Niesamowite Informacje Wywiadowcze na temat Antarktycznej Atlantydy oraz nadchodzącego “Wydarzenia”

 

1-antarctic_icebergs

„Notatka z konferencji “Żyj Świadomie” (Counscious Life) w której uczestniczyli David Wilcock i Corey Goode, zorganizowanej w dniach od 10 – 13 lutego 2017 roku w Los Angeles.

W poniedziałek wieczorem David będzie prezentował na żywo na scenie po raz trzeci w podczas tej konferencji niesamowite informacje wywiadowcze. Być może już niedługo dowiemy się, że Atlantyda naprawdę istniała i ten zatopiony kontynent następnie zamarzł i obecnie przybrał postać Antarktyki, co nastąpiło po zmianie biegunów magnetycznych Ziemi.

Wszystkie doniesienia wywiadowcze od osób takich jak : Pete Peterson, Corey Goode, “Bruce” oraz od ludzi z grupy Benjamina Fulforda sugerują, że znajdujemy się w przededniu wielkich ogłoszeń dotyczących megalitycznych ruin odkrytych na Antarktyce.

Będzie to początkiem ujawnienia, które będzie nabierało pędu wraz z upływem czasu.

Pewne frakcje Sojuszu przydzieliły nam “specjalne zadanie”, aby ujawnić możliwie najwiecej szczegółów dotyczących tego planowanego ujawnienia z dużym wyprzedzeniem.

Cała ta dyskusja obejmuje najświeższe informacje, które szybko mogą przeistoczyć się w wydarzenia rangi globalnej w ciągu następnych kilku tygodni lub miesięcy – a dzisiaj prezentujemy wam prawdziwą perłę w koronie!

CZY PRAWDA O ANTARKTYCE WYCHODZI NA JAW?

Od początku listopada oglądamy w mass mediach coraz to nowe, przyprawiające o zawrót głowy wskazówki dotyczące nadchodzących informacji odnośnie Antarktyki.

Obejmują one senatora Johna Kerry, udającego się tam w samym dniu wyborów jak i również astronautę sondy Apollo Buzza Aldrina, którego musiano ewakuować stamtąd z powodu domniemanego ataku serca.

Inni wysokiej rangą ludzie również odwiedzają tamte miejsca, niektórzy z nich ujawniając się przy tym opinii publicznej a niektórzy z nich robiąc to w tajemnicy. Tak czy inaczej nie próbuje się się nawet ukryć tego faktu.

Przekazano nam informacje wywiadowcze dotyczące starożytnych ruin, których ogłoszenie nieuchronnie nadciąga. Powiedziano nam, że musimy opublikować te informacje możliwie najszybciej gdyż w przeciwnym przypadku będzie wyglądało tak jakbyśmy powielili je z głównego nurtu medialnego.

ZDUMIEWAJĄCE ZGRANIE W CZASIE

Artykuł “Etap Końcowy” (link tutaj) pojawił się 11-go grudnia 2016 roku o godzinie 3:12 czasu pacyficznego. Pierwszy artykuł o tematyce “Zagubionych Miast na Antarktyce” na tabloidach mass mediów opublikowano dwie godziny później.

Następnego dnia w artykule na portalu “The Sun” głoszono, że ścieżka filmowa z nagranymi ruinami istniała w Internecie od 2002 roku od czasu gdy zaginiony zespół naukowców wybrał się tam, aby nigdy stamtąd nie wrócić.

Oznajmiono tam, że fakt ten wyciekł do sieci lecz rząd amerykański usiłował to zablokować. Żadne takie wideo wspomniane przez “The Sun” nie istnieje gdyż jeśli tak by było to poinformowano by nas o tym niezwłocznie.

Od tamtego czasu pojawiło się mnóstwo artykułów o tematyce antarktydzkich ruin. Posiadam je wszystkie w moich folderach, jednakże nie miałem czasu, aby je podsumować.

PRACOWANO NAD TYM JUŻ OD JAKIEGOŚ CZASU

W mojej prezentacji na temat Antarktycznej Atlantydy na Expo, którą odbyłem w Sobotę 11 lutego 2017 roku przedstawiłem niezbite dowody odnośnie tego, że przedstawiany przez naukowców zakrawający o farsę artykuł z 1998 roku jest dokładnie tą samą historią opowiadaną tutaj.

