Nasza jasna przyszłość – GEORGI STANKOV – 27 CZERWCA 2019

pic1

Nasza jasna przyszłość
przez GEORGI STANKOV wysłany na 27 CZERWCA 2019
Georgi Alexandrov Stankov, 27 czerwca 2019 r
http://www.stankovuniversallaw.com
Wczoraj poinformowałem cię, że 21 czerwca podczas przesilenia letniego mocno wstąpiliśmy na nową ziemię 5D. Nie wspomniałem o tym, że wokół tego portalu, a zwłaszcza między 21 a 24 czerwca, dokonaliśmy ostatecznego masowego oddzielenia wszystkich linii czasu, które nie mogły się wznieść i musiały zostać odcięte.
W tym czasie osobiście czułem się tak przygnębiony i zdruzgotany, jak oczyszczałem smutek i desperację wszystkich dusz, które tego nie uczyniły, i musiałem kontynuować swój makabryczny cykl wcielenia dla kolejnego okresu Kali Yugi. Ta separacja była niezwykle gwałtowna i zakładam, że wielu z was zauważyło to, ponieważ odbijało się to na naszych rosnących liniach czasowych.
Zwłaszcza wydarzenia polityczne na Bliskim Wschodzie, w których USA bez wyraźnego powodu zwiększyły swoją słowną agresję przeciwko Iranowi, by skończyć w pewnym rodzaju przerywnikiem dla Trumpa, który rzekomo wstrzymał zniszczenie Iranu 10 minut przed jego rozpoczęciem . W przypadku, gdy uważasz, że to ta wersja. Teraz możemy się spodziewać, że sytuacja się uspokoi, tak jak to się stało z Koreą Północną, o której nikt już nie mówi, choć nic się nie zmieniło od histerii, którą Trump rozpętał przeciwko temu krajowi dwa lata temu. Prawdopodobnie nawet nie pamięta tego ze swoją pamięcią o „dotardu”, ponieważ przywódca Korei Północnej Kim potępił go wówczas. Teraz najwyższy przywódca Iranu opisuje WH jako dom wariatów, a jego główny okupant jako psychopata.
W tym ostatnim podziale wszystkich niższych zstępujących linii czasowych wyeliminowano także starą matrycę, która zasilała takie patologiczne zachowania, które następnie wzmacniały matrycę w pętli sprzężenia zwrotnego ujemnego. Podczas gdy wiele niedojrzałych dusz nadal przeżywa swoje stare mroczne nawyki rozłąki z upartym nieufnością wobec wszystkich ludzkich niebezpieczeństw, nie mogą zapobiec nieuniknionemu i ocalić starego porządku, w którym czują się komfortowo, co można wyraźnie zaobserwować w dzisiejszym USA. To, czego teraz jesteśmy świadkami, to bardzo szybkie rozpuszczenie starej matrycy przez samych bohaterów tej matrycy zgodnie z dialektycznym mottem Goethego: są „złem, które zawsze tworzy coś dobrego”.
Przy tym ostatnim podziale wszystkich niższych linii czasowych wyeliminowano także splątanie wszystkich linii wznoszenia ze starą matrycą 3D, dzięki czemu mogą teraz szybko przemieszczać się w kierunku ostatecznego celu. Ponieważ istnieje tak wiele linii wznoszenia się jak losy wcielonych osobowości na tej planecie, niemożliwe jest uzyskanie jakichkolwiek wiarygodnych stwierdzeń jakościowych na temat tego nowego rozwoju. Z wyjątkiem jednego:
przyszłość wszystkich tych linii czasowych jest bardzo jasna i to powinno być powodem, dla którego powinniśmy czuć się bardzo podekscytowani i radośni.
Jest to wynik naszej bardzo ciężkiej pracy w ciągu ostatnich dwóch miesięcy, kiedy położyliśmy fundamenty pod ten sukces. Mógłbym napisać kolejny bardzo długi raport energetyczny, cytując mój pamiętnik, który zacząłem pisać ponownie 1 maja. Zauważyłem, że zapominam o wszystkim, ponieważ mój umysł jest teraz mocno zakotwiczony w Teraz, a przeszłość stała się nieistotna. Dlatego bardzo potrzebuję pamiętnika, aby udokumentować wszystkie zmiany i kreacje, które wykonaliśmy codziennie od początku maja. Wcześniej regularnie informowałem was o wszystkich najważniejszych wydarzeniach naszego wznoszenia się w imieniu ludzkości.
