Związek karmiczny – co to jest?

Zazwyczaj myśląc o związku karmicznym wyobrażamy sobie piękną miłość od pierwszego wejrzenia. Niestety, takie uczucie to wśród tego rodzaju relacji rzadkość. Częściej do czynienia mamy z tragedią, przysięgą czy innego rodzaju obciążeniem.

fot. Shutterstock

fot. Shutterstock

Przepracowane sprawy z poprzednich wcieleń zostawiamy za sobą, a w nowe wcielenia najczęściej wchodzimy z problemami i trudnościami, z którymi nie udało nam się dać sobie rady. Większość ludzi, którzy mają dla nas znaczenie, już kiedyś (w przeszłości) przyszło nam spotkać. 

Ludzie, zwłaszcza młodzi, mają tendencję do składania różnego rodzaju obietnic, przysiąg i zapewnień. Zaklinają miłość, przysięgają, że nigdy się ona nie skończy. Potem, kiedy przychodzi czas rozstania zapominają o tym, co obiecywali. Oni może i zapominają, ale karma pamięta. Dlatego też czasem zdarza nam się spotkać na swojej drodze człowieka, z którym łączy nas silne uczucie, duchowa jedność. Rozumiemy się z nim bez słów i wszystko byłoby dobrze, gdyby nie fakt, że nie umiemy razem żyć. Taka relacja to właśnie wynik ślubów i obietnic z poprzednich wcieleń. Pary, które to spotkało, mimo wielkiej miłości nie mogą ze sobą wytrzymać. Ranią się, rozstają, potem wracają do siebie i tak bez końca. Mimo związania się z innymi osobami, często nadal czują do siebie pociąg. Takie sytuacje można przepracować, spróbować uzdrowić relacje i uwolnić się. Niestety, taka szarpanina uczuciowa często prowadzi do kolejnych przysiąg czy innego rodzaju zobowiązań i tym samym zapewnia nam powtórzenie relacji w kolejnym wcieleniu.

Kolejną relacją, jaka powtarza się w naszym życiu, jest między rodzicem a dzieckiem. Związek z rodzicami może powtarzać się w różnych wcieleniach, w różnych konfiguracjach – mogą powracać jako nasi rodzice, dzieci, mężowie czy żony. Zawsze jest to jednak relacja bliska. Żale czy zobowiązania z poprzednich wcieleń mają wpływ na to, jak obecnie wyglądają nasze stosunki z rodzicami. Często zdarza się, że z niewyjaśnionych przyczyn rodzic ma żal do dziecka lub odwrotnie. Jest to wynik bagażu z poprzednich wcieleń, który towarzyszy tej relacji. Rodzice są też dla nas często strażnikami ślubowań z poprzednich wcieleń. Ich zadaniem jest dopilnowanie, żeby złożonym przez nas przyrzeczeniom stało się zadość, mimo tego, że często nie jest to zgodne z naszym obecnym interesem i mimo że nie mamy pojęcia, dokąd nas takie działanie doprowadzi. Taka rola rodzica jako strażnika budzi wiele złości i żalu. Może być źródłem konfliktów w rodzinie. Zdarza się również, że przyczyną pozornie irracjonalnej niechęci do partnera dziecka może być zemsta za dawne krzywdy.
 
Bardzo silnym związkiem karmicznym jest ten wynikający z praktyk magicznych. W tym przypadku najczęściej jest to układ nauczyciel-uczeń. Jeśli do tego dochodzą w kolejnych wcieleniach związki uczuciowe czy seksualne, to mamy do czynienia z prawdziwym galimatiasem. Współcześnie wszelkiego rodzaju praktyki religijne nie są już tak popularne, jednak dawniej były one na porządku dziennym. Świątynie, wielcy kapłani czy kapłanki, adepci sztuki magicznej – to wszystko wpływało na tworzenie zależności karmicznych. Wykorzystując energię uczniów kapłani zaciągali długi energetyczne, które teraz owocują trudnymi relacjami miedzyludzkimi. Podobna sytuacja ma miejsce w przypadku dawnych haremów, niewolników czy ciemiężonych poddanych. Ich kolejne wcielenia nadal mogą odczuwać niewytłumaczalnych pociąg czy niechęć do swoich dawnych właścicieli lub ciemiężycieli. Ludzie połączeniu tego typu zależnością często mają swoje symbole, znaki czy kody, które nieświadomie powtarzają.

Magia miłosna to pozbawianie swoich ukochanych wolnej woli. Jej stosowanie jest nieetyczne i zamienia obiekty westchnień w pozbawione uczuć zombie. Ma ona także wpływ na kolejne wcielenia, tak rzucającego urok, jak i jego ofiary. Uroki miłosne od wieków cieszą się ogromną popularnością. Skutkiem tego są później sytuacje, kiedy dwie osoby ciągnie do siebie, a nawet się nie lubią. Na karb zaklęć miłosnych zrzucić możemy wszystkie przelotne romanse i jednorazowe przygody. Gorzej jest, kiedy ofiara magii miłosnej powraca w nowym wcieleniu jako stalker. Taki zaślepiony chorą miłością człowiek to nikt inny niż osoba, którą niegdyś postanowiliśmy zmusić do miłości podstępem.
 
Równie silnie wiążąca jak miłość jest nienawiść i zobowiązania. Zaciągnięte długi zawsze trzeba płacić i nie chodzi tu o kwestie finansowe (chociaż zdarzają się i zależności tej natury), a o zobowiązania energetyczne. Z całą pewnością zabójca i jego ofiara będą musieli przepracować swoją trudną relację. Istnieje duże prawdopodobieństwo, iż morderca zapłaci nie tylko za tego, kogo zamordował, ale także za wszystkich, którzy tę śmierć opłakiwali. W szczególnej sytuacji są tu zabójcy seryjni czy masowi. Trudno sobie wyobrazić sposób, w jaki mieliby spłacić swoje zobowiązania.

