2012-13 na horyzoncie czasowym

 
NA SWOJĄ MODŁĘ – dot Potencjalne nadchodzące zmiany przejściowe
Przyglądając sie Projektowi Pegasus, a raczej jego analizie w liniach czasowych (katastroficzna i pozytywna) na wzór niewiernego Tomka zadałam sobie pytanie o prawdopodobieństwo robiąc wgląd w przeszłość 2007 r  i obserwując aktualne wydarzenia.
Bez wątpienia są świadkowie i dowody choćby latające helikoptery (o czym też wspomina się w wywiadzie), bazy podziemne i nie tylko (wspomina się o bazach na Marsie – ten pojawia się w Prapoczątkach Majów jako planeta uszkodzona ale nie zniszczona), obcy…itd. itp, które miały dać zabezpieczenie pewnej grupie elit . Brakuje mi tam relacji człowiek Natura a taka relacja bezsprzecznie istnieje, co powoduje przesunięcia w cyklach biegunów i linii w procesie krystalizacji -(urzeczywistnienia.) .
Majowie na ten rok podali istotna datę 22 marca, którą zapowiedziano przy ceremonii 13 czaszek 11 11 11. Jest to związane z nałożeniem się osi – już od 21 marca (przesilenie ale też nici losu) Zaś lightworkers zapowiadają na 26 lutego odcięcie fraktalne idąc w kierunku teorii strun i pojęcia unifikacji.
Co do teorii strun, no cóż niech przemówią lepsi – Nassim Haramein.  Co do unifikacji, która oczywiście dotyczy MATERII i Gęstości a nie Świadomości kilka interesujących cytatów z „Unifikacja-przełożona na miarę zależności czasu i grawitacji” autorstwa Mukiego:
1. Unifikacja miar i wag według wiedzy i rozumienia Mukiego – cz1. Przez Thomas’a Jeferson’a. 2. Odkrycie i uzasadnienie wzorca wahadła prętowego, oraz deklaracja jednostki zwanej sekundą odczytana z Piramidy Pani Świtała w Gizie. Zwana dziś niesłusznie Piramidą Cheopsa (Chufu,Khufu).
(…) Dlatego Bogowie sprzed setek tysięcy lat pozostawili na tej planecie wzorzec podstaw mary długości czasu i objętości aby służył przyszłym istotom rozumnym i wedle tego wzorca był skalowany i rozumiany świat wewnętrzny i zewnętrzny w swych miarach i wyobrażeniach.(…)
(…) Atomy i eksplozje atomowe istniały na tej planecie kiedy całych rzeszy współczesnych miliardów ludzi nawet w projekcie inicjacji nie było zaistniałych.(…)
Wniosek : Dowodzi to tylko jednego.
Wszystko co związane jest z Ziemią i Księżycem jest wartością sztuczną stworzoną na poczet przyszłej inteligencji tej planety.
Powstanie tego wszystkiego w pradawnych czasach w sposób naturalny jako przypadek równy jest ZERU. I wręcz niemożliwy jest ten przypadek  bez ingerencji i udziału  z zewnątrz. Całość wpisu:  unifikacja-przelozona-na-miare-zaleznosci-czasu-i-grawitacji 
 
