Linie czasowe ( 2) -dyskusje na Mistyce Życia w 2012 roku- komentarze

komsomolskajaprawda pisze:
Luty 24, 2012 o 18:14

Cyt: Majowie na ten rok podali istotna datę 22 marca, którą zapowiedziano przy ceremonii 13 czaszek 11 11 11. Jest to związane z nałożeniem się osi – już od 21 marca (przesilenie ale też nici losu) Zaś lightworkers zapowiadają na 26 lutego odcięcie fraktalne idąc w kierunku teorii strun i pojęcia unifikacji. i link:

https://nnka.wordpress.com/2012/02/23/2012-13-na-horyzoncie-czasowym/
Odpowiedz

nnka pisze:
Luty 25, 2012 o 01:05

W udzielonym wywiadzie 10 stycznia 2012 roku Szejk Imran Hosein powiedział, że istnieje duża szansa, iż w najbliższej przyszłości dojdzie do zawarcia sojuszu między muzułmanami i chrześcijanami (szczególnie tymi związanymi z prawosławiem) przeciwko doktrynie i krajom wspierającym NWO. Można to traktować jako Znak Czasu. patrząc na Kodeks Majów a i na bieg kalendarzy jednego wstecznie (liczonego od Czasu Zero odnosze takie wrazenie, ze to co jest tu przestawione to spotkanie Maja z Aztekiem – lub bóstw. Zastanawiające jest, że to spotkanie wypada 14 lipca 2012 roku
SPOTKANIE… . http://www.sfora.pl/Zobacz-Kodeks-Majow-Tak-ma-wygladac-koniec-swiata-w-2012-g40826-40144
Majowie przekazali 3 wazne terminy : 22.03.2012, 14.07.2012 i 11/11

i jeszcze taka ciekawostka: W roku 2012 możemy być świadkami… kolejnego wielkiego zamachu terrorystycznego. Jako możliwe cele terrorystów wymieniany jest Londyn w trakcie Olimpiady i Polska w trakcie turnieju piłkarskiego Euro 2012.
http://innemedium.pl/wideo/w-roku-2012-mozemy-byc-swiadkami-kolejnego-wielkiego-zamachu-terrorystycznego
Odpowiedz

nnka pisze:
Luty 26, 2012 o 10:24

Z komentarza L’an-nu Luty 26, 2012 o 10:02
Tak sobie wklejam cytat z forum.przebudzenie.net bo uważam go za ciekawy

Cytat „”Właśnie wkraczamy w ostatnią falę przemian, przed całkowitym Wzniesieniem Ziemi do wyższego wymiaru Życia i będzie to się odbywało głównie w polu naszej świadomości i ciał fizycznych. Według różnych starożytnych kalendarzy, ta fala rozpoczyna się w dzień wiosennej równonocy 20 marca 2012, a kończy w zimowe przesilenie 21 grudnia 2012. Jednak same daty są tylko pewnymi „magicznymi” punktami i wcale nie decydują o tym, czy właśnie w tych dniach nastąpią jakieś wielkie czy szczególne wydarzenia. Są one jedynie pomocą w celu maksymalnego zestrojenia i przeskoku naszej świadomości zbiorowej do Złotej Ery (Ery Wodnika) w którą zgodnie z naturalnym cyklem wchodzi już TERAZ nasza Ziemia. Powinniśmy wiedzieć, że samo Wzniesienie będzie dla każdego z nas bardzo indywidualne i niekoniecznie powinniśmy oczekiwać tego, iż w jednym momencie nastąpi jakaś wielka zmiana dla wszystkich.”

CAŁOŚĆ: https://nnka.wordpress.com/2012/02/23/2012-13-na-horyzoncie-czasowym/#comment-2348
Odpowiedz
nnka pisze:
Luty 26, 2012 o 14:41

Do: Jesteśmy robotami na kod dostępu? Odcięcia fraktalne.

https://nnka.wordpress.com/2012/02/26/jestesmy-robotami-na-kod-dostepu-odciecia-fraktalne/
Temat zgonów poruszany w tym programie , który ma nastąpić w dużej ilości do początku czerwca nie ma absolutnie związku z wiekiem ciała czyli datą urodzenia. Natomiast ma znaczenie w przypadku ścieżki wcielenia i jest to ściezka zstepujących czyli związana z linia destrukcyjną. Na tej ścieżce są zarówno ci z silnym wzorcem „ofiary” jak i „kata” więc bardzo prawdopodobne jest w okolicach 22 marca rozpoczęcie działań wojennych na większą niż obecnie skalę. Być może konflikty na Wschodzie nasilą się, gdyż są ku temu wszelkie przesłanki.
Odpowiedz
Marco pisze:
Luty 26, 2012 o 18:49

Wypowiedż Jordana Maxwella:

To będzie przebudzenie dla całego świata. Mamy i już to mieliśmy! To co zobaczymy jest starożytne, nadchodziło długi czas, niegdy nie widzieliśmy tego i nie mieliśmy rozumieć.
Odpowiedz
Maria_st pisze:
Luty 26, 2012 o 20:39

