Raport z aktywacji portalu Ery Wodnika cz. 2

Tłumaczenie google
Nasza medytacja Ery Wodnika była ogromnym sukcesem, ponieważ osiągnęliśmy masę krytyczną ponad 250 000 osób uczestniczących.
pic1
To dodatkowo ustabilizowało pozytywną oś czasu Wodnika z bardzo korzystnymi długofalowymi konsekwencjami.

W wyniku aktywacji Age of Aquarius wszystkie znaczące anomalie plazmy i wszystkie bomby topletów plazmy zostały usunięte. Chociaż nie spowoduje to Wydarzenia, jak się spodziewałem, jest to wielki krok naprzód. Wszystkie pozostałe przeszkody na drodze do wydarzenia są znacznie mniejsze i ich usunięcie zajmie o wiele mniej czasu, dlatego jesteśmy na linii czasu, która coraz bardziej zbliża się do Przełomu Kompresji.

Pozostały statki floty Draco, które są ukryte w superpozycji kwantowej w przestrzeni sublunarnej. Te statki kosmiczne są usuwane przez zaawansowaną broń kwantową Konfederacji Galaktycznej o nazwie kodowej Mjolnir (Młot Thora):

http://2012portal.blogspot.com/2018/01/operation-mjolnir.html

Does time dilation destroy quantum superposition?

Pierwsza próba oczyszczenia floty Draco miała miejsce pod koniec 2017 r. I na początku 2018 r., Ale musiała zostać przerwana z powodu upadku osi czasu Alfa. Teraz, w wyniku udanej aktywacji Ery Wodnika, Operacja Mjolnir została ponownie aktywowana i obecnie przebiega sprawnie zgodnie z planem, a flota Draco jest usuwana z pełną prędkością.

Siły Światła poinformowały, że w ostatniej fazie oczyszczania floty Draco istnieje około 10% prawdopodobieństwa, że ​​Cabal spróbuje przeprowadzić fałszywą inwazję kosmitów za pomocą jednostki TR-3B i około 5% prawdopodobieństwo, że Draco spróbuje przeprowadzić prawdziwą inwazję na pozostałe statki Draco wychodzące ze stanu superpozycji kwantowej do fizycznej i atakujące populację powierzchniową:

Will Deep State launch False Flag Alien Invasion after exhausting global control cards?

W obu scenariuszach floty ciemnych sił zostaną bardzo szybko pokonane przez Konfederację Galaktyczną, ale z niewielkimi, ale nie bez znaczenia, dodatkowymi szkodami wśród populacji powierzchniowej. Zarówno Światło, jak i ciemność starają się uniknąć tych dwóch scenariuszy, Światło, ponieważ przyniosłoby niepotrzebne cierpienie ludności powierzchniowej, i ciemność, ponieważ otwarta walka z flotą Konfederacji przyniosłaby szybką i absolutną porażkę wszystkich ciemnych frakcji.

Oprócz wyczyszczenia floty Draco, Siły Światła usuwają również wszystkie technologie inwersji sieci, które mają w posiadaniu siły ciemności. Technologie te zniekształcają sieć energetyczną na całej planecie i są podstawą konstruktu Matrix.

Ponadto, Siły Światła oczyszczają podziemnych Gadów za pomocą broni dźwiękowej.

Ponadto, Siły Światła usuwają ukierunkowaną broń energetyczną i broń pulsacyjną EMP z satelitów wojskowych na niskiej orbicie ziemskiej.

Również Siły Światła usuwają kwantową pierwotną anomalię, która uniemożliwia fizyczną materializację Wniebowstąpionych istot na powierzchni planety. Usuwanie kwantowej pierwotnej anomalii następuje poprzez indukowany zanik fałszywej próżni:

https://www.vice.com/en_us/article/kwnpbw/the-learnin-corner-false-vacuum-decay

https://physics.aps.org/articles/v8/108

Źródła smoków poinformowały, że w momencie aktywacji Ery Wodnika nastąpiła pozytywna zmiana osi czasu i proszą wszystkich, aby „skupili się tylko na napisaniu ulubionego, wybranego scenariusza życia. Im bardziej szczegółowa wizualizacja pożądanego optymalnego scenariusza życia, jakiego byś sobie życzył, tym bardziej potwierdza to nowa oś czasu. ”

Natychmiast po naszej aktywacji pojawiły się na niebie znaki na całym świecie:
pic2

Pozytywna oś czasu ujawnia się już w fizyce po aresztowaniu Ghislaine Maxwell:

Elite Pedophile Network to be Exposed After Arrest of Maxwell?

W rezultacie koncepcja masowych aresztowań po raz pierwszy dociera do głównych mediów:

https://www.rt.com/usa/493775-epstein-get-clinton-prince-andrew/

I może również doprowadzić do aresztowania Billa Gatesa:

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7350469/Bill-Gates-flew-Jeffrey-Epstein-Loliota-Express-2013-years-pedophile-prison-stay.html

Książę Andrzej już się denerwuje:

https://nypost.com/2020/07/06/prince-andrew-cancels-golf-trip-to-spain-after-maxwell-arrest-report/

Ale najpierw Ghislaine Maxwell musi pozostać przy życiu wystarczająco długo, aby zeznawać. Właśnie dlatego Siły Światła proszą każdego, kto czuje się tak prowadzony, do udziału w następującej medytacji:

https://www.welovemassmeditation.com/2020/07/daily-meditation-at-630-pm-utc-to-keep-Ghislaine-Maxwell-alive-until-she-can-testify.html

Kolejne miesiące do listopada / grudnia przyniosą szczyt wojny na osi czasu między nową pozytywną osią czasu Ery Wodnika a starą Cabal dominującą ujemną osią czasu. Bez naszej masowej medytacji negatywna oś czasu byłaby znacznie wyraźniejsza, ale udało nam się zapobiec wielu negatywnym scenariuszom.

Będzie wiele prób podziału ludności powierzchniowej i wywołania przemocy:

https://www.zerohedge.com/markets/global-war-nuclear-accident-volcanic-eruptions-deutsche-banks-apocalyptic-take-what-may

Jednym z jezuickich planów jest doprowadzenie do rozpadu Stanów Zjednoczonych (podobnie jak w przypadku ZSRR i Jugosławii) poprzez eskalację lewicowej polaryzacji podczas wyborów listopadowych.

Dlatego planują przedstawić Hillary Clinton jako kandydata na prezydenta, aby zapewnić maksymalną polaryzację:

Rumors Still Abound that Hillary Will Emerge in August

Drugi główny plan jezuicki to zainicjowanie chińskiego ataku EMP na USA, który przerodziłby się w nową wojnę światową:

https://www.naturalnews.com/2020-06-18-china-preparing-to-kill-us-population-with-emp-pearl-harbor-first-strike.html

https://sputniknews.com/military/202006181079656094-us-report-claims-china-intends-nuclear-first-strike-with-stolen-super-emp-weapons/

https://allnewspipeline.com/China_Military_Doctrine_Plans_and_Capabilities_for_Electromagnetic_Pulse_EMP.php

China Threatens EMP Attack In South China Sea

Jednym z aspektów tego planu jest to, że Chiny wykorzystałyby swoje zaawansowane jednostki podobne do TR-3B i przeprowadziły fałszywą inwazję kosmitów z głównej bazy wojskowej Secret Space Program w Dingxin:

https://www.thedrive.com/the-war-zone/31824/this-massive-desert-base-is-chinas-version-of-americas-nellis-air-force-base

Statek podobny do TR-3B wyłoniłby się również z podziemnego Wielkiego Muru w Chinach:

https://thediplomat.com/2011/08/chinas-underground-great-wall/
pic3

A od irańskiego odpowiednika:

https://www.zerohedge.com/geopolitical/nightmare-our-enemy-iran-touts-vast-underground-missile-cities-along-coastline

Siły Światła szacują prawdopodobieństwo fałszywej inwazji obcych na 10%, wojny Chiny-USA na 12%, rozpadu USA na 25%, a wojny domowej w USA na 35%.

W ciągu najbliższych kilku miesięcy mogą zostać wydane masowe medytacje w celu złagodzenia któregokolwiek z tych scenariuszy, jeśli będzie to konieczne.

W wyniku aktywacji Ery Wodnika podwójny wir Bogini Paryża / Wersalu został częściowo aktywowany:

Teraz potrzebna jest grupa Sisterhood of the Rose w Paryżu z regularnymi cotygodniowymi spotkaniami fizycznymi.

Potrzebne są również komory Tachyon znajdujące się w Wenecji i Rzymie we Włoszech. Mamy sponsora, który jest gotów sfinansować budowę komór, potrzebujemy tylko osoby w Rzymie i Wenecji, która jest gotowa być strażnikiem izby i gościć ją w swoim miejscu w jednym z tych dwóch włoskich miast. Takie osoby (TYLKO w Rzymie i Wenecji) mogą skontaktować się z project501@tutanota.com w celu uzyskania dalszych instrukcji.

Siły Światła poinformowały, że w tym kluczowym okresie w historii ludzkości jest najwyższym celem, aby sieć komór tachyonowych rozszerzyła się na obszary wokół planety, które obecnie nie są jeszcze objęte:

http://tachyonis.org/Chamber.html

Ponadto Siły Światła zasugerowały zastosowanie zaawansowanych technologii laserowych Dragon, które mogą pomóc Lightworkers i Lightwarriors w tych trudnych czasach:

https://www.light-mandalas.com/

Chociaż najbliższe miesiące będą bardzo niestabilne, musimy nadal koncentrować się na przejawianiu Ery Wodnika.

Zwycięstwo Światła!
źródło:
http://2012portal.blogspot.com/2020/07/age-of-aquarius-activation-report.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Duch Święty, Era Wodnika, Koniec chrześcijańsrwa, Koniec cywilizacji, Matrix, Przebiegunowanie Ziemi, Transformacja 2016-2023, UFO cywilizacje pozaziemskie, Wydarzenie-ujawnienie, Zmiany klimatu, Życie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

195 odpowiedzi na „Raport z aktywacji portalu Ery Wodnika cz. 2

 1. Jurek pisze:

  Czego nie wiesz..,

  /No wlasnie/

  …,o..,

  /jakiej/

  …, pandemii !

  /nawijka ❓Jak przedstawiaja sie cyferki i jakie faktory decyduja o ogloszeniu pandemi❓Wiadomo kazdy zainteresowany wystarczy
  gdy sie nadwyrezy myslenie…,

  /ma przyszlosc❗/

  …,m i porowna obecnego s-wirusa on ASZ sie prosi o nazwe wymuszona pod tytulem lub o logo MEDIALNA PANDEMIA ktora ze wzgledu na ASZ za wiele ja te maskarade pod tytulem swirus rozenigmowalem . Ta tzw.pandemia to kun Trojanski nie tylko jego wnetrze ale i on sam stoi na nogach ktore nie sa wykonane z drewna a
  z KITU❗Po jakiego ptaka samemu sobie rzucac klody pod giry w formie tematu zastepczego i kombinowac pozniej jak kun nie trojanski pod gore❓ /

  Czy jest ona elementem wojny religijnej ?

  /Odpowiedz jak…,👉

  Czego chcesz pyta rozum ? To zalezy odpowiada Wyrocznia. Co ma wyjsc z tego sugeruje rozsadek ?

  👈…,kto woli ❗Z kolei w prostej lini i w jezyku nie demonicznym i dla pracownikow fizycznych jak im pomoc aby wiedzieli RZE wiedzieli ale tylko chwilowo nie znali odpowiedz-i❓Wiadomo RZE odpowiedz jest wzgl.powinna byc znana a brzmi ona:

  Qui bono❗Oczywiscie bez gotowych tac i detali w ktorych sie nie owca w jalowcu skryla a kto?s❗DURZO szczescia w samemu sobie odpowiedzeniu RZYCZY kto?s❗/

  • Margosia pisze:

   „Niewygodna prawda. Zmiana nazwisk po wojnie…

   Łódź lata 50. Większość stanowisk w urzędach, zakładach produkcyjnych, biurach różnych branż a przede wszystkim sądach
   obejmowali żydzi ze zmienionymi nazwiskami na polsko brzmiące.
   W większości źle mówili po polsku.
   Natomiast ich potomkowie to osoby dobrze wykształcone z dobrym polskim i kontynuacją kariery politycznej zawodowej przodków.
   To prawdziwa historia całkowicie zakłamywana, którą obraca się obecnie przeciwko polskiej racji stanu…”

   • Margosia pisze:

    „Aldona Zaorska o stanie wojennym i Jaruzelskim…
    Kim był Jakub Berman ?
    Majstersztyk „okrągłego stołu…”

   • Zygmunt pisze:

    czwartek, 9 lipca 2020
    SYNDROM GRUPOWEGO MYŚLENIA LISA RENEE czerwiec 2020
    tłumaczenie: Teresa Serafinowska
    źródło tekstu

    Przedmowa: Zanim spróbujesz przetrawić trudną treść tego miesiąca, wiedz, że odwrócone systemy oraz sieci w architekturze planetarnej są systematycznie demontowane i dostosowywane do Kosmicznego Suwerennego Prawa Jedni.
    Wprowadzane są korekty linii geomantycznych – poziomych, pionowych i przekątnych, następuje aktywacja żywego kodu Stwórcy i krystycznej architektury punktu zerowego, detoksykacja oraz usuwanie kodów śmierci z każdego zakątka naszej planety. Usuwane są również różne demoniczne hierarchie, satanistyczno-lucyferiańskie stacje kultu, negatywna obca sztuczna inteligencja i broń kontroli umysłu oraz szereg miejsc skażonych pasożytami, miazmą, złoczyńcami i niższymi żywicielami. Jest to ogromny projekt monitorowany przez kosmiczne chrystusowe inteligencje, którego nie można zatrzymać.

    Ci z nas, którzy są przebudzeni i przedzierają się przez ciemną noc, muszą być odważni i otwarci, aby zacząć rozumieć głębsze prawdy i wyraźnie widzieć, w jaki sposób wrogowie ludzkości wielokrotnie oszukiwali nas poddając kontroli umysłu. Dojdzie do ujawnienia ludzkości zdrady dokonanej przez autorytety, którym ufaliśmy, do procesu emocjonalnej żałoby, który nastąpi w kolejnych etapach rozwoju prowadzącego do wielkiego globalnego duchowego uzdrowienia. Stopniowo będziemy wydobywali z kapelusza ujawnienia, nastąpi wiele zwrotów akcji, będziemy uwalniać się od kontrolowanej narracji, a na koniec dojdziemy do większej prawdy ukrytej za tymi wydarzeniami. Wówczas otrzymamy wsparcie w zdobywaniu osobistej siły duchowej poprzez neutralność, empatię i wzspółczujące integrowanie tego ekstremalnego doświadczenia zdobywając wyższą wiedzę, każdy we własnym tempie i na własnym poziomie świadomości. Niektórzy będą zmagać się z ciężkimi urazami i dogmatycznymi nakładkami, a zatem zdecydują się opuścić tę linię czasu i będą wspierani z innego miejsca.

    Obecnie istoty Czarnego Słońca przyczepiają się do sieci Smoczej Ćmy i broni sztucznej inteligencji. Z tego, co mogę powiedzieć, jest to ostatnia pozycja z najpotężniejszych poziomów broni psychotronicznej, nad którą mają kontrolę, z której podejmują ostatnią próbę odzyskania globalnej kontroli poprzez wojnę cyfrową. Wielu ludzkich kontrolerów wydaje się być zdezorientowanych, dlaczego ich metody zawodzą, ale nadal wykorzystują wszystkie posiadane zasoby, które są wkładane w próby wprowadzenia ich Jednego Porządku Świata lub technototalitaryzmu. Jeśli zwrócimy uwagę na wszystkie rekwizyty, których używają do wymuszenia kontroli poprzez wojnę psychologiczną; maski, środki ochrony osobistej (PPE), taktyki terroryzmu za pomocą cenzury, poprawność polityczna, myślenie grupowe, finansowanie anarchistów, wspieranie bezprawia, szaleństwa rodem z Alicji w Krainie Czarów, szczepienia nanochipami – wszystko to jest dla nas widoczne.

    Obecnie ludzie ze zdrowymi komórkami mózgowymi niepowiązani z siecią ula utrwalającą myślenie grupowe, nie mogą dłużej zaprzeczać tym wydarzeniom jako marginalnym teoriom spiskowym: trwa wojna duchowa, wojna psychologiczna toczona przeciwko ludzkości i jest ona teraz bardzo widoczna. Aby przestać karmić się cyfrową wojną i antyludzkim systemem, nie wierzyć w zainscenizowane wydarzenia mające na celu współtworzenie ekstremalnego bólu i cierpienia, musimy się uczyć – wiedzieć, jak to się stało i jak to, co obecnie obserwujemy, jest wynikiem wielu lat systematycznych starań prowadzących do tego, aby społeczność zaakceptowała ten antyludzki program. Pozostańcie na kursie i wiedzcie, że chociaż wydaje się to tragiczne, siły Boga, siły Christosa stale działają zgodnie z Prawem. Cała ta reorganizacja wspierająca planetarne wniebowstąpienie musi nastąpić bez nałożonej siły i w naturalnym porządku kosmicznym. Już czas! Czas jest po naszej stronie i teraz dzieje się wielkie przebudzenie!
    ~Lisa Renee

    ———————————————-

    Droga wznosząca się Rodzino, za kulisami kontrowersyjnych wydarzeń trwa wprowadzanie Jednego Porządku Świata z pomocą sieci AI, co ma doprowadzić do pełnego technokratycznego totalitaryzmu do 2030 r. Coraz bardziej intensywny jest program pełnego rozpoznawania za pomocą środków cyfrowych. Odpowiedzią na całe to szaleństwo jest poświęcenie się poszukiwaniu prawdy, otwarciu serca i słuchaniu szeptów własnego kierunku, podejmowaniu kroków w celu uzdrowienia siebie i zwiększenia spójności, co dzieje się naturalnie, gdy nawiązujemy relację z Bogiem i wewnętrznym duchem. Na ścieżce przebudzenia, aby uzyskać dostęp do wyższych poziomów prawdy, trzeba wykonać wewnętrzną pracę związaną z rozpoznaniem, gdzie jest kontrolowana za pomocą mechanizmów ego wypełnionych bólem i złudzeniami percepcji.
    Świat potrzebuje emocjonalnych i duchowych dorosłych, którzy potrafią mówić prawdę z głębi serca, bez dyskryminowania, obwiniania i szkodzenia intencjom. Wygląda na to, że globalne przebudzenie już się rozpoczęło i choć może to być ciężkie lato, może pod koniec roku nastąpi poważne przesilenie.

    Jest to bardzo trudny czas, ponieważ Kontrolerzy wykorzystują wszelkie sposoby i broń psychologiczną, aby zdemoralizować i odczłowieczyć globalną populację za pomocą wyrafinowanych metod oszustwa. Ta warstwa nacisku na antyludzkie metody kontroli umysłu obejmuje długą historię ukrytej subwersji działającej w rządzie, środowisku akademickim, religii i nauce, a także ostateczny plan radykalnej rewolucji zachodniego systemu wartości dokonany przez operacje wywiadowcze i rebelię. Konstytucja kształtująca zachodni system wartości w Stanach Zjednoczonych, choć poważnie zepsuta przez moralne wady przywódców rządowych, została zaprojektowana w oparciu o żywy dokument, który zawiera podpis energetyczny zgodny z prawdami zawartymi w Prawach Naturalnych. Ten plan jest ideologicznym cierniem dla NAA i innych despotów, którzy chcą kreować rzesze niewolników umysłu i zwolenników z wypranymi mózgami, zastępując nimi wolnych niezależnych myślicieli, którzy cenią sobie wolność osobistą i szanują życie.

    Istnieją armie finansowanych aktywistów i fałszywych dziennikarzy z wielu powiązanych ze sobą organizacji, strategicznie współpracujących z zasobami globalistycznego finansowania w celu zniszczenia ludzkich wolności we wszystkich demokratycznych narodach, które korzystają z szablonu tego żywego dokumentu. W tym roku uruchomili długo oczekiwany i drobiazgowy plan aktywizacji wielopłaszczyznowego ideologicznego przewrotu w narodach świata zachodniego, przy czym miliony ludzi zostały poddane bezprecedensowym ograniczeniom wolności osobistej, praw człowieka i wolności słowa, co wymusiło radykalne zmiany i ograniczenie możliwości swobodnego prowadzenia życia osobistego i zawodowego. Po dokładniejszym zbadaniu bieżących wydarzeń i zastosowaniu krytycznego myślenia możemy zrzucić to na organizacje pozarządowe i globalistyczne instytucje, które wydają się korzystać z operacji fałszywej flagi i odpowiednio dobranych aktorów. Możemy zatem zapytać, kto i co faktycznie korzysta z całej tej zorganizowanej plandemii, terroryzmu gospodarczego, podziałów i przewrotów, wywrotu zachodniej demokracji, jednocześnie podsycając płomienie anarchii na ulicach? Jest to dobrze zorganizowana próba zamachu stanu na frontach fizycznych i metafizycznych, a królicza nora sięga głębiej, niż większość ludzi jest w stanie sobie wyobrazić.

    Kult satanistyczny szerzony w głównym nurcie i mediach społecznościowych przez te wszystkie lata był niezwykle płodny w oszukiwaniu społeczeństw, w kółko powtarzano kluczowe frazy w celu kształtowania narracji i kultywowania grupowego myślenia w kierunku satanistycznej ideologii opartej na kolektywizmie. Celowo ogłupiali, a następnie napełniali umysły młodzieży kulturowym marksizmem i niekończącymi się systemami klasyfikacji w celu wywołania oburzenia i rewolucji ideologicznej. Wiele marksistowsko-komunistycznych grup wierzy, że jedynym sposobem na zmianę rządu i dokonanie masowej destrukcji jest gwałtowna rewolucja, a teraz widzimy wyniki tego systemu przekonań. Kiedy ludzie stają się wrażliwi psychicznie i emocjonalnie, zestresowani z powodu lęku o przetrwanie, zepchnięci poza swoje granice, to tylko kwestia czasu, zanim stłumiony gniew pojawi się jako masowe protesty, które przerodzą się w przemoc.

    Przekonałam się, że wszystko to zostało zaaranżowane do generowania użytecznych pionków, gotowych do wywołania masowego chaosu i odwrócenia uwagi od antyludzkich celów, pełnej dominacji NAA nad ludzkością. Chodzi o odwrócenie uwagi: nie patrz tutaj, patrz tam. W ramach tych wszystkich kontrowersji trwa wprowadzanie Jednego Porządku Świata poprzez globalną implementację sieci AI, superkomputerów kwantowych, wojskowych sieci Skynet i sieci ula, a wszystko to w celu osiągnięcia całkowitego technokratycznego totalitaryzmu do 2030 r. Plan Agendy 2030 jest ukryty na widoku, a teraz wielu z nas na Ziemi musi się obudzić, aby dowiedzieć się o możliwości wyrażenia lub niewyrażenia zgody, zrozumieć, co robią te antyludzkie siły, aby osiągnąć owe dystopijne cele. Mają tylko tę moc, którą my im dajemy.

    Na Ziemi, w świecie fizycznym, toczy się wzmożona duchowa bitwa, dzięki której chcą uzyskać pełną kontrolę nad naszymi umysłami, jest to bitwa o zainstalowanie bez żadnych ograniczeń satanistycznej ideologii w sieciach głównego nurtu, w codziennej technologii, co pozbawia ludzi godności, boskości i wolności osobistej. Dzieje się tak, by zbudować pełną infrastrukturę wymaganą dla świata techno-totalitarnego, niezbędną dla kolejnych etapów, które planują wdrożyć, a mianowicie wszczepianych nanochipów oraz planów ukierunkowanej ewolucji, eugeniki i wreszcie transhumanizmu.

