Ciekawy komentarz : dopiero 31 marca 2013 r.!

  Dawid56 : Luty 20, 2013

Otóż wszystko można spychać na NWO iluminatów, etc. ALE NIE O TO CHODZI aby mówić że wszystko jest O.K. i nic się nie dzieje. Nie twierdzę jednak, że w okolicy 31 marca 2013 nastąpią trzydniowe ciemności. Ale z tą datą jest związanych za dużo różnych zbiegów okoliczności.

 1. Myślę że należałoby je wszystkie wymienić:
  1.Koniunkcja górna Wenus
  2.Pełnia uranowa w koniunkcji z Marsem i Wenus w kwadraturze do Plutona
  3.Końcowa data przedziału tzw złotego podziału z 21.12.2013 (14.07.2012-31.03.2013)
  4.Pierwszy dzień Wielkiejnocy –święta Zmartwychwstania
  5.Kod Kurukszetra ( takie samo zgrupowanie planet w znaku Barana wokół gwiazdy Dzeta Piscium podobne jak 18 lutego 3102 p.n.e. w znaku Wodnika
  6.13 Ahau wypadający właśnie 31.03.2013 wg systemu Quiche
  7.Konfiguracja Palca Bożego podobnie jak 28 grudnia 2012
  8.Symbolicznie okres zimy 2012/wiosna 2013 zawarty był pomiędzy dwoma palcami bożymi
  9.Patrząc na koło będąc na szczycie cyklu w Koziorożcu 10 okres od 10 do 12 to spadek z tej góry bo działa dodatkowo grawitacja.

linia10

  

I przy okazji zmiany papieża :  Proroctwo Ratzingera

”Proroctwa Ostrzeżenia”: „Proroctwa Ostrzeżenia” współczesnej, irlandzkiej wizjonerki, zarejestrowane 9 listopada 2010 (kin 215 – 7 Orzeł):

Bardzo niepokojąco zapowiada też się najbliższa przyszłość Kościoła Katolickiego, m.in. szykuje się wielka schizma. Benedykt XVI będzie pierwszym papieżem, który zostanie zmuszony do rezygnacji ze stanowiska, nowy papież, który zajmie jego miejsce, będzie zapowiadany przez Biblię, Fałszywy Prorok!!! Zacznie on wprowadzać wiele zmian w Kościele, tak że doprowadzi do zjednoczenia z innymi kościołami. Zmiany te nie będą jednak pochodzić od Boga i będą co raz bardziej oddalać od Boga Kościół Katolicki…
(…) Najpoważniejszym zagrożeniem będzie zniesienie Najświętszego Sakramentu, stanie to się stopniowo i prawie niezauważalnie, przez zmianę kilku słów w Liturgii Eucharystycznej, zmiana ta spowoduje, że Jezus przestanie być obecny podczas mszy. (…) Doprowadzi to do wielkiego rozłamu w Kościele. (…) Zostanie zakazane też Pismo Święte. (…) Biskup będzie przeciwko biskupowi, ksiądz przeciwko księdzu. Będzie to sytuacja istnie dramatyczna, bo będziemy mieli do wyboru podporządkowanie się nowemu atrakcyjnemu Kościołowi bez Chrystusa, albo pozostać wierni Jezusowi, co wiąże się z prześladowaniem. Ostatecznie Kościół Katolicki, który będzie wtedy już pustą skorupą bez Boga upadnie, a Fałszywy Prorok podporządkuje go fałszywej ogólnoświatowej religii, na czele której stanie sam Antychryst.
http://www.maya.net.pl/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

76 odpowiedzi na „Ciekawy komentarz : dopiero 31 marca 2013 r.!

 1. Maria_st pisze:

  wow
  ” Zmiany te nie będą jednak pochodzić od Boga i będą co raz bardziej oddalać od Boga Kościół Katolicki…”
  No szok……naprawde oddalać od Boga a wcześniejsze działanie było blizej …..znaczy….nawracanie mieczem, niszczenie rodzimowierstwa, palenie czarownic, klątwy–to bliskośc BOGA?
  Cóż za obłuda w tej wizji….do POKUTY……
  Byli bliżej Jezusa?
  OBLUDA.
  Do POKUTY !!!
  Antychryst ukarze obłude , zakłamanie…
  Religie do lamusa….

  • margo0307 pisze:

   Maria_st: „..Cóż za obłuda w tej wizji….do POKUTY……”
   Ja bym nie doszukiwała się tu obłudy i nie wydawała takich jednoznacznych osądów 😦 Myślę, że wizjonerka, która zapewne szczerze i głegoko wierzyła i pewnie nadal wierzy Chrystusowi nie ma nic wspólnego z obłudą, (całkiem możliwe też, że nie ma pojęcia nt. inkwizycji i jej roli, ale… tego nie wiem…), a raczej otrzymała jasne ostrzeżenie, że w szeregi kk wkradł się „szatan”… (ja nazywam tą energię „czarną koszuką”), wizjonerka „szatanem”…

 2. 1111LALA pisze:

  zwał jak zwał ,czy to ciemna koszulka czy szatan.
  Jednak cos w tym jest ,bo Projekt Cheops organizuje wyprawę tym razem związana z Arką Przymierza .Leca do Etiopii

  PIOTR:


  Drogi Samuelu, czy mamy rozumieć, że nasza Fundacja ma nowe cele i tylko nowe cele, czy też poprzednie cele – czyli badania na terenie Egiptu – będą kontynuowane? Bo teraz mówisz Samuelu, że dochodzi jeszcze jeden element, czyli Etiopia. Jak to rozumieć? Czy mamy nadal zajmować się Egiptem i starać się o zezwolenia w rejonie Hawary i Gizy, czy też czekać, aż samoistnie to do nas przyjdzie?

  SAMUEL:

  Zdania nie zmieniłem – ten cel, czyli Egipt jest priorytetowy. Tam swojej misji jeszcze nie zakończyłem – zarówno ja, Rada Dziewięciu i wy, tutaj zgromadzeni. Jednak to będzie na szeroką skalę. Teren Gizy – tak, Hawara – tak, Ślęża – tak, jak również wyprawy, które będą pod patronatem Fundacji organizowane. Te informacje będą ludziom przekazywane. Słucham.

  ANDRZEJ:

  Samuelu, czy możesz powiedzieć gdzie obecnie znajduje się Arka Przymierza?

  SAMUEL:

  Mógłbym wymieniać wiele miejsc, bo chodzi o energię, o siłę w którym miejscu ona spoczywała. Miejsca, do których chcemy ludzi poprowadzić jest to Złota Kopuła i teren Etiopii. W miejscach tych spływa energia z kosmosu tylko w jedną stronę. Trzeba udrożnić przepływ energii światła i dusz, aby wróciły one wszystkie z powrotem do domu. Słucham.

  może być ciekawie…. mimo ,że chyba bardzo narażają się klice kościelnej

  • margo0307 pisze:

   „..może być ciekawie…. mimo ,że chyba bardzo narażają się klice kościelnej”

   Cyt. „…Istnieje jeszcze kilka innych państw i obszarów w których Energia Przebudzenia jest na poziomie ponad 88%. Jednak to nie wystarczy.
   To co ostatecznie wywoła Doskonały Ton, to jest ekspansja do ponad 88% w Izraelu (…)

   Albowiem Izrael dźwiga ziemską Karmę i dopiero gdy Izrael doświadczy tych 88%,
   wtedy zabrzmi Doskonały Ton.(…)
   Tak więc MELEK METATRON prosi Was abyście wspólnie zbudowali dla Izraela Filary Światła,..”
   http://soulowicz.wordpress.com/

   Nie wiem czy pamiętacie dyskusje o Kaplicy Sykstyńskiej i roli Hebry oraz jej „mistrzów skrajności” ?
   Ten powyższy cytat właśnie mi o tym przypomniał…

 3. songo70' pisze:

  „Jest jeszcze trzecia data – 31 marca 2013r., mało znana, przepowiadana przez Starszego Mayę Don Alejandro, który jest prezesem Rady Starszyzny Majów w Gwatemali. Według jego wyliczeń, w marcu 2013 r. nasze słońce zostanie ukryte na 60-70 godzin i w tym czasie odbędzie się wchodzenie Ziemi w okres „piątego słońca.”

  W okresie przed końcem cyklu na Ziemi zaistnieje kilka ważnych wydarzeń:
  – powrót komety
  – koniunkcja Wenus
  – zagrożenie przez asteroidę
  – odrodzenie w religiach
  – masowe oświecenie.

  Według hinduskich źródeł najbardziej pasuje ostatnia data – marzec 2013r. W tym czasie przewidziany jest koniec Kali-Yugi i przybycie Kalki. Don Alejandro rozpatruje tą datę również pod kątem numerologii i innych swoich obserwacji, widzimy w niej liczby: 333, 11, 20 (31 – 3 – 2013) …. wszystkie te wartości są ważne.
  333- przypisuje się Wniebowstąpionym Mistrzom (Kalki, Maitreya, Chrystus), a kiedy jeszcze weźmiemy pod uwagę, że na dzień 31 marca 2013r. przypada Niedziela Wielkanocna, święto, które obchodzą chrześcijanie i jest nierozłącznie powiązane z Chrystusem, znaczy odrodzenie, zmartwychwstanie.

  W tym czasie także kończy swój cykl kometa Tempet-Tuttle, należąca do grupy komet typu Halleya, która krąży po orbicie 33.3 letniej. Majowie byli mocno zainteresowani ruchami planety Venus, która jest związana z 13-Ahau. Pod koniec marca 2013 wystąpią oba te spójniki.”
  http://www.vismaya-maitreya.pl/rok_2012_dziewiaty_wymiar_swiadomosci.html

 4. Dawid56 pisze:

  Jest jeszcze coś „na rzeczy”.w dniu dzisiejszym dokonałem pewnych obliczeń i coś mnie niesamowicie zastanowiło:
  Otóż chyby zarówno Ty Nnko jak i Jestem i White_Black_Father ichyba jeszce ktoś mówili o pewnym przesunięciu w kalendarzowym systemie „Quiche” dotyczącym koincyndencji Tzolkina i Haaba.Rzeczywiście rózne kalendarze podają że ów 52 letni cykl zaczyna się wcale nie korelacją 1Imix 0 Pop ale 2 Ik 0 Pop ( 1 Imix koreluje z 4 Wayeb) natomiast 13 ahau koreluje z 3 Wayeb.W następnym wpisie podam wszystkie możliwośc korelacji 13 Ahau z odpowiednimi datami kalendarza Haaba.Co ciekawe to prwdopodobnie ten „nas” 31.03.2013 jest dodatkowo ostatnim dniem 52 letniego cyklu.Co ciekawe to osttni raz taka data 13 Ahau 3 Wayeb miała miejsce 13 kwietnia 1961 – dzień po wylocie Jurija Gagarina w kosmos -pierwszego człowieka na orbicie.a sama data miała miejsce 26 lipca 1493 roku ( kalendarz juliański) parę miesięcy „po odkryciu” prze Krzysztofa Kolumba Ameryki.Ale koincyndencja chrześcijańskich Świat Wielkanocnych (31.03.2013-01.04.2013) z końcem 52-letniego cyklu nie miała mejsca od czasu od casu śmierci Jezusa Chrystusa i jego zmartwychwstania pawdopodobnie 3 kwietnia 33 n.e.

  • White_Black_Feather pisze:

   „Rzeczywiście rózne kalendarze podają że ów 52 letni cykl zaczyna się wcale nie korelacją 1Imix 0 Pop ale 2 Ik 0 Pop ( 1 Imix koreluje z 4 Wayeb) natomiast 13 ahau koreluje z 3 Wayeb.”

   Dawidzie56, dziękuję Ci bardzo, że to sprawdziłeś.

