Ciekawy komentarz : dopiero 31 marca 2013 r.!

  Dawid56 : Luty 20, 2013

Otóż wszystko można spychać na NWO iluminatów, etc. ALE NIE O TO CHODZI aby mówić że wszystko jest O.K. i nic się nie dzieje. Nie twierdzę jednak, że w okolicy 31 marca 2013 nastąpią trzydniowe ciemności. Ale z tą datą jest związanych za dużo różnych zbiegów okoliczności.

 1. Myślę że należałoby je wszystkie wymienić:
  1.Koniunkcja górna Wenus
  2.Pełnia uranowa w koniunkcji z Marsem i Wenus w kwadraturze do Plutona
  3.Końcowa data przedziału tzw złotego podziału z 21.12.2013 (14.07.2012-31.03.2013)
  4.Pierwszy dzień Wielkiejnocy –święta Zmartwychwstania
  5.Kod Kurukszetra ( takie samo zgrupowanie planet w znaku Barana wokół gwiazdy Dzeta Piscium podobne jak 18 lutego 3102 p.n.e. w znaku Wodnika
  6.13 Ahau wypadający właśnie 31.03.2013 wg systemu Quiche
  7.Konfiguracja Palca Bożego podobnie jak 28 grudnia 2012
  8.Symbolicznie okres zimy 2012/wiosna 2013 zawarty był pomiędzy dwoma palcami bożymi
  9.Patrząc na koło będąc na szczycie cyklu w Koziorożcu 10 okres od 10 do 12 to spadek z tej góry bo działa dodatkowo grawitacja.

linia10

  

I przy okazji zmiany papieża :  Proroctwo Ratzingera

”Proroctwa Ostrzeżenia”: „Proroctwa Ostrzeżenia” współczesnej, irlandzkiej wizjonerki, zarejestrowane 9 listopada 2010 (kin 215 – 7 Orzeł):

Bardzo niepokojąco zapowiada też się najbliższa przyszłość Kościoła Katolickiego, m.in. szykuje się wielka schizma. Benedykt XVI będzie pierwszym papieżem, który zostanie zmuszony do rezygnacji ze stanowiska, nowy papież, który zajmie jego miejsce, będzie zapowiadany przez Biblię, Fałszywy Prorok!!! Zacznie on wprowadzać wiele zmian w Kościele, tak że doprowadzi do zjednoczenia z innymi kościołami. Zmiany te nie będą jednak pochodzić od Boga i będą co raz bardziej oddalać od Boga Kościół Katolicki…
(…) Najpoważniejszym zagrożeniem będzie zniesienie Najświętszego Sakramentu, stanie to się stopniowo i prawie niezauważalnie, przez zmianę kilku słów w Liturgii Eucharystycznej, zmiana ta spowoduje, że Jezus przestanie być obecny podczas mszy. (…) Doprowadzi to do wielkiego rozłamu w Kościele. (…) Zostanie zakazane też Pismo Święte. (…) Biskup będzie przeciwko biskupowi, ksiądz przeciwko księdzu. Będzie to sytuacja istnie dramatyczna, bo będziemy mieli do wyboru podporządkowanie się nowemu atrakcyjnemu Kościołowi bez Chrystusa, albo pozostać wierni Jezusowi, co wiąże się z prześladowaniem. Ostatecznie Kościół Katolicki, który będzie wtedy już pustą skorupą bez Boga upadnie, a Fałszywy Prorok podporządkuje go fałszywej ogólnoświatowej religii, na czele której stanie sam Antychryst.
http://www.maya.net.pl/

Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

76 odpowiedzi na „Ciekawy komentarz : dopiero 31 marca 2013 r.!

 1. Maria_st pisze:

  Ja mam szczęście mnie tam stare kalendarze nie rajcuja a te jaja z Majami moga sie okazac zbukami.

  • White_Black_Feather pisze:

   A inne jaja zamienią się w kolorowe berety, niekoniecznie różowe, ale i to jest możliwe.

