Sznury energetyczne, a nici „aka”

Mówi się, że posiadamy jeden sznur energetyczny, albo dwa.Są to sznury srebrny i złoty. Owe sznury energetyczne wiążą Duszę z Duchem .Mówimy też o wiązaniach energetycznych ( niciach „aka”) pomiędzy kochankami, przyjaciółmi, czy nawet wrogami.

Sznurowanie i odsznurowywanie

Sznurowanie jest typem komunikacji mającym miejsce na poziomie energii – nie ściśle fizycznej – między dwojgiem albo więcej ludźmi. Podstawowa forma sznurowania zachodzi między nowo narodzonym dzieckiem a jego matką. Pomiędzy pierwszą czakrą dziecka przy podstawie jego kręgosłupa a pierwszą czakrą matki przy podstawie jej kręgosłupa powstaje sznur energetyczny.
Ten energetyczny sznur jest analogiczny do pępowiny. Jednakże, sznur energii pozostaje na miejscu przez kilka lat, w przeciwieństwie do pępowiny, która jest odcięta przy narodzinach. Z tym sznurem energii na miejscu, dziecko czuje się pewnie i połączone z matką. Matka rozpoznaje – i potrafi zareagować, jeśli jakaś groźba albo niebezpieczeństwo zagraża dziecku. Oboje są intymnie połączeni przez ten kanał komunikacji.
Odległość albo fizyczne przedmioty nie ograniczają kanału transmisji.
Na przykład: matka może być w jednym pokoju, dziecko w innym a sznur energii nadal istnieje. Matka natychmiast wie, kiedy dziecko jest w niebezpieczeństwie nawet, jeśli są fizycznie rozdzieleni. Bez takiego łącza komunikacji, przeżycie byłoby o wiele trudniejsze.
Niemowlęta są ekspertami w zakładaniu sznurów komunikacji z kimkolwiek, oni są. Ojcowie, ciotki, opiekunki do dziecka, starsze rodzeństwo i przyjaciele,wszyscy są widziani jako potencjalni sznurujący.
Zwykle, ten pępkowy – typ sznura energetycznego jest rozpuszczany między drugim a trzecim rokiem życia. Czasami, kiedy matka ma trudności z pozwoleniem na „odpępnienie” albo dziecko ma kłopot, sznur pozostaje na miejscu przez wiele lat. Wtedy widzimy, że osoby dorosłe są zesznurowane bardzo dokładnie z ich matkami w zwykle niezdrowych sytuacjach. Relacje symbiotyczne są przykładami przedłużenia i zatrzymania rozwoju zesznurowanego.
Czasami sznur energetyczny pierwszej czakry pozostaje na miejscu między bliźniakami, którzy mogą pozostać w intymnej komunikacji ze sobą nawzajem, chociaż oni zostali rozdzieleni tysiącem mil.
Tymczasowe sznurowanie ma miejsce w życiu między wszystkimi ludźmi. Sznurowanie ma miejsce między którąkolwiek z siedmiu czakr i może zostać zainicjowane przez jedną z dwóch stron albo przez obie na raz.
Powodów sznurowania jest dużo. Powinowactwo, kontrola, wiedza i ciekawość są głównymi motywacjami sznurowania między ludźmi.
Kochankowie często są sznurowani między czwartą czakrą i są zanurzeni w ciepłych uczuciach sympatii dla siebie. Rywale mogą spróbować dominować siebie nawzajem albo skontrolować uległość przez trzecią czakrę (centrum władzy). Nauczyciele i studenci mogą być sznurowani piątą, szóstą albo siódmą czakra – wszystkie centra wyższej nauki.
Sznurowanie nie musi być przyjęte. Jednakże, ponieważ jest to tak subtelne, to często zdarza się bez wiedzy odbiorcy. Możesz być zasznurowany przez wielu ludzi wciskających się w twój system czakr jak przeładowana tablica rozdzielcza. Możesz czuć się nadmiernie zmęczony albo przygnieciony nie będąc w stanie, by pomyśleć wyraźnie albo poczuć się obecny.
Emocjonalnie potrzebujące osoby wysyłają sznury do tych, od których one się uzależnione. To może skończyć się uczuciem zmęczenia albo wyczerpania u osoby obdarowującej. Nauczyciele, doradcy, rodzice i pracownicy opieki zdrowotnej wszystkich typów są podatni na tego rodzaju stres.
Czasami, sznur może być tak niepożądany, że to może spowodować intensywny ból głowy, albo inne fizyczne objawy-szczególnie wtedy,kiedy to trwało przez dłuższy okresu czasu. Ważne, żeby zapamiętać, że nigdy nie jesteś ofiarą sznurowania. Pozwalasz na to albo przez porozumienie albo z powodu braku świadomości.
Sznury zwykle są umieszczone do przodu czakr, ale one mogą też wchodzić z tyłu. Zwykle te z wejściem z przodu są tam za porozumieniem, podczas gdy te, które wchodzą z tyłu są wysłane skrycie,
Typowo, ci, którzy są dobrzy w ukrytej kontroli albo inni, którzy czują się bojaźliwi w bezpośredniej komunikacji wysyłają takie sznury.
Sznurowanie jest najczęstsze w sytuacjach:
* Między przyjaciółmi, kochankami albo kolegami, te sznury zwykle mówią, ” kocham ciebie” albo „Czy współczujesz mi właśnie teraz?”
* Między nauczycielami i studentami, te sznury mówią, „Co umiesz?” albo „Wiedz to.”
* Między ludżmi z wzajemnym seksualnym zainteresowaniem, ci mówią, ” Jesteś zainteresowany?” albo Tak, jestem.”
* Między wrogami, te sznury mówią, „zrobisz jak ja chcem” albo, „Jaka jest twoja strategia?” Albo „Weź to!”
* W tłumach, sznury są metodami dla ludzi, by sprawdzać siebie z ukrycia albo nawet otwarcie. W dużej liczbie jest poczucie bezpieczeństwa. Ten rodzaj sznurowania zwykle jest przedsięwzięty, by zaspokajać ciekawość. Sznur może powiedzieć, „Co ty lubisz,” „w co wierzysz,” albo, „Kim jesteś?”

