Księga Kolbrin Niszczyciel

Po porażce z Hebrajczykami Egipcjanie zaczęli spisywać Wielką Księgę w staroegipskim hieratyku, która została później przetłumaczona na język fenicki, a później na angielski. Pierwotnie księga ta była wielkości encyklopedii i zawierała bardzo szczegółowe zapiski historyczne. Dwa z nich, godne uwagi, to opis potopu i opis dziesięciu plag jakie dotknęły Egipt. Według tych starożytnych Egipcjan przyczyną plag jakie ich dotknęły było masywne ciało niebieskie Podają również informację, że to samo ciało było przyczyną potopu i zatonięcia Atlantydy. I tak samo jak Hebrajczyk Jeremiasz, nazywali to ciało NISZCZYCIELEM i ostrzegli nas o jego powrocie. To co pozostało z tych starożytnych zapisków zawarte jest w pierwszych sześciu księgach tzw. Biblii Kolbrina http://nama-hatta.pl/print.php?type=A&item_id=259
W Księdze Kolbrin,  do 1184 przechowywanej w bibliotece opactwa Glastonbury (Anglia), są zaskakująco dokładne informacje o wyglądzie naszej planety obok niezwykłego niebiańskiego obiektu, który jest nazywany Niszczycielem.
Kolbrin składa się z 11 ksiąg. Uważa się, że sześć z nich zostało napisanych przez egipskich skrybów po Exodusie, pięć innych – przez kapłanów celtyckich po narodzeniu Chrystusa. Ale najprawdopodobniej jest to starożytny indyjski dokument, który opisuje kataklizm, w odległej przeszłości Jest też przestrogą dla całej ludzkości, że Destroyer powróci ponownie
Oto tylko niewielka część tego ciekawego dokumentu: teksty z Księgi Rękopisów (Treasury of Life) Rozdziały 2-7. Destroyer – Część 1.
Ludzie zapomnieli o dniach Niszczyciela. I pamiętaj tylko mądry wie, gdzie udał się i powróci o umówionej godzinie. On szalał w niebiosach w ramach Dni Gniewu. A on był jak chmura kłębu dymu z otoczką ognia płomiennego. Usta – Otchłań, płomienie, dym i rozżarzony popiół.
Kiedy nadchodzi czas, tajne Prawa Nieba zaczynają kontrolować gwiazdy, powodując ich przeniesienie w nietrwałości zmodyfikowanej ścieżki, a niebo wydaje duże czerwone światło. Kiedy spadnie krew do Ziemi, Destroyer pojawi się i góry otworzy i będą rzygać daleko wokół ogniem i popiołem. Drzewa zostaną wycięte, a wszystko co żywe będzie umierać. Wody zostaną połknięte przez ziemię, i będą gotować się morzu. Niebo będzie płonęlo ogniem czerwonawym, a oblicze ziemi będzie o odcieniu miedzi. I nastaną Dni Ciemności. Wprowadzony księżycowy miesiąc ruszy.
Ludzie rozproszą się w szaleństwie.Usłyszą wołanie trąbki i walkę Niszczyciela i szukać będą schronienia w jaskiniach. Strach zje ich serca i odwaga odpłynie , jak z pękniętego dzbana woda. Zostaną one wchłonięte przez ogień gniewu i rozpuszczą w oddechu Niszczyciela. Tak było w Dniach Niebiańskiego Gniewu, co minęł, i tak będzie w dni Zagłady, gdy przyjdzie ponownie: LINK_manuskripta_kolbrina/
Tutaj w TheKolbrin.com można zobaczyć fragmenty tych rękopisów w trybie online lub zakupić je w formie papierowej: http://thekolbrin.com/
Refleksja: Patrząc na tekst jako zapis historyczny ok. motyw czerwonego nieba jest mi dosyć bliski…. tak jak i huk związany z Księżycem. Z dalszego opisu można wywnioskować, że to ciało spowodowało duże zaburzenia w polu elektromagnetycznym Ziemi i destrukcyjną siłę żywiołów ( wulkany).. ale trochę to też skojarzenie z Paszczą Jaguara  w tej mało sympatyczej opcji „połknięcia” 
CYT :“świadome przejście przez paszczę jaguara polega na przejściu przez nią bez strachu z czystym umysłem i czystym sercem, a ci co tego nie mają, nie zmieszczą się w szczelinie i zostaną “pożarci” przez Jaguara, albo inaczej odejdą w nicość i zapomnienie”
dalej
Ten wpis został opublikowany w kategorii . i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