Teoria głosi, że wszystkie związki w naszym życiu mają podłoże karmiczne, że nikogo nie spotykamy bez przyczyny. Trudno się z tym zgodzić, ponieważ człowiek ma wolną wolę. Jednak ci najważniejsi ludzie powracają. Czasem mijamy ich w życiu wiele razy, zanim nasze ścieżki się przetną. Przepracowanie relacji karmicznych jest bardzo trudne i wymaga wiele siły i samozaparcia. Często jednak, tkwiąc w chorym związku, wcale nie chcemy jego zakończenia. W tym przypadku musimy mieć świadomość, że płakać będziemy przez kilka kolejnych wcieleń.
 
W pracy nad swoimi związkami i emocjami warto skorzystać z pomocy psychoterapeutów. Sama świadomość istnienia relacji karmicznej nie pomaga w jej uleczeniu. Wielką pomocą dla osób chcących faktycznie wyjść z raniącej zależności może być regresing, hipnoza czy kontakt z osobą pracującą z energią. Samo uświadomienie sobie, że miłość nie musi boleć to już duży krok. Warto po nim zrobić kolejne. 

Po czym poznać relację karmiczną?

 • Silne przyciąganie do drugiej osoby, poczucie znalezienia pokrewnej duszy.
 • Wrażenie, że zna się nowo poznaną osobą „od zawsze”.
 • Obsesyjne myślenie o danej osobie, nawet długo po zakończeniu związku.
 • Wrażenie więzi z drugą osobą, nawet jeśli nie ma to odbicia w rzeczywistości.
 • Silna, niczym nieuzasadniona niechęć do nowo poznanej osoby.
 • W danej relacji postępowanie irracjonalne, wbrew sobie.
 • Skrajnie silne emocje towarzyszące danej relacji.

źródło:

http://magia.onet.pl/artykuly/ezoteryka,615/zwiazek-karmiczny-co-to-jest,67509.html

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Człowiek, Ezoteryka, Magia, Reinkarnacja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

29 odpowiedzi na „Związek karmiczny – co to jest?

 1. Zygmunt pisze:

  W Biblii jest to określane jako czas, w którym Jahwe celowo pomieszał języki gatunków, ponieważ ludzkość została uznana za grzesznicę, co jest nazywane implantem wieży Babel. Są to gruczołowe implanty systemowe, które powodują dysfunkcje na ścieżce wzrostu Kundalini, wpływają na odbiorniki mózgu i przekazy hormonalne w podwzgórzu, wzgórzu, szyszynce, tarczycy oraz grasicy. Było to im potrzebne, aby skrócić okres życia ludzi, ponieważ zostaliśmy przeznaczeni do recyklingu na poziom astralny i kierowani do pozaziemskich programów handlowych.

  czyli do reinkarnacji ……..

  http://www.wogrodzienowejziemi.pl/
  Odpowiedz

  Zygmunt/marek pisze:
  Sierpień 26, 2018 o 01:28

  Od czasu Lucyferiańskiego Przymierza, upadłe linie Lucyferian Annunaki angażują się w utrwalanie kłamstw dotyczących pochodzenia ludzkości, ponieważ ukradli pierwotny ludzki 12-niciowy szablon DNA oraz zmodyfikowali niektóre ludzkie plemiona za pomocą programów genetycznej hybrydyzacji, aby odebrać im fragmenty DNA. Miało to tak zmodyfikować ludzkie ciała, żeby były kompatybilne z ich liniami rasowymi, oraz żeby mogli przejąć proces inkarnacji i kontrolować ewolucję ludzi w kierunku obsługi ich programów. Podczas masakry Esseńczyków kobiety i członkowie rady wyższej rangi, którzy mieli wyższe kody DNA, zostali zabrani do Nibiru przez hybrydy Tota i Annunaki w celu wymuszonej hodowli. Było to w czasie, gdy Tot złamał umowę Szmaragdowego Przymierza zawartą ze strażnikami i ukradł jedną z holograficznych płyt historycznych, zwanych płytami CDT. Przetłumaczył płytę CDT, po czym napisał znaną zniekształconą wersję Szmaragdowych Tablic z perspektywy nibiruańskich Annunaki.

  Wersja historii upadłych Annunaki głosi, że ludzkość wywodzi się od zwierząt i małp, którzy ewoluowali w okresie neandertalskim, przez co bardziej si e rozwinęliśmy, dlatego są naszymi obcymi bogami. Neandertalczycy wymarli, ponieważ nie mieli ludzkiego DNA, byli eksperymentem Annunaki, który się nie powiódł. Aby kontynuować programy hodowlane i eksperymentować z ludzką pulą genową, przedstawia się ich jako przodków gatunku ludzkiego, wstawiając ich w miejsce naszych praprzodków Lutnian.

  Hybrydy Annunaki z upadłymi aniołami zostały stworzone, aby zneutralizować i zniszczyć rasę kryształowych ludzi w celu kontrolowania oraz zdominowania tej linii czasu w uniwersalnej matrycy czasu. Byty te nazywane są także Synami Beliala lub grupą Beliala.

  nasz dom …….

  Lutnia (łac. Lyra, dop. Lyrae, skrót Lyr[2]) – jeden z charakterystycznych gwiazdozbiorów nieba letniego na półkuli północnej, 52. co do wielkości, znany już w starożytności. W Polsce widoczny od wiosny do jesieni. Liczba gwiazd dostrzegalnych nieuzbrojonym okiem: około 45.

