“Kod Kurukszetra ” = „Kod Atlantyda”

Prahlad Nrsimha Prabhu- Wedy o Majach

Kiedy Kryszna pojawiał się w Indiach w pewnym momencie życia jego zadaniem było pochwycenie demonicznej osoby ( pozbawionej samokontroli osoby pod kontrolą umysłu) . Ludzie mogą być albo duchowi albo demoniczni, w przeszłości potrafili dźwiękiem kontrolować moce. Maya Danawa był taka potężną istotą i powodował dużo problemów w Indiach. Kiedy go schwytano poprosił o schronienie. , już wtedy wiedzieli, że ich kultura zaniknie 21 12 2012 roku.

Jednym z problemów który powodował  Maya Danawa było to iż budował samoloty, które mogły się chować w wodzie i wypłynąć z wody i strzelać różnego rodzaju pociskami i strzelać do miast i ludzi . Maya Danawa nazywany jest architektem półbogów zajmujących się UFO wszystko to istniało dawno dawno temu. Miasto Kryszny zatonęło koło 5 tys lat temu. Zdjęcia satelitarne pokazują zatopione miasta i kształt „rzeki Saraswati” która wyschła koło 7 tys lat temu.

Stąd tylko krok do wniosku, Nie są to eony .. to chwila, która trwa wiecznie. 

 #comment-10328    Dawid56  Listopad 11, 2012

„“Sprawa” się wyjaśniła i to dokumentnie.Powinienem właściwie wyżej napisać nie “Kod Wed” ale “Kod  Kurukszetra”. Nie ma innej daty poczatku Kali Yuga jak 17-18 luty p.n.e. Otóż pozycje planet obliczone na ten dzień tylko potwierdzają, to co pisał Richard Thompson w “Wedyjskiej  Kosmografii  i Astronomii”.  W tych dniach rzeczywiście 7 planet Starożytnych (Słońce, Księżyc, Merkury, Wenus , Mars, Jowisz, Saturn) znajdują się w niedalekiej odległości od Zeta Piscium. Dodatkowo w opozycji do tego układu jest Ceres. … Najciekawsze i zarazem intrygujące jest jednak to, że własnie wtym roku (2012) mija pełnych 14 cykli tzw progresywnego Słońca ( 360 lat to w przybliżeniu 360 stopni na Ekliptyce) od daty 18 luty 3102 p.n.e..”

  Intuicja mi podpowiada , że całe to zamieszanie sztuczne wywoływane wokól kalendarza Majów w sieci  ma przykryć coś istotnego związanego z datą 21 12 2012. i to dlaczego medytacje zaplanowane na 21 grudnia mogą być bardzo niebezpiecznym przedsięwzięciem .

Natomiast jeśli miałabym znaleźć jakieś powiązanie to niestety jedyna myśl jaka mi przychodzi to 21 12 2012 i Ceremonia Majów w skali światowej połączona z iluminacją światła. Kiedyś ogladając film dokumentalny o Hitlerze zwróciła moją uwagę taka ceremonia .. Próbowałm to odszukać /filmik/ .. ZNALAZŁAM

Kolejne misterium odbędzie się zgodnie z planem , tylko tym razem będzie nas o wiele więcej.

Reportaż prasowy z 1937 roku opisuje rytuał o niemal religijnym charakterze: ” Gdy Adolf Hitler pojawił się na lądowisku rozbłysło 150 refrektorów rozmieszczonych wokól całego kwadratu tworząc baldachim światła na nocnym niebie. Zaskoczonym widzom odjęło mowę , bo nikt dotąd nie widział czegoś takiego. Cały teren przypominał teraz gigantyczną gotycką światynię ze światła. 140 tys gości przybyłych na zjazd nie może oderwać wzroku od tego widoku. Jeśli przysięgi wznosi się ku niebu w świetlnym stożku,  śpiewają uczniowie… ten spektakl przypomina niezwykłą mszę na która przybyliśmy wszyscy by zyskać nowe siły Trwa magiczna chwila skupienia członków naszego ruchu ocean światła chroni ich przed mrokiem na zewnątrz obiektu.  

od 39 min

Powiązane wpisy:

Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

53 odpowiedzi na „“Kod Kurukszetra ” = „Kod Atlantyda”

 1. nnka pisze:

  ten post nie mial sie ukazac na blogu ze wzgledu na swoja wagę. Niemniej powtarzające się i narastające ataki na ludzi , którzy przekazali nam kawał porządnej wiedzy popartej wieloma badaniami i analizami dał powyzszy efekt na Mistyce.
  Dla dociekliwych o grupie Majów z Jukatanu mówi też Don Alejandro – ze Starszyzny choc prosi o nie mylenie Majów z Gwatemali z Jukatanem.
  W jaki układ weszli starożytni Majowie można dowiedziec się tylko „droga pantoflową” i snuć domysły że jest to przyczyną obaw.
  21 12 2012 ma jakby „dwie twarze”. Ta jasną klarowną i ta druga mroczną i tajemniczą.
  Podczas moich poszukiwań natrafiłam na kolejne informacje uzupełniające wątki wymienione we wpisie.

