NOWA ZIEMIA Zmiany na Ziemi i Wzniesienie planety Ziemia

pic1

4 czerwca 2019 r. – Wiadomość od Miry z Wysokiej Rady Plejadian – przez Valerie Donner
Witam, jestem Mira. Z przyjemnością przekazuję wam dzisiaj aktualne informacje. Wiele nowego się szykuje. Energie przychodzą na Ziemię szerokimi i szybkimi falami, niosącymi zmiany. Trzeba być na nie otwartym, a tymczasem wiemy, że wielu nie jest gotowych na to, co jest przekazywane.
Ściśle współpracujemy z wami i komunikujemy się również z oddziałującymi energiami, które są uwalniane przez Słońce, energie fotoniczne, itp., i które wywierają wpływ na pola magnetyczne planety i całe życie. Nie chcemy, żeby te energie was przytłaczały i dziękujemy za cierpliwość.
Pamiętajcie, że byliście przygotowywani na te czasy i był to również pewnego rodzaju eksperyment, mający wykazać jak ciała zareagują na pozostanie na planecie podczas procesu Wzniesienia. Jak większość z was wie, zazwyczaj, gdy planeta się wznosi, życie na planecie przestaje istnieć – planeta wchodzi w proces transformacji w Nową. Wy Jesteście wyjątkiem.
Krok po kroku planeta i wy wznosicie się. W ciągu ostatnich kilku miesięcy tempo wzrosło. Otrzymujecie dużo pomocy i uzdrowienia, ale potrzebujecie też niezwykłej ilości odpoczynku. Proszę, pozwólcie sobie na odpoczynek, ponieważ jesteście dostosowywani do nowych wymagań. Potrzebujecie tego odpoczynku, żeby zasymilować energie, byście mogli realizować więcej swojej potężnej pracy, dla której przybyliście na planetę.
Wspieramy was razem z wieloma innymi Galaktykami i Istotami z Obszarów Światła. Widzimy jak stajecie się wolni i jak szlifujecie swoje jaśniejące nowe ja. Jest to niesamowity proces, którego jesteśmy częścią.
Jestem Mira i jestem częścią waszej Galaktycznej Rodziny Światła. Przesyłamy wam nasze błogosławieństwa i podziwiamy wasz postęp. Jesteśmy z wami.

5 czerwca 2019 r. – przekaz Sił Światła Plejadian – przez Michaela Love
Pozdrawiamy was, Wspaniałe Istoty Światła!
Sojusz Ziemi informuje, że „Operacja Wolność” będzie kontynuowana do 4 lipca, gdyż Siły Światła Plejadian wykorzystują zaawansowaną technologię energetyczną piątego wymiaru Andara, by zakończyć usuwanie starych energii trójwymiarowego Matrixa, jak również pozostałych astralnych resztek czwartego wymiaru.
Fale światła piątego wymiaru o częstotliwości 40 herców i promieniowaniu gamma zostaną wysłane ponownie w ciągu najbliższych 72 godzin, gdyż stary Matrix ustępuje miejsca Nowej Ziemi. Traktujcie ten ziemski czas jak niesamowite przejście, w którym stara rzeczywistość jest stopniowo wycofywana, a nowa jest stopniowo wprowadzana.
Spodziewajcie się istotnych informacji w głównych wiadomościach dotyczących zamknięcia starego Matriksa, które jest w toku. W ramach operacji Sił Naziemnych Delta (Delta Ground Forces) zostaną fizycznie usunięci nieliczni pozostali nisko-wibracyjni kontrolerzy Ciemnego Kabała w ciągu najbliższych 4 tygodni.
Wymiary o różnych częstotliwościach zderzają się, ponieważ nowa nakładka pięciowymiarowej Matrycy Światła jest delikatnie montowana na tej planecie. Flota Bezpieczeństwa Delta należąca do Plejadian monitoruje to, co dzieje się w tym momencie, wiedzcie zatem, że wszystko jest w porządku. Prosimy o przyzwolenie na nadchodzące wielkie zmiany i zaakceptowanie ich jako części pięknego Uniwersalnego Planu.
Bądźcie pewni, że wszystko to odbywa się w bardzo spokojny sposób i że wszyscy ci ludzie, którzy wciąż nie są poinformowani o nadejściu zmian na Ziemi, pozostają na tym etapie nadal w niewiedzy. Pamiętajcie, co wam powiedzieliśmy, a mianowicie, że to przejście w piąty wymiar dotyczy przede wszystkim Pracowników Światła stacjonujących na Ziemi, i że reszta ludzkości pójdzie za nimi, gdy będzie gotowa.
Ważne jest również, żebyśmy przypomnieli wam o tym, kim i czym naprawdę jesteście. Jesteście zaawansowaną Niebiańską Istotą Światła, która przyszła do tego wymiaru z bardzo wysokiego miejsca w tym Wszechświecie. Tam, skąd pochodzicie, należycie do Niebiańskiej Rodziny Królewskiej i do niej właśnie wracacie!
Wasze nowe pięcio-wymiarowe Królestwo na Ziemi jest w tej chwili przygotowywane i wkrótce wejdziecie w nie w pełni wielkiej chwały! Niech was nie deprymuje fakt, że oto żegnacie się ze starymi energiami, które już wam nie służą. Przed wami cudowne życie, ale musicie zacząć dostosowywać się do tego nowego sposobu istnienia i podążać naprzód w stronę marzeń.
Wielkie zadanie, w którym bierzecie udział, nie jest jedynym waszym obowiązkiem na Ziemi jako pozaziemskiej istoty miłości i światła. Wasza druga podstawowa misja polega na tym, by przyjąć dane o Świetle Kosmicznym do swojego fizycznego pojemnika, rozszyfrować je, a następnie – już po Wzniesieniu – rozesłać je z powrotem do każdego ciemnego zakątka tego obszaru Wszechświata, dopóki Czyste Światło nie przeważy.
Jeśli nadal odczuwacie umiarkowane symptomy wznoszenia, jest to normalne i wynika z ogromnej ilości fal światła napływającego na Ziemię w tym niesamowitym czasie. Medyczna ekipa Plejadian skanuje na całej planecie ludzkie ciała, będące waszymi naczyniami jako Gwiezdnych Nasion, upewniając się, że wasze systemy biokomórkowe pozostają stabilne przez cały okres wielkiego przejścia do piątego wymiaru.
Wasze ciało fizyczne przechodzi w lżejszy i szybciej wibrujący wymiar, do którego nie pasowałoby w swoim obecnym stanie, dlatego też na poziomie atomowym waszego DNA stosowane są powolne modyfikacje ze struktury węglowej na kryształową. Zaawansowani pracownicy ds. energii pomagają wam zintegrować to potężne światło magnetyczne z waszą strukturą komórkową i uważnie obserwują cały proces. Gdy to się dzieje, bądźcie cierpliwi, ufni i przyzwalający.
Cały kolektyw Gwiezdnych Nasion przesunął się teraz na zupełnie nowy poziom częstotliwości, więc dostosowanie się do tego poziomu zajmie chwilę. Myślcie trzeźwo i dbajcie o siebie w miarę jak posuwamy się naprzód we współtworzeniu Nowej Ziemi.

2 lipca 2019 r. – Jezus SANANDA – przez Jamesa McConnella
Jestem Sananda.
Jak zawsze, jest to przyjemność móc być z wami i komunikować się z wami w ten sposób, wiedząc, że w niedalekiej przyszłości ten rodzaj komunikacji nie będzie już potrzebny. Otrzymacie bowiem swoją własną zdolność komunikacji telepatycznej i będziecie się komunikować nie tylko ze mną, ale także ze wszystkimi waszymi Przewodnikami Duchowymi, wszystkimi tymi, którzy wam doradzają. Wszyscy jesteście przygotowani do tego typu komunikacji, która pomoże wam w dalszym prowadzeniu was przez proces Wzniesienia.
Bo prawdą jest, drodzy przyjaciele, że to jest proces. Wasze Wzniesienie jest procesem. I wszyscy przechodzicie przez ten proces teraz w tym czasie. Pośród tych, którzy zostali wezwani i pośród tych, którzy współbrzmią z tymi słowami, nie ma nikogo, kto by nie przechodził procesu Wzniesienia w tym czasie.
Pełne Wzniesienie to całkiem inna historia, ponieważ niektórym z was przejście przez ten proces zajmie więcej czasu. Inni natomiast mogą być w stanie dokonać pełnego Wzniesienia na pstryknięcie palcem, ponieważ energie nadal wzrastają, ponieważ nadal jesteście w stanie aklimatyzować się i przyjmować te energie do swojego wnętrza, tak jak robicie to teraz.
Mówicie o rzeczach takich jak niejedzenie mięsa i że to zapewni wam Wzniesienie. To samo w sobie Wzniesienia wam nie zapewni. Tym, co zapewni wam Wzniesienie, jest dokonanie przez was wyboru w tej kwestii. Wybieracie czy chcecie się wznieść, czy też chcecie pozostać w trójwymiarowej rzeczywistości, albo też w niższej strefie Czwartego Wymiaru, czy też może chcecie wejść do Piątego Wymiaru. Wy decydujecie. Nie do nas należy wybór. Wybór należy do was. Jego podstawą jest również kontrakt, jaki zawarliście i który określa, jak chcielibyście postępować w tych czasach.
Ale mogę wam powiedzieć, że każdy z was przechodzący teraz przez ten proces Wzniesienia, wy wszyscy jesteście w stanie przyjąć te nowe energie w siebie, te fale energii, które przychodzą, przychodzą i przychodzą, bombardując Ziemię. Niektórzy z was mają trudniejszy okres z tego powodu niż inni. Ale to jest zrozumiałe. Tego się spodziewamy.
Ale zawsze pamiętajcie, że nawet my nie wiemy dokładnie, jak to się stanie. Ponieważ, jak słyszeliście wiele razy z wielu różnych źródeł, nigdy wcześniej nie dokonano tego w taki sposób, w jaki to się dzieje tutaj: że wasze Wzniesienie i Wzniesienie planety zachodzi równocześnie. To nigdy wcześniej się nie zdarzyło. A zatem nie wiemy dokładnie, jak to się stanie wewnątrz każdego z was, ponieważ każdy z was jest inny i na różnych poziomach Wzniesienia.
Ale mogę wam powiedzieć, że nastąpią trzy fale Wzniesienia. I w której fali się znajdziecie zależeć będzie od was. Jednakże mogę wam również powiedzieć, że ta grupa Pracowników Światła i wiele innych grup, takich jak ta, jest przygotowywanych do bycia w tej pierwszej fali. W ten sposób wy, Pracownicy Światła, jesteście przygotowywani do bycia w pierwszej fali wznoszenia. Ażeby z chwilą gdy przejdziecie przez Wzniesienie i w pełni ukończycie swoje własne, osobiste Wzniesienie, będziecie mogli obrócić się za siebie i pomóc innym idącym za wami w drugiej i trzeciej fali.
Po to właśnie przyszliście tutaj, żeby to zrobić, wy wszyscy. Wy wszyscy, Pracownicy Światła i Wojownicy. Po to przyszliście tutaj, aby to zrobić: przygotować drogę. Tak jak było wielu, którzy przygotowywali drogę dla mnie jako Jeszui. Wielu, którzy przyszli przede mną. Ci, których znacie jako Esseńczyków, Jana Chrzciciela, Uczniów, wielu z was pomogło przygotować drogę. A mówię o wielu z was, ponieważ wielu z was było w tamtych czasach w różnych aspektach.
Dlatego właśnie jesteście teraz w tej grupie Pracowników Światła, ponieważ zostaliście ponownie przyciągnięci: jedni z was to Esseńczycy, inni to Uczniowie, jeśli nie bezpośrednio owych Dwunastu, którzy byli wokół mnie, to wielu takich, którzy byli również wokół mnie. To wy właśnie dokonujecie rekapitulacji tych rzeczy, których nauczyliście się w tamtych czasach i które udostępniacie teraz. O to właśnie chodzi.
Mówię wam, że podczas gdy te fale energetyczne nadal przychodzą, a wydarzenia niebiańskie nadal mają miejsce i nadal będą trwały, wszystko to dzieje się w ramach przygotowań do nadejścia Wielkiego Wydarzenia. Jednakże nikt nie potrafi powiedzieć, kiedy ono nadejdzie. Możemy powiedzieć natomiast, że dzięki świadomości, waszej zbiorowej Świadomości tutaj na planecie, jak również dzięki wszystkim tym, którzy pomagają w tym procesie, zarówno na planecie, jak i wewnątrz planety oraz ponad planetą, wszystkim, którzy pomagają w tym procesie, zbliżacie się do Wielkiego Wydarzenia, do tego czasu, do momentu, w którym wszystko zmieni się w mgnieniu oka. Na to właśnie przygotowywaliście się wszyscy.
Dlatego właśnie mówimy: „Zapnijcie pasy bezpieczeństwa”, ponieważ nadchodzące czasy mogą stać się nieco nieprzewidywalne, wyboiste, rozchwiane. Ale to w ramach przygotowań do tych przyszłych czasów, które będą bardzo spokojne, pełne błogości i pod wieloma względami okażą się wspaniałym doświadczeniem, którego nie jesteśmy w stanie wam teraz przybliżyć ani pomóc wam go zwizualizować. Robimy, co w naszej mocy, żeby pomóc wam zrozumieć, jak to może wyglądać. Ale to naprawdę przekracza wasze najśmielsze wyobrażenia na tę chwilę.
Jestem Sananda. Zostawiam was teraz, abyście odeszli w pokoju i nadal dzielili się miłością z innymi, dzielili Światło z tymi wszystkimi, którzy wchodzą w kontakt z waszym Światłem. Ponieważ w taki właśnie sposób wzrasta Świadomość na całej planecie.

10 października 2019 r. – Bóg-Matka w Trójcy Świętej – przez Lindę Li

My, Trójca Święta Wszechświata, Ojciec/Matka/Duch Święty, jesteśmy mocno zaangażowani w pomaganie ludziom planety Ziemia we wzniesieniu do czwartego i piątego wymiaru. Dusza/Duch Gai/Matki Ziemi już przebywa na pięciowymiarowej Ziemi.
Trudność podniesienia planety do wyższego wymiaru polega na tym, że obecny stan Świadomości na planecie w wielu przypadkach jest chaotyczny i stanowi wyzwanie dla Boskiej Trójcy i reszty Sił Niebiańskich. Aby pomóc planecie, musieliśmy sięgnąć do poziomu, na którym planeta i ludzkość znajdują się teraz z punktu widzenia obecnego stanu Świadomości Zbiorowej i spróbować podnieść ten poziom. I to jest ciężka praca, a mimo to osiągnęliśmy pewien sukces. Jednak ze względu na gęstość oraz trudną i chaotyczną sytuację planetarną, nie jesteśmy w stanie sięgnąć dostatecznie głęboko i podnieść całej populacji, szczególnie mniej rozwinięte Istoty.
Kocham was wszystkich, najdrożsi. Jestem waszym Bogiem-Matką w Trójcy Świętej tego wszechświata. Obecna sytuacja na planecie jest bardzo dynamiczna. Wasz Bóg-Ojciec i Ja pracujemy bardzo ciężko, aby uspokoić sytuację i wprowadzić pewien poziom spokoju na planetę. Ze względu na proces wznoszenia, który przebiega teraz z pełną prędkością, planeta zmierza naprzód w kierunku, który dawno temu został wytyczony przez Boską Świętą Trójcę i resztę Sił Niebiańskich. W tym tempie masowe wzniesienie następuje znacznie szybciej niż pierwotnie przewidywano i to jest dobra wiadomość. Przygotowujemy się do masowego wzniesienia już od jakiegoś czasu. Jedynym minusem jest to, że proces ten może wzbudzić strach u niektórych członków Ludzkości, którzy nie są jeszcze gotowi do wzniesienia i to przeważnie jest przyczyną obecnego poziomu chaosu. Wasz Ojciec w Trójcy oraz Ja chcemy, aby wzniesienie planety miało w pełni pokojowy przebieg i dlatego robimy wszystko, co w naszej mocy, aby uspokoić na ile się da mniej rozwiniętą część ludzkości.
Nie oznacza to jednak, że w rezultacie spowolnimy proces wzniesienia. Oznacza to, że staramy się jak najszybciej wprowadzić więcej spokoju do mniej rozwiniętych ludzkich serc, tak, żeby – mimo, że liczba jaką obejmie Masowe Wzniesienie pozostanie taka sama jak wcześniej przewidywano – otaczający chaos był mniejszy, a planeta stała się w ten sposób bardziej spokojna jeszcze zanim nastąpi samo wydarzenie. Taki jest cel na najbliższe kilka tygodni, a wasz Bóg-Ojciec w Trójcy oraz Ja, ciężko pracujemy nad osiągnięciem tego celu.

Tłumaczyła: Marta Figura
źródło:
https://www.thenewearth.org/TheNewEarth-Bk2-18.html
https://tamar102a.blogspot.com/2019/10/nowa-ziemia.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bóg, Jezus, Koniec chrześcijańsrwa, Początek Apokalipsy Ziemi, Przebiegunowanie Ziemi, Rozwój duchowy, Transformacja 2016-2023, UFO cywilizacje pozaziemskie, Wniebowstąpieni Mistrzowie, Wydarzenie-ujawnienie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

95 odpowiedzi na „NOWA ZIEMIA Zmiany na Ziemi i Wzniesienie planety Ziemia

 1. dariamade pisze:

  Coś o wnętrzu ziemii:
  W 1692 roku, znany astronom, Edmund Halley, zaproponował hipotezę, wedle której we wnętrzu Ziemi znajduje się pusta przestrzeń. Sugerował, że pod ziemią znajdują się dwie puste struktury o grubości około 800 km znajdujące się naprzeciw siebie. Zdaniem Halleya, obie struktury oddziela atmosfera i obracają się one z różną prędkością posiadając dzięki temu własne pola magnetyczne.

  W 1818 roku ideę tą podchwycił amerykański uczony, John Cleves Symmes, który zaproponował, że we wnętrzu Ziemi znajdują się cztery puste przestrzenie o grubości 1300 km. Stwierdził, że można się do nich dostać na biegunach, które jego zdaniem zawierają wejście do tego podziemnego świata. Cleves Symmes próbował nawet zorganizować ekspedycję na biegun północy, ale ostatecznie nie znalazł finansowania i pomysł upadł.

  Postacią, której nie sposób nie wspomnieć w tym kontekście jest też amerykański admirał Richard E. Byrd. Wejścia do podziemnego świata, poszukiwał od 1926 roku, kiedy przeleciał samolotem nad biegunem północnym. Trzy lata później dokonał oblotu bieguna południowego. Pierwszą ekspedycję w poszukiwaniu wejścia do wnętrza Ziemi odbył w 1947 roku. Przymierzył wtedy 2750 km i jak sam mówił, jego celem było osiągnięcie tego, co znajduje się poza biegunem, a co uważał za „Wielką Enigmę”.

  Prawdopodobnie Byrd wiedział o tym, że próby odkrycia wejścia do podziemnego świata podjęli też Niemcy. W czasach nazistów tematem tym interesowało się Stowarzyszenie Thule. Przygotowany przez nie plan ekspedycji wsparł również Adolf Hitler, który zarządził poszukiwania wejścia na Antarktydzie. Niektórzy twierdzą, że ostatecznie się to udało, ale odkrycie zostało utajnione.

