Potencjalne nadchodzące zmiany przejściowe podczas 2012-13 na horyzoncie czasowym

UWAGA! TO SĄ BADANIA A NIE WYROCZNIA!  

Informacje uzyskano poprzez wgląd w przyszłość Projekt „Pegasus” 2012-2013     Timeline kataklizm zakłada 2012-13 jako czas, kiedy Ziemia zostaje trafiona przez destrukcyjne „flary słoneczne, meteorów dużych, tsunami, co powoduje powodzie i tsunami.  W pozytywnym   2012 ogłaszają dla Ziemi Złoty Wiek, a do tego czasu to okres przejścia od życia jakie znamy do życia całkowicie w zgodzie z całą naturą.” – http://www.bibliotecapleyades.net/esp_2012_68.htm

Cz1: 21.12.2012. PUNKT 0 – “W zasadzie droga się kończy. I jest to jedyna informacja”

I kolejnych kilka ciekawych info z wywiadu o analizie tego doświadczenia gdzie główny wniosek to zejście się wszystkich linii czasowych w PUNKCIE 0. (bez względu na to jak ktoś sobie chce to interpretować)

Bill Wood Wywiad z Kerry Cassidy , Davidem Wilcock i Bill Ryan – 24 stycznia 2012

Na destrukcyjnej „Osi Czasu”  w wyborach USA w 2008 roku miała wygrać Hillary Clinton miala być też wojna atomowa, ale ta linia czasu przesunęła się ustępując miejsca pozytywnej linii czasu. Stąd też zdarzenia przesunęły się. W chwili obecnej bardziej skrystalizowaną linią jest pozytywny aspekt. Stąd też w wywiadzie pojawiają się infromacje o rezygnacji z niektórych działań jakie były prowadzone (zamknięciu projektów)  Są z tym związane „dziwne dżwięki z nieba” przynajmniej niektóre z tych jakie słyszą ludzie. Metaliczny, głęboki rezonans dźwięku wraz z gwizdem i szumem wydawane przez generatory wektorowe TIME. Byly też próby wysyłania energii do konkretnej osi czasu w celu jej wzmocnienia.
W tą linię zaangażowani są obcy, stąd też „przecieki”.
Istnieje również koncepcja , iż pod koniec tego roku Słońce wyrzuci dużą ilość flary, która przepłynie przez mikro-tunele czasoprzestrzenne (niewidzialne dla ludzkiego oka), co może zmienić potencjał eneretyczny Ziemi.  

Prawdopodobieństwo zmaterializowania się destrukcyjnego planu jeszcze kilka lat temu niosło w sobie dużą dawkę realizmu, ale ta linia słabnie od 2007 roku. Są jednak powody aby przypuszczać, iz elity kontrolujące nadal próbują mocno angażować się w realizację jej.  Nie mogą wpłynąć na zmiane biegunów (polaryzacja) ale próbują mieć wpływ na ludzi (ludzka energia zasila linie czasowe) poprzez zastraszanie.

W tej lini czasowej, w której aktualnie podążamy  jest zjawisko ujawnienia wielu spraw w sposób jakiego ludzie nie spodziewaja się. Fakty przekroczą oczekiwania. Świadomość zmieni strukturę rzeczywistości.

Bombardowanie energii pochodzącej z Centrum Galaktyki o którym mówił Paweł Laviolette wpływa na gęstość wszystkiego na tej planecie. I poprzez wpływ na gęstość, może wpływać na rzeczywistość. Jest coś takiego w centrum galaktyki, co wysyła ten metamorficzny-rodzaj zmiany energii, a to zostało naukowo udowodnione. Używa się tu terminu superwave. Niemniej jednak cały układ „bombardowania” to również nasze Słońce i klika innych czynników. Na zakończenie rada.. trzeba zaakceptować zmiany bo zmierzamy bardzo szybko do celu podróży i być jak „pusty bak”, bo będzie tankowanie z węża strażackiego.

