Gaja jako żyjąca i czująca Istota i niezwykłe przepowiednie wróżki, a w zasadzie jasnowidza Beaty Aleksandry Salomei Dzięcioł na obecny czas

ASTROLODZY OSTRZEGALI: W 2020 MOŻE SIĘ POJAWIĆ WIELKA ŚWIATOWA ZARAZA!
pic1
‘Coś się wydarzy na przełomie 2019/2020 roku… to będzie oczyszczenie Ziemi… możliwe, że dojdzie do jakieś potężnej zarazy…’ – układ planet w ostatnich miesiącach miał zapowiadać coś związanego z przebudzeniem ducha Ziemi, który powstrzyma ludzkie bestie przed niszczeniem planety. Astrolodzy mówią o scenariuszu tego, co nas czeka – tego procesu nikt nie powstrzyma.
pic2
Pojawienie się na świecie pandemii koronawirusa doprowadziło do wydarzenia, które jest uznawane za najważniejsze w historii świata. Ulice opustoszały, zamarł ruch i wszelka działalność ludzka… rzecz niepojęta jeszcze kilka miesięcy temu. Czy tego typu wydarzenie zostało wcześniej przewidziane przez media, jasnowidzów czy ludzi obdarzonych talentem do postrzegania pozazmysłowego?

W naszym serwisie sporo piszemy o jasnowidzach, ale warto wspomnieć o niezwykle ciekawym aspekcie tego tematu, czyli horoskopach dla Ziemi, które są w stanie robić osoby znające się na astrologii. Znamy trzy takie osoby, których umiejętności zostały przez nas – powiedzmy – zweryfikowane i uznajemy je za wiarygodne. Otrzymywaliśmy od nich ciekawe informacje dotyczące roku 2020, o których chcemy opowiedzieć w tej publikacji.

Najpierw jednak musimy jedną rzecz wyjaśnić – aby zrozumieć ostatnie wydarzenia na Ziemi, trzeba uświadomić sobie, że Ziemia jest ŻYWĄ ISTOTĄ DUCHOWĄ! Tak jak każdy człowiek ma duszę, każde zwierzę, roślina czy nawet minerał (choć bardzo uproszczoną), to także nasza planeta ma duszę, nieprawdopodobnie potężną, która ma także pewną świadomość. Brzmi to dziwnie, wręcz nielogicznie, ale tak dokładnie jest.
pic3
Sprawa Gaji pojawia się w korespondencji do FN.

From: […]
Sent: Monday, April 27, 2020 9:25 PM
To: FN
Subject: Matka ziemia.

Witam.
1. Matka ziemia Gaja na jakim jest poziomie jako istota duchowa?
2. Czy dzięki medytacji można z nią nawiązać kontakt? I zadać pytanie jaka czeka nas przyszłość?
Pozdrawiam Marcin.
pic4

Dziękujemy za e-mail i pytanie. Nie jesteśmy w stanie precyzyjnie odpowiedzieć, na jakim poziomie jest Gaja, gdyż to trochę inny byt niż ludzka dusza (tu jest jasne, że poziomy doskonałości ludzkiej duszy są 72). Czy dzięki medytacji można nawiązać z nią kontakt? Absolutnie tak! Proszę pozwolić, że opiszemy dokładnie takie wydarzenia związane z nawiązaniem z Gają kontaktu w oddzielnej publikacji. Na razie gorąco polecamy najnowszy tekst w naszym TAJNYM ARCHIWUM FN (dział w Kajucie Załogi) zatytułowany:

GAJA – POTĘŻNY DUCH ZIEMI, ŻYWA DUCHOWA ISTOTA, W KTÓRĄ… MAŁO KTO WIERZY!
pic5
To lektura obowiązkowa, aby zrozumieć ostatnie wydarzenia na Ziemi. Link poniżej:

https://www.nautilus.org.pl/kajuta,tajne-archiwum.html?expandId=190

ASTROLODZY UPRZEDZALI, ŻE NA POCZĄTKU 2020 NA ZIEMI MOŻE POJAWIĆ SIĘ POTĘŻNA ZARAZA! – rozmowa na pokładzie okrętu Nautilus – 28.04.2020

Jak się czujesz w czasach pandemii koronawirusa?

Znakomicie! Zaczynam dostrzegać coraz więcej pozytywnych stron tego, co się stało. Jestem zachwycony wpływem całkowitej blokady światowej gospodarki na światowy ekosystem. Stało się coś, co przecież wszyscy podejrzewaliśmy, że musi się stać, czyli wreszcie powstrzymanie drapieżniczego, bezwzględnego zabijania zwierząt czy wydobywania surowców naturalnych na skalę absurdalną. W głowę zachodziłem, jak ten proces będzie wyglądać… Upadek asteroidy? Jakieś monstrualne trzęsienie Ziemi? Wiedziałem, że jeśli odbędzie się na to w małej skali, to ludzie nawet przez chwilę nie zatrzymają się w swoim szaleńczym pędzie, tylko rzucą wszystkie siły, aby załatać dziurę w łajbie i dalej żyć tak, jak żyli do tej pory. W pogoni za przedmiotami i przede wszystkim przyjemnościami. Zwierzęta są katowane w rzeźniach? Ludzkie bestie ze strzelbami robią sobie na nich polowania w lasach? Wszystkie zasoby Ziemi są spalane, aby tylko był prąd do urządzeń produkujących te ich ukochane, wyśnione przedmioty, które mają zapewnić im urojone szczęście?! Dobra tam… mieliby to w nosie i dalej po krótkiej przerwie wróciliby do tego całego szaleństwa, w które zamienił się ten pozbawiony duchowości ludzki bestialski świat. A tu niespodzianka… mała, niewidoczna drobinka ścięła z nóg cały światowy system! To jest wręcz genialne, jak ten proces oczyszczenia przebiega, jak natychmiast odżyły przeróżne światy zwierząt i roślin, które były wręcz miażdżone przez ludzką pazerność i zachłanność… duch wielkiej Gaji pokazał swoją moc.

Ile dajesz procent szans, że jest to działania karmicznej siły planety?

… czyli Gaji?

Tak.

100 procent. Wiem, że Polacy są na zabój zakochani w teoriach, że to wszystko zrobiły jakieś ociekające cuchnącą śliną sk….y z ONZ, BŚ, UFO, Microsoftu, koncernu Tesla, a nawet jako ostatnio przeczytałem w jednym z jakiś e-maili naszej FN czy czego tam jeszcze sobie życzysz, a nikt nie wierzy w jakąś tam Gaję, która jest duchową potęgą i jest w stanie swoją siłą wywołać dowolne wydarzenia na Ziemi. Bajki rodem z Wariatkowa o złych i wszechpotężnych wyśnionych fagasach-mocarzach, to ludziom „pasi jak diabli!”, ale Gaja? Mało atrakcyjne to, nie tak pobudzające wyobraźnię…

Czyli Gaja robi oczyszczenie Ziemi?

