Szamani modlą się o pokój między USA i Koreą Północną

Szamani w Peru modlą się o pokój w Wenezueli i o uniknięcie konfliktu między USA i Koreą Północną, pisze portal Ruptly.

 

 

 

„Zebraliśmy się, aby wykonać specjalny rytuał dla utrzymania świętego spokoju między USA i Koreą Północną, ponieważ państwa te używają nowoczesnej broni. Nasza planeta potrzebuje pokoju bez konfliktów, wojen, zniszczenia i zabijania” – powiedział peruwiański szaman Juan Osco.

W listopadzie 2016 roku ci sami szamani tańczyli z tamburynami przy wizerunku kandydata na prezydenta USA Donalda Trumpa i jego rywalki Hilary Clinton, a także przy obrazku rosyjskiego przywódcy Władimira Putina

źródło:

http://innemedium.pl/wiadomosc/szamani-modla-sie-o-pokoj-miedzy-usa-i-korea-polnocna

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Człowiek, Miłość, Transformacja 2016-2017. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

35 odpowiedzi na „Szamani modlą się o pokój między USA i Koreą Północną

 1. Rekju2 pisze:

  ” O jeden…, /agresywny kurnik, typu Ki(je)m Mu w Oko, podczas ogladania startu rakiet w wojskowym moro oby nie skonczyl, jak Aldo Moro ? „Dziś Korea, jutro Japonia,a później może terra Poloniae,” Czy bezdomni w Polsce moga  liczyc na  duchowe wsparcie Peruwianskich Szamanow ? Nasza planeta potrzebuje pokoju …, / i $-talar-ow/ …,bez konfliktów,wojen, powiedzial kiedy?s pan Fidel Castro w Hawanie, ostatecznie zjezdzajac do krainy cieni w koncu, bez potrzby sie martwienia o $ . ..,most za daleko „.  PS. 4 marca 2012 roku,Putin zostal ponownie i demokratycznie wybrany został  na prezydenta Federacji Rosyjskiej. Tanczyl z tamburynami przy wizerunku kandydata na prezydenta wielkajej Rasyji ? Cytat z gazety Glos Moskwy. 5 marca 2012 rok,godzina 0:01. Ostatni taniec. Niezapomniany Juan Osco w swoim żywiole szamanskim opodal placu Czerwonego,skonczyl,jak? Patric Swayze.

  • marek pisze:

   Tam twój dom gdzie serce twoje …..

   Moje serce mieszka w ” krainie wolności ” ……

   Różny jest czas budzenia się do tego stanu bycia , poszczególnego człowieka ….mój coraz bardziej przyspiesza ….

   Od kilku dni wiedziałem ,że muszę sprawdzić , czy nie ma nowego filmu z kolejnej sesji …i czas ten nadszedł , jak w wielu przypadkach w ostatnich latach …

   Każdy w tym filmie może znaleźć ” coś ” dla siebie ……pozostawiając Wam wybór czy go w ogóle otworzycie tym którzy mimo awersji do mych poglądów obejrzą go podpowiem …proszę zwrócić uwagę na ” zardzewiałą „śrubkę przy szyszynce i informację ,że w stosunku do potrzeb ich brakuje….

   …może wówczas wzorem mnie skupicie swą uwagę na tym że trans humanizm jest kontynuacją owej obróbki której jesteśmy poddawani z tym ,że miejsce śrubek ma zająć centralny komputer wraz z wirtualną rzeczywistością ….

   a aby było wiadomym ,ze mój osąd nie jest tendencyjny powiem :

   pięknym jest opis zdarzenia , gdy człowiek wyzbyty sterowników mówi do swego nadzorcy -zrywam kontrakt , a on w odpowiedzi mówi …jesteś wolny , możesz odejść…

   lecz wciąż jest aktualna walka z ciemnością naszych umysłów i popędów by w skali makro narodził się nowy człowiek ….

   • Margosia pisze:

    „… trans humanizm jest kontynuacją owej obróbki której jesteśmy poddawani…
    gdy człowiek wyzbyty sterowników mówi do swego nadzorcy -zrywam kontrakt , a on w odpowiedzi mówi …jesteś wolny , możesz odejść…”

    ____
    Marek, staram się szanować Twoje poglądy i przekonania, ale… coraz trudniej przychodzi mi zaakceptować to, co piszesz, ponieważ… jasno widzę, że dałeś się wkręcić w kolejny wzorzec programu pt. „ufoludki nadzorcy ludzkości”…, nie zdając sobie sprawy z faktu, że jeśli już mówić o jakichkolwiek… „nadzorcach”, to są to… istoty jak najbardziej z krwi i kości zwane „ludźmi”…, i nie bez przyczyny użyłam cudzysłowia w tym określeniu, ponieważ wg. mnie – te istoty nie zasługują na miano ludzki!

    Przeczytaj sobie może ten poniższy fragment wypowiedzi, którego autorem jest niejaki Marcus Eli Ravage, a który zamieszczony został w 1928r w The Century Magazine, tom 115, No.3, str.347:

    „…Wy Chrześcijanie robicie wiele wrzawy i wpadacie w furię w sprawie bezprawnego wpływu żydów na wasze kina i wytwórnie filmów.
    Dobrze więc; uznaję wasze skargi za dobrze uzasadnione.
    Ale czym to jest, w porównaniu do naszego niebywałego wpływu na wasze kościoły, wasze szkoły, wasze prawa i wasze rządy, a także na sam sposób waszego codziennego myślenia?…
    Dokonaliśmy podboju waszego świata jak nigdy żadne wasze imperium nie podporządkowało sobie Afryki i Azji.
    A zrobiliśmy to wszystko nie mając armii, bez pocisków, bezkrwawo i bez zamieszek, bez użycia jakiejkolwiek siły.
    Zrobiliśmy to wyłącznie przy pomocy nie dającej się powstrzymać mocy naszego ducha, naszymi ideami, przy użyciu propagandy…”

    Cytujesz i nieustannie powielasz… zainfekowane opowieści dziwnej treści ludzi poddanych praniu mózgu!…, doszukujących się zniewalającej ludzką rasę ingerencji jakichś bliżej nieokreślonych istot demonicznych, które postanowiły sobie w zamierzchłej przeszłości… nas zniewolić i rzucić na kolana…, i tak to jakoby… trwa do dnia dzisiejszego…
    Zapominasz przy tym o tym, że… największym wrogiem człowieka jest jego nieokiełznany i nieopanowany strach poplątanego umysłu!

