Prawda nie znika nigdy

pic1

1 października 2018 roku na świecie miało miejsce wielkie i bez cienia przesady epokowe wydarzenie, któremu choć bardzo to dziwne (ale całkowicie zrozumiałe) telewizja nie poświęciła zbyt wiele uwagi, zajęta sankcjami, kontr sankcjami i wystąpieniami jakichś polityków i deputowanych. Co to było za wydarzenie?
Wielkim wydarzeniem było uruchomienie mobilnej sieci 5G do użytku biznesowego przez amerykańską firmę telekomunikacyjną Verizon.
Technicznie rzecz biorąc 5G było włączone wcześniej, na przykład fiński operator komórkowy Elisa Oyj zaczął używać ten standard w lecie, jednak wszystkie wcześniejsze epizody powinny być potraktowane tylko jako testy systemu na małych obszarach. Verizon Communications to firma GLOBALNA, największy dostawca łączności komórkowej w Stanach Zjednoczonych i drugi na świecie po China Mobile. Tak więc Verizon – to już teraźniejszość i dlatego „dniem wdrożenia” 5G stał się właśnie 1 października 2018.
Jakie jest znaczenie i wielkość tego wydarzenia? Pomyślmy, uruchomiono nowy standard? Przewidując takie pytania tłumaczymy.
Wiele już napisano o standardzie 5G, nawet Wikipedia pisze o 5G bardzo szczegółowo i zaskakująco szczerze. W szczególności chwaląc zalety nowego standardu Wikipedia informuje, że 5G jest w stanie przesyłać dane z prędkością 100 Mb/s.
W przypadku mniej lub bardziej doświadczonych internautów natychmiast pojawia się pytanie: do czego taka dzika szybkość? Przecież wystarczy kanał z 10 Mb/s aby połączenie było płynne, nie spadało poniżej tej cyfry a miliony graczy z całego świata nie rzucały klawiaturą o ścianę, aby internauci zabili nim wartościowy kraft albo bardzo ważną postać.
Jednak nikt nie zajmuje się stabilnością kanałów. Potrzeba im z jakiegoś powodu 5G. W tym samym czasie, z deklarowanym 100 Mb/s Wikipedia uroczyście donosi, że w dniu 1 czerwca 2017 r. MegaFon wraz z Huawei pokazał zdolność do przesyłania danych w sieciach Pre-5G z prędkością 35 Gb/s. No więc po co ten taniec z bębnem jeśli dwie olbrzymie korporacje wyskoczyły ze swoich spodni, aby pokazać 30% zwiększenie prędkości? Zwykli użytkownicy do 2028 roku nie będą mieli tych 100 megabitów.
Szkatułka otwiera się bardzo prosto. Czytamy Wikipedii: „Technologia 5G powinna zapewnić wyższą zdolność przepustową …. tra-ta-ta-ta …. co będzie miało pozytywny wpływ na rozwój Internetu”. To znaczy, że sieć komputerowa, w której obiekty fizyczne wyposażone w technologie współdziałające ze sobą mogą wymieniać dane. Innymi słowy cała ta 5G potrzebna jest nie dla użytkowników telefonów komórkowych, a po to aby toster i odkurzacz mogły komunikować się ze sobą.
Na pierwszy rzut oka takie pragnienie deweloperów 5G, by świadczyć usługi dla urządzeń gospodarstwa domowego wydaje się dość śmieszne, jednak Internet rzeczy (Internet of Things) – to nie tylko rozumny słup drogowy i rozmawiające z właścicielką domu japońskie żelazko. Internet rzeczy – to jeszcze tak zwany „rozumny pył”, Smart Dust – nanostrukturalne urządzenia metalowo-krzemowe o nieznanym przeznaczeniu i od niejasnych producentów.
Rozwój inteligentnego pyłu trwa już bardzo długo, a prasa pisała o poważnych sukcesach w tym kierunku 20 lat temu, marszcząc się w radosnym oczekiwaniu na promienną perspektywę. Najprostsze warianty Smart Dust – to proste sensory i czujniki, które samoistnie włączają-wyłączają się oraz przesyłają dane o swoim miejscu pobytu.
Jednak są też opracowania bardziej skomplikowanie. Na przykład w 2015 roku IBM podało, że stworzyło chip rozmiarów 7 nm. Jest on 1000 razy mniejszy niż średnica erytrocytu. Ich następny chip ma mieć 5 nm. Do czego postanowiło go użyć IBM nie podało. Zapewne w telefonach komórkowych do wirusów i drobnoustrojów.

źródło:
https://tamar102a.blogspot.com/2020/05/prawda-nie-znika-nigdy.html
Dalej: https://rafzen.wordpress.com/2020/05/07/prawda-nie-znika-nigdy/?fbclid=IwAR2y7e8dEK3iYWijOxog-SaKT7hzw6JeFlUsSKbwWmc4ouR7szh_BkaL1CI

Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Koniec chrześcijańsrwa, Koniec cywilizacji, Początek Apokalipsy Ziemi, Przebiegunowanie Ziemi, Sztuczna inteligencja (AI). Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

57 odpowiedzi na „Prawda nie znika nigdy

 1. Maria_st pisze:

  Zdychajcie gadziny w ludzkich skorach za zło jakie produkujecie, im szybciej tym lepiej dla człowieka.
  Karmą nas straszycie a sami się niczego nie boicie nawet gdy mordujecie.

  • dariamade pisze:

   Niech tak się stanie.

   • Zygmunt pisze:

    Niech tak się stanie.

    a Ci co troszkę więcej od nas wiedzą , bo na orbicie siedzą …piszą że koło 8-9 tego maja dotarły do Ziemi promienie z Centralnego Słońca , które naszą czakrę podstawy z toksycznych złogów czyszczą ….

    No i dzięki Bogu ….byleśmy falą nienawiści
    Ziemi z posad nie ruszyli , bo jeszcze będzie
    jakiś potop albo wielkie trzęsienie i sami sobie
    wypłacimy to na co po części zasługujemy …..

    warto jest słuchać WJ jest troszkę mądrzejsza
    od nas …..

  • Margosia pisze:

   „Zdychajcie gadziny w ludzkich skorach za zło jakie produkujecie, im szybciej tym lepiej dla człowieka.
   Karmą nas straszycie a sami się niczego nie boicie nawet gdy mordujecie.”

   ___
   Miejmy nadzieję, że tak właśnie się zadzieje jak mówisz Maryś oraz to, co mówią inni:

   „…Drapieżne pasożytnicze hybrydy, które kontrolowały nasz świat poprzez kontrolowanie gospodarek, banków, nielegalnych narkotyków i toksycznych środków farmaceutycznych, doprowadziły do kontrolowania polityków, dyktatorów, sił zbrojnych, kadry kierowniczej przedsiębiorstw, przemysłu rozrywkowego, mody, tekstyliów, kosmetyków i perfum, komercyjnych linii lotniczych, przemysłu samochodowego, dostaw budowlanych, agencji federalnych, wydawnictw, muzeów, uniwersytetów, szkół itp.
   Wymyślili koronawirus w laboratorium z zamiarem wypuszczenia go na wolność, co spowodowałoby, że miliony ludzi zachorowałyby, a ich następnym ruchem było zwiększenie częstotliwości na wieżach 5G, co spowodowałoby, że jeszcze więcej milionów ludzi stałoby się jeszcze bardziej chorych – wielu by umarło – ich kolejnym krokiem miało być wprowadzenie szczepionek, które wysterylizowałyby miliony, zabiłyby miliony, wytropiłyby miliardy i kontrolowałyby miliardy – ich plan został udaremniony – zostali aresztowani – wielu z nich już nie żyje – nadchodzi więcej egzekucji..