Takie gdybanie to mozna sobie miedzy bajki włozyc…skladanka…..wielkie mi hallo—przebudzenie….toz to słowo juz od dawna jest na topie a i tak malo ludzi wie o co chodzi …….dla wielu to tylko slowo……nic wiecej.
Mamy i już to mieliśmy….ciekawe z czym to sie je….
Starożytne, nadchodziło dlugi czas…nigdy…nie widzieliśmy tego i nie mieliśmy rozumiec…..skad takie przypuszczenia…….bo starożytne wszystko dla nas——-Tajemne…niezrozumiałe…..a moze specjalnie zakryte…..przez innych ludzi.
Przebudzeniem………..dla mnie moglaby byc…tylko Nibiru……..ta znana jako Marduk i jeszcze inaczej…bo tej nie widzieliśmy…..nadchodzi dlugi czas i kojarzy mi sie ze starozytnymi…zwlaszcza elohim biblijnymi…..a jej wplyw wg zapisow……..bedzie strasznym przebudzeniem…..bo sie dowiemy…ze cały czas nas oklamywano.
Ale możliwe, ze chodzi o calkiem cos innego……..
Odpowiedz

nnka pisze:
Luty 26, 2012 o 21:05

Jeśli mowa o przebudzeniu to zapewne chodzi w tym przypadku o Monadę. Jeśli starożytne to zapewne o symbol , bardzo możliwe że pierwotny symbol tej czasoprzestrzeni.
Odpowiedz

nnka pisze:
Luty 26, 2012 o 22:51

Wrócę jeszcze na chwilę do analizy z projektu Pegasus. https://nnka.wordpress.com/2012/02/21/potencjalne-nadchodzace-zmiany-przejsciowe-podczas-2012-13-na-horyzoncie-czasowym/

Padło tam takie ciekawe stwierdzenie” „Ponieważ chronovisory nie stwierdzają bezwzględnie, deterministycznie przyszłości, ale raczej alternatywne przyszłości w ‚multi-werset,” to katastroficzna wizja (Waszyngton) może być z alternatywnej linii czasu, która nie materializuje się na naszej linii „.

I w sumie to stwierdzenie ma ogromny sens. Bo o ile 14 lipca linie czasowe zejdą się to 21.12 rozejdą. Stąd przejście. W Materii nic nie ginie i te wzorce, które są aktualnie zdejmowane po transfromacji służą jako budulec nowej rzeczywistości.
Wygląda to tak, że część ludzi będzie nadal realizowało swoja ścieżkę destrukcyjną i wzorzec uczeń-nauczyciel, kat ofiara itd…. Ale zapis karmiczny odbierze każdy po Punkcie 0. To, że droga kończy się, to nie jest spostrzeżenie tylko uczesników tego eksperymentu, lecz potwierdzają to astrolodzy. Wielu twierdzi, że zapisy losu kończą się u ludzi właśnie z końcem tego roku. ZAPIS LOSU TO NIE PRZEZNACZENIE-uczulam na to bo zbyt dużo dezinformacji (los to karma)

Ponadto jest jeszcze jeden element . Podobna sytuacja była na Atlanydzie. Była tam próba połączenia linii ewolucyjnych (linii Czasu-Genu). Dokładnie chodziło o manipulacje „bogowie łączyli sie z ziemiankami”, Pewnie to nauka od „przodków” na przyspieszoną ewolucje- szkoda, że tylko jednej linii i to tej destrukcyjnej…
Odpowiedz
White_Black_Feather pisze:
Luty 27, 2012 o 14:19

Czy tylko jednej linii? Druga linia jest zawsze utrzymywana, ale w pewnym sensie znajduje sie „w ukryciu” do momentu, gdy czlowiek uslyszy „pukanie” Ducha lub „spiew” Duszy. Destrukcja i konstrukcja ma miejsce na planie materialnym, ale to nie konstrukcja, ale destrukcja materii, a w zasadzie dekompozycja materii umozliwia dotarcie do konstrukcji „swietlistej” i opuszczenie (uwolnienie) tej „starej” formy ludzkiej. Gdyby tylko jedna linia istniala, nie byloby zadnej mozliwosci uwolnienia…
p.s.
Wiesz może, dlaczego mam podwojne linie zycia na dloniach? A w zasadzie to nawet potrojne i rownolegle.
Odpowiedz

nnka pisze:
Luty 27, 2012 o 14:59

Tak, oczywiście tylko ze ta jedna LINIA CZASOWA dotyczy całej ludzkości White_Black_Feather. Oczywiście, że pukają i to dosyć głośno: raz Obcy a innym razem sam Bog przemawia (takie 2 w jednym, jedno zawsze z ukrycia)… zależy czy rozpoznasz kto manipuluje w polach astralnych naszym losem.
Przypominam tylko, ze ten dział jest tylko i wyłacznie na temat zdarzeń i cykli 2012 daty 22.03.2012 14. 07.2012 i 21.12.2012. oraz zdarzeń, które są zapowiadane.
Odpowiedz

nnka pisze:
Luty 27, 2012 o 21:13

Prawidłową datą zakończenia (całego procesu Stworzenia) jest: 14 lipca 2012. Finał dni środa 27 czerwca do 14 lipca Oświeceni świetnie znali kalendarz Majów.
Pewien badacz masoński napisał w 1987 r. Prawdziwe narodziny Demokracji Światowej z jej przednarodzeniowego ograniczenia narodowego postępują nawet obecnie. Rozdarty wojną, krwawiący świat jest w środku bólów porodowych, poprzedzających wielką próbę narodzin. Bólów porodowych Nowej Ery! …

