Potencjalne nadchodzące zmiany przejściowe podczas 2012-13 na horyzoncie czasowym

UWAGA! TO SĄ BADANIA A NIE WYROCZNIA!  

Informacje uzyskano poprzez wgląd w przyszłość Projekt „Pegasus” 2012-2013     Timeline kataklizm zakłada 2012-13 jako czas, kiedy Ziemia zostaje trafiona przez destrukcyjne „flary słoneczne, meteorów dużych, tsunami, co powoduje powodzie i tsunami.  W pozytywnym   2012 ogłaszają dla Ziemi Złoty Wiek, a do tego czasu to okres przejścia od życia jakie znamy do życia całkowicie w zgodzie z całą naturą.” – http://www.bibliotecapleyades.net/esp_2012_68.htm

Cz1: 21.12.2012. PUNKT 0 – “W zasadzie droga się kończy. I jest to jedyna informacja”

I kolejnych kilka ciekawych info z wywiadu o analizie tego doświadczenia gdzie główny wniosek to zejście się wszystkich linii czasowych w PUNKCIE 0. (bez względu na to jak ktoś sobie chce to interpretować)

Bill Wood Wywiad z Kerry Cassidy , Davidem Wilcock i Bill Ryan – 24 stycznia 2012

Na destrukcyjnej „Osi Czasu”  w wyborach USA w 2008 roku miała wygrać Hillary Clinton miala być też wojna atomowa, ale ta linia czasu przesunęła się ustępując miejsca pozytywnej linii czasu. Stąd też zdarzenia przesunęły się. W chwili obecnej bardziej skrystalizowaną linią jest pozytywny aspekt. Stąd też w wywiadzie pojawiają się infromacje o rezygnacji z niektórych działań jakie były prowadzone (zamknięciu projektów)  Są z tym związane „dziwne dżwięki z nieba” przynajmniej niektóre z tych jakie słyszą ludzie. Metaliczny, głęboki rezonans dźwięku wraz z gwizdem i szumem wydawane przez generatory wektorowe TIME. Byly też próby wysyłania energii do konkretnej osi czasu w celu jej wzmocnienia.
W tą linię zaangażowani są obcy, stąd też „przecieki”.
Istnieje również koncepcja , iż pod koniec tego roku Słońce wyrzuci dużą ilość flary, która przepłynie przez mikro-tunele czasoprzestrzenne (niewidzialne dla ludzkiego oka), co może zmienić potencjał eneretyczny Ziemi.  

Prawdopodobieństwo zmaterializowania się destrukcyjnego planu jeszcze kilka lat temu niosło w sobie dużą dawkę realizmu, ale ta linia słabnie od 2007 roku. Są jednak powody aby przypuszczać, iz elity kontrolujące nadal próbują mocno angażować się w realizację jej.  Nie mogą wpłynąć na zmiane biegunów (polaryzacja) ale próbują mieć wpływ na ludzi (ludzka energia zasila linie czasowe) poprzez zastraszanie.

W tej lini czasowej, w której aktualnie podążamy  jest zjawisko ujawnienia wielu spraw w sposób jakiego ludzie nie spodziewaja się. Fakty przekroczą oczekiwania. Świadomość zmieni strukturę rzeczywistości.

Bombardowanie energii pochodzącej z Centrum Galaktyki o którym mówił Paweł Laviolette wpływa na gęstość wszystkiego na tej planecie. I poprzez wpływ na gęstość, może wpływać na rzeczywistość. Jest coś takiego w centrum galaktyki, co wysyła ten metamorficzny-rodzaj zmiany energii, a to zostało naukowo udowodnione. Używa się tu terminu superwave. Niemniej jednak cały układ „bombardowania” to również nasze Słońce i klika innych czynników. Na zakończenie rada.. trzeba zaakceptować zmiany bo zmierzamy bardzo szybko do celu podróży i być jak „pusty bak”, bo będzie tankowanie z węża strażackiego.

UWAGA: Powyższy post nie wyczerpuje ani tematów, ani informacji zawartych w wywiadzie. Dlatego też zainteresowanych odsyłam do oryginału. Ujęłam tu wg własnej oceny istotne informacje, które są częścia obrazu jaki widzę w zarysie. LINK: http://projectcamelotproductions.com/interviews/bill_wood/bill_wood.html

Z niezaleznych od tego wywiadu źródeł są informacje o przesunięciu linii (opóźnieniu), stąd też nastąpi wyrównanie rytmu. O tym też wspominają Majowie podając daty.  22.03.2012, 14 07.2012 i 11.11.2012 

cdn.   Czytaj: 2012-13 na horyzoncie czasowym

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Transformacja 2012 i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

15 odpowiedzi na „Potencjalne nadchodzące zmiany przejściowe podczas 2012-13 na horyzoncie czasowym

 1. L'an-nu pisze:

  Zastanawia mnie co miał autor na myśli: być jak “pusty bak”, bo będzie tankowanie z węża strażackiego.
  Ok, trzeba zaakceptować zmiany, ale czy to wystarczy? Czy dzięki temu będę jak pusty bak?
  Wiem, że to wartościowa rada, którą bym tylko zmienił na ,,otworzyć się na zmiany”, czyli taki właśnie pusty pak, który jest gotowy na zmianę (przyjęcie paliwa).

