Manipulacje numerologiczne

„Na początku było słowo” – Wszyscy znają zapewne te słowa, przy czym pojęcie słowo nie oznacza prawdopodobnie słowa pisanego, ale słowo mówione. Wszyscy , którzy chociaż trochę zajmują się albo mieli do czynienia z ezoteryką wiedzą o mocy wibracji czy dźwięku i chodzi tu o słowo mówione , a nie pisane. Rytuały magiczne polegają również na wypowiadaniu niektórych słów a nie na ich pisaniu, a jeśli nawet pisaniu to forma pisana zaklęcia znacznie odbiega od formy mówionej i najczęściej jest to znak symboliczny.

Z uwagi na to, kompletnym nieporozumieniem jest stawianie równości między niektórymi znakami diakrytycznymi polskim, a 26 -znakowym  alfabetem łacińskim. Nie może być np. utożsamiane „a” z „ą” czy „ó” z „o”. Prędzej( jeśli chodzi o fonetykę) polską literę „ą” można by było zamienić na  „on” lub „om” w zależności od tego czy „ą” występuje w środku czy na końcu wyrazu.Na pewno też „ó” powinno być zastępowane „u”- w żadnym wypadku „o”. Polską głoskę „sz” z kolei bardzo trudno jest zastąpić literami łacińskimi, najczęściej są to 2 litery sh( jeśli chodzi o j.angielski) w przypadku j.hiszpańskiego sprawa się już komplikuje, gdyż nie ma tam fonetycznej litery „sz” ale jest np. litera ts ( czyli ( s wymawiane tak jakby się je sepleniło) .To samo z głoską „cz” w angielskim czy niemieckim będzie to znak tch lub ch , a po hiszpańsku już nie mam pojęcia jak to napisać, aby Hiszpan wymawiał jakąś zbitkę liter jak nasze „cz”.W związku z powyższym geamatrycznie( w ujęciu „magicznym”) w imieniu Tomasz powinno być nie 6, a 5 liter, gdyż polska głoska „sz” to jeden dźwięk. Bardzo ciekawie w j.hiszpańskim i angielskim brzmiało by polskie imię Jolanta – Hiszpanie wymawiali by je jako „Holanta” a Anglicy jako „Dżolanta” – i gdzie tu numerologia? .

Moim zdaniem trzeba być bardzo ostrożnym jeśli chodzi wykonywanie portretów czy charakterystyk osobowościowych charakterystyk na podstawie tzw kalkulatorów gematrycznych. Można uczynić danym osobom ogromną krzywdę zaliczając je do tzw dzieci czy pradziadków diabła czy diablicy tylko dlatego ,że czyjeś imię można wyliczyć np. jako „677” czy „766” .Przeszukałem dostępną mi literaturę anglojęzyczną w zakresie gematrii i nie znalazłem żadnych „kalkulatorów” liczących imię w podziałach na kategorię „nous’ czyli ducha, „psyche” czyli poziom astralno-emocjonalny i soma ( poziom świadomościowo- fizyczny), jeśli nawet bym znalazł takie „kalkulatory” to zapewne wartość „imion” mogłaby być zupełnie inna Gdyż imię Tomasz w języku angielskim musiało by być napisane Tomash , żeby je wymawiać w Anglii Tomasz.

Kolejna sprawa to tzw cykle wznoszące czy upadające imion .Konia z rzędu temu kto powie dlaczego liczba 1 jest gorsza od 2 czy 1 jest gorsza od 9.Każda z liczb od 1-9 oznacza inną osobowość , ale nie wolno tych osobowości klasyfikować, tak jak nie wolno twierdzić że ok. 95 cykli dla imion żeńskich to albo cykle rozwojowe tzw. stagnacyjne albo opadające- to kolejna bzdura.

Kolejnym nieporozumieniem jest przedkładanie portretu numerologicznego opracowanego na podstawie imienia czy nazwiska nad portret numerologiczny opracowany na podstawie daty urodzenia. Liczby arabskie prawie na całym świcie posiadają takie same znaczenie 1 w Polsce to 1 w Hiszpanii i 1 w Anglii, po prostu język symboli matematycznych jest niezmienny w odróżnieniu od sposobu zapisywania np. imion czy nazwisk.

Litera Nous Psyche Soma
A, Ą 100 1 1
B 101 2 2
C, Ć 102 3 3
D 103 4 4
E 104 5 5
F 105 6 6
G 106 7 7
H 107 8 8
I 108 9 9
J 109 10 1
K 110 11 2
L, Ł 111 12 3
M 112 13 4
N, Ń 113 14 5
O, Ó 114 15 6
P 115 16 7
Q 116 17 8
R 117 18 9
S, Ś 118 19 1
T 119 20 2
U 120 21 3
V 121 22 4
W 122 23 5
X 123 24 6
Y 124 25 7
Z, Ż, Ź 125 26 8

źródło:

http://www.himavanti.org/pl/c/astrologia-i-gematria/gematria-numerologia-liczbowanie

Reasumując zamiana polskich liter ze znakami diakrytycznymi na litery alfabetu łacińskiego zaproponowana w poniższej tabelce nie uwzględnia aspektu fonetycznego brzmienia liter ą, ę, ó, ś, ń, ż, ź, dź, dż, ć, cz, sz, ł  i nie powinna być na pewno stosowana do określenia kogoś mianem diabła czy diablicy czy wnuka/wnuczki pradziadka/prababci diablicy , bo jest to manipulacja a w zasadzie nawet działanie czarnomagiczne. Co gorsze zamiana ta została w ten sposób dokonana jakby to uczynił komputer, czyli w sposób czysto mechaniczny!!

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Duchy, Manipulacje, Matrix, Sztuczna inteligencja (AI). Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

108 odpowiedzi na „Manipulacje numerologiczne

 1. Clarita pisze:

  I powiedziano Mi: Otwórz Swe Serce i Wszystko Skończone. Wtedy i Tylko Wtedy To Miejsce Zwane tym Światem Dostąpi Realnego Zbawienia.

  I Wy mówcie że Ja Wam czegoś zazdroszczę hmmm Tylko Ciekawe Czego?

  Całej Tej waszej Duchowej Marności i skorupek po jajku jako pokarmu Duchowego?

  Tego Wam mam zazdrościć gdy wszędzie wokół siebie widzę marność i nic ponad to?

  • siola pisze:

   Bo proste jest tego wyjasnienie,widzisz sama siebie.Myslisz ze Ktos Tobie tego zazdrosci!

   • Clarita pisze:

    Może poprzez swój styl pisania próbujesz zakomunikować tak jak inni że przez całe Twe życie brakowało Tobie przed wszystkim czystej i klarownej Miłości hmmm może tutaj należało by szukać źródła twego postępowania?

    Więc Dziecko Drogie Widząc Siebie i Swój Obraz czuję pewnie lęk aby pokazać się publicznie. Wyglądam zbyt dobrze, zbyt ładna buźka aby wyjść poza obręb swego „zamku”

    Uroda to nie grzech jednak Czasami Warto ukrywać swój Jasny Blask to Rozsądne.

    Więc wystarczy mi aby ubrać się w Jasne Kolory i aby ujrzeć Siebie oraz Swój Blask Istnienia oraz przepaść która się wtedy pojawia

    Pomiędzy Mną a Innymi Istotami tutaj Żyjącymi.

    To Takie Proste:

    Otwórz Swe Serce i Wszystko Skończone .

    • siola pisze:

     Nie dla swin co nazywaja ludzi wieprzami ,choc tak samo jak inni sraja,no chyba ze oswiecone jszczaja perfumami a sraja oplerkami.Co dla smrodu jak w Lowrze serce ma czlowiek otworzyc a pocaluj ty wiesz dobrze gdzie.No coz moze znowu opisujesz siebie,no coz moze bylo lepiej dalej pozostac w swej celi .
     Co klatwa nie dziala ,dojscia do serduszka sie swince zachciewa.
     No coz serduszka ja ci nie dam ,ale ja nie chciwy dostajesz spowrotem co posylasz.
     Na granie Switoszka juz za pozno,trza bylo byc tym co nazywasz ty wieprzem a tzn czlowiekiem a nie byc oswieconym zaslepionym swa madroscia wieprzem.
     No coz lubia grac w numerki ,czas by im numerek wykrecono jak Oni czlowiekowi.

     • Clarita pisze:

      Jednak tak jak mi mówi Intuicja nie warto Pisać Cokolwiek do Ciebie pozytywnego i tak wszystko obrócisz o 180 stopni i jeszcze ugryziesz w rękę lub nogę.

      Jeszcze raz to napisze: Jesteś jedną z Osób z Neta która w swych komentarzach zniszczyła mnie najbardziej.

      https://pl.wiktionary.org/wiki/rzucać_perły_przed_wieprze

      znaczenia:
      związek frazeologiczny

      (1.1) ofiarowywać, dawać komuś coś dobrego, szlachetnego, podczas gdy odbiorca nie docenia tego daru lub nie jest jego godzien.

      Nie warto wdawać się z Tobą w jakąkolwiek dyskusję ale ponieważ tak mistyka życia jak i blog livii została przez Ciebie zainfekowana więc najrozsądniej Dać sobie z tymi stronami święty spokój mając na uwadze przed wszystkim swoje własne Zdrowie.

     • siola pisze:

      No coz zchec zabrania komus zycia to ma byc dar ,wez sobie sama ,dziekuje z cudzych klatw nie korzystam.
      No coz naucz sie nie krecic a moze kiedys zdobedziesz zaufanie,jak na razie z Twojej reki nawet Zlotego jablka nie wezne wole swoje dzikie kwasne.

 2. Dawid56 pisze:

  Zanim napisałem ten artykuł zamierzałem zacytować ten artykuł o numerologii-gematrii ze strony himavanti, jednak w momencie kiedy zauważyłem, że autor tego artykułu z pewną nonszalancją i łatwością klasyfikuje imiona jako jako osoby w liniach przodków lub potomków spokrewnione z diabłem czy diablicą, postanowiłem się temu zdecydowanie sprzeciwić!!!

 3. Clarita pisze:

  [Ostatni Komentarz na Mistyce Życia]
  [Koniec Transmisji]

 4. rekju2 pisze:

  Na początku…, /musial byc PO,mysl,czyn a pozniej/ . …,bylo słowo” Wszyscy znają zapewne te słowa, przy czym pojęcie słowo nie oznacza prawdopodobnie słowa pisanego, ale słowo…, …,mówione ? Wszyscy , którzy chociaż trochę zajmują się albo mieli do czynienia z ezoteryką wiedzą o mocy wibracji czy dźwięku i chodzi tu o słowo mówione , a nie pisane. Mysle ze wpierw musial byl czyn,sPOtem slowo,jezyk-i,pszenica, rolnictwo,finanse, religia. Byly to musialy byc to poczatki logistykowania czleka oraz zaprogramowane zakladanie jemu kajdan roznie rozumianej PO dzis naszej doswiadczalnikowej ludzkosci. Ze na poczatku bylo malo ludzi zapewnie raczej i pewnie bo byl to okres gdzie wystarczylo siegnac a starczalo wowczas na drzewach roznych mozna je rajskimi owocami nazwac. Z biegiem czasu Adamowo-Ewowi POczeli sie rozchinczyko-wywac no i jadla braknac musialo POwoli i POczal sie pierwszy okres kanibalizowanio-zwierzynowywania.Czyli poczatki przejscia z menu owocow w kierunku miesiea polowania-grilowania.