CYt: Nie wiem, co oznacza, „przodkowie wrócą 14 lipca” , ale interesujące było, że w jednej z moich wizji pokazano mi datę kalendarza” 14 „.
Odpowiedz

liviaether pisze:
Kwiecień 3, 2012 o 11:41

hey.. 14lipca, dzien urodzin mojej babci.. dla mnie to kolejny element ukladanki.. poz
Odpowiedz
Livia pisze:
Lipiec 11, 2012 o 18:34

no tak… to tutaj po raz pierwszy zwróciłam uwagę na tę datę.. 14 lipca… powrót przodków.. hmmm… to już tuż tuż.. i coś wprost niesamowitego wyskoczyło mi na ten dzień… zauważyłam komentarz Margo 0307 związany z 3 kwietnia i tak mi się przypomniało… do tego komentarz Davida… ci ‚zmarli, którzy opuszczą groby’ przywodzą na myśl „sąd ostateczny” przed kartą „Świat”… musze przeczytac wszystkie komentarze w tym temacie raz jeszcze..
Odpowiedz
liviaether pisze:
Kwiecień 6, 2012 o 09:10

przegladalam wczoraj swoje notki zwiazane z majami i zatrzymalam sie na dluzej na tej zwiazanej z tzw. galaktycznym motylem majow.. w blyskawiczny pojawilo sie skojarzenie sie z tym wlasnie info o 14 lipca, ktore zamiescilas w swoim komentarzu….

“Ten Symbol zwany jest „Galaktycznym Motylem„ mówi się, iż reprezentuje on całą Świadomość, która powstała kiedykolwiek na tej Drodze Mlecznej. Że wszyscy nasi fizyczni przodkowie Ludzie, Zwierzęta, Gady, Ryby, Skorupiaki, jak również Rośliny posiadają Świadomość, która całą tą Materię od małego krążka, aż do Gwiazd, Planet i Systemu Słonecznego organizuje. To ma ogromne znaczenie. Tak wielkie, że pierwotni Majowie nie mieli dla tego jakiegoś Symbolu. W ich cywilizacji było tak, że nie mieli oni żadnego imienia dla Boga. Wiedza o wyobrażeniu, sama koncepcja, całkowicie wystarczały. Później ten wzór został wykorzystany przez Tolteków i Zapateków jako ozdoba sufitu. Tamtejsza ludność nazywa go „Galaktycznym Motylem”. Motyle widzą oni jako przodków, którzy powracają z fizyczną wizytą.” Ian Xel Lungold

http://salontajemnic.wordpress.com/2012/04/05/galaktyczny-motyl-majow/
Odpowiedz
nnka pisze:
Kwiecień 6, 2012 o 09:31

wygląda jak spirala Mc Kenny. Ogólnie wszystko to to samo bo trudno aby było czymś innym. Na tym jest pokazany przepływ energii po Krzyżu Liczb Pierwszych.
Odpowiedz

Marco pisze:
Luty 28, 2012 o 23:44

Cyt”Zbliżamy się do końca piątej ery – do końca 13-ego nieba i jednocześnie do końca piramidy czasu – rozwoju świadomości. Jesteśmy więc przed skokiem w nowy etap – tuż przed początkiem nowej kreacji (bo dochodzimy do końca piątego świata – piątego słońca, jak mówi kosmologia Majów). Przed nami znajduje się wielka czarna dziura czasowa, tzw. Omega Point, która przyciąga wszelkie wydarzenia, tak jak normalna czarna dziura w kosmosie przyciąga wszelką materię. Za nią, za horyzontem CZASu czeka nas Świt Nowej Kreacji. Świt Oświecenia i Nowej Świadomości. McKenna ustalił zakończenie fali czasu – jedyny punkt fali – moment w którym fala czasu zero dochodzi do punku zero (patrz TWZ w sieci) i wygasza się na listopad 2012 (potem przesunął ją na 21.12.2012, co – uważam – zrobił niepotrzebnie, gdyż newralgiczny moment znajduje się właśnie pod koniec listopada). Co niezmiernie ciekawe, swe ustalenia zrobił w czasie, gdy nikt jeszcze poza Strażnikami Dni – Strażnikami Świętego Kalendarza nie wiedział o tej konkretnej dacie jako końcu Kalendarza Majów – cóż za niebywała zbieżność! Ale to nie jest przypadkowe! W roku 2012 rzeczywiście dochodzimy do końca czasu. To już niedaleko!”
http://www.mayapanweb.pl/IC/KW/KNOWWHAT-pop-FC.htm
Odpowiedz
nnka pisze:
Luty 28, 2012 o 23:53

Tego Kalendarza nie da się liczyć liniowo, to tak nie działa. Do linii czasowej wrócę. Póki co ważna data kolejna po 22. 03 to 14 lipca 2012- ŚWIT i oby nas nie zaskoczył swoją barwą. https://nnka.wordpress.com/2012/02/28/kalendarz-majow-14-lipca-2012-swit/
Odpowiedz
wierny pisze:
Luty 29, 2012 o 11:46

święta „Przybliżenia Pi” 21 grudnia (20 grudnia w roku przestępnym) o godzinie 1:13 – Ponieważ ten dzień jest 355. dniem roku, a 355/113 to chiński sposób aproksymacji liczby Pi. http://halloween.friko.net/dzien-liczby-pi.html
Z tej samej stronki 22-03 15:37 Nów Księżyca;
Odpowiedz
nnka pisze:
Luty 29, 2012 o 13:48

Z komentarza Maria-st:

Pojawi się w kierunku północy W pobliżu Raka brodata gwiazda: Susa, Sienna, Beocja, Eretria, Wielki z Rzymu umrze, koniec nocy. – / Centuria 6, Czterowiersz 6

