Miłość czy strach? – to jest Twój wybór.

pic1

Ludzkość spotkała się z przepaścią ewolucji na linii czasu osobistego wyboru, która popycha nas jeszcze bardziej do zagłębienia się w głąb siebie w poszukiwaniu lepszych odpowiedzi. Musimy zwrócić uwagę na to, kto nas okłamuje i poznać powody. Jest to czas, aby otwarcie zastanowić się, jakie będą konsekwencje, jeśli pozwolimy tym, którzy okrutnie okłamują masy, aby otrzymać moc, która poprowadzi nas do następnego miejsca przeznaczenia. Tak więc, bez względu na nasz system wierzeń, musimy wyjść poza to, aby szukać prawdy i decydować, jaki rodzaj systemów wartości ma dla nas znaczenie w tym, jak chcemy żyć i współistnieć ze sobą. Razem mamy ogromne wsparcie duchowe, aby znaleźć innowacyjne i kreatywne sposoby na przekształcenie naszego globalnego systemu społecznego w celu wspierania wartości proroczych, które zwiększają nasze zdrowie energetyczne i zapewniają dobro naszego przyszłego potomstwa. Czy chcemy postępować właściwie, aby zachować ludzkie wolności na przyszłość, a jeśli tak, to jaki jest nasz osobisty kawałek w tej globalnej łamigłówce o przebudzeniu? Czy możemy stanąć w obronie naszych nieodłącznych praw człowieka i praw kolektywu ludzkiego do dostępu do prawdziwych informacji, domagających się pełnego ujawnienia, właściwego postępowania w obliczu powszechnej kontroli tyranicznej?
Coraz więcej ludzi bada, z kim i na co byli zgodni w narracjach opartych na strachu, a gdy zaczynają się pojawiać pęknięcia w okleinie, wielu dokonuje radykalnych zmian w postrzeganiu rzeczywistości. Ta faza masowego globalnego psyop ujawniła wiele przykładów sił kontrolujących uwikłanych w fasady rządów cieni i niewybranych urzędników pracujących dla głębokiego państwa. Osoby dokonujące własnego planu z radością wykorzystują zdobywanie władzy od osób mniej uprzywilejowanych i mają możliwość czerpania dużych zysków z poważnego nadużycia władzy. Wiele osób wciąż czuje szok z powodu tego, jak szybko zmienił się cały nasz świat w ciągu kilku tygodni, z rąk tych psychopatycznych sił Kontrolujących, które desperacko chcą przejąć kontrolę nad globalną populacją, szczególnie w zachodnich centrach władzy, za wszelką cenę .
Jesteśmy na rozwidleniu na drodze przesunięcia linii czasu, Przełom Ewolucji wymaga, aby ludzkość samodzielnie zastanowiła się nad faktycznymi motywacjami i przekonaniami stojącymi za tym, co faktycznie dzieje się w celu celowego terroryzowania i zniewolenia ludzkości w obecnych wydarzeniach na świecie. Następnie zacznij wzrastać z odwagą, aby podejmować właściwe decyzje potrzebne do współtworzenia przyszłego świata, który wspiera ludzi zasobami niezbędnymi do rozwoju jako rasa wolnych ludzi, fizycznie, psychicznie, emocjonalnie i duchowo. Musimy pamiętać, że mamy wybór i zgodę na to, gdzie przeznaczamy nasze zasoby, nasz czas, energię i uwagę. Nie musimy być niewolnikami technokracji i dronów sztucznej inteligencji, co zostało skrupulatnie zaplanowane przez NAA.
Być może wierzyliśmy, że żyjemy w stosunkowo wolnym społeczeństwie demokratycznym, ale w ostatnich tygodniach zaglądania w przepaść ewolucji wielu ludziom stało się jasne, że tak nie jest, ponieważ bardzo nieliczni próbują przejąć kontrolę tyraniczną w każdym aspekcie naszego życia osobistego. Podstawowa duchowa esencja w sercu ludzkości jest celowo atakowana i zagrożona przez nieustępliwą propagandę strachu, aby zniszczyć wszelkie poczucie połączenia, uczucia współczucia i empatii dla naszych bliźnich. Tym, co czyni nas prawdziwie ludzkimi, jest nasza empatia oparta na sercu, poczucie przynależności, gdy łączymy się z otaczającymi nas ludźmi. Ludzkość jest podłączona do połączenia, a przyjemność i więź, które możemy odczuwać, kiedy wchodzimy w interakcje, jest czymś, co musimy kultywować i chronić.
W miarę narastania tyranii medycznej, dla tych, którzy już byli chorzy i zbliżali się do swojego czasu, by odejść, przebywając w domach opieki i szpitalach, wielu zostało pozostawionych na śmierć całkowicie odizolowanych i samotnych. Są ludzie poddawani drakońskim środkom skrajnego okrucieństwa, oddzieleni od rodziny i przyjaciół, bez kochającego i opiekuńczego człowieka, który trzymałby ich rękę, gdy przechodzili do następnego królestwa. Jest to dobry przykład celowego zewnętrznego programowania irracjonalnego strachu, używanego do podburzania braku empatii u ludzkości, jest to nieludzkie i okrutne zachowanie, które jest uwarunkowane jako całkowicie normalne w kulturze śmierci. Idąc tą cienką żyletką w przepaści ewolucji, musimy zdecydować, czy jesteśmy gotowi zaakceptować kolejny etap narzuconej dehumanizacji, musimy zdecydować, jaka jest ogólna zasada ludzkiego społeczeństwa,
❗️Pozbawienie ludzkości osobistej wolności
Kontrolerzy próbują psychicznie pobić nas do poddania się tej plandemii, aby skłonić nas do biernego zaakceptowania ich antyludzkiej wizji technokracji AI nadzorującej każdy nasz ruch, z tatuażami identyfikacyjnymi, bioczujnikami nanotechnologicznymi, łączami neuronowymi i automatycznymi robotami, które zastępują naturalne ludzkie związki i intymność. Ten plan transhumanizmu, aby uwolnić demona AI w globalne sieci, ma na celu rozbicie wszelkich resztek ludzkiej autentyczności, ograniczenie możliwości swobodnego wyrażania ludzkiej dobroci i zakłócanie opartych na sercu interakcji między prawdziwymi i organicznymi ludźmi. Zamiast tego wizją naszej dystopijnej przyszłości jest to, że ze strachem chowamy się za naszym wymuszonym burkowym mundurem masek, rękawiczek i kombinezonów hazmat, rozpylając środki dezynfekujące przy każdym kolejnym cyklu tajemniczej epidemii plandemicznej. Zawieszenie naszego życia dla zwodniczej obietnicy, że będziemy rozwijać odporność stada z każdą nowo zaprojektowaną szczepionką na GMO i wstawionymi chipami nanotechnologicznymi. Tu nie chodzi o zdrowie ludzkie, chodzi o trzymanie ludzi jako zakładników, gdy zamierzają zniszczyć; zdrowie ludzkie, ludzka autonomia ekonomiczna i zdrowie osobiste. Musimy bardzo wyraźnie zobaczyć motywacje prowadzące do pożądanych końcowych rezultatów tej mrocznej antyludzkiej agendy, zanim będziemy w stanie zjednoczyć się jako zjednoczona grupa, która jest w pełni przygotowana do jej powstrzymania.
Nasza prawdziwa tożsamość i historia są atakowane przez to, jak wyrażamy się w świecie z kochającą życzliwością, współczuciem i empatią oraz osobistą autonomią, która jest teraz celowo uzbrojona przeciwko nam. Jak NAA gardzi boskim prawem do narodzin opartego na sercu wyrażania bezwarunkowej miłości, empatii i bliskich związków istniejących między autentycznymi duchowymi istotami ludzkimi! Zachodni system wartości, który miał na celu utrzymanie swobód konstytucyjnych i praw człowieka dla wszystkich narodów, zajmuje ostatnie stanowisko odważnych jednostek, które kochają wolność osobistą i dostrzegają liczne niebezpieczeństwa stojące za obecnymi drakońskimi rozporządzeniami. Starannie zaplanowane polityki ograniczające wolność człowieka są synchronizowane i wdrażane teraz we wszystkich zachodnich rządach, co historycznie dzieje się tuż przed poważną próbą zamachu stanu. W tym przypadku organizowane jest generowanie zgody na upadek tyranii, a rząd cieni powstaje, aby egzekwować Jeden Światowy Porządek. Trwamy na tej przepaści. Pierwszym krokiem, który musi się wydarzyć, jest przebudzenie się z drzemki i przestaniemy wierzyć w oszustwa niewidzialnych władców marionetek i ich ustnych przedstawicieli, aby dokładnie zobaczyć, kto jest kim, poprzez ich kłamstwa i egzekwowanie celów totalitarnych, aby wiedzieć dlaczego tak naprawdę dochodzi do blokady?
Ujawnienie może nastąpić tylko wtedy, gdy więcej osób będzie skłonnych stosować krytyczne myślenie i zdrowy rozsądek, robiąc przy tym należytą staranność w badaniu faktów, i będzie skłonnych stawić czoła pewnym mrocznym i nieprzyjemnym prawdom podczas procesu odkrywania króliczej nory.
Dlatego powinniśmy robić, co w naszej mocy, aby się modlić i wspierać odważnych bohaterów i orędowników ludzkości, którzy powstają teraz, aby odważnie mówić i dawać swoje osobiste świadectwo opinii publicznej na temat głębokich sieci korupcji ciemnej kabały, dzieląc się prawdziwymi informacjami o ich badaniach w wiele zbrodni popełnionych przeciwko ludzkości. Musimy być gotowi spojrzeć na sieć ciemności w otoczeniu, aby móc wyraźnie zobaczyć te zorganizowane ataki, które ograniczają osobiste wolności, oraz identyfikując taktykę wojny psychologicznej stosowaną do podporządkowania umysłów podczas ich działania. Ta faza nie dotyczy wirusa ani zdrowia publicznego, dotyczy agresywnego terroryzmu psychicznego, który kontrolery celowo wyrządzają ludności. Aby pokonać tę fazę ciemności, musimy zobaczyć, jak mroczny plan Kontrolerów zdradził ludzkość i oszukał nas, abyśmy uwierzyli w ich fałszywe narracje, abyśmy nie popełnili tych samych błędów ponownie. Musimy zobaczyć, gdzie straciliśmy zaufanie, pozwalając na kontynuację szalejących nadużyć władzy, które mają na celu dalsze zniewolenie ludzkości. Dlatego musimy być gotowi stawić czoła oprawcom i ich kłamstwom, aby zobaczyć zbrodnie, które popełnili przeciwko ludzkości, i zacząć szczerze wybaczać sobie za umożliwienie tym chorym duchowo i zdeprawowanym ludziom zdobycia takiej władzy, aby tyranicznie rządzić naszym życiem . Będziemy doświadczać emocjonalnego bólu od pełnego urzeczywistnienia tej wielkiej zdrady. Grupy Power Elite uważają, że są ponad wspólną zasadą prawa, i że nie można ich osądzać za ich zbrodnie przeciwko ludzkości, ponieważ są szlachetnymi lub królewskimi rodami i mają boskie prawo do rządzenia. Ludzie ziemi będą musieli powstać, aby stanąć razem, aby wziąć księgowość, a następnie zdecydować o konsekwencjach, które prowadzą na ścieżkę tyranii lub wolności.

