Przerażająca Ouija

Dla niektórych tablica Ouija to nie tylko zabawa i niewinna gra. Przerażające przygody przydarzają się nie tylko tym, którzy mają jakieś religijne obiekcje względem tablicy Ouija. Czasem upiorne wydarzenia stają się udziałem zwykłych dzieciaków, które chciały się po prostu pobawić.

 
 
 

Przerażająca Ouija

Nawiedzony dom

REKLAMA

 

Patricia była doświadczonym użytkownikiem tablic Ouija i zawsze zwracała się do nich w potrzebie. Korzystała zarówno z własnoręcznie wykonanych tablic, jak i kupowanych w sklepach, jednak zdecydowanie wolała te, które skonstruowała własnymi rękoma. Mówiła, że różnica między nimi jest taka, jak „między pocałunkiem licealnego chłopaka, a pocałunkiem ponad dwudziestopięcioletniego kochanka”. Patricia nie czuła potrzeby korzystania z tablicy do czasu aż ona i jej mąż wpadli w kłopoty, po tym jak kupili dom po wyjątkowo okazyjnej cenie.

Patricia zakupiła dom zbudowany jeszcze w latach trzydziestych dwudziestego wieku. Na terenie posesji znajdowały się także inne budynki. Natychmiast po przeprowadzce, kiedy rozpoczęto gruntowny remont i zdrapano farbę, okazało się, że dom najwyraźniej przeszedł kiedyś poważny pożar. Patricia odkryła, że ogień został zaprószony w sypialni przez córkę dawnych mieszkańców, która w ten sposób chciała zabić siebie i rodziców. Dotarły do niej także plotki o tym, że w piwnicy domu dręczono zwierzęta i składano je w ofierze.

Patricia i jej mąż zaczęli zauważać w domu różne dziwne rzeczy. Poza tym, że często słyszeli dziwne skrzypienia, które wszak często wydają osiadające domy, to nieraz całkiem znienacka wybuchały żarówki. Z dachu spadały dachówki. Z kuchennego sufitu sączyła się czarna substancja. Na dodatek cały dom ogarnęła plaga pcheł. Ale ponieważ dom był stary, Patricia sądziła, że wszystkie te zjawiska są normalne. Ona i jej mąż odkryli nawet, że dokładnie pod ich pechowym domem przebiega geologiczna linia uskoku. Ich sąsiadka mieszkająca w budynku obok nie miała cierpliwości do tych dziwnych problemów, np. gdy akumulator w jej lodówce się przepalił i cały sprzęt się zepsuł. Po tym, jak pewnej nocy eksplodowały w jej domu wszystkie żarówki, postanowiła się wyprowadzić.

Patricia i jej mąż mieszkali w domu przez lata, ale mieli coraz większego pecha. Wszyscy domownicy byli pogrążeni w depresji, nawet ich zwierzęta wydawały się być smutne i osowiałe. Dopadła ich także bezsenność, przez ponad rok nie mogli zmrużyć oka dłużej niż przez godzinę. Pogorszyła się również ich sytuacja finansowa i wkrótce mieli problem z regulowaniem opłat za dom. Depresja osiągnęła apogeum, gdy przygnębiona Patricia próbowała popełnić samobójstwo. W chwili desperacji ona i jej mąż postanowili zwrócić się do tablicy Ouija z prośbą o odpowiedzi, ponieważ bardzo potrzebowali pomocy finansowej. Dziś Patricia wierzy, że to pragnienie związane z chęcią, by uporać się z własnymi sprawami, było niewłaściwym powodem konsultowania się z tablicą Ouija.

Kiedy w tablicy pojawił się duch, natychmiast oznajmił: „Jestem demonem tego czasu i miejsca”. Poprosili go o pomoc, a demon się zgodził. Spytali go zatem o szczęśliwe numery loterii, a tablica Ouija od razu zaczęła wymieniać cyfry, ale było ich zdecydowanie zbyt wiele. Tak czy inaczej Patricia i jej mąż zanotowali je wszystkie, mając nadzieję, że różne ich kombinacje pozwolą im wygrać. Demon niekoniecznie im sprzyjał, ponieważ nie wygrali ani centa.

Pewnego razu Patricia zdecydowała, że pójdzie do wróżki, która oferowała czytanie z dłoni. Zanim jeszcze usiadła, chcąc wyjaśnić swoją sytuację, wróżka odezwała się pierwsza: „Otaczają cię czarne chmury. Gdziekolwiek mieszkasz, koniecznie musisz się stamtąd wyprowadzić”. Kobieta chwyciła dłoń Patricii i wyczytała z niej, że Patricia używała tablicy Ouija. Powiedziała jej, że Patricia jest niezwykle czuła na takie rzeczy jak tablica, ale że nie jest w stanie ich kontrolować. Wróżka poradziła Patricii, by zanim ponownie użyje tablicy, nauczyła się, jak stać się silniejszą lub jak zbudować wokół siebie „mur”.

Tydzień później Patricia i jej mąż wyprowadzili się z nawiedzonego domu. Dzień wyprowadzki był doprawdy dramatyczny. Wiatr hulał w kominie, zewsząd dochodziło skrzypienie i stukanie, żarówki samoistnie się zapalały, gdy wchodzili do jakiegoś pomieszczenia. Patricia z ulgą porzuciła dom, a także tablicę Ouija.

Opętanie

Rayne miała dziewięć lat, gdy bawiła się tablicą Ouija wraz z dwoma przyjaciółkami, Amandą i Jennifer. Trzy dziewczynki usiadły na podłodze, a tablica spoczęła pomiędzy nimi. Zasypywały tablicę Ouija pytaniami, na które tylko one znały odpowiedzi, by sprawdzić, czy tablica mówi prawdę. Co niezwykłe, mówiła prawdę, a dziewczynki przestraszyły się, przekonane, że w tablicy znajduje się duch.

Dziewczęta chwyciły się za ręce, by zadać kolejne pytanie – naśladowały seans spirytystyczny, jaki nieraz widziały w różnych filmach. „Wielki duchu, wielki duchu, jak brzmi twoje imię?”, wspólnie wyskandowały pytanie i wciąż trzymając się za ręce, odczekały chwilę. Nagle wszystkie jednocześnie krzyknęły głośno to samo imię: „Julie!”. To je solidnie wystraszyło, a Rayne wpadła na pewien podstępny pomysł. Postanowiła, że będzie udawała, że jest opętana przez Julie.

Dwie pozostałe dziewczynki, Amanda i Jennifer, dały się przekonać, że w ich koleżankę wstąpił duch. Po chwili Rayne zaczęła gonić je po domu, po czym dziewczyny wybiegły z budynku i pobiegły żwirową drogą prowadzącą na wzgórze, obserwował je brat Rayne i zaśmiewał się z tej całej sytuacji. Rayne zachowywała się jak oszalała i jej koleżanki poczuły prawdziwy lęk, uciekały więc od niej, mknąc susami. Kiedy Raynie zbiegała ze wzgórza jej stopy niemal stale unosiły się w powietrzu, lecz nagle u stóp wzgórza zatrzymała się w nienaturalnej pozycji, jakby uderzyła w niewidzialną ścianę. Nie potknęła się, ani się nie poślizgnęła, miała wrażenie, że jej stopy wrosły w ziemię. Zaczęła krzyczeć, że nie może się ruszyć, ale Amanda i Jennifer nie chciały podejść bliżej. Najwyraźniej nadal bały się, że ich koleżanka jest wciąż opętana przez coś niebezpiecznego. Nie były pewne, czy duch Julie nie oszukuje ich, chcąc je w ten sposób schwytać.

Rayne spojrzała w dół i zauważyła, że u stóp wzgórza ktoś umieścił kamienny krzyż wbudowany w żwirową drogę. Krzyż wykonany z różnokolorowych kamieni, wyłaniał się wprost z bezbarwnego, szarego żwiru. Nie zauważyła krzyża wcześniej, gdy zbiegała drogą, ale teraz wydawało się, że nie może fizycznie przekroczyć linii, którą wyznaczał. Mogła jedynie odwrócić się od krzyża i wrócić do domu. Błagała brata, by przyznał się, że to on w jakiś sposób sobie z niej zażartował, ale on nie miał pojęcia, co się stało, ani kto umieścił ten krzyż na drodze. Jak mówi Rayne, morał tej historii jest taki: „Nigdy nie udawaj, że jesteś opętany, bo to się może sprawdzić”.

Jako dorośli ludzie Rayne i jej mąż Jason przyszli kiedyś na moje przyjęcie halloweenowe i razem skorzystali z tablicy Ouija. Kiedy tablica oznajmiła, że obecny jest duch siedemdziesięciotrzyletniego mężczyzny, który stoi obok kogoś w tym pokoju, Rayne nagle źle się poczuła i miała wrażenie, że zaraz zwymiotuje. Jason spytał: „Przybywasz w pokoju?”. Kobieta zaczęła się trząść i poczuła, jak całe jej ciało pokrywa gęsia skórka. Była przerażona, ale także szczęśliwa, gdy na koniec seansu duch pożegnał się z nią mówiąc: „Tata”.

Gdy okultyzm wkracza w prawdziwe życie

Nicole zawsze interesowała się wszystkim, co magiczne. Kiedy miała siedemnaście lat poczuła, że wyrosła już z magii disneyowskiej i pragnie dowiedzieć się czegoś więcej na temat magii i tajemnic prawdziwego świata. Czy istnieje prawdziwa magia, która może zmieniać świat? W bibliotece nęciły ją książki na temat satanizmu i uprawiania magii. Swój pokój udekorowała uśmiechniętymi gargulcami, kolorowymi świecami oraz tablicą Ouija.

Pewnej nocy, gdy zaraz po użyciu tablicy Ouija położyła się spać, zapadła w niespokojny sen. Obudziła się z krzykiem i usiadła wyprostowana na łóżku. Spojrzała na świecę stojącą na nocnym stoliku. Ledwo żarząca się końcówka knota nagle zapaliła się i wybuchła jasnym płomieniem. Nicole natychmiast ją zgasiła, myśląc o tym jak dziwne było to, że świeca zapaliła się sama. Uznała, że wieczorem nie zgasiła jej do końca. Ścisnęła mocno knot, chcąc się upewnić, że nie została w nim nawet odrobina żaru i z powrotem położyła się do łóżka. Następnego dnia znowu eksperymentowała z tablicą Ouija.