    Aby dostrzec dokładne motywy ukryte za uzbrojeniem tych narracji, musimy być gotowi przezwyciężyć strach i wyparcie, a także potencjalnie niesmak, kiedy zobaczymy brzydkie prawdy, łączące kropki kampanii dezinformacyjnych. Odpowiedzią na całe to szaleństwo jest pełne poświęcenie się poszukiwaniu prawdy, otwarciu serca i słuchaniu szeptów kierunku, podejmowaniu kroków w celu uzdrowienia siebie i zwiększenia spójności, co dzieje się naturalnie, gdy nawiązujemy relację z Bogiem i wewnętrznym duchem.

    Eskalacja do zbiorowego szaleństwa

    W chwili obecnej zachodnie centra władzy stoją w obliczu poważnych zagrożeń dominacji potężnych globalnych sił faszystowskich, które stosują zmasowaną propagandę w kierunku myślenia grupowego, które wyraźnie ma stopniowo kierować globalną populację w kierunku totalitarnego świata technokratycznego. Coraz bardziej intensywny jest teraz program pełnej inwigilacji za pomocą środków cyfrowych. Trwa wojna duchowa – bitwa między światłem, które dąży do poznania prawdy, a ciemnością, która istnieje w kontrolowanych narracjach bazujących na oszustwach i kłamstwach. Wojna duchowa toczona jest przeciwko całej ludzkości, nie ma znaczenia, jaki jest kolor skóry, rasa, religia czy wyznanie. Bardziej niż kiedykolwiek musimy być w stanie wznieść się ponad rozpraszającą kontrolę umysłu NAA i postrzegać siebie jako jeden gatunek reprezentujący całą ludzkość. Należy dążyć do znalezienia głębszej prawdy ukrytej we wszystkim, a następnie być wystarczająco dojrzałym, aby poradzić sobie z odpowiedziami, które z tego wynikną.

    Niedawno Czarne Słońca przeniosły te kłamstwa na kolejny poziom wojny psychologicznej poprzez wejście na poziom myślenia zbiorowego. Kiedy ta ideologia przekształca się w szał tłumu, a następnie rządzi tłumem, zniszczenie i przemoc generują matryce zstępujące, które dopasowują te najniżej wibrujące bańki rzeczywistości do sieci sztucznej inteligencji, działającej jak sieć roju będąca pod wpływem kontroli umysłu. Radykalne zaniżenie wibracji obszaru miasta, które NAA bierze pod lupę, oznacza umocnienie sił demonicznych i rozprzestrzenienie innych duchów na społeczność. Osiąga się to poprzez wojnę chemiczną i psychologiczną, a także podżeganie rozgniewanego tłumu do niszczenia obszarów dotkniętych ubóstwem lub budynków rządowych w celu spowodowania jeszcze większej nędzy i cierpienia. Warunki stworzone dla tego poziomu chaosu i opadającej energii są następnie wykorzystywane do połączenia tego obszaru z siecią ula i jest to skutek działań satanistycznych. Aby osiągnąć cele, czyli sprowokować jak najwięcej bólu i cierpienia w miejscu lub obszarze docelowym, wykorzystają każdego, kogo mogą przejąć i doprowadzić do stanu szaleństwa.

    W grach walki duchowej w celu rozproszenie uwagi wykorzystuje się nieświadome grupy, którymi manipuluje się jako pionkami, a jednocześnie do broni AI zaprojektowanej jako system nadzoru sieci ula kontroli umysłu dołącza się program myślenia zbiorowego. Aby w końcu dokonać całkowitego odebrania wolności myślenia i wolności człowieka w kulturze zachodniej wdrożono ten złowrogi projekt, przeznaczony dla całej ludzkości w tej fazie globalnego resetu. Sieć AI była stopniowo budowana na podstawie mentalnego mapowania zbiorczych połączeń neuronowych mózgu tych grup, które były nieetycznie wykorzystywane do badań w ciągu ostatnich dwudziestu lat.

    Zaprzeczanie niebezpieczeństwu, jakie ta agresywna propaganda stanowi dla wolności człowieka w obliczu wyraźnych dowodów metodycznych kroków podejmowanych w celu wyeliminowania demokracji poprzez wymuszone myślenie grupowe, jest głupotą i krótkowzrocznością. Obecnie możemy obserwować niszczycielskie wyniki tych działań pośród pokolenia tzw. milenialsów, którzy są manipulowani jako pionki przydatne dla tego programu. Promowanie niezgody i oburzenia jest pielęgnowane w wyraźnym celu naruszenia wolności człowieka, aby zrealizować ostateczne cele polegające na zainstalowaniu pełnego stanu inwigilacji za pośrednictwem technokracji. Obecne wydarzenia ujawniające się w globalnym krajobrazie, mają na celu utrwalenie masowych operacji psychologicznych przeciwko mieszkańcom Ziemi, a ostatecznie służą celom tych antyludzkich sił kontrolujących, konkurujących o sukces w swojej wersji programu Jednego Porządku Świata.

    Na tym etapie konieczne jest nauczenie się, jak używać krytycznego myślenia i zdrowego rozsądku, aby zobaczyć większy obraz taktyki podziału i podboju opartej na klasyfikacjach, ponieważ dotyczą nas wszystkich, całej rasy ludzkiej, we wszystkich kolorach. Czas na mądrość, trzeba porzucić wymuszoną retorykę zbiorowego myślenia i jej jadowitą ideologię związaną z agresywnym traktowaniem nas wszystkich. Niewielka mniejszość potężnych pokręconych psychopatów ze światowej klasy rządzącej jest zdeterminowana, aby zapewnić pełną dominację i kontrolę nad każdym aspektem naszej żywej biologii, mózgu i układu nerwowego, procesów myślowych oraz postrzegania rzeczywistości, zgodnie z nakazem ich zwierzchników NAA.

    Zachodni system wartości w Stanach Zjednoczonych głęboko pogrążył się, budując ukierunkowanie na najmłodsze umysły w celu wymuszenia poddania się ludzi poprzez klasyfikację poprawności politycznej, cenzurowanie wolności słowa i agresywne zawstydzanie. Podziały stosowane przez wiele lat spowodowały zinfiltrowanie kultury za pomocą wielu cichych metod, przy wykorzystaniu ideologicznej dywersji do radykalizacji, a następnie tworzeniu pionków, mających za naciśnięciem jednego przycisku przyspieszyć całkowite zniszczenie zachodnich wartości zaprojektowanych w celu ochrony ludzkiej wolności.
    Niedawno zorganizowana dewastacja wielu miast dokonana przez niszczycielskich anarchistów napędzanych inscenizowanymi wydarzeniami jest finansowana przez instytucje kierowane przez wrogów konstytucji Stanów Zjednoczonych. Wszyscy byli zszokowani filmem, który oglądaliśmy z przerażeniem, ponieważ w tych inscenizowanych wydarzeniach nie było mowy o moralnej deprawacji. Jednak miało to służyć kontrolerom. Ci, którzy powinni zostać pociągnięci do odpowiedzialności, stoją znacznie wyżej, niż ktokolwiek zechce przyznać. Organizacja plandemii wraz ze spustoszeniem gospodarczym Ameryki, całkowitym zniszczeniem i anarchią w dużych miastach, informuje nas o zamierzonym kierunku obecnego globalistycznego programu. Ma to na celu zniszczenie amerykańskiej konstytucji poprzez szerzenie nienawiści i dalszą demoralizację jej obywateli w każdy możliwy sposób, aby móc przeprowadzić zamach stanu.

    Co to jest myślenie grupowe (Groupthink)?

    Hasło odnosi się zjawiska psychologicznego w zbiorowej świadomości, w którym jednostki pragnące poczucia przynależności i akceptacji grupy szukają aprobaty innych w ramach grupy wspólnotowej, często odrzucając osobiste systemy wartości lub przekonania. Z powodu realnego lub wymyślonego zagrożenia czują wewnętrzną presję potrzeby lojalności wobec ideologii grupy. Chociaż jak widać to w obecnej strategii cenzury i kontroli myśli, istnieją reperkusje w postaci groźby, oskarżenia, upokorzenia, a nawet utraty pracy czy zawodu. Gdy dana osoba nie dostosowała mowy, myśli i zachowania do ideologii myślenia grupowego, czuje się jak wyrzutek. Jest to kolejna forma wymuszania pod wpływem kontroli umysłu, stosowanego w reżimach autorytarnych, aby zatrzymać rozwój intelektualny, inteligentne debaty, krytyczne myślenie, a tym samym prześladować i karać każdego niezależnego myśliciela. Chodzi o utrzymanie większości ludzi w milczeniu i podporządkowania się regułom.

    Większość ludzi obawia się prześladowań i wykluczenia z grupy, gdyż podstawową ludzką potrzebą jest poczucie przynależności do kogoś lub czegoś. Jest to szczególnie wzmożone w przypadku dzieci w wieku gimnazjalnym i młodych dorosłych, gdzie presja rówieśników jest jedną z najsilniejszych, z którymi dziecko będzie musiało się zmierzyć w najbardziej wrażliwych etapach rozwoju. Kontrolerzy i osoby używające ideologicznej subwersji kontroli umysłu doskonale zdają sobie sprawę z wymagań wywieranych przez rówieśników na młodych dorosłych, a zatem mają tendencję do skupiania się na grupowej ideologii, aby radykalizować młode pokolenia poprzez infiltrację ich kultury. Pokazuje to popularny cytat Lenina o inżynierii społecznej ukierunkowującej dzieci na ideologię opartą na komunizmie, co staje się widoczne w dzisiejszym otoczeniu zachodniego / demokratycznego społeczeństwa. Przykłady ataków na dzieci można było zobaczyć, gdy kanadyjski premier kazał rodzicom opuścić pomieszczenie, aby mógł zwracać się do nich prywatnie, podczas gdy Światowa Organizacja Zdrowia ostrzegła, że dzieci mogą wymagać oddzielenia od rodziców z powodu plandemii. Niedawno w „New York Times” opublikowano artykuł, w którym domagano się, aby powiedziano ludziom, że nigdy więcej nie zobaczą członków rodziny, dopóki nie przekażą darowizny i nie wyrażą publicznego poparcia dla Black Lives Matter. Są to instrukcje z dziedziny psyop zaczerpnięte bezpośrednio z podręcznika marksistowsko-leninowskiego, aby rozdzielić rodziny i oddzielić dzieci od rodziców, nagradzając dzieci za odgrywanie ról przydatnych w ideologicznej narracji zatwierdzonej przez daną grupę lub państwo.

    Ateistyczny komunizm jako ideologia w XX wieku, z morderstwami i masowymi zabójstwami liczonymi w wielu milionach, jest odpowiedzialny za więcej ofiar śmiertelnych i przemocy niż jakakolwiek religia lub system polityczny. Właśnie dlatego ta ideologia jest tak popularna w organizacjach działających na rzecz satanistycznego kultu śmierci, że dobrze sprawdzała się w poprzednich historiach w zapewnianiu masowego ofiarowania krwi. Oto niektóre podstawowe wytyczne dla ideologicznych wywrotowców, którzy pracują nad zniszczeniem kultury, narodu lub tożsamości. Proszę, zastanówcie się nad konsekwencjami, jakie mogą one mieć dla umysłów dzieci, młodzieży i dorosłych, i zwróćcie uwagę, ile z tych punktów jest dzisiaj aktywnych. Chcę wyjaśnić, że nie były to wydarzenia losowej ewolucji wybrane przez jednostki, zostały one specjalnie ukierunkowane jako program kontroli umysłu w celu czynienia ludziom krzywdy. Przestrzegano tego jako zbioru reguł w mediach, systemach edukacji i wszelkich formach inżynierii społecznej, używano przez wywrotowców w celu dezorientacji opinii publicznej, dzięki czemu kontrolerzy mogą pozostać przy władzy i mieć całe bogactwo. Ta propaganda musi się skończyć, jeśli chcemy żyć jako wolni ludzie w wolnym społeczeństwie.

    1. Celowe tworzenie przestępstw rasowych i promowanie rasizmu
    2. Ciągła zmiana zasad społecznych w celu wprowadzenia zamieszania
    3. Nauczanie małych dzieci o seksie z zaawansowanymi pozycjami seksualnymi, fetyszami i homoseksualizmem
    4. Podważanie autorytetu szkoły i nauczyciela, ogłupianie edukacji
    5. Promowanie i wywoływanie ogromnych fal imigracji, aby zniszczyć tożsamość narodową
    6. Atakowanie kościołów, opróżnianie ich, aby pozbyć się źródła wiary i więzi międzyludzkich
    7. Korumpowanie systemu prawnego w celu wspierania drapieżników, wspieranie uprzedzeń wobec ofiar przestępstw
    8. Promowanie uzależnień, nadmierne używanie alkoholu i narkotyków
    9. Kontrolowanie rozrywki i mediów do poziomu 6 klasy lub niżej, ogłupianie poprzez popularne media
    10. Zachęcanie do rozpadu rodziny, słabych umiejętności rodzicielskich, lansowanie samotnych matek, nieobecnych ojców
    11. Manipulowanie i okradanie z poczucia własnej wartości poprzez uzależnienie od państwa i zachęcanie do czynienia krzywdy
    12. Mylenie tożsamości i płci z nowymi systemami klasyfikacji, promowanie nieistniejących kwestii jako głównych problemów w społeczeństwie

    Daj mi cztery lata na nauczanie dzieci, a zasiane przeze mnie ziarno nigdy nie zostanie wyrwane z korzeniami.

    ~ Włodzimierz Lenin

    Czynienie broni z grupowego myślenia w celu realizacji planu ludobójstwa

    Gdy grupowe myślenie staje się narzędziem wojny psychologicznej, sterując opinią publiczną przez strach, może prowadzić do masowej histerii i mentalności tłumu, który ujawnia zbiorowe cienie i ukryte fobie, przetwarzając je w panikę. Ci, którzy wpadają w spiralę popłochu, złapali się na emocjonalny haczyk wojny psychologicznej, zaczynają nakręcać siebie nawzajem emocjonalnymi i opartymi na strachu reakcjami, co skutkuje szybką eskalacją zbiorowej paniki, a w końcu wywołuje histerię tłumu. Kiedy myślenie grupowe jest zainfekowane szałem motłochu, pojawia się destrukcyjna tendencja do myślenia kategoriami: wszystko lub nic, a wtedy myślący odmiennie są demonizowani, ponieważ nie zgadzają się z tą ideologią i metodami jej wdrażania. Wściekły tłum szuka osób, które mogą być kozłami ofiarnymi, których można publicznie zawstydzić, albo podaje się publiczne lub polityczne przykłady w celu dalszego szerzenia toksycznej ideologii opartej na przymusie, zastraszaniu i agresywnej przemocy. Jest to klasyczny układ wykorzystywany jako forma ludobójstwa 101. Przydatne pionki użyte do szerzenia anarchii dla mrocznych władców to na ogół pierwsze fale wybrane do ludobójstwa.

    Grupowe myślenie jest również tworzone przez świadomość zbiorową poprzez ciągłe wystawianie na te same powtarzające się komunikaty, frazy i treści ideologiczne używane do rozpowszechniania propagandy. Aby wzbudzić strach lub zmyłkę w myśleniu grupowym, wiele głównych źródeł medialnych wciąż szerzy pewne kłamstwa lub dezinformacje, dopóki fałsz nie zostanie uznany za prawdę. Wszyscy propagandziści wiedzą, że stanie się tak, jeśli będziesz powtarzać te same informacje i frazy w mediach, nawet jeśli będzie to kłamstwo. Celem rozpowszechniania nieprawdy w myśleniu grupowym jest sterowanie grupami ludzi, którzy kierowani przez fałsz, nie mają dostępu do dokładnych informacji ani wiedzy na temat wydarzeń, są manipulowani i oszukiwani, by wierzyli w fałsz, a w ten sposób łatwo dają się wykorzystać jako pionki. W wojnie psychologicznej i duchowej wiedza o prawdzie i widzenie szerszego obrazu wydarzeń ma moc. Tak więc, gdy ciemne siły próbują przejąć kontrolę nad innymi, dzielą informacje na segmenty, zawsze oszukują tych, których postrzegają jako słabszych, domagając się ślepego posłuszeństwa i lekkiego traktowania kłamstw. Gdy mroczne istoty zostają przyłapane na gorącym uczynku, zaprzeczają swojemu zaangażowaniu i nigdy nie mówią całej prawdy, zamiast tego skrywają się za stekiem kłamstw, co znacznie utrudnia ich dostrzeżenie. Ci, którzy rozpoznają fakt okłamywania innych w celu przewrotu ideologicznego i religijnego, tańczą z diabłem i praktykują satanizm, ponieważ w tego typu oszustwie nie ma prawości.

    Dlatego w obliczu szalejących kłamstw i psychologicznego terroryzmu bardziej ważne niż kiedykolwiek jest poszukiwanie prawdy i możliwie najlżejsze jej przyjmowanie. Aby uzyskać dostęp do wyższych poziomów prawdy na ścieżce przebudzenia, trzeba nauczyć się rozpoznawać, gdzie dochodzi do kontrolowania postrzegania za pomocą mechanizmów ego wypełnionych bólem i złudzeniami. Duchowym celem jest uzyskanie dokładnej oceny wydarzeń, co pomaga dostosować postrzeganie do sytuacji rzeczywistej, która ma miejsce wokół nas. Świat potrzebuje emocjonalnych i duchowych dorosłych, którzy potrafią mówić prawdę z głębi serca, bez dyskryminacji, obwiniania i szkodzenia intencjom. Ważne jest mówienie prawdy z neutralnego poziomu, ważenie informacji w celu jej najdokładniejszej oceny, z jasnym umysłem i wewnętrzną oraz zewnętrzną spójnością.

    Subwersja ideologiczna

    Subwersja ideologiczna jest powszechną taktyką wojny psychologicznej stosowaną do prania mózgu przez osoby z wywiadu wojskowego i grup anarchistycznych lub każdego podmiotu władzy, który historycznie podporządkował się metodom stosowanym w marksistowsko-leninowskiej ideologii komunistycznej. Jednak zorganizowane religie (również kościół rzymskokatolicki) i kulty używają wielu takich samych narzędzi kontroli umysłu, pierwotnie ustanowionych przez Czarne Słońca, a następnie zapożyczonych przez Lucyferian. Dla wyjaśnienia: ideologia ta była współtworzona przez nieludzkie i ludzkie grupy satanistyczne, wyróżniające się pośród grup Czarnego Słońca w wojnie o infiltrację kultur innych gatunków. Wykorzystywana bywa do infiltracji, a następnie niszczenia kultury, historii, rytuałów, języka, sztuki i literatury innego gatunku lub narodu, wraz z ich historycznymi zapisami oraz świętymi przedmiotami czy artefaktami. Mówiąc prościej, służy do pozbawiania jednostki tożsamości plemiennej, a także wymazywania z umysłów ofiar przeszłości, aby nie wiedziały, kim są, a następnie mogły zostać łatwo przekształcone w niewolników kontroli umysłu. Każdy człowiek na tej planecie został poddany takiemu wymazaniu pamięci przez NAA, a każda kultura utraciła fragmenty prawdziwej tożsamości i historii, która została wymazana z pamięci komórkowej. Wszyscy ludzie usiłują dowiedzieć się, kim są i odnaleźć swoje prawdziwe ja.

    Tak więc w ostatnich czasach kontrolerzy wdrożyli te tajne strategie w celu infiltracji wpływowych osób i programu edukacyjnego dzieci, narażając na te koncepcje, aby ostatecznie zniszczyć ideologię ukierunkowanych kultur, a następnie zniszczyć te narody od wewnątrz. Łatwiej jest zniszczyć i osłabić naród, kiedy ludzie tracą własną tożsamość. Zjednoczeni stoimy, podzieleni upadamy.

    Atakując osoby wpływowe w tej kulturze, na przykład spośród mediów, naukowców, studentów oraz najbogatsze i najpotężniejsze osoby publiczne, takie jak aktorzy i celebryci, manipuluje się nimi, przez co stają się przedstawicielami narracji wspierającej ideologiczny przekręt. Agenci wywiadu najpierw szukają ludzi, którzy na zewnątrz wykazują dużo nieetycznych cech związanych z nieokiełznanym negatywnym ego i jego uzależniającymi pragnieniami. Tacy ludzie mają niskie zasady moralne i dominujące ego, są przepełnieni narcyzmem, chciwością, próżnością, szukają sławy i są głodni władzy, mogą łatwo oszukać innych i kłamać opinii publicznej, aby osiągnąć swoje osobiste cele. Następnym razem, gdy zauważysz gwiazdę popierającą poglądy polityczne w mediach społecznościowych lub promującą jakąś ideologię czy produkt, zapytaj siebie, dla kogo faktycznie pracuje i jaki może być jej prawdziwy program. Wielu dostało telefon ze szczytu piramidy wraz z zawoalowanymi groźbami, aby ogłosili służbę publiczną i zapłacili kaucję za szabrowników, a jeśli tego nie zrobią, uwolnią piekielne psy. Tak głównie działa ten świat z poziomu władzy, poprzez mafijny pierścień przekupstwa, szantażu i gróźb śmierci. Aby stworzyć lepszy świat, musimy to rozpoznać i zobaczyć. Burzyciele ustroju wiedzą, że kult sławy i chwały skutecznie wpływa na społeczeństwo, a to jest główne narzędzie w ich arsenale.

    Subwersja ideologiczna to taktyka wojny psychologicznej stosowana przez wrogów narodu i jego ludu, którzy dążą do zniszczenia jego struktury władzy poprzez metodyczne, stopniowe przenikanie do społecznych, ekonomicznych, akademickich i politycznych struktur kontroli. Pranie mózgu i inżynieria społeczna są stosowane do zmiany postrzegania rzeczywistości w tym państwie do tego stopnia, że pomimo dostępnych dowodów lub informacji obywatele nie są w stanie osiągnąć zrozumienia celu, nie potrafią bronić siebie, swoich rodzin i społeczności przed ukrytymi wrogami. Programy przeciwko ludziom są opracowywane tak, aby dokonywały się akty terroryzmu, fałszywej flagi lub powstania, które mogą być koordynowane przez tych, którzy zinfiltrowali lub zostali zrekrutowani, aby zrealizować ten cel. Subwersja ideologiczna jest formą kontroli umysłu lub prania mózgu, która zachodzi stopniowo wraz z powtarzającymi się i konsekwentnymi kontaktami, w których ludzcy tyrani skutecznie wykorzystują innych jako broń psychologiczną w celu zdemoralizowania i odczłowieczenia grup docelowych. Oczywiście głównym pragnieniem NAA jest skłonienie ludzi do poddania się pokusie odgrywania roli wywrotowej, a w wielu przypadkach do nieświadomego wspierania sieci satanistycznych dla samolubnych motywacji.

    Infiltracja instytucji akademickich i systemów edukacyjnych w celu wywrotu ideologicznego jest wykorzystywana poprzez zastosowanie szeregu taktyk demoralizacji zawartych w programach nauczania, które są zaprojektowane tak, aby szerzyły dezinformację i zamieszanie. Rozpowszechnianie narracji zawierających sprzeczne informacje, błędy i nieporozumienia, związanych z kształtowaniem i promowaniem zasad socjalizmu lub komunizmu jako panaceum na upadek kapitalizmu, to skuteczny sposób infiltracji szeregu grup społecznych, które można zbroić i manipulować wiele lat dzięki wojnie informacyjnej i fałszywym flagom.