Przez siedem dni wielka gwiazda będzie płonąć,Chmura spowoduje ze pojawią się dwa słońca:Duży mastif będzie wył przez całą noc,Kiedy wielki arcykapłan zmieni kraje. – / Centuria 2, czterowiersz 41.

https://nnka.wordpress.com/2012/02/28/kalendarz-majow-14-lipca-2012-swit/#comment-2389

Kometa C/2009 P1 (Garradd), na tle Raka, w którym będzie przebywać do 14 lipca i w międzyczasie zniknie zbliżając się kątowo do Słońca.

http://deltasky.pl/?p=390
Odpowiedz
nnka pisze:
Marzec 3, 2012 o 14:19

Punkt Newralgiczny to Centuria 6, Czterowiersz 6
Więcej o kodach : https://nnka.wordpress.com/2012/03/03/mala-iskierka-nadziei-3-miesieczne-odbicie-styczen-marzec-2012-i-piramida-czasu/
Krzysztof Jackowski odniósł sie w wypowiedzi do kodu „coś związane z Rewolucją we Francji”… ktoś kto robił filmik i opis ujął to zbyt dosłownie…
Odpowiedz

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Człowiek, Obserwacje Ziemi, Przeznaczenie, Transformacja 2012. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

32 odpowiedzi na „Linie czasowe ( 2) -dyskusje na Mistyce Życia w 2012 roku- komentarze

 1. margo0307 pisze:

  „…10 stycznia 2012 roku Szejk Imran Hosein powiedział, że istnieje duża szansa, iż w najbliższej przyszłości dojdzie do zawarcia sojuszu między muzułmanami i chrześcijanami..”
  _____
  Dziś możemy chyba zweryfikować to, co mówił Szejk Imran Hosein w 2012… 😉

  • Dawid56 pisze:

   Do takiego sojuszu jak na razie nie doszło…

   • Maria_st pisze:

    Dawidzie jeśli weżmiemy pod uwage przesunięcie 4 letnie to być może 2016 jest tym rokiem.

    • JESTEM pisze:

     Wiem, że nie warto przywiązywać się do dat – oczywiście jak dla mnie. 😉 Inni mogą się przywiązywać. Zazwyczaj wiemy coś o datach po zdarzeniu (przewidywanym, „prorokowanym”), a nie przed…
     Według mnie proces – nazwę go ‚procesem wielkiej przemiany’ jest wypadkową tego, co dzieje się z ludźmi na Ziemi. Więc różne prognozy nie muszą spełniać się wtedy, na kiedy były/są przepowiadane, a przesunięcia w czasie wydają się być… naturalne.

     Natomiast mam takie odczucie, że bardzo dużo ludzi na Ziemi jest w procesie ‚przebudzania się świadomości’ – ‚procesie wielkiej przemiany’ , ponieważ gdyby tak nie było, to już kilka lat temu wybuchłaby jakaś wielka wojna. A nie wybucha… I możliwe, że nie wybuchnie. Ten proces może być momentami czymś w rodzaju „apokalipsy wewnętrznej” poprzez rozpadanie się w nas i poprzez nas „starych struktur”. I są to procesy indywidualne, które muszą zajść, a to, co stanie się z planetą, będzie wypadkową tych indywidualnych procesów.

     • Maria_st pisze:

      „Natomiast mam takie odczucie, że bardzo dużo ludzi na Ziemi jest w procesie ‚przebudzania się świadomości’ – ‚procesie wielkiej przemiany’ , ponieważ gdyby tak nie było, to już kilka lat temu wybuchłaby jakaś wielka wojna. ”

      To prawda z ta wielka wojna, lecz moze ona przybrac inna forme nie taką jaka znamy.
      Kiedyś tu pisaliśmy o wojnie, i nawet wychodziła data ok 2007…..
      Na szczęście ominęła nas, lecz czy napewno?
      Czy jesteśmy świadomi naszych decyzji?
      OBY.
      Ja uważam że cokolwiek sie zdaży to nic nas nie zaskoczy, bo jesteśmy świadomi iz to nasze decyzje wewnętrzne uzewnetrzniaja sie w postaci zdarzen.
      Ja nie chce żadnej wojny, dlaczego więc ludzie jej oczekują ?

     • margo0307 pisze:

      „…Ja uważam że cokolwiek sie zdaży to nic nas nie zaskoczy, bo jesteśmy świadomi iz to nasze decyzje wewnętrzne uzewnetrzniaja sie w postaci zdarzen…”
      _____
      Wszystko się zgadza Maryś 🙂 poza jednym… nie wszyscy jesteśmy świadomi tego, że… nasze decyzje powodują uzewnętrznianie się zdarzeń, które nas spotykają… 😉
      Przykładem jest np. mój mąż… 😀 któremu wciąż tłumaczę i kładę do głowy… aż do znudzenia – jak to wszystko działa…, a on… dalej swoje… 😛
      I choć zauważam u niego zmiany…, to proces ten jest bardzo, bardzo powolny…
      Często jeszcze wpada w… stare, utarte koleiny myślenia i postępowania…, a kiedy przypominam mu… często zirytowany odpowiada: ” tak, tak.., już to słyszałem…” 😀

     • Maria_st pisze:

      „Wszystko się zgadza Maryś 🙂 poza jednym… nie wszyscy jesteśmy świadomi tego, że… nasze decyzje powodują uzewnętrznianie się zdarzeń, które nas spotykają…”

      W tym komentarzu miałam na uwadze–nas, tu piszących.