   Ja też mam szczęście, bo stare kalendarze mogą się jeszcze okazać dużo nowszymi niż te niby nowe. Ale wcale tak być nie musi.

 2. Maria_st pisze:

  Ponoc ci co to wolaja tam Kogos to maja z nim caly czas kontakt na swoich obrzedach zwanych satanistycznymi…znaczy szatana wołaja……..ha ha ha normalnie jazda na calego….kogos, cos wolaja a wyciagaja brudy z siebie i zamiast to oczyscic to sie w ciaz w tym swoim bagnie taplaja i innych niczym w wir wciągaja…..
  Nieznajomośc gubi
  Znajomosc ratuje
  No ale nieraz jak to sie mowi diabel kule nosi / diabel ma byc w cudzyslowie ale co mi sie klawi zaczyna psuc, chyba psubrat mi ja przestawia — ha ha ha /

 3. PiS.da pisze:

  3 MARCA 2013 godz. 15:30

  PILNE WEZWANIE BOGA OJCA DO LUDZKOŚCI.

  Dziedzictwo Moje,ludu Mój pokój wam.

  Ten świat, który znacie wkrótce będzie przemieniony i stworzony od nowa. Wszystko się zmieni z jednej chwili na drugą, nic z tego, co znacie nie zostanie; wszystko zostanie odnowione Moją Bożą wolą i Miłosierdziem. W Moim odnowionym świecie będziecie nowymi istotami,będziecie nowymi stworzeniami,będziecie uduchowieni i będziecie żyli z Bogiem i dla Boga. Nie będziecie się starzeć, już nie będziecie podlegać upływowi czasu, ale Woli Bożej, która jest miłością, życiem, obfitością.

  Moje Jeruzalem Niebieskie jest tym rajem, które zachowuję dla Moich dzieci, które dochowają Mi wierności, w próbie oczyszczenia. W Moim nowym niebie i Mojej nowej ziemi, Chwała Boża będzie z wami. Odkryjcie dzieci Moje, świat duchowy, gdzie wszystko jest możliwe; gdzie wszystko będzie wam dane, gdy tylko o tym pomyślicie. Już nie będziecie niewolnikami waszych ciał, bo duch będzie panował nad materią. Będziecie stworzeniami uduchowionymi w uduchowionym świecie; Duch Święty będzie w jedności z wami, i stworzenie ukształtowane będzie w jedną esencję; miłości, radości i harmonii.

  Dzieci Moje, Dziedzictwo Moje, mówię wam, abyście to wszystko sobie przemyślały w waszych sercach,by posłużyło wam to jutro dla waszego umocnienia i nadziei w momentach trudnych, które przejdziecie. Ta obietnica życia pomoże wam zaufać Bogu, i zachęci do pójścia naprzód, w dniach oczyszczenia, które się do was zbliżają. Przygotujcie się, zatem dzieci Moje, bo Moje przebudzenie waszych sumień nadejdzie w niespodziewanym momencie. Czuwajcie i módlcie się,aby kiedy staniecie przed Bogiem,wasze lampy były zapalone i byście mogli być osądzeni.

  Wiele dusz nie będzie już mogło powrócić na ten świat i będą stracone, bo nie przygotowały się; wiele nie wytrzyma przekroczenia bram wieczności. Dla tego dzieci Moje, proszę was przygotujcie się duchowo;, oczyszczając wasze serca; nawracajcie się i nie grzeszcie więcej; porzućcie wasz upór i weźcie z całą powagą i odpowiedzialnością, to wielkie wydarzenie, które zmieni wasze życie. Wielkie ostrzeżenie przybliży was albo oddali od Królestwa Bożego! Zdecydujcie, już teraz, po której stronie się opowiecie, bo czas nie jest już czasem.

