Tamten świat – o darze widzenia duchów tuż przed śmiercią fizyczną

Droga Redakcjo, Od 13 lat pracuję na nocki w domu opieki dla starszych ludzi. Śmierć nie jest mi obca- pożegnałam setki cudownych osobowości i wiele razy trzymałam ich za rękę aż do ostatniego oddechu.

Nikt mi dziś nie powie, że duchy nie istnieją, choć szanuję poglądy ludzi, którzy czegoś takiego nie przeżyli i w to nie wierzą.

Podam poniżej tylko niektóre przykłady z moich spotkań z duchami:

1). Siedzimy ze współpracownikami w środku nocy w salonie, drzwi są otwarte do dużej recepcji. Jest cicho, każdy coś je. Nagle słyszymy zbliżające się w naszym kierunku dość szybkie, damskie kroki (w recepcji są kafelki). Kroki ucichły zaraz przy wejściu do salonu. W tym samym momencie, jedna z koleżanek wychyliła się, spojrzała w ten punkt nie widząc nikogo, więc wszystkie wyszłyśmy do recepcji, nie znajdując tam nikogo. Nikt nie miałby szansy wycofać się w tak krótkim czasie.

2). Godzina 23.00, robię obchód w jednej części budynku, w korytarzach półmrok, większość świateł powyłączanych. Zbliżam się do pokoju starszego pana. Drzwi powoli się przede mną otwierają, ale tylko do pewnego momentu, klamka sama przekręca się kilka razy w górę i w dół. Wchodzę do środka z uśmiechem na twarzy myśląc, że pan stoi za drzwiami ale zamiast tego, znajduję go śpiącego w łóżku. Było to jedno z najgorszych przeżyć. Niestety te rzeczy mnie zarówno fascynują jak i przerażają.

3).Kilka lat później w tym samym pokoju mieszka już inna osoba. Około 12-1 w nocy pani mnie wzywa i kłóci się ze mną, że chce wyjść na dwór na papierosa, na co ze względu na bezpieczeństwo nie mogę jej pozwolić. Próbuję się wycofać ale jeszcze wysłuchuję jej epitetów w drzwiach. Nagle słyszę, że za moimi plecami ktoś przechodzi przez korytarzyk, w stronę drzwi prowadzących na inne piętro. Słychać wyraźnie ocieranie się materiału od spodni- tak jak noga o nogę, gdy ktoś ma nadwagę. Nie od razu odwracam głowę, bo mi nie przychodzi na myśl, że to mógłby być duch. Dopiero po chwili spoglądam, bo nie słyszę żeby ktoś otwierał drzwi, które zresztą mają kod i cyferki zawsze głośno piszczą, gdy się je naciska. Niestety, nie ma tam nikogo.

4). Jestem rano sama na najwyższym piętrze, gdzie jest tylko kilka pokoików. Wchodzę do komunalnej łazienki, bo słyszę, że woda leje się do wanny. Zakręcam kurek, w łazience unosi się para. Trochę mnie ta sytuacja dziwi, bo na tym piętrze są tylko osoby bardzo chore, leżące w łóżkach. Wychodzę z łazienki, czekam na windę i znowu słyszę tą wodę. Wchodzę, zakręcam ponownie kurek. Wiem, że przecież potrzeba ludzkiej ręki żeby kurek odkręcić i czuję się nieswojo. Około pół godziny później spotykam już na innym piętrze osobę z pralni, która mi mówi:” Właśnie roznosiłem ubrania po pokojach na górze i wstąpiłem zakręcić wodę w łazience, bo się lała do wanny”.

Większość umierających nie potrafi się już z nami komunikować, ale pamiętam kilka przypadków, gdzie ludzie na łożu śmierci wyciągali ramiona do swych nieżyjących od dawna rodziców, małżonków i przemawiali do nich, dziwiąc się, że my ich nie widzimy. Są to bardzo rzadkie przypadki. Pamiętam też kobietę, która z szerokim uśmiechem i zafascynowaniem rozglądała się po swym pokoju kilka godzin przed śmiercią. Nie mogła już wtedy mówić, więc nie wiem co lub kogo widziała, ale definitywnie nie była zainteresowana moją obecnością. Całą jej uwagę pochłaniało to „coś”.

