Kiedy urodził naprawdę się Jezus Chrystus? Dlaczego zginął?

To pytanie nurtuje wielu badaczy pisma świętego i  różnej maści astrologów od dawien dawna.

Wiem na pewno jedno -Jezus Chrystus nie urodził się 25 grudnia , bo nie był Koziorożcem ale przedstawicielem dopiero co rodzącej się Epoki Ryb, która obecnie powoli dobiega końca. Skoro urodził się jako najwybitniejszy ze wszystkich przedstawicieli fazy Ryb to powinien posiadać swoje urodzeniowe planety również w tej fazie. Tym dniem, który spełnia te wymogi jest 1 marca 7 p.n.e .W dniu tym Jowisz i Saturn były bardzo blisko siebie , blisko też była Wenus- cała ta konfiguracja mogła sprawiać wrażenie dużej gwiazdy, która była widziana przez mędrców ze wschodu i została nazwana potem gwiazdą betlejemską. Ważne jest też to ,ze w latach 7 p.n.e-6 p.n.e miała miejsce bardzo wyjątkowa potrójna koniunkcja Jowisza i Saturna- od czasów Chrystusa do dnia dzisiejszego miało miejsce zaledwie 12 takich koniunkcji ,   Natomiast jeśli chodzi o godzinę urodzenia powinno to być w nocy. Jezus Chrystus był przede wszystkim nauczycielem ludzkości. Przyniósł nowe Prawo Miłości , które było w opozycji do prawa „Oko za oko za ząb”. Prawo Jezusa stanowiło zupełnie inaczej- Jeśli Ktoś uderzy Ciebie w jeden policzek nadstaw drugi. To przykazanie Miłości , a nie nawracanie mieczem  niewiernych czyli po prostu mordowanie w imieniu szerzenia nauk Jezusa Chrystusa- to nie tak miało być nie tak. Jezus był Żydem i o tym też należy pamiętać i pochodził z Rodu Dawidowego , czy się komuś to podoba czy nie. Prawdopodobnie przez swoje lata młodzieńcze przebywał w Indiach , gdzie zapoznał się z Buddyzmem – religia która nigdy nie wzywała do nienawiści i religia która kazała kochać wszystkie czujące istoty.

Jezus też mówił – Kto mieczem wojuje ten od miecz ginie. Jest zgodne z zasadą Dynamiki Newtona akcji i reakcji oraz prawem co posiejesz to zbierzesz – jeśli posiejesz Miłość – zbierzesz Miłość, jeśli natomiast posiejesz nienawiść czy nieprzyjaźń lun niezgodę -to posiejesz również nieprzyjaźń nienawiść i niezgodę.

Być to dlatego na Świecie teraz panuje nieprzyjaźń , niezgoda i nienawiść bo ją zasialiśmy, kiedyś dawno dawno temu i teraz tylko zbieramy jej owoce. Powtarzam jeszcze raz – tak nie miało być , tak nie miało być.  Będziesz miłował bliźniego swego jak siebie samego- Ja jestem innym Ty- mieć szacunek do wszystkich czujących Istot

Jest jeszcze jedna, być może najważniejsza sprawa .Jezus został skazany na śmierć za czyny których nie popełnił- de facto został skazany za głoszenie nowego prawa i nowych zasad , które w wielu miejscach były sprzeczne z panującym prawem żydowskim. Można powiedzieć ,że został skazany za głoszenie prawa Miłości- to jest najsmutniejsze. Minęło ponad 2000 lat ,ale człowiek niewiele się od tego czasu zmienił. Za czasów Jezusa były wojny kradzieże i fałszywe oskarżenia i oszustwa i dzisiaj również….

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Bóg, Istota Ludzka, Rozwój duchowy, Starożytność. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

17 odpowiedzi na „Kiedy urodził naprawdę się Jezus Chrystus? Dlaczego zginął?

 1. Daria pisze:

  Jakos mnie to nie obchodzi.
  „Przeszlosci nie da sie zmienic, ale sporo mozna sie od niej nauczyc” – jakos tutaj mi to przyszlo.

