Cyfrowy kod Biblii

Źródło: youtube.com

Wiarę chrześcijańską wyznaje jedna trzecia ludności świata, ale istnieje również znaczna liczba ateistów. Wiele z nich szuka jasnych, niemitycznych dowodów na istnienie Wszechmogącego. Jest wielu ludzi, którzy wierzą, że Księga Ksiąg jest tylko zbiorem starożytnych mitów i metafor, które przetrwały wieki. Czy tak jest naprawdę?

 

 

 

Za wybitnego eksperta w studiowaniu Biblii uchodził rosyjski matematyk Iwan Nikołajewicz Panin (1855-1942), który dużo czasu skupiał na matematycznej analizie tekstu Pisma. Panin urodził się w Rosji, ale w wieku 19 lat został wydalony z tego kraju za udział w działaniach rewolucyjnych. Ukończył studia na Wydziale Matematyki Uniwersytetu w Berlinie, a następnie kontynuował studia na Harvardzie.

 

Był znany jako zagorzały agnostyk, ale poprzez określenie pewnej matematycznej (numerycznej), regularności w tekście Pisma, zaniedbał karierę i osiadł z żoną w małej kanadyjskiej farmie, gdzie ponad pięćdziesiąt lat codziennej pracy ciągle doskonalił swoje teorie.

 

Punkt widzenia Ivana Papina opiera się na tym, że oryginalnym językiem Starego Testamentu był starohebrajski, a Nowego Testamentu grecki. W każdym słowie i w każdej literze, zdaniem Papkina, w niewytłumaczalny sposób zakodowany jest, podobnie jak we wszechświecie, obraz cyfry 7. Jest to jedna z tzw. liczb pierwszych (nie jest podzielna przez dowolną liczbę całkowitą inną niż pierwsza).

 

Tak więc, jak się okazuje, nie jest to prosta liczba pierwsza, a rodzaj dźwigni wszechświata, podstawa wszelkiego bytu. Istniej nawet szereg powiedzeń i przysłów z nią związanych, tj. „siódme niebo”, „siedem cudów świata”, „za siedmioma górami, za siedmioma rzekami…”, „od siedmiu boleści”, „ocet siedmiu złodziei” itd. Wszystko to jest o wiele bardziej dokładne, bardziej złożone i niezachwiane.

 

Przypomnijmy, na przykład, że miesiąc księżycowy wynosi 28 dni (7 x 4), białe światło słoneczne składa się z 7 kolorów, muzyka oktawy z 7 pełnych tonów. Ciąża u kobiety trwa 280 dni (7 x 40). To samo obserwujemy u zwierząt i ptaków, np. u myszy – 21 dni (7 x 3), u królików i szczurów – 28 dni (7 x 4), u kotów – 56 dni (7 x 8), u psów – 63 dni (7 x 9), u lwów – 98 dni (7 x 14), u owiec – 147 dni (7 x 21), u kur – 21 dni (7 x 3), u kaczek – 28 dni (7 x 4), itd.

 

W każdym razie, eksperci wiedzą – człowiek po pierwszym czytaniu tekstu zwykle zapamiętuje siedem koncepcji. Warto podkreślić fakt, że było siedem cudów świata, a kruk jest w stanie dokonać prostych działań arytmetycznych do liczby 7. Wszystkie te i wiele innych faktów wskazuje na istnienie jakiegoś kodu, który może być kluczem do odkrycia tajemnic Stwórcy Wszechświata. Teorie Panina spotkały się z falą krytyki, ale mają one również swoich zwolenników, takich jak Wiktor Iosifowicz Wejnik i amerykański kaznodzieja Chuck Missler.

 

Pierwsza fraza Starego Testamentu „Bóg stworzył niebo i ziemię” to 7 hebrajskich słów, składających się z 28 liter (7 x 4). Podobne szyfry liczbowe odnajdujemy w pozostałych wierszach, a także w całym tekście Biblii. O dziwo, ta zasada nie jest naruszone w dowolnym miejscu – wszystko jest wielokrotnością liczby 7!

 

W dawnych czasach, Żydzi i Grecy liczbami wyrażali swoje alfabety. Niewiarygodne, ale zastąpienie tych numerów w przestrzeni, odpowiadającym literom tekstu biblijnego, prowadzi do tych samych rezultatów. Na przykład, jeśli litery trzech głównych rzeczowników pierwszego zdania Starego Testamentu (Bóg, niebo, ziemia) zastąpimy numerami, otrzymamy wynik 777 (7 x 111). Hebrajski czasownik „stworzył” ma całkowitą wartość liczbową 203 (7 x 29).

 

Może się to wydawać niewiarygodne, ale zdanie opatrzone jest trzema siódemkami, jak magiczne słowo Jezus, składające się z trzech ósemek 888. Z kolei trzy szóstki 666 zarezerwowane są dla Bestii i Antychrysta (jeśli greckie słowo „bestia” zastąpimy hebrajskimi literami).

 

Panin był w stanie zidentyfikować wzorce łańcuchowo-numeryczne, analizując Pismo i łącząc cały tekst razem. Wyniki badań doprowadziły do jednoznacznego wniosku, że struktura znaleziona w oryginalnym tekście biblijnym w postaci funkcji numerycznej nie mogła powstać przez przypadek. Prawdopodobieństwo to wynosi zero, czyli wszystkie wykryte wzorce są efektem czyjejś intencji …

 

Obecne są one w kanonicznej Biblii, składającej się z 66 ksiąg – 39 ksiąg Starego Testamentu i 27 ksiąg Nowego Testamentu. Wiadomo, że Biblię pisano 1600 lat z przerwą, trwająca 400 lat przed Nowym Testamentem. Dzieło ma rozmaitych autorów, żyjących w różnych czasach.

 

A najbardziej zadziwiające jest to, że jeśli dodać lub usunąć z Biblii nawet jedno słowo lub jedną literę, lub zmienić kolejność słów, to cała struktura kodu zostanie naruszona. Twórca systemu, opartego na greckim i hebrajskim alfabecie, musiał przewidzieć w swoim planie wykształcenie, wiek i inne indywidualne cechy każdego artysty na przestrzeni dziejów, a jest to niewątpliwie nieskończenie skomplikowane. Wszechmogący chroni swoje Pismo od wszelkich błędów, zmian, uzupełnień i cięć. Można więc śmiało stwierdzić, że prawa autorskie Boga są zastrzeżone.

źródło:

http://innemedium.pl/wiadomosc/cyfrowy-kod-biblii

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Fraktale, Kody, Matrix. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

173 odpowiedzi na „Cyfrowy kod Biblii

 1. Rekju2 pisze:

  A najbardziej zadziwiające jest to, że jeśli ?

  Przeczytac Biblie,przeanalizowac czytajaco analizujacy jesli jest myslaco-uzbrojony w logike
  smialo stwierdzi,bo myslenie ma przyszlosc ze Biblia jej tresc-i przekaz to zbior klamste,prawd przeinaczonych,polprawd przekretow krotko mowiac
  WRONGWAY.Aby wiedziec gdzie
  sa anomalie nie tylko w Bibli nalezaloby znalezc pewien
  punkt zaczepienia,szablon rozpoznawczy i dalej calosc
  rozsypie sie jak CCCP lub domek z kart !

  dodać lub usunąć z Biblii nawet jedno słowo lub jedną literę, lub zmienić kolejność słów,

  Powyzsze zle zalozenie,byc moze funkcjonuje dla kogos ktory szuka dziury w calym i znajdzie jak znalezc chce.

  to cała struktura kodu zostanie naruszona. Twórca systemu, opartego na. ?

  greckim i hebrajskim alfabecie ?

  A tak zapytam,prosze czytelnikom powiedziec skad sie wziely powyzsze jezyki a przy okazji lacinski ? Bo sie mowi
  ze czlowiek sie ewoluowal.
  Tak sie ewoluowal jak kon ktory mowi-l ! Prosty przyklad,czy jezyk
  polski powstal nagle, jak inne ?
  Skoro nie a napewno i nie powyzsze.Przeciez grecki,lacinski,hebrajski i co bedzie jesli (bo napewno nikt zadnymi przykladami nie podeprze) sie okaze ze one …?
  No wlasnie z piecow spadly ?

  musiał przewidzieć w swoim planie wykształcenie, wiek i inne indywidualne cechy każdego artysty na przestrzeni dziejów, a jest to niewątpliwie nieskończenie skomplikowane.

  Wszechmogący chroni swoje Pismo od wszelkich błędów, zmian, uzupełnień i cięć. Można więc śmiało stwierdzić, że prawa autorskie Boga są zastrzeżone.

  Boga czy Bogow i skad slowo Bog ?

  Obecne są one w kanonicznej Biblii, składającej się z 66 ksiąg – 39 ksiąg Starego Testamentu i 27 ksiąg Nowego Testamentu. Wiadomo, że Biblię

  do-pis-ano korygowano co iles setek lat nie wazne czy 1600 lat
  i z jaka przerwą,czy trwająca 400 lat przed Nowym Testamentem.

  Dzieło ma rozmaitych autorów, żyjących w różnych czasach.

  Rozmaitych autorow ? Czyli juz cos wiemy. Wiem, albo nie
  wiem-y jak czytac i rozumowac i nie tylko Biblie ale i jej pochodno podobne.
   

  Panin był w stanie zidentyfikować wzorce łańcuchowo-numeryczne, analizując Pismo i łącząc cały tekst razem. Wyniki badań doprowadziły do jednoznacznego wniosku, że struktura znaleziona w oryginalnym tekście biblijnym w postaci funkcji numerycznej nie mogła powstać przez przypadek. Prawdopodobieństwo to wynosi zero, czyli wszystkie wykryte wzorce są efektem czyjejś intencji …
  Może się to wydawać niewiarygodne, ale zdanie opatrzone jest trzema siódemkami,

  jak magiczne słowo Jezus, 

  Dlaczego slowo Jezus ma byc magicznym slowem ? Wrecz
  odwrotnie jest okresleniem
  nie majacym z nazwa osoby
  nic, itd.

  Panie Marku,bo ja i tym razem nie o zegarku,wiec prosze wyjasnic czytelnikom,bo zadaje wciaz pytania a pan zyjesz czy nie wiesz ze zyjesz a podsrywasz mi wiecznie o starszych i madrzejszych nie daj Boze piszac o sobie ze jestes podroznikiem po kartach histori.
  Najgorsze moze byc to ze jak do tej pory wojadzery okreslajace sie wszelakimi znamionami podrozniko-znawcami sa tak ale napewno i naprawde zwyklymi ?

  Narcyz (mitologia) – Wikipedia, wolna encyklopedia

  https://pl.m.wikipedia.org › wiki › Narcy…

  Narcyz…,

  / (gr. Νάρκισσος Nárkissos, łac. Narcissus) – w mitologii greckiej młodzieniec niezwykłej urody…, /

  …,y bujajace w oblokach sepleniace o wlasnych teoriach.

  Pierwsza fraza Starego Testamentu „Bóg stworzył niebo i ziemię” to 7 hebrajskich słów, składających się z 28 liter (7 x 4).

  Po co powyzsza teoryjko-wypocinka ‚se’ maja czytelnicy zawracac glowe ?

  Podobne szyfry liczbowe odnajdujemy w pozostałych wierszach ?

  A ja znalazlem szyfr cyfrowy
  w mej klodce od szajerka.

  a także w całym tekście Biblii.

  1)Ile bylo Sodom i Gomor ?

  2)Moze zadnej ?

  3)Raj jeden czy urojen jeszcze wiecej ?

  O dziwo, ta zasada nie jest naruszone w dowolnym miejscu – wszystko jest wielokrotnością liczby 7!
   
  nią związanych, tj. „siódme niebo”, „siedem cudów świata”, „za siedmioma górami, za siedmioma rzekami…”, „od siedmiu boleści”, „ocet siedmiu złodziei” itd. 

  Prosze wybrac ?

  1)Wiszace ogrody.
  2)Kolos(ik) z Rodos.
  3)Grob pana krola Mausolos-a
  drugiego z Halikarnasou.
  4)Faros – starożytnalatarnia morska, która została zbudowana około 280-279 p.n.e
  5)Piramidy w Gizeh.
  6)Świątynia Artemidy w Efezie (Artemizjon w Efezie) – dla starożytnych Greków jeden z siedmiu cudów świata. Znana pod. nazwą Artemizjonu 
  stanowiła największą ozdobę Efezu w Azji Mniejszej (obecnie  w Turcji,ktory ciapatych chorych i rencistow przekierowuje do makreli a ona do ?).
  7) statua Zeusa z V w. p.n.e., autorstwa Fidiasza ze świątyni Zeusa w Olimpii, zaliczana przez starożytnych Greków do siedmiu cudów świata.

  Nowozytne czasy ilu?s cudow swiata.

  1)Mur Chinczykowych.
  2)Kolos-eum niedaleko koncernu pod tytulem Watykan.
  3)Machu Pichu w Peru.
  4)Chichen Itza w Meksyku.
  5)Figurka tzw.Jezusa w Brazyli.
  Taj Mahal w Indiach.
  6)Tadź Mahal[a] (hindi: ताज महल urdu: تاج محل) – indyjskie mauzoleum wzniesione przez Szahdżahana z dynastii Wielkich Mogołów, na pamiątkę przedwcześnie  zmarłej, ukocverdny Mumtaz Mahal
  7)Swetru albo Petr(a)u w Jordani.

  Wezmy insze cuda.

  1)Zamek tzw. w M(a)e(lbo)urne(ku).
  2)Angkor Wat – największa, najważniejsza i najbardziej znana świątynia w kompleksie Angkor, położonym w prowincji Siĕm Réab w Kambodży.
  3)Chlopki z kamienno lekkimi berecikami na Wyspach Wielkanocnych.
  4)Hagia Sophia, Aja Sofia (gr.Ἁγία Σοφία, tur. Ayasofya) – muzeum w Stambule (dawny Konstantynopol)
  5)Timbuktu (songhaj: Tumbutu, fr.Tombouctou) – miasto w Mali, nad rzeką Niger, założone prawdopodobnie na przełomie XI i XII wieku, zamieszkiwane przez 35 900 osób (2004). 

  doskonalił swoje teorie.

   

  Punkt widzenia Ivana (chyba Groznego)Papina opiera się na tym, że oryginalnym językiem Starego Testamentu był starohebrajski ?

  Jeden z kilku sztucznych jezykow.
  I non comment-cik more na ten temat-cik !

  a Nowego Testamentu  Gretzk(iego)y (ur. 26 stycznia1961 w Brantford w Ontario) – kanadyjski zawodowy hokeista

  PS.

  Przyznam ze tematy na tym blogu nie sa trudne.Trudnoscia
  sa ilu?s dokladnie nie wiem,
  ale napewno sami czytelnicy,
  ktorzy sobie sami utrudniaja,
  nie baczac na stracony,
  tracac na dogmatyczne naukowo-religijne bajki
  swoj czas.

 2. Rekju2 pisze:

  A najbardziej zadziwiające jest to, że jeśli ?

  Przeczytac Biblie,przeanalizowac czytajaco analizujacy jesli jest myslaco-uzbrojony w logike
  smialo stwierdzi,bo myslenie ma przyszlosc ze Biblia jej tresc-i przekaz to zbior klamste,prawd przeinaczonych,polprawd przekretow krotko mowiac
  WRONGWAY.Aby wiedziec gdzie
  sa anomalie nie tylko w Bibli nalezaloby znalezc pewien
  punkt zaczepienia,szablon rozpoznawczy i dalej calosc
  rozsypie sie jak CCCP lub domek z kart !

  dodać lub usunąć z Biblii nawet jedno słowo lub jedną literę, lub zmienić kolejność słów,

  Powyzsze zle zalozenie,byc moze funkcjonuje dla kogos ktory szuka dziury w calym i znajdzie jak znalezc chce.

  to cała struktura kodu zostanie naruszona. Twórca systemu, opartego na. ?

  greckim i hebrajskim alfabecie ?

  A tak zapytam,prosze czytelnikom powiedziec skad sie wziely powyzsze jezyki a przy okazji lacinski ? Bo sie mowi
  ze czlowiek sie ewoluowal.
  Tak sie ewoluowal jak kon ktory mowi-l ! Prosty przyklad,czy jezyk
  polski powstal nagle, jak inne ?
  Skoro nie a napewno i nie powyzsze.Przeciez grecki,lacinski,hebrajski i co bedzie jesli (bo napewno nikt zadnymi przykladami nie podeprze) sie okaze ze one …?
  No wlasnie z piecow spadly ?

  musiał przewidzieć w swoim planie wykształcenie, wiek i inne indywidualne cechy każdego artysty na przestrzeni dziejów, a jest to niewątpliwie nieskończenie skomplikowane.

  Wszechmogący chroni swoje Pismo od wszelkich błędów, zmian, uzupełnień i cięć. Można więc śmiało stwierdzić, że prawa autorskie Boga są zastrzeżone.

  Boga czy Bogow i skad slowo Bog ?

  Obecne są one w kanonicznej Biblii, składającej się z 66 ksiąg – 39 ksiąg Starego Testamentu i 27 ksiąg Nowego Testamentu. Wiadomo, że Biblię

  do-pis-ano korygowano co iles setek lat nie wazne czy 1600 lat
  i z jaka przerwą,czy trwająca 400 lat przed Nowym Testamentem.

