Czy nasze DNA może się zmienić?

pic1

Dr. Fritz Albert Popp potwierdził istnienie biofotonów, które są cząsteczkami światła, bez masy, przesyłające informacje w obrębie komórek i między nimi. Nasze ciała nie tylko emitują światło ale także przechowują światło w naszych DNA.
Żywa komórka wymaga energii nie tylko do wszystkich swoich funkcji, ale także do utrzymania jej struktury. Bez energii życie natychmiast by w niej zgasło, struktura komórkowa by się rozpadła. Źródłem tej energii jest promieniowanie słoneczne.

Coraz więcej ludzi słyszy szumy w uszach i bynajmniej nie jest to związane z niedoborem witaminy D czy innych minerałów, wielu naukowców uważa, że ma to coś wspólnego z naszym ulepszaniem DNA. Nasze ciała przejmują wyższe promieniowanie z kosmosu, w związku z czym wzrastają nasze osobiste wibracje. Oczywiście taki stan rzeczy nie pozostaje obojętny na żywe organizmy, które ewoluują z całą planetą.

Są osoby, które słyszą i wyczuwają bardzo wysokie częstotliwości i czują, że są one związane z ich ciałem, w którym zachodzi wiele zmian. To, że jesteśmy istotami światła to już żadna tajemnica a w dodatku dzisiejsza nauka udowadnia, że nasze DNA ewoluuje w kierunku wyższej świadomości. Lecz komplikuje te sprawy nasze obecne leczenie, także szczepienia, GMO, chemtrails. Nasz metabolizm zależy od światła, a to jest w nas tłumione. Zatyka się przed nami promienie słoneczne, stąd mamy tyle niedoborów witaminy D i ciągle przybywających chorób.
Lekarze kanadyjscy i były prezydent Microsoft Canada ostrzegają przed poważnymi zagrożeniami dla naszego zdrowia związanymi z 5G.
Jakie zmiany zachodzą dzisiaj na naszej
planecie i jak wpływa to na nasze ciała?
pic2
Zdaniem genetyków w Avalon Wellness Center w Kalifornii istnieją już poważne zmiany w mutacji, które nie miały dotąd miejsca na Ziemi. Genetycy dobrze wiedzą, że się zmieniamy, tylko jeszcze nie wiedzą, w co się zmieniamy? I czy jest to powód do paniki?
Naukowcy już nie ukrywają, że w ciałach ludzkich pojawia się więcej nitek DNA niż dwie obecne dotychczas, nowy nasz obraz odsłania się już nam powoli i naukowcy przyznają, że wiele ludzi zmienia się na poziomie komórkowym bez medycznego powodu. W badaniach także biorą udział dzieci z 3-ma nitkami DNA. To już nie tajemnica, że takie się rodzą.
Czy to dla ludzi jest nowość?
pic3
Wiele osób to czuje, wiele mówią o tych zmianach religie i wiemy, że jest to mutacja pozytywna, chociaż wiele ludzi nie rozumie tego procesu.
Nasz układ hormonalny i odpornościowy jest najbardziej widoczny i odczuwalny przez nas podczas tych zmian. Te osoby, u których te dwa układy ruszyły całą parą przechodzą jeszcze wiele innych poważnych zmian w świadomości i w ciele fizycznym.

Na Ziemi wzrastają wibracje a nasze ciała stają się magnetycznie lżejsze.
Osobiście zdałam sobie z tego sprawę już w roku 2000, chociaż jeszcze wówczas nie było mi to wszystko łatwo powiązać; duchowe przebudzenie, transformacja nowego człowieka, konspiracja przeciwko masowemu duchowemu przebudzeniu, to wszystko uderzyło we mnie jak fala tsunami, o niczym takim wcześniej nie słyszałam. Wiele lat zdobywałam wiedzę na ten temat, wiele lat walczyłam z dziwnymi objawami w swoim ciele, badana przez wielu lekarzy, bez rezultatu.
Potrzeba wiele czasu i wiele zmian w ciele, aby to dostosowało się do nowych warunków. Zmiany zachodzą okresowo, wg moich obserwacji tak przeciętnie co 5-7 lat, za każdym razem objawiają się intensywniej w innych miejscach, zależą od naszej pamięci komórkowej, toteż nas zaskakują. I to co uważamy w 97% za śmieci w naszym mózgu budzi się i wyzwala w nas inne talenty, zdolności, moce i wewnętrzną mądrość.

Wiedza na ten temat oszczędzi nam wielu frustracji, bólu a nawet strachu, nie biegamy nieustannie po lekarzach w poszukiwaniu chorób, szukamy naturalnych środków w celu wyciszenia ciała i emocji, które niestety, musimy w tym procesie przejść, musimy spalić stare nagromadzone emocje i negatywną pamięć komórkową, która nie jest nam już potrzebna. Ciało powoli przystosowuje się do nowego, ostatecznie uwalniamy się w nieskończonym procesie aż do 12 nitek DNA. Nie u wszystkich ludzi ten proces będzie zachodził w tym samym czasie.
W tym procesie przyjdzie nam wiele doświadczyć. Wprzódy przemówi do nas Energia Kundalini, bardzo potrzebna w transformacji, a później powoli wkroczymy na nieznane nam jeszcze terytoria. Kiedy zmiany w ciele nasilają się, w ciele występuje silniejszy ból, większe emocje. Niektóre części ciała wymagają większego oczyszczenia i większej obróbki na poziomie komórkowym. Stare wierzenia umierają, rodzą się nowe i formatują nas na nowy sposób.
Vancouver
24 Sep. 2019
WIESŁAWA
źródło:

https://www.vismaya-maitreya.pl/zmiany_w_dna_czy_nasze_dna_moze_sie_zmienic.html
https://tamar102a.blogspot.com/2019/09/czy-nasze-dna-moze-sie-zmienic.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Człowiek, Eksperymenty, Esperymenty, Mistyka, Rozwój duchowy, Transformacja 2016-2023, Wniebowstąpieni Mistrzowie, Wydarzenie-ujawnienie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

177 odpowiedzi na „Czy nasze DNA może się zmienić?

 1. siola pisze:

  Pewne wydarzenie jakie teraz sie dzieje -przypomnialo mi sen o otwierajacych sie czarnych chmurach-nie idzie na zachod ale na wschod sie kieruje ,beda nad jastrzebiem czarne chmury-a pozniej bedzie wialo nad Europa.

 2. tomasz26 pisze:

  tak przypuszczam że dna zwierząt wcielonych na tej gęstości się zmienia wraz ze wzrostem świadomości zbiorowej zarówno ich jak i jednostek które też podnosząc swe wibracje wprawiają w drgania pola falowe częstotliwości innych ten proces zachodzi zarówno w jakości ja i jednostkach ,a wszystko to skutkuje dostępem do pola informacji zwanego świadomością oczywiście jest też druga strona medalu tam gdzie rośnie gdzieś też ubywa z tad też będziemy mieli np .grupowe przypadki zidiocenia .,zachowania stadne przynależne np zwierzętom chodowlanym,itp każdą informacja a jest nią np dna jest po części przypisana do wcielają ego ja i do zbioru w jakim się wcielił (np.gestość) z racji tego że wymiary różnią się między sobą zasadniczo percepcją zrozumieniem .wiedzą technologią genetyka ciała ducha i duszy,tudzież pojmowanie naszego dna jako konstruktorów jest inne od naszego.. jak na razie jesteśmy na poziomie pojmowania kury nie gospodarza

  • Margosia pisze:

   „…Nasze ciała nie tylko emitują światło ale także przechowują światło w naszych DNA…”
   *
   „…przypuszczam że dna zwierząt wcielonych na tej gęstości się zmienia wraz ze wzrostem świadomości zbiorowej zarówno ich jak i jednostek które też podnosząc swe wibracje wprawiają w drgania pola falowe częstotliwości innych…”
   ___
   Te dwie powyższe wypowiedzi dość dobrze harmonizują z przekazami udzielonymi niegdyś… Billemu Meyerowi przez istotę nazywającą siebie: Semjase, która przekazała nam również m.in. informacje odnośnie zmian zachodzących w naszym DNA:

   „…Nowoczesna wiedza o genetyce nie potrafi określić prawdziwego przeznaczenia ok. 99% DNA i dlatego zupełnie je lekceważy.

   W rzeczywistości ludzkie DNA zawiera elementy materiału genetycznego wszystkich żyjących na Ziemi gatunków oraz materiał genetyczny, który jest holograficznie zakodowany razem ze wszystkimi doświadczeniami ludzkości oraz siatką Waszych inkarnacji.
   Do tego dochodzi jeszcze materiał genetyczny 383 czujących gatunków w pięciu sąsiednich wszechświatach.
   Poza tym wasze DNA zawiera ukryte kody, które pozwalają na mutacje ciała fizycznego w świetliste ciało.

   Przed marcem 1988 r. zaledwie siedem procent tych kodów działało aktywnie.

   Później Symbionty aktywowały na pierwszym poziomie ciała świetlistego dalszy szereg kodów, dzięki przepuszczeniu przez nie odpowiednich częstotliwości dźwięku i światła.
   Te, na nowo aktywowane kody, dały ciału sygnał, który spowodował mutacje DNA i gruntowne zmiany w przetwarzaniu energii w komórkach.

   Pierwszy poziom świetlistego ciała mierzy się na podstawie zdolności waszych komórek do przetwarzania Światła…
   Gdy doszło do uruchomienia procesu mutacji, szereg kodów DNA rozświetliło się i dało komórkom nowe polecenia.
   Jednym z pierwszych poleceń, było danie znaku komórce, by zaakceptowała światło jako nowe źródło energii…

   Wszystkie złogi, trucizny, traumy, myśli i emocje, które się tam do tej pory zmagazynowały, zaczęły się uwalniać z ciała fizycznego, co spowodowało symptomy podobne do grypy.
   Fizyczna forma, według starej metody, podzieliła funkcje mózgu na prawą i lewą hemisferę…
   Dzięki procesowi aktywacji chemia mózgu zaczęła się zmieniać i zaczęły tworzyć się nowe synapsy, w których zawarte są kody przetrwania.
   Obecnie kod synaps został przekazany żeńskiej istocie ludzkiej, w której jest kod przetrwania nowej generacji ludzkiej…
   Drugi poziom świetlistego ciała i na drugim etapie sześciowymiarowym, eteryczny Wzorzec zaczyna być zalewany światłem, dzięki czemu zaczyna on uwalniać wszystkie czterowymiarowe struktury, które wiążą Was z karmicznymi doświadczeniami wyższych inkarnacji…

   Gdy używacie terminu “dusza“, macie na myśli zróżnicowaną część Ducha, która doznaje doświadczeń przez Wasze ciało fizyczne.

   Gdy zaś mówicie o Duchu, myślicie o niezróżnicowanej części, która jest w pełni połączona ze Źródłem (Symbiont-Dusza jest pośrednikiem między Duchem a doświadczeniem).

   W drugiej fazie aktywowania świetlistego ciała, dochodzi więc do uwolnienia czterowymiarowych struktur, które zmieniają liczbę obrotów geometrycznych form w ciele emocjonalnym, mentalnym i duchowym gdzie przemiana jest bardzo szybko.
   Dlatego często możecie doświadczać jakichś fizycznych dolegliwości bądź też możecie czuć się zmęczeni…”

   • mały budda pisze:

    Widocznie planetarne aktywowanie szyszynki, przebudzi albo przepali śpiochów.
    To jest szybkie wymieranie dinozaurów, gdyż każdy następny rok niesie mocniejszą wibracje przemiany.
    Będą duże turbulencje w życiu wszystkich istot na matce planecie.

    • Margosia pisze:

     „…Będą duże turbulencje w życiu wszystkich istot na matce planecie”
     ___
     Też tak myślę Mały… 🙂

     • Margosia pisze:

      „…planetarne aktywowanie szyszynki, przebudzi albo przepali śpiochów….”
      ___
      Może tak być Mały, bo żyjemy w czasach tzw. „przejścia”, z czego coraz więcej nas zaczyna pojmować, że… coś takiego jak rzeczywistość absolutna nie istnieje, że rzeczywistość istnieje bardziej jako czasownik niż jako rzeczownik, bo to każdy z nas jest jedynym autorytetem, który decyduje, co w jego życiu jest „realne” i „prawdziwe” i co ma szanse się zamanifestować, a co uznajemy za zbędne dla nas…

      Semjase m.in. twierdzi:

      „…Rzeczywistość jest ciągle poruszającą się i zmieniającą się współkreacją składającą się z krzyżujących się, indywidualnych, niepowtarzalnych rzeczywistości, w której planeta Ziemia, poprzez wzniesienie wibracji i częstotliwości wstąpi w wymiary światła…”

      Jej przekazy… jak dla mnie… są dość spójne i jasne, ale rozumiem, że… każda odbierana informacja musi przejść przez filtr zdolności pojmowania każdego z nas…

      Pierwszy jej przekaz… pochodzi ze stycznia 1975r i zrozumiałym jest, że wówczas niewielu ludzi mogło pojąć to, o czym jest w nich mowa jak. np. „wzniesienie wibracji”, czy „częstotliwość wibracji „, albo rozumieć określenie „hologramu
      I myślę, że w tym procesie z-rozumienia pewnych określeń, które jesteśmy w stanie sobie wyobrazić, ogromną pozytywną rolę odegrał internet, w którym informacje o zadziewających się zjawiskach na Ziemi przepływają lotem błyskawicy… i w którym ludzie dzielą się z innymi swoją wiedzą i tym, co uważają za prawdę…
      Ale… przyjmowaną w siebie wiedzę należy sortować ostrożnie, bo jak słusznie zauważył: M.Twain:
      „Nie to czego nie wiesz wpędza cię w kłopoty, ale to czego jesteś pewien, a okazuje się być nieprawdą.”