    Jeśli stać Ciebie na otwartość umysłu pozbawionego uprzedzeń, to może… przemyśl sobie te poniższe słowa:

    „Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach.
    Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza.
    Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie.
    Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie.
    Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez Boga.
    Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego co przynosi powodzenie wam i innym…” – (Gautama Budda, Kalama Sutra)

    • Dawid56 pisze:

     to są to… istoty jak najbardziej z krwi i kości zwane „ludźmi

     Małgosiu w/g mnie owi nadzorcy mogą stanowić trzy grupy Istot
     1.Archonci
     2.Przedstawiciele Annunaki -Ci którzy doprowadzili do stworzenia Istoty ludzkiej z sobie wiadomego powodu
     Może być też istota która jest zarówno archontem jak i przedstawicielem innej cywilizacji.
     Nadzór od strony Istot ludzkich jest raczej niemożliwy gdyż życie istot ludzkich jest stosunkowo krótkie, chyba że mówimy o nadzorze ekonomicznym( który ma niewątpliwie kolosalne znaczenie) ze strony Rotchildów czy Rockefellerów
     3.Reptyle lub mieszańce( reptylo- istoty ludzkie).

     • Margosia pisze:

      „Małgosiu w/g mnie owi nadzorcy mogą stanowić trzy grupy Istot…”
      ___
      I takim sposobem Dawidzie – zamienił stryjek siekierkę na kijek…

      Kiedyś, kiedy nie było sieci internetu i tych wszystkich bzdur serwowanych poprzez głupio-mądrych…, był diabeł z rogami i widłami, swoją armią upadłych i wszystko było proste…
      Dzisiaj… pojawili się archonci, annunaki i wszelkie możliwe mieszańce… i wszystko się poplątało…

      Kiedyś w Polsce… wspaniale prosperowały różnego rodzaju przedsiębiorstwa, zakłady produkcyjne i rzemieślnicze, dzisiaj… po transformacji… nie ma nic, oprócz biedy z nędzą i narzekań…
      Aż korci… zakrzyknąć słowami poety: miałeś chamie złoty róg…”

     • Dawid56 pisze:

      Małgosiu O.K.

      Dzisiaj… pojawili się archonci, Annunaki i wszelkie możliwe mieszańce… i wszystko się poplątało…

      Tylko , że dzisiaj mamy większą wiedzę na ten temat .Jeszcze 100 lat temu nie było mowy ani o UFO ani o Annuakich ani o żadnych nadzorcach, właściwie to co mówiła Biblia lub głosili naukowcy było święte i był to jedyny sposób patrzenia na rzeczywistość albo i na Wszechświat.
      W pewnym sensie biorąc po uwagę ostatnie 100 lat to Wszechświat się rozszerzył miliony razy, z drugiej strony naukowcy czy NASA są dosłownie „o dzień” odlegli od chwili ogłoszenia oficjalnie że potwierdzają ,że znaleźli ślady życia organicznego w Kosmosie.

     • Margosia pisze:

      „…Tylko , że dzisiaj mamy większą wiedzę na ten temat…”
      ___
      No, dokładnie Dawidzie… „mamy większą wiedzę” 🙂 tylko…
      – czy korzystamy z tej większej wiedzy w świadomy sposób ?

     • Dawid56 pisze:

      Małgosiu , te „dwa chłopaki z Londynu” dość ciekawie opowiadają o tej tresurze Matrixa- dzięki 🙂

    • marek pisze:

     jasno widzę, że dałeś się wkręcić w kolejny wzorzec programu pt. „ufoludki nadzorcy ludzkości”…, nie zdając sobie sprawy z faktu, że jeśli już mówić o jakichkolwiek… „nadzorcach”, to są to… istoty jak najbardziej z krwi i kości zwane „ludźmi”…,

     Iście finezyjne rozumowanie Małgosiu z tym że można z niego wyciągnąć wniosek ,że ludzie są jedyną rasą myślącą we wszechświecie ,a w ogóle to są Bogiem który tak się rozdrobnił ,że aż mu się nogi w kierunkach ewolucji poplątały i obecnie idzie w maliny ..

     co można pomyśleć o twórcy takiej teorii ?…raczej nic poza tym ,że stworzył encyklopedię wybranych przez siebie cytatów i dopasowywanie ich do dialogu nazywa rozmową …

     Marek, staram się szanować Twoje poglądy i przekonania, ale… coraz trudniej przychodzi mi zaakceptować to, co piszesz, ponieważ… jasno widzę,

     Żeby jasno widzieć trzeba zrozumieć argumenty , żeby szanować trzeba interesować się tym co mówi druga strona , a przynajmniej to zrozumieć na użytek wymiany zdań, ale jeżeli są to tylko pustosłowia mające przykryć utajone pragnienie wygranej w dyskusji to mam co mamy rozmowę z adwokatem pilnującym własnego lub cudzego interesu czyli wulgaryzując nazywanie rzeczy po imieniu / wygranej /.