Odsznurowywanie

Sznurowanie jest koniecznością między niemowlęciem a matką i w okolicznościach, gdy przeżycie kogoś naprawdę zależy od sznura innej osoby. Te sznury mają tendencje, do naturalnego rozpuszczenia się, kiedy kończy się taka potrzeba.
Poza takimi sytuacjami, sznurowanie nie jest konieczne, chociaż jest powszechnie praktykowane. Sznurowanie ma korzyść otrzymywania informacji szybko bez czasochłonnej słownej i społecznej komunikacji. Sznurowanie jest w równym stopniu efektywne w komunikacji z innymi na dużą odległość albo, kiedy społeczne bariery uniemożliwiają słowny kontakt.
Jednakże sznurowanie jest niepożądane i może wyprodukować fizyczne rozdrażnienie. W dodatku, może utworzyć konfuzję i może definitywnie tworzyć karmę, jeśli inna osoba rejestruje to jako emocjonalną intensywność. Pełna szacunku psychiczna komunikacja może mieć miejsce bez penetrującego sznura i może być spostrzeżona albo zignorowana przez odbiorcę,jeśli ktoś tak wybierze.
Sznurowanie jest trochę jak chwytanie kogoś za rękę, żeby móc rozmawiać z nim. Czasami to może być odpowiednie, jeśli zrobione jest za pozwoleniem albo za porozumieniem.
Odsznurowywanie jest oczyszczającym ćwiczeniem, które prowadzi do uczucia harmonii i równowagi. Kiedy uwolniłeś się od niechcianych sznurów, tworzysz siebie na nowo takiego jakim chcesz być. Jeszcze raz ustanawiasz siebie jako szefa w swoim własnym ciele i decydujesz się, gdzie skierować swoja energię. Głównym wyjątkiem są matki, które uzgodniły, że ich niemowlęta decydują, gdzie ich energia się skieruje.
Odsznurowywanie jest prostym umysłowym ćwiczeniem, które dobrze jest zrobić na końcu dnia albo po wielu wspólnych działaniach z innymi ludźmi. To może też być specyficznym ćwiczeniem, by poradzić sobie z niepożądaną osobą.
Czasami zauważysz, że nie możesz kogoś wyrzucić ze swojego umysłu. Możesz nawet stwierdzić, że twój sen był zmącony przez stały obraz kogoś kogo znasz albo kogo właśnie spotkałeś poprzedniego dnia. To jest zwykle znak, że osoba usiłuje komunikować się z tobą przez sznur.
Po prostu zamknij oczy, zwizualizuj swoje siedem czakr i zobacz, gdzie ta osoba weszła swoim sznurem. Delikatnie usuń go, tworząc na nowo połączenie z własną esencją. Mentalnie powiedz osobie cokolwiek, co sobie życzysz żeby jej przekazać.
Mógłbyś, na przykład, zażyczyć sobie powiedzieć jej, że wolałbyś nie komunikować się z nią teraz. Albo – możesz zechcieć spytać ją, czego chce i odpowiedzieć jej , pamiętając żeby powiedzieć , że nie musi sznurować ciebie, by uzyskać twoją uwagę. Czasami proste „Cześć, wiem, że tam jesteś ” albo ” Kocham cię” jest wystarczające, by skierować ją na jej drogę i pozwala tobie spać, czytać albo kontynuować twój biznes.
