Barack Obama wezwał, aby przygotować się na wypadek sytuacji nadzwyczajnych

W naszych czasach, kiedy władze państwowe zaczynają aktywnie o czymś ostrzegać ludność krajów (kraju), to od razu tworzy się silne poczucie zbliżającej się katastrofy. I często niebezpieczeństwo jest odczuwane ze strony właśnie samej władzy. Tak było również przed 11 września 2001 roku i wiele razy po tym. Co sprawiło, że Obama wystąpił przed narodem i wezwał go, aby się przygotował do nadzwyczajnych sytuacji? Po co i dlaczego ogłosił on wrzesień – miesiącem gotowości narodowej?

asteroida

Można wypowiedzieć wiele przypuszczeń i jak nierealnymi by one nie wydawały się – wszystko może się zdarzyć. Dokładnie znane jest tylko jedno – Rząd Światowy przygotowuje się do pogrążenia ludzkości w przerażający chaos, jakiego nie było od stworzenia świata. Jest to jednoznaczne i niewątpliwe. A co ten rząd może wyprawić? Wszystko, cokolwiek bądź.

Poinformowano oto o ogromnej 700-metrowej asteroidzie, która podobno leci do Ziemi i przyleci w dniu 17 września i której według stwierdzeń NASA nie da się obliczyć z powodu niestabilności toru lotu. Leci ona czy nie – nikt dokładnie nie może powiedzieć, a zresztą to nie jest ważne dla twórców kataklizmów.

Współczesne technologie i tele-zombie-skrzynki bez problemów pokażą, jak ogromny kamień wpada do oceanu i jak po tym rozpoczną się katastrofalne zniszczenia na całej planecie. Natomiast, że to w rzeczywistości wcale nie była asteroida, tylko przygotowany wcześniej potężny wybuch ładunku jądrowego na dnie oceanu – nikt nie powie i nie pokaże. Uwierzyli natomiast prawie wszyscy, że 11 września 2001 roku „brodaci łapciarze – pastuchy owiec” porwali Boeingi i w sposób snajperski trafili w bliźniacze wieże. I teraz też uwierzą …

Ciekawy komunikat pojawił się na stronie internetowej Białego Domu USA w dniu 31 sierpnia 2016 roku, podpisany przez prezydenta USA Baracka Obamę. Oto kilka cytatów z niego (tłumaczenie za pośrednictwem Google Tłumacza):

„Chociaż moja administracja nadal dokłada wszelkich starań, aby naród amerykański był bezpieczny i ponosimy odpowiedzialność za każdego obywatela, to trzeba w jak najlepszy możliwy sposób przygotować się do sytuacji nadzwyczajnych. Czy to w postaci klęsk żywiołowych, takich jak huragany i trzęsienia ziemi, lub niewyobrażalnych aktów zła, jak terroryzm, zagrożenie może wystąpić w nieoczekiwanej chwili i w nieoczekiwanym miejscu.”
„Na szczęście, jest wiele rzeczy, które jednostki, rodziny i wspólnoty mogą zrobić, aby poprawić swoją gotowość. Wzywam wszystkich Amerykanów do podjęcia aktywnych działań w celu przygotowania się do każdej sytuacji, która może się pojawić, w tym napisanie dla miejscowej ludności ostrzeżeń, sprawdzenia zakresu ubezpieczeń, dokumentowania majątku, wartości, stworzenia planu natychmiastowej łączności i ewakuacji oraz posiadania w pełni skompletowanego zestawu awaryjnego pod ręką.”
„I wzywam tych ze środowiska biznesowego, aby przygotowali swoich pracowników, opracowali plan ciągłości działania biznesowego, a także uczestniczyli w procesie planowania na poziomie wspólnot, aby zapewnić, że nasze wspólnoty i sektor prywatny pozostaną silne w obliczu nadzwyczajnej sytuacji”.
„W warunkach nieprzewidywalnych zagrożeń i niebezpieczeństw, dążymy do poprawy dostępu do informacji i podniesienia świadomości na temat znaczenia środków ostrożności. Liderzy w całym naszym kraju powinni poświęcić czas na zapoznanie się z narodową gotowością i znaleźć sposoby na rozwiązanie problemu słabych stron. Wszyscy Amerykanie mogą odegrać określoną rolę w realizacji naszej narodowej gotowości w drodze usunięcia ryzyka, które ich dotyczy i uczestniczyć w działalności, dotyczącej zapewnienia gotowości przez cały nasz naród.”
„Nadal będziemy współpracować z partnerami państwowymi i lokalnymi, a także z tymi, którzy są w sektorze państwowym i prywatnym w celu zapewnienia tego, aby wspólnoty w warunkach kryzysu nie musiały stawić czoła tym zagrożeniom w pojedynkę. W uzupełnieniu do koordynacji wysiłków na rzecz pomocy i zapewnienia szybkiego reagowania, powinniśmy się skupić się na wspieraniu potrzeb tych, co ucierpieli, poprzez inwestowanie w dotknięte katastrofami obszary, a także pomagając im w odbudowie swoich społeczności, aby były lepsze, silniejsze i bardziej stabilne.”
„Agencje federalne również pracują, aby wspólnie wykorzystywać środki publiczne, promować narzędzia i technologię, które mogą pomóc w czasie klęsk żywiołowych, a także zaproponować strategię przygotowania się (szkolenie). Uruchomiliśmy „America’s PrepareAthon!”, aby łączyć wspólnoty i pomagać im w planowaniu na wypadek sytuacji nadzwyczajnych, a dzień 30 września wzywamy do uznania jako Narodowego Dnia działań, mających na celu pobudzanie wysiłków, dotyczących zapewnienia gotowości od wybrzeża do wybrzeża.”
„Kataklizmy stają się coraz częstsze i poważniejsze, następują też zmiany klimatyczne; zarówno obszary miejskie jak i wiejskie już odczuwają ich niszczące skutki, w tym silne susze i podniesienie się poziomu mórz, intensywne sztormy i pożary lasów, a także coraz potężniejsze huragany i fale upałów.”
„Zmiana klimatu stwarza bezpośrednie i trwałe zagrożenie dla naszego bezpieczeństwa narodowego i jest to bardzo ważne, że inwestujemy w naszą infrastrukturę i zintegrujemy wysiłki, dotyczące zabezpieczenia gotowości naszych wspólnot, aby poprawić naszą zdolność do reagowania i naprawić szkody po skutkach zmian klimatu i ekstremalnych zjawisk pogodowych.”
„Uznajmy więc, że każdy z nas może wieść swój wkład w przygotowanie się do sytuacji nadzwyczajnych, okazania pomocy ofiarom klęsk żywiołowych, a także zagwarantować, aby wszyscy nasi ludzie posiadali niezbędne zasoby i wiedzę, jak ochronić siebie. Wspólnie będziemy nadal silni i pogodni, bez względu na to, co się stanie z nami.”
„Ja, Barack Obama, prezydent Stanów Zjednoczonych Ameryki, na mocy uprawnień nadanych mi przez Konstytucję i prawa Stanów Zjednoczonych, niniejszym ogłaszam wrzesień 2016 jako miesiąc gotowości narodowej. Wzywam wszystkich Amerykanów do uznania znaczenia zapewnienia gotowości i pracy razem, aby poprawić naszą stabilność i gotowość”.

zrodlo:
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/barack-obama-wezwal-aby-przygotowac-sie-na-wypadek-sytuacji-nadzwyczajnych

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Obserwacje Ziemi, OSTRZEŻENIE, planety i komety, Przepowiednie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

107 odpowiedzi na „Barack Obama wezwał, aby przygotować się na wypadek sytuacji nadzwyczajnych

 1. Maria_st pisze:

  czyżby chodziło o atak OBCYCH ?
  A potem…..jedna religia i kontrola

  • margo0307 pisze:

   „czyżby chodziło o atak OBCYCH ?…”
   ___
   Hmm…, w kontekście tego zdania z arta:

   „… dzień 30 września wzywamy do uznania jako Narodowego Dnia działań, mających na celu pobudzanie wysiłków, dotyczących zapewnienia gotowości od wybrzeża do wybrzeża…”

   Jakoś nie pasuje mi… preparowanie przez rządy ataku „obcych”…

   Jeśli przypomnimy sobie o tym, do czego – kilka dni wcześniej – nawoływał rząd Niemiec:

   „… „Róbcie zapasy jedzenia i wody pitnej”. W Niemczech panika. Rząd każe gromadzić żywność…”

   to… wygląda na to, że… głowy tych państw wiedzą o czymś – o czym… nie chcą powiedzieć jasno i wyraźnie szerszemu ogółowi…, a jedynie mają za zadanie – spotęgować strach nt. „nieznanego zagrożenia”…

   Ciekawe… jaki cel przyświecał Obamie… ogłaszając wrzesień – miesiącem gotowości narodowej ?