   • Dawid56 pisze:

    Ostatnio mam takie wrażenie( w zasadzie sam nie wiem dlaczego) że może być to przesunięcie 4-letnie, o którym piszesz Mario- wszystkie znaki na Niebie i na Ziemi na to wskazują …

   • margo0307 pisze:

    „Do takiego sojuszu jak na razie nie doszło…”
    _______
    Ale… nieustannie dochodzi do innych… sojuszów… 😀

    • JESTEM pisze:

     Dziękuję, kochana Margo. Ten film jest CUDowny.
     To dla mnie przykład, że kiedy odpuszczamy sobie pewne przekonania, przywiązanie do nich i otwieramy się na nieznane możliwości, rzeczywistość i relacje między różnymi istotami zmieniają się… radykalnie. 🙂 ❤

     Kiedy spaceruję z piesą i słyszę pytanie niemal jak "warknięcie" ;-):
     – "To pies czy suka?" – odpowiadam, że to nie ma znaczenia, ponieważ moja piesa jest przyjacielska dla suk i psów. Wtedy czasem jeszcze słyszę:
     – E, nie, suki się nie lubią, więc niech pani ją trzyma na smyczy krótko. Bo moja to suka.
     Odpowiadam wtedy:
     – Widać nie wszystkie suki nie lubią innych suk, ale niektóre jeszcze tak mają. 🙂

     Albo też czasem, gdy piesa biega swobodnie słyszę:
     – "Niech pani weźmie tego psa, niech pani weźmie go na smycz!".
     – Ale ona jest łagodna, nic nie zrobi temu psu. – odpowiadam.
     – "Ale mój może jej coś zrobić i pani będzie za to odpowiedzialna!"
     Hm… Jakaż to "skomplikowana konstrukcja" myślowa, czyż nie? 😀

     • margo0307 pisze:

      „…Jakaż to „skomplikowana konstrukcja” myślowa, czyż nie? 😀 „
      ____
      I to bardzo…, szczególnie to: „Ale mój może jej coś zrobić i pani będzie za to odpowiedzialna!”… 😀 … też wiele razy to słyszałam, gdy chodziłam z moim piechem…
      Mój Atos był bardzo przyjacielski, jednak… nie podobało mu się – jak ktokolwiek zbliżał się do mnie na odległość mniejszą niż 2 metry…, wtedy warczał ostrzegawczo i musiałam mu tłumaczyć, że jest wszystko Oki… 🙂

     • Maria_st pisze:

      „Hm… Jakaż to „skomplikowana konstrukcja” myślowa, czyż nie? ”

      człowiek myśli tak jak sam sobie wymyśli, pewnie dlatego nie może sam ze sobą dojść do porozumienia i stąd te podziały……biały, żółty, czerwony, czarny……
      Pewnie dlatego sam siebie unicestwia bo nie wie co w nim nie tak.
      Cudne te zachowania zwierząt…..szkoda ze człowiek nie bierze z nich przykładu tylko tępi, zabija……jak siebie

     • margo0307 pisze:

      „…Ten film jest CUDowny…”
      „…Cudne te zachowania zwierząt…”

      ____
      Cieszę się, że podzielacie moje zdanie… 🙂
      Nasi czworonożni przyjaciele pokazują nam jak… zawiązywać sojusze… 🙂 ❤

     • marek pisze:

      A my z żoną mamy Figusię po zmarłej Sabi , Brutusa syna zmarłej i kota Pimpka po zmarłej Dzidzi .
      Codziennie obdarowujemy się bawiąc w stado poprzez przytulanie piski i uśmiechy najzwyklejszą w życiu radością płynącą z wzajemnej miłości.

      m

     • margo0307 pisze:

      „…Codziennie obdarowujemy się bawiąc w stado poprzez przytulanie piski i uśmiechy najzwyklejszą w życiu radością płynącą z wzajemnej miłości”
      _____
      Jak przyjemnie jest „usłyszeć”.. takie wyznanie… 🙂 ❤

 2. JESTEM pisze:

  Jedni mówią o Piątym Słońcu, inni o Szóstym… to dla mnie przykład rozchodzenia się „linii czasowych”.

  O rozchodzeniu się linii czasowych…
  Okres Log Count to okres jednego Słońca. Ale którego? Na przykład:

  21, grudnia 2012 zakończył się lub rozpoczął okres 4. Ahau – CZWARTEGO Słońca w 3. Kankin (3. Świata)
  22. grudnia 2012 zakończył się lub rozpoczął okres 5. Imix – PIĄTEGO Słońca w 4. Kankin (4. Świata)
  23. grudnia 2012 zakończył się lub rozpoczął okres 6. Ik – SZÓSTEGO Słońca w 5. Kankin (5. Świata.

