Rezonans Schumanna 06.10.2018-aktualizacja

Rezonans Schumanna to tzw. Rytm Ziemi i normalnie wynosi 7,83 Hz
Ziemia

Rezonans Schumanna – zjawisko powodujące występowanie w naturalnym ziemskim spektrum częstotliwości fal elektromagnetycznych grupy maksimów w zakresie skrajnie niskich częstotliwości (ELF).
Opis[edytuj | edytuj kod]
Występowanie zjawiska ziemskich fal stojących zostało przewidziane matematycznie przez niemieckiego fizyka, Winfrieda Otto Schumanna w 1952 r.[1] Zauważył on, że jonosfera i powierzchnia Ziemi tworzą układ dwóch przewodzących sfer, który zachowuje się jak wnęka rezonansowa lub falowód. Rozwiązując równania Maxwella dla takiego układu określił jego częstotliwości rezonansowe. Maksymalne amplitudy fal (maksima) występują dla częstotliwości 7,83 Hz oraz dla harmonicznych 14,1; 20,3; 26, 33, 39, 45 Hz (częstotliwości Schumanna), z niewielkimi odchyłkami w zależności od pory dnia. Najwyższe zarejestrowane harmoniczne (ich amplituda maleje wraz z wzrostem częstotliwości) sięgają do zakresu ULF.
harmoniczne
Ustalono, że głównym źródłem energii zasilającej rezonans Schumanna są wyładowania elektryczne, powstające w atmosferze ziemskiej[2][3]. Na kuli ziemskiej występuje średnio około 100 wyładowań (piorunów) w ciągu sekundy. Ponadto takim źródłem może być burza magnetyczna, a także sieć energetyczna, której częstotliwość według standardów amerykańskich (60 Hz) pokrywa się z jedną z harmonicznych.

źródło:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Rezonans_Schumanna
sytuacja_6_10_2018

Od pewnego czasu pojawiają się informacje, że wielka przemiana Ziemi rozpocznie się gdy rezonans Schumanna ( jego podstawowa częstotliwość zwiększy się do 14,1 Hz a potem do 20,3 Hz.
Przejrzałem archiwalne zapisy rezonansu Schumanna i zauważyłem ,że mniej więcej od końca września 2018 roku są okresy kiedy rezonans Schumanna osiąga albo przekracza 40 Hz przez wiele godzin.W momencie gdy nie będą to godziny, a całe dni, będzie można obiektywnie powiedzieć coś się dzieje na Ziemi, Ziemia się zmienia nieodwracalnie.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Aktualności, Gaja, Matrix, Obserwacje Ziemi, Transformacja 2016-2023. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

61 odpowiedzi na „Rezonans Schumanna 06.10.2018-aktualizacja

 1. R.D.X. pisze:

  Rezonans Schumana nie ma nic wspólnego z pulsem lub też rytmem Ziemi gdyż Stanowi On sobą coś na wzór zagrody energetycznej tj Ogrodzenie Elektryczne które moduluje i zmusza świadomość do wibrowania w określony sposób.

  Jaki jest Cel i Sens istnienia/życia kurczaków hodowanych na farmie drobiu?

  Jaki jest cel życia ludzkich niewolników którzy rodzą się,żyją i umierają na Planecie Wiezieniu?

  Wcale mnie to nie zaskakuje że częstotliwość prądu w Stanach Zjednoczonych jest jedną z harmonicznych rezonansu Schumana który tworzy Ogrodzenie Elektryczne Wokół Planety Ziemia.

  Tak się to wszystko dziwnie układa że podstawowa częstotliwość rezonansu Schumana czyli 7,83 Hz jest częstotliwością śmierci i zniszczenia.

  Kiedy będzie tutaj dobrze, chyba nigdy a na pewno nie wtedy gdy rezonans Schumana będzie istniał na tej dziwnej plancie.

  Dopóki fizyczny generator tego rezonansy nie zostanie zniszczony nie ma szans aby owce i barany poczuły czym jest życie poza zagrodą Pastuchem Elektrycznym którym jest omawiany rezonans Schumana

  Nie tylko świadomość żywych istnień znajduje się w energetycznym wiezieniu ale także Świadomość tej Planety.

  • Dawid56 pisze:

   R.D.X Yaldaboath jest usuwany/rozpuszczany właśnie po to abyśmy mogli wydostać się z tego energetycznego więzienia.

   • R.D.X. pisze:

    Chcecie się wydostać z tego energetycznego wiezienia to zburzcie i zrównajcie z ziemią fizyczny generator Rezonansu Schumana czyli Trzy Piramidy z Giza które stanowią szatańską pieczęć bestii nałożoną na ta planetę i wszystko co na niej żyję.

    Tak Tak wiem przecież to jest niemożliwe do wykonania przez ludzi, przecież piramidalne słupy elektryczne tak wspaniale wyglądają więc po co niby niewolnicy mieliby niszczyć zagrodę elektryczną skoro w tym wiezieniu tak im dobrze.

    Jakoś umyka innym badaczom piramid doświadczenie Siemensa przeprowadzone na szczycie wielkiej piramidy ze szklaną butelką która owinięta była mokrą gazetą lub jakimś innym papierem. Co zaskakujące w tym doświadczeniu to fakt że butelka zaczęła się szybko elektryzować gromadząc ładunek elektryczny zupełnie jak kondensator.

    Czy widzieliście masoński film na temat przyszłości świata gdzie na samym końcu zostają zburzone piramidy w Egipcie.

    Jest także film na YT gdzie polka mieszkająca w Australii mówi o zagrodzie energetycznej ogrodzeniu dźwiękowo elektrycznym które zostało zbudowane na Ziemi przez bogów czyli hodowców ludzkości, od siebie dodam że są to źli bogowie czyli upadłe anioły które odżywiają się wibracjami-emocjami strachu i cierpienia.

    Identyczny wątek ogrodzenia elektryczno-dźwiękowego pojawił się w książce plejadian której tytuł to Zwiastuni Świtu.

    • D.N.A.R. pisze:

     R.D.X. głupotki i banialuki wypisujesz. Rezonans Schumana podaje tylko i wyłącznie jaki poziom promieniowania fal elektromagnetycznych występuje w obrębie planety.
     http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7
     możecie sobie obserwować co dzieje się z waszymi konstytucjami.
     Dziś jest świetna aura, Ziemia powoli wychodzi z mroku, wraz z całym systemem słonecznym, w starożytnych przekazach można to wyczytać jako noc Kali Yugi (tak nazywają to ciemni hindusi) wg pism słowiańskich to noc Swaroga (Svahr) czyli. Dziś promieniowanie dwa razy w ciągu doby wzrasta do 40 Hz i stopniowo będzie zwiększać ilość w ciągu ziemskiej doby. Wszystkie ciemne energie zostaną wraz ze wzrostem tego promieniowania usunięte w naturalny sposób.

   • Margosia pisze:

    „Yaldaboath jest… rozpuszczany… po to abyśmy mogli wydostać się z tego energetycznego więzienia”
    ___
    Jedynym.. „więzieniem” zniewalającym ludzi jest ich własny zaprogramowany umysł.
    Nic samo z siebie – w tym świecie zjawisk 3D nie zadziała, ponieważ jest to świat form, któremu niezbędny jest program i napęd…
    Nasze ludzkie umysły zostały zaprogramowane, wiele tysiącleci temu, i… jak widać – skutecznie działają do dziś, przywdziawszy co najwyżej nowe etykietki jak np. „Yaldaboath” 😉
    – Dlaczego tak się stało, że zostaliśmy poddani programom ?
    Ano dlatego, że… cały Wszechświat i wszystko co żyje – musi mieć program użytkowania i przeznaczenia.
    Podobnie jest z naszym ciałem, którego umysł jest programatorem, a data urodzenia i imię i nazwisko – determinantem / wyznacznikiem jego przeznaczenia.
    I jak długo będziemy ślepo korzystać z programów umysłu i przeznaczenia – tak długo będziemy podlegać niewoli i obcym programom, a to tylko dlatego, że… nie mamy własnych…

    • tomasz26 pisze:

     jak długo będziemy ślepo korzystać z programów umysłu i przeznaczenia – tak długo będziemy podlegać niewoli i obcym programom, a to tylko dlatego, że… nie mamy własnych… tak margoś

     ano nie mamy ..bo nie my stworzyliśmy siebie
     .choć w ciągu wielowymiarowej karmy(nieuchronności przeznaczenia- skutku) ten proces się prędzej, czy później domknie w innej formie świadomości , wiedzy ,celach itp..

    • Dawid56 pisze:

     Małgosiu, troche ostatnio odchodzę od programów umysłu, bo moim zdaniem „coś jest na rzeczy”.Umysł to umysł a sprawy duchowe i niewidzialnych energii to drugie.Umysł nie jest duszą, czyli zasadnicze pytanie brzmi czy umysł zostaje po śmierci ciała fizycznego- raczej nie, a co zostaje- Świadomość

     • dariamade pisze:

      Jedno bez drugiego nie może tutaj sie przejawic

     • Piluś pisze:

      Takie małe przesłanie w tym temacie. „”Rozum jest twoim losem. Rozum wartościuje. Rozum rozróżnia między dobrem a złem, pożytecznym a szkodliwym. Dlatego skieruj go ku Bogu, abyś mógł wynieść korzyść ze wszystkiego, co cię spotyka. Jeśli masz Moje nauki i Moją miłość w sercu, nie może ci się na Ziemi nic złego przydarzyć. Istotą wszystkiego jest sens, gdyż wszystko ma swój sens. Nie istnieje na Ziemi nic bezsensownego, nie mówiąc już o tym, że nic bezsensownego nie może cię spotkać. Jeśli natomiast wierzysz w przypadek i w pozbawione sensu zdarzenia, udowadniasz, jak niewiele na razie z życia zrozumiałeś. Nie daj się zwieść temu, że pewne sprawy inaczej się toczą, niż to sobie wyobrażałeś. Po pierwsze, taki ich przebieg jest dla ciebie najlepszy, a po drugie, masz tu dobrą okazję, aby się doszukać głębszego sensu wydarzeń. Zamiast tak wiele bezsensownie i bez pożytku myśleć – jak często robisz – uszlachetnij swój rozum: myśl o Bogu oraz staraj się odkryć jego działanie we wszystkim, co dzieje się tobą, w tobie oraz wokół ciebie. Wówczas najbanalniejsze zdarzenie może okazać się najsensowniejszym. „” Tak że rozum który nam wszędzie towarzyszy, jest jakby nauczycielem, czy nasze skojarzenia lub wyciągania prawidłowych wniosków jest na odpowiednim już poziomie. Poz

     • Dawid56 pisze:

      Rozum wartościuje. Rozum rozróżnia między dobrem, a złem, pożytecznym a szkodliwym.

