5G Elektromagnetyczne zabójcze rozszerzenie a ochrona przed EMF poprzez czaszkową stymulacje magnetyczną

pic1

W tym materiale opiszę co jest problematyką sieci 5G i jej wpływ na organizmy żywe. Częstotliwość ta za pomocą mikrofal wywołuje mutacje komórek co prowadzi do zaburzeń chromosonalnych w tym i do raka, ta częstotliwość pozwala na pokonywanie metalom ciężkim bariery krew-mózg, oraz wywołuje także bezpłodność u obu płci dla kobiet mutacje nadnercza oraz układu krążenia i stref erogennych. Bardzo niebezpieczna częstotliwość którą na tym etapie niestety ale nie umiecie ją kontrolować to rozszerzenie promieniowania elektromagnetycznego, które emitują wieże przekaźnikowe telefonii komórkowej, wi-fi, smartfony, i-pody i wszystkie tym podobne technologie elektromagnetyczne, które zostały wprowadzone na całym świecie już z końcem tego roku 2018

To czym jest ostateczny plan…wdrożenia na tej częstotliwości obszaru poziomu infiltracji rasy ludzkiej…to cel świadomie wprowadzany wraz połączonymi kampaniami szczepień oraz Chemtrails

Cała wprowadzana technologia sztucznej inteligencji, blockchain, to wszystko łączy się w całość począwszy od fluoru w wodzie jednak woda powstrzymuje działanie fluoru ponieważ jej struktura jest bardziej złożona i inteligentna . Jak wspomniałam to jest ostateczny plan, to jest to nad czym pracuje obecnie DARPA i oni mają nadzieję, że to nigdy nie wyjdzie na jaw. Tak naprawdę robią to stopniowo byście nie widzieli wzorów, i co naprawdę się wyłania w ostatecznych elementach tej układanki.

5G. Regularne 3G i 4G stopniowo zabija Was. Dysocjacja chromosonalną podwaja raka mózgu, a naukowcy wpajają i mówią, że to telefony komórkowe. One pojawiają się dokładnie tam gdzie trzyma się telefon. To są mikrofale, które już po 1 minucie podnoszą temperaturę o 1 stopień .
5G jest jeszcze silniejsze i ono jest w waszych urządzeniach komunikacyjnych,
Ale jedną z rzeczy jest połączenie wszystkiego razem. W różnych systemach wizualizacyjnych obserwuje dokąd idą i przemieszczają się nano cząsteczki w Waszym ciele.

To oznacza, że wkrótce będziecie mogli transportować metale, nano cząstki do mózgu za pomocą zakresów EMF, wież telefonii komórkowej, routerów, telefonów komórkowych. I nie tylko to. To również zwiększa rozszerzanie się błon jelitowych.Wszystko po to by zmutować organizm dla ich kontroli i inwigilacji oraz zrobić z Was posłusznych.

Wszystkie chemikalia jakie dodaje się do żywności, to plan struktury geo-inżynierii wraz z nanocząstkami zatem wszystkie komponenty pola elektromagnetycznego EMF dopełniają ten obraz na który składa się Wasza rzeczywistość. Obecnie jest technologia gdzie można bez operacyjnie wprowadzić w mózg jakikolwiek nano-materiał/metal czy cokolwiek innego , który można kontrolować za pomocą zakresów elektromagnetycznych 5G i Gigabajtowej sieci.
Co więcej ta technologią mogą dane nano cząsteczki wprowadzić i atakować tlen, wodę, dwutlenek węgla.

Zauważyliście już powolne wymieranie … wszędzie wymierają ptaki, owady, drzewa na które wpłynęło EMF. przypomnijcie sobie fluor w wodzie, który wprowadzano pod koniec II wojny światowej.
Już wtedy wdrażano plan wypracowany przez dowództwo wojskowe by kontrolować populację w jakimkolwiek obszarze przez masowe podawanie medykamentów do wody pitnej.
W tym planie fluor (fluorek sodu) był najważniejszy. „wielokrotne dawki spożywanego fluoru, z czasem redukują wewnętrzną siłę jednostki do przeciwstawiania się dominacji. Powolne zatruwanie i narkotyzowanie pewnych obszarów mózgu doprowadza do posłuszeństwa względem rządzących.”

Zarówno Rosjanie jak i Niemcy dodawali fluor do wody pitnej więźniów wojennych, aby ich ogłupić i sprawić by byli ulegli. Dodanie komponentu fluoru do komponentu EMF wpływa na możliwość emisji fal przez szyszynkę, oraz na włączanie i wyłączanie systemu odpornościowego.
To za co jest odpowiedzialna szyszynka, to w niej jest kryształ. Zatem poprzez zwiększanie fluorowców – bromu, chloru, fluoru, w wodzie i jedzeniu powoduje się zwapnienie szyszynki, co wpływa negatywne, na efektywne jej działanie. Szyszynka również produkuje melatoninę. Melatonina pomaga z sekwencjami genów, reperuje DNA.

Ta Wojna już się zaczęła także na Waszym poziomie X, biologiczna wojna?
Wraz z wprowadzeniem 5G i wszystkich innych elementów, zwapnienia szyszynki, niemożności produkcji melatoniny, która reperuje geny, i kontrolą tlenu, wszystko to prowadzi do tego, że będzie niezwykle prostym by wprowadzić i kontrolować biologiczną broń i następnie przymusić całą populację do szczepień.

Te szczepienia, zawierają nano-cząstki, czipy, aktywatory. Będą one w stanie przejść barierę krew-mózg, poprzez EMF (badanie z błękitem metylenowym) i spowodują przepuszczalność błon jelitowych. Zatem będą w stanie podać szczepionkę, nawet przez produkty racji żywnościowej i jedzenie.
To proceder na masową skalę ma wpływać na Wasze umysły, gdzie jest to niedopuszczalne
Jak sami Wiecie , rządzący wierzą w karmiczną równowagę. Jeśli wcześniej powiedzą ludziom co chcą zrobić, to niekoniecznie są za to odpowiedzialni. To etap świadomej manipulacji.

Obserwuję Wasze Media a Wy ślepo we wszystko wierzycie. Patrzę na te wszystkie artykuły, badania, rozmawiam z globalistami.
Oni mówią mi wprost mam plany, nazwa tej wielkiej firmy 5G to bogini dziewcząt, z symbolem odwróconych jajowodów. A Ja wiem, że to wypala komórki jajowe i nasienie. To jest jak mikrofala, podgrzewa je.

Artemis to jedna z kilku wielkich firm 5G.

A teraz wyjaśnię Wam co nieco otóż w logo firmy Artemis jak spojrzycie na logo firmy Artemis to są odwrócone jajniki. To wygląda na organ reprodukcyjny kobiety. Jestem zaniepokojona w tej chwili rozwojem zdarzeń i wydarzeń w tym obszarze lecz ingerować bezpośrednio nie mogę.

A co oznacza słowo Artemis?

„Artemis ” to grecka bogini porodów, która chroni żeńskie dziecko.
Więc logo obrazuje niszczenie płodności przez 5G.
To jest jak nałożony pentagram. Pentalfa to jest symbol człowieka:
głowa, ręce, nogi. Jak to odwracacie to oznacza zniszczenie rodzaju ludzkiego.
a zarazem oznacza to zniszczeniem kreacji stworzenia w tym poziomie.
A jak spojrzycie na nową kwaterę Apple za 5 miliardów dolarów w Kalifornii, to ma ona dziwaczny kształt prawda? . To jest schemat ludzkiej komórki jajowej zapładnianej nasieniem. Oczywiście na pewno wiecie jak wygląda prawdziwa komórka jajowa.
To jest bardzo unikalne, zważywszy, że Apple montuje na swoich iPadach anteny.

To nie jest działanie zgodne z kreacją tworzenia . To jest antyludzki plan eksterminacji, który przedstawia swoim zaprzedanym sługom CARIANS , że będą żyli wiecznie ale muszą poczynić od wewnątrz destrukcje na poziomie komórki .
Przypominam ze radiacja tych urządzeń nawet z telefonu jest podatna na płaty komórki mózgu które są poddane radiacji. Bardzo Was proszę chrońcie Siebie, a przynajmniej Swoje Dzieci, przed niebezpieczeństwami promieniowania EMF zwłaszcza z telefonów komórkowych.

Pomimo że 180 naukowców i lekarzy z 35 krajów domaga się, aby Komisja Europejska wycofała zgodę na wi-fi 5G, dopóki kwestie bezpieczeństwa nie zostaną zbadane przez w pełni niezależne badania. Komisja jednak, pod wpływem potężnego konsorcjum zwolenników sieci 5G, nie wysłuchała głosu naukowców i lekarzy oraz społeczeństwa.

W gwoli ścisłości wyjaśniam co to jest 5G i jak to działa:

Technologia 5G jest rozszerzeniem już istniejących pól elektromagnetycznych o częstotliwości radiowej (RF-EMF) 2, 3 i 4G. Różnica polega na tym, że technologia 5G wykorzystuje bardzo krótkie sygnały o wysokiej częstotliwości pomiędzy wieżami a odbiornikami (np. telefonami komórkowymi), co oznaczać będzie miliony nowych przekaźników, które trzeba będzie zbudować w bliskich odległościach (co 10-12 domów w warunkach miejskich).

Trudno wprost sobie wyobrazić taki wzrost liczby przekaźników! Oznaczać to będzie nieuniknioną ekspozycję obywateli na smog elektromagnetyczny za każdym razem, kiedy tylko wyjdą na ulicę.
Emitowane impulsy działają na długości fali praktycznie identycznej z długością fali ludzkiego mózgu, która pozwala zakodowywać podprogowe wiadomości. Ich intensywność również przekroczy znacznie istniejące impulsy.

Aby zmaksymalizować efektywność oraz zasięg tych sygnałów, konsorcjum korporacji działających pod nazwą „Space X” planuje umieszczenie 4 425 satelitów na orbicie okołoziemskiej już w tym 2019 roku! Zaraz potem planuje się umieszczenie kolejnych 12000 satelitów, aby zapewnić 360 stopniowy, wolny od opóźnień internet na każdym metrze kwadratowym na Ziemi. Jeśli doliczymy kolejne 4000 satelitów, które również mają być umieszczone na orbicie, dochodzimy do liczby 20000.

Konsorcjum Space X, pod wodzą Elona Muska, planuje umieszczać pierwsze satelity końcem 2018 roku, a następne w 2019 i 2020. 29 marca 2018 roku amerykańska Federalna Komisja Łączności zezwoliła na pierwszą fazę umieszczania satelitów na orbicie, pomimo faktu, iż nie ma upoważnienia do decydowania w kwestiach ochrony zdrowia publicznego.

Bardzo chce Was ostrzec przed bezprecedensowymi niebezpieczeństwami, jakie się z tym wiążą. Należą do nich: utrata powłoki ozonowej, zniszczenie Pasa Van Allena, zaburzenia pogodowe na skalę globalną, zanieczyszczenie wód podskórnych, zanieczyszczenie przestrzeni kosmicznej, promieniowanie mikrofalowe i zanieczyszczenie nocnego nieba – wszystko to będzie konsekwencją ogromnej liczby satelitów okrążających Ziemię. Innym źródłem toksycznych zanieczyszczeń będzie start setek rakiet niezbędnych do umieszczenia satelitów na orbicie.

Obecnie tylko 66 satelitów dostarcza sygnałów dla sieci globalnej. Planowany wzrost jest na całkowicie bezprecedensową skalę.

Wpływ ekspozycji 5G na ludzi :
Powszechna i zwiększająca się ekspozycja na promieniowanie EMF emitowane przez urządzenia elektryczne i bezprzewodowe EMF wpływa na żyjące organizmy obejmuje zwiększone ryzyko mutacyjne a także wystąpienia nowotworów, stres komórkowy, wzrost ilości szkodliwych wolnych rodników, uszkodzenia genetyczne, zmiany strukturalne i funkcjonalne systemu rozrodczego, deficyty pamięci i trudności w nauce, zaburzenia neurologiczne i szkodliwy wpływ na ogólne samopoczucie ludzi. Te skutki rozciągają się dalej, poza gatunek ludzki, na szkodliwe oddziaływanie zarówno na rośliny jak i zwierzęta.

Wzrośnie statystycznie znaczące przypadki zachorowania na raka mózgu i serca u zwierząt narażonych na promieniowanie EMF wraz z ryzykiem zachorowania na raka mózgu, Promieniowanie RF-EMF jest szkodliwe dla ludzi.

