21.12.2012

To miejsce na dyskusje o „2012 Koniec Czasu.„. Ale zanim drogi gościu wpiszesz tu swoje spostrzeżenia przeczytaj:

 Chciałabym mieć taki charakter, żeby jeśli ktoś mi przyśle kiedyś gówno końskie w paczce, nie krzyknąć z odrazy, tylko się ucieszyć, że konik tu był” – Katarzyna Grochola

UWAGA: To nie są proroctwa tylko próba analizy sytuacji

Aktualizacja 5.04.2012 LITERA V 12.04.2012

 

Pierwszym dniem święta Pesach jest 15 dzień miesiąca nisan. W tym roku (2012) 15 nisan rozpoczyna się wieczorem (z zachodem słońca) w piątek, 6 kwietnia. W 2012 to 7.04- 14.04. To Święto żydowskie obchodzone na pamiątkę wyzwolenia Izraelitów z niewoli egipskiej.
Patrząc na Wenus 12.04 mieści się w Pasch kiedy planeta będzie przechodziła przez Hiady. I cóż takiego zobaczyłam, ku swojemu zaskoczeniu?  Hiady, wraz z Aldebaranem (który nie należy do gromady), tworzą na niebie charakterystyczną literę V.
Pozostaje jeszcze pytanie cóż takiego wydarzyć się może i czy w myśl zasady „Co na górze to na dole” ? Japonia obecnie nie jest spokojnym miejscem. Ale jest też inna opcja ta „w niebie”. Na 10.04 2012 USA zapowiedziało kontynuację programu: Supertajna misja USA  ale i Korea Północna przygotowuje się do planowanego na połowę kwietnia wystrzelenia rakiety dalekiego zasięgu.  A co na to Mc Kenna?
Rysunek „fali” na 2012
Max 9.04.2012  Dziękuję za udostępnienie rys.

Aktualizacja : 1.04.2012

Przesunięty był KOD Hiroszyma w 2007 roku… Energie a jednocześnie zapis co tak ładnie nazywa się algorytmem w niej mogą być albo rozładowane albo TRANSFORMOWANE . 14 Lipca jest koniec pewnego etapu i zaczyna się kolejny. Wygasa Archetyp Wielkiego Mędrca, który nam „panowal” i wchodzi Archetyp Jażni.
kodczasu.pl ” Są jednak pewne wydarzenia zależne od nas ( wybuch III światowej) i te co nie zależą czyli przelot np Nibiru, ale mogą też, moim zdaniem zachodzić wydarzenia, które mogą choć nie musza zależeć od tzw. pola morfogenetycznego czyli informacyjnego .Tu mam na myśli ten bunt Ziemi-Gai (ostatni wzrost liczby trzęsień ziemi,wrost ilości i siły wybuchów wulkanów) No co do hiperaktywności Słońca to mamy raczej na nią niewielki wpływ. … Rodzi się natomiast pytanie , kiedy było wiadome że nie zdążymy na czas przed powrotem Nibiru, skoro było rzekomo 3600 lat – to szmat czasu!!”
Jeśli chodzi o pola informacyjne nie wszystkie są ze sobą kompatybilne i działają na tych niższych (bardziej materialnych) poziomach urzeczywistnienia. Tu też odgrywają rolę zmiany genetyczne, które w naturze mogą się objawiać np tak: „Innymi słowy,  góra która była obok młodej góry pokrywały się z czasem – produkując jedeną solidną górę z warstw, które chronologicznie nie pasują.”- Marzec 31, 2012 o 20:30   Są też inne mechanizmy np łączenie gatunków Istot  o czym było kilka wpisów na blogu. Ten proces jest związany z rozpadem i przejmowaniem wzorców karmicznych ( być może to ci zniszczeni bogowie Mukiego?) White_Black_Feather :Marzec 30, 2012 o 16:34  
Jeśli chodzi o pole elektromagnetyczne czyli UMYSŁ tu zgadzam się niestety z tym:
https://nnka.wordpress.com…ysl-planetarny/
I niejako potwierdzeniem jest pamięć i opisy planety Maldek, która rozpadła się poprzez m.in złe zarządzanie energią psyche przez Istoty tam żyjące. Oczywiście to jeden z czynników, gdyż innym było eksperymentowanie z czasoprzestrzenią.
Cyt; Rodzi się natomiast pytanie , kiedy było wiadome że nie zdążymy na czas przed powrotem Nibiru, skoro było rzekomo 3600 lat – to szmat czasu!!”
Nibiru przybywa na „nasze życzenie”, ponieważ to „my” wywołujemy pewne zjawiska stąd określenie Mistrzów przed tysiącami lat, że nie zdążymy ( czytaj: nie zmądrzejemy) . Jest to cykl 3600 i sam fakt urzeczywistnienia jest wywołany STANEM UMYSŁU. Nibiru nigdy nie uderzyła w Ziemię. Jest cyklem w układzie, ale nie uniecestwieniem. Natomiast Kod Atlantyda ma spore obciążenia z tym związane ale nie jest dniem tylko „paszczą”. Planeta Maldek rozpadła sie na skutek destrukcyjnej energii psyche istot tam żyjących, to zburzyło pole elektromagnetyczne, które ściagnęło Nibiru.
Natomiast pojawia się tu inne zagadnienie. Ta Sfera Cienia  3 Wymiaru jest jak harmonijka czasoprzestrzeni ( rzeczywistości równoległe) Jeśli w jakimś zakątku Kosmosu prowadzone są tu eksperymenty wtedy i Ziemia jako część tego Drzewa Poznania  bierze udział w skutkach tych działań. Więc pytanie czy mamy wpływ na poczytania wszystkich Istot tu bytujących pozostaje otwarte.
Cyt. „To implikuje konieczność wcześniejszego poznania tego z czym możemy mieć do czynienia , a wiec zachodzi konieczność myślenia o tym.”Jakub
Tą całą wiedzę już mamy pozostaje tylko kwestia odblokowania „pamięci” ( Archetyp Jażń) i taka doza Świadomości aby nie powielić błędów. I tu wydaje się że ustępuje „pomroczność jasna” i coraz wyraźniej widać cel nieprzyjaznych nam sił, aby utrzymać istniejący stan. 

Aktualizacja: 30.03.2012

Data 18 Listopada 2012
Wyliczona jest w oparciu o KOD Hiroszima  6.08.1945. Używanie tego kodu powoduje zaistnienie  matrycy 67 w świadomości ludzkiej i nieświadomości zbiorowej. Owo zaistnienie oznacza, iż będzie on podlegał procesowi TRANSORMACJI w powiązaniu z Jaguar Metatron i Wenus oznacza to tyle,  że jeśli zaistnieje taka sytuacja Ziemia i Siły Natury staną przeciwko człowiekowi. Biorąc pod uwagę komentarz  Marco : Marzec 28, 2012 o 22:29  zgodnie z kodem atlantydzkim i wydarzeniami Uskok Cascadia, Wenus, dziwne dżwięki i delfiny  należałoby uznać, iż 20 maja będzie istotnym dniem dla naszego przebudzenia przed 14 lipca . Kod 67 straci swoją siłę dopiero 18 listopada wg McKenny.  

Marzec 30, 2012 o 19:01

I tu kilka słów wyjaśnienia o co chodzi z tymi tajemniczymi kodami. Kod to inaczej wzorzec wynikły na skutek jakiegos zdarzenia silnego emocjonalnie “podbitego” kolejnym zdarzeniem o określonym ładunku energetycznym. Wzorce “kody” w zbiorowej ludzkiej świadomosci działaja do 4 pokolenia wstecz. Więc pokolenie nowonarodznych dzieciaków ma już je dosyć słabe aczkolwiek ma, po czym w następnych pokoleniach zostają przesunięte w pole zbiorowej nieświadomości i uśpione. Dalej . .

Reklamy

294 odpowiedzi na „21.12.2012

 1. komsomolskajaprawda pisze:

  Cyt: Majowie na ten rok podali istotna datę 22 marca, którą zapowiedziano przy ceremonii 13 czaszek 11 11 11. Jest to związane z nałożeniem się osi – już od 21 marca (przesilenie ale też nici losu) Zaś lightworkers zapowiadają na 26 lutego odcięcie fraktalne idąc w kierunku teorii strun i pojęcia unifikacji. i link:

  https://nnka.wordpress.com/2012/02/23/2012-13-na-horyzoncie-czasowym/

  • nnka pisze:

   W udzielonym wywiadzie 10 stycznia 2012 roku Szejk Imran Hosein powiedział, że istnieje duża szansa, iż w najbliższej przyszłości dojdzie do zawarcia sojuszu między muzułmanami i chrześcijanami (szczególnie tymi związanymi z prawosławiem) przeciwko doktrynie i krajom wspierającym NWO. Można to traktować jako Znak Czasu. patrząc na Kodeks Majów a i na bieg kalendarzy jednego wstecznie (liczonego od Czasu Zero odnosze takie wrazenie, ze to co jest tu przestawione to spotkanie Maja z Aztekiem – lub bóstw. Zastanawiające jest, że to spotkanie wypada 14 lipca 2012 roku
   SPOTKANIE…
   . http://www.sfora.pl/Zobacz-Kodeks-Majow-Tak-ma-wygladac-koniec-swiata-w-2012-g40826-40144
   Majowie przekazali 3 wazne terminy : 22.03.2012, 14.07.2012 i 11/11

   i jeszcze taka ciekawostka: W roku 2012 możemy być świadkami… kolejnego wielkiego zamachu terrorystycznego. Jako możliwe cele terrorystów wymieniany jest Londyn w trakcie Olimpiady i Polska w trakcie turnieju piłkarskiego Euro 2012.
   http://innemedium.pl/wideo/w-roku-2012-mozemy-byc-swiadkami-kolejnego-wielkiego-zamachu-terrorystycznego

 2. nnka pisze:

  Z komentarza L’an-nu Luty 26, 2012 o 10:02
  Tak sobie wklejam cytat z forum.przebudzenie.net bo uważam go za ciekawy

  Cytat „”Właśnie wkraczamy w ostatnią falę przemian, przed całkowitym Wzniesieniem Ziemi do wyższego wymiaru Życia i będzie to się odbywało głównie w polu naszej świadomości i ciał fizycznych. Według różnych starożytnych kalendarzy, ta fala rozpoczyna się w dzień wiosennej równonocy 20 marca 2012, a kończy w zimowe przesilenie 21 grudnia 2012. Jednak same daty są tylko pewnymi „magicznymi” punktami i wcale nie decydują o tym, czy właśnie w tych dniach nastąpią jakieś wielkie czy szczególne wydarzenia. Są one jedynie pomocą w celu maksymalnego zestrojenia i przeskoku naszej świadomości zbiorowej do Złotej Ery (Ery Wodnika) w którą zgodnie z naturalnym cyklem wchodzi już TERAZ nasza Ziemia. Powinniśmy wiedzieć, że samo Wzniesienie będzie dla każdego z nas bardzo indywidualne i niekoniecznie powinniśmy oczekiwać tego, iż w jednym momencie nastąpi jakaś wielka zmiana dla wszystkich.”

  CAŁOŚĆ: https://nnka.wordpress.com/2012/02/23/2012-13-na-horyzoncie-czasowym/#comment-2348

 3. nnka pisze:

  Do: Jesteśmy robotami na kod dostępu? Odcięcia fraktalne.

  https://nnka.wordpress.com/2012/02/26/jestesmy-robotami-na-kod-dostepu-odciecia-fraktalne/
  Temat zgonów poruszany w tym programie , który ma nastąpić w dużej ilości do początku czerwca nie ma absolutnie związku z wiekiem ciała czyli datą urodzenia. Natomiast ma znaczenie w przypadku ścieżki wcielenia i jest to ściezka zstepujących czyli związana z linia destrukcyjną. Na tej ścieżce są zarówno ci z silnym wzorcem „ofiary” jak i „kata” więc bardzo prawdopodobne jest w okolicach 22 marca rozpoczęcie działań wojennych na większą niż obecnie skalę. Być może konflikty na Wschodzie nasilą się, gdyż są ku temu wszelkie przesłanki.

  • ... pisze:

   Droga nnko przyznam szczerze, że to co piszesz jest naprawdę poniżające i uważam, że sam nie chciabym zostać takim robotem na kod dostępu a czasami tak właśnie się czuje !!!!!
   Z drugiej strony zastanawiające jest to czy BÓG przydzielający kody jest tym właściwym ? ???
   Obserwuje już dłuższy czas i moim SKROMNYM zdaniem KODY przyznawane są nieodpowiednim osobom(bytom) …
   Tu nachodzi kolejna myśl… kto wybiera BOGA ????

 4. Marco pisze:

  Wypowiedż Jordana Maxwella:

  To będzie przebudzenie dla całego świata. Mamy i już to mieliśmy! To co zobaczymy jest starożytne, nadchodziło długi czas, niegdy nie widzieliśmy tego i nie mieliśmy rozumieć.

 5. Maria_st pisze:

  Takie gdybanie to mozna sobie miedzy bajki włozyc…skladanka…..wielkie mi hallo—przebudzenie….toz to słowo juz od dawna jest na topie a i tak malo ludzi wie o co chodzi …….dla wielu to tylko slowo……nic wiecej.
  Mamy i już to mieliśmy….ciekawe z czym to sie je….
  Starożytne, nadchodziło dlugi czas…nigdy…nie widzieliśmy tego i nie mieliśmy rozumiec…..skad takie przypuszczenia…….bo starożytne wszystko dla nas——-Tajemne…niezrozumiałe…..a moze specjalnie zakryte…..przez innych ludzi.
  Przebudzeniem………..dla mnie moglaby byc…tylko Nibiru……..ta znana jako Marduk i jeszcze inaczej…bo tej nie widzieliśmy…..nadchodzi dlugi czas i kojarzy mi sie ze starozytnymi…zwlaszcza elohim biblijnymi…..a jej wplyw wg zapisow……..bedzie strasznym przebudzeniem…..bo sie dowiemy…ze cały czas nas oklamywano.
  Ale możliwe, ze chodzi o calkiem cos innego……..

  • nnka pisze:

   Jeśli mowa o przebudzeniu to zapewne chodzi w tym przypadku o Monadę. Jeśli starożytne to zapewne o symbol , bardzo możliwe że pierwotny symbol tej czasoprzestrzeni.

  • ... pisze:

   Droga Mario… szczerze przyznam ze bardzo znana mi stąd i owąd retoryka ;] Ja uważam że z każdej bajki można „to i owo” poprzeć jakimiś swoimi przeżyciami a do tego poprzeć dodatkowymi materiałami np. Filmami i opowiadaniami innych ludzi ;] Zresztą w gruncie rzeczy chodzi o to żeby jak najwięcej ludzi zaczęło mówić o tym samym !!!!.

   „Tak, oczywiście tylko ze ta jedna LINIA CZASOWA dotyczy całej ludzkości White_Black_Feather. Oczywiście, że pukają i to dosyć głośno: raz Obcy a innym razem sam Bog przemawia (takie 2 w jednym, jedno zawsze z ukrycia)… zależy czy rozpoznasz kto manipuluje w polach astralnych naszym losem.
   Przypominam tylko, ze ten dział jest tylko i wyłacznie na temat zdarzeń i cykli 2012 daty 22.03.2012 14. 07.2012 i 21.12.2012. oraz zdarzeń, które są zapowiadane.”

   Ważna jest sama świadomość że ktoś manipuluje w naszych polach astralnych. Ja na przykład orientuje się bardzo szybko. Kolejną sprawą jest odkrycie któż to taki ? ? Czyżby to był BÓG ???? ;]…

   „Natomiast pojawia się tu inne zagadnienie. Ta Sfera Cienia 3 Wymiaru jest jak harmonijka czasoprzestrzeni ( rzeczywistości równoległe) Jeśli w jakimś zakątku Kosmosu prowadzone są tu eksperymenty wtedy i Ziemia jako część tego Drzewa Poznania bierze udział w skutkach tych działań. Więc pytanie czy mamy wpływ na poczytania wszystkich Istot tu bytujących pozostaje otwarte.

   Cyt. „To implikuje konieczność wcześniejszego poznania tego z czym możemy mieć do czynienia , a wiec zachodzi konieczność myślenia o tym.” –Jakub

   Tą całą wiedzę już mamy pozostaje tylko kwestia odblokowania „pamięci” ( Archetyp Jażń) i taka doza Świadomości aby nie powielić błędów. I tu wydaje się że ustępuje „pomroczność jasna” i coraz wyraźniej widać cel nieprzyjaznych nam sił, aby utrzymać istniejący stan.”

   Zdaje się że może i się powtórzę ale jak dla mnie bardzo ważną i istotna sprawą jest uświadamianie poprzez przekazywanie odpowiedniej wiedzy… oczywiście sugeruję ówcześniejsze odblokowanie na mówce…

   … … … … … … … … … …
   … … … ….

   Dziękuję za możliwość bycia człowiekiem…

 6. nnka pisze:

  Wrócę jeszcze na chwilę do analizy z projektu Pegasus. https://nnka.wordpress.com/2012/02/21/potencjalne-nadchodzace-zmiany-przejsciowe-podczas-2012-13-na-horyzoncie-czasowym/

  Padło tam takie ciekawe stwierdzenie” „Ponieważ chronovisory nie stwierdzają bezwzględnie, deterministycznie przyszłości, ale raczej alternatywne przyszłości w ‚multi-werset,” to katastroficzna wizja (Waszyngton) może być z alternatywnej linii czasu, która nie materializuje się na naszej linii „.

  I w sumie to stwierdzenie ma ogromny sens. Bo o ile 14 lipca linie czasowe zejdą się to 21.12 rozejdą. Stąd przejście. W Materii nic nie ginie i te wzorce, które są aktualnie zdejmowane po transfromacji służą jako budulec nowej rzeczywistości.
  Wygląda to tak, że część ludzi będzie nadal realizowało swoja ścieżkę destrukcyjną i wzorzec uczeń-nauczyciel, kat ofiara itd…. Ale zapis karmiczny odbierze każdy po Punkcie 0. To, że droga kończy się, to nie jest spostrzeżenie tylko uczesników tego eksperymentu, lecz potwierdzają to astrolodzy. Wielu twierdzi, że zapisy losu kończą się u ludzi właśnie z końcem tego roku. ZAPIS LOSU TO NIE PRZEZNACZENIE-uczulam na to bo zbyt dużo dezinformacji (los to karma)

  Ponadto jest jeszcze jeden element . Podobna sytuacja była na Atlanydzie. Była tam próba połączenia linii ewolucyjnych (linii Czasu-Genu). Dokładnie chodziło o manipulacje „bogowie łączyli sie z ziemiankami”, Pewnie to nauka od „przodków” na przyspieszoną ewolucje- szkoda, że tylko jednej linii i to tej destrukcyjnej…

 7. White_Black_Feather pisze:

  Czy tylko jednej linii? Druga linia jest zawsze utrzymywana, ale w pewnym sensie znajduje sie „w ukryciu” do momentu, gdy czlowiek uslyszy „pukanie” Ducha lub „spiew” Duszy. Destrukcja i konstrukcja ma miejsce na planie materialnym, ale to nie konstrukcja, ale destrukcja materii, a w zasadzie dekompozycja materii umozliwia dotarcie do konstrukcji „swietlistej” i opuszczenie (uwolnienie) tej „starej” formy ludzkiej. Gdyby tylko jedna linia istniala, nie byloby zadnej mozliwosci uwolnienia…
  p.s.
  Wiesz może, dlaczego mam podwojne linie zycia na dloniach? A w zasadzie to nawet potrojne i rownolegle.

  • nnka pisze:

   Tak, oczywiście tylko ze ta jedna LINIA CZASOWA dotyczy całej ludzkości White_Black_Feather. Oczywiście, że pukają i to dosyć głośno: raz Obcy a innym razem sam Bog przemawia (takie 2 w jednym, jedno zawsze z ukrycia)… zależy czy rozpoznasz kto manipuluje w polach astralnych naszym losem.
   Przypominam tylko, ze ten dział jest tylko i wyłacznie na temat zdarzeń i cykli 2012 daty 22.03.2012 14. 07.2012 i 21.12.2012. oraz zdarzeń, które są zapowiadane.

 8. nnka pisze:

  Prawidłową datą zakończenia (całego procesu Stworzenia) jest: 14 lipca 2012. Finał dni środa 27 czerwca do 14 lipca Oświeceni świetnie znali kalendarz Majów.
  Pewien badacz masoński napisał w 1987 r. Prawdziwe narodziny Demokracji Światowej z jej przednarodzeniowego ograniczenia narodowego postępują nawet obecnie. Rozdarty wojną, krwawiący świat jest w środku bólów porodowych, poprzedzających wielką próbę narodzin. Bólów porodowych Nowej Ery! …

  CYt: Nie wiem, co oznacza, „przodkowie wrócą 14 lipca” , ale interesujące było, że w jednej z moich wizji pokazano mi datę kalendarza” 14 „.

  • liviaether pisze:

   hey.. 14lipca, dzien urodzin mojej babci.. dla mnie to kolejny element ukladanki.. poz

   • Livia pisze:

    no tak… to tutaj po raz pierwszy zwróciłam uwagę na tę datę.. 14 lipca… powrót przodków.. hmmm… to już tuż tuż.. i coś wprost niesamowitego wyskoczyło mi na ten dzień… zauważyłam komentarz Margo 0307 związany z 3 kwietnia i tak mi się przypomniało… do tego komentarz Davida… ci ‚zmarli, którzy opuszczą groby’ przywodzą na myśl „sąd ostateczny” przed kartą „Świat”… musze przeczytac wszystkie komentarze w tym temacie raz jeszcze..

  • liviaether pisze:

   przegladalam wczoraj swoje notki zwiazane z majami i zatrzymalam sie na dluzej na tej zwiazanej z tzw. galaktycznym motylem majow.. w blyskawiczny pojawilo sie skojarzenie sie z tym wlasnie info o 14 lipca, ktore zamiescilas w swoim komentarzu….

   “Ten Symbol zwany jest „Galaktycznym Motylem„ mówi się, iż reprezentuje on całą Świadomość, która powstała kiedykolwiek na tej Drodze Mlecznej. Że wszyscy nasi fizyczni przodkowie Ludzie, Zwierzęta, Gady, Ryby, Skorupiaki, jak również Rośliny posiadają Świadomość, która całą tą Materię od małego krążka, aż do Gwiazd, Planet i Systemu Słonecznego organizuje. To ma ogromne znaczenie. Tak wielkie, że pierwotni Majowie nie mieli dla tego jakiegoś Symbolu. W ich cywilizacji było tak, że nie mieli oni żadnego imienia dla Boga. Wiedza o wyobrażeniu, sama koncepcja, całkowicie wystarczały. Później ten wzór został wykorzystany przez Tolteków i Zapateków jako ozdoba sufitu. Tamtejsza ludność nazywa go „Galaktycznym Motylem”. Motyle widzą oni jako przodków, którzy powracają z fizyczną wizytą.” Ian Xel Lungold

   http://salontajemnic.wordpress.com/2012/04/05/galaktyczny-motyl-majow/

   • nnka pisze:

    wygląda jak spirala Mc Kenny. Ogólnie wszystko to to samo bo trudno aby było czymś innym. Na tym jest pokazany przepływ energii po Krzyżu Liczb Pierwszych.

 9. Marco pisze:

  Cyt”Zbliżamy się do końca piątej ery – do końca 13-ego nieba i jednocześnie do końca piramidy czasu – rozwoju świadomości. Jesteśmy więc przed skokiem w nowy etap – tuż przed początkiem nowej kreacji (bo dochodzimy do końca piątego świata – piątego słońca, jak mówi kosmologia Majów). Przed nami znajduje się wielka czarna dziura czasowa, tzw. Omega Point, która przyciąga wszelkie wydarzenia, tak jak normalna czarna dziura w kosmosie przyciąga wszelką materię. Za nią, za horyzontem CZASu czeka nas Świt Nowej Kreacji. Świt Oświecenia i Nowej Świadomości. McKenna ustalił zakończenie fali czasu – jedyny punkt fali – moment w którym fala czasu zero dochodzi do punku zero (patrz TWZ w sieci) i wygasza się na listopad 2012 (potem przesunął ją na 21.12.2012, co – uważam – zrobił niepotrzebnie, gdyż newralgiczny moment znajduje się właśnie pod koniec listopada). Co niezmiernie ciekawe, swe ustalenia zrobił w czasie, gdy nikt jeszcze poza Strażnikami Dni – Strażnikami Świętego Kalendarza nie wiedział o tej konkretnej dacie jako końcu Kalendarza Majów – cóż za niebywała zbieżność! Ale to nie jest przypadkowe! W roku 2012 rzeczywiście dochodzimy do końca czasu. To już niedaleko!”
  http://www.mayapanweb.pl/IC/KW/KNOWWHAT-pop-FC.htm

 10. nnka pisze:

  Tego Kalendarza nie da się liczyć liniowo, to tak nie działa. Do linii czasowej wrócę. Póki co ważna data kolejna po 22. 03 to 14 lipca 2012- ŚWIT i oby nas nie zaskoczył swoją barwą. https://nnka.wordpress.com/2012/02/28/kalendarz-majow-14-lipca-2012-swit/

 11. wierny pisze:

  święta „Przybliżenia Pi” 21 grudnia (20 grudnia w roku przestępnym) o godzinie 1:13 – Ponieważ ten dzień jest 355. dniem roku, a 355/113 to chiński sposób aproksymacji liczby Pi. http://halloween.friko.net/dzien-liczby-pi.html
  Z tej samej stronki 22-03 15:37 Nów Księżyca;

 12. nnka pisze:

  Z komentarza Maria-st:

  Pojawi się w kierunku północy W pobliżu Raka brodata gwiazda: Susa, Sienna, Beocja, Eretria, Wielki z Rzymu umrze, koniec nocy. – / Centuria 6, Czterowiersz 6

  Przez siedem dni wielka gwiazda będzie płonąć,Chmura spowoduje ze pojawią się dwa słońca:Duży mastif będzie wył przez całą noc,Kiedy wielki arcykapłan zmieni kraje. – / Centuria 2, czterowiersz 41.

  https://nnka.wordpress.com/2012/02/28/kalendarz-majow-14-lipca-2012-swit/#comment-2389

  Kometa C/2009 P1 (Garradd), na tle Raka, w którym będzie przebywać do 14 lipca i w międzyczasie zniknie zbliżając się kątowo do Słońca.

  http://deltasky.pl/?p=390

 13. nnka pisze:

  Punkt Newralgiczny to Centuria 6, Czterowiersz 6
  Więcej o kodach : https://nnka.wordpress.com/2012/03/03/mala-iskierka-nadziei-3-miesieczne-odbicie-styczen-marzec-2012-i-piramida-czasu/
  Krzysztof Jackowski odniósł sie w wypowiedzi do kodu „coś związane z Rewolucją we Francji”… ktoś kto robił filmik i opis ujął to zbyt dosłownie…

 14. nnka pisze:

  Nostradamus 2.41
  Wielka gwiazda przez 7 dni będzie płonęła,
  Chmura każe dwóm słońcom ukazać się:
  [Noc będzie 2 słońca ukazywać]:
  Spasły brytan całą noc będzie wył,
  Kiedy wielki pontif zmieni terytorium.

  *) W pierwszych edycjach w 2 wersie widnieje: Nuee fera (Chmura uczyni/spowoduje), jedynie w edycji z 1557 r. wydrukowano: Nuict fera, gdy f można odczytywać jako s, sera, czyli: Noc będzie. Wyraz mastin, brytan, duży pies podwórzowy, a dosł. mieszaniec, określa konserwatywne siły, którym powierzono rząd i straż w kraju pomieszanym klasowo, ustrojowo i wielonarodowym (5.4, 10.59, 10.99, H52). Niektórzy komentatorzy uważają, że kryje się tu Psia Gwiazda, czyli Syriusz, którego pojawieniu się na niebie przypisywano czas zarazy i szczególnej klęski, nie jest on jednak tak jasny, aby być widoczny w dzień. Co do „drugiego słońca” może ono być kometą, której jasność dorówna słońcu. Były próby przypisania czterowiersza pojawieniu się Supernowej w gwiazdozbiorze Kasjopei w 1572 r., co związało się z początkiem pontyfikatu Grzegorza XIII, wielkiego reformatora kalendarza, lecz nie zgadza się długość manifestacji zjawiska, które trwało kilka miesięcy. Być może symbole pokazują konfrontację dwóch sił rządzących światem (słońce jako monarcha), lub wybuch nuklearny, który utworzy chmurę radioaktywną (na tę ewentualność wskazuje 3.5). Chmura-Noc może oznaczać zgaśnięcie elektrycznego oświetlenia (np. w wyniku awarii) pod wpływem szczególnego zjawiska, np. zapylenia atmosfery oraz upadek rządów (noc, chmura, ciemności są symbolami alchemicznej fazy nigredo, czernienia, u Nostradamusa odpowiedniczki czasu „upadku królestw”). Wiara w drugie (czarne) słońce, które ma się ukazać na koniec dziejów cechowała zwłaszcza okultystów niemieckich, skupionych wokół ugrupowania Thule.

  OBJAŚNIENIE-E.Seydlitz http://www.kodczasu.pl/viewtopic.php?p=51699#51699

  • Marco pisze:

   Stowarzyszenie Thule powstało w 1918 r. jako filia masonerii staropruskiej, w szczególności Zakonu Germanów. Przyjęło za symbol swastykę…. czytamy m.in.: „Zdumiewające, jak Hess z całkowitym przekonaniem fanatyka czy szaleńca wierzył w stare przepowiednie i niezwykłe objawienia. Potrafił recytować urywki z ksiąg przepowiedni Nostradamusa i innych, których nie pamiętam. Poza tym wierzył w stare horoskopy dotyczące jego samego, a także losów jego rodziny i Niemiec”. Jedna z tajemnych organizacji – Ahnenerbe (Dziedzictwo Przodków) – poszukiwała takich przedmiotów, jak święty Graal, Arka Przymierza czy Całun Turyński http://www.kki.pl/piojar/polemiki/novus/hitler/okult.html

 15. nnka pisze:

  Film pokazany tu: https://nnka.wordpress.com/2012/03/05/ ogólnie jest nieco pesymistyczny, a samo pochodzenie Księgi niejasne. Jednak pojawia sie tam temat 9/11 płonącej wieży. Intersujące jest też to, ze w 7 kartach jest karta z rakiem. O innej wczesniej https://nnka.wordpress.com/2011/10/24/wyjatkowe-przeslanie/
  A tu dwie pozostałe częsci wyjaśniające temat Rozpadliny

  .