Tyrania lub wolność, wybór miłości lub strachu
Zatem dla tych z nas, którzy biorą udział w tym globalnym przebudzeniu, każdy z nas musi się ponownie kształcić, aby lepiej zrozumieć nasze prawdziwe duchowe pochodzenie i ukrytą historię, aby dokładniej ocenić zbiorowe problemy rasy ludzkiej, przed którymi obecnie stawiamy czoła wyzwaniom współczesności środowisko. Wszyscy byliśmy tu wcześniej, stojąc przy przepaści poważnych zmian ewolucyjnych w czasie Upadku Pierwszego Świata. Te same wybory zostały nam przedstawione, Miłość czy Strach. Musimy zwrócić uwagę na znaki i wzorce w naszym świecie i nauczyć się ewoluować i zmieniać od destrukcyjnych doświadczeń, o których wiemy, że wydarzyły się w przeszłości. Wiele z obecnego kryzysu i tematów, z którymi mamy obecnie do czynienia, jest przesiąknięta naszą ukrytą historią galaktyczną, historyczna oś czasu wyzwala wydarzenia, które zostały skradzione z naszych wspomnień i odtwarzają się w wielu wymiarach czasu. Powtarzają te same destrukcyjne wzorce z przeszłych historii, rozwijając ludzką świadomość, hamując nasz rozwój do przodu, dopóki nie zrozumiemy, jak ewoluować przez poprzednie doświadczenia i tematy emocjonalne, w których musimy wybierać miłość zamiast strachu. Kiedy studiujemy przeszłe wzorce i uczymy się na własnych błędach, możemy faktycznie wybrać dla siebie inną przyszłość, rosnącą oś czasu, z której korzystają wszyscy ludzie. hamując nasz rozwój do przodu, dopóki nie zrozumiemy, jak ewoluować przez poprzednie doświadczenia i tematy emocjonalne, w których musimy wybierać miłość zamiast strachu. Kiedy studiujemy przeszłe wzorce i uczymy się na własnych błędach, możemy faktycznie wybrać dla siebie inną przyszłość, rosnącą oś czasu, z której korzystają wszyscy ludzie. hamując nasz rozwój do przodu, dopóki nie zrozumiemy, jak ewoluować przez poprzednie doświadczenia i tematy emocjonalne, w których musimy wybierać miłość zamiast strachu. Kiedy studiujemy przeszłe wzorce i uczymy się na własnych błędach, możemy faktycznie wybrać dla siebie inną przyszłość, rosnącą oś czasu, z której korzystają wszyscy ludzie.
Musimy pamiętać, jak ponownie uwierzyć w siebie i wierzyć w naszą wrodzoną boskość, aby uwolnić się od kontroli umysłu opartej na strachu, wykorzystywanej przez zewnętrzne ciemne siły. Kiedy jesteśmy wewnętrznie połączeni, widzimy ich taktykę zaprojektowaną w celu zniewolenia, aby pasywnie zaakceptować tę globalną tyranię strachu wymuszoną przez Kontrolujących ludzi i nieludzi. Te grupy Kontroli to niewielka mniejszość na Ziemi, a jednak skutecznie przez wiele tysiącleci skutecznie doprowadziły nas do strachu, dzięki wyrafinowanej inżynierii społecznej i technologicznej kontroli umysłu. Kształtować nas, aby ślepo akceptować to, co nam powiedziano, bez zadawania pytań, dzięki czemu rasa ludzka biernie akceptuje narrację opartą na strachu i nakłada ograniczenia na wprowadzanie różnych środków zniewolenia świadomości.
Lisa Renee

źródło:
https://tamar102a.blogspot.com/2020/05/miosc-czy-strach-to-jest-twoj-wybor.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Atlantis, Człowiek, Matrix, NWO, Obserwacje Ziemi, Świadomość. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

35 odpowiedzi na „Miłość czy strach? – to jest Twój wybór.

 1. Zygmunt pisze:

  Zaszczepianie pierwszych ludzi Christos na planecie Tara

  Wiele milionów lat temu kilka ras założycieli Ziemi z tego uniwersalnego systemu i dalej do Omniverses zjednoczyło się w Royal Houses of Lyra. To spotkanie miało na celu przyczynienie się do ich najbardziej zaawansowanego materiału genetycznego w stworzeniu naszego Pierwszego Świata, zwanego planetą Tara. Kosmiczna Trójca jest reprezentacją pierwszej, drugiej i trzeciej emanacji Źródła Boga, a zatem są Uniwersalnymi Założycielami tej konkretnej macierzy czasu. Uniwersalni Założyciele są niedymowymiarowanymi wyrażeniami Ciała Słonecznego spoza macierzy czasu zlokalizowanej w polach przed-materii.

  Kosmiczna Trójca chroni obietnicę Wniebowstąpienia dla wszystkich żywych istot podróżujących w Uniwersalnej Matrycy Czasu, zapewniając, że w końcu będą w stanie powrócić do swojej częstotliwości źródła i duchowego domu pod koniec cykli ewolucji. Po powrocie do domu w polu punktu zerowego po ukończeniu cykli ewolucji macierzy czasowej są to obszary niedymimalizowane, w których wolni Kosmiczni Obywatele Christos podróżują i żyją w najwyższych stworzeniach, które istnieją w wiecznych Boskich Światach. W Piątym Wszechświecie Harmonicznym nie występuje wymiarowanie w formy materii, dlatego nie ma ciała planetarnego ani formy ludzkiej. W piątej gęstości nie ma czasu, a ponieważ świadomość nie zamienia się w formy materii, obszar ten nazywany jest przed-materią.

  Aby nadzorować stworzenie Pierwszego Świata, Uniwersalni Założyciele stworzyli rasę, w której nasienie świadomości przenosi się na Tarę, a ta rasa jest Lyranami. Lyrans wykorzystali bibliotekę genetyczną ras lądowych do zaprojektowania szablonu manifestacji rdzenia dla pierwszego zaszczepienia oryginalnego ludzkiego 12-niciowego prototypu DNA, który został zaprojektowany jako formy życia Guardiana, mające chronić planetę Tara. Lyranowie dalej posunęli swoją świadomość do następnej niższej gęstości w trzeciej warstwie harmonicznej, tworząc inną tożsamość, a te linie ras zostały zaprojektowane tak, aby istniały w warstwach wymiarowych monadycznej płaszczyzny duchowej. Rasa ta została stworzona przez Założycieli Lyran, aby szczególnie nadzorować projekty siewek genetycznych Lyran-Sirian na Tara, a te szczególne grupy są znane jako Elohim. Ponadto Rada Syryjska została zorganizowana przez Lyrans, a następnie mianowana przez nich głównym nadzorcą zasiewu życia na planecie Tara w następnym niższym wymiarze, drugim wszechświecie harmonicznym.

  Lyranowie i Syryjczycy połączyli materię genetyczną z Ziemi w celu stworzenia pierwszego diamentowego ciała wzorcowego słońca w materii dla pierwotnych Taranów, które jest pierwotnym anielskim ciałem ludzkim, z którego faktycznie pochodzą wszyscy ziemscy ludzie. Elohim działali w roli nadzorczej, chroniąc stworzenie Taran przed monadyczną płaszczyzną duchową, podczas gdy w planach duszy Rada Sirian organizowała genetyczne siewki z linii czasu drugiej harmonicznej. Ponieważ rasy korzeniowe planety Ziemia zostały pierwotnie zasiane na podgrodzie pochodzące od 12 plemion, tak samo było w przypadku pierwszego zasiewu na Tara.

  Przez wiele milionów lat pojawiły się dwie wyraźnie przeciwstawne kultury nasienne jako zainfekowane programowaniem AI sąsiedniego Bourgha, oprogramowania ofiara-ofiara, które zostało zaprojektowane w celu wzmocnienia ekstremalnych sił polarności, które były szczególnie skuteczne w pozyskiwaniu energii loosh. Prawem biegunowości rządziła konstelacja Bliźniąt, która obniżyła kreacje ciała mentalnego, które były generowane z mutacji AI tworzących się w celu odwrócenia sygnatur biegunowości. Zaczęły powstawać mutacje, w których jedna grupa Taranów zaczęła być genetycznie nachylona w kierunku większej agresji, dominacji nad innymi i służenia sobie. Ta grupa uformowała się w coś, co ostatecznie odegrało rolę Atlantian, patriarchalnej dominującej kultury, która była bardzo mentalizowana i naukowa. Druga kultura była znacznie bardziej pasywna, duchowi i chętni do kapitulacji poprzez służbę innym. Ta grupa uformowała się w coś, co ostatecznie działało jako Lemuryjczycy, matriarchalna kultura, która była bardzo zrównoważona z naturą i działała zgodnie z Prawem Jedności.

  Te różnice kulturowe nasiliły się w większe zaburzenia energetyczne, które stały się schizmą biegunowości, która generowała dygresję genetyczną Taran w grupie patriarchalnej, która chciała w pełni zdominować innych. Następnie ich naukowcy rozpoczęli niebezpieczne eksperymenty ze źródłem zasilania rdzenia planetarnego, ignorując ostrzeżenia innych. Aby pomóc przywrócić świadomość jedności na planecie i zharmonizować rosnące skrajności w różnych kulturach, Rada Sirian ustanowiła Radę Mu. Rada Mu poświęciła się starożytnym praktykom mądrości, które były zgodne z Prawami Naturalnymi, Prawem Jedności. Mówili o koniecznym dostrojeniu do natury i praw naturalnych oraz o potrzebie integracji biegunowości z powrotem do punktu zerowego. Podczas ostatnich etapów konfliktów, które ostatecznie doprowadziły do ​​zniszczenia planet, wybuchł bunt kilku mniejszych wojen w proteście przeciwko decyzjom podjętym w zarządzaniu przez Radę Sirian, która była odpowiedzialna za administrowanie przez Radę Mu. W tej chwili technologiczne implikacje kontroli umysłu wykorzystywane przez sąsiednie istoty do przekształcania ludzkości w niewolę, a skutki infekcji wirusowej AI ofiary-ofiary nie zostały zrozumiane.