   13 ahau 3 Wayeb
   26 lipca 1493 roku (kalendarz juliański)
   hm…
   13 ahau 3 Wayeb
   31.03.2013 kalendarz gregoriański…

   A 2 Ik 0 Pop przypada na 2 kwietnia 2013.
   ====
   „Rzeczywiście różne kalendarze podają że ów 52 letni cykl zaczyna się wcale nie korelacją 1Imix 0 Pop ale 2 Ik 0 Pop”

   Nie wiem, czy przypadkiem korelacja cykli HAAB i TUN nie zachodzi co 73 lata – cykle HAAB, a nie 52. Chyba tak. Obliczyłam i coś ciekawego odkryłam… korelacja HAAB i TUN:

   w roku 1998

   cykl HAAB zaczynał się
   27.02
   a cykl TUN zaczynał się
   26.02

   26-27.02

   po 73. latach czyli w roku 2061

   cykl HAAB zacznie się
   09.02
   a cykl TUN
   08.09

   08-09.02

   hmm…

   Dodam, że według C.Collemana jednoczesne zakończenie dwóch cykli: TZOLKIN i TUN miało miejsce 28. października 2011 roku. I nowe cykle zaczęły się 29. października.

   TZOLKIN i kolejne daty początkowe:
   29.października 2011
   15. luty 2012
   1. kwietnia 2013
   17. grudnia 2013
   3 września 2014

   TUN
   29.października 2011
   23.października 2012
   18. października 2013
   13.października 2014

   HAAB
   22. luty 2011
   22. luty 2012
   21. luty 2013
   21. luty 2014

   p.s. Jestem i White_Black_Feather to jednia 🙂

   • White_Black_Feather pisze:

    POPRAWKA:
    napisałam:
    tu 15, ale CZERWiEC, a nie luty 2012

    DoDATEK:
    Sprawdziłam i wyliczyłam też korelacje HAAB i TZOLKIN. Ta zachodzi co 52 lata – cykle HAAB.

    i tak w roku 2001
    kolejna runda cyklu HAAB zaczynała się
    24.02.
    kolejna runda cyklu TZOLKIN zaczynała się
    23.02.
    spotkanie HAAB i TZOLKIN:
    23-24.02. 2001 roku

    Natomiast po 52. latach – cyklach HAAB znów
    kolejna runda cyklu HAAB zacznie się się
    11.02.
    kolejna runda cyklu TZOLKIN zacznie się
    10.02.
    spotkanie:
    10-11.02. 2053 roku.

    zapisałam to w notce:
    http://tonalinagual.blogspot.com/2013/02/ciemnosc-przed-switem_21.html

   • White_Black_Feather pisze:

    I zrobiłam „czeski błąd:
    napisałam:w roku 1998 i zle napisałam, bo w 1989 roku

    cykl HAAB zaczynał się
    27.02
    a cykl TUN zaczynał się
    26.02

 5. Dawid56 pisze:

  13 ahaw 18 sip 14.06.1953 2434543
  13 ahaw 18 pax 01.03.1954 2434803
  13 ahaw 13 sak 16.11.1954 2435063
  13 ahaw 8 xul 03.08.1955 2435323
  13 ahaw 3 pohp 19.04.1956 2435583
  13 ahaw 13 kankin 04.01.1957 2435843
  13 ahaw 18 mol 21.09.1957 2436103
  13 ahaw 13 sip 08.06.1958 2436363
  13 ahaw 13 pax 23.02.1959 2436623
  13 ahaw 8 sak 10.11.1959 2436883
  13 ahaw 3 xul 27.07.1960 2437143
  13 ahaw 3 wayeb 13.04.1961 2437403
  13 ahaw 18 mak 29.12.1961 2437663
  13 ahaw 13 mol 15.09.1962 2437923
  13 ahaw 8 sip 02.06.1963 2438183
  13 ahaw 8 pax 17.02.1964 2438443
  13 ahaw 3 sak 03.11.1964 2438703
  13 ahaw 18 sek 21.07.1965 2438963
  13 ahaw 18 kumku 07.04.1966 2439223
  13 ahaw 13 mak 23.12.1966 2439483
  13 ahaw 8 mol 09.09.1967 2439743
  13 ahaw 3 sip 26.05.1968 2440003
  13 ahaw 3 pax 10.02.1969 2440263
  13 ahaw 18 yax 28.10.1969 2440523
  13 ahaw 13 sek 15.07.1970 2440783
  13 ahaw 13 kumku 01.04.1971 2441043
  13 ahaw 8 mak 17.12.1971 2441303
  13 ahaw 3 mol 02.09.1972 2441563
  13 ahaw 18 wo 20.05.1973 2441823
  13 ahaw 18 muwan 04.02.1974 2442083
  13 ahaw 13 yax 22.10.1974 2442343
  13 ahaw 8 sek 09.07.1975 2442603
  13 ahaw 8 kumku 25.03.1976 2442863
  13 ahaw 3 mak 10.12.1976 2443123
  13 ahaw 18 yaxkin 27.08.1977 2443383
  13 ahaw 13 wo 14.05.1978 2443643
  13 ahaw 13 muwan 29.01.1979 2443903
  13 ahaw 8 yax 16.12.1979 2444163
  13 ahaw 3 sek 02.07.1980 2444423
  13 ahaw 3 kumku 19.03.1981 2444683
  13 ahaw 18 keh 04.12.1981 2444943
  13 ahaw 13 yaxkin 21.08.1982 2445203
  13 ahaw 8 wo 08.05.1983 2445463
  13 ahaw 8 muwan 23.01.1984 2445723
  13 ahaw 3 yax 09.10.1984 2445983
  13 ahaw 18 sotz 26.06.1985 2446243
  13 ahaw 18 kayab 13.03.1986 2446503
  13 ahaw 13 keh 28.11.1986 2446763
  13 ahaw 18 yaxkin 15.08.1987 2447023
  13 ahaw 3 wo 01.05.1988 2447283
  13 ahaw 3 muwan 16.01.1989 2447543
  13 ahaw 18 chen 03.10.1989 2447803
  13 ahaw 13 sotz 20.06.1990 2448063
  13 ahaw 13 kayab 07.03.1991 2448323
  13 ahaw 8 keh 22.11.1981 2448583
  13 ahaw 3 yaxkin 08.11.1982 2448843
  13 ahaw 18 pohp 25.04.1993 2449103
  13 ahaw 18 kankin 10.01.1994 2449363
  13 ahaw 13 chen 27.09.1994 2449623
  13 ahaw 8 sotz 14.06.1995 2449883
  13 ahaw 8 kayab 29.02.1996 2450143
  13 ahaw 3 keh 15.11.1996 2450403
  13 ahaw 18 xul 02.08.1997 2450663
  13 ahaw 13 pohp 19.04.1998 2450923
  13 ahaw 13 kankin 04.01.1999 2451183
  13 ahaw 8 chen 21.09.1999 2451443
  13 ahaw 3 sotz 07.06.2000 2451703
  13 ahaw 3 kayab 22.02.2001 2451963
  13 ahaw 18 sak 09.11.2001 2452223
  13 ahaw 13 xul 27.07.2002 2452483
  13 ahaw 8 pohp 13.04.2003 2452743
  13 ahaw 8 kankin 29.12.2003 2453003
  13 ahaw 3 chen 14.09.2004 2453263
  13 ahaw 18 sip 01.06.2005 2453523
  13 ahaw 18 pax 16.02.2006 2453783
  13 ahaw 13 sak 03.11.2006 2454043
  13 ahaw 8 xul 21.07.2007 2454303
  13 ahaw 3 pohp 06.04.2008 2454563
  13 ahaw 3 kankin 22.12.2008 2454823
  13 ahaw 18 mol 08.09.2009 2455083
  13 ahaw 13 Sip 26.05.2010 2455343
  13 ahaw 13 Pax 10.02.2011 2455603
  13 ahaw 8 sak 28.10.2011 2455863
  13 ahaw 3 xul 14.07.2012 2456123
  13 ahaw 3 wayeb 31.03.2013 2456383

 6. Dawid56 pisze:

  Warto też przypomnieć wpis Nnki z 13 luty 2012 ( ciekawie koresponduje z tym dzisiejszym wpisem):)
  https://nnka.wordpress.com/2012/03/13/dzien-w-ktorym-peklo-niebo/

 7. Ktoś pisze:

  „Bliźniacze z pozoru dla naszego oka gwiazdy, przybędą z kierunku naszego północno zachodniego nieba.

  Owszem z pozoru bliźniacze gwiazdy, Niebieskawy do granatu – Nibiru-Marduk i błękitnawa do niebieskiego kometa, korą zagłębiając się w nasz układ słoneczno – planetarny stanie się biała i zabłyśnie na firmamencie jako drugie słonce.
  Przybędą z za Słońca, kiedy nastąpi zaćmienie Księżyca wtedy będąc dostrzeżone.

  Wraz z tymi bliźniakami, przybędzie jak głoszą Hopi sporo latających tarcz, ( czyli powłok gwiezdnych wraz z ich zawartością. Będą nas gnębić, podsycając nasze pragnienia i nasze konflikty.”
  (http://muki.salon24.pl/432236,przepowiednia-i-wiara)

  +

  Otóż wszystko można spychać na NWO iluminatów, etc. ALE NIE O TO CHODZI aby mówić że wszystko jest O.K. i nic się nie dzieje. Nie twierdzę jednak, że w okolicy 31 marca 2013 nastąpią trzydniowe ciemności. Ale z tą datą jest związanych za dużo różnych zbiegów okoliczności.

  Myślę że należałoby je wszystkie wymienić:
  1.Koniunkcja górna Wenus
  2.Pełnia uranowa w koniunkcji z Marsem i Wenus w kwadraturze do Plutona
  3.Końcowa data przedziału tzw złotego podziału z 21.12.2013 (14.07.2012-31.03.2013)
  4.Pierwszy dzień Wielkiejnocy –święta Zmartwychwstania
  5.Kod Kurukszetra ( takie samo zgrupowanie planet w znaku Barana wokół gwiazdy Dzeta Piscium podobne jak 18 lutego 3102 p.n.e. w znaku Wodnika
  6.13 Ahau wypadający właśnie 31.03.2013 wg systemu Quiche
  7.Konfiguracja Palca Bożego podobnie jak 28 grudnia 2012
  8.Symbolicznie okres zimy 2012/wiosna 2013 zawarty był pomiędzy dwoma palcami bożymi
  9.Patrząc na koło będąc na szczycie cyklu w Koziorożcu 10 okres od 10 do 12 to spadek z tej góry bo działa dodatkowo grawitacja.”
  (https://nnka.wordpress.com/2013/02/21/ciekawy-komentarz-dopiero-31-marca-2013-r/)
  +

  „Fundacja Keshe nawołuje do konferencji „pokojowej 21.03 2013 grożąc tym co się nie rozbroją wojną”
  (https://nnka.wordpress.com/2013/02/06/postepy-w-fundacji-keshe-5-02-2013/)

  Od momentu podpisania porozumienia i złożenia przysięgi, żaden człowiek nie powinien tworzyć narzędzi do zabijania, czy też planować agresji na jakikolwiek obszar, nie mówiąc już o zabijaniu kogokolwiek. Rasa ludzka w tym momencie ma być dobrowolnie pozbawiona jakichkolwiek narzędzi do uśmiercania, a powinna zacząć się cieszyć całkowitym pokojem. (tak zamierzają zbałamucić ludzi wprowadzając zamordyzm NWO)”

  „Podpisanie porozumienie światowych przywódców planuje się na godzinę 12 w południe 31 marca 2013 tj. dokładnie na początek wiosny w północnej hemisferze. Miesiąc później, tj. 21 kwietnia 2013 planuje się podobną przysięgę pokoju dla wszystkich mieszkańców Ziemi.

  Głównym celem jest to by każdy człowiek na świecie szczerze się pod nim podpisał i go realizował.

  (TO BĘDZIE TO WIELKIE CHIPOWANIE)”

  (http://wolnaplaneta.pl/terra/2013/02/07/21-03-2013-swiatowa-konferencja-pokojowa-mehran-keshe-keshe-foundation/)

  =

  Wystarczy powiązac fakty z oczekiwaniem na Antychrysta.

  IDZIE NA MIĘDZYGALAKTYCZNĄ WOJNĘ Z UDZIAŁEM NASZEJ PLANETY
  Jak ci od Majan wygrają ludzkość przegra i bedzie w ramach „pokuty” składana żywcem w ofierze jak to było za semitów, druidów czy samych rzeczonych majów.