 16. nnka pisze:

  Uzupełnienie wypowiedzi Marzec 5, 2012 o 01:12 „Wielka gwiazda przez 7 dni będzie płonęła,
  Chmura każe dwóm słońcom ukazać się:
  [Noc będzie 2 słońca ukazywać]:”
  baria post: E.Seydlitz napisała coś jeszcze ważnego w dzisiejszym mailu do mnie
  ” W czterowierszu 6.6 w 2 wersie jest użyty czasownik apparoir, który tłumaczę potocznie jako „pokazywać”, ale razem z czasownikiem faire, fera (każe, sprawi} jest na ogół tłumaczony w kontekście: dowieść czegoś, wykazać coś co było do udowodnienia. Czyli właściwie brzmi zdanie tak:
  Chmura/Noc dwa słońca dowiedzie/wykaże…

  Nostradamus był ogromnie pedantyczny co do znaczenia słów, i używał ich z wielką świadomością. Zatem, jeśli chmura dowiedzie istnienia dwóch słońc, to wcześniej musiano to przewidywać, choćby z zapisów starożytnych.”
  „Ważna rzecz, o której nie wspomniałam, a ma się jakoś do komentarza Jakuba o zapiskach starożytnych. (Nie wiem, jakie ma na mysli, ale w Popol Vuh najpierw wypatrywano bardzo jasnej
  Jutrzenki/Wenus – musiała wtedy wyglądać wyjątkowo, potem zaś robiło się ogromnie gorąco, tak gorąco, że można było przechodzić suchą stopą przez morza. Ma to się jakoś do przepowiedni Nostradamusa, drugie słońce, pół-widoczna kometa i niesamowity upał. http://www.kodczasu.pl/viewtopic.php?t=1427&postdays=0&postorder=asc&start=400
  Hm ciekawa sprawa
  VI.
  Apparoistra vers le Septentrion
  Non loing de Cancer l’estoille cheuelue:
  Suze, Sienne, Boëce Eretrion,
  Mourra de Rome grand, la nuict disperue.

  i tłumaczenie:

  6.6
  Ukaże się wedle Północy
  Nieopodal Raka gwiazda włochata:
  Suza, Siena, Beocja Eretrion,
  Umrze wielki z Rzymu, noc pierzchła.

  wyjaśnienie http://www.kodczasu.pl/viewtopic.php?t=1427&postdays=0&postorder=asc&start=400

  • wierny pisze:

   Piramida symbolizuje Izydę. Na wschodnim krańcu (po prawej stronie) pojawia się wąż i gwiazda, reprezentujące Gwiazdę Poranną. Cztery siedzące bóstwa symbolizują cztery aspekty niezbędne do przemiany martwego króla w niebiańskiego Horusa, w formę Sokara (dolny środek, z dwoma skrzydłami). Przed wężem i gwiazdą widnieje inskrypcja – „Żyjący Bóg. Odchodzi i powraca. Otwiera [drzwi] krajalnicę.


   Wielka Piramida to miejsce, w którym Ozyrys został stworzony i wskrzeszony, jako Horus, pierwszy boski król Egiptu. Ciało Ozyrysa, odpowiednio wyposażone do wielkiej wyprawy, składano w sarkofagu w Komorze królewskiej; dwie matki, Izyda i Neftyda, znajdowały się niżej, w Komorze królowej, aby stworzyć syna, boskiego sokoła.

   W egipskiej Księdze Umarłych napisane jest, że ów sokół („ze złota”) posiada głowę Feniksa (z powodu swojej pierzastej, wielobarwnej grzywy); fakt ten można połączyć z innym fragmentem Rigwedy (Hymn 10), dotyczącym królewskiego niemowlęcia Cumary, dziedzica tronu.
   http://www.swietageometria.darmowefora.pl/index.php?topic=1027.0;wap2

   To pasuje do daty 14.07.2012 po podanych znacznikach tu: Pierwszy Promyk 14.07.2012: Sobota: Brzask astronomiczny 01.00.01 Zmierzch astronomiczny 01.00.01
   14 jest związane z imieniem Dawid (DWD). 14 lipca “urodziny” Ozyrysa -Dni Epagomenalne 1 dzień Nostr:6.6
   Ukaże się wedle Północy
   Nieopodal Raka gwiazda włochata:
   ” Czarne Słońce”?

   • Maria_st pisze:

    Wielka piramida co oznacza…
    ” Pierwsza Piramida zwana, Cheopsa, powinna zwać się Białą Piramidą Pani Światła, bo jako biała w okryciu i swymi zasadami opisuje światło i wszelakie zależności światła i jego aspekty – masa, materia i zasady ich budowy oraz zasady ich współistnienia w przestrzeni będąc wzorcem masy, pojemności, prędkości i czasu.

    Trzecia Piramida zwana niesłusznie i nie prawdziwie piramidą Chefrena, powinna być nazywana Piramidą Wodoru lub Wodorowej Materii, bo zasadom istnienia tworzenia i zamiany Wodoru w masę jak i ruchu jego została poświecona.

    Piramida zwana Chefrena:
    Wysokość = 144,00 metra.
    Szerokość podstawy = 216,00 metra. ”
    http://muki.salon24.pl/391091,mantysa-z-konstanty-z-niniwy

 17. banka pisze:

  W legendach starożytnych Majów znaczącą rolę odegrało boskie wcielenie
  istoty, która została określona imieniem Pierwszej Matki. Zgodnie z hieroglifami
  odnalezionymi w Świątyni Inskrypcji w Palenque, bóstwo to zrodziło się
  7 grudnia 3121 r. p.n.e., aby przygotować stworzenie tego, co możemy obecnie
  nazwać Narodowym Podświatem (ang. National Underworld – pierwotna nazwa
  w języku Majów nie jest znana). Dziwne może być to, że mimo iż narodziny
  Pierwszego Ojca miały miejsce jako pierwsze, 16 czerwca 3122 r. p.n.e. (dokładnie
  siedem lat przed początkiem Narodowego Podświata, poprzez jego aktywację
  na Drzewie Świata), wymieniane są dopiero po narodzinach Pierwszej
  Matki.Piątym Dniem rządzi energia
  Quetzalcoatla lub Chrystusa,http://www.talizman.pl/pdf/01001631.pdf

 18. L'an-nu pisze:

  CNN potwierdza istnienie Nibiru,tuz za Jowiszem.
  ———- Forwarded message ———-
  From: 2012 Indy Info – LRC
  Date: Mon, 5 Mar 2012 19:57:36 +0000
  Subject: [New post] Nibiru’s Existance Cofirmed by CNN – YouTube

  Post : Nibiru’s Existance Cofirmed by CNN – YouTube
  URL : http://2012indyinfo.com/2012/03/05/nibirus-existance-cofirmed-by-cnn-youtube/
  Posted : March 5, 2012 at 19:57
  Author : Laura Tyco
  Categories : Astronomy, Youtube

  Nibiru’s Existance Cofirmed by CNN – YouTube
  (http://www.youtube.com/watch?v=mUs47gl765Q&sns=fb) .

 19. Maria_st pisze:

  …..Słowa …….” Armagedon jest pewny. Tu popieram w całości taki zapis, ale nie w roku 2012. w tym roku choć będzie to rok trudny energetycznie dla planety jeszcze nic tak wielkiego się nie wydarzy.
  Ale potem, nieco potem. No właśnie. Nie za bardzo jest to potem i co się wydarzy, bo to już zapisane i zaklepane.
  Lecz kiedy………i jak siebie wzajemnie wesprzeć.

  MUKI
  34
  3313
  | 03.06.2010 18:53 ….”
  http://muki.salon24.pl/188105,psychoza-2012

  • nnka pisze:

   Przyszłość nie jest zapisana… zapisany jest tylko LOS, a te zapisy się kończą i to jest A-R-G-A DEMON! Bogowie zejdą z nieba… na szczęścię dla nas wszystkich.

 20. mirek pisze:

  Tutaj link do strony na której jest m.in 80 obrazków z ”Zaginionej Księgi” Nostradamusa:

  http://nostradamus.alamongordo.com/the_lost_book_plate_66.html

 21. nnka pisze:

  Jeśli dojdzie do uaktywnienia KODU Hiroszima -wojna ( 2007 ruchomy KOD Uśpiony) to dużą rolę odegra tu Księżyc. Wyjaśnienia tu: https://nnka.wordpress.com/2012/03/07/21-12-2012-kod-majow-atlantyda-ta-historia-jest-przed-nami/

 22. 5 pisze:

  „Prawdopodobnie istnieje także związek pomiędzy zaburzeniami pola magnetycznego a wzrostem przypadków depresji – donosi „British Journal of Psychiatry”. Choroba najczęściej ujawnia się w drugim tygodniu po wystąpieniu silnej burzy magnetycznej”
  Za dwa tygodnie mamy przesilenie Natura też przeciwko nam?

 23. nnka pisze:

  Wokól Nibiru jest mnóstwo zamieszania i domysłów, co rusz pojawiają się jakieś zdjęcia lub filmiki. Są ci „za” albo „przeciw” i ten cały taniec wokół tego świadczy o tym, że tak naprawdę nikt nie wie. Dla mnie osobiście Planeta X ..hm może być każdą planetą , bo to planeta spotkań. Kiedy kilka lat temu usłyszałam o Nibiru pierwszą rzeczą jaką intuicyjnie odebrałam to że jest to MATKA KOMET., a drugą osią owego X jest planeta której orbita przecina się z torem lotu Nibiru ku Słońcu. Dla mnie tym razem tą Planetą jest Ziemia. Komety są strażnikami sfer, Być może Nibiru odegra podobną rolę jak te komety które obserwujemy w kontakcie ze Słońcem? Ale to są tylko i wyłącznie takie moje refleksje.. to o czym zapominamy to APEKS być może to ukrywa Wężownik. A to z linka.. nie wiem. tak jak i nie wiem czemu niektórzy produkują fałszywki Być może po prostu są nieodpowiedzialni i nie rozumieją że nasza sytuacja jest naprawdę poważna? Bo jeśli obudzimy się z „ręką w nocniku” to obudzimy się wszyscy w jednej pozycji. W wielu ludziach ciągle tkwi przekonanie, że Ziemia to taka kulka na patyku wokól której wiruje cały świat Niewielu rozumie że Planeta jest jak statek który podróżuje po Oceaie Kosmosu. Przed nami sztorm, a my zachowujemy się jak w portowej knajpie i gramy „w okręty” trafiony zatopiony. Nibiru najpierw poczujemy, potem usłyszymy nie wiem czy zobaczymy. A z ilości wiedzy jaką posiadamy na ten temat wynika, ze opisac tego zjawiska juz nie miał kto albo zwyczajnie źle odczytujemy. „X”

 24. L'an-nu pisze:

  W sumie się już doczytałem, że to księżyc Saturna Dione, a że go nigdy nie widziałem, to się trochę nabrałem.
  Dzięki za dobrą odpowiedź, daje do myślenia.

  Irytujące są te fake’i. Po co ktoś je robi o to jest pytanie… Potem się głupie teorie spiskowe tworzą, dobrze że na twoim blogu znajduję przystań z realistycznymi przemyśleniami, a nie teoriami spiskowymi i mnie cieszy, że go prowadzisz.

 25. nnka pisze:

  odnosnie tego:
  https://nnka.wordpress.com/2012/03/10/lew-w-czapce-frygijskiej-66-nostradamusa/

  Mnóstwo tu symboli okultystycznych. Czapka jest oznaką Żywiołow a to by potwierdzało to co twierdzi Barrios. Wejscie z Zywioł Eteru. Więc rola Wenus istotna, bo musi sie zmienć środowisko. Byc może nam zajaśnieje gwiazda. jeśli ta karta ma oznaczzać Pana Zywiołow co prawdopodobnie Nostradamus zakamuflował ze wzgedu na kościól to oznaczałoby to Wielki Krzyz ze Światłami na Niebie. Tylko co będzie tak świeciło i skąd te ciemności? Wulkany? Linia Wenus .. Cyt: Ciemnej mocy schyłkowego Czwar­tego Świata nie można zniszczyć lub ujarzmić. Jest zbyt silna i jest to zła strategia

  Poza tym 14.07 jak twierdzi Johan Oldenkamp no i McKenna to wyciszenie-koniec Etapu. Na karcie jest jeszcze jeden znaczek przypomina mi to koronę (Złoty Wiek? ) To jak Złoty wiek tych co ukończyli Wielkie Dzieło….

 26. marco pisze:

  Gwiazda Dawida to inaczej Gwiazda Saturna – symbol Syjonistów a nie judaizmu 2:43 Marcin Dachtera http://zakazanawiedza.wordpress.com/

 27. wierny pisze:

  nnka pisze: Luty 25, 2012 o 01:05 ” i jeszcze taka ciekawostka: W roku 2012 możemy być świadkami… kolejnego wielkiego zamachu terrorystycznego. Jako możliwe cele terrorystów wymieniany jest Londyn w trakcie Olimpiady i Polska w trakcie turnieju piłkarskiego Euro 2012.
  http://innemedium.pl/wideo/w-roku-2012-mozemy-byc-swiadkami-kolejnego-wielkiego-zamachu-terrorystycznego
  A tu: Tekst poniższy pochodzi z blogu Stop Syjonizmowi, gdzie został zostawiony w komentarzu przez Pana X, a następnie opublikowany pod tytułem “To nie jest żart”. Zawiera apel o jak najszersze rozpowszechnianie go: “Skopiujcie ten tekst i wklejajcie wszędzie gdzie się da. Na swoje blogi, na wszystkie fora, pod wszystkimi artykułami, prześlijcie wszystkim znajomym”. Ostrzeżenie, które jest jego treścią ma poważne podstawy, a nagłośnienie go może zapobiec zamachowi i wojnie .

  Mocniejszy: http://mocniejszy.wordpress.com/2012/02/06/ostrzezenie-przed-wielkim-zamachem-w-2012-roku-w-europie/

  Jeden z argumentów Pana X już na starcie go zeskredytuje a mianowicie:
  Cyt” 2) Druga przesłanka to kreowany w mainstreamowych mediach i bezmyślnie powtarzany za nimi w mediach niszowych mit końca kalendarza majów w 2012 roku. Oczywiście jest to bzdura, oczywiście żadnego końca świata, nowej ery, przebudzenia i tym podobnych rzeczy nie będzie. W całej promocji tej daty chodzi tylko i wyłącznie o mentalne przygotowanie ludzi do nagłych zmian systemowych, zmian w organizacji społecznej i trybie życia. Cała wieloletnia kampania kreowania mitu 2012 roku ma za zadanie zminimalizować szok związany z tegorocznymi jak najbardziej przyziemnymi wydarzeniami- zamachem i zamordyzmem”
  KIM TRZEBA BYĆ ŻEBY NIE ROZUMIEC ASTRONOMII I SIAĆ TAKĄ SCHIZĘ WOKÓL KALENDARZA ? A JAK ROZMAWIAMY O SYLWESTRZE TO JEST JEDNOZNACZNE Z ZAMACHEM W NOWY ROK?
  A tu drugi wpis równie ciekawy Borysewiczem w roli głownej:
  Cyt: ” Pamiętają Państwo książkę Alefa Sterna “Pola Laska”? Kto by ją przeczytał przed wydarzeniami smoleńskimi, uznałby za artystyczny bełkot. Po 10 kwietnia 2010 roku jej przekaz stał się czytelny. Jeśli teraz zastanawiamy się nad piosenką i teledyskiem “Stacja Warszawa” zespołu Lady Pank, przekaz wydaje się być artystycznym bełkotem. Jeśli możemy dostrzec w nim coś więcej, to tylko dzięki globalnemu doświadczeniu rozpoznawania symbolicznego języka spiskowców NWO.
  “Pola Laska” i “Stacja Warszawa” mają kilka cech wspólnych:

  • Miejsce jest wyraźnie wskazane i dokładnie opisane (Polska, Warszawa).
  • Akcję z pozoru stanowi codzienność opleciona osobistym wątkiem miłosnym.
  • Zza mgły symboliki i rwanych wypowiedzi wyłania się tajemnicze groźne zdarzenie.
  • Ta groza wydaje się artystycznym ozdobnikiem, który jakoś nie pasuje do przekazu powierzchownego i całości nadaje bełkotliwego tonu niejasnego proroctwa.
  • Istnieje naczelny, powtarzalny motyw symbolizujący tragiczne wydarzenie (kość i jej upadek, błysk i słowa “Zniknie Warszawa”).

  LINK; https://mocniejszy.wordpress.com/2012/03/10/zniknie-warszawa/
  MAM PYTANIE A JAK NALEZY ZINTERPRETOWAĆ POKAZANIE DUPSKA NA SCENIE PRZEZ WOKALISTĘ W LATACH 80? TO BYŁA ZAPOWIEDŹ WEJŚCIA W CIEMNĄ ROZPADLINĘ WĘZOWNIKA W 2012 ROKU?

 28. nnka pisze:

  Ciekawa dyskusja z forum KOD CZASU: http://kodczasu.pl/viewtopic.php?p=48902#48902
  „Termin ewentualnego otwarcia tych Wrót (GWIEZDNE WROTA) tylko potwierdza osiągnięcie tzw. punktu SFINKSA przez królewską gwiazdę Regulus widniejącą na piersi gwiazdozbioru LWA- „

 29. nnka pisze:

  Jowisza od Ziemi dzieli odległość 842 milionów kilometrów. Z tej odległości widzimy go jako świecący stałym światłem (bez migotania) punkt o jasności -2,1 magnitudo. Planeta zbliża się do złączenia ze Słońcem (będzie ono mieć miejsce 13 maja).

  Obie planety zaplanowały dla nas na ten rok inne atrakcje. 6 czerwca na tle Słońca przejdzie Wenus, a 15 lipca Jowisz zostanie zakryty przez Księżyc.
  http://news.astronet.pl/6945
  To tez ciekawe daty bo 7 dni po tym złączeniu ze Słońcem mamy 20 maja zaćmienie obrączkowe. No a dzień po 14 .07 Jowisza zakryje Księżyc. No i oczywiście wygląda na to że jutro wchodzi Atlantydzki KOD

 30. nnka pisze:

  Jeszcze taka drobna info Portal jest jak połączenie z tym samym wymiarem (to odpowiednik Świata Równoległego w Kole Karmy). Natomiast Wrota mają Dwie Bramy 3-punktowe i jest to połączenie między WYMIARAMI. Wrota Pełne Otwierają się raz w całym cyklu precesyjnym i zamykają. Jesli ktos oglądał Ala Bieleka (w dwóch wpisach puszczałam) https://nnka.wordpress.com/2011/10/06/my-zas-wrocilibysmy-na-drzewa-o-ile-by-starczylo-galezi%E2%80%A6i-drzew/… to są właśnie te Wrota, których nie można otworzyć w eksperymentach. Rysuje to na tablicy

 31. nnka pisze:

  Odkrywa się kolejna karta Nostradamusa.. postaram się to dzisiaj zrobić, odkrył sie tez KOD 13.20

 32. nnka pisze:

  dzisiaj przy komentarzach tu https://nnka.wordpress.com/2012/03/16/nostradamus-67-68-piramida-slonca/ coś mi sie skojarzyło z tymi bramami i Drzewem w sumie to ciekawe bo tez bylo o “dziurze” :https://nnka.wordpress.com/?p=9034&preview=true

 33. kimka pisze:

  dużo teraz mówi sie o zmianach zreszta pędzi to wariacko . Ale sa tacy co spazmy dostają na informacje o zmianie. Cos z tymi ludzmi sie dzieje jaby strach ich opętał ze swiat ma sie zmienic

  • nnka pisze:

   tak, to prawda, ze wielu ludzi reaguje zbyt nerwowo. Ale to wyparcie ktore predysponuje ich do roli niszczycieli, strazników.Sam układ krzyzy nie kończy się w 2012 roku . To kwadrat liczony do 2015. Zmiany maja pomóc Samo zakonczenie cyklu jest tylko zakonczeniem domknięciem, ale reakcje ludzi mogą nas zaskoczyć niemile. Ci ktorzy atakują to ci co najbardziej sie boją… pewnie maja „ważny powód” ustawić się w takiej roli.

 34. baban pisze:

  https://nnka.wordpress.com/about-2/#comment-2559
  Nnka pisze: „Kiedy kilka lat temu usłyszałam o Nibiru pierwszą rzeczą jaką intuicyjnie odebrałam to że jest to MATKA KOMET., a drugą osią owego X jest planeta której orbita przecina się z torem lotu Nibiru ku Słońcu. Dla mnie tym razem tą Planetą jest Ziemia. Komety są strażnikami sfer, Być może Nibiru odegra podobną rolę jak te komety które obserwujemy w kontakcie ze Słońcem? Ale to są tylko i wyłącznie takie moje refleksje.. ”
  Cyt z konferencji czatowej z Andrzejem Struskim:
  AndrzejStruski : co do Nibiru to jest tylko informacja nikt jej nie widział a informacje naukowe to tylko puste teksty poza tym żadna planeta nie jest w stanie przemieszczać się tak szybko jak przypisują to nibiru bo stała by się potężną kometą
  Cala konferencja jest ciekawa polecam. http://www.andrzejstruski.com/articles_166_Konferencja-tematyczna—Dziwne-Dzwieki-pojawiajace-sie-na-calym–swiecie-cz2.html

  • L'an-nu pisze:

   Pytanie czym Nibiru jest. Bo jak nie jest planetą, wtedy gdybanie o niej w ten sposób nie ma sensu.

   • nnka pisze:

    No raczej planetą nie jest. Ale to nie znaczy że kometa nie ma większego wpływu na Ziemię niż planeta. Tym bardziej, że grawitacja to całkowita masa układu. I nie bardzo rozumiem co masz na myśli pisząc „gdybanie w ten sposób”. Poza tym pojęcie Nibiru wprowadził Sitchin.. a to tylko kółko z krzyżykiem, które może oznaczać zupełnie coś innego. Chocby jeden ze znaków Atlantydzkiech a wtedy wszystko nabiera ogromnego sensu w swoim przekazie Starożytnych.

 35. L'an-nu pisze:

  Widzisz nk lepiej się pierw spytać, zamiast niepotrzebnie produkować 🙂
  Chodzi mi o to, że nie ma sensu gdybanie, o tym kiedy obiekt ‚X’ przyleci lub nie przyleci, bo raczej nie ma dowodów na to, czym ‚to’ jest (czy jest to planeta, gigantyczna kometa, pobliska protogwiazda, która nigdy nie była na tyle gorąca, aby przeobrazić się w gwiazdę, odległa, dopiero, co formująca się galaktyka, czy galaktyka tak pogrążona w ciemnym pyle, że światło gwiazd nigdy nie jest i nie będzie w stanie się przebić) – przez co nie ma sensu obliczanie szybkości.
  W sumie też na skojarzenie i dopasowanie – pisałaś, że to trzy obiekty. Na jakimś forum dziś czytałem opinie – i każdy miał takie przekonanie – że są to statki aniołów, starożytnej rasy czy coś takiego, które dolecą w listopadzie. I jeden jest wielkości Jowisza, a dwa ciut mniejsze. I wracając do tego, że naukowcy spekulują, że to planeta i obliczają jej szybkość to patrząc na to, że to mogą być statki czy coś innego – obliczanie i gdybanie nie ma sensu. Bo zawsze może okazać się co innego.

  • nnka pisze:

   Dla mnie to nie są 3 obiekty tylko MATKA KOMET. A jesli chodzi o X jest to miejsce spotkań czyli przestrzeń, gdzie obiekty i nie tylko obiekty ale ludzie, którzy mają związek karmiczny ze wzorcami z tych przestrzeni również (spotkają się w okreslonej przestrzeni-czasie). Tymi pozostałymi planetami są m-in Ziemia. Zjawisko NIBIRU są to określone zdarzenia w Naturze związane również ze Słońcem. Wokół słowa Nibiru naroslo zbyt dużo legend, choćby taka ze jest to planeta jedna z Apeksu. gdzie czwartą z nich jest Ziemia.. wiec bardziej to galaktyka niż planeta. Dla mnie osobiscie jest to Matka Komet i nieco „słonecznej historii” po prostu pamiętam, aczkolwiek już po katastrofie (tunele) . Nie ma nic stałego w naturze Ziemia tez jutro może byc tylko niezamieszkałym głazem..
   Bardzo prawdopodobne ze Nibiru to jest „Planeta W KRZYZU”- bardzo niebezpieczny układ powtarzający sie cyklicznie co 3600 lat i tym razem wypada na Ziemię. za kazdym razem moze to być inna planeta, a poprzednio mógł to być Maldek (ta w pasie asteroid która sie rozpadła, ma tez inne nazwy np planeta LUcyfera)

 36. wierny pisze:

  L’an-nu pisze: Na jakimś forum dziś czytałem opinie – i każdy miał takie przekonanie – że są to statki aniołów, starożytnej rasy czy coś takiego, które dolecą w listopadzie.
  Zgadza się chyba z tym kodem Data 18 Listopada 2012 wyliczona jest w oparciu o KOD Hiroszima – atak ufo?

 37. Maria_st pisze:

  wierny napisales…” Zgadza się chyba z tym kodem Data 18 Listopada 2012 wyliczona jest w oparciu o KOD Hiroszima – atak ufo? ”
  Tak sobie myśle ze niezle to podsumowales……atak ufo i Hiroszima……czyzby dalszy plan ……pozorowany atak OBCYCH ?
  Bardzo dawno temu, gdy jeszcze nie było mowione o tym iz NWO szykuje atak UFO a potem pomoc przed tym atakiem…..mialam sen o takim upozorowanym najazdem, to byly ok 10 m zdalnie sterowane, z niszczycielskimi promieniami laserowymi z przodu pojazdy ” nieziemskie „.
  Niedawno pokazywano w necie UFO na Turcja……podobne pojazdy……niby z ufolkami…..czyzby testowano je i oswajano ludzi z ich wygladem ?
  Cos za czesto ostatnio pisze sie i mowi o UFO……naprowadza…a moze powod jest calkiem inny ?
  To wszytsko jest CHORE !!!
  Jesli chodzi o Nibiru……. tez wszystko jest możliwe…
  W koncu ta nasza ludzkość ” duzy KAMIEŃ dzwiga na swym sercu „…….. a po kiego go sobie powiekszaliśmy ?

 38. nnka pisze:

  od dzisiaj będą uaktywnione kody, przynajmniej tak to odczuwam stąd może wynikać zapowiadane przyspieszenie zdarzeń. Co absolutnie nie oznacza , że coś sięe dzisiaj czy jutro wydarzy, ale działania będą ukierunkowane na realizację czegoś w „odpowiednim momencie”. To tak jakby ‚; rozbite lustro” odtwarzało się w szybszym tempie a punkty łączyły w całośc”. Czy miłą dla nas? Nie wiem. Obserwując „przygotowania do czegoś” (wojna, kryzys” widać to wystarczająco dobrze. To mi przypomina taki proces łaczenia się kulek koagulację a potem bedzie nastepny etap. To alchemia . Natępny etap „atramentyzacja krwi”?
  Cyt z blogu Darka Kwietnia . http://www.moje-riese.blogspot.com/2012/03/kamilos-atramentyacja-to-fakt-praca.html
  Temat dotyczy atramentyzacji rtęci (nadrasa)
  „Najciekawsze przed nami – opalizujący nanokoloid złota w dużych stężeniach posiada unikalne własności optyczne zachowuje się jak tzw. metamateriał. To odkrycie ostatnich lat ! Metamateriały mają ujemny współczynnik załamania światła a to znaczy że metamateriał wokół zachowuje się tak, jakbyśmy otworzyli dziurę w przestrzeni. Światło i inne fale elektromagnetyczne rozpływają się wokół przedmiotu”

  Jeśli dodać do tego właściwości środowiska i zróżnicowanie „było, jest, będzie” efekty atramentyzacji mogą być zadziwijące lud.

 39. nnka pisze:

  To jest wazna informacja: era Piątego Słońca, zwana erą Białego Jaguara, przywraca naturalną równowagę na Ziemi i przyczyniają się do odnowienia ludzkości.Bo wskazuje jednak na WENUS!

  „Był zaliczany do pięciu bóstw rzucających oszczepem, które wznosiły się na płycie Wenus. Pełnił wówczas role bóstwa wojny uzbrojonego w oszczep i tarczę. W ciągu roku, w specjalny sposób, był wspominany w miesiącu 15 Muan. Wówczas oddawano cześć boskiemu ptakowi Oxlahun Muan (Sowa Liczby Trzynaście lub Muan Trzynastego Nieba”) pod postacią którego ujawniał się bóg jaguarów przynosząc katastrofy, wojny i intrygi. Choć najczęściej jaguar był kojarzony z wojnami i katastrofą to również posiadał i pozytywną symbolikę. Był tym, który przenosił zmarłych przez świat Podziemi i w ten sposób dbał o pomyślne zakończenie ich podróży ku powtórnemu narodzeniu. Majowie Jaguara identyfikowali często ze słońcem jako jego towarzysz. Patronował wówczas liczbie cztery. Jednakże w momencie, gdy słońce schodziło do Podziemi, bóg Jaguar przeistaczał się w Boga Jaguara Podziemi i przybierał postać człekokształtną z widocznymi cechami jaguara na twarzy i dłoniach. Wówczas patronował świętej liczbie siedem. Majowie przedstawiali go wówczas jako starego władcę śmierci Xibalba (Xiba „Znikający”).http://pl.wikipedia.org/wiki/Mitologia_Maj%C3%B3w
  14.07.2012?

 40. nnka pisze:

  Ciekawa info astrologiczna
  „Figura zwana tzw. półkrzyżem.Pólkrzyż ten domknie sie do pełnego Krzyża 17.07.2012 kiedy Księzyc zrobi opozycję do Plutona.Będzie to ścisły krzyż Plutona, Urana z Pallas,Marsa i Księżyca, Księżyc w znaku Raka jest bardzo silny bo „rządzi” tym znakiem i jest odpowiedzialny za żywioł wody.”!
  17.07. mamy „urodziny Izydy” wg kalendarza egipskiego. To Krzyż Ankh plus woda no cóż wg niektórych wizji cos nam się wynurzy z wody .. stare wraca razem z kodami?