      Pilusiu kochany nie koniecznie tylko Rozum , a serce to serce często podpowiada co jest Dobrem a co Złem , chociaż Rozum tego nie widzi,

     • Piluś pisze:

      ……….Pilusiu kochany nie koniecznie tylko Rozum , a serce to serce często podpowiada co jest Dobrem a co Złem , chociaż Rozum tego nie widzi,…..
      …………………………………..
      Dawidzie, jeżeli ktoś jest na takim etapie rozwoju duchowym, że ma bezpośredni kontakt z sercem, to umysł jest już mu do niczego niepotrzebny. Już osiągnął swój cel. Poz

     • Dawid56 pisze:

      Dawidzie, jeżeli ktoś jest na takim etapie rozwoju duchowym, że ma bezpośredni kontakt z sercem, to umysł jest już mu do niczego niepotrzebny. Już osiągnął swój cel. Poz

      Nie wiem co mam powiedzieć, po prostu przeszedł mnie dreszcz, jak przeczytałem te słowa…

    • Ifryt pisze:

     Mądrze Wszyscy piszecie, ja też się ostatnio miałem z tym umysłem.

   • Dawid56 pisze:

    R.D.X ja wiem że piramidy w Gizie były gigantycznym generatorem prądu bezprzewodowego, bo wiem że starożytni Egipcjanie posiadali elektryczność bezprzewodową,są na to dowody.

 2. tomasz26 pisze:

  Jest prawie 4 razy większa od Ziemi, w kolorze czerwono – złotym, przypomina świecące słońce. W bardzo dawnych czasach planeta Maldek była zniszczona przez Nubiru. Pozostał po tej planecie tylko pas asteroidów. Nastapiło to w chwili odwrócenia orbity Nibiru. Również biosfera Marsa i Venus zostały uszkodzone przez Nibiru.

  Starożytni utożsamiali Nibiru z ośmioramienną gwiazdą, nazywali ją najjaśniejszą krzyżową gwiazdą. Nibiru jak podają niektóre źródła ma pierścienie podobne jak Saturn. Poruszają się na przemian, każdy z nich w innym kierunku.

  Na temat planety X – Nibiru chociaż została niedawno odkryta jest wiele legend i różnych przekazów. Różnie się o niej mówi: dobrze i źle, są nawet tacy, którzy twierdzą, że jest to planeta szatana. Nawet w Biblii można znaleźć podobne zapiski, wymieniono nawet nazwę Nefilim, co oznacza mieszkańców Nibiru, grupy utożsamianej z Lucyferem.

  Dzisiejsze przekazy, czanelingi podają, że Nibiru zamieszkuje wiele cywilizacji. Nie są sobie równe, niektóre z nich: raptilianie, homimoidani, insektiliani, androidani. Również na Nibiru zamieszkuje setki różnych ras, które są hybridami.

  Żyje tam też bardzo duża grupa niosących światło. Jest to grupa bardzo pokojowa. Nie tylko na planecie Nibiru wprowadzają swoje porządki, ale w całej galaktyce. Jednym z ich zadań są negocjacje z innymi rasami naruszającymi prawa innych cywilizacji. Ustalają warunki pokoju.

  Nibiru jest nadal wielkim laboratorium genetycznym, są tworzone nowe rasy i nowe hybrydy. Między tymi nowo powstałymi rasami jest dużo konfliktów, prowadzą między sobą wojny. Nibirianie ciągle rozwijają DNA.

  Zamieszkuje tam również Galaktyczna Federacja, która kontroluje całą planetę.

  I duża grupa, Misyjna Kontrol – Centrala dla dusz tzw. „Ziarno Gwiazd” i „Dusz Przechodnich” Dusze te są posyłane ze swoimi misjami aby pomóc i ochraniać innych. Dużo z nich przebywa na Ziemi. Właśnie od tej grupy zależy spirytualny rozkwit planety Ziemi. Przybywają na Ziemię i krok za krokiem podnoszą Ziemian na wyższy poziom ewolucji. Mówi się, że również delfiny w drodze telepatii i ich śpiewu balansują ziemskie wibracje, że pochodzą z planety Nibiru. Znajdują się na Nibiru wielkie pracownie naukowe. Panuje w nich cisza i spokój. Na Nibiru ma swoją siedzibę Wielki Niebiański Konsul, Lider Galaktycznej Federacji.

  Wiele osób twierdzi, że Planeta X ma wielki wpływ na przebudzenie i oświecenie Ziemi. Właśnie wejście tej planety w nasz układ słoneczny powoduje przebudzenie.Mówi się, że ludzie są pod kontrolą Nibirian.

  NASA twierdzi, że Nibiru pierwszy raz od dłuższego czasu splotło się z Ziemią w roku 1987. Następne w roku 2003, 2005, kiedy ta planeta zbliżyła się jeszcze mocniej. Następne lata 2010, 2012 przybliżą ją jeszcze bardziej. Te wszystkie informacje pochodzą z książki „We are the Nibirian” – Jelaila Starr. Jelaila uchodzi za jedną z przybyszów z Nibiru, jest „Przechodnią Duszą”, jak sama twierdzi, została pewnego dnia przebudzona i otrzymuje informacje z planety Nibiru, podobnie jak Barbara Marciniak z Plejad.

  10 planeta jest już opisana również przez dzisiejszych naukowców. Określana jako mistyczny obiekt. W roku 1981 ujawniono jej obecność, rok później w czerwcu 1982 zostało podane do publicznej wiadomości, że jakaś siła zakłóca Uran i Neptun Badacze wysunęli hipotezę, że może to być Planeta X, od dawna przez nich szukana. Po odkryciu Plutona w 1930 roku – dziewiątej planety naszego układu słonecznego naukowcy poszukiwali następnej 10 planety Nibiru, o której było wiadomo z mitologii sumeryjskiej. Świat nowożytny dowiedział się o tej planecie w roku 1850 kiedy odczytano sumeryjskie gliniane tabliczki. W roku 1982 NASA mówiło już otwarcie o istnieniu 10 planety, chociaż była jeszcze wciąż dla nich nieuchwytna. Znany jest na ten temat artykuł, który ukazał się w roku 1982 „Search for the tenth Planet”. Już rok później wielką mistyczną planetą wyśledził satelita IRAS. Znajdowała się ok 50 bilionów mil od satelity. Opisana została jako potężny obiekt podobny do Jowisza w kolorze złoto-czerwonym. Wówczas przebywała w konstelacji Oriona.

  13 lipca 1987 roku jak twierdziło wówczas NASA planeta Nibiru zbliżyła się najmocniej do naszego słońca po bardzo długim czasie. Ostatnio kiedy Nibiru weszła najbliżej Ziemi na świecie był czas tzw. „wyjścia Żydów z Egiptu”. Żydzi w tym czasie szykowali ucieczkę z niewoli faraona. Było to dokładnie ok 3600 lat temu. Nibiru uchodziła przez Sumerian za 12 planetę w naszym układzie słonecznym, ale oni wliczali też słońce i księżyc. W czasach nowożytnych Nibiru jest przedstawiana jako 10 planeta. naszego układu słonecznego.

  W księgach Mojżeszowych znajdujemy sporo zapisków świadczących o tym, że wówczas Ziemia poczuła ten bliski kontakt. Atmosfera ziemska wypełniła się czerwonym kurzem a kiedy ten kurz opadł na ziemię wody zmieniły kolor na czerwony, wyglądały jakby w nich płynęła krew. I twarze ludzi pokryły się tym czerwonym kurzem, ich skóry wydawały się być czerwone.

  Według Biblii człowiek na Ziemi przeżyje siedem plag. Naukowcy są tego zdania, że jest to możliwe kiedy w atmosferę ziemską przeniknie wielka grawitacja Nibiru. Mówi się nawet o przebiegunowaniu naszej planety. Nastąpią duże zmiany pogody, przewiduje się trzęsienia ziemi, wulkany, powodzie i huragany. Duża grawitacja ma spowodować zmiany DNA nie tylko u ludzi, ale też u zwierząt i u ryb. Te zmiany nie zawsze mogą być korzystne, u nieprzygotowanych jednostek może nastąpić deformacja. Niektóre żyjące gatunki będą narażone więcej albo mniej. Takie wieści przekazują Indianie Hopi. Według nich kiedy pojawia się albinos Bafflo, wówczas to wydarzenie zwiastuje duże zmiany na Ziemi. Naukowcy twierdzą, że już nieraz w przeszłości ginęły np. dinozaury lub inne gatunki. Tym razem naukowcy i inne źródła przewidują, że może dojść ponownie do wielkiej kolizji między Nibiru i Ziemią. NASA nazwała Nibiru – Złote Milczenie.

  Wszystkie informacje odnośnie Nibiru już zostały wykorzystane przez Hollywood w najnowszych filmach. Naukowcy sięgnęli też po teksty eposów sumerian „Enuma Elish” i znaleźli, że ruch planety X jest zgodny z opisami, które przedstawił Z. Sitchin i jakie obliczyli w NASA. I tak współczesna nauka znalazła planetę X . Znajduje się ona za Plutonem i uważana jest za część układu słonecznego, ale jej orbity okazują się być bardzo niestabilne i trudne do utrzymania. Z. Sitchin po przetłumaczeniu glinianych tabliczek opisał jak w czasie formowania systemu słonecznego Nibiru niemalże spowodowała zniszczenie planety znajdującej się między Jowiszem i Marsem. Sumerianie nazywali ją Tiamat – Wodnisty Potwór. Uważali, że pamiątką z kolizji Tiamat i księżyca Nibiru jest pas asteroidów, który nadal znajduje się między Jowiszem i Marsem. Tiamat została wyrzucona na inną orbitą a później uformowała się z niej Ziemia. Dlatego sumeryjska nazwa Ziemi znaczy Rozłupana. W czasie kolizji w Tiamat powstała wielka dziura, zalana dzisiaj wodą i w tym miejscu jest Pacyfik.