 5. rekju2 pisze:

  Na początku było słowo” Zapewne nie jeden a wielu wiecej z posrod myslacych czytelnikow moze zapytac sie o ? A skad wiadomo co bylo na poczatku ? Wszyscy znają zapewne te słowa, przy czym pojęcie słowo nie oznacza prawdopodobnie słowa pisanego, ale słowo mówione. Zalozmy ze kto?s znalazl co?s napisanego wiec skad wiadomo ze to jest pierwsze napisane slowo? Podobnie z pierwszym wypowiedzianym slowem !

 6. siola pisze:

  Moze Dawid popatrz czym jest Martin,i och Macieju co rrobicie wy mi dziolcha udusicie.Koziolka Matolka wez z angielska i sie dowiesz ze na imie mu Matol Mateusz.

 7. rekju2 pisze:

  A jakby brzmiało zdanie na początku,
  co było przed „wibracja”?

 8. tomasz26 pisze:

  słowo ,czyli dziwek dźwięk ,czyli częstotliwość częstotliwość to wibracja
  myśl ( po części emocja stan ducha)to częstotliwość to tez wibracja..
  czyn to to tez wibracja ,która jest gęstością materii ..tylko te trzy elementy utrzymane razem w jako takiej harmonii równowadze dają ”odczucie” spokoju ducha duszy ..możecie te trzy wibracje przypisać trzem ”’swoim” ja.. bo tak naprawdę to jest to samo

  • marek pisze:

   Na początku byłem Ja ….

   i po co tyle gadnia dzieciaczki …potem dopiero Alusia -Lucusia ….

   nie wiem czy mi się w głowie popiepszyło ,ale na pewno mnie zmgliło po przejrzeniu ostatnich tematów ….

   a stworzonka wrzeszczą poza Alusią ,że człowiek to nie dwa i pól , a przecież to minus trója ….w starej nomenklaturze …. a to kiepska klasyfikacja do przjścia do następnej klasy …

   Dzieci …cisza
   tylko może Was
   przed powtórką
   uratować ….

   • Dawid56 pisze:

    Szkoda Marku ,że ten ostatni temat Ci się nie podoba , a tak włożyłem w niego wiele serca, że powiedzieć że nie ma co się przejmować portretami numerologicznymi imion.

    • marek pisze:

     Szkoda Marku ,że ten ostatni temat Ci się nie podoba

     Przepraszam Dawid , wyżądzenie Tobie przykrości nie było moim zamiarem ……poza szacunkiem dla Was / tylko przeze mnie w pełni rozumianym …ale na pewno szacunkiem / odczuwam do Was również …miłość ….

     Odkodowuję życie innym kluczem niż przez większość z Was stosowane …z tego powodu objaśniając mój pozorny wcześnieszy żart dopowiem …..

     nadmiar , nadmiar , nadmiar ……do czego prowdzi ? – można powiedzieć to legion…..

     liczba człowieka to 666 ……,a imię jego to Legion

     cisza rodzi odpowiedź na większość pytań ….

 9. Rekju2 pisze:

  powiedzieć że nie ma co się przejmować portretami numerologicznymi imion.

  POwiedzmy i mozna byloby zaczac i nie za duzo a tylko co?s na temat numerologi i zapewne jak wiemy z grafiki i liter na dolarowym banknocie moze kto?s literowy kod tam znajdzie albo da sobie sPOko-j bo do tej pory i nawet nie potrafi(l) steknac a co dopiero czytelnikom odrobinke podpowiedziec.
  A wiem-y-? ze ba banknocie dolarowym juz pominawszy jego wymiar byl zwiazany np.i nie tylko z miara cal(a)em (niech nikt nie mysli ze i miara dla czlowieka jak i abecadlo z pieca nie spadl(y)i kto?s celowo po 2 WS wymiar i te-n-ze slad-y zamazal zmieniajac wymiar banknota $ celowo zmienil ! Rownoczesnie mamy doczynienia z literowymi kodami niejednokrotnie sa to zwykle litery w postaci roznych malunko POstaci,ktore dla jelopow wyksztalciuchowo klawiaturowych w wydaniu roznych miernot typu Szetyno-Bolkow itp. a tych co roku jak stonki przybywa,wiadomo i nie tylko w Egipcie a i w Teotihuacanie (tez istnial(a)y szkoly  mistyk-i ) przy (a co oznaczaja symbole malunki na scianach podziemiach w niejednej a setek piramidach?) dzisiejszych wyrazach mamy doczynienia z jakim?s rodzajem numerologi zalane-j w symbolo-okreslenio kody czytelne w ogole nie zwiazane z obecnym-i glupawo sztuczno powstalymi jezykami typu grecki lacinski hebrajski chinsko indyjsko czy syjamsko eskimoski nie majacymi z dzisiejszym-i znaczenio-odpowiednikami
  dzis w Europie z gramatyko stylistyko wymyslo klodami
  ktore tylko poglebiaja blokuja zrozumienie tajemniczego przekazu kogo?siowych z czasow budowy piramid w Egipcie swiatyn w Meksyku Kambodzy i je w jedna
  calosc polaczyc aby ? Pis-ac o
  aby pis-ac obok tematu takowych na blogach a siedzi tych wyksztalciuchiwo porszowo departamentowych a do ponizszego nikt i NIC na pod temat…,

  Z uwagi na to, kompletnym nieporozumieniem jest stawianie równości między niektórymi znakami diakrytycznymi polskim, a 26 -znakowym  alfabetem łacińskim. 

  …, JeloPOow
  na ile matka Gaia a czy se z nimi poradzi ? Kiedy?s splucze ?

  Spojrzta ile do ponizszego zainteresowanych(zadni,zero a gdzie stali czytelnicy i dlaczego milcza ?

  Z uwagi na to, kompletnym nieporozumieniem jest stawianie równości między niektórymi znakami diakrytycznymi polskim, a 26 -znakowym  alfabetem łacińskim. 

  Z POw.daj se czlowieku sPOko-j.
  To wrongway,albo celowo ich POdpuscic teoryjkami,niech dyzurni z wyksztalciuchowymi na nich zeruja i beda pis-ac nowe wlasne teoryjki.Takowych szukajacych nie swego po necie nalezy zawsze POdpuszczac. Niech maja POczucie ze cos strawnego lykneli i nalezy ich  zostawic wowczas na wlasny samopas,na pastwe losu sami
  sie gluPOta zachlysna.Z biegiem czasu ich gotowce stana im koscia w gardle.Bo ? Praca u podstaw samemu dochodzenie owoce najlepsze przynosi.I do numerologi nie trzeba byc geniuszem. Przyklad-zik kodo przekazu w formie liter-ek znaku mamy doczynienia w pewnym miejscu zwiazanym z figurka Sfinksa.Z niego dowiadujemy sie skad z jakiego gwiazdozbioru przybyli jego ligistycy ! Z kolei widoczne slady po naturze ona sama nam mowi podpowiada kiedy Sfinks byl …, jak i rowniez budow(any)y czas  piramidy. Nie ma niczego dokladniejszego niz slady po naturze w jakiej?s i czytelnej formie nasze galy i kazdy z nas nie mialby problemu z odczytem gdyby dostal wskazowko gotowca,lub sam znalazl.Kto?s  by powiedzial ze ja ty my wy one oni o tym tez dawno wiedzielismy i jakie to bylo proste. A jelopy lataja wkolo
  Sfinksa z aparatami i ze swymi
  galami nic nie zauwazaja jak powyzej nieco troche wskazalem.Reasumujac obserwujac dzisiejsze czasy zapewne dla wielu jest jasne ze nadal ludzie uwielbiaja
  i chca zyc w glupocie.

  powiedzieć że nie ma co się przejmować portretami numerologicznymi imion.

  Pewnie ze nie ma co itd.
  Ale nalezy sie przejmowac tymi
  ktorzy nie wiedza kiedy mowa
  o ich wlasnej glupocie a pozniej
  kiedy zmadrzeja i beda zdolni
  zauwazyc ze nie stanowia
  zagrozenia w dyskusji nie
  tylko o numerologi.

  • marek pisze:

   Świat sił, jaki znaliśmy na Ziemi, zmienia wzorce podstawowych mechanizmów. Przejście do następnego wszechświata harmonicznego wymaga, żeby rejestry komórkowe, odcisk narodzin w naszym ciele świetlistym, zmieniły się do stopnia, w którym świadomość będzie mogła zsynchronizować się z linią czasu o wyższej częstotliwości lub do wyższych przestrzeni, w których nie istnieją urządzenia Obcych. U niektórych grup łuku tej ścieżki wzniesienia, chcących ewoluować poza kontrolę umysłu ziemskiego 3D, będzie to trwało dłużej, zaś u innych – krócej lub nawet w ogóle się jeszcze nie wydarzy. Musimy przekształcić świadomość, tak, aby emitować bardziej kochające, uprzejme i jednoczące myślokształty albo ponosić konsekwencje naszych nieświadomych działań, które wciągają nas w gęstość, jakbyśmy byli z ołowiu. Gęstość tych nieświadomych sił przyciąga nas niby magnes, do czarnych sił, które jak próżnia, zasysają wszystko, co znajdą na swojej drodze, w czarną pustkę przestrzeni.

   NAA utrzymuje w ludzkości stan nieświadomego niewolnictwa rozsiewając bardzo negatywne myśli w celu namnażania w zbiorowej świadomości czarnych sił. Wszystkie nasze starania powinny polegać na odwracaniu i neutralizowaniu działań psychologicznych mediów, kierujących do naszych umysłów ładunki negatywności, oraz na głębokim łączeniu się z wewnętrznym duchem i uziemieniem Jaźni. Jeśli rozwinęliśmy silny wewnętrzny mechanizm uziemienia, o wiele łatwiej jest nam utrzymać wewnętrzną koncentrację i otwarte serce, gdy płyniemy przez mroczne wody, które powstają z połączenia wielu sił naraz, wraz z wzorami energetycznych zakłóceń.

   Tylko wtedy, gdy osoba jest w pełni ugruntowana wewnętrznie, może czuć się na tyle bezpiecznie, aby otworzyć serce i poczuć silne emocje, które są w stanie wygenerować głębokie duchowe uzdrowienie i zmiany w świadomości. Ponieważ niektóre z wirów planetarnych o niższych częstotliwościach, które funkcjonowały jako podstawowy system czakr Ziemi, zostały usunięte, jednym z najważniejszych wydarzeń w tej fazie jest rekonfiguracja mechanizmu uziemiania ludzkiego ciała świetlistego. Zasadniczo odnosi się to do ponownego skalibrowania czerwonej fali widma w pierwszej czakrze, która zarządza aktywacją nasion prany i dystrybucją siły życiowej w całym ciele człowieka, a także w ciele planetarnym.

   Ludzkie pole elektromagnetyczne przeznaczone jest do bezpośredniego oddziaływania z polem energii elektromagnetycznej na obiegach elektrycznych, generujących mechanizm uziemiania. Podczas interakcji z polem elektromagnetycznym wytwarzane są obwody elektryczne, co ma miejsce w trakcie bezpośredniego kontaktu z naturalną żywą świadomością Ziemi poprzez system siatki planetarnej. System siatki planetarnej jest światowym mózgiem, inteligentną energią biegnącą przez świat sił i różnorodnych prądów częstotliwości w całym ciele ziemskim. Te różne prądy częstotliwości uruchamiają sekwencje rezonansów harmonicznych w liniach poziomych, pionowych i przekątnych. Te wymiary poprzeczne biegną przez systemy gwiezdnych wrót do wirów białych dziur i czarnych dziur, które rzutują wersję podstawowej częstotliwości rzeczywistości holograficznej, jakiej doświadczamy w zbiorowej świadomości na Ziemi.