  Dzieło ma rozmaitych autorów, żyjących w różnych czasach.

  Rozmaitych autorow ? Czyli juz cos wiemy. Wiem, albo nie
  wiem-y jak czytac i rozumowac i nie tylko Biblie ale i jej pochodno podobne.
   

  Panin był w stanie zidentyfikować wzorce łańcuchowo-numeryczne, analizując Pismo i łącząc cały tekst razem. Wyniki badań doprowadziły do jednoznacznego wniosku, że struktura znaleziona w oryginalnym tekście biblijnym w postaci funkcji numerycznej nie mogła powstać przez przypadek. Prawdopodobieństwo to wynosi zero, czyli wszystkie wykryte wzorce są efektem czyjejś intencji …
  Może się to wydawać niewiarygodne, ale zdanie opatrzone jest trzema siódemkami,

  jak magiczne słowo Jezus, 

  Dlaczego slowo Jezus ma byc magicznym slowem ? Wrecz
  odwrotnie jest okresleniem
  nie majacym z nazwa osoby
  nic, itd.

  Panie Marku,bo ja i tym razem nie o zegarku,wiec prosze wyjasnic czytelnikom,bo zadaje wciaz pytania a pan zyjesz czy nie wiesz ze zyjesz a podsrywasz mi wiecznie o starszych i madrzejszych nie daj Boze piszac o sobie ze jestes podroznikiem po kartach histori.
  Najgorsze moze byc to ze jak do tej pory wojadzery okreslajace sie wszelakimi znamionami podrozniko-znawcami sa tak ale napewno i naprawde zwyklymi ?

  Narcyz (mitologia) – Wikipedia, wolna encyklopedia

  https://pl.m.wikipedia.org › wiki › Narcy…

  Narcyz…,

  / (gr. Νάρκισσος Nárkissos, łac. Narcissus) – w mitologii greckiej młodzieniec niezwykłej urody…, /

  …,y bujajace w oblokach sepleniace o wlasnych teoriach.

  Pierwsza fraza Starego Testamentu „Bóg stworzył niebo i ziemię” to 7 hebrajskich słów, składających się z 28 liter (7 x 4).

  Po co powyzsza teoryjko-wypocinka ‚se’ maja czytelnicy zawracac glowe ?

  Podobne szyfry liczbowe odnajdujemy w pozostałych wierszach ?

  A ja znalazlem szyfr cyfrowy
  w mej klodce od szajerka.

  a także w całym tekście Biblii.

  1)Ile bylo Sodom i Gomor ?

  2)Moze zadnej ?

  3)Raj jeden czy urojen jeszcze wiecej ?

  O dziwo, ta zasada nie jest naruszone w dowolnym miejscu – wszystko jest wielokrotnością liczby 7!
   
  nią związanych, tj. „siódme niebo”, „siedem cudów świata”, „za siedmioma górami, za siedmioma rzekami…”, „od siedmiu boleści”, „ocet siedmiu złodziei” itd. 

  Prosze wybrac ?

  1)Wiszace ogrody.
  2)Kolos(ik) z Rodos.
  3)Grob pana krola Mausolos-a
  drugiego z Halikarnasou.
  4)Faros – starożytnalatarnia morska, która została zbudowana około 280-279 p.n.e
  5)Piramidy w Gizeh.
  6)Świątynia Artemidy w Efezie (Artemizjon w Efezie) – dla starożytnych Greków jeden z siedmiu cudów świata. Znana pod. nazwą Artemizjonu 
  stanowiła największą ozdobę Efezu w Azji Mniejszej (obecnie  w Turcji,ktory ciapatych chorych i rencistow przekierowuje do makreli a ona do ?).
  7) statua Zeusa z V w. p.n.e., autorstwa Fidiasza ze świątyni Zeusa w Olimpii, zaliczana przez starożytnych Greków do siedmiu cudów świata.

  Nowozytne czasy ilu?s cudow swiata.

  1)Mur Chinczykowych.
  2)Kolos-eum niedaleko koncernu pod tytulem Watykan.
  3)Machu Pichu w Peru.
  4)Chichen Itza w Meksyku.
  5)Figurka tzw.Jezusa w Brazyli.
  Taj Mahal w Indiach.
  6)Tadź Mahal[a] (hindi: ताज महल urdu: تاج محل) – indyjskie mauzoleum wzniesione przez Szahdżahana z dynastii Wielkich Mogołów, na pamiątkę przedwcześnie  zmarłej, ukocverdny Mumtaz Mahal
  7)Swetru albo Petr(a)u w Jordani.

  Wezmy insze cuda.

  1)Zamek tzw. w M(a)e(lbo)urne(ku).
  2)Angkor Wat – największa, najważniejsza i najbardziej znana świątynia w kompleksie Angkor, położonym w prowincji Siĕm Réab w Kambodży.
  3)Chlopki z kamienno lekkimi berecikami na Wyspach Wielkanocnych.
  4)Hagia Sophia, Aja Sofia (gr.Ἁγία Σοφία, tur. Ayasofya) – muzeum w Stambule (dawny Konstantynopol)
  5)Timbuktu (songhaj: Tumbutu, fr.Tombouctou) – miasto w Mali, nad rzeką Niger, założone prawdopodobnie na przełomie XI i XII wieku, zamieszkiwane przez 35 900 osób (2004). 

  doskonalił swoje teorie.

   

  Punkt widzenia Ivana (chyba Groznego)Papina opiera się na tym, że oryginalnym językiem Starego Testamentu był starohebrajski ?

  Jeden z kilku sztucznych jezykow.
  I non comment-cik more na ten temat-cik !

  a Nowego Testamentu  Gretzk(iego)y (ur. 26 stycznia1961 w Brantford w Ontario) – kanadyjski zawodowy hokeista

  PS.

  Przyznam ze tematy na tym blogu nie sa trudne.Trudnoscia
  sa ilu?s dokladnie nie wiem,
  ale napewno sami czytelnicy,
  ktorzy sobie sami utrudniaja,
  nie baczac na stracony,
  tracac na dogmatyczne naukowo-religijne bajki swoj czas.

  • marek pisze:

   Ateiści szukają kodu kreskowego /liczbowego / w Bibli ,
   Rekju2 – nie 1 wciąż pyta miast rozumieć…
   Mistycy na Mistyce obgadują i objaśniają sobie wszystko i nic – nawzajem…

   a ja zapytam : kto zna interpretację Bibli czytanej
   sercem i rozumem jednocześnie …..

   Kochane dzieci wciąż Wam ustawiam lustra do przejrzenia się w nich samodzielnie …

   aloha ,baj baj .
   baju ,baju – jesteś w swoim
   wyimaginowanym raju ….

   • Maria_st pisze:

    a ja zapytam : kto zna interpretację Bibli czytanej
    sercem i rozumem jednocześnie …..

    zawsze mnie od biblii odrzucało, nie lubie horrorów w takim wydaniu….lukrowane pseudo miłością..
    to zbior chaosu zmieszanego z prawdą…..i tak też mamy w okół

    • Dawid56 pisze:

     Są dwie sprawy zawartość Biblii i jej symbolika, są to dwie różne sprawy.

     • Maria_st pisze:

      Są dwie sprawy zawartość Biblii i jej symbolika, są to dwie różne sprawy.

      jasne……jak zatrute cukierki

    • marek pisze:

     Marysiu ,

     awersja , rewersja i swędzenie , to objaw uczulenia ,które kończy się z zasady katarem lub wysypką …..

     …a Biblia tak pieknie pachnie , gdy się ją sercem i rozumem czyta ….

     .., ale o czym tu gadać na planecie połówek , no chyba że mówi się do pól chlopa -pół baby lub na odwrót pół baby pół chłopa …ale to przecież prawie nie spotykane unikaty , na tej planecie połóweczek , ćwiarteczek ijeszcze pomniejszych drobinek …

     każdy siedzi w swym r ….aju
     zadzierając nosek i nóżkami
     radośnie miast głową ,kiwając…

     baju baj , baju baj ..
     piekna Anna
     może też być Maria
     a co mi tam
     szczodry jestem ….

    • Alicja z Krainy Czarów pisze:

     Maria ma rację Biblia to Słodkie Cukierki wymieszane z Trutką na Szczury 😉 te wszystkie katolickie głupki biorą wszystko jak leci jednak tylko Takie Szczwane Lucki potrafią wybrać z tego wszystkiego same Słodycze.

     Jeżeli zaś chodzi o ten komentarz Marka to za chwilkę udowodnię Ci że jesteś w Błędzie

     [.., ale o czym tu gadać na planecie połówek , no chyba że mówi się do pól chlopa -pół baby lub na odwrót pół baby pół chłopa …ale to przecież prawie nie spotykane unikaty , na tej planecie połóweczek , ćwiarteczek ijeszcze pomniejszych drobinek …]

     To nie jest świat połówek tylko to jest świat Dziewczynek i [Dziewczynek] upośledzonych genetycznie i pewnie umysłowo też czyli

     te upośledzone genetycznie dziewczynki to płeć męska czyli [mężczyźni]

     No bo pomyślcie sami po co tworzyć rozdzielność płciowa i wszystkie brudy z tym związane gdy Można mieć w Raju tylko jedną płeć coś na wzór płci dziewczęcej która będzie płcią SAMORODNĄ

     Co za Debil lub Zła Krawcowa bierze dwie Laleczki do przeróbki genetycznej i bawełnianą rękawiczkę i z tego powstaje Adam i Ewa

     Po co ta bawełniana rękawiczka A no po to aby odciąć jej Jeden Palec i przyszyć ten odcięty palec Laleczce między nogami i w ten sposób stworzyć Adama hahaha jak to wygląda toż to jakaś porażka lub działanie Złej Krawcowej.

     Znajdź Teraz Mareczku w Moim Rozumowaniu Tak Błąd jaki i Grzech

     Gdzie będzie Grzech gdy w Raju będzie tylko jedna pleć wykreowana na wzór dziewczyny i będąc płcią SAMORODNĄ rozmnażająca się w sposób partenogenetyczny .

     • Margosia pisze:

      „…To nie jest świat połówek tylko to jest świat Dziewczynek i [Dziewczynek] upośledzonych genetycznie i pewnie umysłowo też czyli te upośledzone genetycznie dziewczynki to płeć męska czyli [mężczyźni]…”
      ___
      Zaleciało mi tu Lucek „Sexmisją”.. ha, ha, ha… 😀
      Tam też pewien…, hmmm… damski szowinista twierdził, że chłopczyki to upośledzenie genetyczne… aaha, ha, ha… 😀

     • Alicja z Krainy Czarów pisze:

      Ależ Margosiu to co napisałam o Tym [Upośledzeniu genetycznym i umysłowym też] to najprawdziwsza prawda potwierdzona niezaprzeczalnymi Faktami i badaniami naukowców.

      Chromosom Y tworzący z Jajeczka płeć męską jest okrojony do granic możliwości jest znacznie uboższy Informacyjnie niż chromosom X tworzący Płeć dziewczęca..

      Dla chłopka jest zestaw chromosomów XY czyli z tego wynika upośledzenie tak genetyczne jak i umysłowe pewnie też

      Dla Dziewczyny są to dwa XX czyli piękne ładne i układne Laleczki 😉

      Każde powtarzam każde Dziecko w Brzuszku Swej Mamusi na samiusieńkim początku rozwoju jest zawsze Dziewczynką potem z czasem dla części z dziewczynek zaczyna ujawniać się to upośledzenie genetyczne.

      Ktoś pewnie zła Krawcowa skrzywdziła te dziewczynki i przerobiła ich na [mężczyzn]

     • Margosia pisze:

      „… Każde powtarzam każde Dziecko w Brzuszku Swej Mamusi na samiusieńkim początku rozwoju jest zawsze Dziewczynką…”
      ___
      Jesteś pewny Lucek, że zanim… „każde Dziecko w Brzuszku Swej Mamusi na samiusieńkim początku rozwoju” – przybierze postać ludzką – dziewczęcą, to nie przypomina czegoś innego ?

     • marek pisze:

      To nie jest świat połówek tylko to jest świat Dziewczynek i [Dziewczynek] upośledzonych genetycznie i pewnie umysłowo też czyli

      a już myślałem Lucyferku ,ze to wreszcie samokrytyka z Twej strony , a to kolejne z Twego świata androny….

      Lucyferku , Ci co ostani w genach człowieka grzebali , za szefa mieli nie inaczej jak Mamę , tylko jaką ta mama buźkę miała , czy aby zbyt dużych ząbków przed dziećmi za woalem ozdobnym nie chowała …

      Oj gadziku ludziku z pokreconymi śrubkami w głowie , ileż Ci jeszcze razy przyjdzie żyć w ciele aby narodził się w nim z Ciebie człowiek ….

     • Margosia pisze:

      „…Oj gadziku ludziku z pokreconymi śrubkami w głowie , ileż Ci jeszcze razy przyjdzie żyć w ciele aby narodził się w nim z Ciebie człowiek …”
      ___
      A ty Marek…, wiesz już… „ile Ci jeszcze razy przyjdzie żyć w ciele…” ?!
      Aaaha, ha, ha… 😀

     • siola pisze:

      Oj znowu gwalci sama siebie i to nawet nie wie.
      Boc to gorsze jest od chlopa,rozum w kroku.
      Sama ta krawcowa co se zaszyla swoja,
      mayslala ze tak odzyska swe Bboskie cnoty,
      coz ten sam ci Problem co z Bogiem,
      U tego Terz dwie lewe rece,
      wiec gdzie ma byc tu ta prawica ,gdziesz ta jest lewica,
      gdy to boskie sa tu tylko dwie lewe rece
      pozostalo tylko stado bydla co to zyje z pasozydowania..
      Oj i mamy cnotliwa bogini ,padni ty czlowieku przed nia na kolana,
      one se zaszyla cnoty,wiec jak oczekiwac od Bogini cnoty.
      No coz jak oczekiwac od Bogini serca jak kobity ja wyleczyly.
      https://youtu.be/Lr-g_iIfluwOj Lucek
      Coz zdziwila mnie ta nienawisc do chlopow ,pomyslalem moze ze szpitala a tu patrze jak mowilas Malgos sexmisja ,same ci tam kobity.Coz mecza dziewczyne kobity a ta ci nienawidzi chlopow.Coz zrobili w Legionowie z czlowieka idiote i Terz myslal ze mu zycie z prawem jazdy uratowali za to nienawidzil Ojca Matke tak ze potrafil ich zabic.
      Coz miala ludzkosc pecha ,rzadza nimi psychopaci w ich imieniu ,kopia w tylek ,podjudzaja jednych na drugich i to niby w imie Boze i dla ludzkosci dobra od ci Demon Krates i Bogini od polykania Marzen.
      Coz jestesmy biedni nie widzimy jak boskie lewusy sie staraja bysmy sie wyzbyli wszelkich uczuc wszelkich marzen,basbom wcisnac ze musza synow oddac na ofiare dla wolnosci i swobody by spelnily sie marzenia,chlopcow tak drylowac w woju by sie jeden z drugim wyzbyl granic,sterowana rozkazami bezuczuciowa malpe zrobia,dla bogow nie grozni napewno sa idioci ale ludzie co potrafia sami widziec nie przez koran nie przez Bibel czy Terz wedy bo to z jednej jest ci schedy.Tu macie taka sutuacje z bogiem jak i pracodawca ,tylko wam sie wydaje ze was potrzebuja i bez was sie nie obejdzie,nie probujcie jednak samodzielnie myslec bo sie okaze ze juz nie ma na tym swiecie miejsca dla was ,tu stajecie sie madrzejsi od boga a to i dla niego niebezpieczne ,bo noz na koniec nie bedzie komu BOGA zaslonic swoim cialem by lewusowi sie nic nie stalo.
      7*7chodzi mi po lebie i wychodzi mi 49.23 wrzesnia urodzila sie Boza Zona Maryjka a 88 jej zlodziejski synek.Ktos mowil ze w 70 latach bog sie dla Polski urodzil z obcej MATKI:
      Mysle sobie czemu Oni tak z miloscia do Hamburga a tu chodzi o laciata i jej syna co od swieta czasem mial i bialo czerwone jaja.