A ja wrócę do swojego języka by wyjaśnić pewne kwestie i oczywiście wcale nie liczę na to, że każdy  zrozumie…
Materia niesie w sobie zapisy karmiczne na osiach czasu. W tych zapisach są lekcje karmiczne ( kody, które mają być odcięte 26 lutego 2012). Kiedy lekcja karmiczna jest odrobiona , replayw życiu   jest zbędny. Ale kiedy taką blokadę się usuwa, wstawia się w to miejsce „tarczę ósmego poziomu”. Robi to  Wyższa Świdomość człowieka ( UWAGA: to nie to samo co Wyższa Jażń! ). Tarczę stosuje się przy usuwaniu bardzo silnego urazu ( jeśli komuś wygodniej może to nazwać demonem)  gdyż usunięcie go może spowodowac szokujące przeżycie. Zabieg przeprowadza się na poziomach uświęconych – czyli w stanie CZYSTEGO UMYSŁU (Wyższa Jażń) . TARCZA WYGLĄDA JAK PŁASKI BŁĘKITNY KAWAŁEK ŚWIATŁA O DUŻEJ WYTRZYMAŁOŚCI I ODPORNOSCI NA PRZENIKANIE. Jest szczególnie potrzeba kiedy człowiek nie może dać sobie rady z wolnością po usunięciu urazu , Taki proces wspomaga medytacja lub modlitwa. Dodam tylko, że nigdy nie dostajemy więcej niż możemy.. choćbyśmy nocami leżeli krzyżem, bo nadmiar jest szkodliwy.
Mówiąc prościej ten prawie miesiąc czasu jest dla nas szansą na „odpuszczenie grzechów” . Ale tylko szansą!
23 marca ma być ogłoszone bankructwo Grecji, być może ma to związek właśnie z ta lekcją? Bo nadmiar błękitnego światła bez wątpienia oddać musimy, pozostaje tylko pytanie czy tak szybko potrafimy zrozumieć sytuację gospodarczą świata w którym przyszlo nam żyć?
Bo zaraz potem dla równowagi będzie wzmocnione wszystko „innym rodzajem” i ta pozytywna i ta negatywna opcja rzeczywistości. Wtedy szala może się przechylić, bieguny odwrócić i wrócą obcy , ufo i „Rosja bez Putina” czarny scenariusz- los jaki sobie sami gotujemy w tym kotle.   
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Świadomość i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „2012-13 na horyzoncie czasowym

 1. Obserwator pisze:

  Chyba coś Nnka na rzeczy jest! Wklejam terminy i cytat ze strony

  Petycja o Ujawnienie II, 23 Luty – 23 marzec 2012
  Nie przestaniemy, aż osiągniemy swój cel! Bardzo proszę o podpisanie. Poniżej zamieściłam też instrukcje z poprzedniej petycji. Jest to projekt PRG i międzynarodowej grupy tłumaczy – pracowników Światła, której koordynatorem jest Maria Luisa z Portugalii. Intencja tworzy naszą rzeczywistość!

  “Petycja Ujawnienie II – Inicjatywa Rockefeller” zostanie przedstawiona do Białego Domu rano 23 lutego 2012. Tego wieczoru dyrektor wykonawczy PRG, Stephen Bassett pojawi się na Coast to Coast AM, luty 23, 22.00 – 23.00 (standardowy czas Pacyfiku) , aby omówić z George’em Noory’em, dlaczego petycja Ujawnienie w procesie rozpoczętym w “My, Ludzie” (We the People) może stanowić przełom w ruchu prawdy. Petycja ma 30 dni (do 23 marca) do pozbierania 25.000 podpisów i wymuszenia drugiej odpowiedzi od administracji Obamy.

  Każdy z każdego kraju będą może podpisać tę petycję.
  http://krystal28.wordpress.com/2012/02/22/petycja-o-ujawnienie-ii-23-luty-23-marzec-2012/

  • nnka pisze:

   hm.. Petycja ma 30 dni (do 23 marca) . No cóż, widać każdy ma szansę i „odpuszczenie grzechów”.. a potem tylko egzorcyzmy zostają u Natanka albo ciepłe kaftany na nadchodzącą ere lodowcową :

   Coraz więcej Polaków choruje psychiczniehttp://wiadomosci.onet.pl/nauka/eksperci-prawie-polowa-polakow-obawia-sie-o-swe-zd,1,5034745,wiadomosc.html
   (…) Prezes Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego prof. Janusz Heitzman powiedział, że stale rośnie liczba Polaków cierpiących na zaburzenia psychiczne. Podczas prezentacji poinformował, że liczba osób leczonych z tego powodu zwiększyła się o 131 proc. w latach 1990-2004. Do placówek psychiatrycznych co roku zgłasza się już 1,5 mln chorych. – Spada nasza kondycja psychiczna – podkreślał prezes PTP(..)