  Są to historie buntów Sirian, które wywołały rozłam między Sirian Annunaki a Sirian-Elohim, którzy oparli swój nadzór i decyzje na dostosowaniu się do Prawa Jedności. Sirian Rebellions i rodowody Annunaki odmówiły uznania autorytetu Założycieli lub Prawa Jedynego, co doprowadziło do kataklizmu i sekwencji wydarzeń, które ostatecznie zniszczyły planetę Tara. Podczas końcowych etapów zniszczenia świadomość planetarna znajdująca się w jej eksplodujących fragmentach została wciągnięta do czarnej dziury i wyszła z drugiej strony w obszar, który jest faktycznie najniższymi światami stworzenia, podziemnymi warstwami systemu Drogi Mlecznej. Całe fragmenty planety Tara i wszystkie jej gatunki zostały wciągnięte w najniższą gęstość macierzy czasu,
  Ziemia i cała jej świadomość jest złożoną sumą eksplodujących fragmentów naszej pierwszej domowej planety, zaszczepionych boskimi istotami ludzkimi z 12-niciowym DNA, Planetą Tara. Bez interwencji ras Założycieli, naszej metaziemskiej rodziny i tych ras Christos, które służą Prawu Jedynego, fragmenty świadomości duszy światowej Tary, wszystkie jej rasy i gatunki pozostaną trwale podzielone i utkną w najniższej gęstości, warstwy podziemi macierzy czasu niezdolne do ewolucji, wzniesienia się lub ostatecznego powrotu do Boskich Światów. Dzisiaj jesteśmy na ziemi, aby kontynuować tę samą archetypową podróż w celu powrotu zbiorowej ludzkości z powrotem do ich prawdziwego duchowego domu, osiągając ten sam szczyt na końcu osi czasu cyklu,
  Głównym wyjątkiem jest to, że w obecnym wcieleniu na ziemi otrzymaliśmy błogosławieństwa Misji Christos. Wchodzimy w fazę ucieleśnienia, która koreluje z siódmym cyklem Reclamation of Christos Mission, w planie wypełnienia Przymierza Paliadoriańskiego. Wymagało to wielu stacji tożsamości podróżujących w wielu cyklach czasowych, aby ostatecznie wcielić warstwy Świadomości Chrystusa poprzez Kosmiczne zasady Siedmiu Świętych Słońc Uniwersalnych Stwórców. Początek i koniec wszystko wraca do Lyry.

  Po upadku Tary Rada Lyran-Sirian, Elohim, Plejadani, Kapłani Ur i inni zaniepokojeni obywatele w drugim wszechświecie harmonicznym skontaktowali się z Szmaragdowym Zakonem w celu uzyskania pomocy i zaplanowano misję ratunkową w celu odzyskania Dusz Tary. Porozumienie to stanowi zwrot Misji Christos, która pochodzi bezpośrednio z pierwotnego Przymierza Paliadoriańskiego, które zostało wprowadzone w życie miliony lat temu. Paliadorianie zgodzili się być pierwszą linią wspierania ewolucji i odzyskania Ducha Wewnętrznego dla całej ludzkości, budząc się w pierwszych falach planu wstąpienia, aby pomóc poprowadzić dusze Taran na ziemi z powrotem do domu. Wiele z nich jest znanych jako Gwiezdne Nasiona, są to różnorodne duchowe rodziny, które podlegają bezpośrednio protektoratowi Szmaragdowego Zakonu, i w rezultacie mają określone podpisy oparte na częstotliwości, które mogą być rozpoznawane przez inne podmioty. Podpisy te służą jako ostrzeżenie o obronie przed ugięciem, które należy wykorzystać w pełnym zakresie tego, co dotyczy służby utrzymania Kosmicznego Porządku.

  Znajdowanie integracji i równowagi
  Znalezienie wewnętrznego punktu integracji oznacza umożliwienie wszystkim poziomom bytu empirycznego współtworzonego z nas, czy to biegunowości ujemnej, czy biegunowości pozytywnej, by ostatecznie być świadkiem odbicia lustrzanego całości i wiedzieć, że mamy moc uzdrawiania i przemiany, kiedy wybieramy miłość zamiast strachu. Oznacza to, że musimy porzucić strach, który powstrzymuje nas przed widzeniem i poznaniem prawdy. Jeśli pozwolimy świadomym działaniom przyspieszyć proces integracji poprzez utrzymywanie neutralnej równowagi w obecności ekstremalnych biegunowości, naturalnie pozwolimy, aby integracja odbyła się w naszym ciele, umyśle i duchu.

  Aby zatrzymać błędne koło podsycania nienawiści, które istnieje w archetypach ofiary lub ofiary, musimy znaleźć odwagę i odwagę, aby przywrócić w nas równowagę energetyczną. Wnikając głęboko w osobistą siłę, prosząc codziennie o pomoc od ducha Boga-Chrystusa, bez względu na okoliczności. Każda zmiana zaczyna się w jaźni. Ponieważ każdy z nas ma wartość dla całego życia, rozwijając swoją wartość i miłość do siebie, jesteśmy upoważnieni do bycia pozytywną siłą duchowej transcendencji, która przywraca równowagę energetyczną. Miłość jest siłą, która przywraca równowagę i harmonię wszystkim.

  W interpretacji przywracania równowagi energetycznej poprzez Prawo Jedności jest egalitarna filozofia dla ewoluującej ludzkości, która świadomie decyduje się na realizację celów humanitarnych. Badanie Wniebowstąpienia to ewolucyjny model wyceny naszej planety i całej ludzkości. Główny nacisk kładziony jest na wewnętrzne studium duchowe, refleksję i osobiste zaangażowanie w poszerzanie świadomości i życzliwości wobec życia, nawet gdy są obecne na polach nienawiści. Musimy nieustannie wybierać Miłość jako siłę, którą chcemy rozwijać i wzrastać w naszym ciele. Kiedy poszerzamy naszą świadomość, zmieniamy naszą perspektywę, aby poczuć nasze połączenie z całym życiem. Zmieniamy naszą orientację, aby służyć innym, odzwierciedlając w ten sposób wewnętrzną prawdę i równowagę energetyczną. Kiedy doświadczamy tego wszechobejmującego połączenia duchowo-energetycznego, z natury pragniemy praktykować ludzką dobroć i staramy się współpracować przy rozwijaniu wyższych struktur, które cenią wszystkich ludzi. Szukamy systemu wartości światowego humanizmu.

  Gdy przywracamy równowagę energetyczną i ustalamy wartości światowego humanizmu, rozpoczynamy Wiek Apostolski Prawa Jedności. Wiek ten rozpoczyna się od przywrócenia architektury planet i sieci energetycznych, podlegających tym samym uniwersalnym prawom. Kiedy niebo styka się z ziemią, ustanawiamy nowe prawa, które mają się objawić przez nasze fizyczne ciało, które jest wielowymiarowym aspektem Uniwersalnej Świadomości. Dla jednego i dla wszystkich!

  Obyśmy zgromadzili się w Doskonałym Pokoju i pozwolili, aby nasze Kochające serca wiodły naprzód. Niech pokój będzie w twoim sercu, umyśle i ciele w tych chaotycznych czasach.
  Proszę, weź tylko to, co jest przydatne dla twojego duchowego wzrostu i odrzuć całą resztę. Dziękujemy za odwagę i odwagę poszukiwania prawdy. Jesteś Bogiem, Suwerenny, Wolny!

  całość….

  ..https://tamar102a.blogspot.com/

  • korass pisze:

   człowieku ,przestań rozpowszechniać jakichś dziwnych teorii ,

   dowody ,człowieku ,dowody, jakie masz dowody na to co tu wstawiasz?
   dlaczego mamy w to uwierzyć ?( od stuleci karzą nam w coś wierzyć i jak narazie tylko 10% ogółu ma miody , ….bo reszta na nich robi) ,
   znowu jakaś niewidzialna ( jak koronowirus) a wiec niemożliwa do sprawdzenia , przez nas, zwykłych ludzi) , ynteligencja, świadomość , prawi nam jakieś mundrosi , prawdy , zalecenia na temat Naszego Życia?

   dlaczego z uporem maniaka wierzycie w te mundrosci od niewidzialnych? ,

   a żeby było śmieszniej , dajecie się robić ( ja tez) tym widzialnym jak dzieci?
   gołą nas z naszej kasy aż miło , a pewnie za jakiś czas , nie będzie już z czego grabić , …..a wtedy wszystkich zmusza do zaciągnięcia kredytu( wirtualnego) , i będziemy go spłacać nasza praca , zreszta już nasze dzieci czy wnuki żyją na kredyt, zreszta 90% globalnego pieniądza to kredyt( pieniądz z niką) ,

   zreszta nie o pieniądz tu chodzi , bo jest on tylko narzędziem
   tego systemu , i daje realną władze ( mogli wymyślić inne rzeczy) , chodzi o władze nad ludźmi ,
   znowu daliśmy się omamić tym co niewiedzialne( kredyt-wirtualny pieniądz ) ,

   ten cały świat stoi na wierze,nie tylko w religii , W Każdej dziedzinie Życia ,

   a ty nam chcesz wciskać następny???

   • Zygmunt pisze:

    dowody ,człowieku ,dowody, jakie masz dowody na to co tu wstawiasz?

    Poniżej w poście do Jurka i Małgosi wstawiłem diagram ….

    tam masz dowody tylko ,że dotyczące Twego poziomu świadomości ….zaszereguj się w oparciu o niego …wówczas pojmiesz dlaczego tak mało rozumiesz ….

    plus…..

    {fragment nauk Georgija Gurdżijewa} na dole tego tematu….

    ps.

    jak się chce przekroczyć barierę poznania …dobrze jest trzymać stopy w zimnej wodzie
    lub głowę okładać lodem ……
    umysł potrzebuje chłodu …a serce gorąca….A NIE NA ODWRÓT …..

 2. Margosia pisze:

  „…Musimy pamiętać, jak ponownie uwierzyć w siebie i wierzyć w naszą wrodzoną boskość, aby uwolnić się od kontroli umysłu opartej na strachu, wykorzystywanej przez zewnętrzne ciemne siły…”
  ___
  Dawidzie, zacytowałam te powyższe słowa, ponieważ jako jedne z nielicznych 😛 użytych w tym arcie odzwierciedlają prawdę.