20 odpowiedzi na „Księga Kolbrin Niszczyciel

 1. Maria_st pisze:

  Wow to nas nnka straszy…szok.
  Ciekawy ten link pisany po polsku….tyle tam informacji z różnych stron świata i wszystkie nawet jesli szczątkowo opisują pewne zjawisko…….wpływ jakiegoś ciala niebieskiego na Ziemie….
  Hmmm nieciekawie, ale myśle że prawdziwe co zresztą widać od wielu lat na naszej planecie….wciąż anomalie..
  A tu pisze, że..
  ” Przejście Planety X w pobliżu Ziemi na przełomie lat 2012 / 2013 ma spowodować katastrofy o skali niewyobrażalnej z racji jej masy, podobno silnego pola magnetycznego i warkocza kosmicznych śmieci jaki ciągnie za sobą. Również oddziaływanie tej hipotetycznej planety na pas planetoid, Pas Kuipera czy jeszcze bardziej zewnętrzny Obłok (Chmurę) Oorta może spowodować niespotykaną aktywność asteroidów i komet. ”
  Jeśli chodzi o komety i asteroidy, meteoryty………prawda—-coraz ich więcej widac na niebie.
  Paskudna planeta X–niektorzy nazywaja ja Nibiru, lub jak w Biblii Jeremiasz i Egipcjanie w Księdze Kolbrin—Niszczyciel..brrrrr ciarki przechodza..a jednak nas ostrzegano …..

  W księdze Jeremiasza 25:32 i 48:8 czytamy:
  „To mówi Pan Zastępów: Oto nieszczęście ogarnia naród po narodzie, zrywa się wielka burza z krańców ziemi. Niszczyciel przyjdzie do każdego miasta, żadne miasto nie ocaleje. Ulegnie spustoszeniu Dolina i zostanie zniszczona Równina, jak to zapowiedział Pan. ”
  I
  „Dwa z nich, godne uwagi, to opis potopu i opis dziesięciu plag jakie dotknęły Egipt. Wedłu tych starożytnych Egipcjan przyczyną plag jakie ich dotknęły było masywne ciało niebieskie Podają również informację, że to samo ciało było przyczyną potopu i zatonięcia Atlantydy. I tak samo jak Hebrajczyk Jeremiasz, nazywali to ciało NISZCZYCIELEM i ostrzegli nas o jego powrocie

  Wow wiedzieli a my nie mieliśmy świadomości co przekazuje nam Biblia ?
  Hmm pewnie przyjdzie ludziom weryfikować słowa tam zawarte i analizować na nowo…………
  No cóż jak sie lekcji porzadnie nie odrobiło to trzeba reset przeprowadzic a kolejne pokolenie bedzie miało juz wyższa swiadomośc w drodze do szcześcia .
  MUKI na swojej stronce przyrównał ten reset do odradzającego sie Feniksa………przyznaje że myśle podobnie .
  http://muki.salon24.pl/407451,czy-pi-moze-wywodzic-sie-z-jedynki#comment_6045027
  Pozdrawiam wszystkich na tej drodze zwanej—życiem.