Jednak obecny okres jest najtrudniejszy do zrozumienia i opisania, ponieważ każdy z nas tworzy swoją własną rzeczywistość i zabiera ze sobą wersję ludzkości, której chce doświadczyć. To wywraca do góry nogami zasadę przyczynowości która opiera się na iluzorycznym liniowym czasie, ponieważ jesteśmy teraz mocno zakotwiczeni w jednoczesności All-That-Is, gdzie całe stworzenie jest jednocześnie. Jednakże, ponieważ wciąż dostosowujemy się do nowego sposobu życia w 5D, jesteśmy ostrożni i powoli zbliżamy się do tego nowego sposobu życia, aby uniknąć poważnych zakłóceń, właśnie dlatego, że mamy teraz tylko pozytywne terminy – terminy z pozytywnym wynikiem bez większych i nagłych załamań społecznych, gospodarczych i finansowych, które mogłyby być przyczyną niektórych niszczycielskich wojen. Nie powiedziałoby to jednak, że nie dojdzie do krachu finansowego i załamania obecnego ładu gospodarczego, ponieważ właśnie tego jesteśmy świadkami surowych sankcji gospodarczych i wrogich wojen handlowych wywołanych przez umierające Imperium Zła, gdzie blef jest zwany Trump.
W ciągu ostatnich dwóch dni byłem w bardzo wyjątkowym stanie emocjonalnym, bardzo zbliżonym do tego, co opisałbym jako błogość piątego wymiaru, którego doświadczyłem kilkakrotnie w doświadczeniach poza ciałem i podczas wizyt w świadomym śnie nowego 5D Ziemia. Ponieważ ascension jest całkowicie wewnętrznym procesem, uważnie obserwuję te nowe stany emocjonalne bytu, ponieważ dają mi bardzo dobre wyobrażenie o tym, co się obecnie dzieje i czego należy się spodziewać w przyszłości. Chociaż nie jestem w stanie podać żadnego dokładnego harmonogramu, ponieważ mamy teraz nieskończone wznoszące się terminy, ostateczne przesunięcie ID, którego doświadczymy, kiedy ludzkość osiągnie próg przebudzenia, wydaje się być energetycznie bardzo blisko punktu Teraz wewnętrznego emocjonalnego doświadczenia ta nadchodząca błogość.
Obecna fala upałów, która pojawiła się znikąd i sparaliżowała całą Europę z niespotykaną dotąd temperaturą powyżej 40 stopni Celsjusza, przyczynia się do tego poczucia pilności. Wyjaśnienie, że ta fala upałów była spowodowana masami gorącego powietrza pochodzącymi z Sahary, jest tak naiwne i głupie, biorąc pod uwagę fakt, że mieliśmy tak wiele silnych wiatrów z południa i pogoda była wyjątkowo zimna przez cały maj i większość czerwca. Teraz, gdy wiatr ustał, fala upałów pojawiła się nagle także w częściach Europy, które nigdy nie doświadczyły fali upałów z Sahary. Meteorologia nie jest niczym innym jak nauką rakietową i przez ostatnie kilka miesięcy wszystkie prognozy były rażąco błędne, ponieważ pogodę tworzą zbiorowe emocje ludzkości, a nie wiatry, które mogą napędzać tylko wiatraki umysłów meteorologów.
To, czego teraz doświadczamy, to najgorętsze lato, jakie ludzkość kiedykolwiek miała w całej swojej historii i właśnie weszliśmy do tego kosmicznego kotła.
Na koniec chciałbym zwrócić waszą uwagę na dzisiejsze przesłanie Arkturian, które potwierdza to, co już wam wczoraj ogłosiłem: mamy teraz tylko pozytywne terminy, które powinny być powodem do świętowania, ponieważ w ten sposób przyspieszymy ich występowanie z naszym pozytywnym energie emocjonalne. Dlatego uważnie przeczytajcie tę wiadomość i zacznijcie ogrzewać proces wznoszenia się swoimi pozytywnymi uczuciami, aby ta oś czasu mogła się manifestować bardzo szybko, lub raczej, abyśmy przenieśli się do najbardziej stromych linii wzniesienia, gdzie centrum uzdrawiania może się manifestować i możemy zacząć od naszej prawdziwej misji.
Tylko pozytywne ramy czasowe Council Rada 9D Arcturian
( https://kochanezdrowie.blogspot.com/2019/06/tylko-pozytywne-ramy-czasowe-9d-rada.html )
Wreszcie możesz się zastanawiać, dlaczego używam mojego pełnego nazwiska. W Bułgarii mamy trzy imiona, drugie to imię ojca – mój ojciec miał na imię Aleksander. Elohim ponaglił mnie, bym zaczął używać mojego pełnego imienia, ponieważ niesie ono bardzo potężny energetyczny podpis, a to przyczyni się do rychłego przełomu w Prawie Uniwersalnym.
źródło:

https://tamar102a.blogspot.com/2019/06/nasza-jasna-przyszosc-georgi-stankov-27.html

