Uwięzieni w Matrixie

Obejrzałem po raz kolejny film „Matrix”, trzy części i jestem pod wrażeniem!!!Jednocześnie mam bardzo mieszane myśli, bo zniszczenie Matrixa będzie wiązało się z nowym życiem tylko niekoniecznie w materii. W końcowej fazie kiedy światło połączy się z ciemnością w materii następuje anihilacja Matrixa i nowe ale raczej duchowe życie. Być może na tym może polegać tzw. Sąd Ostateczny , właśnie na zniszczeniu Matrixa i eliminacji reinkarnacji. Powstanie Matrixa wiązało się z powstaniem praw hermetyzmu- prawa biegunowości, prawa rodzaju, prawa przyczyny i skutku, prawo rytmu, prawo mentalizmu, prawo wibracji, prawo zgodności. Prawa te nie obowiązują w świecie duchowym Tzw .Wydarzenie ma być momentem kiedy siły światła z zewnątrz Ziemi połączą się z siłami światła wewnątrz Ziemi, może również wiązać się ze zniszczeniem Matrixa. Kiedy matrix zostanie zniszczony znikną pory roku i zniknie też Zodiak i Człowiek nie będzie podlegał cyklom planet.
Zanim obejrzałem film matrix grałem w gry z cyklu Atlantis 1,2,3 .W każdej z tych gier była poruszana kwestia duchowej natury człowieka a w Atlantisie 1 ciemność ( symbolizowana przez mechaniczną ośmiornicę podobną do miny spotykała się z jasnością( czystym kryształem).Było to też uwięzienie w krysztale wiedzy , której wykorzystanie doprowadziło do zguby Atlantów.
Jedną z osób wybraną do zniszczenia Matrixa był, a w zasadzie jest Jezus Chrystus. Zapowiadany przez niego tzw. Sąd Ostateczny był zapowiedzią zniszczenia Matrixa. Prawdopodobnie jednak na Ziemi istnieją siły , które chcą aby Matrix trwał jak najdłużej i nie pozwolą na jego zniszczenie, czyli na II przyjście Chrystusa. Moim zdaniem, każdy podający się za Chrystusa, jest na tyle osobą podejrzaną, że nikt nie bierze go na poważnie, natomiast prawdziwy Chrystus, gdyby pokazał ,że jest Chrystusem został by szybko wyeliminowany, gdyż siły odpowiedzialne za istnienie Matrixa, nigdy nie pozwolą na likwidację Matrixa.

Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Esperymenty, Jezus, Matrix, Transformacja 2016-2023, UFO cywilizacje pozaziemskie, Wiara, Świadomość. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

135 odpowiedzi na „Uwięzieni w Matrixie

 1. siola pisze:

  Moze jeszcze wiecej znajdzie sie wspolnego dy pomysli sie ,ze nie tylko nagle Hunowie jagby spadli z nieba.Wyladowal Orzel na polanie ,niebo bylo jakies czerwone ,moze duzo wiatru bylo,i pojawilo siwe smoczysko ,co pomylil ktos pysk z tylkiem jaki sieje ogien .

  wIEC MUZYKA DO KPMPLETU –

 2. Ktoś pisze:

  ha ha ha
  yaldabaoth is back

  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2019/06/yaldabaoth-i-zaawansowane-technologie.html

  podobnie jak clintonowa co to wedle fulforda miała od 2 lat być „martwą” w jakimś amerykańskim więzieniu a tu też coraz bardziej bryluje po salonach ;p

  ta WOJNA JEST WOJNĄ ELIT ZE SWOIMI SPOŁECZNOŚCIAMI

  ONI SIĘ JUŻ DOGADALI CO DO PODZIAŁU ŚWIATA (mapa gomberga i jej mutacje)

  LUDKI NADAL WIERZĄ w ZBAWIENNICZĄ NIEPOKALANOŚĆ
  DUDY TRUMPA PUTINA I INNYCH SZARLATANÓW
  NA USŁUGACH UPADŁYCH (PLEJADAN ABLA)

