Mała iskierka nadziei 3 miesięczne odbicie styczeń-marzec 2012 i Piramida Czasu

Cyt:McKenna ustalił zakończenie Fali Czasu (przyp. KODU)– jedyny punkt fali – moment w którym Fala Czasu Zero dochodzi do Punktu Zero  i wygasza się na 18 listopada 2012 potem przesunął ją na 21.12.2012″www.mayapanweb.pl/

3 miesięczne odbicie styczeń-marzec 2012.
Wraz z rozpoczęciem prawdziwego 2012 („0″Barana) krzywa leci w dół i osiąga stan bliski „0” w lipcu-sierpniu 2012.

Wszystko wskazuje na to, że  14 Lipca 2012 jest wyliczony o KOD Rewolucja Francuska 31.05.1789. Data 18 Listopada 2012 wyliczona jest w oparciu o KOD Hiroszima  6.08.1945. oraz 21.12.2012 KOD Majów-Atlantyda.

W mnogości interpretacji trudno się poruszać aby ujrzeć sens tych badań. Wow: daty, miesiące węzełki, linie, osie, punkty no i węże, kto by się w tym połapał … ale wszystko jest idealnie zgrane. Sztuka Majów.

Cyt: ” Przed nami znajduje się wielka czarna dziura czasowa, tzw. Omega Point, która przyciąga wszelkie wydarzenia, tak jak normalna czarna dziura w kosmosie przyciąga wszelką materię.”– ta Wielka Dziura to Penumbra

Einstein – W każdym poruszającym się układzie czas jest inny. I zapewne goście bloga, którzy czytali wcześniejsze wpisy zauważają tu związek z Zakodowaną Materią- Pamięcią.

Wg Petera Plichty, chociaż doświadczamy trójwymiarowego świata, to naprawdę egzystujemy w czterowymiarowej odwróconej przestrzeni lustrzanej. Kosmiczny Kod Rezonansów. Fala ta biegnie „wzdłuż” przedwiecznych kodów rezonansów stopniowo je aktywując. Kody rezonansów są to pozaczasowe Archetypy, raz ustalone i nigdy niezmienne – tak jak je widzieli Platon i Ibn Arabi. I to one – przebywające w wieczności archetypy – idee zostają aktywowane przez rozchodzącą się falę czasu. W ten sposób na różne sposoby archetypy przejawiają się w świecie widzialnym. I Cing nazywa się Księgą Przemian

Tyle tylko że Archetypy działają niestety na nas z ukrycia,  są zakodowane w Materii w zbiorowej dla mnie osobiście NIEŚWIADOMOŚCI – gdzie Materia ma władzę nad człowiekiem. A I Cing to KOD piramidy.

 2012 I Ching – przepowiednia – Cyt.” I Ching jako taki nie przewiduje roku 2012 jako końca świata. Można powiedzieć, że co najwyżej zainspirował McKennę do wynalezienia teorii Fali Czasu. Pierwotne znaczenie ostatnich dwóch heksagramów – Po Dokonaniu i Przed Dokonaniem -nie ma nic wspólnego z końcem świata.” Grudzień to punkt newralgiczny pod kątem katastrof naturalnych trzęsienia Ziemi i tsunami .

JĘZYK ŚWIATŁA

W punktach wskazanych przez McKennę następuje wyciszenie KODU. Nie będę tu analizować dziejów ludzkości to jedynie rzut oka na 2012 rok. I pewne sprecyzowanie, z którym oczywiście nikt z czytelników nie musi się zgodzić.

Z rozpoczęciem prawdziwego 2012 („0″Barana) krzywa leci w dól . Co to oznacza?  22- 23 marca zostaje uaktywniony KOD Rewolucja Francuska długośc odcinka  na nasz czas tu ustalony do 14 lipca 2012 ( wygaszenie Kodu) . Każdy Kod przed wygaszeniem ma tzw „podbicie” na długości 2/3 czasookresu. Odcinek ma 114 dni X 2/3 = 76 dni PUNKT NEWRALGICZNY to 6.06. 2012. Dlaczego 2/3 – bo na tej „wysokości” występuje tzw „szara zieleń”. Kto posługuje się tym KODEM Rewolucja Francuska?

KOD Hiroszima miał się pojawić 2007 roku wskazówka Zegar Zagłady. Ten został wyciszony UŚPIONY, ale coś chyba jednym Okiem łypie ze szczytu piramidy…. Stąd u mnie to odczucie powrotu do 2007 roku kiedy zegar przestawiono w tym roku ponownie w pozycję 2007 – IRAN

 O symbolice Kod Majów wspomina Jordan Maxwell do tego postaram się wrócić w innym wpisie A póki co warto zajrzeć tu: 2012 – Kalendarz Majów Przepowiednia

Link wykresy McKenny: kodczasu.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

10 odpowiedzi na „Mała iskierka nadziei 3 miesięczne odbicie styczeń-marzec 2012 i Piramida Czasu

 1. mirek pisze:

  Rząd Meksyku pokaże dowody na kontakty starożytnych Majów z obcymi cywilizacjami?