Abssolutnie! Ale niech nikogo nie zwiedzie, że tym narzędziem jest koronawirus. Jego zdolność do „oczyszczania” jest dziecięco niska, wręcz turystyczno-wypoczynkowa. Cały czas powtarzam, że jest to jedynie próba generalna, rodzaj zapowiedzi czegoś, co się dopiero pojawi. I to coś co się dopiero pojawi będzie już konkretne, co naprawdę tak jak powiedział mój przyjaciel Igor Witkowski sprowadzi naszą cywilizację do poziomu betonu… choć może nie brzmi to zbyt optymistycznie… A, i zapomniałem dodać, że bardzo podoba mi się chodzenie w maskach zakrywających twarz. Jestem człowiekiem z cienia i nim od dziecka byłem, zawsze się ukrywam, nie podaję nazwiska, nie chcę pokazywać twarzy, sylwetki, mnie tak naprawdę nie ma… jestem Nemo czyli tłumacząc z łaciny na polski „Nikt”. Kiedy mam maskę na twarzy i nikt mnie nie poznaje, naprawdę czuję się wspaniale. I na koniec plusów koronawirusa – na naszych oczach dzieje się największe widowisko w historii świata, które moim zdaniem jest absolutnie początkiem procesu oczyszczania całej planety.

Obiecałeś powiedzieć o astrologach i ich trafnym przepowiedniach dotyczących pandemii koronawirusa…

… a tak, faktycznie. Krótko, bo czasu brakuje, ale tak dokładnie było – znamy kilku astrologów, których umiejętność stawiania horoskopów dla ludzi została zweryfikowana. Nie mam wątpliwości – układy planet mają wpływ na wydarzenia na Ziemi. Jeśli cywilizacja postępuje zgodnie z zasadami wiedzy duchowej – wpływ jest pozytywny. Jeśli tak jak na Ziemi zasady duchowości są szargane i wyśmiewane wręcz – musi to zakończyć się źle. I oni rzeczywiście wspominali, że coś się zbliża na Ziemi, coś złego i związanego z tym, że będzie dotyczyło wszystkich ludzi, a także, że będzie procesem oczyszczenia.

Czy stawiając horoskop dla Ziemi można z układów planet odczytać konkretne wydarzenia?

Oczywiście, że nie! Ludzie oczekują absurdów, że astrolog powie „w grudniu na mokrym targu gdzie są zabijane bestialsko zwierzeta w Wuhan pojawi się wirus, potem Włochy o mało co nie przewrócą się przez wirusa, Boris Johnson brytyjski premier najpierw będzie z koronawirusa mówiąc po młodzieżowego „darł łacha”, potem zachoruje na Covud-19, spojrzy śmierci w oczy i nagle o 180 stopni zmieni postrzeganie pandemii i tak dalej… czegoś takiego nikt z horoskopu nie odczyta, choć właśnie dla ludzi to jest ten „wyśniony konkret”, a jak tego nie ma, to wynocha… to żadne proroctwo czy wizja! Tymczasem w horoskopie pojawiają się tylko pewne zapowiedzi stanów ludzkości, które mogą być związane z pewną interpretacją. Tak właśnie doszło do tego, że astrolodzy delikatnie wspominali o czymś, co dotknie każdego człowieka na Ziemi i powstrzyma go. W ten sposób wyszło im, że na Ziemi pod koniec 2019 roku może pojawić się globalna zaraza. Coś takiego przewidzieć na wiosnę 2019? Nie ma takiej możliwości.

Co przewidują na rok 2020?

To też są ogólne zapowiedzi, ale tak – w tym roku mają się pojawić rzeczy o niebo bardziej dotkliwe niż ta obecna pandemia. Moim zdaniem będą to jakieś potężne katastrofy naturalne. I nie żadne susze czy pożary Australii, ale rzeczy z zupełnie innej półki, wyższej półki, która do tej pory była – powiedzmy – jedynie w apokaliptycznych książkach z zakresu literatury S-F. A, i bym zapomniał o najważniejszym.

Czyli?

Słowem kluczem do zrozumienia tego, co nas czeka, nie jest żaden koronawirus.

A co?

Woda. A raczej jej brak. Ludzkość za chwilę będzie wymieniała słowo „woda” we wszystkich przypadkach. To brak wody wywołany rabunkową działalnością człowieka doprowadzi do wszystkiego, co zmieni oblicze Ziemi. Woda jest kluczem do poznania wydarzeń z przyszłości, a nie koronawirus! Ciekawe, prawda?

Bardzo. Chciałeś powiedzieć jeszcze o dowodach związanych z tymi astrologicznymi zapowiedziami światowej zarazy…

… a tak, to zabawna sprawa. Ludzie oczywiście żądają dowodów, że astrolodzy uprzedzali, że w 2020 może dojść do światowej zarazy. E-maile, nagrane rozmowy telefoniczne… wszystko na stół, bo jak nie, to wypad. Jest tak, prawda? /śmiech/

Oczywiście.

Tymczasem to były jedynie pojedyncze zdania, bez tych wyczekiwanych „szczegółów, szczegółów – konkretów”, bo jak już wyjaśniłem ich być nie mogło. Myślałem, że już nigdy nie będzie żadnego nawet śladu tego, że takie ostrzeżenia były. Ale myliłem się! Jedna z naszych czytelniczek przysłała nam e-mail z linkami do dwóch materiałów na youtube, które były zamieszczone w pierwszej połowie 2019 roku, kiedy sformułowanie „pandemia wirusa” było tylko znane dla widzów filmu na Netflix`ie. Tymczasem okazało się, że ona mniej więcej wiernie w tych materiałach powiedziała to, o czym wspominali nasi znajomi astrolodzy z Projektu Messing. W ten sposób powstało coś, co można nazwać może nie dowodem, ale ważnym zapisem. Polecam uważne obejrzenie tych dwóch materiałów, bo tak naprawdę w marcu 2019 pada zapowiedź, że Ziemię pod koniec 2019 roku nawiedzi zaraza, która w 2020 dosłownie znokautuje całą cywilizację.

Pokażemy te filmy na koniec tekstu?

Oczywiście. Wraz z treścią e-maila od naszej czytelniczki, za którego w imieniu naszej redakcji pięknie dziękuję. Brakowało nam bardzo właśnie takiego „śladu” zapisanego z datą.

Dziękuję za rozmowę.

Baza FN 28.04.2020
pic6

From: […]
Sent: Thursday, April 23, 2020 7:22 PM
To: nautilus@nautilus.org.pl
Subject: Ciekawostki- przepowiednia tego co teraz

Witam,
Czy znacie tę wróżkę? Takie stare filmiki mi się podpowiedziały, obejrzałam wybiórczo dwa i to nie całe, za to bardzo ciekawe fragmenty. Ta Pani przewidywała epidemie i wielkie oczyszczenie całego świata na przełomie 2019/2020r. Zaskakujące!
Filmik z 5 maja 2019- ważne od minuty 7.34
Co się wydarzy gdy Saturn zatańczy z Plutonem

Filmikk z 6 sierpnia 2019 – Szokujący!!!! Cały!
Jesień 2019 i Zima 2020 przepowiednia dla Polski i Świata.