Promieniowanie EMF stanowi czynnik ryzyka dla chorób, takich jak nowotwory, choroba Alzheimera i bezpłodność u mężczyzn… będą objawy nadwrażliwości na pole elektromagnetyczne obejmują bóle głowy, problemy z koncentracją, problemy ze snem, depresję, brak energii i objawy grypopodobne (nadwrażliwość na pole elektromagnetyczne) i MCS (wieloczynnikowa nadwrażliwość chemiczna) co następuje: „EHS i MCS to choroby wskaźnikowe, które mogą stworzyć istotny problem dotyczący zdrowia publicznego w nadchodzących latach na całym świecie we wszystkich krajach wdrażających bez ograniczeń technologie bezprzewodowe oparte na polu elektromagnetycznym to ostrzeżenie przed „Światową Epidemią”

PRZYPOMINAM ŻE SAMI USTANOWILIŚCIE WCZEŚNIEJ PRAWO :
W treści Rezolucji 1815 (Rada Europy, 2011), Kodeksu Norymberskiego (1949) oraz unijnej Zasady Ostrożności można znaleźć zapisy wzywające do wprowadzenia zakazu dla wszelkich działań/eksperymentów na społeczeństwie, które nie przeszły wcześniej kontrolowanych testów i/lub które stanowią potencjalne zagrożenie dla zdrowia i dobrobytu planety i jej narodów. Jednakże rządy narodowe ustalają różne „poziomy bezpieczeństwa” dla emisji sieci 2, 3 i 4G, z których praktycznie wszystkie są za wysokie, by zapobiec konsekwencjom zdrowotnym, włącznie z tymi które wymieniłam powyżej.

PRZECIEŻ:
Wytyczne odnośnie bezpieczeństwa chronią przemysł, a nie zdrowie” a aktualne wytyczne są przestarzałe. Nowe, niezależne wytyczne/zasady są pilnie potrzebne, ale przemysł telekomunikacyjny i korporacje, które planują rozwój sieci 5G, stosują intensywny lobbing, wykorzystując w tym celu ogromne środki finansowe, by upewnić się, że ich plany nie zostaną zablokowane.

WASZE ZADANIE:
Tak jak próby wprowadzenia laboratoryjnych technologii mutujących geny (GMO) na Wasze pola uprawne i do żywności na całym świecie, technologia 5G stanowi równie poważne zagrożenie z nieba. Jest to ten sam program – wojna przeciwko naturze, człowiekowi i Waszemu wspólnej duchowej egzystencji.

Każdy z Was znajduje się na linii ognia i tylko jednocząc się i łącząc wysiłki, by odwrócić proces destrukcji, możecie odzyskać kontrolę nad Waszym życiem i ocalić Wasz gatunek przed wyniszczeniem. Tak ważne dla Was drzewa, dostarczające Wam tlenu, ścinane są w miastach – celem jest usunięcie wszelkich możliwych przeszkód dla sygnałów 5G.

OSTRZEGAM : Jest to stan wyjątkowy dotyczący całej planety. Macie mniej niż rok, aby odwrócić bieg wydarzeń. Liczy się każdy głos, który może przyczynić się do zatrzymania technologii 5G. Sprawcie, aby Wasz głos został wysłuchany teraz!
Neurolodzy MIT już wykazali, że mogą wpływać na moralne sądy ludzi przez zakłócenie konkretnego regionu mózgu – co pozwala odkryć jak mózg konstruuje moralność.

Aby dokonać osądów na temat innych ludzi, często musicie rozpoznać ich intencje – zdolność znaną jako „teoria umysłu”.

TERAZ uważnie przeczytajcie jak się uchronić jako że w okolicach skroniowych płatów mózgowych posiadacie prawe skrzyżowanie skroniowo-ciemieniowe mózgu które możecie uaktywnić , te połączenia są cały czas aktywne zbiorowe do neuronów i splotów wraz z szyszynką która jest rezonowana z energią płatową prawej i lewej półkuli mózgu oraz połączona z siecią neuronów i nitek wraz z Waszym polem Aury , a co za tym idzie to bezpośrednie połączenie nie tylko pola astralnego ale i Waszego Symbiontu a Symbiont to Wasza Energetyczna Dusza która nierozerwalnie jest połączona z Energia całej otaczającej Was przestrzeni czyli z Wszechświatem.
Możecie zakłócić aktywność EMF w polu przez indukowanie energii i prądu w mózgu przy użyciu pola magnetycznego stosowanego na skórę głowy znajdujące się na powierzchni mózgu nad i za prawym uchem
(po prostu masujcie te miejsca płynnym ruchem opuszkami swoich dłoni) .

To ma bardzo kluczowe znaczenie by się uchronić tzw. parasolem ochronnym przed EMF

Oczywiście w normalnych warunkach ludzie są bardzo pewni siebie i konsekwentni w tego rodzaju praktykach i osądach…i zaraz pod postem pojawią się opinie i osądy .
Przekazuje Wam Wiedzę jak się uchronić poprzezczaszkową stymulacją magnetyczna to jest bezpieczne (całkowicie dopuszczalny rezonans).

Semjase
źródło:
https://tamar102a.blogspot.com/2019/07/5g-elektromagnetyczne-zabojcze.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Atlantis, Depopulacja, Eksperymenty, OSTRZEŻENIE, UFO cywilizacje pozaziemskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

221 odpowiedzi na „5G Elektromagnetyczne zabójcze rozszerzenie a ochrona przed EMF poprzez czaszkową stymulacje magnetyczną

 1. korass pisze:

  mam do was pytanie , liczę naprawdę , na poważne odpowiedzi: co jest cechą wspólną wszystkich religii , wierzeń?

  • Dawid567 pisze:

   Korassie, nie chodzi wcale o wiarę w Boga , ale generalnie o wiarę że coś istnieje po śmierci, życie winnej formie, jakiś inny może lepszy świat. Może są to nasze myślokształty, a może to co wyśnimy, kto wie, a może jest splot różnych myślokształtów nie tylko naszych

  • Margosia pisze:

   „…co jest cechą wspólną wszystkich religii , wierzeń?”
   ___
   Wg. mnie… ślepa, bezkrytyczna, naiwna, fanatyczna ufność w istotę uzurpującą sobie prawo zarządcy danej religii.

   • Piluś pisze:

    „…co jest cechą wspólną wszystkich religii , wierzeń?”
    ___
    Wg. mnie… ślepa, bezkrytyczna, naiwna, fanatyczna ufność w istotę uzurpującą sobie prawo zarządcy danej religii.
    ———————————————-
    Według mnie w religii powinna być jak najbardziej wiara i do tego bezkrytyczna, oczywiście tyczy się indywidualności. Natomiast wspólną cechą wszystkich religii, jest walka o władzę i bogactwa, a to wynika z nieokiełzanego EGO. Jezus nauczał siły serca, t.j. miłości i władzy, ale z autopsji wiemy że tylko w tej wierze pozostała władza, a miłość poszła w zapomnienie. Poz.

    • marek pisze:

     Jezus nauczał siły serca, t.j. miłości i władzy, ale z autopsji wiemy że tylko w tej wierze pozostała władza, a miłość poszła w zapomnienie. Poz.,

     Czasem ludzka myśl refleksja przypomina mi po co urodziłem się na Ziemi…dziękuję Piluś..

     wiersz napisany w młodości ….

     Sen o wieczności ….

     Rozsypały się w proch mity i legendy
     utopiła w bagnie prawda nieskalana
     i poszły na śmierć : miłość i piosenka
     nadzieje kochających padły na kolana …

     Ze świstem spadły razy na oczy proszące
     i uśmiech w pół słów zamarł w przerażonej twarzy
     odbiegła w wszechświat – przyszłość nam przyobiecana
     została gorycz żalu – niespełnionej sprawy

     O siło która dążysz , by nas unicestwić
     zepchnąć wartość człowieka do znaczenia prochu
     przetrwamy ciebie choćbyś ty tego nie chciała
     by się gdy czas nasz przyjdzie z Wiecznością zjednoczyć ….

     • korass pisze:

      napisałem… wszystkich … chyba nie zarzucisz szamanom : syberyjskim , indiańskim czy aborygenskim walkę o władzę czy bogactwa ,

      jednak ich wierzenia mają wspólny dogmat jak reszta religii

    • korass pisze:

     pytam o dogmat, podstawę , nie o zachowanie tych czy innych kapłanów

     • marek pisze:

      korass

      wyduś z siebie wreszcie odpowiedź na to pytanie skoro większość milczy …w mym rozumieniu wspólnym dogmatem wszelkich wierzeń jest wiara – informacja z góry schodząca iż nad wszystkim istnieje zarządzający Byt – Siła …dotycząca swym oddziaływaniem całości znanego świata …

      w/g mnie religie to funkcje poszerzające rozwój percepcji umysłu z czasem jak wszystko
      co człowiek bierze w swe ręce , zdeaktualizowane w treści lub przekręcone na narzędzia władzy …
      stąd trzeba je uzupełniać na dzień dzisiejszy koncepcjami nauk ścisłych by nie trwać w stanie braku rozeznania …gdzie prawo a gdzie lewo …

     • Maria_st pisze:

      Dogmat (gr. δόγμα dógma) – w sensie ścisłym pojęcie używane tylko w teologii chrześcijańskiej. Oznacza naukę wiary zawartą w Objawieniu, której pewna interpretacja jest ściśle określona przez Kościół. Dogmaty są przedmiotem refleksji teologii dogmatycznej. Obecnie, ze względu na rozbicie chrześcijaństwa, poszczególne odłamy i Kościoły różnią się w ustalonych dogmatach, jak również w rozumieniu funkcji dogmatu w nauce wiary. ”
      https://pl.wikipedia.org/wiki/Dogmat

     • Margosia pisze:

      „Dogmat… Oznacza naukę wiary zawartą w Objawieniu…”
      ___
      No i… wszystko jasne !…

    • Margosia pisze:

     „…Według mnie w religii powinna być jak najbardziej wiara i do tego bezkrytyczna…”
     ___
     „Bezkrytyczna wiara” towarzyszyła mi w dzieciństwie.
     Dziś… liczy się dla mnie jedynie wiedza wynikająca z doświadczenia, bo jedynie ona jest właściwym probierzem moich sukcesów i porażek.

     • Piluś pisze:

      „Bezkrytyczna wiara” towarzyszyła mi w dzieciństwie.
      Dziś… liczy się dla mnie jedynie wiedza wynikająca z doświadczenia, bo jedynie ona jest właściwym probierzem moich sukcesów i porażek.
      ————————————
      Co Ci da wiedza bez miłości? przeważnie pewien stopień upadku. Oczywiście wiedza i miłość gdy idzie w parze !!! – daje pełne zrozumienie, siłę, odwagę by stawić czoło gdy czarni nas atakują. Bez miłości jesteśmy słabi i podatni na przeciwności losu. A gdy dochodzi do tego wiara, to jesteśmy nie do pokonania. Poz.

     • Margosia pisze:

      ~ Bezkrytyczna wiara” towarzyszyła mi w dzieciństwie.
      Dziś… liczy się dla mnie jedynie wiedza wynikająca z doświadczenia… ~
      *
      „Co Ci da wiedza bez miłości?…”
      ___
      Piluś zauważ, że… nie mówimy o miłości lecz o wierze.

     • marek pisze:

      Piluś zauważ, że… nie mówimy o miłości lecz o wierze.

      a wiara ta dużą literą pisana wokół czego się ” kręci ” …zarabiania pieniędzy na tłumach …któremu głównie służy ziemska ” wiedza ” plus tworzeniu coraz to nowszych zabawek wojennych ……

      pachnie mi coś Małgosiu ,że piszesz dla samego pisania nie analizując drugiej strony argumentów …
      serduszka już zaprzestałaś wysyłać …tak się w wiedzy ” rozrosłaś ….

      Ło matko przenajświętsza
      i wszyscy świńci …

     • Margosia pisze:

      „…a wiara… wokół czego się ” kręci ” …zarabiania pieniędzy na tłumach …”
      ___
      Wokół niepewności i domysłów – najczęściej zresztą błędnych.
      Z wiarą czy bez… „zarabianie” na nieświadomych, czyli pozbawionych wiedzy „tłumach” – jak widać – ma się całkiem dobrze.
      * * *
      „…pachnie mi coś Małgosiu ,że piszesz dla samego pisania…”
      ___
      Widocznie Marek… Twój zmysł powonienia opiera się o błędne założenia wynikające pewnikiem z Twoje wiary.

     • marek pisze:

      Twoje wiary.

      Moja wiara każe mi człowieka podług takich cech i historii oglądać , a nie ezo ćwierkać jakieś my to ślsztaśne janioły …..

      Od Babilonu po Bagdad cały film. Lektor PL na YOUTUBE

    • Dawid567 pisze:

     https://www.cda.pl/video/3310306af
     Marku, Jezus był pozytywnym mutantem i dlatego musiał zginąć….

     • marek pisze:

      Marku, Jezus był pozytywnym mutantem i dlatego musiał zginąć….

      Wybacz Dawidzie , za tą prawdę prosto w oczy ….

      obawiam się że umrzesz taki sam jak się urodziłeś …białą kartką ….

 2. Maria_st pisze:

  ten tak wszystko mogący ,,duch,, nie ma nic do gadania , kiedy poddamy człowieka działaniu np. określonych fal , nie przebije się przez barierę , rozumiesz?”

  daje to do myślenia, co ?

 3. Jurek pisze:

  Co jest cechą wspólną wszystkich…,

  /Aby odpowiedziec na to pytanie to wpierw nalezaloby wiedziec czym sa/

  …, religi(e)i , wierzeń(ia)? !