 2. Dawid56 pisze:

  Apollo is a president of Hyporborea, so maybe The Black Sun is inside the Earth…This is the secret of the Black Sun

  • Mona pisze:

   Centrum naszej galaktyki posiada jądro w postaci czarnej dziury (Czarne Słońce). W pismach wedyjskich, podaniach majów i wielu innych kultur jest wiele na temat budowy naszej galaktyki i jej centrum zwanym Czarnym Słońcem/ Hunab Ku/ Om……
   Osobiście myślę, że to centrum wcale nie jest czarne. To rodzaj światłości dla nas niedostępnej i niepojętej, a do nas dociera tylko jej mikromikroczęść.

 3. Dawid56 pisze:

  Właśnie tego Słońca, o którym piszesz Mona, bym się najmniej obawiał…

 4. margo0307 pisze:

  Cyt. Mistycy należący do niemieckich elit posiedli wiedzę o tajemnicach i królestwie znajdującym się w głębinach Ziemi.
  Magicznym symbolem Towarzystwa Thule był Aarune [Arian] – symbol czarnego słońca przekazującego wiedzę adeptom za pośrednictwem swoich magicznych promieni.
  Czasami czarne słońce przedstawia się nie jako słońce świecące wewnątrz Ziemi, lecz jako wyłaniające się z wejścia do pustej Ziemi na biegunie północnym …
  nne promienie wychodzące z wnętrza Ziemi, symbolizowane przez poniższe przedstawienia, mają reprezentować ich potężną , mistyczną moc przekazywaną zainicjowanym…

 5. Dawid56 pisze:

  A czy 21.12.2012 ma nie być „przypadkiem ” datą „wskrzeszenia” tego Kólestwa”?

  • nnka pisze:

   Dawid też mi to przeszło przez myśl, ale wtedy musiało by byc cofniecie i skręcenie
   ale
   to są dwie podwójne twarze jak Swiatowid 🙂 Taki jest w tym dniu układ energetyczny . GODY

 6. nnka pisze:

  na jednej ze stron ukazał się ciekawy wpis pasujący do tematu Mój stosunek do tego typu ‚organizacji” jest zapewne juz znany więc głownie zastanawia mnie ” co autor tego wpisu ma na myśli? ” .

  Cytaty: 19.11.2012 Przygotowania do Dnia X.

  Ze względu na wydarzenia mające miejsce na Świecie i w Waszych Sercach należy dziś przekazać iż został osiągnięty PUNKT KRYTYCZNY wszystkich „Odwracalnych Procesów”.
  Tak więc bądźcie przygotowani, bądźcie uważni, bądźcie czujni, albowiem co poniektóre przyjdzie w ciągu jednej nocy i co poniektóre w ciągu jednej nocy zmieni Świat.
  To co wydaje się znajdować w Nieskończonej Pętli, w rzeczywistości jest przygotowaniem na dzień w którym zostaną wyciągnięte z zakotwiczenia WSZYSTKIE filary Starego Systemu.

  (…)
  Wydarzenia będą bardzo konkretne i Energia która przyniesie je na Drogę zagęszcza się aż dojdzie do potrzebnego WYŁADOWANIA.

  Wszystko to, co Wy dzisiaj przeżywacie, co obserwujecie a co wskazuje na długie, niekończące się Procesy jest przygotowaniem na Dzień X o którym już wielokrotnie była mowa.
  I wiedzcie jedno: wtedy kiedy będziecie najmniej oczekiwać zapaści Waszego Systemu Społecznego, wtedy to nastąpi.

  (…) Ludzie natychmiast po pierwszym szoku wejdą w samo-odpowiedzialność, w tym byliście szkoleni i wielu osiągnęło Jakość by w taki sposób zareagować w Dzień X.
  Wiele z tego co teraz jest, podobne jest do tego Czasu który już był,jednak to co nadejdzie jest innej Natury niż wszystko to co już było.

  Świat zostanie przebudowany w ciągu kilku dni Historii Ludzkości i postawiony będzie na nowy tor – uważnie słuchajcie:
  W CIĄGU KILKU DNI!
  ….
  PODPISANO : GALAKTYCZNA FEDERACJA ŚWIATŁA

  Fragmenty o świetlistych wojownikach i ciemnych siłach po prostu sobie odpuściałam całośc mozna przeczytać tu: http://wolnaplaneta.pl/terra/2012/11/19/19-11-2012-przygotowania-do-dnia-x-galaktyczna-federacja-swiatla/

  A i jeszcze jedno zdanie tak odnosnie komenatrzy w Czwartej Fazie :
  Cyt z powyzszej strony : Następnie zacznie się czas uzdrawiania. Wielkich Uzdrowień które dotyczą tych Ludzi którzy pozostaną
  no nie mówiłam, ze oczyszczanie jest po porodzie 🙂 zna się te numery

  ps. dzięki za namiar na link. To doprawdy bardzo ciekawe

 7. Maria_st pisze:

  \Juz 21.11.2012—- niech ten dzień szczęściem spłynie po całej Ziemskiej Krainie.

