Zmiana przyszłości

To trochę tak jak było pokazane w filmach Powrót do przyszłości, Magiczny Zegar, Next efekt motyla. Niektórzy twierdzą, że najważniejsza jest teraźniejszość i mają rację. Równie ważna, jeśli nie najważniejsza jest jednak przyszłość. Przyszłość można zmienić i do tego służą właśnie różnego rodzaju przepowiednie. Są w danej przyszłości pewne tzw. węzły – znaczące wydarzenia, które są do zmiany, dlatego być może inkarnowaliśmy się w tych rudnych czasach, aby to zmienić. Być może ten czas bez przepowiedni bez konkretnych dat , to dla nas wielka szansa , szansa na lepsze jutro.

Odkryliśmy, że wydarzenia biorą się z przyszłości. Wydarzenia mogą pochodzić z przyszłości tak samo jak z przeszłości. Jest to stale trwająca gra. Jesteśmy tu po to, by ułatwić zmianę przeszłości, aby odmienić naszą teraźniejszość w Plejadach, naszą wersję “teraz”. Dokonujemy tego po to, by wytyczyć nową drogę i odebrać władzę tyranii, jaka istnieje w odległej przyszłości. W rzeczywistości wasza przeszłość pędzi ku naszej teraźniejszości, a jednak udaliśmy się w przyszłość, aby ją odmienić. Ostatecznie otrzymacie zupełnie inny zestaw wspomnień, ponieważ zmienicie przeszłość waszego wszechświata. Tak rzeczy się mają. Powiedzieliśmy wam, że przybyliśmy z waszej przyszłości, i że powróciliśmy po to, by zmienić przeszłość. Jesteśmy bardzo sprytni. Zmieniamy historię całego wszechświata tworząc wszechświat równoległy. Tym właśnie są równoległe wszechświaty – planami, które przesuwają mechanizmy czasu z jednego punktu, zmieniając wspomnienie i zmieniając wydarzenie. Możecie dokonać tego samego w swoim życiu osobistym. Wy również możecie zmienić swoją przeszłość. Ucząc się tej gry, bądźcie elastyczni.          

powyższy fragment pochodzi z książki Barbary Marciniak „Ziemia zwiastunów Świtu”

Niektórzy jasnowidze i ekstrasensi twierdzą że jako Ludzkość dotarliśmy do tzw czasów końca. Jest w tym niestety dużo prawdy, gdyż jako Ludzkość nie posiadamy precyzyjnego celu rozwoju, jednym słowem zapętliliśmy się w tym rozwoju. Wszelkie autorytety religijne czy polityczne przestają być autorytetami, a Nasza Ziemia pod względem ilości trzęsień ziemi czy wybuchów wulkanów zachowuje się coraz bardziej nieprzewidywalnie. Pozostaje chyba tylko wspólna medytacja w imię wszechświatowego Pokoju, medytacja w imię zwycięstwa sił Światła nad siłami ciemności czy medytacja w imię zwycięstwa Dobra nad złem. Ta medytacja może, a w zasadzie powinna być wzmocniona dźwiękiem. Przepowiednie i znaki na najbliższy rok nie są dobre, nie znaczy to jednak, że wszystko stracone. W przyszłym roku nie musi wcale wybuchnąć wojna światowa, tak jak i w przyszłym roku Polska nie musi dalej być podzielona na lepszy i gorszy sort. Niektórzy twierdzą ,że tzw przesilenie jest konieczne aby Ludzkość obudziła się ze snu, moim jednak zdaniem co chwila mamy do czynienia z budzącą się Świadomością, to wszystko może mieć miejsce w procesie pokojowym. Nie możemy ulec ogólnemu programowaniu na hedonizm i brak miłości, nieufność i strach i wojnę.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Bóg, Człowiek, Przepowiednie, Transformacja 2012, UFO cywilizacje pozaziemskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

41 odpowiedzi na „Zmiana przyszłości

 1. marek pisze:

  Nie możemy ulec ogólnemu programowaniu na hedonizm i brak miłości, nieufność i strach i wojnę.

  te cechy to nic w stosunku do apatii i braku wiary w możliwość działania na rzecz zmiany …..głownie w tym tkwi problem ludzkości….