      Ojciec zwracal Terz uwage na kulko i krzyzyk gre i tu ciekawostka

      Każdy jadący samochodem ze Wschowy w kierunku Osowej Sieni, może napotkać jeden z najbardziej dziwacznych pomników znajdujących się w Polsce. Jest to pomnik byka stojącego na wysokim cokole. Pomnik wybudowano w czasie stanu wojennego (1982 rok) staraniem Edmunda Apolinarskiego, ówczesnego Dyrektora Państwowego Ośrodka Hodowli Zarodowej (POHZZ) w Osowej Sieni. Wcześniej w tym właśnie miejscu znajdował się pomnik Bismarcka, jednak został on rozebrany pod koniec lat 60-tych. Pomnik, który stał się nieformalnym symbolem całego powiatu przedstawia buhaja o imieniu Ilon, będącego swego czasu dumą ośrodka hodowli zarodowej. Byk urodził się w Osowej Sieni a jego matką była sprowadzona w 1974 roku ze Stanów Zjednoczonych krowa rasy holsztyńsko-fryzyjskiej. 
      Teraz czesc zmor mieszka na ulicy ktura nazywa sie jak ta rasa krow ,druga czesc nazwy ulicy zalezy kto bedzie tlumaczyl to gospodarstwo-farma albo Mist,co ciekae nr 11 ale abcd sa 4 11 ,wozac paczki jedna rodzina nie pasuje do paczki spod jedenastki Wilk ,bardzow sie nie lubia ,do wilka z paczka dla 3 pozostalych nie trza bylo wcale klupac byla zawsze jedna odpowiedz,wiec pozostaly 3 11,i Lucek mi tu ze ja o Miscie No i u Kos pod a,byla stara meda od rut ego.Wszystko kreci sie u tego bydla Kolo Obory,Mistu,Hmburgera a Lucek sie dziwi ze o blocie pisze.
      Ciekawe czy istnieje radiostacja Kolo Lucka hotelu,bo zachowuje sie jak Zoska czy Rozbicki ,warjackie papiery.
      teraz dla odmiany herb Lucka hotelu

  • marek pisze:

   Panie Marku,bo ja i tym razem nie o zegarku,wiec prosze wyjasnic czytelnikom,bo zadaje wciaz pytania a pan zyjesz czy nie wiesz ze zyjesz a podsrywasz mi wiecznie o starszych i madrzejszych nie daj Boze piszac o sobie ze jestes podroznikiem po kartach histori.
   Najgorsze moze byc to ze jak do tej pory wojadzery okreslajace sie wszelakimi znamionami podrozniko-znawcami sa tak ale napewno i naprawde zwyklymi ?

   Narcyz (mitologia) – Wikipedia, wolna encyklopedia

   https://pl.m.wikipedia.org › wiki › Narcy…

   Narcyz…,

   / (gr. Νάρκισσος Nárkissos, łac. Narcissus) – w mitologii greckiej młodzieniec niezwykłej urody…, /

   Przepraszam Rekju2 ,że nie zareagowałem ,przewijając dzisiaj stronę zauważyłem Panie Marku i się zatrzymałem …

   Narcyz to piękny kwiat …..wiosnę przynosi …..szkoda ,że nie w każdej łepetynie …..

   a czasem w którymś z mechanicznych urządzeń coś śię zatnie zaapętli w programie i tym samym wyświechtanym produktem nieustannie z siebie sypie ….nawet jeżeli są to pytania …

   pierwsza zasada układania klocków

   dzieci powinny słuchać starszych
   a dopiero jak ich przerosną
   mogą oceniać kto w danym czasie
   był mądrzejszy .

   druga zasada

   dzieci z umiarem bije się po dupie
   jak im się w głowie przewraca
   bo inaczej pójdą na zmarnowanie
   czyli swoją drogą , bez celu do lasa
   do sasa

   stan obecny cyfrowej cywilizacji

   właśnie leci kabarecik
   bo wszędzie mądrzą się
   dzieci

 3. Rekju2 pisze:

  Kochane dzieci wciąż Wam ustawiam lustra do przejrzenia się w nich samodzielnie 

  PO co zwierciadelka ustawiac ?
  Wystarczy automatycznie stac sie Narcyz-owym.

  Mistycy na Mistyce obgadują i objaśniają sobie wszystko i nic – nawzajem…

  Mistyka slowo okreslenie pojecie jak i kto woli.

  Ponizej pani mistyk-owa,
  Brigida od Szwedow.

  https://naforum.zapodaj.net/4caa58e73cea.png.html

  I ponownie opiera-ja sie wszyscy pisza-c slowo wymawiajac cytujac MISTYK-a-cy itd.
  Np.ze ono z j.greckiego od mystikós-czyli usta i oczy zamkn(jente-zacerowac)ac…,

  / j.hiszp.cerrado,zacerowac/

  …,na i z pow.linka sie zacerowuje,lub jak kto woli,
  zamyka a tak naprawde sie wykluc(za-zaprzecza)ykowuje !

  …, pelne tajemnic.Slowo i na jego temat niby wyjasnien mozna byloby gruby libros-ik napisac.
  Jedni pis-za ze ma zwiazek z religia nie wiedzac skad i co oznacza-lo kiedy?s slowo wyraz religia.I tak kolo odurnienia wzgl…,

  jak z pow.linka …,a jednak sie kreci !

  zawsze mnie od biblii odrzucało,
  a przeciez ile to bedzie gdyby od cyfry …,

  wyznaje jedna trzecia ludności świata, ale i

  …,odjac cyfre slownie JEDEN ?

  nie lubie horror…,

  /em Biblia jest tylko dlatego w nam zaserwowanym wydaniu i do czytelnikow zapytaniu,czy nie czas aby ja ponownie sklecic w orginal przekazu przy tym odrzucajac farmazony oszustow z pradawnych tekstow sprowadzic ja do i dla kazdego zrozumienia ? Bo wowczas tresc czy horror moglby sie zblizyc do sensownego sensu kogo?s przekazu?/

  …,ów w takim wydaniu….

  lukrowane pseudo miłością..

  to zbior chaos…,

  / em sa Bibli bezmyslni czytelnicy/

  …,u zmieszanego z prawdą…..i tak też mamy w okół ?

  RELIGIE !

  PS.

  I te wypierdo pseudo wyjasnionka szkolno naukowo bezPOfstawne typu jak P(el)Onizej ?

  https://naforum.zapodaj.net/570f7a2c1397.png.html

 4. Rekju2 pisze:

  Tym czym jest zmyslna Biblia dla czlowieka tym sa przepowiednie
  Nostradamusa dla bezmyslnych ludzi.

  • marek pisze:

   Rekju 2

   mój komentarz odpowiedź jest Ci znana : daj se siana …a najlepiej wskocz na drzewo i przegyź banana ….

   marek przesadziłeś
   to prawie twego starania
   o byćie guru buru
   przegrana

   Marek …daj se siana ..

   odpływam / tylko na chwilę /
   nie cieszcie się …w siną dal
   obdarowując Was swym
   anielskim usmiechem ..

 5. Margosia pisze:

  „… Maria ma rację Biblia to Słodkie Cukierki wymieszane z Trutką na Szczury…” 😉
  ___
  Faktem jest, że… czarna księga zawiera w sobie pomieszanie prawdy z blagą, ale… pomijając wątek mściwego i żądnego krwi „boga”, zawiera też… wiele ciekawych informacji z zakresu kosmologii, historii i wielu innych dziedzin życia.., które zostały przedstawione w symboliczny sposób…
  Najprawdopodobniej… zostały one przepisane bez ich z-rozumienia z innych, dużo starszych Źródeł, pozostawionych nam przez naszych Przodków…
  Jednym z takich dużo starszych Źródeł… są Wedy, czyli… PRAWDY, w których m.in. jest napisane, że wszelkie zjawiska zachodzące na Ziemi są związane ze zjawiskami zachodzącymi w Kosmosie i że są to zjawiska występujące – jak wszystko we Wszechświecie – cyklicznie…

  Na początku było słowo…”

  Ten fragment PRAWDY znamy wszyscy, natomiast niewielu z nas wie nt. odkryć dokonanych przez Michaela Tellingera, wybitnego badacza afrykańskich pozostałości po cywilizacji Atlantów.
  W okolicach Lesoto, Michael dokonał niezwykle doniosłego odkrycia wysokozaawansowanych technologicznie instalacji Atlantów z czasów przedpotopowych.
  Instalacje te okazały się worteksami zasilanymi dźwiękiem o częstotliwości fal świetlnych, a zatem… początki naszej cywilizacji faktycznie zaczęły się od wykorzystania fal dźwiękowych, dokładnie tak, jak podają to wszystkie skrypty ze starożytności.
  Tellinger idąc tym tropem… odkrył sprawy, nt. których współczesna fizyka jest bezdźwięczna, a jeśli już… to mówi szeptem.., a to z tej prostej przyczyny, że… temat dźwięku dotyka tematu powszechnej i darmowej energii, a to w naszej cywilizacji ciągle jeszcze jest tematem tabu…

  Nt. odkryć Michaela Tellingera opowiada Alex Berdowicz:

  Z kolei na temat tzw. „3 dni ciemności” czarna księga wypowiada się dość skąpo, a jeśli już… to postrzegając to zjawisko jako… „karę za grzechy” popełniane przez ludzi…
  Natomiast kosmologia Wed, czyli Prawd – jasno mówi o tzw, zjawisku GEE – Globalnym Efekcie
  Elektrycznym, który nie dotyczy jedynie Ziemi, lecz określa wszystkie zjawiska fizyczne towarzyszące oddziaływaniu pól elektromagnetycznych generowanych przez planety lub inne ciała niebieskie, znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie względem siebie w przestrzeni kosmicznej.

  „…Ponieważ Ziemia, podobnie jak Słońce, jest silnym elektromagnesem, więc naturalnym wynikiem ich konfiguracji w US jest podatność Ziemi na cykliczne występowanie GEE, czyli elektrycznych krótkich spięć o kosmicznych proporcjach.
  O ile są one okresowym przejawem regularnej aktywności fizycznej między tymi dwoma ciałami, to z naszego humanitarnego punktu widzenia – każdy GEE stanowi śmiertelne zagrożenie dla istnienia całej biosfery, włącznie z naszą cywilizacją.
  Informują o tym szeroko wszystkie starożytne przekazy, jak np. Sumeryjska Lista Władców.

  Ostatni GEE zdarzył się w roku 2348 pne, i został zapamiętany jako niesławny Koniec Świata lub Potop.
  Starożytni na całym globie przekazali o tym wiadomość w licznych plemiennych sagach, i tak np. Indianie Hopi z Północnej Ameryki wyróżnili dwie klasy tego wydarzenia: „wodną” i „ognistą”. Następnie informują oni w szczegółach, że dzięki „ludziom mrówkom” i „ludziom wężom”, którzy udzielili im schronienia w podziemiach, udało im się przeżyć dwa ‚wodne’ GEE (potopy).
  Od tych stworzeń otrzymali oni również wiadomość, że następne GEE będzie klasy „ognistej” , i jest bardzo mało prawdopodobne, że uda się je przeżyć komukolwiek na Ziemi, nawet w podziemnych schronach.
  Te ostatnie zwykle nadchodzą z wyładowaniami elektrycznymi o takich proporcjach, że są one zdolne spalić całą atmosferę, dosłownie rzeźbiąc przy tym powierzchnię planety, i wiele więcej. Kataklizmy tej klasy są odpowiedzialne m.in. za stworzenie Wielkiego Kanionu na Ziemi i Valles Marineris, czyli słynnych „kanałów” na Marsie.
  GEE jest motywem przewodnim w filozofii Wedyjskiej i jednym z filarów tego najstarszego systemu wiedzy na naszej planecie, znanym również jako PRAWDA…
  Po ostatnim ognistym GEE, które wystąpiło 13750 lat temu, 490 000 tych istot zginęło gwałtowną śmiercią.
  Biosfera Ziemi została niemal doszczętnie zniszczona i na 90 lat zapadła Wielka Noc.
  Ludzka cywilizacja podniosła się po tym upadku dopiero po kilku tysiącach lat…

  „… przesłanie zakodowane w Wielkanocy:
  wszyscy razem i każde z nas z osobna musimy sobie przyswoić wiedzę, że bezpieczne życie bywa możliwe w całym Kosmosie wokół planet i na ich powierzchniach li tylko w krótkich cyklach, a na dłuższą metę jest bardzo niebezpieczne…”

  • Dawid56 pisze:

   Podobniem jak wielkie cykle zlodowacen 10000 lat do 100000 lat interpelacja do glacjalu

  • ,Maria_st pisze:

   Od tych stworzeń otrzymali oni również wiadomość, że następne GEE będzie klasy „ognistej” , i jest bardzo mało prawdopodobne, że uda się je przeżyć komukolwiek na Ziemi, nawet w podziemnych schronach.”

   to, tak jak w moim śnie gdzie zostanie garstka ludzi.
   czeka nas też i potop, widocznie ten cykl ma być silniejszy od wcześniejszego potopu.
   Co ciekawsze inny mój sen wyrażnie wskazuje, że to tzw starsi ludzie nam to projektuja….coś jak film 5D.
   Wyglada to na tzw kolokwialnie mówiąc, ewolucję, ale to tylko znaczy że naprawdę jest to tzw symulacja i być może uświadomienie tego sobie powoduje wyjście z niej.
   Takie ” oczyszczenie ” gry.

   • Margosia pisze:

    „…Wyglada to na tzw… ewolucję… i być może uświadomienie tego sobie powoduje wyjście z niej…”
    ___
    Być może… 🙂

   • dariamade pisze:

    Dlatego nie czytam juz przepowiedni – zlych czy dobrych. Najlepiej polegac na swojej wiedzy, swoim doswiadczeniu.
    Co dziwne faktycznie bardzo duzo przepowiedni jest od starszych ludzi…
    A ten kto wie, kto zrozumial – nie poucza nikogo, ani nie głosi przepowiedni, nie potrzebuje byc nauczycielem..
    Ale wszelkie wizje przyszlosci, rozmowy z obcymi niezle łechtaja ego – a jestesmy takimi drobinkami.

    • Margosia pisze:

     „Dlatego nie czytam juz przepowiedni – zlych czy dobrych…”
     ___
     Dario, Michael Tellinger i jemu podobni pasjonaci, odkrywający i przedstawiający swoje odkrycia historyczno-geologiczne…, nie mają nic wspólnego ani z przepowiadaniem, ani nauczaniem, ani tym bardziej ze… straszeniem kogokolwiek czymkolwiek

     Ci ludzie przedstawiają jedynie własne logiczne wnioski, jakie wyciągnęli w oparciu o znalezione artefakty… i na ich podstawie starają się przedstawić zaistniałe zjawiska, jakie miały miejsce na Ziemi…

   • Dawid56 pisze:

    Ja tez nie lubie takich przepowiedni, w zasadzie nie dajacych zadnych szans ocalenia .To brzmi jak przepowiednia Apokalipsy i oczywiscie kolejne straszenie.Nie wiem tylko dlaczego ludzie lubia takie straszenie juz od ponad 2000 lat(moze nie lubia a sa straszeni)

  • Dawid56 pisze:

   Czyli GEE (globalny efekt elektryczny powinien byc zwiazany ze Sloncem).W 2012 okolo 15 lipca czyli dokladnie 5 lat temu byl ogromny rozblysk po niewidocznej stronie Slonca ktory nas ominal porzedni rekordowy rozblysk X28 mial miejsce 4 listopada 2003 roku i tez nas ominal.NASA i rzad amerykanski w 2016 roku wydal dekret o przygotowaniach gdyby mial miejsce tzw impuls elektromagnetyczny, ale Slonce jest dziwnie spokojne i przygotowuje sie do swojego minimum aktywnosci , ktore bedzie mialo miejsce w 2018-2019 roku a nastepny cykl ma byc jeszce slabszy od bardzo slabego 24 cyklu , ktory obecnie mamy.

   • Margosia pisze:

    Fajny film widziałam 🙂 m.in. nt. działalności… „przygotowań NASA i rządu amerykańskiego”
    „Z Archiwum X” z 2016r, polecam Ci Dawidzie… 🙂
    https://www.cda.pl/video/605973de

    • Maria_st pisze:

     Margosia czy to możliwe ?
     Mnie jedno zastanowiło zaraz na początku–to dron.
     Nie wiem czy pamietasz jak kilka lat temu opisywałam dziwną sporą ważkę która podlatywała do mojej twarzy…zachowywała sie nie jak owad a coś sztucznego….tak wtedy myślałam…jakby obserwowała….a jeśli się nie myliłam ?

    • Dawid56 pisze:

     Malgosiu, dziekuje za prezent 🙂 To nie wyglada za dobrze, otworzyli Archiwum X.Tylko ze my po 10 latach mamy znacznie inna wiedze.Jak ten fakt obcego DNA zestwic z info n/t budzenia pozostalych 10 uspionych rzekomo nici w genomie zlowieka.Czy nie jest to kolejna manipulacja? Skad mozemy miec pewnosc ze nie jest?

     • Margosia pisze:

      „…jak… fakt obcego DNA zestawić z… 10 uspionych.. nici w genomie zlowieka..”
      ___
      Fikcje i Fakty ?
      Przyszło nam Dawidzie żyć w świecie… „Kopciuszków”… segregujących cudzą blagę od swej wewnętrznej prawdy…

     • Dawid56 pisze:

      Malgosiu prawdopodobnie Czlowiek tez posiada fragment obcego DNA, to jest najwieksza tajemnica naszego stworzenia i naszego Stworzyciela.

     • Margosia pisze:

      „..prawdopodobnie Czlowiek tez posiada fragment obcego DNA..”
      ___
      A co w tym takiego dziwnego Dawidzie ?
      Toć… wszyscy jesteśmy… „obcymi” na tej planecie…, bo nikt z nas nie jest w 100% pewien, że jego prapoczątki… miały swoje źródło na Ziemi… 🙂

     • marek pisze:

      Może i z tym ” prundem ” coś jest na rzeczy , a może tylko zmyślam …trzy dni temu jak mi moja lepsza połowa zapodała w górach nocą cztery godziny tak waliło , że aż mi wodę z bardzo nowej i bardzo głębokiej studni wywaliło ….ale nic to poradzi sie ….