  I mamy szóste Słońce w Piątym Świecie! A dlaczego?
  Nnka podała kiedyś taką informację:

  „W swoim oficjalnym wystąpieniu 08 kwietnia 2011 Don Alejandro Cirilo Perez Oxlaj powiedział: Jeśli nie zmienimy swojego postępowania które wyniszcza planetę , niewielu będzie tymi, którzy przeżyją i zobaczą przybycie 6 Słońca.”. [SZÓSTE SŁOŃCE]

  Zatem możliwe, że część ludzi jest „usytuowana” w różnych światach? Jakby przynależą do różnych światów równoległych na jednej planecie Ziemia w tej samej ziemskiej „czasoprzestrzeni”?
  Przecież bardzo wyraźnie widziałam i czułam informacje o nowym Słońcu – Ik – KOLIBRA połączonego z centrum Galaktycznym… I miałam wiele „wizji” z tym związanych. – http://www.tonalinagual.blogspot.com/search/label/LONG%20COUNT /// kolejny, obecny cykl zaczął się następnego dnia
  – według kalendarza gregoriańskiego był to 23.12.2012
  z zapisem:
  0.0.0.0.0. – 6. ik, 5. kankin
  I ten dzień – ZEROWY nowego cyklu jest jak BRAMA (Szczelina), przez którą przeszliśmy (i nadal jeszcze przechodzimy) w czasoprzestrzeń wcześniej przepowiadanych:

  6. Słońca Serca Kolibra (ik) w 5. Świecie Żółtego Słońca Galaktycznego (kankin) – PIĄTEGO ŚWIATA HARMONII. Wiem, że ta BRAMA (Szczelina) będzie jeszcze otwarta przez około 25-40 lat. (wizja o Kosmicznej Ceremonii ). I nie jest to informacja dla wszystkich, bo istnieją na Ziemi istoty, które są/istnieją w innych Słońcach i Światach, ponieważ kalendarz Majów jest „wyznacznikiem DROGI, a nie CELU”…

  I tak, jak wcześniej pisałam: cały poprzedni cykl LONG COUNT był pod wpływami wibracji znaku imix, imox – krokodyl. A obecny będzie pod silnymi wpływami wibracji ik, iq – koliber. To jest ogromna różnica na poziomie wibracji, częstotliwości itd. Ta zmiana musi zachodzić powoli, aby ten proces był skuteczny i odbywał się bez większych katastrof…///

  • JESTEM pisze:

   Znalazłam taki tekst a propos przechodzenia przez galaktyczny równik.
   Nnka pisała:

   Cyt : Dr Johan Oldenkamp holenderski psycholog w swoich badaniach Kalendarza Majów określił Prawidłową datę zakończenia (całego procesu Stworzenia) : 14 lipca 2012
   Kiedy słońce wstanie rankiem 15 lipca 2012, w oparciu o poziom świadomości nabytej do tego momentu, rozpocznie się nowy cykl. Złota era życia na Ziemi rozpocznie się natychmiast na tym świcie, tylko dla tych, którzy odnieśli sukces.

   Czy to oznacza, że 21.12 2012 PUNKT 0 jest błędna? NIE! Więc gdzie tu odnależć sens? Kalendarz Majów to ŚWIĘTA MATRYCA NIEBA
   Jest tez wzmianka o Prawie Tworzenia : 1+4=5 jest związana z przepowiedniami wielu Rdzennych, nie tylko Majów o Pięciu Ziemiach lub Pięciu Światach w jednym “wielkim cyklu ziemskim”. PRAWO TWORZENIA OZNACZA STOSUNEK 5 ELEMENTÓW-Przeslanie Mahavatara Babadzi

   I widzę, że Jestem tez tą datę wymieniła :
   Cyt : Ale jest jeszcze także kalendarz, który Beata Ohryzko przedstawia, a którego rachubę nazywaną przez Don Alejandro PRAWDZIWĄ RACHUBĄ CZASU, B.Ohryzko otrzymała od Don Alejandro Perez Oxlaj i jego małżonki.
   Według tego kalendarza wejście w NOWĄ RUNDĘ TZOLKINA nastąpiło 15-07-2012, wejście w NOWĄ RUNDĘ ŚWIĘTEGO KALENDARZA MAJÓW, który liczy sobie 260 dni.

   Ale co ciekawe od tego momentu wszedł 5 Zywioł ETER jak twierdzi Barrios

   Cyt: “Strażnicy Dni Majów postrzegają datę 21 grudnia 2012 roku jako dzień odrodzenia, dzień początku okresu Pią­tego Słońca. [PIĄTE SŁOŃCE] Będzie to początek nowej ery wynikającej z przecięcia się słonecz­nego południka z galaktycznym równi­kiem i Ziemia znajdzie się w jednej linii z centrum galaktyki. 21 grudnia 2012 roku o wschodzie słońca nasza gwiazda po raz pierwszy od 26000 lat wzejdzie w koniunkcji7 z przecięciem Drogi Mlecznej z płasz­czyzną ekliptyki. To kosmiczne spotka­nie jest traktowane jako ucieleśnienie Świętego Drzewa – drzewa występują­cego we wszystkich duchowych przeka­zach na całym świecie.
   Obraz drogi przed nami
   „Ludzkość przetrwa” – zapewnia Barrios – „ale będzie zupełnie inna. Zmieni się struktura materii. Od tego momentu będziemy mieli szansę stać się bardziej ludzcy”.

