comment-6334 „7 lat ucisku” słowiański rok 7520

comment-6334

HOPI PRZEPOWIEDNIA [cytat]”

Wszystko czego doświadczamy jest kwestią naszych wyborów. Okaże się, że wielu straci swe dusze w dniach ostatecznych. Tak intensywne okażą się zmiany, że słabi w swej świadomości ducha oszaleją, ponieważ jesteśmy niczym bez ducha. Oni znikną, ponieważ okażą się tylko pustymi, bezużytecznymi ciałami. Tylko ci, którzy powrócą do starych wartości będą w stanie odnaleźć spokój umysłu. W ziemi odnajdziemy ukojenie od szaleństwa dookoła nas.
(…) Wielu ludzi w tych czasach będzie bez duszy i będą mieli Sampacu. Nie będzie iskry życia w ich oczach.

Całość: kodczasu.pl/viewtopic.php?t=1568

To opis tzw PORTALI ORGANICZNYCH – inne słowa a jak przekonywująco brzmi prawda?

Mówi się, że Organiczne Portale obejmują około połowy ludzkiej populacji; druga połowa składa się głównie z istot ludzkich z duszą. Tutaj określenie “dusza” jest rozumiana jako rdzeń zindywidualizowanej świadomości, która pozostaje nienaruszona pomiędzy kolejnymi wcieleniami. Ludzie z duszą mają boską iskrę świadomości, która daje im możliwość indywidualnej samoświadomości, PO (Portale Organiczne) brakuje tej boskiej iskry i mają jedynie mglistą świadomość w porównaniu z poprzednimi
portale-organiczne-pl

#comment-6120o portalach : Większość ludzi nie ma świadomości dokąd obecnie zmierza świat. Tym którzy podświadomie odczuwają niepokój i wynikjący z niego głód informacji serwuje się papki w stylu New Age, o powszechnym oświeceniu w roku 2012, lub o zbliżającym się nadejściu Złotej Ery.

Niektórzy Otwarcie Portali nazywają Otwarciem Wrót, inni Przebudzeniem Dusz lub uwolnieniem tych, którzy są gotowi do przejścia. Jeszcze inna grupa używa określenia Otwarcie Umysłu. I pojawia się też wątek Gwiazdy Mesjasza – Odkupiciela?  

Leo Zagami Cyt:” Kalkulacje (przyp. Iluminati) są takie: po roku 2012 będziemy mieli 7 lat ucisku – to doprowadzi nas do roku 2019 – 7 lat ucisku w których będziemy mieli nadejście Mesjasza. 2015 powinien być kluczowym, gdzie Jezus przybywa do Jerozolimy i objawia się masom ”

The Mythic Call – Hopi BLUE STAR PROPHECY

Wg przepowiedni Majów w dniu 24.10.2007 miały się otworzyć Wrota Niebios, by przyjąć Tych, którzy są gotowi na Przejście.

Analiza Czasowa tego dnia wskazuje, że wg tradycyjnego liczenia świętego kalendarza Tzolkin dni był to MEN 4 kin 95 – co zostało potwierdzone podczas odbytej tego dnia przez Strażników Dni na czele z Don Alejandro Oxlay’em – specjalnej Ceremonii – wyjątkowej, bo przeprowadzonej raz na 13000 lat,  i podczas tej ceremonii pojawił się wysoko na niebie wielki Orzeł, który przez 10 minut trwał w niezmienionej pozycji w locie nad Świętym Kręgiem Zebranych.

Natomiast wg rachuby Dreamspell Jose Arguellesa był to dzień KAN 1 – i uwaga – kin 144.

Hopi wspominają też o drugiej Gwieździe – Czerwonej. Zamknięcie OKNA CZASOWEGO przewidywane jest na 2015 rok, choć jak twierdzi Don Alejandro Oxlay może to nastąpić w każdej chwili a oznaką tego mają być 3 DNI CIEMNOSCI.

Czym więc jest Gwiazda Mesjasza, ta która otworzy Nowy Cykl? Kapłan Majów nie wypowiada się jednoznacznie czy to będzie to Słońce czy inne Słońce. A co na to Słowiano-Aryjskie Wedy?

Lwia Gwiazda jest większa niż nasze Słońce i promieniowanie od niej jest większe…  a szczyt zbliżenia i wpływu Dwóch Słońc przypada na rok 7520 czyli 2012 Wtedy nasz system Słońca Jariło opuszcza kosmiczne terytorium kontrolowane przez ciemne siły świata.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

54 odpowiedzi na „comment-6334 „7 lat ucisku” słowiański rok 7520

 1. nnka pisze:

  WYGLĄD ZIEMI

  Zgodnie z zapisami runicznymi 300000 lat wstecz zewnętrzny wygląd Ziemi był zupełnie inny. Pustynia Sahara była morzem. Ocean Indyjski był lądem, tam znajdował się kontynent „Mu”. Cieśniny Gibraltarskiej nie było. Na równinie Ruskiej, gdzie dziś leży Moskwa było morze. Na terytorium Omska znajdowała się wielka wyspa „Bujan”.
  Świętą Krainę Darię wiązał ze stałym lądem przesmyk górski – góry Rypejskie (Uralskie). Rzeka Wołga wpadała do morza Czarnego. Półwysep Sachalin, Korea a także wyspy Japońskie nie istniały. . Było tam przedłużenie kontynentu Euroazjatyckiego.