  /Bo rownie dobrze mozna bylo sie zapytac co jest cecha wspolna diablow aniolow ?/

  • korass pisze:

   to nie ma kompletne żadnego znaczenia, mówimy o faktach, a fakty są takie że religie i wierzenia są faktem, zatem jakie jest wspólny dogmat , religii i wierzeń?

   • korass pisze:

    pytam poważnie, to proste pytanie, tylko wymaga spojrzenia ogólnego

    • korass pisze:

     podpowiedź, wszystkie religie i wierzenia od aborygenów, syberyjskich szamanów po indian , mówią że wszystko zostało stworzone przez: bogów, kosmitów, istoty duchowe, wyższe świadomości , absolut, jak zwał tak zwał ,
     to jest oczywiste , ale jest jeszcze jedna wspólna cecha , ….jaka?

     • korass pisze:

      oczywiście zaliczają się do tego również wszystkie pochodne , niu ejdżowe , wierzenia Marka , itd.

     • marek pisze:

      oczywiście zaliczają się do tego również wszystkie pochodne , wierzenia Marka , itd.

      Marek nie propaguje jakiegokolwiek niu ejdżowego , wierzenia …wybiera jedynie obojętnie czy od sprzymierzeńców ludzkości czy jej wrogów ziarnka informacji które konstruują syntezę zrozumienia rozrastającą się z godziny na godzinę….więc żywą …w stosunku do stałych niezmiennych przekonań ….

      ==================================

      Marysia i jej doświadczenia z niedostrzeganą przez innych obecnością / patrzenie na pozostałe ciała /….objaśnienie tego zjawiska to …..

      Huna określa trzy Jaźnie , bez ich kooperacji / opór stawia NJ -podświadomość / człowiek funkcjonuje podłóg tworzących go żywiołów , nie panuje nad swym losem …zachowaniem i wyborami-decyzjami …jest zwierzęciem społecznym …

      lecz czy owa jedność Jaźni ma prowadzić do podglądania bliźnich bez ich wiedzy …nie sądzę to wybryk w funkcjonowaniu owej triady względnie info na przyszłość by została zapamiętana , gdy ŚJ dorośnie do zrozumienia z czego się jako całość składa…..gdyż gdyby tak miało być jak to przeżywałaś owe pozostałe ciała poza WJ były by zbędne …a człowiek ziemski jawiłby się jako wybryk natury …..niektórzy tak nas traktują…

      aby to objąć , potrzeba głębokiej refleksji nad słowami Wangi ……

      za to co zrobiliście najmniejszym …./przyspieszyli ich rozwój lub uczłowieczyli zwierzę – mój dopisek / będziecie do nich przywiązani by poznać ich niedolę /….

      Stan bycia WJ można wypracować ćwiczeniami …oddech , jakość myśli , spolegliwość NJ..

      ..nie sprowadza się to jednak do obserwacji bez wiedzy obserwowanych ….całość triady zamyka się niejako w sobie- odgradza od nadmiaru zewnętrznych bodźców …i chociaż odczuwasz że jesteś ciałem fizycznym w tej ziemskiej czasoprzestrzeni to reagujesz jedynie na bodźce skierowane bezpośrednio w twą stronę ….

      przechodził mimo , czyli obok , zamknięty w sobie …tak jest napisane o Jezusie Chrystusie, który dobrowolnie wszedł w ludzkie ciało jako WJ nie za karę ….ten właściwy

      =======================================

      Kto w pełni rozumie wszystkie tematy poruszane pod tym linkiem i konsekwencje z nich wynikające
      https://www.salon24.pl/u/zbigwie/969961,jednia-nauki-i-religiiich ….

      ten jest na drodze poszerzania rozumienia …ten artykuł winien być elementarzem do rozgryzienia jego treści dla tych którzy chcą wstąpić na drogę syntezy , czyli przyrostu świadomości ….

      Twór który zaistniał …człowiek ziemski …skutkiem eksperymentu …na dzień dzisiejszy w swym wyrazie jest wciąż głównie NJ stąd wszelkie działania na sobie trzeba od tego poziomu zaczynać by wejść w kontakt i konstruktywny dialog z WJ ….

      Lecz poznanie środowiska Ziemi i całości wszechświata ma prowadzić ŚJ , gdyż jako nowo tworzący się gatunek mamy istnieć ….

      Podglądanie świata przyrody , panujących w nim praw i współzależności…
      porównywanie swego funkcjonowania do zebranych / oby prawdziwych / informacji…
      śledzenie osiągnięć nauk ścisłych , głównie tych tworzących wyłom w starych pojęciach..
      wyszukiwanie ziaren prawdy w religiach…

      czyli ogląd życia w promieniu 360 stopni wokół głowy / szerokokątny / bez przywiązywania się do jednej określonej dziedziny poznania ….

      tak całe życie funkcjonuję ….rzucam co jakiś czas pojęcie…. keylonty …nauki z wiarą powiązanej…… ,partiki – najmniejszego elementu budującego Matrix …wartość genomu …wiążącego w całość wszelkie plany wszechświata …jedności wszystkiego co istnieje

      a co na to w odzewie ….tleniona blondynka , nasz RÓD , tajemnica zakopana pod ziemią w naszym mieście , nie rozumiesz , horoskop mówi …, nie lubię ruskich pierogów , wiara i religie to ciemnota …

      i myślicie ,że Was obrażam pisząc
      dzieci w rozumie jednocześnie myśląc
      bracia i siostry w Świadomości Chrystusowej
      to o czym również Nacht głosi …

      Świadomości Chrystusowej ….gdyż ten poziom świadomości jest światłem które rozjaśnia zupę informacji zawartą w wszechświecie z której siebie samych tworzymy ….

      słonko niech Wam dzisiaj
      z właściwym efektem świeci
      pozdrawiam ….

      ps.
      Noszę przekonanie iż nie każda WJ jest wyrazicielem świadomości planu Eia , gdyż w swej wieczności trwania i zapatrzeniu w tworzenie wiele z nich zapomniało już skąd pochodzi i jakie winny być granice ” tworzenia ” względnie z KIM lub czym to tworzenie konsultować ….

      Wszechświat jest nieskończony , ale pojmowalny nawet dla naszych rozwijających się rozumów , gdy pod patronatem WJ która pamięta skąd pochodzi i prawdziwych opiekunów prowadzi się syntezę ….

     • Dawid567. pisze:

      Całe stworzenie to nic innego ( chociaż to zabrzmi trochę brutalnie) nic innego jak manipulacja genami- np .”Wyspa Doktora Moreau” Herberta Georga Wellsa.
      Manipulują i nasi i Kosmici.

 4. Maria_st pisze:

  lecz czy owa jedność Jaźni ma prowadzić do podglądania bliźnich bez ich wiedzy …nie sądzę to wybryk w funkcjonowaniu owej triady względnie info na przyszłość by została zapamiętana , gdy ŚJ dorośnie do zrozumienia z czego się jako całość składa…..gdyż gdyby tak miało być jak to przeżywałaś owe pozostałe ciała poza WJ były by zbędne …a człowiek ziemski jawiłby się jako wybryk natury …..niektórzy tak nas traktują…”

  to co mnie spotyka to tylko przypomnienie kim , czym jestem….niezależnie jak coś nazwiemy czy uważamy..
  ciała potrzebne są gdy wiemy po co powstały

  może i jesteśmy wybrykiem..swej głupoty

  „Stan bycia WJ można wypracować ćwiczeniami …oddech , jakość myśli , spolegliwość NJ..”

  ja sobie przypominam

  „za to co zrobiliście najmniejszym …./przyspieszyli ich rozwój lub uczłowieczyli zwierzę – mój dopisek / będziecie do nich przywiązani by poznać ich niedolę /….”

  a jeśli–nie
  jeśli to kłamstwo jakich tu wiele?

  „tak całe życie funkcjonuję ….rzucam co jakiś czas pojęcie…. keylonty …nauki z wiarą powiązanej…… ,partiki – najmniejszego elementu budującego Matrix …wartość genomu …wiążącego w całość wszelkie plany wszechświata …jedności wszystkiego co istnieje ”

  puchate sześcianiki to element Matrixa, a nie wymyślać jakieś dziwne nazwy
  prostota to podstawa

  „wiara i religie to ciemnota …”

  to prawda, z tym się zgadzam

  „Świadomości Chrystusowej ….gdyż ten poziom świadomości jest światłem które rozjaśnia zupę informacji zawartą w wszechświecie z której siebie samych tworzymy ….”

  bo ktoś tak to wymyślił ?
  a mnie się kojarzy z ciężarem, ograniczeniem

  „Noszę przekonanie iż nie każda WJ jest wyrazicielem świadomości planu Eia , gdyż w swej wieczności trwania i zapatrzeniu w tworzenie wiele z nich zapomniało już skąd pochodzi i jakie winny być granice ” tworzenia ” względnie z KIM lub czym to tworzenie konsultować ….”

  znowu wymyślanie jakiegoś planu Eia ?
  znowu ogłupianie

  „Wszechświat jest nieskończony , ale pojmowalny nawet dla naszych rozwijających się rozumów , gdy pod patronatem WJ która pamięta skąd pochodzi i prawdziwych opiekunów prowadzi się syntezę ….”

  opiekuna potrzebuje osoba niepełnosprawna fizycznie lub umysłowo
  znowu zwalanie odpowiedzialności na coś wymyślonego…albo zbawiciel albo opiekun….

  • marek pisze:

   to co mnie spotyka to tylko przypomnienie kim , czym jestem….niezależnie jak coś nazwiemy czy uważamy..
   ciała potrzebne są gdy wiemy po co powstały

   może i jesteśmy wybrykiem..swej głupoty

   a może ” skrzywieni w gatunkowym rozwoju ” przez WJ które zapomniały skąd pochodzą i tworzą sobie z Ziemi …folwark …

   —————————————————-

   „Stan bycia WJ można wypracować ćwiczeniami …oddech , jakość myśli , spolegliwość NJ..”
   ja sobie przypominam

   czy ręka może sobie przypominać że istnieje głowa , czy to głowa decyduje co robi ręka ???
   —————————————————-

   „za to co zrobiliście najmniejszym …./przyspieszyli ich rozwój lub uczłowieczyli zwierzę – mój dopisek / będziecie do nich przywiązani by poznać ich niedolę /….”
   a jeśli–nie
   jeśli to kłamstwo jakich tu wiele?….

   a jeśli prawda ??? … masz rozeznanie że nasza historia to jeden ciąg wojen i przemocy i ten fakt ma być uzasadnieniem Twych wątpliwości ?

   —————————————————–

   „tak całe życie funkcjonuję ….rzucam co jakiś czas pojęcie…. keylonty …nauki z wiarą powiązanej…… ,partiki – najmniejszego elementu budującego Matrix …wartość genomu …wiążącego w całość wszelkie plany wszechświata …jedności wszystkiego co istnieje ”

   puchate sześcianiki to element Matrixa, a nie wymyślać jakieś dziwne nazwy
   prostota to podstawa

   „wiara i religie to ciemnota …”

   to prawda, z tym się zgadzam

   wiesz jaki poziom świadomości dostaje takie określenia Marysiu jak ” puchate sześcianiki ” taki który wiarę i religię rozumie jako przejaw ciemnoty….
   rozpropaguj to szerzej …. ” zbierzesz brawa „……

   —————————————————-

   „Świadomości Chrystusowej ….gdyż ten poziom świadomości jest światłem które rozjaśnia zupę informacji zawartą w wszechświecie z której siebie samych tworzymy ….”

   bo ktoś tak to wymyślił ?
   a mnie się kojarzy z ciężarem, ograniczeniem

   każde niesforne dziecko upominane przez kochających rodziców traktuje te upomnienia jako zakazy i nakazy …. jesteś pewna ,że jako Średnie Ja wszystko jak należy interpretujesz ??…

   —————————————————–

   „Noszę przekonanie iż nie każda WJ jest wyrazicielem świadomości planu Eia , gdyż w swej wieczności trwania i zapatrzeniu w tworzenie wiele z nich zapomniało już skąd pochodzi i jakie winny być granice ” tworzenia ” względnie z KIM lub czym to tworzenie konsultować ….”

   znowu wymyślanie jakiegoś planu Eia ?
   znowu ogłupianie….

   zapytaj Tego z czym się utożsamiasz będąc obserwatorem skąd Ono pochodzi …jeśli pamięta …i przenieś tą informację w sferę umysłu w którym funkcjonujesz ….