  Czy fantastyczne teorie o pustej Ziemi zostaną kiedyś potwierdzone? /Innemedium.pl
  Czy fantastyczne teorie o pustej Ziemi zostaną kiedyś potwierdzone? /Innemedium.pl
  W każdym razie wiele osób jest zdania, że wejście do pustej Ziemi istnieje. Mają tego dowodzić zdjęcia satelitarne bieguna północnego wykonane w 1968 roku. Widać na nich otwór, który, może wskazywać na to, że jest zakończeniem jednej z pustych struktur. Jednak do dzisiaj oficjalnie nie potwierdzono tego znaleziska. Dopiero w 2014 roku zaplanowano ekspedycję w poszukiwaniu wejścia do tego podziemnego świata – „The Nord Pole Inner Earth Expedition”, ale ponoć w tajemniczych okolicznościach zaczęli ginąć jej organizatorzy. Z tego powodu przedsięwzięcie miało zakończyć się fiaskiem.

  Przez wiele lat teoria pustej Ziemi była wyszydzana jako absurdalna. Prawda wychodzi stopniowo. Parę lat temu dowiedzieliśmy się, że głęboko pod ziemią znajduje się bardzo dużo wody. Więcej niż w ziemskich oceanach. Teraz dowiadujemy się, że puste przestrzenie prawdopodobnie istnieją, tak jak przewidywano. Jakie będzie kolejne odkrycie?

 2. dariamade pisze:

  Co do tych plejadan i innych kosmicznych matołków: jakoś każdy ma chapke na tą naszą ziemię… Jakoś taka mi myśl przyszła

  • Margosia pisze:

   „Co do tych plejadan i innych kosmicznych matołków: jakoś każdy ma chrapke na tą naszą ziemię… taka mi myśl przyszła”
   ___
   Jak dla mnie, to… te opowiastki „kosmicznych matołków” 😀 są wymyśloną bajką na potrzeby chwili…

   Wszystkie kultury, jak również… niemal wszystkie religie mówią o „złotej przyszłości”, o utopii w której panuje jedynie pokój i miłość, i w której nie ma miejsca na żadne cierpienie czy zło…

   Nie od dziś… znani są różni… „wieszcze”…

   głoszący… tzw. „dzień sądu”, albo „nawiedzeni” mówiący o „drugim przyjściu Mesjasza czy Awatara, który położy kres złu tego świata i poprowadzi ludzkość w erę pokoju i dostatku…
   I nawet ci, którzy odrzucają te „proroctwa” jako myślenie życzeniowe, pewnikiem będą żywić w sobie nadzieję na taką przyszłość, która jawi się jako… inna i lepsza niż świat, w którym żyjemy w chwili obecnej 🙂
   Dlatego też wszelkie tego typu „opowieści” mają się dziś całkiem nieźle… 😀

   Ale…
   Na przestrzeni wieków, pojawiali się różni tzw. „Mistrzowie duchowi”, którzy – świadomi wyższych prawd Wszechświata – ujawniali, że ludzkość rzeczywiście wkroczy w taki wiek i to ponoć… w niedalekiej przyszłości 🙂
   Ten „Złoty wiek boskości” nazwali: „Sathya Yugą” lub „Epoką Światła”, będący procesem zadziewającym się cyklicznie na Ziemi, w którym ma ona przejść ze sfery materialnej do sfery niematerialnej Kosmosu…
   – Czy okaże się to prawdą ? – pażywiom, uwidzim 🙂 …

   • budzik pisze:

    „Co do tych plejadan i innych kosmicznych matołków: jakoś każdy ma chrapke na tą naszą ziemię… taka mi myśl przyszła”
    ___
    Jak dla mnie, to… te opowiastki „kosmicznych matołków” 😀 są wymyśloną bajką na potrzeby chwili…

    Na przestrzeni wieków, pojawiali się różni tzw. „Mistrzowie duchowi”, którzy – świadomi wyższych prawd Wszechświata – ujawniali, że ludzkość rzeczywiście wkroczy w taki wiek i to ponoć… w niedalekiej przyszłości 🙂
    Ten „Złoty wiek boskości” nazwali: „Sathya Yugą” lub „Epoką Światła”, będący procesem zadziewającym się cyklicznie na Ziemi, w którym ma ona przejść ze sfery materialnej do sfery niematerialnej Kosmosu…

    No i mamy już dwie opiniotwórcze mistrzynie , traktujące że narodziły się jako byty energetyczne pod liściem kapusty …..

    nie było zlodowaceń …..gady wymarły bo wszystką trawę i lasy zżarły ….
    potopu również nie było …..
    ale co jakiś czas Ziemia przechodzi z materialnej do niematerialnej / pojęcia z poziomu
    początków XIX wieku / strefy i wszystkie Nieowłosione Małpy wskakują z automatu w w wiek boskości na dodatek złoty , bo jedna z mistrzyń ma w głowie wyłącznie róż….

    dobrze ,że zostało użyte
    przez obie mistrzynie
    słowo matołki , bo wreszcie
    będę je mógł jawnie używać ….

    a tak na marginesie …. to ile czasu
    dziennie zabiera Wam nakładanie
    pomad na twarz i patrzenie w lusterko ,
    a ile zostaje czasu na myślenie …..

  • Adrem pisze:

   Zwłaszcza ta Trójca święta.
   Pierwsze skojarzenie : To samo co dotychczas, tylko w nowej odsłonie.
   Czyli niedobrze.

 3. Dawid567 pisze:

  Dario nie do końca jest tak jak myślisz..
  Spróbuj postawić się w rolę hodowcy.Hodowla wymyka się z rąk.Co postanowisz?.
  Wyczyszczenie hodowli + fajerwerki może spowodować katastrofę ekologiczną Ziemi( wybuch niekontrolowany zgromadzonej broni nuklearnej)
  Ludzi cały czas przebywa- podobno wszystkie planety US razem z Ziemią zwiększają swoje wibracje- to jest ten czas teraz albo nigdy kiedy brak osłony ze strony Słońca ( Wielkie Minimum Słoneczne już się rozpoczęło) Franciszek jako ostatni Papież i 21.12.2020 symboliczny początek Ery Wodnika.Wątpię osobiście aby ten cały proces trwał aż do 2023 roku.
  Ziemia może się podnieść z fizycznymi ludźmi lub z brakiem ludzi fizycznych- wybrano eksperymentalnie wariant z ludźmi w ciałach fizycznych , a nie duchowych
  Na razie tego pomysłu nie oceniam…..

  • dariamade pisze:

   Dla mnie to baje. Ale każdy ma prawo do swojego zdania. Póki nie pokryje się to z moimi doświadczeniami to wolę na dystans trzymać takie rewelacje.
   Człowiek wiele popełnil tutaj błędów. Niech bierze za nie teraz odpowiedzialność. I jakoś tych wibracji nie widzę po ludziach – jak mieli swoje przywary tak mają dalej.

   • Margosia pisze:

    „…Póki nie pokryje się to z moimi doświadczeniami to wolę na dystans trzymać takie rewelacje…”
    ___

    W pełni zgadzam się Dario z tym, co wyraziłaś 🙂 oraz z tym, co poniżej:

    „Człowiek wiele popełnil tutaj błędów. Niech bierze za nie teraz odpowiedzialność…”

    Radtrap, w dość logiczny sposób przedstawił w skrócie prawdopodobną… historię wycinka z dziejów rodzaju ludzkiego, potwierdzającą to, co wyraziłaś…

    „… Albert Pike, założyciel Ku-Klux-Klanu, generał konfederatów, wreszcie mason i autor biblii masonów – Morałów i Dogmatu. Słynny autor planu 3 wojen światowych.
    Jako powiernik tajemnic „Synagogi Szatana” musiał wiedzieć, a przynajmniej podejrzewać że orzeł-feniks, mało omawiany symbol okultystycznej elity, był symbolem wielu arystokratycznych klanów które przyczyniły się w przeszłości do uformowania i powstania licznych krajów.
    Nawet jeśli klany te dokonywały tego za pomocą wojen i przelewu krwi, dziś otoczone są przez potomków swoich poddanych wręcz półboską czcią…

    Pierwsze 2-ie wojny światowe, tak dobrze a jednocześnie bardzo zwięźle opisane piórem Pike’a, zaczęły się od konfrontacji narodów oznaczonych symbolem plemienia żmijowego, który swoje łuski zamienił na pióra.
    Nie oznacza to, że narody te są częścią Bestii {przedstawianej w biblii}, a jedynie to, że w przeszłości zostały podbite/i lub przejęte przez ludzi będących częścią Bestii.
    I wojna światowa zaczęła się od udanego zamachu na arcyksięcia Austro-Węgier Franciszka Ferdynanda, dokonanego przez serbskich zamachowców z Czarnej Ręki…

    II wojna światowa zaczęła się od inwazji nazistowskich Niemiec na II Rzeczpospolitą Polską. Adolf Hitler urodził się na terenie Austrii.
    Czy również III wojna zacznie się od starcia dwóch orłów?
    Syria
    Egipt
    Irak
    Jordania

    Po raz kolejny nasza przyszłość jest wynikiem zdarzeń zaszłych w przeszłości, zarówno pod względem politycznym, historycznym… jak i ezoterycznym.

    LUDY MORZA I DANICI

    Tajemnicze ludy morza z basenu Morza Śródziemnomorskiego (XIII-XII wiek p.n.e.) które plądrowały Egipt… w egipskich zapiskach do Ludów Morza zaliczono tajemniczych „Danunu”.
    Podczas drugiej fali najazdów na Egipt mówiono już o Filistynach i Denenach.

    „Obce ludy uczyniły na swych wyspach spisek. Nagle zniknęły kraje i zostały w walce rozbite. Żaden kraj nie oparł się ich broni, począwszy od Hatti, Kode (tj. Kizzuwatna na południu Azji Mniejszej), Karkemisz, Arzawa (w południowej Azji Mniejszej), także Alaszija – (wszystkie zostały) naraz zniszczone.
    Rozbili obóz na jakimś miejscu w Amurru. Zniszczyli jego lud, a jego kraj był, jakoby nigdy nie był. Szli na Egipt i fala ognia szła przed nimi. Ich związek składał się z Filistynów, Zekrów, Szekeleszy, Denenów i Weszeszów – zjednoczonych krajów.
    Położyli ręce na krajach całego globu, ich serca były pełne wiary i dufności.
    Nasze plany powiodą się!”
    – Wielka inskrypcja świątyni grobowej Ramzesa III w Medinet Habu: https://pl.wikipedia.org/wiki/Ludy_Morza

    Mniej więcej w tym samym okresie, w którym Izrael osiedla się w Kanaanie, na Środkowym Wschodzie pojawiają się Ludy Morza przybywające od wybrzeży Morza Egejskiego, Morza Jońskiego i z Krety.
    Ich oddziaływanie dało się odczuć w Azji Mniejszej, gdzie przyczyniło się do upadku imperium hetyckiego, a także w Syrii-Palestynie, gdzie ludy te atakowały miasta fenickie i kananejskie.
    Wielokrotnie toczyły bitwy z Egipcjanami – zarówno za Merneptaha, jak i Ramzesa III…
    W końcu faraon zdołał uniemożliwić im wejście do Egiptu, lecz musiał pozwolić na osiedlenie się kilku grup w Syrii-Palestynie.
    W następstwie inwazji Ludów Morza kontrola Egiptu nad obszarem syro-palestyńskim znacznie się zmniejszyła.
    Inne grupy Ludów Morza zamieszkały w różnych regionach śródziemnomorskich. Podajemy tutaj ich nazwy przytaczane przez teksty egipskie: Peleszet (są to biblijni Filistyni), którzy osiedlili się wzdłuż wybrzeża Palestyny Południowej; Theker lub Zeker, którzy zamieszkiwali w regionie Dor, niedaleko Karmelu; Szardana, którzy zajęli Sardynię; Danuna, którą to nazwę należy wiązać z Adana, na południowym wybrzeżu Anatolii; Teresz, utożsamiani z Tyrseenami lub Etruskami, którzy osiedlili się w Italii; Szekelesz lub Siculi, których znajdujemy później na Sycylii; Luka, których być może należy wiązać z Licją; Akaiwasza (Achajowie)…

    Ludy morza, bicz boży w śródziemnomorskim świecie u schyłku epoki brązu.
    Skąd się wzięły?
    Pojawiły się na dziejowej scenie w XIII wieku p.n.e. Już ponad sto lat temu nazwał je tak francuski archeolog i egiptolog Gaston Maspero.
    Były to plemiona rodem z Azji Mniejszej i wysp Morza Śródziemnego. Egipskie inskrypcje wymieniają następujące ludy morza:
    Pulasti – czyli Filistyni, jest to jedyna pewna identyfikacja;
    Lukka – być może Likijczycy; Akaiwasha lub Ekewesh – prawdopodobnie Achajowie (tak Homer określał Greków);
    Danauna – być może Danowie, też Grecy u Homera;
    Shardana – chyba Sardowie, mieszkańcy Sardynii;
    Tursza, Tersh – niewykluczone, że Etruskowie;
    Szakalsza – Sykulowie z Sycylii;
    Tjekker – cypryjscy Teukrowie;
    Alaszija – też z Cypru.
    I wiele innych, które nie miały szczęścia znaleźć się w inskrypcjach ze schyłku epoki brązu.
    Były to różne grupy etniczne, z całego obszaru śródziemnomorskiego, które nigdy nie stworzyły jednolitej organizacji… {zapewne dlatego, że zbyt różniły się od siebie pod względem narodowościowym i kulturowym}.
    Łączyły się doraźnie w hordy, watahy, przelotne związki. Nie miały zresztą szans na jedność, ponieważ pochodziły ze zbyt wielu miejsc.
    Ludy morza niosły zagładę śródziemnomorskiemu światu, siały śmierć i pożogę, zostawiały za sobą zgliszcza, ruiny i trupy.
    Ale były tylko skutkiem tego, co mełły młyny historii. Pojawiły się, gdy szykowała się zmiana dziejowa.
    Dobiły starą, wspaniałą epokę, wysoko rozwiniętą cywilizację, która osiągnęła apogeum i w perspektywie miała już tylko upadek…

    Niedługo po ich zniknięciu w mrokach dziejów, w hebrajskiej Biblii pojawiają się Danici, jedno z plemion Izraela.
    Jakub przydzielając symbole swoim synom, Dana określa jako węża który będzie „sądził swoich braci”.
    W Ks. Królewskiej czytamy też że Danitom nie podobał się już wąż, więc przystroili go sobie w pióra i zamienili na orła.
    Chyba pierwszy, jeśli nie jedyny, przykład poprawności politycznej w Biblii. 😀
    Uczynili źle, ale najwidoczniej nikomu z ich pobratymców to nie przeszkadzało, gdyż nikt się temu zabiegowi nie sprzeciwił. (patrz Korzenie Antychrysta)

    Danici, już jako orły, nie potrafili utrzymać przydzielonych im ziem, musieli więc udać się bardziej na północ, aż pod wzgórza Golan i górę Hermon, aby podbić cudze ziemie.
    Spora linia brzegowa na ich nowym terytorium oraz sąsiedztwo z Fenicjanami spowodowały że stali się oni dobrymi żeglarzami.
    O tym że Danici bardzo szybko, bo już w okresie przedpaństwowym (zanim Izrael w pełni podbił Kanaan), przywiązali się do podróży morskich, możemy wywnioskować z Ks. Sędziów roz 5.
    Gdy rozproszone po Kanaanie plemiona izraelskie zostają wezwane do walki z sąsiednimi ludami, część plemion nie odpowiada na wezwanie. Wśród nich znajdują się Danici, którzy są zbyt zajęci swoimi sprawami na morzu.
    Gilead mieszkał sobie za Jordanem, A Dan?
    Dlaczego żeglował na okrętach?
    „Aszer mieszkał na wybrzeżu morskim, Spokojnie mieszkał sobie nad swoimi zatokami”. (Sędziów 5:17) B.Warszawska
    a Dan przecz się bawił okrętami?… (B.Gdańska)…

    W VIII w. p.n.e. Danici zostają podbici przez Asyryjczyków i zmuszeni do relokacji w głąb imperium. Ślad po nich zanika.
    Jednak… czy plemię które rozwinęło techniki podróży morskich i które miało mnóstwo czasu na ustanowienie swoich kontaktów handlowych i poznanie szlaków morskich, mogło tak po prostu być w całości wzięte w niewolę?
    Zwłaszcza że w ciągu setek lat wielu Danitów mogło zwyczajnie osiąść na stałe w zamorskich krajach, i chyba ciężko jest sobie wyobrazić że tak się w istocie nie stało!
    Spotkałem się już z tym że niektórzy ortodoksyjni Żydzi określają Danitów mianem „pathfindera”, tego który przeczesuje szlaki, a nawet że to za sprawą Danitów dojdzie do zjednoczenia zaginionych plemion Izraela z obecnymi Żydami.
    Akurat w tym przypadku mogą mieć rację.”

   • Dawid567 pisze:

    Dario , widzę jednak zdecydowany wzrost Świadomości.
    Bajka o Zmartwychwstaniu w ciele fizycznym jest po prostu bajką i niczym więcej.
    A ów Sąd Ostateczny może być właśnie tym podniesieniem wibracji Człowieka z jednoczesnym podniesieniem wibracji Planety Ziemia.
    Dlatego w to wierzę , bo do tej pory nie uzyskałem satysfakcjonującej odpowiedzi na pytanie: co się działo z Ziemią i Człowiekiem pomiędzy 8500 p.n.e a 3100 p.n.e.Nie ma w tej chwili osoby na Ziemi ani żadnych źródeł , która/które przybliżyły nas do odpowiedzi na to podstawowe pytanie.
    Trzeba pamiętać ,ze zadając to pytanie pamiętamy jednocześnie ,ze od czasów Sumeru do dnia dzisiejszego minęło ok 5200 lat , a jest to praktycznie cała znana historia cywilizowanego Homo Sapiens.
    Podobno liczenie czasu cywilizacji zaczyna się od 3800 p.n.e co było wcześniej ???
    O Epoce Byka coś wiemy a o Epoce Bliźniąt Wielkie Niic !

    • Witek pisze:

     „Dlatego w to wierzę , bo do tej pory nie uzyskałem satysfakcjonującej odpowiedzi na pytanie: co się działo z Ziemią i Człowiekiem pomiędzy 8500 p.n.e a 3100 p.n.e.Nie ma w tej chwili osoby na Ziemi ani żadnych źródeł , która/które przybliżyły nas do odpowiedzi na to podstawowe pytanie.”

     Janusz Zagórski – autorytet ezobajarzy stwierdził: bez interwencji istot z poza ziemi ludzkość sobie nie poradzi z obecną sytuacją.

     Śmię tweirdzić, że w podanym przedziale czasowym, cywilizacja, która doszła do podobnego punktu w swojej historii, gdzie na wskutek wadliwym zarządzaniem zasobami, doprowadzili do potężnego kryzysu. Uciekając przed odpowiedzialnością za swoje błędne decyzje zwrócili się o pomoc do innych cywilizacji.
     Jedyną, która się podjeła była cywilizzacja Annunaki, która szukała nowej siedziby.
     Targu dobito, klucze do bram oddano, dusza planety poszła w niewolę.
     I powstała cywilizacja Sumeru z dwoma upadłymi istotami Enkim/Szatanem i Enlilem/Lucyferem/Jezusem.

     Panowie tak się rozochocili, że jeżdżą na Ziemię regularnie po Luszyk. Kto da więcej ten będzie miał w niebie lepiej, tzlko, że nieba nie ma jest poprostu niewola-wiezienie z Gitami, którzy dymają Frajerów na Lusz…

   • budzik pisze:

    Dla mnie to baje. Ale każdy ma prawo do swojego zdania.

    Zdanie to nie to samo co infantylne , czyli o nikłym rozeznaniu stanu rzeczy bleblanie ….
    A publiczne głoszenie swego ” zdania ” jeśli jest bliźnich ogłupianiem to już zupełnie inna sprawa ….