 8. Mona pisze:

  Słowo „swastyka” pochodzi z sanskrytu i oznacza „przynoszący szczęście”, pojęcie Czarne Słońce” oznacza Centrum Galaktyki, czyli Światło. Illuminaci celowo napełniają pozytywne symbole i słowa negatywną energią. W ten sposób „ściągają” wibracje świadomości planetarnej/zbiorowej „w dół” generując w ludzkim umyśle podświadomy strach przed tymi symbolami. Wystarczy się na tę manipulację zamknąć/zablokować ją i nadal mieć odnośnie tych symboli pozytywne skojarzenia.

  • nnka pisze:

   oj Mona chyba nie doceniasz siły symboli…
   Cyt: Świetni ludzie Masza, Ewa, Mariusz, Tadeusz, Jola, Michał, Paweł .. siadaliśmy przed wejściem na ławce zastanawiając się nad zjawiskami i co z tym możemy zrobić. A ja czułam silny nacisk na “oko” , energii która promieniowało z nad wejścia. Co jest grane? Zastanawiałam się przecież tam nic nie ma… https://nnka.wordpress.com/2011/11/27/rogi-cz-1/

   “NON DORMIT QUI ME CUSTODIT”
   Na następny dzień postanowiłam porozmawiać z gospodarzem o tajemnicy zamku w Rogach i Białej Damie.
   Usiedliśmy na ławce przed wejściem z panem Janem. I pierwszym moim pytaniem było oczywiście – Co było tu nad drzwiami? Swastyka -odpowiedział – była tu w okresie wojnyhttps://nnka.wordpress.com/2011/11/28/rogi-3-nie-spi-kto-mnie-strzeze/

   Oczywiście mowa tu o promieniowaniu kształtu i tej swastyce jaką znamy, a która funkcjonuje jako znak dualny w płaszczyznach mentalnych zbiorowej świadomości . Ma Naturę energii Ozyrysa i strukturę kryształu. NIE JEST ZNAKIEM ŻYWYM I NIE JEST KOMPLETNA!.

   • Mona pisze:

    Nie twierdzę,że zamknięcie się przed tą manipulacją/zablokowanie jej jest łatwe, ale to jedyna droga, aby nie dać zniewolić się przez „promieniowanie” tej energii.

    • nnka pisze:

     oki tylko, że to tak nie działa 🙂
     A promieniowanie jest dosłowne da sie to zmierzyc to nie symbolika tylko działanie „fizyczne’ energii subtelnej , którą wyczuwają niektórzy cieleśnie.
     Co do mentalnosci nie potrzeba sie „blokować’ bo i po co skoro nie ma sie obciążeń z tym związanych? A nabyte ( pamięć genetyczna) wystarczy sobie uświadomić i poznac zródlo pochodzenia.

  • Mona pisze:

   Tu mówiąc o illuminatach miałam na myśli nie tylko tych obecnie inkarnowanych. Hitler był jednym z nich, był Żydem syjonistą, tak samo jak Stalin. Po zakończeniu II Wojny Światowej uciekł do Ameryki Południowej. W ucieczce pomagał mu Watykan. Stalin o tym wszystkim wiedział. Najnowsze badania wykazały,że rzekoma czaszka Hitlera to nie jest jego czaszka. Badania te przeprowadzili Amerykanie w instytucie moskiewskim. Dostali godzinę na zebranie wszelkich niezbędnych materiałów (DNA itd), które potem zbadali i ocenili naukowo w Stanach Zjednoczonych przy pomocy najnowszych technik.

 9. Mona pisze:

  Nnka: „Co do mentalności nie trzeba się blokować…”
  Nie napisałam, że trzeba „się blokować”, lecz blokować działanie tej energii. Również nigdzie nie pisałam o mentalności. A ochrona przed negatywna energią jest zawsze i wszędzie aktualna bez względu na jakiekolwiek obciążenia lub ich brak.

  • nnka pisze:

   owszem nie pisałaś bo to ja pisałam
   … ale to nie znaczy , ze swastyka nie funkcjonuje głownie na polach mentalnych ludzi, tak jak wszystkie inne symbole choćby reiki. :

   w tym temacie ciekawy filmik, który warto nie tylko obejrzec ale tez przemyslec https://nnka.wordpress.com/2012/02/05/penumbra/

   żadna energia nie jest ani dobra ani zła to ludzie nadają jej takie znaczenie zwłaszcza jeśli chodzi o symbolikę i owo znaczenie jest zapisane kodem w podświadomości ( z odbiciem na pola zbiorowe zwane tez PSI) , który harmonizuje z danym symbolem . To brzmi jak… tzolkin :). Prawda?

   Ze swastyką robiono różne dziwne rzeczy ( tak jak i z innymi symbolami) łącznie z nadawaniem jej znaczeń , których zwyczajnie nie posiada i to jest właśnie menatalność człowieka na której zabazowal min Hitlerm a raczej jego „mistrzowie” : wszystkiemu nadać znaczenie i zakodować ludzkim językiem w Umyśle na polach zbiorowej nie – świadomosci ( do dostepu do niektórych trzeba mieć inicjacje… ale te są mniej „szkodliwe” bo nie są to „żywe znaki” przerobione na płaskie, po prostu stworzono je płaskimi w ludzkim umyśle ).