 2. Maria_st pisze:

  Jeśli chodzi o mnie….nie boje się nadchodzących zmian—–sporo tego o czym tu piszecie widzialam w snach—wtedy nie rozumiejac skad i po co mam takie obrazy, ale mimo uplywu czasu–pamietam je—–niesamowite….prawda ?!
  Na przestrzeni wieków wielu było wizjonerów / np Nostradamus /, sa i wspolcześnie, którzy widzą pewne zjawiska ” wyprzedzające czas „, ale jesli te zjawiska maja zajsc….musza ku temu zajść pewne przyczyny w planie niewidzialnym / duchowym / i widzialnym / materia / a skutek odczujemy—napewno i zależy to tylko od nas….jak badzo go odczujemy fizycznie.
  Ostatnio czytam pewną strone i myślę że tez znalazłam sie tam nieprzypakowo…….osoba tam pisząca przybliża mi bardzo w sposob fizyczny, jak nnka w sposob niefizyczny to co dzieje sie na Ziemi, z ludzmi, ze mna…….chciałabym wkleić coś z tej strony ……….
  http://muki.salon24.pl/343661,na-ten-ciezki-czas-jaki-idzie-ku-nam
  … ” Będzie bardzo-zimno, i wilgotno, co zaowocuje szronem a ten ciężarem na przewodach i napowietrznych liniach będzie je zrywał jak niteczki. Ocieplenie powinno nadejść od moskali na ten krotki czas. Ameryka północna będzie w srogich opałach. Tam gdzie było ciepło spadnie najprawdopodobniej śnieg. Syria, Libia itd.
  To miało się zrealizować na przełomie 2010 obecnego czasu. W cyklu 7 letnim zmian. Nie odbyło się w roku 2010 na 2011 bo nasza planeta wyszła ze stacjonarnej orbity i lekko się odchyliła, ta niby nic odchyłka do której dołożyło się i Tsunami, przesunęło o jakby nie było jeden rok całe zdarzenie.
  Ta dziwna struktura wyprzedza to co pradawni nazywali Egipskimi ciemnościami. I dwa razy takie ciemności na przełomie historii planety się odbyły. Egipskie ciemności to nie zaćmienie słońca. Tyczy się to całej planety ale tylko niewielki pas północny wejdzie pierwotnie w kontakt z tą strukturą. Potem całość planety a na koniec pojawi się czyste nowe słońce. Będzie to era szóstego słońca. Bo nawet ja nie wiem jak pisać, to o czym rozprawiali między innymi moi pradziadkowie.
  Na marginesie opisze tę dziwną strukturę tak jak będę umiał najbardziej i najdokładniej z tego co wiem i rozumiem. Ile w tym będzie-prawdy sam nie wiem i nie polecam w to wierzyć. Ale pamiętać co się mówiło kiedy się to spełniło. „…………..
  Pozdrawiam MUKI i dziękuje Tobie za Ciebie

 3. L'an-nu pisze:

  Tak sobie wklejam cytat z forum.przebudzenie.net bo uważam go za ciekawy:

  „Właśnie wkraczamy w ostatnią falę przemian, przed całkowitym Wzniesieniem Ziemi do wyższego wymiaru Życia i będzie to się odbywało głównie w polu naszej świadomości i ciał fizycznych. Według różnych starożytnych kalendarzy, ta fala rozpoczyna się w dzień wiosennej równonocy 20 marca 2012, a kończy w zimowe przesilenie 21 grudnia 2012. Jednak same daty są tylko pewnymi „magicznymi” punktami i wcale nie decydują o tym, czy właśnie w tych dniach nastąpią jakieś wielkie czy szczególne wydarzenia. Są one jedynie pomocą w celu maksymalnego zestrojenia i przeskoku naszej świadomości zbiorowej do Złotej Ery (Ery Wodnika) w którą zgodnie z naturalnym cyklem wchodzi już TERAZ nasza Ziemia. Powinniśmy wiedzieć, że samo Wzniesienie będzie dla każdego z nas bardzo indywidualne i niekoniecznie powinniśmy oczekiwać tego, iż w jednym momencie nastąpi jakaś wielka zmiana dla wszystkich.