  • marek pisze:

   ha ha ha
   yaldabaoth is back

   Adaś

   jak dla mnie jedno jest oczywiste ,że z każdej możliwej strony i temacie , jesteśmy w zastraszającym tempie robieni w konia ….

   ale wiem również , że zmierzwionymi podnieceniem włosami , ani pianą na ustach ,
   na mnie czynionego tego procesu , ani na bliźnich ….nie pokonam ….

   chłodny umysł , gorące serce
   to jest podstawa …
   a Ty jak Cię poznałem
   tak wciąż swoje…….

   czy to aby nie to samo ???

   • Ktoś pisze:

    Nie Dawidzie,
    on został usunięty

    ale „usłużne” p(R)eye WKLEIŁY / ZAIMPLEMENTOWAŁY KOLEJNEGO

    coby miały pana jakiemu żarliwie po bluźnicach służą,
    i jakim dupcą swoje łowieczki

 3. Ktoś pisze:

  SOLORZ – TWARZ – MARIONETKA PRYWATYZACYJNEGO ZŁODZIEJSTWA PISU (PC) i

  NOTEĆ JAKIEJ JUŻ NIE MA NA ODCINKU 130 KILOMETRÓW

  dzięki DOBROCZYNNEJ DZIAŁALNOŚCI jego firmy
  https://wolnemedia.net/notec-po-prostu-znikla/

  bo TAKE POLIN się PAPE KATZOLI, znany jako WADOWICKI PEDOFIL, ŻARLIWIE MODLIŁ z nadania CIA

  O ROZDZIOBANE I ROZKRADZIONE
  O SUDAN z KATZOLAMI, MURZYNAMI JEWREJOrope

  PEDAŁUJCIE POD KRZYŻAMI W PRZEPAŚĆ DALEJ….
  NA PEWNO BĘDZIE TO Z POŻYTKIEM….. DLA NOWYCH.., MĄDRYCH… ;d

 4. JAN pisze:

  Mamy tu przykład zapętlenia, które rozrasta się w Matrycy Życia, jako skutek wspominania nieszczęsnej doli – tzw. PRA dolenia. Już czas skończyć z PRA doleniem.

 5. Jurek pisze:

  Czy Kto?s kiedy?s tez mial jak ja za duzo w 🍾czubie🍺 ogladajac caly ponizszy film …,

  …,o czubkach w kinie ?

 6. Maria_st pisze:

  Szukałam coś a znalazłam sen z 7 grudnia 2018 niejako nawiązujacy do tematu arta :

  „w śnie zapytanie–jak bedzie wygładać jesli nie będzie wojny…jakby wyłączenie i znajduje się w miejscu który znam z dzieciństwa, ale jakby bardziej nowoczesne..połączenie tego co było i co powinno być współczesnie, domy solidne, bardzo bogato, ludzie zadowoleni, ale czuje jakis niedosyt. Weszłam do domu w którym szukam rodziny, ale ich nie ma, pytam gdzie są.
  Dowiedziałam, że muszę szukać pod ziemią schodami w dół. Wchodzę jakby do podziemnego miasta, ciepłego ale nie chodzi o temp, widzę że wszystcy sa identycznie ubrani w biały strój z jednym srebrnym paskiem . Podeszły do mnie nieznane mi osoby pytając kogo szukam, podałam znów nazwisko. Zaprowadzono mnie do mężczyzny ok 50 lat, leżącego, czuje że czeka na kogoś …jakby ta osoba była ważna . Gdy mnie zobaczył od razu sie ożywił jakbym to ja była ta osoba.
  Jest podobny do mojego Ojca, ale fizycznie tylko troche….po tym spotkaniu cała spoleczność ożywiła sie bardzo, nowe- taka podpowiedż.
  Na górze widziałam klocki Lego, jakbym miała zrozumieć jak to powstaje na zewnątrz a dól to całkiem cos innego.”