   Są one złymi wcieleniami, które kontrolują Światową Organizację Zdrowia WHO, Bank Światowy, Międzynarodowy Fundusz Walutowy, wiele związanych ze zdrowiem agencji non-profit, itp.
   Wszyscy oni torturują, dręczą, zabijają i żywią się niemowlętami i dziećmi – ponieważ są uzależnieni od nadnercznej krwi.

   Soros, Kissinger, Gates, Fauci, Rothschilds, Clintons, Obamas, Bushes, Nancy Pelosi, Adam Schiff, Comey, McCabe i MILLIONS innych miliarderów i milionerów pasożytów byli członkami międzynarodowego szatańskiego kultu, który spiskował – i próbował obalić republikę USA .
   Popełnili liczne zdrady, liczne zbrodnie przeciwko ludzkości, liczne spiski w celu popełniania masowych morderstw, które wielokrotnie popełniali i są seryjnymi mordercami…
   Wszyscy oni zasługują na karę śmierci, a wielu z nich zostało już straconych.”

  • Margosia pisze:

   „… gadziny w ludzkich skorach…”
   ___
   Maryś jesteś… jasnowidzką ?

   „…Informatyk wpływający na losy świata… obciążony misją…, życie ludzkie nie ma dla niego żadnej wartości, liczy się jedynie misja…, forma biorobota…
   Nie mamy do czynienia z istotą ludzką…, to istota udająca człowieka…
   Kim naprawdę jest Bill Gates… ? ”

   • Margosia pisze:

    Bardzo ciekawe spostrzeżenia i dywagacje astronomiczno-ezoteryczno- logiczne podczas rozmowy pana Janusza i pani Agnieszki dotyczącej zbliżających się protestów przeciw przymusowym szczepieniom, demonstracji, a może i… zamieszek czy nawet… prowokacji przy udziale „obcych najemników”… oraz wpływ stresu na zachowania ludzi…

 2. Margosia pisze:

  Nie denerwuj się Maryś, bo zaszkodzisz tylko sobie, a „gadziny w ludzkich skorach” prędzej czy później… trafi szkag… 😀

  Juto mam zamiar upiec chleb, bo drażnią mnie już te kolejki przy piekarniach… jak za komuny 😀 a do tego jeszcze w odstępach 2-metrowych od siebie, drażnią mnie również ludzie w namordnikach i niektóre ich spojrzenia na mnie bez szmaty na twarzy…
  Postanowiłam więc jutro olać piekarnię i… upiec chleb samemu, ale… nie mam w kuchni świeżych drożdży, w zamian mam suszone i w związku z tym mam pytanie:
  – może wiesz… ile suchych drożdży dać jako zamiennik 50g drożdży świeżych ?… jak mówi ten pan z filmiku ?

  • Maria_st pisze:

   Nie wiem.
   Margosia za moim życzeniem idzie silna energia

   • Zygmunt pisze:

    Nie wiem.
    Margosia za moim życzeniem idzie silna energia

    mógłbym w komentarzu do Twej wypowiedzi Marysiu napisać ….Brawo !!!!
    Marysia wreszcie wyszła z roli ” obserwatora ” …..

    lecz tak nie napiszę ….

    bo Twój ból czuję ….gniew jest zawsze następstwem odczuwanego bólu….
    nie życzę Tobie ani Nikomu takich przeżyć …choć wiem że są one konieczne , aby człowiek sam siebie wybudził i dostrzegł …. na jakiego rodzaju konstrukcję świata ….się poprzez kolejne inkarnacje na Ziemi …..godził …..sam je tworzył tylko tego nie pamięta ….

    Jest powiedzenie .. od rzemyczka do koniczka ….mówi to o łapaniu zwierzęcia w niewolę …. na postronek …..

    czy błędem jest to że wciąż apeluję , oskarżam nas o to ….że nie myślimy !!!!

    od czasu rewolucji przemysłowej a obecnie cyfrowej idziemy bezmyślnie za nowinkami technicznymi jak bezmyślne cielęta do rzeźni ……

    Rozpuść swój gniew , bo nie tędy droga …

    życząc temu kto krzywdę Ci robi ….. tego samego …….UPODABNIASZ się do niego …
    spadasz do jego energetycznego poziomu ….

    oglądając swoje ciała eteryczne winnaś wywnioskować istnienie poziomów egzystencji powiązanych z jakością ciała ….. zrozumieć budowę wszechświata …..

    dla mnie jest prawie pewnikiem ….że istnieliśmy już / tworzyli cywilizację / jako na wpół boskie istoty w ciałach eterycznych ,

    ale skutkiem obniżenia jakości emocji i uczuć , aż po gniew , walkę …upadliśmy w domenę tak gęstej fizyczności jaką są nasze Ziemskie ciała i przygniecione nimi umysły …..

    To co się w nas teraz dzieje …otwierają piekła ….gniewu , depresji , zwątpienia …jest procesem oczyszczania naszych wnętrz ….trzeba to z siebie wydalać lecz nie ukierunkowywać jako broń …

    są siły we wszechświecie , które negatywną moc naszej ciemnej strony na pozytywną energię przemienią …My mamy jedynie w świadomości czyli na tą chwilę w duchu wzrastać …..

    by powrócić do oryginalne formy z jakiej żeśmy w świat materii upadli …

    https://tamar102a.blogspot.com/2020/05/energetyczna-mechanika-wszystkich-zmian.html

    • Maria_st pisze:

     życząc temu kto krzywdę Ci robi ….. tego samego …….UPODABNIASZ się do niego …
     spadasz do jego energetycznego poziomu ….”

     dziwna ta konstrukcja tego zycia, zawsze pokrzywdzony ma opuścić głowę a psychopaci iść z podniesioną a może moje życzenie coś im uzmysłowi..
     Mordowanie, krzywdzenie już nawet dzieci NIC nie usprawiedliwia…NIC

     • Zygmunt pisze:

      dziwna ta konstrukcja tego zycia, zawsze pokrzywdzony ma opuścić głowę

      Obu Wam…. Tobie i Małgosi kontakt z Jestem solidnie namieszał w głowach ….

      piąte …nie zabijaj …co nie znaczy pozwól się zabić …..

      jeszcze nie tak dawno nawalaliśmy się maczugami po głowach , potem wymyślniejszym ustrojstwem …..

      co można było powiedzieć mając zrozumienie tego że dla ledwo co myślącej światowej menażerii ,,,zabijanie jest chlebem powszednim ….

      NIE ZABIJAJ to główne hasło dla bydlątek…. z poziomu zwierzęcego ……

      Jeśli sięgasz wyższego poziomu świadomości , czyli wchodzisz w bycie Człowiekiem ,
      to wiesz ,że masz prawo się bronić jednak za wszelką cenę unikając odbierania życia… jeśli ktoś twemu lub innym istotą życiu zagraża …..

      cośmy przez tysiąclecia natworzyli to wokół mamy i często w sobie nosimy…

      dlatego istnieją budziki
      wołające Ludzie przebudźcie się
      bo jeśli się nie obudzicie
      to za chwilę nie będzie z górki
      a przepaść ….

      gatunek ze śladową ilością
      DUCHA w sobie .
      poniżę progu ŚWIADOMOŚCI …

 3. Jurek pisze:

  Skoro kto?s z ktos?i pisze RZE rodzice pani Andzi pozwolil jej miec wychodne bo JUSZ do takiego stopnia jak gory…,

  ..,Andy wyrosla wiec zbedne jest w tym wypadku owijanie onuca buca ostrymi przyprawami pochodzacymi z resztek po wierceniu walow wirnikow felg kol zamachowych itp.kondon dentek w sumie smetow typu S-ave O-u…,

  …,er S-ouls PSZY pomocy czarodziejskiej rozdzki CO2 Grety Thunberg show-em wszystko przed medialnym s-wirem prosto z plonacego buszu w Australi ale
  nie z lasow w Rosji itp.probami zacererowywania onuc-y mokra slona woda pochodzaca glownie
  z Oceanu Spokojnego obok gor
  And-y itp.bajerami. Toc wiadomo RZE w temacie nie biega(lo) o RZADNA dodatkowa gre w cambergaja i nie o RZADNE :

  Pytanie pomocnicze :

  …,ani o…,

  …,kim jest opiniotwórca który nie wie kim jest i po co żyje ?????