 2. mirek pisze:

  A mnie się wydaję że owy ” pusty bak ” można rozumieć jako kompletne wyzbycie się jakichkolwiek wyobrażeń, przekonań i koncepcji.Inaczej mówiąc czysty umysł.

 3. L'an-nu pisze:

  Nnka a czy zbiornik kundalini według ciebie może być pusty?
  Według buddyjskich przekazów kundalini istnieje w nas cały czas, tyle że aby zaczęła w nas płynąć trzeba ją przebudzić. Nazywana jest przecież zwykle uśpionym wężem.

  • nnka pisze:

   Może.. to 3,5 zwoja. Mało kto tyle wyrabia co najwyżej 3. Podnosząca się wibracja Ziemi wznosi . Może będziemy mieli ogniki nad głowami? Nie chodzi o dziurawienie .. to tylko zbiornik a nie zasób. 2 czakra

 4. L'an-nu pisze:

  No to, żebyśmy się nie przepalili. 😉

 5. Maria_st pisze:

  Nie znam sie na bakach / wole rower…..lub 2 nogi / ani na czakrach, ale wczoraj czytajac pewna strone / czytam juz 3 dzień z wielkim zafascynowaniem /…….
  http://muki.salon24.pl/375462,wszystkiego-najlepszego
  znalazłam coś co prezypomniało mi moje dawne sny …..ogólnie BARDZO POLECAM TA STRONE !!
  Wypowiedz MUKI :

  W ten pierwszy dzień Nowego Roku 2012 powiem wam, że to, co się wydarzy a wydarzyć się ma, wydarzy się w nocy, dla północnej części planety Ziemi 3 lipca w przeddzień przygotowań do obchodów Dnia Niepodległości USA, w które przypadają na dzień 4 lipca w naszym kalendarzu w coroczną rocznice uchwalenia Deklaracji Niepodległości w 1776 roku i przekształcenia 13 koloni brytyjskich w niepodległe stany.

  Ten dzień 4 lipca w przyszłości będzie dniem Światowego Święta Narodów dla całej planety tak samo jak Nowy Rok i nie będzie większego święta od tego, a kalendarz zostanie przesunięty na ten dzień Nowego roku nowego życia tej planety. I obecny 1 styczeń, będzie przypadał również na 4 lipca jako drugi Nowy rok w roku.
  Także będziemy mieli dwa Święta planetarne. W tym jedno listopadowe bardzo szczególne
  ak to się stanie ze w lipcu będzie lodowate zimno na bardzo krótko?
  Nasza planeta w ten czas jest pochylona stale w kierunku słonka północną stroną bliżej tej gwiazdy. Kiedy przyjdzie czas Nibiru, którego nie zobaczą naukowcy ani astronomowie, a ci co to dostrzegą będą milczeć i udawać ze nic się nie dzieje, Ziemia planeta nasza ze swego pochylenia zostanie wyrwana na zewnątrz w kierunku przelatującego obok, grawitacyjnego ciała kosmicznego ( a te obok będzie nawet całkiem ładne) . Odchyli się w drugą stronę tak ze równik będzie jakieś 35-38 stopni od pionu. ( Gwiazdy runą na Ziemię i nie będzie ich na swoich miejscach). To będzie trwać 2,5 dnia, co w całości potrwa 2 do 4 dni w tym do 3 dni w ciemności.
  Na południu planety tyle samo będzie trwał jeden, długaśny dzień, który będzie palący do niemożliwego zniesienia.
  Potem wszystko wróci do normy i będzie jak jest przeciętnie.
  Dlaczego teraz jest anomalia w sylwestra i nadal postępuje?
  Nasz planeta odchyliła się do Słonka o dziesiąte części stopnia, ale bardziej od samej planety uchyliła się do Słonka nasza korona planetarna Ziemi i to poprzez nią jest transportowane to nie normalne jak na ten czas ciepło rozchodzące, się na północnej półkuli.
  ….”

 6. nnka pisze:

  .Te błyski wyglądały jak jaśniejąca jonosfera. To by znaczyło, że faktycznie mogą to być fale akustyczno grawitacyjne jak chcą uczeni z Azerbejdżanu. Mieli tez pośrednio rację kanadyjscy uczeni sugerujący jakieś powiązanie z pasami Van Allena. Na niebie widać chwilowe odblaski, ale bardzo przypominające kolor zorzy. W tle słychać wyjące harmoniczne dźwięki, który wydają się mieć jakiś związek z tym odblaskami nieba

  ,http://innemedium.pl/wideo/w-niemczech-zarejestrowano-nieznane-odglosy-swiatla-niebie

 7. Pingback: Podsumowanie : Transformacja 2012 | Mistyka Życia

 8. Pingback: Linie czasowe ( 2) -dyskusje na Mistyce Życia w 2012 roku- komentarze | Mistyka Życia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s