  Również od tamtego czasu, przypuszczalnego okresu kiedy Nibirianie zamieszkali na Ziemi poprawiła się mocno kondycja człowieka. Oficjalnie nauka milczy na ten temat, ciągle szukają brakującego ogniwa. Ale wiadomo, że od momentu ok 200 000 lat temu datuje się pierwszy Homo Sapiens. Od samego początku jego mózg znacznie się zwiększył, zaczął używać języka. Biolog Thomas Huxley stwierdził, że na takie zmiany potrzebne jest człowiekowi miliony lat. Znaleziono również podobną formę Homo Sapiens w Afryce, który tam żył ok 1,5 miliona lat temu. Nagle zniknął aby znowu się pojawić w takiej samej formie.Ok 35 000 lat temu kondycja Homo Sapiens nagle się poprawiła, jest bardzo podobna do dzisiejszej. Jak mówią legendy Nibirianie po raz pierwszy pojawili się na Ziemi ok 450 000 lat temu.

  Sumerjanie znali matkę Boginię dająca życie. Na przestrzeni wieków nazywali ją różnie: Semiramida, Izis, Diana, Maria. Często przedstawiano ją jako ciężarną kobietę.

  Początkowo eksperymenty genetyczne, przeprowadzane przez Anunnaki (Nibirian) nie były łatwe i produkowano wiele nieudolnych istot i potworów. Również dzisiaj w dobie ziemskich porób inżynierii genetycznej przeciekają takie same informacje ze świata naukowego, gdzie pracują przy klonowaniu człowieka.

  W Sumerze był początek rozwoju naukowego i podwalina naszej cywilizacji. Miało to spowodować gwałtownie wzniesienie człowieka do Boga. Ale te doświadczenia mówią zupełnie coś innego. Wielokrotnie struktury, które wzrastały gwałtownie nagle rozpadały się i trzeba było zaczynać wszystko od nowa. Pozostały też stare legendy mówiące o Złotym Wieku, który został zniszczony przez wielką katastrofę i upadek człowieka.

  Heshod, stary grecki poeta opisał świat przed upadkiem.

  ” Człowiek żył jak bogowie,
  bez zła i gwałtowności, niepokoju i trudu.
  w szczęśliwym braterstwie z innymi istotami.
  Ludzie spędzali swoje dni w spokoju i radości,
  żyjąc w idealnej równości,
  zjednoczeni przez wzajemnie zaufanie i miłość.
  Ziemia była piękniejsza niż teraz i rodziła wielką
  ilość owoców. Ludzie i zwierzęta mówili jednym językiem
  i rozmawiali ze sobą (telepatia).
  W wieku 100 lat mężczyźni przypominali chłopców.
  Ludzi nie trapiły słabości związane z wiekiem
  a gdy przechodzili do lepszego życia
  działo się to w łagodnym uśpieniu”.

  dodam jeszcze od siebie jest bliźniaczo podobna do ziemi planeta duch

  choć model zarządzania 1+24 jest całkowicie inny od ziemskiego ,nie ma tez zodiakowości narodzin

  w dużej mierze myson( mason) znaczy co znaczy pośrednie potomstwo

  • Zygmunt pisze:

   czy wy zalosni mistycy wiecie jaki poziom rozumienia prezentujecie 3d malpeczki……. ………obejrzyjcie film który obecnie idzie na jedynce……… x-men apokalipsa…………
   moze wtedy zobaczycie poziom swego myslenia………….

   bim …bom….

   trawa rudzieje
   myszy wymieraja

   • Margosia pisze:

    „…obejrzyjcie film który obecnie idzie na jedynce… x-men apokalipsa… moze wtedy zobaczycie poziom swego myslenia…”
    ___
    Znowu raczysz się nalewką Marek ?
    Uważaj, bo możesz wpaść w nałóg.

    • Dawid567 pisze:

     Małgosiu, zauważ , że w tym filmie Yakdabsoth też został „rozpuszczony”.Zło można tylko rozpuścić Światłem.

     • Margosia pisze:

      „…Zło można tylko rozpuścić Światłem.”
      ___
      Zgadza się Dawidzie 🙂
      * * *
      „…czy umysł zostaje po śmierci ciała fizycznego- raczej nie, a co zostaje- Świadomość”
      ___
      Jakie są atrybuty „umysłu” ?, a jakimi atrybutami dysponuje „Świadomość” i…
      – co odróżnia jedno od drugiego ?

      Obejrzałam sobie dzisiaj ciekawy filmik: pilotowy odcinek serialu pt. „Caprica”, w którym akcja co prawda nie toczy się tak wartko, jak w innych filmikach z tego gatunku, w zamian za to porusza inne, istotne aspekty z naszego życia takie m.in. jak np. konflikty religijne, moralna zasadność „zabawy w Boga”…, skupia się również nad tematem terroryzmu, rasizmu oraz roli sztucznej inteligencji w naszym życiu…
      Myślę Dawidzie, że… ten interesujący filmik również Tobie się spodoba, jeśli oczywiście jeszcze go nie oglądałeś…
      https://www.cda.pl/video/60789750

   • tomasz26 pisze:

    oglądany film przekaz jest pełen symboliki masońskiej, kultów religijnych itp po rozgrywki atrybutów upadłych i walki o prymat.. pomiędzy systemem ,a naturalnym porządkiem rzeczy oczywiste żeby nie przerazić widza zostało to przestawione w starym upadłym stylu ze stary świat sam się naprawi itd itp został wpleciony tez wątek polski min z przepowiedni przekaz troszkę przypomina komiksy, ale sam przekaz oddaje upływający czas i powinien dać do myślenia ze jest za 5 minut 12sta.. każdy kto zna prawdę o cyklach i kulturach je zamieszkujących powinien takie rzeczy wiedzieć ze systemem sam się nie naprawia ..system jest jak kolo które się toczy można je modyfikować latać, kleić itp ale przychodzi taki czas gdy pozom z zużycia jest tak duży ze wymaga jego wymiany na nowe ,tylko po to żeby świat mógł toczyć się na nowo

    • Margosia pisze:

     „…systemem sam się nie naprawia ..system jest jak kolo które się toczy… ale przychodzi taki czas gdy poziom.. zużycia jest tak duży ze wymaga jego wymiany…”
     ___
     Owszem Tomaszu.. „System sam się nie naprawi”, ponieważ „System” – to Ty i ja, to my wszyscy…, którzy go tworzyliśmy i tworzymy…
     I podobnie jak wszystko w świecie zjawisk 3D musi się rozpaść, tak też i… „system” – prędzej czy później legnie w gruzach, bo najważniejszą ideą przyświecającą tworzeniu „systemu” była i jest idea samodoskonalenia się jednostki duchowej – wzniesienia się jej na wyższy poziom istnienia…

    • Dokładnie tak to wygląda, że system sam z siebie nie jest w stanie naprawić się, czy też zaktualizować. Zazwyczaj można sformatować wszystko i wprowadzić od nowa, lub wgrać tyko na jednej partycji, a inne pozostawić aby było wiadomo kto skąd i kiedy pochodził. Zazwyczaj tak jest. Lecz gdy wirus zaatakuje i zamula to zazwyczaj stosowane są bardziej radykalne środki. Wszystkie filmy mają symbolikę, tylko nie każdy ją widzi, bo śpi i ci co kręcą to mogą wszystko pokazać symbolicznie, a ludzie i tak tego nie rozróżnią, czasem mają tylko mgliste skojarzenia z tym co wyczytają w necie.

     • asia pisze:

      Wszystkie filmy mają symbolikę, tylko nie każdy ją widzi, bo śpi i ci co kręcą to mogą wszystko pokazać symbolicznie, a ludzie i tak tego nie rozróżnią, czasem mają tylko mgliste skojarzenia z tym co wyczytają w necie. ”

      Jeśli nie śpisz to może śpiącym podpowiedz o tych symbolach a wtedy beda z większą uwagą przygladać sie filmom szukając ukrytych znaczeń.

     • Margosia pisze:

      „…beda z większą uwagą przygladać sie filmom szukając ukrytych znaczeń.”
      ___
      Nikt i w niczym… nie odnajdzie żadnych „ukrytych znaczeń”, jeśli jego świadomość mu na to nie pozwoli.
      Wszystkie „ukryte znaczenia” same mu się objawią, jeśli jego zmysły zdolne będą by je dostrzec…
      Na tym m.in. polega samodoskonalenie jednostki duchowej…

     • Zygmunt pisze:

      Nikt i w niczym… nie odnajdzie żadnych „ukrytych znaczeń”, jeśli jego świadomość mu na to nie pozwoli.
      Wszystkie „ukryte znaczenia” same mu się objawią, jeśli jego zmysły zdolne będą by je dostrzec…
      Na tym m.in. polega samodoskonalenie jednostki duchowej…

      to sie nazywa dopiero odwracanie kota do gory ogonem …..

  • Dawid56 pisze:

   Heshod, stary grecki poeta opisał świat przed upadkiem.

   ” Człowiek żył jak bogowie,
   bez zła i gwałtowności, niepokoju i trudu.
   w szczęśliwym braterstwie z innymi istotami.
   Ludzie spędzali swoje dni w spokoju i radości,
   żyjąc w idealnej równości,
   zjednoczeni przez wzajemnie zaufanie i miłość.
   Ziemia była piękniejsza niż teraz i rodziła wielką
   ilość owoców. Ludzie i zwierzęta mówili jednym językiem
   i rozmawiali ze sobą (telepatia).

   Prawdopodobnie na Ziemi w okresie Złotego Wieku też nie było Zodiaku czyli oś ziemi była prawie prostopadła do Równika.

   • R.D.X. pisze:

    W takim układzie gdzie nie było Zodiaku a oś Ziemi była prostopadła do równika Punkt Północny Orbity Ziemskiej Celował Prosto w Głowę Smoka.

    Niebo się popsuło w tym os obrotu planety Ziemia wraz z Zabiciem Smoczej Mamy której na Imię było Tiamat, niemal we wszystkich starożytnych legendach pojawia się ten sam wątek o Zabijaniu Smoka jednak żadna z legend które dotrwały do dzisiejszych czasów nie mówi o tym że Owe Zabicie Smoka jest Otwarciem Puszki Pandory dla Tego Świat, Otwarcie Puszki której do teraz nikt nie potrafi zamknąć.