  • Dawid56 pisze:

   Marku masz rację , w ostatnim numerze „Nieznanego Świata” 1/2017 napisano między innymi:
   „Z rokiem 2017 ( w odróżnieniu od 11 sierpnia 1999-Wielki Krzyż, 21 grudnia 2012 – 13 baktun koniec kalendarza Majów) ,jak się wydaje, sytuacja wygląda inaczej.Wydarzenia ostatnich lat uzmysłowiły bowiem do bólu, że cywilizacja zabrnęła w ślepy zaułek i bez radykalnego przełomu się nie obejdzie, gdyż nie jest ona w stanie funkcjonować w obecnym kształcie.”

   • marek pisze:

    cywilizacja zabrnęła w ślepy zaułek i bez radykalnego przełomu się nie obejdzie, gdyż nie jest ona w stanie funkcjonować w obecnym kształcie.”

    Niektórzy z nas gloryfikują ” Matkę Naturę ” – prawa przyrody …
    Ludzki garnitur fizyczny podlega tak jak pozostałe organizmy na Ziemi tym prawom i wydaje się to być bezdyskusyjne..

    Natura likwiduje osobniki nieprzystosowane , słabe – uniemożliwiając im rozmnażanie skracając ich cykl życia …my stawiamy tej zasadzie opór medycyną i prawami regulującymi życie społeczeństw.

    Osiągamy w tym sukcesy ….lecz czy ktokolwiek robił badania , jak na przestrzeni czasu wpływa to na stan naszego zbiorowego ducha…..

    Moje podglądanie ludzi prowadzi mnie do wniosków iż skutkiem owych działań skupiających się na obejściu praw natury stworzyliśmy ” popłuczyny cywilizacji ” w stosunku do wzorcowo zdrowej moralnie i duchowo cywilizacji ..

    Nasza pierwotnie ” klarowna ” duchowość wraz z płynącą z niej moralnością i mądrością ” rozwodniła ” się rozcieńczającymi ją egzystencjami jednostek które jej w należytym stopniu nie posiadały , a jednak istniały i nadal w coraz większej ilości istnieją – wbrew Naturze…

    Wiem do czego można porównać me wnioski ….lecz nie boję się owej zbieżności , gdyż stosowanych w przeszłość przeciwdziałań w nie pochwalam -można wymyślić inne ….

    Religie tyle zostało im zarzucone , tyle opracowań na temat genezy ich zaistnienia ,stworzonych , dowodów na temat ich podwójnej roli i przemyślności ich twórców w staraniu o ich trwanie i wypełnia roli czynnika kodującego nasze umysły…

    Śledząc te wszystkie deprecjonujące je argumenty zaczynam dochodzić do wniosku że pojęcie ” wiecznej duszy ” zasiedlającej ludzkie ciało jest również przekłamaniem zastosowanym przez twórców religii mającym nas ubezwłasnowolnić i zniewolić w dojściu do prawdy o nas samych …

    Nieśmiertelna Dusza – to termin wpleciony w większość religii , to argument wiążący nas z nimi i z ich ukrytymi celami ….a co jeżeli jest na odwrót …jeżeli dusza powstaje i tworzy się skutkiem ludzkiej fizycznej egzystencji ?….i istnieje lub przestaje istnieć w związku z jej jakością ? ….

    Ktoś lubiący siedzieć w ustalonych przekonaniach powie ” brednie ” lecz niech skupi się na wymowie tak postawionego wniosku w odniesieniu do odpowiedzialności za swoje istnienie , a nie skupia się na stwierdzeniu …” hulaj dusza piekła / wiecznego życia /nie ma „.

    Przekonanie o tworzeniu się duszy skutkiem ludzkiej egzystencji w fizycznym świecie wymusza odpowiedzialność za swoje czyny i popędy . Indywidualną odpowiedzialność bez oglądania się na słowa religijnych bajkopisarzy – szukania i tworzenia moralności w sobie samym…..