   • Żyjemy w najważniejszym okresie wynikającym z kalendarzy Majów i ich proroctw. Wszystkie proroctwa całego świata, wszystkie religie zbiegają się obecnie. Nie ma już czasu na zabawy. Duchowym wzorcem tego okresu jest działanie. • Wiele potężnych duchów prze­chodzi w tym okresie proces reinkar­nacji i odradza się z potężną mocą. Dzieje się tak po obu stronach: jasnej i ciemnej. Zaawansowana magia od­działuje po obu stronach. • Wszystko się zmieni, ale od ludzi zależy, jak łatwe lub trudne będą te zmiany.
   Ciemnej mocy schyłkowego Czwar­tego Świata nie można zniszczyć lub ujarzmić. Jest zbyt silna i jest to zła strategia. Ciemność można jedynie przekształcić, stawiając ją w obliczu prostoty i otwartości serca. W ten spo­sób można doprowadzić do fuzji – klu­czowego pojęcia Świata Piątego Słońca [PIĄTEGO Słońca].
   Barrios oświadczył, że nadchodząca era Piątego Słońca [PIĄTEGO SŁOŃCA] zwróci uwagę na wielce zaniedbywany żywioł. Oprócz tradycyj­nych czterech żywiołów, które zdomino­wały minione epoki – ziemi, powietrza, ognia i wody – jest jeszcze piąty żywioł, którego poznanie nastąpi w czasach Piąte­go Słońca. Tym żywiołem jest eter.

   https://nnka.wordpress.com/2012/03/09/%E2%80%9Ezmieni-sie-twierdzi-barrios-%E2%80%9Ewszystko-sie-zmieni/

  • margo0307 pisze:

   „…kalendarz Majów jest „wyznacznikiem DROGI, a nie CELU”… „
   ______
   Podobnie jak określa jakość czasu a nie jego ilość 🙂

   „…poprzedni cykl LONG COUNT był pod wpływami wibracji znaku imix, imox – krokodyl.
   A obecny będzie pod silnymi wpływami wibracji ik, iq – koliber. To jest ogromna różnica na poziomie wibracji, częstotliwości…”

   ______
   Dokładnie 🙂 Tą różnicę w wibracjach odczuć można na każdym poziomie, przede wszystkim jednak… we wzroście wrażliwości…, przynajmniej ja to tak odczuwam… 🙂

   • Maria_st pisze:

    Ogólnie Majowie nie sa dla mnie zadnym wyznacznikiem–czegokolwiek, o czym pisałam kilka lat temu .
    Chyba że weżmiemy pod uwage ich los……
    Maj-e, maya…bajanie

    • JESTEM pisze:

     Maria_st:
     „Ogólnie Majowie nie sa dla mnie zadnym wyznacznikiem–czegokolwiek, o czym pisałam kilka lat temu .
     Chyba że weżmiemy pod uwage ich los……
     Maj-e, maya…bajanie”

     🙂 Dla ciebie nie są. Dla mnie z jakichś powodów rozplątywanie interpretacji ich kalendarzy było istotne. Coś zrozumiałam, rozpoznałam… Każda i każdy z nas ma swoją baję-maję, swoją historię, śni swój sen. Nawet „przebudzeni”. 😀

     „Ja nie chce żadnej wojny, dlaczego więc ludzie jej oczekują ?”

     Nie wiesz, kochana Mario? Maja, baja, bajanie i śnienie snu o wojnach, których z jakichś powodów niektórzy potrzebują się bać… i o nich myśleć.

  • Dawid56 pisze:

   Co do zmiany kalendarza byłbym z tym ostrożny ale zgadzam się całkowicie z tym co napisałaś Jestem:
   „Ta zmiana musi zachodzić powoli, aby ten proces był skuteczny i odbywał się bez większych katastrof…///”

   • Maria_st pisze:

    „Ta zmiana musi zachodzić powoli, aby ten proces był skuteczny i odbywał się bez większych katastrof…///” ”

    Jak powoli ?
    Człowiek istnieje juz wiele tysiećy lat—uważam że miał dużo czasu……

    • JESTEM pisze:

     „Jak powoli ?
     Człowiek istnieje juz wiele tysiećy lat—uważam że miał dużo czasu……”

     Marysiu, to że ty tak uważasz, to wspaniale. Ale może człowiek będzie istniał jeszcze kolejnych wiele tysięcy lat? Tego nie wiem, a ty wiesz?
     Może będzie istniał kolejne tysiące lat, ale dokona się jakaś wielka przemiana? Której nie możemy sobie teraz nawet wyobrazić.

     Napisałam, że ten proces potrzebuje zachodzić powoli w takim sensie, że pewne procesy, jeśli je zacznie się sztucznie przyśpieszać, to skutkiem ich może być autodestrukcja, zniszczenie. Według mnie wszystko zadziewa się w swoim tempie. Ale niektórzy próbują przyspieszać pewne procesy, bo brak im cierpliwości. A niecierpliwość powoduje stres, podtrzymuje ogień nienawiści i niechęci, wszczyna konflikty. Ten ogień nienawiści i niechęci płonie podsycany paliwem naszych negatywnych reakcji na drobne iskry złości i irytacji innych ludzi. Jeśli zaś stajemy się cierpliwi, to nawet wybuchy fajerwerków złości i irytacji wysyłane przez innych do nas, na nas już nie działają i w ten sposób tworzymy możliwość zaistnienia takiej przemiany, która zachodzi w sposób naturalny.

  • margo0307 pisze:

   „Czy znacie ta grę:…”
   _____
   Ja nie znam.

  • Dawid56 pisze:

   Jak grać w Ingress? – zasady gry

   Life seems “normal” but your world is being infiltrated. A mysterious energy has been unlocked by a team of scientists in Europe and is spreading around the world. The origin and purpose of this force is unknown, but some researchers believe it is influencing the way we think. We must control it or it will control us.

