma sie zamknąć okno czasowe. Być może właśnie 2016 jest datą końca punktu energii zero( niektórzy twierdzili że to jeden dzień lub trzy dni ale w skali 25920 lat to mogą być też i cztery lata- kto wie?Jeśli to cztery lata to może to być okres niezbędnych zmian aby życie tu i teraz było pełne nadziei i może ostania szansa uniknięcia jakiegoś globalnego kataklizmu.Wówczas właśnie ów 21.12.2012 byłby datą początkową tych niezbędnych zmian.

 12. Pingback: “Kod Kurukszetra ” = “Kod Atlantyda” | Mistyka Życia

 13. Czerni pisze:

  Witam wszystkich. Jestem mile zaskoczony,podczas gdy czytam Wasze wpisy. Chciałbym również coś napisać, prosząc o odpisanie, skomentowanie.
  Zajmuje mnie pewien problem astronomiczny. Wiemy, że wszechświat rozszerza się z prędkością dwóch mln mil na sekundę. Skoro tak, to nasza Droga mleczna wraz z układem Słonecznym również się porusza względem jakiegoś układu odniesienia. Czy wobec tego położenie Ziemi w czasoprzestrzeni jest ciągle inne, nowe. Czy Nasza planeta nie wpadnie nigdy w te same ryzy na orbicie? W przeciwnym razie „historia by się powtarzała”. Co o tym sądzicie, odpiszcie, proszę.

  • nane pisze:

   jest to nie możliwe. czas i przestrzeń ciągle się zmieniają.

  • Hania pisze:

   Czerni, moim zdaniem kosmos nie ma zamiaru wykończyć ludzi nawet w popłochu czyli w tym niby to uciekaniu w rozszerzanie, bo co to może obchodzić jakieś chmury jonowe, że cierpienie może zachodzić gdzieś sobie tam. Jak ludzie się sami nie wykończą swoją nadmierną ilością to nic ziemi nie zagrozi. Coraz więcej śmieci, więcej odchodów, mniej ryb w oceanach, mniej wody i co dalej ? kicha. Ludzi braknie bo się wytrują lub pozabijają wzajemnie i ziemia wróci sobie do natury.
   Ja osobiście nie wierzę w to rozszerzanie ale jak już są takie odczucia to być może w jakimś rejonie kosmosu coś się zablokowało przejściowo i zbyt gwałtownie przesuwa lub kręci szybciej wokół jakiejś osi To są spekulacje naukowców na podstawie wyrywkowych danych i nagle być może – inne postępy w nauce będą zapowiadały nagły zwrot w tył co już miało wiele razy miejsce.

   • trelemorele pisze:

    „Jak ludzie się sami nie wykończą swoją nadmierną ilością to nic ziemi nie zagrozi. Coraz więcej śmieci, więcej odchodów, mniej ryb w oceanach, mniej wody i co dalej ? kicha. Ludzi braknie bo się wytrują lub pozabijają wzajemnie i ziemia wróci sobie do natury.”
    ____________________________
    dokładnie tak…nadmierna ilość ludzi prowadzi do katastrofy globalnej.
    i tylko to, żadne tam zagrożenia z kosmosu.

 14. Dawid56 pisze:

  Zasadnicza różnica między 2012 a 2013.Na 2012 były wyznaczone daty, ale nie było znaków, w 2013 są znaki ale nie ma dat 🙂

  • JESTEM pisze:

   Możesz Dawidzie56 napisać, co praktycznie to miałoby oznaczać?
   Bo według mnie wyznaczone daty w 2012 nie zadziałały. Czy dlatego, że nie było znaków? A czym są te znaki?

 15. Dawid56 pisze:

  Moim skrpmnym zdaniem znaki oznaczają coś co jest bezdyskusyjne np abdykacja Benedykta XVI , wielka kometa ISON, Czelabińsk, Jesli chodzi np o 21.12.2012 Geryl przeprasza za zamieszanie z określaniem pojedyńczych dat.Po prostu błąd polegał na tym że mówiło sie o jakiejs pojedyńczej dacie, być może dlatego 21.12.2012 na planie fizyczym nic sie nie wydarzyło chociaż nie neguję tego że coś ważnego wydarzyło się tego dnia na planie duchowym.Lighworkers twierdzą ,że tego dnia( 21.12.2012) rozpoczęło sie odłacznie Nowej Ziemi od Starej.Owsianko z kolei twierdzi że stare wzorce sie wypałiły i Ojciec przesłał nowe.