   Co do ochrony przed negatywna energią… nie wiem co sądzisz Mona na temat „negatynych energii czym one są” każdy ma w tym względzie jakieś tam swoje doświadczenia.

   Moje są takie ze KAŻDA OCHRONA WYMAGA ZASILANIA a to ma swoje skutki zapotrzebowania na energię do zasilania.. 🙂 najlepszą ochroną jest zwyczajnie świadomome podejscie do zagadnienia i WIEDZA oraz głębsze wejrzenie w mechanizmy przed którymi człowiek chce się chronić… zazwyczaj te mechanizmy są w nim samym ( choć nie zawsze tak jest).
   Wiec poniekąd chroni się przed samym sobą co jest jednoznacze z reakcją na określony bodziec zewnętrzym , czasem ten „bodziec jest niewidoczny” ale reakcja owszem tak.
   Innymi słowy : uderz w stół…

   • Mona pisze:

    Nnka: „Co do mentalności nie potrzeba się “blokować’ bo i po co skoro nie ma się obciążeń z tym związanych? A nabyte ( pamięć genetyczna) wystarczy sobie uświadomić i poznać źródło pochodzenia.”

    Powtarzam: Nie napisałam, że trzeba “się blokować”, lecz blokować działanie tej energii. Również nigdzie nie pisałam o mentalności. A ochrona przed negatywna energią jest zawsze i wszędzie aktualna bez względu na jakiekolwiek obciążenia lub ich brak.

    Nnka, Twoje odpowiedzi są często tak sformułowane, że sugerują wypowiedzenie przez inną osobę rzeczy, których nigdy nie wypowiedziała.

    • nnka pisze:

     Mona cyt : Wystarczy się na tę manipulację zamknąć/zablokować ją i nadal mieć odnośnie tych symboli pozytywne skojarzenia

     Mona Cyt; Nie twierdzę,że zamknięcie się przed tą manipulacją/zablokowanie jej jest łatwe, ale to jedyna droga, aby nie dać zniewolić się przez “promieniowanie” tej energii.

     Rozumiem, że „zamknąć się na tę / przed tą manipulacją” to była literówka lub tez „łamane” zdania. które stosujesz w swoich wypowiedziach są w moim odbiorze dwuznacze i źle zinterpretowałam zdanie „zamknąc się na manipulację by zablokować złe skojarzanienia” czyli historię naszych dziadków, rodziców itd…? Mało to dla mnie jasne … 🙂 Bo skojarzenia swastyki z nazizmem to juz historia a nie coś co się dopiero tworzy bo ktoś manipuluje . Dla mnie to nie manipulacja tylko FAKT HISTORYCZNY Ale ok.

     Mona cyt: Nnka: “Co do mentalności nie trzeba się blokować…”
     Nie napisałam, że trzeba “się blokować”, lecz blokować działanie tej energii

     NNKA CYT ; owszem nie pisałaś bo to ja pisałam
     … ale to nie znaczy , ze swastyka nie funkcjonuje głownie na polach mentalnych ludzi, tak jak wszystkie inne symbole choćby reiki. :

     To tez ja napisałam … Nnka: “Co do mentalności nie potrzeba się “blokować’ bo i po co skoro nie ma się obciążeń z tym związanych? A nabyte ( pamięć genetyczna) wystarczy sobie uświadomić i poznać źródło pochodzenia.”
     I to też napisałam: Co do ochrony przed negatywną energią… nie wiem co sądzisz Mona na temat “negatynych energii czym one są” każdy ma w tym względzie jakieś tam swoje doświadczenia.

     Mona cyt : Twoje odpowiedzi są często tak sformułowane, że sugerują wypowiedzenie przez inną osobę rzeczy, których nigdy nie wypowiedziała.

     Mona o tym jak działaja symbole w ujęciu psychologicznym ja pisałam oczywiście a nie Ty byc moze odbierasz , że o polach mentalnych i rezonansie, przodkach ( pamięci genetycznej) Ty pisałaś jesli tak to sory, za niewłaściwie sformułowane wypowiedzi … postaram się nie wypowiadać na temat swoich doświadczeń. 🙂

     Nie wiem gdzie funkcjonują owe pozytywne lub negatywne skorzajenia o których piszesz i nie będę juz nic sugerować, gdzie takowe są i jak to działa…

     Moze tylko powiem, ze jeśli chodzi o swastykę to w chwili obecnej jest to najsilniejszy symbol, który podlega transformacji… czyli oczyszczeniu w ZBIOROWEJ SWIADOMOSCI Z WYOBRAZEN ” dobro/ zło” czyli dualizmu i śmiem twierdzić, że..
     jest to nasza jedyna szansa odrzucić owo „dobro” … i „zło” i przywrócić CZYSTOSC SYMBOLU

     • nnka pisze:

      Z symbolem swastyki jest związana karta 13 Śmierć i https://nnka.wordpress.com/2012/11/18/czwarta-faza-transformacji-gdzie-szukac-obrazu-pierwszej-fazy-21-swiat/
      wzorzc KAT- OFIARA ktory odzwierciela opis z powyzszego linka.
      Cyt : Możemy też to widzieć tak, że oto miłość gaśnie przewyższona przez moc.