  …,a wciskajacego dretwe nawijki i wlasne urojonka pytajac…,

  …,y buszmenie …,

  /jak Kuba Bogu tak Bog Kubie./

  .. ,zapytaj sie siebie
  WJ czy jest-es…,

  zwierzęciem stadnym , ,żywym inwentarzem folwarku zwierzęcego , istotą poniżej progu świadomości , czy zwykłym ?

  …,es nieuleczalnym schizofrenikiem nie rokujacym nadziei na wyleczenie ?

  PS.

  W przyszlosci pozostaw swe ezoteryczne i mamucie wypierdy dlugie jak ruski rok gdzie?s w kotlowni u woznego bo jesli nie znasz sie na tematach ktore itd. to nie wcinaj glodnych kawalkow o Inkach piramidach nostrodamusach bibliach…,

  /troll wcina sie w temat-y ktore nie ogarnia przy tym bazgrze o/

  …, Andach

  że 10.000 lat temu ekspedycja która przybyła na Ziemię pozostawiła konstrukcję urządzenie na dnie jeziora Titicaca wchodzącą w góry Andy …kontrolującą i trzymającą w równowadze ruchy płyt tektonicznych Ziemi …..

  budowla widoczna z orbity …..

  …,a potem wcina sie miedzy wodke i zakaske o lotniskach ufo lowych wszystkim ze wszystkiego poucza
  wszystkich bez pytania czy kto?s go o to a ✌ odpowiada za wszystkich nawet gdy cala klasa znajduje sie na dlugiej przerwie nie pytany to cyrk🎪uje na poziomie obserwatora myszki miki TSZY sam sie kreci czy on wraz…,

  …, calym cyrkiem przy pomocy szprych od motora przy tym kleksujac dlugo po B. M. jak
  krejzy…,

  …,Frog nie tylko o UFO lowych ale TERZ usiluje wachlowac w prozni bibula pelna kleksow o Andach i boskich lotniskachprzypominajacych historie srajacego pajaka prosto z zyrandola w talerz czlowiek..,

  /owi obok d a n c i n g …,

  …,fo…,

  /k(i)a/

  ce …,

  …, do zupy ! Slowem czego ta tanczaca zaba ciagle pyta nie pytany a na wlasne pierdoly odpowiada jak mezia w zagrodzie stylem be me a ty dzisiaj siano szamal byl po zakupy byty wstal lewa noga odpowiada-jac innym jak koza kozie o wszystkim co nie bylo byte albo nie jest przedmiotem biezacego tematu …,

  🤔zwierzęciem stadnym , ,żywym inwentarzem folwarku zwierzęcego , istotą poniżej progu świadomości , czy zwykłym ?🤣

  …, nie dotknie-sz to kituje-sz przy pomocy GITU z wlasnych uro🤯jen.

 4. Margosia pisze:

  Tomaszku pojawiła się kolejna… 6-ta już część cyklu Zalwita: „Zielony świat 06-Lodowa Planeta”

  • Margosia pisze:

   Globalne ochłodzenie czy… globalne ocipienie ?

   „Kwiecień 2020 roku przyniósł nam kilka chłodnych niespodzianek związanych ze zmianami na Ziemi, od rekordowych opadów śniegu w niektórych częściach USA i Europy, po ogromny grad w Azji i na Bliskim Wschodzie.

   System arktyczny zniszczył Kanadę, środkowy zachód, północny wschód i południe Stanów Zjednoczonych, powodując przerwy w dostawie prądu w Manitobie i Main, pozostawiając setki tysięcy bez prądu. Rekordy śniegu zostały pobite w Kolorado (30 cali), Południowej Dakocie (15 cali) i Iowa (11 cali).

   Śnieg spadł również w Duszanbe, w Tadżykistanie, po raz pierwszy od 26 lat… na wiosnę!

   Światowa produkcja żywności została zakłócona nie tylko przez zabójczą dla gospodarki {plandemię}, ale także przez silne zimno i mróz, które zniszczyły uprawy w całej Europie i USA.

   W tym miesiącu na całym świecie zrobiło się paskudnie, zabijając 5 osób, niszcząc uprawy i niszcząc 6000 domów w Wietnamie.
   Huragany pozostawiły również 42000 osób bez dachu nad głową w Indiach, oraz pokryły białe części Arabii Saudyjskiej, Iranu i Chin… z dodatkowymi powodziami.

   Poważne burze, gradobicia, tornada oraz silne wiatry siały spustoszenie w części środkowo-zachodniej i południowej USA, powodując zniszczenia wielu domów, szczególnie w Indianie i Arkansas.

   Podczas gdy cała ta woda była wylewana na całym świecie, w Czechach nadal panuje najgorsza susza od 500 lat…”

   • Dawid567. pisze:

    Małgosiu, po prostu myślę że ten śnieg na południu to po prostu tzw. „globalne ocieplenie”

  • tomasz26 pisze:

   oglądałem margoś :)witek jak zwykle trzyma poziom ..jeśli to prawda ciekawe, gdzie to „nasze „terrarium tym razem zacumują bo coś mi się zdaje że za kilka…… pokoleń będziemy już gdzie indziej

 5. Jurek pisze:

  Kapelus…,

  …,z…,

  /Czy..,

  /bez rozu🤯mu w dek🦱lu ?/

  …,owy swir udaje ze nie ma swira probuje oswirowac jeszcze nie oswirowanych swymi zlewko urojeniami nawija-jac jak trep na wykladach WUMLU o drakonach przybylych cala planeta w ramach podrozy miedzy kapeluszowym zajobcem a o lata swietlne oddalonymi od wszystkiego !
  Zajobiec probuje wcisnac kit szpachlowy do uszczlnienia
  okien w chacie po tornadzie.
  Zeby Polska RZEBY nie bolek i
  jego nieslubne rudowlosy
  dziecko …,

  …,w czasie z przed bolkowania do ktorego smialo MORZNA tego kapeluszowego psychologa a najlepiej z nim z mety do Tworek celem zabezpieczenia innych przed jego zarazaniem jeszcze gorszym NIRZ s-wir-us medialny.Aby nie tracic wlasny wolne chwile na dalsze wciskanie sobie kitu jako gitu rozpatrzmy tylko jego poczatkowe swirniecie o przyfruniecie …,

  /a jak on sie fajnie madrze stylistycznie akademicko np.

  🤔”De fakto🤔nasza planeta itp.”

  …,wyraza git🤯uje ?/

  …,obojetnie kogo?s-i niech bedzie RZE na garbie matki Gai.Nie do uwierzenia RZE takich jak kapeluszowy swir wiadomo RZE pochodua u tej ziemi ale nie ze siewu.Od 14 stej minuty jaka sie pomimo RZE nie ma wiatru smecac RZE jeszcze nikt nie wpadl na pomysl podrozowaniem z biosfera kreci przy tym swymi grabiami palac glupa jak trzech herbatnikow ostatnia szluge nie wiedzac kto
  tym dragonom itp.podgrzewalby
  im ich np.i nie tylko miod w obu radarach ? Krotko mowiac co by
  sie stalo z cialem matki Gai z istotami jak i TERZ ze wszystkimi kuglarzami do ktorego zalicza sie szczrgolnie ten filmikowy swir bezmyslnie wegetujacy na jej garbie ? Wiadomo RZE istnieja w takim przypadku DFA scenariusze :

  Albo by swira swirujacego slonko jakie?s wciagnelo albo by jego
  pusty dekiel zostalby do tego stopnia zamrozony RZE balwana temperatura bylaby roznica pikus-iem jak temperatura z fern…,

  …,ando dla balwana ☃️mucho❄mas frio⛄ !!!