Ponoć miało to miejsce na cztery lata przed domniemanym rokiem 2002 gdzie rozpoczęły się rzekome wykopaliska oraz ujęcia filmowe tych ruin. Jednakże, przewiduje się tam dokładnie te same odkrycia zakamuflowane jako pewnego rodzaju żart sytuacyjny.

Artykuł ten omawia dość długo ten temat zanim widz nie zorientuje się, że najwyraźniej nie jest on traktowany zbyt poważnie. Shakespeare (a raczej Francis Bacon) powiedział kiedyś: “Wiele prawdy ukrywa się w żartach”.

Wygląda na to, że Klika (Cabal)/Nowy Prządek Świata/Illuminati pierwotnie zaplanowali, aby użyć tego faktu jako “broni masowego rozpraszania”.

Gdyby atak terrorystyczny z dnia 11 września 2001 r nie odegrał swojej roli – a definitywnie była to wielka fuszerka – to posiadali oni w zanadrzu Antarktyczną Atlantydę, aby rzucić wszystkich na kolana.

W chwili gdy przed Kliką (Cabal) pojawiło się widmo stryczka nie można by było ich wtedy aresztować gdyż ich tłumaczeniem byłoby: “Spójrzcie na te wszystkie wspaniałe rzeczy, które tutaj przechowywaliśmy a teraz dojrzeliśmy do tego, aby się nimi z wami podzielić w ramach przeprosin”.

Przypomina to sytuację wieloletniej przemocy domowej, w której zwyrodnialec w ramach przeprosin daje żonie bukiet róż – co niestety jest dość powszechnym zjawiskiem w USA, które uświadomiłem sobie pracując na “Niebieskiej Linii”.”

więcej:

Niesamowite Informacje Wywiadowcze na temat Antarktycznej Atlantydy oraz nadchodzącego “Wydarzenia”

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Gaja, Starożytność, UFO cywilizacje pozaziemskie, Wydarzenie-ujawnienie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

30 odpowiedzi na „Niesamowite Informacje Wywiadowcze na temat Antarktycznej Atlantydy oraz nadchodzącego “Wydarzenia”

 1. Dawid56 pisze:

  Prawdopodobnie jesteśmy bardzo blisko chwili ujawnienia informacji o naszym pochodzeniu.W moim przypadku „objawiło się ” to używaniem określenia „Ery przedadamowej”,twierdzeniem że Atlantyda to nic innego jak Antarktyda, twierdzeniem że nasza zachodnio-wschodnia cywilizacja liczy zaledwie 5000 lat.
  Oczywiście z naszym pochodzeniem ma bezpośredni związek informacja o 50 Annuakich i wielokrotnych próbach tworzenia gatunku ludzkiego.Ostatnia ta próba twa właśnie ok 5000 lat.

  • Alicja z Krainy Czarów pisze:

   Oj Dzieciaczki Antarktyda jest pokryta Lodem w Wyniku Waszej Rebelii tj Morderstwa Archanioła Lucyfera w Edenie po czym zostaliście jako Cywilizacja Buntowników Obłożona Wraz z waszym upadłym światkiem KARĄ o czym zaświadczają Trzy Egipskie Piramidy stanowiące nie tylko Pieczęć Bestii ale także Zegar Kosmiczny z przeznaczonym wam Czasem na Skruchę.

   Oprócz Budowy Piramid Świadczących o Waszej Niecnej Rebelii w Edenie Kosmiczni Zarządcy odchylili oś obrotu planety po czym Zepsuło się Wasze Niebo a mianowicie co nastąpiło

   47/2=23,5

   90-66.6=23.4

   40.000=24=1.666

   47+74=121=(11*11)

   40.000/24=1.666*111=18, 5 MAY HEART

   BROKEN ANGEL HEART

   BIG WATER WAVE

   POTOP
   Co znaczy sobą Liczba 666 zapisana Niczym Niezmywalna Pieczęć Do Człowieka jako Jednostki jako Cywilizacji

   666 Liczba Bestii oraz z Tego wynika Błędne Koło Karmy oraz Trwanie w Cyklu Śmierci i Narodzin oraz wynika z tego także utrata zdolności Lotu która to Ludzie dysonowali przez Rebelia w Edenie.