   • Dawid56 pisze:

    Przypominam sobie Malgosiu ze w jednym z wpisow napisalem ze pewna data tzw deadline wypada dokladnie 3.10.2016 .W tym dniu zmienia sie symbolika numerologiczna z 5776 na 5777 oraz w pewnym sensie z 2016 na 2017-dziwny ten zbieg okolicznosci…..

    • margo0307 pisze:

     „…w jednym z wpisow napisalem ze pewna data tzw deadline wypada dokladnie 3.10.2016…”
     ___
     Wiesz Dawidzie, jakoś dziwnie… zbiega się to z info z innym… jakoby od 1-go października br, ONZ miało przejąć internet…

     „… Już za miesiąc Internet zostanie przejęty przez ONZ, która to instytucja w pierwszym kroku będzie zarządzała domenami a w kolejnych z pewnością za zaleceniami globalistów zacznie regulować sieć i wprowadzać cenzurę…”
     http://www.prisonplanet.pl/polityka/w_pazdzierniku_onz,p1245805097

   • Maria_st pisze:

    Ciekawe… jaki cel przyświecał Obamie… ogłaszając wrzesień – miesiącem gotowości narodowej ?

    pewnie panike, strach..niepewność…nierządy czują ze maka mało czasu

    • Mezamir pisze:

     “Rząd światowy powstanie bez względu na to, czy nam się to podoba czy nie.
     Otwartą pozostaje jedynie kwestia, czy

     rząd światowy stworzony zostanie na drodze przemocy
     czy powszechnego przyzwolenia.” James Paul Warburg syjonistyczny żyd bankster

     “Nad społeczeństwem dominować będzie elita, która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.” Zbigniew Brzeziński – syjonistyczny podkomendny
     syjonisty Davida Rockefellera.

     Wyciąg z protokołu nr 468 posiedzenia Senatu Akademickiego KUL z dnia 21 czerwca 1990 r. w sprawie nadania tytułu doktora honoris causa KUL prof. Zbigniewowi Brzezińskiemu.
     Senat jednogłośnie zatwierdził uchwałę Rady Wydziału Nauk Społecznych o nadaniu doktoratu honoris causa byłemu doradcy Prezydenta USA prof. Zbigniewowi Brzezińskiemu za wkład w rozwój nauki oraz za zasługi dla narodu i kultury chrześcijańskiej w Polsce i na świecie.

     „Niewolnicy! Z całą bojaźnią bądźcie poddani panom nie tylko dobrym i łagodnym, ale również surowym.”( 1 P 2,18).

     „Niewolnicy, bądźcie we wszystkim posłuszni doczesnym panom, nie służąc tylko dla oka, jak gdybyście się mieli ludziom przypodobać, lecz w szczerości serca, bojąc się Pana.” (Kol 3,22; por. Ef 6,5n).

     „Każdy niech pozostanie w takim stanie, w jakim został powołany. Zostałeś powołany do wiary jako niewolnik?
     Nie martw się! Nawet gdybyś miał okazję stać się wolnym, skorzystaj raczej z twego niewolnictwa [pozostając w tym stanie]” (por. 1 Kor 7,20n).

     “Niewolnicy ze czcią i bojaźnią w prostocie serca bądźcie posłuszni waszym doczesnym panom, jak Chrystusowi, nie służąc tylko dla oka, by ludziom się podobać, lecz jako niewolnicy Chrystusa, którzy z duszy pełnią wolę Bożą. Z ochota służcie, jak gdybyście [służyli] Panu, a nie ludziom” (Ef 6, 5-7).

     List do Rzymian, Obowiązki Chrześcijanina, Miłość i pokora zasadą postępowania, 13: Posłuszeństwo wobec władzy świeckiej
     1 Każdy niech będzie poddany władzom, sprawującym rządy nad innymi. Nie ma bowiem władzy, która by nie pochodziła od Boga, a te, które są, zostały ustanowione przez Boga. 2 Kto więc przeciwstawia się władzy – przeciwstawia się porządkowi Bożemu.
     Ci zaś, którzy się przeciwstawili, ściągną na siebie wyrok potępienia. 3 Albowiem rządzący nie są postrachem dla uczynku dobrego, ale dla złego.
     A chcesz nie bać się władzy? Czyń dobrze, a otrzymasz od niej pochwałę. 4 Jest ona bowiem dla ciebie narzędziem Boga,
     [prowadzącym] ku dobremu. Jeżeli jednak czynisz źle, lękaj się, bo nie na próżno nosi miecz. Jest bowiem narzędziem Boga do wymierzenia sprawiedliwej kary temu, który czyni źle. 5 Należy więc jej się poddać nie tylko ze względu na karę, ale ze względu na sumienie. 6 Z tego samego też powodu płacicie podatki. Bo ci, którzy się tym zajmują, z woli Boga pełnią swój urząd.
     7 Oddajcie każdemu to, mu się należy: komu podatek – podatek, komu cło – cło, komu uległość – uległość, komu cześć – cześć.
     Żaden duchowy semita chrześcijanin,nie ma prawa brać udziału w protestach przeciwko władzy
     Władza pochodzi od Boga i koniec.
     Jeśli ktokolwiek sprzeciwia się władzy syjonistów, banksterów, dyktatorów
     totalitaryzmowi i NWO – sprzeciwia się woli Boga judeochrześcijan/neojudaistów.
     https://opolczykpl.wordpress.com/2015/03/14/psychopatologia-religii-abrahamowych-przykazanie-piate-nie-zabijaj/

     „Wiele proroctw biblijnych wyraźnie wskazuje na to, że w czasach końca będzie istniał na ziemi cały 12-to pokoleniowy Izrael. Zapowiada to proroczo wielu proroków Starego Testamentu, a także zapowiada to księga Objawienia. Biblia wyraźnie nam wskazuje na istnienie pokolenia Judy (tzw. Żydów) w czasach bliskich końca. Biblia zapowiada także, że wszystkie pokolenia Izraela będą połączone z Judą w jedno państwo. Z owych pokoleń izraelskich Bóg wybierze osobiście rząd przyszłego Królestwa Bożego na ziemi.

     Królestwo Boże będzie kontynuacją starożytnego Izraela.
     Królem będzie sam Isus Chrystus, jako członek z pokolenia Judy i króla Izraela, Dawida.

     Nowy (żydosyjonistyczny) porządek świata (NWO)

     „Jego narodziny sięgają starożytnego Kanaanu/Palestyny.
     Geneza NWO leży w wymyślonej przez kapłanów plemiennego Jahwe ideologii narodu wybranego, dającej Izraelitom – wyznawcom Jahwe – uzasadnienie do okradania, zniewalania i mordowania Gojów.”

     “Ziemię do której przybywasz jako przychodzień… dam tobie i twojemu potomstwu na wieczne posiadanie.”

     “I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzoziemcy będą waszymi oraczami i winiarzami, a Wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować was będą ; zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie.”

     “Tak mówi Pan Bóg: “Oto skinę ręką na pogan i między ludami podniosę mój sztandar. I odniosą twych synów na rękach, a córki twoje na barkach przyniosą. I będą królowie twymi żywicielami, a księżniczki ich twoimi mamkami. Twarzą do ziemi pokłon ci będą oddawać i lizać będą kurz z twoich nóg.“

     “Przyjdą do Ciebie i będą twoimi; chodzić będą za tobą w kajdanach; na twarz przed tobą będą padać i mówić do ciebie błagalnie.”

     „Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi”

     “Ja wzmocnię cię i rozmnożę cię bardzo. Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak będą tego pragnęli…”

     Spreparowanie chrześcijaństwa/neojudaizmu
     było jednym z etapów ideologicznego podboju świata przez żydów syjonistycznych.

     “Etap III – podrzucenie Rzymowi ideologii (zrodzonej w łonie judaizmu) sekty wyznawców Joszue/Jezusa.”

     Także islam spełniał rolę “chłopca na posyłki” (a raczej”użytecznego idioty”) kolportującego w świecie islamu żydowskie “prawdy objawione”. Mimo iż stworzony został głównie po to, aby stanowić przeciwwagę wobec szybko rozprzestrzeniającego się chrześcijaństwa. W tym miejscu trzeba uczciwie przyznać, że islam jest bardziej wojowniczo nastawiony wobec “najstarszych braci w wierze” niż uległe globalnej sitwie chrześcijaństwo (NATO), będące obecnie parobkiem – szabas-gojem do napadania na kolejne muzułmańskie kraje.

     Podrzucenie Goim judeo-chrześcijaństwa miało na celu przygotowanie właściwego gruntu do dalszego podboju świata. Należało ludzkość oswoić z “narodem wybranym”, żydowskim Bogiem, prorokami i żydowską mitologią.
     Było to mówiąc kolokwialnie Zażydzenie Ducha Ludzkości.