    Plotkować to sobie można w babskim kącie przy kawie , a nie tam gdzie komuś nieświadomemu można zamącić w głowie ….swoim zdaniem ….jak te swoje wypowiedzi określasz …..

    Ziemia to planeta matołków
    więc czego chcesz od kosmitów
    mierzysz ich własną miarą …..???

   • mały budda pisze:

    Dla mnie to baje.
    Odpowiedź

    Ciekawe się zaczyna.
    🤔

    Ale każdy ma prawo do swojego zdania.
    Odpowiedź
    Zgadzam się przynajmniej można mieć inne zdanie przeciwne do reszty ogółu ludzi.
    🤗

    Póki nie pokryje się to z moimi doświadczeniami to wolę na dystans trzymać takie rewelacje.
    Odpowiedź

    Zgadzam się 100% procentach. Najpierw muszę czegoś doświadczyć aby móc wypełni zrozumieć. Inaczej mówiąc wejść w pewne rzeczy tak głęboko aby przejawiło się – mi to od strony wewnętrznej. Niektórzy to nazywają zwierciadłem lub lustrem, które pokazuje manifestacje obrazów w świecie fizycznej materii.
    Jeśli mnie doskonale zrozumiesz to będziesz wiedziała co mam na myśli.
    Tak naprawdę ten wewnętrzny świat jest bardzo piękny, lecz samemu trzeba się dostroić do tych wyższych częstotliwość źródła światła.

    Człowiek wiele popełnil tutaj błędów. Niech bierze za nie teraz odpowiedzialność. I jakoś tych wibracji nie widzę po ludziach – jak mieli swoje przywary tak mają dalej.

    Odpowiedz

    Prawdą jest, że wiele błędów tutaj popełnił człowiek.
    Dobitnie pokazuję to historia ludzkości.
    Nie widzsz tych wibracji, gdyż jesteś w ciągłym ruchu.
    Zatrzymaj się, żeby móc poczuć żywioły przejawiającej się przyrody.
    Wejdź w stan nirwany w który w sobie zawierasz i zobacz w sobie światło twej wyjątkowej świadomości.
    Niech pamięć ponownie powróci na łono prawdziwej natury źródła światła i uwolni wszystkie istoty od cierpienia.
    Wówczas pojawi się moc pełnego świelistego poznania i zrozumienia. Straci sens istnienia cierpienia, gdyż przyjdzie prawdziwe wyzwolenie wszelkiego czującego stworzenia.
    Zanim przyjdzie ten dzień pełnego rozumienia i wyzwolenia.
    Najpierw zaistnieje czas do pełnego oczyczenia aby stworzyć warunki do wyzwolenia.
    Inaczej mówiąc zaczynem do oczyczenia będzie impuls elektromagnetyczny, który powstanie na zasadzie iskry światła. Il

  • Margosia pisze:

   „…Spróbuj postawić się w rolę hodowcy. Hodowla wymyka się z rąk.
   Co postanowisz?…”

   ___
   Dawidzie pomyśl proszę…

   – Czy to powyższe zdanie nie świadczy przypadkiem o tym, że… w swoim umyśle założyłeś istnienie jakichś… „hodowców” {ludzi} ?
   A jeśli tak, to przypomnij sobie czas, kiedy nie miałeś takiego założenia… oraz czas kiedy się ono pojawiło ?…
   Albo może… czy wierzyłeś w taki scenariusz od dzieciństwa ?
   Wówczas, być może dojdziesz drogą dedukcji skąd wziął się u Ciebie taki negatywny program, który przewiduje.. „istnienie hodowców {ludzi}”.. 🙂

   • budzik pisze:

    – Czy to powyższe zdanie nie świadczy przypadkiem o tym, że… w swoim umyśle założyłeś istnienie jakichś… „hodowców” {ludzi} ?

    a Ty założyłaś ,że wraz ze swoim myśleniem jesteś ” pępkiem wszechświata ” i to dopiero są jaja ……Małgosiu …

    włóż kapelusz …..

    • Margosia pisze:

     „a Ty założyłaś ,że wraz ze swoim myśleniem jesteś ” pępkiem wszechświata ” i to dopiero są jaja …”
     ___
     Nienawiść jest niczym gad pełzający w ciemnościach, który zżera człowieka od wewnątrz

     Mnie tam nic do tego, ale… korzystniej byłoby dla Ciebie marek, gdybyś… przyjrzał się bliżej temu – co hodujesz w sobie…

     • budzik pisze:

      Nienawiść jest niczym gad pełzający w ciemnościach, który zżera człowieka od wewnątrz…

      a na głupotę , nawet święty Boże nie pomoże ……

     • Margosia pisze:

      „..na głupotę , nawet święty Boże nie pomoże …”
      ___
      To prawda marek!! 🙂

      Ale… czy Ty sam rozumiesz to, co wyraziłeś ?

      Bo prawdą jest, że… na chorobę zwaną: „głupotą” żaden …„święty Bóg” nic „nie pomoże”, lecz jedynie sam człowiek, który zapadł na tę chorobę 🙂
      Wszak żyjemy w wieku informacji, a to oznacza, że… niewiedza jest wyborem, którego niektórzy z nas dokonują…

     • budzik pisze:

      Wszak żyjemy w wieku informacji,

      tylko ,że w tych czasopismach które Ty przeglądasz
      są same obrazeczki , a to niestety nie jest informacją ….
      to są rysowanki dla dzieci ….

     • Margosia pisze:

      „…w tych czasopismach które Ty przeglądasz są same obrazeczki dla dzieci …”
      ___
      Z tego, co wyrażasz marek, i to już od samego rana… jasno widać, że utkwiłeś się na poziomie emocjonalnym 3-letniego dziecka i… nie pomoże {Ci chłopie} święty Boże, jeśli sam nie zechcesz wznieść się wyżej…

     • Maria_st pisze:

      Nienawiść jest niczym gad pełzający w ciemnościach, który zżera człowieka od wewnątrz…

      a na głupotę , nawet święty Boże nie pomoże ……”

      Marku czyja to wina jeśli sam u siebie zauważasz głupotę ?

   • Dawid567 pisze:

    Zakładam że jest hodowla, bo nie można dogadać się z głównym hodowcą.Prawdopodobnie On używa innego języka.My też niestety „dogadujemy” się z królikami,małpami, myszami czy szczurami w oparciu o różne ciekawe eksperymenty.

 4. siola pisze:

  Nie na Ziemie ta i bez nas i bez nich przetrwa.To tworzenie przez pierwszych czegos co mozna nazwac wielkim przeklamaniem-nie na darmo wciskaja ze cala ludzkosc to niemyslace malpy co nic w zyciu nie robily,obrazajy tu juz nawet dzieci jakienp.szyly ubrania by mogla DOMINA kupic za marne grosze.Sami mysleli przez tysiaclecia ,nie by pomoc technicznie ludziom a raczej nad tym jak by tu najdluzej robic z ludu proletow jacy dla nich sobie sami skodza.To jak z Marcinem -dal pol plaszcza golemu-ten nie wie czy zakryc nim przod czy tylek ,za to Marcin wie co zrobi -posklada swoj kawalek w kostke ,by jak kurtyna opadnie i oszustwo sie nie uda bedzie jak poduszka w spodniach gdy Mikolaj da po tylku.Moge sie mylic ,ale mnie to wyglada na szykowanie kozla ofiarnego by uchronic wlasna skure ,gorzej gdy poznaja ze skura kozla ofiarnego za baedzo o dziwo garbowana ,nie jak u uduchwionego PANA.
  Kiedys sie dziwilem ,gdy brat zaczal glupia gadke w Gliwicach ze Piast Gliwice ma nam za cos placic ,dzis domyslam sie co On wiedzial a ja nie-za to dzis uduchowieni zaczynaja sie powoli sami sadzic o SLOWA -powoli chyba zrobia ze trza bedzie im za karzde napisane slowo czy wypowiedziane placic -jedyna nadzieja w tym ze nic dobrego do tej pory nie wymyslili -no chyba ze w 80 latach zwis meski -ale ilu z ludzi pomyslalo wtedy ze to ma byc krawat to juz bardziej moze byc zwiazane slowo huj z haj .

 5. Jurek pisze:

  Co do tych…’

  /Ze osmiele sie zapytac bo mowa o jakich biega/

  … plejadan i innych kosmicznych matołków…’👉👉👉

  /jesli w ogole jaki?is ich ryso-pis-ik-i
  co ‚laska’ PORFAWOR ? Kim oni sa jak wygladaja czy musza byc ubrani np.w cieple kufajki no i niewiasty czy nosza stroje finansowane TERZ przez Grzeska SoroSZA jak t(e)a i nie tylko dwie z nich wyglada ze puste jak tabaka w rogu ?

  Beata Edyta Tadla – .

  /jaka ona/

  …’polska …’

  /a z niej/

  …’dziennikarka radiowa i telewizyjna oraz prezenterka telewizyjna…’

  /jak ze mnie wozny szkoly zawodowej …’

  …’ ktory …’

  …’kiedy?s kazal wy-pis-ac i pamietam ucznia rozrabiaka nim on zdazyl spedzic pierwsza lekcje z technologi i materioznastwa na POczatku roku szkolnego./

  …’albo ta TERZ jak Tadla-owa w drogich wdzianko bucikach za czyje?s 💲…’

  Agnieszka Gozdyra zawieszona…’

  …’ ⭐Gwiazda ❓ …’

  /to ona moze byc jak jej POdobne i sa dla tych i nie tylko ‚bagatych’ z Magrebu w zachodnich czy tylko haremach gwozdziami programow nocnych lokali /

  …’Polsatu ma problemy przez …

  /raczej z wlasna glowa ? No a ta byla corka bylego komendata MO ta TERZ od komuszych czy tylko…’

  …’wywiadow z kierownikiem skupu butelek i jej zaden POziom..Gdzie one do ?

  Irena Dziedzic jako pierwsza dziennikarka zdobyła w PRL 

  Wojtczak itp.i to za czasow komuny komuszki POtrafili i nie tylko ciekawe filmy krecic ale i np.programy …’

  …’jak wiele inszo inszych POwyzszego
  typu ?/

  👉👉👉…’ bikini i gdzie?tam woda moze odzywiaja sie tylko osmiirniczkami PSZECIE-r-SZ najcieplej i to TESZ nie WRZECIE na 🌏❓

  … jakoś każdy …’

  /konkretnie WCHU/

  …’ma chrapke na tą…’

  /kto POwiedzisl ze/

  …’ naszą ziemię❓…

  /sam fakt-cik jej zaistnienia US w tej a
  nie innej staciPO lacznie z wytwornica surowcowo elektromagnetyczna calego systemu i ekologicznego TERZ nas jak i roznych budowli megalitycznxch nie
  tylko piramid ktore nigdy nie zostaly wybudowane /

  …’ Jakoś taka mi…’

  /metoda a juz w ogole nie PO to aby busyje samozwace sie cywilizowan.. ‚

  …’i jego urojenia POdparte jak kto woli i do woli wybiera :

  Religia

  Nauka

  Teoriami

  Dogmatami

  .. ‚ wyszukiwali predkosci swiatla cyferkami i to przy pomocy przez nich samych skonstruowanych gadzecik…’

  …’ami moga mierzyc POziom oleju w audicy ale TERZ we wlasnej glowie tak dlugo ASZ no i jesli NIE to skonstrujemy takie urzadzonko ze POmiary natur(a?)y beda sie i to w/g nas zgadzac❗/

  … swego w ilu?s procentach NIE wykorzystanego a zasmieconego jak kurza spluwaczka iloscia rzygow zonglerka cyfr .Wiadomo ze mozna miec rozne i nie skoordynowane/

  …’myśl…’

  /i/

  …’ przyszła .. ‚

  /taka a nie inna moze byc niewlasciwa
  slamy !. Wiadomo roznie to w zyciu z mysla i mysleniem posrod ludzi-owych bywa .Teraz co?s co kto?s mysli na temat-cik ?

  1️⃣Coś o wnętrzu ziemii:
  W 1692 roku, znany astronom, Edmund Halley, zaproponował hipotezę, wedle której we wnętrzu Ziemi …’👉

  /Pusta to moze byc albo sa mozgownic(e)a unijnych niezasciankowych TERZ u tych CUDZOZIEMCOW(e)YCH otwarta wyksztalciuchowa otwarta europejska wiadomo ze PSZEDTEM WUMLOWA bo nie tak dawno jeszcze HOMO SOVIETICUS-owa dzis juz (j)elitowa

  👉…’znajduje się pusta przestrzeń. Sugerował, że pod ziemią znajdują się dwie puste struktury o grubości około 800 km znajdujące się naprzeciw siebie. Zdaniem Halleya, obie struktury oddziela atmosfera i obracają się one z różną prędkością posiadając dzięki temu własne pola magnetyczne.❓

  /Edek Halley i jego wcale nie z sufitu wzieta i zadna pusta a wypelniona jakim?s gazem we wnetrzu wytwornicy jaka jest czy mechaniczna a moze tak no nie lal…’

  /lak jak LELAK wraz ze swym wolnym kojotem sumeryjskim opowiadajacy o zaslyszanych w snie burzach w nocniku!/

  …’lka ziemia nia nie jest.Dlaczego bo nikt nie zadal sobie tyle trudu a jak wiemy ze trwal ten plan?o proces-ik nie ruski rok a ile?s wiosen dluzej aby nie tylko PO to aby dzi?s cywilizowany oPOwiadal teorie z teori na temat-y ktore nigdzie nikt nie naucza a w sumie sa dla kazdego nimi zainteresow-anego latwo lekko przyjemnie przyswajalne i osiagalne w rozny sPOsob dla KARZDEGO. Na ile mial racje pan Edek Halley-owy ? Napewno na tyle ze w srodku ziemi co?s istnieje . Czy tym moze byc jaki?s m.inn gaz i wielkie 2️⃣nienie zadne a 1️⃣cis i co z tego ?
  Jesli kto?s sie nie dogmatami i jedynie komuszymi i dzisiejszymi POkonuszowymi socjalistami i ich wyPOcinami interesowal a tematami nie murzolkowymi trybnowo ludowymi czy niuslikowo rzeczPOsP-
  Olitowymi juz same sie wywiedzenie jakie cisnienie sciski temperatura musi byc byta aby twarde blyszczace kamloty POwstaly zwane PSESZ cywilizowanego diament…’

  /y

  .’ami ❗

  W 1818 roku ideę tą podchwycił amerykański uczony, John Cleves Symmes, który zaproponował, że we wnętrzu Ziemi znajdują się cztery puste przestrzenie o grubości 1300 km. Stwierdził, że można się do nich dostać na biegunach, które jego zdaniem zawierają wejście do tego podziemnego świata. Cleves Symmes próbował nawet zorganizować ekspedycję na biegun północy, ale ostatecznie nie znalazł finansowania i pomysł upadł.

  PS.

  A o PO-wyzszym i POnizszym moze nieco zniejPO :

  Postacią, której nie sposób nie wspomnieć w tym kontekście jest też amerykański admirał Richard E. Byrd. Wejścia do podziemnego świata, poszukiwał od 1926 roku, kiedy przeleciał samolotem nad biegunem północnym. Trzy lata później dokonał oblotu bieguna południowego. Pierwszą ekspedycję w poszukiwaniu wejścia do wnętrza Ziemi odbył w 1947 roku. Przymierzył wtedy 2750 km i jak sam mówił, jego celem było osiągnięcie tego, co znajduje się poza biegunem,.

  Narazie otrzymalismy od Dariame co?s o czym?s ktorzy zapewnie TERZ oboje nie wyssali na temat czego?s znajdujacego sie w ziemi z gazety wybiorczej niuslika rzeczPOsPOlitej.Teraz zobaczymy co beda wnosic do tematu jesli w ogole ktos?ie procz glupawych w-pis-ow i prywatnych wycieczek z tematami nic nie majacymi wsPOlnego typu :

  albo że pracujesz jako troll który inteligentnie / w relacji do czytających , lecz nie wszystkich / omija nagabywania

  Czlowieku puknij sie w lepetyne z Twymi zydami rotschyldami woznymi oraz urojeniami lacznie z sumerowymi lelakami.

  /Jaka/

  …’pozaziemska cywilizacja…’

  /zalozmy ze/

  …’ będzie raczej dążyć do poszerzania…’

  /zapewne ludzkiej gluPOty ale sami cywilizowani z tego wynika ! O jakie/

  …’ światła samoświadomości w świecie ożywionej materii ?

  / swiatlo swiadomosc swiat ? Czy
  TERZ rownolegly ? W koncu ktory jesli w ogole? Ozywiona materia ? Czy nim moze byc srajacy pajak w zupe ?/

  POki pamietam gdy mi czas-u starczy POstaram sie Margosi odPOwiedziec na temat ?

  Mamy…’

  /Plan-y a/

  …’ już…’

  /narazie na deskach kreslarskich takie mamy/

  …’ możliwości, aby podróżować do gwiazd. Te technologie…’

  /nie/

  … są tak głęboko ukryte wewnątrz…’

  /zadnych/

  …’ tajnych programów…’

  /tajne moga byc tylko zeby chinczyk nie skradl czy kacapia albo inni.Co do

  …’finansowanych z czarnych budżetów,..’

  /bodajze w lato z polskiego programu sie dowiedzialem ze posiada brat zza Odry.Nie sadze /

  …’ że potrzeba by…’

  /ASZ/

  …’ interwencji samego Boga, by je wydostać i wykorzystać dla dobra ludzkości.

  /Problemikiem na temat tego co/

  Cokolwiek możesz sobie wyobrazić, wiemy już, jak to zrobić ?

  /No i co z tego zapytalaby sie np.zainteresowana tematam salowa czy TERZ wozny ale szkolny ? Wywiedz sie Margos-ia czy nie jest problemem namber lan paliwo naped aby sciagac z odleglych planet jakie?s roznosci mam na mysli tamze POfrunac no i wrocic ? Bo to nie POruszanie sie zwykla audica mam na mysli tego dyplo-matolka od kilometrowek wraz z jego zona.
  Ona TERZ ma nie wyparzona JAPE jak i
  jej wsPOlplemiency co?s RZADAJACY :

  Kwiecień 3, 2011

  Amerykańskie środowiska żydowskie ponownie domagają się zwrotu mienia. Wartość roszczeń to minimum 60 mld dolarów

  A od JARUZELOWEJ wille i od komuszkow nie wziasc a zarekwirowac i od bufetowej tej nie od ulic ale kamienic odebrac ? Ale i do brata za Odra sie czapkowo czaputowy juz nie zada niczego PISali ze w ramach holdu warsiaw(a)skiego ciaskoskiego
  zlozyl-i.Wiec teraz CZEBA i lasy bronek bull chcial a moze nadal jest aktualne ?

  Applebaum nie jest jedyną osobą jawnie afirmującą antypolonizm. Prekursorem tego typu działań, w kontekście Marszu Niepodległości był Guy Verhofstadt, który z mównicy europarlamentu wykrzykiwał obraźliwe słowa pod adresem Polaków.

  A gdzie Polska prokuratura przepraszam polsko mowiaca ?/

  PS.

  Wyjasnic POstaram sie w jasny sPOsob
  jaki problem-ik tkwi w niby tajnych USA programach lotow czym?s PO co?s.
  To samo moglby wyjasnic moj kolega z zawodu z 40 letnim tokarzo metalowca
  doswiadczeniem ale i kuzyn ktory ostatnio nieco lach ! Sa to tematy dawno przedyskutowane i przeanalizo-wane. POstaram sie mimo wszystko
  o lotach i czym i PO co przeciez nie
  celem kilometrowek !