     • mały budda pisze:

      …Rzeczywistość jest ciągle poruszającą się i zmieniającą się współkreacją składającą się z krzyżujących się, indywidualnych, niepowtarzalnych rzeczywistości, w której planeta Ziemia, poprzez wzniesienie wibracji i częstotliwości wstąpi w wymiary światła…”
      Odpowiedź

      Prawdę mówiąc z powyższym mogę się 100% zgodzić. Tylko zastanawiające jest to, że tyle cywilizacji było i jakoś nie zaistniała częstotliwość, która roświetliła matkę naturę.
      Teraz to przechodzimy naświetlną prędkość aby nadrobić stracony czas. Dlatego cykl jest stosunkowo krótki, lecz jest bardzo mocny.
      Na końcu cyklu trzeba wszystkie żywioły wyciszyć i zatrzymać czas. Wówczas powinno wystąpić uczucie nirwany w całym systemie planetarnym. Sądzę, że ten fizyczny świat na końcu cyklu. Będzie pokazywał zdobyte doświadczenia coś w postaci lustra kwantowego.

     • budzik pisze:

      W kierunku centrum Drogi Mlecznej – wpływ wysoce energetycznego rejonu na Układ Słoneczny

      lecz gdy mówię od tygodni …studiujcie informacje dr.Woźnego który mówi to samo ,…… więcej i dokładniej , choć jego wiedza jest z innego źródła ….. w odpowiedzi słychać …..nie lubię ruskich pierogów … ale Sermjase mi pasuje …… prawie jak Buddyzm ….

      „…Przed aktywowaniem świetlistego ciała, RNA funkcjonował w ciele jako posłaniec, ale tylko w jednym kierunku.
      Niósł on polecenia aktywnych siedmiu procent DNA do innych części komórki, zawierające np. to, jaki rodzaj białka ma być syntetyzowany.

      Na trzecim poziomie świetlistego ciała, RNA staje się posłańcem w obu kierunkach.
      Może on teraz dostarczać światło, które zostało załamane przez pryzmat anteny ATP w możliwe do wykorzystania częstotliwości, z powrotem do pasm DNA.

      Z każdym kolejnym poziomem budzą się uśpione genetyczne kody i przekazują informacje do RNA, który dostarcza je do całości komórki.

      W wieku trzydziestu kilku lat tak się dopompowałem w przeciągu dwóch / lat po kilka godzin codziennie / ,że proces przepływu informacji w obie strony uruchomiłem nazywając to Wam ….. kontaktem z WJ …
      później ten trening zarzuciłem , bo albo bym stąd ” odfrunął ” albo by mnie na współczesny sposób ukrzyżowano , a celem mego istnienia tutaj miało być pełnienie roli ” budzika ” ….

      Każdy temat który spotykam i analizuję jest pomocny w zrozumieniu funkcjonowania uniwersum i istoty ludzkiej ….działam w dwie strony …jestem sondą wpuszczoną w świat materii , która przekazuje informacje / jak tutejsza rzeczywistość wygląda …bez różowych okularów i składa materiał porozrzucany po książkach , przekazach i mediach w całość , aby coś sensownego bliźnim przed oczy przedstawić ……

      efekt …..cisza jak na pogrzebie organisty ….bo nikt nie ma odwagi za niego zagrać …czyli w tym wypadku …… temat po temacie w płaszczyźnie umocowanych w logice argumentów
      dyskusję prowadzić …..

      zamknąć Wam całe ezo śmezo w jednym zdaniu …….

      czyli jak stać się świadomością , a więc świadomą jednością z Wszechświatem …….

      wszystko sprowadza się do oddechu ….jego rytmu i towarzyszącej temu …altruistycznej intencji …..tylko tyle …. lub aż tyle , bo oddech przeciętnego człowieka jest wyrazem głównie emocji lub wysiłku pokonywanego przez fizyczne ciało ….

      To bardzo przypomina Waszą technikę płyt kompaktowych.
      Na każdym kompakcie mogą być zapisane bardzo duże ilości informacji.

      Wyobraźcie sobie, że olbrzymia ilość informacji zapisana jest w czerwonym spektrum i następna ogromna ilość informacji zapisana jest w niebieskim spektrum.
      Czerwone światło lasera dotyka powierzchni i odczytuje wszystkie czerwone informacje.
      Ale ty nie wiesz jeszcze nic o tym, że jest tam jeszcze niebieskie spektrum.
      Gdy jednak skierujesz na powierzchnię niebieski promień lasera, wszystkie niebieskie dane są do twojej dyspozycji.

      Światło, a właściwie różne częstotliwości jego barw, w podobny sposób “odczytują“ informacje DNA…”

      Semjase nie dopowiedziała tego co mówią mówiący przez Popko …że jest DNA ducha DNA energii i DNA materii , a jaki jest poziom rozwoju bio robocika takie sekwencje się jego w nim uruchamiają …..a wszystko jest procesem do uaktywnienia w bio robociku pełnego spektrum modelowego wzorca człowieka ….czyli SYNA BOŻEGO …..

      odzyskiwanie upadłych dusz z Tary …..

      Może… te zmiany DNA, o których mówi Semjase mają związek z faktem ciągłej transformacji naszego Układu Słonecznego opisanego w arcie na stronie:
      https://poczta.wp.pl/k/#/mails/show?id=4c5a139eaf818ed4d812309e&label=1
      w którym autorka m.in. pisze:

      „…Dowody na to, że cały Układ Słoneczny rozgrzewa się i zbliża do swojej najbliższej możliwej pozycji w stosunku do jądra galaktycznego, są przytłaczające.

      a cała masa ludzików półkuli PN wali kasę na zatrzymanie efektu cieplarnianego …tylko gdzie ta kasa idzie ???? …..i jaki jest poziom IQ owej masy ….

      opylają niebo by było mniej stonki i komarów powiedział pól Polak pól Francuz nie wiedząc że za nasze pieniądze , opylają by nie wyzdychali od tego co wszechświat im ruchem US wokół jądra galaktyki gotuje / wyższe częstotliwości /…….
      a przy okazji pracują nieustannie nad depopulacją ….apiać za nasze pieniądze…..dwie pieczenie na jednym ogniu piekąc …. a bio robociki jak były głupie , tak nadal są głupie …… i możesz im pogadać ….bo my som ….takie mondreeeee …..

      Niestety instytucjonalni naukowcy gubią się pomiędzy rzeczywistością słoneczną opartą o dane obserwacyjne, a lojalnością wobec standardowego modelu.
      Przez niewłaściwe rozumienie, zachowań naszej gwiazdy i cykli którym podlega, dochodzi do tego, że naukami klimatycznymi rządzą politycy i osoby o bardzo niskich zdolnościach intelektualnych, kierujące się raczej emocjami, niż logicznym myśleniem i prawidłowym zrozumieniem praw fizyki, co ma druzgoczący wpływ na naukę i gospodarkę.”

      Dlatego z otwartymi na oścież gębami trzeba słuchać takich którzy stoją okoniem do owych instytucjonalnych jak dr. Woźny ….bo dzięki ich informacją sieczka w głowach w olej się zmieni , a i w DNA może się coś autentycznie poruszy …..

      prawda w oczy dla wielu
      to jak , operacja bez znieczulenia
      a czas ucieka …..

      a wypadkowa jednostkowych
      poglądów nie napawa
      optymizmem ….

      amen ….

     • Margosia pisze:

      „…gdy mówię od tygodni … w odpowiedzi słychać …..nie lubię ruskich pierogów …”
      ___
      Ooo… ! widzę marek, że już wstałeś z łóżeczka… 🙂
      – I od czego zaczynasz dzionek ?
      No, jak zwykle… od narzekania.
      Przyjrzyj się baczniej swoim nawykom i choć raz spróbuj zacząć dzień inaczej…
      np:
      dzień dobry…, miło was słyszeć, itp…

     • budzik pisze:


      Ooo… ! widzę marek, że już wstałeś z łóżeczka…

      no to jak czytasz to włącz myślenie ….a nie szukaj cytatów ….

      a o moje miło…. się nie martw …..
      dobrych życzeń nazbieraliście już worek
      teraz czas na budzenie …..

     • Margosia pisze:

      „…teraz czas na budzenie …”
      ___
      Aaaha, ha, ha… a to dobre ! 😀
      – Czyżbyś… uważał siebie za „obudzonego” ?

      A może z Tobą marek jest tak, jak wyraził to Twain:

      Nie to, czego nie wiesz wpędza cię w kłopoty, lecz to czego jesteś pewien, a co okazuje się być blagą 😛

     • mały budda pisze:

      „…teraz czas na budzenie …”
      ___
      Aaaha, ha, ha… a to dobre ! 😀
      – Czyżbyś… uważał siebie za „obudzonego” ?
      Odpowiedź

      Wczoraj miałem odczucie dotyczące zmiany podpisu z Zygmunta na Budzik.
      Odczułem, że Budzik dotyczy kliniki Budzik.
      Brak aktywności Szyszynki u Zygmunta powoduje, że śpi w świecie materii.

     • budzik pisze:

      Aaaha, ha, ha… a to dobre ! 😀
      – Czyżbyś… uważał siebie za „obudzonego” ?
      Odpowiedź
      Wczoraj miałem odczucie dotyczące zmiany podpisu z Zygmunta na Budzik.
      Odczułem, że Budzik dotyczy kliniki Budzik.
      Brak aktywności Szyszynki u Zygmunta powoduje, że śpi w świecie materii.
      ————————————-
      no to jak czytasz to włącz myślenie ….a nie szukaj cytatów ….

      A może z Tobą marek jest tak, jak wyraził to Twain:

      Nie to, czego nie wiesz wpędza cię w kłopoty, lecz to czego jesteś pewien, a co okazuje się być blagą 😛

      no i mamy obraz dwójki mędrców ze świata ezo-śmezo ……jeden cuje ale z myśleniem słabo , drugie szlaczki rysuje i mimo uwag iż przypomina WIKI , a wiki miki sama siebie określić nie potrafi …nadal wyłącznie Mądrych Ludzi cytuje , a syntezy w niej ani śladu ….

      dzieciaczki , a jakaś uwaga w temacie DNA -człowiek …..wiem , wiem , za trudne główki tematu nie obejmują ,bo pływają w kwantowej zupie , jak płód w wodach płodowych a myślenie dopiero im z czasem przyjdzie ….jak podrosną , a i tak jak widać po ogóle może być kiepskiej jakości ….bo wektory pośród plebsu różnorakie …..

      ——————————————————-

      z tym opisem sobie pogadajcie ……tylko Myślicielko Małgosiu i Czujący Mały Buddo nie o przecinkach …..

      Jezus zanim zaczął nauczać poznał wszystkie główne religie stąd wędrował po świecie ….swoją poznawał od dziecka ….
      Wprawdzie nie pretenduję do roli Jezusa , ale droga ta sama , żeby poznać wnętrze ezo światka trzeba w niego wejść i go przestudiować , by mieć uzasadnione argumenty ….

      I tak jak w wypadku Jezusa …..gęby mędrcom znajomością pisma ichniego zamykał tak i Wy milkniecie gdy stawiam argument w którym musielibyście przyznać mi rację ….

      ale przejdźmy do meritum …wasze niepoukładane światopoglądy …..

      Jezus był tylko człowiekiem , ale przez niego przemawiał Syn Boży – Chrystus , kwitesencja świadomości ….pierwsza istota stworzona przez Osobliwość która stworzyła Jego ,by mogła przez Niego doświadczać to co nazywamy ” życiowymi doświadczeniami ” …..