    Są ku temu podstawy by takie rozumowanie uwzględnić .
    Człowiek z swym garniturem DNA stworzony został przez wysoko rozwinięte świadomości wszechświata i za sprawą owego DNA ma z kim się komunikować w obrębie siebie samego , by czerpać wiedzę o właściwych kierunkach rozumienia i swego rozwoju …. wystarczy by rozpoznał dokładnie swą fizyczność , odrzucił inne zaciemniające mu pojmowanie …

    Przy takim rozumieniu siebie i wartościowaniu swych wyborów w trakcie ziemskiej egzystencji człowiek jest w stanie samodzielnie dojść do tego o czym tak często tu piszemy – Miłości Agape… jest w stanie za sprawą własnych samodzielnych starań , stać się światłem które wyewoluowało z jednostkowej egzystencji a nie spłynęło na niego skądś z góry …

    Naszą rolą jest łączyć i jednoczyć wszystkie częstotliwości występujące we wszechświecie a nie infantylnie rozumiane sprowadzanie nieba na Ziemię.

    Przewróciłem poukładane starannie „zabawki ” w głowach – przepraszam , jednocześnie myślę , że nic złego nie zrobiłem… na dzisiaj możemy jedynie jednego być pewni …nadal o sobie nic nie wiemy …

    …natomiast przysłowiowy diabeł siedzący w tysiącach czy milionach ludzkich głów zarządzających nami wie i się z nas w oczy nam śmieje , dlatego wciąż namawiam do studiowania tego co nas przeraża , a optymistyczne informacje o naszym potencjale tratowanie jako naszej przyszłości wynikającej z naszego zbiorowego zorganizowania i pojmowania, a nie odbicia naszej dzisiejszej rzeczywistości …

    Nie będziesz chciał przez Ziemię iść
    Tą drogą co my.
    I w huku bomb, i w świście kul,
    Przez ogień i dym.
    I zejdziesz tu na skrzydłach mew
    Na Ziemię, na świat:
    Człowieku, który zjawisz się
    W dniu, gdy zabraknie nas!

    Nasze Słońce świecić będzie Ci!
    Już jutro: nasze niebo będzie niebem Twym!
    Już jutro: nasza Ziemia będzie Ziemią Twą!
    I przynieś ludziom Pokój, na który tak czekają
    O poranku, we dnie w nocy, od lat…

    Nadejdziesz tu z wołaniem fal
    Co biją o brzeg,
    Gdy zatopimy w morzu hełm,
    I tarczę, i Miecz.
    Ucichną fale wielkich wód,
    Ucichnie szum rzek.
    Uniesie Cię ławica ryb
    Z dna morza na żółty brzeg.

    Nie będziesz chciał po Ziemi iść
    Tą drogą co my.
    I w huku bomb, i w świście kul,
    Przez ogień i dym.
    Bitewny pył opadnie z pól,
    I z wiosek, i z miast.
    Odkryjesz świat, na nowo świat,
    I łąkę, i ten las…

    Nasze Słońce świecić będzie Ci!
    Już jutro: nasze niebo będzie niebem Twym!
    Już jutro: nasza Ziemia będzie Ziemią Twą!
    I przynieś ludziom Pokój, na który tak czekają
    O poranku, we dnie w nocy, od lat…

    A jeśli przyjdziesz w morzu krwi
    Groźniejszy, niż dziś?!

    Jam Jest w Bogu a Bóg wokół mnie Miłością jestem rosą życia bo światło jest we mnie

    • Dawid56 pisze:

     Nasze Słońce świecić będzie Ci!
     Już jutro: nasze niebo będzie niebem Twym!
     Już jutro: nasza Ziemia będzie Ziemią Twą!
     I przynieś ludziom Pokój, na który tak czekają
     O poranku, we dnie w nocy, od lat…

     A jeśli przyjdziesz w morzu krwi
     Groźniejszy, niż dziś?!

     Marku, tak mi się skojarzyło:
     Ostatnia zwrotka tej piosenki – Z drugim przyjściem Chrystusa?

     • marek pisze:

      Ostatnia zwrotka tej piosenki – Z drugim przyjściem Chrystusa?

      Moja jaźń lub ego Dawidzie jest jak gdyby na odmiennych podstawach skonstruowana niż Twoje …może to jedynie subiektywne doświadczenia i przemyślenia …

      Odżegnuję się od jakichkolwiek dat , symboli i przepowiedni ….po prostu wiem ,że wszystko jest w naszych / całej ludzkości rękach / i zależy od naszego pozycjonowania na skali człowieczeństwa pisanego przez duże ” C ” czyli od tego co nazywamy prawdziwą niesformalizowaną duchowością .