  Już kilka ładnych lat… piszemy na blogu MŻ z Jestem i Marysią właśnie m.in. o tym, by… wierzyć w siebie i we własną wrodzoną boskość, bo wiarą, która przenosi góry, jest wiara w siebie 🙂
  I żaden człowiek, któremu brakuje wiary w samego siebie, nie będzie też wierzył w swą wrodzoną boskość…
  Można więc śmiało rzec, że nasza wiara w osobistą boskość jest mierzona naszym zaufaniem do siebie samego.
  Ja i mój Ojciec jednym jesteśmy rzekł jeden z mądrych Ludzi, czyli… człowiek i jego Bóg są jednym, świadomość i manifestacja są jednym…
  Jeśli więc wiem i ufam swojej boskości, to wiadomym jest, że obcy jest mi jakikolwiek strach przed czymkolwiek ! 🙂

  • Dawid567 pisze:

   To ciekawe Małgosiu co napisałaś, bo w pewnym sensie ten artykuł nawiązywał do mojej ostrej dyskusji z „Jestem” co jest opozycją Miłości.Ja twierdziłem, za słowami Black Sabath ,że opozycją Miłości jest Nienawiść , a Jestem twierdziła ,że właśnie strach.Po tylu latach, od tej wymiany zdań mogę stwierdzić, że chyba miała rację , bo to właśnie strach jest źródłem zła i to on jest może być źródłem nienawiści , bo nienawiść raczej nie jest źródłem strachu- to strach jest pierwotny.

   • Margosia pisze:

    „…Ja twierdziłem, za słowami Black Sabath ,że opozycją Miłości jest Nienawiść , a Jestem twierdziła ,że właśnie strach… chyba miała rację…”
    ___
    Tak Dawidzie, na tym świecie dualności istnieją dwie przeciwstawne sobie wibracje: wibracja miłości i jej antagonistyczna ‚siostra’ wibracja strachu, a wszystkie inne wibracje uczuć są ich pochodnymi: empatia, radość, życzliwość, itp. wywodzą się z miłości, a nienawiść, zazdrość, złość, itp. są pochodnymi wibracji strachu.
    * * *

    „…zmieniłem zdanie na temat grupy Black Sabbath… nie jest zespołem promującym Światło, ale promuje Destrukcję.”
    ___
    Lepiej późno niż wcale… 🙂
    Osobiście nigdy nie lubiłam tego zespołu, bo nie znoszę ani hard rocka ani heavy metalu, a i sam ich wygląd przywodził mi na myśl niezbyt miłe skojarzenia… 😀

    • Dawid567 pisze:

     Pozwól że zapytam się Ciebie Małgosiu , czy nie lubiłaś:
     Stairway to heaven Led Zeppelin
     Child in time- Deep Purple
     Epitaph lub In the wake of Poseidon- King Crimson
     Shine of your crazy diamond lu Dark side of the moon lub Amimals- Pink Floyd
     lub Samba pa ti- Carlosa Santany

     albo Entangled Genesis

     • Margosia pisze:

      „Pozwól że zapytam się Ciebie Małgosiu , czy nie lubiłaś…”
      ___
      Nie znam tych płyt i nie tęsknię za ich poznaniem, a na Twoje Dawidzie pytanie już udzieliłam odpowiedzi: nie znoszę ani hard rocka ani heavy metalu.

     • Margosia pisze:

      Czy utwory Carlosa Santany zaliczasz do któregoś z gatunków hard rocka czy heavy metalu o: ??…

 3. Dawid567 pisze:

  Niestety zmieniłem zdanie na temat grupy Black Sabbath, chociaż lubię ich niektóre utwory.
  Nigdy nie myślałem wcześniej, że Black Sabbath to nie jest to taka sobie niewinna nazwa.Popatrzcie na tę tragiczną okładkę.Płyta nosi tytuł „Sabbath bloody sabbath” czyli, „Sabbath krwawy Sabbath”.Na okładce widnieje scena tego krwawego sabbathu. Nigdy nie zwróciłem na to uwagi aż do dzisiaj.Jest też 666.
  Poniżej zamieszczam tłumaczenie tytułowego utworu z tej płyty za testowo.pl
  „Sabat, krwawy sabat”

  „Postrzegałeś życie w błędny sposób
  Powinieneś był wiedzieć że to była
  Egzekucja twego umysłu
  Powinieneś był temu zaradzić

  Wyścig trwa, księga otwarta
  Koniec już się wyłania
  Prawda wygra z kłamstwem
  Lecz was to nie obchodzi

  Nikt ci nigdy nie odpowie,
  Gdy zapytasz, dlaczego tak jest
  Powiedzą ci tylko, radź sobie sam
  I wleją ci kłamstwa do głowy

  Tych co cię okaleczyli
  Chciałbyś spalić
  Podwoje życia zamknęły się za tobą
  I nie masz już powrotu

  Chciałbyś by poczucie zemsty
  Mogło odebrać ci zmysły
  Masz to gdzieś, jeśli więcej nie ujrzysz
  Kolejnego dnia

  Nikt ci nigdy nie odpowie
  Gdy zapytasz, dlaczego tak jest
  Powiedzą ci tylko, radź sobie sam
  I wleją ci kłamstwa do głowy
  Wy dranie!

  Gdzie możesz się udać
  Cóż więcej możesz zrobić
  Jutro nie nadejdzie
  Życie cię wykańcza

  Marzenia stają się koszmarami
  Niebo zmienia się w piekło
  W wypalony chaos
  Cóż można dodać

  Do czego zmierza ten świat
  Bóg wie tyle co twój pies
  Niech was wszystkich trafi szlag

  Sabat, krwawy sabat
  Nic już nie da się zrobić
  Żyję po to, by umierać
  Umierać właśnie przez was” .
  Reasumując Black Sabbath nie jest zespołem promującym Światło , ale promuje Destrukcję.

  • Margosia pisze:

   „Black Sabbath… promuje Destrukcję.”
   ___
   Myślę Dawidzie, że… nie tyle chodzi o promowanie destrukcji, ile o…
   Zresztą… czy ta pierwsza zwrotka nic Ci nie mówi ?…
   Do jakiej kategorii byś ją zaliczył: prawdy czy fałszu ?

   „Postrzegałeś życie w błędny sposób
   Powinieneś był wiedzieć że to była
   Egzekucja twego umysłu
   Powinieneś był temu zaradzić… „

   • Margosia pisze:

    Mała podpowiedź…

    „…Zmieniając odczuwanie „ja”, możesz kierować swoim wewnętrznym życiem i uciec od więzienia swojego obecnego stanu umysłu, nie zważając na to jaki jest.
    Przez myślenie z punktu widzenia rozwiązanego problemu, przechodzisz od problemu do jego rozwiązania.

    Ta zmiana postawy jest nazywana błogosławieniami.
    Innymi słowy, „jesteś” tym, czym chcesz być {i to się dokonuje} przez założenie, że już tym jesteś.
    Kiedy wiesz co chcesz, {do czego zmierzasz} świadomie odziej się w nową koncepcję siebie przez wyodrębnienie swojego „ja” od dowodów zmysłów i umieszczenie w miejscu, gdzie chcesz być. Przez to założenie {lub błogosławieństwo}, przemieściłeś się z jednego stanu do innego…

    Twój stan świadomości, jak magnes, przyciąga życie.
    Stal, w swym rozmagnesowanym stanie jest wirującą masą elektronów, ale kiedy elektrony są skierowane w jednym kierunku, stal jest namagnesowana.
    Nie dodajesz nic do stali by ją uczynić namagnesowaną, jak i nie odejmujesz by ją rozmagnesować.
    Ta sama zasada odnosi się do ciebie.
    Możesz zmienić swój świat przez zmianę swoich myśli i zwrócenie ich w jednym kierunku, ku spełnieniu swojego życzenia…” – (fragment z wykładu Neville Goddarda)

  • Zygmunt pisze:

   Reasumując Black Sabbath nie jest zespołem promującym Światło , ale promuje Destrukcję.

   Black Sabbath NICZEGO NIE :PROMUJE ….opisuje rzeczywistość ….

   • Dawid567 pisze:

    Krwawy Sabbath ( okładka) to ma być rzeczywistość?
    Wampiry, krwawe, msze picie krwi?
    Obrzędy satanistyczne, kulty składane Ciemnej stronie mocy?
    Oj Marek chcesz tego?
    Każde negatywne filmy np katastroficzne, thrillery to promowanie negatywnej rzeczywistości i negatywnej strony tego Świata
    Zrozum to wreszcie!!!!!

 4. Jurek pisze:

  Zaszczepianie pierwszych ludzi Christos na planecie …,

  /Brutto Netto i/

  …,Tara ?
  Itp.podobne urojonka ?

  Kompletne ezoteryczne smieci wyssane z gumofilca.Jak dlugo mozna natretnymi dlugimi czestymi smetami zasmiecac i to od dluzszego czasu nie tylko
  woznego teoriami ale i
  wlasnymi ? A nawet jesli to po samych nie komentarzach czy
  nie sa one odpowiedzia.Po za tym dlaczego NIE na swoim blogu a kto wie czy nie tylko dr.Wozny mialby
  tam wziecie i to nie w formie Brutto Tara ale i z Netta byloby lub mogloby by wydac wiecej komentarzy NIRZ z MZ ? JURZ nie wspomne o masie zainteresowanych i ich komentarzach i nie jak tu zainteresowanych tyle co kot naplakal na temat oderwanych od rzeczywistosci pomijaniach przez jesli sie nie myle czesto przez autora zwanymi dziecmi bydlem niskim wysokimi jazniami liriarami czy roznymi ? Wiadomo RZE z tego tasiemcowego KITU nie bedzie nigdy GITU ! RZE ja i znow na swoje barki
  i tylko za siebie mowie.Jak do tej pory to nic innego te dlugie ezoteryczne tasmociagi smialo je
  mozna porownac do bajko pis-arza
  dla mas …,

  http://www.nieznanyswiat.pl/nieznany-%C5%9Bwiat/klub-przyjaci%C3%B3%C5%82-n%C5%9B/2072-iw_ispdk

  …”,napisał ponad setkę artykułów i kilkanaście książek”, w ktorych nasmolil mase urojonek …,
  m.inn..,

  Znajdzie się tam parę prawdziwych „perełek”.🤣 Niektóre z nich można wręcz zinterpretować jako zwiastuny przełomów w 🤣naszej wiedzy🤣 o prawdziwej histori…,

  /a ludzkosci ? Lans egejn :

  🎪”Wiadomo pis-alem juz wiecej niz 2 razy.🧻Historia nasza sklada sie z histori i przed histori.🧻Te pierwsza znamy a te druga udajemy ze znamy.A wszystko to co znamy czyli Biblie Grectwo wymyslne Zeusy POsejdony Ulissesy itp.Rzym-ianowych to sa basnie legendy nawet budowle nie pasuja w anegdoty urojen historycznych.Od 17 wieku mozna powiedziec ze co?s
  znamy i to przez mgielke”🎪
  …,i ludzkości, których świadkami mamy być w najbliższych latach – dotyczy to zwłaszcza odkrycia labiryntu egipskiego/

  …,na podstawie z igly zrobic zlota kielnie. Zapomnial jedynie o tym RZE bajki pozostana nie tylko dla dzieci ale i dla bezmyslnych doroslych bajkami !