  • JESTEM pisze:

   „17.07. mamy “urodziny Izydy” wg kalendarza egipskiego. „

   „Świętem Izydy były jesienne Isia, odbywające się między 28 pażdziernikiem a 4 listopadem”.
   W Polsce:
   „Izyda obchodzi imieniny raz w roku: 4 lutego”
   http://starworlds.blogspot.com/2011/07/venus-cycles.html:

   „Many ancient sky-watching cultures interpreted the periods of darkness when Venus disappears from view on the earth as a time when the goddess traveled to the the underworld. The ancient Babylonians called Venus the double-phased Ishtar — the morning star of war and the evening star of love. As morning star Venus was often represented as a bearded warrior bearing weapons. However, as an evening star the archetype shifts and becomes softer, more attuned to reconciliation, treaties, bringing communication and cooperation to whatever she is uniting. Isn’t it interesting that the time period for Venus to shift from its phase as morning star of war to evening star of love is longer than its transformation of evening star of love to morning star of war, by a factor of 10-12! It seems to take a lot more internal work in the underworld to bring out the love.”

   • nnka pisze:

    W kalendarzu egiskim lipiec to wyjątkowy miesiąc 14 mamy Ozyrysa. W Babilionii nazywano poranna Wenus gwiazda wojny : tak wynika z tego linka to trochę inaczej niż u Majów, którzy bardziej łaczyli ją z naturalnymi zjawiskami. BYc może to własnie para w kwadracie? Okres przekształcenia nie jest równy dłużej przekształca sie w gwiazde miłosci w stosunku 10/12 Ale ta interpretacja i powiązanie Wenus z dniami ciemnosci jest bardzo ciekawe , tu mamy dwa rodzaje (terminy) natomiast w Biblii wymiania sie 3

  • Maria_st pisze:

   To Krzyż Ankh plus woda no cóż wg niektórych wizji cos nam się wynurzy z wody .. stare wraca razem z kodami? ”

   coś się wynurzyło ?

 41. Pingback: Kod 67 prowadzi do…. | Mistyka Życia

 42. pikus pisze:

  „Owo zaistnienie oznacza, iż będzie on podlegał procesowi TRANSORMACJI .”
  Czyli to moze oznaczać, ze jesli ludzie nie zaczną myslęc to będzie wojna a potem zywioły dokończą dzieło?

 43. bzyk pisze:

  obcy nas zbawią już w kolejkach sie ustawiają hehehe

 44. Maria_st pisze:

  Słowa „……Kim i czym więc jest ten egipski krzyż Ankh?
  Egipski Ankh, pochodzi jako symbol, z dalekiej konstelacji gwiezdnej jak wspomniałem i symbolizuje przedstawiając układ, 7 + 1 czyli ośmiu gwiazd ułożonych w kształt właśnie krzyża. Po jednej gwieździe w każdym z ramion i reszta w głównym pionie. ( Nie ma takiej potrzeby tu prezentowania fotografii przedstawiające ową konstelacje gwiezdną w widzeniu tak Bogów jak i Sumeryjczyków Egipcjan, Majów czy Azteków, zostanie ona ukazana w mej pracy końcowej). Wiec krzyż jako krzyż i jego forma przedstawienie i znaczenie był znany ludziom o eony wieków wcześniej zanim współcześni przywłaszczyli sobie jego znaczenie i symbolikę.

  Co reprezentuje i co ukazuje nam symbolika prastarego przekazu?…..”
  Więcej tu : http://muki.salon24.pl/250613,jam-alfa-i-omega-pierwszy-i-ostatni

 45. Maria_st pisze:

  Bzyk najlepszy pojazd ciasny ale własny…moj na ŚWIATŁO …..sie okaże jaki on ekologiczny i niezawodny.ha ha ha
  A bajki o zbawicielach czas porzucić……..nadchodzi NOWA ERA….heh

 46. White_Black_Feather pisze:

  To też wypowiedż Mukiego:
  „Ostatni Bogowie z Bogów zostali jednak przez swych innych Boskich pobratymców skasowani niemalże całkowicie za swe odrażające praktyki i ingerencje w inne rasy i ludy. Oni zostali zgładzeni i jest na to dowód fizyczny i naukowy więc pomyłki czy błędnej \interpretacji nie sposób dokonać. Ludzie jeszcze nie dorośli aby być Bogami choć ostrzą sobie pazurki na inne planety i inne skupiska życia i ekspansji uczenia wiary w jednego Boga. Tyle ze w chwili obecnej to stek bzdur. I aby nie dotrwał do realizacji zapewne postanowiono dopomóc przyrodzie.
  Moim zdaniem człowiek jest nieprawdopodobnym zagrożeniem w tej galaktyce. I należy go trzymać w klatce planetarnych pól bardzo długo. Dlatego na pobrzeżach naszego systemu znajduje się kilka baz jak my to mówimy obcych. Jednak owi obcy wcale nie są tacy mądrzy jak to się serwuje w opowiastkach i można ich przerobić na mydło za każdym razem. W tym właśni tkwi sekret i moc mózgu człowieka. Jest równy Bogom choć zarazem bardzo głupi w pysze swej wyższości.”
  Źródło:
  http://muki.salon24.pl/250613,jam-alfa-i-omega-pierwszy-i-ostatni#comment_3620504

 47. nnka pisze:

  Wyliczona w oparciu o KOD Hiroszima 6.08.1945. Używanie tego kodu powoduje zaistnienie matrycy 67 w świadomości ludzkiej i nieświadomości zbiorowej. Owo zaistnienie oznacza, iż będzie on podlegał procesowi TRANSORMACJI….Kod 67 straci swoją siłę dopiero 18 listopada wg McKenny.”

  I tu kilka słów wyjaśnienia o co chodzi z tymi tajemniczymi kodami. Kod to inaczej wzorzec wynikły na skutek jakiegos zdarzenia silnego emocjonalnie „podbitego” kolejnym zdarzeniem o określonym ładunku energetycznym. Wzorce „kody” w zbiorowej ludzkiej świadomosci działaja do 4 pokolenia wstecz. Więc pokolenie nowonarodznych dzieciaków ma już je dosyć słabe aczkolwiek ma, po czym w następnych pokoleniach zostają przesunięte w pole zbiorowej nieświadomości i uśpione.

  Pewnie wiele osób słyszało od bliskich bądż znajomych o różnego rodzaju ostrzeżeniach i wizjach ludzi przed 2 wojną światową. W okresie tym był charakterystyczny znak na niebie PÓŁKRZYŻ , który będziemy mieć w tym roku w czerwcu i lipcu. Nasza podswiadomość pracuje na zasadzie skojarzeń i my niekoniecznie musimy być tego świadomi jakie wywołuje w nas rekcje w organiżmie na określone „znaki”, gdyż ta kierując się pewnymi schematami nie ma rozróżnienia czasu. Inaczej w określonej sytuacji (bodziec) zachowujemy się podobnie jak w moemnecie kiedy ten stan wystapił faktycznie i nasz organizm i cała fizjologia czyni przygotowania do… wojny. KOD 67 to dokładnie 67 lat ROCZNICZA. Nalezy tez zauważyć, ze wybuch jądrowy ZMIENIA KODY GENETYCZNE (mutacje) i nasza podświadomość może kreować te zmiany na skutek uaktywnienia KODU 67.
  Ale w okresie wojny nie mieliśmy tu tranzytu Wenus i tu pojawia się problem gdyż ta duplikuje i przywołuje ze zbiorowej nieświadomości (karma zbiorowa) Rewolucję Francuską, cykl Majów i Piramidy (rytuał Napoleona czyli magię rytualną, nieco inny stan świadomości i inne obszary ) . Ii tu sądzę obecne manifestacje oraz niezależne od tego poczynania grup ogólnie zwanych Iluminati świadczą o uaktywnianiu się tego kodu.
  Tu też należałoby przypisać akcje terrorystyczne Jeśli przyjmiemy pesymistyczną wersję wydarzeń te „dwa obozy” staną po przeciwnej stronie barykady jeśli optymistyczną… połącza siły i tu jest to moja subiektywna ocena natomiast nie jestem pewna owego „optymizmu” , a bo jednak sa przesłanki aby tak sądzić LEW w Czapce Nostradamusa łączy w sobie te dwa kody.

  Jest jeszcze trzecia siła „Atlantyda” – Nibiru związana z przejściem z inny wymiar i KLUCZEM ATLANTYDZKIM STWORZENIA Ankh ( odgórnie zwanym kluczem do Materii). Oczywiście w Egipcie ten klucz był tylko symbolem dziejów upadku ( i miał chronić przed kolejnym, zapewne w niektórych kręgach został nazwany Kluczem do Odchłani) i nijak go przeliczać na promienie i częstotliwości, a tym bardziej na „druciane obrazy”. Ten Krzyż symbolizuje Sferę Światła a ta planeta była jej częścią. Krzyż „klucz” zmienił swoja pierwotną formę wg skali ewolucji.
  Myślę, że w trakcie rozwoju aktualnych wydarzeń temat będzie wracał jak urzeczywistniający się bumerang. Póki co mamy wstęp do kapłańskich kultów Pani Gór .

  Nie da się sklasyfikować tych kodów które będą wywoływane przez układy gwiazd i planet (łącznie z Rydwanem) ponieważ każdy z nich pochodzi z innej przestrzeni Umysłu -Jażni. O działaniu niektórych nawet nie wiemy- dopóki są w uśpieniu, jaką w sobie niosą MOC.

 48. nnka pisze:

  Aktualizacja : 1.04.2012

  I co będzie jak się Oświecimy Przebudzeni? Może wygodniej dla pewnych elit by lud był oświecony aczkolwiek niekoniecznie Przebudzony?

 49. dasendrije pisze:

  Cześć nnka. Dopiero poznaję ten blog, ale domyślam się, że 2012 rok jest tutaj kluczowym tematem i powiązania jest z nim wiara, że to w tym roku i 2013 nastąpią zmiany. Jeśli się mylę proszę o poprawę.
  Mam do przedstawienia inną teorię i chciałbym wiedzieć co Ty o tym myślisz i czytelnicy też. Jednak ja nie wierzę, że to wszystko wydarzy się w ciągu roku.

  Otóż w moim mniemaniu 2012 rok nie jest tym rokiem, w którym nastąpią te tak zapowiadane zmiany, które miałyby być skokowe, natychmiastowe. Owszem w tym roku się zaczynają te zmiany, w sumie zaczęły się wcześniej. Na pewno wiesz o tym, że przechodzimy z Ery Ryb do Ery Wodnika. Era Ryb skończy się w 2023 roku. Jest to strefa przejściowa pomiędzy tymi erami, podczas której to nasza planeta znajduje się pod wpływem oddziaływania energii obu er. Jednak wytracanie energii ryb jest pozorne, dlatego że może się kumulować w krótkich odstępach czasu.
  Wytracanie energii nie jest linearne lecz skokowe, przypomina to walkę dwóch energii, a nie stateczne przejście. Zakładając, że sporządziliśmy wykres średnia wyglądałaby jak linia wznosząca się w górę, ale średnia ta nie jest wynikiem drobnych wahań, lecz gwałtownych skoków powyżej i poniżej średniej.
  Wiadomo nam oczywiście, że Ziemia nie stoi w miejscu, lecz krąży wokół Słońca po orbicie. Część układu znajduje się po panowaniem energii Wodnika, a część w strumieniu energii Ryb. Ziemia wyjdzie poza zasięg oddziaływania energii w lutym 2023 roku. Do tego czasu będzie ‚skakać’ z jednej strefy do drugiej. I niestety, ale każdy skok może wywołać gwałtowne wydarzenia.
  Czyli że mimo coraz silniejszego oddziaływania energii Wodnika energia Ryb nie traci mocy i na pożegnanie może wydać żniwo w postaci wojny. Jeśli uda nam się nie wywołać wojny do 2023 roku to prawdopodobieństwo jej wybuchu zacznie maleć.

  Wracając do 2012 uważam, że jest to mit, który stworzyły osoby badające kulturę Majów.

  Według mnie tym rokiem 2012 będzie rok 03/02/2029. Pewnie spytacie się dlaczego i to do tego z taką dokładnością. Wtedy zakończy się oddziaływanie Ery Ryb, a Era Wodnika osiągnie 100% moc.

  Jednak nnko i inni. To tylko moja teoria, w którą wierzę, jednak nie potępiam innych. Chcę tylko wiedzieć, co o tym myślicie, być może ja coś naprawię w swoich przekonaniach na ten temat.

  PS. Nie zawierzaj za bardzo w przepowiednie Nostradamusa. Nie bez powodu są mgliste, jednak nie będę o tym się rozpisywał, bo widzę że pokładasz w nim wiarę i nie chcę tego potępiać.

 50. jnnka pisze:

  Rok 2012 jest związany przede wszystkim z tranzytem Wenus .
  Tak koncepcja , którą przedstawiasz ma sens, przy założeniu że Ziemia nie zmieni położenia, a układ w którym żyjemy pozostanie bez zmian . Jednak zarówno wiedza starożytnych jak i historia (nie wykluczając w tym Biblii) każe przypuszczać że Wenus ma ogromny wpływ na ruchy tektoniczne skorupy.
  Natomiast jeśli chodzi o wojnę to jest tylko i wyłącznie sprawa człowieka i chęć podporządkowania sobie innych ludzi. Struktury polityczne, gospodarcze i religijne nazwane strukturami Umysłu (dodam chorego) juz sie rozpadaja i nie sądze aby wytrzymało to w czym funkcjonujemy kolejne 10 lat bo zwyczajnie ludzie są zbyt zdeterminowani.

  • dasendrije pisze:

   Dzięki za odpowiedź.
   Co do wojny, również wątpię, żeby nie wybuchła. Tym bardziej, że ludzie wierząc w nią sprawiają, że jest coraz bardziej prawdopodobna. A cel już według mnie USA podjęło dawno temu, o czym napisałem u siebie.
   Co do katastrof naturalnych najpewniej będą także według mnie.

  • w pisze:

   Agenci Korei Południowej mają podobno zdjęcia satelitarne, na których widać jak robotnicy budują tunele na poligonie w północnej części kraju. Fotografie satelitarne pokazują podobno budowę nowej sztolni, podobnrj do dwóch innych, w których w 2006 i 2009 roku przeprowadzono testy broni atomowej. Prace są bardzo zaawansowane i mają się już ku końcowi.

   Koreańczycy z Południa obawiają się, że reżim będzie próbował postraszyć sąsiadów i domaga się od innych krajów natychmiastowej reakcji – .http://www.reuters.com/article/2012/04/08/us-korea-north-idUSBRE83702G20120408?

 51. nnka pisze:

  Na 66. i 67. piętrze powstającego budynku wybuchł pożar
  Bliżniacze wieże do 9/11? Ta karta byla przypisana 9/11 Zobacz film. Czy to nie bliżniacze podobieństwo?

  http://w40.wrzuta.pl/film/5zYjHCi1wRr/pozar_w_moskwie-najwyzszego-budynku-w-Europie

  • margo0307 pisze:

   „Na 66. i 67. piętrze powstającego budynku wybuchł pożar…”

   Tak mi przyszło… Może to symbol spalenia tego KODU 67, a co za tym idzie – nie będzie juz obowiązywał i wywierał na nas wpływu ?

 52. wierny pisze:

  Czy ten pożar w dziwny sposob nie zazębia się z tym? https://nnka.wordpress.com/2012/04/01/komputerowa-wyrocznia-luka-czasowa-od-5-6-czerwca-do/#comment-3108
  Od poniedziałku przez najbliższe dwie doby będzie można podziwiać planetę Wenus przechodzącą na tle gromady otwartej Plejady

  • nnka pisze:

   Plejady siostry wygląda na to, że faktycznie to działa jak mechanizm samonapędający się (mechanika układu słonecznego?) Wygląda na to, że spokój się skończył i wszystko zacznie nabierać tempa Wypada tylko zapytać kto kręci korbką od tego mechanizmu?

 53. baban pisze:

  Według rabina Matityahu Glazersona cały ten łacuch ma być zapoczątkowany trzęsieniem w Japonii

  • nnka pisze:

   Przyspieszenie nie jest samo w sobie skutkiem w pozytwnych lub negatywnych aspektach. Jest tylko zagęszczeniem zdarzen (Czasu), a to powoduje że nasze reakcje są wymuszone emocjonalnie. Jest pewien próg, po prekroczeniu którego mogą nasilać się zjawiska z innej rzeczywistości ponieważ powstaje dysharmonia. To co opisuje Maria-st https://nnka.wordpress.com/2012/04/03/sny-prorocze-czy-proroctwa/#comment-3171 I wiecie co…..
   Opowiedziałam o tym kilku osobom a one zaczęly tez mówic o dziwnych, niewytlumaczalnych zdarzeniach…….
   Ale też w przyspieszeniu następuje kumulacja ładunku więc pewne wydarzenia nastąpić muszą celem rozładowania.
   Całe to przyspieszenie ma tak cel końcowy , ze planeta musi ustawić się we właściwy sposob, aby uniknąć totalnej destrukcji Więc jest to proces naprawczy w przypadku zjawisk naturalnych. Natomiast ludzkie wojny.. no cóż – może nie jesteśmy tak rozumuni na jakich wyglądamy?
   Mam tylko nadzieję że te tajemnice nad naszymi głowami nie przywołają nam nic tutaj co będzie nam chciało udzielić lekcji pokory. .

 54. jojo pisze:

  09 kwietnia 2012, poniedziałek. Data tektonicznego kataklizmu.
  Jest to prawdopodobnie rok, miesiąc i dzień z najsilniejszych wstrząsów spowodowanych przez powierzchnię naszej planety Ziemi . Pierwszy cios z ziemi, być może, będzie 9 – 10 kwietnia 2012.
  Na podstawie informacji zawartych w (prawdopodobnie) snach proroczych, rozproszonych informacjach dostępnych w przepowiedniach proroków i jasnowidzów, możemy założyć, że początek tektonicznej kataklizmo nastąpi 9 kwietnia 2012 w 6 godzin 17 minut czasu moskiewskiego. Mimo licznych ostrzeżeń zawartych w przepowiedniach proroków przyszłej katastrofy, ludzkość nie podejmie żadnych działań, aby zapobiec własnej zgubie, a to wszystko dzieje się naraz, jak prorocy zapowiadają.

  Z książki V.Simonova http://vzglyadzagran.ru/zemlia-i-priroda/9-aprelya-2012-ponedelnik-data-tektonicheskogo-kataklizma.html#more-25218

 55. nnka pisze:

  Alcyone , centralna gwiazda Plejad, znajduje się 30 stopni Taurus niedaleko gwiazdozbioru Oriona. Alcyone, w Byku, reprezentuje Boginię Ziemi. Lekcje z Alcyone są związane ze współczuciem, większą mądrość i wizją i świadomością Ziemi. Majowie uważają, że jest domem ich przodków. W kosmologii Majów precesja w Pleaides jest śledzona za pomocą Kalendarza (52 lat) http://www.bibliotecapleyades.net/stargate/stargate04.htm
  52 letni kalendarz traktuje się jak część Kalendarza Majów, choć ci drudzy mieli dwa kalendarze zawarte w tym jednym. Ale nie o szczegóły tu chodzi lecz o ciekawe wnioski https://nnka.wordpress.com/2012/03/22/52-letni-cykl-czyli-czego-bali-sie-aztekowie/

 56. Levi pisze:

  Zywioł Ziemi łączony z Rytuałem Ognia

 57. nnka pisze:

  Hopi określili okno czasowe na 7 lat zobrazowane takim przejsciem energetycznym https://nnka.wordpress.com/2012/04/08/the-mythic-call-hopi/. Wiele się mówi o zmianie Matryc aczkolwiek moze to budzić dwojakie odczucia.

 58. nnka pisze:

  UWAGA: Przed chwila
  Środa 11 kwietnia 2012, 08:38:30 UTC 20 minut temu u zachodniego wybrzeża północnej Sumatry 8,9 33,0
  Wednesday April 11 2012, 08:38:32 UTC 23 minutes ago null 8.5 0.0 GeoScience Australia
  http://quakes.globalincidentmap.com/ MAPKA TEZ NA BLOGU.
  Wednesday April 11 2012, 08:38:38 UTC 23 minutes ago off the west coast of northern Sumatra 8.7 33.0 USGS Feed
  Wstrząsy miały siłę 8,7 stopnia w skali Richtera.

  Pod dnem Oceanu Indyjskiego w pobliżu wybrzeży Indonezji zatrzęsła się ziemia. Wstrząsy miały siłę 8,7 stopnia w skali Richtera. Władze w Indonezji i w Indiach już wydały ostrzeżenie o fali tsunami – informuje tvn24.pl.Według Pacyficznego Centrum Ostrzeżeń przed Tsunami, trzęsienie ziemi o tej sile ma potencjał do wywołania „fal mogących spowodować znaczne zniszczenia na dużym obszarze”.

  Indyjskie Centrum Ostrzeżeń przed Tsunami wydało ostrzeżenie o możliwości uderzenia we wschodnie wybrzeże kraju fali wysokiej na sześć metrów.

  Z informacji przekazywanych na Twitterze wynika, że wstrząsy odczulwane były w Singapurze, Tajlandii, Malezji i Indiach. Ludzie mieszkający i pracujący w wieżowcach na zachodnim wybrzeżu Malezji twierdzą, że ziemia trzęsła się co najmniej minutę.

 59. jacek pisze:

  kolejne chyba żarty sie skończyły: Środa 11 kwietnia 2012, 10:43:09 UTC Off W wybrzeżu północnej Sumatrze 8,1

 60. nnka pisze:

  http://www.spiritofmaat.com/

  Melchizedek zauważa, że ludzie raczej nie chcą słuchać o nadchodzących zmianach a to przecież część natury, część cyklu mającego 25600 lat. To, co nadejdzie w 2012 to idealne ustawienie Słońca, Ziemi i centrum naszej Galaktyki. Będziemy przechodzić a właściwie już przechodzimy przez galaktyczny równik. Ludzkość tego jeszcze nie przetrwała a być może wręcz przeciwnie przetrwała, ale było to zdarzenie tak traumatyczne, że wymazało wszystkie cywilizacje a wiedza uległa fragmentacji i potem cywilizacje kwitły w kilku miejscach funkcjonując odrębnie, ale wyraźnie bazując na wspólnym dorobku sprzed wielu tysiącleci.

  Według Drunvalo Melchizedeka to, co następuje to cos dobrego, ale konieczne jest obudzenie ludzkości, bo wtedy zmiany będą mniej bolesne. Dodaje, że to, co nas spotka to coś bardzo pozytywnego i pięknego i gdybyśmy wiedzieli, co to będzie to czekalibyśmy na to z radością.

  http://www.kodczasu.pl/viewtopic.php?p=52919&sid=2f0e3000037e98a7909b30a4b512974e#52919

 61. pytanie pisze:

  o co chodzi więc z tym przejściem, skoro z góry wiadomo, że nie wyjdzie

 62. baban pisze:

  nnka 20 maja jest zacmienie Słonca stąd róznica 1 dnia. To kult Słońca

 63. nnka pisze:

  https://nnka.wordpress.com/2012/04/16/3-04-2012-zamknal-sie-system-trojkowy-naszego-wszechswiata/
  W tym przesłaniu 3.04.2012 zamknął się system TRÓJKOWY naszego Wszechświata jest informacja o kolejnym cyklu (małym kole). O kolejnym etapie w pewnien sposób związanym z karmą osobistą każdego człowieka, bo mimo wielu opinii , że reinkarmacja pozbawia odpowiedzialności jest dokładnie odwrotnie.
  Więc to co nie „przepracowaliśmy” zostaje przeniesione na kolejny cykl, który będzie trwał do lipca. Stąd też wynika przyspieszenie i odczucie napięcia (zagęszczenie spraw i zdarzeń) u wielu ludzi.. Nie każdy to przyspieszenie odczuje… Jeśli sprawy na bieżaco są regulowane wszystko idzie normalnym rytmem, jesli odkładamy to któregoś dnia zaczyna się nawarstwiać i nas przygniatać.

  • baban pisze:

   Czyli przyspieszenie wynika z tego, ze niektorzy sa mozna to nazawc opóźnieni w krealizacji swoich zobowiązań duchowych -karmicznych. Nie oczyścicli nalezycie tego co powinni i ma znaczenie tu ten cykl

   • nnka pisze:

    No dokładnie tak. Chodzi o te sławetne PUNKTY Bo niezałatwiona karma ściaga a w konsekwencji materializuje nie zawsze w sposob dla nam miły. W takim Punkcie powiinismy być gotowi do kolejenego etapu . Bo plany w pewnien sposob sie nakładają tu wchodzimy w pojęcia Boski Plan no i Dualna Matryca ( stworzona przez karmiczne zaleznosci w Materii)

 64. nnka pisze:

  No i proszę mamy ciekawe powiązanie z datą 14 lipca https://nnka.wordpress.com/2012/04/22/jest-to-najbardziej-tajemnicza-postac-ze-wszystkich-swietych/
  Krzysztof św. Męczennik zaliczany do 14 wspomożycieli

  Święto: 25 lipca, 9 maja u Greków,
  14 lipca u Ormian, 3 sierpnia u Koptów

 65. Marco pisze:

  Kilka kliknięć myszką dla wielu użytkowników może oznaczać utratę połączenia internetowego – ostrzega FBI. Większość internautów nie jest świadoma zagrożenia. Hakerzy zorganizowali wielki internetowy przekręt, który ma umożliwić im przejęcie kontroli nad zainfekowanymi komputerami na całym świecie. FBI odpowiedziała na to w dość nietypowy sposób – uruchomiła kilka miesięcy temu z wykorzystaniem komputerów rządowych „sieć bezpieczeństwa”, która ma ochronić użytkowników przed odłączeniem od internetu. System ten zostanie jednak niedługo zamknięty. http://wiadomosci.onet.pl/wiadomosci/setki-tysiecy-osob-moga-utracic-dostep-do-internet,1,5111949,wiadomosc.html

 66. nnka pisze:

  Naprawdę interesujące połączenie: Na tym artefakcie widać parasol a nawet bym powiedziała dwa!

  https://nnka.wordpress.com/2012/04/09/blysk-wielkanocny-sen/ Cyt: Ziemia, ziemia jest inna, jakby spalona dużo “gliny”(?) taki złocisto-brązowy kolor. Są i pęknięcia duże zupełnie jak rozpadliny. Jak korytarze robione ludzką ręka, okopy?
  Z tyłu podchodzi strażnik i ostrzega mnie przed chęcią wybrania się w “podróż”, mówi coś o Słońcu – brązowym!

  http://kodczasu.pl/viewtopic.php?p=53238#53238
  Cyt:21.12.2012 nie będzie żadnego nadzwyczajnego ustawienia planet – po prostu zwykły parasol z rączką w Jowiszu i czaszy rociagajacej sie od Księżyca do SaturnaCyt: Tak dla przypomnienia i czytelności przekazu :
  – Przy rozpatrywaniu pozycji ciał niebieskich z punktu widzenia astrologi w centrum diagramu jest ZIEMIA
  – Przy rozpatrywaniu pozycji ciał niebieskich z punktu widzenia astronomii w centrum diagramu jest SŁOŃCE

  Hm ciekawe bo ten Maj https://nnka.wordpress.com/2012/04/25/majowie-rozpoczeli-naliczanie-tego-cyklu-od-%e2%80%9enarodzin-venus/ trzyma coś jak parasol lub “Grzyb” Mc KennyCzyżby ten artefakt pokazywał przejście przez równik ? Te grzybki nieco sie różnią . Ten bliżej jest bardziej kanciasty . Kunszt artysty czy transfromacja?

 67. dasendrije pisze:

  „Czyli wszystko w tym roku – Euro 2012 w Polsce, Igrzyska w Londynie na Syjonie, przyjście Chrystusa czyli gwiazdy porannej Wenus z ostatniego rozdziału Apokalipsy przez tarczę Słońca czyli Jahwe, AgAu czyli dziura 1479, wojna Izraela z Iranem czyli martwa Żydowska dziewczynka z trumny z obrazu :)”

  Z takim komentarzem się spotkałem na zmianynaziemi. AgAu – ZłotoSrebro, jednak nie wiem, co to ma do rzeczy.

  • nnka pisze:

   Trochę trudno interpretować czyjeś wpisy bo ludzie próbują znaleźć sens czegoś czasem ot tak coś składając „do kupy”.
   Więc tak spróbuję:
   Euro ok; Igrzyska Londyn – tu jest związek z zapowiadanymi atakami terrostycznymi , być może z jakąś iluminacją, ale też z Końcem cyklu 52 czyli WENUS i wzorcem miłości ofiarnej o czym dzisiaj jest wpis https://nnka.wordpress.com/2012/05/07/zejscie-z-krzyza-milosci-karmicznej/
   Wenus bardziej jest związana z Metatronem (Mojżeszem) https://nnka.wordpress.com/2012/03/26/jaguar-metatron-i-wenus/ ale to nie jest ta gwiazda biblijna związana ze Smokiem w pojęciu porannej lecz z obszarami gdzie na Ziemi mogą wystąpić jakies kataklizmy jak twierdzą Majowie na przestrzeni 6 miesięcy
   :https://nnka.wordpress.com/2012/03/09/wenus-wieczorna-gwiazda-gwiazda-poranna-2012/ stąd szczególna jej obserwacja

   Cyt: AgAu czyli dziura 1479
   Tu pewnie ktoś ma na myśli Słońce ale dlaczego akurat ten obszar przypisał? Każdy wyrzut ma znaczenie a samo złoto- srebro to siatka przyczynowo- skutkowa – pole elektromagnetyczne „umysł planetarny” ale też odpowiednik 3 czakry u nas przypisanej samoświadomości (średnie ja; wolnej woli – to czakra ojcowska; mocy(magii) a tym samym „walce” i relacjom międzyludzkim)

   Natomiast Izrael bardziej powiązany jest z Mędrcami Syjonu. Symboliki dziewczynki żydowskiej nie znam Nie wiem co autor miał na myśli. Być może „zmartwychwsatanie Izraela” czyli Prawa Mojżeszowego ( 70 tyd)? Albo nowej religii
   Niemniej ważnych dat jest teraz całe multum i spotkałam się też z interpretacja , że daty odczytane z piktogramów wskazują na 14 czerwca. Inną ważna data jest przesilenie letnie. Wszystko to skutek zagęszczenia

   • wierny pisze:

    Jesli Wenus jest w Krzyzu Słonca a tak to wygląda w obecnym tranzycie (4 bieguny i wenus) . To zejscie z Krzyza czyni ją jednym z elementów miłosci . Jesli ma związek z metetronem (mojzesz) to jak przymierze. Więc to moze cos z tym? przyjście Chrystusa czyli gwiazdy porannej Wenus z ostatniego rozdziału Apokalipsy przez tarczę Słońca czyli Jahwe

   • liviaether pisze:

    cztery bieguny słońca ewidentnie kojarzą się z krzyżem.. 1479? chyba chodzi o 1476.. też zwróciłam uwagę na tę liczbę…. coś mi mówi……

 68. nnka pisze:

  dzisiaj jest więcej wyjasnienia tych analiz przez nick kukuruku http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/aktywna-grupa-plam-1476-znajdzie-sie-wkrotce-wprost-ziemi#comment- Cyt: Na lotnisku w Denver jest taki wagonik z napisem Ag Au (złoto i srebro).