UWAGA: Powyższy post nie wyczerpuje ani tematów, ani informacji zawartych w wywiadzie. Dlatego też zainteresowanych odsyłam do oryginału. Ujęłam tu wg własnej oceny istotne informacje, które są częścia obrazu jaki widzę w zarysie. LINK: http://projectcamelotproductions.com/interviews/bill_wood/bill_wood.html

Z niezaleznych od tego wywiadu źródeł są informacje o przesunięciu linii (opóźnieniu), stąd też nastąpi wyrównanie rytmu. O tym też wspominają Majowie podając daty.  22.03.2012, 14 07.2012 i 11.11.2012 

cdn.   Czytaj: 2012-13 na horyzoncie czasowym

Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Transformacja 2012 i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

26 odpowiedzi na „Potencjalne nadchodzące zmiany przejściowe podczas 2012-13 na horyzoncie czasowym

 1. L'an-nu pisze:

  Zastanawia mnie co miał autor na myśli: być jak “pusty bak”, bo będzie tankowanie z węża strażackiego.
  Ok, trzeba zaakceptować zmiany, ale czy to wystarczy? Czy dzięki temu będę jak pusty bak?
  Wiem, że to wartościowa rada, którą bym tylko zmienił na ,,otworzyć się na zmiany”, czyli taki właśnie pusty pak, który jest gotowy na zmianę (przyjęcie paliwa).

 2. mirek pisze:

  A mnie się wydaję że owy ” pusty bak ” można rozumieć jako kompletne wyzbycie się jakichkolwiek wyobrażeń, przekonań i koncepcji.Inaczej mówiąc czysty umysł.

 3. L'an-nu pisze:

  Nnka a czy zbiornik kundalini według ciebie może być pusty?
  Według buddyjskich przekazów kundalini istnieje w nas cały czas, tyle że aby zaczęła w nas płynąć trzeba ją przebudzić. Nazywana jest przecież zwykle uśpionym wężem.

  • nnka pisze:

   Może.. to 3,5 zwoja. Mało kto tyle wyrabia co najwyżej 3. Podnosząca się wibracja Ziemi wznosi . Może będziemy mieli ogniki nad głowami? Nie chodzi o dziurawienie .. to tylko zbiornik a nie zasób. 2 czakra

 4. L'an-nu pisze:

  No to, żebyśmy się nie przepalili. 😉

 5. Maria_st pisze:

  Nie znam sie na bakach / wole rower…..lub 2 nogi / ani na czakrach, ale wczoraj czytajac pewna strone / czytam juz 3 dzień z wielkim zafascynowaniem /…….
  http://muki.salon24.pl/375462,wszystkiego-najlepszego
  znalazłam coś co prezypomniało mi moje dawne sny …..ogólnie BARDZO POLECAM TA STRONE !!
  Wypowiedz MUKI :

  W ten pierwszy dzień Nowego Roku 2012 powiem wam, że to, co się wydarzy a wydarzyć się ma, wydarzy się w nocy, dla północnej części planety Ziemi 3 lipca w przeddzień przygotowań do obchodów Dnia Niepodległości USA, w które przypadają na dzień 4 lipca w naszym kalendarzu w coroczną rocznice uchwalenia Deklaracji Niepodległości w 1776 roku i przekształcenia 13 koloni brytyjskich w niepodległe stany.

  Ten dzień 4 lipca w przyszłości będzie dniem Światowego Święta Narodów dla całej planety tak samo jak Nowy Rok i nie będzie większego święta od tego, a kalendarz zostanie przesunięty na ten dzień Nowego roku nowego życia tej planety. I obecny 1 styczeń, będzie przypadał również na 4 lipca jako drugi Nowy rok w roku.
  Także będziemy mieli dwa Święta planetarne. W tym jedno listopadowe bardzo szczególne
  ak to się stanie ze w lipcu będzie lodowate zimno na bardzo krótko?
  Nasza planeta w ten czas jest pochylona stale w kierunku słonka północną stroną bliżej tej gwiazdy. Kiedy przyjdzie czas Nibiru, którego nie zobaczą naukowcy ani astronomowie, a ci co to dostrzegą będą milczeć i udawać ze nic się nie dzieje, Ziemia planeta nasza ze swego pochylenia zostanie wyrwana na zewnątrz w kierunku przelatującego obok, grawitacyjnego ciała kosmicznego ( a te obok będzie nawet całkiem ładne) . Odchyli się w drugą stronę tak ze równik będzie jakieś 35-38 stopni od pionu. ( Gwiazdy runą na Ziemię i nie będzie ich na swoich miejscach). To będzie trwać 2,5 dnia, co w całości potrwa 2 do 4 dni w tym do 3 dni w ciemności.
  Na południu planety tyle samo będzie trwał jeden, długaśny dzień, który będzie palący do niemożliwego zniesienia.
  Potem wszystko wróci do normy i będzie jak jest przeciętnie.
  Dlaczego teraz jest anomalia w sylwestra i nadal postępuje?
  Nasz planeta odchyliła się do Słonka o dziesiąte części stopnia, ale bardziej od samej planety uchyliła się do Słonka nasza korona planetarna Ziemi i to poprzez nią jest transportowane to nie normalne jak na ten czas ciepło rozchodzące, się na północnej półkuli.
  ….”