  Trąby Mojej Bożej sprawiedliwości znów zabrzmią,ogłaszając nadejście Mojego ostrzeżenia i początku wielkiego ucisku. Bądźcie czujni na znaki na niebie, bo wasze oczy ujrzą zjawiska duchowe i kosmiczne nigdy przedtem niewidziane. Zbliżają się dni Królestwa Bożego radujcie się i weselcie się w Bogu, bo nadchodzi, aby królować w sprawiedliwości nad wszystkimi narodami świata. Pozostańcie w Moim pokoju, ludu Mój dziedzictwo Moje. Wasz Ojciec Jahwe, Pan wszystkich narodów.

  Niech Moje orędzia będą znana po wszystkie krańce ziemi.

  • Maria_st pisze:

   Jak nie samuel, to anioly a teraz same slowa BOGA OJCA DO LUDZKOŚCI.
   Ciekawy ten wysyp grzybów.
   I wszedzie ten sam temat przewodni…
   ostrzezenia..
   nawrocenia
   nadzieja zycia po smierci…
   „Trąby Mojej Bożej sprawiedliwości znów zabrzmią,ogłaszając nadejście Mojego ostrzeżenia i początku wielkiego ucisku.”
   no ucisk to mamy jak ziemianie powstali z gliny czy w wyobrazni czyjejs….a tu znowu objawienie ze nas ucisnie cos wiecej…….no nie ma co……radosna ci to nowina…..
   „Wasz Ojciec Jahwe, Pan wszystkich narodów.”
   a to jest akurat ta prawda co to sie mowi i pisze……g.w.o prawda…..
   na drzewo banany prostowac panie ze swoimi kaplanami felernymi…

   Prawdziwy to PoPis…….da

 4. kira pisze:

  Dlaczego USA udają, że się nic nie dzieje w czasie jak Iran kończy odwirowywać ostatnią tonę 3% mieszanki uranowej. Iran obecnie ma 550 kg uranu 235 wzbogaconego do 20% i około 50 kg uranu wzbogaconego do 90%. Sam premier Iranu powiedział w TV, że pierwszy test broni jadrowej będzie przeprowadzony na terenie Izraela i ten kraj zniknie. Terorystyczna Fundacja Kesha pod przekrywką wynalazków i pokoju obiecuje naiwnym nowe technologie po to, aby Irań dokończył budowę broni nuklearnej.

 5. Maria_st pisze:

  kira a skad masz takie informacje—-co i ile w czym i dlaczego ?
  znowu PoPis na calego?

 6. Dawid56 pisze:

  Muszę oddać honor Madame.Moim błedem było sytuowanie jakis nadzwyczajnych wydarzeń na okres kiedy mamy na niebie konstrukcje tzw. Palców Bozych.Takie konstrukcje między innymi z uwagi na retrogradacyjnA pozycję Jowisza towarzyszyły nam od grudnia 2012.Otóz wydaje sie że ta kostrukcja Palców Bozych( sama nazwa wskazuje?) jest pewnego rodzaju parasolem ochronnym.Niestety na dniach konstrukcje Palców Bożych się rozhemetyzuą i powoli zacznie zacieśniac się trzecia kwadratura Uran Pluton.Mam wrażenie że te kostrukcje Palców Bozych jednocześnie „słuzyły” budowaniu niebezpiecznych napięć.Pozostaje jedno zasadnicze pytanie -jak ludzkosć XXI wieku poradzi sobie z ich pokojowym rozładowaniem?..

  • margo0307 pisze:

   Dawid56 pisze: „..wydaje sie że ta kostrukcja Palców Bozych( sama nazwa wskazuje?) jest pewnego rodzaju parasolem ochronnym..”
   Co prawda nie znam się zanadto na astrologii, wiem jednak, że w numerologii tzw. „Palec Boży” symbolizuje wielce znaczące wydarzenia …
   W moim przypadku, w latach „Palca Bożego” zdawałam maturę 🙂 , zawierałam związek małżeński 🙂 , opłakiwałam śmierć mamy a także śmierć brata… 😦

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.