  Ag to 47 z tablicy mendelejewa a Au to 79. 1479 to właśnie ta dziura co zrobi jakieś bum 🙂
  Mozna jeszcze inaczej 19. 3. 1994 r. to otwarcie lotniska w Denver.
  91 plus 49 to 140, czyli 144.000 czyli dziura 1440 ;391 to 39, 1440 plus 39 to 1479, czyli AgAu.

  Miasto z obrazu obok „Tusks” to Syjon, ziemia trzymana przez dziewczynkę to Rosja w której właśnie wczoraj Putin objął władzę 🙂
  Wszystko to wydarzenia w czasie i okolic dziury 1479.

  Nie chodzi o numery wagoników a o liczbę porządkową z układu okresowego pierwiastków. Info jest rozkminione przeze mnie. Wydaje mi się jeszcze i dopasowując to do biblii –

  144.000 to plama 1440, 19 marca z tablicy na lotnisku to 193 czyli 391.1440 plus 39 to 1479. Ag plus Au to 1479.

  Razem z 144 tysiącami ma przyjść Jezus z Bogiem. W czerwcu ma przyjść Jezus z Bogiem pod postacią tranzytu Wenus przez tarczę Słońca. W Londynie będą igrzyska Syjonu 🙂

  Jeszcze mozna zwrócic uwagę na obraz z lotniska w którym są zdechłe koty i leżą nieżywe babki. W prawym rogu mamy bawoła „Buffalo” które to miasto kojarzy się z zabójstwem przez Polaka prezydenta USA.

  Koło bawoła mamy kość słoniową czyli kły ,z angielskiego „Tusks”.

  Koment nnka: Ta druga wersja mogłaby by byc odwrócona polaryzacja 193 na 391 tylko … skąd ten Jezus tam sie wziął skoro to ma być Michał? kukuruku próbuje przełozyc Krzyz Liczb Pierwszych na plamy na Słoncu . Tylko że „14” to krzem idąc dalej „79” złoto : 1479 Si Au
  A tu plamy póki co powstaje nowa http://solarham.com/pictures/regions2.jpg

  • nnka pisze:

   I jeszcze takie ciekawe spostrzeżenie odnosnie plam jesli juz bawic się w numery Cyt wszystkie plamy na Słoncu o numerach 1470-1479 sa zwiazane z data 14 lipca
   bo 14.7(1-9)”

 69. jacek pisze:

  System komputerowy umożliwiający symulowanie aktualnego stanu ziemskiej magnetosfery na podstawie wprowadzanych danych został bezterminowo wyłączony.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/symulacja-magnetosfery-zostala-bezterminowo-wylaczona

 70. nnka pisze:

  z komentarza Leviego: 4 bieguny, które mogą sie przekształcic w gigantyczna soczewkę. ( ciekawe 3 oko?)
  hm.. wg mnie ten Krzyz to 4 Zywioły, brakuje Pana Żywiołow. Pewie sie pojawi..
  . Dzisiaj w centralnej Polsce w okolicach Łodzi o 4 rano na wschodzie była czerwona łuna na niebie . Trochę obserwuje Naturę ( no może trochę wiecej niz trochę) Pylenie sosen w tym roku ogromne faktycznie moze to wywoływac zielone chmury, ale znajac nieco nature a pewnie sporo osób ja zna sosny „zachowuja się” specyficznie. W przypadku wyczucia zagrożenia produkują szyszki na potęgę ( instynkt samozachowawczy) i coś mi mówi, że ta ilość zawiązków o czyms świadczy. Czekam jeszcze na reakcję sosny koreańskiej póki co budzi się ale nasze rodzime szaleją. Trudno tez nie zauwazyc ze Słońce pali liście roślin wiele roślin ucieka w sen.
  Zaćmienie Słońca w maju ma być obserwowane przez astrologów tak jak i zmiana biegunów. Być może warto obserwowac co sie dzieje w Smoku? Może Wąz nie połknie swojego ogona tylko Smok połknie Węża? A może zapowiadana walka na niebie faktycznie jest przed nami?

  13 czaszka to może byc Satelita- to technosfera o której jest wspomiane wcześniej i wspomina też H. Kotwicka wskazując na czas walki

  • Maria_st pisze:

   Mnie Krzyż kojarzy sie nie tylko z 4 Zywiołami i symboliczna walka Węża i Smoka…..
   Czyżby dawne ludy też symbolicznie doświadczały pewnych zdarzeń a co jeśli one rzeczywiście były realnym zdarzeniem a zostały przedstawione w sposob jaki byl zrozumiany przez tubylców .
   Ciekawe ze w listopadzie tamtego roku tez widzialam krzyż……na czerwonej gwiezdzie czy cokolwiek to było….cos mnie wtedy przyciagało w tamta strone…..
   no i ta zmiana fazy Księżyca…..ktora nie tylko ja zaobserwowalam…..
   Moze ta wojna na niebie dotyczy Niszczyciela……..znaczy Nibiru….

   • Dawid56 pisze:

    To są w zasadzie dwa krzyże( palce boże) jeden stary z listopada-grudnia 2012( Pluton,Saturn, Jowisz) i drugi znacznie mocniejszy( Marso-Uran,Jowisz,Saturn).Najważniejsza zmiana zachodzi w stosunku do pozycji Jowisza w 201 był on w ruchu wstecznym obecnie jest w ruchu prostym , czyli wydarzenia począwszy od jutra potoczą sie wszalonym tempie.

 71. nnka pisze:

  Kawałek komentarza z dyskusji o kryształach https://nnka.wordpress.com/2012/05/12/co-wisi-nad-tajemnica-majow-film-dokumentalny-objawienie-maya-2012-and-beyond-zniknal-wraz-z-producentem-wykonawczym/#comment-3734, co w moim odczuciu lezy bardzo blisko aktualnych wydarzen i akcji promowanych przez niektóre kręgi ezoteryczne :

  Cyt Natomiast odpowiednio zaprogramowany kryształ-przewodnik pozwoli na rozbudzenie sensytywności i szybki rozwój

  Nie kazdy, ponieważ w kryształe ogromną funkcje pełni kształt i obróbka. Kryształ szczotka nie jest używany do medytacji bo nie taka jego struktura (rodzaj) i rola (przeznaczenie funkcji struktury) , Kryształ różdżka dwubiegunowa ( dosyć niebiezpieczny kryształ METATRONA!) jest czytnikiem ale też może działać niszcząco na nas ponieważ wytwarza wiązkę podobnie jak laser. Najbardziej szkodliwe są kryształy brudne (zanieczyszczone) , które “oddają to co zebrały” a ten co bierze nie ma świadomości rozróżniającej wartości tego co otrzymuje. Przypuszczam , że z tego powodu u Majów tyle obwarowań Kryształ pełni funkcje ochornną ale DO CZASU bo polega cyklowi Jest Long Time ale nie jest wieczny w swoim zapisie. Widać czas kryształow atlantydzkich się kończy, to tak na marginesie informacyjnie, że może być również inny rodzaj DOMINACJi na człowiekiem nieświadomym – KONIEC ZAPISU i nowy program… nowy cykl, nowy kod, NOWY ZASIEW .

 72. jacek pisze:

  W horoskopie Majów dzień zero przypada 20 maja. W roku 2012 właśnie wtedy nastąpi wspomniane wcześniej zjawisko atmosferyczne, które dostrzec będzie można w Rosji, przeważającej części Azji
  i na Zachodnim Wybrzeżu USA.

  W opinii niektórych interpretatorów lamat oznacza przełom, przejście z jednego stanu do drugiego. Pierwsze siedem dni w tzolkinie znamionuje rozwój ciała fizycznego, kolejne trzynaście odwołuje się
  do postępu mentalnego. Lamat jest punktem styku, początkiem nowego cyklu. 20 maja 2012 roku oprócz Słońca i Księżyca, w jednej linii mają znaleźć się także: Ziemia, Plejady oraz centrum naszej galaktyki. W przeddzień tego wydarzenia przypada lamat.
  http://www.harmonica.pl/swiadomosc_artykuly8.htm

 73. nnka pisze:

  Maitreja ma przybyć z WENUS.. Jego symbolem SOLARNY KRZYŻ
  Cyt:(…)Z Wenus związany jest także Maitreya, który ponoć przybył już kiedyś na Ziemię z Wenus właśnie, aby “podnieść ludzkość na wyższy poziom ewolucji.. “Niektóre źródła podają, że pojawił się w czasach średniowiecznej Atlantydy a jego imię brzmiało: “Ten, który niesie radość i zadowolenie.” , “Symbolem Maitreyi jest Solarny Krzyż – jako fizyczna ekspresja transformacji.
  http://salontajemnic.wordpress.com/2012/05/18/maitreja-ma-przybyc-z-wenus-jego-symbolem-solarny-krzyz/#comment-13097
  I mój kom:
  cyt:” Imię Maitreya pochodzi z sanskryptu: Maitri znaczy nieuwarunkowana uniwersalna miłość. “..

  Cyt: Wszystko wskazuje na to , że ten wzorzec zostanie usunięty z naszego pola karmicznego 14 lipca (ze zbiorowej (nie)świadomości – mylnie interpretowanej jako Jedyny Bóg, gdyż jest to struktura UMYSŁU – Jażni) . Wejdziemy w Przestrzeń Eteru (Boska Przestrzeń Poznania) i o ile mnie intuicja nie myli otrzymamy inną “pulę”- miłość bezinteresowną ” to taki bilet do nieba”. https://nnka.wordpress.com/2012/05/07/zejscie-z-krzyza-milosci-karmicznej/
  dodam jeszcze, ze z punktu widzenia psychologii głebi człon „nie” jest nieakceptowany przez naszą podświadomość na co zwraca się szczególną uwage w afirmacjach.(pś słowo „nieuwarunkowana” jest WARUNKIEM!)

  • JESTEM pisze:

   „dodam jeszcze, ze z punktu widzenia psychologii głebi człon “nie” jest nieakceptowany przez naszą podświadomość na co zwraca się szczególną uwage w afirmacjach. (pś słowo “nieuwarunkowana” jest WARUNKIEM!)”

   No właśnie, właśnie, a jak ze słowem „bez” w afirmacjach? Tak podobnie, jak z „nie” czy inaczej?
   Mówię na przykład, że jestem bezradna, ale w rzeczywistości jednak radzę sobie jakoś i to nawet nieźle… Wtedy jestem „radna”, a użycie przedrostka „bez” świadczy tylko o mojej iluzji na temat stanu w jakim się znajduję.

   Może być tak, że analogicznie słowo „bezinteresowna” jest INTERESEM!

   Dlatego ja wybrałam miłość wszechogarniającą 🙂

   • nnka pisze:

    to jest po prostu tak, ze podświadomośc jesli ma blokadę ( a nie zawsze ją ma oczywiście) nie funkcjonuje na zasadzie podporządkowania się . To nie świadomośc (ludzka) zdejmuje blokadę ale podswiadomośc się jej pozbywa. W pracy z ps to takie trochę pokazanie ps ze opłaca jej się z jakiś powodów zmienić sposób funkcjonowania. Czasem afrimacje to tylko działanie na zasadzie włąozenia innego kodu ale w przypadku głebszych urazów zepchniętych w nieświadomość to nie zadziała na dłuższa metę. Ps ma skołnności zadouczynienia działa na zasadzie „nagroda , kara” w przeszłosci wykorzystywano to w magii , zreszta teraz tez . Ps może nam pomóc ale może tez działac na naszą niekorzyść.

 74. nnka pisze:

  Zaćmienie było „wyjatkowe” faktycznie wchodziły info . Tyle, że z Mrocznej Księgi naszych dziejów. Byc może odkrywają się stare zapomniane historie , a moze to ostrzeżenie? Ciekawe , że dni Ciemnosci pokrywaja się z cyklem oczekiwanej przez niektórych Nibiru. Dziura czasowa faktycznie jest w zapisie, ale to tylko skutek tego co działo sie w przeszłosci. Dualna Matryca jest sztuczna Matrycą i to jest ta kiepska informacja tak jak i ta, że jest sztucznie zasilana przez sieć.

 75. nnka pisze:

  przyglądam się temu Drzewu Zycia (?)
  https://nnka.wordpress.com/2012/05/27/madrosc-pochodzi-z-milosci/#comments
  i bardzo mi to przypomina pierścień atlantydzki z tym, ze w Atlantydzkich pseudosefira dołożona daje symetrię.
  http://pierscienatlantow.pl/pierscienia-atlantow-wisior-atlantydzki-wiekszy.html
  .

 76. wierny pisze:

  Przyglądam sie tej ostatnij dyskuji i czarno widzę nasza przyszłośc. Jesli ludzie uwazają, ze prawa karmy to jest cos niepojetego dla zwykłego człowieka takim jak jest kazdy z nas , to matrix górą. Prawa gdzies tam wysoko nie wiadomo gdzie a tu hulaj dusza boś głupia?

 77. jacek pisze:

  2. Przejście do drugiego poziomu po Punkcie 0 stanie się rzeczywistością (przepowiedziane głoszone od tysięcy lat przez różne cywilizacje). Podobne zachowania Ziemi mają miejsce co 13 000 lat, kiedy ziemia wykonuje komplet rotacji wokół Centralnego Słońca w naszej galaktyce.http://www.vismaya-maitreya.pl/rok_2012_rok_2012.html

 78. lilu pisze:

  Cześć, od kilku tygodniu czytam rozmaite rzeczy, prosząc mego ducha o pokierowanie. W czasie mojej wędrówki po portalach trafiłam tu, jednak mam wrażenie, że pozostało mi tak mało czasu, że postanowiłam prosić was o pomoc. Nigdy nie medytowałam nie pracowałam z swoją energią. Mój rozwój miał miejsce dzięki naukom Jezusa, jednak całkowicie odrzucam kościół. Szukam źródeł, mam wrażenie że mówią one o czymś o wiele większym niż ludzie widzą w religii. Czy moglibyście powiedzieć mi co mam zrobić aby przygotować się na zmiany? Dotarło do mnie, że wiedzy jest tak dużo, że nie dam rady jej przyswoić. Czuje, że nadchodzą.

  • nnka pisze:

   hm.. co prawda na tym blogu rozmawiamy o zmianach ale to nie jest blog udzielający porad duchowych ani opcji religijnych kto ma jaką drogą podążać, bo każdy ma swoją ścieżkę. A jeśli można mi wypowiedzieć swoje zdanie to mialaś świetnego nauczycla, który przekazał w swoich naukach dużo wiecej wiedzy niż tomy ksiag które można przeczytac. Dodam tylko, że nauki Jezusa a religia to dwie zupełnie inne sprawy. Więc być może wiesz już wystarczająco duzo i jestes swietnie przygotowana?

   Jesli szukasz informacji o tym co się dzieje i jak mozna rozumiec KONIEC CYKLU związanego z kalendarzem Majów i aktualne wydarzenia na świecie ok. Zapraszam do czytania może coś dla siebie znajdziesz.

   Jesli chodzi o medytację to trochę info jest tu : https://nnka.wordpress.com/tag/medytacja/

   zwłaszcza tu: https://nnka.wordpress.com/2011/10/06/medytacja-i-koncentracja-to-narzedzia/ Choć przyznam, że są portale lub blogi które się specjalizują w tej tematyce a tu są tylko ogólne informacje.

 79. nnka pisze:

  https://nnka.wordpress.com/2012/05/27/madrosc-pochodzi-z-milosci/#comment-4179 “Tajemnica” jest to związana ze ścieżką JAHW – Tajemnica jest brakiem Zrozumienia,

  Wklejam tu swój kom, bo temat jest ważny i będzie bardzo aktualny jak tylko przejdziemy newralgiczny okres tranzytu Wenus, gdyż układy nie są zbyt pomyślne. Credo Mutwa mówi o Czarnym Sercu ( warto przeczytac całą info zalinkowaną we wpisie) – W Afryce jest uskok który być może wyciszy zdarzenia 19 czerwca – ma to duży związek ze Ślężą. Niemniej jednak uważam że Polacy powinni zachować szczególny spokój gdyż Euro jak widać niesie w sobie dużo dziwnych energii i jeszcze dziwniejszych emocji. Może warto jednak pomysleć przez chwilę o POKOJU NA ŚWIECIE?

  ŚWIATOWY DZIEŃ POKOJU 6.06.2012

  https://nnka.wordpress.com/2012/05/31/piszemy-do-was-ja-credo-moja-zona-wirginia-i-moja-przyjaciolka-mirjam-w-sprawie-w-ktorej-prosimy-was-poswiecic-troche-uwagi-a-ktora-dotyczy-milionow-ludzi/

  • nnka pisze:

   jeśli to co pisze Jacek https://nnka.wordpress.com/2012/06/02/wenus-tranzyt-6-06-2012-zobacz-co-obserwujesz/#comment-4235 mialo miejsce 1200 lat temu a wg info jakie do mnie dotarły „wznoszenie Syriusza miało miejsce w/g kalendarza juliańskiego-w roku 800 n.e.
   to ten zapis ma sens https://nnka.wordpress.com/2012/06/01/czas-jest-oddechem-zagubieni-w-czasie/ Cyt: Skąd więc pochodzi data 26 lipca? Z pewnością nie jest to, jak niektórzy czasami twierdzą, spiralne wznoszenie się Psiej Gwiazdy (Syriusza), ponieważ w starożytności na Jukatanie miało to miejsce 13 i 14 lipca….
   Być może ten wybuch przesunął oś, a teraz wracamy na swoja pozycję. Sa to tylko moje przypuszczenia oczywiście a nie pewnik że uciekł nam czas.

   • jaga pisze:

    Stefan IV, pontyfikat: 22 VI 816 – 24 I 817
    Pochodził z rodu Colonnów i wstąpił na tron papieski bez starań o zgodę Franków. Natychmiast po wyborze wyruszył jednak do Reims do Ludwika I Pobożnego, uprzednio polecając rzymianom złożyć przysięgę na wierność cesarzowi. Aczkolwiek Ludwik był już cesarzem od 813 roku, to Stefan pomazał do w Reims ponownie i nałożył mu drogocenną koronę. Dzięki temu rytuałowi papiestwo odtąd rościło sobie prawo do konsekracji cesarzy, obyczaju, którego przestrzegali wszyscy cesarze rzymscy pochodzenia frankońskiego.

 80. Marco pisze:

  Naukowcy mogą błędnie zakładać, że Słońce wygeneruje zjawisko już im znane. Warto zwrócić uwagę na wydarzenia z 17 maja tego roku, kiedy wszystkie urządzenia do pomiarów neutronów nagle odebrały duże dawki promieniowania kosmicznego. Astrofizycy nie są w stanie dać dobrego wyjaśnienie dla tego fenomenu, bo zjawisku towarzyszył rozbłysk klasy M, który nie miał prawa wywołać takiego efektu. Może się jednak okazać, ze są rozbłyski i „rozbłyski” tylko po prostu znowu czegoś nie rozumiemy.http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ziemi-odkryto-slady-nieznanego-wybuchu-w-kosmosie

 81. nnka pisze:

  No i proszę jak pieknie sie wszystko układa odnośnie tego komenta tu https://nnka.wordpress.com/2012/05/14/wenus-zwiastuje-pojawienie-sie-wielkiej-misy-uzdrawiajacej-mocy-w-pelnej-krasie/#comment-4251
  „Gewura (hebr. גבורה, srogość, zwana także Din, Prawo) – piąta sefira kabalistycznego Drzewa Życia.
  W kabalistycznym Drzewie Życia Gewura jest jedną z 10 sefirot. Razem z Chesed odpowiadają za świadomość zmian i różnic.
  W przeciwieństwie jednak do twórczej i męskiej Chesed, należąca do żeńskiej kolumny Gewura odpowiada za niszczenie form, jakie przyjmować może energia.Boskim Imieniem jest Eloah.”

  7 lat temu rozrysowałam drzewo na planety jesli to znajdę ( bo gdzieś to rzuciałam) to napiszę o jaka planetę tu chodzi.

 82. baban pisze:

  http://franzbardon.pl/ksiazki/8t/8t_geburah.php

  5 zywiołow w Materii – destrukcyjny ruch a duch zastapiony Drzewem.

  • nnka pisze:

   Dokładnie tak… Pustka opisywana w linku to Powietrze – Materia – Umysł i nie ma nic wspólnego z Pustką buddyjską czyli Próżnią ( co też nie ma absolutnie nic wspólnego z próżnia rozumianą tak jak opisuje ją fizyka, bo chodzi tu o rodzaj Membramy, choć to też zbyt fizyczne porównanie, lepszym byłoby zrożnicowane oczka w sieci ). Jakby przełożyć to Pustka ma związek z pierścieniami Saturna i zdecydowanie cały ten układ kojarzy mi się z katastrofą kiedy rozpadła się planeta w Pasie Asteroid – Maldek (ma tez inne nazwy). W niektórych przekazach „historycznych” jest mowa ze właśnie tam nastąpiło uderzenie co na Ziemi „odbiło się echem” a Wielkie Bum uznano za początek stworzenia

 83. baban pisze:

  No to może być Nowy Cykl co nie znaczy ze Ziemia jakos to odczuje.

  • nnka pisze:

   Nie znaczy, chyba, ze znajdziemy sie nie w tym oczku … co Majowie nazywają OKNEM CZASU. Kiepska info jest to, ze właśnie w ten układ wchodzimy ( droga Krzyzy TAU) , dobra jest to, że czas będzie skrócony.

 84. nnka pisze:

  https://nnka.wordpress.com/2012/06/09/arka-przymierza-i-tajemnica-swietej-gory-w-gdyni-zofia-piepiorka/#comments
  Tu jakby coraz wyraźniej widac powiązanie lipca z Francją 14 lipca. Czy pierwsza Świątynia to była świątynia Ozyrysa?

  • Marco pisze:

   Na tyłach świątyni, skąpana w rażącym słońcu, znajduje się niewielka sadzawka. To Ozyrejon – miejsce, gdzie ukryta była głowa boga Ozyrysa i gdzie potem spoczęła jego mumia. Tu również podobno znajdowała się pierwsze miejsce pochówku Seti I, zanim przeniesiono jego mumię do Doliny Królów.
   http://www.2009egipt.za.pl/abydos.htm

 85. nnka pisze:

  https://nnka.wordpress.com/2012/05/20/piate-slonce-wlasnie-dobiega-konca-a-niedlugo-rozpocznie-sie-szoste/#comment-4616
  Jesli nie bedzie zapowiadanych katastrof naturalnych (nie tych powodowanych przez ludzi) to znaczy , ze planeta wyrównała swoje położenie. Zachodzi niebezpieczeństwo ze wojna wywołalaby przeciwną reakcję stąd tyle ostrzeżen. ZA dwa dni Najbardziej donośny okres drugiej połowy czerwca do Moon-19 czerwca 2012 – potężny wskaźnik aktywności sejsmicznej. Indie, Chiny, Region Nowosybirsk, Republika Tuwa, Gwatemala, Panama, New Madrid W tych regionach, intensywne sejsmiczne wydarzenia są prawdopodobne w obszarze New Moon.
  https://nnka.wordpress.com/2012/05/31/19-czerwca-2012-potezny-wskaznik-aktywnosci-sejsmicznej/

 86. Marco pisze:

  w Kalifornii zaczyna drżeć miejmy nadzieje ze to minie
  Central California 1.3 4.9 USGS Feed Detail
  Monday June 18 2012, 21:38:06 UTC 22 minutes ago Central California 2.3 4.5 USGS Feed Detail
  Monday June 18 2012, 21:34:33 UTC 26 minutes ago Central California 1.2 5.1 USGS Feed
  mapa na blogu na innych nie wykazuje.

 87. hoona pisze:

  Tak właśnie po wczorajszej lekturze tego watku mialam sen.. z serii tych bardzo realistycznych i poza cialem..
  Jestem na zewnatrz, spogladam w niebo, a tam, tuz przy sloncu, jakby z jego prawego boku wylania sie ogromna planeta, z mojej perspektywy o wiele wieksza od slonca i wielokrotnie od ziemi, zblizajaca sie coraz bardziej do nas, i jakby przytlaczajaca swoim cieniem blask slonca.
  W moim odczuciu to rodzilo bardziej niepokoj ogromem i wplywem z powodu bliskosci, niz realny strach z powodu ewentualnej kolizji.
  Ciekawe bylo to, ze jakby w tym samym czasie zaczelam zauwazac, ze nie kazdy w ogole widzi to zjawisko.. jakby zaslepiony spogladaniem w dol, na zwykle sprawy ludzkie. Dodatkowo zauwazylam, ze czesci normalnego krajobrazu, typu gory na horyzoncie, zdalo mi sie jakby przesuniete, albo zastapione hologramem.. Poszlam droga to sprawdzic i bacznie obserwowalam otoczenie – co jest sztuczne, co prawdziwe.. okazalo sie, ze nieliczne elementy w przestrzeni [typu drzewa, jakies skaly] byly prawdziwe, a reszta byla jakby „obrazkiem” o ktorym wiedzialam – czulam ze tak naprawde nie istnieje i ze wkrotce sie rozplynie.
  Kiedy dotarlo to do mnie ostatecznie, postanowilam w jednej sekundzie odwrocic sie na piecie i szybko wrocic „do domu” bo wiedzialam ze tylko tam bede bezpieczna i w spokoju moge oddac sie procesowi przemiany kiedy nadejdzie ten moment.

  Po drodze spotkalam kogos mi bliskiego, kto chcial isc tuz za mna, by nie zbladzil, spotkalam tez cos w rodzaju dziwnej, niejednoznacznej „wiedzmy” ani dobrej, ani zlej, ktorej celem bylo wprowadzanie w blad i sciaganie ze sciezki „powracajacych”. Widzialam jak latwo bylo o blad i tylko odwaga, zejscie „glebiej” i kierowanie sie wylacznie wewnetrzna intuicja i sercem pozwolilo mi samej nie zbladzic, a i ocalic te osobe, ktora szla tuz za moimi plecami.

  Kiedy sie przebudzilam, moja dusza nie chciala opuscic snu.. plywalam jeszcze czesciowo „tam”.. wtedy tez przyplynela mysl dodatkowa, ze Nibiru moze sie bardzo zblizyc do ziemi i wejsc pomiedzy slonce, a ziemie, co przysloni je na symboliczne „trzy dni ciemnosci”, ale ze nie chodzi o katastrofe fizyczna, tylko o jej wplyw na przemiane energetyczna nas jako ludzi.

 88. Maria_st pisze:

  Bezpieczna ” w domu „—-heh, mialam sie tam schowac gdy nadejdzie tornado..
  Czyż nie było juz tych przemian kilka……i jaką transformacje mieliśmy…….cos widzicie czy wciąż na nia oczekujecie….a może to błąd.
  Nie byłoby ” Nibiru ” gdyby ludzie szli dobrą ścieżka….
  Katastrofa…….Nibiru….będzie, juz jest….i znowu będziemy zaczynać swoja historie od nowa…..oby nie było juz kolejnego przelotu Planety Niszczyciela…..
  Czytam ostatnio, ot intuicyjnie, książki o UFO i USO…..dowody zawarte w dokumentach…i naszło mnie ze ci ” wstretni kosmici ,” na przestrzeni czasów ktore sa udokumentowane, w jakiś sposob wplywali pozytywnie na świadomość człowieka……” szarego ” a prominenci, wojsko jakby chciala temu łeb urwać wprowadzając zamieszanie……ot pewnie takie teraz a nie inne do tego podejście .
  Wieki ogłupiania Rasy Ludzkiej zrobiło swoje…..nie wiemy co jest prawda a co falszem….
  A znaki na niebie i Ziemi wskazuja co idzie……..

 89. nnka pisze:

  W związku z komentem Dawida https://nnka.wordpress.com/2012/06/22/wojna-wisi-na-wlosku-sily-obrony-syrii-zestrzelily-turecki-mysliwiec-odrzutowy/#comment-4956
  dopiero teraz skojarzyłam, ze Tadeusz Owsianko mówil o gwałtownych spadkach energii jakie odczuwał on i jego znajomi w okresie euro… tłumaczył to na filmie.https://nnka.wordpress.com/2012/06/21/matrix-indianskia-wiedza-i-atlantyda/
  Ale przeciez Mc Kenna też przewidział gwałtowne spadki w czerwcu

 90. margo0307 pisze:

  Przypomniał mi się sen z dzisiejszej nocy…
  Śnili mi się zmarli – mój brat, moja chrzestna matka i jej mąż…
  Poprosiłam brata by mnie gdzieś zaprowadził… Kiedy szliśmy, spostrzegłam na niebie gwiazdozbiory dwóch >małych wozów<, stykały się ze sobą szczytowymi kątami tak, że oba ich "dyszle" były skierowane w przciwne strony…
  Naprawdę dziwny ten sen…
  Poprosiłam brata by zwrócił na to zjawisko niecodzienne uwagę, ale on nic się nie odezwał, tylko wzruszył ramionami..
  Czy masz Nnko może jakieś z tym skojarzenia ?

