Nieszczęsna Świadomość

pic1

„Nie ma Boga, który żąda kultu. To Szatan tego żąda. Szatan tego pragnie. On chce, aby cały świat stanął przed nim na kolanach. Aby zobaczyć muzułmanów, w swoich milionach, na kolanach w Mekce, Żydów kołyszących się tam i z powrotem i mamroczących do siebie przed Płaczącym Murem, chrześcijanie klaskając ręce, przewracając oczy i krzycząc Alleluja i Amen jest zobaczyć nic, ale zwodzone legiony czcicieli diabła. Ci ludzie są tak wyobcowani od siebie, że wydają się widzieć Boga jako jakiś rodzaj szalonego, egoistycznego tyrana. Führer, dyktator na wiecu w Norymberdze.

Bóg nie jest czymś takim. On nie szuka kultu. Dlaczego miałby to zrobić? Nie chce, aby ludzie stali na kolanach przed nim. Dlaczego miałby to zrobić? Nie chce modlitw i hymnów, wyznań i sakramentów, obsługi węży i mówienia w językach. Dlaczego miałby to zrobić? Czy jest jakimś żałosnym magikiem i jest zdesperowany na widownię? Czy jest Bogiem tanich sztuczek, akrobacji i oleju z węża? Czy jest narcyzem, który zawsze chce stać w centrum uwagi w świetle reflektorów?
Chrześcijaństwo, judaizm i islam są obsceniczne. To nudne, że tak wielu ludzi zostało oszukanych i zakręconych w głowie, by uwierzyć w najbardziej fantastyczne bzdury, jakie można sobie wyobrazić. Teksty „święte” tych religii to księgi najbardziej haniebnych kłamstw. Mają one na celu przybliżenie ludzkości do Szatana, najwyższego egotysty. Każdy krok w tym kierunku jest krokiem dalej od Boga.

Bóg, daleki od bycia nam obcym, daleki od bycia odległym bóstwem, jest w nas wszystkich. Naszą misją jest odnalezienie go w nas, uwolnienie naszej wewnętrznej boskości. Nie jest to nikt inny, kogo powinniśmy czcić, ale my sami. To jest wielki test, z którym mamy do czynienia….czy mamy odwagę i wiedzę, by patrzeć raczej na siebie niż na innych? Czy możemy znaleźć naszą boską iskrę? To jest Święty Graal, najświętszy i najświętszy obiekt duchowy ze wszystkich. Poszukiwanie Świętego Graala jest najtrudniejszym do pomyślenia.

Pomyśl o świecie, w którym żyjemy. Zwykły człowiek kłania się przed bogactwem i blaskiem celebrytów, władzą polityków, pieniędzmi liderów biznesu. Oni nie tylko pokłonić, czczą. To ta sama formuła co religia. Robimy z siebie niewolników, a następnie stoimy w zachwycie nad naszymi mistrzami. Gdzie chcą nas nasi mistrzowie? Na kolanach. Bo wtedy nie jesteśmy dla nich zagrożeniem. Wtedy mogą nas wykorzystać. Powinniśmy się wstydzić samych siebie.

Wielki Szatan żądze kultu, dla ziemskiego panowania. Szuka mas niewolników na kolanach przed nim. Jego kościół na tej ziemi to jest stary porządek świata. Oni również żądają wielbiących ludzi. Możemy wznieść świątynie dla nich. Traktujemy ich jako znakomitości, uświęcamy je, oddajemy im cześć jak bohaterom. Mówimy im, że są lepsi od nas, że zasługują na więcej niż my. Pozwalamy im zbierać ogromne nagrody za ich skromne, samolubne wysiłki. Nie narzekamy. Nie protestujemy. Nie sprzeciwiamy się. Nic nie robimy. W rzeczywistości uważamy, że powinni cieszyć się znacznie bardziej niż my wszyscy.

Dlaczego? Bo się nienawidzimy. Ponieważ jesteśmy wyobcowani z siebie. Istniejemy w stanie nieszczęśliwej świadomości. Nasz umysł jest w stanie wojny z samym sobą. Projektujemy na innych boskość w sobie, a następnie oddajemy cześć tym innym.

Stary porządek świata nie jest bogiem. Są chciwi, próżni, samolubni egoiści, pijani miłością własną. Bono, główny wokalista U2, kampanie przeciwko ubóstwu na świecie. Bono jest jednym z najbogatszych ludzi na świecie. Czyż nie powinien prowadzić kampanii przeciwko sobie? Dlaczego tolerujemy taką obrzydliwą hipokryzję? Dlaczego ta osoba nie jest wyśmiana na powierzchni ziemi? Franciszek z Asyżu pochodził z zamożnej rodziny, ale porzucił wszystko, co posiadał, by podążać za swoim powołaniem religijnym. To jest człowiek, którego można potraktować poważnie, człowiek, którego można szanować. Nie był hipokrytą. Żył jak biedak i walczył z bogactwem. Został prawie ekskomunikowany przez papieża za głoszenie swojego wywrotowego przesłania, które stanowiło takie zagrożenie dla skandalicznego bogactwa Watykanu. Gdyby taka osoba wstała i prowadziła kampanię przeciwko ubóstwu na świecie, zwrócilibyście uwagę, ale nikt przy zdrowych zmysłach nie słuchałby hipokryty takiego jak Bono. Jest on typowy dla Zakonu Starego Świata. Jednocześnie, że sięgają do naszych kieszeni, by zabrać nasze pieniądze, głoszą, że są cudowni i skłaniają nas, byśmy w to uwierzyli. Jak bardzo jesteśmy głupi? Jesteśmy głupi, bo jesteśmy wyobcowani. Nienawidzimy samych siebie. Straciliśmy cały sens boskiej iskry w nas. Jesteśmy zatopieni w materializmie. Jesteśmy zagubieni, przeklęci, ale nie musi tak być.
Nie oddawaj czci innym. Uwielbiaj siebie. Znajdź swoją wewnętrzną boskość. Bądź tak wielki, jak tylko możesz być. Ludzie przestaną czcić szatana, gdy zobaczą, że żaden dobry Bóg nigdy nie chciałby być czczony. Wszyscy ci, którzy żądają, abyś klęczał i kłaniał się w imię „Boga” manipulują tobą. Są oni fałszywymi prorokami. Bóg nie potrzebuje pochwał. Kiedy Zakon Starego Świata prosi cię o oddawanie im czci, powiedz nie. Przestań żyć w cieniu innych. Kiedy wyzwolisz swoją boską iskrę, nigdy więcej nie będziesz stał już w zachwycie nad innymi.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, że konwencjonalne religie są złowieszczym środkiem masowej kontroli, po prostu spójrz na jakąkolwiek muzułmańską sesję modlitewną. W głównych meczetach islamskich na całym świecie zobaczysz tysiące brodatych mężczyzn, bez butów i ubranych w dziwne religijne czapki, na kolanach, kłaniających się i skrobiących, mruczących słowa Koranu, które zmuszeni są zapamiętywać od najwcześniejszych dni. (Muzułmanie muszą się modlić pięć razy dziennie, a nawet budzą się ze snu w środku nocy, aby wykonać jedną ze swoich sesji modlitewnych: zaburzenia snu są klasyczną techniką prania mózgu.)