      Wielokrotnie już pisałem ,że Chrystusa mam swego indywidualnego w sobie tzn. jest to mój emocjonalno intelektualny twór mych marzeń o tym kim chciałbym zostać jako człowiek poprzez staranie się o swój autentyczny rozwój …

      Nie wierzę w ponowne przyjście Chrystusa.na Ziemię , ów Chrystus musi pojawić się w każdym z nas , w naszym wnętrzu tak jak jak mnie czasem się zdarza / mam nadzieję ,/ że z Tym kosmicznym obcuję …są to najpiękniejsze chwile mego serca…

      I to kojarzę z metaforą o ponownym zejściu Chrystusa na Ziemię …

      Czy to co piszę ma sens …myślę że tak …gdyż ” żyjące demony ” w ludzkich ciałach nie boją się jakiejkolwiek jednostki obojętnie skąd by nie przybyła …każdą zabiją gdy przyjdzie taka potrzeba i zdewaluują pamięć o niej i jej wartość …

      Owe ” demony ” boją się Chrystusa który budzi się w nas w tłumach …bo wszystkich nas nie wymordują , nie są w stanie i będą musiały od nas odstąpić ..szukać innego żerowiska.. i to jest obrazem dziejącej się na naszych oczach i w nas – apokalipsy..

      Jam Jest w Bogu a Bóg wokół mnie Miłością jestem rosą życia bo światło jest we mnie

    • Loja Jolajna pisze:

     Moje podglądanie ludzi prowadzi mnie do wniosków iż skutkiem owych działań skupiających się na obejściu praw natury stworzyliśmy ” popłuczyny cywilizacji ” w stosunku do wzorcowo zdrowej moralnie i duchowo cywilizacji ..

     Nasza pierwotnie ” klarowna ” duchowość wraz z płynącą z niej moralnością i mądrością ” rozwodniła ” się rozcieńczającymi ją egzystencjami jednostek które jej w należytym stopniu nie posiadały , a jednak istniały i nadal w coraz większej ilości istnieją – wbrew Naturze…
     ___________________________
     „popłuczyny cywilizacji”…zgoda, ale czy kiedykolwiek było lepiej z tą naszą ludzką cywilizacją, raczej nie. Co najwyżej cywilizacja zmieniała barwy i smak popłuczyn.

     „wzorcowo zdrowa moralnie i duchowo cywilizacja”…czy kiedykolwiek taka była, raczej nigdy. Nie mamy wzorca, nie wiemy do jakich zmian dążyć, nie ma woli w ludziach żeby zmienić na lepsze dla ogółu. Problem w tym, że żeby jednym było lepiej to innym musi być gorzej, bo wszystkiego constans.

     Małe szanse na bycie zdrowym moralnie i duchowo. Do tego potrzeba specjalnych warunków, a tych nie ma i nigdy nie było i raczej nie będzie. Takie warunki mogą być w „Niebie”, tam gdzie nie ma materii, gdzie każdy ma pełny święty spokój, zero trosk i obaw o cokolwiek czy kogokolwiek. Tu gdzie żyjemy bardziej życiami innych niż swoim, tu się nie da być bardziej duchem niż ciałem.

     Pozdrawiam świątecznie

     • marek pisze:

      Tu gdzie żyjemy bardziej życiami innych niż swoim, tu się nie da być bardziej duchem niż ciałem.

      Nie z braku szacunku do Ciebie Lili , a z powodu uniknięcia pisania wielostronicowych rozpraw nie będę szerzej uzasadniał mych wniosków …

      uwypuklę jedynie to co napisałem..

      obecnie ludzkie ego przypisane ciału omija sito praw natury dając szansę zaśmiecaniu naszego zbiorowego umysłu i genotypu – obniżając jego wyjściowe standardy ..

      Na początku człowiek będący bardziej podległy prawom natury i rozumiejący je / przez nas obecnie określany prymitywnym / mógł być o wiele bardziej moralny niż nasz ogół w teraźniejszości ..potwierdza to moje przypuszczenie ogląd współcześnie istniejących małych społeczności odciętych od świata których społeczne zorganizowanie i humanistyczna praworządność napawa podziwem i zachwytem nad ich wewnętrzną mądrością ..