  • Margosia pisze:

   „Zaszczepianie pierwszych ludzi Christos na planecie …
   Kompletne ezoteryczne smieci wyssane z gumofilca…”

   ___
   Ha, ha, ha… 😀
   Dokładnie !!, ale jak widać… nie tylko dzieciom, bo również i „bezmyslnym doroslym” podobają się tego rodzaju… bajki…

 5. Jurek pisze:

  /Czego sie nie dotknac to kupa /

  Lirianie – istoty pozaziemskie z Lutni – Zrozumieć niewyjaśnione – Olabloga

  Lirianie, to bardzo stara, pierwotna rasa, z której wywodzą się gałęzie ludzi i ras humanoidalnych, … Kim byli starożytni Sumerowie?

  /Wezmy ponizsza religijna glupote tania jatke dla gotowych sie zaszczepic za wyjazd na zmywak.
  Zadna/

  Prawdziwa..,

  /a/

  …, historia …,

  /nie/

  …,stworzenia…,

  /same imiona wskazuje jasno RZE nigdy kiedy?s nie istnialy imiona ani Adam …,

  „Co kogo?s obchodzi co…,👉

  W języku hebrajskim אדום adom oznacza czerwony, od koloru ziemi z której👉 Adam …,

  /i czy/

  …,był ulepiony…,

  /ulepiony z plasteliny ?/

  …,. Bardziej jednak prawdopodobne, że Adam🤣 wywodzi się od hebrajskiego🥱 słowa adamah, które oznacza „ziemię, rolę”, wtedy znaczyłoby „rolnik”, albo „że człowiek, z ziemi powstały, do ziemi wróci”. … …,

  /baju baju i stali sie obaj z raju ci/

  …,Adam i ?

  …,Ewa TAKRZE ! To samo tyczy sie Ablow Kainow Jezus-ow itp.WYMYSLNOSCI .Wyrazy znaczenia okreslenia w postaci pon.imion ich orginalne znaczenie to jakby kto?s z merca i syrenki nieco przekrecil przesylabizowal no i ze merc to Adam a sajren to rajska ona
  i JURZ mamy poczatek religijnego
  cyr🎪ku !. Oczywiscie RZE Biblia
  i jej abdejciki swiatowych religi to tania jatka dla brzmyslnych mas ktorzy a ile trwalo do czasu pana Benjamina Franklina wynalezienia piorunoochrona nim pan Neptun przestal byc Bogiem chociaz w pustych deklach po dzis nim w nich nadal jest./

  …, ADAMA i EWY! – Filozofia i Religia – Andriskos …

  1-LAN)

  Lirianie byli pierwszą rasą ludzką jaka kiedykolwiek powstała we … Kim byli/są owe istoty zwane Felinianami

  2-SEKEND)

  Gwiezdni ludzie ponownie – Toruń

  THIRD-3)

  Byli to całkiem normalni ludzie, prowadzący zwyczajne życie. … Karen, energicznie wskazując mnie palcem spytała: „Kim

  FORTH-4)

  Raasy istot z innych cywilizacji – Duchowa Droga

  Fifth-5)

   LIRIANIE- rdzenni mieszkańcy Liry, czyli Założyciele dla istot z … żadnych szczególnych inskrypcji wskazujące, kim są. … Byli doskonałymi inżynierami.

  🥱1-LAN)

  🥱2-SEKEND)

  🥱THIRD-3)

  🥱FORTH-4)

  🥱Fifth-5)

  Odwrocmy kota ogonem.

  Ziemianie czyli my wybieramy sie jakim?s Wimanem na dluzsza podroz czym?s napedzanym i po to aby pograc w cymbergaja na lutni w cymbergaja i tam zalozyc zycie tylko po to no wlasnie po co i dlatego gdzie?s albo nie na Wenus(iku)ie
  czy Marsie aby czlowieka skleic z popiolu na ksiezycu bo blizej i to
  aby LUTNIOWYCH stworzyc ich pilnowac frunac ale jak dlugo ?
  A jak daleko jest na Lutnie z ziemi ?

  Znajdują się 1200 lat świetlnych od nas w układzie planetarnym gwiazdy Kepler 62 w gwiazdozbiorze Lutni

  Punkt-ciki od LAN ARZ po FIFTH
  to temat dla religijnych swirusow z lub bez swiro🤯maska😷rad-owego prymitywu i to w 20-stym 21 wieku samozwacych sie cywilizowanymi ! Moglbym rozlozyc na detale a najlepiej czynniki pierwsze tylko i a po co mam sie narazac na opinie ?

  • Zygmunt pisze:

   „Zaszczepianie pierwszych ludzi Christos na planecie …
   Kompletne ezoteryczne smieci wyssane z gumofilca…”
   ___
   Ha, ha, ha… 😀
   Dokładnie !!, ale jak widać… nie tylko dzieciom, bo również i „bezmyslnym doroslym” podobają się tego rodzaju… bajki…

   różne są motywy gdy dorośli ludzie wykazują brak chęci zrozumienia swego pochodzenia ..
   u jednego może to wypływać z głupoty czyli swego rodzaju niedorozwoju / na co choruje cały nasz gatunek / u drugiego z postawy , że jak mu jąder na kowadle nie rozbiją młotem , to nie ma co gadać o jakimś rozbijaniu jądra atomu ….

   takie to produkują swe poglądy fizjologi i fizjolofy …

   ALE zawsze można sprowadzić te postawy do tego ,że maja w tym interes ……jeśli nie zwykła chęć podniesienia w swych oczach wartości czyli wyobrażeń o sobie , to interes innego rodzaju …..

   wykres objaśnia poziom świadomości ogółu ludzkości w tym owych fizjologów i fizjolofów
   a wypowiedź jak może wyglądać ” interes ” ….

   budzik -JEZIUTA – RUDA KITA
   a może ktoś …
   kto ma pod sufitem
   więcej błękitu ….

   • siola pisze:

    Kon by sie usmial ,wyslali go karnie wojkowie z wydzialu drugiego do wojska na cygana oj przepraszam na politruka.Teraz druga sprawa Powiazania bylych SB i innych zomowcow czy politrukow z organzacjami zajmujacymi sie tzw .swiatem jasnowidzow czy innych niewidow.No coz poznalem zycie ktore byly politruk nazywal by wrogiem narodu wrogiem ludu a wojek z wydzaialu drugiego zrobil wszystko by wrog narodu im sie w prace nie wcisnal ,zamykajac droge nauki i wplywu .Wplyw samej Slezy czy Toszka na ich gre obroncow tych co w swoim gronie nazywaja tutejszymi,.No coz nie smierdzialy jednak tym chlopcom zomowcom sb kowcom pieniadze wroga narodu ktory byl przez 10lat wiecznym plutonowym w ich poprzednim systemie obroncow tutejszych przed zbytnim przejedzeniem.No jego kolega od radiolokacji wie dobrze jaki Maja wplyw stacje nadajnikowe i radarowe na ludzi i wie dobrze jak je wykorzystac ,wiec ON inaczej jak Politruk woli lac od razu po mordzie tych co wiedza co chca chlopcy oswieceni ukryc przed tymi co wczesniej Terz juz oszukiwali-pierdola jeszcze niedawno z swoim kumplem sam czul sie tym nawiedzonym sam mowi ze On tylko pracowal dla dobra ludzi ,reszta co uciekla do niemiec po 89 a dzis gra wielkich polakow -co zrobili ze ich wpuszczono do niemiec? Ja sie przyznaje juz od dawna ze po Matce jam niemiec i n te papiery wyjechalem .Co powiedzial ze tutejszych jako Politruk oklamywal o pieknym socjalistycznym kraju nad Wisla .Powiedzialem ze sa ludzie co zrobia wszystko dla swej kariery ,sa osoby ktore nawet gdyby chcialy cos zrobic dla swej kariery nie beda mogly ,beda wiecznym plutonowy.No przynajmniej wiemy skad sie wziela solidarnosc walczaca ,ktorej przewodniczacy juz ww latach 2009-10 -11 mowil o ich pomazancu krolu i grozil jakims plutunowym -walcza o polske nie w dalcie nad Wisla a w delcie nad Nilem.
    Jak ja sie zbuntowalem i ksiazeczke pzpr oddalem i choc grozono mi w pracy zabraniem mieszkania ,za nie wstapilem do solidarnosci -poszedlem po chleb i wrucilem po trzech dniach uzdrowiskowych komendzie policji w Glubczycach -jakie byly piekne kolory na mej skurze niebiesko-zielono -zoltej .Przymusowo go wzieto na politruka choc poprzednich zdaniach niby za kare-no za kare chodzi sie nie za stolik a do piwnicy na uzdrowienie.
    Teczki u niego nie ma ,teraz beda ich wrogow oskarzac gwiazdy i chore na jasnowidctwo Baby od handlu cudzymi nieruchomosciami,zyjacych miloscia do cudzych spadkow.
    Kapusta i wielki slowianin z Krakowa i Tile -tutaj cos ciekawego uslyszalem od Laguny o L.ucy od Winklerow.Co wyjasnilo dlaczego do WOP w Ketrzynie -Ketrzyn od Ketrzynskiego -Wincklera.Zeby bylo smiesznej ,ostatnio w SB osrodku wypoczynkowym pokazywano kobiete ze jakimis znakami po Wincklerowej.
    Ciekawe ze nie spotkal w OTK studentow jakich za kare posylali do OTK-no i jedzenie w OTK -tego nawet nie chciala by zjesc swinia-skad wiem ? Bylem w czerwcu na defiladzie w Warszawie a stalismy w jednostce OTK -chlopcy sie zbuntowali i nikt nie chcial tego jesc co podawano w OTK.No o dziwo glodnych nie chciano nas poslac na plac defilad przed grobem Nieznanego Zolnierza.
    No coz Lubanski byl ny kubku kopalni wegla w Zabrzu a nie komendy ZOMO w Katowicach,czy musiano isc do ZOMO by byc sportowcem.