  Keshe to wilk w owczej skórze. Zastawia pułapkę na całą Planete ze szczególnym uwzględnieniem Chin i Rosji (bo atomowa reszta to i tak w wiekszości pachołki i podnóżki angielskiego imperializmu). To co teraz widzimy to kolejna odsłona Mahabhjaraty i opisanej tam wojny między Asurami (bogami semitów, majów, nazistów …) a Devami (bogami Słowian i pomagających im hindusów i federacji żółtych nacji). Będzie się działo.

  Dodajcie do tego te wszystkie wiadomośći „NASZA PLANETA”, „LUDZKOŚĆ PRZEGRAŁA”, „SZACH MAT” to zrozumiecie pełnie podstepu. To, że sporo osób jest związana z FARAONEM i EGIPTEM to nawiazanie do wielkiej wojny z MAHABHARATY jaka zniszczyła (zakończyła) poprzednie Słońce.

  • Maria_st pisze:

   IDZIE NA MIĘDZYGALAKTYCZNĄ WOJNĘ Z UDZIAŁEM NASZEJ PLANETY
   Jak ci od Majan wygrają ludzkość przegra i bedzie w ramach “pokuty” składana żywcem w ofierze jak to było za semitów, druidów czy samych rzeczonych majów.

   Zadna miedzygalaktyczna wojna……co to za nowomoda na kosmitów….tyle wieków byla cisza a teraz odkad Nicola Tesla wskazał pewnej grupie jaką czlowiek ma możliwość…zaczynamy bac sie kosmitów—to dlaczego jeszcze istniejemy ?
   Njgorszą bestia dla ludzi jest sam człowiek —- gadzina nad gadzine….
   A ofiary……no cóż były i nie ma, problem został zmieciony ale jak widze człowiek przejąl schede po najezdzcach.
   I chyba więcej ofiar na sumieniu ma czlowiek ….
   Schowamy atomówki a Mrówki nas zjedza?
   Chyba nie o to chodzi.
   Cos tu, ktos tu wprowadza dezinformacje na tej planecie……jakby sie czegoś bał, cos chcial ukryc—–CO ?

  • margo0307 pisze:

   Ktoś: „…Jak ci od Majan wygrają ludzkość przegra i bedzie w ramach “pokuty” składana żywcem w ofierze jak to było za semitów, druidów czy samych rzeczonych majów…”

   Hmm… wg. mojej wiedzy, odczuć i przemyśleń – Majowie nie są ani prorokami, ani tym bardziej jakąkolwiek stroną w rozgrywkach o władzę, wręcz przeciwnie – są propagatorami mądrości, mówiącej o cykliczności zdarzeń oraz o tym, że wszyscy posiadamy możliwość przepracowania, zrozumienia i przeobrażania rzeczywistości zgodnie z energiami, jakie towarzyszą każdej chwili…
   Wiedzę tą zawarli i zakodowali w swoim kalendarzu Tzolkin, po to, by we właściwym czasie mogła ona nam pomóc…
   H. Kotwicka w wywiadzie udzielonym „Czwartemy Wymiarowi Nr 6/2009, mówi:

   „..Tzolkin nie jest … kalendarzem w naszym powszechnym rozumieniu, lecz platformą działań ewolucyjnych, bankiem informacji, uniwersalnym modułem harmonii. Zapisane są w nim wszystkie programy Czasu, duchowe wzorce ewolucji i cały dorobek ludzkości – nasza historia, nasze kolektywne wzloty i upadki, jak również życie pojedynczego człowieka.
   Jest również informacją, którą można wykorzystywać w dwóch kategoriach: jako Krótką Rachubę, czyli 260 dni, albo jako Długą Rachubę, w którą wpisane są wielkie cykle ewolucyjne, nazywane przez Majów światami, np. 5200 lat, 26 000 lat, 104 000 lat… Niezależnie od tego, jaki okres czasu definiuje 1 kin – 1 dzień, 20 lat, 100 czy 400 lat – zawsze niesie ze sobą te same informacje (…)
   Z pomocą prawa Wolnej Woli i formuły Wszystko Dozwolone mieliśmy zgłębić w nim Miłość…”
   I wszystko szło Oki, aż ” około 6600 lat temu, wtargnęła na Ziemię obca świadomość, która w ciągu 1300 lat dokonała ogromnego spustoszenia wewnątrz ludzkiej świadomości. Pole naszych zmysłów zostało zawężone, zaczęliśmy oddalać się od boskiego źródła, hołdować trzem bożkom materializmu, którymi są pieniądz, władza i zniewolenie.
   I tak boską praworządność – wyparła nieuczciwość;
   odpowiedzialność – zastąpiły uzależnienia;
   inteligencję intuicyjną – zimna kalkulacja;
   szacunek dla życia – zawiść;
   wyższą prawdę – fanatyzm;
   siłę odnowy – stagnacja;
   uniwersalną miłość – kochanie za coś.
   Aby ratować ludzkość przed zagładą, około 5200 lat temu postępowe siły Czasu, nadzorujące przebieg ewolucji, wprowadziły na Ziemię plan ratunku – Czas Karmiczny, nazwany przez dr. José Argüellesa, odkrywcę klucza do Tzolkin,
   „Statek Ziemia 2013” (sic!).
   Odtąd każdy stwórca przynajmniej raz musiał inkarnować się na Ziemi, by na własnej skórze doświadczyć swego dzieła i albo je naprawić, albo zniszczyć… ”
   W wielkim skrócie wypowiedzi H.Kotwickiej, przedstawiają rzeczywistość, w jakiej obecnie egzystujemy, pani Kotwicka przekazuje także, że „świt energetyczny rozpoczął się w 1987r a Cyt. „…wraz z nim zakończył się proces testowania naszych stwórczych pomysłów zgodnie z prawem Wolnej Woli i Wszystko Dozwolone. Rozpoczęło się działanie Nowej Epoki i opróżnianie depozytów karmicznych… i od 1987 r. każda nierozładowana karma, musi rozładować się sama.
   Nieuporządkowana historia będzie meldować się cyklicznie, dopóki nie zostanie ostatecznie uzdrowiona…”

   • Ktoś pisze:

    Jak spotkasz straszliwego zwierza jakie napada na twoją wioskę zabijaąc sąsiadów to masz 2 wyjścia:
    – zabić;
    – zaprzyjaźnić się.

    W przypadku Majów nastapiło zaprzyjaźnienie warstwy kapłanów kosztem całej reszty. Kapłani „pilnowali dat świąt” i w tych dniach organizowali krwawe igrzyska czy to tracąc pojmanych więźniów czy też sposród własnego plemienia „wybierając ochotników na dary dla bogów”.

    Jest pełno opisów takich praktyk nawet z basenu Morza Śródziemniego – czym jest katolickie „cierpienie za grzechy”? Dokładnie tm samym zapisanym w pamięci Ludzkości rytuałem – karmienie bestii żywą osobą jaka byłą wybierana spośród tłumu by nie niszczył wioski i dał reszcie bezbronnie żyć (nie stwarzając mu zagrożenia przed zabiciem – jak szewczyk Dratewka). Była to też najczęściej dziewicą przykuwana do skały by nie uciekała i poprzez naturalną budowę układu hormonalnego jak i oddziaływaniem strachem (powoduje pobudzenie erotyczne?!) stała się smaczniejszym kąskiem (o tym Mukta kiedyś pisał). To jest rytuał Świetego Graala – wyciskanie z ofiary jej seksualności. Koniecznie dziewicy bo te nie są już związane poprzez akt ze swoich męskim partnerem i energia juz jest pod kontrolą (bezużyteczna).

    To, że to co napisałem wydaje się nieprawdopodobnie niewiarygodnie nie oznacza iż nie jest „spełniane”. Czym są opisywani na stronie D Kwietnia pewni szczególnie „dziwni” SSmani do których nawet niemieccy oficerowie bali się podejść. My jako społeczeństwa od dawna jestesmy pasieni bzdetami urabiani CHEMTRALsami by być bardziej pożywnymi.

    Też chce by to był fałszywy alarm ale pomimo checi musze mysleć o kazdym nawet najbardziej nieprawdopodobnym wariancie zwłaszcza w kontekście wypowiedzianych „przepowiedni” zwłaszcza tych wykazujących prawdziwość (jak Fatimska na przykład). A to co opisałem koresponduje z tym „wszelakimi dziećmi czy niemowlakami” porywanymi na czarne msze dla bożka semitów, majan i całej satanistycznej reszty która nawet nie wie jak bardzo to w co wierzy to kłamstwa i przekręcenia znanych z Indii ksiąg.

    Pamiętaj – sami Majowie po tylu latach i zagładzie ciągłości swojej religii też mogą nie być świadomi prawdziwych celów swoich rytuałów. A to na ichg terenach są miejsca wykazujące złowroga aure. Nie wzięły się one „przypadkiem” tylko mają odzwierciedlenie w czynnosciach tam dokonywanych. Zostały niejako „zbrukane” karmą.

   • Ktoś pisze:

    „Statek Ziemia 2013” (sic!).

    Odtąd każdy stwórca przynajmniej raz musiał inkarnować się na Ziemi, by na własnej skórze doświadczyć swego dzieła i albo je naprawić, albo zniszczyć… ” (sic!)

    Ten świat będzie taki jak sprzez bajan Majan albo spełnia się sny. Manifestacja w styczniu była tylko przypomnieniem kto ma prawdziwego ASA. Tak to rozumiem i odbieram.

  • Ktoś pisze:

   Jak wiecie na swiecie jest wielkie zainteresowanie zarówno „faraonizmami” jak i kalendarzem majów. Bardzo mnie te wszystkie „odpalenia Faraona” drazniły aż nie zrozumiałem powodów tegoż. Po prostu tak jak te 5 tyś jak temu podczas końca poprzedniego cyklu tak jak teraz jest szykowana wielka walka (patrz 3 Przepowiednia Fatimska) i ci co sie widzą jako „faraonowie” są tylko stroną z tego konfliktu najechaną przez Majów (majan i ich bogów reprezentowanych i przez VooDoo i syjonizm i te parachrystusowe sekty).

   Działalność Enkiego i ruchu Cheops opiera się na wiedzy iż w Egipcie był ośrodek jaki jedyny na świecie używał magi pozwalającej wskrzeszać. Ponieważ pomimo różnego rodzaju odprawionych rytuałów jak i dokonanych barbazyńskich masakr nie udało się satanistom wskrzesić yahwe stąd Enki z takim przymusem ganiał ich do czynienia wszystkiego by ten rytuał przeprowadzić.

   Zakładając iż wiedza o depopulacji świata jak i NWO jest prawdziwa i wynika nie tyle z planów to z wizji Remote Viewers nalezy rozpatrzeć wszelkie możliwe scenariusze pokrywające się takze z innymi przepowiedniami. Ponieważ p Ahmandzijew nie raz został „przyłapany” na pokazywaniu „diabelskiej raczki” to myśl iż „jest on w zmowie” nie jest az tak irracjonalna.

   Ponieważ w wielu wypowiedziach (badacze mitologii vell Gog i Magog) pojawiał się fakt dążenia do wojny Króla Północy (reprezentowanego przez Rosję) z królem Południa (tu już bardziej mglisto) to można tą odnieść do czasó Zimnej Wojny i komunizmu i demokracji jak i w oparciu o te wszystkie regresje do czasów Faraona do końca poprzedniego cyklu czyli włąśnie czasów Mahabharaty i wielkiej zagłady świata jaka się dokonała nie w Indiach (tam był jakis poboczny front) ale najprawdopodobniej na terenach Sahary (jest tam strefa z zeszklonym termicznie piaskiem).

   Żeby pokonać wroga można go zmieść siłowo albo pokonać podstepem. W przepwoeiedni jest mowa o globalnym pokoju jaka wywoła później globalną wojnę. Ludzkość nie ma wiedzy jaka technologią sdysponuja ich rządy ani z jakimi „kosmitami” się kontaktuja i co od nich dostali. Tom wszystko jest „gdybologia”. Zakładając prawde iż w latach 50r zeszłego wieku po nieudanej walce Hitlera o opanowanie światra taki DEAL został popełniony z kolejnymi przywódcami (Stalin był wrogi Anglii) z których przywódca USa jako sukcesor niemieckiej technologii wojennej wydawał się być najpowazniejszym kandydatem.