      I w tej Postaci-Bycie przejawia się kompletny nienaruszony oryginał ludzkiego genomu
      pełen zapis DNA i RNA wszelkiego życia w wszechświecie , więc Ona może się z każdą jego formą komunikować , gdyż je wszystkie zna ….

      Jezus naukami które głosił umożliwił owej Świadomości Chrystusowej zaistnieć w nas … co zostało przerobione przez krętaczy na pojęcie zbawienia ….

      Lecz prawdą jest że o wpisaniu się w wieczne życie decyduje każdy z nas uruchamiając w swym DNA sekwencje umożliwiające kontakt z tym obszarem DUCHA – świadomości gdzie egzystuje SYN BOŻY ….. zaistnienie tego zjawiska zwalnia dopiero możliwość dokonywania bezwzględnie właściwych wyborów i tworzenia umocowanych w prawdzie poglądów …..

      bez tego choćby w postawie akceptacji , jeszcze nie zdarzania można filozofować i serfować do usranej śmierci gdyż Nad Dusze inaczej Wyższe Jaźnie też mają szanse pobłądzić aż do zupełnego zerwania ich nici życia i wyczerpania zapasów energii …..

      Można spotkać takie żyjące Nad Dusze ….zazwyczaj niezwykle ” obyczajne ” tylko że pozbawione empatii …..

      —————————————

      nie chce mi się dalej pisać …tyle wystarczy ….
      no to co zderzycie z tym opisem swe niepoukładane światopoglądy ?….
      muszę napisać …wątpię ….i wiem dlaczego wątpię …..

     • Margosia pisze:

      „…Brak aktywności Szyszynki u Zygmunta powoduje, że śpi w świecie materii…”
      ___
      Zgadza się Mały… 🙂
      Widocznie marek-budzik musi doskonale się czuć w takim stanie zaśpienia !
      Ale… jeśli jemu to odpowiada, to… nic nam do tego…, prawda Mały ? 🙂
      * * *

      „…Jezus zanim zaczął nauczać poznał wszystkie główne religie stąd wędrował po świecie ….swoją poznawał od dziecka …
      by mieć uzasadnione argumenty ….”

      ___
      Ok, marek-budzik-zygmunt… czy jak Ci tam ?, bo już się pogubiłam…
      Skoro… domagasz się dyskusji na argumenty, to może… zaczniemy od wyjaśnienia sobie pewnych kwestii ?!
      Odpowiedz na pytanie :

      Jaką Jezus poznał religię od dziecka oraz którą z poznanych przez siebie religii nauczał wędrując po świecie ?

   • Margosia pisze:

    C.d. przekazu Semjase:

    „…Przed aktywowaniem świetlistego ciała, RNA funkcjonował w ciele jako posłaniec, ale tylko w jednym kierunku.
    Niósł on polecenia aktywnych siedmiu procent DNA do innych części komórki, zawierające np. to, jaki rodzaj białka ma być syntetyzowany.

    Na trzecim poziomie świetlistego ciała, RNA staje się posłańcem w obu kierunkach.
    Może on teraz dostarczać światło, które zostało załamane przez pryzmat anteny ATP w możliwe do wykorzystania częstotliwości, z powrotem do pasm DNA.

    Z każdym kolejnym poziomem budzą się uśpione genetyczne kody i przekazują informacje do RNA, który dostarcza je do całości komórki.

    To bardzo przypomina Waszą technikę płyt kompaktowych.
    Na każdym kompakcie mogą być zapisane bardzo duże ilości informacji.

    Wyobraźcie sobie, że olbrzymia ilość informacji zapisana jest w czerwonym spektrum i następna ogromna ilość informacji zapisana jest w niebieskim spektrum.
    Czerwone światło lasera dotyka powierzchni i odczytuje wszystkie czerwone informacje.
    Ale ty nie wiesz jeszcze nic o tym, że jest tam jeszcze niebieskie spektrum.
    Gdy jednak skierujesz na powierzchnię niebieski promień lasera, wszystkie niebieskie dane są do twojej dyspozycji.

    Światło, a właściwie różne częstotliwości jego barw, w podobny sposób “odczytują“ informacje DNA…”

    Może… te zmiany DNA, o których mówi Semjase mają związek z faktem ciągłej transformacji naszego Układu Słonecznego opisanego w arcie na stronie:
    https://poczta.wp.pl/k/#/mails/show?id=4c5a139eaf818ed4d812309e&label=1
    w którym autorka m.in. pisze:

    „…Dowody na to, że cały Układ Słoneczny rozgrzewa się i zbliża do swojej najbliższej możliwej pozycji w stosunku do jądra galaktycznego, są przytłaczające.
    Niestety instytucjonalni naukowcy gubią się pomiędzy rzeczywistością słoneczną opartą o dane obserwacyjne, a lojalnością wobec standardowego modelu.
    Przez niewłaściwe rozumienie, zachowań naszej gwiazdy i cykli którym podlega, dochodzi do tego, że naukami klimatycznymi rządzą politycy i osoby o bardzo niskich zdolnościach intelektualnych, kierujące się raczej emocjami, niż logicznym myśleniem i prawidłowym zrozumieniem praw fizyki, co ma druzgoczący wpływ na naukę i gospodarkę.”

    • Margosia pisze:

     ps. przez pomyłkę podałam błędny link do arta, z którego zaczerpnęłam cytat nt. zachodzących zmian w US.
     ups…

     Art znajduje się na stronie:
     https://eternityandfingerprints.wordpress.com/2019/09/30/w-kierunku-centrum-drogi-mlecznej-wplyw-wysoce-energetycznego-rejonu-na-uklad-sloneczny/

     • mały budda pisze:

      Cały Układ Słoneczny rozgrzewa się od Słońca. Tak więc tylko dzięki mocy Słońca można na matce naturze roztopić lodowce.
      Jest jeden mały problem to bardzo szybkie wypalanie słońca. Stąd już bliska droga do gwiazdy superowej.

     • mały budda pisze:

      Mam takie głębokie odczucie, że jeśli słońce zwiększa swoją moc. To powinno słońce zwiększać swoją objętość i tym samym więcej emitować światła. Z taką mocą słońca można rozświetlić cały układ słoneczny.

     • Margosia pisze:

      „…dzięki mocy Słońca można na matce naturze roztopić lodowce.
      Jest jeden mały problem to bardzo szybkie wypalanie słońca. Stąd już bliska droga do gwiazdy supernowej.”

      ___
      Jeśli chodzi o mnie Mały… to nie widzę żadnych problemów, bo wiem że Wszechświat działa jak działa – jedynie w oparciu o swoją własną wiedzę, do z-rozumienia której… ja na ten przykład… jeszcze nie dorosłam… 😀
      A takich jak ja jest całe mnóstwo, więc bez względu na to, czy ktoś będzie doszukiwał się problemów, cz też nie będzie… Wszechświat wraz z US i tak zrobi to, co ma zrobić…

      Astromaria bardzo fajnie pisze na swoim blogu m.in. nt. globalnego „ocipiania” ludzi, którzy uwierzyli tubie propagandowej prorokującej apokalipsę z powodu ocieplania się klimatu:

      „Dziś wiemy doskonale, że… podczas trwania tzw. „eocenu”, kiedy temperatura na ziemi była o 8-9 stopni wyższa niż obecnie…, nie tylko nie spowodowało to spłonięcia planety i wyginięcia całego życia biologicznego, ale wręcz przeciwnie, był to okres wybuchu przebogatych form życia… 🙂

      Wiemy również, że… Green Land (Zielony Ląd), czyli Grenlandia, jest krainą lodu i mrozu, ale niewielu wie, że w średniowieczu była piękną zieloną krainą (stąd jej angielska nazwa), gdzie uprawiano tyle pszenicy, że wystarczało jej do wyżywienia sporej części Europy. Nawet jeśli Grenlandia znowu stanie się zieloną i zdatną do uprawy roli… nie będzie podstaw do klimatycznej, ociepleniowej histerii, bo jakoś w średniowieczu świat się nie skończył. Nie skończy się więc i dziś.

      Nie istnieje absolutnie nic niezmiennego, bo wszystko, co istnieje – jest w nieustannym ruchu… i podobnie jak poruszająca się i stale zmieniająca rzeczywistość – stare teorie zostają zapominane, a nowe budowane…
      Dotyczy to również m.in. klimatu, który stale się zmienia.
      Mieliśmy okresy tropikalnych upałów i zlodowacenia niemal całej planety, a mimo to to życie ma się dobrze.
      Jeśli więc cokolwiek może mu zagrażać to jedynie {zdolność człowieka do} „naprawiania” tego, co jest dobre, np. rozpylania chemii na niebie’, czy wypalania deszczowych lasów w Amazonii…

     • budzik pisze:

      Jest jeden mały problem to bardzo szybkie wypalanie słońca. Stąd już bliska droga do gwiazdy superowej.

      O Słonce się nie bój ….poluzuj trochę ze swymi wewnętrznymi wglądami …i posłuchaj takich którzy naprawdę wiedza jak skonstruowane jest słońce i ile przed nim jest jeszcze życia więc i całego US …./ dr.Woźny / .

      chyba ,że jacyś cwaniacy go rozregulują czyli rozwalą ….ale to mało prawdopodobne ..

   • budzik pisze:

    Gdy używacie terminu “dusza“, macie na myśli zróżnicowaną część Ducha, która doznaje doświadczeń przez Wasze ciało fizyczne.

    Gdy zaś mówicie o Duchu, myślicie o niezróżnicowanej części, która jest w pełni połączona ze Źródłem (Symbiont-Dusza jest pośrednikiem między Duchem a doświadczeniem).

    Jota w jotę zbieżne z przekazami idącymi przez Popko …no ale Semjase można cytować , a żeby się przegryźć przez materiały Popko i płynące z nich odniesienia to trzeba trochę wysiłku i wyobraźni……

 3. Jurek pisze:

  Siola.

  OJ nie powiem „Boze Drogi”bo nie zezowata dzida co to z tyla smrodzi, powiem jak…,

  /Ja prosilem aby?s nie pis-al jezykiem nie alfabetycznym bo sie zacznie jak zwykle…,

  Kelner 50 tke bo sie zaraz zacznie.

  Kelner 50 tke bo sie zaraz zacznie.

  Kelner 50 tke bo sie zaraz zacznie.

  Kelner do goscia :

  A teraz prosze za-placic.

  Gosc do kelnera :

  A nie mowilem ze 
  sie zaraz zacznie ?/

  …,👆jak nie tylko powyzej i ponizej👇 :

  Do(Al Sol Fa im Er Od) / staranie o oryginalność /

  🎃Pis-z…../ udziwnienie / prosze jezykiem …..proszę językiem …./ uproszczenie pisowni ….

  /Siola czy widzisz jakie👆 szkody czynisz
  ale komu ? bo czy naprawde tego sam nie wiem nie nie pis-z-ac ortograficzno-gramatyczno-stylistycznie i zrozumiale dla cywylizowanego szczegolnie uzurpujacego sobie na ocenianie ludzi przez pryzmat-cik i nie dosc tego to rozpychajacego sie w 21 wieku swoimi racjami filmikami wciska-nymi jak kiedy,s peta za koszule w obleganym kinie na kato-komuszy seans O LENIN W PORONINIE i to na blogu i nie ze swiatowych progow. Ponizej masz odpowiedz jak Ty czy kto?s jeszcze kiedy?s o chlebie to kto?s inny o bebie czyli kilofo-krzyzem we wszystko zamiast przy pomocy do re mi fa 7 Divindades que comandam a Natureza; são 7 as notas musicais: dó, ré, mi, fá, sol,

  …,lá, si; … de Ártemis em Éfeso) e do Mundo Moderno (Machu Picchu; o Taj Mahal sol…, tylko jak byli Konkwistado-rzy we wszystko co zamiast na spoko i w rytmie do re mi…,

  Tu y yo en Machu
  Picchu.

  …,nie brak Slonca zamiast you dla tu(be)manow-ych filmikow ./

  …,i to nie nie gluchy ale za to na granicy bycia wszechwiedzacym oczywiscie swych racjio-teori nie dosc ze nie uslyszy i nie zobaczy glosu rozsadku od poczatku ale czego i mozesz mowic pis-ac i uwazaj bo jeszcze z kogo?s a robi albo zyda niemca a kto wie czy nie ruska kto wie kogo jeszcze moze w koncu pana Franken-stajnem zrobi ale nie z siebie samego cienia wlasnej glupoty i wracajac do pon.znow a gdzie znalezc lepszy na to i ponizej przyklad na i do jakiego mozna byc zacietrzewionym w
  juz a graniczy pon.na granicy rozumowania nie z 21 wieku a z czasow ?