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Gwiazdozbi%C3%B3r_Lutni

  • siola pisze:

   Tu moze masz racje Pustekoke ma w fartuchu mleczarki 45 poswieconych hosti a podstawa fontanny przypomina jakby statek ,od niedawna po przebudowie jakby dwa kolo siebie.W gwiezdnym torze robia z nas pepek swiata ,z kturego bogowie rozwiezli nas po swiecie ,co jak jest odwrotnie,slowa Ojca o mieszaniu krwi i o tym ze to nie tak wyglada na co wyglada.Czasem chce mi sie smiac gdy zarzucaja mi nienawisc do kogos ,to raczej obojetnosc i ciagly brak zrozumienia dlaczego tak a nie inaczej robia,przecierz powini widziec ze widze ze klamia ,sami musza wiedziec ze oklamuja samych siebie falszywyymi oskarzeniami.
   Co jak przywieziono nas na ziemie by zrobic z roznych ras z roznych planet jedno,Jablon dobrze ukorzenione -o szerokich korzeniach by moly dobrze ssac wode z zrodel.

  • siola pisze:

   Ach drugie dzieki,nie wiedzialem dlaczego A58 napisal u Tety ze pomylilismy sie,nie wiedzialem o co chodzi ,niepotrzebnie podawal nazwisko i adres ,wiadac stara Teta siostra Libuszy zaczela udawac Libusze.Dlategom ten dziwny wpis o pomylce i milczenie.
   No coz nie wszystko zoto co sie swieci w weglu.On rzeczy samej pomyslal ze ktos tu naprawde z Liry,Pustekoke i Lira-teraz podaje moj adres -o tyle smieszne ze kur-ryjce dobrze o nim wiedza i nachodzili nocami wiec moze nie byc premi za adres .

   Co do mojego snu z ksiezycem i zmiana barrwy swiatla ,i walka o wejscie do do grobu Matki Arka.
   U Basi jest ciekawy wpis ostatnio.

   http://halturnerradioshow.com/index.php/news/u-s-national-news/3079-breaking-news-urgent-7-cia-mainframe-computers-down-spy-satellites-offline

   • Alicja Fenix pisze:

    Katy Perry – Rise

    Nie przetrwam tak po prostu
    Och, zobaczysz mnie dobrze rozwijającą się
    Nie możesz pisać mojej historii
    Jestem poza schematem

    Nie dostosuję się tak po prostu,
    Nie ważne jak mocno wstrząśniesz moim wnętrzem
    Bo moje korzenie sięgają głęboko, och

    Och, wy małej wiary
    Nie wątpcie w to, nie wątpcie w to
    Zwycięstwo płynie w moich żyłach
    Wiem to, wiem to
    I nie będę negocjować
    Będę walczyć, będę walczyć
    Przemienię się

    Kiedy grunt znowu pali mi się pod nogami
    I sępy zaczynają krążyć
    Szepcząc „Nie masz już czasu”
    Ale ja wciąż powstaję

    To nie błąd, nie przypadek
    Kiedy myślisz że to już ostatni gwóźdź;
    Pomyśl raz jeszcze
    Nie bądź zaskoczony,
    Ja nadal się wzniosę.

    Muszę pozostać świadoma
    Przez grozę i chaos,
    Więc wołam swoje anioły
    One mówią…
    777https://i.imgur.com/yFFAEsk.jpg
    Och, wy małej wiary
    Nie wątp w to, nie wątp w to
    Zwycięstwo płynie w twoich żyłach
    Wiesz to, wiesz to
    I nie będziesz negocjować
    Tylko z tym walczyć, tylko z tym walczyć
    I być przemienionym

    Kiedy grunt znowu pali mi się pod nogami
    I sępy zaczynają krążyć
    Szepcząc „Nie masz już czasu”
    Ale ja wciąż powstaję

    To nie błąd, nie przypadek
    Kiedy myślisz że to już ostatni gwóźdź;
    Pomyśl raz jeszcze
    Nie bądź zaskoczony,
    ja nadal powstanę.

    Nie wątp w to, nie wątp w to
    Och, och, och, och
    Wiesz to, wiesz to
    Wciąż powstaje
    Tylko z tym walczyć, tylko z tym walczyć
    Nie bądź zaskoczony,
    Ja nadal się wzniosę
    777https://i.imgur.com/3G7JPfp.png

    • Zygmunt pisze:

     Dziecinko !!!!

     Alicjo z główką nie swoją …nie serwuj tu nie swoich tekstów , nie swoich przemyśleń …a zacznij sama odpowiadać na zadane Ci pytania ….przecież masz pretensje , żeś zdrowa na umyśle ….a reszta to idioci …..

     więc odpowiedz z jaskini swego pomrocznego umysłu w oparciu o link który zamieściłem tyczący się widzenia Lucyfera jako archetyp ….

     czy to gość godny zaufania …czy niestety ……godny politowania ……ety , bety taramety…

     w większości
     na tym forum
     piszący walą
     w swych wypowiedziach
     same bzdety ….

     Alicjo króliczku ……..

     • Alicja Lucifer Fenix (ALF) pisze:

      Twoje zdanie Mareczku na mój temat i tak jest nie ważne. Ważne jest to co wiem oraz to w co wierzę. Moja wiedza pochodzi z mego wnętrza oraz wybranej przez Mnie ścieżki Serca która prowadzi do realnego przebudzenia i oświecenia.

      Tutaj jest mój FanClub czyli kanał na YouTube zwany Lucifera Morningstar.

      https://www.youtube.com/user/JorEl7771/videos

      Historia pisana jest przez zwycięzców dlatego po zawładnięciu Planety Ziemia przez negatywnych obcych postarano się także oczernić jak tylko można rzeczywistego Anioła Światłości Lucyfer czyli Istotę niosącą Wiedzę (Światło)

     • siola pisze:


      Cos mi sie zdaje ze wiecej w tym prawdy.Jesli jing jang ,jest ksiezycem na orbicie,Kornel.

     • Zygmunt pisze:

      Moja wiedza pochodzi z mego wnętrza oraz wybranej przez Mnie ścieżki Serca która prowadzi do realnego przebudzenia i oświecenia

      Wprawdzie ciała nasze są opakowaniem ducha lecz sam duch ludzki – indywidualny bynajmniej z samej swej natury nie musi być ani mądrym , ani wolnym……

      wiec co powiesz na to , że przestrzegam iż Wasze internetowe przebudzenie i oświecenie skończy się przypuszczalnie na wymianie w swoim wnętrzu oświetlenia żarówką firmy OSRAM na diody ledowe ułożone w odpustową choinkową aureolę pseudo zwycięstwa ?