    • Maria_st pisze:

     Puszki Pandory dla Tego Świat, Otwarcie Puszki której do teraz nikt nie potrafi zamknąć.

     wg mnie nie o to tu chodzi…masz amnezje

     • Maria_st pisze:

      R.D.X. pojawiasz sie na blogu gdy ja tego chcę…na moje zawołanie ha ha ha………..

     • R.D.X. pisze:

      Mario Czarownico Popraw Okulary R.D.X. to także Alicja hihihi.

      Nie chcesz żebym się pojawiała to przestań ciągle wołać KICI KICI.

     • Maria_st pisze:

      Zgadzam się ze słowami Mukiego skierowanymi w Twoja stronę po komentarzach zamieszczonych u Basib;
      „jak dla mnie jesteś nieukiem i głupcem,,,,,,,,,,,,”

      nic dodac nic ując, Twe DNA sięgnęło DNA…

 3. Oska pisze:

  Może coś być na rzeczy, dzisiaj po ponad 12tu godzinach snu z ndz/pn (byłam wykończona przez ostatnie dni), wstałam jak nowonarodzona, poczułam się dosłownie jak kwiatek który właśnie rozkwitł. Pierwszy raz, od dłuższego czasu, tak fajnie i pozytywnie 🙂
  I tak minął cały dzień miło i przyjemnie, 8 październik a w mojej miejscowości około 20 stopni 🙂 Mówiłam że jesień ciepłą będzie 😛

 4. Zygmunt pisze:

  PROPAGANDA – LISA RENEE wrzesień 2018 cz II
  tłumaczenie: Teresa Serafinowska
  źródło tekstu

  Szatańska ideologia

  Sataniści szukają wyznawców pośród ateistów i społeczności naukowych. Manipulują tymi, którzy nie rozumieją świadomości istniejącej bez ciała fizycznego, lub konsekwencji udzielenia energetycznej zgody i władzy nad sobą siłom satanistycznym. W naszym społeczeństwie działa wielu ludzi, których przekonania ideologiczne są równoznaczne z satanizmem, ale nie są uważani za przestępców, natomiast są szanowani jako potężni przywódcy działający w biznesie, nauce i technologiach. Właściwie nasze społeczeństwo zostało tak skonstruowane, że przygotowano nas do korzystania z trzech warstw filtru ego i psychologicznie zmanipulowano do współtworzenia materialistycznej kultury śmierci, która jest programem niszczącym duszę. Główne filozofie, które łączą się w różnych gałęziach satanizmu, obejmują:

  * Służenie sobie – każda osoba powinna robić wszystko, co w jej mocy, aby rozwijać osobistą moc i wpływy w świecie, bez względu na koszt, bez względu na rodzaj szkody. Tylko ty albo oni.
  * Nihilizm moralny – nie ma czegoś takiego jak etyka lub standardy dobrych czy złych zachowań, dlatego jako istoty ludzkie mamy prawo działać zgodnie z naszymi kaprysami i na tym opierać działania.
  * Społeczny darwinizm – wiara, że najwazniejsze jest przetrwanie najzdolniejszych i najsilniejszych, a koncentracja na osobistych potrzebach oraz przetrwaniu w celu zdobycia władzy jest forsowana wszelkimi niezbędnymi środkami.
  * Eugenika – ci, którzy najlepiej nadają się do rządzenia, są najważniejszymi okazami genetycznymi, a zatem orzekają, jak rozszerzać przyszłą pulę genów ludzkich, decydując, kto ma żyć a kto umrzeć.

  Kontrolujący, zarówno ludzcy, jak i nieludzcy, którzy wyznają satanistyczną ideologię w jakimkolwiek wariancie, chcą poprowadzić nieświadome rzesze ku samozniszczeniu i duchowej słabości, dzieląc i podbijając tych, których uważają za genetycznie gorszych, nieświadomych oraz niegodnych. Tutaj możemy zobaczyć wzorzec pana-niewolnika w działaniu. Dlatego ludzkość jest indoktrynowana szatańską ideologią poprzez różnorodne formy kontroli i propagandy, ponieważ ludzie nie rozumieją, że opowiada im się fałszywe historie, pokazuje fałszywą wersję satanizmu, promowaną przez media głównego nurtu i kulturę popularną.

  Ideologia satanistyczna w połączeniu z ateistycznymi naukami głosi, że ludzie są tylko zwierzętami, u których etyka, moralność, współczucie i empatia są po prostu ludzkimi wynalazkami, dlatego słuszna jest wyłącznie wola oraz siła sprawowania władzy. W tym pokrętnym sposobie myślenia nie ma Boga ani uporządkowanej mocy stwórczej w naszym Wszechświecie, natomiast pojawia się twierdzenie, że źródło Boga jest religijnym złudzeniem i żyjemy w systemie entropii. Tak więc osoba pogrążona w tym ideologicznym sposobie myślenia, przedkładająca własne egoistyczne interesy ponad cudze, nie dbająca o krzywdę, jaką wyrządza innym, może być uzależnionym, sadystycznym manipulatorem, mordercą lub może należeć do elit władzy, czyli we wszystkich swoich celach i zamiarach jest pośrednikiem do szerzenia satanizmu, agentem służącym NAA.

  • Maria_st pisze:

   Tak więc osoba pogrążona w tym ideologicznym sposobie myślenia, przedkładająca własne egoistyczne interesy ponad cudze, nie dbająca o krzywdę, jaką wyrządza innym, może być uzależnionym, sadystycznym manipulatorem, mordercą lub może należeć do elit władzy, czyli we wszystkich swoich celach i zamiarach jest pośrednikiem do szerzenia satanizmu, agentem służącym NAA.’

   Z Tobą jest gorzej niz myślałam…..wypisz wymaluj to zdanie dotyczy takich jak TY…manipulacja …najpierw łagodnie, potem straszenie a na koniec obrażanie…a nuż ktoś sie ugnie i przestanie samodzielnie myśleć…..jak nie ze mna to przeciwko mnie

   nie ze mna te numery…..

   • dariamade pisze:

    Najczęściej czarne owce mają trudniej, ale przynajmniej ida swoja ścieżką 🙂

    • Margosia pisze:

     „…wypisz wymaluj to zdanie dotyczy takich jak TY…manipulacja …najpierw łagodnie, potem straszenie a na koniec obrażanie…a nuż ktoś sie ugnie i przestanie samodzielnie myśleć…
     jak nie ze mna to przeciwko mnie
     nie ze mna te numery…..”
     ___
     Ha, ha, ha… 🙂

     Maryś, to samo pomyślałam dziś rano, gdy przeczytałam to, co Marek zapodał…
     Czemuż on sam ego nie dostrzega…

   • Zygmunt pisze:

    nie ze mna te numery….

    ano ….przyganiał kocioł,,,,,,,

    10 metod manipulacji medialnej

    1.Strategia rozpraszania

    Podstawowym elementem kontroli społecznej jest odwracanie uwagi opinii publicznej od ważnych kwestii i zmian wyznaczanych przez elity polityczne oraz gospodarcze, z pomocą różnych rozpraszaczy i nieistotnych informacji. Strategia rozpraszania jest również potrzebna, aby utrudnić szerszej publiczności dostęp do niezbędnej wiedzy z zakresów nauki, ekonomii, psychologii, neurobiologii i cybernetyki. „Utrzymywanie uwagi publicznej odwróconej od rzeczywistych problemów społecznych, zniewolenie tematami nie mającymi znaczenia. Utrzymuj publiczność zajętą, zajętą, zajętą, wtedy nie ma czasu na myślenie, wyślij ją z powrotem na farmę do innych zwierząt”(cytat: Silent Weapons for Quiet War).

    2.Twórz problemy, a następnie proponuj rozwiązania

    Ta metoda jest również nazywana problem-reakcja-rozwiązanie. Stwarzają problem, sytuację, która jest potrzebna do wywołania określonej reakcji u publiczności, tak aby ten problem był głównym tematem, który chcą, abyś zaakceptował. Na przykład: pozwól, aby jakiś problem bardziej się rozwinął i zintensyfikował przemoc w mieście lub poskutkował krwawymi atakami, wtedy społeczeństwo zaakceptuje prawa oraz zasady bezpieczeństwa, które ograniczają wolność osobistą. Lub wywołaj kryzys gospodarczy i spowoduj, aby został zaakceptowany jako zło konieczne, a następnie ograniczaj prawa społeczne i prawa człowieka, oraz likwiduj służby publiczne.

    3.Strategia stopniowania lub znieczulania

    Aby ludzie przestali zajmować się głównymi problemami i je akceptowali do skrajnego stopnia, po prostu stopniowo, stopniowo, stopniowo – przez wiele kolejnych lat – wprowadzaj zmiany. W taki sposób w latach 80. i 90. XX wieku wprowadzono nowe socjoekonomiczne warunki neoliberalizmu: minimalne świadczenia, prywatyzacja, niestabilność, masowe bezrobocie i niskie płace, które nie gwarantowały przyzwoitych dochodów. Gdyby zmiany te zostały wprowadzone od razu, część z nich spowodowałoby rewolucję. Zastosuj te zmiany stopniowo, rozpraszając uwagę, aby odczulić i przyzwyczaić ludzi, wtedy łatwo je zaakceptują.

    4. Strategia odraczania

    Innym sposobem na przyjęcie niepopularnej decyzji jest przedstawienie jej jako bolesnej i koniecznej, uzyskanie publicznej akceptacji na czas, gdy zostanie wykorzystana. Łatwiej jest pogodzić się z koniecznością przyszłej ofiary niż natychmiastowego pogromu. Na początku wprowadzania pomysłu do wiadomości publicznej ludzie go akceptują, ponieważ nie jest wykorzystywany natychmiast. Następnie, ponieważ ludzie mają tendencję do naiwnego oczekiwania, że jutro wszystko będzie lepsze, wierzą, że w przyszłości można uniknąć poświęcenia. Wpływanie na nadzieję i optymizm ludzi, zmuszając ich do zaakceptowania czegoś nieprzyjemnego, co wydarzy się w przyszłości. Daje to społeczeństwu więcej czasu na przyzwyczajenie się do idei bolesnych zmian i zaakceptowanie ich z rezygnacją, gdy nadejdzie czas.