  /Jak za króla Ćwieczka | Sekcja dla tych, których do szewskiej pasji … – EduSens

  W czasach Ćwieczka lud miał się oddawać ucztowaniu, a stuknięcia kieliszków podczas wesołych biesiad cenił ponad ponad szczęk ../

  🤔A reszta to siano / i tak wygląda każdy elaborat / zbieżny z , odpowiedzią ojca do ….. syna ……❓

  Siola !

  Wybacz

  …, WIr…,

  /ze ja TERZ/

  …, ra koc/(Z)…,
  .
  /a nie wiecej niz dwa/

  …, ze polece na duchowej ja se fali…,

  /czyli jak to malunki w piramidzie same ale jezykiem obrazkowym i heroglificznym szkoda ze albo nie ze nie jezykiem dla cywilizowanych z 21 wieku./

  …,Choc nie ja …,

  /dzieki Siola za szczerosc bo jak wymyslny przez tumanskich jezuitow podczas mieszania dla barankow bozych i grzesznych ze swej sieczki w pustych ich lbach zaserwowali dla i po dzisiejsze 99,9 %-cikow bezmyslnych mas skupionych nadal szczegolnie na🙏wiec slusznie przyznajesz jak moze org.dwie sylaby dwa rozne wyrazy i slowo okreslenie pod tytulem

  …,Alibaba…,

  /byc nazwiskiem czy imieniem a juz w ogole czym?s cokolwiek majacym kiedykolwiek doczynienia z czlowiekiem zwierzyna czym?s zywotnym a juz w ogole zwiazanego z wydarzeniami historycznymi na Ziemi ? Inaczej to jakby dzis szefa koncernu watykanskiego TERZ…,

  /W Watykanie znaleziono tajemnicze szczątki. To może być Emanuela Orlandi

  31.10.2018 · To mogą być kości zaginionej przed laty Emanueli Orlandi. 15-letnia … Według dziennikarza Pina Nicotriego dziewczyna padła ofiarą siatki księży./

  …,obludy i prania nie tylko mozgow ludziom bo to tylko przykrywka a zyski trzeba gdzie?s generowac a nawet w propagande CO2 i NWOinwestowac .
  Tak ze Siola co do Alibaby i/

  …, co „sezamie otworz sie „Ab Ra Ka da b(W) Ra .Ale nie gniewajta sie ze sie ja zabawiam i DNA na fale wstawiam…,

  /juz i po jakiego ptaka odsezamowywac cos jak ponizej…,

  Fa Sol La.

  …,a ile trwalo nim ludzie zrozumieli ze Ziemia nie jest podparta przez Alibabe z 40 toma rozbojnikami./

 4. siola pisze:

  Moze cos nie co wyjasni sie ,moj sen o locie przez Miasto w ktorym bylo wszystko na miejscu ,nic nie zniszczone -jednego co brakowalo to byli ludzie.

 5. korass pisze:

  oczywiście że DNA się zmienia,

  zmiany są fizyczne jak i psychiczne,
  na DNA największy wpływ ma środowisko : powietrze, woda, ziemia… oraz promieniowanie, szeroko pojęte,
  to co jemy, to co pijemy, to co wdychamy…. i to co robimy ( myślimy) przez długi czas, wpływa na nasze DNA,

  ludzie żyjący jeszcze kilkaset lat temu, byli od nas dużo niżsi ( widzę to po moich dzieciach i dzieciach w rodzinie…. po kim oni są tacy wysocy? 😁, choć sam mam 183 cm,),

  wpływ tego co robimy, co myślimy, widać np. w umiejętnościach i talentach np. artystycznych, rzemieślniczych, naukowych, sportowych
  ,

  wpływ promieniowania, ( jednego rodzaju) , widać po wybuchach bomby atomowej,

  no i, przemozne promieniowanie kosmiczne,
  ale jego skutki i czas działania nie są przez nas zbadane,
  ludzie nie dysponują danymi z przed tysięcy czy milionów lat,

  pomijam tu manipulacje genetyczne, bo i bez nich DNA się zmienia

 6. Jurek pisze:

  Tomasz na-pis-al m.inn.ze :

  … percepcją zrozumieniem .wiedzą technologią genetyka ciała ducha i duszy,tudzież pojmowanie naszego dna jako konstruktorów jest inne od naszego.. jak na razie jesteśmy na poziomie pojmowania kury nie gospodarza.

  Drobne pytanko chociazby tylko do POwyzszego stwierdzenia.Tomasz-u skad wiesz ze byli jacy?s nasi konstruktorzy ? Drugie zalozmy ze ci domniemani nasi jacy?s konstruktorzy musza byc zbudowani biologicznie i z DNA ? Skad wiadomo jakie warunki panuja w odleglych gwiazdach nie wcinajac do tego roznych Galaktyk ?

  Odpowiedz-i bedzie wiecej niz jedna albo mniej niz dwie jesli w ogole kazdy sam sobie albo nie odPOwie.

  • korass pisze:

   a może Ty raz mógłbyś napisać coś na temat

  • tomasz26 pisze:

   odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w księdze uranti. jest tam szeroko objaśniony status planety status istot w e wszechświecie nr. nazwa ziemi powstanie życia, religi jest też informacja kiedy nasz status jako całości i planety się podniesie itp itd

   • Maria_st pisze:

    odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w księdze uranti. jest tam szeroko objaśniony status planety status istot w e wszechświecie nr. nazwa ziemi powstanie życia, religi jest też informacja kiedy nasz status jako całości i planety się podniesie itp itd”

    tomasz26 ta księga to kolejna ściema a potem sie dziwimy, że wciąż brniemy lub stoimy w miejscu….
    sam pomyśl..
    ktoś dostaje przekaz od istoty która niby chce naszego dobra i ponoć jest od nas bardziej dojrzała …i co….nie wie że powinniśmy znależć odp w SOBIE a nie łapać z tego co sami zasialiśmy w niewiedzy ?
    Potem opowiadamy głupoty….a niektórzy to przypłacają odcięciem świadomości

    • tomasz26 pisze:

     mario każdą ksiazke traktuje poważne lecz życie każdej istoty pisze swoją indywidualną książkę .ja na ten sposób nie utożsamiam się z żadną ..książka to tylko książka czy jest w niej prawda cz nie jest to sprawą drugorzędną i dyskusyjna ZAWSZE…nie jestem fanatykiem żadnej kzapisem siążki. żadnego przekazu bo wiem jaka różnorodność wcieleń i spraw do przerobienia mają duszę na ziemi. .więc każdy idzie droga jakæ sobie ,,SAM,, ustali czy owe przekazy są istotne powiem tak z racji tego że wszystko wokól ewoluje każdy przekaz jest tylko zapisem . MOŻLIWOŚCI i od nas zależy poziom wykonalności takowej

   • budzik pisze:

    odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w księdze uranti.

    Ksiega Urantii ma swych zwolenników i przeciwników , skupia się ona na określonym sektorze multiwersu…
    Choć ją całą przeczytałem to ustawiła mnie do niej w postawie ostrożności z dawania jej miana prawdy ostatecznej ….przejawiająca się w niej tytułomania …nie mówiąc już o ilości zapewnień / że wszystko będzie w porządku / przez wyznaczonego namiestnika gdy zarządzający nią miał złożyć wizytę na Ziemi ….

    Szukając przez całe swe życie , a nie dopiero od czasu gdy nastał internet ….. zrozumienia rzeczywistości ,przekraczającego religie i naukę , a tak naprawdę tych dziedzin syntezy …. na dzień dzisiejszy łączę wykłady Woźnego i Popko jako uzupełniający się zasób informacji dostosowany do zrozumienia i zaakceptowania przez średnio rozwinięty umysł odbiorcy pod warunkiem ,że przekroczył barierę obstawania przy starym a wszedł w postawę autentycznego badacza , który nie baczy na to ile ze swych starych przekonań będzie musiał odrzucić …

    ale KU jest swego rodzaju rozszerzeniem Biblii z uwspółcześnieniem wielu pojęć i odniesień …..

    dziwnym jest w niej ,że nie wiedzą …gdzie odchodzą finaliści ….

 7. Jurek pisze:

  Siola.

  Co do filmiku tego z lysego grypsujacego prawie jak cwel pod cela o dziwo…,🗣

  …, 🗣PO jakiego ptaka tak obszern(y)ego…,🗣

  …,wynika mnie i moze wiecej niz jedne(j)mu jeszcze nic nowego…,

  …,🗣i dlaczego NIC NOWEGO I NIE WIELE ❓ SPOjrz👉…,

  …,a juz wiecej niz 2 bo z ponizszym to juz raz ktory?s z kolei i juz teraz to 3 raz POdsumowawynego POdkreslanego cyt(owanego)uje i lans egejn :

  🎪”Wiadomo pis-alem juz wiecej niz 2 razy.🧻Historia nasza sklada sie z histori i przed histori.🧻Te pierwsza znamy a te druga udajemy ze znamy.A wszystko to co znamy czyli Biblie Grectwo wymyslne Zeusy POsejdony Ulissesy itp.Rzym-ianowych to sa basnie legendy nawet budowle nie pasuja w anegdoty urojen historycznych.Od 17 wieku mozna powiedziec ze co?s
  znamy i to przez mgielke”🎪

  …,👉 my na przyklad ktory dosc czesto mozna napotkac dosc czesto gdy kto?s-ie pis-za ale i wy-szamu-wuja ze UFO-lodzy Bogowie Stworzyciele i ich zaawansowane technologie ze wysoka wyzsza wiedza POsiadaja POsiadac szamu ❓

  ❓Problem-ik wyplywa wowczas gdy kto?s sie zapyta skad o tym dany cywilizowany wie to wowczas albo ze sie domysla ksiadz mu w zachrysti sam na sam bedac POwiedzial czy ze gdzie?s wyczytal lub uslyszal na prawe ucho ! Suma sumarum czyli nic procz a jeszcze gdy dobzdzi o jakim?s BOG czym?s nie tylko ze slowa wymyslnym jak i z sufitu teori o wszystkim z niczego a w najlepszym wydaniu wyssanegi ze spluwaczki np.gowna wyborczego prawdy czyli konkretnego nic itd. I dalej nic-i z tego ❓

  🤔Czekaj tatka latka do momentu kiedy znow bullowa zezre calego orla z czekolady i to z piorami i na nowo szpak byl przez bociana dziubany.🤔

  PS.

  Wezmy wlasne POdworke czyli Polske jej historie.Ilu z krolow znalo jezyk Polski ? Inaczej ilu bylo Karolow Wielkich Srednich Malych ale i Ryszard…,

  /ow-ych Petru czy raczej i dla wy-pierdu POdstawionego ?/

  …,ow z lwim kocim kurzym blizniego bolka kapusia to ja jemu zamiast serca …,

  /bym i to nie w Imperialistycznych USA…,

  „Lech Wałęsa w koszulce „Konstytucja” na pogrzebie George’a Busha „.

  …,to kierownice zardzewiala od Lanz…,

  …, bulldoga ale w Workucie wstawil !/

  A gdzie reszta z ukladanki z histori Swiata ?

 8. Jurek pisze:

  Oczywiście że DNA się zmienia ?

  Ludzie żyjący jeszcze…,

  /Jurek…,

  /nie/

  …, pisze:

  /a pis-al ze:/

  Wrzesień 27, 2019 o 11:48

  Z czasow 2 RzeczposPOlitej tam natrafilem na POlicyjny rysopis ze POszukiwano przestepce i co ciekawego w jego ryso-pis-ie padly okreslenia ?/
  Wysoki DRAB ma 1,72 .cm. wzrostu.

  …, kilkaset lat temu, byli od nas dużo niżsi ?

  /I to i tamto. A gdzie jaki?s wnioseczek ?
  Czyzby byl to slad-zik ze cywilizowany nie jest jeszcze dop(erfektowuje sie)-racow-any i sie DNA-owo hallo panie Darwinie ewoluje sie doperfekckonuje i jesli to kiedy osiagnie czy w ogole jest jakie?s maksymum ?/

  • budzik pisze:

   zwierzę ….człowiek ziemski – planetarny …człowiek kosmiczny …….
   instynkt ….rozum, emocje ,początki uczuć ….świadomość wyższe uczucia ….
   proces rafinacji zwierzęcia w człowieka

   zwierzę ……..instynkty …..
   człowiek ziemski ,planetarny ……….rozum , emocje , początki uczuć …..
   człowiek kosmiczny ……… świadomość , wyższe uczucia ……

   kosmiczny to dla świata zwierząt i człowieka ziemskiego Bóg , Bogowie , gdy wyższe uczucia w nim obeschły…..
   jeśli je w pełni rozwinął i zszedł w ich domenę to nikt inny jak w ich określeniach …Awatar ….

   a na czym się ów proces przekształceń zapisuje ….nową osobniczą jakość tworzy ….na modelu oryginalnego niezmiennego kodu Człowieczego / w poszczególnych sekwencjach DNA i RNA…..
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Kwasy_rybonukleinowe

   wzorcowy kod rodzaju ludzkiego został stworzony w planach DUCHA , pod postacią Syna Bożego / jak wzorce miar i wag w instytucie o tej samej nazwie pod Paryżem / i jest rozprzestrzeniony po całym wszechświecie w każdym żywym stworzeniu określanym mianem homo sapiens….. stąd masz w sobie człowieku …sumienie …..
   byś ewoluował swymi wyborami w postać homo sapiens sapiens….