 2. Margosia pisze:

  „..Jezus został skazany na śmierć za czyny których nie popełnił..”
  ____
  Jak to było z tą… „śmiercią Jezusa” – tego tak naprawdę nie wiemy…
  Wiemy natomiast, że… „kto sieje wiatr – zbiera burzę„, więc prawdą również jest i to, że…

  „jeśli posiejesz Miłość – zbierzesz Miłość, jeśli natomiast posiejesz nienawiść czy nieprzyjaźń lub niezgodę – to zbierzesz również nieprzyjaźń, nienawiść i niezgodę”.

 3. Dawid56 pisze:

  Mogę powiedzieć głośno Kocham Jezusa i to jest moja Tarcza.:) Chciałbym też powiedzieć Tak jak Jezus Kocham Wszystkich Ludzi.Jednak nie wystarczy To powiedzieć, to bardzo łatwe, natomiast liczą się czyny i tylko czyny- to z czynów wynika To czy kochamy innych Ludzi czy tylko siebie i do tego miłością egotyczną.

 4. marek pisze:

  Tak jak Jezus Kocham Wszystkich Ludzi.Jednak nie wystarczy To powiedzieć, to bardzo łatwe,

  Gdy się wejdzie ” w głąb ” Chrystusa który mieszka w Tobie , łatwo jest zrozumieć punkt widzenia zbiorowości określonej imieniem Abraham …i można w jej wypowiedziach dostrzec że miłości musisz się uczyć / zaczynając od drobnych rzeczy / i że optymalizującym czynnikiem ku temu byś stał się Ojcu -Matce podobny musisz naśladować w sobie Jego/ej samopoczucie jako Tego Który Stworzył Wszystko co Jest …

  Moim krokiem wprzód jest zrozumienie ,że motto którym się posługiwałem zawierało błąd obniżaąjcy jego oddziaływanie i wydźwięk dla czytającego , winno brzmieć …

  Jesteś w Bogu a Bóg wokół ciebie Miłością jesteś rosą życia bo światło jest w tobie…

 5. Dawid56 pisze:

  Jesteś w Bogu a Bóg wokół ciebie Miłością jesteś rosą życia bo światło jest w tobie…

  Marku Super!!
  To jest naprawdę piękne Motto, które tchnie prawdziwą nadzieją , Dziękuję 🙂 ❤

 6. tomasz26 pisze:

  pytanie pierwsze jest postawione trafnie drugie nie całkiem…kiedy się urodził data wynikała z jego przeznaczania i karmy jak miał dopełnić dając tym samym świadectwo(poprzez co się ciut zagęścił) .. jak wiadomo każda inkarnacja ma inne cele inne karmy każda jest na swój sposób odmienna .. trzeba tu brać pod uwagę tamtejsza rachubę czasu odmienną od naszej można tez bazować na opisach prac polowych wywnioskować jak pora roku była wówczas…co do drugiego pytania on nigdy nie zginął bo jak mógł zginać jako dusza( wcielony człowiek) ,który żył w pełni był świadom za będzie inkarnować coraz to wyższe gęstości często tez schodząc niżej .. rozświetlał mroki dziejów historii…co widać obecnie do nielicznych dusz dociera jego słowo..to pokazuje ze dusze ludzi są bardzo różnorodne w poziomie świadomości.. każde mroczne czasy mają swe latarnie za przewodników . bez tego mrok zagościł by na długo takich świateł było wile ,egipscy ,budda , allah ,kriszna ,jezus itp,itd . na ich kanwie powstały przeinaczone i ulepione często z brudu religie ,zbory,sekty, klubiki itp. na szczęście po nich tez będą następni ..tak po prostu już jest i będzie do końca dopóki dusze uświadomią sobie …po co i dlaczego tu są:)

  • marek pisze:

   tak po prostu już jest i będzie do końca dopóki dusze uświadomią sobie …po co i dlaczego tu są:)

   lub patrząc na to z innego punku widzenia póki ego nie zespoli się z jaźnią …

   • tomasz26 pisze:

    lub patrząc na to z innego punku widzenia póki ego nie zespoli się z jaźnią …

    do tego marku potrzebna jest jeszcze jedna forma komunikacji (ze źródłem) dopiero takie zespolenie 3 ..spełnia warunek zbawienia w skrócie my dzieci ,nasza dusza (przyklejona do nas) ,oraz energia źródła wszelkiego .