     Uwagi na temat największego wroga człowieka …poplątanego umysłu winnaś Małgosiu z jak największą powagą zastosować do siebie , gdyż :

     worek z cytatami plus pragnienie wygranej w dyskusji to ewidentny przykład splątania psychicznego lub bycia jedynie bezwolną kukiełką…tylko kto pociąga za sznurki to w tym wypadku jest godne zastanowienia?…

     Gdyby kochana /jak to ładnie kochana/y wybrzmiewa na forum / rozmówczyni naprawdę choćby pobieżnie pomyślała nad tym co piszę dostrzegła by że w ostatnich czasach wszystko zawężam do ukazywania przemocy człowieka /hierarchii społecznej / nad człowiekiem., a Ufo-ludki są jedynie tłem .

     …wówczas podjęła by dialog w tym zakresie jaki rozumie i jaki akceptuje …tymczasem skutkiem swego uporu sama stawia się w pozycji dopasowywania jej przez rozmówcę do
     rodzaju któremu odbiera miano człowieka ,gdyż w jego oczach wciskanie ludziom do głów banałów i półprawd to działania zasługujące na miano ” adwokata diabła ”

     I to byłby koniec z mej strony wywodu na temat czystości lub infantylności zespolonej ze zwykłym sprytem ludzkiego rozumu ..
     … motywację mam czytelną wiem o czym i po co piszę…..

     • Margosia pisze:

      „…worek z cytatami plus pragnienie wygranej w dyskusji…”
      ___
      Mówisz o sobie Marek !…
      Może pierwej… przypatrz się swoim kilometrowym cytatom,, które nieustannie tu wklejasz, a później… wyciągaj drzazgę z mego oka…

     • marek pisze:

      Mówisz o sobie Marek !…
      Może pierwej… przypatrz się swoim kilometrowym cytatom,,

      a ten komentarz publicznie wyrażony , to już pośrednio podważa samoocenę własnej inteligencji wszystkich czytelników forum , gdyż dziecko odróżni worek ze złotymi sentencjami /złotymi podług je stosującego/ej / rozmówczyni z urywkami artykułów szeroko opisujących naszą rzeczywistość obłożonymi linkiem do całości…

      aby siebie zrozumieć i zobaczyć w świetle dnia nie mroku polecam Małgosiu cofnąć się aż do początku swego zaistnienia na forum i dokonania statystyki ,- ile w Twych wypowiedziach znajdziesz własnych przemyśleń , a ile z nich to cytowane w/g Twej oceny złote myśli utytułowanych -często bajkopisarzy .

      apiać ! iście finezyjny dialog z przegrywającym pojedynek na logikę argumentów adwokatem/ką ….tylko kogo lub czego adwokatem ?

      a aby nie było ,że dla mnie przepychanka słowna stoi na pierwszym miejscu dodam :

      … rano półprzytomny biorąc ciepły prysznic przypomniałem sobie jak jak trzydziesto -,czterdziestolatek w jednej z podgórskich rzek z lubością brałem wraz żoną lodowate bicze wodne pod małym wodospadem ….

      …zrodziła się myśl …za chiny dzisiaj do tej zimnej wody bym nie wlazł …i kolejny obraz w głowie …., dojrzałej brązowej purchawki która stopniowo pękając rozsypuje swe zarodniki ….aha pomyślałem , tak wygląd starość , z wszelką cenę broni się przed bodźcami które w nią mogą wnieść nową jakość.
      .
      …być może to ostatnie to samokrytyka ,być może przestroga dla wszystkich którzy są lub będą w dojrzałym wieku …

      refleksja …teraz po tej samoanalizie z radością wskoczę do lodowatego basenu na swej działce w górach …nabrałem dla tej czynności nowego ładunku radości i związanej z nią nadziei…

     • Margosia pisze:

      „…Gdyby… rozmówczyni naprawdę choćby pobieżnie pomyślała nad tym co piszę… wówczas podjęła by dialog… „
      ___
      Powrócę jeszcze na moment do tych powyższych słów…

      Marek, doprawdy nie wiem w jaki sposób mogę prowadzić z tobą dialog ?!
      Dialog – w moim rozumieniu, to rozmowa przynajmniej dwóch osób na jakiś konkretny temat, rozmowa zmierzająca do uzgodnienia… przynajmniej jakiegoś wspólnego punktu z-rozumienia danego tematu, natomiast to, co ty wymagasz od współrozmówcy, tak naprawdę… jest twoim dialogiem samego ze sobą, bo nijak nie masz ochoty przyznać, że… możesz w jakichś swoich przekonaniach się mylić i że adwersarz może mieć całkiem inne zdanie…
      Przeświadczenie o słuszności swoich racji maskujesz tyradą słów pod adresem współrozmówcy, często poniżając go lub wyśmiewając…
      Jak dla mnie… przedstawiasz sobą obraz chaotycznego, powierzchownego, niestałego w poglądach osobnika, który gubi się w przechwałkach i często sam sobie zaprzecza, a zdemaskowany – przyjmujesz rolę ofiary, obrażasz się i zamykasz w milczeniu…

      Kiedy wstawiłam jeden z filmików „Abrahama”…, podchwyciłeś na moment temat, a twoje poglądy na krótki czas zmieniły się o 180 stopni, wówczas zgodnie przyznawałeś, że… „naszymi wibracjami oddziałujemy na otaczającą nas rzeczywistość”, co ja od samego początku podkreślam…
      Dzisiaj, znowu powróciłeś do swych starych, utartych schematów i programów zaadoptowanych z księgi urantii, AD,TT czy pani Rene…, i nie chcesz przyjąć do świadomości faktu, że inni nie podzielają tego rodzaju poglądów i odczuć, jakie chcą im wtłoczyć do głowy w/w postacie, gdzie główny nacisk kładziony jest na… zniewolenie człowieka, uśpienie go, wykorzystywanie, itd, itp…
      Chcesz się czuć zniewolonym i uśpionym – proszę bardzo!, ale… nie wymagaj tego od innych i inie stawiaj im przed oczy na siłę argumentów – w twoim mniemaniu – potwierdzających ów dziwny – jak dla mnie – obraz człowieka, bo zarówno ty jak i ja, oraz my wszyscy… wcieliliśmy się w tę „nisko wibrującą energię” w dla siebie konkretnym celu, aby czegoś się nauczyć z lekcji życiowych zwanych doświadczeniami.., i jak widać – nasze cele, a więc i doświadczenia – różnią się od siebie…
      Jeśli więc chcesz prowadzić z kimkolwiek dialog, to dobrze by było gdybyś… uwzględnił ten fakt w swoich rozważaniach…

     • marek pisze:

      Jeśli więc chcesz prowadzić z kimkolwiek dialog, to dobrze by było gdybyś… uwzględnił ten fakt w swoich rozważaniach…

      wyrażanie chwilowego zachwytu nad nowo poznanym spojrzeniem nie jest dowodem ułomności umysłu , a przejawem własnej natury …..