   Ponieważ w gwiezdne wrota Ziemi zostały wmontowane negatywnie działające urządzenia Obcych – w celu kontroli umysłów przez AI i genetycznej modyfikacji gatunku ludzkiego, wersja czasu oraz przestrzeni, w jakiej doświadczamy ziemskiej rzeczywistości holograficznej, jest sztucznie kontrolowana przez niewidzialne siły NAA. Jesteśmy narażeni nie tylko na zmiany sił wznoszącej się planety, ale na przeciwdziałającą im sztuczną technologię, mającą powstrzymać ewolucję i postępy w świadomości.

   całość….http://www.wogrodzienowejziemi.pl/

   Kochani ,przestańcie siedzić w swoich norkach i czytajcie to co niesie zrozumienie ….porzućcie uprzedzenia ….

   Gdy duch przejmje władzę nad umysłem zaczynasz być przez niego prowadzonym w zbieżności z zakresem twych potrzeb wynikających z poziomu rozwoju …

   Wczoraj w książce ” perspektywy kultury ” Jana Hus – inspiracje ……skladjącej się z przeduku różnych artykułów i opracowań w mojej głowie z dwóch z nich złożył się taki obraz .

   Przecietny człowiek przeżywa te same lęki co człowiek średniowiecza które było bardzo mrocznym okresem dla ludzkości …..I żyje w rzeczywistości informacyjnej nie wiele różniącej się od niego …

   zdanie zamykajce ten artykuł Agaty Świerczek z Akademii Igitanum w Krakowie …

   Strch był udziałem wszystkich poruszających się istot .Jedynie odwaga była tym , co odróżnia człowieka od zwierząt.

   Drugi artykuł był tragiczniejszy w swej wymowie Anny Mazaeli z tejże samej Akademii …
   Lustereczko powiedz przecie..czyli o źródłach i potencjałach selfie ….

   Być może sama autorka nie dostrzegła tego zagrożenia które opisła zaczynając od rysu historycznego zaistnienia selfie , od pierwszego odróżnienia swego odbica w wodzie przez naszych protoplastów , idąc przez tworzenie luster , portretów , aż po uwiecznianie się w internecie…

   Jej wnioski napawają lękiem , gdyż ów nurt ludzkich zachowań utorzsmia ona nie z uwieczniniem się a TWORZENIEM zmieniajcej się skutkiem wstawiania nowych zdjęć RZECZYWISTOŚCI ….

   Obserwator żyjący we mnie krzyknął …..Rodzący się w człowieku potencjał autentycznego tworzenia na energii materii jest z wyprzedzeniem w swym zalążku przekierowywany w wirualną nazwijmy ją po imieniu ….nierzeczywistość …. w cyber zapis …
   Powstaje cyfrowa kopia astralu …marnująca tu na Ziemi rodzące się siły do prawdziwego tworzenia przez człowieka .

   Ktoś kiedyś powiedział gdy koszmar wokół dobijał jego wnętrze …Proletariusze wszystkich krajów łączcie się …

   Nie czuję się złodziejem czy plgiatorem tego hasła gdyż wierzę ,że zaaakceptował by moją decyzję gdy powiem : Ludzie dobrej woli , ludzie autentycznie myślący i czujący łączmy się ponad naszymi małostkami i słabościami ..

   …bo inaczej ta akceptowna przez śpiący ogół rzeczywistość nas pożre …i co zostanie wtedy po nas …..popiół i sporadycznie wykształcony diament …

   mało to jak na ndzieje z nami związane , Matki Ziemi i Ojca którego każde z Was ma prawo widzieć po swojemu …

   Oby ta epoka nie była tragiczniejsza niż średniowiecze

   • Maria_st pisze:

    Marku ponoć średniowiecze wcale nie było tragiczne jak nam wmawiano…dlatego miej to na uwadze co wmawiają Ci wyżej wymienione umysły

    • Rekju2 pisze:

     stan nieświadomego niewolnictwa rozsiewając bardzo negatywne myśli w celu namnażania w zbiorowej świadomości czarnych sił.

     Zreszta caly tekst odzwierciedla prawde moze a czy w ogole kto?s go….Sam brak komentarzy przez czytelnikow swiadczy o ?
     Najwygodniej jest wielum wstrzymac sie od glosu.
     Ale to nie dziw ktorys raz z kolei.

     • Na_ra_thor pisze:

      Brak komentarz nie świadczy o doniosłości tekstu. Świadczy tylko o tym, że gdy – duch przejmje władzę nad umysłem zaczynasz być przez niego prowadzonym – i nie musisz już wtedy czytać długich blablabla, ani wklejać ich aby zamęczać tym pozostałej reszty towarzystwa.
      No jakbyś się czuł , gdybyś był na spotkaniu towarzyskim i twój znajomy notorycznie w czasie rozmowy otwierałby swoją ulubioną książkę „HaryPotera” i na poparcie swojej hipotezy czytałby całe rozdziały, oczekując podziwu i zrozumienia dla swojej blablaniny.
      To ja na to… <<>>

     • Maria_st pisze:

      Eterku eterku – duchu z władzą nad umysłem Na_ra_thor..Ka nauczyłeś nie blablablować tylko prowadzisz go na łąki zielone, pięknie ukwiecone…..motylkami ubarwione.
      W brzuchu mu teraz fruwaja i maj wspominają

     • Na_ra_thor pisze:

      No właśnie, a niech to, teraz skoro tak się sprawy mają to nie pozostaje mi nic innego jak zrobić po ludzku głupi wyraz w znaku „?” i napisać kilka kropek i kilka kresek, tylko w jakim języku, żeby się z wami doprecyzować. Być czy mieć wszystko w….oto jest pytanie 📉📈

     • Maria_st pisze:

      lucuś po co te nerwa?
      Nie chcesz –nie pisz…mnie to obojętne

     • Na_ra_thor pisze:

      Maria_st
      Wyjaśnię coś Tobie jak i pozostałej reszcie uczestników tego blogu.
      Jesteś w błędzie nazywając mnie lucusiem. Bardzo prawdopodobne, że piszą tu osoby opętane przez archontów i niższe byty nieorganiczne, i nawet o tym nie są w stanie mieć pojęcie. Dlaczego tak jest? Dlatego, że tak skonstruowana została przez nich psychika ludzka, w którą mogą wniknąć i dysponować jak swoją. Każde z Was tu piszących ma problem, nie tylko osoba, ktora uważa się za lucka. Dlatego bądź tak miła i nie wmawiaj mnie czegoś, co w tobie siedzi. Obojętność jest cechą sklonowanych, dlatego jest Ci obojętne, bo wszystko co robisz to poprzez naśladownictwo i wtórne zachowanie. Jeśli jest Ci obojętne to po co piszesz i prowadzisz tego bloga? Żeby złapać trochę iskry od innych, no bo przecież chyba nie z miłości do ludu.
      To jak, lepiej jest być w czarnej d…e, czy mieć białą d..ę? To takie tao-pytanie na ostatni niedzielny lipcowy poranek.

     • Maria_st pisze:

      co do archontów, niższych bytów, opętania–jeśli jesteś na tym etapie poznania siebie–nie dziwię sie takim wpisom…..
      możesz tak pisać osobom które dopiero są na tobie równym etapie….ale to wtedy błąd bo moga się na nim zatrzymać na dłużej…ufając interpretacji umysłu takiej osoby jak ty.
      Kazdy człowiek powinien zacząc poznawać siebie, nie bać się swoich cieni a je zaakceptować by potem je zrozumiec i odrzucić jako wymysł umysłu …..takie oczyszczenie z tego co łapie wokół z zewnątrz i kumuluje w sobie .

     • Dawid56 pisze:

      No bo kto budował średniowieczne katedry tak jak jak je budował czyli z zasadami Świętej geometrii nie mówiąc już o szczególnym kładzeniu nacisku na dźwięk?
      A rozmieszczenie katedr w w średniowiecznej Francji przypominające ułożenie gwiazd w gwiazdozbiorze Oriona czy Plejad.Też uważam że nasi średniowieczni przodkowie mieli znacznie większą wiedzę ezoteryczną i duchową aniżeli współcześnie.Nie wspomnę o Alchemii.

     • Dawid56 pisze:

      Na_ra_thor.jednak może być kimś innym,Jego styl pisania i wypowiedzi jest zupełnie inny aniżeli Lucka czy Lucy.Jeśli natomiast jest to ta ta sam osoba to prędzej czy później prawda wyjdzie na wierzch…

 10. Rekju2 pisze:

  Manipulacje nie tylko numerologiczne ale i kalendarzowe dotyczace dat po reformie kalendarza w Europie.
  W tym az za wiele i az za duzo dotyczace naszej histori sredniowiecza !
  Nie mysl(ta sobie)my ze reforma kalendarza zostala zaakzeptowana jednoglosnie jak kod-ziarskie haslo o braku wolnosci przez tylko KOD-ziarzy ! Reforma kalendarza kryje w sobie mase klamstw historyczno religijnych a przy okazji wyjawia obnaza wiele na temat i nie tylko o Michale Nostradamusie .
  Wystarczylo by na poczatek pare przykladow aby poczac byc sceptycznym do ?
  Nikt w sredniowieczu nie stawial 1-dynki 2-ki przed np.

  1-900 r.
  2-017 r.

  A byloby tego co nie miara.
  Bo kto?s wymienil slowo sredniowiecze.

 11. Maria_st pisze:

  Narathor to trzeba było zmienić IP…..wtedy mógłbyś uchodzić za XY……a to kim jesteś mało mnie interesuje, istotna jest tematyczna konwersacja

  • Na_ra_thor pisze:

   Istotne jest tylko aby odróżnić klona od człowieka.

   • Maria_st pisze:

    Istotne jest tylko aby odróżnić klona od człowieka.

    to twoja bajka, po co szukasz klony…

    • Na_ra_thor pisze:

     Czyż trzeba ich szukać, same się narzucają.. Czy to ja do Ciebie ? czy to ty napisałaś pod moją odpowiedzią do komentarza Rekju2. Ja z tobą nie szukałam nawiązania żadnego kontaktu. Może przypomnę dla uwiarygodnienia:

     „wiedz

     Rekju2 pisze:
     Lipiec 29, 2017 o 16:33

     stan nieświadomego niewolnictwa rozsiewając bardzo negatywne myśli w celu namnażania w zbiorowej świadomości czarnych sił.

     Zreszta caly tekst odzwierciedla prawde moze a czy w ogole kto?s go….Sam brak komentarzy przez czytelnikow swiadczy o ?
     Najwygodniej jest wielum wstrzymac sie od glosu.
     Ale to nie dziw ktorys raz z kolei.
     Odpowiedz
     Na_ra_thor pisze:
     Lipiec 29, 2017 o 18:32

     Brak komentarz nie świadczy o doniosłości tekstu. Świadczy tylko o tym, że gdy – duch przejmje władzę nad umysłem zaczynasz być przez niego prowadzonym – i nie musisz już wtedy czytać długich blablabla, ani wklejać ich aby zamęczać tym pozostałej reszty towarzystwa.
     No jakbyś się czuł , gdybyś był na spotkaniu towarzyskim i twój znajomy notorycznie w czasie rozmowy otwierałby swoją ulubioną książkę „HaryPotera” i na poparcie swojej hipotezy czytałby całe rozdziały, oczekując podziwu i zrozumienia dla swojej blablaniny.
     To ja na to… <>”

     na co Maria_st odpowiada ni z tego ni z owego, i klonie gadanie się zaczyna:
     „Maria_st pisze:
     Lipiec 29, 2017 o 19:05

     Eterku eterku – duchu z władzą nad umysłem Na_ra_thor..Ka nauczyłeś nie blablablować tylko prowadzisz go na łąki zielone, pięknie ukwiecone…..motylkami ubarwione.
     W brzuchu mu teraz fruwaja i maj wspominają”

     • Maria_st pisze:

      nie wiesz, że odnieść się każdy może do każdego komentarza ?