      na poziomie duchowym jest to miłośc ofiarna – karmiczna.
      https://nnka.wordpress.com/2012/05/07/zejscie-z-krzyza-milosci-karmicznej/
      Cyt : Miłośc ofiarna jest miłością bezwarunkową, jest PRZYMIERZEM . Darem ofiarowanym nam na … 2 tys lat po to abyśmy mogli wyjść w silnych węzów karmicznych ( długów) bez tworzenia nowej karmy na zasadach mojżeszowych ”Oko za oko ząb za ząb”. To dobrze znany układ kat – ofiara. Ale fakt, że ta miłość została zaszczepiona w ten system karmiczny Matrycy i miała pomóc wielu duszom. Czy pomogła?

     • Maria_st pisze:

      Moze tylko powiem, ze jeśli chodzi o swastykę to w chwili obecnej jest to najsilniejszy symbol, który podlega transformacji… czyli oczyszczeniu w ZBIOROWEJ SWIADOMOSCI Z WYOBRAZEN ” dobro/ zło” czyli dualizmu i śmiem twierdzić, że..
      jest to nasza jedyna szansa odrzucić owo „dobro” … i „zło” i przywrócić CZYSTOSC SYMBOLU ”

      pieknie napisane…..
      I to także :

      „Moje są takie ze KAŻDA OCHRONA WYMAGA ZASILANIA a to ma swoje skutki zapotrzebowania na energię do zasilania.. 🙂 najlepszą ochroną jest zwyczajnie świadomome podejscie do zagadnienia i WIEDZA oraz głębsze wejrzenie w mechanizmy przed którymi człowiek chce się chronić… zazwyczaj te mechanizmy są w nim samym ( choć nie zawsze tak jest).
      Wiec poniekąd chroni się przed samym sobą co jest jednoznacze z reakcją na określony bodziec zewnętrzym , czasem ten „bodziec jest niewidoczny” ale reakcja owszem tak.
      Innymi słowy : uderz w stół… ”

      jakie to oczywiste az trudne do przyjęcia

 10. Maria_st pisze:

  W zasadzie to co tu sie dzieje kazdy moze dopasowac do swojej teorii a jest ich tak duzo ilu teoretyków .

  • nnka pisze:

   zycie to nie teoria tak jak i nasze obciążenia teorią nie są. W ludziach rośnie coś wręcz przeciwnego niż miłość choć od tych słów aż ciemno się robi… Co prawda los można zmienić, ale komu by tam się chciało wierzyć w „znaki nieba” i przyjrzeć sie bliżej temu wszystkiemu? Każdy swoje wie… a resztę pokazuje rzeczywistośc jak z tej wiedzy korzystamy.
   Postaram się wyjaśnić o co chodzi ze swastyką, ale troche mi zejdzie z tym 🙂
   poki co nie pozostaje mi nic innego jak zyczyc Złotej Ery bez symbolu swastyki jaki funkcjonuje obecnie w „pozytywnym znaczeniu” ludzkich wyobrazeń Swati

   tu mozna obejrzec słowo : http://katastrofa1707.blox.pl/2011/04/Swastyka-STATYSTYKA-I-TERMINY.html

 11. bzyk pisze:

  Nnka: Bo skojarzenia swastyki z nazizmem to juz historia a nie coś co się dopiero tworzy bo ktoś manipuluje . Dla mnie to nie manipulacja tylko FAKT HISTORYCZNY

  Tu Nnka masz odpowiedź. Czytaj co pisza starsi i mądrzejsi :
  Prawda i kłamstwo
  Dziś mamy możliwośc ocenić to proroctwo na bazie już zaistniałych zdarzeń. Dlaczego zmieniana jest historia?
  Anatomia tego zjawiska jest prosta. – Jako pierwsze rzuca się w oczy umiejszanie tego co dawniej było oczywiste. –
  Tak czy inaczej, zostanie zmuszony do wyretuszowania pewnych niepopularnych zdarzeń jasnymi kolorami
  https://nnka.wordpress.com/2012/11/21/15087/

  • nnka pisze:

   ogromna skala zacierania prawd historycznych, skutkuje to też w odczytach linii czasowych karmicznych. Na szczęscie juz sie konczy ta mroczna epoka. Ale co się musi oczyścic to musi inaczej nie da rady, bo bedzie przeniesienie wzorców i powtórka z rozrywki .

   • Maria_st pisze:

    Chiba ktos zle środki czystości uzywa, a moze i przeterminowane lub nieprzetestowane i pranie wciaz brudne…….jakos nie mam zaufania do pioracego………..tyle razy prał i wciąż brudy są……

  • Mezamir pisze:

   skojarzenia swastyki z nazizmem to juz historia”-Historia swastyki sięga dalej niż ostatnie 70 lat 🙂 i jakiś Adolf.
   Kojarzenie swastyki z nazizmem to efekt ignorancji i manipulacji.