      Intelekt to zapis informacji obrabiany przez nas mechanicznie ..prowadzi nas w bezduszność …

      potraktuj to ostatnie zdanie jako luźną przenośnię , a to co piszę pokaże się bliższe zrozumienia .

      Jam Jest w Bogu a Bóg wokół mnie Miłością jestem rosą życia bo światło jest we mnie

 2. tomasz26 pisze:

  jeśli by wyjść z założeniem ze planeta jest mięsożerna ( ZYCIE PI )…wiadomo że planeta jest tym co odzwierciedlają ludzkie wibracje …to jak to widzicie?

 3. attikor pisze:

  Zycze wszystkim zdrowia i zdrowego rozsadku,pamietajcie klamcy szantarzysci i mordercy lubia swoje czyny przypisywac drugim .Nie lubia strasznie pisania w 3 osobie ,bo wtedy to ich BOZE na wierz wyplywa bo sie czuje winnym taka jedna z druga gnida i wtedy wrzask jest wielki bo nie ma wodki zostaly im juz tylko puste butelki.
  Oby dzien co bedzie teraz coraz dluzszy ,wygnal z waszej drogi klamcow i oszustow,niech wam swieci wiecznie slonce ,niech uciekna z tej ziemi wszystkie zle mysli.
  Kochac to ja moze was wszystkich nie kocham ,bo to trudno moze byc ktos czasem zazdrosny ale was szanuje takich jakimi jestescie,bo losu swego karzdy z osobna jest Kowolem i nie ma odpowiedzialnosci zbiorowej. Karzdy wie co robi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  Wesolych Swiat

 4. Dawid56 pisze:

  Dołączam się do życzeń Attikora życząc wszystkim Wszystkim stałym Blogerkom i Blogerom oraz Gościom Mistyki Życia po prostu Spokojnych , bez waśni rodzinnych, Zdrowych Świat Bożego Narodzenia.Życzę również wielu udanych i trafionych prezentów zarówno otrzymanych jak i podarowanych.:)
  choinka

 5. Ktoś pisze:

  „te inne 2 resety nie znam i to boli………a ja będę ich świadkiem wiec podwójnie boli.
  Szykuje się na ten najgorszy najbliższy reset. z reguły mam poślizg rok z hakiem do kilku miechów wiec może jednak się nie mylę……..obstawiając styczeń 2018-lub 2019.”

  — powiem jedno, PUDŁO. ;D

 6. Ktoś pisze:

  A Dawid coś dla ciebie. kalendarz z 360 dniowego na 365 dniowy zmienił się około 3150 pne.

  wraz z utopieniem robactwa w oceanie indyjskim….wtedy było tylko spłukane teraz….. niech się uczy oddychać „wyobrażając” oddychanie ;p

 7. marek pisze:

  Tyle we mnie miłości do Was ile zamieszczam piosenek Marka….
  Kochajmy się …to moje życzenia ….

   • marek pisze:

    Nie musi się swego wnętrza wyrażać prozą …są ludzie którzy krzyk swego serca wyrażają poezją i melodią …jest to o wiele obszerniejsze w treści niż proza.

    Nie zapominajmy o tym w zalewie intelektualnego przetrawiania życia …

    Ta mała składanka jest obrazem mnie samego w odczuciach i emocjach jakie noszę w sobie….One obejmują cały świat , nie tylko wybrane miejsca czy osoby …

    Tym własnym /wspólnym wyrażanym przez innymi odbiorem życia dzielę się z Wami i życzę Wam sukcesów na drodze łączenia swych pogubionych w bezczasie drobinek .

    JEST TAKI SAMOTNY DOM
    Romuald Lipko i Krzysztof Cugowski

    Uderzył deszcz, wybuchła noc,
    Przy drodze pusty dwór,
    W katedrach drzew, w przyłbicach gór,
    Wagnerowski ton.

    Za witraża dziwnym szkłem,
    Pustych komnat chłód,
    W szary pył rozbity czas,
    Martwy, pusty dwór.