     • Na_ra_thor pisze:

      Tyle , że nadal nie odpowiedziałaś na jedno jedyne pytanie. Natomiast postów namnożyłaś bezpłodnych już kilkanaście. Jak to nazwać d: dojenie energii? I tak tez dzieje się na tym blogu od lat kilku, komentarzy bez liku, tyle że nic nie wnoszących swoim intelektualnym blekotem w życie człowieka, który tu zagląda. Zresztą to nie tylko mój wymysł, sporo osób ma takie zdanie i żeby nie było, nie jestem żadnym sympatykiem innych blogów czy forum. Stwierdzam tylko to co widać jasno , a co inni albo udają że nie widać, albo niewidzący z pokolenia na pokolenie.

     • Maria_st pisze:

      Jak to nazwać d: dojenie energii? I tak tez dzieje się na tym blogu od lat kilku, komentarzy bez liku, tyle że nic nie wnoszących swoim intelektualnym blekotem w życie człowieka, który tu zagląda.

      Dlaczego doi się krowę ?
      W zycie człowieka tylko Jego indywidualne doświadczenia COŚ wnoszą, zrozumienie iż nie trzeba szukać na zewnątrz bo są to tylko projekcje naszego umysłu a jest tych myślokształtów od liku .
      Doświadczenia to także emocje .
      Ktoś piszący o dojeniu sam doi……głodnemu chleb na myśli
      Odpowiada ta odpowiedz ?

     • Dawid56 pisze:

      I tak tez dzieje się na tym blogu od lat kilku, komentarzy bez liku, tyle że nic nie wnoszących swoim intelektualnym blekotem w życie człowieka, który tu zagląda.

      Nar_ath_orze, a może jednak podejrzenia Marii co Twojej tożsamości są prawidłowe.
      Dlaczego piszesz że dzieje się na tym blogu od kilku lat skoro rzekomo piszesz od niedawna?
      Maria po prostu skojarzyła że trudno aby np osoba mieszkająca w innych miastach miała to samo IP , chyba że Lucek to Twoja siostra albo przyjaciółka z tego samego domu.
      Maria po prostu lubi jasną sytuację, jeśli Ktoś zmienia swojego nicka to się po prostu do tego przyznaje.
      Akurat mamy temat n/t manipulacji numerologicznych, czy manipulacji jako takich nickami etc. które mogą wprowadzać w błąd

     • Na_ra_thor pisze:

      Dawidzie dopóki jesteś otoczony takimi klonami i pasożytami, to będziesz tak manipulowany ciągle, tym bardziej że mają bezpośredni na Ciebie wpływ. Robienie uników, ciągły bełkot asekuracyjny to stałe zagrywki od lat, dlatego mogę pozwolić sobie na stwierdzenie, że od kilku lat, bo przecież dzień w dzień są te same metody i podgadywania na wpisy przypadkowo zaglądających tu osób. Doświadczać to muszą klony różnych sytuacji, bo skąd miałyby wiedzieć jak się zachować, skąd brałyby wiedzę jak i co mają robić, tylko z doświadczeń. Nie odpisuj, sam sobie odpowiedz szczerze w zaciszu swojego wewnętrznego Ja, czy Ty też potrzebujesz doświadczać, żeby wiedzieć co dobre, a co złe dla Ciebie.

     • Maria_st pisze:

      Dawidzie dopóki jesteś otoczony takimi klonami i pasożytami, to będziesz tak manipulowany ciągle, tym bardziej że mają bezpośredni na Ciebie wpływ. Robienie uników, ciągły bełkot asekuracyjny to stałe zagrywki od lat, dlatego mogę pozwolić sobie na stwierdzenie, że od kilku lat, bo przecież dzień w dzień są te same metody i podgadywania na wpisy przypadkowo zaglądających tu osób. Doświadczać to muszą klony różnych sytuacji, bo skąd miałyby wiedzieć jak się zachować, skąd brałyby wiedzę jak i co mają robić, tylko z doświadczeń. Nie odpisuj, sam sobie odpowiedz szczerze w zaciszu swojego wewnętrznego Ja, czy Ty też potrzebujesz doświadczać, żeby wiedzieć co dobre, a co złe dla Ciebie. ”

      juz tu swego czasu mieliśmy w podobnym stylu wypowiedzi ….powtórka z rozrywki ?
      Ktoś komuś nadepnął na odcisk i stąd od pewnego czasu……mamy co mamy ?

     • Margosia pisze:

      „…juz tu swego czasu mieliśmy w podobnym stylu wypowiedzi ….powtórka z rozrywki ?..”
      ___
      Dokładnie Maryś… „powtórka z rozrywki”
      Pewne osoby… niczym skunksy – wchodzą na forum MŻ tylko po to, by je zasmrodzić i odchodzą zadowolone pozostawiając smród…
      Ha, ha, ha… 😀

 12. Maria_st pisze:

  Obojętność jest cechą sklonowanych, dlatego jest Ci obojętne, bo wszystko co robisz to poprzez naśladownictwo i wtórne zachowanie.

  chyba blogi pomyliłeś ha ha ha ha ha ha….. z furia lub bez

  • Na_ra_thor pisze:

   Bądź tak uprzejma i cytuj moje wypowiedzi, bo ktoś jeszcze pomyli i uzna że to twoje własne „przemyślenia” ;p

   • Maria_st pisze:

    Bądź tak uprzejma i cytuj moje wypowiedzi, bo ktoś jeszcze pomyli i uzna że to twoje własne „przemyślenia” ;p ”

    Dlaczego ludzie boją sie aby ktoś inny nie pomyślał że to nie są jego a kogoś innego ” przemyślenia”.
    Z tego coś napisał wynika jasno że nie rozumiesz tego.

    • Na_ra_thor pisze:

     Właśnie odpowiedziałaś czytelnikom na czym polega dezinformacja i manipulacja wypowiedziami innych ludzi. Jeżeli tego jeszcze nie pojęliście to macie się czego obawiać, bo przecież wasze wypowiedzi mogą być odpowiednio wykorzystane i poprzez inwersję sklonowane. Ciekawe czy w życiu realnym też tak manipulujesz ludźmi? Tylko współczuć, albo najlepiej unikać, to chore, że nawet asekurujesz się tym że jesteś taka ponad wszystko gdzie nic ponadto.

     • Maria_st pisze:

      Właśnie odpowiedziałaś czytelnikom na czym polega dezinformacja i manipulacja wypowiedziami innych ludzi. Jeżeli tego jeszcze nie pojęliście to macie się czego obawiać, bo przecież wasze wypowiedzi mogą być odpowiednio wykorzystane i poprzez inwersję sklonowane. Ciekawe czy w życiu realnym też tak manipulujesz ludźmi? Tylko współczuć, albo najlepiej unikać, to chore, że nawet asekurujesz się tym że jesteś taka ponad wszystko gdzie nic ponadto. ”

      to co napisałeś–napisałeś po przez siebie….
      od początku na tym niku tylko insynuujesz, imputujesz innym tak jak widzisz innych po przez siebie……to jest dopiero czysta manipulacja.
      Nic dodać nic ująć….

     • Maria_st pisze:

      Na_ra_thor poszukaj w sobie pasożyta, klona a wtedy może na innych spojrzysz inaczej.
      Nie będziesz szukał poza soba a w sobie odpowiedzi na zarzuty wobec innych.
      Narazie działasz z pozycji tego o czym tak często piszesz innym — skonfrontuj to ze sobą jako osobą .

 13. Na_ra_thor pisze:

  Szkoda tylko, ze nie odpowiadasz na pytania, lecz wcale to nie dziwne biorąc pod uwagę po co prowadzisz tego bloga. Twoje riposty będą zawsze pokrętne i wymijające, tak aby wmówić komuś kto nie po twojej myśli coś napisał. Dla mnie to zabawne, jak manipulujesz ludzkim ego, bo w swoim doczesnym życiu przerabiam setki takich sklonowanych umysłów.

  „nie bać się swoich cieni a je zaakceptować by potem je zrozumiec i odrzucić jako wymysł umysłu …..takie oczyszczenie z tego co łapie wokół z zewnątrz i kumuluje w sobie .”
  Tak pisze klon, gdzie to wyczytałaś? W jakiej cudownej książeczce do klonich nabożeństw?

  • Maria_st pisze:

   Dla mnie to zabawne, jak manipulujesz ludzkim ego, bo w swoim doczesnym życiu przerabiam setki takich sklonowanych umysłów. ”

   klon klona pozna –taka odpowiedz na pytanie…..
   szukaj dalej…..może zrozumiesz dlaczego….
   karuzela

   • N_ar_athor pisze:

    Nadal nie odpowiedziałaś,
    tylko ponowna manipulacja w stylu – jesteś jaki jesteś i bujaj się człowieku, bo i tak mi obojętne co do mnie piszesz.

 14. Rekju2 pisze:

  Brak komentarz nie świadczy o doniosłości tekstu.

  Co tu wiele dodac w momencie gdy nadal mam-y doczynienia z koczujacymi wokol nas sasiadami,tylko
  chwilowo POzostawionymi sobie na samopas i pastwe losu w Chacie o chwiejnych fundamentach i na barkach matki Gai. Jedni z nich zyja sobie w swiecie Iluzji a inni
  w labiryncie matriksa.

  Ze nikt nie odniosl sie do ponizszego ani slowem :

  NAA utrzymuje w ludzkości stan nieświadomego…,

  „Jak utrzymac ludzkie stada
  w spokoju” ?

  Pan Platon (rozwazania Bogow)

  niewolnictwa rozsiewając bardzo negatywne myśli w celu namnażania w zbiorowej świadomości czarnych sił. 

  Graeikowym swego czasu podsuwano ciagle seks i strach,azeby uniemozliwic im przechodzenie ich cial
  do w wyzsz(ych-e) ….?

  Heraklit z…,

  / Efezu (stgr. Ἡράκλειτος ὁ Ἐφέσιος Herakleitos ho Ephesios), (ur. ok. 540 p.n.e., zm. ok. 480 p.n.e.) – presokratyczny filozof grecki, zaliczany do jońskich filozofów przyrody, urodzony w mieście Efez, w Jonii, u wybrzeży Azji Mniejszej. Autor pism kosmologicznych, politycznych i teologicz/

  …, kolei rozroznial dwie spoleczne grupy.Tych aristoi-owych,czyli rzadzacych i tych hoi-polloi-owych,masy !
  Rzadzacy rozumiali sie Oligarcho-Dynastiami-aristoi=Arystokraci.Celem ich bylo pod przykrywka wykorzystania pracy hoi-polloi-wych tworzenie dla nich bogactwa,oraz poprzez to ucisk indywidualnej kreatywnosci i wolnego myslenia.

  PS.
  hoi-polloi-owi ze pis-ane z malej litery? Niestety.
  Bo jestem PO nocnej orce
  nie wyspany,aby sie odniesc
  do braku komentarzy a niedlugo bede ponownie pracowany i nie o dziwo
  brakiem komentarzy zaskakiwany.

 15. Loja Jolajna pisze:

  „juz tu swego czasu mieliśmy w podobnym stylu wypowiedzi ….powtórka z rozrywki ?”
  _____________
  takie wypowiedzi były i będą, bo coraz więcej ludzi budzi się, zaczyna widzieć, słyszeć, czuć.
  Wam tu też życzę przebudzenia.
  Przy okazji,
  Podpisuję się pod komentarzami Narathor

  • Margosia pisze:

   „…Przy okazji, Podpisuję się pod komentarzami Narathor…”
   ___
   Od kiedy to Loja… potrzebna jest ci okazja do wylania swej żółci na forum Mistyki Życia i osób na nim piszących ?!