  PS.

  Jasniej JURZ nie moge. Wyobrazmy sobie RZE planeta ziemie zerwala sie ze swej nie przypadkowo odleglosci od slonca i wpadla by na pomysl pofrunac blizej slonca aby pokazac kapeluszowemu swirowi i jemu podobnych z bilzej o ile?s wiorst shown-ac prawdziwa corone
  a nie medialnego s-wirusa a
  slo🌞nca ? Albo s e k e n d czojs ktory nie tylko umyslowi ale i fizole sa w stanie sobie wyobrazic gdyby dali sie namowic na oba scenariusze.
  Mysle RZE nie tylko zawsze staram sie myslec a tym razem ja wiedziec TSZYM jest zagrozenie gorsze od medialnego wir😷usa sztucznie na wszelkie sposoby go pod-kreslanie-naglasnianie-wymuszanie w tym przypadku glownie chodzi o tego kapeluszowgo you tubu owego
  swira ktory zapewne wie ze go ma i dlatego udaje swym swirowaniem swirujac ze go nie ma i bez to albo dlatego to jego swirowanie !

  TSZY nie swiry maja prawo swirujacemu przeszkadzac w jego swirowaniu ?

  • Dawid567 pisze:

   Child in time Deep Purple ,to mój najbardziej ulubiony utwór tej grupy

   • Dawid567 pisze:

    Ten również był zawsze moim ulubionym grupy King Crimson, chociaż niestety nie mówi o dobrych rzeczach

    • Zygmunt pisze:

     a mnie się podoba ten utwór …..z 6 kwietnia 2020 , bo jest skierowany do mas ….

     https://www.bitchute.com/video/pT0DH7j7KMb3/

     sprawdza słuch , pracę szarych komórek i stawia prognozy którym nie można zarzucić braku logicznych podstaw ……prawie że wróż …wróże……

     test na poziom inteligencji bo o świadomości nie ma co mówić ….massss

     Wakacje to nie zmiana miejsca pobytu na mapie ….WAKACJE ….to zmiana nastroju ….możesz je spędzić w pokoju lub w piwnicy jeśli ją masz ….. / dopisek między wierszami …matole …./

     zabawa w zaganianie bydełka do rzeźni dopiero się zaczęła , zakończy ją Korrida

   • Dawid567. pisze:

    Jurek tylko, że Twój Utwór to nie jest oryginał!!!
    posłuchaj tego

    • Zygmunt pisze:

     https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/n1MktkpTURBXy82OTNmNDIwZDZhNWU3Y2FhM2RjM2ViYzVjZjIyNGE3MS5qcGeSlQMAAM0DFM0Bu5MFzQMUzQG8

     Małgorzata Kidawa-Błońska rezygnuje z kandydowania w wyborach. Kto ją zastąpi?

     W dużych badaniach sondażowych zamówionych przez władze Platformy najlepiej wypadł Trzaskowski
     Czemu zatem brany jest pod uwagę Radosław Sikorski? Według naszych informacji, były szef MSZ prowadzi intensywny lobbying we władzach Platformy

     Onet -Jesteś na bieżąco …..

     Ten który skóry i mięso , sprzedał / były szef / i gdy zaczęło się wokół niego robić gorąco zwiał ze sceny politycznej , teraz wraca by jako ewentualny wódz światłego narodu …. doprowadzić do wysprzątania kraju z pustych łbów …/ patrz zdjęcie z bizonami / ….

     ale on tylko walczy o swe życie , bo kariery żadnej nie zrobi ….polityk , bez względu na to jak płaski i wiedzący komu trzeba włazić do doopy …..to zawód bez przyszłości …..

     Za kilka lat jawnie już a nie zakulisowo będą rządzić przy pomocy 5-7 G TECHNOKRACI ,politycy pójdą do lamusa ….wystarczą impulsy w pobliżu 60 GHZ i siły porządkowe dla odpornych na polecenia Ojca komputera…..

 6. Jurek pisze:

  /To zalezy ile z tej hucpy pod tytulem/

  Globalne ochłodzenie czy… globalne ocipienie ?

  /kto?sie powiedzmy szajki roznego rodzaju sa w stanie wyssac 💰 z ponad 7 mlrd. mas dla swych miedzynarodowych gang(ow)ster-ow ! Wiem?y RZE nic nie wiem?y ale
  to co wiem?y a tym jest RZE matka ziemia ta nie przypadkowa w tym a nie innym US ciagla wytwornica nie tylko surowcow magnetyzmu lacznie
  z calym obiegiem biosferycznym
  rozne przezycia oczywiscie widziane z cywilizowanego punktu chwi…,👀

  …,le RZYJE sie istotom . A mysla RZE setka to DURZO przy czym moga 17 mgnien wiosny zauwazyc ale nie i oceniac perspektywa liczona tysiacami a JUSZ w ogole epokami stad TERZ ta masa przeroznych teoryjek krazacych jak smrod-y w kalesonach wy i nie ksztalconych cywilizowanych po ksiazkach gdzie pis-zacych je-st wiecej NIRZ czytajacych i ostatnio w internecie. Dokopsnijmy do tego rozwoj pis-owni naszej ktory liczy sobie ok.700 bo nie wiecej NIRZ …,👉

  /a jaka chece wyswirowali cywilizowani …,

  Czolgi samoloty a nawet z bater…,

  …,flaja zrobili helikopter a z jelow…,

  …,rjeki to wyszedl im RZOLTY PARACHOD…,

  …,nieoswirowanym i ile im potrzeba czasu pokolen na zrozumienie minimum ?/

  👉…,wiosen ile?s czyli na temat kiedy?s a JURZ w ogole z bardzo dawna jedynymi zapiskami to sa probki odwiertow no i jak u panstwa Majow i Czerwcowo Lipcowych Upadlych Aniolow TERZ ze sznurowek typu kipu z ich i suplow sznurowadlowych ale TERZ pis-emka obrzku jak u kodak-a nie wspomne o klinowym czy chinsko patyczkowym a ilu jest cwaniakow
  z bez i miodem w uchu ktorzy boda sie niewiedzac RZE z wlasna glupota wezmy Konkwistadorow ktorzy pis-ali historie Majow Aztekow itp.z wymyslnych nazw ludow tam zastalych wymuszali nie rozumiejac przed 500 lat temu od Indian-owych grozbami dyktowac sobie wymuszali od nich aby historie te ludy wlasna i to pod roznymi grozbami stad mamy wlasciwie…,

  /dla wyksztalcuichowych a niech ja sobie i opowiadaja o Popul Vuh i nie tylko z tamtad zaoszczedzmy sobie bo karmienie leni i bezmyslnie wyksztalconych analfabetow typu „DE FAKTO” itp. trolli i odpadow ko i po komuszych TERZ socjalistow aby darmo rozszerzali swe zakute lby bez wysilku chociazby a sa wsrod nich tizni i tacy ktirzy lubia gitowce prosto z darmowej tacy a nawet na glacy jej odbicie ktorzy dostana gotowce odnosniki i tak z tego nic bo to JUSZ pokoleniami przesiakniete a i TERZ religijna ciemnota zabobonami ma sie rozumiec TERZ.