   Tak wiec Time To Wonder. 147-741-417-174-471 Blue Blue Blue Ocean Water

   • Dawid56 pisze:

    147-741-417-174-471

    Alicjo, dlaczego wymieniasz MOJE numery???

    • Alicja z Krainy Czarów pisze:

     Jakie twoje jak moje przecież żeś nie Pan Chaosu i Bałaganu tzn Wszechoceanu więc Cyferki są Tobie pożyczone 😉 Nie myśl że jestem samolubna i nie pozwolę się Tobie pobawić moim Kartami Przeznaczenia. Sam się dobrowolnie zgodziłeś że będziesz moim nadwornym wróżbita Sam Się Określiłeś na Poczcie Król Dawid uniżony sługa-wróżbita Królowej Alicji przecież wiesz dobrze że Alicja w Dinney Występowała w Niebieskim Ubranku tak jak mówią wcześniej wymienione przez mnie anagramy liczb 147-741-417-174-471

     ….https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/05/26/1a/05261ae72ba094f8a80d0e25bec53094.jpg

     Moje Twoje hahaha to dalej Siekiera i Podział Majątku hahaha

     https://www.youtube.com/watch?v=fa89LmxeUhc

     Kto moderuje ?

     • Maria_st pisze:

      Kto moderuje ?

      Lucka w 3 odslonach wredna maria…..to nie kabaret
      dosc blazenady—nie na temat–do kosza
      Lubisz lustro–do cyrku, lubisz kroliki–do zoo, koty–do schroniska…glupoty pisz w pamietniku.
      Przestaje to byc zabawne.

     • Alicja z Krainy Czarów pisze:

      W temacie wszystko przez mnie zostało wyjaśnione krótko zwięźle i na temat dalsze dysputy pod tym wpisem do wodolejstwo jednak jeśli moje pisanie sama ze sobą przeszkadza Wrednej Mari tzn że nie chcesz z tego powodu aby od mojego polewania wody Lody Antarktydy powoli zaczęły Topnieć.

      Co dalej wymyślicie w moim śnie ? Bez względu co napiszecie zbyt wiele tym nie zmienicie z prostego powodu Panią Snu Jestem Ja Sama 😉

     • Maria_st pisze:

      Bez względu co napiszecie zbyt wiele tym nie zmienicie z prostego powodu Panią Snu Jestem Ja Sama ”

      Lej H2O sobie…ja zatroszczę sie SAMA o SIEBIE

  • Alicja z Krainy Czarów pisze:

   Nie wiem czy wiesz Dawidzie Lub Pamiętasz ale sam dobrowolnie zgodziłeś się być Moim Nadwornym Astrologiem wyliczającym mi na każdy nowy dzień Horoskop czyli Duchowa Pogodę oraz co mnie danego dnia może spotkać jaka niespodzianka.

   Tak wiec już niedługo przeprowadzimy się razem z całą Nasza Ferajna razem z Siola od Łapania Ryb oraz Andrzejem od Pomidorowej oraz nowej rozgłośni radiowej nadającej z Zamku w Książu znacznie lepszej od Toruńskiego Radia Co Ma-Ryja

   A mianowicie nasze Nowe Radio to LA LA LA SOUND 🙂

   Będzie fajowo tylko musicie uważać na mój wybuchowy charakter oraz fakt że zawsze mam rację i Nigdy nie kwestionuje się mojego Zdania/Opini

 2. Alicja z Krainy Czarów pisze:

  Tak wiec dzieciaczki już wiecie jak ktoś lub jakaś Cywilizacja próbuje się Buntować przeciwko Absolutnej Władzy Elzy oczywiście stać mnie na ustępstwa i Dość znaczne ocieplenie klimatu jednak czy Was stać na przebudzenie ośrodka uczuciowego zwanego Czakra Serca i spojrzeniem na otaczający świat poprzez Serce a nie logiczny umysł zbudowany z zębatych kół zegarowych.