  .

 6. Jurek pisze:

  DOMINA..’

  /Tygodniowki 🍺🍾pamietam bylem z kolegami stalym-i bywalc😀😁😂y-em jeszcze PSZED i PO JW !/

  …’ kupic👉 za marne grosze ?

  /to znaczy za 💸czomu albo PL-zl.❗Bo co tanie albo chinskie TESZ sie POwiada ze wychodzi 👉drogo jak POw.🤔 ❗

  .. ‚.Sami mysleli…’

  /jesli w ogole to tylko zeby/

  …’przez…’

  /a jakie tam Siola bo np.Dawid kaszu wiecej niz jednego/

  …’ tysiaclecia …’

  /jak wczorajszego dnia i calkuem niePOtrzebnie ! JUSZ wiecej niz raz wsPOmnialem i POwtarzam naszej tzw.cywilizacji daje gore i nie wiecej
  jak 1️⃣0️⃣0️⃣0️⃣…’

  …’lat a i kiedy?s bylo byte i ASZ tyle szkol na tysiaclecie panstwa wowczas w sumie jedynie z nazwy wiadomo ze polskie(afer-owe)go.TESZ mietampa komusze haslo gowno typu pracuj…’

  …’a garb ci sam wyrosnie…’

  …”ac dla kraju prac-o🐴j-jak na ciebie (patrza)👉ra(🐴sz)my (niby) dla siebie/

  …’ 7️⃣0️⃣0️⃣ z kolei wiosen od POczatku tzw.abecadla ktore tak naprawde nie z pieca spadlo bo z zimnego nieba kto?s je przyfrunal ale duzo wczesniej niz ktos?ie a wyobrazac moga sobie i czy wlasciwe to inne drzwi od pakamery dla malarzy i tyle na temat naszej i nie dluzszej niz ,1️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ wiosennej NAS-zej i ani ciut ciut wiecej starosci przy czym PIS-ma rozwoj tego dzisiejszego analfabytecznego to czatkiPO 7 stow cyfrowo 7️⃣0️⃣0️⃣ wiosen-ek no i/

  …’aby pomoc technicznie ludziom a raczej nad tym jak by tu najdluzej robic z ludu proletow …’

  /no i bogobojno-grzechowo odpust💰owych udalo sie ASZ PO i Internet druga rewolucja przemyslowa rozwiazala i to nie/

  👂…’jacy bo wiadomo WHU dla nich…’

  /tak teraz/

  …’ sobie sami skodza.To jak z Marcinem -dal pol plaszcza golemu-ten nie wie czy zakryc nim przod czy tylek ,za to …’

  /a acsr na i swietego z nazwo-wymyslu i czy/

  …’Marcin wie co zrobi …’

  /a to juz o dziwo nie przePOwiadacza typu Nostradamus dla bezmyslnych ktorzy jeszcze nie widza jak/

  …’posklada swoj kawalek w kostke ,by
  jak kurtyna opadnie i oszustwo sie nie
  uda bedzie jak poduszka w spodniach
  gdy Mikolaj da po tylku.Moge sie mylic
  ,ale mnie to wyglada na szykowanie kozla ofiarnego by uchronic wlasna skure ,
  gorzej gdy poznaja ze skura kozla ofiarnego za baedzo o dziwo garbowana ,nie jak u …’

  /kim moze byc kto?s/

  …’uduchwion…

  /y-m ❓Zapewne kto?s dobrze odzywiony-m…

  https://demotywatory.pl/4865085/Paradoks-zarobkow

  …i jak t…’/

  …’ego…’

  /rozno-teczowego/

  …’ PANA.

  /roz[po(znac)rkiem] nie ale jako czarnoksiezowego tego i nie jednego
  na swiecie TESZ ile jeszcze tych dalowpe? Siola tylko…

  …’nikomu nie mow 🗣…./

  • siola pisze:

   No dzis ciekawy sen w nocy ,wLCZYLEM Z BRATEM NA SZABLE ,cielem go dobrze po plecach ,i sie okzalo ze plecy z Legionowie dobrze usztywbnione,Marcinowym plaszczem ,polamala sie Michalka szabla.No coz szabla byla polamana ale jezor dalej swoje nie sluchaj ja Ci co chcialo Vieh ,to sie juz musza w Krzyzakow zabawic i jak z Jurandem zrobic.

 7. budzik pisze:

  STREFA ŁUKU – LISA RENEE wrzesień 2019
  tłumaczenie: Teresa Serafinowska
  źródło tekstu

  Droga wznosząca się Rodzino, gdy powoli powraca święta Matka, odzyskując i przywracając swoje dzieło, zaawansowana boska technologia zawarta w strukturze pasa niebieskiego promienia Łuku modyfikuje siatkę planetarną, aby przenosić żeńskie kody sofianiczne. Ostatnie aktywacje rozprzestrzeniają naturalny boski krystyczny plan na obszary siatki planetarnej, w których wcześniej działały prądy odwrócone, zasilające sztuczne linie czasu.

  ===================================

  Niedawno miała miejsce ważna aktywacja w programach tarczy planetarnej, w wyniku której wygenerowano interfejs między Bramą Polarian, Łukiem Przymierza a starożytną bramą akwamarynowego Łuku Matki, prowadzącą bezpośrednio do kontinuum czasu Aurory i Strefy Łuku.

  ====================================

  Święta Matka poprzez węzły Łuku Matki, stworzone w bramie Łuku Przymierza, zamierza odzyskać więzi genetyczne, by uleczyć swoje potomstwo wcielone w niższych światach stworzenia. Chodzi również o korygowanie zapisów RNA-DNA Matki / Dziecka w boskim planie ludzkości, wydobywanie archetypów czarnej Lilith i dostosowanie skorygowanych mitochondriów oraz wiązań chromosomalnych do wiecznego płomienia świętej Matki,

  =====================================

  Patriarchalna sieć kodów dominacji

  W związku z tym grupy NAA chcąc utrzymać czarnomagiczną kontrolę nad Ziemią, muszą się wysilić, więc próbują zabijać wiecej żywych istot i wysysać z nich energię. Niektórzy z ich ludzkich zwolenników z grup elit władzy uważają, że muszą inicjować wydarzenia, które doprowadzą do apokalipsy i końca czasów. Program Armageddon lub 9-11, jest w rzeczywistości zakodowanym patriarchalnym systemem dominacji zainstalowanym przez NAA w umyśle planetarnym w czasie inwazji, który ma wywołać zdarzenia wyzwalające apokaliptyczne ramy czasowe. Dlatego szerzą wizje dystopijnych i apokaliptycznych obrazów wysyłanych poprzez środki masowego przekazu, poprzez wiadomości wykorzystujące programowanie predykcyjne. Destrukcyjne wizje osadzone w kodowaniu numerycznym aktywują ludobójcze programy i kontrolę umysłu wprowadzaną przez kontrolerów.

  Programowanie predykcyjne to subtelna forma warunkowania mentalnego i celowania w podświadomość za pomocą zakodowanych słów oraz niskich częstotliwości, wykorzystywana w tych sieciach kontroli umysłu. Ta funkcja jest zapewniana przez kontrolowaną prasę oraz media głównego nurtu i ma zapoznać społeczeństwo z planowanymi zmianami społecznymi, które są wdrażane przez kontrolerów Nowego Porządku Świata. Ich zamiarem jest zabicie znacznej części globalnej populacji za pomocą czarnej magii napędzanej krwawymi ofiarami, co ma wzmocnić sztuczne linie czasu, doprowadzić do aktywacji programów w języku numerycznym, które uruchamiają apokaliptyczne oprogramowanie. Te kodowane numerycznie programy mające aktywować linie czasu 9-11, są kontynuacją lucyferiańskich systemów odwróconych NAA, które rzutują wirtualną rzeczywistość apokalipsy. To napędza oprogramowanie Armageddon i tym samym kontynuuje antychrystyczną zasadę wymuszonej dominacji patriarchalnej. Jednakże boskość ma inne plany – o wiele bardziej dobrotliwe, wspierające Ziemię oraz ludzkość w uwalnianiu się od duchowych ciemiężców podczas cyklu wniebowstąpienia.

  Zasadniczo wiele z tych odwróconych sieci mających pozyskiwać energię głoduje, ponieważ kody aktywacyjne Łuku Matki rozpuszczają dwufalową strukturę odwróconą, która wymusza patriarchalne systemy antychrysta 3D.

  http://www.wogrodzienowejziemi.pl

  zamieściłem wyrywki z przekazu kosmicznych matołków do autentycznych matołków zamieszkujących Ziemię ….
  zaś wytłuszczenia dokonałem dla koleżanki Marysi , gdyż jej przyjaciel i mentor , a jeśli to pomyłka z mej strony to człowiek który pozwala jej zrozumieć siebie i świat jak sama to pisze , właśnie na na bliźniaczym forum podaje datę ” godzinę ” i przedział czasowy ….kiedy nas trafi szlag ….

  matołki to zapożyczenie od Ali vel Lucek
  ja często czytając teksty bawię się
  odmianą przymiotnika ….
  głupi , głupszy , najgłupszy
  lub odmianą tego samego słowa
  z tym że rodzaju żeńskiego ….

  ====================================================

  Mówię wam, że podczas gdy te fale energetyczne nadal przychodzą, a wydarzenia niebiańskie nadal mają miejsce i nadal będą trwały, wszystko to dzieje się w ramach przygotowań do nadejścia Wielkiego Wydarzenia. Jednakże nikt nie potrafi powiedzieć, kiedy ono nadejdzie.
  ————–
  Jak większość z was wie, zazwyczaj, gdy planeta się wznosi, życie na planecie przestaje istnieć – planeta wchodzi w proces transformacji w Nową. Wy Jesteście wyjątkiem.
  ————–
  Ale mogę wam powiedzieć, że nastąpią trzy fale Wzniesienia. I w której fali się znajdziecie zależeć będzie od was.

  No i należałoby przykryć te Wasze gdybania jedyną sensowną wypowiedzią jaką w tym temacie przeczytałem ……

  Stardust pisze:
  26 października 2019 o 19:17
  „Taki Stardust już się z wizjami Mukiego pogodził i czeka na ziszczenie się jego wizji. Jaką on ma motywację, żeby nad sobą pracować, skoro zaprogramował się na to, że wkrótce jego życie się zakończy”
  Jest właśnie odwrotnie:). W takich sytuacjach kiedy dociera do mnie, że właściwie to już nic nie mogę zrobić, to się wszystko luzuje i paradoksalnie popwrawia, zmienia. Sprawdzone wielokrotnie. W tym wypadku dałem sobie spokój, bo z survivalu niewiele wiem i za dużo do nadrobienia, a i tak wątpie, że mógłbym się przygotować na godzinę „W”. Pozostało jedynie dowiedzieć się jak najwięcej o sobie, tyle żeby można było z gracją z tego balu wyjść jak przyjdzie stosowna pora.
  Co więcej to chciałbym spotkać Mukiego w realu, spędzić troche czasu w jego towarzystwie, posiedzieć przy ognisku, posłuchać. Może coś moja miernota by z tego spotkania wyniosła, może bym dowiedział się czegoś więcej na temat tego co mam robić z tym co mogę robić, bo z „bonusem” przyszedłem na ten świat jak się okazało. Osobiście czuję respekt przed człowiekiem, bo czuć i wiedzę i doświadczenie, więc nawet „dziękuję” nie napisałem za dzielenie się tą wiedzą, bo z moich ust mogło być odczytane jako obelga.
  Biorę pod uwagę, że może do tego nie dojść lub nie w tym czasie. Skupiam się na swoim życiu, bo tyle mogę.
  Na spokojnie, będzie dobrze.

  https://mistykabb.wordpress.com/2019/10/20/cz-2-alternatywne-widzenie-rzeczywistosci/comment-page-1/#comment-94398

  I ja mam podobne do tego Człowieka przekonanie , na dodatek wzmocnione faktem …iż wiem po co żyję ….i przez to króliki mi nie skaczą po głowie …..

 8. budzik pisze:

  Należałoby jeszcze objaśnić po co wstawiłem artykuł Strefa Łuku …

  ano po to byście jeśli jeszcze to możliwe mieli wybór w której fali Wzniesienia , chcecie się i dokąd ewakuować ….jeśli to za naszego życia nastąpi…..

  pisałem Wam o tym wiele razy co w owym Strefa Luku również jest podane . Pisałem , że aby opuścić tą szkołę -poprawczak ,trzeba scalić w sobie energie żeńskie i męskie / wiraszka pół xxxx…pół ptaszka/ i wskazywałem do tego podręcznik Jezus Osobowość Doskonała ….no ale jak w każdym temacie który miał choć trochę sensu ….odpowiedzią było ….. milczenie owiec ….

  więc może teraz pomyślicie …..

  aby wędrować w górę przez meandry ewolucji życia trzeba pokonywać konkretne etapy ….

  Ja urodziłem się chłopo-babą , więc do pewnego stopnia mam już z górki ….szlifuję jedynie w sobie męskie pierwiastki czyli logikę i upór mówienia prawdy w oczy / po części odwagę /gdyż na początku sprawiało mi sporo problemów stawanie Wam okoniem , aż nabrałem pewności ,że walczę z ……….a co do cech żeńskich to real o ich poziomie we mnie mi objaśnia…..

  —————————————————

  Wszystko już wiecie powiedział Rockefeler dziennikarzynie który nagabywał go przy wsiadaniu do auta o teorie spiskowe i jego w nich udział …..

  I podobnie jest z Wami , ostatniego Awatara który przyniósł receptę uaktualnioną o wiedzę o owej szkole więzieniu , jak ją opuścić ….ukopaliście i wypchnęli na pobocze zachwyceni pierodolamento ezo przez sługusów Szatana dla Was przygotowane …..

  Dawidzie , Ciebie jednego z pośród mężczyzn tutaj piszących dzieli w mej ocenie chwila do uzyskania w sobie w tych energiach równowagi ,odnoszę wrażenie z analizy Twych wpisów ,że musisz jeszcze trochę popracować nad stanowczością i odwagą …bo nie można być stanowczym / w zdrowym tego pojęcia stosowaniu / bez należytej dozy odwagi ……

  światopogląd bez rdzenia
  przypomina kałużę mleka
  wylanego na ziemię ….
  mleko wsiąka
  i nawet plama po nim nie zostaje …..
  a do poziomu 4D
  umysł jest naszą duszą ….

  • Maria_st pisze:

   budzik ja już kiedyś pisałam ale przypomnę.
   Wg moich wniosków jakie wyciągnęłam po pewnym swoim doswiadczeniu to,to o czym Ty piszesz nie ma sensu, jakies tam wzniesienia i inne bajdy…dlatego pisząc jestem tu dla Żartu nie kpię a dobrze się bawię a nie zaśmiecam tulpami / jak to ktoś nazywa / przestrzen….Widać jeszcze nie poznałeś Siebie i stąd takie a nie inne rozumowanie….
   Już kiedyś dziecko w mojej rodzinie zauważyło że tu wszystko podobne jest do stworzonego przez człowieka auta…..z jednej strony wlewasz paliwo–jedzie a z tyłu wylatuje smród…
   A Ty wciąż obrazasz innych uwazając że juz wiesz wszystko…..to i tak nie ma sensu…odetnie się paliwo i ……tylko zanieczyszczenie po sobie zostawisz

  • Maria_st pisze:

   umysł jest naszą duszą ….

   no i co w związku z tym ?

   • budzik pisze:

    no i co w związku z tym ?

    przeczytaj sobie jeszcze raz wszystko od początku …zajrzyj pod linki tam gdzie tylko wycinki wstawiłem …..

    żali mi Was , żal mi siebie
    może i Ty dorośniesz do takiej postawy ….zamiast swego :pisząc jestem tu dla Żartu nie kpię a dobrze się bawię …..

    szkoda na Was czasu …..

    • dariamade pisze:

     Nikt nie każe Tobie go nam poświęcać. Możesz go lepiej spożytkować.

     • budzik pisze:

      Nikt nie każe Tobie go nam poświęcać. Możesz go lepiej spożytkować.,

      pisałem Ci kilka lat temu …nie dotykaj internetu …..no ale mądrym w swej głupocie , można co najwyżej do xxxx pogadać ….i właśnie teraz zaczynasz tracić to co jeszcze niedawno wyróżniało Cię jako Człowieka ….

      ciekawość pozbawiona zdrowego rozsądku przyciągła Cię w kierunku poglądów pani …która cały swój rozum ma ukształtowany wg. wskazówek guru /mistrza / gdyż wciąż realizuje postawę pensjonarki / ….który podał godzinę i datę końca ludzkości , jak wielu wcześniejszych oszołomów , bo sam nie wiedząc o tym , wykonuje podszepty tych co trzymają nas za mordę …..i szukają zwolenników wypełniania ich misji ….realizowanej przez głoszenie haseł że życie to ……zabawa , gra i inne pierdolamento…. by owce były jeszcze głupsze niż dotąd były……

      Drugą instruktorkę pełną trociczek cytatów i innych ezo bzdetów poproś ….

      by Ci objaśniła dlaczego wyznawcy Buddy na dodatek asceci / Jezu …..jacy wielcy w swym po …pier….leniu ….w ilości 200 – tu , tworzący sektę …. łażą brzegiem Gangesu w mieście w którym dziennie jest palone kilka tysięcy zwłok …..i żywią się ludzkim mięsem …

      ….film był dwa dni temu w TV o północy ….aby owce za dużo sobie nie wiedziały…..

      Po dziś dzień flaki mi chce wyrwać gdy wspominam scenę jak ów guru ascezy Mądry Człowiek w/g. przewielebnej Małgosi ….. odrywa głowę od gnijących zwłok i wydłubuje
      resztki mózgu ….otrzepując robaki …..a twórca filmu obok rzyga …..

      Taki jaki obraz o sobie tworzą owi mędrcy od ascezy z pod znaku buddyzmu takie Wy tworzycie poglądy pod berłem Mistyka Życia …

      ale niestety nie zarzucicie mi ,że opisuję zjawisko jednostkowe , byli tam inni idioci ……

      ….jeden owijał sobie fujarkę – penis , trzy razy wokół miecza , a inna małpka-asceta , stawała na tym mieczu ….ciekawe ile lat sobie naciągał ową zabawkę , aby ją tyle razy owinąć …..mędrzec , guru ….objęty podziwem pani Małgosiu , bo z orientu ……

      kolejny idiota …30,000 kilometrów się przeturlał ….ot mistrz ….ecce homo !!!!

      —————————————————

      a panu Popce …temu łysemu idiocie , który mówi ,że ezo ruch sami idioci tworzą … gdy jako gówniarz ćwiczył jogę i objawił mu się Budda …na jego narzekania że trudno mu siedzieć w pozycji kwiatu lotosu …. ten że , odpowiedział …
      człowieku z Europy zrozum ,że to jest ich normalna pozycja siedzenia ….a Ty sobie usiądź na krześle , w fotelu tak jak Ci wygodnie …..

      i to jest właśnie podsumowanie
      i objaśnienie
      wykonywanych przez Was umysłowych
      ekwilibrystyk
      i oddawania czci mistrzom
      w miejsce logicznego myślenia …
      …..

      planeta małp …to mało powiedziane…..

     • dariamade pisze:

      Nie wiesz jakie mam poglądy, co czuje i co myślę. Nie bądź taki do przodu. Nie znasz mnie ani ja Ciebie. I nie byłbyś takim człowiekiem na żywo w rozmowie jakim się prezentujesz w internecie. Ty za mnie życia nie przeżyjesz ani ja Twojego.