   • nnka pisze:

    tak co do efektu kojarzenia swastyki zgodzę się, ze ktos to nam zafundował niemniej sprawa ma duża głebię w psyche zwazywszy na prawdziwe działanie i przesłanie swastyki oraz siły dzialania na psyche spod tynków.

    Mezamir Cyt : Kojarzenie swastyki z nazizmem to efekt ignorancji i manipulacji

    Jest tez druga strona Mezamir tego niekojarzenia czyli ignorancji , nazywa się WYPARCIE. Przyjęcie połowy nie jest przyjęciem całości do wiadomości. Stwierdzenia , że nóż służy tylko i wyłącznie do krojenia chleba a nie niesie w ręku głupca zagrozenia jest brakiem wiedzy o narzędziu, które może byc użyte przeciw życiu w Materii z głupoty, braku wiedzy lub tez z checi władzy wiekuistej.
    W całej historii wcale nie jestem pewna czy Hitler był jedyną osoba która użyła tego symbolu w niewłasciwym celu i bardziej przychylam się do opcji że NIE , że zrobiono to już wcześniej a on tylko powielił tamten błąd poczuwając sie przez chwilę boskim gatunkiem nadrasy aryjskiej.

 12. Mezamir pisze:

  wiki3-zebrane-doswiadczenia.blogspot.com

  http://www.swastika.cba.pl

 13. Mezamir pisze:

  Hitler był marionetką,chłopcem do bicia na którego spadnie kara za to co wymyślali i wcielali w życie jego sponsorzy.

  Hitelr miał obowiązek interesować się symboliką starożytną,obowiązek epatowania nią
  po to by ludziom obrzydzić to wszystko,aby każdy czuł strach przed sięganiem do własnych korzeni oraz przed odkrywaniem tożsamości.

  Gdyby nie Hitelr i jego „zainteresowania”(tzn poza)to dziś nikt nie nazywałby swastyki nazistowskim symbolem,nikt nie mógłby oskarżać o propagowanie nazizmu „pogan”
  (bo przecież Adolf interesował się pogaństwem 🙂 Adolf propagował też wegetarianizm
  czemui nikt nie oskarża właścicieli sklepów ze zdrową żywnością o propagowanie nazizmu?)

  Nie ważne czy Adolf był wegetarianinem czy nie,oczywiście że nie był,ale propagował,interesował się tym.
  Taki sam z niego wegetarianin jak i poganin czy okultysta.

  Adolf nie jest żadnym autorytetem w tych dziedzinach.

  Adolf był jezuitą,działał na chwałe i cześć imperium romanum.
  Robił to czego kościół osobiście zrobić nie mógł ponieważ w razie klęski
  straciłby poparcie społeczne.
  Lepiej było swojego Hitlera wykreować na poganina a ludzi których Hitler nie zdołał zlikwidować
  można było przygarnąć pod „matczyne”skrzydło 😉 będące również matczynym skrzydłem pana Adolfa.

  To jest właśnie manipulacja,stworzyć sobie opozycję samemu
  być za i przeciw,łapać we własne sidła zwolenników i przeciwników.
  Nawet nie tyle łapać co spowodować by sami się pchali do przygotowanej klatki.

  • nnka pisze:

   no coz wykorzystano prawo przyciagania. A o reszcie zapomniano . To tez półprawda chętnie teraz kreowana przez niektóre grupy natura tak nie dziala, zawsze dązy do homeostazy.

 14. Dawid56 pisze:

  Podzielam zdanie Nnki, że swastyka, ta prawoskretna została napromieniowana nie tylko negatywną energią, ale także i śmiercią i holokaustem.Niestety w tej chwili bardzo trudno jest to zmienić.

  • nnka pisze:

   Dawid to nie do końca tak jest, ze jest „prawa i lewa swastyka” . Ona tylko pozornie jest taka

   • nnka pisze:

    Miało być o dacie i numerologii w kabalistyce a wyszło na swastykę ale już nadrabiam. Wg mnie nieco rozjasnia temat 21 i „kodu 67” McKenny .
    Jest tu nieco inne podejscie do zagadnien cytat: Afirmacja
    jest zapewnieniem, deklaracją, że dane twierdzenie jest prawdziwe.

    nnka: Inaczej jest to przysięga, ślubowanie w strukturze pionowej.

    Cyt : Cochma i Bina są najważniejszymi związkami – Ojciec – Matka, prawa i lewa półkula mózgu aby zaistnieć jako człowiek. Nie mogą istnieć oddzielnie.
    Związek Chochma i Bina numerologicznie wynosi:

    140 (73 + 67) – jest to umysł Ojciec – Matka.
    73 tony (mężczyzna 31 i kobieta 42).

    nnka: kod 67 i odwrocone 37 ( antymateria) choc zapewne mozna to inaczej zinterpretować np że dwóch braci to 100 bo podają :
    Cyt: Nr 37
    Hevel (vapor, Abel – syn Adama i Ewy).
    3. BINA – zrozumienie,
    zasada żeńska. Ułożona po lewej stronie kolumny koresponduje z lewą półkulą mózgu. Określana jest też jako Imma lla’ah (Najwyższa Matka)