   ——————————————————-

   „Wszechświat jest nieskończony , ale pojmowalny nawet dla naszych rozwijających się rozumów , gdy pod patronatem WJ która pamięta skąd pochodzi i prawdziwych opiekunów prowadzi się syntezę ….”

   opiekuna potrzebuje osoba niepełnosprawna fizycznie lub umysłowo
   znowu zwalanie odpowiedzialności na coś wymyślonego…albo zbawiciel albo opiekun….

   brak pełnej pamięci swego pochodzenia dotyczy także WJ / obserwatorów w/g ciebie / stąd opieki względnie przypomnienia co poniektóre z Nich również ….potrzebują ….
   i dlatego wszechświat miejscami jest rajem ,a gdzie indziej wręcz piekłem ….dla stworzeń które w swej pysze stwarzania je tworzą ….
   ale Ty tego Marysiu w swej wierze w istnienie bezwzględnej wolności z doznań lecz nie wiem czy z dialogiem między Obserwatorem a Twym umysłem pod rozpatrzenie nie bierzesz ….

   stąd pisałem Ci możemy z różnych DOMÓW pochodzić , lub różni nas zasób wiedzy ,gdyż samo doświadczenie bez analizy nie jest jeszcze dowodem rozumienia ….

   Ja również mam za sobą, przeżycia , doświadczenia , dialogi z bytami z poza Ziemi , sny lecz nie wstawiam ich w światopogląd póki ich nie przeanalizuję z każdej możliwej strony …a WJ stojąc z boku … mi w tym pomaga …..

   Niewolnictwo to powszechny układ …realizowany na różne sposoby na nieświadomych…
   zaś dialog jest tego zaprzeczeniem gdyż jest postawą partnerstwa …

   postawy dialogu broni prawdziwe
   w swym rdzeniu stwierdzenie ….

   Bracia i Siostry w Chrystusie
   pierwszej pra przestrzeni z której
   wyszły w wszechświat WJ …..

   • Maria_st pisze:

    puchate sześcianiki

    pisałam juz kiedyś o tym doświadczeniu z Matrixem i opisałam te szczescianiki zbudowane z podobnego a może takiego samego materiału jak nasze ciała eteryczne

    • marek pisze:

     pisałam juz kiedyś o tym doświadczeniu z Matrixem i opisałam te szczescianiki zbudowane z podobnego a może takiego samego materiału jak nasze ciała eteryczne

     Tak już bardziej zrozumiałe , a mniej zabawne ….i może prawdziwe …gdy akceptuje się i zrozumie pojęcie ” energio świadomość ” …..

     energia może być prawie pozbawiona świadomości i może być całkowicie z nią zespolona …to różnicuje poziomy świadomości poszczególnych sektorów wszechświata jak i bytów je zasiedlających …

     można by tomisko o tym napisać i pochodnych które z takiego stanu rzeczy wynikają , to uzasadnia naszą troistość w konstrukcji Jaźni , nasz podział na ciała które budujemy a nie z urzędu dostajemy i dziesiątki innych następstw …

     Woźny to min. objaśnia liczbami , wzorami ….lecz wcześniej niż jego pracę poznałem objaśniały mi ten temat UFO-ki …lata trwało zanim rozgryzłem takiego stanu rzeczy konsekwencje w szczegółach ….

 5. Maria_st pisze:

  Ostatnio spotkało mnie coś tak dziwnego, że aż trudno w to uwierzyć.
  To tzw real….
  Nie mogę o tym pisać bo dotyczy to bliskich osób a one nie życzą sobie by o tym pisać, jest to coś pozytywnego nawiązującego do rozmowy telefonicznej z kimś spoza rodziny.
  Jak to się zadziałało ?
  Pewnie WJ
  ha ha ha

 6. marek pisze:

  Jak to się zadziałało ?
  Pewnie WJ
  ha ha ha

  a wiesz , że NJ niekoniecznie WJ może Cię ostrzec że za drzwiami czai się bandyta , bo to jest składowa tej triady ….
  Zwierzęta częściej wiedzą że idzie zagrożenie niż ludzie i to trafnie odczytują …lecz to jest jedynie reakcja na info…u nas doświadczenie bez rozeznania jak to funkcjonuje ….

  Uciekacie przed wykładami Woźnego min. dlatego że przypuszczalnie nie jesteście w stanie ich zrozumieć ,,,,wymagają autentycznie szerokich horyzontów myślenia …lecz gdybyś je przetrawiła podejrzewam że inaczej spojrzałabyś na swe posadowienie na drabinie istnienia w matrixie czasu i przestrzeni…

  • siola pisze:

   Marek woznego posluchalem juz chyba w 2013 lub 14 ale na innym kanale.A ja nie zy tych co trza mu jedno i to samo po tysiac razy powtarzac a On dalej to samo -powiesz -nie kradnij -on powturzy po tysiokroc to samo nie kradnij ale jak nikt nie widzi to i tak dalej kradnie.Widzisz jak bylem pierwszy raz w Blombergu ,spotkal mnie starszy czlowiek ktorego nie znalem-ni stad ni owad -podszedl do mnie i powiedzial ze to Miasto kiedys bylo miastem zlodzieji-wtedy nic z tego nie rozumialem -dzis wiem co znaczylo po slasku oszwabic -no wtedy Terz wiedzialem -ale nie znalem legend o szwabce Bozenie u Frankow i szwabce Bozenie u heruskow -mysle ze szwabka rodem z podlasia nie na darmo teraz przyjechala tam gdzie Firma produkuje kontakty i nazywa sie Feniks -nazywam ich krzyworyjcami ale wiem ze ONI chca byc kim innym i choc mysla ze kogos oszukali to tak naprawde oszukuja jedni i drudzy sie sami.Probowal mnie Lucek straszyc lustrem ale tak naprawde bal sie jak Bucyfal wlasnego cienia -wiec mysle ze Lucus sam bal sie Terz swego widoku w lustrze jak Bazyliszek .

  • Maria_st pisze:

   lecz gdybyś je przetrawiła podejrzewam że inaczej spojrzałabyś na swe posadowienie na drabinie istnienia w matrixie czasu i przestrzeni…”

   kiedy w końcu przestaniesz innych uważać za ignorantów czy idiotów
   Smieszy mnie gdy za pewnik uważamy wypowiedz osoby z tzw wyższym wykształceniem a osobę która oprócz wykształcenia opiera swoje zrozumienie na doświadczeniu–już mniej ?

   Marku każdy z nas SAM dla SIEBIE nauczycielem….
   Wyrosłam z oglądania, czytania wszystkiego jak leci……

   • marek pisze:

    kiedy w końcu przestaniesz innych uważać za ignorantów czy idiotów

    to Twoje rozumienie Marysiu mej postawy , ja jedynie z uporem obstaję przy swych przekonaniach a tego że rozrzut poziomu świadomości między poszczególnymi ludźmi może być olbrzymi ..nie trzeba udowadniać …to jest faktem …

    definicja ” energio świadomość ” zrozumienie tego zróżnicowania stworzeń zawiera tylko trzeba wpierw ją zrozumieć….

    nadto nie Twoją , a wartość Twego światopoglądu częściowo podważam ….

    ———————————————

    Smieszy mnie gdy za pewnik uważamy wypowiedz osoby z tzw wyższym wykształceniem
    Wyrosłam z oglądania, czytania wszystkiego jak leci

    AD , TT , Nacht , Lisa Renee , Jezus Chrystus ….posiadają naukowe tytuły ??? …Woźnemu ten tytuł dr. się należy za poziom jego myślenia ….kiepski argument Marysiu …

    Nadto by autentycznie wzrastać w świadomości trzeba wciąż kontrolować czy trzyma się na wodzy swe słabości w tym uprzedzenia ….blondynka wcale nie musi pleść samych głupot jak i człowiek z naukowym tytułem może nie tylko nie błądzić lecz przerastać o głowę tłumy kolegów…

    Kopernik siedział po cichu na wieży aby mu rzesze współczesnych mędrców wraz z tłumem / tych których własne doświadczenie było jedynym czynnikiem rozwoju /…łba nie ucięli … .

    Związku Radzieckiego już nie ma , Pan dr. na emeryturze , więc strach o własny tyłek już mu minął ….i pisze takie ” dyrdymały ” w oczach kolegów po fachu ,że aż mu ich i odwagi zazdroszczą , nie mówiąc już o światłym plebsie który tyle co nic z tego co on pisze nie rozumie , a co poniektórzy w swym przekonaniu samodzielnie myślący przezornie by sobie ” własnego myślenia ” nie zachwiać …odwraca się do jego wiedzy tyłem ….

   • Margosia pisze:

    „kiedy w końcu przestaniesz innych uważać za ignorantów czy idiotów”
    *
    „to Twoje rozumienie Marysiu mej postawy , ja jedynie…”

    ___
    Podobne do Marysi… jest również moje rozumienie Twej postawy Marek.
    – Uważasz, że to przypadek ?…

    • marek pisze:

     – Uważasz, że to przypadek ?…,

     Nie …takie Wasze myślenie wynikające z subiektywnego oglądu świata i bliźnich ….

     …pamiętasz okres w którym słowo ignorancja było przez Ciebie bardzo często używane …
     wręcz sobie je upodobałaś na pewien czas …ja o sobie wiele razy pisałem ,że jestem głupcem …komu jest bliżej pojęcia ignorant …

     Ja jedynie z uporem wskazuję na bezzasadność niektórych postaw i przekonań ….a swój obraz każdy tworzy swymi wypowiedziami sam …nie potrzeba cudzych opinii …

     nadto czy jest kłamstwem , że jeśli uderzysz w stół …nożyce się odezwą …
     mnie jest obojętne ,że ktoś ma mnie za idiotę ….robię swoje , choć często budzi się wątpliwość czy to ma sens …..

     z tonącego okrętu ludzie uciekają
     taka cierpka moja uwaga tycząca
     trendu oświecenia , transformacji…

     sedes z ebonitu
     Małgosiu …..
     więc głupiec
     na dodatek nadęty
     bo wie co
     bliźni depczą ….

 7. siola pisze:

  Marys pierwszy sen o Dzbanie ,miala gdy Ojciec umarl -miala w snie z nim rozmowe i powidzial ze ma za niego pracowac bo On teraz na urlopie,drugi sen z Dzbanem byk juz jak A58 pisywal -w nim chodzilo o zebranie kobiet -w krorym chciano jeszcze dla kogos krzesel dostawic ale byly jeszcze jakies Bronie co nie chcialy sie na to zgodzic ,wiec i tak reszta te krzesla dostawila,to bylo chyba w 2013-14 roku ,teraz trzeci -Ojciec mowil ze nasze nazwisko znaczy tyle co przecinka (Polana) -jesli nies -znaczy wolne a Witz -wiecv ma znaczenie jak wzgorze -duch-pierwszy -to wychodzi Matki Nowo Grod -nowo wyciete-a jej trzeci sen z praca u Dzbana i do tego napoje a na srodku jest polana z piccami.Przypadek ze sny z tak z soba powiazane i do tego jej tak podane ze nie dala rady zapomniec -czula te sny jakby bylly na Jawie (350)-KTOS POWIE PRZYPADEK -ja mysle ze nie -sygnal tak podany do glowy by nie zapomniala -w moich Terz te co mam pamietac pamietam -tych co nie mam -wylatuja z glowy -choc staram sie jak moge by z rana wiedziec -za to te co opisuje moge opisywac tak by nie rosla w gebie ryba -choc na oko wiele mniejsza byla -gluchy Telefon i pomidor.Marek czasem trudno powiedziec co sie widzi,ale nie mozna z malej rybki wielkiej zrobic by sie nia poszczycic przed innymi.Przekaz musi byc dokladnie Taki sam -bo inaczej wyjdzie Mist i Tyka.

  • marek pisze:

   Marek czasem trudno powiedziec co sie widzi,ale nie mozna z malej rybki wielkiej zrobic by sie nia poszczycic przed innymi.Przekaz musi byc dokladnie Taki sam -bo inaczej wyjdzie Mist i Tyka.

   Realizm pozbawiony tła mistycyzmu / odniesień do sensu życia /…jest tylko poznawaniem mechanizmów zarządzających materią ….
   Sam mistycyzm pozbawiony analizy – krytycznych uwag umysłu / obecnie również wiedzy o funkcjonowaniu energio świadomości we wszechświecie / często prowadzi do błądzenia …

   Jestem emocjonalny więc czasem się przy czymś bardziej niż to warte upieram…
   lecz wektor poszukiwań mam jak sądzę dobry …łączę najświeższe osiągnięcia nauki z mistyką …mam nadzieję ,że zamieszczony wiersz jest tego dowodem, że choć w rozmowach używam różnych argumentów cel mam jeden ….

   przerwijmy stan zapatrzenia swych umysłów wyłącznie w materię …

   • korass pisze:

    podpisuje się pod tym obiema rękami ,
    jednak z jednym duuużym wyjątkiem ,
    masz duże zastrzeżenia że nauka zajmuje się wyłącznie materią , pomijając ,, ducha ,, ,
    że ludzie szukają materii , nie ducha ,
    a to ciekawe ,
    powiedz w takim razie jak długo nauka zajmująca się materią istnieje? 200 , 300 lat?

    a co było wcześniej , przez setki czy tysiące lat?
    kto wyznaczał czym mają się zajmować ludzie ,
    z jakich doktryn to wypływało?

    czy uczciwe jest porównanie dokonań czegoś co rowija się tak naprawdę od 300 lat z tym co istnieje setki czy tysiące lat , i jak widać bez rezultatu ,
    Ty mówisz że masz już tego dość , po 300 latach, to ja ci mówię że ja mam już dość tego co było przez setki czy tysiące lat

   • Margosia pisze:

    „…przerwijmy stan zapatrzenia swych umysłów wyłącznie w materię …”
    ___
    Marek, sam chyba nie wierzysz w to, co mówisz ?!
    Nie ma takiej możliwości aby całkowicie zignorować „materię”, ponieważ każdy z nas – Ty również 😛 będąc świetlistą istotą, czyli… duchem – nie może w inny sposób doświadczać tej „materialnej” rzeczywistości, bo w przeciwnym razie nie byłby w stanie odczuwać całego wachlarza tych wszystkich pięknych uczuć, po które przyszliśmy na ten świat…

    • marek pisze:


     Marek, sam chyba nie wierzysz w to, co mówisz ?!