     Żydem nie jest ten, który nim jest na zewnątrz, ani obrzezanie nie jest to, które jest widoczne na ciele, ale prawdziwym Żydem jest ten, kto jest nim wewnątrz, a prawdziwym obrzezaniem jest obrzezanie serca, duchowe, a nie według litery. Rz 2; 28-29

     Do dzisiaj w wielu krajach przysięga się w sądach na żydowską biblię czy na żydowskiego Jahwe, w preambułach konstytucji odwołuje się tego psychopaty-ludobójcy, w hymnach “narodowych” czci się żydowskiego “Boga”. Co dziwne, w “naszym” hymnie w jego aktualnej wersji nie ma odwołania do żydowskiego boga. Choć początkowo było (“Dosyć tej niewoli mamy Racławickie Kosy, Kościuszkę, Bóg pozwoli.“). Za to amerykański hymn na zakończenie odwołuje się do żydowskiego Jahwe (A to niech będzie nasze motto: “W Bogu pokładamy ufność”).

     Przez długie wieki Żydzi zajmowali się głównie handlem, dzierżawą i lichwą. Rozproszyli się po całym świecie i czekali na ich moment. A ten nadszedł w 1694 roku gdy utworzony został z ich inicjatywy Bank Anglii.

     Wymyślony podstępny i bandycki system bankowy z prawem emisji pieniędzy z powietrza stał się źródłem potęgi syjonostycznych banksterów.

     Kolejnym narzędziem/metodą jest skłócanie podbijanych i okradanych Goim pomiędzy sobą. Lub zapędzanie ich na fałszywe barykady.
     Skłócanie to polega na napuszczaniu np. chrześcijan i muzułmanów przeciwko sobie. Oraz na fabrykowaniu pomiędzy nimi ognisk zapalnych. Ale skłócani są pomiędzy sobą i żydo-chrześcijanie rozbici na setki odprysków:

     Obok nich istnieją jeszcze kościoły “chrystusowe“.

     W Polsce nawet sam watykański katolicyzm jest rozbity i skłócony.
     Najbardziej fanatyczną frakcją są natankowcy-intronizatorzy.
     Silną frakcję stanowią rydzykowcy – wyznawcy rebe Rydzyka z Torunia.
     Ale i wyznawców oficjalnej linii episkopatu też nie brakuje.

     Podzielony, rozbity i skłócony jest też islam. Obok głównych odłamów – sunnitów i szyitów (podzielonych na konkurujące często ze sobą “szkoły”i “gałęzie”) – istnieje wiele innych, mniejszych odprysków, “szkół” i “gałęzi” nauk proroka.

     Metodę dziel i rządź opanowała globalna żydosyjonistyczna sitwa do perfekcji
     i z zamiłowaniem umiejętnie ją stosuje.

     Zapędzanie ludzi na fałszywe barykady to kolejne narzędzie/metoda globalistów. U nas np. podsyca się nastroje antykomunistyczne (tak ja by to komunizm nam obecnie zagrażał) czy antyrosyjskie. Mamy bać się Rosji i Putina, a nie zbrodniczego NATO, USA i banksterskiej Unii Jewropejskiej. Albo mamy bać się “islamizacji” Zachodu.
     A przecież islam to taka sama żydowska dżuma duchowa jak chrześcijaństwo”.

     • marek pisze:

      mezamir

      postój za ciecia na ulicy to będziesz więcej rozumiał …

      …ja na razie zrozumiałem że kawał o cieciach niestety dotyczy wszystkich dreptających swymi ścieżkami po Ziemi …

      ….która godzina? pyta cieć ciecia ,- za cieć ciecia – odpowiada cieć i tak słychać to od bieguna do bieguna bośmy jak na razie takie Niemowlęta Boże w rozumie i mówimy wszystko zdrobniale – w rozumieniu …

      uwaga , uwaga …za cieć ciecia ..

      w samo południe się zaczyna
      na wierzy zegar bije już
      banda opasłych kotów
      walkę wstrzyna
      za chwilę będzie
      straszne buch….

      marek

  • siola pisze:

   Co bedzie nie zalezy od nas ani tych co Maja za Obcych ,ale teraz lezy wszystko w rekach naszych nam Obcych.Moze Nasi sa bardziej Obcy niz Ci kturych karza nam uwazac za obcych sa nam bardziej bliscy.Pytanie dlaczego akurat po moich urodzinach .
   Ktos kiedys powiedzial ,nie placzcie za mna bowiem dzien Mojej smierci bedzie dniem mych narodzin.Coz systemu nie da sie zmienic bez zmiany urzednikow albo jesli urzednicy wreszcie Terz zrozumia ze cala ludzkosc placi by urzedowal jeden z drugim glowa .Coz moze moje miejsce na kwiatowej gorze z roza w bramie jest Ci jakos wyjatkowe bo paniki ja nie widze ,no chyba ze ja panikuje robiac jak za dawnych czasow dalej swe zapasy na przetrwanie zimy,Wiec coz moze zamiast w pazdzierniku to na konie wrzesnia swojskiej dobrej kapusty trza nakisic to i nie zje zebow szkorbod w podrozy przez zime..Coz moze tylko po to by ludziska jak za dawnych czasow maly zapas se zrobili by zime bez glodu i braku witamin przetrwac.Coz przy duzej katastrofie to zapasy nie pomoga ale na mala skale to i lepiej miec pelna piwnice.Coz dzieci szabrownikow beda teraz dalej szczuly i szukaly se wspolnikow,bo to ojce ich juz nauczyly jak ludzi z ich dobr okradac.Wiec Taki to lepiej po gorach z dupa goni i trenuje strzelanie z kalacha ,bo po co takiemu cos swojego zrobic jak to moze ukrasc.Ja na miejscu szabrownikow liczyl bym raczej na swoje bo z okradaniem drugich moze byc tym razem kicha bo te nie maj 45
   gdzie swoi swoich okradali .Dla klamcow i zlodzieji karzdy staje sie obcym i nie wazne jest tu jakiej kto jest nacji ,jeno czy mozna cos od niego wykrasc.A z nazwiskiem to tez nie jest wielki Problem bo co taka wielka roznica Fuks czy Lis albo Speer czy Dzida sie nazywac bo to na uzedzie zawsze gdzies sie znajdzie jakas ruda gnida z szabrowniczej boskiej rodziny.Zaprawde powiadam wam ze ja paniki u nas nie widuje,raczej bardziej mi panika smierdzi u tych z gornych polek.(poUlLek.
   Pamietacie czasy waszych Babek i Dziadkow ,Oni nie potrzebowali wiele by 4 miesiace przetrwac .Nas uczyli ostatnimi czasy nie uprawiac owocow i warzyw ,teraz w razie malej katastrofy nie ma nikt przy domu malego zapasu aby przezyc.Coz wpajano nam wszedzie ze sie nie oplaca skura za wyprawke ,bo narobisz sie jak glupi i kosztuje Cie twa robota wiecej niz w Biedronce .Bo u Biedronki kupisz se ogorka za zlotego a w ogrodzie za swojego ze 5 zl musisz ty zaplacic nie liczac wlasnej pracy,ale mowie wam kolezanki i koledzy ze to co wyrosnie na wlasnym wolnym pocie smakuje o niebo lepiej nizli to co wychowano na cudzej robocie i to jeszcze za pol darmo albo jeszcze lepiej gdzie pracowaly glodne dziec by co niekturzy ta rzywnosc bez szacunku wyzucali w smieci bo za duzo.Coz moze nie mam racji ze najlepiej smakuja warzywa i owoce wychowane na swym Miscie i swoim pocie,bo daje Ci przyroda za Twoj Mist I pot co dla ciebie top ,czego Ci brakuje w Twoim organizmie .Ale moi drodzy nie pinklujcie mi teraz bez przesady pod te pomidory bo czasami tez mozna tak przesolic.

   • MAREK pisze:

    ….blizzzką jest nam każda glizzda
    i glizzda widzi się nam bratem
    owinie się ją sobie wokół łokcia
    i idąc samemu gada się do niej
    popatrz , jak to miło jest- iść razem………

    uwaga:
    dla zaspanych i słabo myślących…..

    glizzda nie ma kręgosłupa , choć jest ssakiem / nawet naczelnym /

    marek

 2. Maria_st pisze:

  wrzesien 2016……hmmm jakos to pasuje do tego….ostatni żyd, cos wyjdzie z lochow kosciola –trujacego…a my i tak wiemy że Życie jest Wieczne o czym tak czesto pisze Marek.
  A SIO paskudne MYŚLOKSZTAŁTY…….NIE MA WAS

 3. Dawid56 pisze:

  Mario troche mi ten art koresonduje z tym co mowil w czerwcu Meheran Keshe w swojej audycji z czerwca 2016 roku

 4. marek pisze:

  A SIO paskudne MYŚLOKSZTAŁTY…….NIE MA WAS

  NIE MA TAKIEGO ZŁEGO CO BY NA DOBRE NIE WYSZŁO………

  … może jak wystraszeni prorocy głoszą , na totalną roz….duchę brak zezwolenia lub kasy tłustym kotom szkoda ,- więc co im do straszenia w działaniu zostało „pogoda „.