  ”Twórcy filmu uważają, że to, co będzie w filmie ujawnione ma kluczowe znaczenie dla ludzkości. Mają one wyjaśniać sens wydarzeń, których już wkrótce będziemy świadkami.”

  http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2515

  • nnka pisze:

   O tym filmie był tu wczesniej wpis, był tez na NowejAtlantydzie, raczej chodzi tu o komercję niz o rzekome „odkrycia tajemnic” .
   Mnie zaskoczyło cos innego. Z tym zegarem. Czasem jest tak, ze cłżowiek tylko razy cos powtarza, aż sam w końcu zrozumie HA! ZEGAR TO KOD HIROSZYMA- IRAN ciekawe że karta Iluminati kolejna to właśnie karta z ZEGAREM. Przypadek?

 2. cop pisze:

  Tajemnica księżycowa Mc Kenny
  Generalnie chodzi o to, aby nie dopuścić, żeby w 2012 roku została użyta broń atomowa przeciwko ludzkości.Jest to bardzo ważne gdyż właśnie w 2012 roku zamyka się 67 letni i 104 dniowy cykl księżycowo-I- Ching Mc Kenny.Jest on bezpośredni związany też z precesją icyklami słonecznymi.
  Krótkie obliczenia 67,28:6=daje 11,21 czyli mniej wiecej cykl słoneczny, ale ważniejsze jest to że jeśli pomnożymy 64×384 dni to otrzymamy owe 67,28 lat.Te384 dni to nic innego jak 13×28 albo 64×6.Ta szóstka jest kluczem do naszych obliczeń i największym zagrożeniem.Wydląda na to, że w liniowym ujęciu czasu jesteśmy na końcu 6 lini I-Ching licząc od 6.08.1945
  Skądinąd 384×67,5 daje 25920 tak jak tę samą liczbę daje też cykl precesyjny 72x 360 .Dla dokładnych 0,22 dnia x 384 daje ok 85 lat, ale cykl precesyjny cały czas jest liczony ok. 26000 lat, lecz nikt nie jest w stanie określić dokładnego cyklu, gdyż nie ma pewności do jakiego roku się odnieść: dzisiejszego licząceg 365,2422 dni ,czy np 360 dniowego.”Konia z rzędem” temu, kto powie ile dni liczył sobie rok słoneczny w XII tysiącleciu p.n.e.

  http://kodczasu.pl/viewtopic.php?p=51674&sid=6ff526f1f92ed407d649bd4588c62ee4#51674

  • nnka pisze:

   hm.. z tego co wiem.. nie chodzi o broń jądrową w pojęciu „użycie jej”. Chodzi o reakcję łańcuchową, która może uaktywnić to co teraz jest „zmagazynowanym nieużytkiem”. A jeśli chodzi o rok słoneczny to są odniesienie do roku Galaktycznego. Jako planeta idziemy w przeciwnym kierunku do cyklu Galaktycznego i tylko w przesileniach równamy. Stąd też mogą pochodzic informacje , że Ziema będzie się kręciła w przeciwnym kierunku co oznacza tyle , co zmiana kolejności pór roku (stąd zmiany klimatyczne) . W całości wyrównania cyklu jest to niedostrzegalne niemniej w okresie „przejścia” dokuczliwe.

 3. Maria_st pisze:

  Cop ” znam ” takiego człowieka, więc szykuj konia byle czystej krwi araba, tą osoba jest MUKI z http://muki.salon24.pl/391091,mantysa-z-konstanty-z-niniwy .
  Wierny jeśli robiono tu eksperymenty typu Filadelfia / nawet w Polsce /…to z tymi portalami może być ciekawiej niz sie Tobie wydaje……i co tam portal na Bliskim Wschodzie…..ha ha ha
  A w marcu jak w garncu—różnie być może…narazie wiosne czuje i ptaki też pieknie spiewaja .

 4. Maria_st pisze:

  Bzyk pewnie znam, ale w tym co napisalam nie o mnie chodzi, czytaj ze zrozumieniem—–ja sie nigdy nie chwale…mimo iz mam talent…ha ha ha

 5. Pingback: Linie czasowe ( 2) -dyskusje na Mistyce Życia w 2012 roku- komentarze | Mistyka Życia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.