   I pomijając te wszystkie „wyprawy na Antarktydę” gdzie jak sadze jest wroga Keshe baza kosmitów mamy teraz anglosaksoński obóz wspólpracujACY Z kosmitami od Nazistów i obóz Króla Pólnocy czyli kraje współpracujące z Rosją. Pułapka zastawioną zarówno na Rosje jak i Chiny, Indie i resztę krajó Azjatyckich jest Iran. Pułapką w stylu albo bedziecie go bronić i daciesie wplątać w wojnę albo przegracie technologiczny wyscicg zagładzając swoje gospodarki albo stracicie pozycje obronną przed kolejnycm wrogim wam posunieciem.

   Gdyby amerykanie naprawde chcieli powstrzymać Irański program atomowy a nie udawać jego powstrzymywanie to swiat zna technologie jakie moga posłuzyc mu do zignorowania Irańskiej blokady cieśniny Ozmuz – po prostu zamiast na rope samochody jeździły by na elektryczność wytwarzaną nie z kopalin ale innych surowców. I tylko Ozmuz jest tym powszechnie znanym „powodem” dla którego „demokraci” jeszcze nie napadli na Iran robiąc mu „chirirgiczne bombardowania” instalacji atomowych.

   Tak więc skoro nie chodzi o „irański atom” ani bezpieczeństwo świata to chodzi o NWO i świat „PO” który by zaistniał potrzebuje spacyfikowania oozu Króla Północy jakiego trzeba zmusić do wojny (atakując jego partnera z jakim ma porozumienia) czy podstepem rozbroić. Rozbrojeniem i zaoraniem Rosji zajmował sie zarówno Gorbaczow jak i Jelcyn. Misja jak wiemy udała się z tylko częściowym sukcesem zaorano czy rozkrqdziono przemysł pozostawiając najgroźniejszą broń jaka są głowice atomowe.

   Tu jak „krulik z konopi” wyskakuje Keshe „oferując” darmową energię w zamian za swiatowe rozbrojenie. To co „oferuje” najprawdopodobniej od dawna jest tylko ułamkiem tego co się udało wycyganić od tzw „szaraków” w zamian za zgode na eksperymenty na ludziach. I ponieważ dar jest z serii „szklany bezwartościowy paciorek” nalezy sie przyjrzeć drugiej stronie DEALU.

   Ta z pozoru wyglada na „oczekiwaną” czyli masowe rozbrojenie i zycie w pokoju. I pomijajac to iż chazarzy zawsze kłamali to popatrzmy na inne konsekwencje takiego ruchu. Jesli celem jest Rosja czy ogólniej Słowianie to z uwagi na zapóźnienie technlogiczne miedzy nimi a zachodem wojna konwekcjonalna jest od razu skazana na przegraną. Tylko atom odstrasza od spełnienia „znanych od lat 50 przepowiedni o okupacji Rosjji przez NATO”. Dlatego tez Rosja jak i jej sojusznicy nie mogą dać się rozbroić.

   A ponieważ pan Keshe jakoś tak wyraźnie intencjonalnie chce przy okazji „zmusić” do podpisania „pokoju” wszelkich ludzi to w świetle CHIPOWAŃ czy innych podpisywań cyrografów jego misja śmierdzi podstępem. „Meteroryt Czelabiński” w świetle tego co sam przekazał mógł byc przez jego fundacje skierowany nad Rosje i samodzielnie rozwalony właśnie po to by ja przymusić do podpisania tego pokoju. Bo ona jako Król Północy jest celem tej wojny do której wszyscy karmicznie wracają jako nawiązanie do Egiptu i faraonów.

   W przepowiedniach Fatimskich jest mowa o „stateczkach” jakie napadną na Włochy (Watykan w domyśle). Ponieważ inwazja morska w dobie uzbrojenia NATO to samobójstwo jedynym czynnikiem mogącym dokonać takiej agresji są właśnie NOLe (UFO) jakie są w posiadaniu frakcji MAjan (nazistów) nad odtworzeniem których pracowali od jat 30 zeszłego wieku. Tu by pasowały niektóre linkowane tu sny o „wojnach i obrażeniach dokonywanych przez takie urzadzenia”.

   Chrystus przestrzegał przed „trojanami” przemawiającymi w Jego imieniu czy mówiącymi o pokoju. A pan Keshe śmierdzi bojakby było zainteresowanie jego „technologiami” które by działały już dawno byłby szał newsów w mediach. A jest cisza bo się „lemingi” od dołu mają burzyć na swoje rządy dokładnie jak to napisano w Protokołach Medrców Syjonu. Nastręcze Brata na Brata, Matkę na Ojca …. poprzez waśnie religijne, etyczne, polityczne, społeczne …. Wszystko by podzielone społaczeństwa żarły sie miedzy sobą będąc zaślepionymi na wroga całej Ludzkości.

   PS. Ja tez nie jestem ani nie reprezentuje Faraona. I to tez po cześci był powód agresji na faraonizm. Ale to wynika z natury. Technika opisana w innym poście pochodzi od bytu z jakim jestem w pewnym sensie związany.

   • Maria_st pisze:

    Od bytu ?
    Oj aj oj aj
    ja tam gonie wszelkie byty coby mnie nie prowadziły swoja sciezka.
    Taki galimatias jaki widzimy to jak galimatias w Umysle……i mamy jak mamy, chaos drzinformacyjny typowe…dobro i zło, dyabel i janioł….a z chaosu rodzi sie……..

 8. Mezamir pisze:

  Ofiary z ludzi u Druidów to kościelny mit.
  Druidzi składali ofiary z ludzi ale gdzie dowody?
  Kilka szkieletów na cmentarzu?
  Ktoś był i widział Druidów?Jak składają ofiary z ludzi?

  • Ktoś pisze:

   Byłeś i widziałaś jak na czarnej mszy wypruwają z niemowlaka flaki dla jahwe?
   Byłeś i widziałeś jak sie wedle talmudu rytualnie zabija?

   To też są przecież „mity”, nie?

   Czemu w chwilach największego zagrożenia dla społeczności miały one KAZANE złozyć człowieka w ofierze? Nawet w rodzimowierczych legendach są takie zapisy. Mnie interesuje CZEMU i KTO im KAZAŁ nie KTO dokonywał bo winni patrzac po obcnym relatywiźmie moralnym zawsze sie będa wypierać krwii z rąk jak na przykład KK Inkwizycji.

   Pamietaj, iż podobne techniki nie muszą swiadczyć o podobieństwie religijnych celów czy tozsamości czczonych bóśtw. To też jest myślołapka.

 9. nnka pisze:

  5.Kod Kurukszetra ( takie samo zgrupowanie planet w znaku Barana wokół gwiazdy Dzeta Piscium podobne jak 18 lutego 3102 p.n.e. w znaku Wodnika

  Mysle, ze tutaj dotykamy dużo głebszego zagadnienia. Kod Kurukszetra i samo zdarzenie jesli było warunkowane astrologiczne a historia jednej z grup Majów ( pochodzili od 4 braci) w Wedach mowa jest tylko o jednym Prahlad Nrsimha Prabhu- Wedy o Majach
  https://nnka.wordpress.com/2012/11/20/kod-kukuszetra-kod-atlantyda/

  i sam Don Alejandro w pewnien sposob odcina sie od Majów z Jukatanu, którzy mieli dostep do broni , a co za tym idzie prawdopodobnie odegrali ogromną rolę w owym konflikcie – to warunkowanie kodem wskazywałoby na przeniesienie go z innego „planu” daleko historycznie odległego i powiązanego z tym co nazywa sie walkami obcych ras – cywilizacji z wiadomymi skutkami. Tu wchodziw gre karmiczny cykl Maldek Apex i oczywiście świadomość PRZESTRZENI – czyli zapisy .
  https://nnka.wordpress.com/2012/10/31/zachodzi-jednak-pytanie-czy-te-historie-sa-wiarygodne-maldek-apex/

  https://nnka.wordpress.com/2011/12/18/karmiczny-problem-apex-potem-powielono-go-na-maldek-marsie-atlantydzie/

  https://nnka.wordpress.com/2013/01/28/defekty-z-apex-%E2%97%8F-stop-plec-to-biologia-czy-wybor-%E2%97%8F-homoseksualnosc/

  https://nnka.wordpress.com/2012/06/21/porzadek-w-papierach-maldek-czy-marduk-syndrom-apokalipsy-2012/

  https://nnka.wordpress.com/2011/10/19/podwojny-kalendarz-majow-2/

  https://nnka.wordpress.com/2012/10/23/czas-i-przestrzen-przypominaja-ser-szwajcarski-albo-durszlak-z-lejkami/

  https://nnka.wordpress.com/2012/10/22/cd-o-apexie-i-lutni/

  Ten szkic zostal zaczerpnięty ze strony:
  http://www.maya.net.pl/ pokazuje początki wędrówki . Do roku 2012 mamy powiązania karmiczne z takim układem planet https://nnka.wordpress.com/2011/10/19/droga-poczatki/

  Byc moze stąd tez pochodzi wizja wojny Don Alejadro i płynące ostrzeżenia.
  13 Przepowiednia – wojna i „Dzieci Słońca”

  Jako wybrany Aj Q’ji – Wandering Wolf w swoim życiu otrzymał 13 przepowiedni w formie wizji. O ostatniej, 13-ej opowiada dopiero teraz.
  https://nnka.wordpress.com/2012/12/22/13-przepowiednia-wojna-i-dzieci-slonca/

 10. nnka pisze:

  cyt ; (…) Amerykański specjalista Andrew Thomas jest przekonanym, że dawne podziemne tunele przeszywają kontynent północnoamerykański i łączą go z Europą i Wschodnią Azją. W niektórych miejscach znajdują się skrzyżowania tych tuneli – ich węzły. Jeden z takich węzłów znajduje się pod Mt. Shasta w Kalifornii. Stąd właśnie jedno z odgałęzień biegnie do wielkiej podziemnej przestrzeni znalezionej w 1980 roku pod dnem Oceanu Spokojnego nieopodal brzegów Kalifornii.

  Jeszcze jednym węzłem jest Tybet, który też jest podziurawiony podziemnymi tunelami z idealnie gładkimi ścianami. Buddyjscy mnisi twierdzą, że właśnie tutaj we wnętrzu gór i ziemi znajduje się legendarna Szamballa, w której zamieszkują święci mędrcy.
  Tunele o wieku 12.000 lat znalezione w Zachodniej Europie – są najmłodszymi, a ich konstrukcja jest najbardziej prymitywna ze wszystkich podziemnych budowli tego rodzaju.

  https://nnka.wordpress.com/2013/02/06/dawni-ludzie-czekali-na-atak-atomowy/

  I w związku z moim poprzednim komentarzem i liniami karmicznymi ;
  przyjmuje sie zazwyczaj , ze tunele służą jako schrony pomijając fakt, ze mogąa byc trasami po których przemieszczano sie podczas zmiany biegunów i zlodowaceń. Dosyc ciekawie był ujęty ten temat w filmie „Pojutrze” , gdzie wyjście na powierzchnię groziło śmiercią. Byc może wówczas kiedy „chłopcy bawili sie wojny” inni poznawali drogi ewakuacji ( świat podziemny) i istniały mapy. które w bezpieczny sposób pozwalały przemieszczać się na „Drugą Ziemię” Jest bardzo prawdopodbne że „narodziny w Jaskini”- wyjscie z jaskini ma zupelnie inne znaczenie mitologiczne niz aktualne interpretacje.

  • Ktoś pisze:

   Albo budując korytarze chronili się przed promieniotwórczym zewnętrzem, czy panującą tam postnuklearną zimą. Albo przed grasującymi tam wrogami jacy najechali planetę. Trudno powiedzieć czy korytarze wybudowano przed czy po ale jakby się szykowali to raczej byłyby one przestronne o równych ścianach a nie jak te rzeczywiste wyglądające jak mieszanina kutych i krasowych.

   • nnka pisze:

    w korytarzach były ukryte naturalnie przejścia… to była wysoka technologia o której my możemy snuć fantazje na ile tektonika płyt miała znaczenie w podziemnym swiecie i jak ogromną wiedzę posiadali przewodnicy.