  RÓŻNI LUDZIE

  Ziemię Midgard(tak nazywa się nasza planeta – Midgard oznacza mniej więcej „szkoła średnia”) zamieszkują ludzie z różnym kolorem skóry i na ściśle określonych terytoriach. Ta ziemska ludzkość ma swoich przodków, którzy przybyli tutaj z rozmaitych części kosmosu – gwiezdnych systemów, konkretnie z rejonu Wielkiej Rasy – ludzie białoskórzy, z rejonu (gwiazdozbioru) Wielkiego Smoka – ludzie żółtoskórzy, z systemu Ognistego Węża – kolor skóry czerwony, z systemu Mrocznej Otchłani – ludzie czarnoskórzy oraz z obszarów Piekielnego Świata – szaroskórzy zwani cudzoziemcami.
  Sojusznikami białej Rasy w bitwie z siłami mroku byli ludzie z systemu Wielkiego Smoka. Rusicze zalecili im by osiedlili się na Ziemi wydzielając im miejsce na południowym wschodzie, tam gdzie wschodzi Słońce – Jariło – jest to teren współczesnych Chin.
  Drugi sojusznik Rodów Wielkiej Rasy to ludzie ze skórą koloru świętego ognia (czerwonoskórzy) z kosmicznej przestrzeni Ognistego Węża. Dla nich Rusicze wyznaczyli miejsce na ziemiach znajdujących się na oceanie Atlantyckim. Po przybyciu do nich Rodów Wielkiej Rasy na czele z wielkim wodzem „Antem” ziemia ta została nazwana „Ant- land” czyli Ziemia Antów. Starożytni Grecy nazywali ją Atlantydą

  Wiecej: http://www.eioba.pl/a/3wmq/slowianskie-odrodzenie#ixzz22GzsigzM

 2. jaga pisze:

  czyli mozna przypuszczać, że Otwarcie Portali nastapi przed zamknieciem OKNA CZASOWEGO a to ma związek ze Słońcem

  • nnka pisze:

   biorąc pod uwage rok 2015 tak to wygląda – „Mesjasz” ten co idzie przede mną”. Zamkniecie jesli by wziąźć pod uwage cykl spowodowałoby wtedy rozdzielenie tego co wczesniej sie nałozy ( Matryce). Natomiast 3 DNI niekoniecznie musza być dla wszytskich Ciemnością bo raczej mi to wygląda na POTENCJAŁ PUNKTU

 3. jaga pisze:

  ale majowie podaja przypuszczalna datę

  • nnka pisze:

   patzrąc na daty czasu liniowego faktycznie wygląda to jak przesuniecie 4 letnie inaczej rozejscie sie dwóch linii czasoweych po nałozeniu planów. Mamy tu Okno a wiec czas karmiczny to moze spowodowac zagęszczenie wczesniej zaplanowane oczywiście , a to moze z kolei przyspieszyc procesy karmiczne. Czas Koła z kilku tys lat 5125 ma sie skurczyć do 6 minut 21 12 2012

   • margo0307 pisze:

    „..Zamkniecie jesli by wziąźć pod uwage cykl spowodowałoby wtedy rozdzielenie tego co wczesniej sie nałozy ( Matryce)…”
    „…inaczej rozejscie sie dwóch linii czasoweych po nałozeniu planów…”

    W kontekście powyższych zdań ciekawie wygląda krąg – a właściwie TO COŚ w zbożu…

    Co o tym myślicie ?

   • Casey Woods pisze:

    It is very informative and you are obviously very knowledgeable in this area. This will definitely be very useful for me when I get a chance to start a write up. I have truly enjoyed reading your website posts. Your name is always mentioned when I talk with people about this subject. Prepare an agenda.

 4. trans pisze:

  Kobra jest anonimowym członkiem i rzecznikiem Ruchu Oporu. Oto jakie wiadomości otrzymał od insiderów 30 lipca 2012. Te informacje są tylko planem, więc też się mogą zmienić. Najpierw zobaczmy jakie ma znaczenie data 4 sierpnia.
  Działania Pierwszego Kontaktu będą przebiegały jednocześnie z restrukturyzacją systemu. Nowy system finansowy będzie krótkotrwały, gdyż po Pierwszym Kontakcie, pieniądze zdezaktualizują się. Wzniesienie NIE WYDARZY SIĘ 21 grudnia. Ludzkość potrzebuje wielkiego uzdrowienia i 21 grudnia będzie zaledwie początkiem procesu Wzniesienia.

  Główną przyczyną, dla której masowe aresztowania Kabała nie nastąpiły w ramach czasowych pomiędzy kwietniem a czerwcem było to, że pozytywnie zorientowane siły wojskowe nie były świadome Archontów aż do teraz i nie włączyły ich w swój ponad 35-letni plan.
  http://krystal28.wordpress.com/

 5. madame pisze:

  co ezoteryk to inna teoria. Rudolf Steiner na ten przyklad uwazal ze powazna bitwa zla z dobrem ma sie odbyc miedzy 2300 a 2400 rokiem i wtedy mozna oczekiwac przybycia Mesjasza

 6. Maria_st pisze:

  Ja czuje ucisk wielki
  bo nie ma z nami nnki
  Gdzie jestes bo tesknie za Tobą
  Wróc

 7. nnka pisze:

  Nowy Słowiański rok według wielu badaczy Słowiańszczyzny Starożytnej rozpoczął się 19. 09. 2011 roku miary chrześcijańskiej-zachodniej, o godzinie 19.00 (18.00 czasu moskiewskiego). Jest to według nich rok 7520 według miary Ariów, czyli miary Słowian. Trzeba tu zaznaczyć, że Rosjanie, w tym także naukowcy z przeróżnych uniwersytetów i rosyjskiej akademii nauk od czasu ogłoszenia wyników badań genetyczno-historycznych, odwrotnie niż w Polsce, nieustannie tworzą nowe teorie i poszukują faktów je potwierdzających, po to by przebudować obraz świata starożytnego i obraz przeszłości do jakiego byliśmy przyzwyczajeni i jaki braliśmy za „prawdę” przed ogłoszeniem owych wyników badań z dziedziny Genetyki.
  http://bialczynski.wordpress.com/slowianie-w-dziejach-mitologia-slowian-i-wiara-przyrody/antydepresor-kliknij-a-znajdziesz-sie-staroslowianskiej-swiatyni-swiatla-swiata/jaki-slowianie-maja-obecnie-rok-czyli-geneza-swiatyni-swiatla-swiata-i-krolestwa-sis/

  Cerkiew Prawosławna dla której roczny cykl kultowy zaczyna się właśnie we wrześniu powiada, że stwarzanie świata przez boga zakończyło się właśnie w roku, który dziś zapisalibyśmy jako 5509 p.n.e. To odczytanie chronologii powstania świata przybyło do Rosji z Bizancjum, wraz z kościołem prawosławnym. Rok początku Świata Ludzi czy też zakończenia kształtowania “nowego porządku” przez boga został obliczony w Konstantynopolu, przez tamtejszych mędrców kościoła na podstawie odczytania Pisma Świętego, a datę ostatecznie wyznaczono w roku 353 i to wtedy przyjęto rok 5509 p.n.e. jako ów początek.

  Nie wnikamy tutaj czy ta data określa koniec “stwarzania świata” czy też czas w którym powstał “nowy porządek świata”. Dla prawosławnych jest to koniec czasu stwarzania. Wiara Przyrody to jednak nie prawosławie, ani inny odłam chrześcijaństwa, a system naturalny, którego istotą jest zgodność ze stanem aktualnej wiedzy ludzkiej.
  Porządek Czasu wyznawany przez Wiarę Przyrody powinien być zgodny z aktualnym Stanem Wiedzy Ludzkości. Wiemy już, że daty muszą być umowne i że muszą być przyjęte arbitralnie. Porządek czasu jednak powinien uwzględniać to co wiemy, a wiemy współcześnie iż na pewno w przeszłości Cywilizacji zdarzyła się Katastrofa, która zmiotła stary świat.

 8. Mona pisze:

  Wypowiedzi pani Laury Knight-Jadczyk na temat tzw. portali organicznych( czyli ludzi pustych, powierzchownych, pozbawionych głębi duchowej, których uwaga skoncentrowana jest tylko na sprawach przyziemnych), uważam za dość śmiałe. To, że ktoś funkcjonuje na poziomie 3 najniższych czakr, nie musi automatycznie oznaczać, że jest pozbawiony iskry bożej/duszy. Jeden idzie do klasztoru a drugi prowadzi lekkie, pozbawione głębszej refleksji życie. Każdy ma prawo dokonywać własnych wyborów i żyć po swojemu, jeśli tylko nie szkodzi przy tym innym i nie ogranicza przestrzeni życiowej drugiego człowieka. Natomiast ewidentne zagrożenie dla społeczeństwa stanowią psychopaci. Są niebezpieczni, ponieważ pozostawiają po sobie spustoszenie na wszystkich płaszczyznach bytu (fizycznej, emocjonalnej, mentalnej, moralnej, duchowej) w środowisku, w którym się poruszają (praca, rodzina, znajomi itd.). Wyniszczają i/lub demoralizują w mniejszym, większym lub całkowitym stopniu praktycznie wszystkich, z którymi wchodzą w bliższe relacje. Są to jednostki z tzw. zapieczętowaną czakrą serca. Tacy się rodzą i tacy umierają. Coraz częściej mówi się o tzw. postępującym spsychopatyzowaniu cywilizacji ludzkiej, w której dominującą rolę we wszystkich dziedzinach życia odgrywają właśnie jednostki psychopatyczne, destruktywnie wpływające na poziom świadomości zbiorowej.

  • nnka pisze:

   nie uważam, ze określenie „portale organiczne” dotyczy rodzaju ludzi : „pustych, powierzchownych, pozbawionych głębi duchowej” choćby z tego powodu, że samo pojęcie „duszy” z tej płaszczny „materialnej” ma znaczenie „atrapy astralnej” . Natomiaast portal jako brama wcielenia dusz o określonej świadomości wypracowanej a nie darowanej daje nieco inny obraz. . Psychopatczne osobobowosci są związane ze sfera umysłu, portale organiczne niekoniecznie. Ale nie zawsze Duch panuje nad Materią.

   • Mona pisze:

    Według Ciebie określenie „portal organiczny” nie dotyczy rodzaju ludzi, lecz oznacza „bramę wcielenia dusz o określonej świadomości”. Natomiast Laura K.-J., używając pojęcia „portal organiczny” ma na myśli właśnie ludzi „pustych”, powierzchownych, bez wyższej świadomości (głębi duchowej). Według Gurdżijewa (i pani LKJ) takich ludzi jest bardzo dużo. W odniesieniu do nich nie posługiwał się on terminem „portal energetyczny”. Zrobiła to dopiero LKJ, która twierdzi, że taką nazwę podali jej Kasjopeanie. Według niej (i nie tylko) portale organiczne to osoby o zerowym uduchowieniu, tzn takie, których świadomość nie wychodzi poza trzy dolne czakry(1/2/3). Są oni pozbawieni kontaktu z trzema górnymi (5/6/7), a przez to automatycznie z Wyższym Ja (Iskra Bożą). Dlatego ich energie mają bardzo niskie wibracje. Jako organizmy (stąd „organiczny”) o niskich wibracjach stanowią one dostęp/wejście (stąd „portal”) do źródła „pożywienia” dla wielu istot z astralu, które właśnie żerują na tego typu energiach. I właśnie do tego się odniosłam w moim wpisie. To, że ktoś jest mało uduchowiony, nie jest jeszcze przestępstwem, dopóki nie szkodzi świadomie innym. Poza tym brak dostępu do wyższych czakr nie oznacza, że nie można ich uaktywnić i że przez to osoba nastawiona materialnie jest pozbawiona Boskiej Iskry (takie teksty znajdują się na stronie http://www.treborok….). Nie wszyscy ludzie o niskich wibracjach/materialiści itd. są psychopatami (materialistyczne nastawienie do świata jest tylko jedną z wielu innych cech psychopaty). Psychopaci w odróżnieniu od ludzi „tylko” powierzchownych mają „zapieczętowaną” czakrę serca (4) i złamanie tej pieczęci jest niemożliwe we wcieleniu, w którym przyszli na świat jako psychopaci. Dlatego tacy się rodzą i tacy umierają. Dostęp do wyższych czakr, a tym samym do poszerzonej świadomości, wyższej uczuciowości i wyższej kreatywności jest możliwy tylko i wyłącznie poprzez uaktywnienie czakry serca!
    Tak więc psychopatyczne osobowości nie są związane ze sferą umysłu. Umysł to 5 zmysłów, analityczne myślenie, procesy pamięciowe i uczenia się. Wielu psychopatów jest bardzo inteligentnych, wręcz błyskotliwych, niektórzy mają genialną pamięć.
    Na koniec wypowiedzi LKJ tłumacz miał wątpliwości co do przetłumaczenia „spot the OP”. LKj miała na myśli to, że szkoda czasu na spekulowanie i „bawienie się w identyfikowanie/rozpoznawanie” psychopatów wśród tłumu portali organicznych, ponieważ jest to trudne ze względu na to, że psychopaci doskonale się maskują. Tym powinni się zająć naukowcy, znajdując pewne i wiarygodne kryteria. Całą wypowiedź LKJ należy rozumieć w kontekście jej intensywnych „badań” nad zjawiskiem psychopatii.

    • nnka pisze:

     oki. Dla mnie to tylko kwestia nazewnictwa.
     Cyt : Zrobiła to dopiero LKJ, która twierdzi, że taką nazwę podali jej Kasjopeanie Ale zapewne zinterpretowali juz nie Kasjopejanie lecz mediu porzez filtracje wzorców . Więc nazwa jest tylko nazwą.

     Na tzw poziomie 3 czakry znajdujemy się wszyscy bo jest to poziom średniego Ja. W większości przypadków promowane „uduchowienie” to kwestia UMYSŁU czyli Materii ( kiecki ładniej szaty duchowej)

     I Tu pytanie o ową „głębię duchową” czy człowiek uznający się za boga jest uduchowiony głęboko czy nie? Czy ludzie którzy ” podnoszą innych ludzi do rangi bogów i tworzą religie są świadomi ponad 3 czakrę czy nie? – i nie mam tu na mysli tych co ustalają dogmaty wiary tylko „wiernych” którzy je zasilają i podtrzymują.
     Czy ci którzy kreują hasło „wszyscy jesteśmy bogami” mają „wyższą świadomość”?
     Cyt : świadomość nie wychodzi poza trzy dolne czakry(1/2/3). Są oni pozbawieni kontaktu z trzema górnymi (5/6/7), a przez to automatycznie z Wyższym Ja (Iskra Bożą).</em

     Wyższe Ja ( Swiadmość Chrystusowa) nie ma nic wspólnego z podanymi czakrami. Mowa chyba o Wyższej Jażni. Natomiast faktycznie cos takiego jak odcięcie na tych poziomach ( ciało astralne) istnieje i często określa się te osoby jako zasilacze astralne ( ja znam tez mniej ładne określenie ) są to podpięcia zazwyczaj spowodowanie obciązeniami z poprzednich wcieleń . Tzw odcięcie na poziomie serca to cięzka karma często związana z odrzuceniem rozwoju już na poziomach astralnych przed wcieleniem i wejsciem w układy wcieleń piorytetowych gdzie silne atrybuty są przejawione co automatycznie zaburza równowagę w Osi – Rdzeniu danej Istoty ale to występuje tylko u określonej grupy dusz. Trudno tu tez pominąć milczeniem tzw poziom 6 czakry z polami religinymi. I trudno pominąc taki szczegół ze SERCE otwiera się na KOŃCU, a nie w kolejności 2… 3.. 4.. 5. W tej kolejności otwierają się pola karmiczne. Nazwane portalami organicznymi ( MATERIA z jakiej jest utkana SZATA)
     Dodam jeszcze że Pieczęć na sercu czakry nie jest tożsama z odcięciem.

 9. Mona pisze:

  NNKA
  Cieszę się, że, jak to się mówi, różnimy się, ale pięknie.
  Peace and Love!

 10. aniol pisze:

  http://swiatducha.wordpress.com/2012/08/12/ofiary-zatrucia-od-wejscia/

  Gdy dolne czakry są stłumione, poblokowane, wtedy trudno człowiekowi prowadzić swoje sprawy na Ziemi. Gdy zaś są zatrute, przestaje się chcieć żyć. Zdarzyło się Wam kiedyś zjeść coś z pleśnią [w niej są trucizny tzw. mykotoksyny, bardzo silna trucizna]. Mnie się zdarzyło. Wtedy czułem, jak tkanka żołądka niemal obumiera, przestaje działać, przestaje żyć. Po iluś minutach te toksyny wychodziły przez nerki, nerki wówczas mnie bolały i też czułem, że lekko jakby zamierają. No nie było przyjemnie. Ale tak to działa – jak do organizmu dostaje się trucizna, to organizm przestaje funkcjonować, przestaje [mniej lub bardziej] być tak żywotny jak dotychczas.