      …ważka też mi nad głową latała ,a nawet na mnie siadała ,ale to było jakieś trzy lata temu , meczyła mnie tak z dobrą godzinę …

      ..ale to nie był żaden dron tylko się we mnie zakochała ,bom ja janioł i fiołkami pachnę , choć to przesliczne paskudztwo mięcho żre to pewnie ciągło ją do światła …

      Następnie informują oni w szczegółach, że dzięki „ludziom mrówkom” i „ludziom wężom”, którzy udzielili im schronienia w podziemiach, udało im się przeżyć dwa ‚wodne’ GEE (potopy).

      dzieci sobie tutaj trajkoczą ,trakoczą wkoło Macieju ,a pomyślunku żadnego tylko cytaty i w światopoglądzie dziury i łaty …

      Ludzki genom to niemały cymes w Drodze Mlecznej i niejedne stworzonka się do niego już dawno , dawno temu dobrać chciały …

      Ale robiły go Byty nie w ciemię bite i ma on pieczątki na których ta Mleczna dzieciarnia już nie raz sobie ząbki połamała …

      I mamy tego ciąg dalszy na tej pięknej planecie Ziemi z całym zrodzonym przez nią robactwem i nie tylko. robactwem..

      Darwin nie był taki głupi ,tylko nie pokumał ,że to ewolucja świadomość-ducha zmieniała garniturki / fizyczne /
      a nie egzystencjalny zrzerających się nawzajem robaczków przymus …

      No i mają mistyczne dzieci odpowiedź czym jest eksperyment Ziemia …ile stworzeń w ten archetypowo doskonały , lecz w realu na Ziemi z pieczęciami garniturek ludzki ….stworzeń się wtranżala …robaczki , płaziki , gadziki ptaszki niczym janioły ..no i ssaczki …a jaki rozrzut ich duszczeczek nie duszyczek w istnienia doswiadczeniu aile pretensji kto był pierwszy , kto mądrzejszy ..kto był pierwszy w Drodze Mlecznej co odwzwierciedla w swym pochodzie stworzeń Ziemia …

      Nie bójcie się jakieś tam BEE , będzie , czy nie bedzie , jakie to ma znaczenie Ziemia i tak komu innemu obiecana …

      Lepiej pomyślcie co byście odpowiedzieli sobie – nie mnie na pytanie …

      po co żyjesz , a jeżeli nie wiesz po co, to po co zyjesz ?

      i to by było na tyle

      być albo nie być …..

      będę powtarzał Wam to pierwsze , a nie drugie pytanie …

      no i tyle….

 6. Rekju2 pisze:

  marek przesadziłeś
  to prawie twego starania
  o byćie guru buru
  przegrana
  Marek …daj se siana ..

 7. Rekju2 pisze:

  Tym czym sa przepowiednie
  Nostradamusa dla bezmyslnych ludzi tym jest zmyslna Biblia.

  marek wiedzialem juz dawno ze przesadziłeś twego starania
  a tego nie wiem czy tez byćia guru buru

  Marek …daj se wiedzy a siana mi tez brak.

  nie cieszcie się …w siną dal
  obdarowując Was swym
  anielskim usmiechem

  Anielski,usmiech ?

  Marek tak naprawde od serca uzywasz wielu slow ktore nigdy nie mialy nie istnialy i pierwotnie
  za czasow gdy na ziemi nie Bog
  a Bogowie jeszcze stapali nigdy one a przypadku slowa Aniol-a-ow,nazwe czego?s z NIE zwiazanego z jakimi?s aniolami oznaczaly.Dopiero gdy kto?s
  kazal,podsunal kukur(uku)-ydze,pszenice i inne niby samosiejki jak poczac orac,
  dajac alfabet pismo wiele wyglada ze pomieszanie jezykow to celowa sprawka Bogow,
  bo tez system finansowy
  a z niego wynika nazwa gwiazdy
  przywleczenia i pochodzenia
  wszystko wskazuje ze jedynie ktoregos z Bogow.Nikt o zdrowych zmyslach nie da se
  wmowic ze czlowiek sam sobie
  sam z siebie biblio-bajko-fabule
  wymyslil w grzechy zaplatal
  i system finansowy wymyslil.
  A nie jest to wszystko co czlowiekowych uwiezilo uzde
  mu zalozylo.Mam-y kilka innych
  genetycznych uwiezi,jak kazdy
  z nas widzi czuje slyszy dotyka smakuje.Aby o tym wiedziec nie
  konieczne jest byc dyplomowanym wystarczy byc zainteresowanym.

  • marek pisze:

   jakbyś miał skrzydła Rekju 2 tak jak ja mam , to byś o aniołacha mógł coś pogadać , ale i tak jest dobrze bo masz poczucie humoru marek daj se siana może se dam , a może nie dam ….

 8. Rekju2 pisze:

  boga”, zawiera też… wiele ciekawych informacji z zakresu kosmologii, historii i wielu innych dziedzin życia..,

  Taak,POniekad !

  które zostały przedstawione w symboliczny sposób…

  Przez nas dzis ale tylko i roznie rozumowane

  Najprawdopodobniej… zostały one przepisane bez ich z-rozumienia z nimsch, dużo starszych Źródeł, pozostawionych nam przez naszych Przodków…

  Wezmy na przyklad panow ?
  Conquistador-owych.
  Kto z dzisiejszych zainteresowanych jest w stanie
  wyjasnic znaczenie jednego z wielu ale tylko jednego obrazko-pisma z ponizszego sikaKodek ?
  A co dopiero jacy?s zacofani zboczency religijni z Viva Espana,gdy jeszcze ok.500 lat temu zostali skonfrontowani z zaawansowana kultura np.i nie tylko Majow.
  Przyklady :

  https://naforum.zapodaj.net/011f06b14bb3.jpg.html

  Znajomosc hieroglifow i logogramow i mase innych…?

   
  Jednym z takich dużo starszych Źródeł… są Wedy, czyli… PRAWDY, w których m.in. jest napisane,

  że wszelkie zjawiska zachodzące na Ziemi są związane ze zjawiskami zachodzącymi w Kosmosie i że są to zjawiska występujące – jak wszystko we Wszechświecie – cyklicznie…

  Powyzsze poniekad porownac mozna dzisiejsze gdybanie o przedpotopowych
  Instalacjach ktore  te okazały się worteksami zasilanymi dźwiękiem o częstotliwości fal świetlnych, a zatem… początki naszej cywilizacji faktycznie zaczęły się od wykorzystania fal dźwiękowych, dokładnie tak, jak podają to wszystkie skrypty ze starożytności.

  wodną” i „ognistą”. Następnie informują oni w szczegółach, że dzięki „ludziom mrówkom” i „ludziom wężom”.

  Ludzie mrowki i ludzie weze.
  Powiedzmy rasa duzo wiekszych niz mrowki i weze !

  Ponieważ Ziemia, podobnie jak Słońce, jest silnym ”’elektromagnes”’…,

  /nie wiem-y? z czym to sie JE/

  …,em,więc naturalnym wynikiem ich konfiguracji w US jest podatność Ziemi na cykliczne występowanie GEE, czyli elektryczn(osc?)ych krótkich spięć o kosmicznych proporcjach.

  Z kolei na temat tzw. „3 dni ciemności” czarna księga wypowiada się dość skąpo, a jeśli już… to postrzegając to zjawisko jako… „karę za grzechy” popełniane przez ludzi…

  Czy mozna wiedziec gdzie znalezc w Wedach na pow.
  temat ?

  onanych przez Michaela Tellingera, wybitnego badacza afrykańskich pozostałości po cywilizacji Atlantów

  Lesoto nie ma nic wspolnego z Atlantami !

 9. Rekju2 pisze:

  „…Ponieważ Ziemia, podobnie jak Słońce, jest silnym elektromagnesem, więc dlaczego pan Mars stracil swa czego?s sile,skoro jak POwyzej Chyba ze pow.stwierdzenie odnosi sie jedynie do naszej mamy Gai?Pozatym planety maja rozne ….,i kto?s bez wystrzalu rzadzi Europa i jak dlugo jeszcze funkcjonowac bedzie calosc krecac sie kilkoma predkosciami.
  Czy jest to mozliwe aby cala rodzina U.S. posiadala jeden
  wlasny zroznicowany naped
  siebie i czy jednoczesnie stabilnie od lub przyciagajac
  i ze z tad nam rozumiane rozne roznych czlonkow rodziny grawitacje wynikaly ? Odpowiedz-i nie znam a byc moze me rozumowanie jest
  typowe a kto wie czy nie bledne?

  • Margosia pisze:

   „… i czy jednoczesnie stabilnie od lub przyciagajac
   i ze z tad nam rozumiane rozne roznych czlonkow rodziny grawitacje wynikaly ? ..”

   ___
   „Grawitacja”…, a cóż to takiego ?!
   Jakiś idiota o nazwisku Newton wymyślił sobie to słowo, które wlecze się za nami przez wiele, wiele… wiosen…, bo nie rozumiał, że… centra galaktyk są gigantycznymi generatorami silnego pola elektromagnetycznego – EM…
   Nie inaczej jest z naszą Drogą Mleczną…
   Nie ma żadnej „grawitacji”, jest za to elektryczna natura Wszechświata..
   Elektryczność Słońca jest regularnie indukcyjnie pobudzana przez elektryczność naszej Galaktyki, w wyniku czego… nasze Słońce zamienia się w fajerwerk elektrycznych prądów tak silnych, że docierają one do wszystkich planet US siejąc zniszczenie, co mozemy dfziś zaobserwować w postaci „blizn” na fotkach z Księżyca, Marsa oraz innych planet US.
   Odbywa się to okresowo i przejawia w wielu frekwencjach fal EM, co odzwierciedlone jest w 11-letnich cyklach aktywności Słońca, a co kilka tysięcy lat przejawia się na Ziemi i innych planetach w formie Globalnych Efektów Elektrycznych.
   W kulturach Lewantu GEE jest uwiecznione pod nazwą Pesach, Pascha, co dosłownie oznacza… Przejście, Przemijanie, bo pomimo jego cyklicznego i apokaliptycznego charakteru – jest to zjawisko przejściowe, jak każda pogoda, w również i kosmiczna…

   Gigantyczne wyładowania elektryczne, to tylko część objawów GEE. Elektryczność Słońca pobudza jednocześnie do akcji wszystkie wulkany, a w niektórych bardziej drastycznych scenariuszach GEE, temperatura piorunów słonecznych powodowała gwałtowne topnienie lodów na biegunach, bądź spalenie atmosfery!
   Następowały po nich doszczętne zniszczenia na powierzchni oraz całkowite ciemności trwające nawet do stu lat, jak wykryto w przekroju lodu Arktyki.
   Spowodowane to było obecnością mieszaniny gazów i popiołów wulkanicznych, oraz pary wodnej w atmosferze, sprawiając, że jej właściwości fizyko-chemiczne były w tym czasie zabójcze dla biosfery w dłuższej perspektywie i do dziś nie wiadomo na pewno, czy atmosfery planet mają zdolności samooczyszczania się i przystosowywania do przydatności dla biosfery, czy też wymaga to ingerencji technologii geoinżynieryjnych zastosowanych przez istoty inteligentne…

   • dariamade pisze:

    Rozne powstawaly teorie z uplywem czasu, ale nie ma co Newtona od idiotow wyzywac.

    • Margosia pisze:

     „…nie ma co Newtona od idiotow wyzywac.”
     ___
     Może i… „nie ma co”, jednak ten wyznawca przeciwstawnych sobie idei – chrześcijaństwa i unitaryzmu – wyprodukował tak wiele koncepcji, że… do dnia dzisiejszego pokutują one w naszych mózgownicach wprowadzając pomieszanie z poplątaniem…

     • dariamade pisze:

      Nie tylko on wypromował przeciwstawne idee. Od nas zależy co przyjmiemy za prawdę a co nie. Mnie tam nie obchodzi co kto promował – nie poświęcam temu swojego czasu.

     • Margosia pisze:

      „Nie tylko on wypromował przeciwstawne idee…”
      ___
      Zgadza się Dario – „nie tylko on”, ale… on wypromował to, o czym rozmawiamy, czyli… nic nie znaczące słowo „grawitacja”

     • dariamade pisze:

      Ale próbował zrozumieć. Zaobserwował zjawisko i próbował go jakoś nazwać. Ale w życiu nie przyszło by mi do głowy aby wyzywać go od idiotów.

     • Margosia pisze:

      „Ale próbował zrozumieć. Zaobserwował zjawisko i próbował go jakoś nazwać…”
      ___
      Wiele odkryć, a już zwłaszcza archeologicznych kompromituje oficjalną wersję historii, którą napisali tacy właśnie jak m.in. Newton!, więc może Tobie Dario… ” w życiu nie przyszło by do głowy aby wyzywać go od idiotów”, ale mnie właśnie… przyszło…

   • Dawid56 pisze:

    Przeciez , wszyscy szukaja algorytmu czasowego wystapienia GEE.Prawdopobnie zgodnie z fizyka kwantowa, sam moment wystapienia GEE zalezy od ludzi i dlatego monza wyznczyc tylko przedzial np(2009–2028) a nie dokladna chwile jego wystapienia.Nie mniej jednak nawet okreslenie przedzialu czasowego wystapienia GEE z dokladnoscia do 10 lat byloby tez bardzo wazne.

    • Margosia pisze:

     „…Nie mniej jednak nawet okreslenie przedzialu czasowego wystapienia GEE z dokladnoscia do 10 lat byloby tez bardzo wazne.”
     ___
     Ważne ?
     Dla kogo i po co ?
     I co by to zmieniło… na chwilę obecną… kiedy większość z nas zajęta jest nadmiernym konsumpcjonizmem i gromadzeniem bezwartościowych dóbr ?
     – Czy możesz sobie wyobrazić taką sytuację… ? – wszystkie media na Ziemi… ogłaszają jutro, że… za 5 dni uderzy w nas tak silne GEE, że mamy marne szanse je przeżyć…
     – I co się dzieje z ludźmi ?

   • Dawid56 pisze:

    Co do same grawitacji…..
    Wiadomo ze zalezy od masy.Wiadomo ze nalezy do oddzialywan slabych i wiadomo ze nie jest uwzgledniona w rownaniach Maxwella i nie jest uwzgledniona w Modelu Standardowym.Nie odsadzalbym od czci i wiary Newtona, ale z drugiej strony grawitacje mozna „pokonac” np dzwiekiem.Z drugiej strony istnieje tez cos takiego jak lewitacja..

    • Margosia pisze:

     „Co do same grawitacji…
     ale z drugiej strony grawitacje mozna „pokonac” np dzwiekiem.
     Z drugiej strony istnieje tez cos takiego jak lewitacja..”

     ___
     Właśnie, Dawidzie, właśnie ! 🙂
     I na tym powinny skupiać się wszelkie tęgie głowy naukowe!, a nie na tym… kto z kim śpi i za ile…

 10. Rekju2 pisze:

  Grawitacja”…, a cóż to takiego ?!
  Jakiś idiota o nazwisku Newton wymyślił sobie to słowo, które wlecze się za nami przez wiele, wiele… wiosen…, bo nie rozumiał, 

  Dla mnie grawitacja jest rodzajem mechaniki kosmosu.
  Uzywam slowa grawitacja tylko dlatego bo do tej pory nikt nie
  odwazyl sie nie chce a moze
  nie potrafi te wlasciwosc,ten
  fenomen wyrazic dla mnie,
  ludzkim nie zwierzecym a zrozumialym jezykiem
  „Przemowic” !

  że… centra galaktyk są gigantycznymi generatorami silnego pola elektromagnetycznego.

  Rodzaj dynama rowerowego ?

  Gigantyczne wyładowania elektryczne, to tylko część objawów GEE. 

  Tylko z czego owe wyladowania sie biora ?

  Zwarcia,cos sobie wchodzi w tryby ?

  Elektryczność Słońca pobudza jednocześnie do akcji wszystkie wulkany

  A jak zmiany elektrycznosi np.bliskiego Slonca ma wplywa na ‚Cywilizowanego’ ,jego psychike itd ? Przeciez skoro na wulkany a Narcyz-owy nic nie ?

  Czy Slonce Galaktyki maja wplyw na wulkany ich aktywnosc troche dziwne.Raczej zrodlo ma zwiazek z przesuwem skor(y)upy matki Gai. Wiadomo ze gdy matka Gaia sprzatajac izby musi
  sie schylac i chcial nie chcial schylac wyrzymac i sie napinac.
  Oparwszy sie na danych pod tytulem Wiki ze na Ziemi rocznie ma(my)ja cywilizowani doczynienia z ok.6 mil.trzesien Ziemi na przyklad a z tego tylko 1450 albo az tyle o sile 5-tki. To wychodza 4-tery slownie CZTERY na dzionek.Czy podobnie za tym ma sie z
  powiazaniem elektromagnetyzm z bardzo daleka i w powiazaniu
  z wplywem na Ziemie ?

  Tego yo no se !
  A kto wie ?

  Bo musze okno opiankowac
  i kafelkowac.