Z drugiej strony, możesz czuć obecność bolesnego albo intensywnego sznura bez rozpoznania kogoś, od kogo on jest. Po prostu skup swoją uwagę na fizycznym obszarze, gdzie czujesz to doznanie i spytaj się obrazu,od kogo on pochodzi. Możesz być zaskoczony.
To jest zawsze niezawodnie pierwsza osoba, która przychodzi ci do głowy.
Nie potępiaj. Spytaj się, czego chce i co ona tam robi. Jeśli sobie jej nie życzysz,powiedz żeby odeszła. Jeśli życzysz sobie z nią rozmawiać,powiedz żeby po pierwsze dała tobie więcej przestrzeni.
Ogólnie odsznurowywanie, kieruje się tę samą procedurą.
Jednakże, nie możesz sobie zażyczyć rozmawiać z każdym pojedynczym sznurem, ponieważ mogą być ich setki. Metodycznie przenoś wszystkie sznury ze wszystkich czakr z przodu i z tyłu i wysyłaj je mówiąc łagodnie „do widzenia”. Zapełnij wszystkie wyloty-otwory twoją własną istotą. Zostaw wszystkie sznury, które uzgodniłeś zachować.
Czasami, odsznurowanie spowoduje natychmiastowe reakcje. Jeśli usunąłeś uporczywy sznur od twojej matki, możesz mieć telefon od niej z pytaniem, czy wszystko jest w porządku. To samo może się sprawdzić z kolegą albo kochankiem. Odsznurowanie spowoduje uczucie lekkości, klarowności i relaksu. Jednakże, może będziesz musiał zająć się osobiście tymi czyimiś sznurami, które usunąłeś. Spanikowany klient może zostać zmuszony, aby się uciszyć, kolega uspokoił, a z wrogiem albo wspólnikiem uporać się, kiedy widzisz atak.

Ochrona przed sznurowaniem.

Ochrona trwa 3-4 godziny. Zrób medytację i jedną z następujących metod, kiedy czujesz, że możesz być sznurowany przez inną osobę, albo wchodzisz w sytuację, gdzie sznurowanie może się zdarzyć:
Wyobraź sobie różę ochraniającą każdą wrażliwą czakrę (z przodu i z tyłu). Symbol Róży ochrania wrażliwe czakry i 6-tą czakrę.
Wyobraź sobie, że twoje ciało jest ze szkła, że jest niewidoczne dla każdego i dodatkowo ochrania ciebie od jakichś sznurów.
Utwórz silną tarczę z przodu i z tyłu każdej wrażliwej czakry. Zrób symbol na tarczy, który odstraszy kogoś, kto próbuje Sznurować (np. Skorpion). Albo wyobraź sobie tarczę muzyki heavy – metalowej jak gdyby pędziła,do walki.

Oczyszczając Sznur

Napisz imię osoby na kawałku papieru.
Włóż papier do wody i położył go w zamrażalniku z zamiarem, uwolnienia się od sznura (we wzniosłym celu dla obojga). Albo spal papier znów z zamiarem,by uwolnić się od sznura (we wzniosłym celu dla obojga).

źródło:
http://www.cheops.darmowefora.pl/index.php?topic=7206.0
http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_zloty_sznur.html
http://www.vismaya-maitreya.pl/zakryte_zagadki_srebrny_sznur.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii Mistyka, Rozwój duchowy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.