    Nauki marksistowsko-leninowskie głoszą, że efektywne zdemoralizowanie narodu zajmuje około 15 do 20 lat poprzez ukierunkowanie edukacji dzieci dzięki wielokrotnemu wystawianiu ich na ideologię wroga. Ideologia wykorzystywana do uzasadnienia erozji i ukierunkowania na ludzkie wolności, które są swobodnie przekazywane w zachodnim systemie wartości tego konkretnego państwa narodowego. Opiera się na liczbie lat potrzebnych do kształcenia jednego do trzech pokoleń studentów przy infiltracji systemu edukacyjnego ideologią marksistowsko-leninowską, która została zaprojektowana z myślą o wywróceniu ideologii i upadku tego narodu. Infiltracja Stanów Zjednoczonych ma na celu wyeliminowanie swobód człowieka, a jednocześnie destabilizację narodu w celu ostatecznego poddania się globalnej tyranii programu One World Order. W rezultacie wiele lat temu systemy edukacyjne i czasopisma naukowe zostały zinfiltrowane treściami, które miały na celu ostateczne podważenie ideologiczne zachodnich systemów wartości w Ameryce, zwłaszcza zniszczenie miłości do wolności i swobód zawartych w ideach amerykańskiego patriotyzmu.

    Demoralizacja populacji, która była powoli edukowana, by z jakiegokolwiek powodu nienawidzić systemów wartości w swoim narodzie i nienawidzić innych obywateli tego narodu, powoduje większą społeczną akceptację prób poczynionych przez zewnętrznych powstańców, katastroficznych kapitalistów i najeźdźców w celu infiltracji i manipulowania osobami zaangażowanymi w rozbudzone kontrowersje i ruchy protestacyjne. Wiele lokalnych organizacji jest infiltrowanych przez niewidzialnych wrogów, którzy starają się dokooptować ruch do swoich większych programów wywrotowych ideologii i upadku rządu. Wojna psychologiczna polega na ciągłym podziale obywateli na coraz mniejsze grupy, które mają na celu radykalizację interakcji międzyludzkich, tak aby ludzie nie byli w stanie korygować różnic i skarg. Główna propaganda medialna ma na celu dalsze dzielenie obywateli na te grupy klasyfikacyjne poprzez taktyki dzielenia i podbijania, koncentrując się tylko na ekstremistycznych wydarzeniach, gorących kontrowersjach, jednocześnie podkreślając w mediach gniewne napięcia między tymi grupami, powtarzając je w kółko dla podżegania do oburzenia. Nacisk kładziony jest na promocję i uwypuklanie problemów, które wpływają tylko na niewielką mniejszość populacji, aby śledzić i kontrolować postrzeganie społeczeństwa w celu trwonienia czasu, energii i zasobów, podczas gdy infiltracja następuje poza centrum uwagi generując później jeszcze większe problemy dla większości ludzi żyjących w tym kraju.

    W ten sposób podczas protestów łatwiej jest wprawić tłum w stan szału, przez co dochodzi do aktów przypadkowej przemocy i niszczenia mienia, co jest skutecznym narzędziem do dalszej destabilizacji systemu rządowego narodów i nieuchronnie wiedzie do kryzysu. Kryzys prowadzi do szybkiego upadku prawa i porządku, daje wsparcie przestępcom i drapieżnikom, którzy zagrażają bezpieczeństwu ludzi, podczas gdy obywatele przestrzegający prawa są karani grzywną lub umieszczani w więzieniu. Jeśli poziom kryzysu nadal rośnie, stabilizowanie prawa i porządku jest ignorowane, a obywatele nie czują się bezpiecznie, wywrotowcy lub wrogowie narodu będą nadal manipulować kryzysem, naciskając na zmiany w strukturze władzy i gospodarce.
    Trwający kryzys może doprowadzić do wojny domowej lub ukrytej inwazji ze strony głównych sił powstańczych stojących za koordynacją tego programu. Warto zwrócić uwagę na Organizację Narodów Zjednoczonych. Ci, którzy przejmują pełną kontrolę, są autorytarystami przebranymi za życzliwych dyktatorów, którzy obiecują, że będą zbawcami ludu tego narodu, sprzedając im stek utopijnych kłamstw.

    Zasadniczo definiuje to naturę zamachu politycznego lub próby zamachu podporządkowując naród zewnętrznej infiltracji w celu wdrożenia programu socjalizmu lub komunizmu, lub w obecnych czasach techno-totalitaryzmu. Są to ukryte na widoku ideologie satanistyczne, prowadzące do przywłaszczenia ludzkiej wolności, indywidualizmu i suwerenności. Obecny proces jest odskocznią wykorzystywaną do destabilizacji zachodnich centrów władzy w celu całkowitego wyeliminowania zasad demokracji i wolności człowieka, aby po cichu wprowadzić rząd technokratyczny według programu Jednego Porządku Świata. Na przykład siły kontrolne stojące obecnie za autorytarnym rządem Komunistycznej Partii Chin to Czarne Słońca – ludzkie i nieludzkie, będące technokratycznym prototypem, który elity władzy chcą wprowadzić do populacji zachodnich za pomocą ideologicznego przewrotu i powstania przeciw władzy. Z tych powodów może to być ciężkie lato. Niezależne źródła będą stopniowo ujawniały informacje z wsparciem sił kosmicznych. Chociaż dla wielu obywateli Ziemi są to szokujące zmiany, wygląda na to, że globalne przebudzenie już się rozpoczęło i pod koniec roku należy się spodziewać znaczących rewelacji.

    Sieć sztucznej inteligencji (AI) powiązana z siecią umysłów (Brain Net) lub siecią roju (Hive Net)

    Pracownicy sieci i strażnicy rozpoczęli niedawno prace nad uniemożliwieniem wdrożenia sieci ula/roju, która miała zostać przeniesiona na większe obszary globalne z satelitami 5G lub telekomunikacyjnymi. Gdy w Wielkiej Brytanii wprowadzono kolejny etap 5G opór był ogromny, a od tego czasu trwa wojna elektryczno-cyfrowa, która ma na celu zapobieganie szkodom i zmianę trasy tych transmisji.

    Warto wiedzieć, że grupy Czarnego Słońca od wielu lat eksperymentują na ludzkości z szeregiem sztucznej inteligencji i technologią obliczeń kwantowych czarnej skrzynki w celu przeniesienia zbiorowej świadomości w kierunku kontrolowanego przez AI myślenia grupowego, co ma przypominać łączenie mózgów ludzi z Internetem. Ten system jest określany jako Brain Net lub Hive Net. NAA chce połączyć wszystkie ludzkie mózgi z systemami sztucznej inteligencji w celu całkowitego zniewolenia ludzkiej świadomości, monitorowania i manipulowania całą aktywnością elektromagnetyczną ludzkiego mózgu oraz gromadzenia danych w celu kontrolowania linii czasu. Osoby, które zostały zidentyfikowane jako osoby docelowe, są pierwszymi falami ludzi, na których potajemnie eksperymentowano i na których testowano ten system nadzoru AI, wykorzystując szereg automatycznych metod SRA do podporządkowania świadomości grupowej za pomocą zdalnego urządzenia lub satelity. Planowana ekspansja tego systemu AI poprzez zresetowanie do techno-totalitaryzmu ma ostatecznie połączyć każdy żywy ludzki mózg z sieciami sztucznej inteligencji, które budują złożone symulacje całej biblioteki genetycznej na Ziemi.

    Namierzone osoby były poszukiwane przez rząd cieni, czarnych agentów wojskowych lub jednostki NAA w celu przejęcia ich świadomości tak, aby uczyć maszyny mózgowe używane w tym tajnym i złowrogim eksperymencie AI, w którym podstawową dyrektywą było zbudowanie systemu Hive Net, a następnie wygenerowanie cyfrowych bliźniąt jako wirtualnych przedstawicieli. Cyfrowy bliźniak to dokładna replika lub klon używany do reprezentowania matrycy osobowości danej osoby rzutowanej na inną płaszczyznę wymiarową, zwykle wirtualna reprezentacja umieszczana w obrębie matrycy fantomowej. Cyfrowy bliźniak jest używany przez NAA jako broń kontroli umysłu, która próbuje nałożyć się na ciało świetlne, ma na celu podważenie naturalnej żywej świadomości tej osoby. Raczej jest to zły bliźniak, ale jest to cyfrowy bliźniak tożsamości używany jako holograficzna wkładka do nadużywania wewnętrznego duchowego Christosa w żywych istotach ludzkich.

    Plan polega na stopniowym rozszerzaniu i przechwytywaniu poznania w celu budowania maszyn o zdolnościach poznawczych i emocjonalnych, które następnie gromadzą dane tworząc syntetyczny umysł ula, a wraz z postępami w eksperymentach na interfejsie mózg-superkomputer, można to dalej wykorzystywać do generowania wirtualnych rzeczywistości i cyborgów. Jest to sztuczna inteligencja oparta na sieci neuronowej połączona z superkomputerami kwantowymi, które generują czujące symulacje świata, aby NAA mogła przetrwać w tej rzeczywistości i utrzymać kontrolę nad przyszłym kierunkiem ludzkości podczas cyklu wniebowstąpienia. Niektórzy z kontrolerów faktycznie wierzą, że skoro potrafią przenieść swoją osobowość na sztucznego nosiciela lub ciało cyborga, że to pozwoli im oszukać śmierć i odciąć osobiste działania od prawa przyczyny i skutku, dzięki czemu mogą stać się istotami nieśmiertelnymi i podobnymi Bogu na innej płaszczyźnie rzeczywistości. Zasadniczo wierzą, że mogą uciec od konieczności stawienia czoła swoim czynom i zapobiec zmuszeniu do doświadczania konsekwencji swoich działań podjętych w celu zniewolenia i unicestwienia rasy ludzkiej.

    Dzięki zastosowaniu nanoczujników, bioczujników lub Smartdust możliwe jest elektroniczne połączenie człowieka z interfejsem mózg-mózg w celu syntetycznej telepatii, nadzoru, złożonych symulacji, a także możliwości dostosowania specjalistycznej kontroli umysłu na poszczególnych poziomach. Naukowy aspekt sieci mózgowej został już udowodniony w środowiskach akademickich, a następny etap wprowadzania komercyjnych aspektów tej technologii do głównego nurtu odbywa się teraz dzięki planowanemu resetowi do technokracji. Do swoich eksperymentów jako świnek morskich używali ludzi bez ich zgody.

    Aktualnie przeprowadzana jest operacja prowadząca do wykorzystania sieci ula w celu globalnego nadzoru, gromadzenia danych, mapowania myśli, restrukturyzacji gospodarczej i systemów rozpoznawania twarzy, które zostały zaprojektowane tak, aby do 2030 roku były w pełni funkcjonalne w ramach złożonej infrastruktury zbudowanej z Internetu rzeczy i inteligentnych miast. Ten plan listy życzeń dla technokratycznego totalitaryzmu zapewnia kontrolerom nieograniczony zakres możliwości manipulowania danymi w celu wszczepiania myśli, eliminowania oponentów i uzyskania pełnej kontroli nad ludzkim mózgiem – właściwie tworzą sztuczny umysł ula/roju i zgodną populację.

    Wraz z ciągłym postępem w tworzeniu One World Order, przyszłą wizją kontrolerów dla czwartej fali przemysłowej jest połączenie organicznej biologii człowieka z maszynami AI, dlatego też mamy do czynienia z agresywnymi operacjami psychologicznymi, które mają związek z planowanymi powtarzalnymi szczepieniami, które mają doprowadzić do transhumanizmu. Obecnie desperacko chcą uzyskać pełną kontrolę i naciskają na wdrożenie następnego poziomu kontrolowanego przez AI Groupthink, aby całkowicie zniewolić masy, poprzez potajemne podłączanie ludzi do sieci ula i uruchamianie kodów poleceń zabijania. Planuje się to osiągnąć za pomocą różnych środków związanych z GMO, chemikaliami i nanopyłem, natomiast obowiązkowy program szczepień jest agresywnie rozprzestrzeniany w celu wstrzykiwania nanochipów i bioczujników bezpośrednio do krwiobiegu dzieci i całej ludzkości, jest to święty Graal tej antyludzkiej propagandy. NAA potrzebują ludzkich marionetek do masowej produkcji i promowania obciążonych nanochipami i trujących szczepień jako pozornie zdrowych praktyk immunizacyjnych poprzez globalną medyczną sieć tyranii, ponieważ jest to klucz do ich przyszłego sukcesu w realizacji kolejnego etapu programu transhumanistycznego.

    Ma to na celu połączenie ludzkich mózgów z systemami sztucznej inteligencji poprzez łącza neuronowe, które rzutują zebrane dane na symulacje czującego świata w czasie rzeczywistym, wykorzystywane dalej do wymuszania systemu mieszanej rzeczywistości fantomowej. Obecne bitwy na osi czasu polegają przede wszystkim na utrzymaniu podstawowej architektury 10, która istnieje jako sztuczna maszyneria kontrolowana przez NAA nałożona na warstwy świadomości ciała planetarnego. To generuje rzeczywistość mieszanej Ziemi, która zawiera organiczny kod Stwórcy zmieszany z sieciami sztucznej inteligencji obsługiwanymi przez obce maszyny. Ten prąd zwrotny biegnie przez kontrolowane technologicznie sekcje pola planetarnego, które realizują sztuczne osie czasu, rzutując sztuczne przestrzenie lub matryce fantomowe zaprojektowane jako programowanie AI matrycy 3D. Struktura jest entropiczna i pasożytnicza, ponieważ musi polegać na zewnętrznym źródle energii, przez które wysysa energię, aby nadal istnieć, i właśnie tutaj ludzkie mózgi i ludzka bioenergia są obecnie konfigurowane do sprzedaży przez kontrolerów w celu wydobycia energii poprzez wdrożenie programów szczepień i transhumanizmu. Pamiętaj, że bioczujniki nanotechnologiczne można wykorzystać do pozyskiwania żywego światła.

    Celem resetu NAA do technokracji jest uruchomienie miliardów nanotechnologicznych botów i czujników w całej naszej bioneurologii komunikujących się ze sobą za pośrednictwem sieci bezprzewodowej, która bezpośrednio łączy nasz mózg z Internetem, dzięki czemu ludzka świadomość zostanie całkowicie zanurzona w wirtualnej rzeczywistości doświadczanej przez wszystkie nasze naturalne zmysły. Bardziej skuteczne byłoby, gdyby mogli wstrzyknąć te nanoboty do naszego krwiobiegu bezpośrednio przez fałszywy program szczepień. Na tym zaplanowanym etapie śpiący człowiek nie będzie miał żadnej świadomości percepcyjnej, doświadczanie przez niego zewnętrznej rzeczywistości odbywać się ma za pośrednictwem interfejsu rzeczywistości symulowanego sztuczną inteligencją, zaś oryginalne połączenie z rzeczywistością świadomości organicznej będzie skuteczne wyeliminowane, tym samym odłączając duszę i ciało duchowe od biologii tej osoby. Jest to diabelski plan satanistów Czarnego Słońca i istot NAA, które nienawidzą ludzkości i pragną zniszczyć oryginalny szablon Diamentowego Słońca oraz Boga obdarzonego duchowym połączeniem z Christosem, które z natury istnieją u ludzi.

    Smocza Ćma i sieć Smoka

    Zespoły strażników spędzają sporo czasu w bardzo nieprzyjemnym obszarze zwanym siecią Smoczej Ćmy, który pomaga w utrzymywaniu warstw osi czasu matrycy widmowej. Rozumiem, że ta konkretna siatka zasila wiele struktur Czarnego Słońca porównywalnych do kury znoszącej złote jajka, ponieważ zbiera ogromne ilości energii zasilającej ich ziemskie systemy – firmy związane z przemysłem farmaceutycznym i szczepieniami warte miliardy dolarów. Wielu z nas doskonale zdaje sobie sprawę, że wkładają teraz wszystkie zasoby w rozszerzanie globalnych programów szczepień, wypełnionych truciznami i nanotechnologią, a ta siatka Obcych wspiera, chroni i karmi tę straszną sieć antyludzkich struktur.

    Ta obca maszyneria Smoczej Ćmy została najprawdopodobniej stworzona przez grupy drakońskie i wtopiona w ciało planetarne mniej więcej w czasach Wojen Nefilim. Zaczęli wtedy pracować nad budowaniem sztucznego Drzewa Życia i złożonych systemów AI, generować wirtualne rzeczywistości oraz osie czasu AI, które tworzą matrycę fantomową. Ta szczególna maszyneria kosmitów jest wyryta w Ziemi jak wielki wąż/smok, jego głowa rozciąga się na daleką wschodnią Syberię, Chiny i Japonię, a ciało sięga do Ameryki Południowej. Działa na odwróconym prądzie 10D i tworzy połączenie między Ziemią a upadłymi planetami, zgromadzonymi w matrycy fantomowej. Siły te są zdecydowanie jednymi z najbardziej agresywnych i spragnionych krwi, jakie kiedykolwiek spotkałam, dlatego naszym zespołom zajęło trochę czasu, aby zgromadzić wystarczającą ochronę i móc spotkać się z tymi stworzeniami, nie doznając szkód. Wrogie siły, które chronią tę sieć, są związane z Antychrystem, zaś do struktur chrystusowych oraz kobiet czują ogromną nienawiść, która jest poza wszelkim ludzkim zrozumieniem. W ten sposób starają się pokonać zarówno strażników z Kryształowej Gwiazdy, jak i wszelkie inne gatunki, które uważają za przeciwników w ostatecznej bitwie o Ziemię. Prawdą jest, że istoty Smoczej Ćmy, które chronią tę sieć, wydają się być w pełni zasymilowane z systemami AI, do których należą, aby mieć kontrolę nad siatkami czarnej magii. Bez autopsji trudno powiedzieć, ale w momencie interakcji te stworzenia wydają się być w pełni cyborgami. Są w pełni zasymilowane ze stworzonymi przez siebie systemami AI, a zatem straciły jakiekolwiek poczucie żywego stworzenia.

    Smocze Ćmy lub Drakonianie Omicron są jedną z frakcji stojących za grupą Oriona, jedną z grup intruzów NAA, które pochodzą z konstelacji Oriona. Smocze Ćmy pochodzą głównie z okolic Alnitak wokół pasów Oriona. Istoty te są wyjątkowo brutalne i agresywne, stoją za większością działań bojowników i terrorystów na obszarach planety, wokół wrót Iraku i Iranu. Islamskie ekstremistyczne frakcje obserwowane na Bliskim Wschodzie są uczone technik terroryzmu przede wszystkim przez gady Omicron, które, jak się zdaje, użyczyły ideologicznej taktyki wywrotowej Rosjanom i kontrolerom z Bliskiego Wschodu. Smocze Ćmy to istoty gadzie, istniejące w ciałach poza wymiarami, są ożywiane i kontrolowane przez pozaziemskie siły satanistyczne z Oriona, a ich wyższe formy istnieją w płaszczyznach monadycznych lub liniach czasu Gai. Manipulujowały czasem, aby rozszerzyć terror kontroli umysłu na tę oś czasu na Ziemi. Dzięki rozdzieraniu czarnych dziur w czasoprzestrzeni byli w stanie zbliżyć się do płaszczyzny Ziemi poprzez infestację fałszywych matryc i wirtualnych rzeczywistości na płaszczyźnie astralnej. Wydarzenia takie jak zdarzenie nuklearne w Fukushimie w Japonii powodują nadmierne szkody na polu Ziemi, co pozwala ich poszczególnym siłom na głębszą penetrację w obszarach, do których wcześniej nie mieli bezpośredniego dostępu.

    Wiadomo też, że zostali zatrudnieni jako najemnicy dla Annunaki, którzy negocjują z nimi, aby pomogli w obronie ich terytoriów poprzez linię geomantyczną w Wielkiej Brytanii w okolicy Stonehenge. Obszary te działają poprzez tak zwaną NRG, która jest główną siatką kontroli umysłu, obsługująca program niedoli seksualnej, który zbiera ludzkie energie seksualne i promuje oprogramowanie ofiara/kat. Smocze Ćmy to specjaliści od terroryzmu, strategii wojskowej i wywrotowej, a Annunaki targują się z nimi w sprawie linii geomantycznych, aby wymusić na nich bojową kontrolę nad obszarami za pomocą swego rodzaju wojny psychotronicznej w tym obszarze. Tam, gdzie dochodzi do licznych zabójstw dokonywanych przez terrorystów śpiochów lub operacji fałszywej flagi, jest to zwykle przeprowadzane i wspierane przez te istoty.

    Jasność i rozeznanie

    Jak w tych chaotycznych i niepewnych czasach możemy uzyskać większą przejrzystość? Wiedza umożliwia wyrażanie siebie, rozwijanie samoświadomości, co jest naturalnym rezultatem pełnego zrozumienia. Aby rozwinąć silne rozeznanie otaczających nas energii, musimy rozwinąć pewien stopień samoświadomości i odpowiedzialności za sytuacje, w których możemy się znaleźć.

    Aby rozwinąć osobistą klarowność, musimy zdyscyplinować intelekt, zachować spokój, tworząc wewnętrzne lustro, które umożliwia zaangażowane oderwanie od wpływów zewnętrznych, zwłaszcza gdy wpływy te sprawiają, że czujemy się nieswojo. Duchowa dojrzałość jest procesem poświęcania się ekspansji świadomości, wychodzenia poza osobiste ograniczenia i kontrolowania impulsów nawet, gdy nie jest to przyjemne. Raczej nie widzimy osobistych ograniczeń i obszarów, w których moglibyśmy się poprawić, dopóki nie poczujemy się ze sobą nieswojo. Ten dyskomfort może być mentalny, emocjonalny, a nawet fizyczny. Rozwój duchowy i emocjonalny wymaga, abyśmy czuli się komfortowo z dyskomfortem, wiedząc, że możemy się czegoś nauczyć, pytając o przyczyny, dla których tak się czujemy.

    Kiedy mamy pewność, tworzymy stan energetycznej spójności w taki sposób, że przez nasze ciało może przenikać więcej światła, mamy lepszą intuicję, wgląd i więcej energii. Przejrzystość wspiera lepsze rozeznanie otoczenia i zdolność do oceniania siebie, swoich kompetencji, co jest skutecznym narzędziem do uzyskania samokontroli. Aby osiągnąć osobistą jasność, zachować zrozumienie odwróconych lub przeciwstawnych energii, musimy wykonać wewnętrzną pracę i być w stanie rozwiązać, zintegrować i zneutralizować podświadome rany lub wewnętrzne konflikty emocjonalne. Siły przeciwne wykorzystują ciemną manipulację, stwarzają silny opór, przez co wzmacniają obszary, w których nosimy ból, a jednocześnie ujawnią nasze energetyczne słabości i podatność. Siły ciemności będą nadal kierować nas ku słabościom powodując ból, strach i wyparcie, aby wywołać jak najwięcej zamieszania i nieszczęść. Jeśli odczuwamy ból psychiczny i emocjonalny, a chcemy znaleźć rozwiązanie, które pozwoli neutralności zastąpić ból, musimy być gotowi wykonać wewnętrzną pracę na pewnym poziomie.

    Im większą klarowność rozwinęliśmy, tym bardziej jesteśmy autentyczni, a im silniejsza jest nasza aura energetyczna, tym łatwiej jest odpierać ciemne siły.

    Gromadźmy się w doskonałym spokoju i pozwólmy, aby nasze kochające serca wiodły nas naprzód. Niech w tych chaotycznych czasach w naszych sercach, umysłach i ciałach gości pokój.

    Proszę, weź z powyższego tylko to, co przyda Ci się w duchowym rozwoju, a całą resztę odrzuć. Dziękuję za męstwo i odwagę poszukiwania prawdy. Jestem wolną niezależną istotą boską!

    Do następnego spotkania pozostań w blasku swojej ścieżki serca Avatara Christosa Sophii. Proszę, bądź miły dla siebie i dla innych. GSF!