    Nr 50
    Wszystko – całość. Z tego miejsca idą kanały we wszystkie strony stworzenia. Według mitologii sumeryjskiej Bóg Enki był symbolizowany nr 50

    2. CHOCHMA – mądrość,
    myśl Boga, męska zasada, jak wszędzie tam, gdzie znajduje się ruch.Prawa pólkula
    http://www.magicznerodzenstwo.ownlog.com/2029311,komentarze.html

    I odniesienie : Binah, przyporządkowanego trzeciej hierarchii Boga i Saturnowi. Jednakże Hebrajczycy (i duża część reszty świata) charakteryzowali Saturna jako kobietę, a nie mężczyznę, i nadali mu imię „Szabbatai”. Binah, zamiast być męskim nasieniem, jest żeńskim łonem. Ona niesie i nadaje formę Niebiańskiemu Nasieniu, przekazując je w ten sposób niższym sferom.

    Tutaj męskie aspekty są obejmowane przez żeńskie. Innymi słowy, Binah niesie w sobie te same aspekty, jakie widzieliśmy w męskim Saturnie/Kronosie, lecz ona umieszcza te aspekty w trochę innym kontekście.

    Binah jest nazywana „Matką”. Mówi się, że ma dwie twarze: „Mroczna sterylna matka” i „Jasna płodna matka”. http://www.czasduszy.pl/aktualnosc-Saturn__Binah__Aralim_Zafkiel-13530100063669.html

    nnka: to sa dwie twarze o których pisałam na początku w komentarzu mamy jeszcze dwie z drugiej sefirze” : Chokhmah (Mądrość) ma 2 twarze, jedna skierowana na Keter powyżej i inna nadzorująca sefiroty
    dalej cyt : Chockmah, które jest przyporządkowane drugiej hierarchii Boga i planecie Neptun [według mnie czyli autora wpisu : Uran i Prozerpina].Chokmah istnieje poza obrazami i symbolami, co tłumaczy brak obrazu Świątyni. http://www.czasduszy.pl/aktualnosc-Uran,_Prozerpina__Chokmah__Ofanim_Rasiel-13530955156455.html

    W tym temacie potencjał Prozerpiny można porównać do okresu kobiety będącej przy nadziei (brzemienna, ciężarna), który to okres trwa 9 miesiecy. Jest to również okres dojrzewania do samodzielności nowego człowieka. I znów mamy tutaj doczynienia z sensem życia, jakim jest narodziny dziecka
    Potencjał „9” odpowiada postaci Jezusa Chrystusa, Syna Bożego. Odpowiada on przede wszystkim głoszonej przez niego nadziei w zmartwychwstanie i odrodzenie w „niebie” (w środku nieba, czyli Medium Coeli – potencjale „10”).

    Jezus, wraz z jego matką Maryją, jest porównywany do egipskiej pary bogów: Isis i Horus (bóg nieba, walczący w setem, złym bogiem świata umarłych). Isis, z kolei, jest przedstawiana jako pierwowzór Maryji i odnosi się ją do greckiej bogini Ceres.

    Potencjał „9” kończy etap rozwoju osobistego. Po tym etapie rozwój ten uczestniczy w społecznym rozwoju potencjaów „10” i „11”, po czym dokonuje abstrakcji, celem stworzenia nowego cyklu w nowej formie. Końcowy efekt rozwojowy, zamanifestowany w potencjale Strzelca przedstawia karta tarota Word (ang. świat) oraz z talii Osho: dopełnienie. http://www.czasduszy.pl/aktualnosc-IX__Prozerpina_i_cechy_znaku_Strzelca-12625168047402.html

   • Dawid56 pisze:

    Wiem że lewa jest prawą a prawa lewą zależy z której strony patrzymy ale „złą sławę” zdobyła zdecydowanie prawa

 15. Mona pisze:

  Jeszcze innym pozytywnym symbolem obok swastyki i Czarnego Słońca wykorzystywanym przez illuminatów jest Oko Horusa (Oko Opatrzności). W wydaniu illuminatów, umieszczone na szczycie piramidy kojarzy się obecnie z kontrolą i sterowaniem mas.

 16. kika pisze:

  juz 3 tys p.n.e uzyto swastki mowa, że zrobił to Hitler to pomyłka, tak jak i to, że pierwsze skrzypce graja iluminaci, Oni tylko odtwarzają stare szlagiery

  • nnka pisze:

   tez tak uważam, że główna rolę odegrał zupełnie ktoś inny. Hitler stał się tylko ofiarą a może i nauczycielem, którego „występu mistrzowskiego” nikt nie zrozumiał. I tu chciałabym byc dobrze zrozumiana. Nie chodzi mi o to że dokonał coś szczytnego bo ten człowiek nie mial kontroli i nie słuchał ostrzeżen. Chodzi o to, że ta lekcja nic nas nie nauczyła czym sa technologie ATLANTYDZKIE i symbolika. Wpływy atlantydzkie były dosyc mocne w 3102 i wcale tu nie chodzi o broń tylko o strategie „polaryzacji” i wykorzystanie energii.