 7. Dawid56 pisze:

  Ten dzień dzień śmierci Wielkiego Człowieka Jana Pawła II, powinien być dniem refleksji.Mówi się o nim że jest Święty- to ludzie z niego zrobili Świętego. Jan Paweł II, gdyby jeszcze żył, nigdy nie pozwoliłby na to żeby dzisiejsi Polacy podzielili się na tak przeciwstawne zwalczające się obozy.
  Najgorsze jest dzielenie ludzi na tych co mają i na tych co nie mają racji, dzielenie ludzi na prawdziwych Polaków i nieprawdziwych Polaków , Żydów i nie-Żydów.
  Chciałbym w tym dniu szczególnym zawierzyć blogerki i blogerów z Mistyki Życia i Blog Mistykę Życia Bożej Opatrzności i opiece Jezusa Chrystusa .To nic, że ten Jezus może być tylko fantomowy, nawet być tylko myślokształtem, a nie prawdziwym Człowiekiem z krwi Kości.
  Ale ten Jezus, choćby fantomowy był i jest jest źródłem Miłości i Nowego Prawa i Sprawiedliwości.Do Jezusa modliły i modlą się miliony wierzących i niewierzących, bo można być niewierzącym ale kochać Go i postępować zgodnie z naukami Jezusa Chrystusa.Modlitwa nie musi wcale polegać na odmawianiu paciorka, ale raczej być głęboką wewnętrzna medytacją łączności ze Źródłem

  • Daria pisze:

   A ja nie chce byc zawierzona nikomu. Pozwol Dawidzie ze sama bede decydowac o swoim losie i o swoim zyciu.

   • Dawid56 pisze:

    Kochana Dario, Nikt nie będzie, a nawet nie może być zawierzony wbrew swojej Woli.Wolna Wola Człowieka jest zawsze najważniejsza 🙂
    Zresztą mówiąc o zawierzeniu Jezusowi Bloga miałem na myśli jedno – miałem na myśli to abyśmy nie ulegali podszeptom tworzenia i trwania w nieustających waśniach czy oskarżeniach.
    Owszem zawsze można mieć inne zdanie, zawsze można lubić kogoś lepiej czy gorzej jednak nie wolno ranić niczyich uczuć i nie wolno sprawiać, żeby np Ktoś popadł w jakąś chorobę.Nie wolno też oskarżać nikogo o czyny niepopełnione i używać wulgarnego języka.

  • Alicja z Krainy Czarów pisze:

   Proście A będzie wam Dane 😉 Malutkie i Kruche Stworzonka Boże

   21:37

   21*37=777

   Wiec już sami wiecie Wszystko czego wam potrzeba to Odrobinka Miłości 😉

   • Dawid56 pisze:

    Moja droga nie martw się ja też jestem 77 i 777.

    • Alicja z Krainy Czarów pisze:

     Nie moja droga tylko: Jej Wysokość Królowa Alicja Pani pozwoli że napisze że ja też jestem 77 i 777. Z wyrazami szacunku i Uznania

     PS: Króluj Nam Alicjo na Wieki Wieków la la la 😉

   • Margosia pisze:

    „…Wiec już sami wiecie Wszystko czego wam potrzeba to Odrobinka Miłości” 😉
    ____
    Lucek, o czym ty mówisz ?
    O jakiej… „Odrobince Miłości” ?
    Czy tego rodzaju wypowiedzi świadczą o jakiejkolwiek najmniejszej.. „odrobince miłości” w tobie ?!

    Alicja z Krainy Czarów says:
    April 3, 2017 at 08:49
    Sataniszyczny Psycholu Siolo razem ze swoja Agentką Marią_ST skoro mnie podglądasz 24 godziny na dobę w tym manipulujecie moimi snami próbując przepchnąć plugawy scenariusz odnośnie mojej osoby…”

 8. Dawid56 pisze:

  Trzeba pamiętać też o jednym Jezus był Żydem, postępował w zgodzie z naukami Buddy i nie był Katolikiem 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s