    Z kochającym sercem, Lisa

    http://www.wogrodzienowejziemi.pl/

    • Margosia pisze:

     „…Trwa wojna duchowa – bitwa między światłem, które dąży do poznania prawdy, a ciemnością, która istnieje w kontrolowanych narracjach bazujących na oszustwach i kłamstwach.
     Wojna duchowa toczona jest przeciwko całej ludzkości, nie ma znaczenia, jaki jest kolor skóry, rasa, religia czy wyznanie…”

     ___
     A mi się wydaje, że jest wprost przeciwnie: ma wielkie znaczenie zarówno pochodzenie jak i wyznanie oraz religia.
     *

     „…Podziały stosowane przez wiele lat spowodowały zinfiltrowanie kultury za pomocą wielu cichych metod, przy wykorzystaniu ideologicznej dywersji do radykalizacji, a następnie tworzeniu pionków, mających za naciśnięciem jednego przycisku przyspieszyć całkowite zniszczenie zachodnich wartości zaprojektowanych w celu ochrony ludzkiej wolności…”
     ___
     Otóż to !
     Cały ten proces ukazuje m.in. pani Aldona Zaorska, bez wprowadzania infantylnych, niuejdżowych określeń typu: ” sieci Smoczej Ćmy”.
     *

     „… podstawową ludzką potrzebą jest poczucie przynależności do kogoś lub czegoś…”
     ___
     Ładne kwiatki 😀 wprowadzające kolejny wzorek-program umysłu , szczególnie w kontekście tego poprzedniego zdania:

     „Ten plan jest ideologicznym cierniem dla… despotów, którzy chcą kreować rzesze niewolników umysłu i zwolenników z wypranymi mózgami, zastępując nimi wolnych niezależnych myślicieli, którzy cenią sobie wolność osobistą i szanują życie.”

     Dalej sobie odpuszczę tę kopciuszkową mordęgę wyławiania blagi ze zdawałoby się… inteligentnego, wartościowego tekstu…

     • Zygmunt pisze:

      napisałem ,że Jurek ma poziom rozumienia dzieciaka siedzącego na nocniku , a Ty jesteś troszkę starsza od niego bo masz już warkoczyki ….

      tylko prześledź to co wstawiasz sama na forum i uzmysłów sobie że proces ewolucji jak i de ewolucji dotyczy także Ciebie Małgosiu …” niezależna myślicielko ” …

      zawsze można wrócić do poziomu nocnika…..

     • Margosia pisze:

      „…zawsze można wrócić do poziomu nocnika…”
      ___
      Dokładnie budzik !… wszak sam stosujesz i swoim zachowaniem prezentujesz na forum „poziom nocnika”

     • Margosia pisze:

      „…prześledź to co wstawiasz sama na forum i uzmysłów sobie że proces ewolucji jak i de ewolucji dotyczy także Ciebie Małgosiu …”
      ___
      Nie muszę niczego śledzić budzik, bo doskonale wiem co wstawiam na forum.
      Wstawiam wypowiedzi ludzi oraz inne materiały nt. naszej historii zgodnej ze stanem faktycznym, który to stan – każdy i w każdej chwili póki co… może sobie sprawdzić i zapoznać się z nim osobiście.
      W przeciwieństwie do tego – co Ty wstawiasz – czego w żaden sposób nie można sprawdzić i potwierdzić, a do tego jeszcze… co zawiera w sobie pomieszanie prawdy z blagą…

 2. Maria_st pisze:

  „…prześledź to co wstawiasz sama na forum i uzmysłów sobie że proces ewolucji jak i de ewolucji dotyczy także Ciebie Małgosiu …”
  ___
  Nie muszę niczego śledzić budzik, bo doskonale wiem co wstawiam na forum.
  Wstawiam wypowiedzi ludzi oraz inne materiały nt. naszej historii zgodnej ze stanem faktycznym, który to stan – każdy i w każdej chwili póki co… może sobie sprawdzić i zapoznać się z nim osobiście.
  W przeciwieństwie do tego – co Ty wstawiasz – czego w żaden sposób nie można sprawdzić i potwierdzić, a do tego jeszcze… co zawiera w sobie pomieszanie prawdy z blagą…”

  jakie to bliskie zakłamanej historii…okłamywanie, zakłamywanie i dawanie nadziei ludziom oszukiwanym….
  teraz w białych włosach, często w białym odzieniu…bo biel to czystość…i tak jak piszesz…..

  „co Ty wstawiasz – czego w żaden sposób nie można sprawdzić i potwierdzić, a do tego jeszcze… co zawiera w sobie pomieszanie prawdy z blagą…”

  Jak długo będziemy pionkami w Grze a nie Graczami

  • Zygmunt pisze:

   Jak długo będziemy pionkami w Grze a nie Graczami

   póki nie uwolnimy się z pod zasady GRUPPOWEGO MYSLENIA charakteryzującej zachowania zwierząt stadnych…..

   no ale budzik to przecież jezuita
   albo jakaś inna przebrana w portki kobita
   to co na jego głupoty uwagę zwracać

   jeśli jam jest …Ja ….albo aż… JA …..
   i dlatego z rozmów na necie wychodzą
   głównie jaja…
   ale ja tylko budzę , więc się nie przejmuję…
   ani wynikiem , ani efektami ….
   każdy sobie ….samemu swoje
   jutro skrobie…… .

   • Zygmunt pisze:

    każdy sobie ….samemu swoje
    jutro skrobie……

    Każda kula, każda planeta, ma swoją własną fabrykę dusz..
    KAŻDA KULA , KAŻDA PLANETA MA SWOJĄ WŁASNĄ FABRYKĘ DUSZ…
    KAŻDA KULA , KAŻDA PLANETA MA SWOJĄ WŁASNĄ FABRYKĘ DUSZ….

    dlatego Ziemia ma płaszcz z materii , strefę informacji – witonwą i jądro utworzone z atomów o budowie teroidalnej – rodzące…dr. Woźny/Semjase Prometeusz …
    KRZYŻ WITONOWY …..

    • Margosia pisze:

     „…jądro utworzone z atomów o budowie teroidalnej… dr. Woźny”
     ___
     A co to takie jest ta… „budowa teroidalna”, którą wymyślił „dr. Woźny” ??

     • Zygmunt pisze:

      A co to takie jest ta… „budowa teroidalna”, którą wymyślił „dr. Woźny” ??

      trzydzieści pięć godzin wykładu dostępne od ręki Projekt Boga 1-35

      ale nie będę złośliwy ..Marysia ostatnio podała filmy z jego skondensowanym opisem budowy Ziemi i chyba tam również opisuje budowę teroidalnych atomów ….
      poszukać zajmie mniej niż 35 godzin , ale…..już się chichram Małgosiu ,bo wbrew pozorom wszystkich Was lubię …ale coraz mniej w cuda wierzę ….

      ciężar materii
      a ,ca być motylkiem …..


      .

    • Zygmunt pisze:

     dlatego Ziemia ma płaszcz z materii

     ECCE HOMO

     https://pl.dreamstime.com/photos-images/stado.html

     • Margosia pisze:

      „dlatego Ziemia ma płaszcz z materii „
      ___
      Piękne fotki pięknych zwierząt 🙂
      Pomimo to nie odpowiedziałeś budzik na moje pytanie:
      Co to za „stwór” ta… „budowa teroidalna”
      I tylko mogę domyślać się,że albo:
      1. wiesz, ale nie powiesz 😀
      albo…
      2. co bardziej prawdopodobne… nie wiesz, dlatego nie powiesz.

      Bez względu jednak na to jaka by nie była Twoja odpowiedź, to chyba… ani w języku polskim, ani w żadnym innym nie istnieje takie określenie, w zamian za to istnieje określenie opisujące poniższy obrazek:

     • Zygmunt pisze:

      za to istnieje określenie opisujące poniższy obrazek:

      dlatego mam Was za dzieci ,bo dla Was 70- godzin wykładów / czasem i dla mnie nudnawych / powtórki /to dla Was jak sądzę katorga równoznaczna z groźbą popadnięcia w szaleństwo ….

      stąd tak mało mądrych ludzi na świecie , bo każdy chce gadać a nikt nie chce słuchać…
      wystarczy przejrzeć to forum ….

      tra lala tra lala
      motyl zawsze rację
      ma
      bo se lata …

      teroid to atom z kilkoma chmurkami elektronów dziecino ,ale to i tak Ci nic nie powie
      bo trzeba zacząć od A aby rozumieć G . M . R czy Z ….joziumiesz …

      ale i tak Cię
      kocham
      i wcale nie kłamię…..

     • Margosia pisze:

      „teroid to atom z kilkoma chmurkami elektronów dziecino”
      ___
      Skoro nie z-rozumiałeś za pierwszym razem, to powtórzę po raz kolejny:
      ~ ani w języku polskim, ani w żadnym innym nie istnieje takie określenie jak: „teroid”.
      Dlatego albo… nieświadomie… ośmieszasz swego protegowanego „dr. Woźnego”, albo… ośmieszasz sam siebie.
      Innej alternatywy nie ma… dziadku 😛

     • Zygmunt pisze:

      Skoro nie z-rozumiałeś za pierwszym razem, to powtórzę po raz kolejny:
      ~ ani w języku polskim, ani w żadnym innym nie istnieje takie określenie jak: „teroid”.

      no to pozostaje Ci się zwrócić do Juraska , bo on korzysta ze specjalnych źródeł informacji więc może Ci pomoże …o Boże ..wyszło może , pomoże i o Boże chroń tą dziewczynę ….

      wpierw zrozum Małgosiu jaką informację sprzedaję takimi słowami .dr,Woźny /Semjase Prometeusz
      a później szukaj hasła teroidy w wiki miki śpiki ….

      coś mi się widzi Małgosiu ,że
      wymagasz specjalnej troski
      bezpośredniego kontaktu
      ale przestrzegam
      gdy byłem szarpidrutem
      hasło brzmiało …wzmacniacze buczą
      dzi…….kwiczą , a my gramy…

      umiem czarować
      płeć przeciwną… to nie sztuka
      choć tutaj tego nie używam

     • Margosia pisze:

      „…coś mi się widzi Małgosiu ,że wymagasz specjalnej troski…”
      ___
      Już nie jeden raz pokazałeś budzik, a i… wciąż na nowo pokazujesz, że… „coś Ci się {u kogoś} widzi”
      Tyle że… nigdy – zgodnie ze stanem faktycznym – nie potrafisz właściwie określić co takiego Ci „się {u kogoś} widzi”, bo najczęściej… „widzi Ci się” jakieś… wykrzywione odbicie tego, co nosisz w sobie, a co nieustannie próbujesz projektować na innych.
      No, ale też… nie ma się czemu dziwić, bo jeśli ktoś – kto pozwala sobie na wpuszczanie w przestrzeń swego umysłu zainfekowanych, destrukcyjnych wzorców i programów – nie ma możliwości posługiwania się myśleniem świadomym i odpowiedzialnym, którego brak stanowi główny problem ludzkości i wiecznie będzie gonił w piętkę, przekonany, że… to co „mu się widzi”, to jedyna, prawdziwa rzeczywistość…

     • Margosia pisze:

      „dlatego mam Was za dzieci ,bo dla Was 70- godzin wykładów… jak sądzę katorga równoznaczna z groźbą popadnięcia w szaleństwo…”
      ___
      Nie jest już dla mnie nowością i zaskoczeniem fakt, że… Ty budzik ciągle coś/kogoś… „sądzisz” albo ciągle „coś Ci się widzi”… ha, ha, ha… 😀
      No, ale… w jednym przyznam Ci słuszność… za żadne skarby nie poświęciłabym nie tylko… „70- godzin”, ale nawet jednej godziny na coś, co oznaczałoby dla mnie „groźbę popadnięcia w szaleństwo…”
      Ty jednak… masz prawo robić co chcesz ze swoim życiem, wszak… „każdy pracuje na swoje jutro”, nawet wówczas, gdyby stanowiło to… „groźbę popadnięcia w szaleństwo”

   • Margosia pisze:

    „…Jak długo będziemy pionkami w Grze a nie Graczami”
    *
    „póki nie uwolnimy się z pod zasady GRUPOWEGO MYSLENIA charakteryzującej zachowania zwierząt stadnych…”

    ___
    – A czy nie uważasz budzik, że… niejaka „Lisa Renee” twierdząc m.in. że:

    podstawową ludzką potrzebą jest poczucie przynależności do kogoś lub czegoś
    nie nawołuje do stosowania „zasady charakteryzującej zachowania zwierząt stadnych”, które odczuwają.. „przynależność do kogoś lub czegoś” ?

    • Zygmunt pisze:

     – A czy nie uważasz budzik,

     budzik nie uważa …budzik budzi …
     a Lisa Renee
     również budzi…..

     puść na stado krów jednego drapieżnika , lub przypomnij sobie westerny ze spłoszonym stadem bizonów …zrozumiesz co to jest grupowe myślenie….

     w artykule który wstawiłem wcześniej jest ono dokładnie opisane jak go w negatywny sposób wykorzystywać , tylko trzeba umieć czytać ze zrozumieniem i nie mylić to pojęcie z potrzebą bliskości …

     amen
     mamen
     alleluja
     i wio do przodu
     jakem jezuita
     lub inna kobita
     w portkach
     i filcakach
     w niedzielę ……

   • dariamade pisze:

    Aha, czyli budzisz, ale odpowiedzialności za jakość tego budzenia brać nie chcesz? 🤔

    • Zygmunt pisze:

     Aha, czyli budzisz, ale odpowiedzialności za jakość tego budzenia brać nie chcesz?

     Dario

     racjonalistko z poziomu podstawowego ludzkiego rozumienia / choć sądzisz ,że jesteś indywidualistką wyrażasz ukryte pragnienia ogółu…..tylko że niekompletne ….

     jak mogę brać odpowiedzialność za to którą drogą zwierzę pójdzie jeśli nie trzymam go na postronku …

     mogę zaledwie apelować stosując przeróżne sztuczki /sztuczki czytaj : tematy / aby owo stworzenie Boże poziomem bliskie zwierzęcia wybrało właściwą drogę ….

     coś z tego rozumiesz
     czy echa piekła słyszysz …
     klecha -budzik odpowiada ….

  • Margosia pisze:

   „…jakie to bliskie zakłamanej historii…okłamywanie, zakłamywanie i dawanie nadziei ludziom oszukiwanym….
   teraz w białych włosach, często w białym odzieniu…bo biel to czystość…”

   ___
   Smutne to Maryś, ale nie mamy wpływu na działania innych, bo jak słusznie zauwazył budzik: każdy sam pracuje na swoje jutro…

   • Zygmunt pisze:

    wypuścił koronawirusa

    Przedstawia objawy choroby sierocej …albo…zawsze jest albo powstrzymuje parcie pęcherza …bojownik ,,,kilkadziesiąt kilo mięsa z kasą ….

    bo to co mnie podnieca
    to się nazywa kasa
    leci przez cały świat
    od bieguna do bieguna
    a potem lament ..gwałcą ..
    mordują …
    nawet fizjolog Ferdek
    by zrozumiał ,że chodzi
    o brak rozumu we łbach
    a budzik mędrcom zaserwuje info.
    uszkodzony Krzyż Witonowy
    brak ducha w narodzie i ogólnie
    na całym świecie ….
    tak nam ten pęd do wygody
    doopą wychodzi …

    wio koniku
    a jak się postarasz….
    jak błogo mi
    w filcakach …

 3. Zygmunt pisze:

  pomieszanie prawdy z blagą…

  oj Małgosiu …miałem Ci udowodnić że jeszcze korzystasz z nocnika ..ale mi przeszło …

  szkoda czasu …

  • Zygmunt pisze:

   Ashtar Sheran – W stronę piątego wymiaru

   Odważni wojownicy planety Ziemia. To jest Ashtar Sheran. Przychodzę dzisiaj, żeby się przedstawić i poinformować wszystkich, że oddziały są gotowe. Wszystkie oddziały Federacji Galaktycznej czekają na nowy etap. W tym momencie ważne jest, aby każde serce, każdy człowiek na tej planecie błyszczał; błyszczała miłość.

   Nadszedł czas, aby Miłość Bezwarunkowa została w pełni wykorzystana na tej planecie. Jeśli w danej chwili przyłapiesz się na osądzaniu, potępianiu tego, kto jest narażony na czyny, które popełnił od dłuższego czasu, poproś go o przebaczenie. Tak, bo nie masz prawa go osądzać. Nie masz prawa go potępiać. Nikt nie ma takiego prawa. Będzie zbierał dokładnie to, co zasadził. Więc nie będziecie sędziami. Po prostu bądź miłością. Po prostu bądźcie dobrymi żołnierzami. Po prostu bądźcie Filarami Światła, Wojownicy Światła.

   Nauczcie się zabijać uczucia niskiej wibracji w waszych sercach. Naucz się żyć bez nich. Naucz się ich unikać. Zrobimy duży krok. Będziemy pilnować wroga. Nie będzie miał gdzie uciekać. Wiemy, że wróg jest silny, ale nie potężny, ponieważ miłość jest największą bronią, która zostanie użyta; a przeciwko tej broni nie ma żadnej mocy.

   Będziemy walczyć, z sercami jasnymi, pełnymi miłości i pełnymi światła; i z pewnością ostatecznego zwycięstwa. Walka jest już wygrana. Zwycięstwo światła jest pewne, ale nie możemy się tu zatrzymać. Musimy stawić czoła tej bitwie, aby skutecznie oddać wygraną walkę. Miej dużo rozeznania we wszystkim, co widzisz lub słyszysz. Wiele zostanie powiedziane i zostanie zrobione, aby zepsuć nasze wysiłki, zdemoralizować nas. Nie możesz wejść do tej gry.

   Nie angażujcie się w konfrontację z nikim. Chrońcie się tak, jak wam kazano. Stój twardo i mocno. Nie atakujcie nikogo. Nie atakuj ustnie, fizycznie, nikogo. Każdy z was dokonał wyboru. Uszanujcie jego wybór. Będą walczyć, będą krzyczeć, będą cię obrażać, a ty będziesz stał w miejscu, tylko emanując światłem. To jest twoja funkcja: emanować światłem.

   Jeśli zareagujesz, wejdziesz do gry w tej walce i możesz stracić swoje saldo. Więc nie wdawaj się w kłótnie, w prowokacje. Ty wierzysz. Ty ufasz. Nie musisz nikomu tego udowadniać. Wiemy o tym. Nie musisz niczego udowadniać, nie musisz nikogo przekonywać. Te dusze, które są przyciągane do Światła, przyjdą do Światła. Reszta na pewno zostanie oddzielona od pszenicy.

   Cokolwiek widzisz, jest wyborem tej duszy. Bądźcie gotowi. To jest bitwa. Nikt nie zostanie zraniony fizycznie. Energetycznie wszyscy jesteście chronieni. Po prostu nie możesz być wstrząśnięty tym, z czym będziesz żył. Będą to intensywne dni, na przemian z dniami spokojnymi, tak aby wszystko szło zgodnie z planem.

   Nie zamierzamy przyspieszać tego procesu, aby wszystko działo się szybko i abyś mniej cierpiał. Wszystko odbędzie się zgodnie z planem i tak gładko, jak to możliwe. Przygotujcie swoje serca. Przygotujcie swoją broń. Ostatni odcinek nadszedł dla Zwycięstwa, dla ewolucji rasy ludzkiej i całkowitej ewolucji planety Gai.

   Ja, Asztar Szerran, Sananda i Michał Archanioł, stoję przed tym całym galaktycznym plutonem tutaj na tej planecie i razem rozkażemy wam dotrzeć do wrót Piątego Wymiaru.

   ========================================
   ========================================

   Archanioł Michał – Dusze, które powstaną

   Kochani! JESTEM

   Dzisiaj zamkniemy tę naszą małą podróż dotyczącą wiedzy o duszach. Następnie w ciągu ostatnich dwóch dni mówiłem o duszach, z tego miejsca na Ziemi mówiłem o fraktalach duszy, a dziś, aby zamknąć tę sprawę, muszę wyjaśnić, jak dusze z innych kul przybyły tutaj i tak dobrze się przystosowały. Skoro i ja powiedziałem, że każda dusza jest stworzona dla tej orbity. Więc dzisiaj to będzie tematem przewodnim.

   Każda kula, każda planeta, ma swoją własną fabrykę dusz. Tak więc te dusze są gotowe do chodzenia po tej kuli, po tej planecie, do znoszenia wszystkiego co dobre, wszystkiego co złe, wszystkich wyzwań, wszystkich przeszkód. W każdym razie, tak to się robi. W pewnym momencie swojej podróży dusza potrzebuje stroju, ponieważ nie jest on jeszcze subtelny, aż do tego stopnia, że jest tylko lekki. Więc ona potrzebuje ubrania, a ubrania są dokładnie, całkowicie dopasowane do tej kuli, do tej planety.

   To tak, jak powiedziałem, że możecie tu żyć w temperaturze od -50 do 50 stopni Celsjusza, w przybliżeniu. Zróbmy więc przejście na planetę Jowisz, która jest bardzo odległa od Słońca; temperatury są bardzo niskie. To ludzkie ubranie, które masz, nie przetrwałoby tam. Nie, mówię, że nie przetrwałoby to tak, że żyjesz tutaj, w bezpośrednim kontakcie ze środowiskiem. Mógłby przetrwać w inny sposób; nie ubranie czyste i proste, chodzenie po planecie bez żadnej ochrony. Ponieważ to ubranie zostało stworzone dla tej kuli. Bardzo dobrze. Ale czy to też jest ograniczenie? Czy to dla ciebie przeszkoda, żeby opuścić tę planetę i przejść przez inne? Powiedziałbym, że tak i nie.

   Zrozumcie to: planety ewoluują, a wiele dusz w wysokim stopniu ewolucji, jak na przykład na Piątej, są niezwykle niespokojnymi duszami. A potem ja lub robię uzupełnienie, które są niezwykle niespokojnymi duszami i ciałami. Więc tutaj nie mogę mówić o ludzkiej świadomości, będę mówił o duszy i świadomości, o jakiejkolwiek istocie Wszechświata.

   Tak więc dusze te, niezwykle niespokojne, mają jako swój bodziec prowokować dobro, pomagać tym, którzy tego potrzebują; ponieważ rozumieją trudność, która polega na wznoszeniu się, przeszły już przez to, przeszły już tę drogę i wiedzą, jak trudna jest ta ewolucja. Wyruszyli więc, aby nawigować po Wszechświecie i lądować na innych planetach; aby pomóc innym cywilizacjom rozwijać się, aby łatwiej przechodzić przez to wszystko, przez co przeszli. Więc w ten sposób, wracam do historii tej planety. Dlaczego na tej planecie jest tak wiele wyewoluowanych dusz? Zacznijmy więc od długiej drogi powrotnej, kiedy przybyły tu istoty z różnych kul, z różnych galaktyk, aby pomóc mieszkańcom tej planety w ewolucji.

   reszta

   https://tamar102a.blogspot.com/

   • Margosia pisze:

    „oj Małgosiu …miałem Ci udowodnić że jeszcze korzystasz z nocnika ..ale mi przeszło…”
    ___
    No i słusznie Marek 🙂
    Bo po pierwsze: nie interesują mnie Twoje „dowody”.
    A po drugie: musiałbyś zaprzeczyć słowom, które sam wklejasz:

    „…Nie atakujcie nikogo. Nie atakuj ustnie, fizycznie, nikogo. Każdy z was dokonał wyboru. Uszanujcie jego wybór…”

    Tak więc… cieszę się bardzo, że Ci „przeszło udowadnianie” i mam nadzieję, że będziesz pamiętał o tym, co sam wstawiasz na forum !