  W ten sposób najprawdopodobniej działa energia z wejść [na poziomie energii subtelnych]. Nie widać jej, nie słychać, ale można ją czuć. I oczywiście można czuć efekty [u siebie], albo widzieć je u innej osoby. Można odczuwać niechęć do życia – mniejszą lub więskszą, co przekłada się na kłopoty w funkcjonowaniu – nieposprzątane mieszkanie, brak pieniędzy, w cięższych przypadkach utrata pracy [lub rezygnacja z poszukiwań pracy, nie poszukiwanie swojego obszaru twórczości], a nawet bezdomność czy choroba psychiczna.

  • Maria_st pisze:

   Wow to anioły jedzą pokarmy takie same jak ludzie i dodatkowo—pleśń……wow
   Janiol—a po co Tobie takie jedzenie ?
   Masz janioł chyba uczulenie na pleśń tak jak niektórzy na pencyline.

 11. margo0307 pisze:

  Co o tym myślicie ?
  Cyt. Z powodu Zasady Równowagi, ludzkość na tej ziemi jest podzielona na dwie równe części – adamową i przed-adamową. Ta równowaga pomiędzy nimi jest uzyskiwana automatycznie by nadążać za wahaniami wcieleń adamowych dusz. Jednakże, jeśli rasa adamowa, przez rzucanie swoich pereł przed wieprze, zaprzecza swojej boskiej naturze w niedopuszczalnym stopniu, ta równowaga zostanie zaburzona na rzecz chwastów. W przypowieści o talentach, Jezus przewidział możliwość takiej degeneracji – gdy służący zakopał powierzony mu talent, zwracając go swojemu panu bez zwielokrotnienia jego wartości, usłyszał: „Sługo niegodziwy i leniwy… a sługę nieużytecznego wyrzućcie na zewnątrz – w ciemności! Tam będzie płacz i zgrzytanie zębów”. Nie ma tutaj potrzeby wyłuszczać ezoterycznego znaczenia…

  http://treborok.wordpress.com/about/portale-organiczne/portale-organiczne-3/

  • nnka pisze:

   Cyt: z tego samego linka
   W III tomie Gnozy, Borys Murawiew rozważa coś co nazywa „ludzkość przed-adamową” oraz „ludzkość adamową”. Poniżej kilka zdań Murawiewa na ten temat:

   W pierwszym tomie Gnozy, kilkukrotnie odwoływaliśmy się już do współistnienia dwóch zasadniczo odmiennych ras: ludzkiej oraz antropoidalnej. Należy tutaj podkreślić fakt, że z ezoterycznego punktu widzenia, drugie określenie nie ma poniżającego znaczenia.

   …Pisma zawierają niejedno odniesienie do współistnienia na naszej planecie tych dwóch rodzajów ludzkości – bardzo podobne w formie, jednakże odmienne w swej istocie. Możemy nawet stwierdzić, że cała dramatyczna historia ludzkości, od upadku Adama do dnia dzisiejszego, nie wyłączając perspektyw nowej ery, przyćmione jest właśnie współistnieniem tych dwóch ras ludzkich, których rozdzielenie nastąpi dopiero w dniu sądu ostatecznego.3

   Rasa antropoidalna to potomkowie ludzkości przed-adamowej. Podstawową różnicą pomiędzy współczesnym człowiekiem przed-adamowym a człowiekiem adamowym – różnicą nie postrzeganą przez zmysły – jest to, że ten pierwszy nie posiada rozwiniętych wyższych centrów które istnieją u tych drugich, którzy pomimo że od czasów Upadku zostali odcięci od swojej wyższej świadomości, umożliwiają mu realną możliwość ezoterycznej ewolucji.

   Dotąd ok
   a dalej…

   Poprzez identyfikowanie się z „ja” swojej Osobowości, Adam zatracił swoją świadomość prawdziwego „ja” i upadł z Edenu, który był jego bazowym stanem w taki sam stan w jakim znajdują się przed-adamowi… Te dwie ludzkości, pochodzący z dwóch odrębnych procesów twórczych, zostały później zmieszane na poziomie organicznego życia na Ziemi… Od tego czasu współistnienie tych dwóch rodzajów ludzi, oraz współzawodnictwo, które było jego efektem, stało się normą… Możemy to obserwować poprzez stulecia, nawet w naszych obecnych czasach, adamowi w swoim po-upadkowym stanie, byli i są zasadniczo w podrzędnej pozycji względem przed-adamowych.

   Tu jest o końcu cyklu : Poprzez identyfikowanie się z „ja” swojej Osobowości – przywiązanie do Materii o tym dzisiaj była dyskusja 🙂

   Cyt dalej : …Chwilowo ograniczymy się do powtórzenia, że współczesny człowiek adamowy, po utracie kontaktu ze swoimi wyższymi centrami, a tym samym ze swoim prawdziwym „ja”, wydaje się praktycznie taki sam jak jego przed-adamowi odpowiednik. Jednakże, w przeciwieństwie do tego drugiego, wciąż posiada wyższe centra, które umożliwiają mu podążanie drogą ezoterycznej ewolucji. Obecnie, przed-adamowy człowiek jest pozbawiony tej możliwości, ale zostanie mu ona dana, jeśli adamowa ludzkość rozwinie się tak jak powinna podczas ery Ducha Świętego. 5

   hm.. Cytując i parafrazując Murawiewa:

   Era Ducha Świętego ma dwie twarze – jedną Raju odzyskanego, a drugą powodzi ognia… Możemy nawet powiedzieć, ze cała dramatyczna historia ludzkości, od upadku Adama do dnia dzisiejszego, nie wyłączając przyszłej Nowej Ery, jest przyćmiona współistnieniem tych dwóch ras ludzkich, których rozdzielenie nastąpi dopiero w dniu Sądu Ostatecznego
   Ok..
   dalej;;;
   Człowiek przed-adamowy nie podlega reinkarnacji. Nie posiadając w sobie pierwiastka indywidualności, rodzi się i umiera, ale nie ma duszy która by się wcielała, więc w konsekwencji nie może się tez reinkarnować. Indywidualizacja przed-adamowych jest zbiorowa i jest kierowana grupowo przez pewne duchy hierarchii. Jakkolwiek, nie uniemożliwia to przed-adamowym wchodzenie w dużej liczbie na pole ewolucyjne, które kształtuje doświadczenia adamowego człowieka, a ponieważ adamowi ludzie w swoim upośledzonym stanie utracili swą przenikliwość, zakłóca i spowalnia to ich ewolucję.

   • nnka pisze:

    podział na upadły i nieupadłych ok… w sumie taki podział wystepuje i w przypadku dusz ( dwie macierze)
    stąd tez dwie drogi ewolucji.
    Jezusa bym w to nie mieszała zdecydowanie, to chyba jakas moda dziwna 🙂
    Wygląda na to ze przedadamowi to historia o upadku aniołow

    Cyt : Dominująca pozycja przed-adamowych która jest efektem ezoterycznej porażki adamowych stwarza obecnie krytyczną sytuację o niespotykanej ważkości.Przypomnienie o Czasie przemiany daje ostatnią szansę ludzkości by przywrócić zagrożoną równowagę, a tym samym uniknięcia globalnego kataklizmu.

    Po pierwsze nie wiem co to EZOTERYCZNA EWOLUCJA??? Czego dotyczy bo zapewne nie duszy. A jesli Umysłu to dusze się w to nie bawią… Wobec Boga wszyscy jestesmy RÓWNI i nie o gatunek tu chodzi. A to , ze dusze podlegają zbiorowej świadomości ( zbiorowa dusza) to wiadomo, jest to przed zinduwidualizowaniem się. Wg huny człowiek ma dwie dusze Jedna zbiorowa ( UMYSŁ) i jedną indywidualną. ( Wyższe Ja) przy upadku nastepuje odcięcie. Wiele dusz się podniosło. Nie wiem czy takie podziały maja jakis cel ale ten kto wiąze duszę z ciałem nie wiem czy do konca wie co robi (?)

    Być może to kolejne porównania równowagi w stylu par typu : Lemura ( serce) Atlantyda ( umysł) , Lira ( serce) Wega ( umysł) … Umysł sie podzielił i teraz jest zaburzenie równowagi…wiec pożegnamy matrixowców i bedzie ok
    Natomiast te gęstosci trochę mnie bawią przyznam… 3 D 5 D 9 D ziarnistość materii Zapis Umysłu ( będzie reset) No chyba ze ktos ma na myśli przestrzen 4 wymiar lub Materie 3 wymiar Róznią się PRAWAMI

   • Ktoś pisze:

    „Człowiek przed-adamowy nie podlega reinkarnacji. Nie posiadając w sobie pierwiastka indywidualności, rodzi się i umiera, ale nie ma duszy która by się wcielała, więc w konsekwencji nie może się tez reinkarnować. ” – jasne siejmy dalej nienawiść bo skoro człowiek ‚przed-adamowy’ nie ma duszy to jest jak mawiają rabini „zwyczajnym zwierzęciem” jakie można wykorzystywać na prawo i lewo, nie?

    Jedynymi „UPADŁYMI” są hordy judaistów i wszystkich wyrosłych na tym sartanistycznym bełkocie wiarołomnych i bałwochwalczych sekt jak katolicyzm czy islam. I zakłamywanie pojęć niewiele da. Jesteście przeklęci na wieki. Chyba, że się naprawicie. Ale predziej …

  • Ktoś pisze:

   „W przypowieści o talentach, Jezus przewidział możliwość takiej degeneracji – gdy służący zakopał powierzony mu talent, zwracając go swojemu panu bez zwielokrotnienia jego wartości, usłyszał: „Sługo niegodziwy i leniwy… a sługę nieużytecznego wyrzućcie na zewnątrz – w ciemności! ” – ha ha ha, to nie nauki „jezusa” tylko promocja lichwiarstwa bankowego. Pieniądz nie w obiegu nie daję mająteczków lichwiarzom i dlatego „słudzy” jacy chowali swoje pieniądze w „skarpetach” byli tepieni przez rabinów. Biznes chciwcom psuli.

   Pokolenie „adamowe” w większości trafi do piekła. Za zdrade, łajdsactrwa, morderstwa i moralną zgnilizne. I żadne „zaklinanie” wam nic nie da. 😉 PIEKŁO JEST WASZE. NA ZAWSZE.

   • Maria_st pisze:

    Jakie znów piekło——strachy na lachy…….ale to co w nas…trudno zauważyć
    Z tego co piszesz ktosiu…..wydaje mi sie ze te książeczki pod znaną nazwa Biblia—mają słuzyc jednemu celowi…….ogłupieniu każdego czytającego w każdej epoce…no cóż…jak sie nie bierze odpowiedzialności za swoje czyny—-trza być ogłupionym jak po narkotyku, wtedy wszystko sie łyka

   • Ktoś pisze:

    Nie, to znajomość miejsca waszej przyszłej reinkarnacji. Znajomość świata i formy. ;p

    • Maria_st pisze:

     M:
     Daj jeden jedyny jak włos maleńki dowód istnienia fizycznie Jezusa, poza bajkowymi opowieściami w Biblii
     Będę znacznie kontent…….”

     pisałam nie raz nt Jezusa,że to nie moja bajka, ale ludzie lubią zawieszac się na ….