   • Loja Jolajna pisze:

    „Od kiedy to Loja… potrzebna jest ci okazja do wylania swej żółci ”
    __________
    Daj spokój kobieto, nie mam od wieelu lat pęcherzyka żółciowego. Każda kropla żółci u mnie na wagę złota, nie ma mowy o jej wylewaniu gdziekolwiek czy na kogokolwiek.

    • Maria_st pisze:

     Loja wspaniale, że dajesz sobie radę po usunięciu pęcherzyka żółciowego bo konsekwencje tego nie są zbyt miłe.
     Niejako teraz rozumiem Twoje pisanie.

     • Loja Jolajna pisze:

      „Loja wspaniale, że dajesz sobie radę po usunięciu pęcherzyka żółciowego bo konsekwencje tego nie są zbyt miłe.”
      __________
      dla mnie nie ma żadnych niemiłych konsekwencji odkąd zmieniłam dietę na prawidłową dla siebie. A to zmieniłam duzo wcześniej zanim zaczęłam tu pisać.

      „Niejako teraz rozumiem Twoje pisanie.”
      ___________
      Czyli co rozumiesz?
      Jaki związek pisania z brakiem pęcherzyka żółciowego?

     • Maria_st pisze:

      Jaki związek pisania z brakiem pęcherzyka żółciowego?

      po coś ten woreczek żółciowy mamy a gdy go brak–to o czymś świadczy….

     • Na_ra_thor pisze:

      Mari_st, jeśli w ten sposób nakręcasz sobie koniunkturę, tłumacząc w ezoteryczny sposób, że jak cos komuś usunęli lub ma jakąś dolegliwość, to wyobraź sobie jeśli potrafisz, że to wszystko właśnie bierze się z myśokształtow, stresów oraz frustracji otoczeniem. Ja osobiście nic do Ciebie nie mam, odpisuje tylko na twoje klonie zaczepki, na podteksty pasożytów energetycznych nie mam już ochoty reagować. I tak nic nie wnoszą do tematu.
      Energii od Ciebie w ogóle nie potrzebuję..( to odnosnie dojenia z poprzednich wpisów)bo powiedz sama, czy jeśli jesteś zdrowa na ciele i masz czysty umysł to potrzebna czyjakolwiek energia. Może tylko osoby, ktora ma identyczne promieniowanie z moim, ale to odbywa się na całkowicie innych płaszczyznach. Z takimi osobami mogę porozumiewać się ponad zmysłowo i jest ich bardzo niewiele.
      Prowadzenie bloga publicznego, który przejęty został od innej osoby to nie sielanka. Trzeba być prawdziwym człowiekiem, żeby sprostać takiemu zadaniu. Samo lukrowanie znajomków nie wystarczy, a to czy masz cudowną czy patologiczną rodzinę to nic nie oznacza, bo cały ten światek jest jak jedna wielka patologia z cudownymi klonami.

     • Dawid56 pisze:

      Prowadzenie bloga publicznego, który przejęty został od innej osoby to nie sielanka. Trzeba być prawdziwym człowiekiem, żeby sprostać takiemu zadaniu. Samo lukrowanie znajomków nie wystarczy, a to czy masz cudowną czy patologiczną rodzinę to nic nie oznacza, bo cały ten światek jest jak jedna wielka patologia z cudownymi klonami.

      Nar_ra_thorze.Jak wytłumaczysz takie samo IP?
      Nie wiem czy lukruję znajomków.Wiele osób przewinęło się przez Mistykę Życia.Niestety wiele razy zdarzały się tzw.”wycieczki osobiste”
      Nie wiem jaką daje satysfakcję dyskredytacja wpisów czy obrażanie innych blogerów.Dyskusja powinna być zawsze merytoryczna i odnosić się do tematu a nie do konkretnych osób i wytykać im takie czy inne cechy charakteru.

     • Na_ra_thor pisze:

      Dawidzie, z czyim IP?

     • Maria_st pisze:

      Nar_ra_thorze.Jak wytłumaczysz takie samo IP?
      Nie wiem czy lukruję znajomków.Wiele osób przewinęło się przez Mistykę Życia.Niestety wiele razy zdarzały się tzw.”wycieczki osobiste”
      Nie wiem jaką daje satysfakcję dyskredytacja wpisów czy obrażanie innych blogerów.Dyskusja powinna być zawsze merytoryczna i odnosić się do tematu a nie do konkretnych osób i wytykać im takie czy inne cechy charakteru. ”

      czasy tzw końca tym sie przejawiają….i coraz więcej takich wpisów będzie nie tylko tu….wychodzi po prostu to, co w nas…..cienie jakie w sobie tłumimy
      NNka gdzieś o tym nawet wspominała.
      Jak widać wiedziała co pisze.
      Nie pamiętam w którym to miejscu jest napisane, jeśli na to trafie–wkleje.

    • Margosia pisze:

     ~ Od kiedy to Loja… potrzebna jest ci „okazja” do wylania swej żółci na forum Mistyki Życia i osób na nim piszących ?! ~
     *
     „…nie mam od wieelu lat pęcherzyka żółciowego. Każda kropla żółci u mnie na wagę złota..”
     ___
     Loja, czy ty naprawdę uważasz, że kogoś interesuje stan twojego pęcherzyka żółciowego ?
     – Udajesz…, czy… rzeczywiście jesteś tak tępa, że nie potrafisz z-rozumieć użytej przenośni ?!
     * * *
     „…Ja osobiście nic do Ciebie nie mam, odpisuje tylko na twoje klonie zaczepki, na podteksty pasożytów energetycznych nie mam już ochoty reagować. I tak nic nie wnoszą do tematu.
     Energii od Ciebie w ogóle nie potrzebuję…”

     ___
     Dziwolągu! pt. Na_ra_thor …, podszywający się pod różne pseudonimy artystyczne i niemający dość cywilnej odwagi – aby” z otwartą przyłbicą” stanąć do konstruktywnej wymiany zdań – masz do Marii_st coś, co nieustannie motywuje ciebie do pisania głupich zaczepek!
     I dopóki tego czegoś w sobie nie odkryjesz i nie uzdrowisz – będzie ono nieświadomie kierowało twoim pokręconym umysłem…, nie zabieraj więc głosu na temat… „czystego umysłu”, ponieważ kompletnie nie masz rozeznania o czym mówisz !

     • Maria_st pisze:

      Dziwolągu! pt. Na_ra_thor …, podszywający się pod różne pseudonimy artystyczne i niemający dość cywilnej odwagi – aby” z otwartą przyłbicą” stanąć do konstruktywnej wymiany zdań – masz do Marii_st coś, co nieustannie motywuje ciebie do pisania głupich zaczepek!
      I dopóki tego czegoś w sobie nie odkryjesz i nie uzdrowisz – będzie ono nieświadomie kierowało twoim pokręconym umysłem…, nie zabieraj więc głosu na temat… „czystego umysłu”, ponieważ kompletnie nie masz rozeznania o czym mówisz ! ”

      zgadzam się
      to tchórz niestety…..bo tylko w ten sposób swoje osobiste jazdy załatwia…..cóż, misje jak widać żle działaja na umysł.
      Mam nadzieje, że w końcu oprzytomnieje , czego tej osobie życzę.

 16. Loja Jolajna pisze:

  „Pewne osoby… niczym skunksy – wchodzą na forum MŻ tylko po to, by je zasmrodzić i odchodzą zadowolone pozostawiając smród…
  Ha, ha, ha… 😀”
  ______________
  U ciebie za to żółci nadmiar
  Brakuje argumentów merytorycznych
  pozostają wyzwiska i to „Ha, ha, ha”
  a tym nie przekonasz nikogo kto widzi, słyszy, czuje.

 17. Maria_st pisze:

  U ciebie za to żółci nadmiar
  Brakuje argumentów merytorycznych
  pozostają wyzwiska i to „Ha, ha, ha”
  a tym nie przekonasz nikogo kto widzi, słyszy, czuje.

  Loja a uważasz, że obrazanie kogos pod różnymi nikami jest ok ?
  Tzn te osoby obrażające są widzące, słyszące i czujące ?
  Ja mam inne zdanie.
  Obrażanie, uważanie siebie za „alfe i omegę ” niczemu nie służy….i nikomu.

  • Maria_st pisze:

   Te wasze wpisy o żółci pozwoliły zrozumieć mi moj sen wiele lat wcześniej zapowiadający odejście mojego Ojca.
   Tam też był watek rozlanej żółci, który wtedy nie rozumiałam i niejako żle interpretowałam.
   Teraz w google poszukałam coś o rozlaniu żółci i znalazłam zrozumienie prawidłowe.
   Faktycznie tak było.

  • Loja Jolajna pisze:

   „Loja a uważasz, że obrazanie kogos pod różnymi nikami jest ok ?”
   __________
   Marysiu, ja nie widzę żeby Narathor kogokolwiek tu obrażał.
   Kubeł zimnej ale czystej wody to jedna z lepszych metod na rozbudzenie śpiącego, czy będącego w stanie szoku/niezrównoważenia itp. Nieprzyjaciel nigdy do takiej metody się nie posunie. Nieprzyjaciel zawsze przytakuje, kadzi itp. Ale to zrozumie tylko mądry człowiek, głupi woli kadzenie i przytakiwanie.

   • Maria_st pisze:

    __________
    Marysiu, ja nie widzę żeby Narathor kogokolwiek tu obrażał.
    Kubeł zimnej ale czystej wody to jedna z lepszych metod na rozbudzenie śpiącego, czy będącego w stanie szoku/niezrównoważenia itp. Nieprzyjaciel nigdy do takiej metody się nie posunie. Nieprzyjaciel zawsze przytakuje, kadzi itp. Ale to zrozumie tylko mądry człowiek, głupi woli kadzenie i przytakiwanie.

    Zaraz zaraz, tzn że Margosia dla ciebie kim jest?
    Nieprzyjacielem czy kimś na wzór Narathora ?

    Hmm..to juz dziwne.
    Skąd wiesz co kto lubi a co nie lubi……osądzasz li tylko po pisaniu i uważasz się za znawczynie co komu potrzeba ..czy trzeba rozbudzić spiącego czy w jakims stanie szoku….no SZOK dla mnie ta wypowiedż wyżej.
    Mozę jak tak chcecie innych rozbudzać ze snu zapodajcie im swoj blog z dzwonkiem na przebudzenie na wasze zrozumienie…..chyba wtedy będziecie zadowoleni?
    Ciekawe, ze gdy piszę o swojej cudownej rodzinie, o tym ze jest ok to znaczy że jest żle …bo wam nie pasuje….musiala bym byc z patologii, albo z problemami wtedy mielibyscie pole do popisu…co ?
    Polecam….
    załozenie blogu dla śpiących i w stanie szoku/niezrownoważenia–bo tak postrzegacie tych którzy myśla samodzielnie.

    • Loja Jolajna pisze:

     „Ciekawe, ze gdy piszę o swojej cudownej rodzinie, o tym ze jest ok to znaczy że jest żle …bo wam nie pasuje….musiala bym byc z patologii, albo z problemami wtedy mielibyscie pole do popisu…co ?”
     ______________________
     Jakoś nie zauważyłam żebyś coś tu pisała o cudowności twojej rodziny, żebyś w ogóle cokolwiek znaczącego pisała o swojej rodzinie, więc nie wytykaj mi że kogoś z twoich bliskich krytykowałam czy chwaliłam.