Następny nietypowy incydent miał miejsce, gdy Nicole wdała się w jedną z częstych kłótni z rodzicami. Wbiegła do swojego pokoju i trzasnęła drzwiami, dając upust frustracji. W tej samej chwili kartki papieru leżące luzem na stole nagle stanęły w ogniu. Nicole gorączkowo zgarnęła kartki i zaczęła je deptać stopą. Zmiotła ze stołu popiół, by nie pozostawiać na stole czarnych śladów pożaru. Zszokowana całą tą sytuacją, wstała i ponownie trzasnęła drzwiami od pokoju, zastanawiając się, czy może odtworzyć to zjawisko. Nic się jednak nie wydarzyło. Czy zatem miało miejsce coś magicznego, czy też jakaś istota wydostała się z tablicy Ouija i teraz się z nią drażni?

Nicole wiedziała, że jej rodzice nie mają nic przeciwko temu, że używa tablicy Ouija, więc postanowiła się ich poradzić. Poszła zatem do mamy, która akurat gotowała obiad i wiedząc, że mama używała w przeszłości tablicy Ouija spytała ją, czy miała kiedykolwiek podobne doświadczenia. Ta, nie przestając mieszać w garnku, mruknęła tylko: „Musiałam sama nauczyć się, jak kontrolować tego typu rzeczy, aby się nie zdarzały”. Nicole poczuła się jeszcze bardziej zagubiona.

Nawet kiedy wyprowadziła się z domu i wyjechała do college’u, zabierając ze sobą swoje okultystyczne utensylia, dziwne zdarzenia podążyły za nią, a może po prostu ją tam znalazły, zważywszy na fakt, że jej okno w akademiku wychodziło wprost na cmentarz. Pewnego razu szklanka stojąca na stoliku przy łóżku rozbiła się samoistnie, zasypując dziewczynę odłamkami, które utworzyły wokół niej idealnie równy okrąg. Jej współlokatorka z pokoju uznała, że Nicole jest wcielonym złem i wyprowadziła się jeszcze przed końcem roku. Jedynym co powstrzymywało te nieprzyjemne zjawiska była religia, którą Nicole w końcu odnalazła. Od tamtej pory tablica Ouija odeszła w zapomnienie i w końcu została sprzedana na jakiejś wyprzedaży garażowej innemu, nic nie podejrzewającemu człowiekowi.

Próbując ocalić życie

Amy ze smutkiem oglądała w telewizji relację na żywo z akcji poszukiwawczej i ratunkowej, po tym jak rozbił się samolot pilotowany przez Johna F. Kennedy’ego Jr. Rodzice i sąsiedzi toczyli ponure, acz pełne ekscytacji rozmowy o tym, że coś tak strasznego przydarzyło się komuś sławnemu, tak jakby rozmawiali o jakimś wspólnym znajomym. Jednakże Amy czuła się bardzo źle. W samolocie tym byli przecież prawdziwi ludzie, a nie postacie z telewizyjnego show. Zastanawiała się czy jest jakiś sposób, by ich ocalić lub chociaż odnaleźć ich ciała. Lecz jak odnaleźć ludzi w ogromnym oceanie pełnym przeróżnych wraków? Czy istnieje jakiś sposób, by skomunikować się z nimi, by podali swoją lokalizację? Amy uznała, że zna odpowiedź: tablica Ouija jej koleżanki.

Przybywszy do domu swojej przyjaciółki Colleen, Amy szybko wyjaśniła jej swój pomysł. Podekscytowana wizją porozmawiania ze znaną osobistością, przyjaciółka natychmiast się zgodziła. Wyjęły tablicę Ouija i wspólnie zabrały się do pracy, prosząc wszechświat, by w jakiś sposób umożliwił im nawiązanie kontaktu z kimś, kto był na pokładzie samolotu. Niebawem zaczęły otrzymywać przekazy. Pomijając wszelkie „formalności” związane z pytaniem, kto przemawia poprzez tablicę, Amy spytała czy którakolwiek z osób lecących tym samolotem, przeżyła katastrofę. Duch z tablicy odpowiedział twierdząco. Amy i Colleen wymieniły podekscytowane spojrzenia. Serce Amy mocno łomotało. Liczył się czas. Colleen zadała pytanie najważniejsze ze wszystkich, usiłując ustalić lokalizację wraku, by spróbować ocalić kogokolwiek, kto zdołał przeżyć. Planszeta poruszała się szybko i w dość skoordynowany sposób, lecz nie literowała żadnych konkretnych słów.

Skonsternowane dziewczyny zmarszczyły brwi. Sfrustrowane powtarzały pytanie raz za razem. Planszeta nadal przesuwała się niezbornie, generując jedynie niezrozumiały bełkot. Dziewczęta desperacko pragnęły uzyskać konkretne odpowiedzi, ale istota, która przemówiła poprzez tablicę, najwyraźniej została wchłonięta przez pustkę śmierci czy cokolwiek innego, co przydarzyło się pasażerom samolotu. Dziewczyny musiały porzucić próbę ocalenia rozbitków, a później dowiedziały się, że katastrofy nie przeżył nikt i znaleziono jedynie ciała.

Fragment pochodzi z książki „Tablice spirytystyczne Ouija” Alexandry Chauran. Wydawnictwo Studio Astropsychologii

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Duchy, Eksperymenty, Kosmos. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

67 odpowiedzi na „Przerażająca Ouija

 1. Maria_st pisze:

  Co ja na to ?
  Jest to możliwe bo sama raz tego doświadczyłam…znaczy kontaktu…..
  Z czym, z kim ?
  Autorka książki insynuuje iż to kontakt z tzw duchami…..ja też wtedy tak myślałam…
  Jedno jest pewne ….trzeba mieć do tego pewne predyspozycje.
  Odbiornik-człowiek musi być dostrojony do tzw odbioru lub coś powodować, iż ciało dostraja się do ” czegoś” – danej sytuacji.
  Ciekawy jest pierwszy przypadek….osoba kupująca za okazyjną cenę dom w którym dzieją się cuda niewidy…..jak czytam opis tego co tam się działo to czuje niesmak, bo przypomina mi się moje dzieciństwo i psucie się przy mnie elektryki / nie jest to przyjemne / – w tym przypadku może być to skutkiem zbudowania domu w nieodpowiednim miejscu .
  Uważam, że ludzie poddają się modzie na coś do czego nie dorośli a potem ” straszą ich duchy, demony, szatan” a panaceum na to religia ha ha ha ……tak bywa gdy boimy sie sami-siebie…..
  To tylko niezrozumienie SIEBIE…….
  Lubimy się bać ?

  • Dawid56 pisze:

   Mario dziwię się temu co napisałaś, zupełnie tego nie rozumiem.
   Przeczytaj sobie jeszcze te dwa artykuły na temat Ouija, może zmienisz zdanie na temat duchów albo niewidzialnych innych bytów.Przypomnij sobie co na ten temat pisał Robert Monroe- chodzi o niewidzialne dla oczu ludzkich autonomiczne byty będące ISTOTAMI duchowymi.
   http://innemedium.pl/wiadomosc/nastolatka-zostala-opetana-przez-demona-poprzez-aplikacje-symulujaca-tabliczke-ouija
   http://innemedium.pl/wiadomosc/masowe-opetanie-w-kolumbii-po-nieostroznych-zabawach-z-tabliczkami-ouija

   • Maria_st pisze:

    Dawidzie kiedyś zrozumiesz……

    • Dawid56 pisze:

     Mario, albo istnieje życie po śmierci albo NIE istnieje, jeśli istnieje to może być tylko w formie duchowej( przynajmniej w okresie przejściowym do nowego wcielenia) co tu jest do zrozumienia.Nie wiem dlaczego z gry zakładasz,że to Ty masz rację a nie ja.Tez mogę Ci napisać , kiedyś zrozumiesz….

     • Maria_st pisze:

      Mario, albo istnieje życie po śmierci albo NIE istnieje, jeśli istnieje to może być tylko w formie duchowej( przynajmniej w okresie przejściowym do nowego wcielenia) co tu jest do zrozumienia.Nie wiem dlaczego z gry zakładasz,że to Ty masz rację a nie ja.Tez mogę Ci napisać , kiedyś zrozumiesz…. ”

      Oczywiście że możesz napisać.
      Trudno pewne rzeczy opisać by nie zostać żle zrozumianym……ŻYCIE JEST, to MY …ta świadoma iskierka, którą odbieramy różne obrazy poprzez swoje poziomy poznania SIEBIE..
      Opisałam tu zdarzenie przeniknięcia w inny świat wychodząc ze sklepu i to nie sama ale i moja córka widziała TO SAMO —- więc jak to zrozumieć ?
      Dlaczego poczułyśmy to sobą –ten stan..
      Oska napisała że powinniśmy działać zbiorowo—tylko, że tak jest….nie zawsze jesteśmy tego świadomi.
      Zauważcie że w pewnych sytuacjach pojawiają się osoby, których na daną chwilę potrzebujemy….ja w każdym razie tak mam i czuje tą zbiorową kooperację.
      Przyjrzyjcie się sąsiadom, znajomym, tzw obcym—-dlaczego pojawiają się koło Was ?
      Dlaczego powstał internet dzięki któremu ” poznajemy ” osoby które czujemy, że znamy.
      Dlaczego przyciągamy pewne zdarzenia, sytuacje do siebie ??
      Obserewacja SIEBIE dużo wyjaśnia……wczoraj pomyślałam, że muszę kupić proszek do prania i………….. poczułam zapach proszku…
      Dlaczego pozwalamy na zaistnienie wojen, morderstw, niszczenia przyrody ?
      Przecież jest to bolesne a jednak nic nie zmieniamy ….
      Możemy sie usprawiedliwiać, że teraz tego nie chcemy……ale przecież to co się dzieje jest skutkiem naszych wcieleń….ciekawe dlaczego nie mamy pamięci tego ?
      Amnezja ?
      Zwalamy winę na nie wiadomo kogo lub co…..a może to SAMI robimy świadomie by nie czuć sie winnym i nie wziąść odpowiedzialności za zaistniałą sytuację ?
      Uważam, że mało istotnym jest czy sa jakieś duchy czy ich nie ma, tak jak obrażanie się w różny sposób–bo to tylko przenoszenie odpowiedzialności na innych.
      Istotne jest by być świadomym odpowiedzialności TU i TERAZ

     • dariamade pisze:

      Dokladnie Mario. Musze gdzies opisac moj sen, tez w nim bylas.

     • Maria_st pisze:

      Dokladnie Mario. Musze gdzies opisac moj sen, tez w nim bylas.