 11. Alicja z Krainy Czarów pisze:

  Moja Korona także została stworzona w Oparciu o Cyfrę/Liczbę 7

  Obwód Korony to 56 cm 56/7=8
  Wysokość Korony to 14 cm
  Korona w Sobie zawiera 14 Kryształów(Diamentów) mocy z Jednym nadrzędnym Białym na Samym Przodzie który po włożeniu Korony na Głowę znajduje się wprost nad Trzecim Okiem.

  Pokazał bym wam Koronę ale po Co pokazywać Dzieciom Cukierki których i tak nie dostaną .

  4*7=28
  2*8=16
  28+16=[44] !!!
  47+74=121 (√121=11)

  47/2=23,5

 12. Dawid56 pisze:

  Tajem nicza liczba 21.Oczko, 8 liczba ciagu Fibonacciego,suma wszystich cyfr kostki.
  21×11=231 liczba linii w drzewie zycia
  i 7×21=147

 13. Maria_st pisze:

  Spełnienia tego co w Tobie, niech ten dzień będzie piękny cały rok.
  Wszystkiego Najlepszego Dawidzie z okazji urodzin

  • Margosia pisze:

   Nie wiedziałam, że nasz Dawid ma dzisiaj urodziny… 🙂
   Z tej okazji i ja składam Ci Dawidzie najserdeczniejsze życzenia spełnienia marzeń… tych wielkich i tych maleńkich skrytych w ❤ dziękując za to że jesteś…

 14. Dawid56 pisze:

  Dziekuje bardzo za pamiec i za piekne zyczenia 🙂 🙂 🙂

 15. Dawid56 pisze:

  Jeszce raz dziekuje Wszystkim za pamiec i zyczenia jestem wzruszony ze o mnie pamietacie 🙂

 16. Dawid56 pisze:

  Kolejna ciekawostka dotyczaca liczby 21. XX wieku numerologicznie byly to lata 1929,1938,1947,1956,1965,1974,1983,1992.Bardzo ciekawym rokiem z tych lat byl niwatpliwie rok 1947!!!!

 17. Maria_st pisze:

  Może się to wydawać niewiarygodne, ale zdanie opatrzone jest trzema siódemkami, jak magiczne słowo Jezus, składające się z trzech ósemek 888. Z kolei trzy szóstki 666 zarezerwowane są dla Bestii i Antychrysta (jeśli greckie słowo „bestia” zastąpimy hebrajskimi literami).”

  Jezus–888
  Anychryst-666
  a może powinno być :

  Jezus, którego większość kojarzy z chrystusem -999
  Antychryst–666
  wtedy ma to jakiś sens, chyba że 888 oznacza coś innego, mało istotnego lub jednak b.waznego…Jezusa–człowieka, a więc człowiek jako dwoistość…chrystus i antychryst…

  • Margosia pisze:

   „… człowiek jako dwoistość…chrystus i antychryst…”
   ___
   Niczym… rzymski bóg o dwóch twarzach – Janus…
   Ciekawe… czy to stąd wzięło się określenie… „człowiek dwulicowy” ?

   Dzisiaj… 15 lipca jest szczególnym dniem dla bractwa wielbicieli starożytnego Rzymu 🙂
   Tego dnia starożytni Rzymianie świętowali na cześć Juliusza Cezara, nazywając ten dzień – dniem „Juliusa” który obchodzono bardzo uroczyście jako jedno z najważniejszych rzymskich świąt – „święta Dioskurów”, czyli… dwóch boskich bliźniaków: Kastora i Polluksa…
   „…15 lipca był podobno dniem, w którym Dioskurowie zstąpili z niebios by pomóc wygrać Rzymianom z ich wrogami i osobiście zanieśli wieści o wygranej do Rzymu…”

   • Margosia pisze:

    W ogóle… tegoroczny lipiec jest jakiś chyba…wyjątkowy pod względem odwiedzin światowych oficjeli w naszych skromnych polskich progach…

    Najpierw „światowy mocarz” Tramp, a za dwa dni…, niemniej ważni goście: William i księżna Kate…
    Zastanawiające…

    • siola pisze:

     Macie przecierz teraz u siebie Perle w Koronie ,no coz trza sie tylko zalapac na wlasciwy pociag.Co niekturych ciagnie nie tam gdzie trzeba,no jak juz nie Wiktoria ni e moze to przynajmniej wnuki ,poniuchaja Slaskiej ziemi i odechce sie im tronow i korony .Jedzie pociag z daleka ani chwili nie czeka ,aby sie na niego zalapac musisz sie nauczyc po podkladach ty Terz latac lepiej od ptaka.No coz ciekawe co wazne sa umowy,bedzie Rochowe lanie za lamanie umow i deptanie po czlowieka kosciach.Moze czas juz konczyc to majanie.
     gdzie prawem jest bezprawie,duchowoscia jest bezdusznosc,sumieniem jest pieniadz a Boga Maja jest Religia a wszystko oparte mist tyce -widlach.No coz szkoda takiego swiata w kturym wartosc czlowieka jest oparta na ubraniu i portfelu.
     Alois J.P.Niesvwiecv

     • Maria_st pisze:

      Alois a to nazwisko na S, które mamy podobne a może nawet takie samo jeśli pamietasz gród koło Budy ?

     • Maria_st pisze:

      Z tym Rochem to trafiłeś w 10, u mnie na topie

     • siola pisze:

      Marys grodu Kolo Budy nie pamietam ,ale wiem ze ciotka powiedziala do Ojca ,Wegier podpisal cos w kscielnym urzedzie,pozniej Ojciec poslal mnie w Sosnowcu do urzedu po jego akt urodzenia a sam pozostal siedziec w Lagunie.O dziwo w urzedzie ,urzedniczka do mnie ni z tad ni owad ,”dziadek podpisal polska volksliste” ,no mi sie wtedy skojarzylo ze to co powiedziala to moze miec zwiazek z wegrem ciotki.Coz wtedy nie kojarzylem nie myslalem ze w najblizszej rodzinie ktos tak podklada swinie,teraz juz mnie nic nie dziwi.
      Mowia ze z rodzina wychodzi sie najlepiej na zdjeciu,ja bym dodal zeby je ale dobrze schowac by nie psuc sobie swoich nerwow.Marys moze ciotka krasnoludek blizniaki i panny to moze cos co zwiazane z malym wozem i jablkami w ogrodzie.
      No coz to co ksiadz z Gliwic powiedzial ,ze niby byla u niego kobieta mowiac ze S mial dwu synow.Wiec mozliwe ze ma to zwiazek z wegrami ,ale u mnie tak sie starali wymazac pamiec ze gdyby nie male szczeguly z dziecinstwa to bym i Wronina z kuznia nie znalazl.

    • Maria_st pisze:

     Najpierw „światowy mocarz” Tramp, a za dwa dni…, niemniej ważni goście: William i księżna Kate…

     mnie się to skojarzyło z ostatnim żydem…
     tydzień temu wracałam z Rosnowa i tu gdzie mieszkam, w miejscu gdzie często pojawia się COŚ znowu zobaczyłam TO, myśląc że to gwiazda…..ale raczej było to co pomyślałam..
     wiele się dzieje
     cuda ni widy

     • siola pisze:

      Jechalem ja na pogrzeb jen ,chyby sam amego siebie.
      Byl duzy budynek ,troche pusto w nim byl ,
      coz moze sie spoznilem,
      po jakims czasie przyszla ciotka,
      dziwne bardzo mala byla ,ze musialem ja sie schylac by isciskac,krasnoludek
      potem poszlem szukac grobu,
      po wyjsciu spotkalem ja ci dwuch blizmiaKow i ich panny ,
      zapytalem gdzie jest kamien,szedlem dalej ja na cmentarz chyba pomnik zniszczyc .
      albo moze na kamieniu lze uronic.
      Alois J.P.Niesvwiecv

   • marek pisze:

    Ciekawe… czy to stąd wzięło się określenie… „człowiek dwulicowy” ?

    a gdzie wstawisz Małgosiu czterolicowego Światowida ?

    • mały budda pisze:

     Ciekawe… czy to stąd wzięło się określenie… „człowiek dwulicowy” ?
     Odpowiedź.

     Wzięło się życia.
     To taki utarty schemat.
     Inaczej można też powiedzieć, że człowiek dwulicowy jest fałszywy.
     Tak zazwyczaj się mówi tj. fałszywy to dwulicowy.

 18. Margosia pisze:

  Filmik pokazujący jak jesteśmy okłamywani przez wielkie koncerny chemiczne…

  Zadziwiające działanie pola elektrostatycznego na fenotyp, czyli… formę ekspresji…

  • tomasz26 pisze:

   Może się to wydawać niewiarygodne, ale zdanie opatrzone jest trzema siódemkami, jak magiczne słowo Jezus, składające się z trzech ósemek 888. Z kolei trzy szóstki 666 zarezerwowane są dla Bestii i Antychrysta (jeśli greckie słowo „bestia” zastąpimy hebrajskimi literami).”

   Jezus–888
   Anychryst-666
   a może powinno być :

   Jezus, którego większość kojarzy z chrystusem -999
   Antychryst–666
   wtedy ma to jakiś sens, chyba że 888 oznacza coś innego, mało istotnego lub jednak b.waznego…Jezusa–człowieka, a więc człowiek jako dwoistość…chrystus i antychryst…

   człowiek to nie dwoistość, tylko troistość

   dwoistość jest wtedy ,gdy zapominamy od duchu(św.)duszy .. i ….myślimy ”wyłącznie” (ego) i dusza

   789
   456
   123

   741+36=777
   852+36=888
   963+36=999

   a to jego zapis

   • Maria_st pisze:

    Tomaszu można różnie kombinować

    • tomasz26 pisze:

     masz racje mario
     można odwrotnie
     147-36=111
     258-36=222
     369-36=333
     suma 666

     • Dawid56 pisze:

      Bardzo ciekawe , albo dlaczego Tomaszu dodajesz albo odejmujesz akurat 36?

     • Maria_st pisze:

      tylko o co w tym chodzi ?

     • Margosia pisze:

      „… dlaczego Tomaszu dodajesz albo odejmujesz akurat 36?…”
      ___
      Dawidzie, ponieważ wiem, że ciekawią Ciebie zależności liczbowe…, pomyślałam sobie, że… zaciekawi Ciebie również taka interpretacja liczby 666 z apokalipsy Jana…

      „… Co interesujące pismo apokalipsy „13:18” ma sekretny kod ukryty dla tych, którzy mają wiedzę/mądrość.
      Weź liczbę „13” i „18”, a następnie pomnóż je.
      Otrzymasz 13×18 = 234, które sumują się do „9”.
      Lustrzaną odwróconą liczbą jest 432, jeśli je dodasz „234+432=666”

      „432” zaszyfrowuje prędkość światła oraz średnicę księżyca, ponieważ połową z 432 jest 216, a 432 do potęgi to prędkość światła.
      „Więc tak, połowa „432” to „216” co jest średnicą księżyca = „2160” mil
      „432” do potęgi to prędkość światła = „186, 624”
      Podwojona „432” daje „864” co jest średnicą słońca = „864.000” mile”…”

   • Dawid56 pisze:

    Tomaszu, reasumujac , dla kogo zarezerwowana liczba 777?

   • Loja Jolajna pisze:

    „Anychryst-666”
    _____________
    Coś w tym jest…czyżby sataniści/Antychryst rządził światem?

    Po niemiecku, ale wystarczy oglądać żeby zrozumieć
    Nie dowierzałam, że 666 ukryte na każdym kodzie kreskowym, każdego artykułu, który kupujemy w sklepach i faktycznie odczytałam czytnikiem z wielu produktów z lodówki ale i innych technicznych, które mi się nawinęły. Na każdym trzy szóstki…dlaczego akurat te cyfry ukryte, pozostawione przerwy, puste miejsca?
    Bardzo powszechny ten symbol satanistyczny, trochę to niepokojące.

    • Maria_st pisze:

     symbol satanistyczny ha ha ha, oj Loja loja
     Wiedzą że gdzieś dzwonią tylko nie wiedzą gdzie.
     Wymyślony szatan przez KK i mamy co mamy…..

     • siola pisze:

      To juz stara jak swiat caly,wiedza dobrze co niekturzy na czym gra polega,a ze byli bezkarni w sweoich klamstwach tak i serce stalo si u nich lodem,jal u jednej co gra pomocnice Mikolaja i mysli ze duchowego klamstwa nikt nie widzi i by zachowac stare wystarczy zmienic Boga dodac Maja au jz ma sie Religie i w kieszeni szantarzystow bedzie znowu kasa a kto zmadrzeje i sie gry domysli tego beda straszyc Bogiem sami noca robiac jemu na zlosc.No coz Ruda Armada to po czesku czerwona Armia i cosie dziwic ze jest Ruda web choc niby na komune psioczy ,czego sie nie robi zeby byc przy korycie,a najlepiej siac miedzy narodami siac nienawisc,przecierz musza zyc niebieskie ptaszki z czegos ,przecierz nie z szronu w niebie.Ach przy okazji w snie o promenadzie dodam ze byla pokryta jakby szronem i bylo zimno na dodatek bez samochodow,tylko widac dla pieszych.Jak juz sie kodem dziwisz dziewczyno ,popatrz y od zadku na komputer czasem ma Terz i z przodu wejscie usb ,noz zobaczysz ty tam i widelki.
      Ach jak ktos ma nieproszonych gosci w sypialni moze to wyproubowac ,dobre do ogrodu gdy nieproszone goscie sraja ale mozna i nastawic na sarny i dziki to i moze zmorze w uszach Terz zapiszczy,czasem ci od piskania nie lubia piskow w swoich uszach,to jak drapierznik nie lubi drapierznika bo krew w nim nie ta jakby zatruta,wiec czepiaja sie widma jak wesz psiego ogona tych co miesa nie jadaja.No coz co zrobic jak bogi i niebieskie ptaszki Maja u czlowieka dlugi,no najlepiej zrobic z kogos szatana a noz wierni rozwiaza Problem bogow sami nawet nie wiedzac ze zabijaja choc niby przez ich Boga napisane nie zabijaj i od tego powstala religia by wierzyc w Maje od i polaczenie tak twprzyc z bogiem.Ale ludziska wy sie tym nie martwcie bo wybrani musza miec pelne kieszenie,wiec nie niewolnikow jest to Problem kogo skruca tu o glowe,przecierz Oni tylko narzedziem w rekach boskich niebianskich ptaszkow.

     • Loja Jolajna pisze:

      Muki, twój niekwestionowany idol, przed którym czujesz respekt na tyle, że prawie klękasz na kolana, więc ten twój idol popełnił notkę, nie wiem czy z własnej głowy bo jakby całkiem odbiega od reszty jego twórczości
      https://mukisalonblog.wordpress.com/2017/07/16/kreacja-z-nicosci/
      Jak na mój gust notka wyśmienita, co i ty raczyłaś potwierdzić komentarzem :
      Maria_st pisze:
      17 lipca 2017 o 06:04

      Czekałam na ten wpis i nareszcie się doczekałam.
      Rozumiem go i na swój sposób od dawna o tym mówię i piszę

      Od razu zapytam, gdzie Marysia na swoim blogu to samo pisze? Gdzie podobna notka spod Marysinej klawiatury wyszła?

      Muki pisze: „…istnieje grupa ludzi którzy znają wartość możliwości kreacji tej starożytnej i oni właśnie jak to się mówi władają światem, bo władając formą kreacji czyli WYOBRAŻENIEM, mają moc i przewagę nad wszystkimi istotami myślącymi.”

      Ja podaję na Marysinym blogu owoce kreacji tej grupy ludzi, tych globalnych kreatorów, owoce konkretne, namacalne, które wielomiliardowa masa ludzka przyjmuje bezmyślnie, a Marysia pisze w odpowiedzi ”
      ha ha ha…Wymyślony szatan przez KK
      Zapytam więc, czy Marysia jest zdrowa?
      Bo tak sobie myślę, jak te całe miliardy takie chore, że wszyscy tylko ha ha ha, to nie ma co się dziwić, że tym globalnym kreatorom tak łatwo się robi w konia całą resztę rozhahanych baranów. Niech Marysia choć spróbuje sobie pomyśleć, że istnieje ryzyko, że to ci kreatorzy będą śmiać się na końcu, a reszta będzie beczeć. Ale jak znam życie, to Marysia w odpowiedzi walnie swoje kolejne ha ha ha.

     • Margosia pisze:

      „…Od razu zapytam, gdzie Marysia na swoim blogu to samo pisze? …”
      ___
      Zamiast pytać, powinnaś Loja posłuchać rady Marka i… wziąć się do pracy , czyli do myślenia ,a nie stękać” i zadawać durnowate pytania…

      Marysia nieustannie pisała i nadal pisze to, czego ty już nie chciałaś dojrzeć w jej kolejnym komencie pod notką Mukiego:

      „..W Polsce mamy to co sami sobie wypracowaliśmy–niestety.
      Poleganie na zbawcach / religia, polityka/ doprowadza do takiego stanu w jakim jesteśmy, ci na gorze to my na dole… dlatego potrzebujemy guru aby poczuc się lepiej.
      No i jeszcze lubimy niczym sadyści biczować sie prawem i sprawiedliwością oraz podatkami….im więcej tym bardziej czujemy pokute na własnych barach……ot..cierpietnicy…
      A kruki i wrony dziobia nas po oczach……byśmy nie dostrzegli nieba.”