   Na Ziemi wzrastają wibracje a nasze ciała stają się magnetycznie lżejsze.
   Osobiście zdałam sobie z tego sprawę już w roku 2000, chociaż jeszcze wówczas nie było mi to wszystko łatwo powiązać; duchowe przebudzenie, transformacja nowego człowieka, konspiracja przeciwko masowemu duchowemu przebudzeniu, to wszystko uderzyło we mnie jak fala tsunami, o niczym takim wcześniej nie słyszałam. Wiele lat zdobywałam wiedzę na ten temat, wiele lat walczyłam z dziwnymi objawami w swoim ciele, badana przez wielu lekarzy, bez rezultatu.
   Potrzeba wiele czasu i wiele zmian w ciele, aby to dostosowało się do nowych warunków. Zmiany zachodzą okresowo, wg moich obserwacji tak przeciętnie co 5-7 lat, za każdym razem objawiają się intensywniej w innych miejscach, zależą od naszej pamięci komórkowej, toteż nas zaskakują.

   a co pokazują statystyki ……

   kelner pięćdziesiątkę …raz ….

   jestem fotonem….lecz foton spełnia rolę nośnika informacji wyłącznie w przestrzeni zieleni …..a poziomów energii w wszechświecie jest siedem ….

   bądź odpowiedzialny za myśli , słowa i czyny …..lecz gdzie informacja jak stać się odpowiedzialnym jak to rozgryźć …….i trzeba przejść do łączenia , a nie wybiórczego naśladowania …….. nie czyń drugiemu co tobie niemiłe …..i kochaj bliźniego jak siebie samego…..
   i z musu by budzić swe potencjały ….trzeba zostać przy naukach ostatniego Awatara które dookreślają w szczegóły jak tego dokonać …..czyli stać się odpowiedzialnym …..

   gatunek pod progiem świadomości natrętna , wpisująca się w pamięć informacja którą umysł wykorzysta , dopiero gdy do jej przetrawienie osobnicze ludzkie DNA w swym osobniczym rozwoju dojrzeje ….

   ECCE HOMO

   • Maria_st pisze:

    Marek czy Tyś się nie naczytał Kroniki Uraś ?
    Tam bardzo podobnie piszą.
    Dwa dni temu znalazłam ja na blogu Nowa ziemia i tak z ciekawości czytam i widzę że ma spory wpływ na to o czym większość pisze.

   • budzik pisze:

    Wszelkim

    subiektywnym przekonaniom sprzecznym w swym rdzeniu z prawdziwymi powiązaniami życia we wszechświecie ….poza / kelner wódkę …raz , bo to jest poziom poza jakąkolwiek kwalifikacją / stawia opór twierdzenie dr. Woźnego iż istnieje prawo we wszechświecie tyczące życia , że w jakiejkolwiek energetycznej czasoprzestrzeni nie może zaistnieć życie jeśli nie ma nad nią bardziej energetycznej …….

    gdyż ,życie może zaistnieć tylko i wyłącznie wtedy , gdy inicjuje je i zasila witonowa porcja informacji …..schodząca w nie z o wyższej energetyce i zasobie informacji planu ….

    …. przy uwzględnieniu tego twierdzenia staje się bezdyskusyjnym iż nasz genom został stworzony w wyższej przestrzeni niż my sami w ciałach fizycznych istniejemy , a naszą rolą jest jedynie na jego wzorzec nakładać subiektywne doświadczenia …..

    … oraz to o czym w kółko piszę , że aby autentycznie wzrastać z poziomu istoty myślącej na poziom będącej w stanie świadomości , trzeba się komunikować ze swą WJ oraz nie bać się kontaktu z istotami pozytywnie do nas nastawionymi z jej lub wyższych od jej posadowienia poziomów …..

    to jest jedyna właściwa droga rozwoju
    i życia ….
    inne przypominają rozwiązywanie krzyżówki
    bez znajomości zawartych w niej haseł ….

   • Maria_st pisze:

    jestem fotonem….lecz foton spełnia rolę nośnika informacji wyłącznie w przestrzeni zieleni …..a poziomów energii w wszechświecie jest siedem ….”

    a ja proto-fotonem surfującym po ŚWIETLE

    • budzik pisze:

     a ja proto-fotonem surfującym po ŚWIETLE

     powiem tak ….. Marysiu ….

     nie chcesz , nie słuchaj , nie czytaj …Twój wybór ale wiedz ,że są od Ciebie wiedzący i rozumiejący więcej …..

     każdy nośnik energii i informacji / świadomości / przenikający błony głównych przestrzeni wszechświata musi ulec przekształceniu w wyżej energetyczny jeśli chce poruszać się ” w górę ” ….. ” w dół ” ….te wysokoenergetyczne również podlegają określonym prawom tyczącym się ich poruszania , gdyż ich nadmiar ich spaliłby nisko wibracyjne plany , gdyby był nie kontrolowany …..

     dałaś dowód intuicji…
     życzę zrozumienia …

  • Maria_st pisze:

   Na wzrost ma wpływ jedzenie

   • budzik pisze:

    Marek czy Tyś się nie naczytał Kroniki Uraś ?

    zmieniłem swe imię na nicka , bo etap poznawania elementarnych zasad życia się we mnie domknął …

    Nie mam pojęcia co to są Kroniki Uraś …..jeśli są zgodne z tym co drogą syntezy z wszelkich doświadczeń , obserwacji , poznanych ludzkich myśli i przekazów z poza Ziemi złożyłem …to je w swój pogląd wkomponuję , jeśli nie odrzucę …

    Rozwój to nieustanny ruch w głowie , tylko że muszą w nim istnieć stałe niezmienne ” fundamenty „…kamienie milowe do których zmierzasz i które obmierzają na genomie i w psychice twój postęp , wzrost , czyli we właściwym kierunku przebytą drogę ….czyli to o czym często przypominam za sprawa otrzymanej od UFO-ków informacji ….wyznaczenie i nie zbaczanie z właściwie obranego azymutu ….by myśli po krzakach nie błądziły …

    • Maria_st pisze:

     by myśli po krzakach nie błądziły …”

     lepiej w krzakach niż wolno

     • budzik pisze:

      lepiej w krzakach niż wolno

      BB pisze ,że piszesz tak skondensowanie , że wręcz niezrozumiale ….
      stąd pozwolę sobie na subiektywną interpretację tej Twojej wypowiedzi ….

      czy piszesz o zasadzie czy o upodobaniu ….bo po mojemu mistyka tyczy się odkrywania praw i zasad rządzących życiem i energią …

     • Maria_st pisze:

      lepiej w krzakach niż wolno

      BB pisze ,że piszesz tak skondensowanie , że wręcz niezrozumiale ….
      stąd pozwolę sobie na subiektywną interpretację tej Twojej wypowiedzi ….

      czy piszesz o zasadzie czy o upodobaniu ….bo po mojemu mistyka tyczy się odkrywania praw i zasad rządzących życiem i energią …”

      Nie bój żaby, dochodzi tam gdzie ma dojść– to co piszę

     • budzik pisze:

      Nie bój żaby, dochodzi tam gdzie ma dojść– to co piszę

      Wiem , wiem Marysiu i pisanie językiem Morsea na forach śledzę …..

      ja sosna , ja sosna ……. przelotne burze , wiatry nieduże , będzie wiało , skąd będzie chciało … tu orzeł ,tu orzeł odebrałem …bez odbioru ….

      lecz z racji poziomu owych informacji ….i zakresu wiedzy je piszących , obchodzę je szerokim łukiem , bynajmniej samemu nie jeżdżąc po bandzie w trakcie wykonywania tego manewru …..

      ============================

      Na Ziemi wiele Nad Dusz ma swoje wpustki ,niektóre same na nią spadły….i z nimi jest największy problem w dialogu co prawda , co kłamstwo , gdyż spadły , a nie się za sprawą własnych decyzji się na nią obsunęły…..Zejścia świadome czynią jedynie Awatarzy i ochotnicy pragnący nieść pomoc …..

      i tak jak ustami Popko opisują to byty przychylne nam w Astralu , dusza zrodzona w najwyższych planach ducha , oblekająca się w kolejne ciała umożliwiające jej zbieranie doświadczeń w coraz niższych światach energii …ma prawo pobłądzić , aż po plan Nad Duszy / patrząc od strony planu Ziemskiego / i gubić swą energię w kolejnych wcieleniach niskich planów skutkiem wchłonięcie w siebie błędnych porcji rozróżnienia …traktując je jako pewnik …..

      o z duchem walczysz , a nie z ciałem …..powiedział Jezus Chrystus ….

      a dr.Woźny potencjał energetyczny Nad Duszy w przeliczeniu na na określoną wagowo ilość uranu podaje ……
      zaś Popko moc energetyczną przeznaczoną przez nią na poszczególną jej wpustkę w świat materii definiuje jako mogącą obsłużyć określoną ilość wcieleń na przestrzeni 6500 lat ……

      a potem ….zarówno dla ludzkiej jednostki , jak i Nad Duszy pora na albo w górę , albo w dół …..

      a dr. Woźny dodaje do tego zsyntezowanego obrazu dwóch źródeł przekazu ….. że pod przestrzenią w której żyjemy …zieloną ….jest martwa przestrzeń czarna bez życia …..

      a kto czytał Fragmenty Nieznanego Nauczania Uspieńskiego , niech przypomni sobie wykres Gurdżajewa …..zaczynający się od góry polem Święty Mocny z prostokątem na dole …..opisanym ….plan bez Ducha Świętego …martwy ….

      Piszesz Marysiu ….surfuję po świetle …więc Ci podaję jak wygląda ruch promieni światła … jest uporządkowany i na pewno nie wyraża go obraz zupy kwantowej …..

      a tak już bardziej przyziemnie …..
      spada się w coraz niższe przestrzenie , gdy zapomina się o tym o czym śpiewa Wyszkoni ….czyli ,że kocha się za nic , a drugi człowiek by twe istnienie miało sens …. jest dla nas jak powietrze …..bez którego nie można żyć …..

      chyba ,że przejdziemy na ciemną stronę mocy i w miejsce miłości zacznie cieszyć nas władza , splendor i samotność ….

     • Margosia pisze:

      „…z duchem walczysz , a nie z ciałem …..powiedział Jezus Chrystus …”
      ___
      Po jakie licho tracić czas i cenną energię na walczenie z czymkolwiek ?
      Może lepiej byłoby… poznać tajniki swego ciała i umysłu tak, by zamieszkujący go duch ukazał się w pełnej wspaniałej krasie ?

      – Jak myślisz… przeprogramowany niuejdżowymi ideologiami „budziku” – po co Natura wyposażyła Ciebie w szyszynkę i przysadkę mózgową, którą starożytni Mędrcy nazywali trzecim okiem, a którą Rudolf Steiner opisywał ją jako:  wodę życia  lub eliksir nieśmiertelności, a Edgar Cayce przedstawiał jako: punkt w którym dusza zaczepiona jest o ciało ??

      Najpierw sam się obudź, a zobaczysz, że… inni ni potrzebują Twojej pomocy, bo od dawna już nie śpią…

     • budzik pisze:

      https://i1.wp.com/forum.losyziemi.pl/images/smiley/grin.gif?zoom=2

      namacalny dowód przebudzenia na poziomie pierwszych klas szkoły podstawowej kształcącej na cyber roboty ….

   • budzik pisze:

    Na wzrost ma wpływ jedzenie

    trzeba sięgnąć określonego poziomu świadomości / wiedzy / ,by zaakceptować naukowo potwierdzone informacje , iż 96% energii potrzebnej nam do życia otrzymujemy z planu żółtego / terminologia dr. Woźnego / po naszemu ” nieba „….

    i to jest autentyczną prawdą ….a co z pozostałymi 4% pokarmów które ustami wchłaniamy ….
    mamy cały szereg nauk mówiących o zdrowym czy racjonalnym odżywianiu się przeliczanym na kalorie …można z tego korzystać ….

    pamiętając jednak o dwóch skrajnościach towarzyszących odżywianiu się ….niedoborze mikro elementów w organizmie i zabijaniu go obżarstwem ….