     • Margosia pisze:

      marek: „szkoda na Was czasu …”
      *
      Daria: „Nikt nie każe Tobie go nam poświęcać. Możesz go lepiej spożytkować.”
      *
      marek: „pisałem Ci kilka lat temu …nie dotykaj internetu …..no ale mądrym w swej głupocie , można co najwyżej… teraz zaczynasz tracić to co jeszcze niedawno wyróżniało Cię jako Człowieka …”

      ___
      I znowu… pokazujesz marek swoje błędne wyobrażenia, którymi wypełniony jest Twój pokrętny umysł.
      Nie mając żadnego pojęcia nt. tego, co Darię „wyróżniało i wyróżnia jako Człowieka” – jak zwykle… oceniasz jej wypowiedź projektując na nią swoje własne negatywne wzorce, przez pryzmat których sam postrzegasz świat.

      – Czy Ty naprawdę nie dostrzegasz tego, co się z Tobą zadziewa ?!

    • budzik pisze:

     Nie wiesz jakie mam poglądy,

     napisałem Ci wprost …nie małpuj głupich poglądów
     a tym bardzie ich nie szerz …..

     gówniane komputery osobowość mapują i sczytują
     a Ty m będziesz pisać NIE WIESZ …..

     czytam Was jak książeczki do pierwszej klasy …
     myślisz ,że człowiek ma tajemnice ???
     takie przekonanie to niewiedza…..

     acha …pracuję w si jaj jej , du pa jej …guru..buru , opus dei w samym dej …bo kasy chcem ….
     a tak generalnie mam rozum nie z tej Ziemi , i urodziłem się po coś pośród małpek …..

     ło je jej
     łopus dej …kasy ….

     najbliżej macie do psychiatryka …..

     • dariamade pisze:

      Rozmowa z Tobą jest bezcelowa. Więcej Ci pisać tutaj nie będę i nie sil się na pisanie mi czegokolwiek – i tak czytać nie będę.

     • Margosia pisze:

      „…gówniane komputery osobowość mapują i sczytują a Ty m{i} będziesz pisać NIE WIESZ …”
      ___
      Komputery i wiedza, którą dzięki nim możesz uzyskać – wcale nie są „gówniane”.
      Co najwyżej… „gówniane” mogą być tematy, które przyciągają umysł wypełniony podobnie „gównianymi” myślami, co widać, słychać i czuć po tym – co wyrażasz marek używając formy pisanej 😛

 9. Jurek pisze:

  Dariame.

  Adolf Hitler, który zarządził poszukiwania wejścia na Antarktydzie ?

  Jaki?s dowod na POwyzsze procz kolejnej kopi z kopi ? Zeby sie nie okazalo ktory?s raz z rzedu jak z tym domniemanym POdziemnym wejsciem w Himalajach itp.ezoteryczno fantastycznym w-pis-ikami.Brakowaloby jeszcze Byrd-a spotkanie z POzaziemska rasa i te stracone statki samoloty zolnierze w walce POnoc z ARIAMI a jak nie to dowodow w Internecie co nie miara .TRZYRZ nie PRAWDA ❓ dzi?s TERZ walka trwa ale coraz bardziej z zraca chemio plastiki chrupiaco glupiejaca rasa lewakow…’

  /co sie zadnymi lekami wynalazkami ale
  leczyc swa gluPOta w razie choroby nie POtrafia./

  …’ Gretami ociepleniami TAKRZE watykanami itp. religiami nadal pasozytujacych jak kiedy?s z czasow ciemnego sredniowiecza !

  PS.

  Lepiej nic zamiast POnownie o czym?s z bajek wiecej niz z 1️⃣0️⃣0️⃣0️⃣ ca i jednej cy 🌑 no ❗

  • dariamade pisze:

   „Niemcy od dawna interesowali się Antarktydą. Pierwsze wyprawy, o których wiemy, sięgają 1873 roku. Wtedy to Niemieckie Towarzystwo Badań Polarnych odkryło drogę do Antarktydy. Był to początek do kolejnych wypraw na ten kontynent. Kolejne wyprawy były czysto naukowe. W roku 1901-1903, 1910 i 1925 ekspedycje naukowe dotarły do Antarktydy. Niewielka ilość materiałów na temat tych wypraw lub ich utajnienie nie pozwala na bliższe poznanie efektów tych ekspedycji.

   III Rzesza na Antarktydzie

   Autor: By Unknown – Published by Lufthansa 1938 without any information about the author., Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=5517073

   Statek Schwabenland (na zdjęciu powyżej) został przystosowany do pierwszej ekspedycji Nazistów na Antarktydę. Frachtowiec wyruszył z Hamburga 17 grudnia 1938 roku w kierunku Antarktydy, a na swoim pokładzie posiadał wyrzutnię dla samolotów, które miały być użyte po dotarciu na miejsce. Schwabenland miał dwa wodnopłatowce. Istotne jest tutaj to, że pomimo tego, że nie była to stricte wojskowa operacja to była ona pod patronatem Hermana Goering.

   Zdjęcia wodnopłatowca

   Samoloty te wykonały wiele tysięcy zdjęć powietrznych Antarktydy. Z perspektywy czasu, wyprawę tą można potraktować jako zwiad dla dalszych operacji już ściśle wojskowych. w 1939 roku ekspedycja została zakończona a statek powrócił do Niemiec.

   Być może o całej sprawie nie było by tak głośno, gdyby nieoczekiwane oświadczenie admirała Karla Doenitz’a z 1943 roku, w którym doniósł on, że Niemcy zbudowali na końcu świata niezwyciężoną bazę dla ich przywódcy.

   Projekt VRIL

   Vril to projekt pionowzlotu, ale również nazwa tajnego stowarzyszenia, które istniało w latach 20-tych XX wieku. Ciekawe jest to, że członkowie tego towarzystwa utrzymywała, że kontaktowali się z istotami pozaziemskimi z Aldebarana. Mówiono, że członkowie tego stowarzyszenia używali pozaziemskich energii do tworzenia statków powietrznych.

   W 1934 roku ponoć dokonano przełomu i w powietrze wzbił się statek o nazwie Rundflugzeug-1. Szybko jednak utracono kontrolę nad tą maszyną i statek rozbił się. Nosił on kodową nazwę RFZ-1. Kolejnym projektem był RFZ-2. Ponoć był on ulepszoną wersją RFZ-1. Statki te nie wykonywały klasycznych manewrów a skręty o 90 stopni w czasie lotu oraz emitowały dziwną poświatę. Takie opisy przypominają opisy alianckich lotników z czasów II wojny o tzw. „kulach ognia”, które niespodziewanie się pojawiały i znikały. Nie wyrządzały one wielkich szkód, ale zjawiska te były bardzo niepokojące. Czy Niemcy opanowali technologie antygrawitacyjną?

   Antarktyda

   Technologia antygrawitacyjna była również rozwijana w Polsce w Górach Sowich w czasie II wojny. Projekt Dzwon, był prawdopodobnie prototypem silnika do pojazdów Vril. Jest to oczywiście tylko teoria, ale zauważyć należy, że obserwacje UFO z czasów II wojny i później w USA (bo przecież USA pozyskało naukowców z Niemiec) oraz katastrofa wyprawy USA na Antarktydę, gdzie ponoć poszukiwano pojazdów Vril dają dużo do myślenia.

   Jeżeli połączymy fakty, to być może faktycznie jest tak, że badania z Polski zostały przeniesione po II wojnie do niezdobytej twierdzy (pamiętajmy o oświadczeniu admirała Karla Doenitz’a) na krańcu świata. Ciekawe jest, że powojenne ekspedycje USA na Antarktydę, właśnie na to terytorium skończyły się tragedią. Ponoć ekspedycje zaatakowały pojazdy w kształcie spodka (Virl’e ?). Miało by to sens.

   Dodatkowo należy wziąć pod uwagę fakt, że w roku 1946 u wybrzeży Argentyny widziano nowoczesne U-Boot’y. Pamiętajmy, że U-Boot’y były jednymi z najnowocześniejszych okrętów podwodnych jakimi wtedy dysponowała ludzkość. Pikanterii dodaje historia okrętu U-977, którego kapitulacja rozpoczęła wojskową ekspedycję USA na Antarktydę w grudniu 1946 roku.

   Czego tam szukano? Vril’i? Bazy z nazistami? Pamiętajmy, że operacje poszukiwania technologii i naukowców niemieckich odbywały się na całym globie. Dodajmy do tego fakt, że to przecież niemieccy uczeni stworzyli pierwsze samoloty odrzutowe, rakiety balistyczne, latające skrzydła i … kto wie co jeszcze, a pamiętajmy że o latających skrzydłach świat dowiedział się dziesiątki lat później.”
   W wielu innych źródłach też pisano o tym jak Niemcy się interesowali tym tematem i to dużo wcześniej przed wybuchem wojny.

   • korass pisze:

    zamiast wypisywać głupoty, pod jeszcze glupszym tematem,
    lepiej obserwujcie to co się dzieje na świecie, a dzieje się dużo,

    ostatnie zdarzenie…. zabicie terorysty nr. 1,

    co wiadomo? … wysadzil się w powietrze, i nie ma po nim śladu

    co w tym takie ciekawe, a no schemat działania, np. bin Laden co prawda nie wysadzil się został zabity ale gdzie dowody?
    był jeszcze nie mniej znany terorysta Hitler spalił się ale 100% dowodu brak

    ten ostatni oprych , wysadzil się w powietrze , widzieliście miejsce?
    kuuupa gruzu, ale mają jego DNA?

    aby potwierdzić DNA, trzeba mieć DNA porównawcze, w tym przypadku tego oprycha,
    rozumiem że USA miała już wcześniej jego DNA?….. :))

    to by znaczyło że ten człowiek jest im dobrze znany.. :))

    warto jeszcze wspomnieć o tym co się dzieje w Ameryce Południowej….

    • budzik pisze:

     warto jeszcze wspomnieć o tym co się dzieje w Ameryce Południowej….

     a tak zasadniczo…to o co Ci dziecko chodzi ….robisz w si… jaj…. jej …śledzisz , czy na pewno zabili oprychów ,,,czy to ta sama zabawa co w polityce ….ukopali go w prawicy …poszedł do lewicy …

     NIBY UMARŁ ….A ŻYJE ….

     a motłoch głupi
     każde pierdolamento
     kupi …..

    • Maria_st pisze:

     Odnośnie oprychow identycznie uważam, ale mój mąż całkowicie ufa mediom w tych przypadkach. Nie wiem co dzieje się w Ameryce P.

     • Margosia pisze:

      „…mój mąż całkowicie ufa mediom w tych przypadkach…”
      ___
      Ha, ha, ha… 😀
      Maryś, to podobnie jak mój, który nie opuszcza prawie żadnych… „informacji” czy „wiadomości”… 😀
      * * *
      „…Nie wiem co dzieje się w Ameryce P.”
      ___
      Pewnikiem… to samo, co wszędzie, czyli… w pale się nie mieści 😮

      Ostatnio przeczytałam na WM raport… „z CDC, czyli amerykańskiego sanepidu, i z FDA (amerykański urząd ds. żywności i leków)”, w którym wyszczególnione są szczepionki zawierające w sobie… „pewną formę krwi ludzkiej lub tkanek, a zatem posiadanie choć jednej z nich, wstrzykniętej do własnej krwi jest formą kanibalizmu…”
      https://wolnemedia.net/kanibalizm-ktore-szczepionki-zawieraja-krew/

 10. siola pisze:

  Wszystko po staremu na nowej ziemi-oj jak duchowo ,przyjdzie za nie dlugo placic za karzde napisane slowo czy Terz wypowiedziane ,wystarczy ze nadziany je zarejestruje jako swoje.

  Od i alternatywa 4 jak zamknac nieposluszme mordki na zamki 4.

  • Margosia pisze:

   „…oj jak duchowo ,przyjdzie za nie dlugo placic za karzde napisane slowo czy Terz wypowiedziane…”
   ___
   Zupełnie nie rozumiem powodu, dla którego pan Jacek się tłumaczy.
   Widać, że pani Rajskiej… całkiem już ego pod deklem wywala, skoro posądza go o „plagiat” z powodu: „hiperfizyki”

   • Witek pisze:

    Pan Jacus sie nie tlumaczy, on obgryza sluchaczy z emocji. Robi z siebie ofiare by mu wspolczuc i doladowac go energia, ktora potem wykorzysta do wojowania z pania R.

    jak juz wspomnialem walka Gita z Frajerem….

    • Margosia pisze:

     „Pan Jacus… Robi z siebie ofiare by mu wspolczuc i doladowac go energia…”
     ___
     Może… jest tak, jak mówisz, a może… wcale tak nie jest.
     Motywy działa obojga… znają tylko oni sami , a może i… nie znają robiąc to, co robią nieświadomie ?…

     • Witek pisze:

      Mnie tata uczyl, zeby sobie wszystko wyjasniac w 4 oczy a nie prac publicznie brudy, bo to do niczego nie prowadzi, po za tym, ze spoleczenswto musi wybrac miedzy mlotem a kowadlem. I tak sie rodza podzialy ktore prowadza do wojen. Jesli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o energie.
      Gdyby sie spotkali i sobie wszystko wyjasnili, to internet by nawet nie wiedzial o tym, a tak to mamy reality show!!! Szkoda, ze nie podali numeru telefony to bym SMS wyslal i wsparl jedna ze stron. – taki zart sytuacyjny:))))

     • Margosia pisze:

      „…Jesli nie wiadomo o co chodzi to chodzi o energie.
      Gdyby sie spotkali i sobie wszystko wyjasnili, to internet by nawet nie wiedzial o tym, a tak to mamy reality show!!!…”

      ___
      Hmm… słuszna uwaga, a to Twoje powyższe wyjaśnienie brzmi logicznie 🙂
      * * *
      „Mnie tata uczyl, zeby sobie wszystko wyjasniac w 4 oczy…”
      ___
      Mnie również tego uczono w domu, ale… nie zawsze o tym pamiętałam… szczególnie wówczas, kiedy nieświadomie szukałam popleczników na poparcie moich własnych, często błędnych poczynań… ha, ha, ha… 😀

     • Adrem pisze:

      Oskarżenie padło publicznie , to i odpowiedź musiała być publicznie.
      W cztery oczy niewiele by zmieniło.

    • Witek pisze:

     Mnie również tego uczono w domu, ale… nie zawsze o tym pamiętałam… szczególnie wówczas, kiedy nieświadomie szukałam popleczników na poparcie moich własnych, często błędnych poczynań… ha, ha, ha… 😀

     Wychodzi na to, ze ten co szuka uznania i poklasku tak naprawde chce cos zataic przed innymi np. swoje ciemne sprawy.

     Swiat ezo ma to do siebie, ze kazdy chce cos powiedziec poprzez swoj jedyny i niepowtarzalny filtr doswiadczen, zapominajac o tym, ze ile istot tyle doswiadczen oraz teorii. Sa tacy co wchodza na szczyt po schodach, inni jada winda, niby robia to samo, ale sposob w jaki to robia jest ich i przekonywanie innych o slusznosci swoich doswiadczen mija sie z koncepcja samego doswiadczania, ktore jest sprawa indywidualna.

     • Margosia pisze:

      „…ile istot tyle doswiadczen oraz teorii… i przekonywanie innych o slusznosci swoich doswiadczen mija sie z koncepcja samego doswiadczania, ktore jest sprawa indywidualna.”
      ___
      Dokładnie 🙂
      I niech to będzie mottem zawsze nam przyświecającym, jak to wyrażone w powiedzeniu: „co kraj, to obyczaj”
      „Wpadło mi w oko” 😉 świetne tego potwierdzenie w wersji muzycznej, którą przedstawia pan Malicki, będący jak dla mnie… mistrzem wirtuozerii fortepianowej 🙂

     • Witek pisze:

      Dokładnie 🙂
      I niech to będzie mottem zawsze nam przyświecającym, jak to wyrażone w powiedzeniu: „co kraj, to obyczaj”

      BOG-istota bogata w doswiadczenia ma swoj swiat tak doskonaly jak on sam, bo jest jego. Szatan rowniez jest Bogiem i ma swoj swiat tak jak Jechowa, Lucyfer i inni.
      Kazdy z nas moze stworzyc swoj swiat i zapraszac do niego tych co chca wspoluczestniczyc w jego rozwoju.

      Istota moze isc swoja droga, jedyna i niepowtarzalna lub powierzyc sie w opieke innej istoty i oddac jej wszystko co ma, zabijajac swoje JA.

      Fenomen Szatana czy Lucyfera polega na tym, ze obiecuja nieswiadomym istota swiat, ktory nie istnieje, wymagaja od nich tworzenia utopii, pompowania egregora energia. Egregor-worek ma taka mala dziurke do ktorej jest przyssany Szatan. Worek jest zawsze w polowie pelny lub w polowie pusty. idea w tym, by zbierac energie i nigdy nie zakonczyc zbiorki, a nie zbierac i zebrac. I tak sie biznes kreci od wiekow. Pytanie kim jest Szatan-to czerwona planeta na ktora jest transferowana energia. A Lucyfer-Jezus? To zlota moneta, ktora sie drukuje-drukuje i ciagle jej brakuje.
      A Religia to ideologiczna otoczka biznesu taki tam marketing tak jak ezoteryka.

      oto slowo boze
      Bogu niech beda dzieki…..

     • Witek pisze:

      ciag dalszy wywodu…
      Dzisiaj jest Samhain-zniwa Szatanistow. W nocy straconych zostanie pewnie kilka tysiecy malych dzieci na calym swiecie. Korporacja-Moloch potrzebuje jesc. Dzieci bo maja taka cudowna energie, nie skalana niczym. Energie dzieki ktorej beda mogly sie rozwinac i zrealizowac w dalszym zyciu. Przed smiercia beda torturowane by wyzwolic maximum tej energii, a potem zjedzone. Niby wszyscy o tym wiedza, ale oczy przymykaja na te rewelacje.
      Na Satani bedzie wielkie swieto, bo odzywcza energia poplynie szerokim strumieniem i zasili energetyczne zombii.
      Na ziemii spadochroniarze z Sataniii beda to samo swieto obchodzic wg swojej tradycji. Odwiedza zombii by sie pomodlic nad ich domami(cmentarze), dzieciaki puszcza by nazbieraly cukierkow itd. Potem bedzie bal wszystkich swietych-najlepszych zniwiarzy< w historii. Potem zgodnie z tradycja umrze Gustaw by narodzil sie Konrad…

      nei badz jak Satanisci nie wspieraj tradycji…. Idz swoja droga.

     • Margosia pisze:

      „…Kazdy z nas moze stworzyc swoj swiat i zapraszac do niego tych co chca wspoluczestniczyc w jego rozwoju.
      ___
      Otóż to: zapraszac do niego, a nie wciągać na siłę… 🙂

     • budzik pisze:

      nei badz jak Satanisci nie wspieraj tradycji…. Idz swoja droga.

      w maliny …bo tak jak przeczytałem wszystkie Twe posty i treść ich czyli Twój światopogląd podsumowałem wygląda mi na to że podszedłeś za blisko Szatana , a on cię kopnął kopytem w głowę i kocki pod sufitem Ci poprzestawiał …..

      Faktycznie Witku w jednym masz rację Ziemia znajduje się w obrębie Satanii….

      poszukaj w internecie
      oleju do głowy…
      najlepszy rybi , bo ma dużo
      witonów ..energii wspierającej myślenie
      może przed czasem segregacji
      nasion …..
      będziesz już zdrowy …..

     • Witek pisze:

      w maliny …bo tak jak przeczytałem wszystkie Twe posty i treść ich czyli Twój światopogląd podsumowałem wygląda mi na to że podszedłeś za blisko Szatana , a on cię kopnął kopytem w głowę i kocki pod sufitem Ci poprzestawiał …..