      Tak to jest… jak czyta i cytuje się wybiórczo, po to jedynie by… kogoś skrytykować i poprawić samopoczucie własnego ego!…

     • Dawid56 pisze:

      No i jeszcze lubimy niczym sadyści biczować sie prawem i sprawiedliwością oraz podatkami….im

      Mam juz do biczowania sie prawem i sprawiedliwoscia

     • Margosia pisze:

      „Mam juz do biczowania sie prawem i sprawiedliwoscia”
      ___
      Co masz Dawidzie ?
      Bo chyba nie dokończyłeś myśli ?, albo… ja nie rozumiem tego, co chciałeś powiedzieć…

     • Dawid56 pisze:

      Malgosiu ot tak mi sie skojarzylo prawo i sprawiedliwosc z jakims innym Prawem i Sprawiedliwoscia, no ale coz zawsze moge sie mylic czas pokaze po czyjej stronie jest racja, bo na razie jest za duze zamieszanie i z jednej i z drugiej strony konfliktu, gdyz kazdy chce miec racje , a prawda jak to prawda jest jak zwykle po srodku….:)

    • siola pisze:


     Zapomnialem dodc Popla.

 19. Margosia pisze:

  Wiadomości internetowe, których próżno szukać w tele-pudle…

  „… przyszłość ludzkości nie zależy już dłużej od poszczególnych narodów czy kultur, tylko leży w zmieszanej superkulturze.
  Dzisiejsi konserwatyści szanujący wartości swoich tradycji i szukający pokojowej przeszłości w swoich społeczeństwach, powołują się… na przeszłość, która nigdy nie istniała i dlatego nie wolno im dyktować przyszłości!
  Europejska kultura i europejskie dziedzictwo są jedynie konstruktami społecznymi i każdy kto twierdzi inaczej jest niedouczony.
  Europa zawsze była kontynentem migrantów, a europejskie wartości znaczyły akceptację multikulturowej różnorodności
  .
  Kto tego nie czyni – stawia pokój w europie pod znakiem zapytania…”

  • tomasz26 pisze:

   tak dawidzie to wszystko jest skutkiem przyczyna i znów skutkiem i…… nieskończonością ewolucji ducha duszy do momentu gdy z zasiewu staniemy się siewcami i znów zasiewanymi…. każda świadomość ma swój tzw. czas miały religie ,sekty ,loże itp.czas ma inna świadomość ,która pozostawi stare urazy i pójdzie ”nową ,starą, nową” droga stawiając sobie wyzwania

   • Dawid56 pisze:

    Zrobilem dalsze krotkie obliczenie:
    147+258+369=666 (oczywiscie numerologicznie).
    po drugie Tomasz mi podpowiedzial ze druga szukana liczba jest 258 a nie 285 ani 528 czy 852.Oczywiscie liczba 258 jest lewoskretna.Symbolicznie 258 to 25 sierpnia .

   • marek pisze:

    Jezus, którego większość kojarzy z chrystusem -999
    Antychryst–666
    wtedy ma to jakiś sens, chyba że 888 oznacza coś innego, mało istotnego lub jednak b.waznego…Jezusa–człowieka, a więc człowiek jako dwoistość…chrystus i antychryst…

    człowiek to nie dwoistość, tylko troistość

    dwoistość jest wtedy ,gdy zapominamy od duchu(św.)duszy .. i ….myślimy ”wyłącznie” (ego) i dusza

    Jedna z całego tematu zasługująca na uwagę sugestia ….ponadto zgodna z logiką i przekazami od diabła …

    Jeden pan /pani bo płeć niewiadoma został odsunięty od sztabu zarządzajacego a na imię mu /jej było Lucyfer …Wyroku nie dostał , ale poletko do uprawy , by jego przyspieszony model ewolucji za którym obstawał , mógł przypuszczalnie na własnej skórze rozbitej na miliardy owieczek przetestować …

    Wiec róbcie wiwisekcję do której Was od dawna nakłaniam i sprawdzajcie ile w Was szósteczek , siódemeczek , ósemeczek ,a o dziewiątce to jedynie pomażyć itd ….

    Rozumek musi iść z sercem i pomagierów trzeba mieć zza chmurki , a nie tylko przegrzewać sobie obwody …

    Gdzieś tu przeleciało mi przed oczami jak to kobiety noszą w głowie geny mężczyzn z którymi robiły bara bara …..ależ perełkę dotknęła osoba ten art, zapodająca , tylko że przebrzmiał on bez echa jak wszystko co wartościowe na tej stronie …

    Weny w kolejnej paplaninie ….

    • Maria_st pisze:

     Wiec róbcie wiwisekcję do której Was od dawna nakłaniam i sprawdzajcie ile w Was szósteczek , siódemeczek , ósemeczek ,a o dziewiątce to jedynie pomażyć itd ….

     mnie to LOTTO jakie cyferki, kolorki….podpisuje sie pod tym co napisała Daria a Ty Marku dalej sobie gawędż….i szujak tego coś zgubił a co masz ……

     • marek pisze:

      a mnie LOTTO nie chce szóstki wypłacić / to też cyferka / i przez to pamięć podręczna ze złości mi nawala …….

      Marysiu szukaj , a szujak to nie to samo bo ……szukaj to szukaj ,a szujak pachnie mi słowem szuja więc pała z polskiego albo z postawy do mnie …do ławki- siadaj …

      A z tą pamięcią podręczną to prawda …. o tych dziurach w kobiecych głowach lub inaczej o wyższości świąt Bożego Nrodzenia nad świętami WIelkiej Nocy to nie tutaj było więc macie linka do tych mundrości i okropności zarazem …..

      amen

      http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/wedlug-badan-naukowych-kobiety-absorbuja-dna-kazdego-faceta-z-ktorym-sypiaja

     • dariamade pisze:

      Marku ale negatywne emocje masz do kobiet.
      A to one sa matkami, dbaja o ognisko domowe, dobra kobieta jest szyja meza i jesli zwiazek jest dobrany to potrafia z mezem dobrze pokierowac swoim zyciem.
      Czy Ci sie podoba to czy nie to jestesmy jednoscia, i tak naprawde co tam negatywnego wytwarzasz to wytwarzasz przeciw sobie.

     • marek pisze:

      Marku ale negatywne emocje masz do kobiet.

      ależ mi dariamade niegodziwości zarzucasz , toż ja kocham kobiety i znam je na wylot /lepiej od nich samych / bo sam jestem ” babą ” i chłopem zarazem ….

      kara Ci się należy za brak zrozumienia tego co telewizja pokazała , a uczeni podchwycili ,że w głowie kobiety robią się po bara bara robionym z przygodnym partnerem niechciane przez nią świetliste odciski …

      a owa kara to : negatywne emocje masz do kobiet ……powiedziała do całości połówka ….

      tralala , tralala
      Lucuś też fałszywie gra ….

     • dariamade pisze:

      być może nie rozumiem, być może inaczej czuję po Twych wypowiedziach.
      Telewizji nie oglądam – więc nie wiem o co chodzi.

     • Dawid56 pisze:

      wedlug-badan-naukowych-kobiety-absorbuja-dna-kazdego-faceta-z-ktorym-sypiaja

      To jest totalna bzdura.Oryginalny artykul byl chyba z 2009 roku.Niektorzy naukowcy udowodnia ze Ziemia jest plaska i tez maja racje!!!!

 20. tomasz26 pisze:

  Bardzo ciekawe , albo dlaczego Tomaszu dodajesz albo odejmujesz akurat 36?
  Tomaszu, reasumujac , dla kogo zarezerwowana liczba 777?

  wszystkie te liczby są emanacją 9

  napisałem dawidzie wyżej jest to troista liczba człowieka ,a to jego zapis (ewolucji ducha duszy)

  jeśli dodasz 741+852+963 +36 = 2592 wyjdzie ci cykl bez zera ,ale zero to już inna ”para” kaloszy

  chyba nie wierzysz dawidzie w to ze coś na ziemi dzieje się przypadkowo (w skali całego zbioru jak i jego poszczególnych ”części”)

  • Dawid56 pisze:

   25920 to inaczej oczywiscie 2160X12, Troche przekornie zadalem Ci pytanie dlaczego dodajesz 36.36 jest bardzo wazna licba zpowodu tego ze jest to polowa 72.36 to rowniez liczba „wybranych” z tzw Lamed wawnikow z „Ksiegi imion” L to 30 V to 6 razeem daje 36!! 2016/36=56

  • marek pisze:

   ale zero to już inna ”para” kaloszy

   peroo , peroooo bilans musi wyjść na zero …..każdemu – prawie ,chyba że nie , to po sprawie ….
   życie to bal ……

   czy dobry jestem z matematyki Tomaszu ?

   • tomasz26 pisze:

    peroo , peroooo bilans musi wyjść na zero …..każdemu – prawie ,chyba że nie , to po sprawie ….
    życie to bal ……

    czy dobry jestem z matematyki Tomaszu ?

    dobry ,czy zły ,a może nieskończony .. ludzie są nieskończeni z matematyki..gonią za nią ,a ona im ucieka ..jak w zyciu

    • marek pisze:

     dobry ,czy zły ,a może nieskończony

     nieskończony tomaszu czy niedokończony ….wprawdzie wolę nieskończony bo to cecha człowieka którą on w sobie rozwija ,ale godzę się z niedokończony ,bo wykoślawionego obrazu z powodu przerostu ego na swój temat nie mam…..

     peroo peroooo
     bilans musi wyjść
     na zero

  • marek pisze:

   To jest totalna bzdura.Oryginalny artykul byl chyba z 2009 roku.Niektorzy naukowcy udowodnia ze Ziemia jest plaska i tez maja racje!!!!

   Dawidku , po co tyle emocji wokół zwykłego tematu ….Don Kichota już żeśmy dawno temu przerabiali ….a ciekawe co by na ten artykuł powiedzieli praktycy , a nie naukowcy -kynolodzy ?

   • marek pisze:

    a tak już na poważnie czym się różnią mężczyzna – kobieta ……kobieta funkcjonuje głównie w uczuciach , mężczyzna w emocjach i popędach które stara się zrealizować siłą i intelektem …cośw tym podziale złego ? …nie widzę niczego ……

    Więc jak te dwie istotki mają na siebie wpływać ,aby się swymi przymiotami wymieniać tylko trzymaniem się za rączki lub ciągnięciem wozu stadnego zaaprzężone ślubem do jednego dyszla….

    Gdyby to była nieprawda to skąd ten cyrk od tysięcy lat ” czy aby ona dziewica ”

    Matriksik zaczęliśmy budowć razem odkąd nastał Adam i Ewa i cóż z tego ,że teraz Ewy się w niewinne piórka stroją …taka już ich moda i uroda ….

    Nie ma co robić larum z byle czego tylko oglądać swiat i iść w sobie po miłość nawet do tego najbrzydszego ….

    amen , kropka , trója
    to do siebie bo zastanawiałem
    się czy za ten artykuł
    nie należy mi się dwója.

    • Dawid56 pisze:

     DNA w mozgu z nasienia nie przechodzi natychmiast, ale po pewnym czasie, a gdy tych partnerow jest powiedzmy 4 to co mamy mieszanke obcego DNA .Jak to zbadac , tych bzdur to nie chce sie brac po uwage!!!!

     • marek pisze:

      Jak to zbadac , tych bzdur to nie chce sie brac po uwage!!!!

      Coś mi się wydaje ,że Don Kichot walczył nie tyle o honor Dulcymeii , a o określoną ideę …

      i dlatego znów powtórzę o cóż robić raban ,o to że : był święty , była święta i po ptokach już po świętach i trzeba wziąć się do pracy , czyli do myślenia ,a nie stękać. ….

     • Dawid56 pisze:

      czyli do myślenia ,a nie stękać. ….

      Co masz Marku, konkretnie na mysli?

    • Maria_st pisze:

     Matriksik zaczęliśmy budowć razem odkąd nastał Adam i Ewa i cóż z tego ,że teraz Ewy się w niewinne piórka stroją …taka już ich moda i uroda ….

     powstał duuuuuuuuuuużo wcześniej

 21. dariamade pisze:

  Nie rozdzielaj się na kolejną milionową część
  usiądź i poznaj siebie
  doświadczaj prostoty życia i zrozum czym ona jest
  pobaw się Matrixem, ale nie oddawaj w pełni temu siebie
  pamiętaj o granicach – sam wytyczasz je.

  • Maria_st pisze:

   Nie rozdzielaj się na kolejną milionową część
   usiądź i poznaj siebie
   doświadczaj prostoty życia i zrozum czym ona jest
   pobaw się Matrixem, ale nie oddawaj w pełni temu siebie
   pamiętaj o granicach – sam wytyczasz je.

   pięknie napisane

 22. Alicja z Krainy Czarów pisze:

  Po prawicy Maryjnej Bluźnicy hehehe jak na razie to Serce czyli Centrum Gdzie Mieszka Dusza oraz Miłość jest po Lewej Stornie Ludzkiego Ciała. Kolejnym bardzo ciekawym aspektem jest to że u osób leworęcznych dominująca półkulą mózgową jest półkula prawa wiec na ironię losu ludzie leworęczni są bardziej prawi niż Ci praworęczni

  Dalej to już jest Maryjne Zatrute Jabłuszko A mianowicie co następuje:

  Mamy Raj, Mamy Drzewo i jest tam gdzieś w pobliżu szatańska maryjka która daje Dziecku gratis do jabłuszka nóż taki ostro zakończony.

  Koniec końców Dziecko Zawsze Weźmie Jabłuszko Do Lewej Rączki i Nóż do Prawej gdy dostanie polecenie [Obierz Jabłuszko]

  W normalnym 100% naturalnym świecie noża maryjnego w Systemie nie uświadczysz ale nie zapominajmy że świat po Drugiej Stonie Lustra to Świat Bestii.

  Jak dla Mnie Jedynymi Autorytetami w tym chorym Świecie są Dwie Osoby

  Jedna z Nich to Joanna D’Arc
  Druga to Nicola Tesla .

  Interesujące jest to że Ziemia Obraca się Przeciwnie do ruchu wskazówek zegara „poprawnego” tzn Biała Głowa Duchowa Pentagramu znajduje się na Północy A Ziemia Obraca się ze Wschodu na Zachód.

  Po prawicy Maryjnej Bluźnicy: Kosiarki Do Trawy, Martwa Rybka na Gwiazdkę, Koszyczek Pełen Padliny na Wielkanoc, System Hodowli i produkcji Mięsa kosztem krzywdy i cierpienia innych żywych istnień, Tanie Śmierci i Zniszczenia. Ta Dam Oto Maryjna [Po prawna] Bluźniercza „Miłość”

 23. siola pisze:

  No coz ja tam nie dziele ludzi u mnie wszyscy jednakowi,nie wazne czy bedzie uzywal w pracy wiecej lewej czy Terz prawej,oby tylko nie byl klamca i nie mial dwie lewe rece,bo wtedy zostaje tylko marze nie o lepszym swiecie ,beda dalej na czlowieka wrzeszczec na kolana psie i co ma byc czlowiekowi tutaj wazne czy ryczala to Ma ryja czy wydzierala na niego morde Marzanna.Zakasac rekawy ci z dwoma lewymi raczkami i w rece Mist Tyke i do wyrzucania tego co sie przez zgnilizne co niekturych nazbieralo.

 24. siola pisze:

  Droga szeroka jak promenada albo amerykanska atostrada,po dwu sronach chodnik,idzie Diana w towrzystwie by zjesc u chinczyka ,widac smok jedzenia juz nie daje bo i gaske niosa swoja,

 25. Loja Jolajna pisze:

  Margosia pisze:
  Lipiec 18, 2017 o 14:23

  „…Od razu zapytam, gdzie Marysia na swoim blogu to samo pisze? …”
  ___
  Zamiast pytać, powinnaś Loja posłuchać rady Marka i… „wziąć się do pracy , czyli do myślenia ,a nie stękać” i zadawać durnowate pytania…

  Marysia nieustannie pisała i nadal pisze to, czego ty już nie chciałaś dojrzeć w jej kolejnym komencie pod notką Mukiego:

  „..W Polsce mamy to co sami sobie wypracowaliśmy–niestety.
  Poleganie na zbawcach / religia, polityka/ doprowadza do takiego stanu w jakim jesteśmy, ci na gorze to my na dole… dlatego potrzebujemy guru aby poczuc się lepiej.
  No i jeszcze lubimy niczym sadyści biczować sie prawem i sprawiedliwością oraz podatkami….im więcej tym bardziej czujemy pokute na własnych barach……ot..cierpietnicy…
  A kruki i wrony dziobia nas po oczach……byśmy nie dostrzegli nieba.”