Pozdrawiam,
Barbara

I jeszcze wypowiedź tej samej osoby tego, co ma się zdarzyć w tym roku.

więcej:
https://www.nautilus.org.pl/artykuly,3937,astrolodzy-ostrzegali-w-2020-moze-sie-pojawic-wielka-swiatowa.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Człowiek, Dusza, femine energy, Koniec chrześcijańsrwa, Koniec cywilizacji, Obserwacje Ziemi, Prehistoria, Transformacja 2016-2023, Wydarzenie-ujawnienie, Życie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

139 odpowiedzi na „Gaja jako żyjąca i czująca Istota i niezwykłe przepowiednie wróżki, a w zasadzie jasnowidza Beaty Aleksandry Salomei Dzięcioł na obecny czas

 1. tomasz26 pisze:

  jestem ciekaw co ta „żyjąca planeta ” skrywa za tajemnice skoro tak jest
  nieustannie wiercona ,drążona i usiana dziurami jak szwajcarki ser https://youtu.be/1BDIl9Z1qTw

  • siola pisze:

   Prawde

  • Maria_st pisze:

   Pewnie szukają kogoś/ coś o czym nie mają pojecia …wiedzą że coś w trawie piszczy….ino co i gdzie ?
   Co najśmieszniejsze….to TO COŚ/KTOŚ zostało tam uwięzione, schowane a my sie tego boimy bo nam tak to przedstawiono…..jako straszak — nie ruszaj…

   • siola pisze:

    Mowilem Marys ze kiedys gdy bylem na Ojca grobie ,przechodzil kolo mnie starszy czlowiek-zapytal mnie czy wiem gdzie sa groby tych bez imion-pozniej ogladalem film o tych bez imion.Jak sie bede czul troche lepiej a moze jak bedzie cieplej ,przejde sie znowu z Danusia po cmentarzu a noz widelec spokam znowu jak kiedys czlowieka jaki opowiadal mi o zbrodniach na Saksoni po wojnie -to potwierdzilo by tylko to co opowiadala Matka o tym co mowil dziadek gdy wrucil z Dresna -ze ludzie CI sami tylko mundury inne ubrali.Rot Braun jaka tam wieka roznica gdy stal rdza zaszla -swiatlo i cienosc -orzel czy resztka u nich nie gra roli ,beda tym czym w danym momecie byc Maja.W wiezy w Kamiencu Terz kopali i gowno odkopali ,ach zapomnialem dodac stare bo byl tam Haziel z dawnych wiekow.By zrobic czlowieka niewolnikiem musza znac prawdziwe nazwisko i imie-moze Ojciec pokazywal prawdziwa pisownie dlatego na kartce i kazal zniszczyc -wiec i ja gdy Biskup Z Padebormu od Karolusa pytal o nazwisko na jakim przyjalem chrzest wcale nie odpowiedzialem -bo i po co jak nazwisko i tak bylo inaczej napisane jak ma byc naprawde -wiec po klamac jak sie wie juz prawdziwe lepiej siedziec cicho .Moze dlatego ten ksiadz znajomy od jakiego prywatnie dostalem ewangelie -nagle dziwnie szybko umarl-moze nie zrobil co mial zrobic -albo i zrobil ale nie tak jak chcieli CI co Maja sie za Bogow?

  • Zygmunt pisze:

   jestem ciekaw co ta „żyjąca planeta ” skrywa za tajemnice

   może szukają Kuli Amentii …swego rodzaju DUSZY RODZAJU LUDZKIEGO……

   PROGRAMU wstawionego w ZIEMIĘ by z popiołów TARY i jej mieszkańców mogły się RODZAJ LUDZKI i sama TARA …poziom 5G ODTWORZYĆ….

   analizując taką historię naszego RODZAJU , okupacja Reptylian wydaje się być jak najbardziej planowa ……bo zaczynając całą historię od ZERA czyli z poziomu prymitywnych zwierząt prawdopodobnym jest ,że powinny przejść takie piekło ….
   że już nigdy nie pomyślą o przemocy w stosunku do innych ISTOT , czy o jakiejkolwiek wojnie….gdy dojdą w swym rozwoju do poziomu 5G …..poziomu Obywateli Wszechświata

   pisałem już ,że bitwa dotyczy przepięcia DUSZY – ZBIOROWEGO UMYSŁU LUDZKOŚCI POD DUSZĘ OKUPANTA …SZTUCZNĄ INTELIGENCJĘ …

   kto ma olej w głowie …nie będzie czepiał się ..użytych przeze mnie terminów …

   ale cztery kilometry pod Ziemią to raczej nie ….Kula Amentii ….

 2. Margosia pisze:

  Dzięki Tomaszku za link 🙂
  Dawno już nie słuchałam Zalwita i z przyjemnością odsłucham o czym mówi…

  Jak na razie… zaciekawiło mnie to, o czym mówi pani Krystyna interpretując i objaśniając wpisy Qanona o tym co zadziewa się za oceanem…

 3. siola pisze:

  Czy trzeba nam budzika by nas obudzil ze trzeba nam hybryd Audice z 440 ps sami (KM),ja bez budzenia wiem od siebie ze wystarczy mi elektryczny z 44 KM i benzynowy z 144 KM -by ja w miare dobrze przesowac po ziemi,no i energi na przesuniecie mniej potrzeba i nie kusi glupota na droge do nieba -czasem spotyka zamiast glupiego przypadkowych jacy znalezli sie na glupoty drodze.

 4. Jurek pisze:

  A pytałeś o to dr.Woźngo ??? ….. Nie pytałeś , to…,

  …, dlaczego mnie pytasz ……

  /Bo duzo pis-zesz ! Wiadomo ze duzo jak w Chinach nie musi znaczyc nue zawsze kojarzy sie z jakoscia. RZE dr.Wozny…,

  …,objaśnił by C(m)i ,że Ziemia nie tak dawno…,

  /to znaczy kiedy ? Za krola Cwieczka ? To RZE ona/

  …, była dwa razy dalej niż dzisiaj od Słońca….