   • Muki: pisze:

    Ktoś:
    „W przypowieści o talentach, Jezus przewidział
    M:
    Daj jeden jedyny jak włos maleńki dowód istnienia fizycznie Jezusa, poza bajkowymi opowieściami w Biblii
    Będę znacznie kontent…….
    K:
    Pokolenie „adamowe” w większości trafi do piekła.
    M:
    Zgadza się ja też, tyle ze Wy do kotła a ja pod kocioł dobrze Wam hajcować.

    • Margosia pisze:

     „…Pokolenie „adamowe” w większości trafi do piekła.
     M:
     Zgadza się ja też, tyle ze Wy do kotła a ja pod kocioł dobrze Wam hajcować.”

     ___
     Ha, ha, ha…

     Muki, a może to jedynie Twoje pobożne życzenie ?..
     Może zamiast… „pod kocioł”, trafisz np. do równoległego świata, w którym będziesz miał okazję swobodnie testować wszystkie swoje pomyślunki ?

    • Dawid567 pisze:

     Bardzo ciekawe, (synchronicznie) bo akurat dzisiaj zainteresował mnie problem tzw.grzechu pierworodnego.

 12. denaturat? pisze:

  Ludzie co wy zarzucacie na ruszt że macie taką jazdę?

  • Maria_st pisze:

   Ktoś ale masz jazde bez trzymanki—–do mnie to kierujesz…..pieklo?
   No cóż ja inaczej rozumiem to słowo…….a Ty jak widze…..siejesz w sobie nienawiść……cóż

 13. Pingback: Życie na Ziemi Midgard | Mistyka Życia

 14. White_Black_Feather pisze:

  https://nnka.wordpress.com/2012/07/31/comment-6334-7-lat-ucisku/#comment-6464
  „Nowy Słowiański rok według wielu badaczy Słowiańszczyzny Starożytnej rozpoczął się 19. 09. 2011 roku miary chrześcijańskiej-zachodniej, o godzinie 19.00 (18.00 czasu moskiewskiego). Jest to według nich rok 7520 według miary Ariów, czyli miary Słowian.Rok początku Świata Ludzi czy też zakończenia kształtowania “nowego porządku” przez boga został obliczony w Konstantynopolu, przez tamtejszych mędrców kościoła na podstawie odczytania Pisma Świętego, a datę ostatecznie wyznaczono w roku 353 i to wtedy przyjęto rok 5509 p.n.e. jako ów początek.” I teraz 19. 09. obchodzony jest Nowy Rok.

  Ten rok 353 to rok liczony według kal.gregoriańskiego?
  Co ciekawe, w kalendarzu żydowskim rachuba lat zaczyna się od dnia „stworzenia świata”, które „wg ustaleń żydowskich autorytetów religijnych nastąpiło 7 października 3761 p.n.e. Kiedyś był to kalendarz lunarny używany przez plemiona semickie od czasów przedhistorycznych. Ostateczną postać nadał mu w roku 359 (gregoriańskim) Sanhedryn pod przewodnictwem Hillela II ” czyli około sześć lat po dacie wyznaczenia początku Świata Ludzi przez Ariano-Słowian…
  W tym roku 2013 nowy rok żydowski rozpocznie się jako 1. Tishri 5774 w dniu 5.września 2013…

  Będą świętować Nowy Rok:
  Ario-Słowianie – 19. 09.2013
  Żydzi – 05.09.2013
  to różnica 14 dni… ciekawe.

  Katolicy i „pseudo katolicy” świętowali 31.grudnia, bo 1.stycznia odpoczywali 🙂

  I zestawienie:

  początek 5509 p.n.e, obecnie 7520 rok.
  początek 3761 p.n.e. obecnie 5773 rok

  7520 – 5773 = 1747 lat różnicy występuje między kalendarzem Ario-Słowian i Żydów.
  Czy to ma jakieś znaczenie?
  Może być, że nie ma 🙂

  • Dawid56 pisze:

   Znowu pojawiają się te tajemnicze liczby 147 tym razem przedzielone 7 .Suma ich wszystkich to „19” czyli „1”

  • Muki: pisze:

   7520 – 5773 = 1747 lat różnicy występuje między kalendarzem Ario-Słowian i Żydów.
   te wyliczenia są mało wartościowe, bo ułożone i współcześnie zmodyfikowane.
   Starożytni nie uprawiali żadnych kultów żadnych modłów do wyimaginowanych bzdórnych bożków czy bogów z gwiazd. to co widzicie na reliefach to nie żadne słońca czy inne badziewo to tęsknota za dom z gwiazd, To zupełnie co innego. Starożytni liczyli koniunkcje gwiazd i planet. to było najcenniejsze bo dzięki temu mogli nawet najgłupsi z nich i najgłupszy z was może wyliczyć wartości czasu w sekundzie godzinie masy ciężaru czy objętości i o dziwo nie potrzeba do tego żadnych wyspecjalizowanych narzędzi jak chcą tego naukowcy.
   Opisałem pokazałem i wyliczyłem jak to trzeba zrobić a moje wyliczenie różnią się od naukowego mierzącego laserem o wielkość 184 metra…..
   Starożytni wyznawali kult Boga żywego z gwiazd, ich ołtarze były gwiezdne ale nie stylizowane na współczesną modę…..i nie zmyślonego jak dziś…………potemu wasze wyliczenia choć oko zajmujące nie wiele maja wspólnego z realem…..