    • siola pisze:

     Ciekawe ze znikaja ludzie z eteru ktorzy krytykowali tych niby antysystemowcow-o dziwo ale antysystemowcy dalej Maja sie dobrze ,powiedzmy coraz lepiej ,jak chlopak z Maryjka w klapie-no chyba znowu ktos wygra- tutejszy napewno przechlapie -bo nie ucieknie.
     Kiedys zagoniony w kat Piotrus z Hanburga od Swobody ,powiedzial cos ciekawego -„zobaczysz jak sie znowu zmieni”-KAPOWALI DLA PIENIEDZY I BAWILI SIE W LECZENIE LUDZI-tzn-wykorzystywali swoja wiedze by innym szkodzic ,choc wygladalo ze swieci i innym pomagaja .Tu nie wazne sa systemy -te moga sie zmieniac -ale ludzie pracujacy dla systemow pozostaja dalej CI sami..
     No coz dla nich liczy sie ich zdanie dla nich ich okultyzm jest dobry ,inni-nawet nie znajacy sie na tym co jasnie oswieceni robia sa dla nicch czarnoksieznikami-bo moze choc czarowac nie potrafia a klamstwa w mowie oswieconych wybrancow zobacza.

     • siola pisze:

      Koncowka jest dobra-to slowa karzdego politruka -„!wybor jest prosty albo My albo ONI „,pytanie tylko czy dla ONY<CH jest ONI -braciszek mnie straszyl tym jak ONI przyjada-czy ta sama organizacja -nawet slepy by sie domyslil ze wiekszosc z nich to synki wysokich rangom oficerow-panowie szlachta -pytanie to caly narod? / reszta to niewolnicy ?Przecierz mowiac te koncowe slowa nie powiedzial nic nowego -ta sama zasada gry ,co Maja powiedziec Ci ludzie ktorych gra My Oni nie interesuje ,ktorzy wiedza ze i tak ta sama banda na urzedach byla i jest i nie ma roznicy miedzy Fuksem czy Lisem .
      No coz jaka jest wina robotnika od tutejszych za to ze se kupil za swoja robote swymi rekami nowy samochod ,czy cos ukradl-przecierz ten robotnik nie zebral ale pracowal na niego rekami a nie geba i zebraniem.
      No coz pierwsze zlodziejstwo mialo miejsce w 1944 i upadlo,drugie w 11.11.74 i Terz juz upadlo -moze bardziej zlodziej stal sie na nowo zebrakiem -ostatnia czesc ukradziono w roku 2010 prosto z polskiego banku na falszywy dokument ,powiem ze przyjdzie czas ze kradli milionami a beda jeszcze zebrac za obierkami.Zlodziejstwo ma krotkie nogi a jak za tym Stoja morderstwa to jeszcze gorzej -lup sie kiedys skonczy i trza bedzie albo zaczac pracowac wlasnymi rekoma albo zebrac geba na zycie w imieniu tych co sie okrada i nic nie daje w zamian.
      No coz kiedys Ktos na Forum powiedzial ze "Moc jest po ich stronie ,bo ich sluchaja ludzie-A JA SIE WTEJ HRZE NIE LICZE"
      Nigdy nie bylem za tworzeniem stada ryczacego jednym glosem bo tak gwiazdy powiedzialy-to jak sardynki w paszczy delfina -kapna sie ze cos nie gra gdy zrobi sie ciemno.
      Ciekawe kim sa Ci agenci obcych wywiadow ? prawdziwi polacy jacy niemcy przyjeli po 1989 bez dokumentow na niemieckie pochodzenie-ciekaw za co ,nic nie jest w tej grze na tym swiecie za darmo-wiec czym zaplacili ze ich przyjeto a moze pomogla im Makrela?

      Gdy grozono mi wywaleniem z mieszkania na ulice za to ze nie chcialem do solidarnosci ,przypomnialo mi to ze w ksiazkach jakie czytalem robili tak i komunisci -wiec dostarczyli tak naprawde sami powodu dla jakiego nie wstapilem do tej organizacji pod Maryjka.
      Po drugie kogo stac na niszczenie wlasnego dorobku za zycia ,mnie wystarczylo wtedy ze wiedzialem ze dorobek zycia i tak zostawie po smierci i wystarczy mi tyle by do tego momentu dorzyc.
      Dzieci i wnuki same musza sie nauczyc jak zycie przezyc by bylo dobrze ,a sila i gadka i tak niczego nikogo nie nauczy ,dopuki nie zrozumie ze nie samym gadaniem czlowiek zyje.
      Boza Zona Maryjka z krzywym ryjkiem od Chmiela z zezowatym okiem Dzidowym ,zostawila mi na pamiatke list w jakim swoje zaczela przypisywac mnie -co smieszne Oni ukradli ostatki z banku a ja u nich zlodziej ,zabili Matke i Ojca a ja w liscie morderca majacy bac sie powrotu Ojca -wiec jak sie w ciemnosci sardynki kapna ze koniec wolnosci moze przejza na oczy a wtedy bedzie zezowatym krzyworyjcom juz nie tak wesolo.
      Ogladalem ostatnio film w ktorym oficer gestapo i szlonek SS zlapany przez rosjan ,cala odpowiedzialnosc z zbrodnie wlozyl w rece pilota mysliwcow.No coz jeden i drugi zabijal ,tyle ze SSman cywili i jencow a tendrugi zestrzeliwal wrogie samoloty -na koncu zrobiono z pilota wiekszego zbrodniarza jak ss -bo ten wkupil sie u Ruskich tym ze wlasny pomysl przypisal pilotowi jak niszczyc samolot< z generalicja ruska.
      Wiec nie trza zapominac ze CI co rozstrzeliwali ludzi za dezercje czy slowa wrogie akurat pamujacemu systemowi ,w drugim systenie stawali sie temu systemowi dalej potrzebni -co moze zdradzic plutonowy a co ktos powiazany wyrzej w systemie.Co ciekawe takie SK K.lenie jak zdradzaja to i tak nie Maja wyrzutu sumienia ze za to samo innych zabijali.
      Nie byla Pannna z Tworkow co mi przypisywala prace z BND w Berlinie-tyle ze ja przyjelem sie na dokumenty po Matce by byc w innym kraju jak ten w ktorym mi ja zamordowali -najgorsze ze bedac mlodym wierzylem wszytkim tym ludziom ,nie myslac ze mam do czynienia z klamcami i zbrodniarzami ,nie rozniacymi sie wcale od kgb czy SS czy gestapo -mundurki rozne a srodek ten sam.Najlepiej to potrafia lac po mordzie bezbronnych -jak to chcial pan A,B.,bo musi cymbal kruszyc betony w innych glowach zamiast zaczac od swojej.
      No coz ja nie mam za durni tych oficerow z niemieckiej BND ,wiec nie wierze ze polskie dupki z tej samej sluzby mogly by bez udzailu drugiej strony wyciagnac za ludzi odszkodowania z niemiec.
      No coz mowili ludziska ze Kopciuszek stracil wszystkie zamki bo nie zaprosil na wesele Rokkite -no coz u mnie na drugi rok jak dozyc dadza 6.08. 44 rocznica slubu i wcale sie nie boje ani zaprosic Pana Ojca czy Rokkity.
      Oj chcialo by sie popatrzec jak beda zezowate krzyworyjce tanczyc.

 6. Zygmunt pisze:

  Fragmenty Nieznanego Nauczania” {fragment nauk Georgija Gurdżijewa}

  Podczas jednej z rozmów z G. w naszej grupie, która zaczynała już się formować na stałe, zapytałem:
  – Jeśli pradawne poznanie przetrwało i jeśli, mówiąc ogólnie, istnieje poznanie
  odmienne od naszej nauki i filozofii, lub wręcz je przewyższające, to dlaczego
  jest ono tak pieczołowicie ukrywane, dlaczego nie staje się ono wspólną własnością?
  Dlaczego ludzie, którzy posiadają to poznanie, nie chcą pozwolić na włączenie go w ogólny bieg życia, po to by uczynić skuteczniejszą walkę z zakłamaniem, złem i ignorancją?
  Myślę, że jest to pytanie, które zwykle powstaje w umyśle każdego, kto po raz pierwszy styka się z ezoterycznymi ideami.

  – Istnieją na to dwie odpowiedzi – powiedział G.
  – Po pierwsze, to poznanie nie jest ukryte, a po drugie, nie może ono z samej swojej natury stać się własnością ogółu.

  Najpierw zajmiemy się drugim z tych stwierdzeń.
  Udowodnię ci później, że poznanie – podkreślił to słowo – jest o wiele bardziej dostępne dla tych, którzy są w stanie je sobie przyswoić, niż to się zazwyczaj przypuszcza, i że cały kłopot w tym, że ludzie albo nie chcą, albo nie potrafią go sobie przyswoić.
  Ale przede wszystkim trzeba zrozumieć, że poznanie nie może należeć do wszystkich, że nie może ono nawet należeć do wielu.
  Takie jest prawo.

  Ty tego nie rozumiesz, ponieważ nie rozumiesz, że poznanie, tak jak wszystko inne na świecie, jest materialne.

  Jest materialne, a to oznacza, że ma ono wszystkie cechy materialności.
  Jedną z pierwszych cech materialności jest to, że materia jest zawsze ograniczona, to znaczy, że ilość materii w danym miejscu i w danych okolicznościach jest ograniczona.

  Nawet piasek na pustyni i woda w morzu stanowi określoną i niezmienną wielkość. Zatem, jeśli poznanie jest materialne, to znaczy, że w danym miejscu i w danym czasie jest go określona ilość.
  Można by powiedzieć, że w trakcie pewnego okresu, powiedzmy stulecia, ludzkość ma do swojej dyspozycji określoną ilość poznania.

  Ale wiemy, nawet ze zwykłej obserwacji życia, że materia poznania ma zupełnie różne właściwości, zależnie od tego, czy brana jest w dużych, czy w małych ilościach.

  Czerpana w dużej ilości w danym miejscu, czyli przez, powiedzmy, jednego człowieka albo przez małą grupę ludzi, daje bardzo dobre rezultaty; czerpana w małej ilości (to znaczy przez każdą z bardzo dużej liczby osób) nie daje żadnych efektów lub może nawet dać efekty negatywne, odwrotne do tych, których się oczekuje.