Kobiety muzułmańskie nie mogą modlić się z mężczyznami. Modlą się gdzie indziej, zazwyczaj za ekranami. Zazwyczaj ubrane są w długie, czarne szaty pokrywające każdą część ich ciała. Z wieloma innymi, tylko ich oczy są widoczne. Nie da się rozpoznać jednego od drugiego. Te kobiety są całkowicie pozbawione osobowości, bez jednej cząstki indywidualności. Są one przydatkami mężczyzn, prywatną własnością ich mężów. Nie wolno im podawać dłoni z innymi mężczyznami, ani pozwalać innym mężczyznom widzieć ich włosy lub twarze. W niektórych krajach obowiązuje zakaz prowadzenia pojazdów. Nie mogą nawet stać w tej samej linii, aby głosować jak mężczyźni. Mogą być ukamienowani na śmierć za cudzołóstwo, powieszeni za cudzołóstwo. Zostało to wykonane, aby czuć się jak trędowaci. Są całkowicie odseparowani od swoich ciał, wyglądu, indywidualności. Jednak usłyszysz, jak twierdzą, że są bardziej wolni i lepiej sytuowani niż kobiety z Zachodu….taki jest zakres prania mózgu, któremu byli nieustannie poddawani. Kiedy niewolnicy ogłaszają niewolnictwo jako wolność, możesz być pewien, że kontrola nad nimi jest absolutna.

Nie bądź pod żadną iluzją. Konwencjonalna religia dotyczy tylko jednej rzeczy: kontroli. Wszystkie ceremonie religii głównego nurtu mają na celu zmuszenie cię do klękania, zmuszenie do poddania się. Złamią twoją wolę, zamienią cię w niewolników i marionetki Starego Świata. Religia jest bronią wojny psychologicznej, umiejętnie władaną przez mistrzów Starego Porządku Świata. Człowiek na kolanach nie może walczyć, nie może się jej oprzeć. Nietzsche opisał chrześcijaństwo jako „moralność niewolników”. Tak właśnie jest. Musiałbyś być niewolnikiem, aby kupić chrześcijaństwo, islam czy judaizm. Słowo „muzułmanin” oznacza „ten, który się poddaje”. Równie dobrze możesz mieć „niewolnika” oznaczonego na czole. Narody islamskie okazały się zacofane w porównaniu z narodami zachodnimi. Dlaczego? Ponieważ ich ideologia podporządkowania usuwa przywództwo, indywidualność i kreatywność niezbędną dla postępu. Islam nie różni się od komunizmu, ideologii, która zniszczyła postęp i kreatywność, zmuszając wszystkich do podporządkowania się państwu. Poddanie się jest anatemą. Nawet na Zachodzie jest zbyt wiele podporządkowania, zbyt wielu niewolników. Wyobraźmy sobie świat pełen mediokratów – ludzi osiągających wysokie wyniki, którzy osiągają swój pełny potencjał – a nie świat niewolników rządzonych przez bogatą, uprzywilejowaną elitę, skorumpowaną grupę niegodnych mistrzów – Stary Porządek Świata.
Jaką wielkość taki świat mógłby osiągnąć? Ludzkość ledwo zarysowała powierzchnię swojego potencjału. Tylko wtedy, gdy wyeliminujemy niewolnictwo we wszystkich jego przejawach, możemy przejść na następny poziom.

6000 ludzi, którzy rządzą Starym Światem, dziękuje każdego dnia, że tak wiele miliardów ludzi zakochało się w najstarszej sztuczce z książki – idei, że jeśli staniesz się niewolnikiem „Boga”, to jakoś się uwolniłeś. Powiedzą ci, że wyzwoliłeś się od strachu, grzechu i śmierci…. od samego szatana. Prawda jest odwrotna. Przyjęliście wyznanie szatana. Zrobiłeś siebie wśród żywych martwym. Pomyśl o fanatykach muzułmańskich, którzy z dumą ogłaszają: „Kochamy śmierć bardziej niż życie”. Czym to jest jeśli nie ewangelią śmierci, zniszczenia, nienawiści do samego siebie, samobójstwa i szaleństwa? A ci ludzie uważają się za dobrych, zdrowych ludzi, zasługujących na przyjęcie w obecności Boga! Który Bóg chciałby takich naśladowców? Ci ludzie są chorzy aż do sedna swojego istnienia. Ręka szatana chwyta ich serca. Nie podążajcie za ewangelią śmierci”.

Tajna religia Iluminatów

żródło:
http://tamar102a.blogspot.com/2019/10/nieszczesna-swiadomosc.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Bóg, Człowiek, Duch Święty, Jezus, Koniec chrześcijańsrwa, Koniec cywilizacji, Matrix, Nieśmiertelność, Transformacja 2016-2023, UFO cywilizacje pozaziemskie, Wydarzenie-ujawnienie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

210 odpowiedzi na „Nieszczęsna Świadomość

 1. Jurel pisze:

  /Nie/

  Zgadzam się…,

  /szczegolnie z czym?s co rozni wizjonerzy Nostradamus-y dzis juz przy pomocy klawiatur-y i inni ograniczeni obojetnie czy mysle ze biologicznie serwuja jak kelner 50 tke bez a jesli za drogo to moze byc pudelko zapalek pod zakaske tak /

  …, że ludzie …,

  /ale i literka we dwoch na poczatek wisdomo na pierwsza noge/

  …,wypiją to co sami na…,

  /c/

  ..,w…,

  /i/

  …,arzyli.

  /jedynie to kojarzy mi sie z wazeniem nie tylko piwa ale jablek na wa…,

  https://m.olx.pl/oferta/waga-szalkowa-CID767-IDlArpc.html#position=10&page=1

  …,dze /

  Dlaczego miałbyby być ponowny…,

  / jesli w ogole to jaki byl tym pierwszym amczy jedynym ktory mi przychodzi na mysl to zapewne biega o mozgu/

  …,reset…,

  /bo z tego co bajka Biblijna i kilka innych z niej pochodzacych abdejcikow twierdzi ze wpierw bylo slowo a ja mysle jesli w ogole i prawidlowo to na poczatek musial byc czyn a potem oczywiscie nie oparty na cynie spolecznym /

  …,, który miałbym …,

  /z jakiego punktu siedzenia i pierdzenia
  i kto po za czlowiekiem o tym mowi-l aby/

  …,zniszczyć wszelkie życie na ziemi..,

  …,Trzeba byłoby ponownie…,

  /’wchu’ mialby tego/

  …, dokonać…,

  /i w imie czego no i co ns temat/

  …, zasiewu …,

  /mialaby do powiedzenia np. natura ? wzgl.mechsnizm kosmosu /

  …,i …,

  /dlaczego mialby/

  …,czekać na …,

  /jakie?s/

  …,żniwa ?