Our Bright Future

Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Aktualności, Człowiek, Kody, Pozytywna przyszłość, Transformacja 2016-2023. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Nasza jasna przyszłość – GEORGI STANKOV – 27 CZERWCA 2019

 1. tomasz26 pisze:

  to co dzieje się nie jest przypadkiem..tak samo jak nie wierzę w przypadku nie wierzę w bezcelowość wszelkiego działania ..każde działanie przynosi sumę przyczyn i skutków…sumę trosk i radości … pragnę wierzyć że ludzie zdążą się obudzić przed czasem tylko ta nadzieja pomaga mi w egzystencji

  • marek pisze:

   pragnę wierzyć że ludzie zdążą się obudzić przed czasem tylko ta nadzieja pomaga mi w egzystencji

   nadzieję można racjonalizować gdyż samą w sobie można jedynie traktować jako odniesienie do pojęcia ” funkcja ” np. w matematyce …..

   mnie wystarcza by chłodzić przesadną nadzieję podglądając ,świat przyrody …ile roślin , ile stworzeń ..osiąga wiek dojrzały ….a jakie zjawiska towarzyszą nadmiernemu rozwojowi gatunku …np. szarańczy…

   racjonalność nie koniecznie
   musi być w opozycji do ducha….

   my naród – gatunek wybrany
   najgłupsze co mogę usłyszeć ……

 2. Ina pisze:

  Na naszą pogodę wpływa również słońce. Nikt nie bierze pod uwagę dziur koronalnych, które tam się pojawiają. I wtedy jest o wiele cieplej. Śledzę to od lat. Poza tym jesteśmy teraz pod działaniem dwóch potężnych gwiazd Fonatchał i Regulus. Pogoda to nie tylko wiatry na ziemi. Pogoda to cała przestrzeń międzygwiezdna, która ma na nas wpływ. To kiedy przejdziemy do pięć D zależy również od pola morfogenetycznego całej planety. Po prostu nie wiemy wszystkiego. Ja wiem, że czas przejścia był 27 czerwca 2017 roku. Wtedy też weszliśmy do Nowej Epoki. Ale nie wiele osób wie, że na Północy mamy Epokę Brązu/żelaza/ i Drewna a na Południu Epokę Wodnika. Z tym przejściem to bym też uważała. Wiele razy słyszałam witamy na nowej ziemi. Kiedy w końcu zapytałam kto mówi i o co chodzi usłyszałam: „ty stara ruro” – idź do domu Orła. / chodzi o Słowian/. Więc powiedziałam coś odpowiedniego do do tego co usłyszałam. I że poziom, który reprezentuje strona mi nie odpowiada na nowej ziemi.

 3. Ktoś pisze:

  „I jak tu kochać tych kosmicznych „braci”?
  Fragment z książki „Bogowie Edenu”, który opisuje sku…ństwo:
  Obserwacje niezwykłych zjawisk atmosferycznych miały zwykle miejsce od kilku minut do roku przed wybuchem Zarazy. Tam, gdzie następowała przerwa między obserwacją i wybuchem epidemii obserwowano czasami jeszcze jedno niezwykłe zjawisko: ukazywanie się przerażających, ludziopodobnych, ubranych na czarno postaci, które widywano zwykle na peryferiach miast i wsi.
  Ich obecność była zapowiedzią niemal natychmiastowego wybuchu Zarazy. Sporządzone w roku 1682 zestawienie tych wizyt, opowiada o jednej z nich, która miała miejsce sto lat wcześniej:
  W roku 1559 ukazali się w Brennie [Niemcy] straszni ludzie; najpierw widziano ich piętnastu a potem dwunastu. Ci wcześniejsi mieli małe głowy, zaś późniejsi straszne twarze i długie kosy, którymi ścinali owies, że aż z daleka słychać było ich szum, lecz owies pozostał nienaruszony. Gdy nadbiegła gromada ludzi, aby się im przyjrzeć, kontynuowali swoją kośbę, jak gdyby nigdy nic.9
  Po wizycie tych tajemniczych żniwiarzy w Brennie z miejsca wybuchła Zaraza.
  Wydarzenie to nasuwa interesujące pytanie: kim były te tajemnicze postacie? Czym były
  podobne do kos przyrządy, które trzymały one w rękach i które wydawały donośny szum? Czyżby były to przyrządy służące do rozpylania trucizny bądź aerozolu z zarazkami. Jeśli tak, znaczyłoby to, że mieszkańcy Brenny pomylili się, określając ruchy „kos” jako ścinanie owsa. W rzeczywistości mogło to być rozpylanie w kierunku miasta zabójczego aerozolu. Podobnych ubranych na czarno ludzi widziano na Węgrzech:

  tak to są święci kościoła judeoKatolickiego czy ogólniej wiar odżydowskich…

  to im w prezencie niedawno RYTUALNIE ZAMORDOWANO Kristinkę z Mrowiny jednocześnie WRABIAJĄC w tą ŻYDOWSKĄ kabalistyczną zbrodnię NIEWINNĄ OSOBĘ

  ale dont worry
  POTOP czeka ;D

  i żadne POTĘPIEŃCZE WYCIA wokoło BLUŹNIC zwanych kościołami NIKOGO OD KARY NIE URATUJĄ ;p

  wszyscy są już SPISANI, OCENIENI i OSĄDZENI czekając na swoją KARĘ.

  • zibi pisze:

   Z Kristinka to masz racje. Pytanie dlaczego ona? Z kim lub czym byla powiazana matka? Kim byl jej partner? moze Masonem?….
   A co z Jakubem??? Podejrzewam, ze wgrali mu falszywe wspomnienia, przyznal sie, teraz bedzie gral na psychola, a potem go wypuszcza, albo powiesza.

   Ciemny lud juz wydal wyrok wraz z TV.

   Calkiem mozliwe, ze mamusia Kristinki miala powiazania z Masoneria i uciekla do Polski, a tutaj ja dopadli. Moze juz nie chciala wspolpracowac.
   Slady gwaltu i ciosy nozem to typowe dla Masonow.

   Powinni raczej matke na beben wziasc i posypala by kogo trzeba. mnie sie cos od poczatku nie kleilo, niby samotna z trojka dzieci, a dom postawila nowy.

   Co do 5D to my juz pewno jestesmy w 100D kolejny gadajacy z duchami…….

 4. Jurek pisze:

  /Nikt/

  W roku 1559…,

  /lacznie z bajkowym Nostra Dam Tyf Us Owym nie znal daty 4 cyfrowej a juz w ogole pis-anych w po-staci cyfer(e)k-i ‚lan’ ! Po za tym skad wiadomo ze/

  …,ukazali się w Brennie [Niemcy] …,

  /kim byli/

  …,straszni ludzie;..,

  /ci jacy?s ktorych/

  …, najpierw widziano ich…,

  /czy o pon.z filmika chodzi ?/

  .., piętnastu a potem dwunastu. Ci wcześniejsi mieli małe głowy, zaś późniejsi straszne twarze…,

  /zapewne c/

  .., i …,

  /ich/

  …,długie kosy…,

  ..,, którymi ścinali owies, że aż z daleka słychać było ich szum, lecz owies pozostał nienaruszony…,

  /no a co z sianem kogo?s w glowie tym razem wiadomo ze chodzi o umrzykow cmentarnych a moze i o …,tylko jeszcze nie wiadomo czym ostrzyli sw(a)e …,

  /tep(e)a no wlasnie czy tylko/

  …,kos(e)y.

  Gdy nadbiegła gromada ludzi, aby się im przyjrzeć, kontynuowali swoją kośbę, jak gdyby nigdy nic.9 Po wizycie tych tajemniczych żniwiarzy w Brennie z miejsca…,

  /a ze/

  …, wybuchła Zaraza.

  /tak to bylo to do przewidzenia i jest udokumentowane. A oto za-pis-ki tamtejszych kronikarzy :/

  Inwazja „imperialistycznej stonki ziemniaczanej” była wymierzona w gospodarkę Polski i jej przyjaciół. A przynajmniej

  …,ktorzy nie tylko chronologowali kazde wydarzenie w obrebie swej lepianki ale takze zanotowali kazda wysokosc fal-i plusk-i wody szum-y loskot-y dochodzac(y)e z dulek lodzi rejestrowano tez zgrzytki szmerki z roznych miejsc jak i wysokosc fal plynac po Baltyku i po przyplynieciu bodajze w tym samym czasie szwedow do Rewala z czy bez kos ktorych bym podejrzewal o jak pon.
  A nie mowilem i czasowo by sie zbiegalo ./

  „Ich obecność była zapowiedzią niemal natychmiastowego wybuchu Zarazy. Sporządzone w roku 1682 zestawienie tych wizyt, opowiada o jednej z nich, która miała miejsce sto lat wcześniej”.

 5. marek pisze:

  sto lat wcześniej

  przychodzi biała ba ba z czar nym …. dziec kiem ….do lekarza….

  a lekarz pyta ….kto panią tak urządził ?

  a ona odpowiada ….Nie wiem !!!

  ale sama dałam bo ….kcia łam ….

  z dialogów
  na cztery nogi ….

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.