    Dorzucam drew, bo ogień zgasł,
    Ciągle burza trwa,
    Nagle feeria barw i mnóstwo świec,
    Ktoś na skrzypcach gra,
    Gotyckie odrzwia chylą się
    I skrzypiąc suną w bok
    I biała pani płynie z nich
    W brylantowej mgle.

    Zawirował z nami dwór,
    Rudych włosów płomień,
    Nad górami lecę, lecę z nią,
    Różę trzymam w dłoni.

    A po nocy przychodzi dzień,
    A po burzy spokój,
    Nagle ptaki budzą mnie
    Tłukąc się do okien
    A po nocy przychodzi dzień,
    A po burzy spokój,

    Znowu szary, pusty dom,
    Gdzie schroniłem się
    I najmilsza z wszystkich, z wszystkich mi
    Na witraża szkle,
    Znowu w drogę, w drogę trzeba iść,
    W życie się zanurzyć,
    Chociaż w ręce jeszcze tkwi
    Lekko zwiędła róża…

    A po nocy przychodzi dzień,
    A po burzy spokój,
    Nagle ptaki budzą mnie
    Tłukąc się do okien.
    A po nocy przychodzi dzień,
    A po burzy spokój,

    Jam jest w Bogu a Bóg wokół mnie Miłością jestem rosą życia bo światło jest we mnie

 8. margo0307 pisze:

  „… Niektórzy twierdzą, że najważniejsza jest teraźniejszość i mają rację.
  Równie ważna, jeśli nie najważniejsza jest jednak przyszłość.
  Przyszłość można zmienić i do tego służą właśnie różnego rodzaju przepowiednie…”

  ___
  Przepowiednie Dawidzie… nie służą do zmiany przyszłości, chyba że… ktoś przyjmie w siebie daną przepo-wiednię i zacznie nią żyć dokładnie tak – jak zinterpretował to jej autor…
  Przepowiednie ostrzegają przed możliwością zaistnienia jakichś zjawisk, lecz… nie determinują przyszłości nikogo z nas, bo jak słusznie zauważył Siola:
  „… losu swego każdy z osobna jest Kowalem i nie ma zbiorowej odpowiedzialności…”

  Każdy z nas – swoimi myślami, słowami i poczynaniami dzisiaj ! tworzy swoją przyszłość…, a ponieważ wchodzimy w skład miliardowego społeczeństwa… myśli, słów i poczynań – wszyscy razem tworzymy wypadkową tej zadziwiającej „emocjonalnej mieszaniny”…

  • Dawid56 pisze:

   To znaczy powiem trochę inaczej.Ja się cieszę ,że moje przepowiednie się nie sprawdzają :). Po drugie cieszę się się też z tych przepowiedni wygłaszanych przez wielkich jasnowidzów czy proroków, które się nie sprawdziły i nie są odraczane w czasie czyli ich „karma się wypaliła”. Stąd też pojawia się ta „ostania z możliwych dat” 20 marca 2017-poczatek astrologicznego roku 2017 -nowy początek 🙂

  • Dawid56 pisze:

   Przepowiednie Dawidzie… nie służą do zmiany przyszłości, chyba że… ktoś przyjmie w siebie daną przepo-wiednię i zacznie nią żyć dokładnie tak – jak zinterpretował to jej autor…

   Małgosiu nie wiem czy czytałaś „Ziemię zwiastunów świtu” Barbary Marciniak.
   Jest tam bardzo wyraźnie powiedziane że możemy być ludźmi z Przyszłości którzy inkarnowali się właśnie na Ziemię po to aby tę jedną niechcianą wersję przyszłości zmienić.
   Po prostu sprawa zmiany przyszłości okaże się możliwa, kiedy będą możliwe podróże w czasie zarówno w przeszłość jak i przyszłość.

   • Maria_st pisze:

    Z moich doświaczeń mam wrażenie że jesteśmy cieniem / tym co ciemne w oryginale/…różnica w zdarzeniach / cień / to ok 9-11 godzin….gdzie więc mamy oryginał ?

    • marek pisze:

     gdzie więc mamy oryginał ?

     to co napisałaś Marysiu rozumiem w przenośni jako plamę na jakiejś substancji – materii ???…

     miałem objaśnienia podobne ze strony WJ …..pokazała mi taką małą plamkę /wir / jako objaśnienie mojego /ego / oddzielenia od całości istnienia /informacji /.