  Często nawiązuję do tego tematu tylko dlatego, ponieważ jest to najbardziej istotny moment całego naszego Życia i wielu tysięcy inkarnacji w trójwymiarowym i śmiertelnym ciele fizycznym. Dlatego osoby, które wejdą w ten proces z pełną świadomością, będą w stanie zwiększyć swój potencjał do niewyobrażalnych rozmiarów. Osoby nieświadome będą odczuwały to w zdecydowanie mniejszym stopniu. Jestem jednak przekonany, że nasze Światło będzie jaśniało coraz bardziej i dzięki temu będziemy w stanie samą tylko naszą obecnością rozświetlać umysły i serca nawet tych najbardziej „uśpionych”. Jesteśmy wszyscy ze sobą połączeni i świadomość JEDNOŚCI, którą byliśmy od zawsze, zaczyna się uaktywniać dopiero wtedy, gdy jesteśmy w stanie pokochać całym sercem samych siebie, czyli Boga naszego JESTESTWA. Właśnie gdy Miłość Do Samego Siebie zostanie w nas odpowiednio zasiana i zaczyna wydawać owoc, to następuje działanie tej Miłości na cały otaczający nas Wszechświat, którego jesteśmy środkiem, czyli punktem centralnym. Wówczas zaczyna się też się „uzdrowienie” w całym tym naszym zewnętrznym świecie, tej JEDNOŚCI, którą sami tworzyliśmy w czasie naszych „zmagań” w tej trójwymiarowej rzeczywistości.

  Gdy jesteśmy już świadomi tego, że to właśnie Miłość Do Samego Siebie jest kluczem do całkowitego przebudzenia naszej świadomości, to jesteśmy w stanie dokonać Wzniesienia, zabierając ze sobą nasze udoskonalone i nieśmiertelne ciała fizyczne oraz pomóc w tym innym ludziom, którzy poprzez nasze Światło i Moc tej Miłości dokonują w sobie dokładnie tego samego. Jesteśmy naprawdę w niczym nieograniczeni i ta nieograniczoność zaczyna się już TERAZ coraz bardziej manifestować. Będąc w tej nieograniczoności jesteśmy w stanie przemienić ten stworzony przez nas świat w taki sposób, że 100% ludzkości dokona również tego Wzniesienia i będzie to czymś całkiem zwyczajnym i naturalnym. Jest to możliwe tylko dlatego, ponieważ Przebudzenie z iluzji dwoistości, czyli naszego nieustannego dzielenia rzeczywistości na „dobro” i „zło” uruchamia w nas ponownie nieśmiertelność naszych ciał fizycznych oraz Pełną Moc Boską, która jest w stanie tworzyć dosłownie wszystko, a także przemieniać nasz świat w dowolny sposób.”

  • nnka pisze:

   Założyłam taką kategorię 2012 z przeznaczneim tylko do tego rodzaju info dat itd… przełożę tam ten komenatrz w części dotyczącej DATY. żeby tam wejść trzeba kliknąc w ikonkę 2012 po prawo w menu lub na górze w kategorie. Jest tam już trochę info . Oczywiscie dla tych co chcą rozumieć a nie dla tych co szukają sensacji. Myślę, że taka kategoria teraz jest bardzo potrzebna . Dzisiaj mamy tzw odcięcie fraktalne już to wcześniej wyjaśniałam o co chodzi. Ale dzisiaj jeszcze postaram się napisać kilka info , gdyż związane jest to z datą którą wymieniasz i drogą w planie linii destrucji, a więc tymi któzy ida ścieżką zstępujących. Przenoszę więc to równolegle w tamten wpis. 2012 . Po prostu istotne komentarze tam nie uciekną. Całość oczywiście zostawiam tutaj. Cyt: https://nnka.wordpress.com/about-2/

 4. Pingback: Linie czasowe ( 2) -dyskusje na Mistyce Życia w 2012 roku- komentarze | Mistyka Życia

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.