Narodziny Świadomości

Sen Marii 

Niebo, jakby promieniało, a potem pojawiły się błyski ale nie tylko z tymi promieniami świetlistymi ale też jakby z chmurami, kłebiastymi.

Ludzie podchodzili do tych wyładowań i jakby się doładowywali, bo te wyładowania ” były pozytywne”, korzystne dla czlowieka. Ja nie chciałam, ale mój mąż też się doładowywał, a ja podstawiłam 2 garnki…większy i mniejszy. To co z tych wyładowań się tam zgromadzilo……burzyło się, jakby gotowało. Patrzę… a z tego dużego garnka pokazuje się łysa glowa, tors…miałam wrażenie, że rodzi się człowiek. Był taki aksamitny, czysty, miły, przyjazny. W tym mniejszym garnku….nie bylo, więc go zostawilam na chwilę w pomieszczeniu, w którym byli ludzie  ( miałam wrażenie że za mało było tego aby pojawił się drugi czlowiek ). Wracam nic już w garnku nie ma, zniknęła zawartość – ale jedna osoba dziwnie się zachowuje, jakby była niesprawna umyslowo. Ale wesoła,  pomyślałam, że to z drugiego garnka jest w tej osobie. Biorę tą osobę na ramiona, chyba żeby pomóc, naprawić. 

 Sen nadesłany na blog: 8.12 2011

O śnie Marii: o-snie-marii-narodziny/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Istota Ludzka i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Narodziny Świadomości

 1. Maria_st pisze:

  Sny to interesujące przekazy jeśli potrafimy je zrozumiec .
  Od kilku dni szukając cos nt kontroli umysłu wchodzą mi ” przypadkiem ” stare tematy, widocznie nie bez powodu wracam do pewnym spraw.
  Ten sen to jeden z nich.
  Wyładowania elektryczne, chmury i narodziny……..
  Czym jest świadomość?
  Dlaczego w jednym garnku jest doskonałośc a w drugim COŚ co powoduje u czlowieka niesprawność umyslowa .
  Przecież wyładowania-doładowania są te same, skąd więc taka różnica w składzie garnków.
  Czyżby chodzilo o pojemność samego garnka, byl za mały by przyjąć ” doladowanie ”
  Po co go stamtad wziełam i schowałam w pomieszczeniu gdzie byli ludzie, zaufałam im i skutki powstały jakie powstały…..cos trzeba ” naprawic–oczyścic ” w tym czlowieku.

  Ten sen niejako przypomina mi to co dzieje sie i w chwili obecnej………..cdn 🙂

  • marek pisze:

   Bóg jest energią dodaną do twych myśli , zasila wszystko jak ten deszczyk który pada równo … jeżeli znasz żartobliwą wersję o kwiatku i g..ie i takie to informacje w Twym śnie o tym co się będzie działo .
   Segregacja i proces przepoczwarzania się niektórych w ludzi .

   Przy okazji sen z owym stworkiem który miał skórę dziecka i świecił w środku światełkami z zapewnieniem że już ” zawsze będziecie razem ” osobiście z uwagi na kolory które opisujesz odebrałbym jako ” zaślubiny ” z energią jądra Ziemi , miłością tylko ” po Ludzku „, a nie ” po ludzku ” rozumianą .

   Myślę ,że tą moją interpretację tego snu możesz sprawdzić fizycznie : Powinnaś mieć mocno bioenergetyczne dłonie , to jest przejaw nasycenia zielenią ujemną .

   Być może znając Cię z wypowiedzi to co napiszę jest zbędne . Jeżeli zechcesz sprawdzać , to co napisałem ,nie popadaj w żadne obrzędy , wystarczą własne proste myśli , dłonie przysunięte jedna do drugiej , lecz tak aby się nie stykały stają się gorące , mogą wręcz parzyć – reszta to własne fantazje plus praktyka w sterowaniu ową energią .
   Mnie udało się kiedyś stworzyć w dłoniach kulę fluoryzującej energii , ale wspomnienie bajek o naparzających się takimi kulami czarownikach , przerwało zabawę .
   Pozdrawiam

   m

   • Maria_st pisze:

    „Myślę ,że tą moją interpretację tego snu możesz sprawdzić fizycznie : Powinnaś mieć mocno bioenergetyczne dłonie , to jest przejaw nasycenia zielenią ujemną .”

    a czy to takie ważne?
    jeśli czytasz to co pisze to znasz moje do tego podejście, niektorych to może bulwersowac a nawet wywoływać uśmiech na ustach–ale to moje odczucia……
    To wszystko MAYA ……
    ŚWIATEŁKIEM JESTEŚMY TU, taki tam świetlny zapis

  • mały budda pisze:

   Moim odczuciu nie chodzi o pojemność garnka, lecz o potencjały energii w tych naczyniach.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s