Medytacja wiosennej równonocy „Zwycięstwo Teraz” 20 marca 2017 o godz. 11.28

Zamieszczam poniżej, moim zdaniem bardzo wpis ze strony „Złoty wiek Gai”

Udało nam się przyspieszyć czas Wydarzenia o połowę, gdy osiągnęliśmy masę krytyczną podczas Medytacji Eterycznego Wyzwolenia, 26 lutego.

Kontynuujmy więc, aby przyspieszyć nasze własne wyzwolenie następną globalną medytacją podczas równonocy wiosennej 20 marca 2017 o godz. 11:28 czasu polskiego.

Sprawdź tu kalkulator czasu dla swojej strefy czasowej:

https://www.timeanddate.com/worldclock/fixedtime.html?msg=Spring+Equinox+Victory+Now+Meditation&iso=20170320T1028&p1=1440

https://www.timeanddate.com/calendar/spring-equinox.html

Posiadamy klucz do naszego własnego wyzwoleniaPoprzez wzmocnienie siatki Światła na Ziemi możemy całkowicie rozpuścić plazmową ośmiornicę  i pozwolić, aby Wydarzenie stało się rzeczywistością.  Twój udział w tej ważnej medytacji może znacznie przyspieszyć ten proces:

Aby dołączyć do światowych, zsynchronizowanych medytacji kliknij tutaj:

https://prepareforchange.coeo.cc/meditate/?mid=635

Pamiętaj, pełna medytacja trwa 16 minut i jest zsynchronizowana na całym świecie w wielu różnych językach, aby zmaksymalizować jej wpływ na sytuację planetarną.

Tu są prowadzone medytacje w wielu językach:

https://www.youtube.com/channel/UCyDCp9_k1qVq3AVgmq6_IsQ/feed

INSTRUKCJA:

1.  Użyj własnej techniki, aby doprowadzić się do odprężającego stanu świadomości.

2.  Ustanów swoją intencję, aby ta medytacja w pełni i ostatecznie rozpuściła plazmową ośmiornicę istoty, Yaldabaoth.

3.  Wizualizuj filar fioletowego płomienia obracający się w prawo w kierunku środka Ziemi.  Wizualizuj kolejny filar fioletowego płomienia obracający się w lewo wznoszący się od środka Ziemi.  Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

4.  Wizualizuj ostateczne usunięcie wszystkich pozostałych przeszkód na drodze do Wydarzenia.

5.  Następnie wizualizuj wir Bogini w kolorze tęczy rozszerzający się od twojego serca po całej Ziemi i następnie po całym Układzie Słonecznym.

6.  Wizualizuj Boginię schodzącą przez ten tęczowy wir, przynoszącą pokój, życzliwość i uzdrowienie dla wszystkich istot na Ziemi duchowo, emocjonalnie i fizycznie.

7.  Wizualizuj Boginię rozprzestrzeniającą obfitość i radość dla wszystkich istot po naszej pięknej planecie Ziemi, po całej sieci Agarthan i po całym Układzie Słonecznym.

8.  Kontynuuj wizję tego wiru Bogini unosząc swoje ramiona do nieba, obracając się w prawo i wypowiadając mantrę „iiiiiii” przez kilka minut.

9.  Opuść ręce i kontynuuj wizualizację  rozszerzającego się wiru Bogini wypowiadając mantrę aaajaaa, obracając się w prawo. Wykonuj to przez kilka minut.

http://prepareforchange.net/2017/03/15/spring-equinox-victory-now-meditation/

Przetłumaczyła Krystal

.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Transformacja 2016-2017, Wydarzenie-ujawnienie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

34 odpowiedzi na „Medytacja wiosennej równonocy „Zwycięstwo Teraz” 20 marca 2017 o godz. 11.28

 1. Maria_st pisze:

  NIe medytuje a od zbiorówek jak najdalej

  • Daria pisze:

   Dokladnie.

   • Margosia pisze:

    Ile wiemy o otaczającym nas świecie ?
    Poniżej bardzo ciekawy filmik nt. drzew i wpływu na nie faz księżyca…

   • marek pisze:

    w moim odczuciu z medytacjami grupowymi jest jak z produkcją prądu w elektrowni …..

    prąd jest zawsze ten sam lecz zależy kto nim steruje ..czyli gdzie i do jakiego odbiornika wysyła ..

    na razie myślenie o naszej wielkości to spora przesada , a historia uczy że miliony w przeszłości oddały swą energię napędzając czyjeś chore ambicje lub przekonania ..

    czy aby na pewno w skali globalnej dzisiaj jest inaczej …

    wolę swoje obtulanie i pieszczenie Ziemi energią czynione samotnie …

  • Dawid56 pisze:

   Mam mieszane uczucia, ale wcale tak nie myślę jak Ty Mario.Zauważ ,że bardzo często ważne jest przekroczenie tzw masy krytycznej.Jednostka nie jest w stanie zmienić otaczającej jej ziemi ani otaczających jej ludzi.Bezczynność jest najgorszą rzeczą która można zrobić – mamy walczyć Miłością – Pytam się a dlaczego nie „walczyć Miłością poprzez zbiorową Medytację – szczególnie w pierwszy dzień Wiosny którego energie to bardzo silny półkrzyż .Akurat tak się składa że na Zachodzie Polski ( Koszalin, Poznań) utworzy się pełny Krzyż , który utworzy Ascendent ok 22 stopnia Raka.Ta medytacja jest bardzo ważna dla całego Świata, gdyż kosmogram rozpoczęcia każdej Wiosny to kosmogram całego roku!!!, a Polsce ta medytacja Miłości jest szczególnie potrzebna -jest w niej mowa o ” Boginii rozprzestrzeniającej obfitość i radość dla wszystkich istot po naszej pięknej planecie Ziemi, po całej sieci Agarthan i po całym Układzie Słonecznym.

   • Margosia pisze:

    „Mam mieszane uczucia, ale wcale tak nie myślę jak Ty Mario…”
    _____
    Dawidzie, każdy ma wolność wyboru…

    • Dawid56 pisze:

     Kochana Małgosiu , nie wiem czy pamiętasz ,że o 20 marca 2017 jako ostatecznej dacie końca wszelkich przepowiedni wspominałem bardzo wiele razy.W pewnego rodzaju osłupienie wprawił mnie fakt ,że w pewien sposób jestem związany z tą wymienianą przeze mnie datą poprzez moje Słońce urodzeniowe które dopełnia ów pólkrzyż, o którym wcześniej pisałem- to był dla mnie szok.
     Drugi szok przeżyłem wczoraj kiedy nagle zobaczyłem ,że kosmogram Wiosny obliczyłem na Greenwich( zwykle tak robię) – przeliczyłem go na Gdynię potem na Poznań i Koszalin i zauważyłem ,że szczególnie silne powiązania wiosna 2017 roku ma z Polską z Zachodem Polski, czyli również i Wrocławiem i Szczecinem.
     Krzyż ten występuje w tzw fazach Zodiaku kardynalnych , czyli Baran ,Rak, Waga, Koziorożec dotyczy stopni od ok 18 do 24 ( wtedy jego działanie jest najsilniejsze) .
     Przeliczając te stopnie na daty narodzin to około:
     1. 8 kwietnia 14 kwietnia
     2.10 lipca -16 lipca
     3.11 października -17 października
     4.9 stycznia -15 stycznia
     Dla tych osób okres od wiosny 2017 do wiosny 2018 będzie miał bardzo ważne znaczenie po prostu kardynalne.

     • Margosia pisze:

      „Kochana Małgosiu , nie wiem czy pamiętasz. ,że o 20 marca 2017… wspominałem bardzo wiele razy.”
      ___
      Tak, kochany Dawidzie – pamiętam 🙂
      Pamiętam również o tym, aby… nikomu nic nie narzucać, a szczególnie swoich wyobrażeń nt. Rzecz Istności… 😉 , ponieważ każdy z nas żyje w innej – swojej własnej i czasami bywa, że… jedna od drugiej różnią się tak diametralnie jak… lato od zimy… i jakakolwiek próba ich generalizacji po prostu nie ma sensu…

      Uważam też – podobnie jak Marek, że… nie jesteśmy jeszcze na tyle świadomie scaleni mentalnie.. aby połączyć nasze kręte strumyki myśli w jeden zwarty, silny strumień, który podczas takiej zbiorowej medytacji odniósłby pożądany skutek, z uwagi choćby na różnice w postrzeganiu przez nas tzw. „dobra” i „zła”…
      Więc… podobnie jak Marek – ja również wybieram… „swoje obtulanie i pieszczenie Ziemi moją energią w samotni ciszy mojego ❤ …

     • Dawid56 pisze:

      Więc… podobnie jak Marek – ja również wybieram… „swoje obtulanie i pieszczenie Ziemi moją energią w samotni ciszy mojego ❤

      O.K.
      W takim razie proszę zróbcie tę swoją prywatną medytację jutro dokładnie o godzinie 11.28- to bardzo ważne!!!!

     • Margosia pisze:

      „O.K. W takim razie.. jutro.. 11.28..”
      _____
      Ot, uparciuch z Ciebie kochany Dawidzie, ale.. niech Tobie będzie…

     • siola pisze:

      A ja w tym czysie robie schluss z Concordia.