  • L'an-nu pisze:

   Idealnie wręcz pasuje do innych przepowiedni, które mówią o tym samym, tyle że w bardzo dużym skrócie, który nie wyjaśniał przyczyn.

   • nnka pisze:

    Jesteśmy coraz blizej Tajemnicy…ale tak wiele nitek trudno połączyć, by była z tego tkanina a nie kłębek..

   • Muki: pisze:

    Bo jeszcze nie czas na wyjaśnienia. Nikomu z Was.
    a kiedy przyjdzie czas przeczytasz małą broszurkę, – moją – a w typule będzie stać.
    „”Powiedzcie planecie””. lub „”Powiedzcie światu”” a tam będzie stać miejsce czas i godzina oraz przyczyna.
    nie uciekniesz nigdzie a jeśli nie uczynisz tego co tam biedzie zapisane i nakazane nie będzie ciebie ani twych bliskich……

    • marek pisze:

     no cóż ,jesli nie ma komu to ja wyrażę swoje zdanie….choć pierwszym winien Cię przywitać jak mi się wydaje admin….

     w głębi swego umysłu mam wpisaną wątpliwość , czy ludzkość w sensownym czasie , sama z siebie jest w stanie wygenerować radykalną swą zmianę …lecz nie mam tych wątpliwości obłożonych strachem ….

     Zawsze odwołuję się w tych rozmyślaniach do odnowy całej kreacji Drogi Mlecznej , a zatem i Ziemi inicjowanej kosmicznych praw nakazem ….

     Wszystkich nas czeka koniec fizycznego przejawienia , istotne jest to co po nas zostaje …a tutaj zdania są różne …..duch , dusza , osobowość , jaźń ….

     …lecz i to mnie strachem nie napełnia , nawet gdyby znaczna nas część musiała zbiorowo z tąd odejść , gdyż wiem ,że korzenie swej osobowości zapuściłem już w wieczne istnienie ….

     Dziwi mnie tylko Muki po co w swej wypowiedzi zwracasz uwagę czytających na zwrot :
     …..moją broszurkę …czy to przerost ambicji ,czy jedynie wyraz frustracji wynikłej skutkiem braku należytego posłuchu wsród bliźnich….

     Jeśli dożyję jej powstania i poznam treść tego co zapowiadasz obecnie trzymając w tajemnicy ….wtedy w pełni bedę się mógł do zaleceń w niej ustosunkować rozpatrując czy są drogą do wolnośći , czy jedynie dalszym zniewoleniem …. na razie na Boga w sobie i swój rozum , wyłącznie liczę ….

     • mały budda pisze:

      w głębi swego umysłu mam wpisaną wątpliwość , czy ludzkość w sensownym czasie , sama z siebie jest w stanie wygenerować radykalną swą zmianę …lecz nie mam tych wątpliwości obłożonych strachem ….
      Odpowiedź

      Napiszę swoją małą prawdę.
      Ludzkość sama siebie nie jest w stanie wygenerować radykalnej swej zmiany, żeby podnieść swoje wibracje.
      Tylko jednostka, która rozpozna w sobie potężną moc serca i wytworzy masę krytyczną ma efekt kosmiczny.
      W końcowym efekcie serce ukazuje prawdziwą naturę umysłu.
      Zmieniając strumień życia w drugą stronę.
      Szybka zmiana w krótkim czasie, lecz postęp jest mega wielki.
      Trzeba być gotowym na rozpad tej materii i być gotowym do drogi.
      Było tylko kwestią czasu aby zaistniał rozpad hologramu.

     • Maria_st pisze:

      Dziwi mnie tylko Muki po co w swej wypowiedzi zwracasz uwagę czytających na zwrot :
      …..moją broszurkę …czy to przerost ambicji ,czy jedynie wyraz frustracji wynikłej skutkiem braku należytego posłuchu wsród bliźnich…. ”

      Marku mądrzy słuchają a głupi kpią, ciekawe jak Ty oceniasz siebie….
      Muki dzieli sie wiedzą a Ty szukasz dziury w całym…..

     • Maria_st pisze:

      Jeśli dożyję jej powstania i poznam treść tego co zapowiadasz obecnie trzymając w tajemnicy ….wtedy w pełni bedę się mógł do zaleceń w niej ustosunkować rozpatrując czy są drogą do wolnośći , czy jedynie dalszym zniewoleniem …. na razie na Boga w sobie i swój rozum , wyłącznie liczę ….”

      czytasz a NIC nie rozumiesz

    • Dawid56 pisze:

     Nie ma czegoś takiego już jak jakiś dzień i godzina, ale jest np dzień koniunkcji Jowisza z Saturnem-najbliższa koniunkcja to 21.12.2020.