     Gdybym miała pewność, że jesteś z patologii, to bym tu z tobą nie dyskutowała w ogóle.

    • Loja Jolajna pisze:

     „bo tak postrzegacie tych którzy myśla samodzielnie.”
     ______________
     Wszyscy myślą samodzielnie, nie ma możliwości by jeden ktoś myślał za innego ktosia, czyli niesamodzielnie 🙂
     Kwestia czy to myślenie logiczne, mądre, głupie?
     I tak głupi człowiek zawsze głupio myśli, a mądry mądrze. Innej alternatywy nie ma.

     • Maria_st pisze:

      „bo tak postrzegacie tych którzy myśla samodzielnie.”
      ______________
      Wszyscy myślą samodzielnie, nie ma możliwości by jeden ktoś myślał za innego ktosia, czyli niesamodzielnie 🙂
      Kwestia czy to myślenie logiczne, mądre, głupie?
      I tak głupi człowiek zawsze głupio myśli, a mądry mądrze. Innej alternatywy nie ma. ”

      ocena myśli z zewnątrz ?
      to mnie nie dziwi…
      to co dla jednego głupie niekoniecznie jest takim dla innych..punkt widzenia od punktu siedzenia .
      Płytkie to co napisałaś…

     • siola pisze:

      A moze przemadrzaly mysli ze ma wokol glupcow.Ciekawe czy Ktos choc troche inteligenty ,bedzie nazywal drugiego glupcem,czasem w PGR pracowali ludzie co drugich nie kapowali za co mial od systemu widly w dloni zamiast katedry.No coz jak CI przemadrzali sa tak swego pewni,to musza tych na ktorych czekaja uwazac za durniow.No coz wyzywanie ludzkosci od durni tutaj nie pomoze ,wysmiewanie sie z kogos ze pracowal w PGR Terz nic nie da.No coz ktos musial ktos w PGR zapierdalac zeby przemadrzale k lenie mialy co wpieprzac.No coz widzialem u ludzi co Matke kurwa nazwali,i uwarzali sie za wszystkowiedzacych juz strach w oczach ,nawet te co zezuja Terz o dziwo strach w oczach mialy..Inteligencja polega nie na tym by wszystko wiedziec,bo mozna miec krutka pamiec i nie karzdy ma zamiast rozumu w twardej glowie dyski..Czasem mozna logicznym mysleniem wiecej sie dowiedzie ,niz siedziec z twarda glowa z dyskiem i ogladyc Gwiezdne wrota dalej nic a nic nie pojmowac.Coz u boskich klonow juz tak w modzie ,jak sie nie da spalic na stosie to najlepiej wariata zrobic.
      Coz Rutkowski Adas Terz mnie glupkiem nazwal,widac zezowata stara tak kazala,no coz nie pomyslal madrala ze pokazal ze bez zezwolenia koperte otworzyl i przeczytal to co nie dotyczylo przemadrzalego gnoja,coz widac tego ktorego glupcem nazwal wczesniej pojal ze gnoj ma cos wspolnego z morderstwem na Matce i Ojcu.Coz nie trzeba byc systemowym pasozydem i byc za kare w PGR ale miec troche wiecej w glowie od boskiego SB bydla.No coz choc nie znam Barskiego i moze nie wszystko tak widze jak On ,mysle ze co nieco ukrywa,co bedac w tym kraju lepiej dla zdrowia .Ale nazywac go glupcem i wariatem swiadczy o wysokiej inteligencji boskiej agencji,.Coz jak sie nie bedzie krzyzowac to moze nie zatraci sie genow ,ale jak sie chce tajemnice klamstwa ukryc ,musisz sie krzyzowac tylko miedzy soba,tutaj Maja bogi przemadrzale Problem ,bo choc wiedza wszystko nie potrafia zdrowo myslec.Coz moze klony widza lepiej bo ich Ego nie jest chore,no coz na boskich kumplach pozostala na swiadomosci blizna i strach ze kiedys dzieci beda madrzejsze od tych co przywlaszczyli sobie prawo madrzejszego.
      No coz ,bedac na miejscu wszystkich przemadrzalych ,nie lixzyl bym na to ze wystarczy wyzywac przed Przodkami wszystkich ludzi od klonow i glupcow ,moze Oni troche wiecej Maja w glowie niz nasze przemadrzale boskie dupki.No coz moze bedzie im nauczka ze z Kamiencem mialo klamstwo krotkie nozki,coz inteligencja ma to do siebie ze moze sie nauczyc i nie poniza Tego co ma mniejsza wiedze od niej i nie bedzie robic z niego niewolnika tylko dlatego ze w danym czasie jest moze nie douczony.No coz by utrzymac Taki System niewoli trza utrzymac armie i najlepiej zawodowa,jak tureckich Janczarow ,ten bedzie zabijal swoich jak by byli jemu obcy do tego pare przemadrzalych ktorzy beda probowali zrobic z wszystkich jak nie glupcow to idiotow,nawet przy tym nie trzeba pytac dlaczego.Bunt przeciw prawom kosmosu i Ojcom stal sie ich przeklenstwem ,strach ze dzieci sie dowiedza o ich klamstwie boli.
      No coz moze bedzie ten swiat kiedys lepszy ,gdy przemadrzaly przestanie za glupca uznawac tego co mu mist za tylkiem wynosi,moze bedzie lepiej jak karzdy w swoim ogrodzie swoj mist bedzie wlasnymi raczkami rozwozil .Moze wtedy jak mu moze przyjdzie poglodowac w swej madrosci ,przeprosi tzw. prostakow o rade jak ziemie dobrze uprawiac by nie glodowac.
      No coz jak na razie widzialem boskie dzieci jak posialy marchew ,jaka byla uciecha i wysmiewanie ze moja marchewka jakas rzadka a u nich tak pieknie gesto rosnie,no coz jak sie zyje z kradzionego skad sie ma wiedziec ze marchewke trzeba przerwac.
      Cala ta duchowosc i boskosc ,to jak myslenie Zezowatej Krowy z Katowickiej Obory,miec chlopa pijaka ,tylko po to by mozna z litosci glupcow wyzyc ,bo to kupic nic nie trzeba jedni dzieci nakarmia drudzy daja cos do rzarcia. A krowa przemadrzala bedzie jeszcze miedzy ludzmi chodzic i siac niezgode ,by nie znalazl sie madrzejszy i powiedzial czego pijaka nie posle na odwykowke ,i juz po Zezowatej boskim interesie.I choc zezowata ogrod miala ,to poslala chlopa do ogrodu raz do roku ,by na jesien chwasty skosil,bo plewic nie bylo komu stary na grubie zapieprza a zezowata plewic nie ma czasu ,zmora musi sasiadow litoscia okradac i tylki dla swego bezpieczenstwa na dwie strony obmywac.
      A w niedziele w kosciele na kolanach chodzic i krzyzem lezec ,by widzieli glupcy jaka biedna kobiecina a taka ONA swieta,nikt nie widzi ze tu zmora smierdzi ,popatrzyli by na tylek zezowatej ,to by zobatrzyli odlerzyny a popatrzyli na raczki to by zobaczyli jaka to robotna swieta ,jak pracoje w imie boze.No coz potem jedna z druga ,co to powiedziala ze jej Ojcem owczarek niemiecki,chodzi po obozie i pieprzy ze jezyka ojczystego nie zapomni,jasne ze nie zapomi ,bo tak tepa ze po 30 latach niemiecki kaleczy,a by sie Terz i kon usmial to na granicy do polskiego pogranicznika bedzie gadac po niemieck bo po polsku nie rozumie.Tylko nie popatrzy przemadrzala ze niemiecki pogranicznik probuje na sile swoj smiech powstrzymac,tak piekny byl ten niemiecki.Najsmieszniejsze ze takie bydlo bedzie cie probowac straszyc polskim czy niemieckim sadem.No coz Ona przyjechala do niemiec bo tescia okradla i trza bylo spiepszac,no coz ja moze dla swojego dobra za Rada Ojca do niemiec pojechal a ze mial Kmienieckie dokumenty po Matce nie musial byc kapusiem by w niemczech zostac od po prostu statut przesiedlenca.
      Jak sie teraz slyszy kaczory ,donaldy,i innych cepow jak placza o odszkodowania od niemcow ,to czlowiek nie wie czy plakac czy smiac sie,bo wiesz jak okradano ludzi budujac socjalizm.No coz mogli co niekturzy latac nacpani na studiach za pieniadze wiezniow z obozow ,czy przemusowych robotnikow,czy slazakow co zabrano wlasnosc.
      Teraz spory miedzy madrymi kto ma prawo wiecej ukrasc,mowia ze dla dobra Polski ,pytanie kogo uwazaja w tym kraju za polaka,ja bym poradzil tym co Maja wiecej ,uwazajcie by madrzy by was okrasc nie zrobili z was niemca czy moze zyda.
      No coz na koniec i tak zaplaci za wszystko glupi ,bo to On bedzie zycie tracil za klamstwa i zlodziejstwo madrych8przemadrzalych9.
      Jesli jednak cos w snach jest prawdziwe ,to wierze ze przemadrzali dostana po Lebie,bo nie moze tak byc by ktos sie smial z tego co drugi robi,od kiedy praca hanbi,czy to zachowanie inteligenta czy moze chama ktury tylko inteligentnego udaje.

 18. Loja Jolajna pisze:

  Narathor przyjrzyj się bacznie wpisom Marii na temat tego mojego braku pęcherzyka żółciowego

  „Loja wspaniale, że dajesz sobie radę po usunięciu pęcherzyka żółciowego bo konsekwencje tego nie są zbyt miłe.
  Niejako teraz rozumiem Twoje pisanie.”

  „po coś ten woreczek żółciowy mamy a gdy go brak–to o czymś świadczy….”

  „Te wasze wpisy o żółci pozwoliły zrozumieć mi moj sen wiele lat wcześniej zapowiadający odejście mojego Ojca.
  Tam też był watek rozlanej żółci, który wtedy nie rozumiałam i niejako żle interpretowałam.
  Teraz w google poszukałam coś o rozlaniu żółci i znalazłam zrozumienie prawidłowe.
  Faktycznie tak było.”

  Dla mnie to nieudolna próba stosowania czarnej magii na moją osobę. Nieudolna bo na mnie to nie działa. Ale gdy takie coś trafi na podatny grunt, na bezbronną/łatwowierną/niedoświadczoną osobę, to takie działanie może ofiarę doprowadzić do wywołania nawet ciężkiej choroby w organizmie.
  Marysiu, dlaczego aż tak mnie nienawidzisz, że życzysz mi śmierci???
  Z resztą nie ty jedna tu i nie tylko mnie.
  Nie bawcie się brzydko, bo każdy kij ma dwa końce, to raz, a po za tym to takie działanie może zostać odwrócone i trafić nadawcę rykoszetem.

  • Maria_st pisze:

   Dla mnie to nieudolna próba stosowania czarnej magii na moją osobę.

   ales ty goopia…czarna magia…a co mnie twoja osoba interesuje ?
   wydaje mi sie z tego cos napisala ze sama siebie nienawidzisz inaczej takie slowa nawet nie pojawily by sie w twojej głowie.
   jaka nienawiść…..znamy sie ?
   za bardzo wkręciłaś sie w ezoretyke jak widzę.
   przeciez sama wiesz najlepiej jak to jest z tym co cie spotkalo…..
   w moim śnie zinterpretowałam ta rozlaną żółc , ze moj Ojciec umrze z tęsknoty.
   Teraz wiem po przeczytaniu w necie o rozlanej żółci, ze myliłam się…..chodziło o operacje a nie tęsknotę i konsekwencje z tego powodu.
   Ot tylko tyle i nic więcej.
   A ty zobacz, co ci umysł podrzucił…czarna magia, nienawiść, śmierc—-może to przeanalizuj a nie wyciagasz nieodpowiednie wnioski.