   • White_Black_Feather pisze:

    We śnie mojej znajomej byłam przewodniczką 🙂 I najpierw wprowadziłam ich do jaskini. Tam czekało już dużo ludzi. Zostawiłam ich na jakiś czas, a potem wróciłam i wyprowadziłam całą grupę – podobno do… raju ; w tym jej śnie.
    Ale to jej sen, więc nie wiem, co znaczy.

 11. Dawid56 pisze:

  No cóż, ale jest jeszcze przesłanie Prometeusza -pierwszego odcinka opowieści o krwawym potworze z „Obcy ósmy pasażer Nostromo” Być może gadanie o istotach gadoidalnych , które pojawiły się na Ziemi jakieś 6000 lat temu i być może miały wpływ na „ponowne stworzenie człowieka” nie jest wcale pozbawione sensu.

 12. White_Black_Feather pisze:

  „Faktyczne przejście do piątego świata na poziomie mentalnym otworzy się 26 lipca 2013, tzn. po zakończeniu fazy synchronizacji. W tej chwili zatrzymaliśmy się na progu, czekamy na wszystkich maruderów, ale nie będziemy czekać w nieskończoność. Ci, którzy do lipca 2013 nie skorygują swoich egocentrycznych poglądów, zostaną w tyle. W procesie odnowy nie wolno jednak pominąć odpowiedzialności gatunku Homo sapiens za własne czyny i postępki operatywnego ego, dlatego nadal będzie dochodzić do eksplozji potężnych pól napięć.
  Właśnie to wyraża myśl o skoku kwantowym.

  Nasza świadomość musi porzucić stary poziom zakodowany w liczbach «12:60», aby impuls odnowy (kod «13:20») mógł dokonać zmian w nadchodzących latach. Nie zapominajmy, że program zastępczy «12:60» powołał do życia niezwykle zawężone światy iluzji. Ten program wciąż jeszcze wytwarza energie, prowadzące w kierunku załamania. Na zewnątrz zaznacza się to w sposób dość dramatyczny lub przypomina rozpadanie się domku z kart. Chcąc zażegnać wielu katastrofom życiowym, musi dojść do gwałtownej eliminacji światów iluzji z pomocą siły oświecenia. Zatem albo oświecenie, albo zrządzenia losu i katastrofy życiowe. Taka „huśtawka” może się utrzymywać do około 2020 roku. Teraz każdy ma wybór.
  ” H.Kotwicka
  http://www.maya.net.pl/opinie.php?LANG=pl&sub=listy&id=590

 13. Ktoś pisze:

  Ma ktoś może jaką informację kiedy ta akcja została zainicjowana?

  „Archetyp 6 Manik /Ręka
  ● WSPÓLNE CEREMONIE LAMÓW TYBETAŃSKICH i KAPŁANÓW MAJÓW
  ● Budowanie harmonii ● Pozytywny aspekt „pomidora”

  W Kalendarzu 13 Księżyców w dniu 10 stycznia br. otwiera się 28-dniowe spektrum siódmego księżyca synchronizacji, a wraz z nim „droga wymiany informacji z wyższymi poziomami”. Siódmy księżyc odsłania panoramę wcześniejszych działań i wskazuje kierunek wyzwań, które powinniśmy zaakceptować dla własnego dobra i dobra ogółu. Tu nabiera znaczenia osobiste zaangażowanie, które przesądzi o twoim dalszym rozwoju. Kinem miesiąca jest «6 Manik» /«Niebieska Rytmiczna Ręka» (kin 227). Energia «6 Manik» zapowiada równoważenie procesów, zero tolerancji dla egocentrycznych pobudek, ujęcie w karby ego, co nie obędzie się bez przejściowego chaosu, buntu, potyczek, niezadowolenia.

  W kalendarzu fraktalnym kin 227, «6 Manik», pobudził na nowo strumień życiodajnej energii, której fizyczne źródła mają swój początek na Jukatanie. 21 marca 1995 roku, w dniu «6 Manik», na Jukatanie lamowie tybetańscy i kapłani Majów odprawili rytualne ceremonie w intencji skierowania spirytualnej energii na Zachód.

  57 harmonia Tzolkin – Rezonansowy Spichlerz

  W dniach 8-11 stycznia br. „zwozimy ziarna do wspólnego ziemskiego spichlerza”, każdy z nas deponuje w nim własne nasiona – zdrowe, słabe, hybrydowe, które potem losowo dostajemy do wysiewu – nie wiemy które są czyje. Konsekwencje ponosimy wspólnie – „jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”. Dlatego zanim oddamy swoje ziarna do spichlerza, warto jest zrobić selekcję, oddzielić ziarno od plewy … w polu świadomości – w myślach, postawach, przekonanich…

  (listy z http://www.maya.net.pl/)

  • nnka pisze:

   Ma ktoś może jaką informację kiedy ta akcja została zainicjowana?

   Akcja zainicjonowana? Naprawdę nie wiesz co to kalendarz majów ? I nie mam na mysli tutaj interpretacji tylko sam mechanizm działania. Warto przypomniec, że Starozytni Majowie to przede wszystkim obserwatorzy nieba , wpływów na człowieka ( TAO) i matematycy. Porównywanie wiedzy Majów do bajania jest troche nie na miejscu co nie znaczy oczywiście, że każdy ze szczególna starannoscia powinien przestrzegać i praktykowac rytmy kinów. Wiele innych nurtów opisuje te same zjawiska wpływu energii na człowieka i srodowisko stąd wiedza jest dostępna.

   Gdyby nie „cywilizowany” swiat który zniszczył wiedzę ( częśc jest w Watykanie) starozytnych nie tylko Majów ale również innych nacji w tym Słowian dziś nie bylibysmy tak niedouczeni na temat otaczających nas zjawisk i nie musieli odkrywac tego co już dawno zostało zapisane w obserwacji a nie tylko domysłow z czym związane jest „przebiegunowanie” i koniec cyklu Czasu.

   • Ktoś pisze:

    Starożytni majowie (ich kapłani) bez wahania wyrywali setki serc w imię religijnej wiary dlatego ich gloryfikowanie to dla mnie „DZIWNOŚĆ”.

    Pytanie o korelacje jest związane z pierwszym pikiem o jakim pisałem w innym miejscu bo w tydzień czy dwa po drugim ktoś (całuśka gromadka) chciał zapolować na coś co go połknęło. Ponieważ tylko u was jest ta informacja interesuje mnie czy to konkretne buddyjsko-majańskie spotkanie zorganizowano (umówiono odbycie) przed pikiem bo „chcieli pomedytować (symultanicznie niejako)” czy po wystapieniu pierwszego piku (ratunkowo bo przeciwdziałali efektom) bo to ma fundamentalne dla mnie znaczenie zwłaszcza w konteksie informacji o „czarnym buddyźmie” jak i prezentowaniu przez samych buddystów zbeszczeszczonej odwróconej swastyki niz umieszczone na posągach Buddów.

    A to jak się liczy sam kalendarz ma w tym pytaniu marginalne znaczenie. Ani on ani jego „wibracje” zresztą i tak was przed niczym nie ochronią.

    PS. „Gdyby nie “cywilizowany” swiat który zniszczył wiedzę „- słyszała Pani kiedykowiek o praktyce „zacierania śladów czy likwidowania swiadków”? Dlaczego nie pomysli Pani iz oni mieli umrzeć bo się stali niebezpieczni przez wiedze i praktyki jakie czynili w przeszłości dla osiadłego w innym miejscu swojego „boga”. Świat nie jest czarnobiały i nie jedna grupa jest omajona asurowym „porządaniem władzy czy magicznych mocy”.

    PS.
    MAJA/ MARYJA – demon iluzji,
    majowie – czciciele tego demona (jedni z wielu),
    bajanie – oszukiwanie innych by ich zwieść. Wiedza do bajania nie ma nic wspólnego.

    • nnka pisze:

     Starożytni majowie (ich kapłani) bez wahania wyrywali setki serc w imię religijnej wiary dlatego ich gloryfikowanie to dla mnie “DZIWNOŚĆ

     Majowie czy Aztekowie wyrywali serca? Poza tym wiara nie ma nic do rzeczy z wiedzą jaka posiadali…
     Kazdy Polak to katolik dlatego matematyka jest głupia 😀 – MAYA

   • Ktoś pisze:

    Jeden poeta kiedyś pisał o „Polsce jako dzi(ewczynie) świata”. Widać nie tylko matematyka ale i zajęcia z języka są już OVERPOWERED. Udanego „zbawienia” z majami. Bedzięcie się czuli w nich jak w (kulinarnym) niebie.

 14. Ktoś pisze:

  „Buddyjski kraj i jego kultura sa od dawna pod patronatem jezuitow” – wcześniej „buddyści byli pod patronatem nazistów”. Orientuje się ktoś z was czy Majowie (zwłaszcza ci od ciągłego KOŃCA ŚWIATA) nie mają równie przedsiebiorczego promotora? Może tu tkwi problem w tym ponownym robieniu ludzkości w „kapucynka” na „przejście w n gestość” za jej plecami przykrecając wszelkie pozostałe swobody obywatelskie. Bo tak jakby cele jezuitów, fundacji Keshe i jeszcze masy innych syjonistyczno-nazistowskich ugrupowań mogących być zebranych pod kodem NWO się jakoś tak wspólnie zazębiają. Ale czyż to nie prawdziwy cud iż 99% obecnych inicjatyw „ratowania planety” zmierza w tym samym ANTY kierunku? By tak jak za dawnych lat użyć „cytrynki” do magicznego zasilenia wrogich im instalacji? Przecież pamietacie iz to kapłan jest tym który decyduje o wykorzystaniu waszej energii. I o tym czy ją wykorzysta na waszą korzyść czy jak to widać po „wstrząsach” zupełnie przeciwnie.

  • Maria_st pisze:

   no no no nie mozna sie z tym nie zgodzic

  • margo0307 pisze:

   Ktoś: „..Orientuje się ktoś z was czy Majowie (zwłaszcza ci od ciągłego KOŃCA ŚWIATA) nie mają równie przedsiebiorczego promotora? ..”

   Ktosiu, od którego z Majów usłyszałeś o końcu świata ? Bo ja nie słyszałam ani nie nie czytałam, by ktokolwiek z Majów mówił o jakimkolwiek końcu świata…
   O końcu kalendarza – i owszem 🙂
   Z tego co pamiętam, to tzw. „koniec świata” wziął swój początek z porąbanej książki Geryla „Proroctwo oriona” i to właśnie dzięki tej książce ścieko-media a przede wszystkim wydawcy książki obwieścili światu tą „radosna nowinę’…

   • Ktoś pisze:

    To skrót myślowy w domyśle mający oznaczać tych co tak niecierpliwie „medytują” otwierając portale/ wibracje/ kryształowe czaski czy to tam innego w celach działalności dla „zbawienia świata” dla przyciągniecia naiwnych cytrynek proklamowali.

    Nie mam już żadnego powodu wierzyć w uczciwość ich intencji. Interesujace jest to czy są sami organizatorami czy wrolowanymi w zorganizowanie słupami.

 15. Dawid56 pisze:

  A jednak „coś jest na rzeczy z 2013” i koncem 52-cyklu- w połowie cyklu miała miejsce harmoniczna konwergencja!

  • nnka pisze:

   połowa Czasu

  • White_Black_Feather pisze:

   Dawid56:
   „A jednak “coś jest na rzeczy z 2013″ i koncem 52-cyklu- w połowie cyklu miała miejsce harmoniczna konwergencja!”

   Jest coś na rzeczy Dawidzie56 z 2013 rokiem.
   Zmienił się „kierunek” naliczania Long Count. To, co jest naliczane tutaj
   http://www.dr-rock.biz/MayanDateCalculator.html
   po dacie 21.12.2012 jest już – niestety – błędnym naliczaniem. (chociaż bardzo jestem wdzięczna za ten kalkulator jego twórcom). Te rachuby cykli zapisane tutaj jako
   TZOLKIN i HAAB nie zmieniają „kierunku” naliczania, ale Long Count, którego podstawą jest TUN, zmienił „kierunek”. 21.12. A 22.grudnia weszliśmy w nowy cykl SŁOŃCA (w nowe SŁOŃCE), a 22.lutego w pierwszy cykl HAAB tej nowej Ery. W tej nowej Erze, nowym SŁOŃCU już inna będzie korelacja Long Caunt z TZOLKIN i HAAB niż przez ostatnie 5125 lat. I niedługo sobie przypomnę, kiedy będziemy wchodzić do Nowego Świata 🙂 (chociaż być może nie wszyscy świadomie?).