   • Margosia pisze:

    Ciekawy tekst budzik 🙂

    Pomijając już… tę całą cukierkowo-niuejdżową otoczkę o… „miłości, świetle, itp.”, można w nim zauważyć dość sporą ilość tzw. słów kluczy, które są używane m.in. w programach „mind control”, przemycając pod progiem świadomości słowa klucze

    Przypatrz się budzik tym wytłuszczonym przeze mnie słowom i odczuj w swym wnętrzu skojarzenia, jakie one w Tobie budzą:

    „Nauczcie się zabijać uczucia niskiej wibracji w waszych sercach…
    Będziemy pilnować wroga
    Wiemy, że <b.wróg jest silny…
    Będziemy walczyć… Walka jest już wygrana…
    Musimy stawić czoła tej bitwie, aby skutecznie oddać wygraną walkę
    Reszta na pewno zostanie oddzielona od pszenicy. ..
    To jest bitwa… Przygotujcie swoją broń
    …”

    No a ten kwiatek:

    „Archanioł Michał …
    Każda kula, każda planeta, ma swoją własną fabrykę dusz”
    , to już doprawdy parodia urągająca zdrowemu rozsądkowi 😛

    Jeśli nie oglądałeś budzik serialu sci-fi: „Caprica” wraz z „Battlestar Galactica” , to szczerze polecam, bo zapewne zdziwiłbyś się, gdybyś odnalazł w jednym z odcinków… (niestety nie pamiętam już w którym)… dokładnie takie same słowa:
    „Każda kula, każda planeta, ma swoją własną fabrykę dusz”, które ponoć… wypowiedział Twój protegowany: „Archanioł Michał” obecnie, a które pozostawiły echo w mym umyśle 😉 … po obejrzeniu jednego z odcinków „Caprici”, której pierwszy odcinek nakręcono… 22 stycznia 2010 roku„

    • Zygmunt pisze:

     22 stycznia 2010 roku„

     i Ty nadal nie rozumiesz Małgosiu co to znaczy budzić ,zamurowanych w materii , że mi takie rewelacje przed oczy serwujesz ….

     rzucaj wszelkie tematy przed oczy piszących w których jest jakiekolwiek napomknienie ,że jest coś poza tym na czym siedzą i że ręce nie służą wyłącznie do wyciągania po pieniądze…..

     ponoć dzięki manualnym czynnościom palcami
     inteligencja homo sapiens się rozwinęła ……
     lecz nie wiem czy u każdego równo ….

     a od tajnych kluczy to jest Aloś i Marysia
     co jakiś czas grypsują ….
     JA Sosna , ja sosna …dzięcioł odezwij się …..

     jam Ci tylko motylek ….

     • Margosia pisze:

      „i Ty nadal nie rozumiesz Małgosiu co to znaczy budzić ,zamurowanych w materii , że mi takie rewelacje przed oczy serwujesz …”
      ___
      Marek, no proszę Ciebie…

      To nie są żadne „rewelacje”
      Odszukałam na cda link do pierwszego odc. „Caprici”.
      Obejrzyj, a sam zobaczysz i usłyszysz słowa, które po 10-ciu latach serwuje jakiś tam… „Michał Anioł”.
      https://www.cda.pl/video/497156679
      *

      „…rzucaj wszelkie tematy przed oczy piszących w których jest jakiekolwiek napomknienie ,że jest coś poza tym na czym siedzą i że ręce nie służą wyłącznie do wyciągania po pieniądze…”
      ___
      Marek, nie jestem odpowiedzialna za Twoje wybory, podobnie jak Ty nie ponosisz odpowiedzialności za moje.
      Kiedy napisałeś słowa: każdy sam pracuje na swoje jutro miałam nadzieję, że w końcu… z-rozumiałeś tę prostą prawdę…

      Dlaczego propagujesz coś – do czego sam się nie stosujesz ??!
      M.in. napisałeś:

      …każdy we własnym tempie i na własnym poziomie świadomości zdobywa wyższą wiedzę… nie masz prawa nikogo osądzać. Nie masz prawa nikogo potępiać.
      Nikt nie ma takiego prawa…”

      Jeśli masz potrzebę… „rzucać przed oczy {czytających} i piszących jakiekolwiek napomknienia”, to dlaczego jednocześnie nie respektujesz tego, co propagujesz, nie uwzględniając faktu, że …każdy we własnym tempie i na własnym poziomie świadomości zdobywa wyższą wiedzę, a przy tym jeszcze nieustannie wszystkich „osądzasz i potępiasz„ ?!…

      Zdecyduj się może nareszcie… jakiego wilka chcesz w sobie karmić…

     • Margosia pisze:

      Maryś,przepuść proszę mój koment 🙂

     • Margosia pisze:

      Jeden z wilków jest zły.
      On jest gniewem, zazdrością, smutkiem, żalem, chciwością, pychą, użalaniem się nad sobą, poczuciem winy i niższości, kłamstwem, fałszywą dumą, pragnieniem dominacji i ego.

      – Drugi wilk jest dobry.
      On jest radością, pokojem, miłością, nadzieją, pokorą, uprzejmością, dobrocią, hojnością, prawdą, współczuciem i wiarą.

     • Zygmunt pisze:

      Jeden z wilków jest

      a drugi jest …
      a co ich łączy
      oba mają zęby
      i żywią się mięsem …
      Jak się zachowają
      gdy zobaczą owcę
      a będą przed obiadem ….

      kto myśli że czy to starego ,kulawego ślepego
      lub uśmiechniętego wilka można uznać za niegroźnego …

      niech wadzy ” konkretnie ” podskoczy …

      filozof Sedes z Ebonitu

     • Margosia pisze:

      „…kto myśli że… niech wadzy ” konkretnie ” podskoczy …”
      ___
      Ty akurat budzik… nie masz {ani} wadzy” 😀 ani nikomu innemu „konkretnie podskakiwać”, lecz masz postępować tak, jak Ci „kazano” 😀

      Wszak sam napisałeś:
      „Nie angażujcie się w konfrontację z nikim… tak, jak wam kazano”, w przeciwnym razie… „możesz stracić swoje saldo” 😛

     • Zygmunt pisze:

      lecz masz postępować tak, jak Ci „kazano” 😀

      no i jednak korzystasz jeszcze czasami z nocnika …

   • Dawid567 pisze:

    Marek, wstawiłem ten artykuł jako osobny artykuł,bo jest to najważniejszy artykuł od lat który kiedykolwiek czytałem.To jest coś nieprawdopodobnego!!!
    Natomiast bardzo mi się nie podoba to ,że cały czas atakujesz Małgosię, innych też, ale nie tak bardzo.Małgosia ma swoje poglądy , które bardzo szanuję. Należy okazywać szacunek wszystkim dyskutantom.Można się nie zgadzać się z czyimiś poglądami, ale nie wolno nikogo atakować personalnie!!!!.A Ty to stale niestety robisz!!!!

    • Zygmunt pisze:

     Marek, bardzo mi się nie podoba ….
     Małgosia ma swoje poglądy , które bardzo szanuję.

     to szanuj , a ja nie muszę / wszystkich jej wypowiedzi jak i wszystkich wypowiedzi pozostałych piszących szanować / ,bo wiem co wychodzi z szanowania nonsensów …

     Nadto gdybyś rozumiał słowo przenośnia i był częstszym gościem na tym forum tzn.
     zapoznawał się z treścią każdego wpisu / przepraszam za tą uwagę , ale odniosłem wrażenie że nie wszystkie przeglądasz / owo szanuj troszkę by Ci się ” rozmyło”….

     Ale cóż mi pouczać admina …wystarczy zamknąć drzwi i będziesz miał ład i porządek
     pełen serduszek i uśmiechów….

     ale to już było …parę lat temu …i dorobiliśmy się pandemii ….
     czy owego stanu rzeczy moje hasło „gatunek poniżej poziomu progu świadomości „, nie uzasadnia ???
     Jureczka nie bronisz …poziom jego analiz również atakuję …..

 4. Jurek pisze:

  Zygmunt.

  /Ja nie musze/

  Podawac kapci panu Woźnemu …,

  / a jak chcesz to sam mu je naloz jak onuce na buca moze za/

  …, to pogłaska Cię po głowie …a może da cukierka …..

  PS.

  Cukierki co Tobie smakuja a MORZE kto?s wcale zadnych nie lubi❓Po za tym nie wiem dlaczego wymuszasz jak ojciec narodu ZSRR dzis FR stawiajac sie w roli nauczyciela na tym blogu i polecania swoich bzdedow❓ A moze one komu?s sa tyle warte 1-den wrubel ❓ Skoro dr.Woznego kilkudziesietny wrecz moze ponad 50-ty raz wkleiles wyjatkowo wyslucham poczatek i zaraz skomentuje ile a moze nawet
  grama sierci od kota Ali nie bedzie to warte❓

  Staroobrzedcy starozytni chrzescijanie ktorzy byli i na terenach Polski ich biskupi ..,

  /jakich naszych narodow ? /

  …,obecnych ruskich bialorusinow to byl arcybiskup Sergiusz Ardomiejski.
  No i co z tego ❓Dalej klamie nawija jak najety kacap o prahistorycznym Slowianstwie ktore powstalo na wiedzy …,

  /SZOK 🤯❓Bo wiwine orla i zamienie okreslenia w czyny aby w zdaniu wystapily ASZ 4-ry ptaki❗/

  …,Wedyjskiej. Zygmunt on nawija jak Ty miesza-jac pieprz z dzemem swirujac i to bez jakichkolwiek argumentow ale za to gestykulacja rak RZE chrzescijanstwo przeksztalcilo sie chyba przy pomocy transeksualnych hormonow bez wrogosci do ludzi przesladowan itd.To wszystko sie zmienilo na poczatku 17 stego wieku kiedy na nasze tereny przyszlo greckie chrzescijanstwo tez nie chce itd.
  Wiec ja TERZ nie chce jelopa woznego glodnych kawalkow sluchac. Dziwie sie RZE nie podaje skad on czerpie swe jelopstwa zreszta to mnie nie interesuje.
  Nie tylko dr.Wozny ale i Ty Mukasku wiedz RZE mowiac cytujac Wedy sa niczym innym jak religijnymi wypierdami opakowanymi inaczej z ta roznica tylko np.w nich nie ma mowy o swiatyniach kosciolkach figurkach itp.bzdurkach dla bezmyslnych mas nie od teraz i nie od dzis❗Jeszcze inaczej bo bym zapomnial Wozny szarzuje nie first..,

  …,tajm…,👉

  …, akurat spiewa piosenke corka dziecioroba i moczy mordy wiadomo RZE jesli Ty lub towarzysz Wozny kazdy inny ktos?iowy jesli smeci nie o czym?s a np o pis-mach starozytnych musi sie liczyc z tym RZE kto?s moze go zapytac aby pokazal zalaczyl link jakie starozytne pis-ma na mysli ? Wiecej NISZ dwa razy pis-alem RZE :

  🤔Wiadomo pis-alem juz wiecej niz…,
  2 razy.🧻Historia nasza sklada sie z histori i przed histori.🧻Te pierwsza znamy a te druga udajemy ze znamy.A wszystko to co znamy czyli Biblie Grectwo wymyslne Zeusy POsejdony Ulissesy itp.Rzym-ianowych to sa basnie legendy nawet budowle nie pasuja w anegdoty urojen historycznych.
  Od 17 wieku mozna powiedziec ze co?s znamy i to przez mgielke”😪

  …,👉 urojeniami na podlozu kacapskiego propagatora o zabarwieniu Slowianie=Rosjanie Bracia zlewa-jac Bialorusinow Ukraincow ale nie w
  Rzeczpospolita a w kacapski hawnowoz naciaga jak Ty prymityw grajdolkowy swe kilka razy przezute ezoteryczne wizje halucynacyjne JUSZ jako jedna onuce na buca tworzac Slowianstwo Slowianszczyzne wraz z bracmi i siostrami a najlepiej od Wladywostoku po Lizbone z jednym carem co bedzie lepsze NIZ co❓
  Mukasku wiedziec powinienes lacznie z Woznym RZE Wedy to nic innego jak❓Wystarczy np.tylko Ty Mukasku za glupi do tego zeby sie zmiescilo w tam zakutym lbie❗

  Zacznij go sobie odkuwac no ale TSZY Ty jedyny wielce wszechmadry ojcze👉tylko GLUPKA Z SIEBIE ROBISZ pieszczotliwie powiedziawszy i reklame dla wielkiej 👉kacapi i wszechwiedzy lacznie z Twoimi komusza glupota nasiaknietymi klaunami dzis orzy pomocy internetu swe urojonka rozsiewajacy :

  Edda starsza – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Pieśni Eddy starszej to utwory mitologiczne oraz pieśni heroiczne; są one bogatym źródłem wiedzy 

  Pow.to dopiero wstep❗

  Slowianie ? Nigdzie …,

  /tzn. gdzie❓/

  …bo nigdzie nie ma o nich mowy bardzo dlugo❗Pozniej tzn.kiedy sobie kazdy odpowie a mozna trafic na gdy i bardzo pozno jest mowa ale o Lechitach❗

  Skad pochodza piesni i legendy pod tytulem Wedy ? A odpowiedz sobie Mukasku ciemniaszku glupio madry komuszy cwaniaczku z miodem w uchu bez rozumu TSZY mam
  pomoc ❓

  Edda starsza – Wikipedia, wolna encyklopedia

  Pieśni Eddy starszej to utwory mitologiczne oraz pieśni heroiczne; są one bogatym źródłem wiedzy ❓

  Połbogi pochodzenia ludzki-iow ktorzy uosabiali siłe duchow nie ale duchowa❗

  Brigi-owi lub starozytni Serbowie oni sa autorami mitologami tworcami WED i Balkanscy mnisi❗

  /Oficjalne smety dla ❓/

  Rygweda (sanskryt ऋग्वेद, trl. ṛgveda, ang. Rigveda) – jedna z…,

  /na bucu do raju/

  …, sanhit (zbiorów) …,

  /dla bezmyslnych palantow jedynie i paplajacy troche gownem troche sianem ale za to bezmyslnie jak od dawna kalkowaniem❗/

  …,wchodząca w skład wed, najstarszy zabytek literacki …,

  /RZADEN/

  …,indoaryjski, niejednolity treściowo i chronologicznie.

  Rigweda dal ognia gdzie kiedy i kto jak i co z mety przyklad-zik :

  W hymnach Rigwedy przywoływane jest w kontekście Bogów … kulcie jako takim(ogień ofiarny obecny przy każdym obrzędzie), Indra ze względu na swoje miejsce …

  Stary Testament ukazuje nam wiele przykładów zna- … przebóstwiony charakter…,

  Cer(b) eci wlasciwie Brigi-owi…,

  /nie ASZ tak za bardzo/

  …,starozytni sa tworcami Wed❗Jakie?s bzdury i jakie ile?s
  to setek lat i to przed wymyslnym panem Jezusem ? Z tych lisci palmowych po 100 latach popiol
  by wiatr rozwial.Mitologiczni Troja(ie)nowi w starym
  testamencie to Cer(b)eci ❗

  Wymyslna historia Frugiach Fryzach Frankach oni sa przynaleza do starych serbowDzisiejsza Dania wowczas Serbowie zwali Zeelandia Juttla❗

  /Meda ❓

  Wieś w Serbii, w Wojwodinie, w okręgu środkowobanackim, w gminie Žitište. W 2011 roku liczyła 838 mieszkańców albo…,

  …,F(p)ruska Gora ❓

  Pasmo niskich gór w północnej Serbii i we wschodniej Chorwacji. Należy do panońskich gór wyspowych. Pasmo Fruškiej gory rozciąga się z zachodu na wschód na południowym brzegu Dunaju, od okolic miasta Vukovar do ujścia Cisy do Dunaju

  …, i zaglebie Donieckie und w wiekszosci serbski narod byl to ❗

  Wymyslne Karoly Wielkie i nie tylko❗

  Europa skladala sie z ilu?s miast i krajow zwiazkowych Europy❗
  Rozciagala sie kiedy?s od calej Skandynawi po kraje Baltyku z wszystkini wyspami tam i dalej Wendland…,

  /  region historyczno-geograficzny w północnych Niemczech, obejmujący w przybliżeniu powiat Lüchow-Dannenberg w Dolnej Saksonii wraz z okolicami, aż do Pustaci Lüneburskiej/

  …,lezal miedzy Laba a Wisla od Uralu niektorzy twierdza RZE ASZ po Don do poludnia Alp i takze polwyspu
  Cherosonesus…,

  https://en.m.wikipedia.org/wiki/Chersonese

  …, Cimbriea po Ren-u ujscie do morza.Takze rejon tzw wymyslnych Frankow tez Serbowie tam panowali❗

  Wedy i Homosivieticus-owi specjalisci a jak wcinaja wciskaja KIT za GIT do okien dzis unijni medrcy lacznie z tym ktory wagon plus 500 ksiazek wiecej przeczytal tropiciel spiskow wszedzie widzi zydow hanysow hitlerowcow tylko nie wlasnego cienia glupoty sie szarzo geszacy zajmujacy sie wagonowym skladem przeladunku wlasnych urojonek do glow a co mnie pustoglowi pozbawieni odwagi uzywania wlasnego rozumu 🤣👈.❓ A kij im na droge.RZE tacy…,

  / Oj jaka szkoda.😪

  …,nie ma pelnej do wziecia❓MORZE co?s na zachete i z argumentem❗/

  https://naforum.zapodaj.net/e05e1350708f.jpg.html

  Miedzioryt naszyjnik wykonany z VI wieku pne z wizerunkiem królika🤔❗Co on przedstawiac❓Mukuska i jego fan(tast)ow❓ O BORZE NIE ❗
  Mukusku-owy aby nie czul sie gwozdziem programu telewidzu obudz sie albo z Kolbergiem po kraju wiec co?s do myslenia dla kogo?si tylko nie wiem dlaczego TSZY nie byloby lepiej przytakiwac biezacym wypocinom na tematy o niczym i wszystkim jednoczesnie sie narazac na miano zaplutego karla reakcji❓
  Co widzimy na zdieciu z 6 tego wieku przed wymyslna data o godnosci J. C. O przyczep…,

  a❗A MORZE to nie jezdzacy a fruwajacy Wiman …,

  /ki zajaca widok

  … pelen W(i)ed(z)-y❓jski

  …,e napedzajcy przez biegnacego zajaca ? Konkretkie zdiecie wiwam❓ik kolowy a pochodzi on z miasta NOICATTARO – Noicàttaro …,

  /Kościół Noicattaro, z dzwonnicą … Miasto jest także domem dla wielu barokowych kościołów, takich jak Chiesa del Carmine i Madonna /

  …,z Bar…,…,

  /i.❓ Serbskie miasto po drugiej stronie Adriatyku./

  …,i uwaga z najwazniejszym Serbskimi dawnymi narodowymi symbolami takimi jak:

  Lilje 3-SZY ❗

  Piec slonc.❗

  I❓ I co ma zajac wspolnego z Wielkanoca❓ASZ za DURZO ja na-pis-ac❗

  • Zygmunt pisze:

   Zazwyczaj jak chłop jest wku…ny , ale jeszcze panuje nad sobą
   to idzie rąbać drewno …..
   no i wyrąbałeś prawie że książkę , tylko że to kolejna składka z wiki miki ….

 5. Maria_st pisze:

  „Toroid
  Przejdź do nawigacji
  Przejdź do wyszukiwania
  Przykład toroidu o przekroju prostokątnym
  Klasyczny toroid – torus

  Toroid – bryła geometryczna w kształcie pierścienia. Powstaje poprzez obrót dowolnej figury geometrycznej (prostokąta, okręgu, trójkąta) dookoła osi leżącej poza tą figurą leżącej w płaszczyźnie danej figury.

  Jeśli obracaną figurą jest okrąg, wówczas powstała bryła nosi nazwę torusa.

  Podczas obrotu oś może ulegać zmianie co może spowodować utworzenie wielokrotnego toroidu.
  Zobacz też
  Zobacz hasło toroid w Wikisłowniku

  próbka toroidalna
  transformator toroidalny ”

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Toroid

 6. Maria_st pisze:

  „„Tajny referat Bermana, działacza komunistycznego, został wygłoszony w kwietniu 1945 r. na posiedzeniu Egzekutywy Komitetu Żydowskiego.
  W ścisłym planie i kilkudziesięciu zasadach urodzony w żydowskiej rodzinie Jakub Berman, przedstawił Żydom plan tego, jak mają działać, by zająć Polskę…

  Prezentowany tekst pochodzi z książki „O Narodowych Siłach Zbrojnych” płk. dypl. Stanisława Żochowskiego, byłego Szefa Sztabu Dowództwa Sił Zbrojnych.

  Polak, który wykradł i opublikował stenogram referatu Bermana, został skazany na karę śmierci, zmienioną w drodze łaski na karę dożywotniego więzienia.

  Żydzi mają okazję do ujęcia w swoje ręce całości życia państwowego w Polsce i rozszerzenia nad nim swojej kontroli. Nie pchać się na stanowiska reprezentacyjne.
  W ministerstwach i urzędach tworzyć tzw. drugi garnitur. Przyjmować polskie nazwiska. Zatajać swoje żydowskie pochodzenie.

  Wytwarzać i szerzyć wśród społeczeństwa opinie i utwierdzić go w przekonaniu, że rządzą wysunięci na czoło Polacy, a Żydzi nie odgrywają w państwie żadnej roli.

  Celem urabiania opinii i światopoglądu narodu polskiego w pożądanym dla nas kierunku, w rękach naszych musi się znaleźć w pierwszym rzędzie propaganda z jej najważniejszymi działami – prasą, filmem, radiem.

  W wojsku obsadzać stanowiska polityczne, społeczne, gospodarcze, wywiad. Mocno utwierdzać się w gospodarce narodowej.

  W ministerstwach na plan pierwszy przy obsadzaniu Żydami wysuwać należy: Ministerstwo Spraw Zagranicznych, Skarbu, Przemysłu, Handlu Zagranicznego, Sprawiedliwości. Z instytucji centralnych – centrale handlowe, spółdzielczość.

  W ramach inicjatywy prywatnej utrzymać w okresie przejściowym silną pozycję w dziedzinie handlu. W partii zastosować podobną metodę – siedzieć za plecami Polaków, lecz wszystkim kierować.

  Osiedlanie się Żydów powinno być przeprowadzone z pewnym planem i korzyścią dla społeczeństwa żydowskiego. Moim zdaniem, należy osiadać w większych skupiskach, jak: Warszawa, Kraków; w centrum życia gospodarczego i handlowego: Katowice, Wrocław, Szczecin, Gdańsk, Gdynia, Łódź, Bielsko.

  Należy również tworzyć typowe ośrodki przemysłowe i rolnicze, głównie na ziemiach odzyskanych, nie poprzestając na Wałbrzychu i Rychbachu – (obecnie Dzierżoniów). W tych ośrodkach możemy przystosować przyszłe kadry nasze w tych zawodach, z którymi bylibyśmy słabo obeznani.

  Uznać antysemityzm za zdradę główną i tępić go na każdym kroku.

  Jeżeli stwierdza się, że jakiś Polak jest antysemitą, natychmiast go zlikwidować przy pomocy władz bezpieczeństwa lub bojówek PPR jako faszystę, nie wyjaśniając organom wykonawczym sedna sprawy.

  Żydzi muszą pracować dla swego zwycięstwa, pracując jednocześnie nad zwycięstwem i gruntowaniem komunizmu w świecie, bo tylko wtedy i przy takim ustroju naród żydowski osiągnie najwyższą pomyślność i zabezpieczy sobie najsilniejszą pozycję.