  Nie bujta się ludzie to że jeszcze istniejemy z tą naszą powszechną głupotą to dopiero bajka o „cudzie „.

  …..sodomia i gomoria – siostry dwie wybieraj sobie którą chcesz – jak mówi mój idol Ferdek a zaraz za nim przyjaciel Ktosiu – Gargamel …

  ….skrzydła naoliwiłem , świeże gatki włożyłem , zapasów mi nie trzeba bo na trąbie powietrznej polecę do nieba ….tralalala tralallala strach tłustych kotów owce zniewala….

  Jam jest w Bogu a Bóg wokół mnie miłością jestem rosą życia bo światło jest we mnie

  • marek pisze:

   oj będzie , będzie się działo bo się owieczki na pastwisku postrachało
   oj będzie , będzie zabawa , zabraknie prądu , będzie jasno z kranów płynie lawa ….

   itd. itp .dalej dośpiewajcie sami se….obie…

   marek

  • margo0307 pisze:

   „Bałkańskie rytmy, polska moc… oj… będzie się działo…”
   ____
   Zajefajny ten grubasek… 🙂

 5. Mezamir pisze:

  „Chociaż moja administracja nadal dokłada wszelkich starań, aby naród amerykański był bezpieczny i ponosimy odpowiedzialność za każdego obywatela”

  Oh ah,jeszcze czego 🙂 rząd USA się troszczy o obywateli 😀 pieprzenie.
  Bezczelne typy.
  Prawowitymi i jedynymi obywatelami USA są eksterminowani czerwonoskórzy
  reszta to turyści i kolonizatorzy,obcy.

 6. siola pisze:

  Poinformowano oto o ogromnej 700-metrowej asteroidzie, która podobno leci do Ziemi i przyleci w dniu 17 września i której według stwierdzeń NASA nie da się obliczyć z powodu niestabilności toru lotu. Leci ona czy nie – nikt dokładnie nie może powiedzieć, a zresztą to nie jest ważne dla twórców kataklizmów.

  A moze tylko ktos nie chce przegrzac silnikow a po drugie jak jest sie przemeczonym to i nie trudno o wypadek a Automat coz czasami tez sie pomyli widzac niebieska ciezarowke przed soba too pomysli ze to niebo ,wiec i przerw w jezdzie nie zaszkodzi a kto wieczny czas ma przed soba temu jest nie wazne kiedy na miejsce swe przybiezy by wysmarowac tylki od zolnierzy.

  • marek pisze:

   uwaga , uwaga …jutro rano niewyspany po odbyciu służby dla ojczyzny będę pędził swym bolidem przez środkową europę , kto się tego mego przelotu nie boi ,niech dalej jak kołek w płocie stoi , a kto się boi to do dziury , bo nawalił mi katalizator i nadchodzą czarne chmury….

   centru informacyjne PANA marka

   marek

   • siola pisze:

    Ale uwazaj ty mi na Brandenburgi na elektorskich dragonow ,bo czarne u nich sa uniformy i kaptury i przeoczysz ty ich w tych czarnych chmurach i znowu beda lochy na Kostrzyniu zamiast pod pierzyna i Mamuski.

    • MAREK pisze:

     Siola

     chyba się wie że przy tej prędkości w drodze pod kołderkę to się ich i złośliwego Ktosia na zderzaku powiezie …

     marek

 7. marek pisze:

  Barack Obama wezwał, aby przygotować się na wypadek sytuacji nadzwyczajnych

  ….nadzwyczajnym to jest oglądać reakcje , akcje , spekulacje oraz strach rozprzestrzeniający się jak smrodek tam gdzie dla niego nie powinno być cienia ….

  żegnaj mistyko , witaj wiaro w stare sztuczki , rozumie – ponieważ cię rzadko widywałem , nie mówię ci do widzenia ….

  marek

  • Maria_st pisze:

   ….nadzwyczajnym to jest oglądać reakcje , akcje , spekulacje oraz strach rozprzestrzeniający się jak smrodek tam gdzie dla niego nie powinno być cienia ….”

   hmm wiadomości od sioli mowia ze nie ma żadnego stracha……to tylko media kłamią

  • Ifryt pisze:

   Masz jakieś urojenia z tym strachem jak zwykle 😉
   Nadzwyczaj wkurzające jest czytanie o tych końcach świata i kryzysach, które i tak nikogo nie obchodzą, nawet gdyby nadeszły.
   Zaakceptujcie to że gówno nas to obchodzi, dawać chleb i igrzyska!!!!

   • margo0307 pisze:

    „Uprzejmie donoszę”… czy to kolejna brzydka cecha naszego społeczeństwa ?
    Obejrzyjcie ten materiał z Poznania…
    „Coś pięknego i wzruszającego…”

    • Maria_st pisze:

     niestety ale tak sie dzieje….odnośnie tej paranoji napisałam dzis z sarkazmem :

     „Polacy donoście na innych..na was też ktos doniesie.

     Karac, karac..ot jakie to mile jak ” barany” dostaną mandat….

     To jakaś paranoja to napuszczanie jednych na drugich, ludzie nie dajcie sie zwariować bo niedługo bedziecie bac sie wlasnego cienia.

     Czy naprawde Polak potrzebuje bata nad sobą by życ godnie…skad taka medialna na nas nagonka ?

     Cóż nawet sami siebie gnębimy a wystarczy pomyśleć …daleko nie trzeba szukać….odrobina dobrej woli z dwóch stron ”

     a taki wierzący narod….

     • margo0307 pisze:

      „… a taki wierzący narod…”
      ___
      Pytanie tylko… w co wierzący ?
      – w zawirusowane programy zakodowane w ludzkie umysły, że… „bóg” jest w niebie, że patrzy z góry i ocenia dobre i złe uczynki…, że… w imię tego „boga” można niszczyć i mordować inne czujące istoty…
      A nieświadomi – zaprogramowani ludzie – opętani wirusem zniszczenia… zrobili wszystko, aby rozpleniać tę toksyczną wiarę w „miłosiernego boga” ogniem i mieczem…
      Echhh…

     • Maria_st pisze:

      Rybko napisz do mnie na maila…..odkad mam nowa poczte….mam z nia problemy–chce o cos zapytac

     • margo0307 pisze:

      „Rybko napisz do mnie na maila…”
      ___
      A adresu poczty nie zmieniłaś ?

     • MAREK pisze:

      barany wierzą jedynie w zieloną trawę

      marek

     • Ifryt pisze:

      A ludzie jedynie w to, w co warto wierzyć.

     • margo0307 pisze:

      „A ludzie jedynie w to, w co warto wierzyć.”
      ___

    • Dawid56 pisze:

     Jakim trzeba byc czlowiekiem aby doniesc na 8-letnie dziecko?- to cytat z filmu

  • margo0307 pisze:

   Dzięki Mezamirze za link do tego arta u pana Białczyńskiego…

   Ciekawe są również posty znajdujące się pod artem:

   „Nie rozumiem, jak trzeba mieć zakuty łeb, by jeszcze być allo.
   W 1961 roku, w miasteczku Tărtăria(!!!) w Rumunii, archeolog Nicolae Vlassa odkrył trzy gliniane tabliczki.
   Widniejące na nich symbole to najstarsze znane dotychczas pismo.
   Większość archeologów jest zgodna, że tabliczki wykonano ok. 7,5 tysiąca lata temu, czyli na długo przed pismem sumeryjskim.
   Symbole na tabliczkach z Rumunii bardzo przypominają odkryte w 1875 roku na ceramice w pobliżu serbskiego miasta Vinča.
   W 1995 r. prof. Radivoje Pešić (którego także przywołuje Pani Sieroń) odczytał alfabet z wymienionych znalezisk.
   Litery Vinča zestawił z młodszymi alfabetami – fenickim i łacińskim, które wywiódł z pisma prasłowiańskiego.
   Zestawienie tych alfabetów m.in.na:
   http://rudaweb.pl/index.php/2016/06/05/vinca-najstarsze-pismo-ludzkosci/ …”

   • Dawid56 pisze:

    Jestem bardzo sceptyczny wobec tych rewelacji: Pešić przeanalizował inskrypcje z glinianych tabliczek odnalezionych w Serbii i Rumunii. Na obszarach tych, w latach między 7000 a 4000 lat p.n.e., rozwijała się najstarsza cywilizacja na pewno europejska, a najprawdopodobniej i światowa.

    Chodzi mi nic innego ale zawsze to samo zaglowanie tysiacami lat.Zastanawiam sie jak trzeba byc bardzo zarozumialym aby przechodzic nad bagatela 3000 lat do porzadku dziennego tylko ze 2016-3000 daje ok 990 p.n.e czyli czasy przed zalozeniem Rzymu.Ciekawe co ci Praslowianie robili przez owe 3000 lat ( malowali jaskinie i polowali na grubego zwierza?)