   A oto, jak według mnie teraz powinno wyglądać naliczanie Long Count:
   19.12.2012 – 12.19.19. 17. 19. 3.cauac
   21.12.2012 – 13. 0. 0. 0. 0. 4.ahau
   22.12.2012 – 12.19.19.17.19. 5.imix
   23.12.2012 – 12.19.19.19.17.18. 6.ik
   24.12. 2012 – 12.19.19.19.17.17. 7.akbal
   25.12.2012 – 12.19.19.19.17.16. 8.kan
   26.12.2012 – 12.19.19.19.17.15. 9.chiccan
   ….
   20.02.2013 – 12.19.19.19.14.19. 13. IQ
   21.02.2013 – 12.19.19.19.14.18. 1. AQ’AB’AL
   22.02.2013 – 12.19.19.19.14.17. 2. K’AT
   23.02.2013 – 12.19.19.19.14.16. 3. KAN
   itd.

   Zwróć uwagę na datę 21.02.2013. Tego dnia rozpoczęła się nowa runda cyklu HAAB. Sprawdziłam, że przez okres ostatnich kilkunastu cykli naliczania (może mi się uda sprawdzić, jak długo – czy przez cały cykl Long Count?), kolejne rundy HAAB rozpoczynały się w kinach (pieczęciach):
   Ik, Manik, Eb, Caban, Ik, Manik, Eb, Caban, Ik, Manik, Eb, Caban (IQ, KEJ, E, NO’J) itd., i każda w 5.KAYEB.
   A obecnie (jeśli moja intuicja podpowiada mi prawdziwie) pierwsza runda zaczęłaby się w kinie (pieczęci) AQ-AB-AL. Kolejne zatem rozpoczynałyby się w Lamat (Q’ANIL ), Ben ( AJ) i Etz’nab’ (TIJAX), ale wciąż każda w 5. KAYAB…

 16. Dawid56 pisze:

  Jesli runda Haaba sie rozpoczęła to zaczyna sie sie od 0 Pop i tak jest w sytemie Jaguara Wisdom wg Kennetha Johnsona
  http://www.jaguarwisdom.org/calendar.html
  sprawę początku haaba może wyjasnić tylko przeszłość.Np kiedy rozpoczynał się Haab w roku 1553 jak pisze Johnson czy to był rzeczywiście 26 lipca?

 17. Dawid56 pisze:

  Coś tu jest nie tak różnica pomiedzy systemem Jaguar Wisdom a Quiche wynosi 40 dni czyli 26 lipca 1553 nie przypadał dzień 0 Pop jakby chciał keneth Johnson.(łatwo sprawdzić)
  http://www.dr-rock.biz/MayanDateCalculator.html

 18. White_Black_Feather pisze:

  26 lipca 1553 nie przypadał dzień 0 Pop jakby chciał keneth Johnson.(łatwo sprawdzić)”
  No nie przypadała, ale dlaczego ten pan twierdzi, że to powinien być rok 1553?
  Np…. Królewski i Papieski Uniwersytet został założo­ny w Meksyku w 1553 roku.

  1 Ik, 0 POP przypada na 22. lipca 1557 (kal. gregorianski)
  a
  13.Eb, 0 POP przypada na 26 lipca w latach: 1540 –1543.(kal. gregorianski).

  Dlaczego dla Hiszpanów rok 1543 mógłby być ważny?
  Kiedy biskupi zorientowali się, że początek roku Majów jest ruchomy i kazali go zatrzymać?

  Hiszpański podbój Meksyku miał miejsce w latach 1519-1524.
  W roku 1535 Meksyk stał się siedzibą wicekróla Nowej Hiszpanii.

  „25 grudnia żeglarze dostrzegli kilka płaskich wysepek, które uznali za Los Reyes odkryte przez Saavedrę. Następnego dnia dostrzegli kolejne wyspy położone na 9° lub 10° szer. geogr. północnej, które nazwali „Corrales”. Przy jednej z nich rzucili na kotwice, ale nie znalazłszy nic ciekawego pożeglowali dalej. 6 stycznia 1543 na tej samej wysokości odkryli dziesięć niewielkich wysepek, które wydały im się tak piękne, że nazwali je „Los Jardines” (Ogrody). Zdaniem historyka Martina J. Noone’a był to prawdopodobnie atol Eniwetok. Pomiędzy Eniwetok i Ulithi, w sztormie jaki szalał od 6 do 23 stycznia, jeden z galeonów San Cristobal pilotowany przez Ginesa de Mafrę, członka wyprawy Magellana w latach 1519-1522, oddzielił się od flotylli, docierając do wyspy Mazaua, miejsca postoju Magellana w marcu-kwietniu 1521. Wyspa ta jest często mylnie identyfikowana z Limasawą leżącą na południe od Leyte.
  29 lutego flota dotarła do zatoki Baganga Bay (nazwali ją Malaga) na wschodnich wybrzeżach Mindanao. López de Villalobos nadał Mindanao nazwę Caesaria Karoli na cześć króla Karola V, bowiem wyglądała majestatycznie. Flota stała tu przez 32 dni, a załogi cierpiały głód. 31 marca postanowiono wyruszyć na poszukiwanie wyspy Mazaua, pamiętnej z dobrego przyjęcia wyprawy Magellana, ale przeciwny wiatr z północy uniemożliwił okrętom posuwanie się naprzód. Po 10-dniowych wysiłkach żeglarze zrezygnowali i popłynęli na południe, do Sarangani. Tymczasem w pierwszym tygodniu lipca pojawił się, nie wiadomo skąd, San Cristobal wyładowany zapasami żywności z wyspy Mazaua. 4 sierpnia San Juan i San Cristobal udały się na Leyte. W trzy dni później pojawili się Portugalczycy z listem gubernatora Moluków, który domagał się wyjaśnień, co robi flota hiszpańska na jego terenie. López de Villalobos odpowiedział listem datowanym 9 sierpnia, że Hiszpanie są w prawie, bowiem linia demarkacyjna nie została przekroczona.
  27 sierpnia San Juan, z Bernardo de la Torre jako kapitanem, wysłany został do Meksyku ze sprawozdaniem z dotychczasowych dokonań wyprawy. Torre popłynął na północny wschód wzdłuż archipelagu Marianów. Pomiędzy 24 a 27 stopniem szerokości geograficznej północnej zaobserwował dwie grupy niewielkich wysp – obecne archipelagi Kazan i Ogasawara. Wkrótce potem jednak dostał się w strefę sztormów i był zmuszony zawrócić.
  Villalobos opuścił Sarranggani by udać się ze swymi ostatnimi dwoma okrętami na Leyte, ale i tym razem plany pokrzyżowały przeciwne wiatry. San Juan i San Cristobal w kwietniu 1544 dotarły do wyspy Samar, gdzie nadano całemu archipelagowi nazwę Las Islas Felipinas na cześć króla Filipa II.
  (…)
  W kolejnych dziesięcioleciach Hiszpanie podporządkowali sobie wszystkie plemiona i ludy Meksyku. Do kraju napływała coraz liczniejsza grupa osadników. Indianie byli zmuszani do przyjmowania religii chrześcijańskiej. Wielu cierpiało w wyniku chorób i ciężkiej pracy fizycznej.

  „Według najnowszych badań, liczba ludności Meksyku w latach 1519-1565 spadła z 25 do 2,5 miliona ludzi. Hiszpanom mimo to, nie udało się nigdy całkowicie wyplenić miejscowej kultury.”

 19. White_Black_Feather pisze:

  „Dlatego, pomysł stałego dnia nowego roku był Majom całkowicie obcy, aż do roku 1541 n.e., gdy Jukatan został podbity przez Hiszpanów. Wówczas to początek haaba przypadł na gregoriańską datę 26 lipca.”
  Carl Colleman
  http://waha123.blox.pl/2006/06/Kalendarz-Majow-cz1.html

 20. White_Black_Feather pisze:

  Dawid56, czy zwróciłeś uwagę na fakt, że na tym kalkulatorze
  http://www.dr-rock.biz/MayanDateCalculator.html
  jako HAAB występuje zapis złożenia 20 liczb i 19 znaków, co daje cykl 20 x 19 czyli 380 dniowy, a nie 365 dniowy? Więc jak to możliwe (bo ja tu glupia jestem), że gdy wpisuję 0 pop + 365 dni, to wychodzi kolejna data z zapisem 0 pop?
  Przecież 365 dni podzielone przez 20 = 18.25, a nie 19, więc – jak to rozumiem – znak początkowy kolejnych początków HAABA powinien się przesuwać np. co cztery lata. Czy czegoś może tu nie rozumiem, a Ty mógłbyś mi wytłumaczyć?

 21. Dawid56 pisze:

  Proszę sprawdź masz tam 19 znaków, ale jeden ze znaków przynależy do tzw pechowych 5 dni , czyli wayeb albo uayeb czyli jest 18×20+5=365 dni zreszta te lata 1541-1543 są szczególne bo wtedy „padł” Jukatan i wtedy też odbyła sie ostatnia ceremonia „wyrywania serca” w latach 1541-1545 dal przebłagania Słonca-co ciekawe to mamy tutaj pewien ciąg 1540-1543 0 Pop przypada 26 lipca wg kalendrza gregoriańskiego a 16 lipca w/g juliańskiego w latach 1544-1545 0 pPop przypadało 25 lipca( gregoriański) i 15 lipca( juliański).I co najciekawsze to 15 lipca (wg juliańskiego) 25 lipca gregoriańskiego w roku 1545 mielismy do czynienia z korelacją Haaba i tzolkina czyli 52 letniego cyklu ( ta sama symbolika jak obecnie 2 kwietnia 2013!!!
  http://www.jukatan.host.sk/wierzenia_az.html

  • White_Black_Feather pisze:

   Dawdzie56:
   cyt. ze strony: http://www.world-mysteries.com/sar_3.htm
   For most of Maya history the first day of Pop was denoted by 0 Pop and the last by 19 Pop.[!!!!]
   However, on the eve of the Spanish conquest the first day of Pop began to be numbered 1, and the last day 20 (except for Uayeb), so that the year began with 1 Pop and ended with 5 Uayeb.”

   Poprawki zostały wprowadzone przez Hiszpanów (biskupów hiszpańskich), ale czy masz pewność, że nie są to poprawki zaburzające prawidłowe odczytywanie zapisów stosowanych przez Majów, Azteków albo ich przodków? A może zaadoptowali te informacje, które byli w stanie zrozumieć, przyjąć? A może po to, żeby móc kontynuować „swój ŚWIAT w nieskończoność jak wąż gryzący swój własny ogon?

   „I co najciekawsze to 15 lipca (wg juliańskiego) 25 lipca gregoriańskiego w roku 1545 mielismy do czynienia z korelacją Haaba i tzolkina czyli 52 letniego cyklu (ta sama symbolika jak obecnie 2 kwietnia 2013!!!”

   No właśnie, właśnie!!!
   To ciekawe, dlaczego wszystko jest TAKIE SAMO? Dlaczego naliczanie jest kontynuowane bez zmiany „kierunku”. Tylko zmiana kierunku umożliwiłaby przejście przez Punkt Zero… Odwrócenie „kierunku” to na przykład odwrócenie „biegunowości” planety albo sił yang – yin.