Jestem przekonana, że umierający widzą o wiele więcej tego drugiego świata, niż tego, z którego powoli się już wycofują. Głęboko wierzę także, że nie idziemy tam sami. Przychodzą po nas inni zmarli, których kochaliśmy. Zmarli też przychodzą często pożegnać się z żywymi, ale to już inna historia.

Serdecznie pozdrawiam
[dane do wiad. FN]

pic1
źródło:
https://www.nautilus.org.pl/xxi-pietro,968,3-lipca-2019–tamten-swiat—o-darze-widzenia-duchow-tuz-przed.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Człowiek, Duchy, Korytarze Amenti. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Tamten świat – o darze widzenia duchów tuż przed śmiercią fizyczną

 1. Margosia pisze:

  „…Jestem przekonana, że umierający widzą o wiele więcej tego drugiego świata, niż tego, z którego powoli się już wycofują. Głęboko wierzę także, że nie idziemy tam sami. Przychodzą po nas inni zmarli, których kochaliśmy.
  Zmarli też przychodzą często pożegnać się z żywymi…”

  ___
  Ja również jestem o tym przekonana, bo widziałam i słyszałam podobne rzeczy, o których pisze autorka arta… 🙂
  Poniżej, piękna opowieść pana Krzysztofa Jackowskiego korespondująca z tematem kontaktów „zmarłych” z „żywymi”…

  • Margosia pisze:

   Może kogoś… podobnie jak mnie 🙂 zainteresuje ciekawy wywiad z Arturem Lalakiem odnośnie „tajemnic systemu” ?…

   • Piluś pisze:

    Ciekawy wątek: można przypuszczać że amiki planują inwazję na Persję w poszukiwaniu tej mistycznej broni. Być może Persowie już ją mają, gdyż zapowiedzieli że gdy amiki zaatakują Irrran,, to Izzzrael bedzie smieciony z powierzni Ziemi. Taki sam scenariusz poszukiwania artefaktów był w IIIIraku.

   • Dawid567 pisze:

    Ten cykl jest rzeczywiście ciekawy.
    Nieco wstecz daje 672 n.e – nikt nie wie co się wtedy działo i 5 p.n.e ( umowne narodziny Jezusa Chrystusa.Kolejny cykl to
    2024 – ingres Plutona w Wodnika i koniec Epoki Ryb bo Neptun wychodzi z Ryb
    tak to symbolicznie wygląda….

  • Maria_st pisze:

   Zgadza si e Margosia…..tak jest i ja też tego doświadczam

 2. Jurek pisze:

  Meteotyt w Czeljabinsku efekt spadajacego Slonca ?

  To trzeba miec nasr.ane we lbie jak
  L-a-la-k-tory ma z deklem nie co?s
  a wszystko o czym ezoterykuje nie w ?

  Ze przy POmocy i w Tarot-cie tkwi tajemnica ? Karty jak i Tarot ma i tylko i jedynie i przedewszystkim doczynienia
  i jest niczym innym jak w chinczyka czyli gra ! Juz sam fakt-cik do czego ogolnie karty ze do gry jak i Tarot kiedys gdzies 5 wiek pierwszy raz znane byly u Wlochowatych zaczely cieszyc sie P…,

  /pularnoscia…,

  …,Ochodna gra od wynalezienia ich w Europie pojawily sie juz w 13 wieku w Hiszpani calosc ma zwiazek z zadnymi cyganami egiotami chinami indiami a z europa kalendarz 364 dni dwa dzokery a Taro(cchi)t pozniejsza kart wersja pocz.zawierala talia w zaleznosci np.
  u Wlochowatych 40 w kraju C-onfederacji Helvetia 36 kart u Niem…,

  /ego a on nie byl a dzielnicowym miastiwym skloconym zlepkiem/

  …,ca talia Tarota wynosila 32 sztuki z male arkana w sumie jesli sie nie myle to 78 sztuk itd.TAROCCHI sama nazwa powinna dawac kazdemu i zainteresowanej tez wiele a czy dzis i ilu chce myslec ? Wiadomo ze po skonstruowaniu kalendarza 365 plus jeden joker dwa albo trzy Grzeska ale tylko niby wiadomo ze on wiecznie czyli nie tylko papiez…,