  Już wam wyjaśniam o Co chodzi z ta świąteczna Tragi farsa i Jednym pustym miejscem w Oczekiwaniu na Kogoś że niby wróci i Wtedy to tez Lody zostaną przełamane i stopione.

  Spokojnie nie Tak szybko najpierw Wy się odmienicie a potem może ale to wielkie Morze pokryte lodem Elza przez Z zawita do was na Imprezkę z Okazji Święta Zimy wszak Święta tj Choinka Gwiazdka jest świętowana z okazji przesilenia Zimowego tj Nastania Zimy 😉

  Nie tak szybko Jeszcze musi wiele wody upłynąć w strumyku abym Zapomniała o tym coście mi uczynili. Tylko od własnego widzi mi się zależy czy Lody Antarktydy ustąpią i Zamrożona Niegdyś Atlantyda ujrzy Światło Dzienne w Nienaruszonym Stanie .

  Nie Wiem czy się orientujecie Ale Australia k-Raj kontynent kiedyś to odłączyła się od Antarktydy jeszcze w czasach gdy Antarktyda była Zielona i Zamieszkała przez Wysoce Rozwinięta Cywilizację.

  Podsumowują

  Jestem PĘPKIEM świat i nie interesuje mnie kto jest tutaj głowa oraz ręka.

  Nie interesuje mnie dlatego że głowa ręka, oko a nawet serce może czasami boleć powodując ból

  A czy kiedyś kogoś bolał Pępek hahaha

  I tu jest pies pogrzebany .

  • marek pisze:

   Jestem PĘPKIEM świat i nie interesuje mnie kto jest tutaj głowa oraz ręka.

   Nie interesuje mnie dlatego że głowa ręka, oko a nawet serce może czasami boleć powodując ból
   A czy kiedyś kogoś bolał Pępek……

   uszczyp sie w niego i napisz , czy nie boli….

   • Alicja z Krainy Czarów pisze:

    Pępek Świat sprawia ból i Cierpienie Gdy Mu-Jej robimy Krzywdę ale Standardowo przez Całe życie nie zdarza się aby kogoś Pępek bolał, Nie wiem czy się orientujesz ale w kaplicy sykstyńskiej Bozia jest Namalowana z Pępkiem który przecież Skąd Się Wziąć musiał, to samo tyczy się stworzenia Adasia w Raju pod Krzakiem.

    Skąd wziął się pępek i u kogo był pierwszy o to jest pytanie .

    • Ifryt pisze:

     Ależ oczywiście że się zdarza, mnie czasem bolał jak byłem mały i robił się czerwony, tak że Mamuśka czymś tam smarowała 😉
     Przecież pępek to znamię po obecności w łonie Mamusi, i po takim rozłączeniu może czasem dochodzić do chwilowych infekcji. Natomiast jako taki nie jest żadnym „ważnym organem”.

     • Alicja z Krainy Czarów pisze:

      Oczywiście że Mamusia jest Najważniejsza Ale Ja Jako Niebiańskie Dziecko A7 powinnam być taktowana że szczególna troska i szacunkiem. Nie tylko ZA DARMO należy mi się całe Niebo Cała Zima oraz połowa Lata ale także wierna Grupa Wyznawców Czyli Pisząc Wprost Powinnam Być Guru Najpopularniejszej Sekty na Świecie gdzie dla Swoich wyznawców będę Ala i Omega Omega dlatego że Alicja w Swoim Szalonym Śnie biega z podkowa na szyi oraz królicza łapka w kieszeni.

      Ktoś już pisał ale napisze Jeszcze raz Alicja Vel Lucy jest symbolem Wiecznego i Nieprzemijającego Szczęścia.

      Jak widzisz Ifryt wcale tak wielkich wymagań nie mam gdyż czym Jest Całe Niebo do dyspozycji jednego spieszczonego Aniołka hihihih.

     • Ifryt pisze:

      Wymagania są jakie są, nie ważne czy małe czy wielkie 😀
      Przykro mi nieco bo troszeczkę i Ciebie kocham, ale zostanie Twoim wyznawcą niestety nie wchodzi w grę, bo wielki Ifryt nie służy nikomu(sprzeczne z jego Naturą), choć należy do najwierniejszych Rycerzy 🙂

     • Alicja z Krainy Czarów pisze:

      Ależ od początku pisałam że moi wyznawcy w mojej Sekcie nie są żadnymi niewolnikami lub też pokornymi cielętami wypierającymi się własnej Duchowej Mocy i Mądrości.