    • siola pisze:

     Coz nad Troja lezy grodek co Kietrzem nazywaja,tam ci ciotke zakonnice pochowali co stanela w obronie mlodszej gdy sie kacap chcial wyzyc.A takich kacapow mamy pod dostakiem w karzdej nacji.Ale ja tak mysle ze wazniejsze sa te groby co za murem cmentarem dalej leza ,w czasie patrolu ja tam z tymi co kopali troche porozmawial .Chodz tak dokladnie juz cie rozmow nie pamietam ale caly czas mam wrazenie ze co mowil ten profesor bylo bardzo wazne i z luzyckiej na tych ziemiach kultury.Co by bylo jakby Schlingmann nie odnalazl tej wlasciwej Troji ,moze rzeczy samej Troja nad Troja stala a skarb trojanki dalej z ludzmi zakopany w bialej skale co ja gipsem zowia,bo juz z dawien dawna domki byly choc male ale za to biale.

  • siola pisze:

   Ten sam Mist z tego samego zrudla probuje udowodnic ze jest lepszy od drugiego.Tak tanczy i zlodziejska banda na Slezy i probuje udowodnic ze ta gora jest od niego.Tak pogonili Ci za Odre Kowoli a zostal Kowolsky bo dziecko nieba .U nas sie mowilo ze na kocu swiata jest ciemno a gdzie jest jeszcze ciemno.Co sie stalo jak wyrznieto w Teutoburskim lesie legiony ,co Mysz zostawila Heruskow w spokoju ?Dlaczego od tej pory az tak cicho o tym co sie stalo ,jaka byla odpowiedz Imperium.Coz PO to tylek land kraina wiec i moze po prostu kraj kolonia na krancu Imperium ,gdzie ostani kastel legionowy pod Warszawa stanal i do dzis go zwia Legionowem.Dzis archeolodzy odnajduja slady bitew z rzymem na dolnej saksoni a widac dorze legionerskie rzezniki mordowaly bo na gore sie wypchaly.CoZ Klau diusz byl ostatnim z cesarzy co etruskim gwarzyl,wiec i nie byla by dziwota ze Popiel byl w Rzymie inaczej zwany choc i takrze na literke P sie imie jego zaczynalo.Coz moze Popielem go nazwaly ludy zniewolone bo jego Legiony zgliszcza z gospodarstw zostawialy.I pojechal ten co po landem wladal .po smierci Cesarza by o cesarska korone sie postarac,ale pecha mial biedaczek bo jak do myrz przyjechal to myrz go pozarla .Bo to juz u Myrz juz taka ze walcza o swa boskosc ccudzymi rekami nawzajem sobie gardla podrzynali.Coz swojego bochatera tez sami Heruskowie zarzneli,boc to bylo co niekturym dorze bylo rzyc na lapowkach z mYRZ.Od i nie dziwota ze ostatnia dzielnica od Myrz na po landzie lezala a juz za nim tylko ukraina co sie wplywy Cesarstwa Wschodu i Zachodu sie scieraly.Tak poprostu ludzie jednego Boga sie wala o to kto wiecej ma prawo z ludu ukrasc.Bo tem co byl biedny pozostanie biednym ,co najwyrzej dla boskich palantow straci rzycie.Co chcecie etruskami udowodnic ze jestecie ostatnia dzielnica Imperium myszy ,przecierz wam mowia przywodcy ze Polska jest wylacznie katolicka .Coz buntowac sie przeciw Imperium tylko dlatego by starego boga po nowemu nazwac i utrzymac niewolnictwo.Od bija sie o Cesarski tron boscy synowie a moze wziasc sie lepiej za robote a nie rzyc tylko i wylacznie z pracy drugich.Coz bo jak liczba boskich dzieci tak przerosnie ze ich bedzie wiecej jak normalnych ludzi ,to dopiero bedzie cieszko trza bedzie podnies niewolnikom normy.To juz daje sie we znaki saksonska Alternatywa ,pracowac do 80 tki i obnirzyc robotnikom renty .No i Maja bogi znowu wiecej do podzialu miedzy soba.Od cieszy sie Pieron cieszy bo sie kluca boze dzieci jeden godo tyn pieronski Gorol drugi za to go nazywo pieronskim Hanysem i tak se Zeus we spokoju wlado ,choc mu obiecano ze zabija go wlasne dzieci za przodkow zdrade.Bo dzieciaki jak dzieciaki leja sie po Lebach za pieronskie obiecanki.I na koniec jest ten winny co go oszukano i do garnka nie ma co wlozyc by dzieci nakarmic.Od i Taki jest los dzieci Zeusowych bo im pamiec wymazumja by czasami sie nie znalazl ktos co farse ta odkryje i pokarze czym sa Ci co im sie wszystko nalezy tzw dzieci stwurcy systemu niewoli.
   Od i macie ten wasz grzech pierworodny „Zdrade przodkow przez tych waszych Bogow Ojcow” I ZALOZENIE NIEWOLNICTWA NA ZIEMI DLA WLASNYCH BOSKICH KORZYSCI.

 8. margo0307 pisze:

  Na dobranoc… dedykuję Wam kochani wierszyk…

  Cel istnienia

  Nie pozwoli zagasić marzeń w chwili zwątpienia.
  Choć czasem oddechu w piersi brakuje.
  Świat dookoła wciąż nam się zmienia…
  Lecz sercem i myślą cel swój poczujesz.

  Bo jest to coś, co rozpala zmysły.
  Najpiękniejsze ze wszystkich marzeń.
  Choćby przez chwilę nadzieje prysły…
  Uodporni cię na falę zdarzeń.

  Dla jednych to miłość,
  dla innych ludziom pomaganie.
  Każde z nas ma cel swój
  w gwiazdach zapisany…

  A wtedy cieszy duszę każde staranie…
  Cel życia jest przez nas kochany!
  Oskar Wizard

 9. Maria_st pisze:

  A ja właśnie znalazłam artykuł ktory napisał Marian Pawłowski:
  Prawda – a czymże jest prawda ???

  O Solidarności i agenturze.

  to urywek:

  „……..Z obrzydzeniem konstatuję, jak sprawdzają się prorocze słowa Zbigniewa Herberta wobec „elit” głównie krakowskich, w kontekście do osoby Jerzego Kuczery głównej Legendy i Bohatera I Solidarności w Hucie i Krakowie

  Niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
  dla szpiclów katów tchórzy – oni wygrają
  pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
  a kornik napisze twój uładzony życiorys

  Otóż całe „elity”, tu głównie ta krakowska zrobiły zapis na przemilczenie tego Bohatera I Solidarności Jerzego Kuczery ( Andrzeja Cyrana też) i czekają w wielkim zniecierpliwieniu na jego Śmierć, by móc otworzyć nowy etap kłamstwa o I Solidarności z podkładaniem nikczemnych ludzi na „bohaterów”, typu powyższe „legendy i dinozaury” i tu jest klu głównej myśli z książki Anatolija Golicyna – dezinformacja – „Nowe kłamstwa w miejsce starych” – a „nieświadome elitki” od historyków, „działaczy”, przekaziorów medialnych po księży ciągną ten komunistyczno -razwiedkowy syf-wątek ku radosnemu duraczeniu Polaków i tylko pytam jak długo jeszcze do chusteczki – twa mać – czy wy PiS-iory chcecie to kontynuować – bo na przestępcy czapka gore ?!!! ”

  Przeczytajcie
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=18676&Itemid=80

 10. marek pisze:

  Armia syryjska: zestrzeliliśmy izraelski samolot bojowy

  Armia syryjska: zestrzeliliśmy izraelski samolot bojowy , a do tego Syria- Wanga , tak się plecie na Onecie i już mamy nowe fakty do składania lub chichrania……..

  Jam jest w Bogu a Bóg wokół mnie miłością jestem rosą życia bo ,światło jest we mnie

  • margo0307 pisze:

   Poniżej, filmik kręcony ukrytą kamerą na ulicach Paryża, który wygląda jak jeden wielki obóz migracyjny…
   Gromady imigrantów koczują na ulicy…
   Francuskie władze zakazują i rozwiązują obozy dla uchodźców, ale migranci tworzą wciąż nowe miasteczka namiotowe…
   Trzeba się liczyć, że tych dzikich obozowisk będzie przybywać.
   Dlatego Francja wywiera nacisk na Wielką Brytanię, aby ta przyjmowała uchodźców, którzy chcą prawie wszyscy imigrować do Wielkiej Brytanii.