      , czy aby wszystkim oświeconym maliny wraz z pokrzywami się nie kłaniają……? hę ? !!!

      =====================================================

      postarano się także oczernić jak tylko można rzeczywistego Anioła Światłości Lucyfer czyli Istotę niosącą Wiedzę (Światło),

      Jakbyś czytała to co niesie zrozumienie , a nie głupoty i pierdoły to zajrzałabyś pod link przeze mnie wskazany …..

      Pan Lucyfer istota wydzielona z Wszechbytu na początku stwarzania podwórka do zabawy w samodzielne istnienie przez Boskie Iskry…..zaraz na początku swego indywidualnego przejawienia zapomniał że…..

      JEST ŚWIATŁEM STWÓRCY CZYLI JEGO ISKRĄ W ŚWIECIE ENERGII MATERII …..
      A NIE NIOSĄCYM ŚWIATŁO … czyli TYM KTÓRY ZAPOMNIAŁ O PRA PRZYCZYNIE SWEGO ZAISTNIENIA i zapatrzył się w siebie samego zachwycony swą niby mocą i wielkością ……niestety …..

      stety czy niestety ….tak miało być gdyż inaczej bez zapomnienia skąd pochodzisz nie zaistniała by indywidualność spontanicznego przejawienia Iskry Stwórcy Wszystkiego Co Jest w materialnym świecie ….

      już wiesz co kryje się pod pojęciem archetyp… !!!!!!!!!!!!!!!!!

      przeciwieństwem Niosącego Światło jest To co nie zapomniało skąd pochodzi wszystko co istnieje czyli Świadomość Chrystusowa , dzięki niej jedynie istnieje jeszcze to podwórko zabaw czyli Wszechświat Przejawiony i My na nim ……

      zadufane w swoją
      mądrość
      dzieci ……

      jak ich pan Lucyfer ….

      żadne z Was nie ruszy z miejsca w kierunku wewnętrznej przemiany potwierdzone znakiem na swym czole , póki nie zrozumie współzależności między sobą samym , a początkami życia w materialnym wszechświecie …..

      łącznikiem jest pojęcie archetyp ….coś co ciągnie się przez cały czas liniowy od początku jego zaistnienia i w każdym z nas jak nie odrobiona lekcja siedzi ……

      bim…bom….

      a zegar beznamiętnie
      czas odmierza…….

  • Alicja Fenix pisze:

   Katy Perry – Rise

   Nie przetrwam tak po prostu
   Och, zobaczysz mnie dobrze rozwijającą się
   Nie możesz pisać mojej historii
   Jestem poza schematem

   Nie dostosuję się tak po prostu,
   Nie ważne jak mocno wstrząśniesz moim wnętrzem
   Bo moje korzenie sięgają głęboko, och

   Och, wy małej wiary
   Nie wątpcie w to, nie wątpcie w to
   Zwycięstwo płynie w moich żyłach
   Wiem to, wiem to
   I nie będę negocjować
   Będę walczyć, będę walczyć
   Przemienię się

   Kiedy grunt znowu pali mi się pod nogami
   I sępy zaczynają krążyć
   Szepcząc „Nie masz już czasu”
   Ale ja wciąż powstaję

   To nie błąd, nie przypadek
   Kiedy myślisz że to już ostatni gwóźdź;
   Pomyśl raz jeszcze
   Nie bądź zaskoczony,
   Ja nadal się wzniosę.

   Muszę pozostać świadoma
   Przez grozę i chaos,
   Więc wołam swoje anioły
   One mówią…

   Och, wy małej wiary
   Nie wątp w to, nie wątp w to
   Zwycięstwo płynie w twoich żyłach
   Wiesz to, wiesz to
   I nie będziesz negocjować
   Tylko z tym walczyć, tylko z tym walczyć
   I być przemienionym

   Kiedy grunt znowu pali mi się pod nogami
   I sępy zaczynają krążyć
   Szepcząc „Nie masz już czasu”
   Ale ja wciąż powstaję

   To nie błąd, nie przypadek
   Kiedy myślisz że to już ostatni gwóźdź;
   Pomyśl raz jeszcze
   Nie bądź zaskoczony,
   ja nadal powstanę.

   Nie wątp w to, nie wątp w to
   Och, och, och, och
   Wiesz to, wiesz to
   Wciąż powstaje
   Tylko z tym walczyć, tylko z tym walczyć
   Nie bądź zaskoczony,
   Ja nadal się wzniosę

 2. Jurek pisze:

  W Biblii jest to określane jako czas, w którym…,

  /zadnego a juz w ogole nie pod nazwa/

  …, Jahwe…,

  /nigdy nie bylo i pytanie tyczace sie czy naprawde i jesli ktos dzis chcialby nam wzgl. nauczyciel uczniom w szkole /

  …, celowo pomiesz…,

  /ac/

  …,ał…,

  …, języki ?…,

  /niech bedzie/

  …, gatunków ?

  Aby uczniom czy komus pomieszac jezyk-i to nie moze nie moglo to od dzis na jutro sie wydarzyc przy pomocy czy to nauczyciel jak w biblijnej bajce nie tylko pana Anders-(a)ena i to bez nauki.A skad wiadomo ze ludzie i to w tak odleglych czasach musieli znac jakis jezyk zamiast jezyka np. I nie tylko obrazkowego ?

 3. Zygmunt pisze:

  A skad wiadomo ze ludzie i to w tak odleglych czasach musieli znac jakis jezyk zamiast jezyka np. I nie tylko obrazkowego ?

  odpowiedź patrz pod tytułem : 24 cykli słonecznych …..