  /a MORZE byla jeszcze dalej i to bedac orginalnie kilka razy wieksza nim znalazla sie w US bedac tezsza i
  kto?s jej kazal schudnac przed przed
  zamieszkaniem w chacie US i dopiero po kuracji schudniecia pozwolono jej wspolnie z innymi na kupie zamieszkac z jeszcze nie kompletna zgraja razem. Zbedne pytac kogo?s o co?s ktory nie ma zielonego pojecia z jakiego rodu org.pochodzi pani Gaia jak wygladala po czesci przed jej przybyciem do dzielnicy US no i dlaczego sie wcisnela przeciez nie z wlasnej inicjatywy przyblakala sie z Nowego Portu i to z pelnym koszykiem nie tylko balonikow na druciku innych cenniejszych prezentow w postaci np. surowcow w dzielnice US sie wprowadzic w ktorej to wiecznie trwaly wspolne spory burdy bijatyki slowem awantury. Wiadomo RZE aby o tym wiedziec MORZE kazdy bez dr.Woznego i wielu teori z teori przeroznych madrali ktorzy nie sa w stanie odpowiedziec podobnie
  jak dr.Wozny dlaczego pani Gaia
  skad u niej mysl powod no i sila ktora pozwolilaby matce Gai przeciez nie na slepo akurat i dlaczego wybrala sobie do zamieszkania mieszkanie z innymi wspolnie w dzielnicy US oraz uzyskac zgode wlasciciela chaty aby tam zamieszkac.No czy prawda jest ze wyskoczyla sobie na balety pochulac i pozniej po ciemku trafic z powrotem do chaty w slepo i to na na dwoch gazach po urwaniu sie jej filmu bez kom📱orki i bez GPS-a ? Taki numer to i z Brunerem by nie przeszedl calkowicie wykluczone bez czyjej?s pomocy absolutnie nie mozliwe. Aby myslenie kogo?s nieco pobodlo i dr.Woznego a ja go nie musze o nic pytac bo co mi potrzeba to ja wie(dziec)m bez smiesznych jego i jemu podobnych teori jak i innych typu Velikowski Einstein Howking Denikenow-owych
  i roznych pseudo specjalistow a wystarczy wlasny rozum i to KARZDEMU aby o tym bez pomocy jakichkolwiek i wyzej wymienionych herbatnikow i przeroznych innych frajerow a wystarczy ich teorie miedzy wierszami przeczytac to malo bo zrozumiale przeanalizowac zacny panie Marecku !/

  PS.

  Ziemia ?…,”była dwa razy dalej …,

  /czesto ja TERZ od 6 stki w toto lotka.Niestety taki los spotyka wiecej NIRZ jednego chociaz jak to w zyciu bywa czlowiek co?s robi mu nie wychodzi. Czyzby ma to zwiazek z jego losem ze wbrew niemu i wy-pis-anemu w gwiazdach ? A jak nie wychodzi przezuci sie na vo?s innego i mu wychodzi czyzby bylo to potwierdz-eniem RZE robil wbrew swemu losowi wy-pis-anemu w S🌠T..,

  …,ars in the sky don’t mean nothin’ to you, they’re a mirror ?

  …, AR✨ACH jesli kazdy sobie albo nie odpowie./

  …,niż dzisiaj od Słońca….”

  W sumie niewazne TSZY 7 razy dalej a napewno nie DFA a raz !
  Tylko RAS wy-wedrowala z Nowego Portu na dzielnice US wy wedrowala no ale z jakiego powodu ? Czyzby dokerzy jej tam przeszkadzali wiecznie albo czynsz byl za drogi czy kariere wieksza chciala zrobic ? Najlepiej jesli Marecek nic nie odpowiesz w sumie przyznam ze znow robie Tobie reklame bo moglem i moge omi(jas)nac Twe w-pis-y albo przytakiwac abys mogl swoj KIT
  za GIT dalej preferowac.

 5. siola pisze:

  Von Toffel – Eigenes Werk, Gemeinfrei, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=3581444

  Von Carl Eduard Nehse – Georg von Gynz-Rekowski, Hermann D. Oemler: Brocken. Historie, Heimat, Humor. Gerig Verlag, Königstein/Taunus 1991, ISBN 3-928275-05-4, Gemeinfrei, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=3808402

 6. Jurek pisze:

  To tylko rozmawiać .
  Pojęcie świadomość używane jest równie często w nauce, jak i w życiu codziennym.

  W jednym i drugim przypadku zawiera wiele znaczeń i konotacji. Bywa wyjaśniane

  w kontekście różnych terminów, takich jak stan (np. czuwania, przytomności), zdolność

  (np. zdawania sobie sprawy z czegoś), cecha (np. umysłu), poczucie (rzeczywistości,

  własnej odrębności – czyli samoświadomość) czy tajemniczy fenomen ludzkiej psychiki,

  zapewniający przetrwanie. Potocznie mówimy, że mamy świadomość tego, co wpływa na

  nasze życie lub jesteśmy świadomi – własnych działań…

  🤔Czy tego typu wydarzenie zostało wcześniej przewidziane przez media, jasnowidzów czy ludzi obdarzonych talentem do postrzegania pozaz👉

  … myśl…,

  👉…,i”🤔, spostrzeżeń czy odczuć.

  Wiemy, że świadomie coś przeżywamy, myślimy lub robimy, ale nie zawsze potrafimy

  powiedzieć, czego dokładnie doświadczamy i jak to się dzieje, że ten proces zacho-

  dzi. Z drugiej strony zastanawiamy się, czy zawsze jesteśmy zdolni do uświadomienia

  sobie czasu własnego życia, spostrzegania swojego miejsca w świecie, rozważania

  różnych możliwości działania i tworzenia złożonych schematów myślenia. Dlaczego

  coś odbieramy i na to reagujemy, chociaż sobie tego nie uświadamiamy? Co decyduje

  o tym, że nasze czyny stają się nieświadome i czy można wyznaczyć wyraźne granice

  świadomości lub nieświadomości w momencie umierania? Czy na przeciwnym biegunie

  świadomości rozwinęły się podobne formy nieświadomych procesów? Te i podone prob-

  lemy na dobre zadomowiły się w psychologii, neurofizjologii czy medycynie. Odgrywają

  także coraz ważniejszą rolę w codziennym życiu.

  Dzięki dysputom nad świadomością nastąpiła

  • Zygmunt pisze:

   Pojęcie świadomość używane jest równie często w nauce, jak i w życiu codziennym.

   daj małpie brzytwę …. to potraktuje ją jak organki ….

   podobnie jest na planecie stworzeń …pod progiem świadomości które poziom inteligencji czyli w ich pojęciach świadomości mierzą IQ ……
   a są dzierżawionewraz planetą jak zwierzęcy folwark ….

   termin dzierżawy wygasł .!!!!!

   więc parcie na przekroczenie przez dwunogie zwierzątka owego progu po którym wchodzi się w świadomość ….

   tylko ,że panie Jerzy
   składową świadomości
   jest duchowość
   co nie jest tożsame
   z chodzeniem do kaplicy
   albo oblataniem
   w zakresie
   wiki miki …….

   takie budzika
   memento pierdolamento
   panie Jerzy …..

   jak tam audica ????

 7. Zygmunt pisze:

  JEDEN SZANOWNY OBYWATEL …w moim wieku …

  Szanowny bo wszyscy go lubią …łącznie ze mną choć mam go za głupola …./ przede mną uciekają / ….

  paplając do mnie o polityce / cały jest za Pisiorami / ..zapytał czemu nie wywiesiłeś flagi ….
  a ja mu na to bo mi to lotto….

  to ty nie jesteś patriotą …ZAKRZYKNĄŁ z wybałuszonymi oczami / zwycięstwo w dyskusji nad rywalem / …

  a ja mu na to …NIE JESTEM / oczami mówiąc matole / …bo patriotyzm noszę w…/ tu wykonałem gest w kierunku klatki piersiowej gdzie ponoć serca mamy /…..