  • nnka pisze:

   Tekst Kolbrin jest bardzo ciekawy, tym bardziej iż sugeruje się że wielu badaczy z niego korzystało a jest trudno uchwytny w necie, więc pomyślalam, że warto to wrzucić na blog choć hmmm jakoś starszyć nie lubię. Mimo wszystko nadal uważam , że Niszczyciel jest to miejsce bardziej przypominające jakąś przestrzeń obok której będziemy przechodzić, coś jak Paszcza Jaguara o czym już sporo było na blogu . Oczywiście, żze mogę się mylić. Ale faktem jest, że to zjawisko w przeszłości było opisane a ludzkość wsadziła wiedzę do lamusa licząc o ” analfabetyzm starozytnych”, którzy nie wiedzą co przeżyli.

 2. jacek pisze:

  to jak opis chmury a nie planety Nibiru

 3. Maria_st pisze:

  Nibiru Jacku, niestety, tylko że zjawiska temu towarzyszace sa w taki sposób opisywane .
  W zasadzie to w moim snie to wszystko zaistniało, co teraz opisywane jest w tym linku……..ciemnosc……glazy z nieba, ogien, trzesienie ziemi i skutki tego…….tylko zastanawiam sie czy wczesniej nie dojdzie do jakiegos upadku czegos na Ziemie…….bo skąd wielkie tornado / straszne / i ta wielka fala tsunami …….noz te sny koszmarne.
  Ciekawe w tym wszystkim jest to, że na ekranach kin……..teraz pokazywane sa właśnie te katastrofy……..no i słynny…5 element / ratunek dla Ziemi i ludzi—cos w tym jest—świadomośc coś przekazuje..nakierowuje…

 4. margo0307 pisze:

  Nnka pisze: „..Mimo wszystko nadal uważam , że Niszczyciel jest to miejsce bardziej przypominające jakąś przestrzeń obok której będziemy przechodzić, coś jak Paszcza Jaguara o czym już sporo było na blogu…
  …faktem jest, że to zjawisko w przeszłości było opisane a ludzkość wsadziła wiedzę do lamusa licząc na ” analfabetyzm starożytnych”, którzy nie wiedzą co przeżyli.”

  Tyle tylko, że starożytni – jak się okazuje – wcale nie byli analfabetami, a ich wiedzę skrzętnie niszczono i skrywano… Teraz cierpimy z powodu ograniczeń jakie wszczepiono nam przez programy materializmu, bo nie rozumiemy kompletnie tego, co wokół nas się dzieje 😦
  Poza tym, ukrywa się przed nami badania i wnioski naukowców, którzy pragną nam cośkolwiek wytłumaczyć, a preferuje się i rozpowszechnia wiedzę, która jest… o kant d**y rozbić, a która celowo miesza nam w głowach, byśmy nic nie rozumieli !
  __________________________________________________________________________
  „…Wygląda na to, że im bardziej niedorzeczne twierdzenie tym większa szansa, że zostaniesz usłyszany jeśli chodzi o fundusze. Mamy nieodpowiednio wytrenowanych naukowców którzy wymuszają na nas najbardziej superkosztowne eksperymenty: zderzacze cząstek by próbować odtworzyć wyimaginowany Wielki Wybuch; teleskopy fal grawitacyjnych, gdy nie rozumiemy pierwszej rzeczy o grawitacji; oraz poważnie błądzące eksperymenty kosmiczne. Powódź danych powracających z sond kosmicznych jest analizowany jest analizowany przez pokolenie badaczy którzy nie pojmują tego na co patrzą…”
  http://davidicke.pl/index.php/the-news.html
  ________________________________________________________________________

  Ale to nic – damy radę 😀

  Cyt. „..Podczas gdy astrofizycy zostawili prawdziwy wszechświat metafizykom my musimy zwrócić się po pewne odpowiedzi do inżynierów praktycznych.
  Prestiżowy Instytut Inżynierów Elektrycznych i Elektronicznych (IEEE) rozpoznawał przedmiot kosmologii plazmy już od lat.
  Kosmologia PLAZMY nie ma problemu z wytłumaczeniem wszechobecnego spiralnego kształtu galaktyk i odtworzeniem go w laboratorium plazmy.
  Wszystkim co jest potrzebne do wytworzenia fenomenu jest moc elektryczna.
  Galaktyki są nawleczone niczym bączki na niewidzialne kosmiczne nici prądu elektrycznego.
  Te kosmiczne nici są fundamentalne dla sieciowatego wyglądu widzialnego wszechświata.