 17. margo0307 pisze:

  Nnka: „…Chodzi o to, że ta lekcja nic nas nie nauczyła …”

  Dokładnie właśnie tak, a jaki z tego wniosek ? – P o p r a w k a !
  Bedziemy tak długo przerabiać materiał aż sobie przyswoimy i zapamiętamy wiedzę z niego płynącą…

 18. Dawid56 pisze:

  Nestety autor strony „Czas Duszy” stosuje sobie tylko znane władztwa planet.Tak robić nie wolno!.Co prawda zastrzega sobie, że „uznaje tradycyjne władztwo planet ” ale propaguje swoje.Niby na jego stronie wolno. Czyżby? nie wprowadza odwiedzających jego strone w błąd?.Powszechnie uznane władztwo planet odnośnie Zodiaku jest nastepujące Baran-Mars;Byk-Wenus( ewentualnie Prozerpina( tylko nie Eris),Bliźnięta- Merkury;Rak-Księżyc;Lew-Słońce;Panna-Merkury ewentualnie pas planetoidów(Ceres);Waga-Wenus,Skorpion-Pluton;Strzelec-Jowisz;Koziorożec-Saturn;Wodnik-Uran;Ryby-Neptun;

 19. Pingback: Czy jest jakiś związek między Hitlerem i Atlantydą? | Mistyka Życia

 20. Pingback: Stara zasada jest prosta : Jeśli znasz wydarzenie NIE ZNASZ DATY – bo to data karmiczna. Jeśli znasz DATĘ nie znasz wydarzenia ZŁOTA DATA. | Mistyka Życia

 21. nnka pisze:

  Wojny Mahabharata są uważane za wydarzenia historyczne. W tamtym czasie miało miejsce wiele zaćmień słońca i księżyca w przeciągu 13 dni..

  Słynny astronom Aryabhata, (ur. 476 w Kusumapura (dzisiaj Patna), zm. 550 – matematyk i astronom hinduski, uznawany za jednego z najwybitniejszych w historii Indii, który wprowadził cyfry arabskie będące w powszechnym użyciu do dnia dzisiejszego. Jego najsłynniejszą pracą jest Aryabhatiya, którą opracował w 499 r. – miał wówczas 23 lata), określił, że Kali Yuga rozpoczęła się w 3102 p.n.e., a wojny miały miejsce w latach 3140 – 3130 p.n.e.

  Surya Siddhanta, traktat astronomii indyjskiej (Ref. 2), wypowiedzianym u schyłku ostatniej Satya Yugi przez posłańca boga Słońca – Surji – do asury Mai Danawy, mówi, że słońce było 54 stopnie od równonocy wiosennej kiedy Kali Yuga rozpoczęła się w fazie księżyca (17/18 lutego 3102 p.n.e).

  Do tego tekstu odnosili się indyjscy matematycy i astronomowie, tacy jak Aryabhata i Waraha Mihira. Waraha Mihira w jego Pancza siddhantika zestawia ją z czterema innymi traktatami: Paulisza i Romaka Siddhantas (bezpośrednio bazujące na astronomii hellenistycznej) i Wasiszta Siddhanta.

  Cykle astronomiczne w tekście były wyjątkowo dokładne. Aby lepiej zrozumieć wedyjską astrologię należy zagłębić się w fazy księżyca (tithi) i słońca (saura), każdego wejścia słońca w znak zodiaku w przeciągu 12 miesięcy i oddechów wszechświata (prany), kiedy w jednym czasie rządzą bogowie, a w innym demony. Czas jest niszczycielem światów, dlatego zawsze pod koniec Kali Yugi oczekuje się na Ziemi katastrof.
  http://www.vismaya-maitreya.pl/rok_2012_konczy_sie_kali_yuga.html

 22. Mezamir pisze:

  Celtycki buddyzm, czyli ciekawostka: czy druidzi mieli styczność z buddyjską filozofią i z chęcią czerpali z niej inspirację? Czy może tylko przerośnięta wyobraźnia podyktowała taki scenariusz Donaldowi A. Mackenzie, autorowi wydanej w 1928 roku broszury „Buddhism in pre-Christian Britain”? Jakkolwiek by nie było, postać medytującego celtyckiego rogatego boga Cernunnosa, którego jednym z atrybutów jest wąż, może kojarzyć się z buddyjskim mitycznym królem nagów zachodniego świata Wirupakszą.


  figurka Buddy pochodząca z północnych Indii która padła łupem Wikingów, znaleziona na szwedzkiej wyspie Helgö.

  http://sladamiprawdy.i365.pl/readarticle.php?article_id=91
  http://sladamiprawdy.i365.pl/readarticle.php?article_id=92

 23. Mezamir pisze:

  http://www.vikingrune.com/2009/08/oseberg-buddha/

  Fascynujące :>

  PS.Chce ktoś skiążkę kupić?:D Moszyński,Słowianie,obrzedy,bogowie,duchy itp :>

 24. Mezamir pisze:


  posag Buddy znaleziony na Ukrainie


  sprzączka od pasa, Morawy, VII-VIII w.

 25. Pingback: KALI, 4 Krwawe Księzyce, przepowiednia Kaduriego a Znaki Czasu | Livia Ether FLOW

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.