      …nie jest to jednak ujmą dla osoby o takiej ekspresji , a informacją o niej , że ma w sobie instynkt poszukiwacza głębszych znaczeń gdy po krótkim czasie odpuszcza temat , gdyż po jego kompletnej analizie dochodzi do wniosku iż znów to nie to ” nie wszystko złoto co się świeci ” i ten radośnie przyjęty temat może być najwyżej uzupełnieniem pełnego obrazu lub źle zinterpretowany / nadanie mu nadmiernego znaczenia / zmieni się w ślepą uliczkę.

      Przypomnij sobie kochana Małgosiu / teraz kochana piszę z serca nie dla konwenansu / jak nakłaniałem : stwórzmy leksykon słów i pojęć …uzgodnijmy się w języku , gdyż mając w pamięci biblijną wieże Babel rozumiałem ,że nie dokonując owych uzgodnień nigdy nie dojdziemy do zbieżnych wniosków .

      Wiem ,że uzgodniony do pewnych ram indywidualizm buduje pokój i znośną egzystencję , indywidualizm od lasa do sasa tworzy piekło ….

      Czy to co przedstawiam w tej chwili jest trudne do zrozumienia , mogę przyjąć jako swoją winę przeszłość , gdyż mój warsztat przelewania myśli w słowa rozbudowuje się …być może w przeszłości wyrażałem swe myśli chaotycznie – niezrozumiale …

      Mam jednak nadzieję ,ze jestem coraz bardziej precyzyjny gdy skupiam się nad jednym tematem i ufam swej intuicji która podpowiada mi napisz i to przy tym temacie ….

      Szczery i otwarty dialog podejmuje tylko ten kto w zamierzeniu godzi się ,że może spotkać go to , że będzie musiał przebudować samego siebie i swój światopogląd ….

      Ja z sobą to czynię ,prowadzę szczery dialog , choć bez przerwy się potykam , a że robię to publicznie ….chyba dlatego ,że nie mam niczego do ukrycia łącznie z swoją głupotą , małością i wadami – nie wstydzę się swego obrazu ,bo w bliźnich to samo widzę …
      czyż nie piszę ostatnio „wiem ,że nic nie wiem ” lecz i bliźnich tak pogubionymi widzę …

      Więcej z mej strony trzeba zachęt byśmy zaczęli od litery ” A” …jak na razie tylko tyle umiem wymyślić od czego zacząć , ale tak naprawdę jestem ustępliwy , gdy widzę w tym sens …… nade wszystko stawiam starania grupy …byle one miały sensowny dokładnie sprecyzowany cel …

      pozdrawiam Małgosiu
      idę do ogródka

   • tomasz26 pisze:

    regresja marku jest skutkiem poprzednich inkarnacji, które się nawarstwiły(kompleksy) już o tym szeroko pisałem.,ze grzech to kompleks..my stwórcy kreacji w niczym nie zagrażamy a jeśli twierdzi ze mu osobiście zagrażamy( bo możemy ,tylko zagrażać jedynie sobie nawzajem w tym lub innym wymiarze gęstości) znaczy ze jest , tylko bytem podczepionym pod wibracje częstotliwości lęku adepta regresji . każda regresja wyczerpuje energetycznie ,więc lepiej tą energie spożytkować na inne bardziej przyziemne rzeczy choćby pomoc innym .ale kluczowym elementem jest zaakceptowanie siebie samego.. ”przebaczyć sobie” ,a wtedy wszystko inne to będzie ”pikuś” ..kompleks zniknie wątpliwości co do celu karmy i skutku tez znikną… będziemy czerpać i oddawać bo przychodzimy tu tak naprawdę ,tylko na chwilę to tzw. ufo marku tez przezywa takie regresje tez mają dylematy natury moralnej ,ego ..itp w prawdzie każda gęstość jest odmienna ,ale są to ,tylko niuanse… to zbiór istot ,które zadają sobie te same pytania skąd jestem? dokąd zmierzam?

    • marek pisze:

     ”przebaczyć sobie” ,a wtedy wszystko inne to będzie ”pikuś”

     Trudno jest mi stwierdzić ,że mam w sobie jeszcze jakieś hałdy śmieci do utylizacji gdyż jestem z dnia na dzień coraz bardziej pogodnym człowiekiem ..choć nie powiem podczas snu neutralizuję zapewne nie dostrzegane na jawie problemy dnia obecnego i swojej przeszłości ..

     Uszczypliwość , upór w dialogach to pochodna zasady ” trudno starego psa oduczyć szczekać ” zbytnio się tym nie przejmuję – rozpuści się samo , pilnuję tylko aby nie pójść w wulgarność i przesadę , by środek skłonienia współrozmówcy do wyjścia z własnego kokonu , był dobrany do jego wrażliwości …

     Regresja hipnotyczna , UFO , godzę się ,że wraz z ludźmi jesteśmy z jednego worka jednak trudno jest mi porównywać przejawianą przeciętną świadomość człowieka z świadomością tych którzy uczestniczyli w tworzeniu naszego garnituru fizycznego ,nakładek na niego lub podglądają nas po dziś dzień jak my podglądamy choćby życie przysłowiowych szczurów laboratoryjnych ..