  Gały mu wklęsły , łeb zwiesił i / żal mi się go zrobiło bo choć głupi , bardzo go lubię / więc dopowiedziałem ….

  mam w d… ie wszystkich polityków tych z lewa , z prawa i ze środka bo to samo g…o jeeeest ….

  Ne potrzebuję żadnej flagi ani partyjnej , ani polskiej …by kochać Ziemię po której chodzę ….

  Coś mruknął ,że niby rozumie i poszedł …..

  NA tym forum też były wypowiedzi ja za tym, ja za tamtym , a ci to są lepsi /.nie będę palcem wskazywał / …..

  proponuję przeczytać opinię …ja się z nią godzę co jest gwarantem jej prawdomówności …bo mnie we wsi nikt znieść nie może …tacy tu ludzie światowi , mądrzy , no i kulturalni prawie że, resztę zostawię domysłom …

  rozum ludziom ….DAJ BOŻE !!!

  ======================================================

  .Co z tą Konstytucją? Marsjanie milczą [FELIETON]

  Gdyby istnieli Marsjanie, poprosiłbym któregoś o polityczną analizę Polski 2020 r. Bo rozpatrywanie tego, co się u nas dzieje w kategoriach ziemskich staje się coraz mniej przydatne….

  https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/co-z-ta-konstytucja-marsjanie-milcza-felieton/2wwrn5f?utm_source=wiadomosci.onet.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

 8. Zygmunt pisze:

  Zaraz wyrokiem sądu z naszych podatków , czyli MY wypłacimy mu odszkodowanie …

  podsądny i podsądna a po mojemu ” bydełko w chlewie ” co udowadnia prelegent w filmie wstawionym przez Marysię …..

  ============================================

  „Krystek” oskarża dziewczynę, którą brutalnie zgwałcił

  Krystian W. ps. „Krystek”, zwany również przez media „łowcą nastolatek z Pomorza”, oskarża młodą kobietę o składanie fałszywych zeznań. Mimo że dostał wcześniej prawomocny wyrok za jej zgwałcenie i właśnie go odsiaduje, śledczy uruchomili postępowanie i wezwali ją obowiązkowo na przesłuchanie. Gwałciciel ma w tym śledztwie status pokrzywdzonego, a jego ofiara boi się, że trafi do więzienia i dostanie wyższy wyrok od niego.

  Historia Joanny jest pełna prawnych absurdów i przedmiotowego traktowania ofiary gwałtu przez system.

  Za jej brutalne zgwałcenie „Krystek” dostał wyrok 3 lat więzienia, choć prawo dopuszczało wyrok do 12 lat więzienia.

  — Wciągnął mnie do góry po schodach, choć bardzo płakałam i prosiłam go, mówiąc, że nie chcę — opowiadała w rozmowie z Onetem.

  To jedyna dziewczyna, za zgwałcenie której „łowca” usłyszał wyrok. Jest bardzo ważna dla całej sprawy seryjnego wykorzystywania dzieci w Trójmieście.

  Ofierze gwałtu może teraz grozić do 8 lat więzienia

  „KRYSTEK” przebywa za kratami od listopada 2015 r., ale trafił tam dopiero po tym,jak po spotkaniu z nim 14-latka rzuciła się pod pociąg, dziennikarze śledczy dotarli do szokujących faktów na temat jego działalności, a śledztwo przydzielono policjantom z komendy wojewódzkiej.

  Przedtem latami czyhał na nastolatki i – jak twierdzi wiele z nich – gwałcił je, zastraszał, groził i nakłaniał do świadczenia usług seksualnych na rzecz bogatych i wpływowych ludzi z Pomorza. Wiele z nich zgłaszało się do policji, ale ich sprawy albo umarzano, albo ich w ogóle nie odnotowywano w aktach.

  https://www.onet.pl/?utm_source=wiadomosci.onet.pl_viasg_wiadomosci&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&pid=3cc961af-438c-4863-affa-7fe2045b214c&sid=b177a2c9-166f-4113-9b28-185bbe554807&utm_v=2

  ja pierniczę …mini seks afera z dzieciakami w tle ….w państwie POLIN ….mini bo gdzie nam dziadom do Ameryki ……

  ale albo odszkodowanie , a zgwałcona do pierdla , albo zacznę opowiadać szczegóły …..
  jest też trzecie wyjście ….bidny seks biznesmen amator zachoruje na chorobę typu samobójstwo …prawie ,że identyczną jak corona wirus ….

  • Dawid567 pisze:

   Co mam odpowiedzieć o panu Krysytku?
   Po prostu bezczelny drań, chyba ze nikogo nie zgwałcił a cierpi za tzw. niewinność , wtedy zwracam honor, ale moim zdaniem coś musiało być „na rzeczy”

 9. Zygmunt pisze:

  TWÓJ ROZWÓJ JEST NAJSILNIEJSZĄ FORMĄ SPRZECIWU

  Nauczyliśmy się oceniać świat z perspektywy zła i dobra. Nazywamy go dualnym, nie bardzo właściwie wiedząc, od czego ów dualizm zależy. Wymyśliliśmy normy moralne, które często bywają jedynym odnośnikiem klasyfikacji co jest dobre, a co złe. Niejednokrotnie jesteśmy sprzeczni w osądach. Jesteśmy wszak różni – mamy różne temperamenty, inspiracje, wychowujemy się w innych miejscach na Ziemi, różnią nas historie życia oraz cele i talenty.

  Na podstawie ocen moralności często podejmujemy w życiu istotne decyzje.
  Faktem jest, że w naszej rzeczywistości ludzie zdecydowaną większość z nich podejmują pod wpływem działania konkretnych emocji.

  A my, bardzo często, wybieramy te, które sprawiają nam przyjemność, tłumiąc i odrzucając wszelki trud i konfrontację ze swoim cieniem.

  Największą bolączką dualnego świata jest wyzysk i wykorzystywanie norm moralnych dla osiągnięcia korzyści.

  Garstka pozaukładowych rodów, od pokoleń mających kontrolę nad każdym aspektem naszej rzeczywistości i ciągle poszerzających wpływy.
  Wszystko to za sprawą fałszywych prawd, terroru, mordu i gwałtu.

  Podstęp i intryga stoi na pozornie wygranej pozycji w zderzeniu z prawością i uczciwością.

  Piszę “pozornie”, bo ostateczny rozrachunek zawsze stoi po stronie światła
  .
  Ktoś kiedyś był na tyle cwany, aby sprzedać ludziom bajkę, w którą oni uwierzyli.
  Później bajka ta rozrosła się do poziomu kultu, mitu i historii.

  Jeśli nie łykasz jak młody pelikan medialnej, propagandowej papki, prawdopodobnie znane Ci są również tematy kontroli umysłu i zniewolenia cywilizacji przez elity naszego świata.