      Pisz dalej, to ciekawe. Bez ironii. Faktycznie podszedlem za blisko, ale nie poszedlem jego droga. W lustrze zobaczyl swoja prawdziwa twarz i sie wystraszyl…..stad ten kopniak.
      Co do klepek moze i przestawione. Tylko gdzie znalezc prawidlowe ustawienia….
      Czy p. Malicki-wirtuoz by pomogl????

      Kiedy jest czas segregacji nasion???

     • budzik pisze:

      Kiedy jest czas segregacji nasion???

      a co ja jestem święty , albo nawiedzony żeby to wiedzieć ….

      a z tym kopnięciem przez szatana …to taki test z mej strony na ile jesteś na zaczepki odporny …
      tu gites tam frajer w Twych wypowiedziach więc myślę pewnie pisze młody człowiek i warto kto zacz się dowiedzieć …..

      dam Ci radę …
      nie czepiaj się Jezusa
      bo se możesz
      mocno na…ć w papiery
      a czy to zdążysz wyczyścić
      za głupi jestem by wiedzieć …..

      sie …manko
      oby nie w kieszeni …..

     • Margosia pisze:

      „…nie czepiaj się Jezusa bo se możesz mocno na…ć w papiery…”
      ___
      Lepiej mieć „na…ne w papierach” niż w głowie. 😛

     • Witek pisze:

      Nie czepiam sie Jezusa
      Po pierwsze, slaby ten jego swiat, oferta mizerna.
      Po drugie w lustrze sie widzi tylko swoja twarz.
      Nie moja energia, wiec sie nie pod czepiam :)))

      Sprawdzasz czy reaguje na zaczepki???
      Lubie zabawe w gierki slowne.
      Skoro jestes budzik, to z czasem powinienes byc obeznany.
      nie jestem ani gitem ani frajerem, ale sie w srod gitow wychowalem, zeby z diablem pogadac trzeba znac grypsere-gierki slowne.

     • budzik pisze:

      Lepiej mieć „na…ne w papierach” niż w głowie. 😛

      z racji swej pseudo wolnej woli …..Ty już wybrałaś …..

     • budzik pisze:

      nie jestem ani gitem ani frajerem, ale sie w srod gitow wychowalem, zeby z diablem pogadac trzeba znac grypsere-gierki slowne.

      gitowcy , frajerzy …..obie nacje z tyłkami os….nymi ….a inteligencji w nich tyle co gorzały w pustej butelce …..

      Żeby z diabłem pogadać , to wpierw trzeba dostać zaproszenie , a jeśli się je otrzyma to trzeba na tą rozmowę frak włożyć ….i zapomnieć że zna się grypserę …..

     • Witek pisze:

      ”Żeby z diabłem pogadać , to wpierw trzeba dostać zaproszenie , a jeśli się je otrzyma to trzeba na tą rozmowę frak włożyć ….i zapomnieć że zna się grypserę …..”

      Wszystko tak jak mowisz jest prawda, tylko, ze diabel z natury to oszust i od poczatku rozmowy dazy do tego by wydmuchac delikwenta w sposob koncertowy z aplauzem i bisami. Szkoda tylko, ze rozmowca nie jest swiadomy tego, ze diabel gada tylko z takimi co go nie znaja i chetnie daja sie wydoic. Boi sie tych co go znaja, bo nie kazdy lubi jak sie mu w kartoteke zaglada (Akasza)

      Wiec za co siedzisz w tym wiezieniu zwanym ZIEMIA???

      Bo Ja widzisz na ten przyklad musialem sie do diabla osobiscie pofatygowac, bo nie reagowal na moje prosby o wyjasnienie pewnej sprawy. Pozyczylem sobie frak-cialo od jednego kolesia co w kolejce na Ziemie stal. Bezwzgledny morderca byl, cele (rodzine)mi przydzielili z takimi samymi mordercami. Bylo mroczno i strasznie, ale nauczylem sie wylaczac emocje, zeby mi w dekiel nie poszlo i przedostalem sie pod sam tron diabelski. Rozmowa sie nie kleila, ale jakos szlo i pewno bysmy tak sobie w nieskonczonosc gdyby nie brak cierpliwosci ze strony diabla. Pyta sie wiec mnie:
      Kim jestes mlodziencze, niby swoj, ale jakis taki nie swoj.
      Mowie mu tak:
      Wacpan raczysz szmatka lusterko przetrzec to i moje prawdziwe oblicze w nim zobaczysz.
      Podszedl, przetarl mi gebe sadza umazana i zdebial. Po czym sie odwrocil i uciekl trzaskajac drzwiami.
      Jak myslisz kogo zobaczyl w lustrze i jak mial zasrana kartoteke, ze az uciekl przed samym soba……

      Ta piekna historia wydarzyla sie naprawde.

     • budzik pisze:

      Wiec za co siedzisz w tym wiezieniu zwanym ZIEMIA???

      słowo może …..to w mym pojmowaniu informacja o braku pewności w określonym temacie ……więc piszę może nie za co ,a po to samo co Ty …..

      prześledź moje posty z ostatnich kilku dni , znajdziesz jak objaśniam że współtworzymy cywilizację pod sztandarem …..AVE SZATAN ……

      no i może
      jeszcze po coś

     • Witek pisze:

      ”prześledź moje posty z ostatnich kilku dni , znajdziesz jak objaśniam że współtworzymy cywilizację pod sztandarem …..AVE SZATAN ……”

      A wiesz, ze juz mozna opuszczac ziemie i zaczac tworzyc swoj wlasny swiat???
      W 2012 roku mial zajechac sw. Mikolaj -Marduk w czerwonym kubraczku, saniami-Vimamem zaprzagnietym w 4 konie ze zgraja zniwiarzy. Konie to pojazdy uderzeniowe. I grzecznym dzieciom przywiezc upominek-mikro czipa, zeby poczuly sie dowartosciowane przez tatusia, a niegrzecznym mial spuscic lomot. Odlatujac mial zabrac Luszyk.
      Jednakrze, ktos przestawil wajche i sie wrota zablokowaly, a mialo byc tak pieknie i kolorowo, miala byc Maryjka i buzka w tenczu. Miala byc ”Zlota Era”, Nowa Ziemia i AVE SATAN.
      Przez wieki sie przygotowano do tego, piorac berety i dociskajac srube.
      Teraz Marduk ma zagwozdke jak sie dostac do miodku, ktory zostal zatrzasniety na ziemii.
      Bo, albo beda interweniowac sila i rozwala wszystko, ale sie zarcie skonczy, albo poliżą szybke i pomażą o cukierku…

      Dzisiaj taki dzien w ktorym moze umrzec Gustaw i narodzic sie Konrad, to metafora, ktora przedstawia symbliczna przemiane nas samych.
      mozemy isc swoja wlasna droga lub drzwigac krzyz-sztandar z napisem AVE SATAN.

      Dzieki, ze ze mna pogadales Budzik. Bez agresji i obrzucania sie blotem.
      Pozdrawiam

     • budzik pisze:

      Dzieki, ze ze mna pogadales Budzik. Bez agresji i obrzucania sie blotem.

      Mnie również …miło było ….

 11. Maria_st pisze:

  Siola to dobrze podsumował Margosiu

 12. Jurek pisze:

  KTOS SIE PYTAL O 1️⃣ i 2️⃣❓

  1️⃣Być może o całej sprawie nie było by tak głośno, gdyby…’

  /TERZ bylo/

  …’ nieoczekiwane oświadczenie…’

  /W-ruskiego J-enerala w polskim mundurze i co sie tyczy/

  …’ admirała Karla Doenitz’a z 1943 roku, w którym doniósł on, że Niemcy zbudowali na …’

  /i znow o ktorym?s z kolei/

  …’końcu świata…’

  /zapewne Karol mial na mysli legowisko
  dla niedzwiedzi wraz z centralnym ogrzewaniem zeby sam zrzxnacy fmrec zmarzlakowi i obojetnie jakiemu w tym wypadku Hitlerowi nie bylo za zimno.
  Uwaga rok 1943 ? PO co A.H. juz w tym czasie na zimnym wydupiu mial kto?s. budowac bungalow czy jaka?s/

  …’ niezwyciężoną baz…’

  /badawczych to PRAWDA na Antarktydzie PO dzis ich jest tam wiecej niz jedna i t/

  …’ę dla ich przywódcy ?

  /Z kolei wiadomo ze nie tylko/

  „Niemcy…’

  /Ale TERZ inszo insi /

  …’ od dawna interesowali się Antarktydą. Pierwsze wyprawy, o których wiemy, sięgają 1873 roku. …’

  🆒️’Wtedy…’

  /tzn.kiedy ❓ Co rok 1943 losy wojny
  nie przesadzone a Karol dla Hitlera bungalow POsrod a nawet marznacych niedzwiedzi wiadomo ze nie IGLO no i wraz z Eskimo-Ariami POd lodem ? Pytanie za cene kiligrama pierogow z jagodami z Mazur czy i ile w tym prawdy z tym bungalowem dla A.H. ❓ Kiedy/

  …’ to Niemieckie Towarzystwo Badań Polarnych odkryło drogę do Antarktydy❓

  /no a co z ta POnizsza drogami wodnymi mam na mysli te skopiowana mape przez tureckiego…’

  ….’a skad ja my mamy byc’wiedz(iec)eni’ jakim to on geniuszowym admiralem byl byty.❓Wiadomo ze istnieja wielkie POdejrzenia ze ow turkowy PO prostu jak chinczyk skopiowal gdzie?s w Europie moze w POrtugali Hiszpani czy od Holendrow i z tad ze madry rektu i jego wymoczkowo strzePOwa pama ❗

  W czasach nazistów tematem tym interesowało się Stowarzyszenie Thule. Przygotowany przez nie plan ekspedycji wsparł również Adolf Hitler, który zarządził poszukiwania wejścia na Antarktydzie. Niektórzy twierdzą, że ostatecznie się to udało, ale odkrycie
  zostało utajnione.

  /No wlasnie /

  Czy …’

  /przeciez samo okreslenie/

  … fantastyczne teorie…

  /CZYRZ nie jest i nie tylko/

  … o pustej Ziemi zostaną kiedyś potwierdzone ?

  /juz zostaöy POtwierdzone..Wystarczy wejsc do czy w Internet-u. ❗Zapewne wiecej niz jeden z zainteresowanych
  i niewiast chcialby sie dowiedziec albo juz mysli ze wie jakie to wielkie straty POniosl pan Byrd w walce z zimna natura czy z POdziemnymi Arianami ❓

  MORZE krocej i jasniej na temat dziur nie tyle gdzie slonce nie dochodzi ale
  czego?s i niby drugiego tego czy znow ezoterycznego Nalezaloby sie zastanowic i zaczac od zalozenia schemat(cika)u mysl

  /wiec w koncu czy jestes-MY-sl-acy-m-i
  i na ile❓/

  …’owego a wiadomo ze ono nie dziala ZAKUTYM LBIE. Wiec przyjawszy ze ziemia jest pusta jest dziura …’

  /ozonowa nie rokowala ASZ taki sukces
  jak CO2 dla NWO i Watykanu itp.krajow gownojad(zkich)ow do jakiego komuna doprowadzila lacznie z palanciko zulikiem i jegoi oligarchami czyli dzisiejsza Rosje❗/

  …’w Antarktydzie a z niej swietlikuje drugie slonce wiec kto?s o dziwo ze nikt z pis-zacych o to nie pyta ? O co moglby sie zapytac jaki?s nieuk fizol malarz absolwent hufca tokarz sprzataczka z Mopsu umysl-owy byly nauczyciel fizyki absolwent WUML-a a MORZE TESZ i myslacy emeryt a nawet astrofizyk i skoro ono tkwi w srodku ziemi to skad ono tam sie wzielo i czy samo w sobie jest puste no przeciez nie jak tabaka w rogu tabakierki ? Dalej czy krec…’

  /cil sie kiedy?s Marian jak smrod PO gaciach na gazie byla tylko jedna nagrzewnica a on TERZ byl na gazie przy wszystkich nagrzewnicach./

  … i sie to👉 wewnetrzne slonce w srodku ziemi👉 czy ziemia jak pan Marian w kolo betoniarki 👉TERZ sie w miej kreci?l. To ze pana Mariana kiedy?s utrzymywaly na 🌏 jego nogi przy i ilosc-i wiadomo cwiczenie czymi mistrza🍾na ziemi to jasne jak zapewne slonce we wnetrzu i ale co by utrzymywalony je w srodku naszej ziemi ❓ TYTANI ❓ ZOLWIE❓Pytan wiecej niz jedno a odPOwiedzi ZERO albo i zeby nie bylo ich durnych za wiele❗

  2️⃣👉Prawdopodobnie Byrd wiedział o tym, że próby odkrycia wejścia do podziemn-ego świata podjęli też Niemcy❓👉

  Wiadomo ze istnieje i…’

  /Jak wygląda praca na Stacji Arctowskiego? Warunki i zarobki – Spider’s Web 29 kwi 2019 · Najpierw w Arktyce, potem w Antarktyce. … O tym, że polska stacja badawcza prowadzi badania mąż …/

  …’ nie tylko Polska Stacja Badawcza na Antarktydzie a jest ich jest wiecej niz jedna👉wiec jaki jest problem i RZE nikt z tamtejszych naukowcow nie pyta nie szuka niemieckich baz ani Arjow ? Ach przez SIAJEJ zakazane…

  …’piosenki kiedy?s taki film ogladalem❗

 13. Jurek pisze:

  Ciekawe jest to, że członkowie tego towarzystwa utrzymywała, że…’

  /sie ludzie/

  …’ kontaktowali się z istotami pozaziemskimi …

  /Ciekawy jestem skad o tym wiadomo i dlaczego POzaziemscy mieliby sie z nimi kontaktowac i w jaki sPOsob ?/

  /Zapewne nie jak kiedy?s moj kolega/

  …’z …’

  /wany W/

  …’Alde…

  /ek/

  /do/

  …’barana.

  /bozego przy POmocy znaku krzyza wowczas TERZ sie z nim kontaktowal oczywiscie ledwo stojac na nogach pamietam te nieudana probe kontaktu ktora POlegala ze on szural do nich jakby noga a oni pokazywali mu cos ale piescia POd swe zeby i prawie doszloby do kontaktu ale gdy nadjechala milicja czego?s oni sie wystraszyli i ODLECIELI w sina dal. /

  Mówiono, że członkowie tego stowarzyszenia używali …’

  /co?s w rodzaju kodu na butelkach jeszcze pamietam na-pis-y na jednej z rozbitej szyjki pis-alo ? GRONOWE. Teraz co do/

  …’pozaziemskich energii do tworzenia statków powietrznych ?

  /POstarajmy sie wsPOlnie zgadnac czym moga byc one ? Pierwsze co mi na mysl przychodzi to moze chodzi o dwa elementy:

  Balon-a kto?s z nich kogo?s usilowal konstruowac przy POmocy rozgrzanego POwietrza./

  /Tak to prawda ze/

  Technologia antygrawitacyjna była również rozwijana w Polsce…’

  /ale nie /

  …’ w Górach Sowich …’

  /i nie/

  …’w czasie II wojny….’

  /a w pustej lepetynie I.Witkowskiego.
  Tak to jest prawda ale prosto z zakutego lba POwyzszego autora.Mozna dalej bajac ze/

  …’ Projekt Dzwon, był .. ‚

  /jesli/

  …’prawdopodobnie …’

  /to POdobnie TERZ jak POwyzej wymyslo /

  …’prototypem silnika do pojazdów Vril.

  /zaraz to w koncu i dlaczego nagle ze/

  Jest to oczywiście tylko teoria, ale zauważyć należy, że obserwacje UFO z czasów II wojny i później w USA (bo przecież USA pozyskało naukowców z Niemiec) …’

  /wiadomo ze sami do nich sie przebijali/

  …’oraz …’

  /jaka/

  …’katastrofa wyprawy…’

  /moga byc w gory i to roznica POdobnie jak miedzy wojna a cwiczeniami wojskowymi w tym przypadku akurat ma wielkie znaczenie/

  …’ USA na Antarktydę…’

  …’gdzie…’

  /pPOprzednio TERZ :/

  Teoria.

  PrawdoPOdobnie.

  /teraz znow/

  …’ponoć…’

  /to albo/

  …’ poszukiwano…’👉

  /i calosc jest oparta na:

  1)Teori?a.?

  2)Prawdo?POdob-?enstwie?

  3)PO-noc?y ciemnej ?

  👉…czy na obcasach z gumofilcow na POdstawie :

  Teori prawdoPOdobnie POnoc-y/

  …’ pojazdów Vril …’

  /mnie wcale nie/

  …’dają dużo do myślenia.

 14. Maria_st pisze:

  Czytając Marka i Witka mam nieodparte wrażenie, że czytam pana Owsiankę razem z tymi których promuje Marek…..
  Co ciekawe….wątki są identyczne jakbym czytała o nowej religii zbudowanej na starej….
  Bóg Ojciec, Synek Boży I mamuska…
  religia…..niby nowa ale podstawy te same…

   • budzik pisze:

    Wiele to pokazuje.

    odczuwacie frustrację miłe panie ,że znalazł się ktoś z kim marek był w stanie bez uszczypliwości wymieniać poglądy …..na dodatek w kluczu dla Was niezrozumiałym ….

    może w miejsce uwag o nowej religii / gdzie na temat krytyki starej …. macie zawężenie widzenia …czyli hopla / …..cofniecie się do tego co Wam napisałem …..

    tym co piszecie i zakresem waszych zainteresowań ….wystawiacie same opinię o sobie … ..stąd jakiekolwiek dialogi z Wami w płaszczyźnie logiki nie są jak na razie możliwe……

    jak wytłumaczyć arachofobowi ……że pająk to tylko owad i nic więcej ….poza faktem ,że jest ogniwem w łańcuchu pokarmowym …ale o tym obszerniej mówi w filmie który wstawiłem pan dr,Woźny …..polecam choć czuję dreszcz po waszych plecach na słowo doktor i to fizyki jądrowej ….
    dookreślam …..jądrowa w tym odniesieniu to nie genitalia …..

    źle jest dzień zaczynać
    od frustracji ….
    poprawcie się ….
    życzę uśmiechu …

    • Maria_st pisze:

     odczuwacie frustrację miłe panie ,że znalazł się ktoś z kim marek był w stanie bez uszczypliwości wymieniać poglądy …..na dodatek w kluczu dla Was niezrozumiałym ….”

     naprawdę tak uważasz?
     za dużo piszesz w necie, idż do lasu….pamietasz tą radę?
     Te słowa wyzej ukazują tylko jak bardzo się mylisz wstawiając tych których słowa sa dla Ciebie wszystkim.

     • budzik pisze:

      wstawiając tych których słowa sa dla Ciebie wszystkim.

      las mam przed oczami …..porozmawiamy o Atomach …????

      nielzja , nie nada , nie panimaju ….

      amen , mamen i horyzont jak odległość
      między kapeluszem a czubkiem butów
      jedna pani się tak firmuje …

      zawsze do usług
      na Waszym poziomie ,
      chyba ,że się znudzę ….