   • siola pisze:

    A ja Dawidzie jeszcze poczekam z medytowaniem bo jest ono tylko jakby kombinowaniem dla siebie.Ciekow jesem jako dlucho trza tu bydzie czekac by zaczyli sapiens sapiensowac nie tylko som o sobie albo o lawice w jakij teroz akurat siedzi .
    Coz moze trza tu nazwac jak mowila Danusia mysliwego polowaczem ,bo to sapiens zeby sapiensowal to na razie medytuje jak mu karze jego stado sledzi .Nie widzi nawet ze gdy kupi ziemie i zaplaci tu podatek,bedzie juz przez lata za swa ziemie na dupkow placil podatek,a Oni wezna daja mu demokracje gdzie glosowac moze ,ale kto tu wygra jest juz dawno uzgodnione ,bo 2 na liscie zawsze wchodzi.Wiedz zostaje 50 procent glosow dla gawiedzi ,teraz tylko tak pokierowac gawiedzia by sie nawzajem klucila ktury Mist tu lepszy czy ze krowy czy ze swini a nie widziec tego ze majac 50 tylko procent musieli by wszyscy glosowac na jednego by debilow na stolkach mozna bylo przebic.
    Coz mozna byc w tym zyciu polskim sledziem a co bedzie jak w nastepnym zyciu zrobia cie Indyjska ukleja i na perly cie przerobia,a moze syberyjskim drzewem by twa swiadomosc gleboko zakopac pod cisnieniem by pozniej wegiel kopac a z czlowieka zrobic diamenty albo ropa .Coz nie szkoda kiedy cialo zgnije ,gorzej jest tu gdy swiadomosc zgnije wtedy jeszcze wiecej smrodu dla wszystkich narodow.

    • Dawid56 pisze:

     Kochany Siolo tu nie ma co czekać, to ostatnia chwila -20 marca 2017 godzina 11.28 gdziekolwiek jesteście – możecie medytować czy modlić się ważne abyście wiedzieli i przypomnieli sobie o tej chwili w chwili zamyślenia 11.28 – możecie patrzeć w okno daleko przed siebie.- po prostu tak uważam to koniec przepowiedni jakichkolwiek i dlatego jest to tak bardzo ważne aby zrobić tzw „nowy początek” – drugiej takiej szansy już nie będzie.

     • Loja Jolajna pisze:

      Dawidzie, o co chodzi z tym medytowaniem czy modleniem się i właśnie w tym czasie?

     • Dawid56 pisze:

      Jest to godzina kiedy Słońce wejdzie w fazę Barana- symbolicznie – nowy początek- w tym roku ma to kolosalne znacznie bo występuje po czasie chaosu

     • Margosia pisze:

      Tak się też cudownie „składa”, że… na moim parapecie zakwitł dziś biały fiołek afrykański, który w ten sposób potwierdził nadejście wiosny…

   • Margosia pisze:

    „..Akurat tak się składa że na Zachodzie Polski ( Koszalin, Poznań) utworzy się pełny Krzyż..”
    ____
    Kochany Dawidzie, a czy to nie dzisiaj też „tak składa się”, że… 20 marca o 11.29 ma miejsce astronomiczny początek wiosny a więc i słowiańskie święto Jarych Godów symbolizujące pożegnanie zimy ?

 2. Margosia pisze:

  Podzielę się z Wami zdaniem, które przeczytałam, a które wprawiło mnie w doskonały nastrój…

  „Wszechświat zaczął istnieć wtedy – gdy nic zobaczyło się w lustrze„

  • siola pisze:

   Wiec Margosia Bier ty lustrzanka i idz ty zrobic w naturze zdjecia ,jedno normalne a drugie lustrzane ,nalorz ty je na siebie i tam gdzie bylo nic zobatrzysz to co niczym nie jest a jest na nalozonych na siebie zdjeciach.Czasem Terz wystarczy zrobic stopklatke i tam gdzie niby nic nie bylo lata po kawie spodek.

   • Margosia pisze:

    „..Bier ty lustrzanka i idz ty zrobic w naturze zdjecia..”
    ____
    No niestety Siola… nie posiadam lustrzanki.
    * * *
    „lata po kawie spodek”
    ____
    Spodki…, jakoś tak nie robią już na mnie wrażenia…, jakoś tak mi „spowszedniały”

  • Dawid56 pisze:

   Niezłe 🙂

 3. siola pisze:

  Zjechalo dwuch gornikow na dol by kopac tam wegiel ,jeden Hanys jeden Gorol .Jedyn wzial hercowa i jak durny zapiepszo by zarobic na jedzynie do dzieci,gorol usiod pod przodkiem i nic nie robi.No Hanys sie wkurzyl pyto „Ty pieronie co ty robisz ,mosz przeca fedrowac a ty jeno na swyj rzici siedzisz” .Nieprowda to co godosz Hanys jo jeno tak siedza i medytuja jak tu znolesc skarb skorbnika ,to jeno tak wyglado ze jo siedza na przodku i nic nie robia.A ty Gorol godo Hanys wiesz ty dobrze ze jak ty siedzisz i medytujesz to nie Boga ty okrodosz ale tego co z tobom razem przodek Kopie.I tak stalo sie na Slasku medytowanie ,kombinowaniem jak Boga okrasc a okrada sie wlasnego brata a bogi sie smieja bo sapiens nie sapiens nawet wlasnego przodka Kopie.

 4. Ifryt pisze:

  No to „medytujemy” 🙂

 5. Margosia pisze:

  Wspaniały wywiad Janusza Zagórskiego z panem Jerzym Zięba nie tylko o „Wiośnie Zdrowia” .. 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s