  Podstępem odbierano nam wolność przez całe pokolenia.

  Byliśmy gotowani powoli, jak żaba w garnku, w taki sposób, byśmy nie zorientowali się, że małymi kroczkami odbierane nam jest nasze podstawowe prawo – prawo do wolności.

  Wierzę, Czytelniku, że posiadasz swój własny, krytyczny osąd sytuacji i potrafisz łączyć kropki.

  Pomijam już fakt wszelkich, świadomych, zewnętrznych prób odbierania ludziom ich wewnętrznej mocy w postaci koncernów farmaceutycznych, tytoniowych, spożywczych, oprysków chemicznych, anten nadajnikowych i szkodliwego promieniowania etc.

  To prawdziwa, globalna agenda wymierzona w człowieka.

  Człowieka, który jak nigdy wcześniej w historii, zaczyna zdawać sobie sprawę, kim jest w istocie.
  Zaczyna rozumieć swoją rolę i swoje miejsce we Wszechświecie
  .
  Patrząc na aktualną sytuację, fikcyjną pandemię i epidemię strachu, paniki i paranoicznych rozwiązań, łatwo dojść do wniosku, że elitom ewidentnie się gdzieś spieszy.

  Domniemać można celu tak przyspieszonych, zorganizowanych działań.

  Możemy się jedynie domyślać, czy bezczelna jawność ich działań wynika z tego, że mają oni ludzi za kompletnych idiotów, czy rzeczywiście za wszelką cenę jak najszybciej chcą doprowadzić do stworzenia rządu światowego.

  Jak wspomniałem, nigdy wcześniej w historii naszej planety nie dochodziło do sytuacji, w której tak znaczna część populacji budziłaby się ze snu i stawała w poprzek ogólnie przyjętym, systemowym zasadom życia.

  Coraz więcej nas zaczyna rozumieć grę, w którą gramy i wcale nam się to nie podoba.
  Co więcej, widząc absolutną bezkarność osób, uważających się – tak – za nadludzi, w naturalny sposób czujemy frustracje i bunt.

  Są środowiska, wznoszące otwarty sprzeciw, uświadamiające bliźnich, w jaki sposób funkcjonuje nasz świat.

  Jest również, oczywiście, grupa osób głęboko śpiących i musimy im na to pozwolić.
  Nie można siłą przebudzać dusz, które na tym etapie swojego procesu jeszcze tego nie potrzebują.

  Możemy odgrywać swoją rolę, po prostu robiąc swoje, uzyskując coraz większą świadomość świata i zmieniać swoją własną przestrzeń, i to ostatecznie przyniesie nam największą korzyść.

  Naprawdę głęboko zadumać się można, czy eskalacja nadużyć, która w tym momencie dosłownie zalewa naszą codzienność, nie jest wymierzona w nas z jakiegoś konkretnego powodu.

  Budzimy się. Rezonans Schumanna stale wzrasta.
  W dobie internetu, który stał się obosiecznym mieczem korporacji, możemy w czasie rzeczywistym dzielić się informacjami.

  Wzrastamy, masowo zaczynamy samodzielnie myśleć i podważać.
  W wykładniczym tempie pojawiają się osoby podające w wątpliwość aktualny porządek świata i niebojące się o tym mówić głośno.

  Cała korono-sraczka wydaje się być z tej perspektywy jedynie ostatnim, łabędzim śpiewem systemu.
  Próbą zmasowanej akcji, kontroli i depopulacji ludności Ziemi, która w ostatecznym rozrachunku, jakkolwiek podstępna i cwana nie była, po prostu nie może się udać.

  Nie można oprzeć się wrażeniu, że pseudo władcy naszej rzeczywistości bardzo, bardzo daleko zagalopowali się w swoich własnych wizjach i patologicznych dążeniach. Owszem, ludzi można zastraszać, łamać, terroryzować, ale z całą ludzkością nie można tego zrobić. Jesteśmy częścią natury, jesteśmy dziećmi Wszechświata, coraz śmielej czerpiąc z jego mocy, nadając właściwy kierunek naszym życiom za sprawom kontaktu z wewnętrznym przewodnikiem.

  Poprzez nasze przebudzające się serca uzyskujemy akces do energii obcych terrorowi i represjom.
  Przez całe wieki udawało się ludność Ziemi trzymać w szachu. Strachu. Lęku dosłownie o wszystko.To nie może się dłużej udać, ponieważ fala przebudzenia została już w naszej rzeczywistości uruchomiona i krążąc w energiach planety, ciągnie za sobą coraz nowe i nowe dusze.

  W istocie – Ziemia już wybrała. Wybrała wzrost i ewolucję.
  Teraz od nas zależy, w jaki sposób ten proces zostanie zakończony.

  Najpiękniejszym i najbardziej potężnym narzędziem buntu wobec obecnej sytuacji jest skupienie się na sobie i swojej przestrzeni.

  To ogromnie ważne, ponieważ z mądrości serca będziesz umieć rozpoznać to, co musisz dzisiaj zrobić.

  Już teraz w społeczności pojawiają się liderzy, jak Brian Rose z London Real, którzy jawnie w działaniu i słowie prezentują postawę obrony wartości i wolności słowa.

  Jest nas na planecie tylu, że jeśli każdy z nas rozpoznałby swoją rolę i wyzbył się ograniczającego lęku, moglibyśmy wzniecić prawdziwą lawinę realnych zmian w kierunku wolności.

  Zasada „bądź zmianą, którą chcesz widzieć w świecie” jak nigdy jest dziś prawdziwa.
  Skupienie się na swoim wnętrzu i niepodatność na manipulacje lękiem jest w tym momencie kluczowa.

  Musisz zrozumieć, Czytelniku, że za każdym razem, kiedy wikłasz się w analizę sytuacji, czy projektowanie katastroficznej przyszłości, oddajesz to, co najcenniejsze w Tobie – Twoją energię życiową.

  I to zupełnie za darmo.

  Ludzie, żyjący w strachu są więźniami propagandowej papki.
  Są uzależnieni od odczuwania lęku, dlatego karmią się każdą nową informacją na temat koronawirusa.

  To właśnie oni z zaciekłością i agresją będą bronić nowych obostrzeń i restrykcji, kiedy przyjdzie prawdziwy moment konfrontacji sił, stojących po stronie zamordyzmu i wolności.

  Musisz również wiedzieć, że ocenianie całej tej sytuacji w kategoriach zła i dobra, może przynieść Ci jedynie więcej szkody.

  Poprzez skupianie się, że ludzie są „źli”, czy „niebezpieczni”, a cała sytuacja „niesprawiedliwa”, postaraj się poczuć te emocje całym sobą i ZROZUMIEĆ skąd biorą się w Tobie
  .
  Każde, bezrefleksyjne wejście na całość w odczuwane emocje i podejmowanie decyzji w oparciu o uczuciowy peak będzie wiązać się z faktem, że sam staniesz się nośnikiem tych emocji.
  Podobne przyciąga podobne. Nam zależy, żeby wnosić w ten roztargniony świat spokój i równowagę.