 4. dariamade pisze:

  Dla mnie ten artykuł to bzdura

  • Zygmunt pisze:

   Dla mnie ten artykuł to bzdura

   a jakże ma być inaczej jeżeli na przekręcie …. zasadności inkarnacji stoi….

   taki to czas obecny ……publicznego rozpatrywania błędnych ścieżek …dzięki internetowi…

   Internet tylko nielicznym daje pożytek / tym co cenzora treści czyli WJ mają aktywną w swych umysłach / ……….u większości powiększa jedynie chaos w głowach…..

   =======================================================

   Po nocnym wpisie na forum gdy powróciłem do łóżka zobaczyłem pod zamkniętym powiekami obraz ……płaszczyznę bez początku ni końca zakreśloną taką ilością różnorodnych kształtów splecionych z sobą w jedną całość ,że aż mój umysł zanotował odczucie……ależ to piękne choć rysunek był jedynie czarną kreską na bieli….

   Chciałem przybliżyć obraz by rozróżnić poszczególne kształty , po części mi się to udało lecz równocześnie z tym moim staraniem włączyła się WJ objaśniając…..

   widzisz uproszczony model kwantowej złożoności życia …….

   – wyobraź sobie tą niezliczoną ilość form oraz jednostek życia wypełniającą cały wszechświat …..

   – a teraz każdą z nich na drobniejsze elementy podziel ….i bez jakiegokolwiek ładu czy składu w/g waszych ludzkich pojęć porozrzucaj i wymieszaj …a uzyskasz w płaskim modelu wyobrażenie czym jest prawdziwe pojęcie kwantowych zależności którymi rządzi Źródło Wszechbytu za pomocą Świadomości Chrystusowej spiętej z Partiką …

   masz teraz argumenty by klarownie zrozumieć jaką nędzną podróbką Prawa Jedni jest zasada reinkarnacji ……

   =====================================================

   Dwoje psich dzieci przez nas przedwczoraj przygarniętych Fifi i Trofik bo takie imiona im daliśmy…….
   trafiły do psiego nieba , bo jak ludzkie niemowlęta skrzywdzone przez los – człowieka….. żeśmy z żoną od pierwszego spotkania je pokochali ….

   Są szczęśliwe pełne życia i radości …choć przed chwilą posmutniały …szukając utraconego domu …dobrze ,że tęsknota psich niemowląt szybko mija……

   W tym obrazie psiego życia / porzuceniu / widzę obraz tysięcy ludzkich niemowląt dorastających w pozornej opiece ojca matki , zaganianych , zapatrzonych w pieniądz …..lewo pół mózgowców …..bez należycie rozwiniętej sfery wyższych uczuć …lub z nią przygniecioną wiarę iż wszystko kończy się na materii………….

   Skutkiem irytacji tego kto wyrzucił z samochodu te psiaki ludzkim bydlęciem nazwałem lecz teraz by przedstawić we właściwym świetle to zdarzenie …… powiem …..

   tak może postąpić jedynie lewo półkulowiec który w/g standardów mierzenia inteligencji Homo Sapiens może mieć IQ ponad przeciętne ….jednak w mej skali bycia Człowiekiem
   do istot funkcjonujących w świadomości się nie zalicza ….

   ta uwaga która poniżej nie jest pragnieniem przepychanki czy dokuczania , a jedynie próbą budzenia śpiących umysłów ….

   zachwyt nad posiadającymi IQ ponad przeciętne którzy tworzą swymi wywodami podstawy transhumanizmu ….szerząc Mukiwiscydozę jest pośrednim wychwalaniem kierunku na upadek ludzkości , aż po stan jej całkowitego zniknięcia …..

   Bo życie ….to miłość do wszystkiego co żyje …a nie jedynie wyekstrahowana ze świadomości mądrość …

   to tyle Dario ……

   • dariamade pisze:

    Niedawno śnił mi sie dom, przypomnialo mi sie, że juz kiedyś ten sam dom śnił mi sie kilka razy, ale w tym śnie dom został sprzedany. Jestem ciekawa czy ma to powiązanie z zamknieciem pewnego etapu w sobie.
    Kolejny sen to snila mi sie kobieta, 2 psy jej uciekły, podbiegly do mnie, ona ich szukała, podeszla. Kobiecie zmieniał sie kolor oczu, źrenice zaczęły jej takze sie zmieniac na gadzie, a potem na przemian ludzkie. Ktos powiedzial o niej czarownica. Zaczelysmy cos rozmawiac, niby powiedziala, że spełnia życzenia a u mnie myśl, że sama przeciez kreuje to co nastanie i jakos jej nie wierzyłam. I pamietam, że nie chcialam patrzec w jej oczy pomimo, że mówiła iż potrafi miec nawet fioletowe oko, nie ufalam jej. Czułam lekki lęk, jak spojrzalam sie dłużej w jej oczy to pojawialy sie różne obrazy, powiedzialam jej, że w zależności od koloru oczu to jest inna rzeczywistosc. Czulam, że nie jestem na to gotowa, że można zmysły postradać.

    • Zygmunt pisze:

     Czulam, że nie jestem na to gotowa, że można zmysły postradać.

     Ja w najlepszym przypadku jestem określanym przez znających mnie jako niegroźny idiota …i niech tak pozostanie ….chyba że dorosną wówczas zmienią zdanie …..

     Tylko ja wiem ile razy w życiu ” umierałem ” by móc teraz tak o świecie i o ludziach mówić ….
     prawda dla człowieka w ciele to często nie do udźwignięcia ciężar…..stąd tyle przed nią ucieczek , fantazjowania i błądzenia po malinach byle nie stanąć z nią …..oko w oko …..