  /pytanie skad my jako ludzkosc wiemy nie tyle co ze ale w ogole czy Dinos-ik mial zatwardzene i po czym albo podejrzenie ze Neandertalczyk po niedojrzalych arbuzach byl atakowany przez a skad mam wiedziec czy przez kogo?s swietlistego chociazby rozwolnienie.No skad wiadomo ze /

  Już tak było w przeszłości…,

  /nie dosc tego to nie wiemy czy do jutra przezyjemy co automatycznie eliminuje wszelakie wizjonersko prorocze ludzkie na ziemi gledzenie. Pytanie /

  … i co przyniosło kolejną anomalie w postaci oszustwa i manipulacji.

  /Wiec narazie faktuje.Przedewstystkim prokacapski rzad przywieziony pd 1944 roku do Polski. Eksperyment komuny zniewolenie brak rozwoju TERZ w nauce TAKRZE religia umyslow zamydlenie ARZ po dzis no i sie bylych komuchow i cwaniaczkow na narodzie uwlaszczenio wzbogacenie no i od obcych stolic sie uzaleznienie ktore im jest tansze kolejnych Targowiczan oplacenie niz Polakow sie wzbogacenie a co za tym idzie inwestycje bylyby by we wlasny nowoczesny przemysl i pieniadze na sie techniczno kulturalne wzniesienie jak to raz sprobowal kto?s na poczatku lat 70-tych i sie jakie?s od kogo?s uniezaleznienie.Ale to tylko w czyim?s i nie/

  W moim odczuciu…,

  /no wlasnie czym/

  …, jest wypełnienie …,

  /przedewszytkim czym jest/

  …,światł…,

  /o ? Byc moze tylko jedyny nie wi/

  …,em …

  /czym ono jest jsk TERZ i nie tylko grawitacja tsk naprawde nie znam po za ogolnie dostepna definicja nic na temat/

  …,antymaterii świata przyrody.

  /szczerze powiedziawszy idac teoria wyciagnieta napewno nie z gumofilca analizujac zapewne nie teorie teoria podparta np./

  Wówczas skończy się .. ,

  /a kto powiedzial ze/

  …,życie na planecie…

  /musi trwac wiecznie i w takiej a nie innej jesli w ogole w nam znanej formie ?

  …, i …,

  …,matka…,

  /mowi sie/

  …, natura…,

  /tak wlasciwie jedno z drugim nie ma nic wspolnego poniewaz natura jest czym?s zaöewne jasna definicja jako?s nikt nic na jej temat wiadomo dlaczego bo ona nie ma swiadomosci ogolnie rozumianej matki chociaz tak naprawde jest tylko kto wie czy nie urzadzeniem a nie matka i czy/

  … zostanie przeniesiona.. ,

  /na/

  … wyższy wymiar…

  /jeszcze zeby wiedziec czym i czym jest nizszy i ktory raz i jesli w ogole jaki?s wymiar przez kogo i skad o tym wszystkim jest i komu wiadome ?
  Przy okazji jacy/

  .., My ?

  /bo czx my to ci ktorzy skladaja sie z krwi i kosci oraz paru pierwiastkow z tablicy pana Mendelejewa /

  .. ,natomiast…,

  /jesli /

  …, opuścimy fizyczne ciała ?

  /w jaki sposob .Jak jaki?s pierdzacy bronek czy bawol albo inna kreatura do tego nazarte swierzyna materialne cialo opuscic to mozna rodzine albo kolegow ktorych sie ma duzo szczegolnie gdy sie ma duzo w kieszeni a nawet kart bankomatowych najlepiej nie z debetem zeby swe wlasne cialo siebie samego opuscilo przynajmniej ja pierwszy raz o o takiej mozliwosci slysze. Czyli mamy wyjsc z siebie samego
  ja ty my wy on/

  …, i pójdziemy każdy z nas …,

  /dlaczego/

  …,swoją…,

  /bo czym jest tak naprawde/

  .. ,świetlista droga ?….,

  / Informacje Typ organizacji przestępcza Przywódca Gordon Quick Kwatera główna Wan Chai, Hong Kong Świetlista ..

  /i znow /

  … Według mojego …,

  /i/

  …,od…,

  /nowa czym jest ?

  …,czucia może zaledwie pozostało mi około 50 lat istnienia w materii.

  /no a moze pozniej wraz z czy nie jesli istnieje takie co?s jak materialna albo nie dusza byc moze drugie 50 lat ? Ale zeby tego nie wiedziec ile pozostalo zim
  a przy tym wiedziec tego czego w i nie materialnej formie juz kiedy?s tylko czy kiedy?s rzeczywiscie mialo miejsce czy sie wydarzylo i jesli to w jaki sposob zostala ta informacja przekazana komu?s tymbardziej ze nie pozostaje nic po materialnym zniszczeniu.Takze z mego materialnego odczucia wiecej pytan niz
  swietlisto jasnych odpowiedzi./

  ..

  • Margosia pisze:

   „…bajka Biblijna… twierdzi ze wpierw bylo slowo a ja mysle… na poczatek musial byc czyn…”
   ___
   Chyba nie było… i nie jest tak, jak myślisz Jurek… 🙂

   Co ? ma miejsce zanim… cokolwiek zaczniesz czynić ?

   Najpierw myślisz, czyli… tworzysz w swoim Umyśle wyobrażenie tego, co chcesz uczynić, a następnie tę swoją myśl wprowadzasz w czyn…
   Dopóki nie stworzysz wyobrażenia czegoś w swoim umyśle – to, to coś nie zaistnieje w materii…
   Cokolwiek chcesz uczynić – najpierw „oczyma duszy” musisz ujrzeć tego czegoś zarys, szkic…

   • Margosia pisze:

    Bardzo jak dla mnie… ciekawy art ukazał się na stronie pani Marleny:
    https://akademiawitalnosci.pl/witaminowa-ochrona-przed-promieniowaniem-jonizujacym/
    dot. skutków promieniowania jonizującego oraz tego: w jaki sposób możemy się przed nim chronić 🙂
    W/w arcie m.in. jest napisane:

    „… Za każdym razem gdy robimy sobie jakiekolwiek “prześwietlenie”, to otrzymujemy pewną dawkę promieniowania jonizującego, które w dużych dawkach jest dla organizmów żywych szkodliwe: powodując uszkodzenia DNA w jądrach komórek…

    Ludzie nie “wynaleźli” promieniotwórczości, lecz zwyczajnie ją odkryli, ponieważ jest ona zjawiskiem naturalnym i od zawsze istniała.
    Promieniowanie jonizujące w małych dawkach towarzyszy zatem człowiekowi praktycznie przez całe życie.

    Dzieje się tak poprzez sam fakt zamieszkiwania na planecie Ziemia, czyli jest to związane z obecnością radioizotopów różnych pierwiastków w środowisku (powietrze, woda, gleba, skały, rośliny, czy w końcu nawet nasze własne ciało), jak również z wpływem promieniowania kosmicznego.
    Promieniowanie jonizujące pochłaniamy każdego dnia w naturalny sposób z powietrza, wody czy pożywienia…, może mieć działanie rakotwórcze gdy dojdzie do uszkodzeń DNA…

    Wstępne badanie naukowe sugeruje, że zażywanie jednej skromnej witaminy może pomóc nam w uniknięciu uszkodzeń DNA spowodowanych wpływem dużych dawek promieniowania jonizującego stosowanych podczas tomografii komputerowej.