  Margosia dzieki za video…bardzo madre

  • Margosia pisze:

   „…w śnie zapytanie–jak bedzie wygładać jesli nie będzie wojny…jakby wyłączenie i znajduje się w miejscu który znam z dzieciństwa, ale jakby bardziej nowoczesne..połączenie tego co było i co powinno być współczesnie…”
   ___
   Sny mają to do siebie, że… większość z nas śni nie wiedząc o tym, że śni…

   Z tego jednak, co napisałaś Maryś wnioskuję, że… śniłaś tzw. LD: świadomy sen, ale… jeśli w trakcie takiego świadomego snu, zadamy niezbyt precyzyjne pytanie, to… może się zdarzyć, że zostaniemy przeniesieni lub przekierowani… do takiego zbioru zdarzeń, które mogą prowadzić nas do niezrozumiałej dla nas abstrakcji sennej albo nawet koszmaru, w którym przemieszane są przyszłość, przeszłość i wszelkiego rodzaju odmienności od tego, co związane jest z naszym wymiarem, ukazując nam np. mnogość naszych wcieleń, będących całkowicie odmiennymi bytami, dlatego – jak napisał pewien Mądry Człowiek – podczas świadomego snu, można podpiąć się do wspólnej pamięci duszy, jako bazy danych – naszych wspólnych wielowymiarowych doświadczeń…

  • marek pisze:

   Wiem , jak każdy sobie ceni swoje zdanie , lecz jeśli się chce być obiektywnym w stosunku do samego siebie warto swe przekonania – wyobrażenia weryfikować z myślą innych …..

   …..zaręczam że każdy słuchając tej prelekcji znajdzie w niej informacje dla samego siebie ….

   • JAN pisze:

    To wszystko bardzo ciekawe. Sęk w tym, że wynik badania zewnętrza zależy od intencji(oczekiwań) badającego. Innymi słowy – cokolwiek weźmiesz na Tapetę Człowieku, aby badać – Już przejawionego – [strona Istu, gdzie entropia rośnie](Chrystus pokazał Nam jakie SĄ Nasze wRODzone cechy – tworzymy to, w co Wierzymy, że Jest możliwe[wszelką niePRAwość podtrzymujemy dając Swą Uwagę wszelkim fejkom, żydowskim Baśniom, strasznym chorobom, protokołom jakichś mędrców – ogólnie wszystkiemu „strasznemu” i „niesPRAwiedliwemu” już przejawionemu) – Matryca odwzoruje-przejawi Twoje oczekiwania. Chrystus mówił też, żeby tego wszystkiego, co Już przejawione wyzbyć się(nie zwracać na to Uwagi[nie dawać Mocy do dziania się] i Jego Naśladować – czyli czuwać, i dbać o Jedność z Punktem Osobliwym – OJCEM {Moim zdaniem OJCIEC, to równowaga wszystkiego – Źródło ŻYCIA – yin-yang w wiecznej harmonii}. Użył Słów: troszczcie się raczej o Królestwo Boże(o wewnetrzną Ciszę, harmonię, równowagę) i sPRAwiedliwość(wywodzenie rzeczy z PRA=harmonii wszystkiego) Jego. Tak działa Człowiek – [Istota, o której Chrystus{Człowiek przebywający w wewnętrznej harmonii ze wszystkim co Żyjące – niczego nie potępiający} mówił: Bogami Jesteście, Jesteście Światłością Świata] – uosobienie Punktu Osobliwego – czy ktoś tego chce, czy nie. Nasza Słowiańska PRAdawna Wiedza o TYM(o dawaniu rzeczy przejawionych z PRAwii, z PRA przyczyny, dostała się podstępem w posiadanie chciwych, a przez to upadłych Istot. Powrót do Korzeni, to powrót w Swej Świadomości do Jedności z PRAprzyczyną i koncentrowanie się na Miłowaniu Siebie i bliźniego Swego, bo Jednym Jesteśmy.