     Ponieważ zbliża się sezon dla grzybiarzy , a jestem nim zapalonym zapewne z tych powodów moja wyobraźnia podsunęła mi taki obraz ….przypominamy swym fizycznym istnieniem owocniki grzybów wraz z ich ograniczoną świadomością ,lecz dla miłośnika grzybów wiadomym jest ,ze życie owocników daje grzybnia rozpościerająca się nieraz na powierzchni dziesiątków kilometrów kwadratowych lasu ….

     Ta nierozpoznana w szczegółach współzależność naszej świadomości w ciele i na jawie, a świadomością ” grzybni „która inicjuje nasze odradzające się fizyczne istnienie mnie interesuje …

     Pragnę jak najwięcej zawartości świadomości owej siły sprawczej naszego istnienia przenieść w świadomość myśli – dnia powszedniego bliźnich …

     …tyle lub aż tyle , bo mimo wielokrotnych apeli o wspólne zbieranie okruchów informacji od tej wyższej jaźni ,tworzenie uzgodnionego choćby w malej grupie światopoglądu nie doczekałem się żadnego odzewu …

     …w pojedynkę i tak zawsze bliżej jest w maliny niż w rozum , jak choćby owa Aschyan Deyan która dobrze zaczęła , a skończyła na komercji …..ze smutkiem stwierdzam ,że jestem świadom ,że w pojedynkę Ameryki się nie odkryje …a jeżeli nawet to zostanie się zakrzyczanym lub odsuniętym na boczne tory …ale mam wiele twarzy i natur więc mówię sobie w chwilach takiej smętnej refleksji ….. marek – nic to ,…. może i tak jakiś sensowny ślad na Ziemi po tobie zostanie…

     i tego samego każdemu z Was
     z mojego figlarnego serca życzę

     • Dawid56 pisze:

      jak choćby owa Aschyan Deyan która dobrze zaczęła , a skończyła na komercji …

      Marku, podobnie jak Ty myślę o Ashayanie Deane

     • tomasz26 pisze:

      Trudno jest mi stwierdzić ,że mam w sobie jeszcze jakieś hałdy śmieci do utylizacji gdyż jestem z dnia na dzień coraz bardziej pogodnym człowiekiem ..choć nie powiem podczas snu neutralizuję zapewne nie dostrzegane na jawie problemy dnia obecnego i swojej przeszłości ….

      przebaczanie marku następuję u każdego człowieka na ziemi ..jest ono w naszym genotypie.. taka jest nasza natura.. ja nie wnikam w nature(kiedy za co i po co) bo nie mam takiego zamiaru ..troszkę ujęli to zabawni chłopcy z filmiku margoś ,ale ograniczyli się wyłącznie do materii i logiki i %..sam proces myśli nie wynika z logicznego myślenia.. logiczne vel nielogiczne myślenie jest ,tylko skutkiem ewolucji ducha duszy) ,tylko z energii ducha ,który czepie ze źródła ”karmi się energie życiową ” całe materialne ciało (logikę również) .. konkludując całe to matrixowe opowiadanie można ująć w jednym zdaniu duch duszy jest tym co daje i ofiaruje i oddaje życie w wiecznej samoświadomości, radość ,smutek i wszelkie związane z tym emocje cielesne,itp gdzie ciało jest ,tylko katalizatorem dla ducha duszy ..tylko co poczniesz ze swym wiecznym inkryminowanym życiem i jakimi drogami pojeździsz to już jest twoja energia i twa wolna wola ..twa samoświadomość cały czas wrasta ,aż do momentu gdy energia kreacji cie ”opuści”… im bardziej będziesz samoświadomym tym dłużej twój duch będzie ozdrawiał twe ciało,(kasus karmy) ale ,tylko do momentu gdy się pogodzicie ciało i ducha duszy + ten trzeci (kreator), który wie kiedy to będzie ..jak to mówią ten kto zna początek i koniec będzie żył wiecznie .

      udanych grzybowych zbiorów

 2. Rekju2 pisze:

  że jeśli już mówić o jakichkolwiek… „nadzorcach”, to są to… istoty jak najbardziej z krwi i kości zwane „ludźmi” Bajki w kilku wydaniach ood czasow kolyski poprzez Narcyzowanch czas  bezkratowego niewolnictwa, na Gai, samozwaco sie dumnie okreslajacego cywilizowanym, az po czas jego debowej jesionki. Nieswiadomy naiwno dwunozno ograniczony od dawna mysli, raczej wydaje sie ze mysli, poruszajac paletajac sie po matce Gai,jest w wiekszosci sobie wraz jest calkowicie ze istnieje naturalna ewolucja i ze on jest Generalissimus-owym wszech czasow i programu, wybranym z posrod wszystkich istoto-stworzen,ewoleucyjnym produktem natury. Ze czlowiek to jedyny  naintelingetniejszy czlowieczy gatunek w calym kosmosie na matce Ziemi-a. Masa historycznych potopo-zniszczen w histori czlowieczenstwa,to dla niego raczej i nie bardzo jest o tym przekonany,bo nie dostal tego jak od fiskusa na PIS-mie, czytelnie potwierdzenia Dostrzepne i strzepowe pra starych ludow przekazy,uwaza z reguly niewiarygodne,bo ludzie wtenczas byli prymitywni bo nie mysleli wowczas naszymi kategoriami, uwaza za to wszystko Hokuspok Bogowi Ufologogowi jego protoplasci nigdy na Gai nie przebywali. Kultura,pis-mo,cala wiedza pochodzi z Orientu. Kultury same bez pomocy wyzej wymienionych sie rozwijaly. Ze jesli eyzej wymienieni po Gai stapaly to dzis napewno NIE. za wiarygodne PS. A jak wyglada druga strona medalu,czy ktos-iowy bylby podpowiedziec sobie i czytelnikom ?