    Chodzi o witaminę C ! 🙂
    W tym badaniu opublikowanym zaledwie 2 miesiące temu (sierpień 2019 r.)… ”

 2. tomasz26 pisze:

  wchodzenie w kompetencje twórczej kreacji z punktu widzenia rozumu jest procesem skończonym człowiek ani żadna istota nigdy nie pojmie aspektów jego działania coś co jest skończone nie pojmie zasady nieskonczoności może badać rozważać ale to jest tylko skończony proces proces który wymaga codobowego ładowania urzytkownika gry

 3. Jurek pisze:

  …bajka Biblijna… twierdzi ze wpierw bylo slowo a ja mysle… na poczatek musial byc czyn…”
  ___
  Chyba nie było… i nie jest tak, jak myśli…,

  / nie tylko Margosia a kto jeszcze in/

  …,sz…,

  /o inszy poza/

  …, Jur(e)k… 

  /iem tego nie wiem.Tym co bylo na poczatku rzecza pewna musial byc
  ‚okragly stol’ i interpretacji musialo byc ‚bytych’moze jak w przypadku ustalania jak stary jest swiat w pol.18 wieku propozycji wiecej niz jedna !

  – Co ? ma miejsce zanim… cokolwiek zaczniesz czynić ?

  /co mi z ranca na mysl przychodzi na poczekaniu poki umysl nie zostal jeszcze zasmiecony dziennymi wirtualalami to co?s co na ruszto kazdy musi wrzucic czyli karme a potem powiedzmy czeksmo na poczatek albo odwrotnie zartobliwie powiedziawszy. Teraz jak moglo byc byte z tym prioretycikiem zaserwowanych przez religijnych obludniko oszustow ktorych w tej klamliwej formie zbliza sie albo do ostatniego salte…,

  …,mortale lub do zwrotu o 360° i wymysla co?s inszo inszego np.aby nie stracic 👉barankow zwanych nie wiem dlaczego z czym to szamac zwacych bozymi 👉slepych konkretnie tac=wor💰ow np. w ramach NWO wymysla przymus bycia bytymi w innej formie od nich uzaleznionymi ot
  co?s w rodzaju czipem wszczepionym bo
  nie wykupi-sz byly baranie lekow a i emerytury TERZ nie otrzymywac bedziesz .Ja jestem jeden ich jest wiecej niz dwoch wiec mysla dalna nad pomyslem dyb ktore kiedy?s funkcjonowaly bez musu a przy pomocy stosow…,

  /anych i nie tylko/

  … kar bozych zacmien TAKRZE kostuch-y czyli wszystkiego i TERZ analfabetyzmu oraz braku Internet …,

  /u.Czy kto?s a jesli tak mysli znakiem tego ze tylko mysli ze mysli i zwrocil uwage ze rewolucja przemyslowa nie wyklula sie z katolickiego Rzymskiego kraju a z Angli protestanckiej przez kraj piratow holen-derskich po niem(ego)cy i dlaczego ? Kto zwrocil uwage nie zainteresowany fura skora i nie tylko komora bo TERZ czy odzwierny byly Franek Hans-Klos-owy
  na Polske a aktualny TERZ je(jak z reki)st tamten wczesniej malarz kominow na historyczny fakt-cik jak to w przypadku Brexitu makrela po cichu i NWO-wcy wszelkimi kunmi Trojanskimi usiluja jak kiedy?s Watykan …,👉👉👉

  https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQSjoHF8UJ4TYZjeB4SmATvejc-AKE7ThO0ee13zU5hTySFnOoWd7Tfky5_0Q

  /Ja amsra na audicje tych z zawodu wyksztalconych lantowpa.TRZEBA bylo samemu dawno temu sie…, a nie komune budowac czy dzisjejszy kolchoz namber tu tymbardziej ze i czy tylko ja i ‚czuje’ ze mam w nim coraz mniej to jakbym mial portfel co mi sam pieniadze wydaje jak kiedy?s w mlodosci./

  …, audycji z cyklu „Kronika … 29 lipca 1588 w bitwie pod Gravelines flota angielska zadała … Anglicy na morze wypłynęli późno…? I co dalej jak to bylo kto POmogl ?
  Wtenczas byl zyty-m pewien pan o godnosci❓…,

  John Dee urodził się w Londynie. Jego ojciec, Roland, był kupcem. Rozpoczął naukę w katolickiej szkole w Chelmsford (obecnie King Edward VI Grammar School) następnie w latach 1543–1546 studiował w St John’sCollegea 
  Uniwersytecie Cambridge

  Elżbieta I – królowa piratów

  Susan Ronald · 2009

  Kraj pozostawał w stanie ciągłej wojny klanów. … To jej uczony matematyk i astronom, John Dee, wskazał, że Irlandia może być

  …,ktory pomogl przyczynil sie do wygranej Eli krolewskiej z armada Filipow ktory?s z kolei ! A gdzie mozna sie o tym wywiedziec ? Napewno nie od pajacow podunjowanych parobkiw i poddyplomowanych./

  👉👉👉…,aby Anglia znow sie i ponownie numeru makreli=watykanowi jak ile?s lata temu nie wykrecila sie nie wywinela TERZ NWO-owym !

  /Czyzby pon.ma TERZ cos ze swiadomoscia tu du ? Bo/

  Najpierw myślisz, czyli… tworzysz w swoim Umyśle wyobrażenie tego, co chcesz uczynić, a następnie tę swoją myśl wprowadzasz w czyn…Dopóki nie stworzysz wyobrażenia czegoś w swoim umyśle – to, to coś nie zaistnieje w materii…
  Cokolwiek chcesz uczynić – najpierw „oczyma duszy” musisz ujrzeć tego czegoś zarys, szkic…

  /Mozna bylo z tym co bylo…,

  …,PIERWSZE…,

  …, juz nikt nie zaglada jesli w ogole kiedykolwiek wracal w rejestr mozliwosci jest wiecej z tym co ponoc jesli w ogole i czy bylo byte czy mialo miejsce kilka mozliwosco np;

  1)Czyli na poczatku bylo slowo a nie „BOG?”

  2)Na poczatku nie bylo slowo a mysl.

  3)Na poczatku jesli sie przeanalizuje nie mozna mowic ze co?s bylo np.Bog bo to i dziecko szkolne dojdzie do wniosku ze to zostalo blednie zformuowane nie moze byc zwiazane z Bogiem i czasem. No jak to byl jest i przemija ? Bog jest zawsze byty-m przeciez !

  4)Na poczatku czy w poczatku bylo slowo ?

  Reszte mozliwisci co bylo a nie jest na poczatku moze kto?s jeszcze sie wysili czas poswieci a nie czeka jak czarnoksieznik na gotowe 💰 !

  PS.

  Na poczatku bylo klamstwo ktore od ilu?s setek lat wypowiadane stalo sie i nadal jest uwazane za prawde.Dlaczego komuna powstala na krwi i sie krwia zadusila na smierc sie zaklamala ? Bo nic procz klam-stwa nie 💰dawala kija i marchewka nie potrafila i oligarchom jak w kacapi teraz no teraz $ im daje ale nadal TERZ masom za malo.