 15. Maria_st pisze:

  Szukając znalazłam slowa o A58
  „Pamiętacje A58 ?
  Sporo pisał nt Nostradamusa, Wojniczu itp przekazach, o grupie ludzi ktora bierze w tych przepowiedniach udział . Jego wizja niosła nadzieję na dobre zakończenie ludzkich perypetii choć wielu widziało w Nim złego człowieka…….
  Tak to się dzieje.
  Andrzej jest pewny w to zakończenie, bo taki jest wewnątrz .
  Od czerwca 2017 przestał pisać. ”
  https://nnka.wordpress.com/2019/01/16/ostatni-dzien-do-skoku-to-31-01-2019-anna-merkaba-15-stycznia-2019/comment-page-1/#comment-221364

  Z bloga LEF dowiedziałam się że Andrzej zmarł 1 lipca 2017 na zawał serca .
  Ostatni Jego wpis jest na stronie LEF z 29 czerwca .

  • budzik pisze:

   Dr. Woźny w filmie który wstawiłem twierdzi ,że przepowiednie Nostradamusa rozszyfrowało jakieś małżeństwo ..podaje tytuł książki / nie pamiętam / i objaśnia że są w nich odniesienia aż o po rok 2030 któryś …..

   A o Andrzeja bym się nie martwił gdyż wie już zapewne o wiele więcej niż my sami , nadto jest poza kurtyną materii , więc nie musi analizować jak będzie reagował gdy mu meteor na głowę będzie spadał lub Ziemia pod nogami zacznie wyczyniać swe konwulsje ….

   Osobiście nie odczuwam jakichkolwiek lęków związanych z finałem epoki , mam nawet na tą okazję przygotowaną solidną ławę z bali , by oglądać ów kosmiczny spektakl .
   Śmierci boją się ci którzy nie wiedzą czym jest życie lub mocno się w materii zasiedzieli , każdy ma prawo bać się umierania – bólu ….lecz mam przekonanie ,że dla tych którzy nie wbili pazurów w materię ….przemianowanie będzie jak mrugnięcie powiekom …

   A Andrzej jest już szczęśliwy jak i Nnka , bo są już w nowej epoce…..

   • Maria_st pisze:

    A o Andrzeja bym się nie martwił gdyż wie już zapewne o wiele więcej niż my sami , nadto jest poza kurtyną materii , więc nie musi analizować jak będzie reagował gdy mu meteor na głowę będzie spadał lub Ziemia pod nogami zacznie wyczyniać swe konwulsje ….”

    to pamięć o Andrzeju

    „A Andrzej jest już szczęśliwy jak i Nnka , bo są już w nowej epoce…..”

    pięknie

    „Śmierci boją się ci którzy nie wiedzą czym jest życie lub mocno się w materii zasiedzieli , każdy ma prawo bać się umierania – bólu ….lecz mam przekonanie ,że dla tych którzy nie wbili pazurów w materię ….przemianowanie będzie jak mrugnięcie powiekom …”

    śmierć jest kolejnym etapem

  • Rokkita pisze:

   A 58
   said:
   June 28, 2017 at 14:46
   Pogrążasz się Lucek.Powiem ci ,że od dłuższego czasu obserwujesz to co robię.Ten cytat z Danki ,że wiem więcej niż Ona o jej doświadczeniach, to prawda.Cały temat to jedna rozgrywka.Wiesz jak się to zakończyło?.Odpowiem ci .Danka napisała mi to magiczne słowo “dziękuję”.Powiem jeszcze ,że w czasie tej długiej dyskusji zdarzyło się tak ,że uzupełniłem relację Danki o to czego nigdzie nie opisała.Dotyczyło to wspólnej wizji na cmentarzu.Danka uzupełniła swoją relację o opis chłopaka przy grobie , na którym leżały klucze.Nie zareagowałem wtedy choć wiem kogo widziała Danka i czyje klucze leżały na grobie.Taka sytuacja miała rzeczywiście miejsce .Te klucze wypadły mi , gdy odwiedziłem grób rudowłosej dziewczyny.Gdy ostatni raz widzieliśmy się , zatrzymała mnie na schodach i powiedziała:”ty wiesz ,że się zabiję”.Nic nie mogłem zrobić , choć wcześniej próbowałem z nią nawiązać kontakt.Komuś zależało ,żeby sprawy tak się potoczyły.Dziś wiem kto jest kolejnym wdrożeniem tamtej BB(nie BeBe).Odnoszę wrażenie ,że kobieta z kluczykiem w talii to nasz trawojad o dużej dozie empatii dla wszystkiego co żyje.Dlatego próbujesz się wkraść w jej świat.Poprzedni tekst zamiast tego powyżej jest próbą odwrócenia od istoty sprawy.Livia nie lubi Marii to trzeba ją w to zamieszać.Jest Siola jako “biała Głowa”.To nie prawda.Zamiast Infry musi być MŻ.Dlaczego? – Livia nie lubi tego forum.Wszyscy popełniają błędy i ty Lucek też taki błąd masz na koncie.Pytałem cię skąd wiesz o morsie w okolicy mojego domu i o dziwną zupę jaką gotuję.Odpowiedzi zero.Jak ktoś wie to czego nie powinien wiedzieć , to ….Projekt jest zaprzeczeniem wszystkiego co na ten temat napisałeś .Masz wyjątkową szansę ,żeby się wycofać i nie jątrzyć.Nic to nie zmieni jesteśmy dalej niż się może wydawać.

   “Mysle jednak, ze to nie ja A58 ma na mysli, a ktoras z jego M, czy ogolniej kobiet zwiazanych z jego projektem.. to tyle z mojej strony…”
   Jak mawia pewien bosonogi globtrotuar – Uwaga , pokazuję i objaśniam.
   Określenie “trawojad” pochodzi z używanego wśród piłkarzy powiedzenia – “gryźć trawę”
   Mówiono tak wtedy , gdy drużyna zawzięcie starała się wygrać wszystkimi sposobami.Mamy tu coś podobnego.Złapiesz złodzieja za rękę , to powie ,że to nie jego ręka.Złapiesz na kłamstwie , to zmieni swoje kłamstwo na twoich oczach starając się uprzednio wykorzystać nastawienie do siebie ciebie i demaskatora .To właśnie dotyczy drużyny tego trawojada.Pytanie do Ciebie Livio.Dlaczego trawojad tak włazi Ci w to miejsce gdzie plecy tracą swoją szlachetną nazwę..Dlaczego trawojad zna szczegóły z dyskusji , która trwała latami i ma ponad trzy tysiące postów.Dlaczego raz jest mężczyzną (na Infrze) a na mistykach i Twoim blogu – kobietą.Dlaczego właśnie Ty jesteś oczkiem uwagi trawojadów , którzy starają się skłócić nas ze sobą?Czy te Twoje traumatyczne doświadczenia , to przypadek?.Dla mnie odpowiedź jest prosta.Ten kluczyk wskazuje ,że jesteś w tym projekcie , choć nie wiesz o co w tym wszystkim chodzi.Nawet te Trzy M nie znają całości , a przekaz o łapaniu papug faktycznie poznały cztery osoby , ale tylko jedna w całości.Powiem Ci ,że to straszne brzemię i odpowiedzialność .

 16. siola pisze:

  to iście diabelskie odwrotności.

  A 58 pisze:
  21 czerwca 2017 o 13:23
  „Nie – nie spokojnie – bo żmije się przyciągneły zaraz po opisaniu przeze mnie faktu zajmowania się watykanem. Najpierw A58 – niby na zupełnie innym wpisie, po jakims nieznanym nickiem, ni z gruszki ni zpietriszki, w sumie to w żaden sposób nie łączy się z Watykanem – Prawda ?”
  Co ma piernik do wiatraka.Odezwałem się po tym morsowym wpisie ponieważ zawiera on informacje dla ciebie.Nie ja to napisałem , ale potrzeba chwili przełamała mój opór po naszych wzajemnych doświadczeniach.Dalej wypisujesz te bezpodstawne oskarżenia w stosunku do ludzi związanych ze sobą i tym co określam jako projekt.Robisz wszystko żeby skomplikować sprawy.Zawsze znajdzie się jakiś tuman , który wklei tekst wprowadzający zamieszanie.Naprawdę chcesz żeby pewne sprawy ujrzały światło dzienne?Wtedy może okazać się ,że to nie ja siola Livia i inni z projektu są dla ciebie zagrożeniem.Doprowadzisz swoim nieodpowiedzialnym działaniem ,że nie będzie wyboru i doświadczysz na sobie tego czego należy uniknąć.To wezwanie o pomoc skierowane było na twojej stronie i dotyczy pomocy dla ciebie Barbaro .Radzę ci potraktować poważnie .

  A 58 pisze:
  22 czerwca 2017 o 16:46
  „BasiaB pisze:
  22 czerwca 2017 o 14:19
  Cały czas tak robią, czerpia pełnymi garściami i widzą że im się grunt obsuwa między nogami.
  Straszą mnie na wszystkie sposoby ofiarując „pomoc”, to iście diabelskie odwrotności.”
  Kto ciebie straszy Barbaro.Pamiętasz swój wpis , gdy dziwnym trafem przyznałaś mi rację pisząc o sobie?.Nie zaglądałem tu a wpis został wklejony u Livii. Za wcześnie ten wpis się pojawił i niepotrzebnie.Naraziłaś się wtedy komuś i nie był to autor tego morsowatego zapisu.On pisząc w ten sposób zachował anonimowość jednocześnie jest to prośba o pomoc dla ciebie.Powiem ci jak wygląda groźba.Niedawno odebrałem głuchy telefon.Tylko trzask i telefon zaczął pracować sam.Uruchomiła się galeria obrazów a na końcu zdjęcie , które zrobiłem w jednym z filmowych przekazów.To trzeci król z tryptyku .Na szyi ma sześć dzwoneczków.Te dzwoneczki oznaczają śmierć .Zrobić to mógł tylko jeden.Ten , który odpowiada za wszystkie zło .Tylko jeden i nikt więcej.Dlatego wszystkie działania przeciwko osobom wzajemnie się oskarżających są niepotrzebne i działają na korzyść tego gnojka.
  A 58 pisze:
  22 czerwca 2017 o 20:39
  To nie była rozmowa ze mną.Od długiego czasu nie zaglądałem na Mistykębb.Dlatego tekst , gdzie było napisane coś takiego :A58 ostrzegał przede mną a ja mu nie wierzyłam .Teraz wiem ,że to prawda i trzeba się mnie bać”
  To z pamięci .Sprawdziłem na twojej stronie i rzeczywiście coś takiego pojawiło się i w temacie zupełnie nie pasującym do tej wypowiedzi.Zastanawiam się , czy rzeczywiście to są twoje słowa.Może nie zauważyłaś tego wpisu wśród tysięcy innych.Jest jeszcze jedna możliwość .To może być pismo automatyczne.W tym projekcie stosowane to było kilkakrotnie.Kto mógł cię tak wystawić na strzał.Mam swoje niezależne źródła i wiedza stamtąd pochodząca jest sprawdzalna w stu procentach.Określenie „trzeci” pojawia się wielokrotnie.Dlaczego trzeci? – ponieważ szantażem ustawił przed sobą jeszcze dwie osoby jako dupokrytkę dla siebie.Nie spodziewał się ,że informacje o nim zostaną dostarczone różnymi kanałami.Trzeci , żołnierzu hiszpański w trójcy duchu święty dostaniesz kopa w tfffuj święty zadek za to co zrobiłeś .

 17. siola pisze:

  A 58 pisze:
  Czerwiec 12, 2017 o 18:12
  Coś się dzieje.Mi w ciągu kilku ostatnich dni po uruchomieniu strony MŻ wszystko działało.Gdy wykonałem najmniejszy ruch myszką znikał tekst .Zostawały pojedyncze litery i znaki.Po wyjściu i ponownym uruchomieniu wszystko wracało do normy.Na innych stronach takie zjawisko nie wystąpiło.Jest jeszcze jedna strona z takimi efektami – blog Livii.
  A 58 pisze:
  Czerwiec 12, 2017 o 19:34
  Osko Natalio.Nie piszę o edytowaniu a dziwnej usterce jaka pojawiła się ostatnio na stronach , które odwiedzam.Co do nie zamieszczania postów , to się nie dziwię .Jeśli piszesz o założeniu tobie na szyi jakiejś obręczy przez Livię , to jasne ,że jest to kolejne dorabianie komuś gęby.Napisałaś kiedyś ,że to ja składam klocki i w związku z tym wiem najwięcej.Rzeczywiście składam a właściwie już poskładałem , ale wiele z tej wiedzy nigdy nie ujrzy światła dziennego i jest ku temu bardzo ważny powód.Pytanie – skąd Osko wiesz , kto składa klocki ?
  Odpowiedz
  Oska pisze:
  Czerwiec 12, 2017 o 19:54
  Bo widziałam ją wtedy mentalnie, widziałam to dosłownie w lusterku – taka gra cieni i jak mi się zaśmiała – chyba że to nie była ona tylko ktoś podłożony pod nią, jednak patrząc jak bardzo „ma coś do mnie” to chyba jednak to pierwsze.
  A z tymi klockami, każdy swoje składa, na tamten czas w lutym pisałam jej na maila, do livii że ona ma najkrótszą drogę do ich składania bo od wszystkich miała informację na bieżąco, co wierzyli w jej czyste intencje, ja już w nie wierzyć przestałam.
  A skoro Andrzeju – skoro już tak po imieniu – posądzasz mnie o robieniu z kogoś „gęby”, że niby bezpodstawnie, to widząc co ona wypisywała na mój temat, raczej powinieneś w jej stronę to napisać, bo raz zarzucała mi, że to niby ja się obmawiam, że jestem waszą MM to jej napisałam, w komentarzu co o tym myślę a którego nie raczyła zamieścić, a dziś z kolei ona sama wprost napisała że to niby ja,
  To ja się pytam kto tu insynuuje wyssane z palca info ?
  Odpowiedz
  A 58 pisze:
  Czerwiec 12, 2017 o 20:34
  Przeczytaj Ośko zapis z Księgi Henocha 99/8.Jest tam o snach (widzeniach).Może w końcu zaskoczysz ,że to może wprowadzać w błąd.Wszystko należy sprawdzać a jeśli nie znajdziesz potwierdzenia w innych źródłach , to nie pisze się publicznie co „mentalnie się widzi”.Te wspomniane klocki , to informacje zawarte w powiązanych ze sobą źródłach fizycznych.Jest tam co , kto , kiedy i dlaczego .Jest tam też o MM . Nie jest nią nikt , o których mowa jest na forach.Źródła sprawdzalne jasno mówią kim jest dziś ta Kobieta.Wiem ,że dziwnie to brzmi , ale istnieje sposób na udowodnienie zjawiska przenoszenia świadomości i jest to sprawa czysto techniczna i nie nadprzyrodzona.

  Dawid56 pisze:
  Czerwiec 12, 2017 o 21:12
  A 58 mam jeszcze pewne inne przemyślenia na temat snów transów i wychodzeń z ciała , myślę że mogą być one bardzo pomocne.Będzie o tym następny art.

  Oska pisze:
  Czerwiec 12, 2017 o 20:47
  Samo widzenie może i tak, ale z dźwiękiem? Ona krzyknęła wtedy moje nazwisko i się zaśmiała. Nie wiem czy jakieś połączenie ona ze mną złapała czy to w ogóle ona??
  Może masz rację, i nie brzmi to dziwnie, że jakieś manipulacje na widzeniach czy snach są. Jednak jak połączyłam swoje klocki to tak mi zwyczajnie wyszło 🙂 Tym bardziej, że chciałam wyjaśniać, zatopić topór wojenny, i nadal słyszę że mam złe intencje. Odebrałam to personalnie, i jeśli jest jak mówię, to ona będzie agentką która potrafi wyłudzić informację zakodowanymi treściami, a nie na odwrót 😉
  Z resztą to wątek dość pozytywny, a sama postać livii wywołuje u mnie co najmniej mieszane odczucia.
  A co do owej kobiety, nie mam z tym nic wspólnego 🙂 Nie wiem ani kto to, ani tym bardziej gdzie, ani jak, więc skąd to u livii nie mam najmniejszego pojęcia, ale już za chwilę wszyscy podłapią temat, a na końcu jak zwykle wyjdę na najgorszą 😉
  Odpowiedz
  A 58 pisze:
  Czerwiec 12, 2017 o 21:14
  Z dźwiękiem i jeszcze rzeczywistym postrzeganiem otoczenia.Między wami był jeszcze pośrednik.Skutek taki ,że naskakujecie na siebie.Powiem Ci jeszcze ,że to też było przewidziane i mam zapis dotyczący „dziewięciu obrzydzonych sobie ludzi.”Dlaczego ?- ponieważ wszyscy związani są ze sobą w historii i mieli coś do wykonania.

  Oska pisze:
  Czerwiec 12, 2017 o 21:20
  Andrzeju, najpierw piszesz, że niby w ogóle to nie ona, teraz przybijasz się, że to jednak ona a między nami był pośrednik ??? Czyli jednak ona, ja na nią nie zamierzam tracić więcej swojej energii. A co do zadań do wykonania, to może oświecisz mnie, skoro to było gdzieś zapisane, jakie to niby moje w tym całym galimatiasie?

  A 58 pisze:
  Czerwiec 12, 2017 o 21:42
  „Andrzeju, najpierw piszesz, że niby w ogóle to nie ona, teraz przybijasz się, że to jednak ona a między nami był pośrednik ??? „.
  Pisałem o Tobie i Livii.W składzie nie ma Ciebie Natalio.To osoby , które brały udział w tworzeniu potwierdzenia informacji z przeszłości.Niestety tajemnica korespondencji nie pozwala mi na ujawnienie tych osób ani związanych z tymi zdarzeniami dowodów fizycznych a są one niepodważalne.

  Oska pisze:
  Czerwiec 12, 2017 o 21:51
  kompletnie nic nie rozumiem już Andrzeju. Piszesz : .
  „Skutek taki ,że naskakujecie na siebie.Powiem Ci jeszcze ,że to też było przewidziane i mam zapis dotyczący „dziewięciu obrzydzonych sobie ludzi.”Dlaczego ?- ponieważ wszyscy związani są ze sobą w historii i mieli coś do wykonania”.
  Czyli skoro przewidziane było, że ja z livią się pokłócę, to ja się pytam kto to przewidział i gdzie? Skoro nie jestem z tym związana, to albo nie potrafię czytać ze zrozumieniem, albo celowo dziwnie nakierowujesz te wymianę naszą zdań. Z resztą.. co napisałam nie chce mi się tracić na to energii, tym bardziej, jak piszesz nie ma tam żadnej mojej roli, choć trochę to nie spójne 🙂

  A 58 pisze:
  Czerwiec 12, 2017 o 22:35
  Nie trudno było się domyślić Natalio , że metoda na skłócenie ze sobą uczestników projektu nastąpi ,żeby nie możliwe było osiągnięcie pozytywnego rozwiązania.Powiem Ci czego dotyczyły te nasze kontakty.
  Czy słyszałaś kiedyś o dwóch Saitendorfach?.Czy znasz zdarzenia związane z Rygą/ Czy znasz sprawy związane z Książem i Ślężą.Znasz związek Krakowa i Nowej Huty?Znasz sprawę projektów niemieckich w tym fałszywych kierunków poszukiwań? Znasz powiązanie osobowe osób z Mickiewiczem?.Znasz związek Mickiewicza z Homerem , Wergiliuszem Michałem Aniołem I Manuskryptem Wojnicza (Władysław Jagiełło)? Znasz sprawę Leonarda i Vasariego w powiązaniu z Saitendorfem i Livią?Znasz „rogatą skałę” związaną z MM?.Słyszałaś kiedyś o architekcie o nazwisku Knoblauch i jaki ma związek z Kornelem Makuszyńskim i Nostradamusem?I jeszcze wiele innych tego typu powiązań.Jak znasz to opisz swój związek z tymi tematami.