   • Dawid567 pisze:

    Starożytni wyznawali kult Boga żywego z gwiazd, ich ołtarze były gwiezdne ale nie stylizowane na współczesną modę

    Starożytni czyli Słowianie? , Atlantydzi? Majowie? Chińczycy? Sumerowie? Egipcjanie?

 15. Heman pisze:

  Większość ludzi nie ma świadomości dokąd obecnie zmierza świat. Tym którzy podświadomie odczuwają niepokój i wynikjący z niego głód informacji serwuje się papki w stylu New Age, o powszechnym oświeceniu w roku 2012, lub o zbliżającym się nadejściu Złotej Ery.

  Zaraz, zaraz, piszesz tutaj o serwowaniu paki w stylu New Age, a sama wierzysz w pierdoły, które opowiada Laura Knight Jadczyk, channelingi i piszesz o kasjopejanach i innych rasach, czyli o new age’owskich bredniach.

  Na początek proponuje nie chłonąc wszystkich informacji napotkanych w sieci na serwisach ezoterycznych, trochę zdrowego rozsądku, ludzie…

 16. Maksym pisze:

  Tak własnie Rosjanie zaczynają swoją propagandową gadkę i urabianie swoich potem innych durnych polaczków. Własnie zaczeli od Ukrainy. amen

 17. Dawid56 pisze:

  Kolejny zbieg okoliczności?Jeśli 7520 to 2012, to 2016 to 7524. 7524 dzieli się przez 9 podobnie jak 2016 i 7524 dzieli się przez 36 dając 209 co z kolei dzieli się tylko przez 11 i 19.W jakiś sposób wydaje się, że rok 2016 jawi się jako rok zakończenia wielu cyklów.

 18. margo0307 pisze:

  Ciekawy wywiad z panem Białczyńskim nt. mocy Słowian…

  Kto i kiedy próbował podbić narody i plemiona słowiańskie i czy to się udało? Jaka jest znana historia przejęcia panowania nad Ziemiami Północy i jakie są tego skutki…

  http://tagen.tv/vod/2016/06/slowianska-moc-czeslaw-bialczynski/

 19. Muki: pisze:

  pan Jadczyk jest profesorem to pierwszy kapłan Kasjopejan i sadzi w tej materii siermiężne brednie co mu już nie jeden raz wyłożyłem, ale nie dociera to do niego……
  Inne me komentarze tutaj znikneły……..
  więc nie pozdrawiam nikogo.

  • Margosia pisze:

   „…me komentarze tutaj znikneły… więc nie pozdrawiam nikogo”
   ___
   Żadne z Twoich komentów nie „zniknęły”, po prostu ich Muki nie zamieściłeś !
   Ale… to nie nie przeszkadza w tym, że… my – Ciebie nie możemy pozdrowić 🙂

   • Muki: pisze:

    Plujesz ….. w około bo nic nie rozumiesz. czytasz i nie widzisz, co czytasz. a powinnaś być znacznie bardziej rozumna i intuicyjna jak na kobietę. tyle ze jesteś tylko zabocona..

  • Piluś pisze:

   Coś dziwnego się dzieje pod tym wpisem — https://nnka.wordpress.com/2012/07/31/comment-6334-7-lat-ucisku/#comment-217061 — bo naciskając na odpowiedz, wyświetla się cały zakres wyliczeń, a to traw ułamek sekundy, normalnie tego nie widać. Dziwne

   • Maria_st pisze:

    Dziwne:”

    Kliknęłam na link ale nic dziwnego nie zauważyłam, prawidłowo sie wpisał.

    • Margosia pisze:

     „Coś dziwnego się dzieje pod tym wpisem…”
     *
     „Kliknęłam na link ale nic dziwnego nie zauważyłam, prawidłowo sie wpisał.”

     ___
     Ja również sprawdziłam tę.. „dziwność” i mnie również nic „dziwnego” się nie pojawiło.

  • Maria_st pisze:

   Inne me komentarze tutaj znikneły……..”

   Muki sprawdziłam w spamie oraz koszu ale nie ma tam Twoich wpisów. Być może zostały już stamtąd przerzucone na ogólna stronę przez Dawida.
   Nie było mnie trochę więc nic na ten temat nie wiem.
   Szkoda jeśli były napisane i zniknęły .

 20. Muki: pisze:

  Pisząc o datowaniu czegokolwiek raczej powielacie czyjeś wypociny niż wasze przemyślenia stąd koszmarki. Każdy kalendarz musi być skończony czyli dążący do zera, Zerem dla kalendarium jest koniunkcja, czyli chwila spotkania nos w nos, nap: planeta-planeta, planeta gwiazda stała itd.
  Wyznaczenie doby planetarnej w oparciu o obieg planety wedle jej gwiazdy to brednia jakich mało, a szczególnie taka co ma podział w częściach dziesiętnych zamiast zera,
  Czemu tak uczyniono?
  Bo najbliższy wspólny mianownik do podziału koła wielkiego uzbrojonego w zęby wynosi 250 i 255.ale pozostają za to części setne i dziesiętne. Prawidłowy podział wynosił 280 i 288 ale brakuje jednej planety i całość się rozsypała w niebyt.
  jak znajdzie się mocarz na tym świecie i podzieli Pi na równe części po obwodzie tak jak ja zrobiłem, nazywając ten fakt mantysą Mukiego, to znajdą skończony podział kalendarium dla tej galaktyki i planety zawsze taki sam……………

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.