   Minister d/s Imigracji Robert Goodwill uzgodnił z Francją budowę 4 metrowego muru (sic!) koło Calais, który ma uniemożliwić wywożenie imigrantów ciężarówkami do Wielkiej Brytanii…
   Jakie są tego następstwa dla Francji ? – jeszcze więcej imigrantów na ulicach Paryża, którzy przybywają z Włoch…

 11. Dawid56 pisze:

  Rzeczywiscie, bardzo ciekawy film:).Dzieki Mezamir i pomyslec ze juz 50 lat temu pomyslano o Wielkim Bracie trzymajacym swoja lape nad wszystkim i jak z tym kotrastuje slowo Freedom Wolnosc – pysty smiech 😦

 12. Dawid56 pisze:

  Co raz to wiecej ludzi w USA zw swiata ezoterycznego(np.Ellie Crystal) jest zaniepokojonych dziwnym brakiem wyboru krystalicznego kandydata na prezydenta w listopadowych wyborach w USA , dlaczego nie takiego kandydata ktoremu mozna by bylo zaufac?

  „Just as Hillary had managed to get out of her email and other scandals – Transparency issues were once again coming into play especially as the Clintons have a long history of deception. At this time she is running against Donald Trump – the two most disliked and untrustworthy candidates in US Presidential history. How did we get here as a nation of educated and enterprising Americans?

  This takes us to conspiracy theories. I stopped following them years ago, though I know many are valid, the rest pieced together by people who are angry and frustrated at life. I have never believed that we have any control over unfolding events in the algorithm of our reality, nor am I programmed to participate … until the end. The flow of the 2016 presidential election shows us that everything is orchestrated .. but to what end and by whom?

  Those who allegedly call the shots go by many names — „The Powers That Be”, „The Secret Government”, „The Cabal” „Alien/Human Coalitions”, etc. These organizations have their own level of dissension which plays out unbeknownst to most people who can only speculate based on unfolding events.

  They allegedly control elections, economies, wars, diseases, covert projects, among other things that guide the fate of humanity. Too bad they didn’t factor that Hillary is a human, with human frailties, and would get sick … or did they? Whether you approved of her before, or not, she really does not have the stamina to be president. The pneumonia prognosis is most likely valid but conceals more serious medical conditions. And so we wait and watch as Hillary returns to the campaign trail in a few days.

  http://www.crystalinks.com/9.11.16.html

 13. Mezamir pisze:


  When the earth is ravaged and the animals are dying, a new tribe of people shall come unto the earth from many colors, classes, creeds, and who by their actions and deeds shall make the earth green again. They will be known as the warriors of the Rainbow. Native American prophecy ~I would say this prophecy began to become reality…

  • marek pisze:

   Tomasz Jaeschke, animalpastor: zwierzęta nie są po to, by służyć człowiekowi .

   http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/VNsktkqTURBXy9kZTM2ODY5NDIwZjc4NzRjYWFkNTI1NTY3ZWQwMTJiZC5qcGVnk5UDAczEzQgYzQSNkwXNAxTNAbyVB9kyL3B1bHNjbXMvTURBXy8xNDBiMWNmZTdmMGFjNTJlZGMwMTBkNzA5NzhlODRiZS5wbmcAwgA

   Walczy o prawa zwierząt i przypomina Kościołowi katolickiemu, że ten o swoich braciach mniejszych zapomniał. „Jeśli jeden człowiek śni swój sen, to sen ten pozostaje jedynie snem jednego człowieka, ale jeśli ten sam sen śni więcej ludzi, to jest to początek nowej rzeczywistości” – uważa Tomasz Jaeschke, animal pastor.

   http://kobieta.onet.pl/tomasz-jaeschke-animalpastor-zwierzeta-nie-sa-po-to-by-sluzyc-czlowiekowi/8l8x0k

   Obejrzałem wczoraj parę filmów dotyczących ” zabawek ” pana Keshe i znalazłem w nich takie perełki ….

   …informację że istnieją dwa nieodkryte pierwiastki w tablicy Mendelejewa – odpowiedniki naszych pojęć – „eter ,plazma ”

   ….określenie serce w urządzeniu typu /perpetum mobile / służące min . do produkcji pierwiastków w potocznym rozumieniu ” z niczego „….

   …i jak dla mnie najistotniejsze odniesienie wspierające mojej przekonania : jedne urządzenia działają inne tak samo zrobione nie …. zależy to od świadomości /nastawienia psychicznego eksperymentującego

   …odświeżyłem też w pamięci treści Księgi Uranti z uwagi na wczorajsze moje wpisy….

   Mnie to wystarcza by mieć wiarę w to co napiszę poniżej ……na dodatek obudził mnie przed chwilą sen w którym objaśniane miałem szczegóły działania urządzeń pana Keshe…..

   Przekonanie że wszelkie poznawcze rozważania trzeba rozpoczynać w postawie że rozpatruje się element życia Wszechświat -Wieczne Życie ma podstawy aby uznać je za prawdziwe .

   Wszelkie wnioski postawione w oderwaniu od tego rozumienia są błędne gdyż mechanika jakiegokolwiek życia we wszechświecie opiera się na zasadzie …

   kowal , młot i kowadło …

   gdzie kowalem jest duch nadzorujący proces

   młotem – doświadczenie

   kowadłem energia materia

   a przekuwanym / zindywidualizowana porcja świadomości / w procesie życia..

   każdy element z w/w bierze aktywny udział w owym procesie indywidualnego i zbiorowego życia , a jego parametry , jakość wyznaczają kierunki rozwoju tejże porcji samo świadomości …

   i właśnie takie pojmowanie wydaje mi się kompletnym prowadzącym do zrozumienia kim jestem jako człowiek , skąd zaistniałem , co mnie modelowało i modeluje w chwili obecnej , jakie przede mną kierunki w przyszłość , czy mam swój początek i koniec czy go nie mam oraz na co zwracać uwagę , a co pomijać …..

   Jedynie wnioski i rozmyślania prowadzone w zgodzie z takim modelem pojmowania rzeczywistości przybliżają nas do przesunięcia w świat istot samoświadomych zespolonych ze swoim JAM JEST , kowalem naszej rzeczywistości .

   Jam jest w Bogu a Bóg wokół mnie miłością jestem rosą życia bo światło jest we mnie

   • marek pisze:

    PRZEKAZ 32

    EWOLUCJA WSZECHŚWIATÓW LOKALNYCH

    WSZECHŚWIAT lokalny jest dziełem rajskiego Syna Stwórcy klasy Michała. Składa się on ze stu konstelacji, z których każda zawiera sto systemów światów zamieszkałych. Każdy system będzie ewentualnie zawierał około tysiąca sfer zamieszkałych.

    Wszystkie wszechświaty czasu i przestrzeni są ewolucyjne. Stwórczy plan Rajskich Michałów zawsze realizuje się drogą stopniowego rozwoju i ewolucji materialnych, intelektualnych i duchowych natur oraz zdolności różnorodnych istot, zamieszkujących rozmaite rodzaje sfer, z jakich składa się wszechświat lokalny.

    Urantia należy do wszechświata lokalnego, którego władcą jest Bóg-człowiek z Nebadonu, Jezus z Nazaretu, Michał z Salvingtonu. I wszystkie plany Michała, dotyczące wszechświata lokalnego, zyskały pełną aprobatę Rajskiej Trójcy, zanim jeszcze zaczął on swą najwyższą, kosmiczną przygodę.

    Synowie Stwórcy mogą wybierać domeny swych stwórczych poczynań, jednak te materialne kreacje zostały wpierw zaprojektowane i obmyślane przez Rajskich Architektów Wszechświata Nadrzędnego.

    1. MATERIALNE WYŁANIANIE SIĘ WSZECHŚWIATÓW

    Operowanie przestrzenią-siłą i energiami podstawowymi, poprzedzające powstanie wszechświata, jest funkcją Rajskich Nadrzędnych Organizatorów Siły; jednak odchodzą oni z domen superwszechświatowych, kiedy energia powstająca zacznie reagować na grawitację lokalną albo liniową i oddają sprawy w ręce dyspozytorów mocy danego superwszechświata.

    Ci dyspozytorzy mocy działają sami w przedmaterialnych a posiłowych stadiach stwarzania wszechświata lokalnego. Syn Stwórcy nie może rozpocząć organizowania wszechświata, dopóki dyspozytorzy mocy nie zaktywizują energii kosmicznych w takim stopniu, aby zapewnić materialne podwaliny – dosłownie słońca i sfery materialne – dla powstającego wszechświata.

    Wszystkie wszechświaty lokalne posiadają taki sam w przybliżeniu potencjał energii, aczkolwiek różnią się znacznie w swych materialnych rozmiarach i mogą się różnić, od czasu do czasu, w swej zawartości materii widzialnej. Ładunek mocy i potencjalne wyposażenie wszechświata lokalnego w materię zależy od funkcjonowania dyspozytorów mocy oraz ich poprzedników, jak również od działania Syna Stwórcy oraz naturalnych cech kontroli fizycznej, w jaką są wyposażeni jego stwórczy asystenci.

    Ładunek energii wszechświata lokalnego stanowi w przybliżeniu jedną stutysięczną wyposażenia siły tego superwszechświata,…..