  …, z tad i tamtad wszystkie bajki.Najlepszym przykladem jest grectwo ktore ze zjawisk natury wykluli wiecej NIRZ jednego Gott-a God-a dobrego aby sobie wyjasnic np.grzmot po burzy w nocniku.Wiec i ASZ tyle wiemy z kiedy?s na temat nie tylko ocipienia oziembienia RZE RZADNEGO boga nie wynaleziono kiedy?s na Tsumani czy wybuch-y wilkan-ow itp.dla dzisiejszego cywilizowanego sa
  to katastrofy bo jelob nie zna mechaniki nie tylko US a na temat organizmu swego wlasnego a co dopiero matki Gai a o nim wie tyle co co dzieviol na temat alfabetu pana Mirsea-wego w Gaju pelnym telegrafistow./

  …,👀 li na jutrzejszy gut morning.

 7. Jurek pisze:

  /Kto to taki…,

  Gatunek ze śladową ilością
  DUCHA w sobie .poniżę progu ŚWIADOMOŚCI 

  …,PSZECIESZ nie kli klaki ?

  Czlowieku daj se olimpijskie spoko z czym?s konkretnie czego Ty sam nie ‚rozumiec’ ! Wpierw scharakteryzuj sobie swoja dusze umysl cialo myslenie czuwanie i bycia bytym czego?s nie albo swiadomym nim przysmecisz w formie skladakow ezoteryczne bzdziny. Nie mow mi
  nic a sobie odpowiedz w koncu o
  co Tobie biega nim ? Jakie rodzaje bytow i nie bytow jak wyglada-ja mechanizm-y relacj(e)a cial-o duch dusz-a no i sprecyzuj sobie to drugie wszystko co sie tyczy a najlepiej wlasnego charakteru nim strzelisz ktory?s z kolei walek.

  • Zygmunt pisze:

   Większość ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że każdy ma duchowy układ odpornościowy, tak jak biologiczny układ odpornościowy, i że są to układy współzależne – działają razem chroniąc żywe ciało oraz świadomość przed agresorami i negatywnymi siłami. Poczucie duchowości i to, jaki mamy stosunek do naszej wyższej mocy, jest bezpośrednio związane z funkcjonowaniem układu odpornościowego i jego wpływem na zdrowie czy dobre samopoczucie. Rozwinięty system odporności duchowej zwiększa zdolność radzenia sobie ze stresem, czego rezultatem są lepsze praktyki zdrowotne, a także większa ogólna satysfakcja z jakości życia. Zdrowie fizyczne i psychiczne związane jest z edukowaniem się na temat biologicznego i duchowego układu odpornościowego, i nie ma nic wspólnego ze szczepionkami aplikowanymi przez tych, którzy służą tyranicznym siłom NAA.

   Jeśli chcemy aktywować duchowy system odpornościowy i odeprzeć szalejące pasożytnicze energie, potrzebujemy zrozumienia, że istoty ludzkie są wielowymiarowymi elektromagnetycznymi istotami duchowymi dysponującymi ciałem świetlnym. Według praw naturalnych wszystko, co znajduje się w twoim ciele fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym, należy do ciebie. Tam, gdzie kierujesz uwagę, kierujesz energię. Pamiętaj, że możesz świadomie wyrażać zgodę lub jej nie udzielać.

   Ludzkie ciało świetlne składa się z wielu połączonych ze sobą warstw elektromagnetycznych pól energii, które rozciągają się wokół ciała fizycznego jak tarcza energetyczna pokrywająca i chroniąca wszystkie warstwy ciał świadomości. Kiedy medytujemy i ćwiczymy osłonę 12D, skupiamy uwagę na ciele świetlnym na poziomie awatara Christosa, co pomaga nam rozwijać, wzmocnić i chronić świadomość, a następnie generować i energetyzować duchowy system odpornościowy. Jakość, kolor i rozmiar aury energii człowieka jest bezpośrednio związany z poziomem równowagi energetycznej, który odnosi się do ogólnego stanu zdrowia, funkcjonowania bioreneurologicznego i związku duchowego, do którego osoba ma dostęp. Osoba o większej i jaśniejszej energii aury jest zdrowsza, bardziej spójna i zrównoważona, z silnie działającym duchowym systemem odpornościowym, który odżywia komórki siłami witalnymi, pomagając chronić, wzmacniać i leczyć ciało fizyczne z chorób lub dysfunkcji.

   Dlatego bardzo ważne jest, aby zrozumieć, że biologiczny układ odpornościowy, który chroni ciało przed patogennymi najeźdźcami i toksynami, jest bezpośrednio powiązany z funkcjami duchowego systemu odpornościowego, który wzmacnia jakość rozwoju ciała świetlistego i świadomości w celu czerpania energii uzdrawiania oraz utrzymania optymalnego stanu zdrowia.

   całość

   http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2020/05/duchowy-ukad-odpornosciowy-lisa-renee.html

 8. Jurek pisze:

  Zygmunt.

  /Skoro jestes wszystkim w trzech osobach jak kto?s wiec zapewne nie bedziesz mial trudnosci odpowiedziec mi na /

  Pytanie pomocnicze: kim jest…,

  /prawdziwy/

  …, opiniotwórca który nie wie kim jest i po co żyje ?

  PS.

  Prosba na przyszlosc. Jak nie masz pojecia o czym pis-zesz wiec dlaczego zabierasz glos ? Bo po co masz zasmiecac innym umysly jakimi?s i nie tylko And…,

  /ziami/

  …,ami i przyfrunietymi tam UFO lami.
  Bo ciemnote jak z powyzej to kieruj do lelaka czy lalka i kojota sumeryjskiego. Mysle RZE ci obaj Twoi herbatnicy a ? EUREKA.
  Zygmunt teraz juz wiem kim jest grupenführer wolf z tym RZE nie postacia w czterech a w trzech
  osobach ?

  Budzik Lelak Zygmunt ?

  Bog Ojciec syn Bozy duch Swiety !

   • Zygmunt pisze:

    Bog Ojciec syn Bozy duch Swiety !

    wczoraj objaśniałem korassowi …..drugie dno , czyli poszerzone rozumienie stwierdzenia
    Ty głąbie…….

    Tobie Jureczku potrzebne jest zrozumienie powiedzenia zielony jesteś

    niestety nie widzę potrzeby tracenia czasu na objaśnianie Ci tego określenia , gdyż dr.Woźny ze szczegółami objaśnia w zamieszczonym filmie co znaczy poziom zielony ….

    nic nie musisz robić ze sobą
    zielony….. to ładny kolor …..
    tylko szkoda że formy
    o takim kolorze
    są …..nietrwałe…..

 9. Zygmunt pisze:

  byłem wypuścić kury z kurnika ….i rzucić rybkom w stawku pokarm , by nie zjadały kijanek….

  i pomyślałem sobie …przecież on czyli Ty Jureczku …nic nie zrozumie z wykładu dr.Woźnego …..

  więc piszę……

  zielony jesteś to z grubsza ” kijanka ” – homo sapiens …..zaś żabka -to homo sapiens sapiens …

  żaden inny przykład objaśniający to powiedzenie teraz nie przychodzi mi do głowy , ale różnicę pomiędzy kijanką , a żabką możesz w terenie naocznie zobaczyć , a jak postoisz nad kałużą parę tygodni , to więcej zobaczysz i może wreszcie coś zaczniesz rozumieć …..

  pokonałem lenistwo
  co miałem zrobić wobec Ciebie
  to zrobiłem …opisałem Ci przemianę …
  dlatego wciąż piszę Ludzie…. Obudźcie się.!!!!

 10. Jurek pisze:

  Zygmunt.

  /Na czym polega/

  Po-czu…,

  …,cie…,

  /PRZECIERZ nie przez kufajke/

  …, duchowosci ?