    5.Traktuj społeczeństwo jak małe dziecko

    Większość reklam skierowanych do ogółu społeczeństwa wykorzystuje mowę, argumentację, a zwłaszcza intonację dzieci, często bliską emocjonalnej słabości, tak jakby widz był małym dzieckiem lub miał niedorozwój umysłowy. Im trudniej oszukać widza, tym bardziej przyjmuje się ton infantylizujący. Czemu? „Jeśli ktoś podchodzi do osoby tak, jakby miała 12 lat lub mniej, wtedy istnieje prawdopodobieństwo, że z powodu sugestii jej reakcja lub odpowiedź również będzie pozbawiona krytycyzmu, jakby osoba miała 12 lat lub mniej” (cytat: Silent Weapons for Quiet War).

    6.Wykorzystaj reakcje emocjonalną, unikaj refleksji

    Wykorzystanie aspektu emocjonalnego jest klasyczną techniką powodującą zwarcie w racjonalnej analizie i krytycznym myśleniu jednostki, a wreszcie pozbawienie jej zdrowego rozsądku. Co więcej, wykorzystanie stanu emocjonalnego, by otworzyć drzwi nieświadomemu umysłowi na wszczepienie koncepcji, zasianie podświadomego pragnienia, obaw i lęków, uzależnienia lub wywoływanie określonego zachowania.

    7.Utrzymuj społeczeństwo w stanie niewiedzy i przeciętności

    Uczynienie społeczeństwa niezdolnym do zrozumienia technologii i metod używanych do kontrolowania umysłu oraz zniewalania. „Jakość nauczania przekazywana niższym klasom społecznym musi być tak słaba i przeciętna, jak to możliwe, aby luka ignorancji, która panuje między klasami niższymi a wyższymi, była i pozostawała niemożliwa do osiągnięcia dla klas niższych” (Cytat: Silent Weapons for Quiet War).

    8.Wspieranie opinii publicznej w stanie zadowolenia z przeciętności

    Traktuj opinię publiczną tak, aby uwierzyła, że modne jest bycie głupim, wulgarnym i niewykształconym. Osoba może stać się znana w mediach społecznościowych, kiedy zachowuje się jak wulgarny idiota lub publikuje nagie zdjęcia.

    9.Wzmacnianie obwiniania siebie i depresji

    Niech osoby obwiniają innych za swoje nieszczęścia, porażki lub brak inteligencji, zdolności lub niepowodzenia. Tak więc, zamiast buntować się przeciwko systemowi ekonomicznemu lub starać się o dostęp do edukacji albo wiedzy, jednostka automatycznie akceptuje swoją winę i niegodność, co powoduje depresję. Działanie depresji hamuje każdy rodzaj zewnętrznego czynnika i wywołuje apatię. Kiedy brak jest działań, a ludzie są apatyczni, nie ma chęci do zmian!

    10.Poznawanie ludzi lepiej niż oni znają siebie

    W ciągu ostatnich 50 lat postęp w nauce i wiedzy spowodował rosnącą przepaść między wiedzą publiczną a posiadaną i zarządzaną przez dominujące elity władzy. Dzięki biologii, neurobiologii oraz stosowanej psychologii dowiedziano się, co motywuje człowieka, zarówno fizycznie jak i psychicznie, a następnie udoskonalono techniki propagandowego sterowania umysłem. System lepiej poznał zwykłego człowieka, niż on sam poznał siebie. Oznacza to, że w większości przypadków system ma większą kontrolę i większą władzę nad jednostkami, ponieważ ma znacznie więcej wiedzy, dzięki której może manipulować innymi. Dzięki temu zna jednostki bardziej niż one same znają siebie.

    Należy pamiętać, że świat telewizji i mediów cyfrowych ogranicza rozwój i stał się narzędziem propagandy oraz kontroli społecznej. Wykorzystano ogromne środki, aby nauczyć się manipulować ludzką psychiką za pomocą telewizji i innych form środków masowego przekazu. Dziś mamy do czynienia z coraz bardziej wyrafinowanym atakiem na wolną wolę i dobrostan psychiczny wszystkich ludzi. Doszliśmy do punktu, w którym instytucje medialne nie muszą nawet ukrywać rażącego manipulowania opinią publiczną, zgodą na kreowanie zwycięzców i przegranych w kontrolowanych umysłach publiczności.

    Niezależnie od tego, czy chodzi o marketing, czy o inne rzeczy, przemysł medialny jest winny stosowania subtelnych i mniej subtelnych taktyk, aby wpływać na nasze świadome i podświadome umysły, na nasze opinie i zachowania. Istnieje niezliczona ilość przykładów takich praktyk, i byłoby dobrze, gdyby roztropni, świadomi ludzie byli wyczuleni na korzystanie z nowoczesnych mediów w jakiejkolwiek formie. Jako poinformowani ludzie musimy przyznać, że jesteśmy okłamywani i że instytucje, na których powinniśmy polegać, które winny zapewnić nam obiektywny obraz świata, nie są rzetelne, są płatnymi sponsorami programów elit władzy. Dlatego w czasach wielkich zawirowań oraz potężnych przemian zwracaj uwagę, orientuj się w temacie, przeprowadzaj własne badania, pozostań czujny i świadomy.

    ======================================================

    W tym pokrętnym sposobie myślenia nie ma Boga ani uporządkowanej mocy stwórczej w naszym Wszechświecie ………………………………………………………………..

    http://www.wogrodzienowejziemi.pl/

    za to szerzy sie mukiwiscydoza

    ….media…..blogi …bajzel

    • Maria_st pisze:

     za to szerzy sie mukiwiscydoza

     ….media…..blogi …bajzel

     zazdrość
     zacznij od Siebie………….

    • Margosia pisze:

     „…udoskonalono techniki propagandowego sterowania umysłem…
     Dzięki temu {system} zna jednostki bardziej niż one same znają siebie…”

     ___
     Zgadza się Marek vel Zygmunt 🙂 a Twoje wypowiedzi najlepiej o tym świadczą…

    • Maria_st pisze:

     Marku Twoje myślenie, Twój problem nie nasz.
     Przerabiałeś to juz nie raz, może czas na metę.

     „Sam w swym życiu hipnotyzowałem ludzi więc daruj sobie oceny i dyskusję ze mną nad warsztatem Calogero i wartością jaką jego seanse są dla nas w rozpoznawaniu podszewki życia na tej planecie ……

     no i zrozumiałam dlaczego jesteś taki nawiedzony w swoim przekazywaniu czyichś myśli…i zamiast podpowiadać ludziom, że cała wiedza jest w nich..irytujesz się, że nie sluchaja podpowiedzi osob z zewnątrz….

     ….Po co hipnotyzowałeś ludzi…toz to głupota….ciekawe ile ich masz jeszcze nieujawnionych….ale z tego co piszesz….chyba zrozumiałeś swoje błędy….tylko dlaczego zrozumienia nie szukasz w sobie tylko w podpowiedziach, nakierowywaniach z zewnątrz.
     Jeśli jeszcze jestes na tym etapie i musisz…to idz ta droga na dana chwile, ale nie zmuszaj innych do tego.
     Każdy ma swój czas i porę ……”
     wiecej TU:
     https://nnka.wordpress.com/2017/09/27/walka-o-dusze/#comment-107270

     • Zygmunt pisze:

      no i zrozumiałam dlaczego jesteś taki nawiedzony w swoim przekazywaniu czyichś myśli…i zamiast podpowiadać ludziom, że cała wiedza jest w nich..irytujesz się, że nie sluchaja podpowiedzi osob z zewnątrz….

      geniuszki z worka kreacji …czyli matki natury …….sa genialne w wyciaganych wnioskach gdyz wreszcie moga mowic ……..rozpacz z ich wniosków ……w niemoc budzenia swiadomych prowadzi……………..

      zamiast powiedzieć ludziom ze cała wiedza jest w nich ………. w której ich czesci ciala ……..królowo mukiwiscydozy., bo napewno nie w głowach ………………

      naucz sie samodzielnie mysleć ,by zrozumiec sugestie….

      ….media…..blogi …bajzel……………..czyli .mukiwiscydoza zarzadzajacych tym syfem …….zwierzatek bez ducha w umysle ,,,,,,,,

      no i zrozumiałam dlaczego jesteś taki nawiedzony ……a ja wiem ile moj pies z tego co do niego mowie rozumie……………….

      spij dalej………

 5. Jurek pisze:

  R.D.X

  Jest także film na YT gdzie polka mieszkająca w Australii…,

  /a ja myslalem ze Polka/

  …,mówi…,

  /c POtrafi tylko o Cudzoziemcowym.
  Jednak zdarzaja sie wyjatki.PO za tym pan-a Lenin-a ludobojca wylegajacy sie
  nadal w roz-twor-ze gliceryny swego czasu jak ta Polka w Australi tez duzo mowil…,


  …,chociaz przemilczywal temat-u-a sam nie wiem dlaczego/

  …,o zagrodzie energetycznej ogrodzeniu…,

  /np. na Workucie dosc czesto bez straznikow bo natura plus dzika zwierzyna
  lepsza byla niz kolba karabina.Chociaz jak z ta POlka z Australi zdarzaly sie wyjatko ucieczki…,

  /tez Polek od Ciapatych i ich umiejetnosci plodzenia i zabronienia z chaty PO sprzataniu wychodzenia pd tych roznych je kochajacych w prostych nie POrwanych albo krzywych butach u ‚bagatych’ Niemcow i za mercam.Czyli
  to wszystko o/

  …, dźwiękowo elektrycznym…,

  /wydzwieku/

  …, które zostało zbudowane na Ziemi przez…,

  /idac tym tokiem rozumowania uzycie slowa w formie wieloosobowej czyli/

  …,bogów…,

  /zre siecalosc jak niekiedy roznie czesto rzadzie czy nagminnie to zona z i maz z zona rowniez POd pewnym aspekt(ciki)-em i jest moim zdaniem z biblijnej bajki
  zaprzeczeniem Bog Bogowie nie wsPOmne o wymyslnych m.inn.upadl-i-a
  Angel-a-owych i sobie zadnej krzywdy nie i bog syty i skrzydla cale i ludzie wyPOsazeni przeciez sami twierdza ze nie tylko w sieczkarnie ale tez w receptorek myslenia nie zauwazaja nie chca zauwazac zauwazyc/

  …, czyli nas-i hodowc…,

  /y zadali sobie az tyle trudu bo to nie jest czyms przypadkowym dlaczego nikt nie POwinien budowac wlasnej chaty na zylach wodnych tak i caly US jak i matka Gaia tez zawiera wiele niewiadomych ze nie Podzielila losu np.Wenus albo tej POnizszej :

  Merkurego dojrzeć można jedynie tuż przed wschodem lub tuż po zachodzie Słońca. Ukształtowanie powierzchni Merkurego przypomina Księżyc: są na nim liczne kratery uderzeniowe i praktycznie pozbawiony jest atmosfery. Temperatura powierzchni waha się od −183 °C do 427 °C.