  • nnka pisze:

   lustrzane odbicie

   a to od LIvii chyba dzisiejszy wpis :http://salontajemnic.wordpress.com/2012/06/26/majowie-i-wielka-sala-luster/
   .. jakiś czas temu Michaela podesłała mi link do SIEDMIU PROROCTW MAJÓW, a tam przeczytałam że:

   “Pierwsze proroctwo mówi nam o czasie nie-czasu, o okresie 20 lat, który zaczął się w 1992 r. i skończy się w 2012 roku, kiedy ludzkość wejdzie w ostatni okres wielkiego poznania, wielkich zmian. Głosi ono również, że po siedmiu latach od zapoczątkowania tego okresu rozpocznie się epoka ciemności, która przeciwstawi się nam wszystkim i naszemu własnemu postępowaniu. Majowie powiedzieli, że słowa ich kapłanów będą usłyszane przez nas wszystkich w znaczeniu pewnej instrukcji przebudzenia. Oni nazywają tę epokę czasem, w którym ludzkość wejdzie do wielkiej sali luster, zwanej prze nich czasem zmian, które służą człowiekowi do przeciwstawienia się samemu sobie oraz by ten czas zmian spowodował jego wejście do tej wielkiej sali luster. By mógł w niej przyjrzeć się samemu sobie, przeanalizować swoje postępowanie wobec samego siebie, wobec innych, wobec przyrody i Planety, na której żyje. Ten czas został nam dany w tym celu, żeby cała ludzkość – poprzez świadomą decyzję każdego z nas – zdecydowała, by zmienić się, wyeliminować strach i brak szacunku we wszystkich naszych relacjach.”

   http://publicdisorder.wordpress.com/2010/06/27/siedem-proroctw-majow/

 91. Dawid56 pisze:

  Czy pamiętacie może ten wizerunek podwójnego Lwa w Egipcie? .Według niektórych badaczy podobno oznaczał przebiegunowanie…

  • nnka pisze:

   Podwójny lew – Aker symbolizuje dwa przeciwstawne krańce nocy: jej początek, kiedy barka Re wpływa do krainy podziemnej i jej koniec – gdy barka o poranku wyłania się z niej. Wszystkie te przedstawienia, bez względu na formę, opowiadają o rzeczy najważniejszej dla każdego starożytnego Egipcjanina: o zmartwychwstaniu zmarłego w zaświatach.
   http://pl.wikipedia.org/wiki/Aker

 92. margo0307 pisze:

  Dzięki Nnko :), bardzo mi pomogłaś…

  Livia Space napisała:
  „..Przypominanie.. I w tym momencie muszę wspomnieć o niedawnym doświadczeniu.. kiedy poczułam, że znajduję się jakby po dwóch stronach lustra jednocześnie.. ”
  Czy można by pokusiś się tu o taką interpretację:
  … jakby znajduję się w dwóch wymiarach trzecim i czwartym jednocześnie ?

  W „Kronikach Historii Kosmicznej” czytamy:
  „..Nowy proces ewolucyjny wiąże się z Prawem Czasu.
  Jest ono tym cznnikiem, który sprzyja ewolucji gatunku ludzkiego od istoty uwikłanej w świat materialny do istoty czysto duchowej/psychicznej, czwartowymiarowej, rowiniętej w aspekcie emocjonalnym…”

  http://www.schodamidonieba.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=209:kroniki-kosmicznej-historii&catid=47:swoje&Itemid=57

  Ale jak się uwolnić od tego ?

  Może coś wyjaśni nam Ewangelia Marii Magdaleny, gdzie wzywa do zaprzestania funkcjonowania typowego według przyzwyczajeń myślowych, ograniczeń naszego mózgu.

  Ewangelia odwołuje się do naszych wartości duchowych, odczuć, inteligencji, Miłości serca.
  Wiara to nie „ślepe poglądy”, to nie pakiet wątpliwości w postrzeganiu świata, świata Boga-Stwórcy (…)

  Jeżeli „wymiar” istoty ludzkiej jest w relacji duszy z „Żądzą” wówczas musi
  doznać tego na sposób psychiczny.
  Jeżeli człowiek w swojej codziennej rzeczywistości podda się „wznoszeniu”
  w relacji z Żądzą, to musi zdawać sobie sprawę, że z pewnością może ona
  nas sprowadzić w dół, doprowadzić nas do stanu „zachłanności.
  Staniemy się owładnięci „przez to, co się posiada”.
  Dopóki pozwolimy mieszkać w nas żądzy, dopóty nie ma mowy o spoczynku, nigdy nie pozwoli nam powiedzieć „już dosyć”, jedynie co nam powie, to: więcej.
  Żądza stanie się wówczas częścią naszej psychiki. Sprawi odcięcie duszy od umysłu,
  umysłu Ducha Boga, pozostawia nas w ciągłym stanie niezaspokojenia i to
  spowoduje, że obierzemy drogę coraz gwałtowniejszym wymaganiom, aż do wybuchu gniewu.

  Ewangelia pozwala nam rozpoznać tą relację. Ukazuje nam, że tylko dusza
  oświecona przez umysł, psychika przebudzona dla świata umysłu otwartego
  na Tchnienie Ducha Boga „widzi” meandry psychiki, natomiast dusza
  -psychika pozostawiona sama sobie nie jest w stanie „widzieć”. Jest to dramat
  dla istoty ludzkiej, dramat „psychiczny” i „duchowy”.
  Osoba prawdziwie duchowa potrafi zrozumieć osobę postępującą w sposób
  psychiczny, ogarniętą żądzą i zachłannością, ale osoba „psychiczna” nie jest
  w stanie zrozumieć osoby prawdziwie duchowej, wolnej od mechanizmu
  przywiązania się, zdolnej postępować, nie oczekując wzajemności,
  bezinteresownie.
  Żądza dla psychiki-duszy jest „szatą”, suknią o bogatych i ciemnych
  kolorach, ale nie jest samą powłoką duszy, wyrażającym ją ciałem.
  Dusza może jednak rozpoznać i wybrać inną szatę: hojność, czułość lub inne
  „formy ożywione” w Miłości ku Ciszy.
  Człowiek ogarnięty żądzą cechuje się poczuciem przewartościowania swojej
  osoby, jest przekonany, że jest tym, czym się nie jest, tworząc dla swojej
  duszy zewnętrzną powłokę, nie wyczuwając, że jest to tylko jedna z szat „żądzy”.

  Ewangelia w swoim przekazie to „Dar”, który pozwala duszy odejść od
  drogi „żądzy” i otrzymać dalszą drogę wzwyż, w celu przemiany własnej
  świadomości…

  http://kod-zbawienia.home.pl/26-Kod-Sw-Iesous-Christos.html

  • nnka pisze:

   „Sprawi odcięcie duszy od umysłu,
   umysłu Ducha Boga”..

   tu jest mowa o odcięciu sie duszy od Wyższego Ja, bo Wyższe Ja jest częscią Boga, a dusza tym co wciela się w ciało ( w niektórych interpretacja Wj to anioł opiekuńczy tu mozna sie odnieść do upadku aniołow) I ten „system – odcięcia ” zawdzięczamy temu co tu nazywa się Matrixem, czyli kodowaniem człowieka na poziomach astralnych, stworzeniem całego sys 3 tys lat temu ( w nowym cyklu) co było tylko powieleniem błędu. To zablokowało w nas świadomość rozróżniająca, a straszenie Bogiem spowodowało, ze ludzi bali się swojego Własnego Jestestwa i szukali mistrzów i pasterzy . Mówiąc bardzo prosto jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę.. myslę ze pozostałe wnioski kazdy sam juz sobie wyciągnie.

   • JESTEM pisze:

    „“Sprawi odcięcie duszy od umysłu,
    umysłu Ducha Boga”..

    tu jest mowa o odcięciu sie duszy od Wyższego Ja, bo Wyższe Ja jest częscią Boga, a dusza tym co wciela się w ciało ( w niektórych interpretacja Wj to anioł opiekuńczy tu mozna sie odnieść do upadku aniołow) „

    Gdy dusza odcina się od umysłu, to tak, jakby natura odcinała się od jaźni.
    Wyższa jaźń i Natura oraz jażń i natura mają różne zakresy…
    1. jeden boski, drugi ludzki – PIONOWO
    oraz
    2a. jeden boginiczny (NATURA – SOFIA), drugi boski (JAŻŃ – UMYSŁ) –
    2b. jeden kobiecy (natura), drugi męski (umysł)
    – POZIOMO. I oba zharmonizowane są jak komunia Boga z Boginią w Absolucie… i Animy z Animusem w sercu istoty ludzkiej (bez względu na płeć).

    • nnka pisze:

     TO JEST GNOZA!
     Cyt” Gdy dusza odcina się od umysłu,”
     ????? A od kiedy to Wyższe Ja to umysł???? Oczywiście w tym sensie w jakim podany jest ten cytat. Na pewno Jestem znasz ewangelię Mariii Magdaleny, która jest ewangelią gnostyczną- apokryfem? Sądzę , że kazdy wie kim jest ten NAUCZYCIEL
     https://nnka.wordpress.com/2011/10/21/przyspieszenie-transformacji-28-10-11-koniec-nocy/
     W szczelinie traci się oparcie w Materii, bo kody przelatują tak szybko i tak ich wiele, że można nie uchwycić momentu. To taka chwila Wszystko i Nic. Kiedy następuje odcięcie od Materii- Matrixa (niektórzy nazywają to resetowaniem pamięci jakie nas czeka) świadomość człowieka albo upada, albo się wznosi. Upada wtedy kiedy tylko przełożymy kieckę na lewą stronę. Na początku Złota Era, a potem jak w kole karmy… reset. Swoją „paczkę”- kwant świadomości, aby przenieść wyżej trzeba być ubogim w treści pochodzące z interpretacji .
     „Przywiązanie do Materii wzbudza namiętność przeciw Naturze.”- Apokryficzna Ewangelia według św. Marii Magdaleny

     […] Prawdziwa ścieżka prowadzi do prawdziwego uwolnienia duszy od umysłu i materii, od kłopotów i problemów tego świata. Prawdziwa ścieżka doprowadza do wyzwolenia się duszy z kręgu transmigracji, błędnego koła przychodzenia i odchodzenia, rodzenia się i umierania. Wychodząc poza trzy światy, w których toczy się to „koło czasu”, dusza realizuje swoje przyrodzone prawo do nieśmiertelności. Choć potencjalnie to prawo miała zawsze, to jednak była zniewolona w objęciach umyslu i zamknięta w klatkach kolejnych ciał. Choć zawsze była „dzieckiem królewskiej krwi”, to jednak przytłoczona stertą niezliczonych karmicznych łachmanów, zakuta w karmiczne kajdany, oplątana karmicznymi sieciami, straciła świadomość swojego szlachetnego pochodzenia i zadawała się z towarzystwem z półświatka. […] – Piotr LIstkiewicz : Tao – droga i sposób życia

     A tu odpowiedź na początku czym jest Wyższe JA i czym jest umysł w 14 min moment związany z OPUSZENIEM UMYSŁU PRZEZ DUSZĘ – Wyższe Ja ponieważ jak wiadomo (choc moze nie wszystkim) dusza od momentu narodzin podlega EWOLUCJI…natomiast uwikłanie się w UMYSŁ tą ewolucję czyni „pędem za własnym ogonem”.

     • nnka pisze:

      Apokryficzna Ewangelia według św. Marii Magdaleny
      [Brak stron początkowych 1-6]

      Strona 7
      1. […] „Czym jest materia?

      2. Czy będzie trwać zawsze?”

      3. Nauczyciel odpowiedział:

      4. „Wszystko, co się zrodziło, wszystko, co stworzone,

      5. wszystkie żywioły natury

      6. splatają się ze sobą i jednoczą.

      7. Wszystko, co złożone, ulegnie rozkładowi

      8. wszystko powraca do swych korzeni;

      9. materia powraca do pierwocin materii.

      10. Kto ma uszy, niechaj słucha”.

      11. Piotr rzekł do niego: „Skoro stałeś się tłumaczem

      12. żywiołów i wydarzeń w świecie, powiedz nam:

      13. Co jest grzechem świata?”

      14. Nauczyciel odparł:

      15. „Nie ma grzechu.

      16. To wy sprawiacie, że grzech istnieje,

      17. kiedy działacie zgodnie ze zwyczajami

      18. swej zepsutej natury;

      19. w niej tkwi grzech.

      20. Dlatego to Dobro zstąpiło między was.

      21. Współdziała ono z żywiołami waszej natury,

      22. tak, by połączyć ją ponownie z jej korzeniami”.

      23. Potem ciągnął dalej:

      24. „Dlatego to chorujecie

      25. i umieracie:

      26. jest to skutkiem waszych czynów;

      27. to, co czynicie, oddala was od korzeni natury.

      28. Kto ma uszy, niechaj słucha”.

      Strona 8

      1. „Przewiązanie do materii

      2. wzbudza namiętność przeciw naturze.

      3. Tak w całym ciele rodzi się udręka;

      4. dlatego to powiadam wam:

      5. »Trwajcie w harmonii…«

      6. Jeśli straciliście równowagę,

      7. czerpcie natchnienie z przejawów

      8. swej prawdziwej natury.

      9. Kto ma uszy,

      10. niechaj słucha.”

      11. Rzekłszy to, Błogosławiony

      12. pozdrowił ich wszystkich, mówiąc:

      13. „Niech pokój będzie z wami – niech mój Pokój

      14. powstanie i wypełni się w was!

      15. Bądźcie czujni i nie pozwólcie nikomu, by zwiódł was,

      16. mówiąc:

      17. »Tu on jest« lub

      18. »Jest tam«,

      19. albowiem to w was

      20. mieszka Syn Człowieczy.

      21. Idźcie doń,

      22. albowiem ci, którzy go szukają, znajdą go.

      23. Idźcie

      24. i głoście Ewangelię o Królestwie”.

      Strona 9

      1. „Nie narzucajcie żadnych praw

      2. poza tymi, o których zaświadczałem.

      3. Nie dodawajcie więcej praw do tych, które dano w Torze,

      4. aby was nie skrępowały”.

      5. Powiedziawszy to wszystko, oddalił się.

      6. Uczniowie zatroskali się,

      7. lejąc wiele łez i mówiąc:

      8. „Jakże mamy pójść do niewierzących

      9. i głosić im Ewangelię Królestwa Syna Człowieczego?

      10. Nie oszczędzili jego życia,

      11. to dlaczego mieliby oszczędzić nasze?”

      12. Wtedy wstała Maria,

      13. objęła kolejno ich wszystkich i zaczęła przemawiać do swych braci:

      14. „Nie poddawajcie się trosce i zwątpieniu,

      15. albowiem jego Łaska poprowadzi was i pocieszy.

      16. Natomiast chwalmy jego wielkość,

      17. gdyż przygotował nas na to.

      18. On wzywa nas, byśmy stali się w pełni ludzcy (anthroposem)”.

      19. Tak Maria zwróciła ich serca ku Dobru,

      20. a oni zaczęli omawiać znaczenie słów Nauczyciela.

      Strona 10

      1. Piotr rzekł do Marii:

      2. „Siostro, wiemy, że Nauczyciel kochał cię

      3. inaczej niż inne kobiety.

      4. Powiedz nam, cokolwiek pamiętasz

      5. ze słów, które ci rzekł,

      6. a których myśmy jeszcze nie słyszeli”.

      7. Maria rzekła do nich:

      8. „Powiem wam teraz

      9. o tym, czego nie dano wam usłyszeć.

      10. Miałam widzenie Nauczyciela

      11. i rzekłam doń:

      12. »Panie, widzę cię teraz

      13. w tym widzeniu«.

      14. A on odparł:

      15. »Błogosławiona jesteś, gdyż mój widok nie zaniepokoił cię,

      16. Gdzie jest Duch, tam jest skarb«.

      17. Wtedy powiedziałam doń:

      18. »Panie, kiedy ktoś cię spotyka

      19. w widzeniu,

      20. to czy widzi cię za pomocą duszy,

      21. czy też poprzez Ducha?«

      22. A Nauczyciel odpowiedział:

      23. »Ani przez duszę, ani przez Ducha,

      24. lecz to duch, który jest między nimi,

      25. widzi mnie, i to on, który […]«”

      [Brak stron 11-14.]

      Strona 15

      1. „A Pożądanie rzekło:

      2. »Nie widziałem, żebyś zstępowała,

      3. ale teraz widzę, że się wznosisz.

      4. Czemu kłamiesz, skoro należysz do mnie?«

      5. A dusza odparła:

      6. »Widziałam cię,

      7. chociaż ty mnie nie widziałeś

      8. ani mnie nie poznałeś.

      9. Byłam z tobą jakbyś był strojem

      10. i nigdy mnie nie spostrzegłeś«.

      11. Powiedziawszy to,

      12. dusza oddaliła się z wielką radością.

      13. Wtedy wkroczyła w trzeci klimat (sferę),

      14. znaną jako Niewiedza.

      15. Niewiedza zapytała duszę:

      16. »Dokąd zmierzasz?

      17. Rządzą tobą grzeszne skłonności.

      18. Zaprawdę, brak ci zdolności rozróżniania (między dobrem i złem) i jesteś zniewolona«.

      19. Dusza odparła:

      20. »Czemu mnie osądzasz, skoro ja nie wydaję sądów?

      21. Zapanowano nade mną, ale ja nie panowałam nad nikim.

      22. Nie zostałam rozpoznana,

      23. ale sama poznałam,

      24. że wszystkie rzeczy złożone ulegną rozkładowi,

      25. zarówno na Ziemi, jak i w Niebie«.

      Strona 16

      1. Wyzwolona z trzeciego klimatu (sfery), dusza kontynuowała swe wstępowanie

      2. i znalazła się w czwartym klimacie (sferze).

      3. Ten zaś miał siedem przejawów:

      4. pierwszym z nich jest Ciemność,

      5. drugim – Pożądanie,

      6. trzecim – Niewiedza,

      7. czwartym – (śmiertelna) Zawiść,

      8. piątym – Niewola Ciała,

      9. szóstym – Odurzająca Mądrość,

      10. siódmym – Podstępna Mądrość.

      11. Oto siedem przejawów gniewu,

      12. które dręczyły duszę pytaniami:

      13. »Skąd przybyłaś, morderczyni?«

      14. »Dokąd zmierzasz, włóczęgo?«

      15. A dusza odpowiadała:

      16. »To, co mnie dręczyło, zabito;

      17. to, co oblegało mnie, znikło;

      18. moje pożądanie wygasło

      19. i jestem wolna od mojej niewiedzy«.

      Strona 17

      1. »Opuściłam świat z pomocą innego świata;

      2. pewien wzorzec został wymazany

      3. dzięki wyższemu wzorcowi.

      4. Odtąd wędruję ku Wytchnieniu,

      5. gdzie czas spoczywa w Wieczności (Czasu);

      6. teraz zaś wchodzę w Milczenie«”.

      7. Powiedziawszy to, Maria zamilkła,

      8. albowiem właśnie w milczeniu Nauczyciel mówił do niej.

      9. Wtedy Andrzej zaczął mówić do swych braci:

      10. „Powiedzcie mi, co sądzicie o tych rzeczach, które nam powiedziała?

      11. Co do mnie, to nie wierzę,

      12. żeby Nauczyciel mógł mówić w ten sposób.

      15. Te idee zbyt różnią się od tych, które myśmy poznali”.

      14. A Piotr dodał:

      15. „Jak to możliwe, żeby Nauczyciel rozmawiał

      16. w ten sposób z kobietą

      17. o tajemnicach, które nawet nam są nieznane?

      18. Czy mamy zmienić nasze zwyczaje

      19. i słuchać tej kobiety?

      20. Czy rzeczywiście ją wybrał i wolał ją od nas?”

      Strona 18

      1. Wtedy Maria zapłakała

      2. i odparła mu:

      3. „Mój bracie Piotrze, cóż sobie myślisz?

      4. Czy sądzisz, że to tylko moja własna wyobraźnia,

      5. że wymyśliłam to widzenie?

      6. A może sądzisz, że kłamałabym o naszym Nauczycielu?”

      7. Wtedy Lewi tak rzekł:

      8. „Piotrze, zawsze byłeś człowiekiem porywczym

      9. i teraz widzimy, że odrzucasz tę kobietę,

      10. tak jak czynią to nasi wrogowie.

      11. Jeśli jednak Nauczyciel cenił ją,

      12. to kimże jesteś, żeby ją odrzucać?

      13. Z pewnością Nauczyciel znał ją bardzo dobrze,

      14. gdyż kochał ją bardziej od nas.

      15. Pokutujmy więc

      16. i stańmy się w pełni ludzcy [anthroposem],

      17. tak, by Nauczyciel mógł zapuścić w nas korzenie

      18. Wzrastajmy tak, jak tego od nas wymagał

      19. i ruszajmy, by szerzyć Ewangelię,

      20. nie próbując wyznaczać żadnych reguł i praw

      21. Innych niż te, o których on świadczył.

      Strona 19

      1. Kiedy Lewi wypowiedział te słowa,

      2. wszyscy wyruszyli, by głosić Ewangelię.

      3. Była to Ewangelia według Marii.
      http://www.gnosis.art.pl/e_gnosis/aurea_catena_gnosis/ewangelia_marii_magdaleny.htm

   • JESTEM pisze:

    Tak, ciekawy wykład. No widzisz, bez GNOZY wiedziałam, że duszy nikt nie może zniszczyć w przeciwieństwie do ciała 🙂 Czy można próbować ją przytrzymać w jakimś świecie (części Matrixa Umysłu)?
    Cały wszechświat jest wypełniony duszami. Ale czym jest Umysł? Strefą doświadczaną przez duszę?

    „Dusza jest naszym prawdziwym, nieśmiertelnym ja.”
    Też to wiem.

    „Nadaje świadomość formie.”
    To oczywiste.
    Dusza może się porozumiewać z innymi duszami, stąd możliwość łączenia się czy poszerzania zakresu świadomości indywidualnego ja.

    „W medytacji tylko dusza podróżuje”.
    Można to tak określić, ale nie do końca tak to się zadziewa. Dusza łączy się z innymi, neutralnymi, które tworzą połączenia – tunele w całym wszechświecie…

 93. nnka - maria_st pisze:

  PRZESŁANE PRZEZ MARIA- ST drogą pantoflową:

  „to, co się wydarzy a wydarzyć się ma, wydarzy się w nocy, dla północnej części planety Ziemi 3 lipca w przeddzień przygotowań do obchodów Dnia Niepodległości USA, w które przypadają na dzień 4 lipca w naszym kalendarzu w coroczną rocznice uchwalenia Deklaracji Niepodległości w 1776 roku i przekształcenia 13 koloni brytyjskich w niepodległe stany.(Muki)”Po prostu źle to zinterpretowałem, cały czas chodził mi po głowie ten 2012.Czyli ostateczną datę podasz na samym końcu twoich wpisów?Miło mi bardzo że przytoczyłeś ten wspaniały dla mnie mój zapis. Wydarzy się to głęboką nocą kiedy wielu będzie spać i odpoczywać. Ta noc mimo naturalnie ciepłej aury będzie bardzo zimna z lokalnymi przymrozkami na dużych połaciach gruntu. Po prostu w lecie będzie bardzo zimno wieczorem. Dla naiwnych będzie to ciekawostką dla innych ostrzeżeniem.Podałem już wszystko co moglem i jak mogłem podać.Pozostaje rok.
  MUKI393810

  • Michaela pisze:

   Może to już się dzieje….

   http://soulowicz.wordpress.com/2012/06/28/zielone-swiatlo-aresztowania-rozpoczna-sie-teraz/
   . Ten dzień był długo oczekiwany, i wszyscy powinni cieszyć się tymi aresztowaniami, które będą transmitowane przez telewizję na całym świecie, jako znak dla naszych braci, że nie będzie więcej złych wiadomości, na które byliśmy zaprogramowani by im wierzyć, że są jedyną formą wiadomości. Jest to czas świętowania, a obchody będą kontynuowane jako święto 4 lipca, które będzie prawdziwym świętem niepodległości dla narodu Stanów Zjednoczonych i wszystkich mieszkańców naszego świata.””

   „”

  • Maria_st pisze:

   w tym roku lipiec jest taki jak w tym komencie wyzej……jest często zimno wieczorem…jakby to była póżna jesień

 94. margo0307 pisze:

  Czyli w nocy z poniedziałku na wtorek ?

  Nie wiem co myśleć o tym info, wydaje mi się jednak, że >czas jeszcze nie dojrzał<…

  • nnka pisze:

   Może to ma jakiś związek? Układ astrologiczny krzyż ziemski 3.07.2012 -pełnia plutonowa. Ale tu nie wypowiem się więcej bo to info otrzymana pocztą.

   Najbliższa pełnia Księżyca:3 lipca 2012, 20:52

   • areszt pisze:

    Operacja Zielonego Światła się rozpoczęła według relacji Drake’a (Drejka) . Wczoraj późnym wieczorem przesłuchałam radiowy wywiad Drejka, który trwał ponad 3 godziny. Drejk od jakiegoś czasu jest głównym gościem radiowego programu wraz z Lady Dragon z Quebec’u, Kanada i Minutman z Florydy raz lub 2 razy w tygodniu. W ostatnim, oto wiadomość od Drake’a od jego kontaktów wojskowych. Wojsko upoważniło go do ogłoszenia tych trzech głównych punktów:

    1. Kawaleria przybywa.

    2. Milicje obywatelskie i obywatele będą skontaktowani w razie potrzeby przez wojsko.

    3. Wojsko USA mówi: “Usiądźcie wygodnie i oglądajcie fajerwerki.”

    Drake: To będzie najlepszy 4 lipca jaki kiedykolwiek miałem. Powiedział także: “wygraliśmy” i ludzie będą mogli zobaczyć masowe aresztowania i usuwanych polityków w transmisjach głównych mediów może już w tym tygodniu.

    Drake sugeruje również podjęcie trochę gotówki z banków i zrobienie zapasów żywnościowych itp. na wypadek przerw w dostawach na czas 1 lub 2 tygodni.

    Ten scenariusz jest dla USA, jednak w innych krajach szybko sprawy potoczą się w podobny sposób. Masowe aresztowania jeszcze się nie zaczęły. Jednak Drake podał przedział czasowy pomiędzy dniem dzisiejszym i 4 lipca (Święto Niepodległości w USA).

    http://krystal28.wordpress.com/2012/06/28/operacja-zielonego-swiatla/

   • Maria_st pisze:

    To co areszt napisal powinno napawac entuzjazmem…w koncu przyszedl czas zaplaty—tylko dlaczego czuje cos nie tak ?
    Ręka ..ręke myje ?
    Co sie nam szykuje ?
    Co ukrywa ?
    Co chce zmanipulować ?
    MATRIX……brrr

  • Michaela pisze:

   …o margo , Ty masz w nicku 03 07 (!?)

 95. margo0307 pisze:

  Michaelo, to jest data moich urodzin… odwrócona … (!?)

 96. Dawid56 pisze:

  Niestety ta pełnia Plutonwa jest dodatkowo w kwadraturze z Uranem, a czwarte ramię tego krzyża tworzy punkt środkowy między Saturnem a Marsem i wypada on około 11 stopnia Wagi.To bardzo ważny punkt.Wypada to mniej więcej w okolicy 4 -5 października, ale krzyz działa i „dłużej” aż po 7 października, bo pełnia jest w 12 stopniu i 14 minucie Koziorożca.Dodatkowo 5 lipca mamy do czynienia z heliakalnym wschodem Syriusza.

 97. nnka pisze:

  1. Zanik nosnika czasu Matrixa – grudzień
  2. W połowie 2012 roku cyt ” Ojciec zapiął rzeczywistość nowego Wszechświata na ostatni guzik. Po prostu wszystkie elementy są już uruchomione, Usunięta jest odchyłka . Spotkanie w grudniu starej rzeczywistosci z nową rzeczywistością będzie bardzo proste po prostu stara rzeczywistość przestanie istnieć a nowa już dawno będzie rozwinięta i w pełni rozkwitu”Filmik

  Połowa roku o której mówi Tadeusz Owsianko zdecydowanie kojarzy mi się z zakończeniem Aktu Stworzenia 14 lipca

  Cyt Dr Johan Oldenkamp holenderski psycholog w swoich badaniach Kalendarza Majów określił Prawidłową datę zakończenia (całego procesu Stworzenia) : 14 lipca 2012.
  Kiedy słońce wstanie rankiem 15 lipca 2012, w oparciu o poziom świadomości nabytej do tego momentu, rozpocznie się nowy cykl. Złota era życia na Ziemi rozpocznie się natychmiast na tym świcie, tylko dla tych, którzy odnieśli sukces.”
  https://nnka.wordpress.com/2012/02/28/kalendarz-majow-14-lipca-2012-swit/

  Natomiast nałożenie rzeczywistości Matryc to nie jest taka prosta sprawa, bo jak wiadomo w naturze nic nie ginie a PRAWA KARMY obowiązują!. Po nałożeniu będzie rozdzielenie, przy czym Nowy KLucz dla części będzie urzeczywistnieniem. I tu jeszcze jest jedna rzecz na któą warto zwrócic uwagę. Niektóre „przekazy myśli” mogą pochodzić ze zbiorowego myślokształtu wiec mimo wszystko warto obserwować RZECZYWISTOŚĆ ( nasze zycie i zjawiska teraz) i pamiętać, ze zbiorowe myslokształty mają siłę materializacji ale mogą być też tylko iluzją- nowym Matrixem.
  Cyt: Rozdarty wojną, krwawiący świat jest w środku bólów porodowych, poprzedzających wielką próbę narodzin. Bólów porodowych Nowej Ery! W 1871 r. Pike tak pisał do Mazziniego: (przyp.ludzkość)… lecz nie wiedząca, gdzie skierować swe uwielbienie, przyjmie prawdziwe światło za pośrednictwem powszechnej manifestacji czystej doktryny Lucyfera, wyprowadzonej w końcu na widok publiczny”- Całość http://www.kki.pl/piojar/polemiki/novus/iluminaci/dolar.html

  • baban pisze:

   Cyt z kometa wyżej: „skierować swe uwielbienie, przyjmie prawdziwe światło za pośrednictwem powszechnej manifestacji czystej doktryny Lucyfera, wyprowadzonej w końcu na widok publiczny”-

   I podobny tylko z innego żródła;

   Cyt; Finalizacja badań dokona się w naszym Układzie Słonecznym! Dojdzie tu do ostatecznych rozstrzygnięć i tu zostaną przedstawione Lucyferyczne wyniki.http://priveee.dyndns.org/Kippin/303-Ja%20jestem%20innym%20ty%201/303-03.htm

   ZIEMIA I MY – LUDZIE BYLIŚMY PRZYNĘTĄ W PUŁAPCE NA MYSZY, W KTÓRĄ ZŁAPAŁ SIĘ LUCYFER
   Dojrzewający na Ziemi wynik jest dla Lucyfera ostatnią szansą rozpoznania, czy odizolowana od Boga droga będzie całkowicie przejezdna dla istoty o nazwie NOWY SAMOISTNY CZŁOWIEK. Próba ta była jak najbardziej dopuszczalna!