   Fabuła gry Ingress (z racji zamkniętej beta-wersji) wciąż ewoluuje i zapewne będzie się zmieniać, ale od początku koncentruje się na odkryciu tajemniczej energii XM (Exotic Matter), która uwalniania jest przez jeszcze bardziej tajemnicze portale rozsiane po całym globie. Portale są tworami, które powstały w wyniku (nieudanych?) eksperymentów prowadzonych przez naukowców z CERN (Europejska Organizacja Badań Jądrowych). W fabule gry pojawiają się równie bliżej nieznani „The Shapers”, którzy chcą oświecić ludzkość. W tym pomagają im właśnie Oświeceni (The Enlightened), którzy chcą przejąć całą energię uwalnianą z portali. Istnieje jedna Ruch Oporu, który jest podejrzliwy co do planów The Shapers oraz Oświeconych. Nie chcąc pozwolić Oświeconym na przejęcie całej energii sami postanowili ją kolekcjonować i przejmować portale na swoją stronę, aby uchronić ludzkość przed nieznanym.

   Wchodząc do gry Ingress musisz dokonać wyboru po której stronie staniesz. Świat graczy dzieli się na dwie frakcje: Oświeconych – The Enlightened oraz Ruch Oporu – The Resistance.

   Jako gracz zaczynamy z rozgrywkę na poziomie 1 (Level 1). Zdobywając cenne punkty AP (Action Points) możemy awansować na kolejne levele – najwyższy to Level 8. Posiadamy też „pasek życia”, który jest dosłownie „paskiem energii” – bez niej nie możemy funkcjonować w świecie Ingress – jest naszą energią „do życia” i do wykonywania wszelkich czynności w grze.

   Energia XM (exotic matter) jest rozrzucona po całym świecie gry w postaci małych świecących cząstek widocznych na naszym skanerze. Wystarczy zbliżyć się w pobliżu niej na ok. 30 metrów aby przejmować cząstki energii.

   Na swojej drodze prócz cząstek energii XM napotkasz portale – to one odgrywają kluczową rolę w Ingress. Portale to najczęściej miejsca charakterystyczne w przestrzeni publicznej – rzeźby, budynki muzeów, kościoły. Najprawdopodobniej natkniesz się na portal zielony albo niebieski – przejęty prze jedną z frakcji. Czasem jednak możesz natrafić na portale w kolorze szarym – neutralne, które czekają na przejęcie. Można również zgłaszać nowe portale do utworzenia. W tym celu należy sfotografować (w dobrej jakości) dane miejsce – plac, pomnik, malunek na ścianie, rzeźbę itp. i wysłać ją poprzez skanner do developerów gry. Czas oczekiwania to ok. 2-4 tygodni.

   Portale – zarówno własne jak i wrogie można hakować. Dzięki temu możemy uzyskać wiele cennych przedmiotów (Items), które „wyrzuci z siebie” portal. Będą to np. Portal Keys, Rezonatory, XMP Bursters, Portal Shields, Media. Czasem nie otrzymamy nic, a czasem portal obdaruje nas naprawdę chojnie. Plus hakowania wrogich portali jest taki, że otrzymujemy za tą czynność cenne punkty AP. Minus natomiast jest taki, że wrogi portal może nas zaatakować odbierajac nam energię XM.

   Wrogie portale prócz hakowania można (TRZEBA!) niszczyć i przejmować na swoją stronę. Na tym polega cała rozgrywka ponieważ przejęte portale można linkować (łączyć) z sobą jeśli jesteśmy w posiadaniu Portal Key obydwu miejsc, które chcemy zlinkować. Trzy połączone z sobą portale tworzą trójkąt, który określa obszar panowania (Control Field) naszej frakcji. Im więcej przejmiemy obszaru na świecie dla naszej frakcji tym lepiej – dzięki temu zwyciężymy.

   A jak zniszczyć wrogi portal? Trzeba zniszczyć jego wszystkie Rezonatory i wstawić na ich miejsce własne.

   Każdy portal posiada miejsce na 8 rezonatorów. Są to akumulatory, które utrzymują energię całego portalu (jego energia jest sumą energii podłączonych rezonatorów). Aby przejąc portal na własną stronę wystarczy podpięcie do niego jednego rezonatora. Jednak taki portal jest bardzo łatwy do zniszczenia a dodatkowo nie można go zlinkować z innym. Zatem aby zadbać o moc naszego portalu trzeba go zaopatrzyć w 8 rezonatorów jak najwyższego levelu (L1-L8), porozstawianych szeroko wokół portalu, dodatkowo upgradować portal poprzez mody – Portal Shields czyli Osłony Portalu, które dodatkowo chronią portal przed atakiem.

   Celem rozgrywki jest tworzenie jak największych Control Fields – pól kontrlowanych przez naszą frakcję (portali zlinkowanych z sobą w trójkąty) tak by cały Świat był pod naszym panowaniem! 😉

 3. Ktoś pisze:

  „Dawid56 pisze:

  Ostatnio mam takie wrażenie( w zasadzie sam nie wiem dlaczego) że może być to przesunięcie 4-letnie, o którym piszesz Mario- wszystkie znaki na Niebie i na Ziemi na to wskazują …”

  – NIE MA „PRZESUNIĘCIA”..

  .. zegar tyka od daty jaka dawno temu została już „zapomniana”. ;D

  Tylko teraz ma miejsce „OPERACJA F” stąd te „znaki”…. w mediach.

 4. Alicja z Krainy Czarów pisze:

  Mała zabawa z Cyferkami 🙂

  Lustereczko

  123+321=444/2=222
  456+654=1110/2=555
  789+987=1776=ILLUMINATI 1776/2=888

  147+741=888/2=444
  258+852=1110/2=555
  369+963=1332/2=666

  Po przekątnej

  159+951=1110/2=555
  357+753=1110/2=555

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s