      Opisz Dario

     • Dawid56 pisze:

      Uważam, że mało istotnym jest czy sa jakieś duchy czy ich nie ma,

      Może bym podobnie uważał, jak Ty Mario gdyby nie to że nie wiemy tak naprawdę po co nas ktoś stworzył.To pierwsze pytanie, a drugie brzmi czy Człowiek to tylko Ciało czy raczej Ciało i nieśmiertelny Duch- myślę że to zasadnicza różnica.

   • Alicja z Krainy Czarów pisze:

    Dawidzie Marii_St chodzi ot że te wszystkie Diabły, Szatany i Demony to także cześć osobowości Marii Matki Boskiej do której Zrozumienia Wy lub Ci którzy wywołują duchy nie dorośliście.

    Może co po niektórzy boją się duchów lub diabłów ale na pewno nie Maria_St gdyż Maria nie boi się Samej Siebie Proste dzieciak by to zrozumiał.

   • siola pisze:

    Dawid zeby sie pozbyc z ogrodu kota sasiada musisz miec sygnal ktury kot odbierze i bedzie dla niego jak strach na wroble.By wytraszyc duchowego dupka co czlowiekowi spac nie daje musisz dac sygnal Taki jaki mu po lebie daje.By ci cala noc nie buczal czy i dzien caly dasz wlacznik ktury reaguje na ruch ,przy tym zasilanie z akmulatora ladowanego sloncem.I juz boskim komputerowym cwaniakom Terz zaczyna piszczec w uszach i ucieka im Terz dusza do 4 literek.Coz cos podobnego produkuja w Szwajcari dla ogrodnikow ,ma rozne tonacje dla roznych zwierzakow,czlowiek reaguje na tony podobne jak u dzika czy sarny albo jelenia.Odpowiednie tony to im Duchow swiat skonczony,ale jeszcze lepiej jak zmija wlasny ogon jadem gryzie a jad ten na ciebie nie dziala.Musisz stac si Gluszcem ,by nie dac sie jadem sterowac.

    ktury slucha tylko siebie ali swojej kurki a jest gluchy na poplowanie Luckow.

    maly woz ,wielki woz jak tu dojsc do ogrodu gdy po srodku smok ci siedzi,jablko i baranka skura kiedy jedno i to samo a sas sztyl do topora Terz urzywal.

 2. Rekju2 pisze:

  duchy, demony, szatan”

  POd tymi wyrazami kryj(e)a sie
  wystarczajaco znaczen,nie majacych ze slownictwem ‚pseudo-cywilizowanych’ raczej
  napewno zwiazanych z nas otaczajacym ‚okeanem’ kosmicznym ! Ze wzgledu na
  darmowy zer wszelakich dyzurnych a w zyciu legitymujacych sie roznymi zwodami tzn.bo kto?s jest POddyplomowany,mercowaty,
  krawatowy,bagaty i bez to albo dlatego i napewno wskazane jest takowym POwiedziec ?

  A szukajta wczorajszego dnia
  i cienia w cieniu !

  a panaceum na to ?

  „religia”,

  Nie rozumiem, jak mozna przytaczac kolejne slowo wyraz okreslenie,nie majace swego rodowodu pierwotnego pochodzenia RELIGIA ze slownictwem ludzio(wy)m blednie a napewno celowo sklecono-zaimagnowanym ?
  Wszystkie te internetowo-naukowo-internetowe wypierdy w postaci ze z greki,laciny,
  hebraiki i innej nie logigi,mozna smialo bez wahania wyrzucic najlepiej do jednego z jezior pojezierza Mazurskiego.

  ha ha ha 

  • siola pisze:

   A na dnie Hanczy ,moj skarb lezy.

   • Alicja z Krainy Czarów pisze:

    Co Ci sioło ze skarbu skoro w Tobie Serca Brak.

    • siola pisze:

     Coz ja tam wiem Terz swoje,ze z ciebie taka Alicja jak z koziej 4 traba.A Popel ma wiedej serca w sobie od trnsestydy bo ta zamiast serca ma tylko garsc lodu,zamiast cnoty ,fochy,zamiast rozumu w glowie to tylko nadeta pustka siedzi.Bo jak by serce miala,cnote miala i chodz troche oleju to juz sama siadla w sarkofagu a nie drugich straszyla koncem swiata.No coz brakuje tranzie wszystkiego to i chowa swoje 4 a chce by za nia ktos do sarkofagu wlozyl swoje 4.No coz nie wyjdzie zadna sekciara z Labiryntu ktura mysli ze cwaniara zamiast swojej krwi cudzej uzyje.
     Na biegun tranzo na biegun puki jeszcze tranzyt jest mozliwy i nie strasz ty mi ludzi bo cie sama Twe straszenie bedzie gonic.

    • siola pisze:

     Alicja z Krainy Czarów says:
     July 9, 2017 at 15:30
     To że zostałaś wykreślona z listy osób przeznaczonych do ochrony nie znaczy że nagle ja z wami przestanę się bawić i odpuszczę sobie pisanie na tym zielonym blogu.
     Co wy Misiaczki zrobicie w tym momencie gdy wasz super żołnierz Max Spiers poległ w Polsce na Misji Zabicia Dziecka w Lipcu 2016 roku którego Koronacja Odbędzie się we wrześniu 2017 roku?
     Widać bardzo ale to bardzo Boli Was Ta Biała Róża skoro mieliście czelność ogłaszać że jest ona przypisana dla “antychrysta

     Przecierz ty taka jaka Maryjke opisujesz,od Taki sobie krzyworyjec co to mysli ze poza nia pozostali tylko sami glupcy,czasem nawet glupiec ma wiecej rozumu ,serca i cnoty w sobie
     niz bogini co to mysli ze juz wszystko poznala a tak naprawde nie zna sam siebie.

     Trzech kroli mace ,na czwartego wy czekacie,
     3 moce w sobie wyskupiacie,ale czas nadchodzi,
     ze czwarty dojdzie i nie z waszej woli,
     koronowac go nie trzeba on ci wazny bez korony,
     coz prawdziwego Drosta on ci pozna,
     trzy moce tego swiata On pod Lippe zwola,
     i poslucha opowiesci Drosta co tu na tej ziemi On ci przezyl.
     Zostaw bande bez kontroli to i banda po swojemu tu swawoli,
     Ojcow zdradza Matki zdradza ,swoje latki przyszywa do innych spodni,
     Przyszywali latki Drostowi ,bo nie bylo kontroli ,
     Teraz im pod Lppa Drost te latki wszystkie odda.
     Jablko moze byc Baranem ,
     SZaf to Baran ale sztylem byc Terz moze,
     to i tracic po palantowym lebku Terz ci moze.
     Wiec cicho juz bydelko w swej oborze ,
     puki jeszcze dobrze i by koniec tej gry Terz byl dobry.
     Coz czas juz skonczyc grac bierkami w czterech ,
     gdzie trzech gralo na jednego,teraz dojdzie ktos kto klamstwo trzech ukruci.
     Wiatr ci wieje,schal od cepa Terz juz w dloni,wiec czas mlucic by zostalo czyste ziarno juz bez plew,plewypojda sobie z swierzym wiatrem.

 3. Rekju2 pisze:

  Na początku było Słowo a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo.

  Jakie slowo i w jakim jezyku ?

  P(el)O tym nastepne pytanie ?

  Wieza Babel i pomieszanie jezykow.

  Z wymieszania pieprzu z dzemem co wyjdzie ?

  branieZe tyjnepar.

  I mamy to co mamy.

  A wyjasniajacy temat niestety zahacza o wiele i dobra znajomosc i nie tylko Antyki.

  I przy okazji od ponad dwoch tysiecy lat wzieto na lep zwacych sie cywilizowanym.

  Moze nie tyle o obrotach sfer niebieskich,ktore to pan Kopernik skopiowal z arabskich zapiskow.
  A oni skad mieli ? Nim na tereny
  dzisiejszego Egiptu tzw.Arabowi przyszli,nikt z nich nie byl zad-nym wyznawca wyimiganowan-ego Boga w postaci i zadnej !

 4. Alicja z Krainy Czarów pisze:

  Bardziej Interaktywna Tabliczka do Wywoływania Duchów to Klawiatura w Komputerku a drewniany wskaźnik jest zamieniany wtedy na mysz komputera 😉

 5. siola pisze:

  Lucek wel Alicja z kozia broda,duchy czasem same z wlasnej woli Terz przychodza,mowia przy tym co nie znane choc nie wolane ani Terz pytane ,mowia sobie czlowiekowi z wlasnej woli .
  Widac lubia serca ktorych cieplo plynie a nie te tych co serce z lodu a od krwi ich jedzie zima.
  No coz i nie dziwota ze ma taka przed sarkofagiem kota i szuka glupiego co to za nia cieplo odda,
  a podnies ty biedna dwie raczki do gory a noz bedzie KA nie pusty.Coz kradzienie cudzego ka nic wam nie daje ,strach przed sama soba pozostaje,wiec klamczucha od ucha do ucha wszystkich bedzie tu oskarzac o to co sama robi czy robila ,czasem wolanie zlodzieja ,LAPAC ZLODZIEJA ; przestaje dzialac na ludzi,trza bedzie bogo-boginiom za manipulacje nastawic ale wlasne 4 a nie cudze 4.

  • Alicja z Krainy Czarów pisze:

   Chodzisz za mną głupia Sioło jak gówienko które przylepiło się do podeszwy buta ale co się dziwić skoro nasłała ciebie na Mnie Twoja Szatańska Ma-Ryjka co ma Ryjka. Żal Wam dupę ściska więc tego rodzi się Wasza zazdrość i zawiść.

   Ty palancie nie pisz ciągle tych górnolotnych uduchowionych frazesów i nie powołuj się na takie ptaki jak Głuszcze skoro Ty palancie nie jesteś się w stanie załapać nawet na szarego Wróbelka Elemelka.

   Spójrz w Lustro i Zobacz fakty takie jakie Są o samym sobie.

   Co one mówią?

   W Tobie nie tylko Brak Serca ale w Twoim wnętrzu od środka cuchniesz duchową zgnilizną czyli tym Mistem o którym ciągle tutaj nawijasz.

   Szkoda tylko że nie zauważyłeś jeszcze że ten cuchnący zapach Mistu(Gnoju) nie pochodzi z zewnątrz ale z twego zgniłego środka.

   Zamiast Palancie udzielać się na necie i zatruwać innym życie oraz atmosferę Duchową zacznij się moczyć co dnia w Wannie Pełnej Wody z Dodanym do tego kilogramem Soli, posłuchaj mnie palancie a może uda się Wypłukać Twą wewnętrzną Mist-Czyną zgniliznę.