 98. margo0307 pisze:

  Czas na wielki remanent… 😀

  „Prawdziwe uzdrawianie, które możesz zaoferować światu – to miłość, którą dajesz.
  Ale to nie jest miłość słów – tylko miłość czynu, dotyku, głaskania.
  Obejmując się i przytulając do siebie, ludzie leczą się szybciej, niż łykając 20 różnych tabletek.

  Koniec imania się tysięcy spraw jednocześnie. Czas na wielkie porządki w głowie, zwolnienie tempa, uspokojenie rozbieganego ducha, usunięcie posępnych myśli, zatrzymanie potoku chaotycznych słów. Czas na uzdrowienie malkontenctwa, przesadnej troskliwości i ciągłego rozważania: co by było gdyby?… Czas zrobić remanent, poznać stan obecny, przeredagować codzienny grafik, wyjść z domu i zacząć dzielić się z innymi uśmiechem, życzliwością, radą, ciepłym słowem. Czas otworzyć się na ludzi, poczuć prawdziwą więź z przechodniem na ulicy, naturą, światem i krok po kroku odbudowywać międzyludzką wspólnotę…”

  http://www.maya.net.pl/index.php?LANG=pl

  • margo0307 pisze:

   I jeszcze dodam:
   Do serca przytul psa, weż na kolana kota… 😀

   • JESTEM pisze:

    tak MARGO0307. Dokładnie 🙂

    Właśnie przytulałam wczoraj kota i psa. Jednocześnie 🙂

    „cyt ” Ojciec zapiął rzeczywistość nowego Wszechświata na ostatni guzik. Po prostu wszystkie elementy są już uruchomione, Usunięta jest odchyłka . Spotkanie w grudniu starej rzeczywistosci z nową rzeczywistością będzie bardzo proste po prostu stara rzeczywistość przestanie istnieć a nowa już dawno będzie rozwinięta i w pełni rozkwitu””
    W tym cytacie jest zawarta dla mnie informacja, która być może mówi o możliwości KONTYNUACJI i wejścia w rozkwit tego matrixa, a nie zakończenia panowania Panów w nim. I nie wiem czemu (intuicja?), ale kojarzy mi się na przykład z budowaniem Świątyni Salomona przez Żydów.

 99. Dawid56 pisze:

  15 lipca rzeczywiście, nastepuje bardzo ciekawa konfiguracja.Najpierw bedzie koniunkcja Księżyca z Jowiszem , o 5.40 naszego czasu Księżyc zakryje Jowisza i jego cztery księżyce, a potem Księżyca z Wenus .Z astrologicznego punktu widzenia mamy do czynienia z tzw. „palcem bożym” z antenkami( jedną -Merkurym) i drugą Księżyc-Wenus-Jowisz) odgromnik tworzy Pluton.Co jesczcze ciekawego to półkrzyż Marsa,Plutona i Urana.Wszystko to tworzy napięcia wyładowujące się w 6-8 stopniu Raka.(28 czerwca – 30 czerwca).28 czerwca 1914 ok 11.00 miał miejsce zamach na Arcyksiecia Ferdynanda, a 30 czerwca 1908 ok godziny 7.15 w miejscowości Podkamienna Tunguska spadł słynny meteoryt.

  • nnka pisze:

   http://salontajemnic.wordpress.com/2012/06/26/majowie-i-wielka-sala-luster/#comment-13912
   14 lipca wciąż kojarzy mi się przede wszystkim z tzw. Powrotem Przodków… a ten “Palec Boży”? już gdzieś o nim słyszałam, hmm.. chyba w związku z tranzytem Wenus? zaraz to sprawdzę… p.s sprawdziłam i mowa o nim w jednym z przekazów Metatrona, cyt “21 grudnia – restart sieci wstępowania i osieciowania krystalicznego pola kwantowego. Poszerzenie z lepszym dostępem do 12-go wymiaru. „Palec Boży” składający się z energii Saturna, Jowisza i Plutona.” (tłumaczenie Teresa Serafinowska))

 100. Maria_st pisze:

  Z ta podkamienna Tunguska to moze byc efekt doświadczenia Nicoli Tesli….no a z tym zamachem..”.wariatów” nie brak na tym świecie …..ale poczekamy, zobaczymy…..co bedzie we wrześniu

 101. nnka pisze:

  https://nnka.wordpress.com/2011/11/26/omijajac-sleze/#comment-5317

  Pozdrawiam obudzonych. Zwracajcie uwagę głównie na zachodnie stoki góry. Na jednej trzeciej jej wysokości znajduje się ledwo widoczny wjazd. Jest gruzowisko i nasyp. Prawie pół metra piachu i widzi się kamień. Trzeba kopać pod nim aż do pojawienia się nieregularnego otworu. To tylko jedno z wejść. Po tej stronie jest ich kilka. Na Raduni tajemnica jest bliżej szczytu. Tak samo na Wieżycy. Czernica zaś ciekawa jest z nieco innego powodu. Ale trzeba mieć już pewne zdolności by to wyczuć. I powiem Wam tyle, że o Ślęży głośno będzie jeszcze w tym roku.

  Ciekawe, że z tą informacja spotykam się juz 3 raz w dosyć dużych odstępach czasu

 102. nnka pisze:

  po dyskusji https://nnka.wordpress.com/2012/07/08/czarny-promien-to-13-promien/ wnioski : wychodzi na to ze za klika dni będzie transformacja Centrum Gwiazdy Dawida – czyli inaczej Słonca a raczej jądra. ( hebrajskie litery sa powiązane z I CIng) 6 na poziomie astralnym. H to Akash tattva , Tym samym ulegnie zmianie pole elektromagnetyczne czyli tzw merkaba człowieka I tu pojawia sie zmiana B na V. Koncowym efektem ma byc Aryjska Swastyka, czyli…
  pieknie pokombinowano z „Gwiazdami”.- https://nnka.wordpress.com/2012/07/11/merkaba-or-merkava/#comment-5540

 103. xxx pisze:

  Extraterrestrials ostrzegają, że 22 września 2012 z trzech drugi punkt pre-kataklizmu, który może doprowadzić do poważnego skażenia radioaktywnego środowiska w związku ze zniszczeniem wielu elektrowni jądrowych
  12 grudnia 2012 będzie miał trzeci pre-kataklizm – najpotężniejszy z trzech . Trzy ważne daty przed 21 12 2012

  www www .http://earth-chronicles.ru/news/2012-07-11-26506

 104. mirek pisze:

  UWAGA: AKCJA BLOGERÓW „STOP LUDOBÓJSTWU – ZBRODNIARZE POD SĄD!” ROZPOCZĘTA. ROZPOCZYNAMY WSPÓLNĄ KAMPANIĘ MAJĄCĄ NA CELU DEFINITYWNE ZAKOŃCZENIE PRÓB LUDOBÓJSTWA NA POLAKACH ORAZ INNYCH NARODACH. PIERWSZY CEL – ZAŁOŻENIE SPRAW KARNYCH I CYWILNYCH WOBEC POSŁÓW I SENATORÓW, CZŁONKÓW RZĄDU RP I MEDIÓW KTÓRZY WPROWADZAJĄ NIEZGODNE Z KONSTYTUCJĄ USTAWY O CHARAKTERZE LUDOBÓJCZYM. PROSIMY PROWADZĄCYCH BLOGI, STRONY INTERNETOWE, STRONY FACEBOOKA, A TAKŻE OSOBY INDYWIDUALNE O DOŁĄCZANIE SIĘ.

 105. Pingback: 14 lipca, Powrót Przodków i.. co dalej? « livia space….

 106. nnka pisze:

  W tym czasie chodziło o kuszenie niektórych wiedzących i o eksperymenty z czasoprzestrzenią (macie to odzwierciedlone w niektórych obiektach waszych czasów np. CERN), co doprowadziło do powstania rysy w kontinuum czasoprzestrzeni, która nadal nie jest do końca zamknięta (trójkąt bermudzki) i doprowadziła do „przeniknięcia” części „ciemnej” strony Boskiego Stworzenia.

  https://nnka.wordpress.com/2012/03/07/21-12-2012-kod-majow-atlantyda-ta-historia-jest-przed-nami/#comment-5600

 107. JESTEM pisze:

  „W tym czasie chodziło o kuszenie niektórych wiedzących i o eksperymenty z czasoprzestrzenią (macie to odzwierciedlone w niektórych obiektach waszych czasów np. CERN), co doprowadziło do powstania rysy w kontinuum czasoprzestrzeni, która nadal nie jest do końca zamknięta (trójkąt bermudzki) i doprowadziła do „przeniknięcia” części „ciemnej” strony Boskiego Stworzenia.”

  Co to za „ciemna strona” Boskiego Stworzenia? Którego Boga?

 108. trans pisze:

  http://soulowicz.wordpress.com/2012/07/13/fundacja-keshe-zapowiada-uwolnienie-technologii-kosmicznych-i-wolnej-energii/
  Po spotkaniu Fundacji Keshe z ambasadorami świata zaproszonych do Brukseli w dniu 21 kwietnia 2012 roku, teraz nasze zaproszenie wysyłamy do narodów świata za pośrednictwem ich ambasadorów i ich liderów do udziału w spotkaniu w dniu 6 września 2012 w Centrum Fundacji Keshe w Ninove, w Belgii (lub w każdym innym miejscu jakim narody wybiorą)

  W dniu 21 września 2012 Fundacja Keshe uwolni pierwszą część kosmicznych technologii i systemu grawitacyjnego i magnetycznego (Magravs), które rozwinęła, dla wszystkich naukowców na świecie jednocześnie, w celu powielania i produkcji. Od tego momentu, granice międzynarodowe przestaną mieć istotne znaczenie. To dlatego, ponieważ został zbudowany i oddany do publicznego użytku pierwszy taki system lotniczy, gdzie podróż z Teheranu do Nowego Jorku będzie trwała maksymalnie 10 minut.

  Nowy system lotniczy pozwoli każdemu człowiekowi, aby odbył taką samą długość podróży w tym samym czasie i prawie bez kosztów z każdego punktu na tej planecie. Statek nie będzie wykrywalny dla dzisiejszej techniki radarowej.

  Kryzys energetyczny zostanie rozwiązany za jednym zamachem, a raz wprowadzona technologia w praktyce spowoduje, że zniknie władza kontrolujących energię, a przez nich obecne struktury finansowe zastaną swoje ręce puste.

  Niedobór wody na świecie będą rozpatrywane i rozwiązywane niezwłocznie po przedstawieniu tej technologii do publicznej wiadomości i wydaniu naszej energetycznej i kosmicznej technologii.

  • trans pisze:

   walka o wladzę nad ludem nabiera na sile http://krystal28.wordpress.com/
   Będzie to trudny czas, czas kryzysu, który jesteśmy w stanie całkowicie opanować. Nie jest to łatwe, aby obalić i zmienić rzeczywistość 13-tu tysiącleci waszej planety!

   Ta przejściowa faza staje się coraz trudniejsza dla naszych ziemskich sojuszników i dlatego zainterweniowaliśmy. Nasza kwatera główna dla tej fazy jest na naszym Statku Matce. Grupy łączników wyznaczone dla każdego sektora naszych sojuszników używają już technologii na pokładzie, by monitorować grupy Kabała, śledzić ich ustne i pisane komunikaty, a także obserwować telepatycznie liderów tych ciemnych grup.

 109. Dawid56 pisze:

  14 lipca lipca 2012 na stronie crystalinks.com pojawił sie tekst Briana Greena dotyczący projekcji „wirtualnego świata” i możliwego zatrzymania tej projekcji w tzw puncie osobliwym ( chyba chodzi o 21 grudzień 2012).Często były prowadzone dyskusje na ten temat czy nasza rzeczywistośc nie jest pewnego rodzaju hologramem.Filozofowie i wielcy mysliciele zadawali sobie pytanie: co by sie stało gdyby ten hologram został nagle „wyłączony” a nicość ( antymateria) pochłonęłaby materię?Zastanawiające jest jednak to, że wg Briana Greena istnieje pewna zwłoka czasowa od początku zatrzymania tej projekcji do chwili jej całkowitego zaniku ( Nazywa się to Latency Period) To coś na kształt docierania efektu wybuchu supernowej po pewnym czasie.Wg Briana Greena własnie w okolicy tego 14 lipca rozpoczął sie czas wyłączania projekcji hologramu pt „program Ziemia”
  pełny tekst w jezyku angielskim mozna przeczytać tu http://www.crystalinks.com/LatencyPeriod.html

  • nnka pisze:

   HOLOGRAMY. CZY NASZA HISTORIA JEST FIKCJĄ?
   Wszystkie eksperymenty przeprowadzone wewnątrz Kosmicznej Całości służyły rozwojowi nowych, doskonalszych potencjałów. Przekonanie, iż nasz los jest z góry zaprogramowany, jest absolutnie błędne! W każdym przełomowym momencie punkt przecięcia rezonansów) istnieje możliwość wprowadzenia pewnych poprawek, zmian lub nowych rozwiązań. Właśnie do tego celu stworzono moduł CZASU.

   To, czego doświadczamy tak realnie, tzn. nasza HISTORJA, jest tylko programem pomocniczym! Po zakończeniu eksperymentu ZIEMIA także to zostanie wycięte. Ludzkość przyzwyczaiła się patrzeć wstecz i to, co tam widziała, najbardziej ją zaślepiło Były to jedynie HOLOGRAMY, wyświetlane niczym w kinie!

   Patrząc z tej perspektywy, biblijny ZŁY WĄŻ – przedstawiany nam nader jednostronnie – widoczny jest teraz w zupełnie innym świetle. Energia współodpowiedzialna za projekt “ZIEMIA” doprowadziła do znanego nam nieszczęścia, z drugiej jednak strony umożliwiła kontynuację cyklu urzeczywistniania

   Więcej o programie Ziemia tu: http://priveee.dyndns.org/Kippin/303-Ja%20jestem%20innym%20ty%201/303-02.htm

  • nnka pisze:

   ciekawe czy to ma związek?
   Cyt: Są to aktywacje (impulsy) aktywujące ciało świetliste. Wszystkich aktywacji jest 33 po 1 na tydzień ostatnia będzie tuż przed 21.12.2012. Aktywacje przygotowują nasze ciała do strumieni energetycznych i kodów przekazywanych ze Środka Galaktyki z Centralnego Słońca.
   https://nnka.wordpress.com/2012/03/07/21-12-2012-kod-majow-atlantyda-ta-historia-jest-przed-nami/#comment-5860

 110. Dawid56 pisze:

  Masz rację jesli chodzi o to, że nasz los nie jest z góry zaplanowany.Kłóciłoby to się z wolną wolą.Poza tym istnieje też cos takiego jak ujemne sprzężenie zwrotne, które polega moim zdaniem na tym, że odbierając falę czasu z przyszłości( niektórzy to potrafią) odbieramy parę, na tej fali możliwych wariantów pzyszłości.I teraz ma zastosowanie zasada zachowania energii.Jeśli nic nie zrobimy, to przyszłość będzie dokładnie taka jak w wizjach , ale jeśli będziemy iść niejako pod prąd, w górę źródła to jesteśmy w stanie ją zmienić.

  • nnka pisze:

   czyli inaczej nie popełnic tych samych błędów, a wizje traktować jak ostrzeżenie a nie jak przeznaczenie 🙂

  • nnka pisze:

   patrzę na tą fazę lantecji ( Nazywa się to Latency Period))i nijak nie wychodzi tylko teraz polecimy Freudem 🙂 ale dosyć fajnie to wyjasnia sie w pojeciach refrakcji, a tu juz wchodza własciwości TAO czyli nie jest tak xle jakby się wydawało.

 111. Marco pisze:

  precesja -klucz

 112. nnka pisze:

  http://salontajemnic.wordpress.com/2012/07/21/most-odwagi/
  W okresie pomiędzy 20 lipca a 1 sierpnia rozpocznie się subtelna czystka na poziomie kontaktów z bytami astralnymi, często utożsamianymi z aniołami, którymi jednak nie są. Byty te nie muszą być nam wrogie, jednak karmiąc się naszą energią, skutecznie nas osłabiają. Wiele medialnie uwrażliwionych osób zafascynowanych takimi „kontaktami”, całkowicie wyłącza myślenie, traci samokontrolę, bezkrytycznie przyjmuje polecenia, stając się bezwolnym narzędziem w przestrzeni „nie-aniołów”. Prawdziwi anielscy pomocnicy mogą nas wspierać i chronić, ale nie wolno im nas zdominować, zawładnąć naszą wolną wolą.

  czytaj więcej na stronie http://www.maya.net.pl/ (pytania)

 113. trans pisze:

  Mamy nów, zaczynają się Igrzyska Letnie, mamy zamknięcie cyklu majańskiego {26 lipca rozpoczyna się nowy rok majański, jak zwykle perę dni po Bramie Lwa, która przypada dla Polski w niedzielę 22 lipca w samo południe:} i wszelkiego rodzaju inne ważne rzeczy, jakie wydarzają się dokładnie w tym tygodniu http://krystal28.wordpress.com/

 114. novi pisze:

  Eksplozja Światła
  Powoli zbliżamy się do horyzontu Zdarzeń. Horyzont Zdarzeń jest punktem wyjścia czarnej dziury kwarantanny Ziemi. Kiedy wyjdziemy z czarnej dziury, nastąpi eksplozja Światła.

  Oznacza to koniec statusu kwarantanny dla Ziemi i koniec ciemności w tym wszechświecie

  Kwarantanna została stworzona przez ciemne siły 26000 lat temu , a nie przez Galaktyczną konfederację. Konfederacja nigdy by nie zamknęła ludzi na izolowanej planecie.

  To , co utrzymuje kwarantannę, to kwantowa anomalia, która jest zakłóceniem czasoprzestrzennym na poziomie kwantowym (tak zwany „błąd” w starożytnych tekstach gnostycznych). Kwantowa anomalia przedstawia trudności dla podróżniczych technologii pozytywnych ET. Pozytywni ET nie są bogami, mają swoje ograniczenia. Inaczej wyzwolili by ludzkość już dawno temu.

  Główną konstrukcją, która trzyma ludzkość e trzecim wymiarze, są eteryczne implanty. Tworzą one sieć czarnych otworów tuneli czasoprzestrzennych, które zostały stworzone przez Archontów 26000 lat temu i wzmocnione przez Magdaleńskich Archontów podczas inwazji 16000 lat temu. Te czarne dziury mieszczą w sobie Reptilian i ich technologie na eterycznych planach i są one intensywnie oczyszczane przez siły Światła już teraz. Eteryczne i astralne dziury zawierają także ciemną mątwę, atrament żywioł istoty. Ten atrament, jak istota jest tym, co ludzie nazywają ciemnością, ponieważ absorbuje eteryczne, astralne światło. Kiedy ten atrament zostanie całkowicie usunięty, nastąpi eksplozja Światła na płaszczyznach nie-fizycznych.

  Poprzez utrzymywanie implantów wewnątrz silnych eterycznych elektromagnetycznych pól , wieczne pętle są tworzone. Wieczne pętle są zakłóceniami kontinuum czasoprzestrzennego, które sprawiają wrażenie, że kwarantanna będzie trwała wiecznie. Nic bardziej mylnego. Kwarantanna zostanie zakończona natychmiast, kiedy te pola elektromagnetyczne zostaną wyłączone a Archonci obsługujący je usunięci.

  Inną główną strukturą jest specjalna technologia Archontów na eterycznym planie. Są tam komory projekcji, które projektują pewne obrazy, stany emocjonalne, które nie są nasze, na zewnętrznej błonie naszej aury.
  http://soulowicz.wordpress.com/2012/07/27/eksplozja-swiatla/

 115. jacek pisze:

  Naprawdę ciekawe przekazy pojawiły się na angielskich polach 28 lipca. Kręgi powstały w dzień rozpoczęcia olimpiady i biorąc pod uwagę ostatni natłok informacji mogą stanowić jakieś ostrzeżenie.
  Dokładnie tego samego dnia w okolicy pojawił się kolejny piktogram. Może on być interpretowany, jako coś związanego z astronomią.

  Foto tu
  http://innemedium.pl/wiadomosc/wysypalo-kregami-w-zbozu-w-hrabstwie-wiltshire-ostrzezenie-czy-zniwa

 116. trans pisze:

  Przed wami dwa tygodnie wielkich zmian. Czasami będziecie zdumieni swoimi własnymi reakcjami – albo ich brakiem – na to, co wydarza się wokół was. Gratulacje. Zauważycie też, że niektórzy coraz bardziej zaczynają ‘wariować’. Na tym polega różnica w reakcji na te same energie, gdy doświadczają ich dwa różne umysły. Będziecie wtedy wiedzieć, że nadszedł czas, by utrzymać swoje ześrodkowanie
  http://krystal28.wordpress.com/2012/09/03/michal-przed-wami-dwa-tygodnie-wielkich-zmian/

 117. Dawid56 pisze:

  Ja też uważam ze to przyspieszenie, które się w zasadzie fraktalnie ciągnie od jakiegoś 1750 to banialuki dla grzecznych dzieci.W zasadzie moralnie od 1750 niewiele sie zmienilismy.Wtedy były wojny i dzisiaj sa wojny.Niestety Panom psychologom polecam rózną literaturę z róznych dziedzin, co by poczytali troche o jakichś tam cyklach,,złotym podziale, splątaniu kwantowym niciach aka etc, etc.Ktoś bardzo mądrze powiedział: cała rzeczywistość to tylko projekcja umysłu , iluzja – moze tak jest wrzeczywistości.Wszelkie UFO to brednie wyssane z palca, albo widziane jakieś swiatła po spozyciu pól litra.
  Zawsze homo sapiens był i jest najwazniejszy , bo przecież do niego należy cały Wszechświat, przecież jest sam i może go sobie „podbijać” ile wlezie.

 118. Dawid56 pisze:

  Po wysłuchaniu wykładu dr Johanna Oldenkampa myślę że „zero point energy” jest to raczej punkt energii zerowej, a nie energia punktu zerowego.Jest to generalnie diametralnie inne podejście mówiące o tym, że bardzo niewiele energii potrzeba aby coś nowego i ogromnego( materialnego) powstało, jak i też bardzo niewiele energii trzeba aby coś zostało przetransformowane(zniszczone).Generalnie stare musi ustapić nowemu i nie można tego zjawiska powstrzymać.Myślę że nawe dzisiaj t.j.29.09.2012 Świat stanał na krawędzi tego puktu „zero point energy”.Druga sprawa to to, co Johann Oldenkamp powiedział na temat 13 i spirali otóz 12 to Zodiak, a 13 to spirala czyli rozpoczęcie nowego cyklu ale o „stopień” wyżej stąd łatwo teraz zrozumiec czemu 13 baktunów moze stanowić nowy okres.Zamyka się cykl 12 baktunów.I znowu można zauważyć kolejny raz ,że Majowie mieli rację mówiąc że Ziemia obraca się w niewłaściwym kierunku.Można po prostu zauważyć, że bieguny magnetyczny i geograficzny nie pokrywają się obecnie w zakresie polaryzacji.W okolicy północnego bieguna geograficznego znajduje sie południowy biegun magnetyczny , a w okolicy południowego bieguna geograficznego pólnocny biegun magnetyczny.Wydaje się że kiedys było odwrotnie.Kierunek Zodiaku, który prezentował Johann Oldenkamp przedstawia sytuację jakby przed zmianą biegunów( albo obecnie na biegunie południowym).Obecnie Zodiak rysuje sie ze znakiem Raka w dole kosmogramu.No i te żywioły też są inaczej umiejscowione, inaczej kompatybilne.Kiedyś żywioł ognia był spolaryzowany( opozycja ) z żywiołem wody obecnie są one w ostrym aspekcie kwadratury.

  • nnka pisze:

   Dawid : ” Druga sprawa to to, co Johann Oldenkamp powiedział na temat 13 i spirali otóz 12 to Zodiak, a 13 to spirala czyli rozpoczęcie nowego cyklu ale o “stopień” wyżej „

   (…) Na biegunie światła: „13” jest symbolem spiralnego ruchu, kluczem do uwolnienia świadomości; na biegunie cienia: żeńska „13” (spirala) zablokowana przez męską „12” (koło) na 5200 lat (…)- H Kotwicka

   https://nnka.wordpress.com/2011/11/28/trzy-rodzaje-cykli-czasoprzestrzennych/

   Natomiast wiedza słowiańska wizja posagu tą 13 interpretuje tak: nakrycie głowy. Rondo kapelusza – Krąg – oznacza że wszystkie aspekty Wizji stanowią Jedń. Kopuła kapelusza oznacza, że ta Jedń objęta jest – zaopiekowana – Umysłem Swąta – Boga. Trzynastka – najbardziej napiętnowana liczba – jest liczbą Pełni. Trzynaście miesięcy kalendarza – 13 x 28 dni (cykl miesięczny kobiety) – Dzień Pierwszy tygodnia – Niedziela, zsynchronizowały rytm życia Słowian z pulsem Świata. Wsłuchani w jego cichą melodię, silni Duchem uświęcali wszystko co ich otaczało realizując tym samym Zamysł Boga. https://nnka.wordpress.com/2012/09/15/na-biegunie-swiatla-13-jest-symbolem-spiralnego-ruchu-kluczem-do-uwolnienia-swiadomosci/
   Wg mnie jest to ekliptyka . A punkt moze być Gwiazdą, co jest związane ze „zmianą nieba” i to by potwierdzało w zasadzie wszytsko co na ten temat mówi się, bo zodiak związany jest z karma i losem i wszytskimi nurtami z tym związanymi, A z tego co zbadali niektórzy badacze alternatywni w zyciu kazdego człowieka nastapi zmiana ( koniec zapisu dotychczasowej ścieżki) .

   Z punktu widzenia mechaniki punkt zero to taki punkt gdzie urządzenie w tym punkcie pracuje „darmo” – ale tego wątku nie rozwinę . Poza tym nie do konca sie zgadza ten pogląd ogólnie z zasadami energii zyciowej czyli zegara biologicznego

   Biorąc pod uwagę, ze Energia zanurzona w Materii kreuje procesy zyciowe Punkt jest miejscem w Przestrzeni i moze być związany z oknem czasowym ( zamknięciem) i tu faktycznie jest to poza jakimkolwiek wpływem nas czyli ludzi a więc i udziału naszej energii natomiast to co bedzie skutkiem to koniecznośc naszego przystosowania sie do nowych warunków Srodowiska a wiec Zywiołow.

   W swoim komentarzu Dawid Zywioły przyporządkowałes zodiakowi. Ale Żywioły a zwłaszcza ten panujący w określonym oknie czasowym – PUNKCIE to cos więcej niz zodiak, bo zmiana Żywiołu automatycznie wiąze sie ze zmianami w innych płaszczyznach i koniecznościa utrzymania równowagi. I tak Zywioł Ognia na poziomie układu galaktycznego powoduje koniecznośc wzmożenia zywiołu Wody a w konsekwencji zlodowacenia planety i w obiegu dalszym powódż takie są procesy. O tych powodziach wspomina sie w Wedach ( zalewanie niższych światów). I tu wychodzi na to, że jest to wybór ale bedzie zalanie albo spalenie – Przychodzi na mysl pomarańczowa skórka Ziemi.
   Natomiast Aztekowie okreslaja aktulany czas Słoncem RUCHU. jesli cykl poszedłby dalej mielibysmu SŁONCE ZIEMI a więc zmiany min w przysadce mózgowej i inny wzrost – giganci natomiast cofnięcie patrz wyżej. Natomiast Zywioł eteru może spwodowac zmiany inne niz Zywioł Ognia i wszystkie te procesy i Natura WIEDZY ( DHEAT) będą wyglądać inaczej.

   https://nnka.wordpress.com/2011/12/25/zrozumiec-kalendarz-majow-2-cykle/
   Zmiana PUNKTU jest związana z tzw punktem podczepienia i gdzies to ostatnio mi przemkneło w info prawdopodobnie we wpisie splatanie kwantowe odnosnie infromacji, że wcielenia równoległe nie istnieją. Jak znajde to wrzucę to sory ale personalne przepychanki w komentarzach i „opcja szkółki jaką niby ma pełnic wg niekórych ten blog ” rozpraszają mnie i wybijaja z toku tego co powinnam pisać 🙂

 119. Dawid56 pisze:

  Żywioły są pomieszane, a w zasadzie nie żywioły ale ich przyporządkowania do wodoru,tlenu i azotu.Gregg Braden przyporządkowuje wodór ogniowi, azot powietrzu, tlen wodzie na tomiast Oldenkamp azot ogniowi, wodór wodzie, tlen powietrzu.Ja bym raczej był za tym drugim przyrządkowaniem ( nitro w potocznym rozumieniu znaczy dopalacz) podobnie jak gliceryna i nitrogliceryna.Na stronie http://www.pateo.nl można przeczytać inne prace Johanna Oldenkampa.Warta polecenia też jest praca „Understenging nature” .Występuje tam też krzyż liczb pierwszych
  http://www.pateo.nl/PDF/UnderstandingNature.pdf

  • nnka pisze:

   ale to wygląda jak przyporządkowanie liniowe… a przeciez zywioły nie tak funkcjonują każdy ma swoja Naturę i „chodzą” w układach odżywczym i destrukcyjnym po tym właśnie obserwuje się procesy wszystkich pierwiastków czyli reakcje w okresloym srodowisku i CZASIE w trzech czasach, co tworzy pamięć inaczej proces. Jeśli czynnik się zmienia proces o ile się powieli wzorcem ulega zmianom i pojawiają sie nowe elementy stąd np odkrycie tego pierwiastka 113 to właśnie kolejny „dowód” że coś nam sie zmienia w środowisku ( prawdopodobnie czas).https://nnka.wordpress.com/2012/09/29/113-pierwiastek-ukladu-okresowego/
   Stary wzorzec zostaje w obiegu destrukcyjnym ( rozpad) a nowy poprzez powielanie wzmacnia się 🙂

 120. Dawid56 pisze:

  W tym wypadku uznał bym to przyporzadkowanie żywiołów 4 podstawowym pierwiastkom bardziej za przyporzadkowanie jakosciowe nie ilosciowe.Braden przyporządkował te „swoje” pierwiastki literom człowieka czyli JHWG( u niego wodór to „J” , azot „H” , tlen „W” węgiel „G”.Ale nie wyklucza to oczywiście tego że odkrycie tego 113 pierwiastka będzie przełomem.Z tego co pamiętam to Bob Lazar w jednym ze swoich wywiadów wspomina, że w napedzie antygrawitacyjnym odgrywa podstawową rolę pierwiastek o l.a. 115 – na Ziemi niestabilny ale moze jednak posiada stabilny izotop we Wszechświecie?. Obecnie układ okresowy liczy już te 118 pierwiastków niemniej jednak istnienie pierwiastka 115,117 i 118 powinno zostać jeszcze potwierdzone.Pierwiastki te mają robocze nazwy unumpentium,unumseptium,unumoktium

 121. misarah pisze:

  Były Mistrzostwa w Polsce,była olimpiada w Londynie a nie było zamachów o których tak mądrzyli się mądrzy ludzie….