  • Dawid56 pisze:

   Dario, może i bzdura ale coś w tym jest, ale czasami łatwiej jest żyć obok siebie , aniżeli ze sobą…

 5. siola pisze:

  Wieza-statek-rakieta-koscoly,meczety-Wierza-znisczono wieze czy moze stare prawo -jezyka pomieszano-by prawdy nie czytano z kamieni.trza uwazac na stare Tety-stara ciota Libuszy -Milosci -starsza siostra-bo te zaczely podcinac gardla wrogom dla pierona i ludzi czarowac magi slowami.-cyganstwem uzywajac wiedzy z wiezy a nie wierzy.Moze dlatego na slasku przeklenstwem nie byla kur-ryjec a najczesciej tyn pieron.Bog E li -moim zdaniem bog oznaczal albo slowo dzisiejszego krola albo dce.floty .Magi-wieki– ster -statek sterrowiec-bunt w flocie Magi sterow przeciw bogu -krolowi -wiez karzdy dca.lajby stal sie dla karzdej z osobna kamiennej lajby bogiem i tworzyl swoje wierze.Karol wprowadzajac rzymskie prawa zniszczyl nie jakies drzewo ale cos wiecej zabral Terz sasom ich wiedze z wiezy a nie jakas wiare.Dlatego ze prawa sa zawsze jednakowe we wszecswiecie ,tylko trza je stosowac dla siebie i dla innych.Dlatego na poczatku dalem sie jakby nabrac na slowka kur ryjcow,widziaalem w ich ocza klamstwo i chamstwo ,ale nie moglem uwierzyc ze ktos odwrotnie robi jak mowi,bylo to dla mnie nie mozliwe ze ktos moze sobie samemu szkodzic sam samego oklamujac.Na poczatku bylo dla mnie jedynie zagadka ,dlaczego kur (krzywo) ryjce zaciagly mnie na Exstersteine ,a ze w Maie nie dawalem wiary raczej czarny kot to dla mnie komputer,wiec chodz sie dziwilem dlaczego po paru dniach w niemczech tam mnie zaciagneli,tam gdie aligator jest przy wejsciu .Dzis przypuszczam po co ,chciano sprawdzic czy pamietam z czym to miejsce jest zwiazane,no coz mogla sie odtworzyc stara pamiec z wymazanej plyty.Dlaczego nie odczytamy prawdy-bo karzdy tylko mysli o wlasnym nosie i swoich korzysciach z Ojcow mocy,Szukalem znaczenia slowa Witz -w starym jezyku -przy okazji trafilem na to slowo nawet u Indian Hamer ryce-oznacza wzgorze albo duch-Magi ster -sternik -pierwszy na okrecie ,duchy -ksiestwo -Prinz -pierwszy.Dlaczego tak gorliwie zajeli sie Magisty sprzedawaniem duchowosci,by na koniec bylo woiecej pierwszych w Slawkowym Autobusie ,a noz bedzie jak bylo na zeslaniu -bedzie mial ktos znowu na nich robic.Mit o Ikarze ,widac zacumowal za blisko slonca a moze buntownicy Monda mu upasc pomogli,w karzdym razie koncowka li w chinach i zanak jing jang mnie pokazuje nie cos z dwoistosci ale cos co na zapadce siedzi jak w studni kolowrocie,po prostu kolo z zapadka.Moze czlowiek prorok .poslaniec odplynal na Eli asz na glebokie kosmiczne oceany do kraju Ojcow Przodkow w Rybach a nie plywal w brzuchu mega ryby.

 6. siola pisze:

  Dlaczego w polskim zmieniono nazwisko Jagalla na Jagielo ,moze dlatego gdy przetumaczysz tak naprawde na polski ,wyjdzie cos jak wielki ksiaze 8Mag -wieki8 ksiaze -pierwszy sternik-Jag -polowanie -polowacz ale i Mysliwy z All -kim byla Ester ka moze kobieta E li ster ka swiadomoscia z statku.Jak szukac Amazonek na ziemi jak po wojnie juz ich tu nie ma ,pozostalo tylko slowo FE mino ster -fe mini stki.Wiec kiedy dobre odlecialy to pozostaly stare cioty od magi i podcinania ludzkich gardel cudzymi rekami.Z tym ze mam takie uczucie jakby jednak Fe jednak gdzies sa i podpowiadaja jak malowwac Plakat dla starych ciot z zezem i kur-ryjkiem.Ciekawe ze te z kur -ryjkiem lubia nazywac kur ….. te ktore nimi nie sa i nie rzyja jak hieny cioty z cudzego.

 7. siola pisze:

  Zle E li ens dobre kur ryjce co chodza po ziemi i czasem sobie lataja ,tyle ze do Matki Eli wejscia nie Maja.Zart(WITZ) bajka DLA NIEGRZECZNYCH TYLKO DZIECI JAK bEBOKI:

 8. Jurek pisze:

  Marek.

  /Zle zrozumiales bo NIE/

  …,wspomina…,

  /m/

  …,sz z nostalgią służbę wojskową !

  Domyslam sie i byc moze Dawid56 w porownaniu ze mna jest innego zdania na ten temat bo patrzac po akademickim pismie nie musial sluzyc 2,5 roku a bedac po studiach sluzyl w drugim pulku i tylko rok wychodzac z wojska ze stopniem oficera. Po prostu nie moge nazwac nostalgia czegos co z racji zaistnienia…,

  /a co z brakiem autorytetów ……kolejna sztuczka na tłumie …. Ty wojak z wyboru czy z nakazu nie pamiętasz co znaczyło hasło …….każdy XXX na swój strój…../

  …, gruntownie zaprzecza logice.

  A teraz insza inszosc.

  Takaż i między naszym patrzeniem różnica ,że tam gdzie Ty Marek widzisz problem…,

  /ze wspomnialem cos na temat autorytet-ow to wypadek przy pracy bo bylbym bardziej ‚kontent-cik-owy-m’ gdybym znalazl zainteresowanego z ktorym moglbym porozmawiac nie tylko o jazniach swiadomosciach duszach kosmosie ale i o przeszlosci ludzkosci
  jej histori np.

  /rowniez/

  …, ja mówię to jest gówno nie problem , bo szerzej i dwoma półkulami na w życie patrzeć trzeba …..