   I jeszcze jedna ciekawostka:
   „Baktun – Wikipedia, wolna encyklopedia
   pl.wikipedia.org/wiki/Baktun

   „Data 13 sierpnia 3114 p.n.e. z

   ostała przyjęta według korelacji Goodmana- Martineza-Thompsona jako data początkowa cyklu LONG COUNT. Inne to np. 10 lutego 3641 p.n.e., 10 sierpnia 3214 p.n.e.” http://pl.wikipedia.org/wiki/Baktun

   Jeśli użyjemy kalkulatora http://www.dr-rock.biz/MayanDateCalculator.html i do tej daty 13 sierpnia 3114 p.n.e. dodamy 1872000 dni – bo tyle dni obejmuje rachuba LONG COUNT – to otrzymujemy datę początku kolejnego cyklu LONG COUNT i – UWAGA: NIE JEST TO DATA 22.grudnia 2013, lecz

   23. GRUDNIA 2013 !!!

   Sami możecie to sprawdzić.

   • White_Black_Feather pisze:

    W DNIU 22.grudnia mamy zapis:
    5.IMIX 4.KANKIN,
    co może znaczyć PIĄTE SŁOŃCE – IMIX, IMOX w CZWARTYM ŚWIECIE – KANKIN… i może to być ostatni dzień tego cyklu LONG COUNT…
    A w dniu 23.GRUDNIA mamy zapis:
    6.IK 5.KANKIN
    czyli tego dnia mogło nastąpić przejście z PIĄTEGO SŁOŃCA – IMIX,IMOX do SZÓSTEGO SŁOŃCA – IQ,IK
    oraz
    z CZWARTEGO ŚWIATA – KANKIN do PIĄTEGO ŚWIATA – KANKIN:
    Mamy zapis przejścia:
    5.IMOX —> 6.IK 22.12
    4.KANKIN –> 5.IMOX 23.12

    W DNIU 21.GRUDNIA 2013 mamy zapis:
    4. ahau 3.KANKIN,
    co MOŻE ZNACZYĆ, że zakończyło się CZWARTE SŁOŃCE – AHAU w TRZECIM ŚWIECIE – KANKIN, a
    W DNIU 22.GRUDNIA mamy zapis:
    5.IMIX 4.KANKIN
    czyli PIĄTE SŁOŃCE w CZWARTYM ŚWIECIE – KANKIN…
    4.AHAU –> 5.IMIX 21.12
    3.KANKIN – 4.KANKIN 22.12

    Czy to aby nie jest to samo, co stało się około 5125 lat temu?

    POWTÓRKA???

    ******
    No cóż, według mnie – tak podpowiada mi intuicja – jeden „kierunek” całej rundy LONG COUNT związany jest z rozwojem materii i danej cywilizacji (inwolucja ducha), a „przeciwny kierunek” z rozwojem ducha w materii (ewolucja ducha).

    Natomiast MOUNT GLIF – MONT GLYPH według moich intuicji także może „poruszać się w dwóch kierunkach: jeden „kierunek” związany jest z rozwojem świadomości (ewolucją świadomości), a „przeciwny kierunek” związany jest z „upadkiem” (inwolucją świadomości) – atrofią, zawężaniem świadomości…

    Maya to nie naród, ale dusze we wcieleniach ludzkich, które znajdują się w tych wszystkich SŁOŃCACH i ŚWIATACH. Są oni Strażnikami wiedzy, dzięki której ci, którzy chcą się przebudzić z zagubienia w czaso-przesrzeniach SŁOŃC I ŚWIATÓW, mieli taką możliwość.

 22. nnka pisze:

  wczoraj zwróciłam uwagę na taką zalezoność . Zarówno Hopi ( pochodzący od majów) jak i Majowie mówia o zamknięciu okna w 2015. W tym tez roku kończy sie w Polsce kadencja Sejmu, Rządu i Prezydenta.

 23. Dawid56 pisze:

  White_black_Feather w kalkulatorze, który podałem http://www.dr-rock.biz/MayanDateCalculator.html proszę do daty 11 sierpnia 3114 p.n.e (LC 0.0.0.0.0) dodaj 1872000 – otrzymujesz dokładnie 21 Dec 2012 ( inaczej nie wychodzi)- przyjmuje korelację GMT 584283.

 24. White_Black_Feather pisze:

  Dawid56„proszę do daty 11 sierpnia 3114 p.n.e „

  Dlaczego do daty 11. sierpnia 3114 p.n.e, a nie 13. sierpnia???
  Podałam żródło, gdzie podana jest data 13, a nie 11.sierpnia.
  Podam jeszcze raz:
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Baktun

 25. Dawid56 pisze:

  Sprawa jest wielce dyskusyjna ta korelacja która podałem to 584283 a Twoja 584285 i ta daje 23 grudnia 2012 jako LC 13.0.0.0.0. W zasadzie korelacja GMT oznacza korelacje 11 sierpnia-12 sierpnia-13 sierpnia p.n.e albo inaczej 584283-584284-584285 przy czym korelacja Thompsona to 584285 która przyjmuje jako LC = 0.0.0.0.0 własnie 13 sierpnia 3114 p.n.e
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Kalendarz_Maj%C3%B3w

 26. White_Black_Feather pisze:

  Patrick Geryl opiera na tym, że 21 grudnia 2012 roku dobiegnie końca majowski cykl czasowy, który rozpoczął się 13 sierpnia 3114 roku p.n.e.

  A kiedy według Argullesa rozpoczał się początek LONG COUNT?
  Wiem, że „26 lipca 2012 r. rozpoczął się nowy rok w rytmie Kalendarza 13 Księżyców.”
  Ale nie wiem https://nnka.wordpress.com/2012/10/27/rok-7-wichru-2012-2013/

  cyt. z Wikipedii:
  „”Datą początkową (zerową) Długiej Rachuby jest według zapisów data: 13.0.0.0.0. 4. ahau 8. cumhu. Jednak ze względu na trudności w przypisaniu datom kalendarza Majów ich odpowiedników w kalendarzach „europejskich” (tzw. problem korelacji), nie jest pewne, jakiej dacie tych kalendarzy ona odpowiada. Proponowane były m.in. 10 lutego 3641 p.n.e., 11 lutego 3374 p.n.e. (korelacja Makemson, 1946), 15 października 3374 p.n.e. (korelacja Spindena, 1930), 10 sierpnia 3214 p.n.e., 11 sierpnia 3114 p.n.e. (korelacja Goodmana, 1905), 12 sierpnia 3114 p.n.e. (korelacja Martineza, 1926) i 13 sierpnia 3114 p.n.e. (korelacja Thompsona, 1927).
  Obecnie najpowszechniej przyjmowaną przez majologów jest korelacja Goodmana-Martineza-Thompsona (GMT, 1935)[1], według której data zerowa to 11 sierpnia (według ekstrapolowanego wstecz kalendarza gregoriańskiego), czyli 6 września (według ekstrapolowanego wstecz kalendarza juliańskiego) 3114 p.n.e. (–3113, według przyjętej w 1740 astronomicznej notacji Cassiniego).”

  11.sierpnia + 1872000 –> 21.grudnia 2012
  13.sierpnia +1872000 –> 23.grudnia 2012

 27. White_Black_Feather pisze:

  Dawid56:
  Sprawa jest wielce dyskusyjna”
  No właśnie 🙂

 28. White_Black_Feather pisze:

  Jeszcze jedna sprawa dyskusyjna:

  cyt. ze strony: http://www.world-mysteries.com/sar_3.htm
  „For most of Maya history the first day of Pop was denoted by 0 Pop and the last by 19 Pop.[!!!!] However, on the eve of the Spanish conquest the first day of Pop began to be numbered 1, and the last day 20 (except for Uayeb), so that the year began with 1 Pop and ended with 5 Uayeb.”

  Tłumaczenie: „Dla większości Majów historycznie pierwszy dzień Pop był oznaczany jako 0 Pop i ostatni przez 19 Pop. [!!!] Jednak w przeddzień hiszpańskiego podboju pierwszy dzień Pop był numerowany jako 1. [pierwszy] oraz jako ostatni dzień czyli 20. [dwudziesty] (z wyjątkiem [miesiąca] Uayeb) tak, że [ówczesny] rok rozpoczął się w 1 Pop i zakończył w 5 Uayeb „.

  To może oznaczać, że początek roku był ruchomy…
  0 pop
  1 wo / uo
  2 sip/ zip
  3 sotz/ zodz
  4 sek/ zec
  5 xul
  6 yaxkin
  7 mol
  8 chen
  9 yax
  10 sak/zac
  11 ceh/keh
  12 mac/mak
  13 kankin
  14 muwan/ muan
  15 pax
  16 kayab
  17cumku
  18 wayeb
  19 pop
  0 wo
  1 sip
  2 sotz
  3 sek
  4 xul
  5 yaxkin
  6 mol
  7 chen
  8 yax
  9 sak/zac
  10 ceh/keh
  11 mac/mak
  12 kankin
  13 muwan/ muan
  14 pax
  15 kayab
  16cumku
  17 wayeb
  18 pop
  19 wo
  0 sip
  itd.

  Można sprawdzić TUTAJ: http://www.dr-rock.biz/MayanDateCalculator.html, że zapis 0 Pop oraz 4 Wayeb dzieli 364 dni. Następny dzień zaczyna się znowu od zapisu 0 Pop.

  W tym kalkulatorze internetowym uwzględniającym korelacje różnych kalendarzy, nie ma w ogóle takiego zapisu: 5 uayeb/wayeb. Jest zaps 0 wayeb, który przypada np. na 5 lipca 3114 p.n.e – kalendarz gregoriański (13.czerwiec – kal. juliański) i jest zapis 4 wayeb, który przypada na 9 lipca 3114p.n.e.(17.lipca – kal. juliański).

 29. Dawid56 pisze:

  Tak są dwie szkoły.Jedna która liczy kazdy miesiąc Haaba zaczynamy od zera a druga szkoła mówi że od 1 Znalazłem też taki zapis wg kalkulatora (jeszcze w DOSIE) IWALUT 1 POP,2POP,…,19 POP, 20POP lub O POP,1 POP, 2 POP,…,18POP, 19,POP.Czyli jedynka będzie odpowiadać jedynce natomiast 0 to 20 ale będzie rózny początek raz 0 POP raz 1 POP, chciaz korelacja z Tzolkinem będzie podobna 2 IK będzie odpowiadać 5 Wayeb ( w IWALUT), 2IK-0POP w http://www.dr-rock.biz/MayanDateCalculator.html,Natomiast 3Akbal wobu kalendarzach odpowiada 1 POP

  • White_Black_Feather pisze:

   Coś ciekawego zaobserwowałam.
   To mogło być złożenie 19 x 19.
   0 pop
   1 wo / uo
   2 sip/ zip
   3 sotz/ zodz
   4 sek/ zec
   5 xul
   6 yaxkin
   7 mol
   8 chen
   9 yax
   10 sak/zac
   11 ceh/keh
   12 mac/mak
   13 kankin
   14 muwan/ muan
   15 pax
   16 kayab
   17cumku
   18 wayeb
   19 pop

   czyli w takim układzie jest 19 znaków i 19 liczb.

   I tu ciekawostka: 19 x 19 = 361. Jako znawca kalendarzy Majów powiesz może, że takiego cyklu nie ma. Może i nie ma… Ale spróbuj na chwilę przyjąć, że jest i sprawdzić, co z tego faktu by wynikało. Taki cykl nazwę umownie „VULCANO”.
   Gdy taki cykl VULCANO połączymy z cyklem TUN: 360 x 361 dni = daje to okres 129960 dni.

   Jaki to ma związek z cyklem 365 dni? Sprawdźmy:

   Po pierwsze:
   Korelacja TUN i HAAB:
   360 x 365 dni = 131400 dni.
   Jaka jest różnica między korelacją TUN i VULCANO oraz TUN i HAAB?
   131400 – 129960 = 1440 dni.

   Gdy te 1440 dni podzielimy na 360, otrzymujemy liczbę 4.
   Podsumowanie:
   129960 : 360 = 361
   361 + 4 = 365.
   360 x 361 + 360 x 4 = 129960 + 1440 = 131400.
   czyli
   131400 : 360 = 365 dni.

   Po drugie: 129960: 365 = 356,054794520548
   Hmmm… chyba o czymś takim pisała H.Kotwicka jako o złożeniu 356 z 356 dotyczącym Mont Glyph….