  (Zwróćcie uwagę na organiczny, „tkankowy” wygląd poniższej częściowej mapy najbliższego wszechświata przypominający tkanki organiczne oraz na fakt, że poskręcana spirala prądu Birkelanda układa się identycznie ze spiralą DNA, które stanowi min. doskonałą antenę elektromagnetyczną. Powyższe przykłady oraz wzrost życia oparty na fraktalach doskonale ilustrują znaczenie okultystycznej zasady – „Jak na górze tak i na dole” ..
  😀 Fakt, że w tej kosmicznej erze nie rozumiemy grawitacji powinien wywołać alarm. Nasza kosmologia — nasz pogląd na naszą sytuację we wszechświecie — jest oparty na tajemnicy! ‘Wielki Wybuch – Big Bang’ jest monumentalnie drogim dziełem fikcji…” 😀

  Powracając do wpisu Nnki ( kochana mądra Istota 😀 ), „.. będziemy przechodzić przez przestrzeń..”, Jacek napisał, że to chmura.., i może tak być.., ale jak zwał tak zwał…
  jeśli przyjmiemy, że świat jest ELEKTRYCZNY to będzie – tak mi się wydaje – łatwiej nam zrozumieć to, co zadziewa się (jak wiadomo) cyklicznie z nami i z Ziemią kiedy przechodzi przez tą przestrzeń czy chmurę…
  Tutaj więcej wyjaśnień…
  http://davidicke.pl/index.php/artykuly/90-model-elektrycznego-wszechswiata/351-elektryczna-grawitacja-w-elektrycznym-wszechswiecie.html

  Cytuję za Sykstyną…
  „..Rolą intelektu jest podział i wyodrębnienie detali z całości- poznanie 3 wymiarów…
  Wszechświat posiada cztery wymiary.
  Trzy z nich (przestrzeń) są odwzorowane w funkcjach poznawczych i analitycznych lewej półkuli mózgowej.
  Czwarty wymiar -świadomość i czas (kontinuum) jest odwzorowany w funkcjach poznawczych prawej półkuli mózgowej.
  Ciemność to intuicja płynąca z głębi naszej istoty…” 😀

  • Maria_st pisze:

   ” Ciemność to intuicja płynąca z głębi naszej istoty…”
   No no , niedawno opisałam szczatkowo swój sen tu
   http://opowiastkidnia8.bloog.pl/
   ” .jest dzien, raptem na Ziemii zapnowala ciemnośc, nic kompletnie nie bylo widac…jak w nicości…akurat widzialam przed tym zanim nastala ciemnosc dziewczyne nieznajaca tego terenu, wiec dotykajac w ciemności mijsc mi znanych…sciany, murka…weszliśmy do mieszkania…polozyłysmy sie na lozkach/ kazda na innym /.
   W pewnej chwili slysze kroki, mam wrazenie ze ta osoba widzi w ciemności, idzie w moja strone, mowi…tu jestes…i kladzie sie na mnie mowiac jednoczesnie….od teraz już bedziemy zawsze razem…ja pytam..czy to jakies oszustwo…
   dotykając jego ciała…nie mial koszuli na sobie, ciało bylo inne niz ludzkie…w dotyku troche przypominajace niemowleca…ale jakas inna…dotykajac go….zobaczyłam że to cialo promieniuje w srodku kolorem…perłowo…zielonym wpadajacym w seledyn. / falowało,plywało, przemieszczalo / ..ale te kolory wygladaly jak kolory energetyczne…dlatego spytałam…czy to oszustwo, bo mialam wrazenie ze nie jest to człowiek ”
   Intuicja
   fizyka