    • Maria_st pisze:

     Bo jeszcze nie czas na wyjaśnienia. Nikomu z Was.
     a kiedy przyjdzie czas przeczytasz małą broszurkę, – moją – a w typule będzie stać.
     „”Powiedzcie planecie””. lub „”Powiedzcie światu”” a tam będzie stać miejsce czas i godzina oraz przyczyna.
     nie uciekniesz nigdzie a jeśli nie uczynisz tego co tam biedzie zapisane i nakazane nie będzie ciebie ani twych bliskich……”

     Dzięki Muki że przypomniałeś mi to co wyżej wkleiłam z Twojej strony oraz to co zamieściłeś teraz……ciekawe……bo wczoraj o tym sobie przypomniałam…
     Dzięki

     • marek pisze:

      Muki dzieli sie wiedzą a Ty szukasz dziury w całym…..

      Między innymi poprzez uczestniczenie w rozmowach na tym forum ugruntowała się we mnie postawa ostrożności w dawaniu wiary informacjom kierowanym do wybranych , z pominięciem ogółu …..

      pachnie mi to przeczeniem społecznemu egalitaryzmowi , segregacją , tworzeniem podziałów , a ja jestem wyznawcą zasady : Wszyscy są sobie równi …..Zasady Jedności …..

      a ponadto Marysiu …po co komu wiedza jak według Ciebie to tylko „ gra „

      czytasz a NIC nie rozumiesz

      Może masz rację , a może jej nie masz Marysiu , gdyż wiele wypowiedzi przepuszczam przez filtr czytania ich na podobieństwo Bankowej umowy o kredyt …. nie traktując jako prawdy z urzędu lub pochodzącej od uznanego autorytetu …

      …nie czytam tego co w niej dużymi literami…a to co maczkiem pisane …bo tam jest ukryty prawdziwy sens umowy …..

      Marku mądrzy słuchają a głupi kpią, ciekawe jak Ty oceniasz siebie….

      Anim mądry , ani głupi do końca na jakiego czasem wyglądam , a w temacie który Ty saama pomijasz zafascynowana informacjami pana Mukiego i stąd zapewne Twe dygresje o mądrości i głupocie jestem po prostu realistą …
      …znam dokładnie felery ego osobowości więc traktowałem to pytanie jako jak najbardziej zasadne ….gdyż to ego osobowość zabarwia nawet najrozsądniejsze wypowiedzi swych emocji subiektywnym klimatem…

      Kończąc powiem , jeżeli chcesz mieć pełen obraz mych przekonań to posłużę się panem Nachtem , gdyż mój światopogląd jest w 99 procentach zgodny z tym o czym on mówi w zamieszczonym poniżej wywiadzie…

      Więc ja odnoszę wrażenie ,że Twój znam Marysiu , a Ty jeżeli taka Twa wola to możesz mój w szczegółach poznać …
      …są miedzy nami różnice światopoglądowe lecz to nie ma większego znaczenia , gdyż w przyszłości jedno z nas i tak będzie musiało się ugiąć gdyż wszystko podług kosmicznego planu zmierza w tej chwili do przejawiania Jedności ….

 6. nnka pisze:

  .Te błyski wyglądały jak jaśniejąca jonosfera. To by znaczyło, że faktycznie mogą to być fale akustyczno grawitacyjne jak chcą uczeni z Azerbejdżanu. Mieli tez pośrednio rację kanadyjscy uczeni sugerujący jakieś powiązanie z pasami Van Allena. Na niebie widać chwilowe odblaski, ale bardzo przypominające kolor zorzy. W tle słychać wyjące harmoniczne dźwięki, który wydają się mieć jakiś związek z tym odblaskami nieba

  ,http://innemedium.pl/wideo/w-niemczech-zarejestrowano-nieznane-odglosy-swiatla-niebie

  • Maria_st pisze:

   Kurcze…….coś podobnego zadziało się i u nas……nawet chyba foty porobiłam…zaskakujące to było…szkoda tylko że nie pamietam kiedy a że juz zmieniałam kompy to wiele zdjeć i wiadomości przepadło mi bezpowrotnie.
   Heh
   Najpierw Muki a teraz zobaczyłam YT z tymi dżwiekami i błyskami….hmmm..ciekawe z jakiego powodu

 7. Pingback: Podsumowanie : Transformacja 2012 | Mistyka Życia

 8. Pingback: Linie czasowe ( 2) -dyskusje na Mistyce Życia w 2012 roku- komentarze | Mistyka Życia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.