 122. Dawid56 pisze:

  To że nie było zamachów o zcym mówili Ci „mądrzy ludzie” to mozna zaliczyć tylko na „plus” tej cywilizacji i to że przyszłość nie jest do konca zdeterminowana, chyba ze zdążamy do punktu osobliwego w którym jest mozliwa tylko jedna ścieżka na wejściu, ale wyjść jest potencjalnie nieskończenie wiele.Jakie „wyjście” komu przypadnie zależy od nas samych.(wszyscy zdążamy do pewnego leja czasoprzestrzennego, przy wyjściu obowiązuje pewnego rodzaju zasada nieoznaczoności Heisenberga.

 123. Dawid56 pisze:

  Piąty żywioł -eter jest prawdopodobnie podobnie jak światło białe, syntezą wszystkich żywiołów, ale jest też informacją( np fraktale, splątanie kwantowe,astrologia,matematyka,prawa fizyki), jak te żywioły mają ze sobą kooegzystować

  • nnka pisze:

   Nie piąty zywioł Eter nie jest jak białe światło, nie jest tez informacją.
   Dawid piszesz w kontekście alchemii a nie Eteru. Eter na niższych poziomach to bioplazma , ale to nie jest informacja tylko to na czym tą informację zapisujesz. Stąd też porównanie do Akaszy a jak wiadomo ta się na różnych poziomach objawia osobliwością, bo raczej to wykorzystanie żywiołów o stanie eteru decyduje a nie odwrotnie. Niemniej od pewnej płaszczyzny ma właściwości samooczyszczające i niektóre zapisy są blokowane a raczej przesyłane na niższe ( sito) poziomy kreacji. Dlatego też u róznych ludzi stan eteru ( miłosci bezinteresowna) wyglada różnie. To taka błona z wieloma lejkami. Z tego co mi wiadomo jest to jakby Struktura zorganizowana sama w sobie na tyle, że nie wszystkie częstoliwości nie wszędzie mają wstęp. Jest w tym pewien Pierwotny Porządek. Pewnym Odniesieniem jest Pierwotna Matryca … pózniejszym duplikatem Matryca Dualna

   I tu szczególnie cyt : “Odwirowany” informacyjnie układ bioelektroniczny przyjmie każdą informację będącą w rezonansie z jego konstrukcją; a elementarnym pratworzywem jest dynamiczna bioplazma – piąty stan materii przynależny tylko żywym istotom. W. Sedlak

   https://nnka.wordpress.com/2012/09/03/przy-okreslaniu-jakosci-materii-eterycznej-musimy-rozwazyc-dwie-sprawy-typ-materii-i-jakosc-materii/
   i kilka innych wpisów warto to przemysleć. https://nnka.wordpress.com/tag/eter/
   Dlatego spytałam GDZIE PRZYPORZĄDKOWANO PIĄTY ŻYWIOŁ skoro przyporządkowano 4 to co zrobiono z 5? Jak to tłumaczy Braden?

 124. Dawid56 pisze:

  O.K Braden niestety te pzyporządkował tego żywiołu żadnej literze.Ale chyba do mnie „dotarło” dzieki Twojemu wpisowi co najważniejsze.Bioplazma poza chemicznym i elektrycznym określeniem może oznaczać energię życia i „matrię” uczuć .Eter w zasadzie powiniemn przenikać dwa światy matrialny i duchowy, czyli powinie mieć postać wielowymiarową.To co napisałem o Eterze było pokłosiem wykładu Johanna Oldenkampa Tam eter był :”źródłem” przepływu materii w postaci 4 zywiołów- a potem ten przepływ „rzucał” „cień” (matrix?) który miał odwrotną(lustrzaną) polaryzację do przepływu.Dla mnie pojęcie Bioplazmy wiąże się z szeroko rozumianym życiem duchowym.Nie utożamiałbym jednak Bioplazmy z Eterem.
  prof. Włodzimierz Sedlak wspomina o piątym stanie materii( gaz,ciecz,ciało stałe,plazma) a nie o piatym żywiole.
  Ale można spróbować zaszeregować: gaz do żywiołu Powietrza, ciecz do żywiołu Wody,ciało stałe do żywiołu Ziemi,plazmę do żywiołu Ognia.Po prostu w tym układzie bardzo upraszczając Biopolazma byłaby żywiołem życia,który byłby ewidentnie jest wielowymiarowy

  • nnka pisze:

   ok no to prawie jestesmy w domu :)spójrz…
   Cyt : To co napisałem o Eterze było pokłosiem wykładu Johanna Oldenkampa Tam eter był :”źródłem” przepływu materii w postaci 4 zywiołów- a potem ten przepływ “rzucał” “cień” (matrix?) który miał odwrotną(lustrzaną) polaryzację do przepływu.

   Źródłem czy ekranem przez ktory część ” nadanej infromacji” przenika całkowicie a część się wyświela jako obraz? To co przenika „rzuca Cien” czyli slad przejścia to Pamięć zapisana na siatce przyczynowo-skutkowej odbicie lustrzane i tu jest cos ważnego …
   Czy lustrzane znaczy „negatyw” tak jak na kliszy fotograficznej ? ( charakterystyka eteru 5 czakra itd… jak będziesz chciał to rozwinę)
   czy lustrzane znaczy o zmienionych kierunkach i kątach „polaryzacja” ( jakbys się oglądal w lustrze) ale stan obrazu nie jest negatywem jak na kliszy tylko jest jak „zdjęcie wywołane odwrotnie jakby po odwróceniu obrazu”.

   Sory ale nie umie jaśniej zapytać. Liczę na Twoją wyobrażnię 🙂 Czy możze obywda te „obrazy wystęepują jednoczśnie stanowiąc całość przekazu z czego tylko część może być „widzialna” ?

   Jeśli Eter byłby żródłem jest tylko połowiczną info w tym przypadku czyli ową „kliszą” odbijająca na dwie strony ( błoną) Jak moneta która się kręci na sznurku. Wtedy tzw RESET jest totalną destrukcją skasowaniem żródła – wymiana Matrycy ( co zapowiadają)

   Jeśli Eter tylko jest ekranem jest to kolejny etap w ewolucji – wymiana Matrycy to jak czulsza klisza, która przepuszcza większą ilość informacji ze ŻRÓDŁA. A ponieważ Językiem Swiatła jest Dźwiek w znaczeniu fali drgań błona – ekran drga dając rezonans ( drugą falę – linię).
   Więc jaki jest ten „obraz” „spolaryzowany” czy „negatyw”?

  • margo0307 pisze:

   Można tez spróbować tak to zaszeregować, posiłkując się interpretacjami obrazów z Sykstyny:
   1. Gaz – Żywioł Powietrza – świadomość zmysłowa (lewa półkula), 5 energii (czakramów- zmysłów) materialnych…
   2. Plazma – Żywioł Ognia – nadświadomość (prawa półkula mózgowa)- 7 energii antymaterialnych (czakramy nadzmysłów)…
   3. Ciecz – Żywioł Wody- dusza 5 energii (czakramów) antymaterialnych…
   4. Ciało stałe – Żywioł Ziemi- ciało (genotyp)- 7 energii (czakramów) materialnych …
   Wszystkie czakramy są cząstkami emitującymi i absorbującymi fale.

   Wyższa wibracja oznacza, że czakram szybciej zmienia się z cząstki w falę lub z fali w cząstkę – przetwarzanie informacji w rozumienie i wiedzę, a rozumienia – w skuteczne działanie.
   Wyższa wibracja oznacza prąd stały przepływający przez kanały energetyczne człowieka. Następuje przyśpieszenie procesu przemiany materii i myślenia, bardziej wydajna praca narządów wewnętrznych, brak blokad, które powodują zastój energii.
   Z kolei niższa wibracja to blokady w mięśniach i kanałach energetycznych, zastój energii, brak wewnętrznego napędu do działania, wolniejsze myślenie i chaotyczne działanie.
   Niższa wibracja związana jest z przepływem prądu zmiennego.
   Człowieka z niską wibracją pobudzają do działania tylko silne impulsy emocjonalne, bodźce stresowe, lękowe, pragnienia, zbiorowe zachowania.
   Stąd tak silna pozycja współcześnie mody, trendów, inżynierii społecznej, wszelkiej maści specjalistów.
   Bez zbiorowego pobudzenia większość ludzi nie miałaby motywacji do pracy i do życia.

   • nnka pisze:

    no i proszę jak ładnie wyjasniłaś ELEKTRYCZNĄ NATURĘ WSZECHIŚWIATA w kontekście ETERU 🙂
    Wczoraj rano przebudziła mnie ta myśl, że to jest bardzo istotne.
    Rozbujała się tu dyskusja o zywiołach więc zrobię wpis z komentarzy. Dzięki.

 125. Dawid56 pisze:

  Moim zdaniem jest raczej tak cyt
  obywda te “obrazy występują jednocześnie stanowiąc całość przekazu z czego tylko część może być “widzialna”
  Dlatego, a może to jest tak jak z powójną helisą DNA.Tu jest chyba odpowiedź.jeśli ten cień kopia(matrix) jest zbyt „oddalona” od oryginału ( W DNA jeśli między kodem orygimalnym a replikowanym następuje zbyt duża różnica, stwarzają się warunki do powstania tkanki rakowej , która nie słucha poleceń mózgu).Ten matrix -to co tworzy cień, jesli przestaje odzwierciedlać zródło musi byc zmieniony.

  • nnka pisze:

   Matrix to „inny ekran” …. duplikat który tylko „naśladuje” jego „tworzywo” nie jest PRAMATERIĄ … nie ma zdolnosci samooczyszczania z błędów w zapisie.
   Natomiast Eter ma… to co „wyrzuca” łapie matrix.
   To postrzeganie i obrazy jak to tłumaczył Oldenkamp są o tyle ważne, ze nie wiem co tłumaczył … byc moze tłumaczył jak działa matrix skoro żródło widział w „eterze”? W takim przypadku wymiana Matrycy jest unicestwieeniem Matrixa.
   Co do DNA i podanego przykładu hm.. chodzi o lustrzane neurony i przesuniecie. Wtedy „rwie się sekwencja”. Tak naprawdę badając próbki po biopsach bada sie odrzut, ale nie bada sie zniszczonej sekwencji i nie odszukuje klucza. Zywa „swastyka” o której pisałm robi to i rekonstruuje KOD.
   Ale mowa o Eterze . Ten sztuczny ekran matrixowy nazywany jest „lucyferycznym” 12.60 i te nitki mają sie rozpaść ( sieć),

   • nnka pisze:

    Ogólnie to ma związek ze zbiorowymi polami i nicmi aka. Ma związek z wymierajacym gatunkiem i tzw przejmowaniem karmy po przodkach w pojęciu szlaku ( nie w pojęciu więzów krwi)

 126. Dawid56 pisze:

  Czyli powinna nastąpić zmiana długosci dnia( podobno w/g niektórych już następuje).

  • nnka pisze:

   chodzi Ci o kąt nachylenia? Tak
   Mozna to też nazwać zakrzywieniem czasoprzestrzeni.
   Róznych koncepcji i scenariuszy opisujących to zagadnienie jest mnóstwo. My zaczęlismy od Eteru a wniosek końcowy może byc taki: PODGLĄDAMY i kiepsko na tym wychodzimy, bo widzimy w „krzywym zwierciadle” iluzję.
   Wyciagniecie sztucznego ekranu może nas na chwile uczynic „ślepcami”… ale tylko na chwilę 🙂 i nie wszystkich.

 127. babn pisze:

  Dawid : ” Bioplazma poza chemicznym i elektrycznym określeniem może oznaczać energię życia i “matrię” uczuć .Eter w zasadzie powiniemn przenikać dwa światy matrialny i duchowy, czyli powinie mieć postać wielowymiarową”

  Bardzo ciekawy wniosek Dawid bardzo zbiezny z tym co pisał W Sedlak, że jest to stan materii przynalezny tylko istotom żywym. A jeśli tak jest to również bioplazma bierze udział w procesach zapisu karmy. Być może to jest „żeńskla energia” , którą uznano za złą?

 128. margo0307 pisze:

  „..no i proszę jak ładnie wyjasniłaś ELEKTRYCZNĄ NATURĘ WSZECHIŚWIATA w kontekście ETERU..”

  Cały czas >chodzi mi po głowiestrzela< sobie w przestrzeń impulsy energetyczne o zmiennej amplitudzie, tzn. raz krótki – raz długi impuls…, coś jak alfabet Morsa . – . – .. — … — etc.. Nie wiem…

  • nnka pisze:

   Margo są TRZY NAPIĘCIA…. powinien byc jeszcze opis środkowego ” średnie” . To co napisalaś jest bardzo ciekawe i potwierdzone wiedzą huny. Zbiorę to „do kupy” i postaram się wieczorem wrzucic na blog.

 129. margo0307 pisze:

  Post został ucięty…, a chodziło mi o Słoneczko sobie strzela w przestrzeń…. 😀

 130. Dawid56 pisze:

  Ze Słoneczkiem rzeczywiście jest coś nie tak, bo „strzela” w przestrzeń, a nie w Ziemię ale powinniśmy się chyba tylko cieszyć, bo gdyby strzelało bezpośrednio w Ziemię to mielibyśmy bardzo duże problemy ze wszelkiego rodzaju elektroniką.Byc może jednak to dobrze ,że audycja jaką nadaje nasze Słoneczko od jakiegoś marca 2012 jest najprawdopodobniej zakłócana

 131. JESTEM pisze:

  ładne symetrie dat…

  21.02.2012 czyli 2102-2012
  oraz
  20.12.2012 czyli 2012-2012

  nie rozumiem, skąd to „parcie” na datę 21.12.2012? Te, co wyżej są „piękniejsze” w prostocie swej symetrii 🙂

  Szkoda, że luty nie ma 31.dni, bo byłoby jeszcze coś równie „pięknego”:
  31.02.2013 czyli 3102 – 2013 😉

 132. JESTEM pisze:

  Acha, z 20 na 21.02.2013 podobno następuje zmiana roku MAJAŃSKIEGO 2012 na 2013. W nocy będziemy mieć przez chwilę połączenie:

  dnia i miesiąca kalendarza gregoriańskiego: 21.02
  z końcówką roku wg.kalendarza majańskiego: 2012

  Utworzą one razem 21.02-2012 czyli 2102-2012
  Czy to może mieć jakieś znaczenie?

 133. Pingback: ROK 7 Wichru, 2012-2013 | Mistyka Życia

 134. Dawid56 pisze:

  W miarę jak się zbliżamy do tajemniczego dnia „nieciągłości czasu” (nie piszę kiedy on ma nastapić, ale prawdopodobnie niedługo i być może nawet na przełomie grudnia 2012 i stycznia 2013) na blogach i forach pojawia się wiele koncepcji dotyczących tej chwili.
  Jedna z koncepcji mówi że przesilenie musi nastąpić chociażby dlatego bo człowiek stracił kontakt z Naturą i ze swoimi pierwotnymi mocami którymi dysponował za czasów Satyi Yugi.Druga koncepcja to „wyłączenie światła” ( wibracji), tworzących matrix albo fraktale matrix w okolicy 14 lipca 2012
  http://www.crystalinks.com/LatencyPeriod.html
  Zostaje jeszcze tzw. latency period ( ukryty okres wyłaczania matrix?)
  Kolejna to słowa Trechlebova ,że przyszłość( materialna!!!) po umownej dacie 21.12.2012 jeszcze nie istnieje i dlatego żaden jasnowidz nie może się wypowiedzieć co widzi za granicą strefy nieciągłości czasu.To jest po częsci zgodne z teorią ,że praktycznie kazda przyszłosć jest możliwa( nawet taka że pozornie nic się nie stanie i nikt nie zobaczy żadnej różnicy a wszyscy będą żyli jak dawniej. ( pamiętacie film Kontakt Sagana) – Ale nagranie z podrózy twało 18 godzin, a nie 5 minut!

 135. Dawid56 pisze:

  W ciągu ostatnich 256 lat były dwa ewidentne przyśpieszenia.Pierwsze około 1750 roku i drugie około 1990 (globalna sieć internetowa).Teraz jest trzecie przyspieszenie polegające na totalnej cyfryzacji danych ( zdjeć dokumentów etc) ale jak to z cyfryzacją bywa.wystarczy wyłączyć zasilanie i danych nie ma, zdjęć nie ma śladów historii nie ma, jeszcze do dzisiaj można odczytać dane ze zdjęć z okresu kanclerza Bismarcka, z mikrofilmów z lat 40-tych , może się uda z taśm powojennych.Ale z płytami CD i DWD trzeba postępować jak z jajkiem ( np nie wolno przechowywać tych płyt w miejscu gdzie byłyby podatne na oddziaływanie Słońca) w przeciwnym wypadku dane znikną, a po 10-15 latach i tak znikną.

 136. JESTEM pisze:

  fragment komentarza przeniesionego z https://nnka.wordpress.com/2012/10/27/rok-7-wichru-2012-2013/#comment-9154 :

  Według kalendarza wydanego przez B.Ohryzko, 15.lipca 2012 rozpoczęła się kolejna runda TZOLKINA, która zakończy się 31.marca 2013 roku.

  Naliczanie TZOLKINa (260 dni) ZAWSZE rozpoczyna się od tego samego znaku (IMOX) oraz w tym samym 1. TONIE STWORZENIA. A jest tych TONÓW 13, a znaków 20.

  A według mnie BARDZO ważne jest, kiedy – w jakim dniu (znaku dnia) oraz w jakim tonie rozpoczyna się majański 366. dniowy rok.

  Ważne daty z tej rachuby:

  1) 22. luty 2012 – początek majańskiego ROKU 2012 -366 dniowego w dniu NO’J i 13 tonie OSTATECZNEJ PRZEMIANY. To WAŻNE, bo znak, w którym rozpoczął się ten rok, nadaje energię na cały rok – 366 dni.
  Totemem NO’J jest DZIĘCIOŁ. W sposób szczególny wpływa na duchowość i inteligencję, a także świadomość. Symbolizuje ambiwalentne siły moralne w umyśle człowieka. Jest dniem podejmowania decyzji i udzielania rad. Oraz uzdrawiania, oczyszczania… Czyli w tym przypadku cały rok jest taki i jest rokiem, w którym może następować zrozumienie i transformacja wiedzy oraz doświadczeń w mądrość.
  Ten rok rozpoczął się w 13.TONIE – DOPEŁNIENIE, REALIZACJA, OSTATECZNA PRZEMIANA. I taki ma być cały majański rok 2012.

  2) 15 lipiec 2012 – początek kolejnej rundy TZOLKINA – 260 dniowego – w dniu IMOX (KROKODYL) w 1.TONIE – INICJACJA, POCZĄTEK – jak każdy TZOLKIN.

  3) 21 luty 2013 – początek majańskiego ROKU 2013 -366 dniowego w dniu IQ – KOLIBER*) – wiatr, ruch, powietrze, tchnienie życia i – według mnie eter. Jest to dzień SERCA NIEBA i SERCA ZIEMI. Jest mistycznym i duchowym tchnieniem, ODDECHEM BOSKOŚCI, która daje siłę i napełnia życiem. Jest esencją istnienia wszystkich istot. I taki będzie cały majański rok 2013 trwający 366 dni. (Majowie w tym dniu modlą się i dziękują za wszystko, co istnieje w Świętej Przyrodzie i za całe Dzieło Stworzenia, aby Boski Wiatr zabrał wszystkie cierpienia i choroby). Energie tego dnia leczą także choroby psychiczne, usuwają nienawiść, cierpienie czy depresje. Następuje wzrost uniwersalnego ducha i świadomości. I taki będzie cały ten rok.
  Ten rok rozpocznie się w 1. TONIE STWORZENIA – INICJACJA,POCZĄTEK.

  4) 1 kwiecień 2013 – początek kolejnej rundy TZOLKINA.

  Dodam jeszcze, że majański rok 2014 rozpocznie się w dniu 21 marca 2014 roku w dniu KEJ w 1.TONIE STWORZENIA. Dzień KEJ – symbol JELEŃ jest mocnym totemem symbolizuje człowieka autorytetu, przewodnika ludu. “Jest siłą i potęgą niosącą los ludzkości. Reprezentuje cztery filary, czterech kierunków duchowych świata i kosmosu, które zostały stworzone, aby mocą i energią podtrzymać Ziemię, Księżyc i Gwiazdy. Jest “zasilaczem” Roku i Czasu, jest dniem przekazania zwierzchnictwa Matce i Ojcu…”

  *) o symbolice KOLIBRA można więcej przeczytać na moim blogu:
  http://tonalinagual.blogspot.com/2012/05/wibracje-kolibra.html

 137. JESTEM pisze:

  Nnka napisała https://nnka.wordpress.com/2012/10/27/rok-7-wichru-2012-2013/#comment-9155 :
  “Mam wrażenie, ze bardzo istotny jest kalendarz Azteków ( astrologiczny) , który jest w Watykanie. Aztekowie i Majowie to troche jak Kain i Abel te kalendarze mają wspólne “oczko”.”

  No to…. ciekawostka…. Wejdźcie na stronę:
  http://www.azteccalendar.com/?day=21&month=2&year=2013
  i wpiszcie datę 21 february 2013.

  I sami zobaczycie ciekawe “połączenie” kalendarza Majów i Azteków:

  “In the tonalpohualli, the sacred Aztec calendar, this day (Thursday, February 21, 2013) is:
  1 – Ehecatl (wind) 1 – Ehecatl (wind) 1 – Calli (house)”

  Trzy jedynki 🙂

 138. trans pisze:

  44-ty prezydent USA został ponownie wybrany 44 dni przed Wzniesieniem Ziemi

 139. Dawid56 pisze:

  Mówilismy juz o kodzie Hiroszima i kodzie Atlantyda.Między tymi kodami istnieje jeszcze kod Wed.Punktem przełomowym dla tego Kodu jest dzień 18 luty 3102 p.n.e kiedy miała miejsce bitwa pod Kuruszetra kiedy wg Mahabharaty „objawił się” Pan Kryszna Ardżunie i kiedy miała miejsce straszna bitwa prawdopodobnie nuklearna.Dodatkowo wtedy wszystkie 7 planet było oddalonych o niecałe 10 stopni od gwiazdy Zeta Piscum( przecinającej Ekliptykę) która jest pewnym punktem odniesienia w astrologii hinduskiej i stanowi jeden z wierzchołków domów księzycowych.Jednocześnie datę 18 luty 3102 przyjmuje sie jako początek kali Yugi najmroczniejszej epoki w dziejach ludzkości

 140. Dawid56 pisze:

  „Sprawa” się wyjaśniła i to dokumentnie.Powinienem właściwie wyżej napisać nie „Kod Wed” ale „Kod Kukuszetra”.Nie ma innej daty poczatku Kali Yuga jak 17-18 luty p.n.e.Otóż pozycje planet obliczone na ten dzień tylko potwierdzają, to co pisał Richard Thompson w „Wedyjskiej Kosmografii i Astronomii”.W tych dniach rzeczywiście 7 planet Starożytnych(Słonce,Księżyc,Merkury,Wenus ,Mars,Jowisz,Saturn) znajdują się w niedalekiej odległości od Zeta Piscium Dodatkowo w opozycji do tego układu jest Ceres.Wg Thompsona odległości te od Zeta Piscium wahają się od +10 stopni dla Jowisza do -27 stopni dla Saturna. Najciekawsze i zarazem intrygujące jest jednak to, że własnie wtym roku ( 2012) mija pełnych 14 cykli tzw progresywnego Słońca ( 360 lat to w przybliżeniu 360 stopni na Ekliptyce) od daty 18 luty 3102 p.n.e..Czyli w 2012 roku istnieje największe zagrozenie wybuchu konfliktu nuklearnego na niewybrażoną wprost skalę kończy się Kod 67 letni Hiroszimy i dopełnia sie czternasty cykl kodu Kuruszetry.

 141. Krysztal pisze:

  Skierowanie energii ludzi na całej kuli ziemskiej na datę 21.12.2012 jako „końca świata” albo zakończenia jakichś kosmicznych cykli, może przynieść korzyść jedynie tym, którzy chcą zapanować nad ludzkością jako PANOWIE i władcy utrzymujący ludzi w starych, coraz bardziej „udoskonalanych” systemach hierarchicznych. Po tej dacie, kiedy dla większości istot ludzkich NIC SIĘ NIE ZDARZY, nastąpi ogromne rozczarowanie, mnóstwo ludzi poczuje się oszukanych, zawiedzionych… Skutki tego mogą być wręcz destrukcyjne. Chcę prosić Was prosto z serca, abyście do tej daty nie przywiązywali ZBYT WIELKIEJ UWAGI. Jest to ważna data, ale jest wiele równie ważnych innych dat w roku gregoriańskim 2012 oraz 2013. Będę o nich pisać w następnej notce. Intuicja mi podpowiada, że wyznaczona data może spowodowana albo błędem w obliczeniach albo jakąś manipulacją na ogromną skalę, bo toczy się jakaś “gra”… I komuś zależy na tym, by spostponować prawdziwe kalendarze Majów. Bo interpretatorów jest mnóstwo. A interpretacje wciąż zaciemniają prawdę o wiedzy, którą posiadali Majowie; niesamowitej kosmicznej wiedzy. Komuś z jakichś względów zależy, aby ta wiedza pozostała ukryta.

  http://soulowicz.wordpress.com/2012/11/14/kalendarze-majow-i-rok-20122013-czesc-i/

  • nnka pisze:

   to jest tekst JESTEM 🙂

   http://tonalinagual.blogspot.com/2012/11/kalendarze-majow-i-rok-20122013-czesc-i.html

   Cyt : Dyskusja na ten temat odbyła się na blogu Nnki i wzięłam w niej czynny udział. Zastanawiałam się, dlaczego początkowa data Dreamspell została ustalona na 26.lipca.
   Nnka podała między innymi cyt. ze strony

   dyskuję na Mistyce można poczytać TU; https://nnka.wordpress.com/2012/10/27/rok-7-wichru-2012-2013/

   ale jest też ciekawa info podana przez Jestem cyt: I jeszcze ciekawostka:
   W 3113 roku – według wiedzy przekazanej Beacie Ohrysko przez Don Alejandro – została przysłonięta prawa półkula. Zaczęły się rządy patriarchatu. Teraz ten okres się kończy i wchodzimy w okres uaktywnienia obu półkul.

   związana z… PIRAMIDAMI o tym TU: …. czyli jak zaplanowano “przyspieszenie”. Dlaczego medytacje zaplanowane na 21 grudnia mogą być bardzo niebezpiecznym przedsięwzięciem ?
   Cyt : Utrzymywaniem dominacji energii męskiej nad żeńską na Ziemi według Kavassilasa zajmują się miedzy innymi piramidy w Gizie, które zostały zbudowane na wzór piramid w konstelacji Oriona. Kontrolowaniem energii żeńskiej natomiast zajmuje się nasz sztuczny satelita Księżyc.
   https://nnka.wordpress.com/2012/11/13/czyli-jak-zaplanowano-przyspieszenie-dlaczego-medytacje-zaplanowane-na-21-grudnia-moga-byc-bardzo-niebezpiecznym-przedsiewzieciem/

   W następnym wpisie Jestem napisała: Nie będę dziś pisać o datach z kalendarza Majów, ponieważ…. poczułam, że może trochę się zdezaktualizowały w jakimś sensie… Dlaczego?
   http://tonalinagual.blogspot.com/2012/11/zmiany-energii-wzorcow-kalendarzy-czyli.html
   I jak to mówią niektóre tematy wracaja jak BUMERNAG 🙂

  • Dawid56 pisze:

   To nie do końca jest manipulacja z tym „2012′ jest to ewidentnie ostrzeżenie. Nie można mówic że to manipulacja , gdy tak trudno zajrzeć za zasłonę 2012.Niestety de facto innej daty poza 21.12.2012 niestety nie ma bo praktycznie każda data puktu „0” jest mozliwa po tej dacie i co najważniejsze, że każdy będzie miał racje .na tym mniej lub wiecej polega data „0”
   Jednak najwazniesze jest to aby dzieło Hitlera i jego świty nie zostało ponownie użyte przeciwko ludzkości szczególnie w 2012 roku.Raz już było w 1945.Jakby ktoś twierdził, że Hitler przegrał II Wojnę Światową to się grubo, ale to grubo myli.Puszka pandory z bronią atomową została na nowo otwarta, po 5047 latach od bitwy na polu Kurukszetra i Hitler tego dokonał.

   • margo0307 pisze:

    „..Puszka pandory z bronią atomową została na nowo otwarta, po 5047 latach od bitwy na polu Kurukszetra i Hitler tego dokonał.”