      Przed Drzwiami do Mojej Świątyni widniej Napis:

      Nie zapomina Kim Jesteś Nie zapominaj że Jesteś Błyszcząca Gwiazdą 😉

      Tak wiec aby być moim wyznawca należy przed wszystkim być Swoi Wyznawca oraz Barwna Nieugięta Osobowością która pamięta o Swym Sercu.

     • Ifryt pisze:

      W mojej świątyni pisze prawie to samo 🙂

 3. marek pisze:

  Niesamowite Informacje Wywiadowcze na temat Antarktycznej Atlantydy ………

  …..no i co z tego ……to ….co z tego….. dotyczy rowniez tematu poprzedniego.

  • Alicja z Krainy Czarów pisze:

   Co z tego Weekend Piątek-Sobota-Niedziela dalej kolejny Tydzień Miesiąc Rok dalej Pętla Czasu czyli rok platoński i Czas 25920 lat a dale Ciągła Powtórka z Rozrywki czyli odbyć podróż w czasie wstecz po to aby jeszcze raz zobaczyć sensacyjny film apokalipsa oraz piąty element oraz ELZA władza bezwzględna Absolutna bo to się wiąże z Absolutem 🙂

  • Dawid56 pisze:

   Marku , to jest bardzo ważne , gdyż od tego momentu będzie ponownie liczony czas tak jak zaczął kiedyś być liczony od narodzin Chrystusa.

 4. Alicja z Krainy Czarów pisze:

  Tak się życie ułożyło Siola Wraz z Andrzejem rozszyfrowali bardzo stare przekazy, manuskrypty oraz centurie czym Wyjaśnili Kwestie Starych, Nowych oraz Najnowszych Testamentów oraz spadków z tym związanych.

  Sami mnie odszukali Twierdząc że Zamek w Książu Czeka Właśnie Na Mnie Czyli Królowa Alicję Vel Lucy Siola pisze bezpośrednio o nr 74 wraz z Lustrzanym odbiciem oraz Osobie Lucy w przełożeniu na polski 1974+44=2018

  1990+7+7+7+7=2018

  1918+100=2018

  Tak więc będziemy Balować Już Niedługo w najlepsze na Zamku w Książu razem z Oską która będzie moją pomocnica razem z Ma-Rusią przy Zaczarowanym Wrzecionie Służącym do Powoływania do Życia coraz to Nowych Pluszowych Laleczek.

  W wolnym Czasie Siola-Ifryt-Ktoś-Andrzej-Marek będzie zajmowała się pozyskiwanie Młodych Brzozowych Gałązek z Brzozy oraz Wierzby w celu produkcji Milutkich Kołyseczek dla Ślicznych Laleczek 😉

  ….http://4.bp.blogspot.com/-xl1dQcshi24/VO_welRpBcI/AAAAAAAADqY/QUy2dFEQ-FA/s640/504-Bonny%2BDolls%2BHD%2BWallpaperz.jpg

  ……..http://3.bp.blogspot.com/-BOvN3XvG_1w/VO_wa7af-II/AAAAAAAADqM/DDmIKS2NyVs/s640/502-Cute%2BAnime%2BDoll%2BHD%2BWallpaperz.jpg

  Spokojna Wasza głowa pomyślałam o Wszystkim i już napisałam List do Mikołaja z prośba o Podarowanie Całego Worka Malutkich Samochodzików.

  Tak więc chłopcy w wolnym czasie będą się bawić w zamku w Książu w Policjantów i złodziei w tym porywanie Księżniczek dla Okupu Czytaj Złoty Pociąg 😉

  ……….http://gfx.toys4boys.pl/gfx/more/3266-3.jpg

 5. Alicja z Krainy Czarów pisze:

  Tak od serca Napisze o podarunku od Serca czyli kosteczce Lodu ściśnij w racze a jak już przeszywający ból będzie nie do zniesienia puść odrobinkę okruszek Mojego Niebieskiego Serduszka. Ale czy ja jestem ZŁA na pewno nie bo pomyślcie sami że w Lecie Anka pali w piecu a na termometrze jest lekko 40 stopni ciepła i pomyślicie że Pojawia się ELZA I daje podarunek Kosteczkę Lodu w celu Uśmierzenia Waszego Bólu więc co to świadczy o ELZIE ?