  Tak to jest… jak czyta i cytuje się wybiórczo, po to jedynie by… kogoś skrytykować i poprawić samopoczucie własnego ego!…
  ======================================================
  Niech sobie Margosia wyobrazi, że zauważyłam samozaoranie się Marysi i jej środowiska.
  Kiedyś każdemu zauroczonemu guru Wałęsą tłumaczyłam, że przemiana, której przyklaskują to fałszywka, że przyniesie pogorszenie dla nich. Nie słuchali, pogorszyło się prawie wszystkim (hahaha, a tak dobrze mieli, wszyscy dużo lepiej niż Wałęsa jako elektryk). Gdy potem przyznawali mi rację, gdy wielu włosy z głowy rwało, ja wzruszałam ramionami i mówiłam : macie co chcieliście mieć, co mnie teraz z mojej tamtej racji…nic!
  Nie zauważyła Margosia, że Marysia w tym komentarzu cały czas śmy, śmy, śmy, myśmy, czyli ona sama i jej otoczenie. Ja do jej otoczenia nigdy nie przynależałam.

  A kruki i wrony dziobia nas po oczach……byśmy nie dostrzegli nieba.”
  Mam nadzieję, że Muki nie zsika się ze śmiechu…ja ledwo wytrzymałam, na szczęście wc blisko 🙂

  • Margosia pisze:

   „…Mam nadzieję, że Muki nie zsika się ze śmiechu…ja ledwo wytrzymałam, na szczęście wc blisko”
   ___
   A nie popuściłaś przypadkiem po drodze ?
   Poza tym…, co jest tak śmiesznego w wypowiedzi Marysi, że… „Muki miałby ze śmiechu się zsikać” ?

   – Czy to, że każdy sam za siebie ponosi odpowiedzialność ?
   – Czy to, że większość tobie podobnych wielbicieli pis-u… „polega na zbawcach religijnych czy politycznych” ?!

   • Loja Jolajna pisze:

    „co jest tak śmiesznego w wypowiedzi Marysi,”
    ==================================
    ślepa jesteś? przecież wytłuściłam, ale zacytuję jeszcze raz żebyś z innym wytłuszczonym nie pomyliła
    „A kruki i wrony dziobia nas po oczach……byśmy nie dostrzegli nieba.”
    No niech Margosia powie jak by się zachowała gdyby w realu spotkała jakąś np starą znajomą, która takim tekstem by do Margosi poleciała…ja bym miała problem z opanowaniem śmiechu, no chyba że wiedziałabym, że osoba świrnięta tzn chora na głowę, to wtedy oczywiście pełna powaga i zrozumienie sytuacji.

    „Czy to, że większość tobie podobnych wielbicieli pis-u”
    ======================================
    Ze mnie taki wielbiciel PISu jak i z Mukiego, z tego co pisał pamiętam, że głosował na PIS tak jak ja i myślę, że oboje dlatego, że z wielu innych mozliwości ta opcja wydała nam się najbardziej racjonalnym wyborem.
    Póki co, nie wiem jak Muki, ale ja dalej mam nadzieję, ze tragicznego błędu nie popełniłam.
    Z tego co widzę idzie w lepszym kierunku niż wcześniej za SLD czy potem za PO/PSL…gdyby nie PIS miałabym już Afrykę w Polsce, a to mi nie pasuje.

    • siola pisze:

     Afryke juz dawno w tym kraju macie,wybieracie tylko kto was litosciwiej bedzie lal po Lebie,bo innego wyboru nie widzi bialy murzyn.Murami zaden cymbal sie jeszcze od biedy nie oddzielil,zawsze w koncu mur sie zwali,no coz wtedy jednak juz na myslenie moze i za pozno.U was narzekaja ze niemieckie media,a co niemiec ma powiedziec jak w propagandzie co drugi to bialy murzyn,Ale co tu wielce dyskutowac jak wnuczka oficera z niebieskiej armi jako szef firmy siedzi i nazywa sie kanclerzem,karzdy zapomina ze niemcy jako takiej kostytucji nie Maja,no coz widac czas okupacji dobiega konca,od o cala ta nagonka,juz sie bedzie stado hien gryzlo jak wyciagnac jeszcze cos z Berlina.Mowia ze to dla narodu Ci wybrani i Ci samozwancy co sami sie wybrali.No coz smierdza jednym i drugim dolary Naftali ,no coz mysle ze roztrzygnie sie w Berlinie co z mieczem zrobia.
     No coz samozwancy i wybrancy to wieksza plaga dla narodu ,przez nich to mamy wciaz nowe dla narodu Potopy.Pozostaje tylko nadzieja ,ze ktos zmusi Palantow do myslenia bo inaczej znowu dla swych zyskow w krwi narodow miecz umocza,
     No coz moze bedzie koniec lania wody przez bogow,moze lepiej bedzie jak zamiast na naftalinie zaczna ludzie jezdzic na wodzie.
     Bog Maja Religia co wychodzi ,swiadectwo Bogu daja Ci co Stoja przed oltarzem i w pierszych lawkach siedza,bo Ci dobrze wiedza co za ciemnote ludowi wciskaja by napchac brzuchy kabzy bogow,bo inaczej by zdechly niebieskie ptaszki z glodu,wymyslily se lewice i prawice ,by ludziska nie widzialy ze ich okradaja przy tym Ci co to dwie lewe raczki Maja,a jak dwie lewe skad tu wziac u bogow prawa,wiec i mamy co mamy bezprawie w kturym sady zrobia z porzadnego czlowieka zlodziejem a prawdziwego uniewinniom .I coz tu dyskutowac o kodzie bibli ,jak ta nawet Ona chodz to niby swieta ,przez nich samych uczynkami wartosc papieru toaletowego przyjela,by wycierac to co sami na Kaka li. KA ka coz podwojna swiadomosc,dwulicowosc a dla ludzi w religiach niewola.Bo jak bezprawie moze nauczyc ludzi zyc w prawie,no coz tak i sobie stworzyli przyslowie Prawo jest po to by je omijac ,Problem w tym tylko ze nie dla wszystkich bedzie to bezpieczne ,najgorsza kara bedzie dla tego co ukradnie malo z glodu a upiecze sie temu co ukradnie duzo z bogiem na ustach dla tych kary nie ma Oni to dla Boga ,
     Tak sie zastanawial co to z ta promenada i jedzeniem u Chinczyka mialo znaczyc.

     Niebo Kosmos wodur schron i zimno,chinczyk smok a u Majow po schodach piramidy chodzi,koniec energi weza,dodajac Moj sen o blizniakach i Pannach ,maly woz wielki woz malowane panny wiozl jak w tej slaskiej piosence.

     Od Siewierza jechoł wóz,
     Malowane panny wiózł,
     Wszystkie pięknie wystrojone.
     Chciałbyś jedną mieć za żonę.

     Spodobała mi się ta,
     Co ruciany wionek ma,
     Lecz mi ludzie inną rają,
     Od dziewczyny odmawiają.

     Inną ci tam raić chcą,
     Wielki posag dają z nią:

     Cztery beczki starej sieczki
     l kulawe dwie owieczki.

     l z komory stary stół,
     Przełomany już na pół,
     l do tego krowi ogon,
     l dwa stołki z jedną nogą.

     Weźcie, teściu, dary swe,
     Jo jednego ino chce:

     Żeby zawsze moja miła
     Dobrą żonką dla mnie była.

     Niechaj tylko żonka twa
     Dobre serce dla cię ma,
     Dobre serce, zdrowe ręce
     Od posagu znaczą więcej.

  • Maria_st pisze:

   kruki i wrony to religijni guru…..jakbyś nie zrozumiała

   • Loja Jolajna pisze:

    „kruki i wrony to religijni guru…..jakbyś nie zrozumiała”
    =================================
    religijni czyli katoliccy?
    No ale jakim cudem dałaś się takim oślepić/omamić? Ja katoliczka od urodzenia, a wzrok mam dobry, nikt mnie po oczach nie dziobał na siłę 🙂
    Skoro już ślepa jesteś, to teraz moze nie daj się ogłuszyć guru islamskim, unikaj bliskości z imamami wrzeszczącymi z megafonów.

   • dariamade pisze:

    Wrony, kruki – czarne sa, ksiadz ma czarny ubior, czarna przestrzen – Matrix tralala

  • Maria_st pisze:

   Loja wcale mnie nie dziwi że postrzegasz jak postrzegasz….

 26. Margosia pisze:

  „Ze mnie taki wielbiciel PISu jak i z Mukiego…”
  ___
  Od kiedy to… jeszcze przed chwilą ten wg. ciebie… „niekwestionowany idol” Marysi, nagle… stał się „guru” dla ciebie Loja ?
  I mnie nie dziwi, że… „że postrzegasz jak postrzegasz” Loja…

  • Loja Jolajna pisze:

   Z czego Margosia wyczytała, że ja Mukiego za swojego „guru” uważam?
   Ani Mukiego, ani żadnego innego człowieka za swojego „guru” nigdy nie uważałam, nie uważam, uważać nie będę.
   Pochwaliłam jego notkę, obśmiałam wypowiedź Marysi, a to nie jest równoznaczne z ogłoszeniem Mukiego za swojego „guru”.

   • Maria_st pisze:

    Pochwaliłam jego notkę, obśmiałam wypowiedź Marysi, a to nie jest równoznaczne z ogłoszeniem Mukiego za swojego „guru”.

    zacznij od siebie wiecej z tego pożytku dla ciebie bedzie

    • Margosia pisze:

     „zacznij od siebie wiecej z tego pożytku dla ciebie bedzie”
     ___
     Po co ?
     Dla Loji łatwiej i weselej jest… obśmiewać, krytykować i szkalować wypowiedzi” innych…
     Jej ego wówczas… wspaniale rośnie niczym nadmuchany balon i tak cudownie wprost się ożywia…
     Ha, ha, ha…

   • Margosia pisze:

    „Z czego Margosia wyczytała…”
    ___
    Ha, ha, ha… Loja… krasnoludki mi powiedziały… 😀

    Myślisz sobie Loja, że jak zmieniasz pseudonimy artystyczne częściej niż paryska dama rękawiczki, to… nie można rozpoznać energii twojego pisania ?!

 27. Margosia pisze:

  „…czas pokaze po czyjej stronie jest racja…, gdyz kazdy chce miec racje , a prawda jak to prawda jest jak zwykle po srodku…” 🙂
  ___
  Z tą… „prawdą” i z tymi… „racjami” różnie bywa Dawidzie, bo wychodzi na to, że… każdy ma swoje…

  I nie ma się co dziwić, bo świat, w którym wszyscy egzystujemy – jest światem subiektywnego rozwoju, który został tak skonstruowany, aby każdy z nas miał możliwość doświadczać w nim swych własnych doznań…
  W żaden więc sposób – nikt z nas nie może tych własnych doświadczeń i doznań porównywać obiektywnie z doświadczeniami i doznaniami innych osób, ponieważ nigdy nikt z nas nie odczuł tego, co odczuli inni…
  Co najwyżej… na podstawie słów i prób dostrajania się do wibracji innych… możemy sobie wyobrazić, co czują inni, tyle że… zawsze będzie to jedynie naszym mentalnym tworem, naszym wyobrażeniem tego, co odczuwa ktoś inny, bo tak na prawdę – nie wiemy co czuje ktoś inny !
  Nawet wówczas… gdybyśmy np. przeszli dokładnie taką samą ścieżkę rozwoju i przeżyli te same doświadczenia co ktoś inny – nasze odczucia również byłyby inne, bo każdy z nas – w odmienny sposób konstruuje swoje wnioski, w odmienny sposób postrzega, w odmienny sposób rozumuje, etc…
  Każde nasze porównywanie własnych doświadczeń do doświadczeń innych – odbywa się na zasadzie metafor, przenośni czy porównań… i dopiero z tego wszystkiego – każdy z nas buduje swój mentalny obraz tego, co mogą odczuwać inni…
  Tyle że… zawsze będą to jedynie… porównania i nigdy nie będziemy mieli pewności czy… czujemy to samo co ktoś inny, albo czy… jesteśmy „lepsi” lub „gorsi” od innych…, bo wszelka nasza ocena pochodzi z naszego ego-umysłu…
  Np. moja ocena Newtona jako idiotę, który wymyślił do dziś niewyjaśnione określenie jakim jest grawitacja… również pochodziło z mojego ego-tycznego, na dokładkę – wzburzonego umysłu…

  Każdy z nas posiada ego-umysł, który… już od pieluszki buduje własne wyobrażenie siebie, czyli… sztucznie tworzy swą własną tożsamość… i wszystko to – co uznamy za rzeczywiste, oraz to – w co święcie uwierzymy – staje się dla nas naszą prawdą, tyle że… moja prawda różni się od Twojej Dawidzie prawdy, bo Twoja prawda jest inna, ale nie oznacza to, że… moja jest lepsza lub gorsza od Twojej…, po prostu są inne…

 28. Dawid56 pisze:

  Każdy z nas posiada ego-umysł, który… już od pieluszki buduje własne wyobrażenie siebie, czyli… sztucznie tworzy swą własną tożsamość… i wszystko to – co uznamy za rzeczywiste, oraz to – w co święcie uwierzymy – staje się dla nas naszą prawdą, tyle że… moja prawda różni się od Twojej Dawidzie prawdy, bo Twoja prawda jest inna, ale nie oznacza to, że… moja jest lepsza lub gorsza od Twojej…, po prostu są inne…

  To swieta prawda Malgosiu, co napisalas, swieta prawda 🙂

  • marek pisze:

   tyle że… moja prawda różni się od Twojej Dawidzie prawdy, bo Twoja prawda jest inna, ale nie oznacza to, że… moja jest lepsza lub gorsza od Twojej…, po prostu są inne…

   To swieta prawda Malgosiu, co napisalas, swieta prawda 🙂

   no to moja prawda mówi mi że ja jestem święty i stąd wzięło się powiedzenie ” świętych obcowanie”

   tylko z kim to już dołóżcie sobie sami ….ależ ja jestem święty ,że to obcownie wytrzymuję …..

 29. Maria_st pisze:

  Malgosiu ot tak mi sie skojarzylo prawo i sprawiedliwosc z jakims innym Prawem i Sprawiedliwoscia, no ale coz zawsze moge sie mylic czas pokaze po czyjej stronie jest racja, bo na razie jest za duze zamieszanie i z jednej i z drugiej strony konfliktu, gdyz kazdy chce miec racje , a prawda jak to prawda jest jak zwykle po srodku….:)

  nie chodzi tu o żadna opcję polityczną…a o to co sobie nakładamy na ” plecy „…brzemie

 30. Dawid56 pisze:

  Lepiej nie nakladac sobie na placy zadnego brzemienia. Jest wollnosc i nie moze byc dzielenia na gorszych i lepszych czy na godnych i mniej godnych.Taki podzial prowadzi do rozlamu i do takich rowow ktorych nikt nie bedzie w stanie zasypac przez nastepne 30 lat , a moze nawet dluzej!!!!

  • Loja Jolajna pisze:

   „Jest wollnosc i nie moze byc dzielenia na gorszych i lepszych czy na godnych i mniej godnych.”
   _________________
   Dawidku, głupoty opowiadasz. I bez PISu podziały między ludźmi zawsze były i będą. Bywało i tak, że podziały były znacznie większe, a nawet doprowadzały do rozlewów krwi, do wojen itp.
   Obecne podziały są bardzo łagodne, to tylko opozycja wzięła sobie je jako argument przeciwko rządzącym i wyolbrzymia je do niebotycznych granic i dlatego, że innych argumentów dla swojej publiki nie ma.

   Za co więc wy tak tego PISu nie trawicie? Czy komuś z was pogorszyło się życie za ich rządów?
   W czym się pogorszyło? Przecież bezrobocie zmalało, przestępczość spadła, gospodarka rośnie itd.

   • Dawid56 pisze:

    Masz racje 😉 Loju baaaaardzooooo lagodneeeeee he he ……
    A opozycja jest po prostu be i tyle w tym temacie!
    Naczelna zasada brzmi Kto nie z nami ten przeciw nam nieprawdaz?

    • Loja Jolajna pisze:

     Dawidku, bardzo bym chciała zrozumieć twoje powody nielubienia PIS i tęsknoty do czasów niedawnych rządów obecnej opozycji.
     „Kto nie z nami ten przeciw nam”…Kompletnie nie rozumiem tego argumentu.
     Przecież gdy PIS był opozycją było tak samo, albo i gorzej…dla PISu i jego zwolenników.
     Kogo ty żałujesz? Złodziei, cwaniaków żerujących na biednym społeczeństwie?
     Przecież uczciwy człowiek nie ma się czego obawiać, a raczej rysuje się dla takiego szansa na lepsze, spokojniejsze/bezpieczniejsze życie.
     PIS rządzi krótko, nie wszystko na raz, zwłaszcza przy totalnej opozycji, żeby wszystko poprawić co poprzednicy zepsuli, trzeba chyba kilku kadencji.

     • Dawid56 pisze:

      Naprawa ? wybacz wolne zarty !!! pare kadencji a moze dozywocie? No przy takim paralizu wladzy sadowniczej jest juz prawie mozliwe!!!!

     • Loja Jolajna pisze:

      „Naprawa ? wybacz wolne zarty !!! pare kadencji a moze dozywocie? No przy takim paralizu wladzy sadowniczej jest juz prawie mozliwe!!!!”
      _________________
      Władzę sądowniczą trzeba wymienić na taką żeby powsadzała do pierdla złodziei, żeby odebrała co nakradli. Bez tego nie będzie ani naprawy ani dożywocia.