  Zatem jeśli pewna określona ilość poznania jest rozpowszechniona wśród milionów ludzi, to każdy z nich otrzyma bardzo mało poznania i ta mała ilość niczego w jego życiu ani w jego rozumieniu rzeczy nie zmieni.

  I bez względu na to, jak duża będzie liczba ludzi, którzy otrzymają tę małą porcję poznania, nic się w ich życiu nie zmieni, z wyjątkiem może tego, że stanie się ono jeszcze trudniejsze.
  Natomiast jeśli duże zasoby poznania są gromadzone w małej grupie ludzi, to
  wtedy to poznanie może dać ogromne rezultaty.

  Z tego punktu widzenia jest o wiele bardziej korzystne, by poznanie było przechowywane przez małą grupę ludzi niż rozproszone w masie.
  Jeśli weźmiemy pewną ilość złota i postanowimy pozłocić nim pewną liczbę
  przedmiotów, to musimy znać lub dokładnie policzyć, jaką liczbę przedmiotów
  można pozłocić za pomocą tej ilości złota.

  Jeśli spróbujemy pozłocić większą liczbę przedmiotów, to będą one pokryte złotem nierówno, w plamy – i będą wyglądały o wiele gorzej, niż gdyby wcale nie były złocone; faktycznie więc stracimy wtedy nasze złoto.

  Rozpowszechnianie poznania opiera się dokładnie na tej samej zasadzie.
  Jeśli da się poznanie wszystkim, to nikt niczego nie dostanie.

  Jeśli jest ono przechowywane przez niewielu, to każdy ma go pod dostatkiem – nie tylko po to, by je zachować, ale też by pomnożyć to, co otrzymał.

  Na pierwszy rzut oka teoria ta wygląda bardzo niesprawiedliwie, ponieważ pozycja tych, którym – jeśli można tak powiedzieć – odmawia się poznania, by inni mogli otrzymać go więcej, wydaje się bardzo smutna i niezasłużenie trudniejsza, niż być powinna.

  Faktycznie jednak wcale tak nie jest; w rozpowszechnianiu poznania nie ma żadnej, nawet najmniejszej niesprawiedliwości

  .
  Rzecz w tym, że olbrzymia większość ludzi wcale nie chce żadnego poznania;
  odmawiają oni przyjęcia swojej porcji poznania i nie biorą nawet części
  przyznanej im w ramach ogólnej dystrybucji na potrzeby ich własnego życia.

  Jest to szczególnie oczywiste w czasach masowego obłędu – podczas wojen,
  rewolucji, itd., kiedy to ludzie zdaje się tracić nawet ową posiadaną przez siebie
  odrobinę zdrowego rozsądku; kiedy to stają się zupełnymi automatami, poddając
  się masowej destrukcji, kiedy to, innymi słowy, zatracają nawet instynkt samozachowawczy:

  Dzięki temu olbrzymie ilości poznania, jeśli można tak powiedzieć, nie są rozdzielone i mogą zostać rozprowadzone pośród tych, którzy doceniają jego wartość.

  Nie ma w tym żadnej niesprawiedliwości, ponieważ ci, którzy otrzymują poznanie, nie biorą niczego, co należy do innych, i niczego innych nie pozbawiają; biorą tylko to, co zostało przez innych jako bezużyteczne odrzucone, i co i tak byłoby zmarnowane, jeśli oni by tego nie wzięli.
  Gromadzenie poznania przez jednych zależy od odrzucenia poznania przez innych.

  Są takie okresy w życiu ludzkości, zbiegające się z reguły z początkiem upadku
  kultur i cywilizacji, kiedy to masy nieodwracalnie zatracają rozsadek i zaczynają
  niszczyć wszystko to, co zostało stworzone przez setki i tysiące lat kultury.

  Takie okresy masowego obłędu często zbiegają się z kataklizmami geologicznymi,
  zmianami klimatu i podobnymi zjawiskami o charakterze planetarnym, i wyzwalają one olbrzymią ilość materii poznania.

  To z kolei powoduje, że wysiłek gromadzenia tej materii poznania staje się koniecznością, inaczej bowiem zostałoby ono utracone.
  Zatem praca mająca na celu zebranie porzuconej materii poznania często zbiega się z początkiem rozpadu i z upadkiem kultur i cywilizacji.
  Ten aspekt zagadnienia jest jasny.

  Tłum ani nie chce, ani nie szuka poznania, a przywódcy tłumu, w swoim własnym interesie, próbuje umocnić jego strach i niechęć do wszystkiego, co nowe i nieznane: Niewola, w której żyje rodzaj ludzki, opiera się na tym strachu.

  Trudno jest nawet sobie wyobrazić całą okropność tej niewoli.
  Nie rozumiemy, co ludzie tracą.
  By pojąć przyczynę tej niewoli, wystarczy zobaczyć, jak ludzie żyją, co stanowi cel ich istnienia, przedmiot ich pragnień, pasji, drżeń, o czym myślą, o czym mówią, czemu służą i co czczą.

  Weźcie pod uwagę, na co wykształcona ludzkość naszych czasów wydaje pieniądze; nawet pozostawiając na boku wojnę, zobaczcie, gdzie gromadzą się największe tłumy i czemu nadaje się najwyższą wartość.

  Jeśli przez chwilę zastanowimy się nad tymi pytaniami, to stanie się jasne, że
  ludzkość taka, jaką teraz ona jest, ze wszystkimi swoimi zainteresowaniami – nie
  może oczekiwać niczego innego niż to, co ma.
  Ale jak już to powiedziałem, inaczej być nie może.

  Wyobraźcie sobie, że na cały rodzaj ludzki przypada pół funta poznania na rok.
  Jeśli to poznanie rozpowszechniane jest między wszystkich, to każdy dostanie tak niewiele, że pozostanie takim samym głupcem, jakim był.

  Ale dzięki temu, że bardzo niewielu ludzi chce posiąść to poznanie, ci, którzy je biorą, są w stanie dostać, powiedzmy, po ziarnie, i w ten sposób uzyskać możliwość stania się mi bardziej inteligentnymi.

  Nie wszyscy mogą, nawet jeśli tego pragną, stać się bardziej inteligentni.
  A jeśli nawet staliby się bardziej inteligentni, to i tak nie polepszyłoby to obecnej sytuacji.
  Istnieje przecież ogólna równowaga, która nie może zostać zachwiana.
  To jeden aspekt

  Inny, jak już powiedziałem, ta fakt, że nikt niczego nie ukrywa, że nie ma żadnej tajemnicy.
  Ale otrzymanie czy też przekaz prawdziwego poznania wymaga wielkiego trudu i wielkiego wysiłku zarówno od tego, który otrzymuje, jak i od tego, który daje.

  I ci, którzy posiedli to poznanie robią wszystko, co mogą, by przekazać je jak naje większej liczbie ludzi, by ułatwić ludziom do niego dostęp i umożliwić im przygotowanie się do przyjęcia prawdy.

  Ale poznania nie można nikomu dać na siłę i – jak już powiedziałem – bezstronne spojrzenie na życie przeciętnego człowieka, na to, co wypełnia jego dzień, na rzeczy które go interesują, od razu pokazuje czy można oskarżać tych, którzy posiedli to poznanie, o to, że je ukrywają, że niechętnie przekazują je innym, że czują niechęć do uczenia ludzi tego, co sami wiedzą

  .
  Ten, kto pragnie poznania, musi sam podjąć wstępny wysiłek, by odnaleźć jego źródło i zbliżyć się do niego, korzystając z pomocy i wskazówek, które dane są wszystkim, ale których ludzie z zasady nie chce dostrzec ani rozpoznać.

  Poznanie nie może przyjść do ludzi samo, bez wysiłku z ich strony.

  Ludzie bardzo dobrze to rozumieją, gdy mówi się o zwykłej znajomości czegoś, ale w wypadku wielkiego poznania, jeśli uznają oni jego istnienie, to zwykle oczekują czegoś innego

  .
  Każdy bardzo dobrze wie, że jeśli na przykład człowiek chce nauczyć się chińskiego, to przy intensywnej pracy zajmie mu to kilka lat; każdy wie, że trzeba pięciu lat, by opanować podstawy medycyny i być może dwa razy więcej czasu na studiowanie malarstwa czy muzyki.

  A jednak są teorie, które twierdzą, że poznanie może być dane ludziom bez żadnego wysiłku z ich strony, że można je otrzymać nawet we śnie.

  Już samo istnienie takich teorii wyjaśnia fakt, dlaczego poznanie nie może przyjść do ludzi samo.

  Jednocześnie trzeba rozumieć, że niezależne wysiłki człowieka zmierzające do osiągnięcia czegokolwiek w tej sferze także mogą nie przynieść wyników.

  Człowiek może osiągnąć poznanie tylko dzięki tym, którzy je już posiedli.
  Należy to zrozumieć na samym początku.
  Trzeba uczyć się od tego, który wie.

  Piotr Demianowicz Uspieński

  https://tamar102a.blogspot.com/2020/05/fragmenty-nieznanego-nauczania-fragment_24.html

  ps.

  na tym forum nie było i nie ma człowieka
  który dysponowałby pełnym ” poznaniem ”
  stąd to zaledwie kawiarenka …..

  • Zygmunt pisze:

   Takie okresy masowego obłędu często zbiegają się z kataklizmami geologicznymi,
   zmianami klimatu i podobnymi zjawiskami o charakterze planetarnym, i wyzwalają one olbrzymią ilość materii poznania.

   Niepokojące rekordy temperatur na Syberii. Coraz większe obawy naukowców

   Onet-Jesteś na bieżąco ….

   • siola pisze:

    Marek mowilem ze we snie jak otwierano dom Ojca ,kamieniolom byl wyschniety ,chodzilem tam zima na okonie a latem na liny i karpie -wiem ze tam gdzie spalem w czasie otwierania domu Ojca bylo pod lodem ponad 30m wody a pozostaly tylko male kaluze .No coz bedzie znowu sucho ,jesli sen mial by si sprawdzic..

 7. Zygmunt pisze:

  analizy tyczące przewidywanych postaw zarządzanym „bydełkiem ” ale mieszkający w rajchu mogą być dumni ….tylko 9% oponentów ……
  bynajmniej nie dziwi mnie to patrząc na wpisy naszego kolegi ….Jureczka …..