  Dla mnie i dla was najlepiej było by gdyby globalna temperatura wynosiła Maxymalnie 11 stopni za dnia ale ponieważ to trosze za mało wiec Anka będzie miała połowę Ziemskiego Tortu.

  • Alicja z Krainy Czarów pisze:

   Jak tu pięknie różowo na mistyce gdy zerkniemy na najnowsze wpisy i awatarki same śliczne Awatarki Alicji 😉

 6. Dawid56 pisze:

  Nie dość ,że palce dłoni Baphometa tworzą mudrę życia, to na splocie słonecznym ma kadyceusz – symbol nieśmiertelności – ale to jest Pan bo ma dodatkowo kopyta

 7. Dawid56 pisze:

  A co ma do tego Ellie droga

  z Kołobrzegu do Trójmiasta hahaha

 8. Daria pisze:

  Antarktyda-atlantyda – dla mnie to bez znaczenia. I zycie toczy sie dalej. Praca sama sie nie odrobi.

 9. Alicja z Krainy Czarów pisze:

  Maria_st pisze:
  Marzec 11, 2017 o 21:10
  Kto moderuje ?

  Lucka w 3 odslonach wredna maria…..to nie kabaret
  dosc blazenady—nie na temat–do kosza
  Lubisz lustro–do cyrku, lubisz kroliki–do zoo, koty–do schroniska…glupoty pisz w pamietniku.
  Przestaje to byc zabawne.

  A jak Lubię Wredne Ma-Rysie to co?

  Ryś to też kotek Leśny tak jak Żbik

  Czy jest Czarownica bez Swojego Leśnego Rasowego Kota który to jest Atrybutem Jej Mocy

  Tym jest Czarownica czym jest Chirurg bez Skalpela 😉

  Żbik Europejski Pan Kot

  Ryś

  http://vignette3.wikia.nocookie.net/zwierzak/images/2/26/Rys_2.jpg/revision/latest?cb=20130530090129&path-prefix=pl

  Alicja (Ma) Rysia hihihi

 10. Rekju2 pisze:

  Tylko od własnego widzi mi się zależy czy Lody Antarktydy ustąpią

  A jak wygladala Antarktyda i Arktyka no i reszta geograficznych rejonow na globie gdy ?
  Inaczej, jeszcze nie tak dawno powiedzmy,przed kilka tys.lat,przed czy po? budowa piramid, po ich budowie i zeby za wiele ? Egipt,Syria,Libja,Algeria NIE byly pustynne a sawann…,

  Jeszcze przed 4500 lat temu Sudan byl niczym innym jak wielkim przewazajacym rejonem bagiennym a wsch.Sahara cos ale jak wielkim rejonem jezior-nym,cos ala jak jeziora Mazurskie !
  Pozostaloscio malunko rycinki z tamtego okresu kamienno skalne bylych mieszkancow sa pelne dowodow ze byl to rejon wodno zasobny i tez od gor Tasil-owych w Algieri po Tibesti gor-y…,

  /znane są z malowideł naskalnych datowanych od piątego do trzeciego tysiąclecia p.n.e., gejzerów oraz …/ po Libje/

  …,a pelna dzis znalezisk,
  tez skalnych rycinkow typu zyraf,sloni,nosorozcow,krokodyl(owych)i,ryb,lwow i ‚kuni’,tam nie bylo zadnej pustyni jeszcze wtenczas o tym swiadcza wszystkie Petr(u-y)ogly !
  Pelno w gorach Atlas-u pamiatek naturalnych muszli,kosci po i nie tylko nosorozcach.
  Przyklad(zik) jeden z wielu.
  Kiedy?s wtenczas jezioro Czad mialo odpowiadalo wielkosci dzisiejszego jezioro-morza Kaspijskiego !
  Od lewej strony Maroka po Egipt istniala bujna fauna i flora i roslinnosc pelna zwierzyny !
  A jeszcze przed duzo starszym niz wyzej wymienionym okresie Sahara byla niczym jak poteznym morzem.
  A skad pod Libia tyle wody ?
  I byly projekt nawadniajacy Kadafiego ?
  Pan Herod-otowy o poln.Afryce sie zwala inaczej :