  /A wiadomo RZE nawijasz o roznych systemach wierzen-ia do czego mozna m.inn. nie tylko swiadomosc- i zaliczyc./

  PS.
  Gdyby kto?s wiedzial RZE slowo duch dusza i wiele innych wyrazy okreslenia nie tylko te nie maja absolutnie nic z czlowiek(iem)owym okresleniem czy jego ale i TERZ nie z spiri🍾tem ala duchowoscia duchem duszami ZERO wspolnego jak Egipt z kiedy?s na i dzisiejsza ludnoscia i nazwa kraju
  takze piramida z tymi ktore po dzis je piramidami nazywamy te nazw(y)e uzywamy i co wtenczas ? A no jajco !
  Bo Spiritus Sankti czy Sanctium z tego duch dusza to jakby merca audice
  beemwice wszystkie marki
  aut na swiecie a wlasciwie sa
  one maja jedna nazwe AUT(o)A !
  Najlepszym ktorym?s z kolei konstruktcikiem cywilizowanego
  sa nazwy lud(ziowych)ow .
  Polacy Niemcy Wlo(chowaci)si itp.
  Najlepiej Zygmunt-cie bedzie jak sobie zdefiniujesz i wyjasnisz mechanizm dzialania szczegolnie istnienia duch(a)sz duchowosci. Z tego co ja wiem to duchowosc musi byc a moze i jest religijnym zaprzeczeniem samym w sobie.Szczerze mowiac nie interesuja
  mnie tematy ezoteryczne ktore
  kto?s usilnie inszo inszym narzuca jak medialnego s-wirusa masom z N-o-W-O smarkula swiatowa religja z cala szajka spod loga ONZ -to-WHO-wego te RORZNE CO-dwa i wiecej haraczy
  za nic wazne aby oplaty.

  • Margosia pisze:

   Grudzień’2020… Chiny, USA i Polska – prognoza astrologiczna…

   – Dawidzie czy mógłbyś krótko skomentować te prognozy astrologiczne przedstawione przez pana Tomasza ?
   – Jak Ty to widzisz ?

  • Zygmunt pisze:

   Zygmunt.

   /Na czym polega/

   Po-czu…,

   już Ci wyjaśniałem Jureczku jaka jest różnica między kijanką , a żabką oraz co znaczy stwierdzenie ” jesteś zielony „….

   doradzam się rozwijać , bo z kijanek tak jak z wylęgniętych żółwi morskich często jedna na tysiąc w żabkę się przemienia …..

   • Zygmunt pisze:

    Teraz, jak już wielokrotnie mówiliśmy, tworzenie nowej Ziemi nie polega na pokonywaniu tych, którzy nadużywają swojej władzy, bogactwa i wpływów. Radzimy wam oderwać uwagę od tych teorii spiskowych i skupić się tam, gdzie jest to potrzebne. To wy jesteście architektami. Jesteście twórcami, a istoty takie jak my są po prostu personelem pomocniczym. Wiecie najlepiej, jaka jest idealna wersja Matki Ziemi, ponieważ żyjecie tam, widząc i czując wszystko, czym jesteście. Nie lekceważcie siebie i nie lekceważcie energii przychodzącej z całej galaktyki w tym czasie.

    https://tamar102a.blogspot.com/2020/05/energie-galaktyczne-nadchodza-dla-nowej.html

    • Zygmunt pisze:

     Ledwo mogę znieść włączenie telewizora, ponieważ wzmacnia to negatywność, dobrze oświetlone kłamstwa, narastające szaleństwo, szaleńcze chwyty władzy w ostatniej chwili i niekończąca się chciwość były gorsze i każdego dnia w Fazie 2. Ledwo mogę też wytrzymać włączenie mojego komputera i przejście do sieci w 2020 r. z tych samych powodów, a ja tylko często korzystam z kilku stron internetowych, które są najbardziej podniesione w społeczności wzniesienia. Taki jest super szybka Faza 2 poziomu globalnego demontażu wszystko i każdy, ale teraz od wewnątrz NOWYCH kodów i dużo wyższych częstotliwości Światła energii. Jakby wszystko, co dzieje się od stycznia 2020 roku nie wystarczyło, każda osoba czytająca to musi zachować w swojej świadomości Wysokiego Serca i fakt, że istnieje ogromne spektrum ludzi z bardzo różnymi poziomami indywidualnej świadomości, rozwoju, zdolności, świadomości i osobistego skupienia. To samo dotyczy społeczności wzniesienia oraz nauczycieli/pisarzy/wybieraczy. Oni jednak funkcjonują w bliższym zakresie częstotliwości niż ogólne nieświadome masy ludzkie.

     Na wyższych poziomach świadomości i bycie NOWĄ zasadą „zostań w domu” oznacza, że Wolontariusze, którzy żyją w Procesie Wcielenia muszą teraz pozostać w DOMU wewnętrznie w sobie. Ponownie, powinno to być oczywiste dla coraz większej liczby z nas w Fazie 2. Pozostań w domu człowieczeństwa, a Wolontariusze pozostaną w domu, ponieważ Proces Ucieleśniania osiągnął ten poziom, na którym ty, ja i wszystkie Wcielenia zmieniają się w końcu w coraz bardziej oczywisty sposób. Pozostańcie w Domu Wolontariusze, bo tego właśnie potrzebujemy w 2020 roku. Zajmiemy się tym później, ale na razie jesteśmy w trakcie procesu stawania się DOM-em wewnętrznie w naszych ciałach fizycznych, świadomości i jaźni na stale. Jeśli naprawdę chcecie iść do DOMU będąc w swoim obecnym ciele fizycznym, to tak jest to osiągane przez każde Wcielenie. Zostańcie w DOMU Wolontariuszami. Zostańcie w domu ludzkości, żebyście byli zdolni do wielu PRZEKROCZEŃ w NOWYM ŻYCIU Wysokiego Serca i rzeczywistości.

     całość

     https://tamar102a.blogspot.com/2020/05/nie-zartowaem-ze-rok-2020-jest.html

 11. Zygmunt pisze:

  Przyszłość ludzkości

  Z serca do serca w tym momencie mówimy, jestem KejRaj(KayRy).
  Wyrażam tu informacje z mojej perspektywy, mojego punktu widzenia. Bo cała prawda czeka na ciebie w twoim sercu. Dostrój się do światła w swoim wnętrzu. *Odczytaj na głos następującą wiadomość.

  Przyszłość ludzkości nie jest już zagrożona. Jest zabezpieczona, z obfitością, postępem we wszystkich dziedzinach, z miłością i jednością dla wszystkich.

  W przeciwieństwie do tego, co widzicie w swoich mediach, całe piekło nie rozpęta się. Nastąpiła zmiana. Ludzkość i Matka Ziemia są gotowe do tego, by przenieść się do rzeczywistości wyższego wymiaru.

  To co widzicie teraz, to pozostałości starej matrycy. Nieorganiczny sposób życia i wszystko, co z nim związane, rozpada się i rozpływa. Sztuczne konstrukcje starego świata 3D nie wytrzymują światła wyższych sfer. Bo w wyższych sferach wszystko jest zaprojektowane, stworzone i zasilane przez czystą boską energię.

  Nie ma armageddonu, nie ma dnia sądu, świat się nie kończy. To co widzicie teraz w waszym świecie, to załamanie się iluzji. Fałszywa, ludzka matryca rozpuszcza się i powstaje nowy świat, nowa Boska matryca.

  Wyższa świadomość, nowa perspektywa, nowy fundament, nowy pokojowy i dostatni sposób życia rozpoczął się dla ludzkości.

  Stare jest rozpuszczane przez wyższe światło, które wkracza do waszego świata.

  Jest wielu ludzi, którzy obawiają się zmian. Wielu, którzy chcą trzymać się starego sposobu życia, ponieważ po prostu nie mogą pojąć myśli lub idei całkowitego pokoju i wolności. Po prostu nie są gotowi do przyjęcia nowego. Ci wszyscy są gotowi do opuszczenia tego świata. Znowu nie ma żadnego osądu. Będą kontynuować swoją podróż w innych układach gwiezdnych i planetach.