 5. gitara pisze:

  Choć niektórzy twierdzą, że Nibiru pojawi się w 2015-17 roku, to należy pamiętać, że według tzw.nowej chronologii historia ludzkości jest postarzona o ponad 1 tysiąc lat, a niektórzy twierdzą, że nawet 1,3 do 1,5 tys. lat. Polecam arcyciekawe i dosłownie porażający materiał opisujący te badania w serii na YouTube: W którym wieku żył Chrystus PL – skopiuj do wyszukiwarki na YT, adres: http://youtu.be/CyYAduiaEG4

 6. Maria_st pisze:

  a mnie sie wydaje ze da nam ” popalic ” w tym roku….plagi egipskie…..od kilku lat daja nam zapowiedz….ale moze sie myle…….

 7. Pingback: Księga Kolbrin /Destroyer/Nibiru/Znaki |

 8. Charon777 pisze:

  Czy ma ktoś wiecej fragmentów tej ksiegi? Faktycznie cięzko coś znależc. Proponuje aby zebrac wszystkie linki z fragmentami nawet te w jezyku angielskim czy innych . I może uda sie większośc poskładać wspólnymi siłami.
  Pewnie ludzka pazerność nie pozwoli wszystkim sie podzielic tą wiedzą , Lecz liczę ,że znajdą się też normalni ludzie.

  • margo0307 pisze:

   „Czy ma ktoś wiecej fragmentów tej ksiegi?…”
   ___
   W kontekście istot zwanych Yeti, czyli innych gatunków człowieka, tzw. „dzikich”, włochatych ludzi żyjących na Ziemi, znalazłam na forum DI urywek dot. Kolbrin wraz z bogatą ilustracją faktologiczną…

   „… Biblia Kolbrin opowiada jak małpie plemię Selok, … zginęło w płomieniach przed Doliną Lod i tylko jedna samica dotarła na wysokość jaskiń powyżej i o tym jak jeden niebiański człowiek odrodził się z tej samicy w tej jaskini nieszczęść (reakcja stresowa typowa dla wszystkich ssaków….)

   Biblia Kolbrin jest zbiorem dokumentów (Brązowa Księga) który ukryto podczas spalenia Opactwa Glastonbury w Anglii przez Edwarda Pierwszego w 1184 AD.
   Była ona przechowywana przez sekretne grupy przez ostatnich 850 lat.
   Edward chciał zniszczyć Kolbrin wierząc, że jest ona heretyckim rywalem dla Biblii Świętej i (co oczywiście było najważniejsze…) potencjalnym zagrożeniem dla jego prawowitych żądań do tronu Króla Anglii.

   Do czasów Edwarda w historii 1,920 akrów Glastonbury od dawna było uważanych za święty dar dla rodziny Jezusa i często (opactwo) działało jak suwerenny naród nie płacąc podatków koronie i było usiane tajemnicami i znaczeniami religijnymi.
   Kolbrin jest kolekcją starożytnych manuskryptów o których mówi się, że zostały uratowane z Opactwa Glastonbury podczas jego spalenia w 1184…”
   http://davidicke.pl/forum/yeti-wielka-stopa-starozytne-zapomniane-gatunki-czesc-1-t11877.html

   Na kartach Biblii Kolbrin wspomina się o istnieniu starożytnych kultur, cywilizacji, które żyły na Ziemi przed przybyciem Adama i Ewy oraz o istnieniu wysoce zaawansowanych starożytnych cywilizacji na Ziemi…
   Poniżej, link do strony z fragmentami tekstu w jęz. angielskim : http://www.bibliotecapleyades.net/hercolobus/kolbrin.htm

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.