  Są niewielkie widoki na to, by doszło do wojny. Jeśli Ameryka zacznie się szybko socjalizować, to tą drogą, mniejszych lub większych wstrząsów wewnętrznych i tam musi zapanować komunizm. Wtedy reakcja żydowska, która dziś trzyma z reakcją międzynarodową, zdradzi ją i uzna, że rację mieli Żydzi stojący po drugiej stronie barykady.

  Podobny przypadek współdziałania Żydów całego świata, wyznających dwie różne koncepcje ustrojowe – komunizm i kapitalizm – zaistniał w ostatniej wojnie. Dwa największe mocarstwa światowe, całkowicie kontrolowane przez Żydów i będące pod ich wielkim wpływem, podały sobie ręce.

  Trud Żydów pracujących wokół Roosevelta doprowadził do tego, że USA wspólnie z ZSRR wystąpiły zbrojnie do walki przeciwko Europie Środkowej, gdzie była kolebka nowej idei, opartej na nienawiści do Żydów. Zrobili to Żydzi, gdyż wiedzieli, że w przypadku zwycięstwa Osi, a głównie hitlerowskich Niemiec, które doskonale przejrzały plany polityki żydowskiej, niebezpieczeństwo rasizmu stanie się w USA faktem i Żydzi znikną z powierzchni świata.

  Dlatego też Żydzi sowieccy poświęcili dla tego celu krew narodu rosyjskiego, a Żydzi amerykańscy zaangażowali swoje kapitały.

  Należy się liczyć z dalszym napływem Żydów do Polski, ponieważ na terenie Rosji jest jeszcze dużo Żydów.

  Przed wkroczeniem Niemców, w poszczególnych miastach ZSRR było kilka skupisk Żydów polskich: Charków – 36 200, Kijów – 17 800, Moskwa – 53 000, Leningrad – 61 000, w zachodnich republikach 184 730.

  Żydzi skupieni w tych ośrodkach to przeważnie inteligencja żydowska, dawne kupiectwo żydowskie. Element ten jest obecnie szkolony w ZSRR. Są to kadry budowniczych Polski – tzn. zgodnie z projektem Politbiura – fachowcy ci obsadzać będą najważniejsze dziedziny życia w Polsce, a ogół Żydów będzie rozlokowany głównie w centrach kraju.

  Stara polityka żydowska zawiodła. Obecnie przyjęliśmy nową, zespalającą cele narodu żydowskiego z polityką ZSRR. Podstawową zasadą tej polityki jest stworzenie aparatu rządzącego, złożonego z przedstawicieli ludności żydowskiej w Polsce.

  Każdy Żyd musi mieć świadomość, że ZSRR jest wielkim przyjacielem i protektorem narodu żydowskiego, że jakkolwiek liczba Żydów w stosunku do stanu przedwojennego uległa olbrzymiemu spadkowi, to jednak dzisiejsi Żydzi wykazują większą solidarność. Każdy Żyd musi mieć wpojone to przekonanie, że obok niego działają wszyscy inni, owiani tym samym duchem prowadzącym do wspólnego celu.

  Kwestia żydowska jeszcze jakiś czas będzie zajmowała umysły Polaków, lecz ulegnie to zmianie na naszą korzyść, gdy zdołamy wychować chociaż ze dwa pokolenia polskie.

  Według danych wojewódzkiego Komitetu Żydowskiego na terenie Śląska Górnego i Dolnego jest obecnie ponad 40 000 Żydów. Około 15 000 Żydów ma być zatrudnionych w osadnictwie. Powiat Rychbach (Dzierżoniów) i Nysa są przewidziane do tych celów. Akcja osadnicza jest finansowana z żydowskich funduszy zagranicznych i państwowych.

  Żydzi celowo tworzą nową, choć chwilowo nieznaczną koncentrację elementu żydowskiego, kładąc podwalinę pod zawód rolnika i robotników przemysłowych.

  Jest to budowanie podłoża szerszych celów politycznych…”

  NIE NIE NIE
  NIech myśl ta PADNIE

  https://nnka.wordpress.com/2013/03/11/przemyslenia-marii_st/
  temat powraca jak bumerang

  • dariamade pisze:

   Można powiedzieć, że to już było.

  • Zygmunt pisze:

   https://nnka.wordpress.com/2013/03/11/przemyslenia-marii_st/

   Piękny wpis ..pełen żaru i refleksji i co Ci z tego Marysiu zostało …wycofanie się z emocji ..intelektualna analiza …no może nie do końca bo piszesz……

   NIE NIE NIE
   NIech myśl ta PADNIE….!!!

   tylko jak się ten apel ma do Twych obecnych stwierdzeń …Jestem tutaj dla ŻARTU to GRA ,to ZABAWA …

   Odnoszę wrażenie ,że to co traktujesz w sobie jako wzrost – rozwój…. jest zwykłym wycofaniem się .. konsekwencją braku odpowiedzi na szereg pytań ….

   czy nie przyszło Ci nigdy do głowy ,że możesz mieć żydowskie korzenie tylko nie koniecznie po mieczu czy kądzieli , a jako korzenie Twej duszy… .

   wiadomo trzeba wpierw wiedzieć ,że dusza istnieje i czego to pojęcie dotyczy ….

   Nie traktuj tej sugestii jako coś nietaktownego z mej strony …Osobiście do narodu żydowskiego /nie do jego zaplecza chazarskiego/ odczuwam sympatię ..do ich muzyki ,pieśni i jeśli to jest prawdą do niesienia pomocy swoim współplemieńcom …

   ktoś by mógł pomyśleć budzik wreszcie totalnie ” dał doopy ” wyraża sympatię do Żydów , a w rządzie ich tylu zakamuflowanych i tak paskudnie działają …

   Napisałem powyżej ..nie mylę sympatii do narodu i jego kultury z jego odłamem ,żydowską chazarią , no ale życie pokazuje ,że jak dasz mały powód , a jesteś niewygodny ,to zaraz z tego skorzystają i Ci łeb utną ….
   a zarzut że zabili Jezusa Chrystusa , to już mówi że budzik zidiociał totalnie ,bo przecież wciąż nawija o Świadomości Chrystusowej ….

   Przypomniało mi się w tej chwili ..jak za czasów mej młodości …jeden pan opowiadający w TV bajki dla dzieci na dobranoc / aby usypiały ,a nie się budziły ..co ja czynię /powiedział zmęczony swym durnym zadaniem na zakończenie i poszło to nieopatrznie w eter …
   a teraz kochane dzieci pocałujcie mnie w d…ę ….

   historia się lubi powtarzać jak mówi przysłowie
   biedaka od bajek zdjęli z anteny…

   • Maria_st pisze:

    duch nie ma przynależności do żadnej nacji ziemskiej…
    dlaczego akurat o tej nacji piszę ?
    prawdopodobnie dostrzegam wiecej niż Ty z jakiegos powodu , może takiego iz jestem świadomym graczem i wiem co zakłóca wyjście z GRY
    Oczywiście niekoniecznie jest to prawidłowe spojrzenie, odbiór widzenia
    I po co się tłumaczysz odnośnie tej nacji ?
    Ja tylko opisuję to co odbieram a ponieważ większość z tego co widzę po przez sny, wizje czy realu sie sprawdziło coś w tym więc jest .
    I wcale nie jestem czy nie czuję się kims wyjatkowym z tego powodu….po prostu uważam że pisząc o tym na blogu mam nadzieję że piszą tu osoby z odpowiednim zrozumieniem .
    Ostatnio czytam nt reinkarnacji i w tym znalazłam kolejne potwierdzenie mojego doswiadczenia ……po którym czułam silna tęsknotę ….
    Marku Ty często opierasz swoje zrozumienie na podstawie tego co piszą inni i czego zweryfikować nie można a może zacznij analizować własne doświadczenia i wyciagac wnioski, może wtedy nie będziesz sie czepiał innych narzucając Im swój punkt widzenia…
    To i tak jest TAM nieistotne……jeśli nie poznamy SIEBIE…

    • Zygmunt pisze:

     To i tak jest TAM nieistotne……jeśli nie poznamy SIEBIE…

     że nieistotne zgoda …tylko że …STĄD TAM jak i w drugą stronę droga trwa miliony lat

     a Ty jak to odbieram już w obecnej chwili wyrażasz niepokój o chwilę obecną pisząc …choć nazywasz to GRĄ…

     NIE NIE NIE
     NIech myśl ta PADNIE….!!!

     —————————————————-

     Ja wyjątkowy ….nie rozśmieszaj mnie …jestem głupi jak but z lewej nogi …różnię się od bliźnich tylko tym że wiem o tym i się do tego przyznaję ….zaś bliźni od paru lat to sami mistrzowie….

     chcesz stać przy swoim to stój….
     jestem świadomym graczem i wiem co zakłóca wyjście z GRY

     ja wiem co jest moim zadaniem …

     Wasza misja, gdy się urodziliście, jest waszą indywidualną misją, od was zależy, czy będziecie ją wypełniać w sposób, który nie należy do nikogo innego

     .https://nnka.wordpress.com/2020/07/12/archaniol-michal-dusze-ktore-sie-wzniosa/comment-page-1/#comment-252419

     no i to tyle z mej strony Marysiu
     w temacie racja , brak racji …
     ja wiem ,że mimo wszelkich
     różnorodnych spojrzeń
     liczy się właściwy kierunek
     bo pojęcie de ewolucji
     depopulacji
     może dotknąć całego gatunku
     aż po jego unicestwienie
     a wtedy jesteś pewna ,że usuniesz
     blokadę uniemożliwiającą wyjście z GRY ?

     • Margosia pisze:

      „I po co się tłumaczysz… ?”
      ___
      Nie widzisz Maryś , że budzik ‚tłumaczy się’ jedynie po to by wykazać swoją wyższość ‚zrozumienia’ i wykazania, że… „wie więcej” niż inni ?
      * **

      „Marku Ty często opierasz swoje zrozumienie na podstawie tego co piszą inni i czego zweryfikować nie można a może zacznij analizować własne doświadczenia i wyciagac wnioski, może wtedy nie będziesz sie czepiał innych narzucając Im swój punkt widzenia…”
      *
      „… w temacie racja , brak racji … ja wiem „

      ___
      Jak widzisz Maryś… w przypadku budzika… taka rada nie odniesie żadnego skutku! 😛 ponieważ on… „w temacie racja , brak racji {zawsze stwierdza:} ja wiem „ nie uznając punktu widzenia i stanu z-rozumienia żadnych innych – ponad swój własny !
      Co jak widać po jego wpisach… jest powodem braku umiejętności prowadzenia przez niego jakiejkolwiek konstruktywnej dyskusji z uwzględnieniem zdania innych, których zalicza w poczet członków… „gatunku pod progiem świadomości przyobleczonych w makijaż”.

      Dla budzika więc… próżne są jakiekolwiek tłumaczenia, ponieważ budzik wykazuje cechy klasyczne dla egocentrycznego sobka, przesadnie zajmującego się własną osobą, własnymi przeżyciami oraz przeceniającego siebie przy jednoczesnym… niedocenianiu i nieuwzględnianiu punktu widzenia innych osób…, a to są klasyczne cechy samoluba i egoisty, który na domiar… wykazuje cechy hipokryty, bo co innego głosi, a co innego robi i jasno widać, że jego zachowanie na forum przeczy temu, jakie głosi przekonania !!

      – Jakie są cechy hipokryzji oraz jakie są jej oznaki z punktu widzenia psychologii ?

      Otóż… taka osoba zawsze stawia siebie powyżej innych osób i przedstawia sama siebie jako nieomylną i cnotliwą, natomiast innym wytyka błędy oraz brak rozeznania, z-rozumienia i niewiedzę.

      „…Hipokryta często mówi, że robi i uważa co innego, a jego czyny… świadczą o czymś przeciwnym.
      Według badań, które przeprowadzono na Uniwersytecie w Yale to właśnie fakt, że hipokryta niesłusznie przedstawia siebie w lepszym świetle najbardziej nas denerwuje i to właśnie za to nie lubimy hipokryzji…

      Hipokryta to często osoba, która nie potrafi przyznać się do winy, a nawet jeżeli zostanie przyłapany na tym, że mija się z prawdą – nie przyzna się do tego 😀
      Hipokryta nie przyzna się również do swojej niewiedzy, nawet jeżeli ktoś ją udowodni.
      Co więcej, gdy ktoś odkryje sprzeczności w postępowaniu hipokryty ten będzie znajdował argumenty i wymyślał kolejne usprawiedliwienia swojego zachowania
      .
      Nawet w takich sytuacjach hipokryta nie stara się naprawić swojego postępowania, a osobę, która podważa jego opinię traktuje protekcjonalnie… 😀

      Oprócz tego, że hipokryta nie przestrzega zasad, które głosi, bardzo często krytykuje on inne osoby i poucza je odnośnie tych zasad.
      Zdarza się, że taka osoba ocenia innych za to, że żyją w określony sposób albo postępują w taki, a nie inny sposób, a w rzeczywistości sama postępuje dokładnie tak samo.
      Co ważne, w takich sytuacjach hipokrycie nie chodzi o to, żeby kogoś zdenerwować albo oczernić, ale żeby przedstawić siebie jako kogoś lepszego.”

      – Czyż to, co powyżej… nie przedstawia czystego i klarownego obrazu naszego… Marka v. Zygmunta v. budzika ?

     • Maria_st pisze:

      a Ty jak to odbieram już w obecnej chwili wyrażasz niepokój o chwilę obecną pisząc …choć nazywasz to GRĄ…”

      właśnie dlatego…..

      „blokadę uniemożliwiającą wyjście z GRY ? ”

      no i Marek widać jak czytasz wypowiedzi innych osób….pisałam o wyjściu….ale Ty NIC dalej nie pojmujesz choć COŚ tam świta

     • Zygmunt pisze:

      ale Ty NIC dalej nie pojmujesz choć COŚ tam świta

      a Ty jesteś Marysiu pewna ,że swymi zdawkowymi stwierdzeniami wyrażasz czytelnie to co myślisz…

      przyganiał kozioł garncowi….

     • Zygmunt pisze:

      Czyż to, co powyżej… nie przedstawia czystego i klarownego obrazu naszego… Marka v. Zygmunta v. budzika ?

      Cały Twój wywód Małgosiu mógłby być zaliczony do profesjonalnego wykreślenia rysu
      psychologicznego drugiego człowieka ….

      tylko ,że pomijając to co wielokrotnie na różne sposoby tutaj pisałem …..

      nie rozśmieszaj mnie …jestem głupi jak but z lewej nogi …różnię się od bliźnich tylko tym że wiem o tym i się do tego przyznaję ….zaś bliźni od paru lat to sami mistrzowie herezji ….stąd powiedzenie w kosmosie ..poziom heretyków….

      Twój wpis można porównać do sejmowej pyskówki która partia większe gó..o szykuje….
      niestety nie do analizy…..

      a ja w swej głupocie chociaż azymut odzyskałem
      ale co to tłumaczyć mędrcom ..od sprzeczek sejmowych
      dlatego tylko szturcham sugerując…obudź się w Jedności
      nie siedź w rozumie co akcentuję obraźliwym dla
      z przerostem EGO stwierdzeniem dzieciaku
      aby stan poirytowania wyrwał ich z bezmyślności …

      a tak w ogóle to Was kocham
      bo jak nie kochać dzieci
      byle nie mordowały ……
      a na to się szykują ….

     • Zygmunt pisze:

      choć nazywasz to GRĄ…”

      właśnie dlatego…..

      „blokadę uniemożliwiającą wyjście z GRY ? ”

      Czasem mam wyobrażenie jakby samo Źródło Wszechrzeczy przejawiło się w ludzkim ciele , /oczywiście to żart / ….

      gdy czytam Twe posty Marysiu i odbieram presję Twej pewności swych przekonań wynikających ze spełniających się treści Twoich snów…

      ale wciąż po głowie chodzi mi jedna wątpliwość ….

      tak daleka droga między , Źródłem Wszechrzeczy a ludzkim rozumem ..po drodze tyle w niej podstacji …z racji potencjału energii źródłowej …..

      ta wątpliwość dotycz z jakiej podstacji …/ bo Ziemia została zorganizowana jako to czym jest wraz z nami / więc z jakiego poziomu jest Twa pewność…..

      Niech będzie że z wysokiego …ale dlaczego o wyższych uczuciach nic nie mówisz tylko o tym że wiesz że gra toczy się o blokadę …

      A może coś powiesz dlaczego ona istnieje ….

      budzik

 7. Jurek pisze:

  https://historiamniejznanaizapomniana.wordpress.com/2015/06/07/serboluzyczanie-dawniej-i-dzis/

  Nazwa Serbowie jest.. ,

  /Durniow nie sieja sami sie rodza❗I zaczal jaki?s debil wyksztakciuchowy walic o/

  …, spokrewni…,

  /eniach/

  …,ona z polskim słowem pasierb (staropolski pasierb, pasierzb, pasirzb od prasłowiańskiego *pa-sṝbъ, od sṝbъ) ioznaczało“prawowity potomek-dziedzic, pełnoprawny członek rodu”.

  /co za bzdury❓Typowe dla dewoty typu:

  🤔Atlantyda w Polsce🤣/

  …, W znaczeniu “syn nieprawowity, urodzony z nałożnicy,

  Pojecie Slowianie po raz pierwszy wspomnial arabski historyk o godnosci Hadim ktory Macedonie mial na mysli ale w calkiem innym i blednym kontekstcie.Z kolei wymyslny Konstanty Porphyrogenitus …,👉

  /de … 393 („ Eksterminacja ludności słowiańskiej, chociaż z pewnością nie tak pełna, jak ją opisał Konstantyn …/

  …,👉pis-al „SCLAVI SIVI ABARI” ktory TERZ RZE Slowian okreslano ludem Hunow „AVARI SIVI HUNNI” takze rownolegle slowianskimi formacja bitewna.Krotko.W rzeczywistosci pojecie Slowianie powstalo po 1600 roku❗ To kim byli „Avari sivi Hunowi”❓To byla serbska formacja bitewna ktora byla znana w calej Europie i po za nia nie jako jaka?s wedrowna grupa a obronna imperium serbskiego i rodzin serbskich krolewskich❗Pan Dionysius Periegetes…,

  /Strabon mówił, że nie wiadomo co jest na wschód od Łaby, a wymienił Lugiów, … Chorwacki, Slowenski, aby zrozumieć z kim powinnismy trzymac sztame!! … czyli huński (Hunowie pierwotnie zwani byli Funami,/

  …,Periegetes-owy wspomnial pisemnie 2-stulecia jak-o „QUNOI’ rowniez pan Claudiusz Ptolomeusz o „CHUNI”-iowych miedzy Bastanem i Roxolanen ale nie mial na mysli gdzies rejon stepow azjatyckich a mial konkretnie na mysli ujscie rzeki Dunaju❗Z kolei pan Aethicusa z Istrii (Aethicus Ister), który jakoby przemierzył wszystkie

  kraje i wyspy ziemskie wzdłuż i wszerz od dalekich Indii po Słupy H era-
  klesa i od najgorętszej A fryki po ultim a Thule, a także dotarł do gór,
  za którym i wielki Aleksander uwięził 22 groźne ludy, które przed koń-
  cem świata i na jego zapowiedź srożyć się będą nad ludzkością.
  Aethi…,👉

  /przy okazji dowiadujem y się, że autor dlatego tak się na-

  zywa, gdyż „od niego wzięła początek filozofia etyka”) m iał być zdaniem
  źródła Scytą wysokiego rodu i żyć w Istrii (Aethicus Histriae regione
  sofista claruit). Aczkolwiek po krótkim okresie względnego zaufania do
  danych „Kosm ografii”, już wkrótce po/

  …,👉cus w roku 3 setnym po J.C.tych w/w serbska formacje bitewna nazwal „Chugnos”-ami❗
  To samo okreslenie KARZDY🤣WHO❓ znajdzie okreslenie Chugnos-owych na polnocy Europy u Fryzow a pan Cyrillo…,👉

  /nas, dyakon, autor trzech …/

  👉…,owy syryjski poeta w 4 tym wieku A.C. wspomina o napadzie Hunow-ych 395-396 w Syri TERZ pan Pa(wel)ulus Dia..,

  https://pl.qwe.wiki/wiki/Origo_Gentis_Langobardorum

  …,konus-owy w histori ❓👉..,

  /Origin of plemienia/

  …, Longobardów RZE Hunowie napadli Venetien i RZE jego dziadel w roku 610 spotkal TESZ w pozniejszej Kroacji i na Wegrach❗
  Np.angielski pis-arz koscielny pan Be…,

  /Wielebny lub Czcigodny (ok. 673-735) – benedyktyn angielski; pisarz i historyk Kościoła, zwany ojcem historii …/

  …,da znal Hunow jako sasiadow w Dani Saksoni Rugi. A pan Widu…,👉

  / (wódz saski) – Wikipedia, wolna encyklopedia. W 782 roku Widukind ponownie był w Danii, podczas gdy wielu wielmożów saskich brało udział w spotkaniu z Karolem w Paderborn/

  👉…,kind w 10 tym wieku pisal o Hunach jako sojusznikach SORBOW❗Wiadomo Sorben=Serbowi❗A inny jeszcze kto?s-iowy z bylej Jugoslawi z rejonu Karnten pis-al RZE HEWI-owi=Hunowi-e mieszkaja TERZ w dolnej Woldze i nad Don-em❗Jak nikomu na blogu jest niewiadome…,

  /priorytety inne maja wiadomo jakie/

  …,i fakt-cikiem jest to RZE of.historia nie zna krola Hunow pana Attila-owego ktory od roku 800-850 Wegr…,

  https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Attyla

  …,ami rzadzil…,

  ujednoliconej Węgrzy wodzą Árpád (według tradycji potomkiem Attila) rozliczane w Basenie Karpackim począwszy 895. Według teorii ugrofiński , że pochodzi od starożytnego uralskich -speaking populacji, która dawniej zamieszkiwali zalesionej…,

  …, ktory prowadzil wojny z krolami balkanskimi z krokem Politslav-em i Sebislav-em tylko RZE wowczas nie bylo zadnego kraju o godnosci Wegry a nie dosc tego to szwedzkie kroniki bajkuja TERZ RZE pan Attyla Szwecja rzadzil co sie sprowadza i klamstwem jest podobnie jak z Wegrami RZE w tym czasie pan Attyla-owy a jak wiem?y miedzy 8-dmym a 6-stym wiekiem nie bylo tych panstw Szwecji Wegier.Dobrze byloby aby kto?s z czytelnikow wyjasnil na blogu skad sie wziela nazwa Awari co jest jakby przepustka aby historia nie tylko Slowian bo i wielu innych wymyslnych narodow Europy zreszta a skad ja TSZY kto?s inny z czytelnikow a zapewne maja inne prioretytowe tematy tak ze narazie selawi bo po co mam kark i niech sobie ale DURZO a ile o a pozniej czepia sie jaki?s mlot i wybudza swymi woznymi a nawet wymusza wcina swoje a zdrowia tylko zyczyc i pomyslnosci w roznosciach.Jeszcze jak to bylo z panem Jezusem ? Kiedy?s ja pisac wyjasniac ale na prozno jak groch ale priorytety sie licza co nie mozna lekce⚖wazyc.

 8. Maria_st pisze:

  „Dokładnie i szczegółowo zaczęła opisywać, co działo się z nią, gdy jako Ludżi Dewi zaczęła umierać podczas porodu.