  • Margosia pisze:

   „…co mi z ranca na mysl przychodzi… poki umysl nie zostal jeszcze zasmiecony…”
   ___
   Właśnie o tym mówię Jurek… 🙂
   Najpierw przychodzi… myśl, później tę myśl wdrażasz w czyn i szukasz… „co {by tu} na ruszt… wrzucic” 😛

 4. Jurek pisze:

  Zmywakowi i ich wiedza na temat-y o obsludze 🚘 ?

  JOHN DEE I IMPERIUM BRYTYJSKIE

  Elżbieta nazywała Johna Dee (1527-1608/9) swoim filozofem. Był on szanowanym matematykiem, geografem i astronomem, jednak parał się również astrologią i okultyzmem. Wybrał dla królowej najbardziej sprzyjającą datę koronacji i uprawiał na jej dworze swe sztuki. To on spopularyzował termin „imperium brytyjskie” i roztaczał przed Elżbietą wizję jej przyszłego mocarstwa utworzonego dzięki panowaniu na morzach oraz skolonizowaniu nowych lądów. W tym celu posiadaną wiedzę z zakresu nawigacji przekazywał odkrywcom, którzy poszukiwali przejścia północno-wschodniego i północno-zachodniego, otwierających drogę na Daleki Wschód. Dee popierał też plany kolonizacji Ameryki Północnej.

  https://wol.jw.org/pl/wol/d/r12/lp-p/102010008

 5. Jurek pisze:

  Wstępne badanie naukowe sugeruje, że zażywanie jednej skromnej witaminy ?

  Eat an apple a…,

  /Tylko nie chla przy tym jeden z drugim a/

  …, day keeps the doctor away 

 6. Jurek pisze:

  /Tylko nie chlaj przy tym jeden z drugim a/

 7. Maria_st pisze:

  Manuskrypt Wojnicza to działka A58, ale niestety nie żyje .

  • Margosia pisze:

   Maryś, A58 nie żyje ??!!

   • Maria_st pisze:

    Maryś, A58 nie żyje ??!! ”

    Niestety to prawda
    Taką wiadomość dała na Infrze Katarzyna. Chorował na cukrzyce ale nie wiem co było przyczyną odejścia.

    • Margosia pisze:

     „Niestety to prawda…”
     ___
     Bardzo mi smutno 😦 …
     Lubiłam wpisy Jędrusia i Jego zdroworozsądkowe podejście do rzeczywistości…

     • Maria_st pisze:

      Mnie także jest smutno, trudno uwierzyć że już odszedł

     • Margosia pisze:

      „…trudno uwierzyć że już odszedł”
      ___
      Widocznie… zrealizował już swój plan, z którym tu przyszedł…

      „Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
      zostaną po nich buty i telefon głuchy
      tylko to co nieważne jak krowa się wlecze
      najważniejsze tak prędkie że nagle się staje
      potem cisza normalna więc całkiem nieznośna
      jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy
      kiedy myślimy o kimś zostając bez niego.

      Nie bądź pewny że czas masz bo pewność niepewna
      zabiera nam wrażliwość tak jak każde szczęście
      przychodzi jednocześnie jak patos i humor
      jak dwie namiętności wciąż słabsze od jednej
      tak szybko stąd odchodzą jak drozd milkną w lipcu
      jak dźwięk trochę niezgrabny lub jak suchy ukłon
      żeby widzieć naprawdę zamykają oczy
      chociaż większym ryzykiem rodzić się niż umrzeć
      kochamy wciąż za mało i stale za późno

      Nie pisz o tym zbyt często lecz pisz raz na zawsze
      a będziesz tak jak delfin łagodny i mocny

      Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą
      i ci co nie odchodzą nie zawsze powrócą
      i nigdy nie wiadomo mówiąc o miłości
      czy pierwsza jest ostatnia czy ostatnia pierwsza.”
      ks. Jan Twardowski

    • siola pisze:

     Pozbyto sie widac Tlumacza-wiec bedzie trzeba bedzie samemu zrozmiec co nadaja .
     Mi sie widac dziwnie udalo przezyc atak ,wiec trza bylo zniszczyc to ogniwo jakie co nieco z tego wyjasnilo -co to z tymi moimi dziwnymi snami o Ksiezu i Ciotkach .Mialem uczucie ze zbyt otwarcie pisze ,ze moze skonczyc sie zle,ale czasem mysle ze nie wszystko zle co sie niby zle konczy -moze byl to jeszcze jeden gwozd do trunny ale tych co sie bawia w doktorow bogow ,mogacych zabawiac sie ludzkim zyciem .
     Co dziwne to co A58 podawal -zgadzalo sie z tym co sam w internecie znalazlem ,szukajac po snach -tyle ze dziwnym trafem wszystko to co znalazlem po pisaniu tutaj zniknelo z internetu ,tak jak rzeczy jakie kiedys nazbieralem na moim komputerze.
     Ale mysle ze nie wszystko leci tak naprawde na sto procent po ich mysli ,raz ze nie przetlumaczyli mojego 36 stron kospektu-jaki im podarowalem -choc wciskali niemieckiemu policjantowi ze w nim nie jest Prawda o spadku-jakos dziwnie nie pojawili sie z tlumaczeniem -po drugie dziwne ataki jako mosiek u Basi i Gustek u Livi -co smieszne ze jak ich zagnaz do kata to jedno co potrafia krzyworyjce -to grozby i glupie pierdoly o nienawisci do polskiego narodu ,tyle ze mi sie cos dziwnie ze to przez ich milosc do polskiego narodu ,ma ten narod chyba najgorzej w Europie-karzdy go Kopie a najbardziej swoi co gadaja ze ktos inny ten narod nienawidzi.Nie lubie klamcow,ale zeby nienawidziec ,daleko mi do tego -bo czy mozna nienawidziec czegos co nie ma sumienia i jest bezdusznym choc na pokaz pokazje milosc i duchowosc-choc w mowie popelnia bledy pokazujac ze zlodziejstwo to u nich normalnosc.Ale mieli by bezuczuciowi ucieche -gdyby czlowiek ich nienawidzil -wiec najlepiej traktowac bydlo jak nicos ,mowic co sie dzieje wokolo ale nie pokazujac uczuc -bo zrobia z czlowieka posmiewisko.
     Dzeki Marys za wiadomosc -trza dac swieczke w 44 tydzien.
     Czasem zastanawialem sie nad tym jak mozna wiadomosc stad poslac ,w daleka droge -A58 pisak ze przekazal-przekaze gdzie trzeba.Z mATKI OBCEJ 44 Woche syn narodu 44 tydzien -Dzien Pamieci o Przodkach -Dziady.

     • Maria_st pisze:

      Pozbyto sie widac Tlumacza-wiec bedzie trzeba bedzie samemu zrozmiec co nadaja .”

      siola o co w tym zdaniu chodzi ?
      kogo sie pozbyto, jakiego Tłumacza ?