  To właśnie poziom spokoju położy kamień węgielny pod nową konstrukcję świata.
  Nadal jednak jesteśmy na pewnego rodzaju rozdrożu i nadal ludzie mają wybór.
  Rzeczywistość nie jest stała.

  Przyszłość dla każdego z nas może być inna, mimo że pozornie żyjemy na jednej planecie.
  To nie science fiction, a elementarna Nowa Fizyka.
  Żyjemy na przecięciu nieskończonych ilości wszechświatów równoległych i tylko od Ciebie zależy, który wybierzesz Ty.

  Jak nigdy wcześniej wobec tego, jest dziś potrzebne Twoje świadome działanie.
  Oprócz tego, że poprzez swoje decyzje wybierzesz swoją własną przyszłość, jesteś również w stanie pociągnąć za sobą innych.

  Poprzez swoją własną, wewnętrzną zmianę, gramy w ogromnym stopniu do bramki kolektywnego wzrostu.
  Twoje indywidualne podnoszenie wibracji wpływa na wibrację całej planety.
  Musisz wiedzieć, Czytelniku, że energia przebudzenia już jakiś czas temu przekroczyła krytyczną masę

  Ziemia weszła na ścieżkę ewolucji, jak pisałem wcześniej, ale do Ciebie należy ostateczna decyzja, w którym kierunku skierujesz swoje kroki i jaką wizję teraźniejszości będziesz karmił
  .
  Może warto więc spojrzeć na sytuację, która dziś ma miejsce, jako na ogromny potencjał zmian.
  Swoiste czyszczenie się energetycznych struktur planety.

  Wszystkie nieczystości podczas gotowania zawsze wypływają na powierzchnię, a przepełnione szambo zawsze wybije.

  Nie ma innej możliwości oczyszczenia, niż przeżycie emocji, które mają zostać oczyszczone.
  Postaraj się, Czytelniku, w tych szczególnych czasach zachowywać spokój.

  Jakkolwiek może być to trudne, jest to prosta droga do zrozumienia, że absolutnie wszystkie wydarzenia, które teraz mają miejsce, dzieją się z jakiejś przyczyny i są tak samo potrzebne, jak wszystko inne

  Gdyby nie były, nigdy by się nie wydarzyły.

  Z miłością.

  https://www.odkrywamyzakryte.com/twoj-rozwoj-najsilniejszy-sprzeciw-czesc-1/
  Autor: Tamar102 o 11:07

  • Dawid567 pisze:

   Zgadzam się z tym zdaniem ,że sprawy koronawirusa, nie da się ocenić w kategoriach dobra i zła

   Musisz również wiedzieć, że ocenianie całej tej sytuacji w kategoriach zła i dobra

 10. Jurek pisze:

  Analizując taką…,

  /konkretnie jaka/

  …, historię naszego RODZAJU ?

  /przez kogo na podstawie czego ? Jakie?s linki argumenty przyklady ? Po za tym wielu z nas pisalo ja TERZ/

  …,pisałem już ,że…,

  /co za/

  …, bitwa …,

  /chyba RZE /

  …,dotyczy…,

  /przeciez nie walki o ogien jak i nie/

  …, przepięcia…,

  /chyba RZE komoreczke na laptopa do zapalniczki w audicy a nie RZADNEJ/

  …,DUSZY…,

  /a co sie nie tyczy wymyslnego/

  …,ZBIOROWEGO UMYSŁU LUDZKOŚCI…,

  /a wrodzonego talentu glupoty bezmyslnych mas brak mysl…,👉

  (…,imy lub robimy, ale nie zawsze potrafimy powiedzieć, czego dokładnie doświadczamy i jak to się dzieje, że ten proces zachodzi. Z drugiej strony zastanawiamy się, czy zawsze jesteśmy zdolni do uświadomienia sobie czasu własnego życia, spostrzegania swojego miejsca w świecie, rozważania różnych możliwości działania i tworzenia złożonych schematów myślenia. Dlaczego
  coś odbieramy i na to reagujemy, chociaż sobie tego nie uświadamiamy ? )

  👉…, i…,👉

  /my ? Wlasciwie brak-i w nas myslenia niezaleznego od swiata matriksu !/

  👉…,my ?

  /Spojrzawszy na masy ich odbieranie rzeczywistosci przy pomocy halucynacji wspartej TV
  itp.fejsbukowymi swirowaniani itp.mediami cywilizowany nie jest swiadom nie zauwaza ze jego otaczajace srodowisko to potezna masa pochodzi nawet nie z siewu
  od kolyski i tacy idioci sobie i innym kreuja falszywy obraz zycia myslac ze mysla nie zauwazajac ze zyja przez przez sobie podobnym i TERZ przez siebie stworzonym matriksie
  w sumie w swiecie klamstwa obludy oraz iluz(yjek)ji ! Co /

  …, POD DUSZĘ …,

  /o jakiego

  …,OKUPANTA…,

  /i/

  …, …SZTUCZNĄ INTELIGENCJĘ.

  / biega ? Komu ona potrzebna po co ? Wszystko co potrzeba zostalo zaprojektowane JURZ wczesniej a sie zaczelo 11.9.2001! Pozniej dopiero nie calkiem udane SAR-
  sy czyli sra🚼rsy ptasie swinskie grypy za to dzis juz na caly swiat
  dla mas a nawet w drodze juz szczepionki…,

  /to jakby kto?s chcial sie zaszczepic na wlasna glupote przed czasem JURZ dzis /

  …, celem wybawienie z s😷wirusa medialnego przez roznych miliardero banksterow medialnie wysfiro🤯wanego dla bezmy⛄slnych o🤯swirowanych na wszelki wypadek JURZ w drodze swirujacy maja asa w rekawie s-wira w postaci Cowid-a 2-wie dychy szczepionki ona dawno jest a nie ze dopiero w drodze a to wszystko w trosce o dobro zdrowia mas ludzkich.

  PS.

  Masy ludzkie ktore nie maja odwagi pokoleniami nie majace odwagi uzywac wlasnego rozumu napewno nie dostana tej samej szczepionki
  jak wladimir kagiebowicz czolemlal
  szef koncernu klamstwa i obluda watykan-ski-ego politycy i inni z wyzszych ranga jesli w ogole jaka?s
  albo RZADNA celowo zainfekowana szczepionke jak ta co bedzie wszczepiana masom celem no jakiemu celowi czy wiecej niz dla jednego celu !