  Marek co do i bardzo krotko :

  W Biblii jest…,

  /ona cala jest kolomyja slow pomieszaniem nie zrozumialych wyrazow znaczen poprzekrecanych slow faktow wydarzen itd. !

  to określane jako czas, w którym…,

  /zadnego/

  …,Jahwe…,

  /go nie bylo jak i nie Adama Ewy i kto co/

  …, celowo pomieszał…,

  /i jesli to przeciez /

  …,języki gatunków…,

  /powstawac musialy setki lat bez pomocy jahwow buddow prorokow i innych sikunow religijnych.Przeciez nadal nowe slowa dochodza po dzis do naszego slownictwa np.

  Skora
  Fura
  Komura
  Unia
  Budka
  Gazeta Adas-ia

  A Sororz ? Przeciez to tez nowy wyraz w j.polskim i jest dodatkowym dowodem ze jezyk-i sie non stop rozwijaja.

  …,, ponieważ ludzkość została uznana…,

  /przez kogo przez tego co mial stracha ze wieza Babel o wysokosci +- bedzie zagrozeniem i m.in./

  …,za grzesznicę…,

  /i to/

  …, co jest nazywane…,

  …,implantem wieży Babel….,

  /plus wiele innych glodnych kawalkow i ile jeszcze czasu minie nim ludzkosc przejrzy na oczy ze to tylko bajka pod tytulem Biblia lacznie z jej kilka innymi po Swiecie krazacymi abdejcikami religijnymi ktore powinny byc odbierane jak i przyklad-zik :

  Posejdon ?
  /tak to/

  …,(mitologia grecka) – …,

  /zaden jak ponizej a ?/

  Najwyższy władca mórz i oceanów, pomijając morza wewnętrzne, których patronem był Pontos. Uważany 

  /nazwa kogos jego funkcji dalej ze i np :

  Ile dzieci miał Posejdon(mitologia grecka)? – Zapytaj.onet.pl –

  https://m.zapytaj.onet.pl › Category › 2,2…

  15 lis 2012 · Ile dzieci miał Posejdon( mitologia grecka)?. Na jutro muszę napisać informacje na temat Posejdona i potrzebuje mieć

  On nie byl zadnym Bogiem zadnych dzieci nie mial a w tym kryje sie zamiast imion dzieci nazwy tyluz miast ich zalozenia przez tzw.Atlantow ktorych jak sama nazwa wskazuje pochodzi nie z orginalu opisu stworzenia swiata na 7-dmiu tablicach sumeryjskich w niej ani slowa o Atlantach Anunakach Mardukach ! Tak w nich jest mowa o wielkim objekcie a nie jakis wymyslny Marduk ! a pochodzi od Graeikowych przybledow ktorzy ludzkosci wmawiaja ze np.miasto Ateny itp. wybudowali splodzili Archimedesow Platonow itp. madrych ludzi wychodowali a to jest podobna bzdura jak z jahwami bibliami i azjatyckimi Gangesa brudow sciekami.Ale mi numer ze Wedy z Indi pochodza ? Mam na mysli teksty org.nie te przez bezmyslnych cytowane.To jakbym powiedzial ze aniol na ziemie przy pomocy skrzydel sklejonych woskiem prosto do sikuna watykanskiego przez okno wfrunal.
  Nie byl to zaden Aniol a cos inszo inszowego i nie upadl a wyladowali o tym nawet panowie Majowie wspominali i na takowych powrot czekali a tez kiedys mysleli ze pan Cortez to Aniol z dawnych czasow !

  Marek i zainteresowani ! Atena ani nie piekna ani wojowniczka zadna a nazwa 8-smego miasta zalozonego nie z madrosci wynikajacej z klamliwych of.greckich mistyk a przez tzw.Atlantow.
  Biblia i jej wy i klamliwe zakretasy sa tyle warte prawdy co Adasia komusze wypociny w szmatlawcu trybuny dla bezmyslnego plebsu.

  https://goo.gl/images/4pExH5https://goo.gl/images/zAzRHDhttps://goo.gl/images/Ua37F6https://goo.gl/images/rS227Khttps://goo.gl/images/w73mNb

  • Zygmunt pisze:

   Ile dzieci miał Posejdon( mitologia grecka)?

   obawiam się że Ci grozi ……rozstrój nerwowy ….a to już choroba ….

   a biblię to wyrzuć przez okno lub zużyj inaczej…….

   swoją drogą ciekawe co by było / czyli o czym byś pisał / gdyby wykreślić Ci to słowo jak i wielu na nie uczulonym , / z zawartości Waszych twardych dysków …..

   podejrzewam ,że powstało by zjawisko podobne temu gdyby w szklance wody powstała wielka dziura …a wtedy podobnie jak woda w szklance wszelkie zapisy na Waszych twardych dyskach by znikły …i słychać by było tylko zewsząd wokół …..

   widzę ciemność
   widzę ciemność…..

   i tak powstał by
   czas ostateczny
   totalna ciemność
   z obecnej na wpół ciemnej
   pomroczności …..

   amen , mament , cement. ……i beton…..

 9. Jurek pisze:

  Sie zdiecia nie wkleily :

  Nie byl to zaden Aniol a cos inszo inszowego i nie upadl a wyladowali o tym nawet panowie Majowie wspominali i na takowych powrot…,

  https://goo.gl/images/w73mNb

  https://goo.gl/images/rS227K

  https://goo.gl/images/Ua37F6

  https://goo.gl/images/zAzRHD

  https://goo.gl/images/4pExH5

  …, czekali a tez kiedys mysleli ze pan Cortez to Aniol z dawnych czasow !

 10. Jurek pisze:

  Marek szuka zaczepki.

  swoją drogą ciekawe co by było / czyli o czym byś pisał / gdyby wykreślić Ci to słowo jak i wielu na nie uczulonym , / z zawartości Waszych twardych dysków …

  Marek toc dobrze wiesz ze skora fura komura jak i kolchoznik w postaci telewizorka juz dawno zastapil Biblie i Boga ! Czepiasz sie mnie jak Adas Sororza i abarotno.