  Antyszczepionkowcy mogą utrudnić Europie walkę z koronawirusem

  Wstępne wyniki sondażu przeprowadzonego przez Vaccine Confidence Project, który monitoruje społeczne zaufanie do programów szczepień na całym świecie, oraz ORB International pokazują, że w okresie pomiędzy połową marca, a połową kwietnia tego roku, jedna piąta szwajcarskich respondentów i 18 proc. ankietowanych Francuzów odmówiłoby przyjęcia szczepionki na koronawirusa. W Austrii odsetek ten wyniósł 16 procent, a w Niemczech dziewięć.

  Jeżeli chodzi o gotowość innych ludzi, to kluczowy jest czynnik czasu, mówi Heidi Larson, dyrektorka Vaccine Confidence Project.

  – Jeżeli zobaczą, że wciąż istnieje zagrożenie, a być może nadchodzi druga fala, to będą na to bardziej otwarci – powiedziała. – Jeżeli jednak sytuacja będzie wyglądać na normującą się, to mogą nie chcieć podjąć ryzyka przyjęcia szczepionki, o której jeszcze niewiele wiemy.

  https://wiadomosci.onet.pl/politico/antyszczepionkowcy-moga-utrudnic-rozpowszechnienie-szczepionek-na-koronawirusa-w/67g643d?utm_source=wiadomosci.onet.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

 8. Zygmunt pisze:

  Trzeba wejść umysłem w kolor błękitu…..częstotliwości sięgające ponad rozum , czyli w miłość, by zrozumieć że życie nie zamyka się wyłącznie w materii ,że odpowiednik pojęcia Prezes , Bóg istnieje …i że On równolegle z nami się rozwija ….

  a czy ogół ludzkości jest już w stanie wziąć sprawy w swoje ręce…. trzeba zderzyć treść owego filmu z obiektywnym oglądem poziomu świadomości społeczeństwa …

  czyli …..

  ile w nim błękitu …..

  budzik

 9. Jurek pisze:

  /Alez naturalnie RZE/

  Takie okresy masowego obłędu często zbiegają się z kataklizmami geologicznymi,zmianami klimatu i podobnymi zjawiskami o charakterze planetarnym…,

  /typowe niezrozumienie czastki mechanizmu natury widziane nie przez matke Gaie.To jakby dwie mrowki miedzy soba nawijaly
  jedna do drugiej smecac a wiesz stara widzialam znow audice na chodzie gdy ona jezdzi to halasuje niektore piszcza przy hamowaniu co jest oznaka katastrofy jesl/

  …, i wyzwalają one olbrzymią ilość…,

  /wibracje sporp halasu kurzu spalin slowem calej gamy dla nas jeszcze z tematu /

  …, materii poznania.

  Mrowko ? Czy nie sa ta oznaki nadchodzacej katastrofy dla nas ?
  Oczywiscie odpowiada. Niech za przyklad posluzy ci ich przednia czesc nie tylko w audicach
  bo one ostatnio coraz cieplejsze
  niz w zime szczegolnie na przedzie okraglego patyka przy Syberi.Oj masz racje.Nie dosc tego to one
  zieja tylem dymem jak torfowiska.
  Mrowko co sie narobilo my budujemy domy koscioly tunele ukrywamy w nich male dzieci jak nasze mamy w Teksasie no i sie modlimy a katastrofy nam je
  niszcza.

  /Po jakiego ptaka pis-ac aby ?
  A senso logika z tego korzysci i
  nie jak z szwajcarskiej farmacji
  a RZADNA bo jedynie jedynie (L-E-a-K-s)-i z przerdzewialych gazo ropo
  ciagow na Syberi rodem prosto
  z kacapi a nie z apteki lekow.
  Teraz ? Po co te smety sie nawzajem wykluczajace

  „A czy ogół ludzkości jest już w stanie wziąć sprawy w swoje ręce.”

  /Wiadomo RZE a czy ja musze odpowiadac na pierdoly prosto z Tworek ?/

  „Tłum ani nie chce, ani nie szuka poznania, a przywódcy tłumu, w swoim własnym interesie, próbuje umocnić jego strach i niechęć do wszystkiego, co nowe i nieznane.”

  /Najpierw bo/

  Niewola, w której żyje rodzaj ludzki, opiera się na tym strachu.

  /a moze by tak sie zapytac niz ✍
  i pytanko gdzie TLUM i kiedy mial okazje doswiadczyc czym jest wolnosc ? Chyba ze w raju bajek religijnych.

  Jeżeli..,

  /jez🗣j..?

  Jezeli Nowicki nie zna twierdzenia Pitagorasa to da swoj dzienniczek/ ,

  …, jednak sytuacja będzie wyglądać na normującą się…,

  /to bedzie okazja poswiecic jaka?s liczbe pozytecznych idiotow ja bym te dupy podcieruchy poswiecil jesli by nie wypalilo sila jakim?s sprayem szumowine czyli bydlo przyjmujace od gejtsow banksterow aby wymusic ot jaki?s oprysk w postaci ? Gdy bylem byty podstawowkowanym
  sie zastanawialem dlaczego gdy kto?s z kolegow mial niekiedy wiecej pieniedzy NIRZ reszta to automatycznie mial ni z tad ni z owad DURZO kolegow ? Ale TERZ nad tym ?

  „Opryski defoliantami podczas operacji Ranch Hand w Wietnamie. Tęczowe herbicydy (ang. rainbow herbicides) – grupa chemikaliów należących do herbicydów i defoliantów ” A wiadomo wszystkie drogi prowadza do ? To jak kacapy mowili RZE rewolucja pozera wlasne dzieci tylko nie ich z kremla i dlatego albo bez /

  …,, to mogą nie chcieć podjąć ryzyka przyjęcia szczepionki..,

  /t/

  ..,, o której jeszcze niewiele wiemy.

  /wymusimy i druga fale i zaszczepimy bezmyslne masy aby w koncu mogly sobie pogrilowac i na temat jaki to wypas oraz czy silnego kopa ma audica !/

  Trzeba uczyć się od tego…,

  /A skad wiadomo co ten/

  …,który wie.

  / tyle co sam poszama ? Wiec komu sa potrzebne smety od ?/

  Piotr(a) Demianowicz(a) ..,

  /I ten/

  …,Uspieński ?

  /brzmi jak uspany Poznanski ?
  Ja bym sie jasniej wyrazil :

  Uczmy sie od lepszych majac przy tym odwage uzywac wlasnego rozumu./

  • Margosia pisze:

   „…Uczmy sie od lepszych majac przy tym odwage uzywac wlasnego rozumu.”
   ___
   Dokładnie Jurasku 🙂
   Pamiętajmy również o tym, że własny rozum bardzo często jest zawirusowany wprowadzanymi w jego obręb programami dziwnych treści, które nie zawsze są przez nas sobie uświadamiane…, czego efektem staje się pokładanie wiary – z tym z czym rezonuje nasza podświadomość i ukryte w niej programy.

 10. Jurek pisze:

  Rozum bardzo często jest zawirusowany wprowadzanymi w jego obręb ?

  /Najczesciej otrebami i wywarami z parnika zaswir😁usowani mask👑arada medialna.Narazie trwa spuszczanie z lancucha powolne oswajanie swiatem z matriksa niby normalnoscia a potem gdy sie masy wyhasaja i beda nie wierzacymi
  w trosce naglej troski o zdrowie i bezpieczenstwo bycia przez mysliwych o zwierzyne lowna to zastosuja plan B-e ! A niech za przyklad posluzy jak to czyni wiele rzadow i nierzadow np.pan Putin.

  Wysadzil pare budynkow i co ?

  Podobnie jak pan Hitler powiedzial :

  Od 5:45 odpowiadamy strzałem na strzał. Od tej godziny płacimy bombą za bombę” Wprowadził tym niemiecka opinię publiczną w błąd wywołując wrażenie, że polskie działania wojenne zaczęły się wcześniej, a Niemcy zostały zmuszone do kontruderzenia./

  PS.

  TAKRZE dobrze wiemy RZE …,

  https://g.co/kgs/w1Kn42
  …,nie darmo Gejts nie jest Polskim czy Chinskim nie-rzadem i nie inwestuje jak bezmyslny Polacy
  w rzad z dykty…,

  …,i szumowin po i komuszych
  jasnie panow w garniturkach z dyplomami ktore sa tyle warte
  co ich zgnile owoce dla narodu
  od 1945 r.To JURZ pan E.Gierek
  jego okres pomimo kacapskiej
  lapy i sciezek zdrowia pozytywny
  epizod nie tylko pod katem spolecznych c(z)ynow ktory dla Polakow ale i dla demoludow a nawet proszek IXI nie tylko na terytorium bylej Rzeczpospolity m.inn.w Bialorusi Ukrainy byl szlagierem ale i polskie levisy
  marki ODRA ! O drugiej fali
  s-wirusa swir(y)ujace swiry
  swiruja masom i o szczepionce
  na zas ? To jakby kto?s mi kazal
  kupic do golfika np.olej do silnika
  ktory nie bedzie sie zuzywal.
  Pytanko a co na to fabryczni
  lekarze nie w bialych fartuchach
  zajmujacy sie leczeniem roznej
  masci pacjentow w przychodniach samochodowych i przedewszystkim wlasna logika ?

  • Zygmunt pisze:

   Pytanko a co na to fabryczni
   lekarze nie w bialych fartuchach
   zajmujacy sie leczeniem roznej
   masci pacjentow w przychodniach samochodowych i przedewszystkim wlasna logika ?

   chcesz się po śmierci swego ciała fizycznego ….przemienić w energetyczny humus wszechświata…….

   to nadal swój zakres percepcji w granicach od ..20-cia do 200-cie ….ograniczaj…..

   • Margosia pisze:

    ~ Rozum bardzo często jest zawirusowany wprowadzanymi w jego obręb ~ „Najczesciej otrebami i wywarami z parnika zaswir😁usowani mask👑arada medialna…”
    ___
    Zgadza się Jurek…
    A mi się marzy… abyśmy nareszcie zapragnęli porządkowania wiedzy o świecie w którym żyjemy, ale… nie tej nominowanej i promowanej przez system, pełnej otrębów… 😀
    lecz tej prawdziwej, wg. której ludzie żyli przed wiekami w zgodnym współistnieniu między gatunkami i Naturą…

 11. Mezamir pisze:

  Witam po dłuuugiej przerwie 🙂

  Przyniosłem ze sobą kilka ciekawych obrazów pasujących do aktualnej rzeczywistości
  obrazy mówią czasem więcej niż słowa,a czasami wzmacniają wypowiedź
  (lepiej trafiają do wyobraźni odbiorców).

  i może jeszcze film
  Oni żyją – They Live 1988
  https://www.cda.pl/video/3775018e5

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.