    Księga Urantii

    Jam jest w Bogu a Bóg wokół mnie miłością jestem rosą życia bo światło jest we mnie

    • marek pisze:

     WIARA JEZUSA

     JEZUS posiadał wysublimowaną, z głębi serca płynącą wiarę w Boga. Przeżywał on zwykłe wzloty i upadki śmiertelnego bytu, ale religijnie nigdy nie zwątpił w oczywistość Boskiej opieki i przewodnictwa. Jego wiara powstała z wnikliwości, zrodzonej z funkcjonowania Boskiej obecności, Dostrajacza, który w nim mieszkał. Wiara Jezusa nie była ani tradycyjna ani zwyczajnie intelektualna; była całkowicie osobista i czysto duchowa.

     Ludzki Jezus uważał Boga za świętego, sprawiedliwego i wielkiego, jak również za szczerego, wspaniałego i dobrego. Wszystkie te atrybuty Boskości Jezus zogniskował w swoim rozumowaniu jako „wola Ojca w niebie”. Bóg Jezusa był jednocześnie „świętym Izraela” oraz „żywym i kochającym Ojcem w niebie”. Jezus nie był pierwszym, który przedstawił koncepcję Boga jako Ojca, ale wywyższył on i wyniósł tę ideę do poziomu wzniosłego przeżycia, kiedy dokonał nowego objawienia Boga i głosił, że każda śmiertelna istota jest dzieckiem tego Ojca miłości, synem Bożym.

     Jezus nie trzymał się kurczowo wiary w Boga jak dusza, która walczy z wszechświatem, w śmiertelnych zmaganiach ze światem wrogim i grzesznym; nie uciekał się do wiary tylko po to aby znaleźć pocieszenie pośród trudności czy dla dodania otuchy, kiedy groziła rozpacz; wiara Jezusa nie była iluzorycznym wynagrodzeniem za nieprzyjemną rzeczywistość i cierpienia życia. Doznawał on spokoju właśnie w obliczu wszystkich tych naturalnych trudności i doczesnych przeciwności śmiertelnej egzystencji, dzięki najwyższemu i niezaprzeczalnemu zaufaniu jakie pokładał w Bogu i odczuwał wielką radość życia, dzięki wierze w prawdziwą obecność niebiańskiego Ojca. I ta triumfująca wiara była żywym przeżywaniem prawdziwego, duchowego sukcesu. Wielkim wkładem Jezusa w wartości ludzkiego doświadczenia nie było to, że objawił tak wiele idei dotyczących Ojca w niebie, ale raczej to, że tak świetnie zademonstrował nowy, wyższy typ żywej wiary w Boga. Nigdy, na żadnym świecie tego wszechświata, w życiu żadnego śmiertelnika, Bóg nie stał się tak żywą rzeczywistością jak w ludzkim życiu Jezusa w Nazaretu.

     W życiu Mistrza na Urantii, zarówno ten świat jak i wszystkie inne światy kreacji lokalnej odkryły nowy i wyższy rodzaj religii, religii opartej na osobistych związkach z Ojcem Uniwersalnym i w pełni potwierdzonej przez najwyższy autorytet prawdziwego, osobistego doświadczenia. Ta żywa wiara Jezusa była czymś więcej niż intelektualną refleksją a jednak nie była to mistyczna medytacja.

     Księga Urantii

     Jam jest w Bogu a Bóg wokół mnie miłością jestem rosą życia bo światło jest we mnie

   • margo0307 pisze:

    ” Tomasz Jaeschke… przypomina Kościołowi katolickiemu, że ten o swoich braciach mniejszych zapomniał…”
    ___
    Kościół nic nie zapomniał, ponieważ… nigdy nie chciał pamiętać o tym – by traktować naszych futrzasto-pierzasto-łuskowatych braci jak istoty rozumne i czujące… tak samo – jak człowiek !

    * * *
    „… jedne urządzenia działają inne tak samo zrobione nie …. zależy to od świadomości /nastawienia psychicznego eksperymentującego…”
    ___
    Dokładnie tak jest ! 🙂
    Dlatego m.in. jest powiedziane:
    Uważaj na swoje myśli, ponieważ tworzą one twoją Rzeczy Istność !, bo myśl jest Energią – Energią stwórczą !

    • marek pisze:

     Uważaj na swoje myśli, ponieważ tworzą one twoją Rzeczy Istność !, bo myśl jest Energią – Energią stwórczą !

     No i trzymam się tych Twoich słów Małgosiu ale co po chwila wyrywa mi się słowo „cholera „bo już jako stary lis nie daję się nabrać na to widać , słychać i czuć ….

     …do Boga tak naprawdę wiedzie jedna droga ….

     Jam jet w Bogu a Bóg wokół mnie miłością jestem rosą życia bo światło jest we mnie

     • margo0307 pisze:

      „… ale co… chwila wyrywa mi się słowo „cholera „bo już jako stary lis nie daję się nabrać na to widać , słychać i czuć …”
      ___
      Jeżeli… co chwila wyrywa Ci się słowo „cholera”… to znaczy, że… cierpisz…
      A… dlaczego cierpisz ?
      Bo nie chcesz się wyrazić zgody na to – co jest… i opierasz się temu – co jest…,a ten Twój opór wobec Życia zadziewającego się wokół Ciebie… tworzy Twoje cierpienie… przynosząc z sobą niepokój, złość, niepewność, napięcie i stres…

      … PANTA REI – PRZEMIJANIE…
      Wszystko płynie…
      Wszystko, co się pojawia – przemija…
      Wszystko podlega zmieniającym się cyklom…
      Wszystko na świecie jest zmienne, płynne, nietrwałe

      W naszym fizycznym świecie na poziomie form – wszystkich nas – prędzej czy później… czeka oczywiście „klęska”, a każde osiągnięcie w końcu… obróci się wniwecz…, ponieważ wszelkie formy są nietrwałe – niszczeją lub umierają…

      Dopóki więc żyjemy w sposób nieświadomy – nieustannie podlegamy cyklicznej naturze życia i prawu nietrwałości wszelkich form

     • margo0307 pisze:

      ps.
      ten… z lewej to Ty…
      a ten z prawej to ja…

     • marek pisze:

      ps.
      ten… z lewej to Ty…
      a ten z prawej to ja…

      ślicznie już przestaję być spięty , ale ja nie jestem łysy ….i znowu nie zamierzony stres…

      …żyję w stresie i dlatego drę się…

      marek

     • margo0307 pisze:

      „… ale ja nie jestem łysy …
      ___
      A kto ośmiela się tak twierdzić ?! 🙂

      „… żyję w stresie i dlatego drę się…
      ___
      Nic tak świetnie nie odstresowuje jak dobry masaż… 🙂

 14. margo0307 pisze:

  Świetny wykład Moji…

  „…
  Obserwator jest tym – co postrzega wszystko co możliwe do obserwowania za pomocą zmysłów…
  Obserwator jest więc niezbędny do procedury postrzegania…

  – Czy obserwator może być obserwowany ?…
  Czy to, co postrzega różne rzeczy… również może być postrzegane ?…

  Kim jest ten, który pragnie wiedzieć ?

  A ty jesteś ?…
  Jesteś czym ?…
  Kim jesteś ?…
  Kim jesteś… bez umysłu… ?

  Musi być coś głębszego niż intelektualna odpowiedź na to pytanie…
  Odpowiedź na to pytanie musi być formą doświadczenia. Lub czymś w środku, olśnieniem…
  Musi być czymś więcej niż tylko koncepcją.
  Jeżeli jest to konceptualistyczne – to coś zaakceptuje to lub odrzuci…
  Czym jest to… „coś” ?

  Język wspiera dualność, jest niezwykle trudno by wskazać na pojedynczą rzecz, która jest poza dualnością…
  Dlatego jest to takie ciężkie… [do z-rozumienia]


  To – czego szukasz jest miejscem, z którego szukasz” (Francieszek z Asyżu)

  • marek pisze:

   Oj tam Małgosiu Ty tak lubisz tych mądrze mówiących panów o tym ,co już dawno zostało powiedziane…

   ……Nie tylko stworzony istnieje w Bogu, ale Bóg także żyje w stworzonym. „Po tym poznajemy, że w nim mieszkamy a on w nas, że Ducha swojego nam udzielił. Ten dar Rajskiego Ojca jest nieodłącznym towarzyszem człowieka”. „Jest on Bogiem zawsze obecnym i wszystko przenikającym”. „Duch wiecznotrwałego Ojca ukrywa się w umyśle każdego śmiertelnego dziecka”. „Człowiek wychodzi w poszukiwaniu przyjaciela, podczas gdy ten przyjaciel żyje w jego własnym sercu”. „Prawdziwy Bóg nie jest daleko; jest częścią nas; duch jego mówi przez was”. „Ojciec żyje w dziecku. Bóg jest zawsze z nami. Jest on duchem przewodnim wiecznego przeznaczenia”.