     • Margosia pisze:

      „siola o co w tym zdaniu chodzi ?”
      ___
      O to samo Maryś co Adasiowi…

      „kogo sie pozbyto, jakiego Tłumacza ?”
      ___
      Aloś ma na myśli Jędrusia…

    • dariamade pisze:

     Pamiętam jak martwiłas się o niego i jak ludzie tutaj na to pisali. Dużo to pokazuje co kto ma w środku. Identyczna sytuacja, gdy odeszła Jola.

     • Maria_st pisze:

      Pamiętam jak martwiłas się o niego i jak ludzie tutaj na to pisali. Dużo to pokazuje co kto ma w środku. Identyczna sytuacja, gdy odeszła Jola.”

      To prawda, ale często ludzie widzą innych poprzez swoje traumy więc nie ma co się dziwić.

     • Margosia pisze:

      „…często ludzie widzą innych poprzez swoje traumy…”
      ___
      Smutne to stwierdzenie, lecz niestety prawdziwe.
      Myślę jednak Maryś, że… „traumy” prędzej czy później, w taki czy inny sposób można skutecznie wyleczyć, ale… jak ? i czym ?… leczyć chorobę, na którą choruje obecnie tak wiele osób żyjących w świecie swoich błędnych przekonań i wyobrażeń ?

      Co zrobić ? – by dwoje ludzi mówiących jednym językiem rozumiało siebie nawzajem, a nie – wędrowało pokrętnymi ścieżkami umysłu myśląc, że rozumie ?

     • Maria_st pisze:

      „kogo sie pozbyto, jakiego Tłumacza ?”
      ___
      Aloś ma na myśli Jędrusia…”

      nie dajmy się zwariować.
      Z tego co pisała osoba z która Andrzej rozmawiał telefonicznie to chorował poważnie na cukrzycę.
      Czy ja też mam uważać, że ktos pozbył się mojego ukochanego Brata, który zmarł na początku tego roku, choc nic nie zapowiadało że odejdzie ?
      Chore są te posądzenia.
      Jak ja umrę to co, kto będzie temu winny ?

     • Margosia pisze:

      „nie dajmy się zwariować…
      Jak ja umrę to co, kto będzie temu winny ?”

      ___
      Maryś, dobrze wiesz, że każda „ofiara” znajdzie swego „kata”, a każdy „kat” swoją „ofiarę”…
      Wszyscy mamy wolną wolę i każdy samodzielnie decyduje w swym umyśle: co uznaje za prawdę, a co za blagę…
      I właśnie to „zwariowanie” umysłu, o którym wspomniałaś… powoduje, że co niektórzy… prawdę uznają za blagę, a blagę postrzegają jako prawdę…

      Kiedy jednak przyjdzie czas na epilog… i tak wszystkie maski pospadają… 🙂

     • siola pisze:

      Marys tyle ze kto ma na pienku z nimi ,umiera na dwie choroby -rak i cukrzyca.Co dziwne ze prawie ze do momentu gdy jest bardzo zle nie jest wykryta.W 2014 gdy bylem w szpitalu umatl dziennikarz mlody ,zajmujacy sie nowymi nacjonalistami-umarl na wylew czy zawal ale posrednia przyczyna byla cukrzyca.Po tym jak w wielkanoc zaprosila go Boza Zona Maryjka na obiad Ojca ,choc obiadu zmora nie dala bo inaczej by OJCIEC PO POWROCIE od niej nie prosil dy Dany o obiad.Po tym niby obiedzie pojawila sie u niego cukrzyca a Boza Zona to co jej podawalem dla Ojca sama z swoja stara Zmora Dzidowa wpieprzala,ach jedna zawiozla do Ojca by tam miala co do kawy wpieprzyc.Wtedy powiedzial Ojcie do mnie bym paczek wiecej nie podawal przez nich .Ale 1 listopada ,w godzinach gdy najwiecej ludzi na grobach przyjda zlodzieje ,klamcy i mordercy do Ojcowego grobu-no ludzie musza widziec jakie One swiete Zmory -gdyby nie ten ogon i lepiace sie do wszystkiego lapy.
      No co do KTOSIOWATEGO-ten sie lubi w rozsiewaniu klamstwa-ach zapomnialem sie ON zawsze wie lepiej co sie stalo ,bo mowi o nas myslac o sobie.Ale mysle ze Ktosia OD TEGO I JEGO TYLECZEK BOLI. A moze od nadgodzin przy komputerze by Mafia byla zadowolona bo za darmo nie lubia placic a na koniec i tak zabiora co dali gdy KTOS bedzie juz nie potrzebny.
      Zreszta nic nowego -innych przeklinac ale jak dojdzie do czego to zaden KTOS odwazny sie do swego Mistu sie nie przyzna.Ale ja nie mm zamiaru juz za KTOSIOW sprzatac schodow po godzinach ,gdy reszta kompani smacznie chrapie i smieja sie Ktosiowe Harpie.

     • Maria_st pisze:

      Marys tyle ze kto ma na pienku z nimi ,umiera na dwie choroby -rak i cukrzyca.”

      siola bo te choroby to teraz jak plaga, chorują na nią już nawet dzieci .
      Andrzej od dawna na nią chorował.
      Kiedyś wiele chorób dotykało przeważnie tylko ludzi starych, teraz na zawały umierają także ludzie młodzi .Mnie u Andrzeja podobał się optymizm, pisał, że zakończenie będzie dobre a nie złe dla ludzi.

     • siola pisze:

      Marys nie dziwota przy az tylu duchowo nawiedzonych.

     • Witek pisze:

      Marys tyle ze kto ma na pienku z nimi ,umiera na dwie choroby -rak i cukrzyca.”

      Ludzie kochani przestanscie wierzyc w te pierdoly ezoteryczne.
      W zdrowym ciele zdrowy duch.
      Cukrzyca powstaje na wskutek braku milosci do wszystkiego. Moze nie potrafil kochac siebie??? A rak to pomoc organizmu, produkcja komorek rakowych jest oznaka, ze organizm sie przed czyms broni, produkujac dodatkowe komorki-nowe twory.
      Czlowiek ma to do siebie, ze ucieka przed odpowiedzialnoscia za swoje decyzje, czesto woli oddac swoje zycie w czyjes rece i poslusznie bedzie wykonywal wole kogos wyzszego zwanego bogiem, losem itd zapominajac, ze to on jest bogiem, ktory stworzyl sobie taka sytuacje, a teraz ucieka przed jej nastepstwem.
      Slynne slowa:
      Bog tak chcial sa jedyna plenta. Bog tak chcial,bog tak zadecydowal,Bog swierdzil, ze sam sie unicestwii w ramach doswiadczenia!!!