  Dla tych z was, którzy zdecydowali się zostać tutaj, być częścią nowej Ziemi, będziecie doświadczać raju i nie tylko. Powinniście doświadczyć życia, które pierwotnie miało być doświadczane tutaj, na tej planecie.

  Miliony lat temu w gwiazdach istniało miejsce znane jako Ogród EDEN, czyli Ogród Miłości. Ta planeta, którą teraz znasz jako Ziemia, ma być drugim Ogrodem EDEN. Miejscem, w którym istoty światła ze wszystkich obszarów Wszechświata będą się spotykać, wchodzić w interakcje, dzielić i rozwijać razem.

  Ludzkie przebudzenie wysłało sygnały w całej galaktyce i poza nią. Twoja nadzieja, twoja wola i silna wiara w zmianę na lepsze zszokowała wiele cywilizacji w całej galaktyce, które wcześniej uważały cię za przegraną sprawę. A teraz dopingują was, ich radość wzrosła dziesięciokrotnie.

  Wiele z tych cywilizacji to wasi przodkowie, wasza rodzina. W niedalekiej przyszłości, tak jak to czynili w przeszłości, wylądują na waszej ukochanej planecie. Tylko tym razem nie opuszczą was. Tak. Zaryzykujemy nawet, że dadzą tu ramy czasowe. To wielkie spotkanie odbędzie się w ciągu najbliższych czterech lat lub wcześniej.

  Możecie nie postrzegać ich teraz, tych lekkich istot, lecz z pewnością są one bliżej niż kiedykolwiek wcześniej. Ruchome „gwiazdy”, które widzisz na niebie, są w rzeczywistości lekkimi statkami twojej rodziny.

  Oni czuwają nad tobą, z najczystszą miłością. Wiele chodzą między wami. Wiedzą, że jesteście bezpieczni, wasza jasna i dostatnia przyszłość jest gwarantowana.

  Trzymaj teraz swoje światło, ponieważ jest ono potrzebne w tych czasach wielkich zmian. W końcowej fazie podnoszenia się. Ponieważ w miarę jak iluzja będzie się rozpływać, może pojawić się kilka wybojów tu i ówdzie. Mówimy wam więc, że wydobywacie Boga z waszego wnętrza i świecicie waszym światłem na wszystko, i widzicie jak przekształca się ono w boską istotę.

  Obiecujemy wam, że nie macie dużo czasu. Naprawdę jesteś na progu nowej rzeczywistości. Nowy świat jedności, wypełniony najwyższym światłem i światem, który jest prowadzony przez miłość.

  Jest to czas świętowania. Całe to światło dla was, drodzy!

  Od serca do serca, jestem KejRaj!

  https://tamar102a.blogspot.com/2020/05/przyszosc-ludzkosci-wysane-dnia.html

    • Zygmunt pisze:

     Górniak vs .Szumowski ….

     dialog dwóch ludzi skierowany do plebsu ,,,z mottem brzmiącym ….Obudźcie się !!!!!

     lecz jaki może być odzew w społeczeństwie w którym 90% ludności łącznie z tymi po studiach , tyle wie o mutowaniu wirusów ….co traktorzysta o pracach genetyków w którym materiałem wyjściowym jest muszka owocowa….

     u nas na forum na pewno Jurasek się na tym zna bo uwielbia wiki miki ….śpi z nią pod głową ….przez to jest w swych oczach…. geniuszem …

     • Margosia pisze:

      „…u nas na forum… Jurasek… jest w swych oczach…. geniuszem …”
      ___
      To podobnie jak ty budzik… „w swych oczach{na forum {uważasz siebie za wszystkowiedzącego} geniusza” 😀

     • Zygmunt pisze:

      To podobnie jak ty budzik… „w swych oczach{na forum {uważasz siebie za wszystkowiedzącego} geniusza” 😀

      Nie oszukuj czytających ..to Ty latasz na miotle i bez przerwy głaskasz kota…
      któż by Ci mógł podskoczyć w mądrości ….

      policz ile razy napisałem jestem głupi…
      a TYYYYYYY ????

     • Margosia pisze:

      „…policz ile razy napisałem jestem głupi… a TY ?…”
      ___
      Widocznie… miałeś budzik ku temu jakieś powody by „tyle razy” pisać o sobie, że… „jesteś głupi”.
      Ja… nie mam ku temu żadnych powodów, nie piszę więc w taki sposób o sobie.

   • Zygmunt pisze:

    IZABELA TRĘDOWICZ mówi ,że Billego Gatesa winniśmy otaczać miłością , gdyż jest istotą świetlistą o pięknym umyśle tylko że ze skażeniami ……
    podciągnijcie pod ten sam obraz Elona Muska i podobnie go w myślach potraktujcie …..

    OBEJRZYJCIE ponownie ten film , lecz z nowym zrozumieniem z uwagi na to co się obecnie na świecie dzieje i i zrozumcie dlaczego piszę planeta istot pod progiem świadomości jeśli bogiem na Ziemi jest pieniądz i władza…

    TECHNOKRACI mogli by być autentycznego postępu ludzkości parowozami , gdyby rozumieli ,że to co próbują stworzyć jest tylko Dzieła Stworzenia kopiowaniem , oraz gdyby rozumieli,że każdy człowiek przy właściwym zakresie edukacji jest w stanie sięgnąć bycia w komunii z całym Wszechświatem…

    LECZ ABY TO ZAISTNIAŁO jednostkowo jak i zbiorowo trzeba wiedzieć , że Świadomość bo o niej w filmie jest mowa wzrasta , czyli mózg ludzki w większym zakresie swoich możliwości pracuje , gdy uczucia coraz bardziej utożsamiają się z odczuwaniem Miłości Agape w mym nazwaniu ….skierowaną w naszą stronę Świadomością Chrystusową …..

    SPRÓBUJCIE wreszcie spojrzeć na świat i siebie inaczej , bo jest to najodpowiedniejsza chwila by się z letargu wybudzić …..

    owocnych przemyśleń….

 12. Jurek pisze:

  Zygmunt-cie.

  Nie lekceważcie siebie i nie lekceważcie…,

  /O jakiej nawijasz/

  …, energii przychodzącej

  /dlaczego/

  …,z całej …,

  /konkretnie ktorej i dlaczego nie z cwiartki/

  …,galaktyki….,

  /jesli/

  …, w tym czasie.

  /rozumowane ma sie rozumiec przez cywilizowanego uwazanego przez siebie jako korone stworzenia zapewne.Chyba ze sie myle ?/

  PS.

  Wiec pis-zac o energi dobrze byloby komus?iowym jasnym sposobem wyjasnic czym jest energia do tego w jaki sposob ona dociera m.inn.na ziemie za duzo jej za malo kto wagowym jej czy ma jak stara bez wypasu audica jakie?s przepaly po dotarciu ? Z tego co wiem to napewno ze slonca na ziemie…,

  /ale nie wiem czy kto?s mercem zajechanym z hakiem ciagniana przyczepka na zmiane dowozi te tzw.energie no wlasnie jak/

  …, docieraja promienie.
  A z galaktyk-i ?