  Oska pisze:
  Czerwiec 12, 2017 o 22:47
  Nic z tego Andrzeju nie znam, co potwierdza moje zamiary, by nie tracić na takie rzeczy energii 🙂 Nawet nie chce mi się myśleć, co za projekt, co za kłótnie bo prócz mojej z livią i ponoć (bo nie zdążyłam ich zobaczyć) sioli z Luckiem innych nie znam.
  Czyli mogę ze spokojem życzyć wszystkim tu zebranym dobrego snu i samej w niego zapaść. 🙂 Tak więc good night 🙂

  • mały budda pisze:

   Bo widziałam ją wtedy mentalnie, widziałam to dosłownie w lusterku – taka gra cieni i jak mi się zaśmiała – chyba że to nie była ona tylko ktoś podłożony pod nią, jednak patrząc jak bardzo „ma coś do mnie” to chyba jednak to pierwsze.

   Odpowiedz

   Bardzo ciekawy i obraz z świata metafizyki.
   Myślowo jest to prawdą, że można mentalnie widzieć daną postać w lusterku.
   Osoba zdająca sobie z tego sprawę jest 100% świadoma gry cieni.
   Obraz widziany będzie zatem autentyczny stąd można poznać nie tylko intencję, lecz przyczynę projekcji natury umysłu.
   Widziałem jakiś czas temu obraz kolegi, który zobaczyłem przez przypadek. Trafiłem na jego wpis w sieci. Wówczas zrozumiałem, że to on jest autorem wpisu. Zobaczyłem mentalnie jego twarz. Tylko to był prawdziwy obraz jego twarzy cynika. W świecie ludzi nie zaprzeczał, że jest cynikiem. Tym sposobem obraz metalny kolegi był spontaniczny i prawdziwy w obrazie jego postaci.
   Doświadczenie pozwala mi lepiej rozumieć myślokształty czyli tzw. energie psychiczne które tworzą ludzie. W tym przypadku nie można ściemnać. Ponieważ widzi się prawdziwe intencje.
   W tym opisie nikogo nie krytykuje i nie było to celem tego co pisze.
   Jedynie podchodzę do tego sposób poznawczo-naukowy.

 18. siola pisze:

  Czasem moze i uciesza kogos powturzone slowa w dniu pamieci o nich.to tak jakby tu dalej slowa swe pisali.

  • budzik pisze:

   A może Aloś przed nie kumatymi trochę kurtyny uchyliłeś , w moich oczach dyletanta w temacie spisków i tajnych organizacji prawdę o forach o podobnych zainteresowaniach …. do tego wyśpiewałeś …..

   tu piramidka , tam piramidka , czyli organizacje tajcjos agencjos i wzajemne się naparzanie ….
   a jak mi mówi moja wiedza o MCziP z małych piramidek jest ułożona duża ogólno-ziemska piramida władzy i przemocy ….lecz znów informacja z bieżącej chwili , ona jest już prawie rozebrana …teraz czas aby małe z własnej inicjatywy się rozpadły , bo inaczej ???????
   przypuszczalnie tłusta plama……………

   Teraz wiem dlaczego …..Wydarzenie …jak to kolejna piramidka określa tak większość piszących na tych forach interesuje …nie będę dookreślał …. wystarczy dostawić do tego tematu odpowiednie przysłowia ….i nawet prostak wszystko skapuje …..

   Marysiu rozumiem Cię wreszcie ….ty nie rozumiesz , ty tylko czytasz , życie to gra i zabawa …..czasem szafotu sięgająca……

   dobrze ,że jestem takim matołem który odnalazł zrozumienie obrazu ładu i porządku we Wszechświecie …czas coraz szybciej płynie więc,może być tak ,że bez uczestnictwa w jakiejkolwiek piramidce …poza azymutem na prawdę ……stanie się …jak w słowach piosenki …..

   wyjdzie na jaw , kto szczuł
   i co było grane ….
   ———————————-
   wychodzi na to ,że nie każda
   śmierć musi być z automatu
   wniebowstąpieniem ….

   informacje płynące przez Popko
   i Woźnego rozwalają małe piramidki …..

   a oglądalność ich w lawinowym tempie
   rośnie …..
   —————————–
   Prawdziwe Nowe …. na pewno nastanie
   tylko ziarenka , będą posegregowane …..
   zdrowe osobno , a felerne osobno ….

   alem się ubawił…

   Mnie gdy zacząłem pisać na którymś z tych
   ” zaprzyjaźnionych ” ???? , ze sobą forów ……
   jakaś piękność w czasie snu
   chciała mnie jak najzwyklej …zerż…ć..

   niestety podziękowałem i nawet buzi na do widzenia
   nie dostałem …tak jest jak się samotnymi drogami
   chadza , bo w rozumieniu bliźnich nic nie przeszkadza
   i materia tak bardzo nie pociąga ….

   no to ci jaja do kwadratu , alem przeczytał wyznania ….
   z okazji święta poległych … a może to spowiedź …

   • siola pisze:

    Mareczku ja tam duchowosci nie sprzedaje bo ta nie do sprzedania-po drugie znam A58 tylko tu z pisania-no coz moze sie wyjasni kto sie na czyich plecach wozi-ja pamietam jak juz ci sami po 45 ludziom powiadli o tym ze wszystko dla wszystkich-dla jednych jak Twoj Wozny czy Popko bylo „czy sie stoi czy sie lezy 1000 zl sie nalezy-dla innych byly jednak widly i mist co trza bylo ponich powyrzucac-przy czym byli i tacy przy nich beszczellni by tych za ktorych prace sie wyuczali nazywac glupcem.Pytanie kto tu wiekszym glupcem ,ten co ciagle mowi za pieniadze swe nauki ,czy moze ten co bez zarabiania na innych Terz jakos zyje.Popatrz ty mozee Marek do jakich piramidek nalezy Twoj Wozny czy Popko-przecierz se niedawno dwie Piramidki pluly nawzajwm do swych gardel jak Rajska.
    Mareczku ilosc chrzescijan Terz lawinowo rosla a i u katolikow i ewangielikow byly osoby jakie mogly oglaszac kogos Czarownikiem czy Czarownica -powody byly czasem rozne -raz spadek jakies wdowy innym razem skarga ze ludziom zle sie dzieje.
    Po drugie ,by miec dostep do tego by komus ,sny i hologramy posylac czy grac umyslem gdy spi czlowiek-terz powiedzialem pieknej ze mi nie staje na jej widok.
    Po drugie Mareczku -prawdziwy zebrak nie Zebra tym ze mowi prawde-sa oczywiscie wyjatki ktore naprawde zebraja z potrzeby,ale tych stac na to by pomimo ze sami nic nie Maja moga oddac swoja reszte tym co potrzebuja i nie jecza na glos zeby ich wspierac bo ONI serwoja nam prawde-kiedys ich Ojcowie lali za prawde po mordach jaka zmiana jedni i drudzy leja -starzy by zniszczyc reszte pojmujacych z tego co zostawil Hitler zywym ,synowie leja wode o nauce i prawdzie ktorej nauczyli sie za pieniadze tych co nazywaja glupcami-widzisz Mareczku nie wiem skad wiedzial A58 ;tyle o mnie-ale chcialem wiedziec dlaczego zabito akurat Matke 11.11.74, i kto stoi za szantarzowaniem Ojca i jego mordem .O mord mozna bylo by nie oskarzac gdy sie nie wiedzialo ze w pierwszym przypadku stal Kamieniec a w drugim 1 mil.euro o kturym mialem sie nie dowiedziec .Do dzis zadaje sobie pytanie komu tak bardzo zalezalo na tym bym zapomnial dziecinstwo jaka byla to Engel i jaaki czort sie uwzial by wymazac dla mnie moje pochodzenie -dzieki im za to ze odciagneli pkt.za pochodzenie i dzieki nim bylem tym od ciepania ich gnoju -wiec daleko mi bylo do ich szczytow i zaszczytow.A jakie ma znaczenie dla mnie Popko -mam sie dac leczyc komus kto siebie uleczyc nie moze ,czy potrzebny mi Wozny by wiedziec co zle a co dobrze robie.Jakos dziwnie dzieci komunistow rosyjskich i polskich dobrze sie znaja -dzis juz troche cicho o ikonie Swierdlowie za to jest Wozny.
    Ogladalnosc rosnie -moze -ale co bedzie gdy na czubku piramidy zabraknie sie czubkom czym dzielic-ile zjawi sie Rajskich by o karzde slowo sie sadzic-
    Braciszek powiedzial do mnie kiedys ze Piast Gliwice powinien nam placic-sprawdzilem -ten klub mial klopoty-kto za nimi mogl stac i komu musial klub zaplacic czy kryly sie za durniem Ruski,Rutkowskie,Dzidy czy Chmiele.
    Czasem dla mnie Maja wiecej wartosci slowa osob ktore juz nie zyja jak Wolf Gang will i Gut,Matki ,Ojca ,czy A58 ach zapomnial bym o roznie i jego starych jezykach.
    Wozny i Tagen -jest wywiad z Danut ,jak sie nie myle ze w tym czasie w ktorym ucichl A58.
    Co mam wierzyc ludziom co mowia o tym ze w innych krajach zabawiaja sie meczeniem ludzi-choc wiem dobrze ze z Matka sie Ruski,Rutkowskie,Dzidy i inne gnidy zabawialy w zmory,ich zmoery wczesniej czy pozniej i tak ich dogonia a ja sobie dalej maluje Plakat..
    Pytanie jlu ludzi zaplacilo w lagrach za te nauki jakie ONI teraz ludziom sprzedaja.
    Widzisz tego co mowi Wozny uczylem sie od niemieckiego Rosjanina bylo mu Waldemar-zginalismy razem grzbiety w fabryce Mebli ,on naprawial mi elektroniczne czesci a ja za to konfigurowalem mu komputer-ostatnio robilem remament w ksiazkach i nazbieralo ich sie kolo dwudziestki.Z drugiej strony prowadzac rozmowy kiedys z Waldemarem ,zastanawiam sie dzis kim On naprawde byl skad mial tyle wiedzy co ten Twoj pan Wozny.
    Przy tym zadaje sobie pytanie ,czy naprawde trza byc uczonym by dla pieniedzy lac wode.

    • siola pisze:

     No coz mongolskie koniki juz zajely Czarnobyl,za niedlugo beda znowu Tarpany w Bialej Wiezy a znikna klusowniki.

     • budzik pisze:

      Aloś ….

      ja tylko opisałem ,że z małych piramidek zawsze można ułożyć dużą piramidę , takie prawo geometrii ….zaś w odniesieniu do funkcjonowania ludzi to pojęcie piramida mówi ,że …
      istnieje jakaś grupa wspólnych zainteresowań , poglądów , interesów , czy niechęci która tworzy piramidę choćby z faktu że istnieje w niej lider…przywódca …i ludzkość tworzy wiele takich piramidek …taka geometria społeczna….. która tworzy nadrzędną piramidę …zawiadująca całością zarządzania i funkcjonowania społecznego planety .

      Owe pomniejsze nigdy jej nie zniszczą bo ją tworzą , gdyby któraś chciała ją zniszczyć nie może , bo są tak samo jak ona skonstruowane …
      musi to rozwalić ktoś z zewnątrz …kto zna inne sposoby na funkcjonowanie społeczeństw ….i przynajmniej ja wiem ,że to się już dzieje …..

      zaś co do mojej skromnej/nieskromnej osoby bo znam upór obstawania przeze mnie przy swoim …nigdy nie byłem w żadnej małej piramidzie , bo odczuwam do tego od dziecka niechęć , zaś szukałem przez całe życie zrozumienia czym jest wszechświat i życie w nim istniejące ….. i jak sądzę do jakieś podstawowej w tym zakresie wiedzy doszedłem …

      a jeśli mówisz ,że pracowałeś z Waldemarem który dysponował wiedzą równą dr. Woźnemu , to może podzielisz się ze mną swymi przemyśleniami odnośnie witonu i teroidu i wynikającego z ich fizycznych właściwości istnienia obszarów wszechświata przez religię choćby w archaicznych pojęciach określanych piekłem i niebem ….

      lubię logikę
      a podstawą logiki
      jest nauka przez duże N pisana …..

 19. Margosia pisze:

  Dawidzie, oglądałeś serial „Turbulencje” ?
  Jeśli nie, to zapraszam Ciebie na 1-szyodcinek… 🙂
  https://www.cda.pl/video/385840696

 20. Jurek pisze:

  A jakie ma…,

  /Takie/

  .., znaczenie dla mnie tyle co…,

  /Pop+korn …,

  …,Czy/

  …, -mam sie dac leczyc komus kto siebie uleczyc nie moze ,czy potrzebny mi Wozny by wiedziec co zle a co dobrze robie.Jakos dziwnie dzieci…,

  👉Gaspadin Jeziorowskij – no tak, to są rzeczywiście „bezsensowne resentymenty”, te góry trupów Polaków wymordowanych przez Rosjan, z lat 1795, 1830, 1863, 1920, 1938, 1940, 1944, 1945-56. Przebaczyć należy, objąć na misiaczka, w usta pocałować, stakan samogonu nalać, czastuszki pośpiewać, harmoszkę wyciągnąć, na uszanki się pomieniać, po plecach w waciaku poklepać. Irlandczycy w starciu z Anglikami mieli z nimi starcia zbrojne od 1916 roku i otwartą wojnę terrorystyczną w latach 70-tych do 90-tych, w tej chwili przycichłą – nie wiadomo czy na stałe – na podstawie chwiejnego zawieszenia broni między IRA a państwem brytyjskim. Co Irlandczycy sądzą o Anglikach jest do posłuchania w każdym pubie w Belfaście i wielu innych miejscach. Obecnie Irlandczycy grożą, że jeśli Brexit miałby doprowadzić do wzmocnienia granicy pomiędzy Republiką Irlandii a brytyjską Irlandią Północną, to oni odkopią te rezerwy broni i Semtexu, co to je oficjalnie zniszczyli po podpisaniu rozejmu w 1998 roku. Urojenia polskich mesjanistów i suchotniczych poetów romantycznych z połowy XIX wieku o narodzie wybranym, to jedna sprawa. A kwestia rosyjskiej skruchy za ponad 200 lat mordowania Polaków w imię obłąkanych imperialnych idei lub pod sztandarem komunizmu, oraz należne za to reparacje i odszkodowania od Rosji – to już zupełnie inna historia, która długo jeszcze lub wcale nie znajdzie sprawiedliwego rozwiązania. Ponieważ Rosjanie z definicji się do żadnych win nie poczuwają, a słowo „pokora” (покорность) dawno już wyszło w języku rosyjskim z użycia, to ja nie mam zupełnie nic przeciwko takiej sprawiedliwości historycznej która miałaby zaowocować serią krwawych wojen dzielnicowych pomiędzy chanem Kazania, wielkim księciem smoleńskim, i Radą Delegatów Robotniczych i Żołnierskich Jekaterynburga etc. etc., aż do redukcji wszystkich uczestnikow tych wojen do poziomu hordy myśliwsko-zbierackiej. A tak w ogóle, Jeziorowskij, poczytajcie sobie takiego Prochanowa, albo jeszcze lepiej Dugina, to zobaczycie, że w ciemnych łbach rosyjskich nic się od co najmniej 300 lat nie zmieniło. „Rosja w swoim geopolitycznym oraz sakralno-geograficznym rozwoju nie jest zainteresowana w istnieniu niepodległego państwa polskiego w żadnej formie. Nie jest też zainteresowana istnieniem Ukrainy. Nie dlatego, że nie lubimy Polaków czy Ukraińców, ale dlatego, że takie są prawa geografii sakralnej i geopolityki.” – Aleksander Dugin, 2018👈

  …, komunistow rosyjskich i polskich dobrze sie znaja -dzis juz troche cicho o ikonie Swierdlowie za to jest Wozny.
  Ogladalnosc rosnie -moze -ale…,

  /to uszyja mniej gumofilcow i oddadza Syberie zoltemu CZOLEMLEJACEMU na wypadek./

  …, co bedzie gdy na czubku piramidy…,

  /kremla niczego nie/

  …, zabraknie…,

  /bo czy oni /

  …, sie czubkom…,

  /kiedykolwiek w histori nawet ni/

  …, cz…,

  /em tlac/

  …,ym…,

  /sie nie chcieli /

  …, dzielic ?

  Pytanie jlu ludzi zaplacilo w lagrach za te…,

  /jakie/

  …, nauki …,

  /jak to/

  …,jakie ONI teraz ludziom sprzedaja ?

  „Kreml …,

  /owszczyki kogo juz nie brali tylko dziwnie i zawsze siebie nie/

  …,bierze na celownik …,

  /a teraz/

  …,internet – ostatnią przestrzeń wolności słowa w Rosji. – Kiedy sieć jest poddana totalnej”

  /Czy nie/

  Widzisz tego co mowi Wozny ?

  /On mowi zawsze …,

  …,ja i palacz to aby flacha !/

 21. budzik pisze:

  Widzisz tego co mowi Wozny ?

  /On mowi zawsze …,

  agentem ” kaaramba ” w czarnej pelerynie Opus Dei przez chwilę już byłem …./ fajnie było /….
  czas pobawić się w agenta KGB ……skoro takie zapotrzebowanie sierotek w umyśle ……

  tylko kto siedzi za kierownicą audicy ,/ członek jakiej piramidki / pozbawiony jakiejkolwiek ideologi … czyżby agent WIKI MIKI a , może Rocke Feler …???

  bla bla bla …….ble ble ble

 22. Maria_st pisze:

  Turbulencje–świetny film
  Dzięki

 23. budzik pisze:

  Maria_st pisze:
  Listopad 2, 2019 o 16:43
  Turbulencje–świetny film

  Dzięki

  Cóż to za cud i samozaparcie ….ze strony wice admin ….. po całym dniu bronienia swego mistrza duchowego …sory intelektu ,…..przed OSZCZERSTWAMI rzucanymi przez niewierną …..na forum o tym samym początku nazwy …

  znalazła siłę i czas po dniu tak wyczerpującym jak dzisiejszy , by przejrzeć administrowane forum i napisać tak obszerną wypowiedź…..

  Turbulencje–świetny film Dzięki

  świetny film dzisiaj widziałem..
  momenty były ..no masz…..

  dialogi na cztery nogi , jako skecz
  były dłuższe ….

  mimo wszystko …..podziwu jestem pełen , gdyż znam zdawkowość czyli precyzję wypowiedzi wice admin …a tu aż cztery słowa ….

  ale chochlik w głowie siedzi i gada , …. a może to taka metoda fałszywej flagi , taka mała piramidka nałożona na forum ,że jak się nie ma czasu bo trzeba flanek mistrza gdzie indziej bronić ,to się na swoje podwórko wpada i w stosunku do zaufanej osoby bez względu na to co by napisała wpisuje w ciągu minuty ….

  Brawo !!!!! Twój post jest wspaniały …..

  i po sprawie , albo załatwia się w ten sposób w trzy minuty , własną intencję, jak ma wyglądać forum pod względem treści … bo temat nie podjęty samoczynnie umiera …..

  —————————————————————————-

  Pani wice admin …Marysiu ….bardzo proszę o wypowiedź n/t mego posta w temacie owego filmu , bo jeżeli Pani zbędzie mnie milczeniem , to będę zmuszony tak dookreślić to forum w szczegółach ,że aż się zza grobu jego założycielka do pani odezwie …a może nie może apel o uczciwe postępowanie ….odpuści …

  oto mój infantylny tekst do oceny….

  https://nnka.wordpress.com/2019/10/23/egzystencja/comment-page-2/#comment-243162

  z wyrazami szacunku …dla mistrza …
  może on by tutaj wziął te pół etatu ….
  i było by wreszcie z kim porozmawiać …..

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.