   Możemy jeszcze sprawdzić korelacje TZOLKIN i VULCANO:
   260 x 361 = 93860 dni.
   Jaki to ma związek ze złożeniem cyklu HAAB i TZOLKIN?
   260 x 365 = 94900 dni.
   Różnica w dniach korelacji TOLKIN z VULCANO oraz TZOLKIN i HAAB:
   94900 – 93860 = 1040 dni.
   Ile cykli TZOLKIN mieści się w tym okresie?
   1040: 260 = 4

   Stąd analogicznie:
   94900 dni = 93860 + 1040 = 260 x 361 + 260 x 4.
   czyli 94900 : 260 = 365 (361 + 4) dni.
   Oto wyraźnie widać korelacje TZOLKINa, VULKANO oraz HAAB.

   I wygląda na to, że TUN jest czymś w rodzaju 360.stopniowego „miernika” stopniowych zależności i korelacji ruchu Ziemi, Księżyca i Słońca w kosmosie.
   Natomiast TZOLKIN jest czymś w rodzaju 260. stopniowego „miernika”.

   Intuicja podpowiada mi, że MONT GLYPH jest „złożeniem” czy układem cykli TZOLKIN i VULCANO oraz HAAB, ale MONT GLYPH jest nieco bardziej skomplikowanym system naliczania niż LONG COUNT. Bo z z korelacji TZOLKINA i VULCANO z TUN wynika cykl HAAB.

   Połączenie MONT GLYPH z LONG COUNT jest zapisem czaso-przestrzeni wielu SŁOŃC i ŚWIATÓW. Jest zapisem czasu i przestrzeni o różnych kodach i wpływach różnych kosmicznych energii w różnych SŁOŃCACH I ŚWIATACH.

   • Ktoś pisze:

    TZOLKIN = 2x NIEBIANSKIE PNIE x ZIEMSKIE KORZENIE z TAOizmu.

    Daty „końca świata” będą się rozjeżdzać gdyż Ziemia wypadła z orbity i na moje wyczucie nalezy zastosować całkowicie eksperymentalny sposób liczenia któy i t ak nie zmieni efektu bo ON już nie przyjdzie.

    Ważniejsze jest to co byście chciały by się stało pod koniec marca w te „szczególne dni” bo „końców świata” majanie jeszcze kilkaset ogłoszą nim się dokumentnie poddadzą ich sponsorzy a oni sami zrozumieją iż są pacynkami globalistycznej polityki.

    PS. Teraz jest 1 Słońce nie 5 czy 6. PIERWSZE.

   • White_Black_Feather pisze:

    Ktoś pisze::
    „PS. Teraz jest 1 Słońce nie 5 czy 6. PIERWSZE.”

    No widzisz sam, że to zależy dla kogo, ponieważ:
    „Daty “końca świata” będą się rozjeżdzać gdyż Ziemia wypadła z orbity i na moje wyczucie nalezy zastosować całkowicie eksperymentalny sposób liczenia któy i t ak nie zmieni efektu bo ON już nie przyjdzie.”

    „ON” – znaczy koniec świata? A co to znaczy „koniec świata”? dla każdego może znaczyć co innego. To też zależy od tego, co kto „podstawia” sobie pod słowo „świat”.

    Nie wiem, czy Ziemia wypadła ze swojej orbity czy nie. Ale jeśli nawet, to jestem spokojna, ponieważ miałam sny o zaburzeniach pola grawitacyjnego Ziemi, a nawet o wypadnięciu Ziemi z orbity. Jednak po – w tym śnie wydawało mi się kilku minutach,( ale wiadomo, że czas jest względny) – nowa orbita ustabilizowała się. I Ziemi, a nawet ludziom, chociaż nie wszystkim, udało się przeżyć.

   • Ktoś pisze:

    ON czyli ten którego tak usilnie jako „zbawcę ludzkości” próbują przywołać.

    1 Słońce (nowy cykl) – 5 czakry – białej czakry.

 30. Dawid56 pisze:

  Jeśli podzielimy 356,054794520548:12 to otrzymamy około 29,67 dnia czy nieco więcej niz wynosi miesiąc synodyczny(29,53 dnia)

  • White_Black_Feather pisze:

   Czy to możliwe, że rzeczywisty czas w okolicach równika „płynie” inaczej niż w okolicach zwrotników lub w okolicach biegunów? A ten, który jest „oficjalny”, jest bardzo umowny?
   Przecież Ziemia nie jest płaska 🙂

 31. Maria_st pisze:

  Ja mam szczęście mnie tam stare kalendarze nie rajcuja a te jaja z Majami moga sie okazac zbukami.

  • White_Black_Feather pisze:

   A inne jaja zamienią się w kolorowe berety, niekoniecznie różowe, ale i to jest możliwe.

   Ja też mam szczęście, bo stare kalendarze mogą się jeszcze okazać dużo nowszymi niż te niby nowe. Ale wcale tak być nie musi.

 32. Maria_st pisze:

  Ponoc ci co to wolaja tam Kogos to maja z nim caly czas kontakt na swoich obrzedach zwanych satanistycznymi…znaczy szatana wołaja……..ha ha ha normalnie jazda na calego….kogos, cos wolaja a wyciagaja brudy z siebie i zamiast to oczyscic to sie w ciaz w tym swoim bagnie taplaja i innych niczym w wir wciągaja…..
  Nieznajomośc gubi
  Znajomosc ratuje
  No ale nieraz jak to sie mowi diabel kule nosi / diabel ma byc w cudzyslowie ale co mi sie klawi zaczyna psuc, chyba psubrat mi ja przestawia — ha ha ha /

 33. PiS.da pisze:

  3 MARCA 2013 godz. 15:30

  PILNE WEZWANIE BOGA OJCA DO LUDZKOŚCI.

  Dziedzictwo Moje,ludu Mój pokój wam.

  Ten świat, który znacie wkrótce będzie przemieniony i stworzony od nowa. Wszystko się zmieni z jednej chwili na drugą, nic z tego, co znacie nie zostanie; wszystko zostanie odnowione Moją Bożą wolą i Miłosierdziem. W Moim odnowionym świecie będziecie nowymi istotami,będziecie nowymi stworzeniami,będziecie uduchowieni i będziecie żyli z Bogiem i dla Boga. Nie będziecie się starzeć, już nie będziecie podlegać upływowi czasu, ale Woli Bożej, która jest miłością, życiem, obfitością.

  Moje Jeruzalem Niebieskie jest tym rajem, które zachowuję dla Moich dzieci, które dochowają Mi wierności, w próbie oczyszczenia. W Moim nowym niebie i Mojej nowej ziemi, Chwała Boża będzie z wami. Odkryjcie dzieci Moje, świat duchowy, gdzie wszystko jest możliwe; gdzie wszystko będzie wam dane, gdy tylko o tym pomyślicie. Już nie będziecie niewolnikami waszych ciał, bo duch będzie panował nad materią. Będziecie stworzeniami uduchowionymi w uduchowionym świecie; Duch Święty będzie w jedności z wami, i stworzenie ukształtowane będzie w jedną esencję; miłości, radości i harmonii.

  Dzieci Moje, Dziedzictwo Moje, mówię wam, abyście to wszystko sobie przemyślały w waszych sercach,by posłużyło wam to jutro dla waszego umocnienia i nadziei w momentach trudnych, które przejdziecie. Ta obietnica życia pomoże wam zaufać Bogu, i zachęci do pójścia naprzód, w dniach oczyszczenia, które się do was zbliżają. Przygotujcie się, zatem dzieci Moje, bo Moje przebudzenie waszych sumień nadejdzie w niespodziewanym momencie. Czuwajcie i módlcie się,aby kiedy staniecie przed Bogiem,wasze lampy były zapalone i byście mogli być osądzeni.

  Wiele dusz nie będzie już mogło powrócić na ten świat i będą stracone, bo nie przygotowały się; wiele nie wytrzyma przekroczenia bram wieczności. Dla tego dzieci Moje, proszę was przygotujcie się duchowo;, oczyszczając wasze serca; nawracajcie się i nie grzeszcie więcej; porzućcie wasz upór i weźcie z całą powagą i odpowiedzialnością, to wielkie wydarzenie, które zmieni wasze życie. Wielkie ostrzeżenie przybliży was albo oddali od Królestwa Bożego! Zdecydujcie, już teraz, po której stronie się opowiecie, bo czas nie jest już czasem.

  Trąby Mojej Bożej sprawiedliwości znów zabrzmią,ogłaszając nadejście Mojego ostrzeżenia i początku wielkiego ucisku. Bądźcie czujni na znaki na niebie, bo wasze oczy ujrzą zjawiska duchowe i kosmiczne nigdy przedtem niewidziane. Zbliżają się dni Królestwa Bożego radujcie się i weselcie się w Bogu, bo nadchodzi, aby królować w sprawiedliwości nad wszystkimi narodami świata. Pozostańcie w Moim pokoju, ludu Mój dziedzictwo Moje. Wasz Ojciec Jahwe, Pan wszystkich narodów.

  Niech Moje orędzia będą znana po wszystkie krańce ziemi.

  • Maria_st pisze:

   Jak nie samuel, to anioly a teraz same slowa BOGA OJCA DO LUDZKOŚCI.
   Ciekawy ten wysyp grzybów.
   I wszedzie ten sam temat przewodni…
   ostrzezenia..
   nawrocenia
   nadzieja zycia po smierci…
   „Trąby Mojej Bożej sprawiedliwości znów zabrzmią,ogłaszając nadejście Mojego ostrzeżenia i początku wielkiego ucisku.”
   no ucisk to mamy jak ziemianie powstali z gliny czy w wyobrazni czyjejs….a tu znowu objawienie ze nas ucisnie cos wiecej…….no nie ma co……radosna ci to nowina…..
   „Wasz Ojciec Jahwe, Pan wszystkich narodów.”
   a to jest akurat ta prawda co to sie mowi i pisze……g.w.o prawda…..
   na drzewo banany prostowac panie ze swoimi kaplanami felernymi…

   Prawdziwy to PoPis…….da

 34. kira pisze:

  Dlaczego USA udają, że się nic nie dzieje w czasie jak Iran kończy odwirowywać ostatnią tonę 3% mieszanki uranowej. Iran obecnie ma 550 kg uranu 235 wzbogaconego do 20% i około 50 kg uranu wzbogaconego do 90%. Sam premier Iranu powiedział w TV, że pierwszy test broni jadrowej będzie przeprowadzony na terenie Izraela i ten kraj zniknie. Terorystyczna Fundacja Kesha pod przekrywką wynalazków i pokoju obiecuje naiwnym nowe technologie po to, aby Irań dokończył budowę broni nuklearnej.

 35. Maria_st pisze:

  kira a skad masz takie informacje—-co i ile w czym i dlaczego ?
  znowu PoPis na calego?

 36. Dawid56 pisze:

  Muszę oddać honor Madame.Moim błedem było sytuowanie jakis nadzwyczajnych wydarzeń na okres kiedy mamy na niebie konstrukcje tzw. Palców Bozych.Takie konstrukcje między innymi z uwagi na retrogradacyjnA pozycję Jowisza towarzyszyły nam od grudnia 2012.Otóz wydaje sie że ta kostrukcja Palców Bozych( sama nazwa wskazuje?) jest pewnego rodzaju parasolem ochronnym.Niestety na dniach konstrukcje Palców Bożych się rozhemetyzuą i powoli zacznie zacieśniac się trzecia kwadratura Uran Pluton.Mam wrażenie że te kostrukcje Palców Bozych jednocześnie „słuzyły” budowaniu niebezpiecznych napięć.Pozostaje jedno zasadnicze pytanie -jak ludzkosć XXI wieku poradzi sobie z ich pokojowym rozładowaniem?..

  • margo0307 pisze:

   Dawid56 pisze: „..wydaje sie że ta kostrukcja Palców Bozych( sama nazwa wskazuje?) jest pewnego rodzaju parasolem ochronnym..”
   Co prawda nie znam się zanadto na astrologii, wiem jednak, że w numerologii tzw. „Palec Boży” symbolizuje wielce znaczące wydarzenia …
   W moim przypadku, w latach „Palca Bożego” zdawałam maturę 🙂 , zawierałam związek małżeński 🙂 , opłakiwałam śmierć mamy a także śmierć brata… 😦

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s