  …,ów ludzkości, od siebie dodam że są to…,

  /przeciez zlo dobro to wymysl nie boga natury a cywilizowanego i oszustow religijnych a R.D.X pis-ze jeszcze ze/

  …, źli bogowie czyli upadłe anioły które odżywiają się wibracjami-emocjami strachu i cierpienia.

  /Z kolei co jadaja czym sie zywia dobrzy bogowie moze nam R.D.X zdradzi
  najblizszym w-pis-em./

 6. Jurek pisze:

  8 październik a w mojej miejscowości około 20 stopni…,

  /Czytajac pierwszy wyraz/

  Mówiłam…

  /kto?s moze odniesc wrazenie ze nie Jezuicko Fantomaswe dziel(a)o Nostradam-us-owe POchodzace z konca jej ostatniej cwiartk(a na jednego)i 17 wieku tzw.prze-POwiednie Michala z nazwiska juz znane ze one nadal sa jakgdyby radio moze nie ale aktywne nadal i POki masy nie POczna myslec POzostanie owa sfingowana i spreparowana POstac jak ludobojca
  Lenin w glicerynie czy w formalinie wiecznie zywy/

  …, że jesień ciepłą będzie ?

  /Pytanie na ile Cywilizowany jest w stanie przewidziec kiedy w Australi skonczy sie plaga ?

  przez pewnego Anglika króliki demolowały przyrodę Australii. … próbowali, bezskutecznie, walczyć z plagą królików.

  50 lat później króliki sięgały już Australii Zachodniej i … na króliczą plagę, która powoduje znaczne szkody materialne./

  PS.

  I nie tylko Nostradamus+Jezus=Wytwor-y..,? zuitowJe ! Tylko zeby jeszcze kto?s sypnal darmo paroma przykladami i tez nie wiadomo byloby na ile w masach glow u…,

  Ludzie…,

  /i ta epoka/

  …,oświecenia…,

  /zgadza sie z mysla przewodnia autora a moze autorow/

  …,najbardziej cenili to, co można pojąć rozumem. Ważna cecha oświecenia to sekularyzacja państw europejskich oraz sformułowanie praw człowieka. To myśliciele tej epoki określili doktrynę katolicką oraz nastawienie Kościoła do kultury obskurantyzm-u

 7. Maria_st pisze:

  Mario Czarownico Popraw Okulary R.D.X. to także Alicja hihihi.

  do kici kici ci daleko……wiem kiedy piszesz i kiedy sie pojawisz…wiesz dlaczego ?
  domyśl sie

  • R.D.X. pisze:

   Albo jest tak jak pisze Livia u siebie na blogu że za osobami z Mistyki Życia stoją spec służby lub na serio jesteś czarownica i masz szklaną kulę w której możesz ujrzeć to co dzieje się u mnie w życiu prywatnym. Ja niestety nie mam takiej mocy aby wiedzieć lub przeczuwać kiedy pojawisz się na blogu i coś napiszesz.

   Bajki są bardzo realne a ja jestem i kilku bajkowych opowieściach jednocześnie.

   R.D.X. said: October 9, 2018 at 20:00

   Nadal jest odgrzebywany wątek super zabójcy czyli Maxa Spiersa, w sumie to dobrze gdyż ta sprawa nadal jest bardzo aktualna.
   Rzeczywistość jest taka że Maxiu Spiers żyje i ma się dobrze a cała chucpa z jego rzekomą śmiercią to diabla intryga wymierzona w Królewnę Śnieżkę która żyje obecnie w Polsce.
   Niby jesteście takimi wielkimi detektywami i badaczami ale dlaczego w całej sprawie umyka wam wątek “mamusi” Maxia Spiersa która wygląda jakby żywcem została wyjęta z Bajki Disneya o Śnieżce.
   Jej Wizerunek jest Łudząco podobny do tej złej czarownicy z bajki o Śnieżce, tej złej czarownicy która otruła Królewnę Śnieżkę Zatrutym Jabłkiem.

   https://eu0.proxysite.com/process.php?d=2WnJUxXzT9WOASH27pT19NVrZN%2BofyC04rQ6&b=1

 8. Maria_st pisze:

  jak dla mnie jesteś nieukiem i głupcem,,,,,,,,,,,,–powtórzę…..wirus

  • Maria_st pisze:

   na serio jesteś czarownica i masz szklaną kulę

   szklanej kuli nie potrzbuję by wiedzieć a życie prywatne innych ludzi mnie nie interesuje i jest mi obojetne, bo to kazdego indywidualna droga.

  • R.D.X. pisze:

   Przykro mi bardzo ale muki nie jest dla mnie żadną wyrocznią a od tego ciągłego napinania się powinien sprawdzić czy czasem nie ma pełnego pampersa hahahah.

   Coś ta Nibiru nie może przylecieć i zabrać mukki oszołomów z tej planety.

   Odpowiedz Mario: Kiedy w końcu przyleci po was ta Nibiru za rok za 5 lat czy nigdy.

   • Maria_st pisze:

    Odpowiedz Mario: Kiedy w końcu przyleci po was ta Nibiru za rok za 5 lat czy nigdy.

    ja nie czekam na Nibiru ani żadne inne zagrożenia….a o Mukiego sie nie martw….poszukaj na jego stronie….napisał……..i żle rozumiesz pisząc ..po was….

    Coś ta Nibiru nie może przylecieć i zabrać mukki oszołomów z tej planety.

    oszołom to raczej ktoś twojego pokroju…….prawda ?

    Przykro mi bardzo ale muki nie jest dla mnie żadną wyrocznią a od tego ciągłego napinania się powinien sprawdzić czy czasem nie ma pełnego pampersa hahahah.

    jaką wyrocznia….to tylko fakt —tak się ciebie odbiera po komentarzach wprowadzających zamęt, i dezinformacje….
    ha ha ha jednak czytasz blog Mukiego

    wiem z jakiego powodu piszesz jak piszesz………………….

 9. Jurek pisze:

  przychodzi taki czas gdy pozom z zużycia jest tak duży ze wymaga…,

  /to raz a POnizsze to dwa i glowny szef obludy i zaklamania zawartego w religi-ach swiata stwierdzil ze przyszedl czas/

  …, jego wymiany na nowe …,

  /bo dzieci szkolne na przystankach autobusowych na pytanie starszych odPOwiadaja ze bocian nie roznosi dzieci
  i dlatego dla szyldu z POd loga kosciola i nie tylko bo innych az PO w sumie z tysiac tez innych religi czas zmienic encyklikami propaganda i trikami /

  …,tylko po to żeby…,

  /a najlepiej caly/

  …,świat…,

  /aby/

  …,mógł toczyć się na nowo.

  /jak komuna w Pln.Korei Chinach Rosji na Kubie za czyje?s najlepiej oglupionych pieniadze POd watykanskim czy ONZ-etowsko ENWEOWSKIM rzadem swiatowym i krotko mowiac jak nie wiadomo o co chodzi i napewno nie chodzi czy…,


  ..,a dla POzoru tylko ze niby inaczej ale nie bez strat a juz w ogole dla kosciola dalszego odurniania mas od nawet nie od 400 stu a tak naprawde stniejacego od 350 lat bo od tylu dopiero lat istnieje na dobre i w obecnym wydaniu chrzescijanska religia i koscielno zwarty chrzescijansko watykanski obludny swiat. Tak nie i stety 350 lat to napewno a reszta wstecz to wstecznosc-i wynikajace z bezmyslnych umyslow na wlasne zyczeni(e)a !

  PS.

  W drugiej POlowie w temacie Fantomas-owy Jezus bedzie jest mowa i watek dot.
  pana Fantomas-a POd tytulem Nostradamus-owy z nikad pan !I skoro tak jak POwyzej to co z innymi datami np.odkryc geograficznych wyprawami krzyzowymi itp.wydarzeniami a nawet Mieszkami pierwszymi czy Ottonami trzecimi ?

 10. Jurek pisze:

  /Tak bo/

  Jest prawie 4 razy większa od Ziemi,…,

  /jakie?s linki dowody PO szmerkach kartek no wlasnie skad wiadomo ze/

  w kolorze czerwono – złotym, …,

  /w JW1983 w Swieciu nad Wusla spiewac nam kazano a slowa tej piosenki brzmialy co ci…,

  …,przypomina…,

  /jakie/

  …,świecące …,

  /chyba ze psa jaja/

  /ani tez nie zadne/

  …, słońce.

  Kto?s moglby sie zapytac dlaczego z ta planeta ktora na wszystkich z siedmiu tablic Stworzenia Swiata nigdy nie jest zwana Nibru Nibiru Marduk planeta X
  itd.a byla wowczas orgin.calkiem inaczej
  okreslana przez Babilonskich pis-arczykow.Nalezy wziasc POd uwage ze
  pisarzro chronolodzy POdczas prze-pis-ywanio kalkowania czynili bledy i roznie interpretowali to co kopiowali ! Gdzie istnieje problemik z Nibriu i POdstawowym zrozumieniem ? W pierwszej kolejnosci nasuwa sie pytanie jak tam na niej moze egzystowac zycie obojetnie a nawet zblizone do naszego ? Przeciez wkolo Nibriu kosmiczna zimnota a jesli przyjac wersje prze-pis-ywana bezmyslnie przez ? np.wielu i masy ze

  ” ona przypomina świecące słońce.” ?

  Bo na ziemi to tez niewiadomo.. ,

  …,jak tu zyc w zyznym kraju bez uzurpatorow karierowiczow a jak ta z filmiku i przedewszystkim o tych tzw.SAMOCHODACH biadoli a balkon u niej sie sam od sniegu roz…czy uwolni./

  ” ona przypomina świecące słońce.” ?