     • Margosia pisze:

      „… Czlowiek ma to do siebie, ze ucieka przed odpowiedzialnoscia za swoje decyzje, czesto woli oddac swoje zycie w czyjes rece i poslusznie bedzie wykonywal wole kogos wyzszego zwanego bogiem, losem itd zapominajac, ze to on jest bogiem, ktory stworzyl sobie taka sytuacje, a teraz ucieka przed jej nastepstwem…”
      ___
      Zgadzam się w całej pełni, bo ucieczka przed odpowiedzialnością za własne postępowanie nikogo nie zwolni od końcowego rezultatu jakim jest poniesienie odpowiednich konsekwencji za własne wybory…
      Ale… wielu ludzi nie rozumie jeszcze, że… „ucieka przed odpowiedzialnością za swoje decyzje”, to wytwór Ego, któremu chodzi jedynie o to, by dokonać przeniesienia odpowiedzialności gdzieś na zewnątrz, na kogoś innego…, np. na jakiegoś „boga”…
      * * *
      „W zdrowym ciele zdrowy duch.”
      ___
      Osobiście… modyfikuję nieco to utarte powiedzonko na:
      W zdrowym duchu – zdrowe ciało 🙂
      Bo uważam, że jeśli umysł i uczucia są zdrowe, to i ciało będzie zdrowe, niemożliwe jest bowiem mieć problem natury fizycznej bez mentalnego czy emocjonalnego odpowiednika…

     • Witek pisze:

      W zdrowym duchu – zdrowe ciało 🙂

      Cialo jest swiatynia ducha, a nie na odwort. To duch przyjmuje dowolna postac, a nie cialo ducha.
      Takie jest moje zdanie.
      Jezeli duch ma problemy energetyczne to zawsze to widac po jego swiatyni.
      W mysl zasady zlosc pieknosci szkodzi….:))))

     • Margosia pisze:

      „…Jezeli duch ma problemy energetyczne to zawsze to widac po jego swiatyni…”
      ___
      Dokładnie 🙂 o tym właśnie mówię… niemożliwe jest mieć problem natury fizycznej bez odpowiednika natury duchowej…

     • Witek pisze:

      Niemen w swojej genialnej plycie Terra Deflorata ma taki tekst:

      W wieczystym migotaniu zdarzeń
      wędrując w czasie nieskończenie
      znalazłem się u progu marzeń
      przed labiryntem przeznaczenia

      Aż wszedłem do Świątyni Ciała
      przez Boga w drzwi otwarte
      na Jego Cześć na Chwałę
      Ludzkości rozpocząłem kartę

      I miałem być w skromności piękny
      upiększać wszystkie miejsca sobą,
      lecz gdy za siebie spojrzę – jęknę
      tak brzydką stałem się osobą

      Piosenka: ”Spojrzenie na siebie.”

      Bog ojciec zaprosil go do siebie, otwierajac mu wrota bogini.
      Czyli dusza wniknela w cialo po uwczesnym zaproszeniu

  • Ktoś pisze:

   Tak myślałem, że go zamordowaliście za kiepskie wyniki….
   ale cóż, jedyne znaczenie z jego działalności ma Kronika Wojnicza jaką jakiś rusek „przetłumaczył”,

   ze PODPISANY POKÓJ ZOSTAŁ ZŁAMANY i że JAKIEŚ PIEKIELNE STWORY ICH NAPADŁY….
   (znaczy nie kacapów bo to element napływowy, okupacyjny ale Rusinów Jagiełły)

   a co w połączeniu z tym, iż ZŁODZIEJE i OKUPANCI PLANETY NIE ZAMIERZAJĄ JEJ ZWRÓCIĆ NADAL WYMYŚLAJĄC JAKIEŚ (też ezo) KŁAMSTWA

   to Mały Budda doczeka się „OCZYSZCZAJĄCEGO OGNIA” jakiego tak wypatruje z okien swojego pokoju

   tylko po nim nie tylko wszelkie GŁĘBINOWE POTWORY wypłyną ugotowane na powierzchnię, lecz także na niej samej żadnemu „pantofelkowi” nie uda się przetrwać…. nawet setki kilometrów w norach pod ziemią.

   Taką se przyszłość ludzkość wybrała…. rękami swoich przedstawicieli… i TAKĄ MIEĆ BĘDZIE.

   • Margosia pisze:

    „… na niej samej żadnemu „pantofelkowi” nie uda się przetrwać…. nawet setki kilometrów w norach pod ziemią…”
    ___
    – Co też Tobie Adasiu łazi po tej Twojej starej łepetynie ?!…

    • Maria_st pisze:

     „Tak myślałem, że go zamordowaliście za kiepskie wyniki….”

     morderstwa- to odpowiedz Margosia na pytanie :
     „Co też Tobie Adasiu łazi po tej Twojej starej łepetynie ?!… ”

     w chorej głowie chore podpowiedzi, nigdy NIC mądrego i tak absurd goni absurd

    • siola pisze:

     Cicho Margaretka -bo sie jeszcze wyda co KTOS pieprzy-ze my to z jednej jestesmy sekty.Przy tym biedak ze roznica miedzy sekciarzem jak ON -to to ze karzdy moze mowic co chce a nie to co KTOS powie ,bo inaczej bedzie sie KTOS w swej madrosci czul niedoceniony.Bo u Ktosia lepiej gdy wszyscy lataja za kare za KTOSIA niz mial by KTOS latac za kare za wszystkich ,to by biedny zdechl od placza-ze go zdradzono.

     • Margosia pisze:

      „Cicho Margaretka -bo sie jeszcze wyda…”
      ___
      Aloś, wszystko, co skrzętnie skrywane… kiedyś się… „wyda”, a zdrowy spontaniczny śmiech, to jedyna ochrona przed głupotą co niektórych… 🙂

     • Maria_st pisze:

      „Cicho Margaretka -bo sie jeszcze wyda co KTOS pieprzy-ze my to z jednej jestesmy sekty. ”

      siola nie tylko Ktoś tak uważa…..ciekawe czy tak myśląc czują się lepiej i skąd w ich głowach takie pomysły ?
      Sami siebie z jakiegoś powodu usprawiedliwiają ?
      Chore takie myślenie….. może jakieś głosy w głowach co niektórym każą jątrzyć a może sumienia nie mają , cóż nie wszystko można przenieść na manipulację z zewnątrz.
      Jak można w ten sposób żyć ?
      Biedni ludzie

     • Margosia pisze:

      „…ciekawe czy tak myśląc czują się lepiej i skąd w ich głowach takie pomysły ?…”
      ___
      „takie pomysły” Maryś… plenią się w umysłach niczym wirus dokarmiany i hodowany na błędnych przekonaniach i wyobrażeniach, który z jednych robi „ofiary”, z innych… „katów”, bo i jedni i drudzy żyją w przekonaniu, że… blaga jest prawdą, a prawda jest blagą.
      Z biegiem czasu… „ofiary” przywdzieją skórę ‚owieczek’, a „kaci” ich ‚pasterzy’ i tym sposobem… napędzany jest diabelski młyn w tym niewesołym miasteczku

 8. korass pisze:

  byłem niedawno w sklepie zoologicznym, po karmę dla psa,
  zapytałem sprzedawcę o karmę dla kotów, bo słyszałem że mają większą zawartość mięsa i czy można dawać ją psu,

  on na to że lepiej nie,…. bo karma dla kotów zawiera jakiś związek (podał nazwę ale nie pamiętam), który jest dodawany do karmy, bo koty go nie produkują, a psy tak, i długotrwałe karmienie psa tą karmą mu zaszkodzi,

  i ta informacja, dała mi do myślenia,
  od pewnego czasu, mam wątpliwości co do tego czego, jakie pierwiastki, witaminy, związki, są potrzebne człowiekowi do… niby prawidłowego zachowania zdrowia,

  szczególnie dotyczy to wit. C, ….. której człowiek nie produkuje,

  a teraz do rzeczy :

  mówi się nam że człowiek potrzebuje wit C, że ona taka Niezbędna i Cenna,

  mówi się nam że kot potrzebuje związku ( nazwijmy go XZ), do prawidłowego rozwoju,

  od kiedy znamy takie coś jak wit. C czy XZ.?…. 100, 200 lat?

  jakim cudem… człowiek czy kot istniejący na tej planecie, setki czy tysiące lat przetrwał…. bez,, prawidłowej,, suplementacji tymi substancjami?
  warto dodać że np. wit. C jest bardzo wrażliwa na temperaturę oraz szybko się utleniania (. czego człowiek dawniej a napewno kot nie wiedzieli)…

  uważam że natura nie popełnia błędów, czego nie masz, nie jest ci potrzebne..