   • marek pisze:

    nie wiem co Siola myślisz o tych pozdrowieniach , ale muszę przyznać , że – pióro iście królewskie …..

    Lucek wielka jesteś w swym okiełznanym jadziku , mój Ty gadziku ….

    Walnij mnie podobnym tekstem w łeb ,bo się nudzę …tzn , nie mam się aktualnie z czego posmiać ….

    Coś mi się wydaje ,że niektóre teksty dyktuje nam ten sam sufler….

    • siola pisze:

     Najgorsze w tym wszystkim ze sie juz od klamcow katolickiej ferajny wypisalem a takie byle co ,podobne do tych przez ktorych zmadrzalem bedzie chcialo mnie uczyc byc duchowym ,choc sam nie wie co to jest i z czym to jesc.Jedno tutaj mysle boli ,ze sie opisuje jak duchowscia ludzi skubac i nie wazne tu dla skubaczy w jakie piorka czlowieka przeznaczonego do oskubania oblecze,na koniec jakby sie nawet poskarzyl to swym krzywym ryjem zrobia mu Reklame ze nie bedzie wiedzial co sie dzieje.Kiedys mieli gorzej czasu musial troche stracic by po wiosce puscic na skubanego swoje ploty,teraz mysla ze im idzie lepiej ,ale pamiec im nawala ,procesor nie nadaza za klamstwami ,w koncu wychodza im glupoty ,mowia o sekcie sioli a teraz nagle sama cnotliwa sekciara.
     To jak Boza Zona Maryjka ,Ojciec u nich umarl a Ona mi przysyla swego sterowanego dupka do domu a tem mi mowi co ja z Ojcem zrobil.Coz jak zem napisal im ze bede musial zapytac lekarza czego az 4 godziny na droge stracil ,poleciala do lekarza gadac ze ich oskarzam o spisek.Potem karze synalkowi dzwonic mi do domu i sie pytac „He he jak tam u lekarza bylo co powiedzial.”No coz czego oczekiwac od duchowych dupkow,idac do lekarza sami sie przyznali ze w zejsciu pomogli,nie mialem powodu o mord posadzac ,bo jak nie ma motywu to i zbrodni nie ma,no coz nawiedzone dupki przesadzily z tym spiskiem ,pojechalem na grob dziadka popatrzyc czy jest jeszcze ,byly 4 wszystkie cztery zniknely,pomyslalem jak zrobili polskie urzedniki wdowa babke a dziadek zmarl po niej ,ciekawe czy nie byl to w rok mojego urodzenia,No coz trza byl poszukac kogos kogo znalem od dziecka i mialem zaufanie.No coz dowiedzialem sie ze mialem spadek po ciotce Klarze i chodzilo o Kamieniec ,wyszlo przy okazji dlaczego zawsze Jastrzab lata mi nad glowa gdy cos nie tak jakby ostrzegal.Coz na koniec by sie gnojom i upieklo i nikt by sie o zbrodni nie dowiedzial,jakby nie ten chamski tellefon koziolka matolka i pytanie jak tam bylö ulekarza.No coz za jednym razem przyznali sie sami do zbrodni i podali motyw,no pozostalo tylko sprawdzic na czyje kato przelano resztki po Kamiencu ,byly tylko dwa kata w pko sa mamuski i synalka matolka.
     No coz to byl tylko przyklad jak Lucki,Angele,Dominy ,obskubuja ludzi duchowoscia,najgorsze ze czlowiek takim bezdusznym debilom daje sie nabierac ,wystarczy teraz czasem dwa razy przeczytac ,czy do tylu wejsc i starry post przeczytac ,by wiedziec z kim sie ma tu do czynienia.Coz jak widzialem Rozbickiego po raz pierwszy ,byl moje mniemanie albo to jest wariat albo tylko zwykly policyjny kapus.
     Coz z kapowaniem wyszlo dobrze,tyle ze tu jeszcze inny Problem,ze Ida ludzie siedziec kturych duchowa boska banda okradnie ,no coz wyglada to na zlodziejstwo z urzedu.
     No coz Lucek z miloscia do swego gatunku z nienawiscia do ludzi,zabe zaluje bo sama jak ropucha,czlowieka przeklina bo nie powtarza tak tak jak zaba,A boginie i bogowie to juz Maja w sobie ze mozna im pokazac tego ze nie ma u nich duchowosci a jedno co w nich jest to bezdusznosc.DUCHY ZJAWY wiec co to ta duchowosc nic to duch zjawa Maja .Coz strach Luckow ze ludziska nie dadza sie dalej Majic ,to by chcieli znow potopic,coz ma byc teraz jednak zamiast wody ogien ,wiec ludziska bez strachu z duchowej zaby tylko udka pozostana,radosc dla frankow,wiec Lucek nie placz ja za udkami smarzonymi z zaby nie przepadam.
     No coz z czasem gdy ktos w swa wiedze zadufany i wierzy ze dzieki niej ma wladze nad ludzmi,zapomina o jednym ze choc jest Terz waga ale w swoim zadufaniu wsiebie traci to co inteligencja zowia,wtedy waga staje sie tylko nadeta pupa z wielka 4.
     Na szczescie dla ludzkosci ,tej ich duchowosci Maji ,wiekszosc z nas nie ma jak kupic.
     Wiec musza Maja skubac bogaczy,wiec Maja dla wybrancow z grubym portfelem a jak zrobia portfel bogatemu pusty skonczy sie duchowe majanie,wtedy poczuje karzdy na swej skurze to co w nich siedzi naprawde bezdusznosc.
     Od Krolewskie nadete zaby w koronie aja sie nad nimi litowal jak chlopcy na Barglowce Slomka w 4 dmuchali.Czasem nie wart sie litowac nad Kims kto dla drugich Terz litosci nie znal ,chocby i na glowie trzy korony wsadzil ,zaba pozostanie zaba i to zimna.No chyba ze rzeczywiscie sie styki i procesor przegrzeja,wtedy bedzie zaba w koronie smarzona.

   • Dawid56 pisze:

    Alicjo vel Lucku zobacz siebie w lustrze ile posiadasz sobie jadu!!! Ty obrażasz Siołę 10 razy a on Ci może w nieco bardziej dosadny sposób odpowie tylko raz!Alicjo wiesz ze słowa mają ogromną moc, powiedz dlaczego cały czas siejesz nieskrywana nienawiść???

    • Alicja z Krainy Czarów pisze:

     To nie jest tak jak się Tobie Wydaje. Po Pierwsze Pani Alicjo Albo Pani LuCyferyno 😉 gdyż jak na razie to żadnymi „kolegami” nie jesteśmy abyś miał przyzwolenie na zwrot Lucku.

     Po Drugie ja tylko i aż Zwracam to co przysyłała do mnie ta wredna sioła w swoich licznych wpisach. Wtedy gdy on mnie obrażał ja siedziałam cicho i cierpliwie tolerowałam jego chamskie komentarze ale jak widzisz miarka się przebrała.

     We mnie nie ma odrobinki „jadu” Jam Jest Jasne i Dobre Anielskie Serduszko.

     Ja żadnej nienawiści nie sieję lecz odbijam tylko od siebie niczym od lustrzanej powierzchni to co jest słane do mnie Proste.

 6. Alicja z Krainy Czarów pisze:

  W Teksasie złapano monstrualną żabę

  Mieszkaniec Teksasu, Marcus Rangel złowił w jednym z tamtejszych stawów, ogromną żabę, która ważyła aż 6 kg. Mężczyzna opublikował zdjęcie ze swoim trofeum, które natychmiast stało się hitem internetu.

  Markus Rangel postanowił podzielić się ze wszystkimi zabiciem potwornej byczej-żaby na profilu społecznościowym lokalnej grupy myśliwych. Napisał, że złapał tego „potwora” w stawie na ranczo w Batesville, i gigantyczny płaz ważył aż 6 kg! Eksperci z Teksasu potwierdzili, że jest to prawdziwe zdjęcie i nie zostało w żaden sposób zmodyfikowane za pomocą edytora graficznego.

  Jednak trzeba zauważyć, że szokująca wielkość żaby na zdjęciu jest w rzeczywistości nieco myląca. W rzeczywistości jest nieco mniejsza, a to po prostu złudzenie optyczne, które jest tworzone przez fakt, że żaba znajduje się bliżej aparatu. Mimo to trzeba przyznać, że płaz.

  Najlepszy komentarz pod artykułem jak zwykle od Alicji 😉

  autor: A7 (niezweryfikowany) (ndz., 2017-07-09 10:49)

  Typowe zachowanie typowej ludzkiej bestii złapać zamordować i jeszcze jak ostatni debil być z tego dumnym obnosząc się ze Zdjęciami zwłok nieszczęsnej istoty której było dane spotkać na swej drodze zwykłego ludzkiego pomyleńca.

  Dno…

  Dzisiaj dodam to tego zdarzenia coś Jeszcze.

  Każdy nawet średnio rozgarnięty debil powinien się domyślić że ta Wielka Żaba to wcale nie żaba tylko piękna księżniczka zamieniona w takie stworzonko przez złą czarownicę.

  Co w Normalnej Bajkowej Opowieści z taką żabą powinien zrobić księciuniu z bajki.

  Powinien dać tej żabce buzi buzi (kissy kissy) wielka żaba powinna się po pocałunku zamienić w śliczną księżniczkę i powinni Oni razem żyć gdzieś na zamku długo i szczęśliwie.

  Ale jak widzicie moja mistyczna widownio w tym maryjnym szatańskim chlewiku wszystko co dobre jest poprzekręcane i wykrzywione do granic możliwości.

  Więc Nasza Piękna księżniczka zamieniona przez złą czarownicę w żabę wcale nie spotyka na swej drodze kochającego księcia z bajki a zwykłego upośledzonego umysłowo pierdolca który zamiast pocałować swą Ukochaną tak po prostu w miłosny sposób zajebał swą ukochaną już na pierwszym spotkaniu i teraz jak ostatni palant Chodzi po amerykańskich wioskach z zwłokami swej „lubej’ głosząc wszem i wobec: Patrzta Ludziska – oto moja Ukochana.

  masakra ale dno

  • siola pisze:

   Choroba ani sie nie spodziewalem ze Lucek wel Alicja to zeczywiscie ta ropucha z Baobabu,jakbym wyczul co akurat pisze.Ale z taka ropuchom nie zyczyl bym zyc najgorszemu wrogowi a co dopieru jakiemus ksieciu.Podaj se reke zabko z Ktosiem i prezydentem Rozbickim a Engel niech wam przy tym swoje bajki mlodzi ,bo jak tu w bezdusznosci znalez duchowosc,choroba a to ci dopiero zmora ,bez dusznosci no jasne sama duchowa dusi.
   Marek nie ma sie co martwic trza dac sie wyzyc Boginiom,za malo se od tysiacleci uzyly wiec na koniec musza jeszcze nadgonic by nie byla karte pusta,jak juz wtopic to na calego.Oni tak naprawde Maja nas wszystkich ludzi za tak durnych ze az szkoda,najgorsze wtym ze nie widza jak same pokazuja czym naprawde w swym „DUCHOWYM” swiecie sa,wzorem chamstwa bezdusznosci o sercu nie mowiac bo to zimnokrwiste.