  /Pytanko dlaczego Nibriu byla uwazana i odpieczentowano jako 12-nasta i w jaki sPOsob bez Hawla teleskopa zauwazona ? Dalej jeszcze inszo inszowo dlaczego teraz kilka tysiecy lat POzniej dlaczego ta czy 12-nasta planeta pod tytulem albo o godnosci np.Nibriu jest tak roznie niepewnie spekulowana a co najwazniejsze ze nawet przy POmocy az tylu teleskopow o duzej rozdzielczosci nie tylko w Am.Pldn.wysoko i na pustyni Atakama niezauwazana ? Pytan wiecej a w-pis-ow bezmyslnie na jej temat spekulowanych wiecej niz jeden krawacikowo multum POddyplomowano wyksztalciuchowy-ych na czubki jednej zardzewialejb igly sie zmiesci ?
  Czyli na czym stanelismy ? Lekka POdPOwiedzia moze byc ze gdyby Nibriu POjawila sie w zasiegu naszych nowoczesmych teleskoPOw ani bysmy jej nie mogli zauwazyc ani i jesli nawet to rowniez nie tam zamieszkal(osci)ych Niburian.Kto?s moglby POwiedziec rozkladajac przy tym rece ? Jak ten temat o Nibriu rozsuplac i zrozumiec jeszcze zanimnon POjawi sie blisko ? To tacy Cywilizowani a jak pieknie zdania i stylistycznie buduja a gdy przyjdzie przyslowiowa POzoga to mowia ;/

  Jak żyć panie premierze ?

  Kiedy?s slyszalem ze nie ma glupich pytan tylko sa …… odPOwiedzi.

  • siola pisze:

   Kiedys gorniki poslali gornika do lysego premiera ,mieli jednak Problem bo byl Gorol i nie pieroniol nie kruzyfix -owal jeno pieron zakretami ciepol .Toc go uczyc zaczyli by im wstydu nie narobil w Warszawie skad pochodziol ,i kozali mu zamiost kur Wa r-szawel ,zaba godac.Przyszol lon Ci do lysego,,zoboczyl lon gabinet ,wiec mu wyskoczyla z geby zaba a na to Lysy Premier a jak ta kur wa tu wlazla.

   W arsz Ave( Evi)-w asz awe -ce s ar-w spodku zycie tych z Arki.Komplet do kawy.

 11. Jurek pisze:

  Kiedy w końcu …,

  /ona nie /

  …,przyleci…,

  /nie/

  …,po…,

  /nas ani PO/

  …,was ta Nibiru…,

  /nie/

  …,za rok za 5 lat czy nigdy.

  /a za ok.2 tys.lat. Skad to wiadomo kiedy?
  Wynika to z tablic w ktorych nie jest wymieniana zadna data w formie cyferek.
  Niburianie mieli swoj wlasny system mierzenia nam rozumianego czasu a z kolei kalendarz i odmierzanie czasu przez Majow to inna para onuc.I jesli mnie bedzie sie chcialo to zarysuje jak sie ‚wywiedziec’ na temat POnownego odleglego czasu POjawienia sie Nibiriu. Dobrze bylylo a moze nawet wskazane (co?s za co?s)przed tym musialby kto?s co?s cwierknac co maja mieszkancy na Nibiriu z nami Ziemianami wsPOlnego wzgl.dlaczego my ich a oni nas jak to bylo?

  Nie będziesz mógł oglądać mojego oblicza, gdyż żaden …

 12. siola pisze:

  Dziady -Hel o win otwarcie okien z Hel z glebin kosmosu.O dwu takich co ksiezyc ukradli i naziska jo by dodol,zachcialo sie byc juda asz om byc Lachami.Juz ci Mikulczyce dawalo do myslenia -Mikul -mig Ul cyc –mig -wieki z Ul cyc -dzwon jak zelazny waz wijacy sie po preri-szawel -lew na spodku z kawa w srodku.Ja nie nalewki popil bo zgnilizna wziela i jeszcze do konca Z wiszni nalewki nie zrobil,ale dneska biora Polka spirtu i Ida do krzoka z Piolunem ,bedzie kopcic w glowie jak u tych z nalewka od Marychy ,ino bydzie gorzkie.Dobrze tedy pomiszac z wisznu.ALL EK S AN DROS-T-LAME bOTTE-POTTE -BUDDA -NIE BARANEK ALE KULAWY POSLANIEC Z All .

  Hinden Burg -ten nie byl krasnoludek ,a nazwisko ciekawe grud krasnoludkow pod jalowcem teraz zajely Marsowe .

 13. Jurek pisze:

  Siola.

  Myslisz ze twoje jaskolki typu:

  Ave( Evi

  /nie/

  Dobrze.. ,

  /tak /

  …, tedy pomi…,

  /eszasz np./

  …,szac z …,

  wis…,

  /nie z wieczna evi i adam?em aby chociaz jedna setna zostala zrozumiala.

  …..znu….,

  /przeciez procz tego komuszego pijaczka i krawacikowych analfabetow/

  …,ALL EK S AN DR..,

  /nikt z czytelnikow sie nie kapnie ze/

  …,OS-T-LAME bOTTE-POTTE -BUDDA -NIE…?

  /to przekrety lacznie z biblijnymi bajeczkami to jak dobry/

  …, BARAN…,

  /ki/

  ..,EK.

  /dla mas a najlepiej boz(e)y.Toc non stop pieprza przeplataja zlewkami typu Wischniu Buddami naukami wschodu nadal bazuja-c w swych wyPOcinach prze-pis-ujac z tzw.palmowych lisci bajki szczy-ca-c sie ze cytuja Sanskryt-cik nie wiedzac ze to zlewki ze zlewek ! A nawet wymyslo-no dla bezmyslnych Aleksandra Macedon-sko Wielkiego ! O evi czy wieczna ewange-lio Ile cie trzeba nie cenic ten tylko się dowie, … Tak ze Siola za duzo musi przeplynac Wisla wody aby w koncu oliwa sprawiedliwa na jej wierzch wyplynela i twoje watki dla mas bezmyslnych staly sie zrozumiale.

 14. Jurek pisze:

  Siola.

  Ew…,

  /y i POjedyncze chce i spia lacznie z adam-ami/

  …,i …,

  /chyba /

  …,sie…,

  /nikt nie z/

  …, budzi…,

  /bo/

  …, dla dobrych ludzi.

  /i zlych/

  …,niestety to bedzie za dlugi i nie do zaakceptowania prawdziwy sen.
  Dlaczego masom jest i dlugo bedzie tak trudno zrozumiec caly dobry sen-s ?
  Bo myslenie ich boli i dogmacikami nie gardza.Pis-za paplaja zakanczaja slowami roznymi chociazby tym czego sami ani ich koscielni oszusci zwacy sie pastuchami czy religijnymi oszustami oni wszyscy jak jeden nie rozumieja slowa i nie tylko znaczenia ALELUJA ! Juz nie chcialem robic sobie z tego POwodu robic przykrosci czasu zabierac aby sie wyjasnieniem i nie tylko tegoz slowa jej prawdziwego znaczenia wyjasniac.

  Przyklad skonczonej gluPOty dla mas :

  Biblia to najbardziej znana księga na świecie…,

  /Ze o tym nie pis-za kto kiedy na czym w jakim jezyku nabajkowal ? Juz sam fakt-cik POwinien zapalac sie w kazdej myslacej glowie swiatelko ostrzegawcze tymbardziej ze wziasc POd analize pare wizji pana Dan(ka)iela …,

  /W tym właśnie wszystkie cztery wizje Daniela uzyskają swe pełne i zgodne spełnienie. W dwóch pierwszych wizjach Daniel ujrzał, iż przyjście Mesjasza, Królestwo Boże i panowanie antychrysta nastąpią za czasów Imperium Rzymskiego, zaś w dwóch kolejnych wizjach wydarzenia te miały nastąpić jeszcze za czasów Imperium Greckiego. W swym pierwszym, historycznym już spełnieniu w widzeniach tych istniała pewna nieścisłość, lecz w drugim, przyszłym spełnieniu tego proroctwa nie ma już żadnej nieścisłości: Imperium Europejskie będące niejako odrodzonym Imperium Greckim pokona Unię Azjatycką uosabiającą  itd.itp.tak tak tak ze/

  Została przetłumaczona…,

  /pytanko czy pis-arzo tlumacz i na owczesne czasy nie byl w stanie zrozumiec wielu POjec z tzw.boskich wizji zwiazanych z panem Danielem ! Baju baju a moze nawet i ksiadz pedal znajdzie sie w jakim?s raju i kto mi wzgl.myslacym chce wmowic albo wmawiac bedzie ze prze-pis-ywaczo
  t-lu-man wiedzial co oznacza-lo slowo okreslenie 🤔REINKARNACJA🤔 to tylko jeden z przykla-dzik-ow no i POn.bez komentarka,,,,/

  …, na około 1200 języków.Funkcjonuje w weilu społeczeńśtwach od ponad 3000 lat.To,że zajmuje ona miejsce w pierwszym rzędzie sprawia przede wszystkim ..,

  /a dlaczego nie pana/

  …,Święt…,

  /ego/

  …,y (1997) – Simon Templar to włamywacz i dżentelmen, który uwielbia przebierać się i tym samym zmieniać swoje wcielenia./
  jej świętość.

 15. siola pisze:

  W Ul Kann -wylatuje statek do Ul z wukanu.

 16. Jurek pisze:

  Według Biblii człowiek na Ziemi przeżyje siedem …,

  /pytanko za jednego nie imperialistycznego Yuan(k)a czy jedna z tych tzw.7-dmiu/

  …,plag.

  /mowi co?s nieco?s o analfabetach POd i nie dyplomowanych i o skrzyzowaniu pieprzu z dzemem?/

  13 lipca 1987 roku jak twierdziło wówczas NASA planeta Nibiru…,

  /jeszcze zeby autor notki ze /

  …, zbliżyła się najmocniej do naszego słońca po bardzo długim czasie.

  /wyjasnil sam o tym zblizeniu wie jakie?s odleglosci punkty odniesienia koordynaciki skad wie nie tylko autor tej notki ale i ta Imperialistyczna NASA ze POwyzsze mialo miejsce ? Inszo inszowo czy Fatamorgana moze Fatamorgane zobaczyc ? I konkretnie co znaczy/

  Ostatnio…,

  / tzn./

  …,kiedy Nibiru weszła najbliżej Ziemi na świecie był czas tzw. „…,

  /a co bedzie gdy sie okaze ze nie bylo zadnego wejscia ani/

  …,wyjścia…,

  / zadnych/

  …, Żydów z Egiptu …,

  /nie jakie?s a jasne dowofy ze i jacy/

  …,Żydzi w tym czasie szykowali ucieczkę z niewoli faraona. Było to dokładnie ok 3600 lat temu…,

  /i jesli /

  …,. Nibiru uchodziła przez Sumerian za 12 planetę w naszym układzie słonecznym,…,

  /to nasuwa sie pytanko skad oni o tym wiedzieli bez teleskopow satelit ?📡

  🕯a czy bo wiecznie kapitalistyczno imperialistyczna NASA a gdzie co?s na ten temat z teleskoPOw z kraj(ow gownojad-zkich typu golabki POkoju)u Ch.R.L.D. K.R.L.D. czy z zardzewialego kraju Putlera ? 🕯

  📡w czasie gdy sami nie znali pradu 🔌?