  • Margosia pisze:

   „…mówi się nam że człowiek potrzebuje wit C, że ona taka Niezbędna i Cenna, mówi się nam że kot potrzebuje związku…
   natura nie popełnia błędów, czego nie masz, nie jest ci potrzebne..

   ___
   Mam podobne zdanie do Twojego korass odnośnie tego, że „natura nie popełnia błędów” 🙂
   Jenak człowiek niestety je popełnia, a niektórzy… popełniają ich tyle, że palców u rąk by brakło, by je wszystkie wymienić…

   Mam w domu dwa koty, ale… szczerze mówiąc… nie mam pojęcia jakiego też… „związku” one mogą potrzebować ?, i tak naprawdę to… niewiele mnie ten „związek” obchodzi, zważywszy na to, że mój kot zmarł śmiercią naturalną po 20 latach życia !, co jak na kota… jest wiekiem doprawdy sędziwym 🙂

   Co zaś tyczy się wit. C, to muszę przyznać, że od kiedy ją przyjmuję profilaktycznie raz na tydzień… zapomniałam już co to jest: zmęczenie, przeziębienie, katar czy grypa, która głównie jesienią dopadała mnie kładąc do łóżka na przynajmniej t7 dni…
   Tak więc korass: jeśli nie chcesz – nie przyjmuj wit. C.
   Twoja wola… 🙂

 9. Margosia pisze:

  Do posłuchania, kto nie czytał książki… audiobook:
  Leszek Szuman: „Życie po śmierci”

 10. Jurek pisze:

  /Wiekszosci ludzi nie jest potrzebne ezoteryczne filozofowanie jak ponizej/

  1)Wchodzenie w kompetencje twórczej kreacji…,❓

  /co /

  2)…, z punktu widzenia rozumu jest procesem skończonym …❓

  / bo/

  3)…,człowiek ani żadna istota nigdy nie pojmie …,

  /jaki(ch)e/

  …,aspekt…,

  /y/

  …,ów jego działania…,❓

  /pomi(ne-mi)owszy kto pojmie czy/

  …, nie pojmie …,

  /i jakie/

  …,zasady…,

  /kwachy czy kwasy co one maja do/

  …, nieskonczoności …,

  /a teraz autor wyjasni a/

  …,może…,

  / nie lub zdefiniuje skoro to chyba wie czym jest nieskonczonosc ? Przynajmniej ja nie bede tego kitu ezoterycznego zonglerki glodnych slowo kawalkow dopoki sie nie dowiem czy autor wie piszac o niej czym jest nieskonczonosc ❓ Co tu /

  …, badać rozważać …,

  /z ktorego nic konkretnego nie wynika tak dlugo dopoki nie skonkretyzuje czy sam wie o czym nawija ?

  Wchodzenie

  Kompetencje

  Tworczosc

  Kreacje

  Zasady

  Rozum

  Pojmowanie

  Dzialanie

  /Nieskonczonosc ? Czym jest ? Reszta jest tyle warta co zeslorczny snieg ! /

  …,ale to jest tylko skończony proces
  który wymaga codobowego …,

  /od rozumu po codobowe tak to zrozumialem ten sposob /

  …,ładowania urzytkownika gry ?

  /domyslam sie ze chodzi o skrajniejszy przypadek niz z öon.filmiku czyli nowego pensjonariusza z Tworek…,

  …, ktory nie wymaga kartonowego a codobowego doladowywania swego rozumu przy pomocy sieci wysokiego napiecia !/

 11. Jurek pisze:

  Natura nie popełnia błędów ?

  Znakiem tego zaistnienie czlowieka nalezy zaliczyc do zagrozen natury na rowni np.z meteorytami ?

 12. marek pisze:

  proces karmy odbywa się w nas tak samo naturalnie jak oddychanie …..

  tylko działanie na zewnątrz , a nie , działanie na siebie i bliskich jest zwiększeniem własnego potencjału i dlatego ten co to rozumie i czyni będzie mógł opuścić Ziemię …..

  Hindusi są przedstawicielami ….bardzo młodej czarnej rasy ….

  Swarog …przed chrześcijański Słowiański bóg …trzeci rodzaj prawdy ….

  Prawdziwe Wedy pojawiają się dopiero teraz….

  W epoce ryb …funkcjonowaliśmy w okresie nocy Swaroga …

  Od 2006 roku następuje świt …..a od 2012 następuje kardynalna zmiana nie tylko w planecie ale i każdym społeczeństwie …

  w okresie przejściowym wszystkie brudy wypływają jak piana podchodząca do góry w celu oczyszczenia

  Epoka wodnika łączy nas z wodą …. najważniejszym płynem w naszych ciałach ….

  ————————————————————–

  to taka składka haseł z tej prelekcji , by Was skłonić do weryfikacji przekonania ,że to co uznaliście za g….o ….może tak naprawdę , przekraczać poziom Waszego obecnego pojmowania ….

  Moje pojmowanie obrazu …. ” po transformacji ” …… świadomości człowieka ….

  My ….. jako suma wyobrażeń tyczących życia …będzie stało na pierwszym miejscu w odczuwaniu własnego Ja ….lecz będzie to poczucie samorodne wypływające z własnej Jaźni …..a nie narzucone …..

  Ten stan ducha , otworzy nam drzwi do wiedzy i penetrowania w ciałach fizycznych wspartych tą świadomością bezkresów wszechświata ….i będzie jednocześnie spełnieniem nadziei związanych z posadowieniem ludzkiego DNA w trzeciej gęstości ….

  Lecz na dzisiejszy czas obowiązuje ….. czyszczenie własnych brudów -piany – karmy i stopniowe przekształcanie swej psychiki do akceptowania i tolerowania każdej formy życia …jeśli nie zagraża ona swym działaniem ….istnieniu całości ….

  a z mego prywatnego ogródka wiedzy ..powiem
  Miłość Agape- Świadomość Chrystusowa jest
  bezwonna , bezbarwna i pozornie …bez treści
  bo tylko w takiej postaci może być zworą życia
  we wszechświecie , jednak moc swą wyraża w chwili
  gdy ją w sobie o pomoc w przemianie siebie samego
  poprosisz……

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.