     Zrozumiałem ,że oddziela nas od całości Uniwersum częstotliwość wibracji wynikająca z konstrukcji /tego co zawierają w sobie / naszych wnętrz .

     Na własny użytek wiem ,że w oparciu o zasadę ” małe jest odwzorowaniem dużego ” symultanicznie planeta i my ludzie musimy podnosić swe wibracje / poziom świadomości / by przemianować nasze i naszej planety istnienie ..

     Jam jest w Bogu a Bóg wokół mnie Miłością jestem rosą życia bo światło jest we mnie

 9. margo0307 pisze:

  Składając Wam Wszystkim – Kochani Forumowicze i odwiedzający nas Goście… z ❤ płynące życzenia świąteczne – pogody Ducha i głębokiego odczucia Jedności jaką wszyscy razem współtworzymy…
  Dedykuję nam wszystkim… niezwykłe przesłanie zrodzone z ducha jedności i tolerancji – jakim są piękne słowa Dezyderaty…

  Krocz spokojnie wśród zgiełku i pośpiechu i pamiętaj jaki spokój możesz znaleźć w ciszy…

  Tak dalece jak to możliwe – nie wyrzekając się siebie – bądź w dobrych stosunkach z innymi ludźmi…

  Prawdę swą głoś spokojnie i jasno, słuchając też tego, co mówią inni…, bo nawet głupcy i ignoranci… też mają swoją opowieść…

  Jeżeli porównujesz się z innymi… możesz stać się próżny lub zgorzkniały, albowiem zawsze znajdą się lepsi i gorsi od ciebie…

  Ciesz się zarówno swymi osiągnięciami jak i planami.
  Wykonuj z ❤ swą pracę, jakkolwiek by była skromna, jest ona bowiem trwałą wartością w zmiennych kolejach losu…

  Zachowaj ostrożność w swych przedsięwzięciach – świat bowiem pełen jest oszustwa.
  Lecz niech ci to nie przesłania prawdziwej cnoty; wielu ludzi dąży do wzniosłych ideałów i wszędzie życie jest pełne heroizmu.

  Bądź sobą, a zwłaszcza nie zwalczaj uczuć…
  Nie bądź cyniczny wobec miłości, albowiem w obliczu wszelkiej oschłości i rozczarowań jest ona wieczna jak trawa…

  Przyjmuj pogodnie to, co lata ci niosą, bez goryczy wyrzekając się przymiotów młodości.
  Rozwijaj siłę ducha, by w nagłym nieszczęściu mogła być tarczą dla ciebie.
  Lecz nie dręcz się tworami wyobraźni…, wiele obaw rodzi się ze znużenia i samotności.

  Obok zdrowej dyscypliny bądź łagodny dla siebie.
  Jesteś dzieckiem Wszechświata i nie mniej niż gwiazdy i drzewa… masz prawo być tutaj i czy to jest dla ciebie jasne czy nie – nie wątp, że Wszechświat jest taki jaki być powinien…

  Tak więc bądź w pokoju z Bogiem – cokolwiek myślisz o Jego istnieniu i czymkolwiek się On tobie wydaje i jakiekolwiek są twoje pragnienia…
  W w zgiełku ulicznym, zamęcie życia, zachowaj pokój ze swoją Duszą.

  Z całym swym zakłamaniem, znojem i rozwianymi marzeniami… ciągle jeszcze ten Świat jest piękny…

  Bądź uważny, staraj się być szczęśliwy…

 10. tomasz26 pisze:

  wszystkim pojmującym istotę rzeczy życzę opanowania nad swymi i pateny żywiołami ,oraz poznania tzw. magi 12 24-26

 11. Loja Jolajna pisze:

  SZCZĘŚLIWYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
  Wszystkiego co najlepsze, a przede wszystkim spokoju ducha w nadchodzących dniach i latach 🙂