 7. siola pisze:

  Tobie juz nawet plukanie na smrod nie pomoga ,wiec na gowno zda sie Twoja Rada .
  Wiec swe rady se zostaw dla bezdusznej Twojej sekciarskiej chamskiej bandy.
  Bo kto madry i o zdrowych zmyslach sam rozpozna od kogo tu naprawde Mistem jedzie.
  Postaraj te se lepiej wzicac za tyke i wlasny mist wyrzucic ,a nie innych wlasnym Mistem straszyc .
  I wsrod ludzi kogos sercem szukac i cnotami by polozyl za zasrany wasz 4 swoj do sarkofagu.
  Tak na koniec dobra Rada ,skoncz juz pisac a wez sie tak naprawde za swojego Mistu sprzatanie,bo ci bogini juz transformatory nie wytrzymuja i sie zaczynaja palic z tad to widzisz w innych tyle smrodu a nie patrzysz ze z od ciebie kopci.
  Maryjke zostaw ty w spokoju ,bo nie jej to sprawa co ja o tu o Tobie Mysle ,bo ja wiem tu swoje i takich bogow i boginie jak ty uwzam za zwyklych gnojow co tylko z potu i krwi ludzkiej zyja.
  Dam ci rade ucz sie od Gracjany ,jak kogos okradniesz nakrec film jak to ciebie okradziono bo z pisaniem nie wychodzi.
  Bo ja choc nie Polak to juz lepiej mi wychodzi pisanie w tym jezyku ,a kapac to ja sie wole w slomcu na przecince.
  Jeszcze troche zaczniesz pisac jak duchowa z burdelu.
  Kiedys sie denerwowalem jak wsadzili sruby boze dupki do opony ,nie dla tego ze mnie chcieli zabic ale za to ze sa bezdusznymi dupkami co ich nie interesuje ze osobe napadnieta przez nie slusznie i po chamsku zostanie bez kogos bliskiego opieki.Ale co tu takim jak ty bezdusznym boskim gnojom pisac ,jak do lba pustego i tak nie trafia,i tak uczyc chca duchowosci i swietosci bydlaki i kurtyzany co im buchaja widac za malo.Takich to mozna lac po ich duchowej swietej lebie bez konca ,do nich i tak nic nie dotrze ONI i tak swa pusta pala sami sie przekleli.
  Teraz czas nadchodzi ze przeklenstwa beda wlasne 4 gonic az dogonia wlasne 4bo przeklenstwo jak Bumerang do tego wraca co wyrzuci ,ale ty sie Lucko-Alicjo nie martw cnotyani zdrowej swiadomosci ty nie stracisz,nie bede pisal dlaczeego,bo sama wiesz najlepiej,a siebie sama trudno jest czarowac.

  Odpowiedz
  Alicja z Krainy Czarów pisze:
  Lipiec 10, 2017 o 13:27

  Spójrz w Lustro i Zobacz fakty takie jakie Są o samym sobie.
  Co one mówią?
  W Tobie nie tylko Brak Serca ale w Twoim wnętrzu od środka cuchniesz duchową zgnilizną czyli tym Mistem o którym ciągle tutaj nawijasz.
  Szkoda tylko że nie zauważyłeś jeszcze że ten cuchnący zapach Mistu(Gnoju) nie pochodzi z zewnątrz ale z twego zgniłego środka.

  Coz widze Terz ze zaczynasz pisac juz jak ktosiek ,styki puszczaja.!
  Juz Ktosiowi mwilem ze ma przestac opisywac siebie samego.
  Cos te Twoje lustro do 4 ,naucz je gadac ,bo juz sama nie wiesz czyje widzisz 4.
  Cos mi przypominasz,ach juz wiem ropuche w baobabie.

  https://www.bing.com/videos/search?q=labirynt+fauna+&&view=detail&mid=63D5E60ECB9C6C46FC4663D5E60ECB9C6C46FC46&FORM=VRDGAR
  A teraz na koniec 10 slyszalem ze jest za Pluto nowym i ma wejsc z sloncem w wibracje i tak bedzie ton dla ziemi nowy.

  • Alicja z Krainy Czarów pisze:

   Hehehe najzabawniejsze w tym wszystkim jest to że Wszędzie widzisz naokoło prostytutki gdy sam nią jesteś taką męską i w dodatku za frajer.

   Kolejny raz zgniła od środka sioło spójrz w Lustro

   Ile Dziewczyn skarżyło się na Alicję że Ja je nachodzę po nocach? Ile — Zero

   A ile Dziewczyn skarżyło się na siołę że ich ta {męska prostytutka] nachodzi po nocach?Wszyscy wiedza nawet mistycy wiec kogo ty palancie próbujesz zwodzić i czarować?

   • siola pisze:

    Coz znow opisujesz siebie,.No coz co niekture tak Maja ze jak im powiesz ze nie chcesz jej 4 to cie o gwalt oskarza chocby pod 20 nikami,ale to nic nowego bo wsrod kobiet Terz sie zdarzaja ropuchy jak u chlopow zamiast glow ogony.To nic nowego .

    • Alicja z Krainy Czarów pisze:

     Jako Lustro (Żywe) Królowej Śniegu pokazuję Dokładnie Tak Jak Jest Twój Obraz (Sioły) to wszystko.

     Lustro jest w Esencji Swej Istoty NEUTRALNE.

     • siola pisze:

      No coz jak lustro krzywe to i tranzy krzywy ryjek.Ach mowily juz od dawna starsze chlopy ,ze starym pannom bije cnota do glowy,ale ja tam po swojemu Lucus u ciebie ani serca ani tym bardziej nie widze czegos co by bylo cnota,wiec przestaj glosic glupoty bo porzadnych ludzi leb rozboli.Poczekaj troche bo sie Twoje piromieniowanie w lustrze wkleslym kumuluje,wiec zaloz poduszke lub swe laleczki z cnotliwej sekty na tylek ,moze mniej Twoj tyleczek przypali.Nie Problem w tym w co czlowiek wierzy,problem w tym ze co niekturzy chamsko chca swa wiare dla swojego zysku narzucac drugim,chocby i starymi sztuczkami.
      Kiedys jak mialem moze 21 lat ojciec pokazal dwie sztuczki,jedna z wezlami druga obreczami,wezly rozwiazal ,obrecze wkladal jedna w druga i wyciagal,myslalem ze moze jak bycze w nosie obrecze ale nie sprawdzilem byly pelne ,probowalem jak wyszedl Terz obrecze rozlozyc nie umialem to samo z wezlami ,musialbym chyba wziac miecza by je rozciac jak Aleksander,wted pomyslalem Terz nic to ze nie umiem ,nie dla slawy ja tu zyje a moce moze by sie i przydaly ale czy mam siebie sprzedac by sie kim swa moca bawic.
      Lucek wyzywales ,as mnie tu od sekciarz ,teraz piszesz ze celibat macie w sekcie,wiec wychodzi zes ty sama sekciara a moze lepiej nalezysz ty do tych co siebie samych przekleli ,by sie zywic cudza praca.

     • Alicja z Krainy Czarów pisze:

      Ty głupia sioło posłuchaj mojej bajeczki gdyż jest ona ciekawsze nie te wszystkie Twoje nadgniłe treści które wyrzucasz poprzez komentarze ze swego środka.

      Kiedyś gdy miałam 21 lat (7+7+7) byłam świecie przekonana że przylecą po mnie Ufoki zabiorą mnie na kosmiczny stateczek i se polecę w kosmos tam na Gwiazdę z Oriona Alnitak.

      Jednak zamiast ufoków (zielonych lub niebieskich) pojawiły się sanitariusze z karetki pogotowia ubrane na czerwona które to zawiozły mnie do szpitala psychiatrycznego 😉

      Jednak nie to było w tym takie zaskakujące, zaskakujące było to że owymi sanitariuszami ubranymi na czerwono byli (Mój Brat i Moja Siostra którzy przenieśli się w Czasie do przodu.

      Hehehe do czasu aż mnie zamknięto w psychiatrycznej izolatce ja byłam przekonana że jednak pojawi się ten stateczek kosmiczny a to wszystko nawet karetka pogotowia została podstawiona na niby przez kosmitów tak dla zmyłki 😉

      Nie mniej nie więcej po kilku dniach pobytu w izolatce i wyjściu „na zewnątrz” celi

      Zaczęła się moja Gierka gdzie wszytko sprowadziło się do dwóch słów (Fake World)

      fake czyli coś sennego nieprawdziwego.

      Baw się świetnie Alicjo w Świce który jest w Całości w Twej Głowie 😉

 8. marek pisze:

  było zabawnie , a skończyło się pogrobowo…
  oj dzeciaczki ten świat naprawdę stoi na głowie …

  a żaby mi żal choć paskudna , bo to naprawdę zakleta księżniczka …

  • siola pisze:

   Alicja z Krainy Czarów says:
   July 10, 2017 at 22:06
   Tutaj jest mój blog
   https://theenchantedmoon.wordpress.com
   Zasady są proste albo jesteś ze Mną albo jesteś przeciwko Mnie nie ma nic pośrodku.
   Jeśli jesteś ze mną musisz to udowodnić składając pokłon choć jednej z laleczek

   • Alicja z Krainy Czarów pisze:

    Nakręcany Diable daj głos i diabeł daje głos.

    Komenda o Maryjki szczekać i piesek szczeka
    Komenda od Maryjki leżeć i piesek leży.