  • Margosia pisze:

   „…Ze jesli eyzej wymienieni po Gai stapaly to dzis napewno NIE. za wiarygodne…”
   ___
   No cóż Jurek2, można by było podyskutować, ale… jak tu dyskutować, skoro nie rozumie się w pełni tego, co się czyta ?, bo… adwersarz przyjął sobie chyba za punkt honoru tak zagmatwać swą wypowiedź, że… szkodengodennatentematen…

 3. Rekju2 pisze:

  bo… adwersarz przyjął sobie chyba za punkt honoru tak zagmatwać swą wypowiedź, Slusznie.Te same odnosze wrazenie juz od dluzszego e przypomina mi pytanko gdy kto?s zadal pomiedzy dosc przecietnymi tematami pytanie proszac inszych chcacych wygladac na nie zasciankowych,otwartych, unijnych,nowoczesn…, /e bagacko-cudzoziemskie. Ot sliznely sie nafaszerowane Polsat-cikiem ,TV-enkiem,Jolami jej za sprzedane fabryki Cegielski,Ursus,Zamech,itp. wypelniajace luki demograficzne zlewaczalych sPOleczenstw,typu Messerschmitta tego od prania brudnych pieniedzy a napedzanego lordowskim bimbrem o smaku odoru lyzki-whisky,no i ich poziomu  specjalisci od zmywaka i innych prac cielesnych, plan…, /owania ale czy zarobic na merca lub audice/ …,tacji,jak biedoto szarancza meksykanska na polach Kaliforni. …,a o niej i sru z Petru szaci.Kto?s rekku krecilprzy, na to wyglada.Pytanko wlasciciele bloga brzmialo. Prosze zdefiniowac,krotko i zwiezle,czym jest plocie ? A jak ucichlo, jak gdyby umrzykami na cmentarzu usiano. POdobnie i Marek czy sobie komplikuje i celowo i innym, tym ostatnim wpiso zagmatwaniem nie potrzebnym,tego i nie jeden dyzurno-gumouszowo-nie swych wyszukujacy patencikow i slawy za czyjes chwaly jako wlasnej PO online wyniuchajacy ale i tez, nie jeden departamentowo-porszowo-wazno-stanowisk-owy,przyznaja ze sami nie wiedza.Ze Marek potrafi im utrudniac POlowy bez uzywania wedki.Powiem ze dla dobra zainteresowanych i ze wzgledu bo myslenie ma przyszlosc,temat niepotrzebnie pogmatwany gdy czas wolny mnie podczas wolnych chwil w pewnym sensie orki…, / W samo południe(1952) High Noon 1 godz. 25 min. Osamotniony szeryf staje do walki z bandą kryminalistów. Bo juz minelo,wiec w samo POPOludnie,nieco pozniej, pristym jezykiem,moze wyjasnie. Jesli taki a zalezy jaki poziom zainteresowania roznych i zrozumienia ,to na temat szkol mistyk wibracji transow stopni wtajemniczenia ksiag zmarlych symboli wiedzy kaplanow itp. i z kim ? Ale mozna gdy sie chce tylko niestety dwunoznym latwiej jest podstawic sobie noge tematami z dziennego matriksa a sasiadowi druga, marnuja-c niestety i swoj wlasny czas na zrozumienie wiedzy ktora po drodze uciekla a po niej pozostaly tylko sarkofagi i kolosikowe budowle chociaz nadal w nich tkwi wiedza do czerpania i to dla kazdego malarza taksowkarza sprzedawcy jaj fizyka i dla nauczycielowych …., https://www.videoder.net/media?mode=2&url=https://www.youtube.com/watch?v=jnnqe-ZVnIg …,lekarza,felczera a tematow jak rolnik za pazuchem na wiosne  jesien skolko godna albo mucho mial. że… szkodengodennatentematen…

 4. Rekju2 pisze:

  Dalej i nie skomplikowanie w skrocie.

  Ludzi(owi)e nie sa autochtonami na Gai, zostali-smy na nia wstawieni
  a jak i czy genetycznie stworzeni, to zapewne
  kto?s z departementowych wyjasni.

  Czyzby inteligentniejsze rasy
  odwiedzaly kiedys?iowo odwiedzaly Ziemie, pozostawiajac po sobie rozne kolos-iki ?

  Rewolucja pazdziernikowa byla, ale napewno zadnej wolnej ani szybkiej ewolucji czlowieka NIE bylo.
  Gaia cierpiala bo byla bita roznymi Meteorytami, Kometami, Planetoidami.
  Twarz matki Gai jest geologicznym dowodem
  na jej cierpienia.Kazdy Narcyz-owy zapewne wie, ze i klimat czy temperatura zewnetrzna ciala matki Gai byla nie stabilna.Wezmy rozne slady ktore wskazuja ze i Dinizauriowi nawet nie zdazyly jadla przetrawic, nagle zamarzawszy.

  Wyglada ze cywilizowani i wiem-y? ze nie jest tego samego sorto-rodzaju a
  roznego gatunku i koloru stworzonkiem.Byc moze ze na poczatku kto?s stworzyl i celowo rasy ktore sie mieszaly i z podrasami a moze czy wiele wskazuje ze i z nieludzkimi tzw.boskimi rasami.To skoro boska rasa zmieszala sie z jedna z np.bialych ras to automatycznie powstaly pod rasy i czy sa na to dowody ?
  Masa i kazdemu zauwazalna i widzialna na codzien !
  Narazie tylko w skrocie.