     Małgosiu a czy Ty wiesz co chcesz uzyskać tym stwierdzeniem , bo ja wiem tak samo jak to że nie zawsze wyławiasz główną treść …Informację o tym co drugi człowiek myśli zbiera się powoli a pisaną w Word Pressie prawie ,że nie idzie ….. trzeba czytać wszystkie wypowiedzi drugiej strony na raz w jednym czasie ….na dany temat a one są porozrzucane …..

     życie w ciele ma swoją wartość jako szkoła jeśli ma właściwy program nauczania a nie pseudo nauczania ….
     jednak głupotą jest się w niego tak angażować by nie pytać skąd i po co jestem…

     n…aginany do tego przez ogół by tylko za mamoną bez względu czy na dostatek czy na klepanie biedy ganiać …

     to jest dysonans o którym piszę ,,,,zamurowanie w materii …religijność , wiara w możliwość innego istnienia to w większości pozór …bo tak funkcjonuje świadomość przeciętnego ciała …

     chciała by dusza do nieba
     ale woli zrealizowania tego chcenia
     nie ma …. .

    • Margosia pisze:

     „… trzeba czytać wszystkie wypowiedzi drugiej strony na raz w jednym czasie ….na dany temat a one są porozrzucane …”
     ___
     Sparafrazuję słowa Marysi: zaprzestań „ w końcu innych uważać za ignorantów czy idiotów”, bo w ten sposób wydajesz świadectwo o sobie !

     • marek pisze:

      Sparafrazuję słowa Marysi:

      Małgosiu ….

      szkoda gadać … „błyszczysz „….

 8. korass pisze:

  wszystkie religie i wierzenia , od szamana po papierza , mówią że wszystko ( ziemia, kosmos , ludzie) zostali stworzeni przez istoty wyższe , każda religia i każde wierzenia określą ich po swojemu , to jest jedna cecha wspólna ,
  mi chodzi o drugą , wynikającą z tej pierwszej, albo ją rozwijającą

 9. Jurek pisze:

  Człowiek ziemski …skutkiem eksperymentu ?

  Jeszcze zeby powyzsza teorie jakimi?s faktami podeprzec.A to ze on nie wzial sie
  z przypadku i dla zadnego eksperymentu
  o tym dowodzi i nie tylko jego i nie
  przypadkowe zaistnienie w tym a nie
  innym US ktory tez w tej postaci nigdy
  przedtem nie istnial !

  PS.

  Kto?s zadal sobie tyle trudu tylko po to aby sie przygladac jak istota samozwaca sie rozumna nowoczesna nie moze pojac
  skad sie sama nagle wziela no i te jej
  rozumowanie swiata oparte na schematach lacznie z dogmatami religijnymi wypierdami dosc czesto.i gesto anomaliami typu my jestesmy nie tylko pedalami ale i zarazem czyjego?s ducha dusz-y blizej nie okreslonego wymyslnego slowa i jakiej?s poza ziemskiej istoty siedzac przy tym wygodnie w audicy lub cieplej izbie nafaszerowany teoriami dogmatami jak i rzadza chciwoscia oczekujac przy tym w spokoju tak dlugo poki mu sie dobrze powodzi na przybycie kogo?s niech nim bedzie wymyslny Jezus ktory caly tzw.eksperyment ludzkosc wybawi. Ot mi gikalo !

  • marek pisze:

   Jerzy ….

   se gadaj …. lecz ja Twoje gadanie mierzę miarą jaką mi objaśnili Ci którzy przy mym łóżku lata temu stali …..i sprawdzając stan moich bebechów i zawartość głowy przy okazji cały szereg zdarzeń z mego życia jako uzupełnienie tej wizyty będącej ratowaniem mego życia …mi objaśniali …

   I choć byli przeźroczyści niczym mgła i weszli przez ścianę to jednak twierdzili ,że Jezus Chrystus jest również dla nich WIELKIM PANEM ….

   no to , pisz dalej
   swe mysli
   porównując wszystko
   do audicy …

   bum cyk cyk
   bym cyk cyk
   tralala

   • korass pisze:

    Marek, a co z tymi którzy doświadczyli podobnych stanów ale twierdzą że Wielkim panem jest Jehowa , Metatron czy azx2000sf ..?

    dlaczego uważasz że.to tobie objawiono prawdę????

    • marek pisze:

     dlaczego uważasz że.to tobie objawiono prawdę????

     To mój świadomy wybór przyznania Im racji wynikający z kilku dekad rozmyślań , a nie żadne objawienie prawdy …

     a o to skąd wiedzieli o zdarzeniach z mego życia i że drzwiami nie weszli tego nie negujesz …przecież mogę być świrem …nieprawdaż …a może Ty w swoim okopie siedzisz i strzelasz bez pytania kto i po co idzie …bo nie wierzysz w przyjaźń i altruizm ….

     Wpierw poznaj cechy osobnicze , potem zrozum przesłanie , a później oceniaj , czy wybieraj która z tych postaci mówi prawdę o tym co jest nam potrzebne byśmy nie zmarnieli …

     to jest klucz do określenia której Istocie z poza Ziemi oddać szacunek i należną jej cześć …..

     Gdybyś wykłady dr. Woźnego przesłuchał nie zadawałbyś tak wątpliwej wartości pytań…

     • Maria_st pisze:

      a o to skąd wiedzieli o zdarzeniach z mego życia i że drzwiami nie weszli tego nie negujesz ”

      a niby jak się przedstawili ?
      z którego poziomu się pojawili ?
      prosiłeś o pomoc czy zaingerowali sami ?

     • marek pisze:

      a niby jak się przedstawili ?
      z którego poziomu się pojawili ?
      prosiłeś o pomoc czy zaingerowali sami ?

      ad. 1 esencją świadomości bez postaciową , czyli zbiorową świadomością tych którzy tworzyli cywilizację Sumeru …zgadza się to z historią kreślona przez Woźnego a dokładnie z przekazami dowódcy statku którym tutaj przylecieli śmiertelnicy pod przywódctwem jednego nieśmiertelnego …

      ad.2 poziom nieśmiertelności przez nich zwany Oceanem Energio świadomości …nasza przestrzeń jest zaprzeczeniem tamtej …jest przestrzenią chaosu stąd śmierć naszych materialnych ciał …której nigdy w tej czasoprzestrzeni nie przekroczymy ….

      ad 3 korespondowałem z nim i zamilkłem jak przypuszczam to było bezpośrednią przyczyną ich wizyty ….twierdzą że ich figury / nie umiem dokładnie przetłumaczyć tego terminu / umieszczone wewnątrz i na zewnątrz nas chronią / również nie pamiętam / czy nas czy wyłącznie mnie …

      ot i tyle ….

    • Dawid567 pisze:

     Korassie, to działa trochę inaczej:
     popatrz na photon belt
     https://tamar102a.blogspot.com/2019/07/kompletna-rewolucja-woko-centralnego.html
     popatrz na ciemność .Też wiem że ona tam była w tym okresie( 10 500 lat), wiele razy o tym wspominałem, a skąd wiem to nie wiem.
     Druga sprawa to ewolucja gadów przez miliony lat do istot rozumnych- też o tym wiem , że tak było
     https://tamar102a.blogspot.com/2019/07/kompletna-rewolucja-woko-centralnego.html
     A ostania sprawa to Wega – tam jest odpowiedź….też o tym wiem

   • Maria_st pisze:

    se gadaj …. lecz ja Twoje gadanie mierzę miarą jaką mi objaśnili Ci którzy przy mym łóżku lata temu stali …..i sprawdzając stan moich bebechów i zawartość głowy przy okazji cały szereg zdarzeń z mego życia jako uzupełnienie tej wizyty będącej ratowaniem mego życia …mi objaśniali …”

    o podobnym zdarzeniu opowiadała mi pewna osoba ale spojrzenie na tą rzeczywistość nie ma podobne do Twego
    Z czego to wynika ?
    Marku ja już pisałam że mam spory dystans nawet do swoich doświadczeń, by nie skończyć jak wiele osób widząc w tym misję zbawienia innych aby naprawić ten bałagan.

    • marek pisze:

     Marku ja już pisałam że mam spory dystans nawet do swoich doświadczeń, by nie skończyć jak wiele osób widząc w tym misję zbawienia innych

     Zbawianie wymyślili ci od przeinaczania prawdy …normalny człowiek mówienia prawdy traktuje jako swój obowiązek ….

     potencjał traktowany jako stan już osiągnięty , co poniektórych bajkowe przekonanie… ,
     a po drugiej stronie realia…. jakość naszych osobowości powykręcanych… i postawa niewolników …dajcie bo inaczej wyjdziemy na ulice ….a jak do michy żarcie dostaną i papkę dla uśpienia umysłów …to cisza …. ECCE HOMO

     Oto świat ludzi…gdy się ogląda go przez dekady , a świętym nie jest …wręcz pawia na te realia można puścić …

     piszę bo chcę
     dla tych którzy przyjdą po nas
     jeśli ten elektroniczny
     zapis się zachowa ….
     rodzi się we mnie podejrzenie
     że samo segregacja
     już dokonała się….


     Z czego to wynika ?

     nie piszesz czym się różni ta postawa , lecz jeśli jest diametralnie różna to cóż mogę powiedzieć …jest w/g Ciebie bajeczka która mówi że szatan był prawie ,że pierwszym po Bogu lecz odbiło i w swej pysze stworzył cały ten niedoskonały matrix ja ją traktuję jako ziarno prawdy..

     Pisałem dzisiaj w odpowiedzi do Ciebie , że w mym mniemaniu są również podobne nam będące jak my w stanie śnienia wynikającego z wyparcia lub zaniku pamięci o tym skąd pochodzą ….Wyższe Jaźnie…

     i to jest moja odpowiedź z czego co wynika ….jeśli ogląd tej osoby jest o sto osiemdziesiąt stopni od mego przeciwny…..

     dobranoc

 10. Maria_st pisze:

  z przekazami dowódcy statku którym tutaj przylecieli śmiertelnicy pod przywódctwem jednego nieśmiertelnego …

  w jakiejś książce o tym było
  ja np pamietam jak powstawała Ziemia, ale nie tu, tylko że wtedy miałam inna postać, eteryczną
  Pamietam też jak Ziemią przemieszczaliśmy się przez kosmos ale w środku planety
  To były sny częste z dzieciństwa, opisywałam to chyba na Infrze

  • marek pisze:

   To były sny częste z dzieciństwa,

   zmieniłem przeglądarkę , historię i ulubione szlag trafił ..linków nie mam jak w sensownym czasie wstawiać ….

   bodajże trzeci odcinek nowej serii Woźnego dokładne szczegóły z detalami , czym przyleciała ekipa i jakie są po niej ślady …..przylecieli ratować resztki po potopie by zupełnie czwarty zasiew nie wyginął…. stąd Sumer…

   był tutaj link do opisu przylotu do Australii podczas czwartego zasiewu przed potopem wielo cywilizacyjnej ekspedycji której to statek przy wejściu na orbitę , Gadziki rozwaliły …większość pięćdziesięcio tysięcznej załogi zginęła…

   Rozwalenie Tiamat , Ikar czy Tary jest faktem choć nazwy różne byśmy idiocieli a nie mądrzeli .

   Kilkanaście tysięcy lat temu Ziemia zmieniła orbitę na bliższą o połowę w stosunku do Słońca , wzrost zmalał , długość życia skróciła , tylko trybiki w głowie zaczęły poruszać się szybciej …..

   wcześniej byliśmy eteryczni ….jeśli wcześniej tu byłem

   Czy leciałaś wewnątrz Ziemi , wewnątrz księżyca czy którymś z statków kosmicznych na ziemię. a może planetą X , sama się musisz dowiedzieć …zaglądanie komuś w przeszłość i publikowanie tego jest łamaniem prawa w kosmosie…..

   Przyjrzyj się światu polityki , i ziemskim mitom o bogach , a zrozumiesz że najbliższy Ziemi wszechświat jest tak samo skłócony ……..