  /a kto by inny byl w stanie kalendarz skonstrowac ? Dziwne bo gdy sie swiatynie w Ankhor w niej tkwi caly kalendarz komnat izb piwnic a nawet gdy sie przecietny a zainteresowany czlowiek lrzyjrzy to i nie tylko z jej reliefow na scianach dowie o niewiastach o sloniach pomkcnych do ciagania kamlotow podczas jej budowy i wiele innych przekazach nie w postaci zadnych LALK-owych wypierdow typu Herodot pis-al czytal z byczej skory chyba o rybach sina barwa kutych czy o jego zakutym lbie.Przeciez widac ze jezykiem budiwniczych byly obrazkowe pis-mo figurkowe i rachunkowe-matematyczny przekaz a nie wymysly analfabetow z 21 wieku ! Kambodzy w niej schodow tyle co dni w roku 52 czegos i wiele wiecej i to w 13 wieku budowanej podobnie jak w jakiej?s piramidzie czy tylko jednej w Pldn. Am. a w Europie i tak pozno co robil w tym czasie Galiowy Celtowy Slowianowy Germanowy czy sie cieszyl gdy szedl po drodze do szkoly Jurand ze Spychowa i gdy znalazl jeza do skonsumowania przy przydroznym drzewie czy kure znoszaca jajka ?
  No i pis-al historie dla kogo?s na pareset lat na przod z mysla o przekazie dla ?/

  …, pedofil ale i religia istniala od zarania poczeto cel byl dopasowano wypatrzono i nawet przepowiadanie losow katastrof fortun ale i czy bogaty cudzoziemiec ja jak i czy na zmywaku i na ile audic Zbyszko z Bogdanca zarobi ?
  Jesli juz to ile otrzyma ciosow nozem od bojownika Allacha czy tez ale czego oczekiwac od bujajacych w oblokach przesiaknietych mentalnie kiedy?snych komuszych dzis Unijnych niewolnikow a juz sie i nie tylko w Chinach za miske ryzu dla mas !

  Trupia czaszka symbol ?

  Symbol weza ?

  Opisy Herodota ?

  Wielkanoc z jajkami malowanie na czerwono ?

  Ich rozbijanie ?

  Topienie marzanny ?

  Iran podziemne miasta kataklizm do przewidzenia ktory zostal zaprogramowany od gornie ?

  Ze nasi przodkowie znali terminy katastrof ?

  Marena bogini smierci i zniszczenia i bogini zimy bunkry wary dlaczego o tych schronach warach nie wiemy ?

  Tunele w Turcji ze ludzie w nich zyli ?

  .Ze przylecieli z kosmosu jacys ludzie ?

  Swiat zewnetrzny wewnetrzny ze jakies narzedzie i nim przewiercic ziemie cos wydrazyc ze pily kuruzu poszukiwali Niemcy ze miala byc zakopana gdzies w ziemi.

  Sa opisy o latajacym smoku ale zostaly zasypane sniegiem i to odzyje gdy przyjada.

  Ze Niemcy czytali to samo co ezoteryczny zajobiec z filmika ?

  Czego Niemcy szukali w Tybecie Persji Mezopotami Egiptu ?

  /Moze audicy czy moskwicza z wypasem ?/

  Ze wiedzieli czego szukaja az na koniec zawendrowali na Antarktyde.Efektywna bron i wilcze stada ?

  Polskie Radio HistoriaArtykuł

  U-Booty – podwodne niebezpieczeństwo

  ostatnia aktualizacja:29.06.2019 06:00

      
  Nigdy ani przez moment nie wolno nam zapominać o tym, że wszystko to co wydarzyło się gdzie indziej: na lądzie, na wodzie lub w powietrzu, ostatecznie zależało od rezultatu boju o Atlantyk – pisał w swoich pamiętnikach premier Wielkiej Brytanii Winston Churchill.

  Wojna morska z Wielką Brytanią i rola łodzi podwodnych. Audycja z cyklu „Dźwiękowy przewodnik po historii najnowszej – Niemcy”

  29 czerwca 1935 do służby w Kriegsmarine wszedł pierwszy niemiecki okręt podwodny w dwudziestoleciu międzywojennym. 

  U-Booty – zlekceważone możliwości

  Na początku II wojny światowej Niemcy nie wierzyli, że U-Booty mimo wszelkich słabości mogą być bronią tak niezwykle skuteczną. W efekcie wojnę rozpoczęli z niezbyt liczną flotyllą 57 U-Bootów. Flota wojenna była ubogą krewną potężnych sił lądowych i powietrznych.