 16. Pingback: Listy do i od Nnki… | Mistyka Życia

 17. Pingback: Listy do i od Nnki cz. 2 | Mistyka Życia

 18. protong pisze:

  Poświęciłem wiele uwagi i czasu w analizie wszechobecnych zagadnień , wiele mi już znanych.
  Temat wielce ciekawy , wiele na jego temat umieszczone jest w sieci .Przenika do naszych umysłów i tworzy teorie i wizje wielce ciekawe z umiarkowaną dozą prawdy.Wszak można to wszystko łączyć z Biblią i wszelakimi przepowiedniami jaki starożytną wiedzą a wszystko wpisuje się w jedną układankę . Każda z tych teorii zawiera ziarno prawdy to też trzeba czekać na urodzajny plon i potwierdzenie tego wszystkiego. Człowiek jest uwięziony i sprowadzony do roli niewolnika , odcięty od wiedzy , która mogłaby dać mu wolność. Taki stan rzeczy odpowiada grupie ludzi mającej władze i pieniądze .Jednak każda era zrzuca kajdany niewiedzy i budzi świadomość. Tego nie da się zatrzymać to ewolucja świadomości .Wzrasta dostęp do wiedzy , potrzeba tylko zaangażować właściwie swój wysiłek a zasłona opada i oświeca nam umysł.Trzeba nam więcej osób takich jak Nikola Tesla a Świat stanie nam otworem do poznania jego praw……..

 19. el nocny marek. pisze:

  to jest to śmiem twierdzić że znam lokalizacje bram do nad przestrzeni eteru i jego poza granice w okolicy Łomży widziałem te pasikoniki i ważki ze strefy cienia rozmawiałem z ich bioludzikami któych kontrolują kapłani opętania grzechu wiary i niewiedzy.

 20. Hania pisze:

  Ten cały ciąg zdarzeń o końcu świata to był właśnie ten koniec czyli burza w umysłach i strach przed unicestwieniem wszystkiego. W astrologii do znaku Ryb wkroczył w 2112 Neptun i szalał jak to Neptun w pierwszym stopniu Ryb. Był to taki mistrzowski potop, szał oceanów i wichrów o niespotykanej dotąd sile ale tylko w wyobraźni. i nic takiego na ziemi się nie stało. Ludność się okopała w podziemne bunkry, nawet Rosja wykopała schron na 60 tys. osób z zapasami żywności, wody pitnej i tlenu na 20 lat.
  Majowie przewidzieli, że coś podobnego się wydarzy na skutek różnych uwarunkowań i pozycji gwiazd na niebie używając symboli żeby potomni zorientowali się, że to tylko symbol do czegoś co może się zdarzyć w naturze ale tylko symbolicznie właśnie. Tych symboli jest dużo i tu na forum o tym sporo ale co jest konkretem to taki totolotek. Ale dlaczego ma to takie znaczenie i dlaczego straszy się jakąś totalną katastrofą to jeszcze nikt na to nie wpadł do tej pory.
  Stał się potop a po potopie podobno ma być jakaś apokalipsa czyli totalny pożar na który aktualnie się już zanosi.
  I znowu nic nie wiemy czy to tylko przejściowe ocieplenie klimatu i dalej kiedyś tam samoczynne ochłodzenie. Czy może to będzie coś gorszego i zabijającego ludzkość wynikłe z tego ocieplenia tj. susza wszędzie i braki wody pitnej oraz następnie pożywienia. Byłyby walki i napady na tych co mają okolicznościowy dostęp do tych dóbr czyli na tych co mieszkają w strefie chłodnego klimatu. A więc wojny o byt. Czym to się skończy to strach myśleć bo i po co. Coś się wymyśli w razie potrzeby – pozabija się ludzi to tu to tam i wszystko wróci do normy. Oczywiście to żarty ale czy na pewno?

 21. polen37 pisze:

  bez obrazy ale wy (nie wszyscy) to idjoci po co bać się końca przez całe życie tylko je marnujecie nie macie nic innego do roboty ja jak raz pomyślałem to płakałem ale zrozumiałem że nie chcę się bać to po co o tym myśleć lepiej myśleć że np. ludzie zakolonizujom marsa i nawet jak ktoś myśli o końcu to na pocieszenie tam prawdopodobnie jest woda a z ziemi można dostarczyć na marsa na wrazie czego a mamy inne potencjalne planety i nie tylko bo jest dość blisko księżyc jowisza europa ktura ma sporo wody pod skorupom w stanie ciekłym problem że bendziemy żyć pod wodom gdzie może są inne rośliny,ryby,ssaki ale to nie w naszym życiu to plan dla przyszłych pokoleń a ziemia dla tych kturzy już się urodzili jest bezpieczna a to wszystko napisał 10 latek niedługo 11 pod nickie polen37

 22. Dawid56 pisze:

  Z uwagi na to że pod tym tytułowym artykułem 21.12.2012 jest ponad 288 postów proponuję dyskusję w tym temacie przenieść tutaj:
  https://nnka.wordpress.com/2016/12/30/21-12-2012-c-d/

 23. ... pisze:

  Open Fight 1

  Pewnego dnia, po wcześniejszym przygotowaniu żony o rozmowie na „moje tematy” czyli moje przeżycia z nauczycielem, mentorem czy inaczej zwanymi przewodnikami życia, które zaczęły również dotykać moją żonę w większym stopniu niż mi się wydaje, a teraz również i synka. Pomyślałem koniec z tym !!! W końcu musi zaskoczyć i zacząć normalnie żyć !!!! W planie było wyprzedzenie porannych zwyczajów czyli: wczesna pobudka, lustro (zakładanie koszulki) oraz przydziewanie kolejnych warstw przy telewizorze oczywiście przy stacji TVN. Niestety poranne zamroczenie było silniejsze i przegrałem z żeśkością nabraną seansem przy telefonie. Oczywiście przy telefonie towarzyszy zawsze charakterystyczne zaciąganie noskiem (proszę nie mylić z katarem; zatykamy dwie dziurki ściskając noc palcami i puszczamy). Z góry skazany na porażkę nie dałem za wygraną i postanowiłem powalczyć z tym syfem czyli po prostu pościągać jus spore warstwy przyodzianych koszulek ;].
  Zaczęło się całkiem spokojnie czyli czasu spędzonego przy stole z pyszną jajeczniczką i delikatna rozmową w tle. W planie oczywiście był spacer, chodzi oczywiście o rozmowę w ruchu i bez channelowania czyli bez telewizora i telefonu w tle.
  Zaczęliśmy spacer i oczywiście rozmowę o tym co nas dotyka, a może bardziej przytłacza dzień w dzień z czego nie da się wyrwać bez świadomości tego co się dzieje. Po wielu nieudanych próbach z przeszłości oraz nabytym dzięki temu doświadczeniu starałem się prowadzić rozmowę jak najdłużej i najspokojniej jak tylko mogę bez zbędnego podnoszenia tonu czy słów, które w jakikolwiek sposób mogą urazić moją skrępowana przez duszki żonkę. Oczywiście postawa mej ukochanej(głęboka defensywa) czyli w zasadzie monolog + chęć uzyskania jakiejkolwiek odpowiedzi z góry była skazana na porażkę(czyżby?).
  Tematem rozmowy wbrew pozorom nie były „moje tematy” czyli okultyzm, co oczywiście grozi natychmiastowym zamknięciem świadomości lecz to w jaki sposób żyjemy=istniejemy. Codzienne spędzenie czasu ze sobą w beznadzieji i żebraniu o jakąkolwiek odpowiedź na najprostsze pytanie. Tak było i tym razem. Padały pytania niestety bez odpowiedzi. Po 30 min spaceru, 10 – tek pytań i w zasadzie żadnej reakcji z drugiej strony co i tak dawało niezły wynik, gdyż na pytanie czy mnie słucha odpowiadała (tak) śmiało kontynuowałem dobieranie się do żonki. Każdy jednak posiada swój kres wytrzymałości i cierpliwości:
  -No KURWA MAĆ nie widzisz co się dzieje ????
  To była iskra i magiczne zaklęcie (Sezamie zamknij się, a takie sytuacje zazwyczaj zamykają moją żonkę z szyderczym uśmiechem na ustach)
  ODPOWIEDŹ:
  -Nie mam zamiaru z tobą rozmawiać ;] (lalalalalalalal)
  Oczywiście dialog opisywany wyżej, który się nawiązał skróciłem do minimum.
  Dalsze próby tłumaczenia i uświadamiania, że staram się rozmawiać jak z dzieckiem żeby jakakolwiek rozmowa trwała tym razem nie dały żadnego rezultatu. Pomysł był jeden na wybudzenie – szybki i bolesny zarazem:
  -To w takim razie ja z Kacprem ide na spacer a tobie podziękujemy.
  Wziąłem synka na ręce i poszedłem przed siebie a Anka odwróciła się na pięcie i poszła w drugą stronę. Po 50m jednak płacz dziecka obudził w niej matkę.
  Dalsza część rozmowy nie była już miła ale przynajmniej trwała i tym razem zgadzaliśmy się ze sobą w 100%.
  Padały teksty:
  -To co się dzieje to jest MASAKRA !!!!
  -Tak być dalej nie może !!!!
  -No to rozwód !!!!
  Oczywiście po tak burzliwej rozmowie wszelkie „koszulki” ulegają desynchronu co daje niesamowite doznania audio wizualne czyli zmiany barwy głosu i czasami zauważalne zmiany rysy twarzy. Kto siedzi w temacie dosyć długo ten potrafi rozpoznać różne style osób słyszanych w mediach.
  W drodze do domu wpadliśmy jeszcze do sklepu na małe zakupki, a po powrocie po 15 min w odosobnieniu wszystko zaczęło funkcjonować jak przed wyjściem na spacer czyli jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki „jak gdyby nigdy nic ;]”
  Oczywiście jako osoba świadoma zgarniająca z otoczenia wszelkie oznaki jakiegokolwiek dialogu z bytami uczestniczącej w tej beznadzieji wyszło na to że ona „E,E,E”, a ja bardziej „Y,Y,Y” czy na odwrót ;].
  Beznadzieja w naszym przypadku trwa dzień w dzień. Pracujemy w bardzo różnych środowiskach, żona w wojsku, ja w Fabryce gdzie również trwa Otwarta walka z różnego rodzaju „natręctwami”. Oboje przynosimy do domu jak się okazuje nadzienia przeciwnej biegunowości, które nie dają nam funkcjonować czyli żyć. Jedna osoba zamknięta przed drugą i na odwrót, a sytuacji w których jesteśmy w tych samych barwach jak na lekarstwo i tak trwa ten stan po dziś dzień.

 24. Dawid567 pisze:

  Ten podział na strony był chyba dobrym pomysłem!!!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.