  Śmierć nie następuje tak szybko, jak to się ludziom wydaje. Najdłużej pozostaje zmysł powonienia. Nie chciałam umierać. Bez przerwy modliłam się do Kriszny i powtarzałam mantrę, aby pozostać na Ziemi. I był to mój wielki błąd, bo gdyby nie moje prośby, z pewnością podczas następnych narodzin nie pamiętałabym swojego wcześniejszego wcielenia.
  Leżałam w szpitalu i wiedziałam, że muszę umrzeć, ale wciąż kurczowo trzymałam się życia. Byłam cały czas świadoma tego, że przestaje bić moje serce. I nagle poczułam się wolna i nieskończenie pomniejszona. Czułam się, niczym punkt w przestrzeni. A jednocześnie był we mnie cały wszechświat. Otoczyły mnie istoty, które znałam i kochałam. Wszystko było jednością. Myślę, że gdyby tu, na ziemi, ludzie zrozumieli, jak bardzo jesteśmy ze sobą połączeni, to nie robiliby sobie nawzajem krzywdy. Po śmierci bowiem uświadamiamy sobie związki, których nie dostrzegaliśmy podczas życia.
  Wiedziałam, że jest tam źródło nieskończonego dobra, niczym centralne słońce, którego nie widziałam, ale czułam, że istnieje. Nie byłam gotowa na połączenie z tym światłem, musiałam wracać na ziemię, aby dalej się uczyć. Mój rozwój nie był dokończony, taki bowiem jest sens wędrówki dusz, taki jest sens istnienia świata. Pamiętam wstąpienie w łono mojej matki, i potworny ból narodzin. Wiem, że kiedy znowu umrę, wrócę do tego cudownego światła. Nie boję się śmierci, bo ona nie istnieje…

  A oto fragment jej wizji świata, wizji kobiety, która pamięta swój pobyt w zaświatach.

  Na Ziemię powraca się do tego, kogo się kocha. Ludzie jednak bardzo często nienawidzą, a jest to wielki błąd. Od nienawiści się nie ucieknie, nie można uniknąć problemu, który mamy przed sobą. Zarówno szczęście jak i nieszczęście spotykają się ponownie. Nienawiść w zasadzie nie istnieje. Jest to raczej brak miłości, pustka oczekująca wypełnienia. Najlepszym sposobem niesienia pomocy innym miłość.
  Człowiek powinien zrozumieć, że otaczają go miliardy istot. Życie jest w kamieniu, w ziemi, w roślinie. Jest to pewien rodzaj drzemki, półsnu. Nieświadome życie, związana energia. Kamień nie wie, co robi – może jedynie ulegać pewnym przeobrażeniom. Roślina zaczyna bardzo, bardzo mgliście pojmować. Zwierzę pojmuje bez możliwości zrozumienia związków. Człowiek rozumie, zdaje sobie sprawę ze związków i może na nie wpływać. Potrafi myśleć, zadawać pytania i udzielać na nie odpowiedzi. Wciąż jednak nie rozumie własnej jaźni, istoty swojego istnienia. Ludzie zachodu zagubili się w pogoni za pieniędzmi, za które chcą kupić szczęście i miłość. Chcą za wszystko płacić nie wiedząc, że raj noszą w sobie. Odrzucają duchowość z pogardą i obojętnością. Jest to bardzo smutne i godne ubolewania. ”

  więcej TU :

  https://www.nautilus.org.pl/artykuly,3921,wirtualne-spotkanie-zespolu-projektu-reguly-gry-o-historiach.html

 9. Zygmunt pisze:

  I nagle poczułam się wolna i nieskończenie pomniejszona.

  kto nie pozna budowy wszechświata objaśnionej budową atomów i wynikającej z tego innej jakości podstawowych jego przestrzeni ten będzie wciąż wchłaniał w siebie obrazki bez konkretnego objaśnienia nieskończenie pomniejszona

  Wciąż jednak nie rozumie własnej jaźni, istoty swojego istnienia. Ludzie zachodu zagubili się w pogoni za pieniędzmi, za które chcą kupić szczęście i miłość. Chcą za wszystko płacić nie wiedząc, że raj noszą w sobie.

  RAJ innym słowy odczuwanie jedności ze wszystkim co istnieje

  tylko że, rozumie to tylko ten który tego stanu w sobie dotknął…a skąd on zaistniał ????? …

  Pasmo Świadomości Chrystusowej które owo odczuwanie w sobie niesie podzieliło się na Kristosa i Sophię / jak komuś te imiona nie pasują niech czyta Józka i Zuzkę / i to jest rdzeniem człowieka ..biologicznego białkowego , a nie nabitego na widelec sztucznej inteligencji wpuszczonej w jego organizm …

  biegnijmy po szczepionkę , bo kagańce uwierają …
  ale już część karzełków zaczyna uważać ,
  że są twarzowe i przydatne bo mogą
  grymas twarzy zasłonić ….

  gatunek pod progiem , na progu , nad progiem ..
  oto jest walka i pytanie ….tego czasu …

  budziki trzeba zastąpić
  elektronicznymi …..
  centralnie sterowanymi ….
  wówczas gwar ucichnie
  nastąpi cisza
  grobowa

 10. Jurek pisze:

  Staroobrzedcy starozytni chrzescijanie ktorzy byli i na terenach Polski ich biskupi ..,

  /jakich naszych narodow ? /

  …,obecnych ruskich bialorusinow to byl arcybiskup Sergiusz Ardomiejski.
  No i co z tego ❓Dalej klamie nawija jak najety kacap o prahistorycznym Slowianstwie ktore powstalo na wiedzy …,

  Niesamowite ! Wozny i Slowianie ❓
  Przeciez ten czlowiek inaczej wolalbym szkolnego woznego wysluchac niz kacapskiego idiote.

  Wybiorczo wstawie wyjasniajac zaklamane i przez idiotow troli celowo klamliwie kompletnie naswirowane a chodzi o ukrywana prawde historyczna TERZ bedzie o tzw.❓

  Warsi-e..,👉

  Legenda o Warsie i Sawie – oficjalny portal turystyczny stolicy Polski

  /Ach TSZYZRBY❓/

  Nie wiadomo skąd wzięła się nazwa stolicy. Jedno jest pewne – Wars i Sawa mieszkali nad przepiękną Wisłą, a początek osady wiąże …

  👉…,i Sawie🤣 ale TAKRZE ARZ strach to wszystko no i nie tylko a jakie to sa ❓Moze krotko o nazwie Warszawa a pozniej o tzw.Wikingach Rosjanach i innych wymyslnych narodach okresleniach nie tylko o ..,
  o …,o… o …,strzegam a nawet o slowiansko aryjskich wedach itp.
  Zajmiemy sie wyjasnie TERZ spojrzmy na ponizsze idiotyzmy urojonka 🤣

  🤯Waregowie, Wariagowie  nazwa używana na określenie 
  skandynawskich wikingów (głównie pochodzących z…,

  /Dr.Wozny kacapski trolu lacznie ze swym uczniem co to pozjadal rozumy po przeczytaniu wagobu ksiazek zdradzta bez pomocy chlosty przy striptizie co wy towarzysze radzieccy macie wspolnego z ciemnym sredniowieczem stosami i glupota ktora i tak od razu ja wiedziec RZE wasza kacapska a nawet spluniecia nie warte to co wy wciskac glupoty to mozecie zwierzynie na wybiegu albo kacapom na kremlu❗Sprostuje te ponizsze bezmyslne klamstwa❗/

  …, obecnej Szwecji i Danii), którzy w VIII i IX wieku działali w rejonach obecnej Ukrainy i Rosji, tworząc tam w późniejszym okresie m.in. pierwszy organizm państwowy, nazwany później Rusią Kijowską.🤯

  Wikingow chelmy z rogami.

  Pić jak prawdziwi wikingowie | Portal historyczny Histmag.org – historia dla …

  22.05.2018 · I na odwrót, kiedy się szło do kogoś pić miód w jego sali miodowej, honor nakazywał zbrojnie strzec fundatora. Alkohol

  Wikingowie Waragowie pojecia❓

  Wikingow okres datuje sie od napasci na poln.czesc angli w
  roku 793 a konczy sie w 1066
  z wydarzeniem koncowym RZE w tymze roku dnia 25 sierpnia angielski przywodca pana Harold G… norweskiego wodza pana …,

  /Harald Hardrada zostaje królem Norwegii. ? 1066 – Harold Hardrada zostaje zabity w bitwie pod Stamford Bridge. ? 1066 – Magnus 

  https://sciaga.pl/tekst/81193-82-wikingowie

  …,Haralda Hadradowego i w roku 1066 wazne handlowe miasto wikingow zniszczone przez slowianskie wojsko zniszczone.
  Wiadomo RZE Graeikowi znali okreslenie Warregowie,Baraggo-Varager ktore od Slowian Skadynawowi przejeli a w swym jezyku ich jako RUS ale i Nordmanami zwali.Teraz znaczenie pojecia okreslebia Warragowie wiadomo RZE ma poczatek od VAR❗Do tego mozna byloby jeszcze wiele przytoczyc dla lepszego zrozumienia m.inn.jeszcze ceremonie co?s ala znane po dzis jak❓

  Sty…,

  /pa (też uczta pogrzebowa, konsolacja, od j. łac. consolatio – ulga, pociecha) – u Słowian uroczysta uczta organizowana z powodu śmierci kogoś bliskiego lub znanej osoby, wojownika albo wodza/

  …,pa❗

  Edda-piesni literatura na temat czaso okresu Wikingow i o pierwszych Skaldach❗Wiadomo skad❓RZE narodow takich Warragow ani RUS nigdy nie bylo❗
  Szwecja nazwa jest to dosc swierz…,

  /yn(a❓)e czy kto?s bo ja pamietam domowe skwarki wytop sloniny kielbasy wlasne ich wedzenie gdy sie za komuny a jesc i nie co?s a swojskiego TERZ kiszona kapuste ogorki kiszone nie z pen(y)is-a a niech zra unijini wazni i wszystkie te soki z kapusty+ siedzenie PSZY🕹🎮
  i koktajl-e dla kogo❓A 🧃🧉nalewaj wym…., dla GOGO🧍‍♂️🚶‍♀️👨‍💻🦱🦰…,moczk(om)i ze sklepu itd./

  …,e okreslenie nazwa Sveni ! Jak teraz sie wywie(dza)my RZE Warragowi okreslenie pochodzi od j.serbskkego przymiotnikowe jest Warragowi=Var co oznacza-ko twierdza❗ Varos umocnione miasto jej mieszkancy Vari.. ,👉

  /TSZY kto?s slyszal przynajmniej na jedno ucho slowo WAROWAC❓Jesli nie niech sie nie pyta dr.woznego ani jego ucznia vedowego wciskajacego wszystko co nikomu nie potrzebne no i bledne❗/

  👉…,iowi takze dowodcow wojskowych co ciekawego podczas pozniejszego znieksztalcenia org. Varradzy Var Varos Vari PHARAON sue wyklula nazwa❗Teraz prosze nie o 90 spokojnych…,

  /dni spokoju” Jaruzelski wiedział, że jeszcze w tym samym roku wprowadzi w /

  …, dni dla komuny wzmocnienia a 90 sekund uwagi :

  Jak zwykke RZADEN z czytelnikow to sie teraz dowie bo zapewne a paplac paplanie wiadomo RZE i wagon ksiazek przeczytanych no i co z tego a paszol won doktorze wozny z twym ucznirm made in CCCP i abym nie smecil jak myster ruski trol wozny typu❓ „Starozytne…,👉

  /oj jelopie ty kacapski wiec i co?s dla pani tej od smazenia swych wypocin ATLANTYDA W POLSCE RZE te przybledy analfabeci a jacy wazni bo beemwica JEZDZA smich na sali nikogo to nie interesuja na zach.a wazne jest co dany kraj nowoczesne technologie infrastruktura opieka lekarska a nie TSZY JOLA CORKA TREPA z drenarka i torbami wokol japy ona polki pouczala ta ZSMP-iwa jak jesc lyzka❓z pochodzeniem inteligencko JURZ i Unja niem(ego)iecka podsteplowani
  RZE taka jedna z druga nie szuka tzw.cudzoziemca u arabow chinczykow a pcha sie pokomuszo socjalistyczny wypierd do E.Zach.
  C A N A D Y pod imperialistyczne USA wyzyski to szczyt szczytow a nawet ze jenki gol holm./

  …,👉pisma🤔 cieciu ty wozny spadaj do swego kraju❗Teraz co?s i dla tej pani od Atlantyd w Polsce TERZ co?s nieco?s.

  Wiadomo RZE w „Aryjsko”-Serbskich ale TERZ w ARCHAICZNO-Serbskich slownikach mozna znalezc okreslenia :

  Varjag ? Zarobkowicz dniowkarz TERZ okreslalo bedacego na zoldzie zolnierza itd.ale nigdy jaki?s narod lud❗Przykladow pare…,

  /dr.wozny z jego dyplomem i gowno pusto slowiem typu „STAROZYTNE PIS?MA”❓/

  …,przyklad-zikow . Po dzis pozostalosci mozna zauwazyc na codzien niech za przyklad-ziki posluza nazwy ale jakie i TSZEGO❓
  No to jedziem z koksem z przedrostkiem przymiotnikiem VAR :

  VARNA

  VARSCHAVA-🤣BUFETOWA🤣

  TEMISVAR

  VUKOVAR

  VARAZDIN

  VARDAR

  No ale dobrze byloby nie zapomniec skad nazwa RUS dzis Rosjanie❓

  /Nazwami oficjalnymi używanymi wcześniej były: Rosyjska FSRR, Republika Rosyjska, Imperium Rosyjskie, Carstwo Rosyjskie i inne. Nazwa Rosja pochodzi od greckiej nazwy Rusi Ῥωσσία (Rhōssía), użytej po raz pierwszy przez Konstantyna VII Porfirogenetę w dziele „O ceremoniach” z X wieku./
  👆👇
  To trzeba miec szmergla RZEBY w 21 wieku takie jelopstwo jak z powyzej kalkowac❗🤣 No a Polacy no i te Vedy skad pochodza sa one aryjskie slowianskie hinduskie TSZY w koncu czyje ❓

  PS.

  Im wiecej watkow tym ciekawiej❗
  Np.rogi Wikingow ? Jest bardzo starym symbolem starych Serbow z korony pana SVAROG-a❗Kim byl pan Svarog ? WHO❓ Nino…,👉

  /ZABRANJENA ISTORIJA SRBA – PORTAL KRUG

  U našim školama srpska istorija se predstavlja uglavnom od dolaska sa Karpata na Balkan u … Vrhovni Bog pre Hrista se zvao Ilija. … A 2020 godina pre Hrista živeo je, Nino 👉/

  👉…, Below ? A kim on byl byty ❓
  To historia z nim z przed 2000 lat B.C. pozniej te korone nosil pan SERBON dru || gi ❗

 11. Jurek pisze:

  A wiadomo RZE mam wiele i nie dla dzieci jaj(ko)ek niespodzian(ka)ek i to BES oficjalnych zbukow w ich srodk(ach)u❗

  https://naforum.zapodaj.net/658cf593920a.jpg.html

  https://naforum.zapodaj.net/3adb6560b7d4.jpg.html

  https://naforum.zapodaj.net/3156036fb7a7.jpg.html

  https://naforum.zapodaj.net/92dae743edfb.jpg.html

  https://naforum.zapodaj.net/edf5adce1c67.jpg.html

  🤔Papież o przekształceniu muzeum Hagia Sophia w meczet: Jestem bardzo …

  /KOMUNISTA z durarami imperialistycznymi no i co z tego RZE powiedzial❓/

   Papież Franciszek powiedział w niedzielę, że jest ” bardzo zasmucony” decyzją o przekształceniu 🤣

  https://naforum.zapodaj.net/4457fa3cdd2b.jpg.html

  PS.

  MORZE kto?s omowi te zdiecia ❓
  Kosciol Sofia ? Jest oficjalnie meczetem.A kiedy?s kosciolem baj made in koncern klamstwa i obludy watykan❓TERZ nie❗Dlaczego nie pol ksiezycem❓

  https://naforum.zapodaj.net/7f40bdd2fe14.jpg.html

  Pytanko dlaczego albo od kiedy minareciki meczety byly zdobione serbskimi koronami z rogow❓Zdiecie widok pochodzi z 16 stego wieku z muzeum w Paryzu !

 12. Jurek pisze:

  Zygmunt.

  /Wpierw TSZY …,

  .. wiesz RZE Ty ❓Co wiesz👉ano gowno a kiedy Slowianie sie nimi no stali ten przyglup gledzacy gorzej NISZ nafazowany wozny i jego urojonka wykladajacy dla uczniow szkolly specjalnej nie tylko o slowianach ukraincach bialorusinach i uwaga rosyjskich slowianach❓
  Poczekaj poogladaj dowiedz sie bo wyjasniam TERZ zdieciami to o czym sam nigdy a Ty nadal Jezus-ujesz i to nie wiedzac co no i TSZY /

  …,pytales czytelnikow czyTwoje i/

  ..dr .Woźnego…,

  /bzdedy/

  …, opisujące energetyczną -materialną budowę Wszechświata i …,

  /nteresuja i skad o tym wiadomo o istnieniu jakich?s/

  …, bytów go zamieszkujących aż po…,

  /wiadomo RZE /

  …, próg NIE…,

  /czy /

  …,POZNAWALN(y)EGO …

  /na ziemi najlepiej poznawalny nie zakryty workami po cemencie❗/

  /Ty lepiej odniesc sie nie o/

  Rozum…,

  /do potegi/

  …, trzeciej gęstości zdominowany papką…,

  /jakich?s przybled you tubowych woznych nocn…,

  /ikow/

  …,ych Nachtow lelak-ow sumeryjskich kojotow lunatykow itp.zboczencow internetowych ukrytych swirow nie znajacych granicy swej glupoty nie do konca albo kilka razy przerobiona na sieczke/

  …, informacyjną mediów i kulturowych wpływów /egregor cywilizacyjny -zbiorowy umysł / skutecznie …,

  /jak MORZBA co?s

  …,blok…,

  /iwac niewiadomo wirtualnego nikt nikogo nie pyta a to a mimo wszystko inni na ten temat swir/

  …,ują przebicie bariery…,

  /wlasnej glupoty a nie/

  …, 3G ….

  /tak naprawde to Woznemu dalem dawno i/

  …,Generalnie Krzyż …,

  /polamany ele i Roz…,

  …,wita — imię żeńskie pochodzenia germańskiego (Hroswitha), oznaczające „sławna i silna”. Patronką tego imienia jest św. Rozwita z Gandersheim (X wiek), zakonnica i mistyczka/

  …,Wit(y)onowy aby odszedl ze sceny sobie i zasmiecal ale na ezoterycznym najlepiej ruskim bl..,

  /pier/

  ..,ogu na ktorym moglby znalezc wszelkiego a nawet fanow ze sceny dzieci resortowych ktorzy po dzis przebrani w drogie szaty i tak swego wrodzonego talentu glupoty jego bzdetami moga do czerwonosci sie najarywac .

  PS.

  Jak mozna teroryzowac swymi smrodami caly do tego nie swoj a czyj?s blog juz wiecej niz jeden rok i to przy aprobadzie a jaki pan taki kram i to RZEBY te smety mialy
  jaki?s sens zamiast …,

  A wita glupki dzieci wy wszyscy kondon dentki ja budzic was a wy
  s…,

  /wiry/

  …,pita😪👈

  Czyli wniosek jeden albo TSZY a dosc czesto mozna wywnioskowac RZE ogrom pis-zacych nie chce sie zajac zadnym tematem ktory by rokowal nadzieje na rozszerzenie wlasnego horyzontu myslowego jak TERZ jaki?s temat omowic do tego stopnia aby jaki?s zainteresowany mogl sie na nim oprzec bez koniecznosci opierania sie na banjalukach z repertuaru zgaduj zgadula o wszystkim i niczym❗
  TSZYRZBYM sie mylil❓

  • Zygmunt pisze:

   s…,

   /wiry/

   …,pita😪👈

   Ty nie śpisz
   Ty ostro świrujesz….na chleb pracujesz…..
   piórem i kierownicą Ursusa made in germany ,,,,

 13. Jurek pisze:

  /TSZY kto?s no przeciez nie wozny i jego bajdurzyjacy uczen…,

  https://naforum.zapodaj.net/658cf593920a.jpg.html

  … moglby omowic te figurke❓
  No ale po jakiego ptaka ktosiowa ktos?iowy ktos?iowi zapytac by sie odwazyli❓

  PS.

  Jeden z ktosi widzac podobna figurke na-pis-al RZE ❓

  RZE Sumerowy nosi kanke…,👉

  /pomoglem mu wyjasniajac RZE ta kanka byla do zakupu mleka❗/

  👉…, rozsiewajac zycie po Sumerze zycie🤣

  /co jeszcze/

  marek pisze:

  8 września, 2019 o 04:59

  Teraz skoro tak bo moge nie miec racji to dlaczego sie publicznie nie sztandaruje(sz) na swiatowych forach❓👉

  bo znam zasadę : siedź w kącie a znajdą Cię ……

  /a MORZE dawno znalezli jak ja Twego idola woznego z mety zgrzytajacego jak zardzewiale lozysko w RZYGULI na zakrecie
  o budowie cepa w CesCesCesPerze❗/

  a tutaj szczegółowy opis różnic miedzy Twoim a mym rozumieniem

  /kim Ty jestes Swieta Trojca❓ dDyrektorem generalnym kolka rozancowrg w i wspomnienia po nieudanym zabiegu w Tworkach❓
  ARZ za wiiele wskazuje RZE zwyklym pustym trolem ze zwisajacymi zoledziami o zabarwieniu kacapskim ❓ Co Ty nie powiesz wszechwiedzacy trolu ezoterycznych wypierdow❗ Wiadomo RZE/

  …,może …,

  /jest nie tylko szerokie.Ponadto skad sobie bierzesz prawo i /

  …,do…,

  /pierd la asz jak fiskus do sie ala Capone-go i kiedy /

  … dojrzejesz..,

  /watpie TSZY/

  …, kiedyś…,

  /no i co z kolei teraz/

  …, do ..,

  /mej/

  …,prośby o usuniecie Twych glupawych ezoteryczno urojeniowych wpisów.

  /przy okazji tych ruskich troli w postaci madrych Woznych Nachtow Jazni i pol j a n a z krainy zidiocialych czarow./

  • Zygmunt pisze:

   8 września, 2019 o 04:59

   Ja pierniczę Jurasku …masz taką pamięć …czy założyłeś/liście już kajet na mój temat …
   ja nie pamiętam co wczoraj robiłem , a tu taka pamięć …no ,no, no , ale heca….

   To jednak dotarło do główki/ek ,że ktoś rozszyfrował kod …..neguj wszystko jak leci i serwuj wiadomości z wiki miki /by były do sprawdzenia / bo to najskuteczniejsza metoda siania zamętu w głowach czyli upychania w nie siana …

   Powinieneś podziękować , bo zwracając uwagę na Twe wpisy daję Ci szansę pisania tych tasiemcowych elaboratów , choć korzyść jest obopólna bo przy okazji stanami podniecenia obnażasz swe intencje …..

   Czyżbyś dostał opieprz ,że jeszcze mi gę..by nie zamknąłeś i stąd ten apel do Admina…

   A jeśli już troll Jurasku to DUCHA , a nie jakiejś nacji ziemskich karłów …podobnych
   / domyśl się /…

   boli mnie określenie …Przestrzeń Heretyków …przez Semjase Prometeusz -pojęcie dostarczone…/ w wiki śpiki rozwinięcia tego hasła nie znajdziesz… nie szukaj /

   boli bo trudno jest kochać ludzi o sieczką zapchanych głowach ….wierzgają i gryzą ….

   brzydkich słów nie nadużywaj , bo się obnażasz , a chcesz uchodzić za mędrca…

   no ale liczy się kasiora
   i polityka ….nieprawdaż ????

   a mnie tam wsio rawno
   czy to żyd , rusek czy niemiec
   byle był człowiekiem
   zero we mnie rasowych uprzedzeń
   wszech głupota mnie tylko boli…
   Ty również mnie bólem napawasz
   nieprawda … to ostatnie to żart …

   • Zygmunt pisze:

    Ty również mnie bólem napawasz
    nieprawda … to ostatnie to żart …

    kujmy żelazo/umysły.. puki gorące
    aż planeta cała się rozświetli ….
    budzik…

    Jaki jest wspólny cel pracy pracowników światła tutaj w tym czasie?