 12. Rozsądna Anna pisze:

  Margoo Tobie i wszystkim zaglądającym na Twój blog z okazji tegorocznych Świąt życzę wszystkiego co najlepsze dla Was i Waszych rodzin, niech Boska Świadomość uczyni Was narzędziem Swego pokoju.
  Tam, gdzie nienawiść – pozwoli Wam siać miłość,
  gdzie krzywda – przebaczenie,
  gdzie zwątpienie – wiarę,
  gdzie rozpacz – nadzieję,
  gdzie mrok – światło,
  tam gdzie smutek – radość.
  Spraw, Panie, abyście nie tyle szukali pociechy,
  ile pociechę dawali
  nie tyle szukali zrozumienia, co rozumieli,
  nie tyle byli kochani, ile kochali.
  Albowiem dając – otrzymujemy,
  przebaczając – zyskujemy przebaczenie,
  a umierając – rodzimy się do życia wiecznego.

  • margo0307 pisze:

   „… abyście nie tyle szukali pociechy, ile pociechę dawali
   nie tyle szukali zrozumienia, co rozumieli,
   nie tyle byli kochani, ile kochali.
   Albowiem dając – otrzymujemy, przebaczając – zyskujemy przebaczenie
   ,
   a umierając – rodzimy się do życia…”

   ___
   Bardzo dziękuję kochana Anno za te piękne, pełne mądrości słowa…

   Poniżej, ciekawy filmik dokumentalny, ukazujący podobieństwa łączące wiele ziemskich religii i ich bogów… Jezusa, Krysznę, Buddę, Mitrę, Ozyrysa…
   Druga część filmiku próbuje odpowiedzieć na pytanie: Kim naprawdę był Jezus” ? w kontekście religii judaizmu…

   • tomasz26 pisze:

    Druga część filmiku próbuje odpowiedzieć na pytanie: Kim naprawdę był Jezus” ? w kontekście religii judaizmu…

    sama nazwa tych istot jest dla nich sprawa drugorzędną i wszystkie te istoty były fizyczna emanacją 3 z 12 … 24 (tak jest od tysiącleci )dopóty ludzie osiągną taki poziom samoświadomości ze kult boga jako istoty w ciele przejdzie do lamusa (wymazanie z pamięci zbiorowej) i nastanie nowy świt

 13. Maria_st pisze:

  wg koranu Jezusa wzieto do ” nieba” przez Allacha.. heh i to jest najbliższe prawdy……

 14. Loja Jolajna pisze:

  „… abyście nie tyle szukali pociechy, ile pociechę dawali
  nie tyle szukali zrozumienia, co rozumieli,
  nie tyle byli kochani, ile kochali.
  Albowiem dając – otrzymujemy, przebaczając – zyskujemy przebaczenie,
  a umierając – rodzimy się do życia…”
  ___
  Bardzo dziękuję kochana Anno za te piękne, pełne mądrości słowa…

  Poniżej, ciekawy filmik…
  __________________________
  Do słów Anny bardziej pasuje mi inny filmik

  oraz 2 czesc

  Film polecam wszystkim niezadowolonym, wszystkim, którzy uważają, że żyją w złych czasach, że sodoma i gomora itp…jak widać nie tylko z filmów, ale i z udokumentowanej historii bywało znacznie gorzej

  • Maria_st pisze:

   Film polecam wszystkim niezadowolonym, wszystkim, którzy uważają, że żyją w złych czasach, że sodoma i gomora itp…jak widać nie tylko z filmów, ale i z udokumentowanej historii bywało znacznie gorzej ”

   toz to sa te same czasy….a może nawet gorsze chociaz uważasz że jest lepiej……bzdura…zawsze komus jest lepiej a komus gorzej…
   ten film jest na MŻ

 15. Loja Jolajna pisze:

  toz to sa te same czasy….a może nawet gorsze chociaz uważasz że jest lepiej……bzdura…zawsze komus jest lepiej a komus gorzej…
  ___________
  pisałam wcześniej, że wszystkiego jest constans, a co za tym idzie zawsze było jest i będzie jednym lepiej, innym gorzej…więc Ameryki nie odkryłaś.
  Mnie jest w tym życiu lepiej niż zwykłym ludziom z czasów pokazanych w filmie. Nie sądzę by komukolwiek z gości MŻ było gorzej.

  ten film jest na MŻ
  ____________
  a skąd mnie to wiedzieć?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s