  Wbrew oczekiwaniom ta relatywnie nieliczna flota U-Bootów stała się wkrótce śmiertelnie groźną bronią II Rzeszy. Zlekceważone przez obie strony okręty podwodne zwróciły na siebie uwagę, gdy dowódca jednego z nich U-47 kapitan G. Prien w październiku 1939 roku wdarł się do silnie strzeżonej brytyjskiej bazy morskiej w Scapa Flow i zatopił tam pancernik „Royal Oak”.
  Rewolucyjna strategia wilczych stad (okrętów podwodnych atakujących w grupach) przynosiła zatrważające brytyjskich admirałów rezultaty. – Poczynając od roku 1942 U-Booty zatopiły w każdym kwartale około 1,5 miliona ton statków alianckich. Taki poziom strat, przy ogólnym tonażu floty handlowej brytyjskiej rzędu 20 milionów ton, groził na dłuższą metę załamaniem brytyjskiej gospodarki – mówił historyk prof. Janusz Osica.

  W szczytowym okresie Niemcy posiadali 444 okręty podwodne. Przełom w operacjach na Oceanie Atlantyckim nastąpił w maju 1943 roku, kiedy to alianci zaczęli zdobywać przewagę. Sukcesy odnoszone przez wojska alianckie na lądzie spowodowały odcięcie U-Bootom dogodnych pozycji wyjściowych na Atlantyk. To znacznie utrudniało niemieckiej marynarce wojennej dalsze prowadzenie działań.

  Niemieckie łodzie podwodne zniszczone

  Pod koniec wojny Niemcy posiadali jeszcze ponad 350 okrętów podwodnych. Na kilka dni przed kapitulacją w Europie w maju 1945 roku 219 z nich zostało zatopionych przez niemieckie załogi w ramach operacji Regenbogen. 
  Reszta zdobytych przez aliantów okrętów została zniszczona na przełomie 1945 i 1946 roku w pobliżupółnocnoirlandzkiego portu Lishally i w szkockiej zatoce Loch Ryan.

  Ostatnim okrętem zatopionym w ramach operacji Deadlight był U-3514. Miało to miejsce 12 lutego 1946 roku, kilka miesięcy po zakończeniu II wojny światowej.

  W operacji brały udział okręty marynarki wojennej Wielkiej Brytanii oraz Polskiej Marynarki Wojennej m.in. niszczyciele: ORP „Błyskawica”, ORP „Garland”, ORP „Piorun”. – Nie sposób wspomnieć wszystkiego z tych lat wojny, w których jednostki polskiej floty wojennej od 1 września 1939 roku aż do końca wojny brały udział, ani na jeden dzień nie przerywając walki z nieprzyjacielem – mówił dowódca „Pioruna” komandor Eugeniusz Pławski.

  Cudo ? Ale do momentu wynalezienia namierzania.Z ok.30 tys.niemieckich ubotowcow przezylo az 3 tys marynarzy.

  Samoloty do zwalczania okrętów podwodnych, najnowocześniejsze radary, radionamierniki i sonary, bomby głębinowe i miotacze granatów przeciwpodwodnych, samonaprowadzające torpedy – ta potężna siła, która wiosną 1943 pokonała niemieckie „wilcze stada” i przegnała je z Północnego Atlantyku, teraz została wysłana przeciwko marnej szóstce U-Bootów. Na skutki nie trzeba było czekać długo.

  Efektywna niemiecka bron…,

  /tylko do czasu/

  …, to jak ruski czolg t-34 nie gniot sa nie lamiotsa a jak bylo w nich i z nimi ?

  Przerąbane jak w ruskim czołgu… Cała prawda o T-34 – Ciekawostki Historyczne

  19 lis 2014 · T-34 najlepszy czołg II wojny światowej? Nic z … Rosjanie o wątpliwej jakości swojego nowego czołgu … W czasie testów okazało się, że posiada on wiele wad, które

  Jelob z z filmika tworzy improwizuje wlasne urojenia.

  Plany jak wplynac do wnetrza ziemi ?
  Pozwolenia na wejscie biegun pln.pldn. ?

  Podpisac tajemnice uklad spiskowy ?

  /Jaka tajemnica na Antarktydzie skoro tam obok siebie od ilu?s z roznych krajow stacji badawczych az sie roi powiedzmy jest ich wiecej niz jedna niz tylko Amerykanska ?/

  Samoloty ich…,

  /jaki/

  …, zakaz fruwania przez bieguny ? Wiadomo ze ziemia jest kulisto zblizona raz oszczednosc paliwa nikt z samolotow pasazerskich nie bedzie frunal w lini prostej z np. z Australi do Am.Pldn przez srodek Antarktydy po za tym gdzie londowac w razie czego ? Leciec tylko po to aby wariatowi z filmika udowodnic aby jego urojenia sie sprawdzily ? Tajemnice dziura do wnetrza ziemi i lotniska ale z lodu i dzis przez i na Antarktyd(zie)e ?