  • Zygmunt pisze:

   /konkretnie ktorej i dlaczego nie z cwiartki/

   Z ćwiartki to Ty jesteś Jureczku a dokładnie Ćwiartki 6/4 czyli serialu Kiepscy tyczącego znacznej , części ziemskiego społeczeństwa …..

   objaśniałem Ci znaczenie powiedzenia …zielony jesteś , na przykładzie kijanki i żabki i doradzałem ucz się ….

   ucz się to znaczy mniej pytluj , a więcej słuchaj …tylko nie samej wiki miki ,,bo będziesz musiał wrócić do objaśnień skierowanych do korassa… jakie ma podłoże powiedzenie ” ty głąbie ” ……

   nie przejmuj się…..
   zawsze adekwatna do poziomu świadomości
   jakaś przyszłość stoi przed tobą ….
   o swą przyszłość nie pytaj dr. Woźnego
   poszukaj definicji świadomości …budzika…
   zostaniesz oświecony ……

   • Margosia pisze:

    „Teraz żyjemy w epidemii której na rękę i po drodze jest dla wojska ,służb mundurowych,wszelkiej straży .
    Można bezkarnie pacyfikować ludność bezbronną i osłabioną kryzysem gospodarczym, światowym.
    Sądy zamknięte,urzędy zamknięte gdzie udać się na skargę w razie wyrządzonej krzywdy zwłaszcza przez te w/w służby.
    To rząd światowy WHO ONZ zaplanowało tę akcję plandemii z medycyną włącznie.
    A przekazane nam było już to planowanie i przygotowywanie mas ludności przez lata wyświetlania klipów,reklam,filmów,bajek,itp.”

    „…Polską rządzi banda przestępóow obco-jezycznych czyli okupantów, którzy działają wyjątkowo podle w… każdej sprawie… z ograniczaniem naszej wolności i zmuszaniem zdrowych Polaków do noszenia czy kupowania szkodzących zdrowiu i życiu bezsensownych maseczek…
    To jest dopiero głupota przekraczająca wszelkie absurdy…

    • Margosia pisze:

     Poniżej… posiedzenie włoskiego parlamentu i odważne wystąpienie włoskiej posłanki…
     – Ciekawe kiedy… i czy w ogóle… którakolwiek z polskich posłanek czy posłów zdobędzie się na podobny akt odwagi i wyrazi głośno to, o czym ćwierkają wszystkie wróble ??!…

    • Zygmunt pisze:

     „…Polską rządzi banda przestępóow

     Oj oj , aj waj … jakież oburzenie , a kto pozwala sobą rządzić , świadome jednostki czy umysłowe lenie …..

     Polacy pobudka !!!! …do rzeźni 5G leziecie / zrobili z niego warzywo zdarzenia z życia wzięte / ….w kagańcach na mordkach leziecie ….

     jesteście poletkiem białka na planecie Ziemia …istoty pod progiem świadomości ….
     opinia z zewnątrz o nas …..

     • Margosia pisze:

      „…w kagańcach na mordkach leziecie …”
      ___
      Powiedział ten, który ostrzegał przed mandatami…

     • Zygmunt pisze:

      ___
      Powiedział ten, który ostrzegał przed mandatami…

      specjalistko od przekręcania kota do góry ogonem / bo taka Twa pamięć i rozumienie ,albo tak logika poukładana /

      opowiadał jak męska część / ta praworządna / hodowlanych zwierzątek …sama wymierzy Ci sprawiedliwość obijając mordę jeśli uzna że trzeba Cię przymusić do noszenia kagańca …

      wróć na forum mistyka bb i pogadaj sobie o Jezuitach
      a później poczytaj wypowiedzi na swój temat ….

      tzw. krótka piłka
      oddająca fakty…..
      parlamentarne piedolamento ….

     • Margosia pisze:

      „…specjalistko od przekręcania kota do góry ogonem / bo taka Twa pamięć i rozumienie ,albo tak logika poukładana…”
      ___
      Ooo ! 😮 Ooo ! 😮
      No proszę… jaki znafca 😛 się znalazł od… „rozumienia… logiki poukładanej” lub nie… w cudzej głowie…
      No! budzik… gratuluję tobie tej ‚głębokiej wiedzy’, bacz jeno… byś się w niej nie zatracił…

  • Zygmunt pisze:

   Wiec pis-zac o energi dobrze byloby komus?iowym

   Obojgu wam Tobie i Małgosi , a tak naprawdę większości piszących przydałaby się znajomość wykładów dr. Woźnego ….

   no ale Wy jesteście za mądrzy na nie , a ja za głupi do wspólnych rozmów ….

   pasuje to jak pięść do nosa
   dlatego że mamy demokrację
   lub taki poziom świadomości na planecie
   na jaki bez przerwy wskazuję

   https://gloria.tv/post/jNTEDEaw7Sbu1upPGBYGFg76m

   • Margosia pisze:

    „…Małgosi… przydałaby się znajomość wykładów dr. Woźnego …”
    ___
    Dziękuję budzik za radę, ale nie skorzystam.
    Mam alergię zarówno na… „wykłady dr. Woźnego” jak i wielu jemu podobnych…
    Bądź więc uprzejmy nie narzucać mi tak nachalnie czerpania ze źródła, którego nie trawię.

 13. Jurek pisze:

  Mareczku.

  Nie lekceważcie siebie i nie lekceważcie…,

  /Czym jest/

  …, energi…,

  /a ? Jej jasna krotka definicja bo ?
  Gdybym nawijam pis-al o czym?s np.o aud🚖icy i gdy kto?s sie mnie zbrojarz betoniarz emerytowany wumlowiec czy uczen zapyta coz to takiego wozek inwa🦽lidzki aud🚖ica wiec aby nie wygladalo RZE swiruje wiec musze byc w stanie nie tylko audice ale TERZ pas(k)a-ta
  me🚘rca-puchatka Star-a-20🚐scia potrafic zdefiniowac wyjasnic
  coz to takiego on one one oni sa ! Ma sie rozumiec BES szukania i odsylania do wiki kiki czy szkolnego woznego i gdyby bylo inaczej to kto?s-ie mogliby sobie pomyslec ze strugam z nich wariatow a mnie nazywaliby ze jestem szajbusem./

  …,Marecku pis-zes /

  Objaśniałem Ci znaczenie powiedzenia …zielony jesteś ,na przykładzie kijanki i żabki i doradzałem ucz się ….

  /DURZO i objasniasz o innych tylko nie o sobie a JURZ w ogole nie o tym czym jest energia natura szarzujac jak kulawa mrowka tuz przed mrowiskiem i na temat-cik energ/

  …,i przychodzącej z …,

  /jesli z /

  …,całej ..,

  /dlaczego nie cwiartki/

  …,galaktyki …,

  /wiadomo RZE na ziemi nie ma ale i nie w kosmosie czego?s takiego jak co?s ?/

  …,w tym czasie./

 14. siola pisze:

  Prawda niewygodna bardzo,ginie nawet z internetu .Dzis nawet gdybym chcial udowodnic istnienie ruin pewnego zamku ,nie udowodnie -opis piwnic ,studni i przejscia zniknaal z internetu ,od momentu jak z A58 ZACZELISMY TEMAT.A58 mowil przed smiercia do mnie ze sie pomylilismy -jego nagle znikniecie mowi jednak cos innego:Mam za sasiada Holendra-co ciekawe moj po leginowy braciszek mowil o nim SK E a bekart braciszka i podzidowej chodzil z synem Holendra do szkoly.Co ciekawe ataki na serce u mnie ustaly jakby,ale jeszcze niedawno bekart odwazyl sie mi sercem i szantarzem Corki grozic.Co ciekawe niedawno mial klopoty syn Holendra z sercem a wczoraj sie dowiedzialem od sasiada ze wrucil ze szpitala bo mial klopot z sercem,widac mu 1und1 z dzida zaszkodzilo -1i1 dzida -niemiecko jezyczna strona wodopresu -co ciekawe od kilku tygodni mam w komputerze pogode przesunieta o jeden dzien do przodu -od snu z Hakedal -angielskie lotnisko wojskowe kiedys -ciekawe czy byl Radar i czy dzis nie urzywa urzadzen 1i1 czy dzidowy wodopres-wudu pres

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.