    Hehehe pewnie wieczorem Twa Pani Maryjka Nasypie Ci pełną Michę Dobrej Psiej Karmy

   • Maria_st pisze:

    Jeśli jesteś ze mną musisz to udowodnić składając pokłon choć jednej z laleczek

    ha ha ha ale się uśmiałam

 9. marek pisze:

  Przerażająca Qija , czy mistyka w obecnym wydaniu …

  Zanim zacząłem tutaj pisywać zapoznałem się z wpisami ś.p. Nnki , dostrzegłem w Jej wpisach iż wie do czego dąży i trzyma się tematu …

  James z Wing Makers pisze:

  Umysł nieświadomy , genetyczny to repozytorium pamieci całego ludzkiego gatunku , podświdomość to repozytorium lini rodowych , umysł świadomy to repozytorium jednostki..

  Kopia ludzkiego gatunku , zawinięta w kopię rodziców i lini rodowych a wśrodu ty z korzeniami w tych zbiorowych umysłach …no więc na ile jesteśmy indywidualni w swym istnieniu ? ..

  I.J Appel Guery tworzy model wszechświata na bazie energii , subtelną promieniującą określa mianem ducha – Ojca jako praprzyczynę jego zaistnienia , ugniecioną sprężoną z obniżoną czestotliwością wibracji nazywa Matką , materią …

  Życie rozciąga się miedzy tymi dwoma ekstremami upostaciowania energii i skutkiem ich wzjemnych relacji powstaje …teraz widzę ,że moja ostra jazda przez zycie to bycie raz w materii raz w duchu przez moją Jaźń …

  co pisze dalej …można czuć się przyciąganym w stronę materi pierwotnej energii , albo w kierunku świdomości i ducha .
  Każdy może znaleźć swoje miejsce w szerokiej gamie ludzkich sytuacji , jednych zadowoli egzystencja planetarna z materialnym życiem na Ziemii , innych będzie przyciągć egzystencja galaktyczna i wciąż będą jej poszukiwać ..

  Dla tych których zadowala ziemskie życie szukanie galaktycznego archetypu jest utopią , wierzą że celem ziemskiej egzystencji jest rozrastanie się w poziomym planie osobistych rozkoszy , aby jak najwiecej skorzystać z życia .

  Natomiast ten którego przyciąga w jego wnętrzu galaktyczny wyższy wymiar istoty bedzie próbował zredukowć swą poziomą ekspansję do minimum , stworzy sobie pionową oś pozwlającą na połączenie wszystkich aspektów włąsnej istoty od planu materialnego ,po plan duchowy …

  Gdy złożyłem w nocy w całość te dwie wypowiedzi zobaczyłem spiralę stożkową z osią pionową w jej środku jako model życia człowieka …i odniesienia że ci co kochają materię kręcą sie po okręgu w doznaniach płynących jedynie od materii , nie tworzą spirali , a Ci którzy dążą do ducha tworzą oś i próbują pozbierać wszystkie swoje zabawki aby pozostaiwć pożądek po sobie gdy bedą mogli stąd odejść ..

  dla mnie tyle albo , aż tyle , proszę spróbujcie wejśc w to czym się dzielę zanim powiecie ,że znów bredzę …

  Myslę ,że wszyscy jesteśmy jednacy tylko bardzo dużo jest opóźnionych w szkole zycia , czy ich zostawic sobie samym , nie widzę tego jako wyjscie bo przecież tworzymy zasadę naczyń połączonych i zawsze coś nas za kostkę u nogi złąpie gdy bedziemy chcieli sami stąd uciec …

  Szukajmy sposobów oddziaływania na tą bezwolną górę energii-myśli naszych bliźnich , by nas ze sobą nie zabrała lub z czegoś nie okradła .

  Dlaczego my …a nie indywidualnie …bo gdyby teraz pojawił się Budda , Jezus czy inny nauczyciel to zrobili by z nim cenzurowany wywiad na cały swiat , a potem zamknęli go w wariatkowie …

  a przecież kupy nikt nie ruszy …bo kupa śmierdzi ….

  Czy mamy się czego bać ,przecież ja już wiem że jestem na drodze do nieśmiertelności , więc przed czym pękać , mam dbać o tą chwilę która jeszcze pozostała na życie w tym ciele..

  Wierzę ,że chociaż część mojej paplaniny będzie dla Was zrozumiała …

  Dzisiaj rano stworzyłem figiel logiczny , kolegę z którym spędziłem noc skondinąd porządnego ziemianina zapytałem …

  wiesz Ty i milardy tobie podobnych po co żyjesz , bo jeżeli nie wiesz… to po co żyjesz ?

  i pomimo tego że jest typowym ziemianinem i miał nieprzespaną noc za sobą , to stanął jak wryty , bo uderzyło jego nikłą swiadość siebie samego , to podwójnie postawione , zapewne przerażające go w swej dosadności pytanie …..po co żyjesz , po co zabierasz miejsce na tej planecie ….
  kopniak to też metoda budzenia jak inne zawodzą , ale to mój spsoób działania , nie radzę go naśladować …

  A odnośnie tytułu , możę odnajdziecie się każde na owym modelu spiarli i w miejsce paplania o wszystkim i niczym stworzycie sobie obraz swego posadowienia i zaczniecie pracować z autenytycznym pożytkiem dla siebie i dla innych

  czego z serca życzę …

  • Oska pisze:

   Drogi Marku,
   „Dlaczego my …a nie indywidualnie …bo gdyby teraz pojawił się Budda , Jezus czy inny nauczyciel to zrobili by z nim cenzurowany wywiad na cały swiat , a potem zamknęli go w wariatkowie …”
   Już od pewnego czasu tak myślę, kto wie, może tak jest?

   „szukajmy sposobów oddziaływania na tą bezwolną górę energii-myśli naszych bliźnich , by nas ze sobą nie zabrała lub z czegoś nie okradła”
   – otóż to, wszyscy pieją o indywidualności kiara, cheops, itp a ja myślę tak jak Ty, że kluczem do wszystkiego jest kooperacja, ponieważ inaczej jak napisałeś „zawsze coś nas za kostkę u nogi złąpie gdy bedziemy chcieli sami stąd uciec …”
   Tylko nie zgadzam się z uciekaniem, tu nie ma przed czym uciekać ani dokąd.
   Chyba, że w głąb siebie. Wtedy człowiek dostrzega że nic poza energią tam nie ma (no może jeszcze przyjemnymi odczuciami błogostanu). Naprawdę ziemia jest OK ja nie widzę najmniejszych powodów do ucieczek. Bo gdzie niby ? Z kim? I jak ?
   Raczej powinniśmy razem współpracować a do „szarych mas” przekierowywać energię zrozumienia, w końcu jak zobaczą to zrozumieją. A zobaczyć wszyscy możemy jak matrix się posypie, co nam ziemia oferuje 🙂 i wcale nie musi być to wersja rodem z filmowego Matrixa.

   • Dawid56 pisze:

    Drogi Marku,
    „Dlaczego my …a nie indywidualnie …bo gdyby teraz pojawił się Budda , Jezus czy inny nauczyciel to zrobili by z nim cenzurowany wywiad na cały swiat , a potem zamknęli go w wariatkowie …”
    Już od pewnego czasu tak myślę, kto wie, może tak jest?

    Osko , zgadzam się z Tobą zdecydowanie tak by było jak piszesz

 10. siola pisze:

  Nie martw sie Marek maly woz spiacy rycerze trzy korony giewont czantoria smok i ogrod a w nim jablon,wszystko jak na ziemi tako i jest w niebie.
  Lucek jak lucek byl czas ze powiedzial ze ja go do wariatkowa wsadzil,dla mnie i tak swiat bedzie piekny chocby Lucek sypal po nim swoim Mistem .Lucek zastanow sie co sprzedajesz ,bo juz i nawet nie dziwi ze w izolatke wsadzili,raz jestes duchowa ,niby sercowa ,drugich gnoisz ze nie duchowi ,teraz zas sie okazalo ze caly ten swiat nienawidzisz.A czemu ma byc caly swiat winny jak masz ty tylko zasrana swa chora rodzine.Pozbyj sie najpierw nienawisci do samej siebie ,tu ci jednak nikt z nas nie pomoze.Coz trudno mowic o swym pieknym sercu a za chwile powiedziec
  (Fake World).Z boska rodzinka wychodzi sie tylko dobrze na zdjeciu,sprobuj swoj swiat zobaczyc innymi oczami ,moze wtedy zginie z ciebie nienawisc i bezdusznosc.Mnie zarzucasz bezdusznosc i brak serca ,moze u mnie serce chore bo i swoje od boskich chorych dupkow Dostal,ale mnie nie trzeba mocy czy korony ,mnie wystarczy byc wolnym.
  Lucek siadz na swych 4 na czterech i uspokuj swoje mysli,rozwaz Terz w spokoju co toba zadzi rozkosz zycia czy nienawisc,dasz sie nienawisci prowadzisz przegrasz,tej walki samej soba nikt nie wygra .Nic to ze mis ie znow obewie ,ja mam twarda skure jak krokodyl od boskiego bicia,ale wiem przy tym jedno serce moje jeszcze z nienawisci do ludzkosci nie zamarlo na pochybel bogom.
  Lucek ale z rozwaga serce swe otwieraj powoli,by znow ktos ci serca dla innych nie ukradl.

  • Alicja z Krainy Czarów pisze:

   Coz trudno mowic o swym pieknym sercu a za chwile powiedziec
   (Fake World).

   Fake — czyli Angielskie słowo oznaczające coś nieprawdziwego.

   • siola pisze:

    No ale i falszywa ,ty nasladujesz drugich a piszesz ze ktos cie nasladuje-By byc Luckiem to albo jest sie Lucjanem a w drugiej mozliwosci synem Lucy.Jak pisalem o Alicji to nick swoj zmienila,ale ALICJA do niej ci daleko zwykla trujaca ropucha z Baobabu jco to w skurze pelna jadu,pocaluje cie Jakis glupek to go zamkniesz w swojej dziupli.Coz slowo wiem co znaczy ,wiem ze lubisz o swoj Mist przypisywac drugim ,wiec swoja falszywosc przypisujesz calemu swiatu.Co masz pretensje do ludzi ze cos ci tam zrobili,widac ropucho jadowida za malo ci sie dostalo za pryskanie jaden .Moze trwa i dlugo zanim czlowiek sie polapie kto za nic bije i okrada,coz znajac twe pisanie wiem ze za darmo mogli ludzie Tego nie zrobic.Co falszywy Lucku ,chcialo sie wziac na litosc piszac o domu wariatow,aby zaraz po tym pryskac jadem,no coz moze trza zamknyc ropusze otwor dzupli to nie bedzie falszem judzic.MataHari na dwie strony,z sekty ktura zwraca duza uwage na cnote ale chyba w uchu,bardziej bym powiedzial jak ten stary goral”Chopcy nie bij ta se,ma Goralka z tylu przodu podzielita sie”:Co zla ze jad nie dziala ,coz czasm gra Jackowi za dlugo na nerwych Agatka az struna peknie i ci Hiazynt Terz odpowie pieknie.
    Co mowisz o koronacji i zwyciestwie,co jak Laura Wiktoria juz dawno sie puscila takie bedzie to wasze zwyciestwo tylko marzeniem o cnocie,pozostanie tylko dziura w plocie po wyrwanej sztachecie na Waszym Weselu.Coz kradnac Saxsa nie jest sie od razu posiadaczem Mocy ,bo zle bedzie kiedy moce sie polapia ze wpadly w Fake lapy i zamiast dla ludzi dzialaly przeciw ludziom,no coz jedna na Slasku piosenka kturej slowa sa takie 2Od Siewierza jechal woz malowane panny wiozl2 choc smok mu na drodze siedzi i tak dojedzie na zabawe do ogrodu.