    • JAN pisze:

     Miłowania Życia i Istot Żywych uczymy się przebywając w „symulatorze Prawdy” w którym odczuwamy iluzję Czasu. Świata Prawdy(PRAwii) zmysłami nie dostrzegamy, choć Istnieje w tej Samej Przestrzeni. Dlatego Błogością(stan Jedności z OJCEM Jest Błogostanem) Sławieni Są Ci, którzy nie widzieli, a uwierzyli.

    • JAN pisze:

     Jeszcze większe Rzeczy czynić będziecie niż JA czyniłem.

   • marek pisze:

    Nasza Słowiańska PRAdawna Wiedza o TYM(o dawaniu rzeczy przejawionych z PRAwii, z PRA przyczyny, dostała się podstępem w posiadanie chciwych, a przez to upadłych Istot.

    Janie ….

    tyle jest narodów i nacji w swej opinii ” wybranych ” , że nigdy nie przyznam racji tej teorii która określoną nację stawia nad innymi ….w tym teatrzyku życia na Ziemi …

    Nie po to oddzieliłem w jakości …..Jezusa – Człowieka , od Świadomości Chrystusowej bym podtrzymywał takie dualne przekonania …..

    Konkrety to : jest dobro i zło ….i przejawiają się min. w człowieku …i w każdej chwili jeśli nie stałeś się ” skałą ” w wyborze Jestem Twój Ojcze …..możesz utonąć sam z siebie w czerni z własnych błędnych wyborów…

    ….więc realizuję jedno zrozumienie …każdy bez względu na ilość błędów i okaleczeń niesionych w sobie jest mi : siostrą – bratem ….

    Nie potrzebuję haseł : My Słowianie ….jeśli kod życia stworzony przez Źródło …niosę w sobie ….gdyż historia i ewolucja są mi jedynie błędów popełnionych przez wszystkie nacje ludzkości ….objaśnieniem …..

    Absolut jest Absolutem
    a nie żadnymi Bogami….
    i Jemu jesteśmy przypisani ….

    religie i kulty
    to jedynie drogowskazy
    jeśli umie się je czytać ….

    • JAN pisze:

     Masz rację Marku. Ja nie potępiam tych chciwców, ani nikogo. Niepotrzebnie to napisałem bo to PRAdolenie.

     • marek pisze:

      Ja nie potępiam tych chciwców, ani nikogo

      Casami myślę , że jeżeli gatunek ludzki miałby róść na rosę życia dla skłóconych między sobą cywilizacji naszej galaktyki ….to nie można tego osiągnąć inaczej jak poznając bat i powróz , obcując z wstawionymi w niego dewiantami i degeneratami po to aby w szerokim pojęciu rozumiał w czym i jak lęgnie się zło i czym jest dobro …..

      …mam nadzieję że pojęcie ” siostro bracie ” poszerzane o różne odniesienia i zrozumienia . ale w aspekcie globalnym jest dobrym tego ewolucyjnego procesu początkiem …

      bynajmniej nie neguję konieczności nawet dożywotniego odosobnienia dla tych którzy zagrażają innym …..

     • JAN pisze:

      Po obejrzeniu tego wyobraźcie Sobie Matkę i Dziecko, dowolnego koloru skóry, rasy, urodzonych w najróżniejszych strefach Kulturowo Religijnych. W Moim Sercu i Umyśle nie ma innego określenia jak MIŁOŚĆ. Wszechogarniająca MIŁOŚĆ. Kto z Nas chciałby skrzywdzić Żyjącą MIŁOŚĆ?