   • Loja Jolajna pisze:

    „przeciez sama wiesz najlepiej jak to jest z tym co cie spotkalo…..”
    ____________
    no co takiego złego mnie spotkało co by mi na dobre nie wyszło? No co?

    • Maria_st pisze:

     Loja sama chyba wiesz, co mi do tego.
     Nie wiem dlaczego i z jakiego powodu usunięto ci woreczek…wiem , ze kazda choroba ma odpowiednik w naszych emocjach, kontaktach w rodzinie itd…nic nie bierze sie z niczego

     • Loja Jolajna pisze:

      „wiem , ze kazda choroba ma odpowiednik w naszych emocjach, kontaktach w rodzinie itd…nic nie bierze sie z niczego”
      ______________
      to możliwe, ale ja wycinając woreczek równocześnie wycięłam i powody tej choroby. Było to ze 30lat temu i już nie widzę powodu by do tego wracać, roztrząsać to. Nie rozumiem dlaczego ty usilnie drążysz ten temat, dlaczego zależy ci na tym bym o tym myślała?
      Problem z pęcherzykiem żółciowym to w mojej rodzinie norma chyba od wielu pokoleń, zwłaszcza dla kobiet. Z tego co przemyślałam to problemy kazdej z nas były związane ze zbyt drastyczną zmianą miejsca życia…zmiana wody, diety, otoczenia itp, a nie z naszymi emocjami, no chyba że masz na uwadze tęsknotę każdej z nas do cudownego domu rodzinnego.

     • Maria_st pisze:

      to możliwe, ale ja wycinając woreczek równocześnie wycięłam i powody tej choroby. Było to ze 30lat temu i już nie widzę powodu by do tego wracać, roztrząsać to. Nie rozumiem dlaczego ty usilnie drążysz ten temat, dlaczego zależy ci na tym bym o tym myślała? ”

      Loja nawet nie pomyślałam o tym, że pisząc o tym coś sama nadmieniła jestem przyczyna wspomnień tego o czym nie chcesz pamiętać.
      Jeśli to minęło nie ma wspomnień a tylko o tym piszemy….choc ty zaczęlas pierwsza.

      Odnośnie chorób czytałam kiedyś ksiązke o tym, tam fajnie jest opisane o powodach ich powstania i co czemu odpowiada / jaki organ / .
      Zapomniłam jednak tytuł bo czytałam to dość dawno .

    • Maria_st pisze:

     „przeciez sama wiesz najlepiej jak to jest z tym co cie spotkalo…..”
     to wyżej napisałam ja, a to niżej ty :

     „no co takiego złego mnie spotkało co by mi na dobre nie wyszło? No co? ”
     gdzie napisałam–złego ?
     gdzie ze nie wyjdzie ci na dobre…
     jestes emocjonalnie niestabilna jak widać po wpisie……piszesz to co pierwsze ….a więc czujesz sie z jakiegos powodu– winna ?
     Ja staram się zrozumieć z jakiego powodu cos sie zadziewa i co mam zrozumieć w takim przypadku.
     I nie jestem ci zadnym wrogiem……zastanów sie dlaczego tak myslisz….i nie ma w tym zadnej złośliwości.

     • Loja Jolajna pisze:

      teraz próbujesz odwrócić kota ogonem, zamydlić mi oczy

     • Maria_st pisze:

      teraz próbujesz odwrócić kota ogonem, zamydlić mi oczy ”

      w realu NIGDY NIKT mi tego nie zarzucił, ale być może wynika to z tego że znaja mnie na co dzien a nie wirtualnie .

  • Na_ra_thor pisze:

   To pewnie objaw doświadczenia jakie klon nabywa przez całe życie, włącznie z łączeniem snów z rzeczywistością. Jeśli chodzi o programowanie to faktycznie, jeśli ktokolwiek psychiczny to przeczyta to ma problem. Lecz w tym przypadku wg prawa Universum – myślokszatalty wracają do właściciela i trzymają go tak długo, aż efekt się zmaterializuje. Taki autodestrukcyjny program klonów.

   Maria_st Jeżeli piszę głupoty to proszę nie czytaj tego.

 19. Maria_st pisze:

  Narathor głupoty piszesz

 20. Loja Jolajna pisze:

  „choc ty zaczęlas pierwsza.”
  __________
  no tak moja wina
  a było tak :

  Margosia pisze:
  Lipiec 30, 2017 o 17:02

  „…Przy okazji, Podpisuję się pod komentarzami Narathor…”
  ___
  Od kiedy to Loja… potrzebna jest ci okazja do wylania swej żółci na forum Mistyki Życia i osób na nim piszących ?!
  Odpowiedz

  Loja Jolajna pisze:
  Lipiec 30, 2017 o 17:08

  „Od kiedy to Loja… potrzebna jest ci okazja do wylania swej żółci ”
  __________
  Daj spokój kobieto, nie mam od wieelu lat pęcherzyka żółciowego. Każda kropla żółci u mnie na wagę złota, nie ma mowy o jej wylewaniu gdziekolwiek czy na kogokolwiek.

  i mogło się na tym skończyć, ale ty przejęłaś pałeczkę/kij od Margosi i zaczęłaś drążyć temat mojego pęcherzyka :

  „Loja wspaniale, że dajesz sobie radę po usunięciu pęcherzyka żółciowego bo konsekwencje tego nie są zbyt miłe.
  Niejako teraz rozumiem Twoje pisanie.”

  „po coś ten woreczek żółciowy mamy a gdy go brak–to o czymś świadczy….”

  „Te wasze wpisy o żółci pozwoliły zrozumieć mi moj sen wiele lat wcześniej zapowiadający odejście mojego Ojca.
  Tam też był watek rozlanej żółci, który wtedy nie rozumiałam i niejako żle interpretowałam.
  Teraz w google poszukałam coś o rozlaniu żółci i znalazłam zrozumienie prawidłowe.
  Faktycznie tak było.”

 21. siola pisze:

  Moze Problem nie w woreczku zolciowym,moze to juz zoltaczka w glowie.Czarna magia ,no coz mozna i tak ,dawno stosow nie bylo.No coz nauczyciele co uczniow nazywaja glupcami,pytanie teraz kto ma sie wstydzic uczen czy nauczyciel?

 22. Maria_st pisze:

  siola, mądry człowiek NIGDY nie nazwie drugiego idiotą ……..
  Dlatego MĄDRY nie musi sie wstydzic swoich słów

  • dariamade pisze:

   Dokładnie. Nie nazwe nikogo głupcem – bardziej nieświadomym.

   • Maria_st pisze:

    Pamiętam moje zaskoczenie dotyczące zachowań ludzkich.
    Z pewnego forum przenosiliśmy sie na czat by tam dyskutować na tematy nas interesujące.
    Szok……człowiek z człowieka chciał zrobić idiotę, czegos takiego nigdy wcześniej nie doswiadczyłam ale przebywały tam różne osoby w większosci niedoświadczone jak Dario napisałaś.
    Zauważyłam że nie dotyczy to tylko czata ale i blogów…..nawet tu….obrażanie, wymyslanie, klamstwa.
    Niestety ….

    • dariamade pisze:

     Dlatego swiat wyglada jak wyglada. Gdyby ludzie zaczeli od zmiany swojej i relacji z innymi ludzmi – juz nie tak łatwo by nimi manipulowano.
     Dlatego swiat zmierza w takim kierunku w jakim zmierza. Sami do tego doprowadzilismy – jako ludzkosc.
     Byc moze Twoja wizja przyszlosci bedzie tylko po czyszczeniu, tak sobie gdybam.
     Moj ogrod mi pokazuje ze nie jest dobrze, wiele drzew choruje, rosliny tak samo.
     Ale przyjmuje to na klate, pewne slowa przychodza w odpowiednim czasie i piekne jest to jak wlasnie obserwuje sobie to zycie, kiedy stajemy sie obserwatorem jakos latwiej przychodzi rozumienie.
     A to ze ktos komus komentuje zycie, wypomina to jak zyje – smiac mi sie chce. Niech zajmie sie soba – nikt tu nie jest idealny i wbrew temu co kto sobie mysli ciagle ma cos do zrobienia i przepracowania – to sie tutaj nie konczy.

   • siola pisze:

    dariamade-praca w niemczech ,jak bedziesz miala pecha dasz chlopa w rece polsko ruskiej mafi czy bedzie to warte tych paru groszy kture moze dostanie,ale lanie to dostanie ,no mozesz poslac jak nabroil,wtedy moze byla by korzsc,wiecej by juz nie broil.
    Mysle ze biednych tak oblupia ze z zarobku wiele nie zostanie.Odpowiedzialnosc za ogladanie zostawiam wam samym,ostrzegam ,mnie cisnienie podskoczylo ponad miare,

 23. Na_ra_thor pisze:

  „Dla mnie to nieudolna próba stosowania czarnej magii na moją osobę. Nieudolna bo na mnie to nie działa. Ale gdy takie coś trafi na podatny grunt, na bezbronną/łatwowierną/niedoświadczoną osobę, to takie działanie może ofiarę doprowadzić do wywołania nawet ciężkiej choroby w organizmie”
  Loja
  Odpisuje na Twoj wpis dopiero dziś, kiedy emocje nieco na blogu opadły, bo nie chcę wchodzić w tak gęstą atmosferę myślokształtów, które nie są i nigdy nie będą moimi. Masz sporo racji w tym co piszesz, bo poprostu dużo więcej widzisz i czujesz niż cała reszta. Wywołuje to dlatego oburzenie i krytykę. Lecz to jedno co może zobaczyć każdy logicznie odbierający człowiek. Natomiast sprawa ma jeszcze drugie dno. Ludzie, którzy zajmują się od wielu lat ezoteryczną stroną życia robią to nieprzypadkowo i nie dlatego, że są tacy uduchowieni lub też chcą tak bardzo rozwinąć się na tzw. ” ścieżce duchowego doświadczania” . Jeżeli ktokolwiek uważa , że tak to wygląda, to już ma tego efekty tutaj. To co się dzieje tu to są typowe efekty opętania. Gdyby teraz zapytać o co im tak naprawdę chodzi nie byłyby w stanie dać jasnej odpowiedzi. Ponieważ to co nimi, kieruje nigdy nie daje jasnej odpowiedzi, a jeśli jest przyciśnięte do mistycznego muru to ciska, opluwa epitetami, stosuje manipulacje słowne i metody jak to nazwałaś „czarno magiczne”. Widzisz prawda jest taka, że nawet o tym pojęcia nie ma taka osoba co nią kieruje, aby pewne rzeczy pisać lub robić.
  To co tu wypisują poszczególne osoby to jest poprostu jawne opętanie, lub przejęcie przez byty, lecz żaden opętany tego nie odbierze jako opętania, ponieważ jego umysł jest już przejęty. Skoro jeden z drugim uważa inaczej, to niech rozmawia z rodziną czy znajomymi o tych sprawach , ktore tu porusza..bardzo wątpię czy ktokolwiek traktowałby ich poważnie, a raczej z przerażeniem.
  Dlatego wcale mnie nie dziwi, ze taka Maria_st czy Margosia nazywa mnie dziwolągiem, skunksem, pokręconym umysłem, tchórzem, cokolwiek napisze pokazuje to w jakim stanie jest jej psychika, ktora wszystko odbiera na zasadzie inwersji. W żadnym moim wpisie nie znajdziesz ani obelgi, ani wynaturzenia, a to że opętany odbiera to jak przekleństwo dla siebie to tylko o czymś świadczy.