    Ja od dawna lub całe życie dokładniej , jem tylko wtedy gdy organizm o to się upomina , a w innej porze nie można mnie do jedzenia zmusić ….i jestem prosty …jak kołek w płocie , żadnych krągłości a poza objawami zwykłej starości , siódmy krzyżyk …żadna znacząca dolegliwość mi nie doskwiera ….

    wszyscy wielcy Awatarzy
    weszli w określone poziomy
    świadomości
    za pomocą głodówki …
    to mówi bardzo dużo o
    wzroście świadomości
    w powiązaniu z jedzeniem …

    • Maria_st pisze:

     wszyscy wielcy Awatarzy
     weszli w określone poziomy
     świadomości
     za pomocą głodówki …
     to mówi bardzo dużo o
     wzroście świadomości
     w powiązaniu z jedzeniem …”

     za dużo pieprzu
     głupoty piszesz….tak jak niektórzy używaja narkotyków , inni głodówki…lecz czy to jest TO ?
     Czy może mózg zaczyna szwankować….

     • tomasz26 pisze:

      nie ważne co do twych ust wchodzi ważne co z nich wychodzi

     • Maria_st pisze:

      nie ważne co do twych ust wchodzi ważne co z nich wychodzi ”

      co to znaczy ?

     • budzik pisze:

      za dużo pieprzu

      ale sprawdzalne doświadczalnie ……

      przypuszczalnie dla istoty gotowej / swym wcześniejszym dorobkiem / na takie doświadczenie wystarcza czterdzieści dni głodówki by witony na tyle oczyściły mózg i umysł , aby mogła je wypełnić świadomość wyższych planów ….

      witony odżywiają nas w owych 96 %…….

      narkotyki czynią ” dziury ” kawałkują nasza ochronną powłokę …to nic innego jak wewnętrzne wybuchy ,aż po uśmiercenie organizmu przy przedawkowaniu czy długoletnim stosowaniu …

      sama oceń czy
      źle to opisuję ….

    • Maria_st pisze:

     nie chcesz , nie słuchaj , nie czytaj …Twój wybór ale wiedz ,że są od Ciebie wiedzący i rozumiejący więcej …..”

     i dobrze…..i dlatego nie słucham, nie czytam…..wiem kiedy…czuje to instynktownie, podobnie jak Ty dałeś przykład z jedzeniem….

     • budzik pisze:

      czuje to instynktownie

      instynkty dotyczą ciała i zalegają w nim i w podświadomości …..intuicja jest miarą weryfikacji kto jest kim lubo co prawdą , a co nie ….pomocnicza jakość sumienia info z wyższych planów …

      lecz intuicję b. łatwo pomylić w odbiorze przesyłanych przez nią informacji z upodobaniami i uprzedzeniami ….które też w siebie mamy wpisane…

      więc rozum mówi ….

      samopoznanie należy rozpocząć od analizy tych elementów , aby samemu się w błąd nie wprowadzać …

      osobiście buduję negatywną opinię po wielokrotnym potwierdzeniu iż materiał jest nic nie warty , gdyż nie raz już przekonałem się że i w śmieciach można perłę znaleźć ….

      no i jest jeszcze jedno spojrzenie na reakcje instynktowne – intuicyjne …..

      można mieć takie reakcje gdy jest się tak zadufanym w swój obraz jako właściwy , że wszystko co z nim niezgodne się bez poznania odrzuca …..

      Powiesz Marysiu ….głupi Marek sam się oskarża , bo on najbardziej takiego przypomina więc uprzedzając taki argument powiem …..przemyśl / cie istotny do wzrostu świadomości argument … posiadanie fundamentu do budowania intelektualnego domu …czyli właściwy azymut ….nadto większość mych twierdzeń ma uzasadnienie w nauce , doświadczeniu i logice ….jeśli logika kreśli swój obraz wszechrzeczy zaczynając od ” 0″ Zera w kierunkach plus i minus nieskończoności …..

      no to powodzenia ……
      ale Ty sama Marysiu
      jak i inni decydujesz
      co wybierasz …..

      instynkt , intuicję , czy uprzedzenia …..

     • tomasz26 pisze:

      I bardzo dobrze robisz ufasz swej intuicji każdy ma ja inną i było by fajnie gdyby każdy podejmując tzw wybory z niej korzystał wszystko to jest powiązane z tzw doświadczeniem życiowym .zaufaniem itp cznikami także świadomość doświadczenia wcieleń Jet to naszych wyborach istotną. każdy ma ja inną i każdy podejmuje indywidualne wybory i ta zapisana doświadczeniam książka będzie przy kolejnym wcieleniu najistotniejszą dla istoty

     • Margosia pisze:

      „…było by fajnie gdyby każdy podejmując tzw wybory z niej {intuicji} korzystał… każdy ma ja inną i każdy podejmuje indywidualne wybory i ta zapisana doświadczeniem książka będzie przy kolejnym wcieleniu najistotniejszą dla istoty”
      ___
      Zgadza się Tomaszku – byłoby naprawdę ‚fajnie’, a jeszcze fajniej byłoby, gdyby… każdy miał świadomość odpowiedzialności za to co myśli, mówi i czyni, np. pisząc jakieś niuejdżowe banialuki rodem z ksiąg „urantii” czy „czarnej”…
      https://amazonki.net/dyskusje/file.php?384,file=835

     • Margosia pisze:

      ps. jakiś dziwny link mi wyskoczył… ha, ha, ha…
      W zamyśle… miał być ten:

    • siola pisze:

     No nic nie wiem co jedli pigmeje ,ale wychodzi na to ze Sulusi musiel zjadac chyba zyrafy to Maja kod Taki a jak naciagna co niekturzy jeszcze sobie szyje sztucznie to zyrafa w calej krasie.Moze pigmeje jadali zmije ,bo gdy ich turki do kopalni zagonili ,to i tak sie ich jak ognia bali ,bo mieli miec moce nie z tej ziemi.
     1!Wysoki budynek -cos jakby Pueblo ,na pierwszych pietrach same kobiety ,co na ostatnim pietrza zadna z nich nie wie.Wzielo sie z nich pare zaczelo wchodzic po drabinach na pietra ,az na strych dotarly -a tam chlopow kilka spalo-oj byli zli ze ich obudzono ,tak ze kobitki sie tak wystraszyly ze na dol po trzy strzeble skakaly by dotrzec do swoich pomieszczen.
     2) Zapowiadala sie jakas uroczystosc na gorze kwiatow ,chodzilem i sie pracom przygladalem ,spotkalem kobiete jakby w jakims sklepie i z nia poszlem do jakiegos domu .Tam rozmawialem z kobieta ,przy niej bylo wiele innych,powiedzialy bym popatrzyl na plot w ogrodzie ,zeszlem na dol by popatrzec co z tym plotem ,a ten caly w krowim gownie ,sam sie posliznelem i zbrodzilem ,ale byly tam Terz dzieci wziely ubranie obmyly i to co krowy nasraly Terz uprzatnely.Jak weszlem spowrotem na gore ,spotkalem tam braciszak pokazujacego mnie ba zdjeciu z jakas kobieta W BIKINI NA BALKONIE,zaczelem sie smiac ,powiedzialem ze to smiechu warte co pokazuje i ze ja die spac do wozu .Mialem juz odejsc gdy zobaczylem twarz kobiety z tego zdjecia jaki bracik pokazywal -powiedzialem do niej by poszla razem ze mna spac do wozu ,by przynajmnie troche z tego zdjecia stalo sie Prawda,przy okazji powiedzialem by sie nie bala nic nie bedzie .Schodzilismy na dol ,weszlem do pokoju kobiety z jaka wracalem z miasta ,byla w nocnej jakby koszuli ,chciala bym zostal ,ale powiedzialem ze nie zostane dopuki sie wszystko nie wyjasni .Spalismy w 4 chyba w czyms jak woz cyganski czy naczepa z ciezarowki ,wiem ze zanim poszlem spac sprawdzalem czy hamulec zakrecony i cos pod kolami jest.Na drugi dzien rano gdy sie obudzilem poszedlem do miasta ,rozmawialem z burmistrzem i innymi ludzmi -wydawalo mi sie ze mam w tej uroczystosci zagrac jedna z glownych rol .Przy okazji jakas osoba mi powiedziala ze wszystko co sie wydarzylo bylo zaplanowane tak by zadbac o moje zdrowie-bo wokol mnie krazylo powietrze zmorowe.Jakby mialo chodzic o to zeby krowy nie wiedzialy ze wiem jak sraly po mnie za plecami -od mialem byc Durak ktory mial nie wiedziec co sie wokolo niego dzieje.

 9. Maria_st pisze:

  Powiesz Marysiu ….głupi Marek sam się oskarża ”

  nie jesteś głupi choć często tak sie określasz

 10. Jurek pisze:

  Przykro mi ale jesteś nudny.

  /Nie dosc tego to swirujesz jak POeta POdczas natchnienia pelnia ksiezyca i to w momencie gdy/

  /tematem notki jest DNA,
  jeżeli nie masz nic do powiedzenia, to przestań zasmiecać forum/

  …,wyPOcinami jak z P(el)Onizej i skad ta pewnosc …,

  /oczywiście że DNA się zmienia/

  …,a teraz te obierki przy POmocy ktorych blyskotliwy Korass -John-Craig-second wciska-c chce a bllg ten to nie gazeta jakaly przeciez bo sypiac bez zadnych dowodow ze…,

  🚮/zmiany są fizyczne jak i psychiczne,
  na DNA największy wpływ ma środowisko : powietrze, woda, ziemia… oraz promieniowanie, szeroko pojęte,
  to co jemy, to co pijemy, to co wdychamy…. i to co robimy ( myślimy) przez długi czas, wpływa na nasze
  DNA,/🚮

  …,czyli przy POmocy konstruktcika i nie tylko made by Korass -John-Craig-second jego wyimagowanych niczym nie uzasadnionych POwiazan kto?s-ie ma-ja u-wierzyc a nawet i ASZ czyzby ze/

  ludzie żyjący jeszcze kilkaset lat temu, byli od nas dużo niżsi…,

  ❓Czy Ziemia należała kiedyś do olbrzymów? – Facet

  /A gdzie reszta przykladow na temat
  co bylo a nie jest dlaczego nie pisano kiefy komu PO co w dogmatyczny rejestr ?/

  23.12.2014 · Wielkoludy XX i XXI w. Bao Xishun (Xi Shun, ur. 1951 w Chinach) – pochodzący z Chifeng mieszkaniec …❓

  /I teraz uwaga to jakby a moze napewno co?s zwiazanego jesli sie nie myle zwiazanego ze sprezeniem zwrotnym bo/

  …, ( widzę to po moich dzieciach i dzieciach w rodzinie…. po kim oni są tacy wysocy? 
  , choć sam mam 183 cm,),

  /Czyli to jest/

  wpływ tego co robimy, co myślimy, widać np. w umiejętnościach i talentach np. …,

  …,artystycznych, rzemieślniczych, naukowych, sportowych

  /najlepiej to widac PO wynikach od 3 dekad te wszystkie osiagniecia made in wyksztalciuchy ich TERZ niezmienne DNA szczegolnie jesli takowy istnieje ktory tylko POtwierdza nie tylko u bolkow kfachow szetyn itp.aferzystow uzdolnionych w doswiadczenia prl-bis i glownie z tego POwodu i z tad to zniwo w …,

  „Umiejętnościach i talentach np. artystycznych, rzemieślniczych, naukowych, sportowych i KONSTYTYC-Y-J(a)NYCH” /

  .., POstaci mas wirtuozow zmywakowych no i te Marie cudzoziemcowe i ich nie/
  ,

  wpływ promieniowania, ( jednego rodzaju) , widać po wybuchach…,

  / wystarczy strachu przed BREXIT wiec PO co zaraz od/

  .. , bomby atomowej,

  …,no i, …,

  /skoro Korass pis-zesz wtracasz zapewne POtrafisz zdefiniowac czym jest/

  …,przemozne promieniowanie kosmiczne,…,

  /niestety ja nie wiem nie POtrafie tego zdefiniowac tymbqrdziej jak pis-zesz ze wc/

  …, ale jego skutki i czas działania nie są przez nas zbadane,
  ludzie …,

  /wiec PO jakiego ptaka ten caly wyimagowany 🎪 zadnym sledziem
  nie POdparty-m ten POtok wlasnych przypuszczonek skoro raz tematem notki jest DNA.I teraz ze /

  …,nie dysponują danymi z przed…,

  /paru setek lat POwiedzmy a napewno od czasu udoskonalenia mikroskopu a co dopiero z przed/

  …, tysięcy czy milionów lat,

  pomijam tu manipulacje genetyczne…,

  /jak i wrodzone talenty internetowych geniuszy/

  …,, bo i bez nich DNA się …,

  /nie/

  …,zmienia.