    Wcale nie jestem pewna czy aby to Hitler tego dokonał ?, – czy nie był on bezwolną marionetką w łapach potężnięszych od siebie… ?
    Przykład z dzisiaj wymownie świadczy o fakcie, że co niektórzy ludzie nie chcą samodzielnie myśleć…

 142. cabriofun@interia.pl pisze:

  pewne jest ze cos bedzie 😉
  http://hisz.rsoe.hu/alertmap/index2.php

 143. Dawid56 pisze:

  Będzie dzisiaj się działo, będzie jutro przecież ta mapa to nic innego tylko monitoring tego co się dzieje w danej chwili na Świecie.Na przykład aktywne czerwone kółka ( pulsujące) wskazują ostatnie trzęsienia ziemi( o magnitudzie 2 w Kaliforni i 4 a Alasce) i epidemie w Indiach

 144. Dawid56 pisze:

  Teraz trochę symboliki najpierw najkrótszy dzień na pólkuli pólnocnej liczony na Warszawę (grudzień 2012)
  Miejsce Warszawa
  Data Wschód słońca Zachód słońca Długość dnia
  01-gru-12 07:23 15:27 8g 4m
  02-gru-12 07:25 15:26 8g 1m
  03-gru-12 07:26 15:25 7g 59m
  04-gru-12 07:28 15:25 7g 57m
  05-gru-12 07:29 15:25 7g 56m
  06-gru-12 07:30 15:24 7g 54m
  07-gru-12 07:31 15:24 7g 53m
  08-gru-12 07:32 15:24 7g 52m
  09-gru-12 07:34 15:23 7g 49m
  10-gru-12 07:35 15:23 7g 48m
  11-gru-12 07:36 15:23 7g 47m
  12-gru-12 07:37 15:23 7g 46m
  13-gru-12 07:38 15:23 7g 45m
  14-gru-12 07:39 15:23 7g 44m
  15-gru-12 07:39 15:23 7g 44m
  16-gru-12 07:40 15:24 7g 44m
  17-gru-12 07:41 15:24 7g 43m
  18-gru-12 07:42 15:24 7g 42m
  19-gru-12 07:42 15:25 7g 43m
  20-gru-12 07:43 15:25 7g 42m
  21-gru-12 07:43 15:25 7g 42m
  22-gru-12 07:44 15:26 7g 42m
  23-gru-12 07:44 15:27 7g 43m
  24-gru-12 07:45 15:27 7g 42m
  25-gru-12 07:45 15:28 7g 43m
  26-gru-12 07:45 15:29 7g 44m
  27-gru-12 07:45 15:30 7g 45m
  28-gru-12 07:45 15:31 7g 46m
  29-gru-12 07:45 15:31 7g 46m
  30-gru-12 07:45 15:32 7g 47m
  31-gru-12 07:45 15:33 7g 48m
  I Gdańsk
  01-gru-12 07:44 15:25 7g 41m
  02-gru-12 07:45 15:25 7g 40m
  03-gru-12 07:47 15:24 7g 37m
  04-gru-12 07:48 15:23 7g 35m
  05-gru-12 07:50 15:23 7g 33m
  06-gru-12 07:51 15:22 7g 31m
  07-gru-12 07:52 15:22 7g 30m
  08-gru-12 07:53 15:22 7g 29m
  09-gru-12 07:55 15:21 7g 26m
  10-gru-12 07:56 15:21 7g 25m
  11-gru-12 07:57 15:21 7g 24m
  12-gru-12 07:58 15:21 7g 23m
  13-gru-12 07:59 15:21 7g 22m
  14-gru-12 08:00 15:21 7g 21m
  15-gru-12 08:01 15:21 7g 20m
  16-gru-12 08:02 15:21 7g 19m
  17-gru-12 08:02 15:21 7g 19m
  18-gru-12 08:03 15:22 7g 19m
  19-gru-12 08:04 15:22 7g 18m
  20-gru-12 08:04 15:22 7g 18m
  21-gru-12 08:05 15:23 7g 18m
  22-gru-12 08:05 15:23 7g 18m
  23-gru-12 08:06 15:24 7g 18m
  24-gru-12 08:06 15:25 7g 19m
  25-gru-12 08:06 15:26 7g 20m
  26-gru-12 08:07 15:26 7g 19m
  27-gru-12 08:07 15:27 7g 20m
  28-gru-12 08:07 15:28 7g 21m
  29-gru-12 08:07 15:29 7g 22m
  30-gru-12 08:07 15:30 7g 23m
  31-gru-12 08:07 15:31 7g 24m

  Najkrótszy dzień mamy około 19-23 grudnia

 145. Dawid56 pisze:

  symbolika tego okresu polega na tym że tak jak było napisane Słońce się pozornie w dniach 18-23 grudnia zatrzymuje i towarzyszy temu zjawisku najkrótszy dzień na półkuli północnej.Po drugie jesli popatrzy sie na Zodiak( liczony od Barana) w punkcie 0 Kozirożca Planeta czy Słońce osiąga swój najwyższy „pukt” w Zodiaku a potem juz nastepuje spadek.Porównałbym to zjawisko do wspinania sie na górę z nartami( a potem zjazd z góry).
  Przytoczę jeszcze symbolikę z tzw symboli sabiańskich i myśli przewodnich 30 stopnia Strzelca i 1 Stopnia Koziorożca( na podstawie wyd. przez Jupiter syboli sabiańskich Dane’a Rudhya’ra w tłumaczeniu Krzysztofa Wieczorka)
  30 stopień Strzelca:Papież błogosławiacy wiernych
  Myśl przewodnia-„Potrzeba złozenia hołdu tradycyjnym wartościom, na których jest zbudowana Niewidzialna wspólnota ducha”
  1 stopień Koziorożca
  Indiański wódz domaga się władzy od zgromadzonego plemienia
  Myśl przewodnia „Siła i odpowiedzialność ukryte w każdym żądaniu władzy”
  I objasnienie tego sybmolu
  „Religijny ideał zawarty wpoprzednim symbolu zmaterializował sie obecnie lub skrystalizował w zwykłą władzę-władzę majacą prowadzic społecznosć oraz zapewnićjej dobrobyt lub przynajmniej fizyczne przetrwanie.Energie wyzwolone przez duchowa współprace(Waga)pogłbione i doswiadczoneemocjonalnie jako siły o wielkiej mocy(Skorpion), obdarzone znaczeniem i świadomym celem(Strzelec) zostają terazustabilizowanei uhierachizowane.Siła grupy zmieniła się w wymierny i starannie zarzadzany kapitał.Słowa „wódz”(chief) i kapitał (capital) pochodzą od tego samego łacinskiego słowa „caput” znaczacego głowa.Często zdarza sie, ze jednostka znajduje się w sytuacji, która pozwala jej objąć władzę nad swoimi towarzyszami, jakkolwiek ta w moze być ograniczona.Czy jest ona gotowa uczynic to w sposob obiektywny i odpowiedzialny?Jest to najwyższa próba żyjącego w społeczenstwie człowieka”

 146. hoona pisze:

  To juz nie jest nawet zabawne:

  „Ustaliliście w serii waszych przedurodzeniowych kontraktów, że począwszy od dnia 12/12/12 możecie otrzymywać energetyczne wsparcie. Czy pamiętacie o tym, czy nie, jest to bez znaczenia. Teraz od was zależy aktywowanie tych kontraktów. Ta aktywacja musi wyjść od was, a nie z tej drugiej strony.

  Aby aktywować wasze kontrakty, macie wyrazić na to pozwolenie i otworzyć się na wszelkie energie, jakie na was oczekują. Nie musicie wiedzieć, co to za energie. Jedyne, co jest potrzebne, to wyrażenie swej zgody na tę aktywację. Otwórzcie się na te energetyczne sojusze w dniu poprzednim, 11/12/12.

  Nie ma znaczenia to, że wasze umysły oparte na ego mogą nie rozumieć lub nie wiedzieć, które energetyczne sojusze wzywacie. Powinniście jedynie zrozumieć, że owe wstępne umowy są czymś, co zawarliście, aby wspierać siebie teraz.

  Nie pozwólcie więc swojemu umysłowi ego powiedzieć: „Nie jestem pewna/pewny kogo przywołuję, więc nie zamierzam odnawiać żadnych kontraktów”. To nie byłby dobry pomysł.”

  http://krystal28.wordpress.com/2012/12/01/otwarcie-sie-na-kontrakty-przedurodzeniowe-przed-portalem-12-12-12/

 147. brif pisze:

  Rosyjski korespondent „Gazety Wyborczej” donosi, że ludzie w miastach wpadają w panikę. W efekcie wykupują ze sklepów świece, sól, baterie. Szczególnym powodzeniem cieszy się żywność z przedłużoną datą ważności, ale także nafta i lampy naftowe.

  Popularność zyskały również certyfikaty odpuszczenia grzechów wydawane przez rzekomych mnichów z Rzymu. Koszt certyfikatu to 500 rubli (około 50 zł). Choć dla prawosławnych klientów katolicki odpust nie wiele znaczy, to cena nie jest wysoka i wielu je kupuje

 148. Dawid56 pisze:

  Od około 12-13 grudnia 2012 nastapi znaczne przyśpieszenie wszelkich zmian( możliwe też i niepokojów społecznych) ,gdyż Uran „wyjdzie z retrogradacji” i rzpocznie ruch prosty po Ekliptyce.Retrogradacja jest w pewnym sensie cofnięciem w czasie.Uran w pozycji retrogradacyjnej znajdował się od 13 lipca 2012 czyli od tzw.pierwszego zera Mc Kenny.

 149. Stan52 pisze:

  1 Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię. 2 Ziemia zaś była bezładem i pustkowiem: ciemność była nad powierzchnią bezmiaru wód, a Duch2 Boży unosił się nad wodami.
  3 Wtedy Bóg rzekł: «Niechaj się stanie światłość!» I stała się światłość. 4 Bóg widząc, że światłość jest dobra, oddzielił ją od ciemności. 5 I nazwał Bóg światłość dniem, a ciemność nazwał nocą.
  I tak upłynął wieczór i poranek – dzień pierwszy.
  6 A potem Bóg rzekł: «Niechaj powstanie sklepienie w środku wód i niechaj ono oddzieli jedne wody od drugich!» 7 Uczyniwszy to sklepienie, Bóg oddzielił wody pod sklepieniem od wód ponad sklepieniem; a gdy tak się stało, 8 Bóg nazwał to sklepienie niebem.
  I tak upłynął wieczór i poranek – dzień drugi.
  9 A potem Bóg rzekł: «Niechaj zbiorą się wody spod nieba w jedno miejsce i niech się ukaże powierzchnia sucha!» A gdy tak się stało, 10 Bóg nazwał tę suchą powierzchnię ziemią, a zbiorowisko wód nazwał morzem. Bóg widząc, że były dobre, 11 rzekł: «Niechaj ziemia wyda rośliny zielone: trawy dające nasiona, drzewa owocowe rodzące na ziemi według swego gatunku owoce, w których są nasiona». I stało się tak. 12 Ziemia wydała rośliny zielone: trawę dającą nasienie według swego gatunku i drzewa rodzące owoce, w których było nasienie według ich gatunków. A Bóg widział, że były dobre.
  13 I tak upłynął wieczór i poranek – dzień trzeci.
  14 A potem Bóg rzekł: «Niechaj powstaną ciała niebieskie, świecące na sklepieniu nieba, aby oddzielały dzień od nocy, aby wyznaczały pory roku, dni i lata; 15 aby były ciałami jaśniejącymi na sklepieniu nieba i aby świeciły nad ziemią». I stało się tak. 16 Bóg uczynił dwa duże ciała jaśniejące: większe, aby rządziło dniem, i mniejsze, aby rządziło nocą, oraz gwiazdy. 17 I umieścił je Bóg na sklepieniu nieba, aby świeciły nad ziemią; 18 aby rządziły dniem i nocą i oddzielały światłość od ciemności. A widział Bóg, że były dobre.
  19 I tak upłynął wieczór i poranek – dzień czwarty.
  20 Potem Bóg rzekł: «Niechaj się zaroją wody od roju istot żywych, a ptactwo niechaj lata nad ziemią, pod sklepieniem nieba!» 21 Tak stworzył Bóg wielkie potwory morskie i wszelkiego rodzaju pływające istoty żywe, którymi zaroiły się wody, oraz wszelkie ptactwo skrzydlate różnego rodzaju. Bóg widząc, że były dobre, 22 pobłogosławił je tymi słowami: «Bądźcie płodne i mnóżcie się, abyście zapełniały wody morskie, a ptactwo niechaj się rozmnaża na ziemi».
  23 I tak upłynął wieczór i poranek – dzień piąty.
  24 Potem Bóg rzekł: «Niechaj ziemia wyda istoty żywe różnego rodzaju: bydło, zwierzęta pełzające i dzikie zwierzęta według ich rodzajów!» I stało się tak. 25 Bóg uczynił różne rodzaje dzikich zwierząt, bydła i wszelkich zwierząt pełzających po ziemi. I widział Bóg, że były dobre. 26 3A wreszcie rzekł Bóg: «Uczyńmy człowieka na Nasz obraz, podobnego Nam. Niech panuje nad rybami morskimi, nad ptactwem powietrznym, nad bydłem, nad ziemią i nad wszystkimi zwierzętami pełzającymi po ziemi!»
  27 Stworzył więc Bóg człowieka na swój obraz,
  na obraz Boży go stworzył:
  stworzył mężczyznę i niewiastę.
  28 Po czym Bóg im błogosławił, mówiąc do nich: «Bądźcie płodni i rozmnażajcie się, abyście zaludnili ziemię i uczynili ją sobie poddaną; abyście panowali nad rybami morskimi, nad ptactwem powietrznym i nad wszystkimi zwierzętami pełzającymi po ziemi». 29 I rzekł Bóg: «Oto wam daję wszelką roślinę przynoszącą ziarno po całej ziemi i wszelkie drzewo, którego owoc ma w sobie nasienie: dla was będą one pokarmem. 30 A dla wszelkiego zwierzęcia polnego i dla wszelkiego ptactwa w powietrzu, i dla wszystkiego, co się porusza po ziemi i ma w sobie pierwiastek życia, będzie pokarmem wszelka trawa zielona». I stało się tak. 31 A Bóg widział, że wszystko, co uczynił, było bardzo dobre.
  I tak upłynął wieczór i poranek – dzień szósty.

 150. Dawid56 pisze:

  Wiel znawców tematu mówi to nie ten dzień.Po części mają chyba rację, dlatego że są wyraźne oznaki przesilenia i wcale nie chodzi o jakiś utopijny „koniec świata” ale o to, że musimy cofnąć wszelkie tendencje destrukcyjne , w przeciwnym wypadku matka Ziemia – Gaja upomni sie o swoje prawa.

 151. Dawid56 pisze:

  Jako początek ery naukowo-technicznej( znacznego przyspieszenia rozwoju technologicznego człowieka przyjęto rok 1750.W tym roku miała miejsce konunkcja Saturna z Plutonem.Kiedyś słyszałem że była kiedys altermatywny rok wielkich zmian.był to rok 2016.Zrobiłem dzisiaj krótką analizę numerologiczą liczby 2016.Jest ona podzielna przez 9 co daje 224 i jest też podzielna przez 7 co daje 288.Z kolei 288/2 daje 144.Z kolei 2016-1750= 266Ta liczba jest znowu podzielna przez 7 i daje 38( powojną wartość cyklu Metona).Z drugiej strony astrologicznej 2016 rok jest rokiem ostatniej 7-mej kwadratury Uran-Pluton.No i podobno do roku 2015-2016 ma sie zamknąć okno czasowe. Być może właśnie 2016 jest datą końca punktu energii zero( niektórzy twierdzili że to jeden dzień lub trzy dni ale w skali 25920 lat to mogą być też i cztery lata- kto wie?Jeśli to cztery lata to może to być okres niezbędnych zmian aby życie tu i teraz było pełne nadziei i może ostania szansa uniknięcia jakiegoś globalnego kataklizmu.Wówczas właśnie ów 21.12.2012 byłby datą początkową tych niezbędnych zmian.

 152. Pingback: “Kod Kurukszetra ” = “Kod Atlantyda” | Mistyka Życia

 153. Czerni pisze:

  Witam wszystkich. Jestem mile zaskoczony,podczas gdy czytam Wasze wpisy. Chciałbym również coś napisać, prosząc o odpisanie, skomentowanie.
  Zajmuje mnie pewien problem astronomiczny. Wiemy, że wszechświat rozszerza się z prędkością dwóch mln mil na sekundę. Skoro tak, to nasza Droga mleczna wraz z układem Słonecznym również się porusza względem jakiegoś układu odniesienia. Czy wobec tego położenie Ziemi w czasoprzestrzeni jest ciągle inne, nowe. Czy Nasza planeta nie wpadnie nigdy w te same ryzy na orbicie? W przeciwnym razie „historia by się powtarzała”. Co o tym sądzicie, odpiszcie, proszę.

  • nane pisze:

   jest to nie możliwe. czas i przestrzeń ciągle się zmieniają.

  • Hania pisze:

   Czerni, moim zdaniem kosmos nie ma zamiaru wykończyć ludzi nawet w popłochu czyli w tym niby to uciekaniu w rozszerzanie, bo co to może obchodzić jakieś chmury jonowe, że cierpienie może zachodzić gdzieś sobie tam. Jak ludzie się sami nie wykończą swoją nadmierną ilością to nic ziemi nie zagrozi. Coraz więcej śmieci, więcej odchodów, mniej ryb w oceanach, mniej wody i co dalej ? kicha. Ludzi braknie bo się wytrują lub pozabijają wzajemnie i ziemia wróci sobie do natury.
   Ja osobiście nie wierzę w to rozszerzanie ale jak już są takie odczucia to być może w jakimś rejonie kosmosu coś się zablokowało przejściowo i zbyt gwałtownie przesuwa lub kręci szybciej wokół jakiejś osi To są spekulacje naukowców na podstawie wyrywkowych danych i nagle być może – inne postępy w nauce będą zapowiadały nagły zwrot w tył co już miało wiele razy miejsce.

   • trelemorele pisze:

    „Jak ludzie się sami nie wykończą swoją nadmierną ilością to nic ziemi nie zagrozi. Coraz więcej śmieci, więcej odchodów, mniej ryb w oceanach, mniej wody i co dalej ? kicha. Ludzi braknie bo się wytrują lub pozabijają wzajemnie i ziemia wróci sobie do natury.”
    ____________________________
    dokładnie tak…nadmierna ilość ludzi prowadzi do katastrofy globalnej.
    i tylko to, żadne tam zagrożenia z kosmosu.

 154. Dawid56 pisze:

  Zasadnicza różnica między 2012 a 2013.Na 2012 były wyznaczone daty, ale nie było znaków, w 2013 są znaki ale nie ma dat 🙂

  • JESTEM pisze:

   Możesz Dawidzie56 napisać, co praktycznie to miałoby oznaczać?
   Bo według mnie wyznaczone daty w 2012 nie zadziałały. Czy dlatego, że nie było znaków? A czym są te znaki?

 155. Dawid56 pisze:

  Moim skrpmnym zdaniem znaki oznaczają coś co jest bezdyskusyjne np abdykacja Benedykta XVI , wielka kometa ISON, Czelabińsk, Jesli chodzi np o 21.12.2012 Geryl przeprasza za zamieszanie z określaniem pojedyńczych dat.Po prostu błąd polegał na tym że mówiło sie o jakiejs pojedyńczej dacie, być może dlatego 21.12.2012 na planie fizyczym nic sie nie wydarzyło chociaż nie neguję tego że coś ważnego wydarzyło się tego dnia na planie duchowym.Lighworkers twierdzą ,że tego dnia( 21.12.2012) rozpoczęło sie odłacznie Nowej Ziemi od Starej.Owsianko z kolei twierdzi że stare wzorce sie wypałiły i Ojciec przesłał nowe.

 156. Pingback: Listy do i od Nnki… | Mistyka Życia

 157. Pingback: Listy do i od Nnki cz. 2 | Mistyka Życia

 158. protong pisze:

  Poświęciłem wiele uwagi i czasu w analizie wszechobecnych zagadnień , wiele mi już znanych.
  Temat wielce ciekawy , wiele na jego temat umieszczone jest w sieci .Przenika do naszych umysłów i tworzy teorie i wizje wielce ciekawe z umiarkowaną dozą prawdy.Wszak można to wszystko łączyć z Biblią i wszelakimi przepowiedniami jaki starożytną wiedzą a wszystko wpisuje się w jedną układankę . Każda z tych teorii zawiera ziarno prawdy to też trzeba czekać na urodzajny plon i potwierdzenie tego wszystkiego. Człowiek jest uwięziony i sprowadzony do roli niewolnika , odcięty od wiedzy , która mogłaby dać mu wolność. Taki stan rzeczy odpowiada grupie ludzi mającej władze i pieniądze .Jednak każda era zrzuca kajdany niewiedzy i budzi świadomość. Tego nie da się zatrzymać to ewolucja świadomości .Wzrasta dostęp do wiedzy , potrzeba tylko zaangażować właściwie swój wysiłek a zasłona opada i oświeca nam umysł.Trzeba nam więcej osób takich jak Nikola Tesla a Świat stanie nam otworem do poznania jego praw……..

 159. el nocny marek. pisze:

  to jest to śmiem twierdzić że znam lokalizacje bram do nad przestrzeni eteru i jego poza granice w okolicy Łomży widziałem te pasikoniki i ważki ze strefy cienia rozmawiałem z ich bioludzikami któych kontrolują kapłani opętania grzechu wiary i niewiedzy.

 160. Hania pisze:

  Ten cały ciąg zdarzeń o końcu świata to był właśnie ten koniec czyli burza w umysłach i strach przed unicestwieniem wszystkiego. W astrologii do znaku Ryb wkroczył w 2112 Neptun i szalał jak to Neptun w pierwszym stopniu Ryb. Był to taki mistrzowski potop, szał oceanów i wichrów o niespotykanej dotąd sile ale tylko w wyobraźni. i nic takiego na ziemi się nie stało. Ludność się okopała w podziemne bunkry, nawet Rosja wykopała schron na 60 tys. osób z zapasami żywności, wody pitnej i tlenu na 20 lat.
  Majowie przewidzieli, że coś podobnego się wydarzy na skutek różnych uwarunkowań i pozycji gwiazd na niebie używając symboli żeby potomni zorientowali się, że to tylko symbol do czegoś co może się zdarzyć w naturze ale tylko symbolicznie właśnie. Tych symboli jest dużo i tu na forum o tym sporo ale co jest konkretem to taki totolotek. Ale dlaczego ma to takie znaczenie i dlaczego straszy się jakąś totalną katastrofą to jeszcze nikt na to nie wpadł do tej pory.
  Stał się potop a po potopie podobno ma być jakaś apokalipsa czyli totalny pożar na który aktualnie się już zanosi.
  I znowu nic nie wiemy czy to tylko przejściowe ocieplenie klimatu i dalej kiedyś tam samoczynne ochłodzenie. Czy może to będzie coś gorszego i zabijającego ludzkość wynikłe z tego ocieplenia tj. susza wszędzie i braki wody pitnej oraz następnie pożywienia. Byłyby walki i napady na tych co mają okolicznościowy dostęp do tych dóbr czyli na tych co mieszkają w strefie chłodnego klimatu. A więc wojny o byt. Czym to się skończy to strach myśleć bo i po co. Coś się wymyśli w razie potrzeby – pozabija się ludzi to tu to tam i wszystko wróci do normy. Oczywiście to żarty ale czy na pewno?

 161. polen37 pisze:

  bez obrazy ale wy (nie wszyscy) to idjoci po co bać się końca przez całe życie tylko je marnujecie nie macie nic innego do roboty ja jak raz pomyślałem to płakałem ale zrozumiałem że nie chcę się bać to po co o tym myśleć lepiej myśleć że np. ludzie zakolonizujom marsa i nawet jak ktoś myśli o końcu to na pocieszenie tam prawdopodobnie jest woda a z ziemi można dostarczyć na marsa na wrazie czego a mamy inne potencjalne planety i nie tylko bo jest dość blisko księżyc jowisza europa ktura ma sporo wody pod skorupom w stanie ciekłym problem że bendziemy żyć pod wodom gdzie może są inne rośliny,ryby,ssaki ale to nie w naszym życiu to plan dla przyszłych pokoleń a ziemia dla tych kturzy już się urodzili jest bezpieczna a to wszystko napisał 10 latek niedługo 11 pod nickie polen37

 162. Dawid56 pisze:

  Z uwagi na to że pod tym tytułowym artykułem 21.12.2012 jest ponad 288 postów proponuję dyskusję w tym temacie przenieść tutaj:
  https://nnka.wordpress.com/2016/12/30/21-12-2012-c-d/

 163. ... pisze:

  Open Fight 1

  Pewnego dnia, po wcześniejszym przygotowaniu żony o rozmowie na „moje tematy” czyli moje przeżycia z nauczycielem, mentorem czy inaczej zwanymi przewodnikami życia, które zaczęły również dotykać moją żonę w większym stopniu niż mi się wydaje, a teraz również i synka. Pomyślałem koniec z tym !!! W końcu musi zaskoczyć i zacząć normalnie żyć !!!! W planie było wyprzedzenie porannych zwyczajów czyli: wczesna pobudka, lustro (zakładanie koszulki) oraz przydziewanie kolejnych warstw przy telewizorze oczywiście przy stacji TVN. Niestety poranne zamroczenie było silniejsze i przegrałem z żeśkością nabraną seansem przy telefonie. Oczywiście przy telefonie towarzyszy zawsze charakterystyczne zaciąganie noskiem (proszę nie mylić z katarem; zatykamy dwie dziurki ściskając noc palcami i puszczamy). Z góry skazany na porażkę nie dałem za wygraną i postanowiłem powalczyć z tym syfem czyli po prostu pościągać jus spore warstwy przyodzianych koszulek ;].
  Zaczęło się całkiem spokojnie czyli czasu spędzonego przy stole z pyszną jajeczniczką i delikatna rozmową w tle. W planie oczywiście był spacer, chodzi oczywiście o rozmowę w ruchu i bez channelowania czyli bez telewizora i telefonu w tle.
  Zaczęliśmy spacer i oczywiście rozmowę o tym co nas dotyka, a może bardziej przytłacza dzień w dzień z czego nie da się wyrwać bez świadomości tego co się dzieje. Po wielu nieudanych próbach z przeszłości oraz nabytym dzięki temu doświadczeniu starałem się prowadzić rozmowę jak najdłużej i najspokojniej jak tylko mogę bez zbędnego podnoszenia tonu czy słów, które w jakikolwiek sposób mogą urazić moją skrępowana przez duszki żonkę. Oczywiście postawa mej ukochanej(głęboka defensywa) czyli w zasadzie monolog + chęć uzyskania jakiejkolwiek odpowiedzi z góry była skazana na porażkę(czyżby?).
  Tematem rozmowy wbrew pozorom nie były „moje tematy” czyli okultyzm, co oczywiście grozi natychmiastowym zamknięciem świadomości lecz to w jaki sposób żyjemy=istniejemy. Codzienne spędzenie czasu ze sobą w beznadzieji i żebraniu o jakąkolwiek odpowiedź na najprostsze pytanie. Tak było i tym razem. Padały pytania niestety bez odpowiedzi. Po 30 min spaceru, 10 – tek pytań i w zasadzie żadnej reakcji z drugiej strony co i tak dawało niezły wynik, gdyż na pytanie czy mnie słucha odpowiadała (tak) śmiało kontynuowałem dobieranie się do żonki. Każdy jednak posiada swój kres wytrzymałości i cierpliwości:
  -No KURWA MAĆ nie widzisz co się dzieje ????
  To była iskra i magiczne zaklęcie (Sezamie zamknij się, a takie sytuacje zazwyczaj zamykają moją żonkę z szyderczym uśmiechem na ustach)
  ODPOWIEDŹ:
  -Nie mam zamiaru z tobą rozmawiać ;] (lalalalalalalal)
  Oczywiście dialog opisywany wyżej, który się nawiązał skróciłem do minimum.
  Dalsze próby tłumaczenia i uświadamiania, że staram się rozmawiać jak z dzieckiem żeby jakakolwiek rozmowa trwała tym razem nie dały żadnego rezultatu. Pomysł był jeden na wybudzenie – szybki i bolesny zarazem:
  -To w takim razie ja z Kacprem ide na spacer a tobie podziękujemy.
  Wziąłem synka na ręce i poszedłem przed siebie a Anka odwróciła się na pięcie i poszła w drugą stronę. Po 50m jednak płacz dziecka obudził w niej matkę.
  Dalsza część rozmowy nie była już miła ale przynajmniej trwała i tym razem zgadzaliśmy się ze sobą w 100%.
  Padały teksty:
  -To co się dzieje to jest MASAKRA !!!!
  -Tak być dalej nie może !!!!
  -No to rozwód !!!!
  Oczywiście po tak burzliwej rozmowie wszelkie „koszulki” ulegają desynchronu co daje niesamowite doznania audio wizualne czyli zmiany barwy głosu i czasami zauważalne zmiany rysy twarzy. Kto siedzi w temacie dosyć długo ten potrafi rozpoznać różne style osób słyszanych w mediach.
  W drodze do domu wpadliśmy jeszcze do sklepu na małe zakupki, a po powrocie po 15 min w odosobnieniu wszystko zaczęło funkcjonować jak przed wyjściem na spacer czyli jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki „jak gdyby nigdy nic ;]”
  Oczywiście jako osoba świadoma zgarniająca z otoczenia wszelkie oznaki jakiegokolwiek dialogu z bytami uczestniczącej w tej beznadzieji wyszło na to że ona „E,E,E”, a ja bardziej „Y,Y,Y” czy na odwrót ;].
  Beznadzieja w naszym przypadku trwa dzień w dzień. Pracujemy w bardzo różnych środowiskach, żona w wojsku, ja w Fabryce gdzie również trwa Otwarta walka z różnego rodzaju „natręctwami”. Oboje przynosimy do domu jak się okazuje nadzienia przeciwnej biegunowości, które nie dają nam funkcjonować czyli żyć. Jedna osoba zamknięta przed drugą i na odwrót, a sytuacji w których jesteśmy w tych samych barwach jak na lekarstwo i tak trwa ten stan po dziś dzień.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s