   Opisywałem tutaj Świadomość Chrystusową jako bezbarwną , bezwonną , stan obserwatora …najwyższy poziom świadomość w postawie na plus , czyli z pamięcią tego planu który ustanowił Stwórca , można być tak samo doskonałym w świadomości lecz wyzbytym owej pamięci , gdy się pretenduje na Boga …stąd sama wiedza to nie wszystko ….

   Pomocnym w ustaleniu swego zaszeregowania w tym podstawowym podziale różniącym istoty żywe i WJ jest ustalenie , czy jestem szeregowym ziemskim człowiekiem z fragmentem duszy , bo przypuszczalnie żeśmy je pokawałkowali przez eony , czy mam coś na tej Ziemi do zrobienia …

   Ja wiem z grubsza kim jestem …jestem z humanoidów ptasich i ślad tego w sobie jak dla mnie czytelny i odczuwalny niosę …

   Ten kto jest naprawdę z frakcji pamiętającej kto stworzył wszechświat i po co nie może patrzeć obojętnie jak bliźni budują jeszcze większą Wieżę Babel pod której gruzami zginą …
   Jeśli rodzaj istot myślących nie ma jednolitego fundamentu w temacie iż Wszechświat i pseudo bogowie nie wypadł krowie z pod ogona , to wszelkie mówienie iż każdy ma prawo do swego zdania jest największym debilizmem , gdyż tylko pogłębia tych istot i zamieszkiwanej przez nie przestrzeni chaos….

   Subiektywny światopogląd musi się owijać wokół rdzenia niewzruszonej i wiecznej prawdy…

   I ta wiedza jest w zamierzeniach fundamentem każdej religii wspomagającej rozwój młodych cywilizacji lecz poplątani w rozumie ludzie i bogowie tą ideę na cyrk przerostu formy nad treścią zamienili …a generalnie godzą się z tym jedni niewolnicy bo nie muszą myśleć i drudzy bogowie którym wystarcza złota micha i splendor…

   Obejrzyj świat , dostrzeżesz ten układ w miliardach odmian …rządy i społeczeństwa …

   Dlatego siedzimy w więzieniu , pieczęcie blokujące nasz autentyczny rozwój nosimy w genach i stąd jeszcze nikt z ludzi ogrodzeń tego więzienia nie pokonał …

   To co pamiętasz , sny wydaje się być przeszłością , a czasem oknem na to co będzie jutro , lecz winnaś pamiętać , że jeśli zaczynasz się w ciemności mocniej jarzyć , bo życie jest światłem …to zaraz biegną nadzorcy tego folwarku i jeśli znajdą dojście do Twego umysłu
   przekłamania bazujące na Twych słabych stronach zaraz do głowy Ci włożą ….

   Lecz piorytetem jest ustalenie z jakiego jestem DOMU , a to oglądając siebie samemu można zrobić ….wskazówką jest :

   chłodny umysł i gorące serce

   inny wewnętrzny układ prowadzi
   do pomieszania z poplątaniem….

   • Maria_st pisze:

    Marku wiele pamiętam ale nie opowiadam, bo i po co ?
    Kiedyś pewna osoba coś mi poradziła, zrobiłam to.
    Stań przed lustrem na wprost i przez 10 min patrz w swoje oczy nie poruszając się, mozliwe ze cos zobaczysz.
    Ja zobaczyłam różne twarze, wiele było zaskoczeniem. Na koniec z czubka głowy wychodził promień świetlisty biało-perłowy / trudno określic barwe /
    To tak na to Twoje żarzenie, swiecenie.
    Ciała to my mamy w Matrixie jak zwał tak zwał…….TAM….jesteśmy świadomością ale to TAM to także nie jest końcem, który jest wszystkim i niczym .
    Opisywałam jak leżąc na łóżku wszystko zaczęło się rozsypywać w maleńkie puszysto-eteryczne sześciany, a ja nie miałam ciała gdy to znikło / ta rzeczywistość /, ale byłam razem z wieloma istotami –światła, było ich wiele, ale tworzyły jedność tak je odebrałam, bo mogłam tam zostać . Widiałam potem te sześcianiki jakby w sytuacji odwróconej / film od tyłu/ tworzące wszystko z powrotem to co było. To wtedy przyszła myśl–strukturę można odtworzyć.
    Piszę o tej strukturze, bo kiedyś powiedziałam nnce o tym doświadczeniu i tej myśli na temat struktury….. a Ona, że…po śmierci męża przyszedł bliski znajomy mówiąc, że śnił Mu się Jej mąż i prosił by przekazać Joli te słowa—strukturę można odtworzyć.

    Marku ja nie przywiązuję się do żadnej roli, domu…choć mam sporo wspomnień, które kiedyś brałam za fantastykę. Zmieniło się to po realnym potwierdzeniu snu a dotyczyło to zamku na Węgrzech – Wyszehrad .
    Jestem TU dla Żartu .

    • marek pisze:

     strukturę można odtworzyć.

     z doświadczeń z lustrem podobnych Twemu zobaczyłem gębę której się przestraszyłem może to moje poprzednie wcielenie , a może coś przez nie przed me oczy wylazło….

     jest inna zabawa z lustrem ….poznanie swego oryginalnego imienia ….polega ono na wirowaniu przed nim … /mam od sufitu do podłogi / z określonym układem rąk , czy ręki już nie pamiętam bo to pół mego życia w tył robiłem i zatrzymaniu się …

     Po owym zatrzymaniu wybrzmiało w mym umyśle słowo …JESTEM …

     Byłem w tym czasie złakniony nowinek ,więc zbytnio się nad tym zdarzeniem nie zastanawiałem …teraz już wiem co mi zostało przekazane ….

     Mój Ojciec Duchowy powiedział kiedyś do mnie …czoło już masz czyste ….

     ========================================

     Co można wyciągnąć pozytywnego z faktu że strukturę można odtworzyć ….to fakt ….. lecz nie koniecznie w temacie fizycznego ciała …Całe miasta ze zdjęć po II wojnie były odtwarzane lecz materiał był podobny , a nie ten sam …to uwaga tycząca ciała …

     Ja godzę się z otrzymaną informacją iż przebywanie w tak gęstej materii jak Ziemia to jedynie początek drogi w subtelniejsze plany , gdzie energia z świadomością jest bardziej zespolona więc ład i porządek jest automatyczny , a nie wymuszany jak u nas …

     Jestem TU dla Żartu .

     Ta wczorajsza wymiana zdań poszerzyła me zrozumienie skutkiem jakich doświadczeń przyjęłaś taką postawę …..

     Mogę jedynie powiedzieć …Niech Ci się szczęści z tą postawą ….aż może dojdziesz do zmiany tego przekonania lub zmiana naszej rzeczywistości pozwoli Tobie i innym takie przekonanie w sobie umacniać …..

 11. Maria_st pisze:

  jest przestrzenią chaosu stąd śmierć naszych materialnych ciał …której nigdy w tej czasoprzestrzeni nie przekroczymy ….

  hmm z tego co tu się dowiedzialam sa takie osoby które są nieśmiertelne w stanie samadhi

  • marek pisze:

   hmm z tego co tu się dowiedzialam sa takie osoby które są nieśmiertelne w stanie samadhi

   a znasz pojęcie hibernacji …czy te osoby biegają ,jedzą , śmieją się …może po innych czasoprzestrzeniach i na pewno nie w fizycznym ciele … Ziemskie ciało po potopie ma zaplanowane istnienie na sto czterdzieści lat i to wszystko …

   W fizycznej formie nie ma sensu istnieć , gdyż wszystko co jest materialne z czasem się rozpada …powiedziały UFO -ki i osobiście po przemyśleniu …przyznałem im rację …

   • Margosia pisze:

    „…W fizycznej formie nie ma sensu istnieć , gdyż wszystko co jest materialne z czasem się rozpada …”
    ___
    Przecież… nieustannie o tym właśnie piszemy.

   • korass pisze:

    //…W fizycznej formie nie ma sensu istnieć , gdyż wszystko co jest materialne z czasem się rozpada..///

    a jak się to ma do całej ,, filozofii ,, – żyjemy tu po to aby sie rozwijać i doświadczać? 😉
    znamienne jest że o marności życia w materii mówią tylko ci ,, niematerialni,, ,
    aby mieć rzetelny obraz sprawy , całościowy ( bo chyba wszystkim nam na tym zależy ?) ,
    należało by , posłuchać co mówią o tym ci , którzy żyją ,ta jak my , jako materialne istoty ,
    macie relacje od nich? ,
    a może ich nie ma?

    • Margosia pisze:

     „…co mówią o… marności życia w materii ci , którzy żyją ,tak jak my , jako materialne istoty…”
     ___
     W jakim celu korass zadajesz tego rodzaju pytania ?

     Dobrze wiesz, że… każda z tych „materialnych istot żyjących w materii”, podobnie jak każdy z nas – ma nt. różne zdanie…
     Jedni… żyją całkowicie pogrążeni w świecie zjawisk 3D, zwracając uwagę jedynie na stan posiadania…
     Inni z kolei… uważają, że żyją w pięknym świecie zjawisk 3D, w którym życie podlega nieustannemu rozwojowi…
     Jeszcze inni… żyją chwilą, bo dokładnie wiedzą, że jest ona ulotna i jedyna w swoim rodzaju, która nigdy więcej się nie powtórzy…
     A jeszcze inni… żyją w strachu czując się nieszczęśliwymi twierdząc, że… „siedzą w więzieniu nadzorowanym przez nadzorców”

     • Maria_st pisze:

      Margosia nic dodać nic ująć

     • korass pisze:

      o jakich pani istotach pisze, bo ja pytam o istoty w kontekście postu Marka , podpowiem , chodzi o istoty
      żyjące w kosmosie , ło matko

     • Margosia pisze:

      „…chodzi o istoty żyjące w kosmosie , ło matko”
      ___
      „ło matko”.
      A czy przypadkiem nie chodzi Tobie o „materialne istoty” ?

     • marek pisze:

      A jeszcze inni… żyją w strachu czując się nieszczęśliwymi twierdząc, że… „siedzą w więzieniu nadzorowanym przez nadzorców”…

      tą ostatnią tezę będziesz mogła Małgosiu sprawdzić gdy wejdziesz na ” salony ” po śmierci fizycznego ciała i usłyszysz….. tu błądziłaś , tutaj źle czyniłaś ….. przemyśl i wracaj
      / pod pręgierzem psychicznej presji doradcy / na Ziemię, jako biała kartka ….

      i dostaniesz do nowych doświadczeń np. ciało mężczyzny z jakimś ” jobcem ” wprogramowanym w kierunku zabijania …bo to zaakceptujesz pod presją bawiących się Tobą ….

      Wielką wartość mają Twe spostrzeżenia zwłaszcza że głowę od realiów tego życia odwracasz ….
      Na film którego tytuł wczoraj wstawiłem .choćby spojrzałaś ….6000 lat jatki z przerwami na papierosa w rejonie Mezopotamii ….

      Kultura się rozwijała powie oportunista …tak…z wioch powstały imperia , kosztem przez tysiące lat milionów mordowanych i pozostałej reszcie harującej pod batem w nędzy na panów i kromkę gołego chleba …

      Dziś jest inaczej ktoś powie …., głupszego stwierdzenia nie usłyszę …..

      Mózg homo sapiens pobudowany jest na mózgu gadzim / pooglądaj budowę / i z-rozum jak to akcentujesz …tego konsekwencje , większości współczesnych bliżej w warunkach grożących życiu do dzikich zwierząt lub potulnie idących zabijać lub być zabitym baranów …
      a Ty swoje dyrdymały głosisz….
      Różowe okulary , są równoznaczne ślepocie…
      .

     • Margosia pisze:

      „…bo to zaakceptujesz pod presją bawiących się Tobą …”
      ___
      Nie uważasz Marek, że wolna wola każdej istoty stanowi priorytet w każdej kwestii ?!
      * * *
      „…Ty swoje dyrdymały głosisz… Różowe okulary , są równoznaczne ślepocie…”
      ___
      Nic na to nie poradzę Marek, że… postrzegasz „głoszone przez mnie dyrdymały” przez pryzmat własnego strachu o swoje 4 litery, nie biorąc nawet pod uwagę tego, że Twoje przekonania i wyobrażenia na temat co głoszę są błędne.

      A tak na marginesie…
      W jakim celu propagujesz i nieustannie nawołujesz do naśladowania „osobowości doskonałej Jezusa”, skoro… żyjesz w przeświadczeniu, że… bez względu na to jaką osobowość w sobie rozwijasz będąc w ciele tak czy siak… „po śmierci fizycznego ciała usłyszysz… tu błądziłeś , tutaj źle czyniłeś… przemyśl i wracaj” ??…

     • marek pisze:

      A tak na marginesie…
      W jakim celu propagujesz i nieustannie nawołujesz do naśladowania „osobowości doskonałej Jezusa”,

      zwierzę nie posiada ciała świetlistego …
      człowiek ma potencjał jego tworzenia i powiększania ….
      zasyfiona osobowość jest kopciem na kloszu lampy którą winien być człowiek….
      do światła ćmy lecą i się palą , lecz uciekają drapieżniki…
      i to Cię spotyka po śmierci …jak świecisz takie byty Cię powitają …

      …ja jestem drogą …..to dotyczy ….wskazania co masz robić/ naśladować w obrębie samego siebie ….by później zrozumieć słowa jestem … prawdą i życiem ….

      i nad tym winna skupiać się cywilizacja która dążyła by do likwidacji kłów i pazurów a nie trzymania tłumu w ciemnocie …

      bo jest też nam dane ostrzeżenie : pracuj w dzień , bo w nocy mógł nie będziesz
      co znaczy za życia się kształtuj …
      a Ojciec mój Duchowy powiedział , gdyby wasze korzenie nie usychały …trwalibyście przywiązani do Ziemi aż do skończenia światła …czyli po czas wypalenia się Słońca…..