  /Acha/

  …, ale oni wliczali…,

  /i jesli/

  też słońce i księżyc….,

  /to gdzie reszta z 12-stu planet z obrazko odcisku na VA 243 ? Wiec dlaczego i przez kogo ze/

  W czasach nowożytnych Nibiru jest przedstawiana jako 10 planeta. naszego układu słonecznego ?

  /Biblia POdobnie jak /

  W księgach Mojżeszowych znajdujemy…

  /bajki ktore ostatnie 30 lat archeologia tylko POtwierdza. ze z prawda one sie POkrywaja jak POn…,

  …, izsza z gowno prawda jakaly i mondroscia serwowana przez dzisiejszych cywilizowanych dla mas !

  Cos i jesli sie nie myle i dobrze pamietam to pan Finkelman definitywnie zanegowal POkrywanie sie archeologicznych znalezisk z religijnymi bzdurami.Czyli facet obwatel Izraela i zydowskiej wiary gdzie?s kiedy?s znalazlem sam POtwierdza(l)niezgodnosc-i.Czyli w/g dzisiejszych POd i nie dyplomowanych wowczas zatrudniono pis-arczyka jakala ten od trybuny gowna wybiorczego dostarczyl papier i dlugopis a panJurand ze Spychowa POrobil/

  …, sporo zapisków świadczących o tym, że wówczas Ziemia poczuła ten bliski kontakt. Atmosfera ziemska wypełniła się czerwonym kurzem a kiedy ten kurz opadł na ziemię wody zmieniły kolor na czerwony, wyglądały jakby w nich płynęła krew. I twarze ludzi pokryły się tym czerwonym kurzem, ich skóry wydawały się być czerwone.

  Wszystkie informacje odnośnie Nibiru już zostały wykorzystane…,

  …, przez Hollywood w najnowszych filmach…,

  /brakuje jeszcze do kompletu z Hollywood filmow z filmami…,

  https://goo.gl/images/j2VRqw
  z Bollywood i bysmy mieli duet-cik pelnej krasy glodnych kawalkow/

  Naukowcy…,

  /nie sa w stanie rozczytac przed Babilonskich tabliczek a juz/

  …,sięgnęli też po teksty eposów sumerian „Enuma Elish” i …,

  /o dziwo cisza na temat jak POwstal Swiat niewsPOmne ze nic nie wsPOminaja jak POwstal US a juz wala jak Kaziu w POrtki ze/

  …,znaleźli, że ruch planety X jest zgodny z opisami,…,

  /a te/

  …, które przedstawił Z. Sitchin …,

  /sa niczym innym jak kopia z orginalow ktorych nie byl sam autorem i nie mial
  o nich zielonego POjecia.Jedyna jego zasluga to jest to ze POruszyl temat o ktorym masy nic nie mowia nie chca mowic i nie chca miec POjecia./

  Z. Sitchin po przetłumaczeniu glinianych tabliczek opisał jak …,

  /czyli/

  …,w czasie formowania systemu słonecznego…,

  /czy/

  …,Nibiru…,

  /to jakis BOG GOOD GOTT UFOLEK czy Cywilizowany szetyna jakala ze /

  …, niemalże spowodow…,

  /a-l/

  …,a zniszczenie planety znajdującej się między Jowiszem i Marsem.

  /I czesc z tego rozlupala sie na planete 4 razy wieksza od Ziemi a reszta z farfocli paleta sie w formie pas(icha)a Orion-a.
  Ciekawa teoria a moze nawet prawda jak…,

  /prawda jest ze wiem?y tyle ile itd./

  …,POwyzej o prawdzie o Lenin-nie/

  Sumerianie…,

  /obojetnie jak /

  …, nazywali ją Tiamat – Wodnisty Potwór. 

  A wiem?y ze w 7 tablicach na temat stworzenia Swiata US i wbrew cytowania odnoszenia sie w kierunku dzisiejszych prymitywnych wyksztalciuchowych pseudonaukowych teori.a nie dowodow z tekstow tychze wynika nie ma w nich mowy o zadnym Tiamant-cie Nibriu religiach zydach eskimosach itp.a jest mowa o wielkim ‚ciele niebieskim’ konkretnie o b.wielkim kosmicznym obiektcie ktory sie POjawia co iles nie
  lat a w odstepach SHAR byla jednostka itp.a skoro kto?s w latach operuje w zwiazku z tematem o Nibriu to nie ma zielonego POjecia w temacie a tylko dowodzi ze sieczke na ten temat nie zadna wiedze teorie z teori prze-pis-uje !

  Również od tamtego czasu, przypuszczalnego okresu kiedy…,

  /nigdy/

  …, Nibirianie …,

  /nie/

  …,zamieszkali na Ziemi.

  /bo nie mogli z pewnych wzgledow.
  I nie tylko to ze nie/

  …,poprawiła się mocno kondycja człowieka.

  Oficjalnie nauka milczy na ten temat, ciągle szukają brakującego ogniwa. Ale wiadomo, że od momentu ok 200 000 lat temu datuje się pierwszy Homo Sapiens. 

  Sumerjanie znali matkę Boginię dająca życie. Na przestrzeni wieków nazywali ją różnie: Semiramida, Izis, Diana, Maria. Często przedstawiano ją jako ciężarną kobietę.

  Człowiek żył jak bogowie, bez zła i gwałtowności, niepokoju i trudu.
  w szczęśliwym braterstwie z innymi istotami.Ludzie spędzali swoje dni w spokoju i radości,żyjąc w idealnej równości,
  zjednoczeni przez wzajemnie zaufanie i miłość. Ziemia była piękniejsza niż teraz i rodziła wielką ilość owoców. Ludzie i zwierzęta mówili jednym językiem
  i rozmawiali ze sobą (telepatia).
  W wieku 100 lat mężczyźni przypominali chłopców. Ludzi nie trapiły słabości związane z wiekiem a gdy przechodzili do lepszego życia działo się to w łagodnym uśpieniu”.

  dodam jeszcze od siebie jest bliźniaczo podobna do ziemi planeta duch

  choć model zarządzania 1+24 jest całkowicie inny od ziemskiego ,nie ma tez zodiakowości narodzin

  /to od/

  Według Biblii człowiek na Ziemi przeżyje siedem …,

  /przez/

  ..,w dużej mierze czy to jaki?s wlasnej produkcji skladak typu…,

  /PO/

  …,myson( mason) znaczy co znaczy
  pośrednie potomstwo.

  /tylko i wylacznie POd i nie 🐒dyplomowanych🐒 analfabetow🐒 21 wieku i w/g wymyslnej daty stworzonej przez 🐒z planety🐒 !

  • tomasz26 pisze:

   tu wcale nie chodzi o biblie bo to ,tylko kompilacja kodów i cudów dla zakodowanych. rzecz w tym żeby oba światy mogły koegzystować zarówno ducha min.tzw nibiru i wszelkich innych obleczonych w materię… jedni zimni bez emocjonalni można rzec jak lód ,drudzy obleczeni w energie emocji ..my możemy nauczyć się od nich oni od nas .. jakby tak nie było ani jedni ani drudzy nie obserwowali by siebie nawzajem

 17. Jurek pisze:

  Tomasz26 na-pis-al :

  tu wcale nie chodzi o biblie bo to ,tylko kompilacja…,

  /praca, utwór będące połączeniem fragmentów innych utworów lub zestawieniem….,

  https://goo.gl/images/qFhmiQ

  wynikow./

  …., kodów i cudów…,

  /kiedys?iowo bylo wiecej nie tylko PO 7-dem.Slownie siedem cudow.Np. ‚antykowi’ u nich istniala lista szczegolnych cudow budowli architektonicznych oraz POsagow.

  …, dla zakodowanych ?

  …,rzecz w tym…,

  /ze POwoli sie dowiadujemy czym jeszcze jest bajka POd tytulem Biblia.
  A najgorsze jest to ze sie z niej nie ‚wywiadujemy’ co bylo przed jej POwstaniem mam na mysli nie pdeudp cud w POstaci bajko-bibli a konkretnie 7-iedem tablic Stworzenia Swiata ktore to w Malej(obszarowo) Brytani konkretnie
  w jakim?s muzeum mozna a najlepiej nie P(el)Odziwiac jak czynia to masy zwace sie cywilizowanymi a ich tresc ale co ? Akurat kto?s pis-ze o kodach w Bibli.A ja pis-ze prosto z wolnej chwili POdczas pracy i to za grosze ze w Bibli jak kto?s chce to znajdzie ile?s KOD(ziarze sa jeszcze?) wystarczy odPOwiednio wyciac tresci dopasowac program-ik i mamy efekt jak…,

  31 grudnia 1932 roku Polacy po raz pierwszy złamali szyfr Enigmy – niemieckiej maszyny szyfrującej. Próby złamania szyfru niemieckiej

  …,i POwyzej z ta roznica ze Enigma nie byla bajka dla doroslych dzieci jak to ma miejsce w aspektci(ku)e LOVE …,


  …i…,CRIME…,

  …,story pt.BAJBEL !

  …, żeby…,

  /masy mialy rozum to i/

  …,oba światy…,

  /kto?s moze skojarzyc z dwoma jeden ten na POkaz a drugi ukryty Swiat pedalow POsrod oszustow religijnych na czele z tym starym gnatem owinietym bialym przescieradlem syczacym o banialukach
  do barankow w rzezni gluPOty/

  …,mogły koegzystować zarówno ducha min….,

  /a to nowosc nagla i skad jej wytrysk nagly i okreslenie typu:/

  …,tzw nibiru ?

  /dlaczego nie bez ‚tzw’. a PO prostu jak do tej POry masy pis-aly NIBIRU ? Skad kto?s co?s i ta nagla zmiana?/

  …,i wszelkich innych obleczonych w materię

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.