     • Dawid56 pisze:

      Trzeba wynienic na taka ktora bedzie posluszna Parti rzadzacej nieprawdaz?
      Zobacz w jaki sposob zostal spacyfikowany Trybunal Konstytucyjny-jest to tylko atrapa niezaleznego trybunalu.Przesledz kolejne ustawy tego sejmu, zapewniam Ciebie, ze obecny TK nie powie ze jakakolwiek ustawa uchwalona przez sejm obecnej wladzy jest niekonstytucyja.Jest to przestroga do czego moze doprowadzic paraliz wladzy sadowniczej.

     • Margosia pisze:

      „…Przesledz kolejne ustawy tego sejmu…”
      ___
      Kochany Dawidzie, po co prowadzisz te jałowe dysputy ?
      Przecież pis był już u „władzy”, i to właśnie dzięki „rządom”, a raczej nie-rządom tej partii, wylazły na „świecznik” takie „osobistości” jak Olechowski, Tusk i Płażyński, którzy swoimi z kolei nie-rządami doprowadzili kraj do totalnego rozgrabienia!
      Przecież to jasno widać, że… te wszystkie partie to jedna i ta sama sitwa działająca na szkodę naszego kraju, bo jest zwykły teatr marionetek!…

     • Loja Jolajna pisze:

      „Zobacz w jaki sposob zostal spacyfikowany Trybunal Konstytucyjny”
      ________________
      Dawidku, im mniej takich tworów tym taniej dla obywateli. Przecież TK nikogo z nas nie nakarmił, nie ogrzał, ale za to wiek emerytalny zgodził się podwyższyć, nasze pieniązki z FE pozwolił zabrać uznając, że nie nasze mimo, że wcześniej były gwarantowane jako nasze nawet z prawem do dziedziczenia.
      Wystarczy jeden strażnik konstytucji-Prezydent.

     • Dawid56 pisze:

      Wystarczy jeden strażnik konstytucji-Prezydent

      Oczywiscie, gdyby byl apolityczny…..

   • dariamade pisze:

    Mam polityke gdzies, ale nie odczuwam poprawy od kiedy rzady objelo PiS.
    Kostka masla kosztuje 6zl… Ciekawe dlaczego?

    • Margosia pisze:

     „…Kostka masla kosztuje 6zl… Ciekawe dlaczego?”
     ___
     Niestety, nie tylko cena masła poszybowała w górę…
     Tak naprawdę to… co tydzień dostrzegam nieznaczne, bo po kilka groszy… podwyżki cen na wielu różnorodnych artykułach, głównie spożywczych…

     • dariamade pisze:

      Jak tak patrząc na sprawy które mnie dotyczą to nie wiem czy dobra była zmiana w szkolnictwie.
      Ceny żywności idą w górę,kurs euro spada, wycinka drzew bez zezwolenia…
      Nie wiem czy idzie ku lepszemu.
      Jednak wole o tym nie myśleć i robić swoje.

     • Loja Jolajna pisze:

      „Niestety, nie tylko cena masła poszybowała w górę…”
      ______________
      To tylko dowód na to, że społeczeństwo się bogaci. Taka zasada niekwestionowana, im ludzie więcej zarabiają tym zdrowa żywność droższa, ta mniej zdrowa raczej tańsza albo stoi w miejscu.
      Tak więc tylko się cieszyć, bo mamy szansę dorównać do bogatych krajów. 🙂
      Podwyżki płac zawsze generują podwyżkę cen produktów i usług bez których człowiek nie jest w stanie sie obejść. W rezultacie realna wartość pieniądza w portfelu zostaje taka sama jak przed podwyżką płac…cierpią jedynie emeryci ale też nie wszyscy.

    • Loja Jolajna pisze:

     „Kostka masla kosztuje 6zl… Ciekawe dlaczego?”
     A ile wczesniej kosztowalo? Podobnież w Niemczech, gdzie PIS nie rządzi, masło zdrożało około 100%. Z Berlina są organizowane wycieczki autokarowe do naszych przygranicznych targowisk. Autokary krążą w te i z powrotem bez przerwy, ludzie robią zapasy na tydzień czy dwa, a w tym masło też.
     To jedna sprawa, druga to taka, że od jakiegoś czasu zrobiło się większe zapotrzebowanie w produkcji żywnościowej na masło kosztem margaryn itp, zalecenie UNII, bo ta zrobiło zwrot w modzie/zdrowotności.
     Kolejna sprawa to taka, że z uwagi na wcześniejsze przepisy związane z kwotami mlecznymi i przepisami sanitarnymi HACCP, wielu rolników musiało wyzbyć się krów ze swych obór. Teraz gdy UNIA odstąpiła od limitów i warunków hodowlanych, teraz jest szansa na zwiększenie ilości mleka w Polsce, ale czy rolnicy będą chcieli wracać do ciężkiej pracy, mam wątpliwości, no chyba że właśnie zostaną zachęceni ceną za skup mleka.
     Zwróć uwagę, że 6zł za kostkę masła to dużo dla kupującego, ale mało dla producenta mleka. Żeby zrozumieć to najlepiej kup sobie krowę, wykarm ją, a z wydojonego mleka zrób masło i wtedy mogę się z tobą założyć, że zaczniesz się dziwić dlaczego to masło w sklepie takie tanie. Na tej samej zasadzie wielu rolników także kur nie trzyma w gospodarstwie bo taniej w sklepie może kupić.

     • Maria_st pisze:

      a to tylko swiadczy że Polska to biedny kraj i gdyby polak nie był zaradny to by głodował…i oby w nadchodzących czasach był jeszcze bardziej zaradny.

     • dariamade pisze:

      Wiesz co moja mama stwierdzila ze zacznie sama maslo robic…
      Ja poki co sama robie twarog.
      W Niemczech zarabia sie duzo lepiej. Gdyby moj maz tam nie pracowal to duzo gorszy standard zycia bysmy mieli. Takze porownywanie zarobkow niemieckich z polskimi jest slabe

     • dariamade pisze:

      I jeszcze porownanie – Polski elektryk dostaje na godzine ok 15zl, Niemiecki 15euro, a niektorzy jeszcze wiecej. Wiec o czym my tu gadamy?
      Wszyscy moi znajomi ktorzy wyjechali do Niemiec zyja w lepszym standardzie niz wiekszosc Polakow. Na dzieci sie dostaje pieniadze, przedszkole sie placi w zaleznosci od zarobkow, duzo wieksze zwroty podaktow dla rodzin. Dla mnie nie ma porownania, gdzie majac dwojke dzieci nawet zalosnego 500+ nie dostalismy.

     • siola pisze:

      Oj dziewczyny ,gdyby jedna tu mieszkala to by glupot nie gadala.Jasne ze po znajomoasci ,to sie i robote za dobre pieniadze dostanie.Coz co niekturych pomimo ze pracuje zona i maz w dwu firmach karzdy to i tak ich nie stac by zaplacic mieszkanie.Coz rencictka co 45 lat przepracowala ,musi isc krasc bo po oplaceniu mieszkania i innych rachunkow ,pozostalo jej na rece 100 euro na miesiac.Wyzyj za 100 ero caly miesiac ,to juz szybciej za 400 zl w Polsce.No coz ci co miliony kradna ,tym sie robi insolwencje a za kradzione zaplaci caly narod z podatku,babka ma pecha bo ukradla za malo,a za to sie idzie siedziec nawet po 88.Coz u nas Maslo podrozalo o 100 procent a rolnik jak to rolnik z 30 dostaje teraz 33 centy,dobra kalkulacja z 85 centow za 250masla na 1.90 a rolnik 3 centy.No coz moja wina nie mial ja pisac ze krowa kopci w roku wiecej niz samochod ,wiec i cene dali wieksza ale pozostalo pytanie komu.
      No coz len nie bedzie mial ogrodu bo sie nie oplaca,potem jednak placze ze ze sklepu dostaje do jedzenia gowno.Moze lepiej w gonie grzebac wlasnymi rekami i mec dobry swoj pomidor z ogrodu czy szklarni.Czy ktos mi powie ,czy naprawde zdrowiej jesc ogorek w sloiku z ogonem szczura,czy moze lepiej miec w sloiku swoj ogorek z ogrodu.
      Z kura to juz calkiem smieszne ,przy tej jest najmniej roboty ,no chyba ze ten rolnik sam za kury kwoczy.Moze czasem czytac sylabami ,to i czlowiek Terz zobaczy ze eszyscy jednakowo jak w egipcie jada na tym samym wozie. Kara boska ,Ka Ra bos KA ;BOG MAJA RELIGIA i wszystko wraca skad wyszlo.a czlowiekowi KA pozostalo raczki do gory bo bog patrzy na nas z gory i Terz bogoslawi tych co drugich z ka okradna ,wiec co niekturzy stare tworza i slowiania i duchowia z jednym tylko celem ,wyciagnac z czlowieka co sie tylko da,durnoty mu wciskajac od i prawdziwa kara boska gd rzadza ludzmi ka pusciane boskie glowy.Po co grzebac w Miscie w swoim ogrodzie,jak mozna swoj mist zostawic w cudzym a wziac wlascicielowi to co dobre wmawiajac ze Mist duchowy da mu lepsze zdrowie jak ten wlasnej kurki konia czy krowy,A wezcie tak stuknijcie ludziska swoja pala o mur mocny ,lepsze to od ka ry boskiej ,niech wam pokarze bez waszego poparcie karzdy oswiecony duchowy mistyk jak wyzyje z wlasnego pieprzenia gdy nie bedzie mial se z kogo robic jajec to i jemu przyjdzie Ka do glowy i powie trzy mi bedzie jednak wlasny Mist tyka rozrzucic po wlasnym ogrodzie i potrzymac wlasne kurki bo z tworzenia Maja religi a tak po chlopsku ,robienia jajec sobie z drugich nic juz nie wychodzi.
      Coz trzeba rzyc w danym kraju by wiedziec jak jest naprawde,Polska to kraj troche dziwny ,najbardziej sieja na sasiada wroga propagande co na sasiadowych kluskach sobie zyja,no ale On polak i jaki On bogaty .Coz a moze amik dobrze placi by Europa darla miedzy soba kota,moze bogom w ameryce Europa w zgodzie w niesmaku bo juz by sie stala dla nich gorszym przeciwnikiem od ruskiego czy chinczyka.Coz wyjazd propagandowy ,by pokazac jaka piekna Anglia ,no coz trzeba jakos zakryc zdrady ludzkosci.No coz jak rzadzi Naftalina ,tak i bedzie zamiast kwitnacych ogrodow rakieta i pustynia .Bo lepiej jezdzic na zgnitym czlowieku choc mozna by bylo na wodzie.
      No coz Polska pokazala malej kaczce ,jaka jest tzw. Ojczyzny milosc,dla Ojczyzny byly wazniejsze kaczki pieniadze nizli kaczki rozum.Coz jak wozilem paczuszki to sie niemka ze mna spierala ze nie nazywa sie Potocki a Potokki,wiec ja sie nie dziwie gdyby z wegra zlodzieje robily raz niemca a raz poloka ,bo dla nich to nie wazne kim sa wiec nie wazne czy bedziesz dla nich polska czy niemiecka ofiara,ONI na koniec zawsze mieli pelne kieszenie ,no coz czas by energia weza poszla spowrotem tam skad przyszla,bo niejeden czlowiek ma swiadomosc lepsza od boskiego Mistu co niewoli bronia.No coz widly ,kosy,sierpy to narzedia do uprawy ziemi,ale sztylem mozna Terz przylozyc i do smoka poslac a to dla bogow ka ra boska.
      No dziewczyny macie jak przed tysiacleciami komputery,to i pismo macie Terz i takie wiec dajecie swe serduszka ,swe sloneczka a sprobujcie dac wy sobie przed sloneczkiem dwie raczki do gory i juz macie to co sie zwie religia oparta na strachu dwu raczkach i sloneczku.
      No coz dla mnie jest jedno jakiej jam jest nacji,ccoz wybrancem byc Terz ja nie musze ale tak dla siebie chce pozostac ludzkim czlowiekiem a nie KA PUSTA.

     • dariamade pisze:

      Widzisz Siola – dzieki za obraz tej drugiej strony.
      Trzeba sobie wszedzie radzic a w przyszlym roku chcialabym miec swoje kurki 😉

     • Oska pisze:

      Siolu mam nadzieję tylko, że do mnie nie pijesz znowu 😉
      Bo coś o naftalinie w oko mi wpadło.
      A tak to masz rację lepszenz ogródka ogórki. Ale zabawa w kurki to już nie dla mnie, bo ja mały łańcuszek jestem 🙂 Dario podziwiam takie pomysły 🙂

     • dariamade pisze:

      Oska ja mam pelno pomysłów 😉
      Aktualnie zapełniam domową spiżarnie swoimi wyrobami 😉 cos czuje zeby sie zaopatrzyc.
      Fajne jest tez to jak z ludzmi sie wymieniamy swoimi produktami.

 31. Margosia pisze:

  „Lepiej nie nakladac sobie na placy zadnego brzemienia….”
  ___
  Czasem bywa, że… podejmując jakieś decyzje – nie zawsze mamy świadomość, że wraz z nimi – ściągamy na swoje barki ciężkie brzemię…
  Jeśli jednak nauczymy się egzystować we względnej harmonii, akceptując jedność wszystkich pozornie sprzecznych rzeczy, wówczas… mamy szansę przestać doznawać cierpienia, a co za tym idzie… dźwigać zbędne brzemienia…

  • marek pisze:

   a to tylko swiadczy że Polska to biedny kraj i gdyby polak nie był zaradny to by głodował…i oby w nadchodzących czasach był jeszcze bardziej zaradny.

   słaby jestem ze znajomości języka polskiego Marysiu , co miałaś na myśli…..

   zaradny , czy zdradny …bo ja jedno i drugie ….

   • Loja Jolajna pisze:

    „zaradny , czy zdradny …bo ja jedno i drugie ….”
    _______
    Jesteś niesamowity…za takie momenty cię lubię

 32. Loja Jolajna pisze:

  „a to tylko swiadczy że Polska to biedny kraj”
  _____________
  Polska mogłaby być już dawno bogata, niestety miała złych/kiepskich gospodarzy przez dłuuugie lata.

  • Dawid56 pisze:

   Widze Loju ze bardzo wlaczylas sie w te dyskusje quasi-polityczne.Pamietaj jednak o tym ze to bardzo sliski temat i dopiero czas pokaze Kto stoi po stronie Swiatla a kto po stronie Ciemnosci.Jestem pelen podziwu dla Twojej niezachwianej wiary i bezkompromisowosci i jednoznacznych ocen.Nie wiem czy slyszalas o niejakiej Pani Jawidze Staniszkis..Jej postawe prosze wez sobie po rozwage i wez sobie pod rozwage jej wypowiedzi.Polecam Ci tez lekture ostatniego Tygodnika Powszechnego.
   Z drugiej strony wiem na 100 % ze Twoje poglady nie zmeinia sie nawet odrobine.Mam jednak do Ciebie goraca prosbe prosze nie staraj sie przekonywac dla popierania Twoich pogladow tych osob ktorzy podobnie jak Ty ale calkowicie popieraja racje drugiej strony.

   • Dawid56 pisze:

    Przepraszam powinienem napisac Pani prof. Jadwidze Staniszkis….

   • marek pisze:

    Mam jednak do Ciebie goraca prosbe prosze nie staraj sie przekonywac dla popierania Twoich pogladow tych osob ktorzy podobnie jak Ty ale calkowicie popieraja racje drugiej strony.

    Dawidku …..

    lustereczko powiedz przecie , kto jest najmądrzejszy w świecie ……

    …a ja w temacie polityki jestem bezbarwny – zero…..

    tak lubisz liczby i cyferki ……podawłem kilka razy moją przypowieść o [-] , [+] i [zero]…bez rezultatu …

    a zero to kierunek ostatecznej ewolucji ….

    więc

    pero peroo
    bilans musi wyjść
    na zero
    a co po drodze
    to zabawa
    a dla niektórych
    męka

   • Loja Jolajna pisze:

    Dawidzie, ja już miałam dość tamtej rzeczywistości, wykreowałam sobie nową, taką żeby była lepsza dla wszystkich dobrych ludzi. Mam tylko nadzieję, że nie popełniłam zbyt wielu błędów w tym swoim kreowaniu… trzymam rękę na pulsie, w razie co będę wnosiła korekty 🙂 🙂 🙂
    Myślę, że nie tylko ja miałam już dość tego co było, sama z resztą nie dałabym rady, do tego potrzebny zespół choć nawet niedogadany. Przeczytaj notkę Mukiego, a moze zrozumiesz.
    https://mukisalonblog.wordpress.com/2017/07/16/kreacja-z-nicosci/
    Co do Jadzi Staniszkis, to dla mnie żaden autorytet, zbyt często zmienia opinie, ostatnio chyba u Monisi O. zaczęła przechylać się na stronę PISu…strasznie chwiejna kalkulantka.
    Dawidku, żeby było jasne, nie uważam PISu za zespół idealny, ale znacznie lepszy od pozostałych.

 33. Maria_st pisze:

  „zaradny , czy zdradny …bo ja jedno i drugie ….”

  zaradny

  dobrze radzący sobie w różnych sytuacjach; przedsiębiorczy, obrotny, przemyślny

  zdradny –nie wiem, nie znam tego słowa

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s