    No coz dzis w nocy jezdzilem Autobusem bez kierowcy ,bylo troche dziwnie po pracy weszlismy do autobusu ,usiedlismy i rozmawiali,autobus ruszyl ale o dziwo nie do Kietrza ,gdzies jezdzil po czechach a pozniej juz na polskiej stronie ,zatrzymal sie w jakies miejscowosci ,wyszedlem zobatrzyc gdzie jestesmy a ten odjechal,Byla tam wielka fabryka chemiczna ,nie wiem moze to przypadek tylko ze w myslach mam Henrykow i miasto zarodowego Buchaja,czesc tych bardzo zlych ludzi jak mowila mi kobita znad morza mieszka pod Holstyn höfna str.11 Pytanie czemu bydlo tak sie bydlecych nazw przyczepilo.No ico wspolnego ma Miasto Buchaja z Henrykowem ,no coz Ruda i Henrykow to Cystersi..

    Marek wiesz ty dobrze co ja sadze i czym dla mnie jest Mist Tyka ,nawet Ropucha czuje w czasie spiegowania w lustrze gowno,no coz bez gowna pomidor nie urosnie,Ale lepsze swoje gowno od cudzego zakropionego nienawiscia do wszystkiego ,wmawiajacego komus brak duchowosci ,a smierdzi od ropuchy w koronie bezdusznoscia,wmawiajaca ludziom ze jej zazdroszcza ze cos jej z zazdrosci zrobil,ale z drugiej mozna wyczuc ze jadowita ropucha od zazdrosci juz napuchla jakby ja ktos Slomka nadmuchal .Wojna polsko -polska i szukanie winnego niemca a tu ci Pech wielki bo u niemcow siedzi Kazimierczak z poznanskiego,by ciekawe bylo kapus mosadu,najlepszy ss Hitlera o dziwo Terz Skorzenny i to juz nie o dziwo ale z poznanskiego ,od moze nie Mist Tyka to a wojna pasozydow o swych niewolnikow i dochody by swe dupy k lenie mogly nakarmic a wszystko w ludzi imieniu i dla ludzi ze Terz ludzi ta glowa od lania tej wody nie boli,od metoda jadowitej ropuchy z Baobabu a noz dodac ludziom trza hininy.
    Sasiadki niemki dyskutowaly ,o ostatnich wydrzeniach w Hamburgu ,o bogu duchowosci itp.,ja akurat se marchewke przerywal ,chcialem juz powiedziec co ja o tym mysle ale sie ugryzlem w jezyk,bo noz ktos im do beta wlazi a na koniec wyjdzie ze to ja choc krew zle krazy a na wiagre nie stac ale i po co ,przecierz nie bede meczyl kogos ktogo obdarowale boskie bydlo bulem.I bedzie Mistyczna jadowita ropucha czlowiekowi wciskac ze komus do lozka wlazisz,jak chlop to nie dziwota sam swoje sadzi jak kobita cnotliwa to moze pisze o czym marzy,no coz nie Marzanna ze na to trza se zasluzyc ,bo nie karzdy chlop mysli ogonem i nie ma nic w tym mistycznego ze nie u wszystkich tylko sex6sex6sex6.
    No coz nie zawsze funkcjonuje narozrabiac a potem chlopu na nos zawiesic.No coz moze rousze korona na glowie za bardzo ciazy wiec moze bedzie lepiej jak na niej usiadzie,moze dojdzie cos do glowy i odnajdzie to co nazywaja cnotami.
    Abrakadabra

 11. Rekju2 pisze:

  ..po co żyjesz , po co zabierasz miejsce na tej planecie ?

  A kto powiedzial ze my zyjemy ?
  Moze nie zyjemy a wmawiamy sobie ze zyjemy ? Bo wszystko
  wiele wyglada wezmy na przyklad. nasze zmysly.
  Widzimy,czujemy, wachamy i P(el)Oprzez nasze
  impulsy w mozgu sa one przetwarzane na ? Np. sen,
  jest czyms co czujemy poprzez impulsy elektromagnetyczne,
  podczas snienia nie widzac nie czujac rzeczy , ktore wcale nie egzystuja.I z tych drobnych wnioskow i czyz cale nasze zycie,nie moze byc wielkim snem, tylko bardziej kompleksowym ?

 12. marek pisze:

  Rekju2

  w twoim wypadku stawianie pytań bez końca to faktycznie nie życie , jeżeli nie jesteś w stanie wyrazić tego po co żyjesz , to po co żyjesz lub nie żyjesz ….

  Tobie winno tyle wystarczyć by powrócić do równowagi , czyli słuchania starszych lub mądrzejszych ,

  Postaw sobie choćby kij od miotły , aby podług Twojej woli stał bez podpórek pionowo , wtedy bez trudu będziesz mógł wyrazić swoje po co żyjesz

  Podobna rada z mej strony dla wszystkich tu piszących ” Spiących uprowadzonych ” poza Oską
  zacznijcie pracą a nie mistycznie robić z siebie mistyków ….

  a kuku

 13. Maria_st pisze:

  Marku a Ty z tymi mistykami to masz już obsesję……nawijasz o tym jak makaron na uszy

 14. Rekju2 pisze:

  Marek.

  w twoim wypadku brak odpowiedzi na me pytania bez końca to faktycznie nie życie , jeżeli nie jesteś w stanie wyrazić tego. w postaci odpowiedzi to po co żyjesz , lub nie żyjesz ….

  Tobie winno tyle wystarczyć by powrócić do równowagi , czyli nie słuchania starszych lub mądrzejszych.

  Czlowiek wie ze zyje.Czlowiek krolem zwierzat.Czlowiek wie
  ze jutro wstanie.Czlowiek jak stary niedzwiedz mocno spi.
  A sprobojmy go obudzic to ?

  ‚Zwierz poczal wierzgac ze zlosci nie tylko nogami’.

  Czlowiek czyz nie jest on zyjacym,podejrzliwym dziwakiem, ze swym …,

  it’s only a dream within a dream…

  …,matriksem. pt.’Ja zyje’ ?

  PS.
  Gdy nadejdzie chwila odejscia do krainy cieni,czy nie jest to dla Narcyzowego marzyciela moment konca snow ?

 15. Alicja z Krainy Czarów pisze:

  Alicja z Krainy Czarów says:
  July 11, 2017 at 11:18
  Jednak to ty Dorotko jesteś w Błędzie a nie Ja

  [Livia Ether Flow says:
  July 9, 2017 at 15:04
  Berlo I Rozdzka to sen sam przedmiot, ale mniejsza o to. ]

  Berło Królewskie a Magiczna Różdżka to Dwie zupełnie Rożne Rzeczy 😉

  Tutaj jest Berło:

  A tutaj jest Magiczna Różdżka:

  Za boli was Dzień Koronacji i To Bardzo Szczególnie Ta Korona 😉 spoko dokładnie tego się spodziewałam.

  Livia Ether Flow says:
  July 11, 2017 at 11:47
  To jest twoj ostatni komentarz na moim blogu.. wystarczajaco juz pokazalad kim jestes I do czego zmierzasz. Wlacznie z rzucaniem klatwy na moje dziecko. A teraz odejdz stad w pokoju I wracaj do swojego krolestwa mistyfikacji.

  P.s Dzien twojej koronacji? A co jesli korona okaze sie wykrywaczem klamstw? I obnazy w pelni kraine “sztucznego swiatla”..

  P.s I przestan wreszcie podsylac mi na priva zdjecia Balladyny z zakrwawionym nozem oraz zdjecia koszmarnych laleczek.. twoje pogrozki nie robia na mnie zadnego wrazenia a ty niecmasz na mnie zadnego wplywu.. Livia

  Właściwie to super się złożyło że dostałam na tym emeraldowym blogu bana od zielonej wróżki która muszę przyznać ma wyjątkowy talent do mieszania faktów ze swoją własną wymyśloną blagą.

  Szkoda tylko że najbardziej wartościowe komentarze ze wczoraj nie zostały zamieszczone na tamtym blogu w odniesieniu do Świetlików i Kawałeczków Lustra.

  Ale mniejsza z tym, skoro czas jest odpowiedni 11 Lipca czyli (7*11=77) czyli to samo co dwie Liczby zawarte we Wielkiej Piramidzie.

  Wiec chyba najwyższa pora Pójść po Mądrość do Swego Serca i uwolnić się z fantomowego NET-HER-LAN-DU gdzie już tak na poważnie można zatracić swą Własną Duszę.

  Skoro to tak wiec nic tam po mnie i w sumie to dobrze.

  Więc teraz Zostaje na zielonym blogu doborowe Towarzystwo od Poker Pejsa i Sweetaśnych Kart do Gry 😉 zostaje tam Siolowaty Nakręcany Diabeł oraz Upadły Aniołek Sławek czyli Morderca Archanioła.

  Wiec Nakręcane Diabły bawcie się tam dobrze jednak nie tyle mnie przeraża Wasza zabawa ale to w jaki sposób zamieniacie Blask Duszy na Fantomy Cyfrowy Zapis NET-HER-LAN-DU i tworzycie bezwolnych robocików .

  Przeraziło mnie dogłębnie jedno zdjęcie na tamtym blogu ale to Nie Moja Łączka i nie mój Cyfrowy Bezduszny Phan-Tom 😉

 16. Alicja z Krainy Czarów pisze:

  coment.

  Alice Alice
  15:24 (10 minut temu)

  od: Alice Alice
  do: Livia Flow
  data: 11 lipca 2017 15:24
  temat: coment.
  wysłana przez: gmail.com

  do Livia
  Zamieść moje komentarze które są w poczekalni jeśli tego nie zrobisz tym samym udowodnisz że Działasz wespół z upadłym Aniołkiem Sławkiem Egzekutorem i mordercą Archanioła oraz działasz razem z Diabłem Sioło.