  • Zygmunt pisze:

   abarotno.

   zapowiadałem Jureczku ,że będę bez zahamowań w ocenianiu Waszych wypowiedzi…..
   / jako Zygmunt / ….gdy przekroczą one…… znamiona sensu …..

   ============================================

   Jureczku …!!!!!!

   Twe bezustanne pytania stawiane z nudy płynącej z niewiedzy , bo siedzisz i czekasz nocą na klienta …są jedynie walką z ogarniającą Cię sennością ….

   zrozumienia , ani śladu rozumu żadnego w nich nie ma …to bełkot….walczącego z sennością faceta ….

   kapiszi …ja prawdu gawariu ..tawariszczi ….bliibliiblii…blaablaablaa ….

   nawet zwykła żaba w stawie ten numer …… kuma ….

   więc jeśli chcesz złapać jeszcze parę siniaków w tym dialogu…na swej niewyspanej twarzy to nadawaj w eter swoje pierdoły bez sensu , aż moja WJ podpowie mi jak Cię w Twym własnym oleum czyli myśleniu usmażyć …….

   KAPISZI ….

   frytki albo krewetki …….
   smażone w głębokim oleju ….
   co wybierasz ?

   a może trzecie rozwiązanie
   zaczniesz uczyć się zamiast bleblać ….

   kiedyś podziękujecie mi
   za szczerość
   ale to będzie już po ciała
   mego śmierci ….

 11. Jurek pisze:

  …..zapowiadałem Jureczku ,że będę bez za…,,

  /czyz do tej pory kto?s/

  …, hamowa…,

  /l Marka-Zygmunta-
  Jurka-Muki-ego /

  …, ń w ocenianiu In-aszych wypowiedzi…..

  /obojetnie czy/

  …, jako Zygmunt ….gdy przekroczą one…… znamiona sensu …..Marku …!!!!!!

  /Zygmunt skoro jak ponizej to…,/

  Twe bezustanne pytania stawiane z nudy płynącej z niewiedzy , bo siedzisz i czekasz nocą na klienta …są jedynie walką z ogarniającą Cię sennością ….zrozumienia , ani śladu rozumu żadnego w nich nie ma …to bełkot….walczącego z sennością faceta ….więc jeśli chcesz złapać jeszcze parę siniaków w tym dialogu…na swej niewyspanej twarzy to nadawaj w eter swoje pierdoły bez sensu , aż moja WJ podpowie mi jak Cię w Twym własnym oleum czyli myśleniu usmażyć KAPISZI ….

  /po jakiego ptaka zadajesz sobie trud czytania. Po prostu omin nie czytaj co uwazasz i jak uwazasz/

  frytki albo krewetki …….
  smażone w głębokim oleju ….
  co wybierasz ?a może trzecie rozwiązanie
  zaczniesz…

  …, uczyć się ?…,

  /Kiedys slyzsalem ze najlepiej od lepszego/

  …, zamiast bleblać ….

  /dlaczego/

  …, kiedyś podziękujecie mi…,

  /a nie teraz i za zycia ? /

  …, za szczerość
  ale to będzie już po ciała
  mego śmierci ….może…,

  /wole pierwsze jak pow. juz wspomnialem a nie/

  …, trzecie rozwiązanie
  zaczniesz uczyć się zamiast bleblać ….

  kiedyś podziękujecie mi
  za szczerość
  ale to będzie już po ciała
  mego śmierci ….KAPISZI ….

  Marek.

  Coraz bardziej czuje na odleglosc jak nauczyciel kleksa w zeszycie ucznia ze jednak sklaniasz sie ku osobie ktora tylko slucha gdy ze soba sama rozmawia.Nie chcialbym ja nazwac egoist(yczn)a.

  • Zygmunt pisze:

   Coraz bardziej czuje na odleglosc jak nauczyciel kleksa w zeszycie ucznia ze jednak sklaniasz sie ku osobie ktora tylko slucha gdy ze soba sama rozmawia.Nie chcialbym ja nazwac egoist(yczn)a.

   przecież robię tą ….g…ną prawie że beznadziejną , robotę tylko z tego powodu ,że nie wiesz/cie z jakich powodów ją robię ……

   zaczynałem tu swą ” radosną ”
   bezowocną twórczość
   od słów……

   i gadał dziad do obrazu
   a obraz doń ani razu
   bo to same ramy były…….

 12. Lechu pisze:

  Zwiazki karmiczne to wymysl Marduka tak jak karma.
  Kobieta z ktora jestem, tj z ktora wybieram zycie jest obrazem mojej zenskiej energii i na odwrot.
  Takie to proste!!!!
  Ale trzeba do wszystkeigo teorie dopisac……
  Widzi sie obraz, ktory sie ma w swoim sercu. A ze ktos poprzestawial te obrazy, umiescil na tej planecie podrobki z kodami wezowymi to juz inna para kaloszy.
  Jezeli wasz obraz odstaje od pragnienia duszy no to pora go zmienic, a nie wymyslac teorie i sie meczyc.
  Jesli jestes w zwiazku to sie rozwijasz albo popadasz w destrukt.

  Pedalstwo jest dzielem Weza!!! Marduka – Czerwonego smoka, podsycajacego ogien namietnosci.

  Nei dajcie sie zwiesc wezowi!!!! i nei wierzcie w jego teorie

  • Dawid56 pisze:

   Ja mam jednak zupełnie odmienną opinię co do związków Karmicznych .Nie ma czegoś takiego jak „obraz mojej żeńskiej energii i na odwrót”.Proszę sporządź kosmogram tej osoby bliskiej, z którą jesteś, porównaj pozycje Słońca i Księżyca, w dalszej kolejności Wenus i Marsa, ich wzajemne aspekty.Porównaj też ascendent i medium coeli.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.