  Statek dotarł w styczniu 1939 roku do wybrzeży Ziemi Królowej Maud na Antarktydzie, gdzie samoloty zrzuciły tablice i flagi informujące o zajęciu tego obszaru przez III Rzeszę. Zmieniono także nazwę na Nową Szwabię (Neuschwabenland).

  Była to pierwsza kolonia

  Bazy na Antarktydzie wkolo kregu rozlokowane i tylko jedna baza amerykanska ktora nie jest w kregu wiadomo ze Amerykanska i to ma byc tajemnica ?

  Obraz calej ziemi Wiki Liks fotoshop ze satelity za niska lataja i nie widza zakrzywienia ziemi. ? Ze ziemia nie jest kulista jak pilka ? Ze tor ruchu ziemi jest inny ze wyslal papiery do jakiegos urzedu w USA ze ziemia nie porusza sie na tej samej plaszczyznie czy pod innym katem i z tad kataklizmy ?

  Dom WARIATOW dla skonczonego debila z filmika a w nim calozyciowy jego pobyt bylaby najlepszym szczesciem !!!

 3. Jurek pisze:

  https://www.pasazer.com/mobi/news/28334/samolotem,na,antarktyde,tylko,kilka,razy,w,roku.html

  Pierwsze zdiecia o dziwnej jakgdyby dziurze na Antarktydzie pochodza z Amerykanskich satelit.

  Sa zdiecia na ten temat zrobione przez przez Rosyjskie satelity.

  Nasuwa sie pytanie co kto i przed nikim nie ukrywa ?

  Stan na dzien dzisiejszy na tenze temat czy to w ogole dziura a moze fenomen natury ? A jesli tajemnica co zaszkodzi ESA Chinczykom Japonczykom Hindu…,

  /Hindusi umieścili na orbicie 104 satelity. Zajęło im to 18 minut – Spider’s Web

  16 lut 2017 · Wcześniej Indie wystrzeliły już cztery podobne obiekty. … Indyjska sonda Mars Orbiter Mission na orbitę Czerwonej Planety weszła 24 września 2014/

  …,som sie tzw.tylko amerykanska tajemnicza dziura zainteresowac ?

 4. Maria_st pisze:

  obejrzałam właśnie ciekawy film, zrozumia go Ci którzy wiedzą, dla wielu będzie to tylko thriller
  https://www.cda.pl/video/1853178d

 5. Dawid567 pisze:

  Marek ta fizyka jet dla mnie trochę niezrozumiała , ale chronologia i wyjaśnienie dotyczące gigantów akceptuję.

  • marek pisze:

   Dawid

   gdybyś pokusił się poznać opis fizyczno -chemicznej konstrukcji Matrixu Czasu i Przestrzeni stworzony przez jego nauczycieli jak i samego dr. Woźnego …olbrzymia ilość niewiadomych została by w Twoim umyśle rozwiązana …

   No ale cóż , je tego za Ciebie nie zrobię …..tyle razy tutaj pisałem ….trzeba umysłem pracować dwutorowo …..tworzyć obraz energetycznej mapy Matrixu i dopiero na nią nakładać szczegóły funkcji Ducha go tworzącego …a dopiero na końcu tych zrozumień określać , kim jestem i gdzie jest mój dom …..

   Mam przekonanie , że skupianie się wyłącznie na szczegółach bez odniesienia w które miejsc całości obrazu je wstawić nie jest właściwym działaniem …….

   Samodzielność dokonywania selekcji która informacja ma wartość nie jest jeszcze naszą mocną stroną …osobiście uważam iż niezbędna jest pomoc WJ ….może zacieśnij z nią współpracę , gdyż do tego masz jak najbardziej mocne podstawy …tylko jak gdyby przez Ciebie samego pomijane….

   miłego dnia ….

 6. Dawid567 pisze:

  Marek wszedłem dzisiaj umyślnie na stronę E’Asha .Nie ma aktualizacji postów od 2016 roku!!!
  https://www.arhayas.com/pages/guardian-dispensations

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.