  /to oni sie co okres debowej jesionki itd./

  PS.

  W jednym z wywiadow na you tube pan Craig ze my tyle wiemy na temat DNA
  zawarte jest w…,

  https://sciaga.pl/tekst/73717-74-sokrates_powiedzial_wiem_ze_nic_nie_wiem_na_czym_wedlug_ciebie_polega

  …,ilu?s slowach.

 11. tomasz26 pisze:

  Zgadza się Tomaszku – byłoby naprawdę ‚fajnie’, a jeszcze fajniej byłoby, gdyby… każdy miał świadomość odpowiedzialności za to co myśli, mówi i czyni, np. pisząc jakieś niuejdżowe banialuki rodem z ksiąg „urantii” czy „czarnej”…
  https://amazonki.net/dyskusje/file.php?384,file=835

  margosu dla mnie nie ma znaczenia kto co cytuje i z czym się identyfikuje jest to indywidualna sprawa każdego dlatego nie oceniam.. dla mnie indywidualność w jedności że źrodłem w zbiorze jest sensem zycia

  • Margosia pisze:

   „… dla mnie indywidualność w jedności że źrodłem w zbiorze jest sensem zycia”
   ___
   Dziękuję Ci pięknie Tomaszku za tak mądrze wyrażoną myśl, która wznosi umysł ponad podziały, oceny, rozróżniania, etc…
   Miło jest słuchać świadomie wypowiadanych myśli świadczących o dojrzałości… 🙂

   Mnie jednak, czasami jeszcze… ogarnia irytacja z powodu ignorancji wyrażanej przez co niektóre nieświadome jednostki, które jedynie dla podbudowania próżności swego Ego plotą kocoboły, w które „święcie wierzą”, uznając je za jedyną, słuszną „prawdę” i próbując przy tym narzucić tę „prawdę” innym…
   Ale… może i ja dojrzeję niebawem do Twego poziomu i zamiast… irytacji wykażę się cierpliwością, rozumiejąc fakt mówiący o tym, że proces wznoszenia się świadomości jest procesem długotrwałym, a w związku z tym… niewłaściwym jest popędzanie kogokolwiek do z-rumienia czegoś – czego nie jest jeszcze w stanie z-rozumieć…

   • tomasz26 pisze:

    margosu święta rzeczą jednostki jest plan nie ingerowania w tzw karmę ,lekcję jeśli nie wyrazi na to swojej woli …tak margosiu popędzanie jest w tym temacie niewłaściwe..po co tracic energię zbyt szybko .

    • Margosia pisze:

     Obejrzałam sobie właśnie bardzo ciekawy filmik na yt, pokazujący na czym obecnie skupia swą myśl technologiczną „TED” i przyznam szczerze, że choć bardzo widowiskowo…, szczególnie na końcu filmiku… przedstawione są możliwości tzw. „syntetycznych rojów”, czyli dużej liczby skoordynowanych jednostek latających nazwanych: „mikro-quadrokopterami”, to jednak gdzieś we wnętrzu czai się myśl, że ta technologia, póki co… komercyjna, może stać się za moment niekomercyjną i np. znaleźć się w… powiedzmy: „nieodpowiednich rękach” nieświadomych i nieodpowiedzialnych ludzi, co może… narobić więcej szkody niż pożytku…

     Drugie skojarzenie związane jest z tzw. „autonomiczną flotą latających maszyn”, które zbudowały 6-cio metrową wieżę, składającą się z 1500 cegieł w bardzo krótkim czasie, co natychmiast przywiodło mi na myśl technologię użytą do… budowy piramid…

     Zresztą… popatrzcie sami:

  • budzik pisze:

   dla mnie indywidualność w jedności że źrodłem w zbiorze jest sensem zycia

   no to jeszcze ten ogólnik dookreśl …..a jeśli to uczynisz to może pokuś się o podanie jak procentowo wygląda statystyka zbioru tych co żyją w zgodzie , do tych co stoją do Żródła plecami ….

   funkcja i stan obecny ludzkiego DNA określany przez Semjase i Popko stawia wszystko co piszesz jako swe wnioski w sąsiednich postach w wątpliwość ….

 12. mały budda pisze:

  Bardzo fajny filmik. Szczególnie jak pasjonaci tworzą technologie przyszłości.
  Dziękuję za filmik. 🌈

 13. Margosia pisze:

  Czy to już „przedwiośnie” wzrostu ludzkiej świadomości ?

  „…Media nigdy nie ujawnią prawdy, ponieważ same są własnością tych, o których mowa…
  Wykonują święte obrzędy, które u zwykłych ludzi spowodowałyby mdłości, są całkowicie w sprzeczności z moralnością, która związana jest z większością patriotycznych Amerykanów…
  Internet jest cudowną rzeczą, a swobodny przepływ informacji wyniesie wszystko na powierzchnię.
  Oni tracą władzę nad narodem amerykańskim i wiedzą o tym”.
  To tylko kwestia czasu, zanim to się stanie…
  To samo dzieje się z politykami, bankierami i resztą…”

  https://treborok.wordpress.com/aktorzy-o-pedofilii-i-ofiarach-w-hollywood/?preview=true

 14. Jurek pisze:

  SWIADOMOSC ? Zeby jeszcze…,❓

  /nauka udowadnia, że nasze DNA ewoluuje w kierunku wyższej świadomości

  jeszcze wiele innych poważnych zmian w świadomości i w ciele fizycznym.

  gęstości się zmienia wraz ze wzrostem świadomości

  świadomość wyższe uczucia ….

  świadomości
  za pomocą głodówki …
  to mówi bardzo dużo o
  wzroście świadomości
  w powiązaniu z jedzeniem

  dna zwierząt wcielonych na tej gęstości się zmienia wraz ze wzrostem świadomości

  Potem opowiadamy głupoty….a niektórzy to przypłacają odcięciem świadomości/

  ❓…,kto?s z komentujacych bylby uprzejmy i wyjasnil czym jest swiadomosc poniewaz…,❓

  /Świadomość – podstawowy i fundamentalny stan psychiczny, w którym jednostka zdaje sobie sprawę ze zjawisk wewnętrznych, takich jak własne procesy myślowe, oraz zjawisk zachodzących w środowisku zewnętrznym i jest w stanie reagować na nie (somatycznie lub autonomicznie)/

  ..❓z pow.wyjasnienia nic nie wynika.
  Wiec na POdstawie wielu w-pis-ow komentujacych rokuje nadzieje otrzymac zrozumiala odpowiedz za ktora z gory dziekuje.

  • Margosia pisze:

   „… ❓ …,ktos z komentujacych bylby uprzejmy i wyjasnil czym jest swiadomosc… ❓ …”
   ___
   Jakieś.. takie.. męczące zadajesz pytania jak na tą porę doby…
   No, ale… 🙂
   Jak dla mnie Jurek… świadomość jest uwagą, zdolnością pojmowania siebie i otaczającego nas świata i jest w pełni rozumianą wiedzą wynikającą zarówno z doświadczenia jak i percepcji.
   I wg. mojego rozumienia tego określenia… można śmiało powiedzieć, że posiadamy w sobie dwa rodzaje świadomości: „wewnętrzną” i „zewnętrzną”

   „Świadomość wewnętrzną” można zdefiniować jako świadomość tego, że jesteś świadomy http://amazonki.net/dyskusje/mods/smileys/images/duzy_usmiech.gif
   Natomiast „świadomość zewnętrzną” charakteryzuje świadomość tego co nas otacza.
   Obie uwagi… stwarzają „przestrzeń”, w której świat „zewnętrzny” nakłada się na świat „wewnętrzny” tworząc racjonalny ciąg składający się na sens istnienia w świecie takim o jakim myślimy, że jest… 🙂
   Najprościej rzecz ujmując …świadomość to zdolność tworzenia narzędzi: materialnych, jak np. wędki, miecza, komputera, oraz… używania narzędzi energetycznych takich jak ciało, mózg, ego i duch..

   Logicznym więc będzie, że… im bardziej otwarta i poszerzona jest ” świadomość wewnętrzna” – tym bardziej zdajemy sobie sprawę z tego co możemy, lub czego nie możemy zrobić, przyjąć za prawdę, albo np. czemu poświęcić swoje intensywne rozmyślania…
   Przy poszerzonej świadomości zaczynamy również rozumieć, że… sfery naszych przekonań i wyobrażeń… determinują zjawiska, zdarzenia i doświadczenia zadziewające się w naszym świecie „zewnętrznym”…

   Obecnie… z całą pewnością możemy powiedzieć, że nasza świadomość się poszerza, a wraz z tym zjawiskiem zaczynamy uruchamiać energię serca, októrej trąbiono już od wieków, tyle że my nie mogliśmy pojąć, co to takiego jest – ta energia serca ?..
   Obecnie… zaczynamy również odkrywać iluzję, w której żyliśmy dotychczas i rozpoznawać mechanizmy naszgo zniewalania…
   Poza tym…
   Przestajemy już tak bezmyślnie poddawać się całkowicie manipulacji ego, które bazowało na podziałach i wiecznie wchodziło w rezonans z niskimi wibracjami walki, konfliktu, lęku, zazdrości itp…, bo zawsze było za – albo przeciw

   Natomiast energia serca jest energią jedności, scalania…, tyle, że gdy tylko następuje jej wzrost, to jednocześnie następuje również atak z „ciemnej strony mocy” 😀 czyli ze strony systemu kontroli, który intensywnie pracuje nad tym, aby nie dopuścić do podwyższenia wibracji świadomości ludzi i całej Planety….

   To tak w skrócie z mojego punktu rozumienia…

 15. Jurek pisze:

  Możemy powiedzieć, że.. ,

  /jesli/

  …, nasza ❓świadomość❓ się poszerza ?

  /znakiem tego mamy doczynienia z
  czym?s co rosnie powiedzmy na boki albo urzadzeniem jak balon ktory sie rozszerza podczas pompowania powietrzem czyli jakim?s gaz-em.Inszowo wiec poszerzanie sie ❓swiadomosc❓i u czlowieka moze byc forma zbierania gromadzeniem od kolyski informacji doswiadczen ktore sa gdzie?s odkladane a najbardziej aktywowane gdy czlowiek jest coraz chcialem inaczej nazwac coraz no nie stety im starszy sie robi ? Oczywiscie ze z tego nie wynika jeszcze jesli wogole podwalina do odpowiedzi czym jest ❓swiadomosc❓.

 16. Jurek pisze:

  Margosia pis-ze :

  Internet jest cudowną rzeczą.❓

  Czyzby 8 -smym cudem swiata ?

  Wiadomo ze wyklul sie internet-cik z wojskowego wora i to ponoc napewno i czy tylko imperialistycznym panstwie jakim jest albo nie jakie?s panstwo wiadomo ze nie Chiny Rosja itp.fidele z wykajstrowanym rozumem a gdzie tam oni nawet w glowie maja aby co kase przeznaczac aby ludziom …,

  …,sie przydalo co?s ?

  Historia laparoskopii

  Pierwsze próby czyniono już na początku naszego wieku – w 1901 Kelling wykonał pierwszą udaną laparoskopię u psa

  Współczesna laparoskopia to połączenie nowoczesnej techniki z prawie dwoma wiekami doświadczeń i prób klinicznych. Jej pomysłodawcą był Philip Bozzini,

  jego konstruktor – ukarany za „niezdrową ciekawość”. Tak więc Bozzini nigdy nie ośmielił się wypróbować swojego endoskopu na człowieku.Uczynił to dopiero w pół wieku później Antoine Jean Desormeaux – francuski chirurg uznawany za ojca laparoskopii.

  Pierwsze próby czyniono już na początku naszego wieku – w 1901 Kelling wykonał pierwszą udaną laparoskopię u psa.

  ❓Dziwowuje mnie dlaczego Internet
  w Chinach wykorzystuje sie go do pierwszych prob zamordyzmu ?
  Inaczej nalezaloby sie zastanowic
  jak odwrocic prywatny folwark NWO-wskich globalistow trend kontroli mas
  po prostu jak kota ogonem odwrocic
  i go wykorzystac aby sledzic i nie tylko niecne POczynania rzadow ? Bo my ich wybieramy a oni tylko swymi dupami
  prywatnymi i afrery i z tad POtrzeba utworzenie KAPLANOW niby dlaczego nietykalnych. Czyli N-arodowy W-ywiad O-bwatelski rzadzacych przy POmocy Internetu.Mysle ze moja proPOzycja nie bedzie jedynym glosem w dobie internetu.❓

  Wiec POki co a mam na mysli ?