  • Nara_thor pisze:

   Odpowiem krótko i na temat, bo bełkot i pisanie litanii zostawiam nawiedzonym z tej strony.
   Marku z koziej górki, jesli Ty nie wiesz czym się różni opętany od człowieka czystego, to najwyższa pora abyś zwrócił szczególną uwagę na swoje myśli i wszystkie wpisy jakie serwujesz na tej stronie. Nie wspomnę już o tym czymś, co jest pod twoim wpisem, bo jakby powiedział pewien szaleniec z pod częstochowskiej jurki – to już nawiedzeniówka połaczona z psychozą.

   „Gdybyś jeszcze doprecyzował /ła swą wypowiedź o charakterystykę jak wygląda człowiek nie opętany oraz kto w/g ciebie opętuje to można by na ten temat porozmawiać …”
   Doprecyzuję ci abyś mógł potomnym przekazywać w swoich postach:
   Człowiek scalony , czyli spójny z wizją, mową, i uczynkiem.

 24. marek pisze:

  To co tu wypisują poszczególne osoby to jest poprostu jawne opętanie

  Gdybyś jeszcze doprecyzował /ła swą wypowiedź o charakterystykę jak wygląda człowiek nie opętany oraz kto w/g ciebie opętuje to można by na ten temat porozmawiać …a w oparciu o dotyczchsową wypowiedź to ja dochodzę do wniosku ,że na tej planecie wszyscy są opętani , tylko nie wiem przez kogo ..a znikoma część jest super opętana …czyli już nie żyje …

  Wolę swój obraz iż jest to planeta istot dopiero kandydujących na miano człowieka i stąd ten wszechobecny bajzel w ich głowch i czynach ….

  Powiem Adios Amigos….
  bym nie odstawał
  od ogółu ….

  pełen wspólczucia
  mułu …

  a jak się pisze mół
  przez „rz ” z kropką ?

 25. siola pisze:

  Marek ktos musi byc winny ,przecierz komus trzeba wsadzic kota do wora.
  Tutaj nie gra roli ,czy sensowne i logiczne,jakos trzeba wyjasnic depresje u ludzi.
  BasiaB pisze:
  30 lipca 2017 o 11:14
  MOM – Kocham Cię za ten tekst !
  Niesamowite !
  Dlatego dajesz radę !
  Prawie każdy czytelnik Mistyki dostał w „prezencie” wirus depresji, apatii lub/ i agresji.
  Kolejna osoba z którą wczoraj mailowałam odsunęła się od tej strony z powodu depresji.
  Nie raz czyszczę tą stronę ze wszystkiego co tu jest konwertowane i sprezentowane, ale widać okazało się to za mało.
  Kto jest słaby psychicznie po prostu w tej chwili nie może czytać Mistyki, ta strona jak widać jest solą w ich sztucznym iluminackim oku i zrobią wszystko by nam zaszkodzić.
  Dodam jeszcze,że stosując takie metody jak to pięknie opisałaś MOM, jesteśmy w stanie przeciwdziałać temu co nam szkodzi niewidzialnie, czego zarówno Ty jesteś dowodem MOM , ja i kilka innych osób skutecznie opierających się ichnim atakom.

  Drugi przyklad wchodzenia z jednej skrajnosci w druga,no coz wczesniej pasowalo do programu i koryta,teraz walka o koryto zmusza do wiekszych skrajnosci:No chyba ze sie nacpal to byli wszyscy kochani.No coz widac sludzy pana wiatrow ,w jednym miejscu dobrze,w drugim huragany jak nacpany w trzecim tylko pustynie.No Maryska ty Wegierka powiedz ty mi mila jak po Wegierasku laka ,wiese ,Mezopotania.
  No coz karzdy kombinuje jak moze i swych wiernych szuka jakos trza napelnic boskiego brzucha,

  Białczyński
  30 lipca 2017 o 16:24 Odpowiedz
  W wypadku KelTHuza nie jest ważne to co powiedział rok temu, ponieważ rok to dużo czasu żeby zdążył zmienić zdanie.
  W wypadku KelTHuza wybaczamy mu różne wdruki – zwłaszcza lewackie na temat rodzimowierstwa i faszyzmu, oraz w ogóle wiary w Boga, bo młody jest i przypomina mi mnie z takiego okresu mojej młodości, kiedy rzucałem kamieniami ateizmu we wszystko co pachniało Bogiem i miałem się za anarchistę.
  W wypadku KelThuza w ogóle mało ważne jest to co on mówi ponieważ jego myślenie jest powierzchowne, grzeszy niedojrzałością intelektualną i przemądrzalstwem typowym dla młodocianego buntownika.
  W wypadku KelTHuza ważne jest tylko to co śpiewa i jak śpiewa.

  Czym skurka za mlodu nasiaknie,tym i pozostanie na starosc,no moze zmienic od slonca barwe ale czym nasiakla za mlodu juz zostaje,cieszko bedzie sie zmienic ,gdy sie mialo zawsze innych za glupcow czy wariatow.
  Przecierz u nich zawsze wychodzi w koncu na jedno „raczka raczke myje a tych co Maja za glupcow tym dostanie sie po ryjku,bedzie cisza sprawa zalatwiona.
  No coz moze spiewaja inaczej ale od wiekow na ta sama modle.
  No coz noz naostrzyc by podarowac krew sasiada pieronowi a samemu sie Terz oblowic,a kto tam pierona bycie pytol na czyje to przpisac diobelskie kopyto,,komus sie latke przylepi a najlepiej tymu sas iadowi ten sie nie bedzie miol jak poskarzyc na pierona,a kaplony wszelkiej masci beda mialy wraz z pieronem pragnienie zaspokojone.
  Mowia co niekturzy ze zlodziej wrzeszczy by lapac zlodzieja,no coz moze i cos w tym prawdy,jest jednak cos po czym poznasz klamce i zlodzieja,bedzie mial strach przed toba i bedzie ci w grzedy wchodzil chocbys mu nawet nic nie robil.To strach bedzie zmuszal by sie pozbyc tych co wiedza ,na koniec zjada waz swoj wlany ogon ,topiac sie we wlasnym jadzie.

  • Maria_st pisze:

   siola nie wiem…Wegry to dawne dzieje….

   • siola pisze:

    Marys brzmi jak Mezopotania,wegry kelty dwa bratanki ,jezyk wspolny Maja a ja myslal ze tylko z Finami.Kelten mowia jedni ze to z zima a ja se zazartuje z jednej laki.
    Sen o nienieskiej Matce pamietacie?,mysle ze sprobuje z kombinowaniem,Niebieska Matka ,Celesta i jej dzwonki ,mowilem za jedna dama dzwonka na swym brzuchu nosi choc nie sercu,cziadek byl w niebieskiej armi ,pozniej do policji do berlina uciekl.Jak na kancelari siadla to nazwe placu na kwiatowej gorze zmienila z zamku krasnoludkow na zurm Macieja,myslac ze za maciejka cos ukryje a przed PD nic sie ukryc nie da.
    Lucus mowil ze jego data to 23 wrzes nia a gdzie lezy Wrzesnia.Skad pochodza ci co Maja za z Sky bogow.Data jak data bedzie Panna rodzic ,ale dlaczego swe dziecko mi podaje ,takiemu blaznowi.Myslalem sobie po co ta gra z nazwiskami,no coz dzwonic mozna Routa z brzucha ale nie z serca ,wtedy nie padnie takiej Pannie ksiezyc pod nogi.
    No coz sen o smierci zmartwych staniu i ciotka jak krasnoludek spotkaniu,to mi daje do myslenia ,choc malutka ja czule przytulil.Oj Karpackie laki wegier na Pomiatow ciagnie,a na niebie Panna rodzi koniec klamstwa koniec trwogi,koniec z wyciaganiem Popla z nosa i wciskania w ludzkie flowy ,oj ten stary swiat klamstwa i poplowania jednego drania.

  • marek pisze:

   Marek ktos musi byc winny ,przecierz komus trzeba wsadzic kota do wora.

   Siola , a ja myślę , że depresja się bierze z tego , że narobiło się w przeszłości tyle ” gawna ” , że już przetrwić nie idzie tego ….

   Ja swoje już spożyłem i przetrawiłem , mam nadzieję ,że już koniec tego …stąd po wielu depresjach smieję się obecnie z procesu i biadolącego nad sobą bliźniego …..

   Tak więc apeluję do Ciebie i innych gdy masz psychiczną biegunkę nie stosuj Stoperanu …sraczka oczyszcza orgnizm , a wszególności psychikę …

   ale się chamsko wyrażam
   muszę kielonkiem przepłukać
   jamę ustną i podniebienie
   bo mi sczerniało jak
   u psa który gryzie
   bez ostrzeżenia ….

 26. mały budda pisze:

  Pisałem wam na temat kompresji czasoprzestrzeni. Dlatego uwidacznia się podział na dwa światy.
  Stare myślokształty nadal istnieją w astralu, lecz one podlegają naturalnemu procesowi oczyszczania.

  • marek pisze:

   Dlatego uwidacznia się podział na dwa światy.

   Witaj Mały Buddo ….na chmurce sąsiedzie ….

   …Swiaty się uwidaczniją lecz ja jak siedziałem tak nadal wolę pomiędzy nimi ……na miedzy siedzieć ….

   tu pszenica , a tam żyto ….tylko miedza niczyja ….

   a ludziom na podjęciu decyzji
   co wybrać ..
   życie mija ….

   ło Jezus Maryja
   skąd wziąć na nich kija …

   • mały budda pisze:

    Dlatego uwidacznia się podział na dwa światy.

    Witaj Mały Buddo ….na chmurce sąsiedzie ….

    …Swiaty się uwidaczniją lecz ja jak siedziałem tak nadal wolę pomiędzy nimi ……na miedzy siedzieć ….

    tu pszenica , a tam żyto ….tylko miedza niczyja ….

    a ludziom na podjęciu decyzji
    co wybrać ..
    życie mija ….

    ło Jezus Maryja
    skąd wziąć na nich kija …
    Odpowiedz

    Nie trzeba kija.
    Jak dla mnie to co się dzieje to oczyszczanie.
    Inaczej mówiąc to alchemia tj. przemiana na poziomie kwantowym.
    Jest tylko jedno wytłumaczenie wszystko tego co się dzieje. Wynika to z wzrostu żywiołu ognia, który w zasadzie ma moc oczyszczania przestrzeni.
    Podlegamy szybkiej przemianie, lecz w swej przemianie pokazują prawdę.

 27. Dawid56 pisze:

  Pisałem wam na temat kompresji czasoprzestrzeni.

  Mały Buddo proszę , przypomnij gdzie o tym pisałeś , to nieco zmienia postać rzeczy…

 28. mały budda pisze:

  Przy jakimś tam temacie.
  Przepraszam Panie Dawidzie, że zapytam w prost. Czuję Pan zmianę prądu w sobie.
  Zauważył Pan duże skoki ciśnienia atmosferyczne ostatnio.
  Doświadczył Pan falowania w przestrzeni materii. Jak Pana szyszynka się zmienia od promieni słońca.

 29. mały budda pisze:

  Miłej nocy życzę.
  Ogień nam towarzyszy tej nocy.
  Więc jest gorąca noc.
  W każdym razie Panie Dawidzie przyszła odpowiedź do mnie dotycząca symbolu OM.
  Zrozumiałem, że Om to wibracja światła.
  Nosząca, noszący w sobie istotę światła.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s