  Uwierz mi lub nie ale mam znacznie lepsze karty niż te „twoje” i w końcowej rozgrywce może was to bardzo zaboleć.

  1 komentarz o Lustrze Świetlikach i Zimie
  2 komentarz także o świetlikach i świetle które nie grzeje 😉
  3. Trzeci komentarz o „królu” Stefanie, Aurorze i Czarownicy.

  • siola pisze:

   Jam Rokkita Tobie mowie wez sie za wlasna glowe puki jeszcze nie za pozno,
   Znowu biedna skonczysz w celi z kauczuku,dzieki siostrze i bratowi,a wymslisz sobie ze to wina ludzi a nie wlasnej kapusty.To juz nie gra czy zabawa czy Terz dyskusja ale jawny szantarz i nastawanie na cudze zycie.Mnie przeklinaj se do Twojej durnej woli ile chcesz ale klatwa na czyjes niewinne dziecko to juz nawet dla takiego diabla jak ja za duzo.
   No coz biedny ten swiat gdzie sie takie ,chcialem uzyc slowa Ludzie ale uzyje prostego PALANTY rodza wiecznie od nowa .Idz se potancz na Gdynskiej swietej piramidzie a noze rozumu w glowie przybydzie i powiesz jak Bolek „O TAKA POLSKA MY WALCZYLI” I JUZ BEDZIE DRUGA JAPONIA DLA DUCHOWYCH OBESRANCOW:a ludziom pozostanie dalej kapac sie w waszym miscie.No coz jak juz nic dobrego w was nie ma ,macie przynajmniej swieta piramide ,chcialy by do pustej paly nowa swiadomosc dostac ale raz ze lenie po drugie raczki delikatne od gwalcenia swoich lalek to od szafa moze blazy dostac biedna.
   No coz w Egipcie znaleziono sarkofagi zalane asfaltem i bydlece tam ci kosci,coz widac nie pomoglo bydlo dalej sie na tej ziemi rodzi i 11 mlodzi,wszystko sie zaczyna ale Terz sie kiedys konczy ,czas by Przybyla nowa zmiana ,tu bydelko boli i najlepiej co sie nasralo zwalic by bylo na ludzi.Abrakadabra.

   • Alicja z Krainy Czarów pisze:

    Nakręcane Diabły tzn Mechaniczne tzn dalej Bez Mózgowce więc co się od nich spodziewać że zrozumieją moje bajeczne pisanie.

    Od mnie nie było żadnej klątwy na żadne dziecko to tylko przypomnienie tego co już zaistniało w przeszłości stąd też Dziecko w Kołysce przy Wiekowej Lipie.

    Co do Tworkowa to jest to zasługa fanotmowej maryjki a nie mojej siostry i brata takiś głupi że nawet tego nie potrafiłeś zrozumieć

    Dalszą Dyskusję z Tobą sobie odpuszczam

    Szkoda Czasu Zdrowia i Życia

    do północy wylogować się z NET-HER-LAN-DU

    • siola pisze:

     Livia Ether Flow says:
     July 11, 2017 at 11:47
     To jest twoj ostatni komentarz na moim blogu.. wystarczajaco juz pokazalad kim jestes I do czego zmierzasz. Wlacznie z rzucaniem klatwy na moje dziecko. A teraz odejdz stad w pokoju I wracaj do swojego krolestwa mistyfikacji.
     P.s Dzien twojej koronacji? A co jesli korona okaze sie wykrywaczem klamstw? I obnazy w pelni kraine “sztucznego swiatla”..
     P.s I przestan wreszcie podsylac mi na priva zdjecia Balladyny z zakrwawionym nozem oraz zdjecia koszmarnych laleczek.. twoje pogrozki nie robia na mnie zadnego wrazenia a ty niecmasz na mnie zadnego wplywu.. Livia

     No coz przecierz ty sie tak samo zachowujesz jak Oni,wiec ta sama ropucha co zmienia farbe ja kameleon.

     • Maria_st pisze:

      No coz przecierz ty sie tak samo zachowujesz jak Oni,wiec ta sama ropucha co zmienia farbe ja kameleon.

      kogo masz na myśli ?

     • siola pisze:

      Lucka i te niby od Maryjki,mowilem o Bozej Zonie Maryji od Chmiela z dzidowskiej rzici,ten sam typ Baby z nozem za plecami.wLASCIWIE NICZYM SIE NIE ROZNIA :

    • siola pisze:

     Od glupcow wyzywasz ludzi ,ale co ma wspolnego moj slaski Tworkow z Twoim ,jak sie nie myle pod Warszawa.No coz moze Biala Dame.
     Ach teraz jasniej do Marysi ,Lucek narzekal na tych Od MARYJKI jak i Ktosiek ,nie bylo to do Livi a do Lucka bo ten samo zachowanie .Zreszta jej slowa i zdjecia z bloga mowia same za siebie.

 17. Alicja z Krainy Czarów pisze:

  Livia Ether Flow says:
  July 11, 2017 at 09:36
  Kto chcialby taka Krolowa, ktora nie potrafi odroznic Rozdzki od Berla, a jej glownym atrybutem jest
  BAT?

  hahah ktora nie potrafi odroznic Rozdzki od Berla

  Przecież już Tobie udowodniłam że różdżka i berło to dwie różne rzeczy

  A ten Bat w tej bajeczce jest konieczny aby móc okiełznać tych maryjnych nakręcanych diabłów

  Oczywiście to był żart że to są moje błazny i diabły gdyby tak było To One te Diabły nie kąsały by mnie po nogach proste.

  Nasza Aurora w Dniu swoich 16 urodzin skaleczy się w Palec Wrzecionem i Zapadanie w Sen podobny do Śmierci z Którego Już Nigdy się nie obudzi.

  Lecz Jest Sposób aby obudzić Królewnę.

  Wystarczy Pocałunek Kogoś Kto Szczerze Kocha Aurorę.

  Urok ten niech Trwa po wsze Czasy.

  Zabawne lub nie że trzeba czekać na księcia z bajki gdy równie dobrze Obudzić Aurorę tj Swoją Córkę mogła by Jej Mama 😉

 18. Maria_st pisze:

  lucek to nie ładnie tak dręczyć tą która Cię odtrąciła

  • Alicja z Krainy Czarów pisze:

   Kto kogo dręczył Niemal od Dziecka niemal od Kołyski przy wiekowej Lipie już lada chwila wyjdzie, Bajeczka i toksyczna miłość Bluszcza Dobiega Końca Ohhh Tak mi przykro .

  • Alicja z Krainy Czarów pisze:

   Dzień w Którym uwolnię się na Stałe z Fantomowego NET-HER-LAN-DU będzie jednym z moich większych zwycięstw ale to dopiero początek Mej Drogi Aby Wydrzeć Swą Dusze z objęć „matki boskiej” która może przeistoczyć ją w cyfrowy zapis.

   To wcale nie takie proste gdy choć raz posmakowało się Tej (jej) Trucizny, pajęczyna ma to do siebie że jest trochę lepka na swej powierzchni.

   Jedyna Droga aby odzyskać swą Duszę To Droga Samotności i Spokoju wraz z porzuceniem Wszystkich Technologicznych Zabaweczek.

   • Maria_st pisze:

    Jedyna Droga aby odzyskać swą Duszę To Droga Samotności i Spokoju wraz z porzuceniem Wszystkich Technologicznych Zabaweczek. ”

    „… muszę przyznać ma wyjątkowy talent do mieszania faktów ze swoją własną wymyśloną blagą. „

   • dariamade pisze:

    Alicjo nie wnosisz nic sensownego w dyskusje – same poplątanie z pomieszaniem. Posprzątaj swoje podwórko, znajdz pasje.

    • Margosia pisze:

     „…To jest twoj ostatni komentarz na moim blogu.. wystarczajaco juz pokazalaś kim jestes I do czego zmierzasz…
     A teraz odejdz stad w pokoju I wracaj do swojego krolestwa mistyfikacji…”

     ___
     No widzisz Lucek, i po co Ci to było ?
     Zostałeś wywalony na zbity pysk za wypisywanie kocobołów, a teraz… masz pretensje do garbatego, że ma dzieci proste… , ha, ha, ha… 😀
     Lucuś, posłuchaj rady Darii i… „Posprzątaj swoje podwórko”, czyli swój własny umysł, jeśli jeszcze potrafisz to zrobić…

 19. siola pisze:

  Coz moze sie myle ,ale dzieki cnotliwej ropusze dostalo sie jak mi tak i Dawidowi od Livi,mowilem ze szeptala do uszka i myslala ze juz Livie na swych lapach,no coz w sarkofagu trza kogos z cnotami a jak ich nie ma mozna w asfalcie MOCA skonczyc.

 20. siola pisze:


  Troche z tego co sami juz kiedys mowilismy,no i dla odprezenia od jadu.Bo choc juz nie dziala na nas to nerwuje troche ale nie na tyle by miala jadowita ropucha do popisu pole.No coz z mojej reki wyciagnal lekarz Terz kawalek metalu ,wygladalo jak kapsulka od tabletki i nie byl zardzewialy ,jeden z bydelek nazwal tego lekarza (skurwielem ) no i co ciekawe stracil lekarz takrze syna i to dziwnie ,polozyl sie chlopak na ulicy spac i Auto przejechalo :

 21. Dawid56 pisze:

  Kochani moi blogerzy kochajmy się nawzajem bo cóż nam więcej pozostało?
  Możemy się wzajemnie obrażać ,ale co nam to da i do czego doprowadzi?
  Dość jest wszelkich wojen i nienawiści na Świecie.
  Opętania ,demony myślokształty, one te zjawiska nie są bez znaczenia i nie bez wpływu na nasze życie.Bardzo często, a może niekiedy mam wrażenie, że za naszymi plecami toczy się cały czas walka niewidzialnych sił, a my w niej jesteśmy tylko pionkami , a nie figurami.Uwalnianie uśpionych nici DNA, podobno mamy ich 12, a niektórzy przebudzeni 8, a przeciętni ludzie 2,3 lub 4.
  Niby to wszystko wiemy, ale kolejny raz nie posiadamy odpowiedniego algorytmu,po co dlaczego, jak.Cały czas nam Ktoś coś podpowiada, tylko że my nie mamy pewności czy ten, który podpowiada stoi po stronie Światła czy Ciemności.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s