 11. dariamade pisze:

  Ja też ostatnio mam dużo dziwnych snów. Ale nie mam czasu się nad nimi zastanawiać.
  Gąska coś mi się wczoraj źle poczuła, zrobiła się osowiała. Wzięłam ją do domu.
  Dałam jej w strzykawce rozcieńczony syrop z cebuli, do wody starłam czosnek.
  Widze, że coś wody się napiła, troszkę zjadła ale nie za dużo, ale najważniejsze, że coś dziabnęła.
  Walczę z tym, żeby odzwyczaić kurczaki od paszy, ciężko to idzie. Do każdego jedzenia muszę dawać im pasze żeby zjadły.
  Na szczęście popadało więc w przyszłym tygodniu zamierzam poplewic w ogrodzie.
  Bilans drzew posadzonych w tym roku – póki co, wszystkie się przyjęły.
  Mąż wymyślił rozszerzenie chodowli o króliki.
  Ja rozmyślam jeszcze nad kupnem kurek ozdobnych.
  Takie tam z wioski przemyślenia 😉

  • Zygmunt pisze:

   Takie tam z wioski przemyślenia….
   Dałam jej w strzykawce rozcieńczony syrop z cebuli, do wody starłam czosnek.

   kto dał Ci taką radę ….moje 15-cie kurek nosi od dwóch tygodni co dzień 10-13 jaj …myślę ,że to aż nadto niż dobrze ….

   lecz jedną dostrzegliśmy , że jest osowiała , na dodatek wygląda ,że ma jakąś biegunkę …piórka brudne …tam gdzie odbyt ….

   sąsiad rolnik powiedział mi oddziel ją i dał mi lekarstwo rozpuszczone w wodzie …twierdząc , że dostał je od weterynarza ….widocznie jego kurki miały podobne problemy.. ..

   o filozofii nie musimy rozmawiać . ale jeśli wiesz jak ratować tą kurkę …na modłę ludową to napisz …..

   plus….
   dlaczego syrop z cebuli i czosnek ?

  • Dawid567 pisze:

   Dario , fajne masz te przemyślenia z „wioski”:).U mnie w bloku na balkonie ciężko by było gąskę hodować.

   • dariamade pisze:

    Dawidzie też mieszkałam w mieście.
    Ale jednak posiadanie swojego kawałka ziemii sprawia mi najwięcej radości.
    Może na przyszły rok ogarnę temat pszczół murarek. Kupiłam dla nich domek, ale coś same się w nim nie osiedliły więc będę musiała poszukać królowe i podłożyć do domku.
    I oglądam ostatnio filmiki od ludzi, którzy mają swoje hodowle, ale takie bardziej naturalne, gdzie zwierzęta są szczęśliwe.
    Oglądam o hodowli krów, świnek Wietnamek. Ale żeby nie było – mój mąż tak zabłądził w internecie, że czytał i oglądał o hodowli ślimaków 😁
    Mężowi się śmieje i mówię że do lat 10 jeszcze i krowę będę miała swoją 😉
    Kiedyś myślałam że nic nie wiem, nie potrafię. A teraz pomimo, że moja mama wcale nie hodowała zwierząt to potrafię zauważyć jak zwierzątka coś boli, jest coś z nim nie tak.
    Stwierdziłam, że olewam cała ta sytuację w kraju i będę żyła swoim prostym życiem, obserwując naturę, czuje się ostatnio bardziej z nią związana.
    Łącze się z ziemią w jej troskach.
    Ludzie podziurawili ja jak ser szwajcarski, do tego woda jest przez fabryki mocno skażona.
    Ziemi ludzie nie rozumieją, tylko ją niszczą.
    Ale takie tutaj mamy zebrać doświadczenie, już się z tym pogodziłam i jeśli nie mam na coś wpływu to staram się o tym za często nie myśleć.

    • Maria_st pisze:

     Dario przepiękna decyzja..

    • siola pisze:

     Daria u dzkich pszczol nie musisz u nich karzda krolowa i tam gdzie nazbiera jajo sklada.
     Mam trzy w ogrodzie by mial kto zapylac sliki i jablonie na moich 150 m.kw.

     • dariamade pisze:

      Powiedz mi siola, mam pytanie odnośnie drzew. Mam kilka starych jabłoni. Już kiedyś widziałam że pojawił się na jednej z nich grzyb. Pomyślałam że może ma kornika. I w tym roku patrzę, że w jednym miejscu jest dziura w tej jabłoni. Czy to przyjście kornika czy stare drzewa tak mają?

     • dariamade pisze:

      Przepraszam – miało być przyjście dzięcioła.

   • dariamade pisze:

    Dawidzie na balkonie możesz mieć swoje zioła i jeden krzak pomidora 🙂

 12. Jurek pisze:

  /Na ile/

  Rzeczywistość…,

  /jest rzeczywista a MORZE jedynie czastka z holofeelinga i do tego/

  …, nie jest stała.

  /to jak calosc ma sie do snow i orzepowiedni wiecej niz jedna ? Zmatryksowani starajacy sie isc przez swe zycie po najmniejszej
  sile oporu co nie zawsze jest korzystne ci /

  Ludzie, żyjący …,

  /i/

  …,w …,

  /swym swiecie iluzji pozniej/

  …,strachu są więźniami propagandowej papki.

  I o takich oglupionych komu?s wlasnie biega ! I skoro/

  Są uzależnieni od odczuwania lęku, dlatego .. ,

  /i jesli/

  …,karmią się każdą nową informacją na temat koronawirusa.

  /to ? Oswirowani pierwsi pojda do WHO wskich stajni aby dla ‚swietego’ sPOko-ju i ‚wlasnego dobra’ dac sie zaszczepic…,

  …, jako swir 21 wieku na wlasna glupote o co koncerno banksterom moznym tego swiata chodzi…,

  …,lo na sw😷ira ktorego bezmyslnym masom swirujace swiry ‚cywilizacyjne’bez jednego strzalu i wojny w tym przypadku do pustych lbow sami zaswirowani nim od poczatku spektaklu pt. medialny swir dali sobie go wlasnymi rekoma wstrzelic !

  PS.

  Na czym polega glupota swirow ?
  Jeszcze nie m…,

  /a 🛁 ? Jesli niezalezni lekarze chca zrobic obdukcje na zmarlych of.na cor🤴one s😷wirusa to ?
  NO PERMISZON ! Czyli ?/

  …,a wody w basenie a i tak swiry wskakuje do niego na glowe.

  Czyli zdroworazsadkowi maja doczynienia z :

  1)swiruj🤯acymi ktorzy dla mas 2)wyswirowali
  3)swir😷usa i medialnym klamstwem
  4)oswirowali masy
  5)swirow teraz JURZ skaczacych na glowe do basenu bez wody
  6)swirow na kiwniecie palcem.

  O to ci o to tacy ktorzy JURZ
  jako oswirowani 🤴👸👳‍♂️🚶‍♂️🚶‍♀️🧍‍♂️🤼‍♀️🚴‍♂️🏋️‍♀️👤👥swir😷usem nawet tym jeszcze nie do konca oswirowanym im pomagaja i to darmowym sposobem serwowac. Siedzenie w domu zamiast roznoszenia ulotek informacyjnych uswiadamianie a nie siedzenie i klawiature stukanie i kiedy na zmywak czy dup podmywanie za Odra !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.