  • Dawid567 pisze:

   Mario chyba rzeczywiście jest to pewnego rodzaju pierwszy eksperyment, w Europie który ma miejsce od czasu Sumerów.Oczywiście są lokalne wojny ale globalnego konfliktu nie ma .Można powiedzieć że cały czas trwa coś w rodzaju wojny gospodarczej czy cyberwojny, ale konfliktu zbrojnego na szeroką skalę w Europie Środkowej nie było od 74 lat

 7. Jurek pisze:

  https://www.wrozka.com.pl/rozwoj-osobisty/podroz-w-glab-duszy/7140-biblioteka-snow

  Jeśli w trakcie takiego świadomego snu, zadamy niezbyt precyzyjne pytanie, to… może się zdarzyć, że zostaniemy przeniesieni lub przekierowani… do takiego zbioru zdarzeń, które mogą prowadzić nas do niezrozumiałej dla nas…,

  /czy mozna sny zaliczyc do /

  …, abstrakcji sennej ?

  /albo symulowanego swiata NICIE ? Bo czy akceptowanie czego?s ze snu ja bym byl …,

  …, z tym wery CAR-eful kaefly kefol…,

  …,POwiedzmy ostrozny poniewaz to nie jest stan swiadomosci z realnego dnia ! Obojetnie jaki-e ktos?ie w swiecie
  zapewne ma-ja wla-s-we-ne zdani-e-a na temat snow ale dla mnie np.z grami komputerowymi.

 8. Jurek pisze:

  Pan Wozny mowi ze na ziemi jestesmy 5-ta rasa ? Pytanie czy podzial-y na ras(e)y z biologicznego punktu siedzenia widzenia
  i ograniczonego receptorkowania jest wlasciwy ? Drugie pytanko czy obecny POlinezyjczyk a narzecona pana Neandertalczyka czy mozna i w tym aspektci(ku)e mowic o wiecej niz jednej albo o 5-tej rasie a moze raczej o ?

  Populacj…,

  /a biologiczna – 1. grupa osobników jednego gatunku zamieszkujących dany obszar, współwystępujących w określonym czasie. Populacja składa się z organizmów (osobników), które mogą się krzyżować między sobą i może być podzielona na populacje lokalne (nazywane demami)./

  …,ach roznych ?

  PS.

  Jak ja juz slysze Woznego ktory wcina ezoteryke Blawadzka najlepiej do kosza smieci nie dosc tego to nawet miedzy wodke i zakaske to mnie na wymioty zbiera.

  Albo ze ‚stalingrad’ omsk tomsk to trojkat …,

  /chyba zapewne widziane przez pryzmat denek szklanek od mosztardowki kto wie czy nie widziane jedynie oczyma pana jozka stalina i pana Woznego o/

  …,starozytnych miasta …,

  https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Hattusa

  …,ch juz nie wspomne nie i o starozytno historycznych osrodkach wypoczynkowych typu rozne Gulag-i archipelag-i pod chmurka-mi.

  A Woznego As👉gard czy nie ma co?s wsPOlnego z mitologia Nordycka i ichnim 👉ogrod(zeni)em ?

  • marek pisze:

   /chyba zapewne widziane przez pryzmat denek szklanek od mosztardowki kto wie czy nie widziane jedynie oczyma pana jozka stalina i pana Woznego o

   Jureczku ……..

   weź sobie , trzy denka musztardówek ….zrób mikroskop …i obejrzyj siebie w temacie , czy chodzisz , czy latasz . czy jedynie pełzasz….

   niektórzy wymagają
   wysokiego napięcia
   by im zaświeciło w głowie…

   wróć ! do łaciny
   byle nie kuchennej …..

   pełzak z pojęcia dwu wektorowej
   przestrzeni
   to też swego rodzaju
   człowiek ……

 9. Jurek pisze:

  Mareczku ……..

  /serwujesz oderwane niczym nie potwierdzone wymysly potem pis-zesz…,

  weź sobie , trzy denka musztardówek ….zrób mikroskop …i obejrzyj siebie w temacie , czy chodzisz , czy latasz . czy jedynie pełzasz….

  …,jak powyzej i sie dziwisz ze i calkiem slusznie bez jakiegolwiek odzwiek-u brak-u czyz nie jest jeszcze wieksza niz moja odpowiedzia ?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.