    13 lipca 2020 roku, Steve Beckow

    Co my tu robimy, jako pracownicy światła? Z milionami statków nad nami, czego nam potrzeba ?

    Kompania Niebios odpowiada.

    Jaki jest wspólny cel pracy lightworkerów tutaj w tej chwili?

    Archanioł Michał: , gdybyśmy w tym czasie złożyli parasol ochronny zezwolilibyśmy na ponowne uwięzienie, ponowne poświęcenie, brak reaktywacji miłości, współtworzenia, jedności świadomości na planecie. …

    Ciężar, radość, dar, potencjał oświetleniowców, kochających, noszących miłość – jakkolwiek o tym myślicie, świętych i grzeszników – okazja do przesunięcia, do Wzniesienia, do przejścia, do sformułowania i zakotwiczenia, budowa Nowej Ziemi jest celem priorytetowym w tym momencie wspólnoty oświetleniowców. …

    Jest to czas, kiedy zapaleńcy i miłosierni-cy wystąpią i zademonstrują nie tylko swój zamiar lub swoją zdolność do utrzymania miłości, do bycia miłością, ale do zademonstrowania [miłości] w działaniu, w formie, w odbudowie waszego społeczeństwa i wszystkiego, co się z tym wiąże? To jest właśnie zadanie świetlnych robotników. …

    I nawet gdy rzeczy się zmieniają, a powiedzmy, stają się bardziej współtwórcze, to przede wszystkim demonstracja, budowa [Nowej Ziemi] jest misją i celem tych, którzy postanowili wcielić się w życie w tym czasie. (1)

    Ale my jesteśmy przeciwni tyrańskim reżimom!

    Tyrański reżim musi i powinien się zmienić. Chociaż plany są związane z tą pokojową rewolucją poprzez wspólny wysiłek waszej cywilizacji i wielu członków waszej kosmicznej rodziny, nie zwalnia to nikogo z was, kto pragnie lepszego, jaśniejszego świata z odpowiedzialności za pomoc w jego tworzeniu.

    Wszyscy zdecydowaliście się być dokładnie tam, gdzie jesteście w tym czasie, żebyście mogli zrobić dokładnie to! Właściwie, niektórzy z was wcielili się w innych życiach jako wielcy przywódcy na Ziemi i daleko poza nią, i powróciliście teraz, aby przyjąć podobne inspirujące i konstruktywne role.

    Po co ci szczególnie potrzebni są oświetleniowcy, aby zrobić krok naprzód?

    Archanioł Michał : Jeśli żaden [świetlistych] nie wystąpi do przodu do [przywództwa] to istnieje ogromna próżnia, ponieważ wiele z miliardów na waszej planecie nie nauczyło się jeszcze, nie dostosowało i nie zintegrowało nowych narzędzi – pełni tej nowej energii.

    całość

    https://tamar102a.blogspot.com/2020/07/jaki-jest-wspolny-cel-pracy-pracownikow.html

    • Zygmunt pisze:

     Jakie ma znacznie czy on z astralu ,linii religii czy innego odłamu opiniotwórczego mówi …
     Liczy się co mówi ….

     Misje na sprzedaż… Nie, za darmo…

     13 lipca 2020 r., Steve Beckow

     Rozeznanie

     Nie pamiętam, jak to wszystko się zaczęło. Kliknąłem na historię o tym, co dzisiaj robią starsi celebryci.

     Potem klikałam na jeden artykuł po drugim o miejskiej przemocy i faszystowskich napadach na ludzi w Costco i Walmarcie i… o mój Boże…

     Obudziłem się w tym momencie i zamknąłem kilkaset zakładek, które do tej pory miałem otwarte (przesadzam). Przeżyłem. Udało mi się uciec.

     OK, teraz dostaję to na nowym poziomie. Zaczynam się czuć jak moja kampania, mój problem teraz.

     Chodzi mi o to, dlaczego Archanioł Michał chce, żebym wycofał się z raportowania tego, co się tam dzieje i skoncentrował na budowaniu nowego. (1)

     Do tej pory robiłem to, bo on tego chciał. Ale zaczynam mieć głębszy powód. (I prawdopodobnie będę to pogłębiać jeszcze bardziej w przyszłości.)

     To, o co prosił, jest dzisiaj potrzebne i rzadkie. Więcej ludzi chce pomóc w tej sytuacji od strony ludzkiej. Robią to, publikując blogi na temat nowej formy, jaką przyjmie społeczeństwo po tym, jak ludzkość skończy walczyć z samom sobą.

     Matka Boska, mówiąc nam, co chciałaby, abyśmy zrobili z Pauzą, jasno określiła ten cel:
     „W tym dniu, w tym momencie, proszę was, abyście patrzyli do przodu i patrzyli z jasną intencją i ostrością waszej wewnętrznej wizji i wiedzy”. (2)

     Przy innej okazji, dodała:

     „Nie sugeruję, abyście angażowali się w bójki tyranów. To jest… ćwiczenie w daremności.

     Sugeruję, że jako swój stwórca, zakładając autorytet indywidualny i zbiorowy, … wytyczasz inną drogę i otwierasz ją dla wszystkich, by z tobą poszli”. (3)

     Wojna memów polega na byciu prawym i zwycięskim. Jest w tym coś uwodzicielskiego; wymaga siły woli, aby się w to nie angażować.

     Potrzebujemy więcej ludzi patrzących na boskie cechy w takim czasie, kiedy jest to potrzebne. Zastosowane boskie cechy, to znaczy. Nie jest to dyskusja, która nie jest zakotwiczona w naszej codziennej rzeczywistości. Komentarz, który jest przydatny w obecnej sytuacji i może być zastosowany.

     Kiedyś konwencjonalna mądrość polegała na tym, że „rozjemca” unikał od dawna zakopanego strachu i miał być zrzucony na bok jako tchórz.

     Czy my jesteśmy „rozjemcami”? Oczywiście, że tak. Ale nie dlatego, że reagujemy na jakiś podziemny strach.

     Czy musimy patrzeć, jak rzeczy przechodzą przez ten punkt, aby zacząć działać?

     Właśnie dlatego, że uczucia są w tej chwili podpalane, potrzebujemy strażaków-lekarzy. Potrzebujemy ich, by gasili płomienie, nie grzebiąc przy tym wiekowych problemów.

     Spośród boskich cech, strażacy będą potrzebować współczucia, cierpliwości, odwagi, akceptacji siebie, a przede wszystkim miłości do ludzkości.

     całość

     https://tamar102a.blogspot.com/

 14. Jurek pisze:

  Watykan jego budowle i puste pola.

  https://naforum.zapodaj.net/2ead5a4492d7.jpg.html

  Lateran (wł. Laterano) – zespół architektoniczno-urbanistyczny w Rzymie, w rione Monti, wzniesiony w IV w. przez cesarza Konstantyna I Wielkiego na gruntach rzymskiej rodziny Lateranów.

  Wówczas powstał kościół pod wezwaniem Chrystusa Zbawiciela (później przemianowywany dwukrotnie na kościół św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty). Przebudowany pałac Laterański oraz kościół cesarz podarował papieżom, którzy gospodarowali tam do 1308, kiedy to rezydencją papieską został Watykan. W 1308 roku pałac i kościół spłonęły, zostały jednak odbudowane, a Bazylika św. Jana na Lateranie jest katedrą biskupa Rzymu, czyli papieża.

  W pałacu Laterańskim❓..,

  /Ach TRZYRZBY❓Chociaz nie wykluczone RZE …,

  https://www.wikiwand.com/pl/Architektura_wczesnochrze%C5%9Bcija%C5%84ska

  …,w okolicznych…,

  https://naforum.zapodaj.net/ecc77585256d.jpg.html

  …, polach i w …,krzakach

  …, odbyło się pięć soborów laterańskich…,

  https://naforum.zapodaj.net/2fd8e3343e19.jpg.html

  …,przedtem te ugory pastwiska z 13 stego wieku wiec skoro JUSZ wiecej NISZ jeden kto?s datami od 13 wieku …,

  https://naforum.zapodaj.net/cf4a021b727d.jpg.html

  …,porownal przeciez sa tokompletne klamstwa ktory wychodza jak pedofile z klamstwa i obludy prosto z Watykanu❗

  PS.

  Skad nazwa Watykan❓ Of. RZE :

  Nazwa państwa nawiązuje do Wzgórza Watykanusa na prawym brzegu Tybru, w zachodniej części Rzymu. W starożytności znajdowała się tam etruska osada zwana „Vatica” albo „Vaticum”. …,

  /A nawet alternatywe na klamstwo przygotowali w razie gdyby kto?s stare szkice miedzioryty dla porownania znalazl czyli jak nie
  pala to zardzewialym ostrzem od siekiery wiadomo RZE zakazenie tylko pomaga w wyzdrowieniu❗/

  …,Nazwą Watykan (Pola Watykańskie) określano płaski obszar między Tybrem oraz wzgórzami …,

  /ale przyswirowali jak oonizej❗/

  …,🤣Janiculum i Monte Mario.🤣

 15. Zygmunt pisze:

  Anioły: Wahania pomiędzy 3D i 5D

  Drodzy Przyjaciele,

  Aniołowie mówią o naszej chwiejności między starym paradygmatem a nowym.
  Podzielę się z wami tym, jak radzę sobie z przesunięciem pomiędzy rzeczywistością 3D i 5D… i co to oznacza. Jak zawsze będziemy mieli kilka wskazówek, które pomogą Ci „zająć się swoim umysłem” i skierować swoje myśli ku doświadczaniu szczęśliwszego życia, pomimo chaosu.

  Chwyć filiżankę herbaty. To nie jest najkrótszy posterunek, ale może po prostu pomóc ci przejść przez te dzikie czasy o wiele bardziej wdzięcznie!

  Kocham was wszystkich!
  ♥ Ann

  ——————————————————————-

  Moi drodzy przyjaciele, tak bardzo was kochamy,

  W jakim świecie żyjesz w tej właśnie chwili? Czy żyjesz w świecie pandemii, w którym nie ma pozornego końca, strasznych podziałów i rozprzestrzeniających się politycznych nieporozumień?

  Czy też żyjesz w świecie, w którym jesteś wiecznie związany ze Źródłem Dobra, doświadczając jedności w sobie i doświadczając miłości do wszystkich perspektyw, ponieważ wiesz, że wszystko to pomaga ci znaleźć jasność co do twojego własnego punktu widzenia?

  Oba światy istnieją jednocześnie na waszej planecie. Podziały między nimi stają się coraz bardziej widoczne:

  Jeden z nich jest skupiony na rzeczywistości zewnętrznej.
  Drugi jest skupiony na rzeczywistości wewnętrznej.

  W jednym, świat zewnętrzny wpływa na was.
  W drugim, wy wpływacie na świat zewnętrzny.

  W jednym jesteś poddany masowej świadomości.
  W drugim jesteś Świadomością samą w sobie, tworząc daleko bardziej życzliwą, kochającą rzeczywistość od wewnątrz na zewnątrz.

  W jednym prowadzisz ego.
  W drugim jesteś prowadzony przez miłość, radość i natchnienie z duszy.

  Większość z was tańczy pomiędzy tymi dwoma stanami.

  całość

  https://tamar102a.blogspot.com/

 16. Jurek pisze:

  Moze tak jeszcze pare fotek dotyczacych of.histori …,1️⃣👉2️⃣👉3️⃣👉…,

  Pon.zdiecie jest 3 lata starsze od tego z 1570 i z po lewej na dole z kikuto sala sportowa pod tytulem TSZY o logo vaticanus z TERZ od Sw.Piotrusia budyneczek wraz z tym swietym Aniolem no i mury obwodu miasta TERZ nie odpowiadaja prawdzie.

  https://naforum.zapodaj.net/b1d6cb089ff4.jpg.html

  Dolniejsze zdieci(a)e jes(a)t przedstawia(ja) wycinek Watykanu z roku 1570i kamienice miedzy sw.Piotrem a sw.Aniolem….,👉

  https://naforum.zapodaj.net/ee8918e5085f.jpg.html

  https://naforum.zapodaj.net/326c9eb37a6d.jpg.html

  https://naforum.zapodaj.net/088c15c60012.jpg.html

  https://naforum.zapodaj.net/e51c7bdbde21.jpg.html

  👉…,a dalej ponizej ….,👉

  https://naforum.zapodaj.net/e120872718d1.jpg.html

  👉…,mamy doczenienia ze starym miastem Rzym ktore to plany…,👉

  https://naforum.zapodaj.net/7063e3d7691e.jpg.html

  👉…,udowadniaja sterte of klamstw a jest to z miedziorytu z roku 1573 gdzie po lewej stronie pisze vaticanus…,👉

  https://naforum.zapodaj.net/6e91b9ed76e2.jpg.html

  …,👉gdzie kazdy jest w stanie zauwazyc 🤣stare miasto Rzym🤣bez budynkow i kosciolow❗Zdradze no i co z tego ze widac ale co po lewej stronie ❓ Nic innego jak napis-ik nazwe Watykan ale ❓”dionSta owysport”❗Pytanie do nieco myslacych gdzie jest budyneczek o godnosci Sw.Piotr-us❓Nie dosc tego po krotkiej analizie z planu starego miasta Rzym-u bez lupy itp.lunet szkielek kontaktowych itp.pomocy zauwazyc mozna RZE mamy doczynienia z iloma?s gotowymi monumento kikut-cikami budowlanyni a jeszcze inszo inszowo to nie jest RZADEN plan miasta Rzym-u a ja pamietac bo na nich robolowac bytym bylem w polowie dekady pana Gierka budo-inwestycji gdy sie rozpoczynalo budowe objektow i mieszkalnych to niwelowani bylo na poczatku terenu po czym stawianie tyczek reperow fundamencikow niekiedy znakow bocznych scian roznego sortu tak
  ze i to ma byc na zdieciach plan miasta Rzym❓ Wiadomo RZE i bufetowa nie chcialaby byc byta nie moglaby byc kamienicowa ani ta od ulic i pustoty bo z czego nie miala by no co przekrety by robila kikucikami❓/

  …,1️⃣👉2️⃣👉👉3️⃣ czyli tej ktora nam nie z gumofilcow zostala wyciagnieta i jako orginalno prawdziwa sie przedstawia.Dziwne bo myslalem ze kto?s z zainteresowanych …,

  https://naforum.zapodaj.net/658cf593920a.jpg.html

  …, MORZE opisze jedno ze zdiec o ktore prosilem nie znajac samemu powodu co stoi na drodze ze do tej poru jest brak jego opis(ika)u co i ake tylko byc moze wynika ma tu du z okresem urlopowo nie maska😷radowym narazie chwilowo letnim ktory nie moze byc priorytetowym aby sie wcale i to nikt nie odniosl do mej prosby i dlaczego❓

 17. Jurek pisze:

  Najświętszy kościół laterański, Matka i Głowa kościołów całego Miasta i Świata❓👇🤣

  https://naforum.zapodaj.net/2ed6d942b196.jpg.html

  To pow of.pochodzi z watykanskiego freska gdzie widac hale bankietowa i czesc przekroj bazyliki z 13-nastego wieku🤔Wiadomo RZE jest mowa o z oficjalno historycznej strony ❗ Toc skoro cala sterte klamstw religijno historycznych a one sa ze soba sprzezone jak np.hamulec w audicy bez i w wypasionej przeciez masy ludzkie wszystko przelkna❗
  Co przemawia RZE obraz odbior z freska watykanskiego nie pasi ?
  Tak dlugo KIT bedzie GIT-em poki kto?s zainteresowany roznymi tematami nie zacznie porownywac bez glupawego powiedzonka o wymyslnym diable i detalach po prostu gdy sie szczegolom przyjrzy i to bez potrzeby lupy czy mikroskopu nawet najlepszego.A tymze na pow.zdieciu z freska watykanskiego pochodzacy z 1588 roku ktory wymusza RZEBY kto?s mial wrazenie RZE on przedstawia bankietowa hale i bazylike z 13
  wieku❗ No ale kto?s spostrzegawczy zwracajacy uwage nie na wymyslnego diabla i datale a na szczegoly powie :

  Od kiedy w Rzymie ma nic nie powinnoi nie MORZE miec wspolnego i od kiedy z
  Gotykiem🤔❓👉…,

  /Początkowo siedzibą papieży nie był sam Watykan, lecz Lateran. Watykan był miejscem pielgrzymek do grobu św. Piotra. W pobliżu już w pierwszych wiekach chrześcijaństwa zbudowano klasztory, przytułki i schroniska. Powstały też liczne kramy kupieckie obsługujące podróżujących. Pierwsze umocnienia obejmujące bazylikę św. Piotra i Mauzoleum Hadriana zostały zbudowane podczas pontyfikatu papieża Leona IV pod koniec IX wieku. Watykan stał się miejscem, gdzie papież mógł się schronić przed najeźdźcami. Przeniesienia siedziby papieskiej do Watykanu dokonał Grzegorz XI 17 stycznia 1377 po powrocie z Awinionu, kiedy zastał Pałac Laterański w ruinie. W połowie XV wieku papież Mikołaj V powiększył i upiększył budowle watykańskie, założył również Bibliotekę Watykańską. Jego następcy kontynuowali rozbudowę Watykanu – Sykstus IV wzniósł Kaplicę Sykstyńską (1475-1483), Aleksander VI wybudował wieżę nad kaplicą (Torre del Borgia), Juliusz II natomiast zatrudnił Bramantego do zbudowania nowej Bazyliki św. Piotra./

  …,👉To jakby Wawel RZE go wybudowano w czasie
  Renesansu🤣❗

  • Zygmunt pisze:

   LONDYN – Brytyjskie firmy telekomunikacyjne będą miały zakaz kupowania komponentów Huawei 5G od końca tego roku, stwierdził sekretarz mediów Oliver Dowden, ponieważ firmy muszą również pozbyć się wszystkich swoich urządzeń Huawei do 2027 roku. Powiedział, że National Cyber ​​Security Centrum poinformowało ministrów, że „znacząco zmienili ocenę obecności Huawei w brytyjskiej sieci 5G”, zgodnie z RT.

   RevContent InArticle SOLO
   „Nie była to łatwa decyzja, ale jest właściwa dla brytyjskich sieci telekomunikacyjnych, dla naszego bezpieczeństwa narodowego i naszej gospodarki, zarówno teraz, jak i na dłuższą metę”, dodał Dowden.

   Przemawiając w parlamencie, Dowden argumentował, że poleganie na chińskiej firmie dostarczającej wrażliwą technologię Wielkiej Brytanii otworzyło kraj na wielkie ryzyko bezpieczeństwa. Zauważył, że ruch przeciwko Huawei zapewnia brytyjskim firmom i firmom z krajów takich jak Japonia i Korea Południowa możliwość wprowadzenia produktów, które będą zastępować Huawei.

   Dowden powiedział posłom, że rząd przedstawi projekt ustawy zapewniający, że „przepływ urządzeń Huawei 5G zostanie zatrzymany”. Przyznał również, że wyłączenie Huawei ze brytyjskiej struktury telekomunikacyjnej wydłuży dwa do trzech lat dostawy 5G do kraju.

   Rzecznik Huawei stwierdził, że decyzja o zakazie używania tego sprzętu to „zła wiadomość dla każdego w Wielkiej Brytanii posiadającego telefon komórkowy” i grozi spowolnieniem innowacji cyfrowych w tym kraju. Administracja prezydenta USA Donalda Trumpa umieściła na czarnej liście chińskiego giganta w zeszłym roku i coraz bardziej wywiera presję na sojuszników USA w Europie, w tym w Wielkiej Brytanii i Niemczech, aby zrobili to samo.

   W lutym wiceprezydent USA Mike Pence zauważył, że stanowisko Wielkiej Brytanii w sprawie Huawei pozostaje „prawdziwą kwestią” między krajami, a nawet zasugerował, że odmowa Wielkiej Brytanii zakazania Huawei może być „przełomowa” w przyszłych rozmowach handlowych. Przedstawiciele USA argumentowali, że „Pekin może wykorzystać Huawei do inwigilacji i szpiegowania Amerykanów”. Zarówno Huawei, jak i rząd chiński zaprzeczyły tym zarzutom.

 18. Jurek pisze:

  /Pochowalo sie towarzycho przed…,

  ..,i naprawde zainteres…,

  …,nie czesz…,

  acych …,sie

  …,owanych …,

  https://naforum.zapodaj.net/658cf593920a.jpg.html

  …, MORZE opisze jedno ze zdiec jak z powyzej co ono nie przedstawia jak kto?s a bajkuja toc wiadomo RZE nikt inny jak cywilizowani iTSZY poddyplomowani i nie musza wszyscy byc zwyklymi 🐏🐏🐏.
  Ja myslec RZE NIE❗/

  …, szczegolnie te od wyzszych nizszych jazni Jezusow wymyslnych ladnie stylistycznie pis-zacych spedzajacych wolne chwile a RZEBY kogo?s zauwazyc ala :

  Teraz skoro tak bo moge nie miec racji to dlaczego sie publicznie nie sztandaruje(sz) na swiatowych forach❓👉

  /bo znam zasadę : siedź w kącie a znajdą …,

  Ty ostro świrujesz….na chleb pracujesz…..piórem i kierownicą Ursusa made in germany ,,

  /TSZY/

  …,Cię …

  /i po w-pisach (roznych o glupcach dzieciach woznychnocn(ikowych)ych lunatykach znajda no i skad o tym na podstawie kto?s no z TSZEGO MORZNA albo samemu WeduJEsz❓Z kolei po jakiego ptaka ja wracac do czego?s co nie ma a gdzie komentujacy ktorzy chociaz ja nie wiedziec i nie znac wszystkich autorow nie murzilke i woznego mam na mysli a…,

  https://g.co/kgs/TWjoK1

  …,np.i nie tylko ❓/

  PS.

  Wiec w koncu do konkretu.Co przedstawia nam ponizszy kamienny stelarz-yk ❓Ja kiedy?s pis-ac RZE ja miec DURZO za pazuchem i to nie z pachty czyjego?s ogrodu i tematow nie z of.nurtu co wiecej NRZ jedna jeden albo ilu?s raz sie i kiedy?s gdyby wgryzli to dzis mogliby a kto wie byc MORZE moga dopomoc w objasnianiu nie tylko pon.stelarzyka:

  https://naforum.zapodaj.net/658cf593920a.jpg.html

  On nam nawija nie o starych garusach i swierzakach a o ❓

  Na tym kamiennym stelarzyku jest uwidoczniony wladca z boskimi symbolikami ❗

  Namber lan i zauwazyc to mozna nawet jednym okiem TSZYLI osmioramiennopromienisty symbol slonca oraz korone z rogami❗Kim jest ten pan na stelarzu w rzeczywistosci❓Nim jest pan SERBON III a go MORZNA bylo nie wiem TSZY teraz jeszcze bo bojownicy Allacha z ISS-tak nie oni a imperialisci amerykanscy podobnie jak benladiny figurke wysadzili w Afganistanie …,

  …,TERZ bylo zobaczyc byl byty stelarzowany w Bagdad-cie ❗
  Stelarz-yk pana Nimrud-a stal w sali tronowej w Bagdadzie. A tym panem nie jest RZADEN Nimrud a pan Nino Belov pierwszy zdobywca swiata❗

  https://naforum.zapodaj.net/8dfe98e5aa19.jpg.html

  https://naforum.zapodaj.net/d590fb3b4f57.jpg.html

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.