  Rejon malej Syrty wkolo i w dol obszary wodne wielkich akwenow wodnych.
  To samo przedhistoryczny Egipt(cik) i w przed dynastycznym czasie rzadow za panowania pana Menes-a-owego(Min) ok.-3000 opisa(al)ywal owze rejon(ik) wzgl.nam(zalezu komu? i na ile zainteresowanemu)rejon Egipt-u to i jako teren bagien(ny)!
  Pan Herodotowy w swej ksiazce EUTUREPE i np. ?

  „Pierwszy krol Egiptu ludz-iowy o plci czlowiek-(owego)a a byl nim pan MIN !
  W tym czasie caly Egipt byl pelen…, z ponizej okregu Theb-y i NIC  z lezacego na ponizej polozonego jeziora
  Moiri-owego z niego nie wystawalo a plynacego skad?s 7 dni Nilem w kierunku ale az do wielkiej wody dokad?s ” !

  i Zamrożona Niegdyś Atlantyda ujrzy Światło Dzienne w Nienaruszo-nym Stanie .

  Atlantyda nigdy nie zostala zamrozona !!!
  Roi sie komu?s czy takowym jakims wzgl.,
  nacpano-bazgrajacym czyzby cdn. jeszcze z  POczatka sowieto a dzis z uniowano-bagacko-mmercoego czasu i te tzw. cudz-(ziemcowe basze asze kasze puste jak tabaka w rogu)ych glowach i aby takie niedorzecznosci oPISywac i jakich’s Atlantydo-Antarktydach ???
  I wielu z takie dyrdymaly wypisujacych i mata(fumar) dzieci i co im szkola i rodzice,czyli dalej bzduro teorie zwiazki nauczycielskieciagle strajki i czego sami swe dzieci ucza ?

  Wyjatkowo w telegraficznym  na pow.i pon. skrocie !

  Goode, “Bruce”-LEE?, oraz od ludzi z grupy Benjamina Ful(gowna i wyssanej z jego wlasnego gumofilca)forda sugerują, że znajdujemy się w przededniu wielkich ogłoszeń dotyczących megalitycznych ruin odkrytych na Antarktyce.

  Megalityczne odkrycia na Antarktydzie?
  Odkryj jeden z drugim i np.co jeszcze nie wiadomo z terenu dzisiejszej Polski i np.skad wykopaliska i artefakty z okresu ceramiki sznurowej i wiele innych.
  Co kogo obchodza jacys Dyzio mrzonko-marzyciele teorio gowno jady jacys ‚Bruce’,obrusy i im zbruczeni?

  W moim przypadku „objawiło się ” to używaniem określenia „Ery przedadamowej”,twierdzeniem że ?…,

  /co ma holenderski wiatrak  wspolnego z pierikien Torunskim?/

  …,Atlantyda to nic innego jak Antarktyda, (i ile razy chcialby pan Platon po wstaniu z grobu a wystarczyloby jemu i przeczytalby tylko…, po przeczytaniu tylko troche i nie wszystkiego szybko ponownie do niego POwrocic,gdyby…,twierdzeniem że nasza zachodnio-wschodnia cywilizacja…,

  /zach.wsch.cywilizacja i konkretnie gdzie ja umiejsc-owic czasowo i geograficznie ?/

  …,liczy zaledwie 5000 lat.

  Tylko od własnego widzi mi się zależy czy Lody Antarktydy ustąpią i Zamrożona Niegdyś

  Atlantyda(dawno znaleziona wyjasniona(z wielu zasadnych powodow w tajemnicy utrzymywana) i ujrz(ala na ile byli to mozliwe)y Światło Dzienne w Nienaruszo-nym(a zalano zamulonym)
  Stanie

  PS.

  http://sie-wie.blogspot.de/2011/10/wielki-projekt-wodny-muammara.html?m=1

  Kim byl pan Min

  https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Min_(b%C3%B3g_egipski)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s