  Ludzkosc gdyby tak sie dwunozny zastanowil w wolnych chwilach to doszedl by zapewne sam bez pomocy wyksztalciuchow
  i TV-nka do wniosku i niby zeby tak wygladalo i nie podpadalo, cywilizowano-dwunozno-narcyzowanemu nie POrpadlo z wlasnych sil niczego nie wynalezli, jesli chodzi o nauke wynalazki.Ona istniala i jeszcze w wyzszej zaawansowanej wysoko rozwinietej formie, od pierwszych chwil czlowieczenstwa, niejednokrotnie niszczona w przeciagu 8 tys.lat w Europie, przynajmniej z trzy razy byly wielkie katastrofy, kultura byla za kazdym razem niszczona.
  Strzepowe pozostalosci umozliwiajace cokolwiek wnioskowac i dowodza o wczesniejszej znajomosci bylych kultur co tyczy sie znajomosci technologi typu
  zawansowanych broni, fruwajacych objektow, tez psychotronowych, plazmowych technik i broni.

  Nie zaszkodziloby wspomniec nim poczac step by step przskladami wyjasniac zawile pisane, warte byloby zapoznac zainteresowanych, jak to sie mialo i ma z badaniem dziejow i histori ludzkosci w kilku przykladach,je podargumentowac.gt

 5. mały budda pisze:

  Moim skromnym zdaniem to odczucia mam takie, że szamani odsłaniają swoją grę teatralną.
  Skoro temat został wywołany. To raczej jestem za atakiem Usa na Korę Północną.
  Tomahawki też mają okres gwarancji. Tak więc pora, żeby je wykorzystać.
  Grubasek zlecił zabicie swojego brata w sposób np.
  ,,Raport z sekcji zwłok Kim Dzong Nama został ukończony
  • Brat przywódcy Korei Północnej zmarł w ciągu 15-20 minut od ataku
  • Dawka trucizny była tak duża, że zaatakowała jego serce i płuca,,.
  Karma tej przestrzeni musi się wypełnić.
  Te państwo jest starym czasem kultu człowieka bez serca tj. Stalina.
  Już dawno brałem pod uwagę interwencję Usa, lecz sposobności nie było w energii.
  Donald Trump wpisuje się dobrze w interwencję, żeby pozbawić władzy grubaska.Potrzebuje wsparcia Chin.

  • tomasz26 pisze:

   Skoro temat został wywołany. To raczej jestem za atakiem Usa na Korę Północną.
   Tomahawki też mają okres gwarancji. Tak więc pora, żeby je wykorzystać.

   każda wojna jest wynikiem braku samoświadomości i przebaczenia … dobro nie walczy dobro przebacza


   są dwa filmy w ciągłości.

   tym istotom poszukującym swej tożsamości potrzeba dużej dawki współczucia żeby ich karma się dopełniła

  • Maria_st pisze:

   To raczej jestem za atakiem Usa na Korę Północną ”
   ja sie zgadzam ze słowami :
   „każda wojna jest wynikiem braku samoświadomości i przebaczenia … dobro nie walczy dobro przebacza ”
   Z powyższych słow wynika iz ci którzy wywołuja wojny–nie są dobrem a raczej odwrotnie i nie bez powodu ja wywołują.
   W moich snach usa udaje dobrego brata a tak naprawde to jest odwrotnie…

   • marek pisze:

    W moich snach usa udaje dobrego brata a tak naprawde to jest odwrotnie…

    Kraina młodych dusz jest witalna i ekspansywna , dlatego ma tylu zwolenników na tej planecie , bo ” młodzież w życiu w materii ” na niej przeważa…

    Owo przewodnictwo /nadawanie tonu / przez młode w doświadczaniu życia w materii jednostki napędza jedynie rozwój techniki . Ta zależność połączona z opisami zza chmurki jaka to była piękna Atlantyda , a obecnie Stany Zjednoczone mówi mi jak pokrętni są ci którzy mają wpływ na kształtowanie się naszej generacji i co rusz skłania mnie do podejrzeń ,ze jako rodzaj wciąż idziemy w maliny …

    Lekarz mnie nie zna ,ani ja jego ,choć w ogólnym zarysie znam budowę ciała i klasyczną medycynę , wystarczy mi sucha i ciepła chata z naturalnych surowców , prąd mogę lecz nie muszę mieć / największa w tym temacie bieda z inaczej widzącą swe potrzeby żoną /…..widocznie spartaninem też byłem ….

    Zakończę egzystencję fizyczną na własne życzenie , usnę jak każde zwierzę , ale świadomie jak człowiek …a kto by mi w tym chciał przeszkodzić ostrzegam : zarobi solidnego kopa …

    a teraz idę plewić, grządkę
    i głupotę w swej głowie…

   • dariamade pisze:

    Ja tam od dawna nie wyczuwam dobrych intencji od USA i wojna nigdy nie bedzie dobrym rozwiazaniem. To prowadzi bo cierpienia, bólu – czy taka chcemy miec przyszlosc?

    • Dawid56 pisze:

     Dla mnie nie ma niestety dobrego rozwiązania-Korea Północna jest nieobliczalna, choćby te testy z rakietami bliskiego i dalekiego zasięgu i tortury Amerykanina w 2016 roku za zerwanie propagandowego plakatu w jednym z hoteli , zakończone wczoraj jego śmiercią.
     Myślę że powinny interweniować ekonomicznie Chiny.