    • Maria_st pisze:

     a jak się to ma do całej ,, filozofii ,, – żyjemy tu po to aby sie rozwijać i doświadczać? ”

     ja sie tam zwijam a nie rozwijam ha ha ha

     • marek pisze:

      ja sie tam zwijam a nie rozwijam ha ha ha ,

      gdy się spróbuje podejść na poważnie do informacji ….. musicie po scalać swe dusze to przy uwzględnieniu :

      fraktalnego rozwoju matrixu czasu i przestrzeni …
      informacji iż nosimy w sobie cząstkę naszych stwórców
      informacji o światach równoległych

      to można założyć , że tam się kurczysz – zwijasz jeśli Twa macierz wiele fizycznych stworzeń do życia w różnych liniach czasu powołała ,a tutaj rozwijasz …

      jeśli ta analiza byłaby niezrozumiała to na innym przykładzie :

      dąb wokół siebie w różnym czasie potomstwo rozsiewa …..lecz chociaż wiekuisty kiedyś żywot swój kończy , a gdyby chciał być bytem wiecznym , to wszystkie rozsiane potomstwo musiałby wchłonąć na powrót w siebie ,by móc przejść na wyższą w trwaniu i jakości przestrzeń…..

      lecz to co opisujesz można nazwać upadkiem w materię , a nie wzrostem lub wyrazem zasady ,że życie biegnie po okręgu i dotyczy to wszystkich ……

      Wieczni ludzie i skończeni bogowie ….TT

     • Margosia pisze:

      Marek, widzę, że albo… nie z-rozumiałeś tego co wyraziłam, albo… celowo unikasz odpowiedzi.
      Ale… to bez znaczenia, bo… żyjąc w przeświadczeniu, że… bez względu na to jaką osobowość w sobie rozwijasz będąc w ciele – tak czy siak – „po śmierci fizycznego ciała usłyszysz… tu błądziłeś , tutaj źle czyniłeś… przemyśl i wracaj” nie pomoże Ci naśladownictwo kogokolwiek.
      A tak na marginesie…
      Świetnie się spisujesz jako „przekaźnik” cudzych zaleceń.
      Ciekawe czy… w swoim prywatnym życiu żyjesz zgodnie z zasadami przez siebie przekazywanymi ??…

      „… to Cię spotyka po śmierci …jak świecisz takie byty Cię powitają …”
      ___
      W rzeczy samej drogi kolego – podobne przyciąga podobne

     • marek pisze:

      W rzeczy samej drogi kolego – podobne przyciąga podobne

      Małgosiu już pytałem ….piszesz dla samego pisania , czy tak się spieszysz z ripostą – a nie odpowiedzią , że nie pomyślisz co piszesz ?…

      I skutkiem tego przyciągania owca przyciąga wilka , kura lisa ,,,wszytko co wlezie do wody aligatora i tak się radośnie witają i ze sobą tańcują …

      Po drugiej stronie , padlinożercy , szakale i hieny…. biorą w swe posiadanie wszystko co jedynie żarzy , a po tych świecących przychodzą istoty świetliste przed którymi każdy stwór nocny umyka …..

      i tak nas śledzą jedni i drudzy za naszego fizycznego życia ze swych poziomów ….która lampa się rozjaśnia , a która gaśnie ….

      tą samą techniką ustalają poziom świadomości ogółu ludzkość …..szkoła , hodowla .folwark….
      jaki pan taki kram ….Ziemia jest pod okupacją Gadów ….

      przemyśl co opisuję
      a dopiero później
      jeśli wola
      odpisuj….

     • Margosia pisze:

      „…ja jestem drogą …..to dotyczy ….wskazania co masz robić…. i nad tym winna skupiać się cywilizacja „
      ___
      Jak dla mnie Marek, nie ulega już wątpliwości, że… zagnieździły się w Tobie cechy typowego fanatyka – osoby żarliwie wyznającej swoje religijne idee, a przy tym… skrajnie nietolerancyjnej w stosunku do zwolenników innych niż Twoje poglądy !
      Dobrze, że stosy już wygasły, bo pewnikiem… znalazł byś sobie przy nich sporo zajęcia…

      Co zaś tyczy się ~ przyciągania ~ to jesteś w błędzie twierdząc, że… „owca przyciąga wilka , kura lisa”, bo nie rozumiesz zasady jednego z Praw Wszechświata: Prawa Przyciągania mówiącego o tym, że Podobne przyciąga podobne.

      – Czy kura podobna jest do lisa, albo wilk do owcy ?

      W Prawie Przyciągania chodzi o wibracje, ponieważ energia składa się z cząsteczek, a każda cząsteczka energii wibruje z różną częstotliwością…

      Twoje wibracje energetyczne, podobnie jak moje oraz każdego człowieka, zwierzęcia czy rośliny – wibrują z określoną częstotliwością, w przypadku ludzi – zależną od ich myśli.
      I tak… myśli radosne, szczęśliwe, optymistyczne, czyli POZYTYWNE – mają wyższą, większą częstotliwość wibracji, natomiast myśli smutne, pesymistyczne, złe, czyli NEGATYWNE – mają niską, mniejszą częstotliwość wibracji.

      Jeśli więc wibrujemy z większą częstotliwością bo nasze myśli są radosne i wzniosłe – przyciągamy do siebie sytuacje, ludzi, wydarzenia i inną materię, która ma podobną wibrację do naszej, czyli radosne, dobre i szczęśliwe wydarzenia…

      Jeśli natomiast nasza energia cząsteczek wibruje z niską częstotliwością będziemy przyciągać do siebie rzeczy, sytuacje odpowiadające naszej niskiej wibracji…

      Będąc w ciele na Ziemi, nasze wibracje podlegają ciągłym zmianom i huśtawkom, co odzwierciedla się dość powolnym zadziewaniem się zdarzeń mających miejsce w naszym ziemskim życiu i z tej przyczyny niewielu z nas potrafi powiązać własne doświadczenia.
      Natomiast… pozbawieni ciała – wibracyjnie przyciągamy do siebie natychmiast wszystkie istoty, których wibracje są podobne do naszych…
      Dlatego kura nie przyciągnie lisa, podobnie jak owca wilka…

     • marek pisze:

      Natomiast… pozbawieni ciała – wibracyjnie przyciągamy do siebie natychmiast….

      tak jak dwa magnesy ustawione do siebie tymi samymi biegunami się przyciągają ….

      ——————————————

      gdybyś wysłuchała i zrozumiała opisy budowy wszechświata / matrixu czasu i przestrzeni / nakreślone przez dr. Woźnego byłabyś zmuszona do naniesienia korekt względnie ustalenia priorytetu co pierwsze co drugie z determinacją wynikającą od poziomu zgłębienia owego opisu ….

      gdy tutaj zawitałem intensywnie przeglądałem wcześniejsze wpisy Twoje i Jestem oraz treść Waszych stron i już wtedy błędy rozumienia tych hinduskich akcentów dostrzegałem tylko ,że na ” stawanie Wam okoniem ” czasu potrzebowałem by zrozumieć poziom i jakość prowadzonych tutaj dociekań …..

      Z oglądu ludzkich myśli samemu również można się rozwijać tylko że wtedy gdy stosuje się metodę redukcji tego co …. sensu nie ma …. , z faktu iż nie jest dostosowane do poziomu świadomości ogółu lub nie uwzględnia ograniczeń wynikających z budowy czasoprzestrzeni która dla istot samoświadomych – ustala bariery i priorytety…..

      ===================================

      Religie zawsze tworzyli i tworzą ludzie treścią dostosowaną do poziomu odbiorców i tak jak ogół one same w sobie ewoluują i z czasem ulegają degradacji również przez ludzi dokonywanej …..w wypadku wszystkich dużych religii na chwilę obecną to …przerost formy nad treścią , zagubienie pierwotnej myśli i skomercjalizowanie przez zarządzającą nimi administrację czyli kapłanami ….

      Jeśli ja to propaguję …to faktycznie ..umiesz odczytywać myśli i idee drugich osób lecz mnie pozostaje to skwitować …milczeniem , gdyż wszystko co bym napisał w odpowiedzi było by dla Ciebie przykre..

      Gdybyście tu na tym forum poskładali do kupy / czyli z sensem / stopniowanie gatunków od pierwotnych organizmów po – człowieka , informacje przekazane przez Ligę Opiekunów za pośrednictwem AD mówiące iż wojny galaktyczne trwały na długo przed nastaniem fizycznego człowieka ….uwzględnili przyczyny i cel stworzenia ludzkiego genomu czyli gatunku z odniesieniem do jego archetypu wskazującego podług jakiego wzorca powinien swój rozwój kształtować ” Christos i Sophia ” i byli świadomi faktycznej konstrukcji matrixu czasu i przestrzeni oraz pewni jak własnego istnienia iż wszystko ma swój początek w nigdy nie pojmowalnym z ” przestrzeni ” w której jako gatunek istniejemy punkcie „ZERO” ….

      to wówczas miały by tutaj miejsce dialogi , a nie przepychanki pomiędzy zwolennikami tworzonych przez siebie nowych religii ….

      Twórcą życia jest czas ….

      Punkt ” ZERO ” jest fizyczny i proszek sypie z dłoni oraz zmaterializowane pierścionki co poniektórym rozdaje …

      wszystko to szajze niczym wyhuśtana do granic możliwości audica …

      lub Jezus Chrystus był pozytywnym mutantem ….

      ==============================

      Szwecja ma podobne spojrzenie społeczeństwa na jakość bytowania co Islandia ….
      Tak głęboko już się ułożyli w tym jak rozumieją wolność od wszelkich zabobonów i dogmatów że faktem powszednim staje się, iż o śmierci bliźniego otoczenie dowiaduje się skutkiem smrodu rozkładającego się ciała …wydobywającym się z mieszkania sąsiada …

      ===============================

      Jednym z ludzi dla którego efektów jego pracy …mam duży szacunek …. jest Ghandi , gdyż uwzględniał jak rozumiem dwie zasady : tworzymy jedność…. i zwyciężaj bez przemocy …

      a jak pamiętam / mogę mylić imię / Pan Kriszna przekonywał zapatrzonego w niego ucznia , czy sługę ,że zabić wuja to postępowanie słuszne …

      więc czyją to myśl Ghandi realizował ….???

      ================================

      Pojęcie syntezy … jako przejaw bycia w świadomości, otrzymałem od tych samych istot w oparciu o których przekazy uszczegółowił swój obraz konstrukcji matrixu czasu i przestrzeni dr.Woźny ….

      przylecieli oni na Ziemię sześć i pół tysiąca lat temu na polecenie wyższych hierarchii z planu Eia , by uchronić nasz gatunek przed wyginięciem ….

      a nazwa statku którym przylecieli to Strażnik Nieba ..
      ….jeśli się ma choć trochę poukładane w głowie i potrafi w stosunku do tej nazwy czynić odniesienia to wyciąga się wnioski bez zewnętrznego objaśnienia iż dużo mówi ona o tym co się dzieje we wszechświecie i w naszym pobliżu …

      Nadto , wartym zastanowienia jest by zacząć naprawdę rzeczywistość rozumieć że ,
      choć tacy sami jak my / poza dowódcą / to chociaż wyprzedzają nas w rozwoju o 80 000 lat honorują polecenia wyższych hierarchii i to nie w celu dokonania podboju , a niesienia pomocy …..

      Więc kończąc Małgosiu …..mogę być w Twoich oczach nawet kopią Wielkiego Inkwizytora , a co sobie mogę myśleć o Tobie stawiającej te zarzuty masz napisane między wierszami powyżej …jeśli to dostrzeżesz ….

      miłego dnia
      Tobie
      i Wszystkim …

     • Margosia pisze:

      „… Małgosiu …..mogę być w Twoich oczach nawet kopią Wielkiego Inkwizytora…”
      ___
      Wiesz Marek ?, prawda jest taka, że… zajmuję się sobą i swoimi uczynkami zgodnymi z moim poglądem na Rzeczy Istność, a to czy Ty jesteś „kopią inkwizytora” czy czyjąkolwiek inną, to poprostu mi lotto…

     • marek pisze:


      a to czy Ty jesteś „kopią inkwizytora” czy czyjąkolwiek inną, to poprostu mi lotto…

      Małgosiu , życzę szóstki w to lotto , ale coś mi się wydaje ,że grasz tymi samymi liczbami a to nie najlepszy system …

      A co do tej refleksji to muszę podzielić się z Tobą w rewanżu kawałem ….