  ❓Czym jest swiadomosc ❓

  Chyba procz proby w-pis-u wyjasnienia w miare mozliwosci przez kogo?s …,

  /Margosia pisze:

  Wrzesień 30, 2019 o 20:20

  Czy to już „przedwiośnie” wzrostu ludzkiej świadomości ?/

  Itd.tak naprawde to widac w-pis-ow
  mase i pis-za a jakie wypracowania wkolo okreslenia SWIADOMOSC ale jak przyjdzie koza do woza to kto?s z zewnatrz moze sobie POmyslec ze to o czym pis-za sa dla a nawet gumouszych i dyzurnych jesli w ogole na ile i czy w ogole prawdomowne warte rzucenia
  okiem na z ❓SWIADOMOSC❓zwrocenia uwagi komentarze ?

  Swiadomosc czym dla mnie jest ?

  Tym samym niezrozumialym czym
  jest elektromagnetyzm swiatlo tzw.grawitacja przyroda i nie tylko
  mechanika US a nawet wyjasnienie
  jak odbywa sie tak naprawde dostarczanie wody w wysokim drzewie od korzeni PO czubek drzewa tak naprawde czy jest znany mechanizm.

  PS.

  Teraz nieco o smarkuli ktora sie POrusza drogimi jachtami samolotami kopcacymi wehikulami czyli o czym?s czym dla NWO-wcow i Grecie Thunberg
  nie w gumowcach a drogich i bucikach.
  Czyli POnizsze czyz jest to juz i chyba bedzie noz…

  https://www.gazetaprawna.pl/amp/1071292,noz-w-plecy-17-wrzesnia-1939-r-armia-czerwona-wkroczyla-do-polski.html
  17 września wbili Polsce nóż w plecy. Kreml nadal wybiela sowiecką hańbę

  16 wrz 2019 · W myśl tej tezy – do podpisania paktu Ribbentrop – Mołotow sowieci byli zmuszeni sytuacją, w której się znaleźli nie ze/

  …,👇w plecy ?

  /CO2 spaliny/

  • mały budda pisze:

   Dzięki za link.
   😄
   W moim odczuciu to błędne jest wyjście tj. Zagłada ludzkości. Jeśli miałaby być zagłada ludzkości to trzeba byłoby przygotować kolejny zasiew. Żeby później plony zebrać.
   Być może to już tak było i daje sens istnienia różnych poziomów cywilizacji.
   Tak więc w moim odczuciu być nie może Zagłada ludzkości, lecz jedynie trafne określenie transformacja ludzkości.

  • marek pisze:

   testament4

   nie serwuj ten intelektualnej sieczki ……lepiej tego wysłuchaj…

   Marysiu ….jest tutaj słowo DNA
   Małgosiu a słuchajęc tego mój stosunek do śmierci włąsnej poznasz , a nie swe gdybania ….

   • Margosia pisze:

    „…Małgosiu a słuchajęc tego mój stosunek do śmierci włąsnej poznasz , a nie swe gdybania …”
    ___
    Nie interesuje mnie… „Twój stosunek do śmierci włąsnej”, w zamian interesuje mnie Twoja odpowiedź na zadane Ci pytanie:
    – Jaką Jezus poznał religię od dziecka oraz którą z poznanych przez siebie religii nauczał wędrując po świecie ?

    Ale widzę… dyskusja na argumenty – nie jest Twoją mocną stroną.
    W takim razie… śpij dalej… rozregulowany budziku…
    Życzę kolorowych snów i… powodzenia w sexie i w miłości.

   • budzik pisze:

    i kolejna dawka logiki rozwalającej brednie o wartości czakramów…..zaznaczam ,że są w tym filmie odniesienia do DNA ….

   • budzik pisze:

    „…Małgosiu a słuchajęc tego mój stosunek do śmierci włąsnej poznasz , a nie swe gdybania …”
    ___
    Nie interesuje mnie… „Twój stosunek do śmierci włąsnej”, w zamian interesuje mnie Twoja odpowiedź na zadane Ci pytanie:
    – Jaką Jezus poznał religię od dziecka oraz którą z poznanych przez siebie religii nauczał wędrując po świecie ?

    Ale widzę… dyskusja na argumenty – nie jest Twoją mocną stroną.
    W takim razie… śpij dalej… rozregulowany budziku…
    Życzę kolorowych snów i… powodzenia w sexie i w miłości.

    – nie interesuje , ale o mym strachu w stosunku do niej gdybałaś …/skleroza nie boli /, a wybiórczo stosowane argumenty są zwykłym bleblaniem …

    – wędrował po Indiach i Tybecie by poznać ich religie , a żydowską poznał w domu ….

    – dać Ci telefon do mnie , byś natychmiast dostawała odpowiedź , ale wiem ,że to tylko infantylnie upostaciowana zaczepka ….

    Seks zostaw bio robocikom w okresie prokreacji , a w miłości funkcjonuję ….

    Wysłuchaj o czakramach ….zobaczysz swych teorii WIELKOŚĆ ….

  • Margosia pisze:

   „Zagłada ludzkości…”
   ___
   Widzę drogi Ktosiu, że już na żadnym z forów: ani u Basib, ani u Astromarii, ani na MŻ… nie znajdujesz posłuchu, a jedynie śmiech… 😀
   Mogę sobie tylko wyobrazić jak musisz się czuć…
   Współczuję…

   • testament4 pisze:

    Jak ten komentarz przejdzie to super. Nie musisz współczuć. Nie potrzebuje posłuchu. Wystarczy, że już ktoś jeden przeczytał mój blog 🙂 zaistniało. Reszta sama się potoczy.

    • budzik pisze:

     1.Zmiana Świadomości Ludzkości -Tak
     2.Zmiana DNA – Tak
     3.Ratowanie Planety Tak
     4.Więcej współczucia i empatii dla innych Tak
     5.Tolerancja dla innych zachowań i dla wszelkiej inności tak
     6.Drugie przyjście Jezusa i zbawianie Ludzkości poprzez kataklizmy czy zagładę ludzkości- przepowiadaną w Misji Faraon – NIE

     Drugie przyjście Jezusa zostaw Adasiowi – Ktosiowi , może zarobi pałką w głowę od owego masiasza właściwego , na którego tak czeka i wyssają mu szpik z kości , a przy okazji DNA mu się należycie poukłada ….
     Oczywiście me życzenia poza naprawą sekwencji DNA , to żart , bo niczego złego mu nie życzę , ale jego niepoprawność i wąskie spojrzenie doprowadzają mnie do śmiechu …..

     ———————————————

     Wiem i rozumiem , że aby dyskutować o teorii względności , czy zjawiskach kwantowych trzeba mieć wpierw zasób elementarnej wiedzy w tym zakresie , by nie czynić błędnych odniesień tych teorii do naszych możliwości tworzenia lub rozprawiania o naszej wielkości w oparciu o tworzone bomby atomowe , gdzie wykorzystujemy zaledwie kilka procent z całości energii którą można uzyskać w procesie całkowitej anihilacji atomów uranu ….

     ———————————————

     Stąd informacje od dr.Woźnego traktuję iż są za trudne dla tutaj piszących , by mogli w sensowny sposób o nich dyskutować …dlatego zamieszczanym filmom towarzyszy cisza w komentarzach ich treści …. zaś w temacie pana Popko który , nie tylko ,że demaskuje religie łącznie z KK i chaotyczną niekompletność wszelkich ezo teorii to propaguje jedynie własny rozwój obejmujący Twoje punkty od 1-5 , a w temacie prawdziwości owej metody
     skłania do samodzielnego zapoznania się z nauczycielami i miejscem w którym uczą …

     ——————————————–

     Więcej wolnej woli w zachowaniu starań o swój rozwój nikt z dotychczas mi znanych osób nie oferuje ….nadto jego przekazy rozbierają stary świat pojęć a w jego miejsce ukazują konstrukcję multiwersu zawierającą w sobie wszelkie stare odniesienia , poprzez światy najniższe demonów , ludzi bogów , aż po OSOBLIWOŚĆ z której wszystko wzięło początek….tylko ,że w należytej kolejności , określeniu pochodzenia i wartości ….

     Racjonalizuje , te wszystkie pojęcia , objaśniając iż wszystko co zaistniało ,ma głębszy sens , i jest przynależne jako doświadczenie człowiekowi …..Ukazuje w jakim stanie niedowładu jest nasze DNA , a więc i nasze umysły ….bo jedno z drugiego wynika ….
     Pokazuje drogę naprawiania uszkodzonych sekwencji genomu , aż po stan gdzie człowiek staje się Bogo- podobny …czyli jego DNA jest podłóg jego woli zdolne komunikować się z całym Wszechświatem …

     ——————————————

     Muszę dodać iż wszystko co z ust Popko usłyszałem całą tą wiedzę miałem już wcześniej w sobie …kontakt z jego przekazami pozwolił temu jedynie wypłynąć na wierzch w mym umyśle i w sekwencje od czego zaczynać i jak to nazywać , by swe DNA przywracać do jego wzorcowych funkcji i działań ….

     Choć już kilka tygodni jego przekazy studiuję , nie znalazłem w nich żadnej pułapki czy celowego przekłamania więc co mogę Ci powiedzieć na Twoje pięć razy tak ….godzę się !!! …….znajdź odwagę , cierpliwość i ciszę umysłu w sobie i wysłuchaj z uwagą tego ostatniego filmu … o korzyściach płynących z rozwiązania węzłów czakramów …oraz kończącym ten wykład kontakcie z trzema kolumnami ….symbolicznym obrazie , jak zbudowany jest w oryginale każdy kto nosi ludzkie DNA i jakich zmian musi w sobie dokonać by zaistnieć w postaci Syna Bożego …..tej formy przejawienia jaką mu OSOBLIWOŚĆ nadała ….
     Znajdziesz w nim również właściwe zrozumienie tej religii w której żeśmy się wychowali czyli objaśnienia tyczące Jezusa , Chrystusa , i Ducha Świętego w tym aspekcie ,że są to uśpione aspekty każdego z nas ….tylko je trzeba w sobie odbudować …..

     jestem w stanie każdą wątpliwość rozwiać …tylko do tego potrzebny jest dialog , rozmowa …

     miłego dnia ….

  • Dawid567 pisze:

   Witajcie!
   Już mam tego dość .Po co mamy cały czas gadać o jakiś zagładach .Ziemia jest piękna , a myśl jest twórcza
   Jedna rzecz jest prawdziwa zostało nam bardzo niewiele czasu.Tylko że jest to poczucie względne.Bo nie WSZYSTKIM zostało mało czasu..
   80 latkom nieco więcej niż 90 -latkom.Najmniej zostało czasu życia na tej Planecie 100 latkom albo 110 latkom.
   Ci 110 latkowie zrobili już wszystko wątpię aby chcieli zagłady Planety na której przeżyli swoje szczęśliwe i nieszczęśliwe kwity.
   Oni raczej już myślą nie o zagładzie planety ale o tym gdzie pójdą po swojej śmierci – może w Nicość i w świat pozbawiony jakichkolwiek myśli.
   Powiem swoje Credo na dzień dzisiejszy:
   1.Zmiana Świadomości Ludzkości -Tak
   2.Zmiana DNA – Tak
   3.Ratowanie Planety Tak
   4.Więcej współczucia i empatii dla innych Tak
   5.Tolerancja dla innych zachowań i dla wszelkiej inności tak
   6.Drugie przyjście Jezusa i zbawianie Ludzkości poprzez kataklizmy czy zagładę ludzkości- przepowiadaną w Misji Faraon – NIE

   • Ktoś pisze:

    Ale czemu już Dawidku NIE KOCHASZ jezuska z jego siolowatą mame maryjką, on przecież ci ZAWSZE CHĘTNIE RĘKĘ PODA, ba nawet ci ŻYCIE OSŁODZI

    W samej tylko 2 wojnie światowej ZGŁADZIŁ w BESTIALSKI sposób rękami swoich ŚWIĄTYNNYCH SynówSyjonu 6 milionów Polaków i kilkadziesiąt tysięcy po jej zakończeniu

    byleś tylko mógł dzisiaj PŁAWIĆ SIĘ JAK PĄCZEK w jego DEMOKRACJI.

    Powinieneś być mu DOŚMIERTNIE WDZIĘCZNY ZA TO, za to jego POŚWIĘCENIE by ci ŻYCIE RÓŻAMI ukwiecać….. Bierz przykład z Margo jak jej „dobrze” w ciągłym maryjnym „orga… mie”…. i bądź takim samym…. zawierzonym mu po najskrytsze zakamarki sumienia katzolakiem….

    zwłaszcza że DZIŚ (fulford) WZYWA DO MORDÓW KOLEJNYCH…. byś był jeszcze BARDZIEJ SZCZĘŚLIWY z jego obecności…..

 17. Jurek pisze:

  Zagłada ludzkości ?

  A myslalem ze to tylko burza w nocniku.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.