 6. Rekju2 pisze:

  kontynuacją owej obróbki której jesteśmy poddawani… gdy człowiek wyzbyty sterowników mówi do swego nadzorcy -zrywam kontrakt , A moze do czlowieka nadzorca i nic nie musi mowic,podkarmi go genetycznie niepostrzezenie cywilizowanego zmieni przestawi mu sterowniko semafor. To zwacy i chwalscy sie bycia cywilizowanym a czy potrafi planowac na 1000 lat w przod jak jego protoplasci ? No bo moze jutro nie wstac z lozka i to co potrafi przewidywac. Nie będziesz mógł oglądać mojego oblicza, gdyż żaden człowiek nie może oglądać mojego oblicza i pozostać …., Porque albo dlaczego ? a on w odpowiedzi mówi …jesteś wolny , możesz odejść…” Nawet jesli,to od zarania czlowiek nie wie bo skad nie ma zadnego doswiadczenia nie potrafi(my) zdefiniowac czym dla n(as)iego jest bylaby wolnosc.Czy pan Kunta Kinte spotkal sie kiedykolwiek z wolnoscia ? Nie po to stworzyl kto?s kogos po uzyskaniu korzystnych warunkow do zycia na planecie ziemia gdzies w szerokim ‚okeanie’ kosmicznym i z tego wynika ze i na innych planetach zycie podobne i moze identyczne jak posrod a dlaczego nie mozemy miec gdzies indziej pobratyncow zwacych sie jak powyzej. albo cywilizowanym-i jak kiedys pan Aleksander Capone swego czasu wolnosci doznajacy mieszkajacy w miejscowosci Alcatraz a kto wie czy my nie mogacy ,ograniczajac nam  myslenie,mozg rozlozyl go na dwie polkole…, / a dowodem na to jest u Hindusow Tilaka,czyli nic innego jako pozostala namiastka polaczenia dwoch polkol mozgu w jedna i samo to swiadczy aby w ten sposob,trzecim okiem spostrzegac i rozumiec swiat. …,gdzie posrod Azjatow zwie sie ten starodawny zwyczaj po dzis dzien jak? i w koncentracjo kontemplacji spokoju itkwi co?s,itd.W koncu kto?s powinien sie zapytac a kto naszych Bogo-Genetykow stworzyl ? A azeby na powyzsze pytanie odpowiedziec, kto wie czy owe wyjasnienie nie przekracza czlowieczych mozliwosci i niestety jedynym rozwiazaniem byloby nawiazanie do zapiskow i rozmow na ten temat boskich potomkow. Pytanie na ile w tym prawdy i wystarczajacych nie wyimaginowanych dowodow w tych rozmowo-relacjach jak wspomnialem boskich potomkach.Moze drobna proba przedsmakowa. Wszystkiezieci pani czyli Ge-ziemi i pana Urano-sa nieba Oceanos i Tetyda.Od nich pochodza pan  Phorcys, Kronos i pani Gai. Jestesmy dopiero na poczatku i w miare jedzenia rosnie albo po nitce do klebka. Innej drogi wyjasnienia nie ma-m-y a kto ma?

 7. Rekju2 pisze:

  Tak prawdę pisząc to wiele tajnych stowarzyszeń i organizacji istnieje. Istnieje to prawda. Raczej jako gownojady. Tylko ze one i ich stopnie wtajemniczen jesli chodzi ich rozne roznosci to obraz nedzy i rozpaczy.Rozpaczy i nedzy jesli chodzi chociazby tylko porownanie z bialym bractwem ze starozytnego Egiptu ! Drobny przyklad-zik. Oni nie posiadaja komnat pomieszczen mozliwosci wibracji rezonansow a nie przypadkiem sciany pomieszczen i sarkofagow ich umiejscowienie rodzaj scian polerki jak lustro w zaleznosci od asymetri wymiarow diorydu granitu itd.szkoda na wyjasnienio przyklady atramentu i energi z elektrowni.A co ze znajomoscia symboliki obrzedow bez ktorych to i pan Ikar nie pofrunal by centymetra.

 8. tomasz26 pisze:

  oświecenie nie pochodzi z nazwy lecz ze źródła kreacji jest skutkiem inkarnacji w ewolucji ducha duszy.. to ze sobie przykleisz markę i status nie znaczy że twa dusza to ”rozumie”po za tym piramida posiada dwa pomieszczania jedno osobowe …lecz to co istotne kryje się poza nimi jest to świadomość i do ,której jeśli jesteś gotów inkarnacyjnie możesz(wolna wola) się udać ,czysty(na ciele i..) jeśli chcesz z stamtąd powrócić (a logika jest tam poważną przeszkodą )..jest to swoisty sprawdzian ..dlatego, tylko nieliczni powracają z tzw.zaświatów

 9. Rekju2 pisze:

  Ten lysy jak kolano byc moze pretendowalby do filmu
  o ufos bazach  i argonautach gdzies w spornym rejonie granicznym miedzy Indiami a
  Paki-s…,

  / na szczepionke Heinego-Medina i e rzad Pakisowych nie ma,ale na bomby atomowej to ?/

  …,stanem a Ping-Pongiem.
  A baz wojskowych po roznych stronach tam roznej masci od Agaty po Szamb(o)ale ?Ze se duetowi cos wydumaja zamiast w Londynie zmywakowac ?
  Podziemne bazy zmywakow w Tybecie ? A jakos zadnej nie znaleziono w Nepalu ? Gdzie jeszcze moga istniec podziemne bazy UFO ?

  https://naforum.zapodaj.net/5f455ecac1de.png.html

  Eldorado,Shangri-La,Akakor.

  Dowody ?

  Bazy Ufo – HDVidz.in-Free Bollywood Video Download

  hdvidz.co › video › bazy-ufo

  Ufo,Watykan, Ciemna Strona Księżyca – film dokumentalny. Lektor PL. thumb. Jeźdźcy, UFO i podziemne bazy 

  I z jakiej wysokosci mozna jeszcze upasc aby miec sile zestaw skladanek z powietrza i
  z ponizszego linka skomentowac?

  https://naforum.zapodaj.net/6fff282f07fa.png.html

  I czyzby a w ogole sam film z linka pokazuje ze z takimi jak skladak(owy)mi i na peczki
  chorych na schizofremie i inne ponczkujace dolegliwosci ‚cywilizacyjnych’ sie po prostu firmalnie,normanie nie dyskutuje. Bo to typowe NIGTMARY w POstaci duzych bakteri stapajacych bezmyslnie i z negatywnymi skutkami
  dla matki Gai w 21 wieku  !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s