      Jak dla mnie Marek, nie ulega już wątpliwości, że… zagnieździły się w Tobie cechy typowego fanatyka – osoby żarliwie wyznającej swoje religijne idee,

      ———————————-

      Przychodzi baba do lekarza ,a lekarz się zrywa ze stołka i mówi : mówiłem już pani tyle razy ,że ja jestem pediatrą , a pani potrzebny jest okulista ……

      miłego dnia
      Małgosiu …

     • Dawid567 pisze:

      Natomiast… pozbawieni ciała – wibracyjnie przyciągamy do siebie natychmiast wszystkie istoty, których wibracje są podobne do naszych…
      Małgosiu kolejna synchroniczność.Właśnie wczoraj dyskutowałem o tym ,ze po śmierci przyciągamy , albo nawet rozmawiamy ze sobą za pomocą intelów( świadomościowo) .Wiemy że dana osoba ma intel naszego dziadka czy babci i dlatego z nią „rozmawiamy”.

     • Margosia pisze:

      „Małgosiu kolejna synchroniczność…”
      ___
      Cieszę się Dawidzie…

  • Dawid567 pisze:

   Tak, to głosił m.inn. Paramahansa Jogananda- np Sri Jukstevar czy Babaji.

 12. Maria_st pisze:

  Oto świat ludzi…gdy się ogląda go przez dekady , a świętym nie jest …wręcz pawia na te realia można puścić…

  Marku ale co Ciebie ten świat obchodzi jeśli posiadłeś wiedzę od ” esencją świadomości bez postaciową , czyli zbiorową świadomością tych którzy tworzyli cywilizację Sumeru „

  • marek pisze:

   Marku ale co Ciebie ten świat

   Czujesz się wolna będąc Obserwatorem bez fizycznego ciała ….ale rozważ czy planeta Ziemia podlegająca kwarantannie tycz naszych fizycznych ciał , czy obserwatora również no i to ” śliczne ” prawo reinkarnacji które przy tym przyroście wzrostu świadomości może trwać do us…ej śmierci …lub do skończenia światła …

   i ten podstawowy czynnik

   gorące serce , patrzące na
   szarość egzystencji bliźnich

   • Margosia pisze:

    „…gorące serce , patrzące na
    szarość egzystencji bliźnich”

    ___
    Szkoda, że… jeszcze nie z-rozumiałeś tej prostej prawdy:
    nikogo za uszy nie wyciągniesz z bagna jego umysłu pogrążonego w swych prywatnych wyobrażeniach i przekonaniach, bo próbując to uczynić – sam możesz zostać w nie wciągnięty.
    Każdy sam musi się wygrzebać z bagna, które zwabiło go w swe odmęty, w które wlazł myśląc, że to rześkie, piękne jeziorko…
    „szarość egzystencji bliźnich” przepełniona cierpieniem o różnych odcieniach intensywności – oto egzystencja, którą budują sobie ludzie nie mający ochoty wziąć odpowiedzialności za to, co… myślą, mówią i robią !

    • marek pisze:

     Szkoda, że… jeszcze nie z-rozumiałeś tej prostej prawdy:
     nikogo za uszy nie wyciągniesz z bagna jego umysłu

     Szkoda to jest wtedy gdy krowa wlezie w zboże lub błędne hasła bliźnim się głosi …..
     zaś co do powyższego …prędziutko zmieniłabyś zdanie gdybyś widziała ile istot dla nas niewidzialnych nam towarzyszy ….jedni by ciągnąć tonących za uszy inni by nogę podstawiać …

     ” moja ” Ty
     wszystko rozumiejąca
     Małgosiu ….

 13. Jurek pisze:

  /Objetnie /

  W jakiejś książce o tym było
  ja np pamietam jak powstawała Ziemia, ale nie tu…,

  /w naszym US i nie chyba a napewno bardzo blisko zrozumienia czego?s na temat najwazniejszego dotyczacego ponizszego stwierdzenia a tym jest/

  …, tylko że wtedy miałam inna 1-postać…,

  /no wlasnie bardzo blisko odpowiedzi nazywajac ja/

  …, 2-eteryczną Pamietam też jak Ziemią przemieszczaliśmy się przez kosmos ale…,

  /nie wiem?y czy/

  …, w środku planety ?

  /byc moze na zewnatrz jej.Wazne jest
  aby watek nas-zych kogos?i umiec sobie wyobrazic nie w postaci nam ogolnie
  jak…,

  /go ogolnie zwal tak zeal np./

  …,1-Bog-je-a-m-i…,

  /sa albo 2-jest /

  …, 3-czym?s co?s jak dla eteru co?s i to
  cala i prawie gotowa odpowiedz na temat
  I nie tylko naszego nie przypadkowego zaistnienia.

 14. Maria_st pisze:

  Małgosiu kolejna synchroniczność.Właśnie wczoraj dyskutowałem o tym ,ze po śmierci przyciągamy , albo nawet rozmawiamy ze sobą za pomocą intelów( świadomościowo) .Wiemy że dana osoba ma intel naszego dziadka czy babci i dlatego z nią „rozmawiamy”.

  o co w tym chodzi ?
  o rozmowy telepatyczne czy inne z osoba, która odeszła czyli podług nas umarła ?

  • Margosia pisze:

   „o co w tym chodzi ?…”
   ___
   O podobieństwo częstotliwości wibracji Maryś, coś jak… nadawanie na podobnych lub tych samych falach… 🙂
   Jesteśmy energią,podobnie jak wszystko w Uniwersum, ale… istoty o podobnych wibracjach lepiej siebie wzajemnie wyczuwają, rozumieją i… przyciągają…
   To są – jak mi się wydaje… jedyne podobieństwa i różnice pomiędzy gatunkami.
   Własnych częstotliwości wybrcyjnych możemy nauczyć się sami, jeśli taka będzie nasza wola, bez pomocy jakichś lepszych, czy gorszych nauczycieli czy „mistrzów…
   Wymaga to jednak uczciwej, rzetelnej i rozciągniętej w czasie pracy z sobą i nad sobą, aby każdą swoją wibrację wyczuć zanim… zaraz za nią pojawi się emocja, szczególnie ta negatywna emocja…

   • marek pisze:

    To są – jak mi się wydaje… jedyne podobieństwa i różnice pomiędzy gatunkami.

    tak jak pomiędzy RNA cebuli . a człowieka …..

    Wymaga to jednak uczciwej, rzetelnej i rozciągniętej w czasie pracy z sobą

    a ten czas w odniesieniu do naszej historii to się liczy w setkach , milionach czy miliardach lat ???

    a z tym wczuwaniem wibracji to do czego zacząć się uczyć , od analizy wibracji miedzy dużymi palcami u nóg , czy od uczenia się czy się śmiać czy płakać nad wypowiedziami Mądrych Ludzi …..

    • Margosia pisze:

     ~ Własnych częstotliwości wibrcyjnych możemy nauczyć się sami, jeśli taka będzie nasza wola, bez pomocy… ~
     *
     „… czy się śmiać czy płakać nad wypowiedziami Mądrych Ludzi … „
     ___
     Nie dość Ci Marek, że… prezentujesz swoją postawą infantylny obraz wszystkowiedzącego, który pozjadał już wszystkie rozumy ?

     Zastanów się może lepiej chłopie:
     – skąd u Ciebie bierze ten sarkazm i arogancja, wówczas być może… odnajdziesz w sobie źródło Twoich niskich wibracji.

     • marek pisze:

      Zastanów się może lepiej chłopie:

      Zmusiłaś mnie ….stoję pod ścianą …muszę wyznać prawdę ….

      wszystko dlatego ,że jestem blaszanym negatywnym mutantem i mam trybiki w głowie , a nie kota , albo radośnie skaczące króliki …..

      zagramy partyjkę
      o całość ????
      a może rozwiążemy
      kolejny rebusik….

      tak miło płynie czas
      w kawiarni MŻ …

      cholera…znów mnie bierze…..

      przecie Czas to twórca życia….

      pędzę …. do psychiatry
      czyli do…monopolowego ….

     • Margosia pisze:

      „…cholera…znów mnie bierze… pędzę do… monopolowego …”
      ___
      Uważaj byś nóg nie połamał, bo z tego, co widziałam, to po specjałach z monopolowego mają tendencje do plątania się…

   • Maria_st pisze:

    O podobieństwo częstotliwości wibracji Maryś, coś jak… nadawanie na podobnych lub tych samych falach… ”

    niedawno byłam na pogrzebie bliskiej osoby i w czasie gdy staliśmy obok trumny słysze głos zmarłego, który mnie prosi abym powiedziała Jego żonie aby nie rozpaczała bo Jemu jest tu dobrze i jeszcze coś, poczułam Jego obecność choć nie widziałam . Oczywiście nie odpowiadałam na pytania by inni nie patrzeli na mnie jak….wiadomo.
    Myślałam że chodzi o to.

    • Margosia pisze:

     „… słysze głos zmarłego…
     Myślałam że chodzi o to.”

     ___
     Jesteś Maryś bardzo dobrym medium i myślę, że wibracyjnie byliście ze „zmarłym” podobni do siebie…

     • marek pisze:

      Jesteś Maryś bardzo dobrym medium i myślę, że wibracyjnie byliście ze „zmarłym” podobni do siebie…

      a ja z Hitlerem ….

      będę musiał pomyśleć czy pić z Wami dalej te kawy , bo wbrew swojej woli mogę stać się skutkiem obcowania z przewyższającymi moje wibracjami ….. Wielkim Człowiekiem …..

      Ło Jezus , Mario
      i wszyscy święci ….

     • Margosia pisze:

      „…będę musiał pomyśleć czy pić z Wami dalej te kawy …”
      ___
      W takim razie…

      „Los cię w drogę pchnął i ukradkiem drwiąc się śmiał…”

    • marek pisze:

     Walcem po ” ogródkach ” czyli przyczyny powstawania odmiennych światopoglądów ….

     drzazga w d…..ie….

     w psychologi jest znany termin ” otamowania ” odpowiednik reakcji ciała fizycznego na inwazję w nie ciała obcego ” torbiel ” …..
     Jeśli uraz psychiczny /z zakresu emocji / nie zostanie w sferze umysłu przeanalizowany czyli – zneutralizowany , zalega w podświadomości jako trauma i rzutuje na jakość życia po wystąpieniu tego okaleczenia ….oceny , osądy , zainteresowania…..” umysłu zakręcenie „…..

     ———————————

     zamiana siekierki na kijek …..

     ma miejsce wtedy gdy temat społeczny ,który w swym zaistnieniu miał cele edukacyjne , ” rakowacieje ” , a obiekt dokonujący w swym życiu zamiany / konwersji – apostazji / nie potrafił z niego wyłuskać ziaren prawdy , bierze wówczas za swój kult światopoglądowy ten który akurat jest w modzie…..
     początki tego trendu …to czasy pani Bławatskiej ….

     ——————————–

     wszystko co nowe jest dobre …..

     światopogląd bez rdzenia głoszony przez jednostki z brakiem umiejętności samoanalizy a już zupełnie wyzbytych możliwości prowadzenia analizy otoczenia ….

     ———————————-

     jestem za , ale i przeciw ….

     przyczyną takiego funkcjonowania jest brak wiary w siebie przypomina to Tango …
     …dwa kroki wprzód i jeden do tyłu ….bez określonego kierunku , jak choćby w Polonezie ..
     to nic innego jak zamotanie w samym sobie ….

     ————————————

     widzę , słyszę inaczej niż inni…

     niewygodna i bardzo trudna sytuacja do opanowania , rdzeń jak gdyby jest nie z tej czasoprzestrzeni , lecz aby go zracjonalizować i sprowadzić do roli narzędzia podług którego tworzy się światopogląd trzeba wręcz z tysięcy lat równej objętościowo encyklopedii ….przetrawionej wiedzy …

     inaczej taka osoba co najwyżej , chmurki info- energii z siebie na zewnątrz / jak na proponowanych wczoraj do obejrzenia filmach / ….produkuje …

     ———————————-

     ściśle naukowy ….

     niekompletny produkt …połowy głowy ….

     ———————————-

     szajze , szajze , szajze i jeszcze raz szajze….

     nie wymaga komentarza ….

     ———————————–

     no i jeszcze jeden sposób na światopogląd ….być tutaj …….lecz całościowego oglądu dokonywać z poziomu nieba ….

     • Maria_st pisze:

      będę musiał pomyśleć czy pić z Wami dalej te kawy , bo wbrew swojej woli mogę stać się skutkiem obcowania z przewyższającymi moje wibracjami ….. Wielkim Człowiekiem …..

      nie pij tyle

      zatrutych myśli
      umysł bedzie czysty
      widoczność jasna

     • Maria_st pisze:

      Walcem po ” ogródkach ” czyli przyczyny powstawania odmiennych światopoglądów ….

      drzazga w d…..ie….”

      nie siadaj więc na deskach z drzazgami

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.