   Prawdziwie powiedziano o gatunku ludzkim, „z Boga jesteście”, gdyż „kto mieszka w miłości, mieszka w Bogu a Bóg w nim”. Nawet czyniąc zło, dręczycie zamieszkujący w was dar Boga, gdyż Dostrajacz Myśli musi doznawać konsekwencji złych myśli, powstałych w ludzkim umyśle, w którym jest uwięziony.

   Księga Urantii

   Jam jest w Bogu a Bóg wokół mnie miłością jestem rosą życia bo światło jest we mnie

   • margo0307 pisze:

    „… czyniąc zło, dręczycie zamieszkujący w was dar Boga, gdyż Dostrajacz Myśli musi doznawać konsekwencji złych myśli, powstałych w ludzkim umyśle, w którym jest uwięziony…”
    ___
    Poza… bliżej niesprecyzowanym określeniem, pod którym ukrywa się ten…, hmm… „Dostrajacz Myśli”…, w pełni zgadzam się z powyższymi wnioskami…

    „Są rzeczy, w które trzeba uwierzyć, aby… je zobaczyć” – Miguel de Cervantes

    • marek pisze:

     …..oj Małgosiu Małgosiu jaki z Ciebie niewierny Tomasz ,-jak nie podeprzesz tematu „znanym ” nazwiskiem to nie uwierzysz……….

     …..no ale to przecież skalista planeta to i itd.itd…… nie będę kończył tej sentencji tylko Ci zaśpiewam dlaczego…. …bo jo Cię kochom , bo jo Cię kochom…

     Jam jest w Bogu a Bóg wokół mnie miłością jestem rosą życia bo światło jest we mnie

     • Maria_st pisze:

      …..no ale to przecież skalista planeta to i itd.itd…… nie będę kończył tej sentencji tylko Ci zaśpiewam dlaczego…. …bo jo Cię kochom , bo jo Cię kochom…

      Jam jest w Bogu a Bóg wokół mnie miłością jestem rosą życia bo światło jest we mnie
      Odpowiedz

      niedługo odlecisz jak Kochana Jestem

    • Maria_st pisze:

     Małgoś chyba znalazłam przyczynę tego żaru jaki czuje w sobie od jakiegos czasu / pisalam Ci ze to chyba coś z zewnatrz /

     „Z owych dociekań wynika, że w najbliższym czasie Ziemia jak i jej orbita wejdzie w bardzo silne pole działania grawitacyjnego gwiazdy Regulus, oraz gwiazdy Fomalhaut, czyli dwóch Strażników Niebios. Działanie pola grawitacyjnego Regulusa i Fomalhauta zostanie wzmożone przez działanie grawitacji Słońca, jako że Ziemia znajdzie się dokładnie między tymi dwoma gwiazdami, w jednej linii staną Regulus , Słońce, Ziemia i Fomalhaut.
     Ciekawostka:
     Telewizja niemiecka w sierpniu pokazała program gdzie duchowni wyznania mojżeszowego – rabini mówili, że w dniach 09-19 września bieżącego roku, na wyznawców tej religii spłyną szczególne łaski z nieba, powiązane z mocą bożą.

     W tym czasie może dojść do przeróżnych anomalii atmosferycznych, tektonicznych, czy sejsmicznych, jednak podkreślam że może, a wcale nie musi. Najważniejszym zjawiskiem jest wpływ energetyczny zmieniający postawy ludzkie i zwiększone uleganie manipulacjom kierowanym do całej populacji ludzkiej przez rządzących światem jak i różnych proroków. Może też nastąpić powstanie nowej religii, na co już się zanosi przy powołaniu najnowszego Mesjasza mającego zbawić świat.

     Według tradycji słowiańskiej oddającej cześć prawdziwym Siłom Natury, Bogowie to gwiazdy i inne ciała niebieskie, oraz procesy i zjawiska astronomiczne mające wpływ na ziemskie życie biologiczne.
     http://apokalipsa-eden.bl…btticaid=617bae
     _________________

     • Dawid56 pisze:

      Droga do ziszczenia wróżby wiedzie przez starosłowiańskie znaki pisarskie Świętego Pisma Słowian, czyli głagolicy. W 2016 roku oś Naszej Ziemi wskaże dokładnie na gwiazdę POLAK (Polaris), zaś równonoc jesienna wskaże na gwiazdę REGULUS, czyli SERCE LW>A, stanie się to 22.09.2016 r.

      To kolejny cytat z tego bloga ktory przytoczylas Mario.Tylko cos mi sie tu nie zgadza jesli chodzi o 22.09.2016 i wskazanie Regulusa .Juz chyba o tym pisalem ze ekliptycznie gwiazda ta sie zrownala ze Sloncem ok 23-24 sierpnia 2016

     • Maria_st pisze:

      To kolejny cytat z tego bloga ktory przytoczylas Mario.Tylko cos mi sie tu nie zgadza jesli chodzi o 22.09.2016 i wskazanie Regulusa .Juz chyba o tym pisalem ze ekliptycznie gwiazda ta sie zrownala ze Sloncem ok 23-24 sierpnia 2016

      Ja się na tym nie znam, ale pan Mroziński dobrze to wyjaśnił.
      Dałam to z powodu tego co czuje wewnętrznie …..mam tez wrazenie ze jest to zwiazane z czyms z zewnatrz..jakimś wplywem na cialo ludzkie i nie tylko.

     • margo0307 pisze:

      ” Małgoś chyba znalazłam przyczynę tego żaru… w najbliższym czasie Ziemia jak i jej orbita wejdzie w bardzo silne pole działania grawitacyjnego gwiazdy Regulus, oraz gwiazdy Fomalhaut, czyli dwóch Strażników Niebios…”
      ___
      Nie wiem Maryś, czy… przyczyną tego wewnętrznego żaru jest to… silne pole oddziaływań grawitacyjnych tych dwóch Strażników Niebios – jak pisze pan Tadeusz Mroziewicz, ale… faktem jest, że mniej/więcej w tym samym czasie zbliżamy się do równonocy jesiennej przypadającej w tym roku na dzień 22 września, na godz. 16:21…

      Czy fakt, że… wraz z Ziemią zostaniemy poddani wzmożonemu działaniu pola grawitacyjnego Regulusa i Fomalhauta będzie dla nas czymś wyjątkowym… ?, trudno powiedzieć, ale jak dla mnie – nie ulega już wątpliwości, że… wszyscy żyjemy w… ciekawych czasach… 🙂

      Dodajmy również, że… już jutro, tj. 16 września, rozpocznie się pełnia księżyca zwana „pełnią żniwiarzy”, podczas której – w nocy – z piątku na sobotę – nastąpi półcieniowe zaćmienie Księżyca…, podczas którego tarcza Księżyca zanurzy się w 90 % w strefę półcienia…

    • marek pisze:

     Człowiek w swym osobniczym rozwoju bardzo chętnie rozstaje się z samooceną , gubiąc ją w trakcie życia – prawie doszczętnie …

     Rozpatrując ten temat przez pryzmat samego siebie dostrzegam iż ten proces destrukcji psychiki , trwał u mnie przez lata prowadząc w pewnych okresach do zupełnej bierności w zakresie samooceny w odniesieniu do wewnętrznego głosu / sumienia /.

     Nie wiem czy u wszystkich z nas proces ten ma swe remisje i powraca wewnętrzny cenzor jednak prywatne doświadczenie i ogląd bliźnich w tym zakresie , mówi mi że ego osobowość pomimo tego że bardzo łatwo w młodym wieku robi się głucha na ten akcent wewnętrznego życia wkracza w takie momenty swej egzystencji że robi się na ten głos na nowo wyczulona .

     Nasza nowożytna cywilizacja z racji wolności w zakresie słowa , myśli i czynu zdominowana przez ” silniejszych ” w energii a nie w rozumie , sięga już apogeum pogubienia rozumienia ŻYCIA przez społeczne jednostki – jesteśmy geniuszami i ekspertami od komplikowania prostych pojęć i gubienia prawdy poprzez skupianie się na szczegółach .

     Pozycjonując naszą wartość ” moralną ” jaką na dzień dzisiejszy posiadamy tworzę przekonanie że brak dostępu do zrozumienia prawdziwych mechanizmów ŻYCIA – WSZECHŚWIATA ,które ograniczają nasz dostęp do darmowej energii jest konsekwencją uwzględniającą prymitywność naszych ego osobowości które w błędnym rozumieniu swojej wielkości / upatrywanej w technice / i przy posiadaniu przez nas odpowiednich narzędzi bardzo łatwo zmieniły by nas w hordy kosmicznych wandali ,najeźdźców i kolonizatorów.

     I przyczynę tego stanu rzeczy jaki dostrzegam i określam jako naszą „galaktyczną wizytówkę ” wiążę z brakiem owego dialogu w poszczególnej jednostce ludzkiej z TYM który wysyła w umysł sygnały określane przez nas głosem ” sumienia „.

     Jestem świadom jak tego że istnieję i Jestem ,- że ego osobowość musi posiadać , wzorce etyczno-moralne o krystalicznej czystości do naśladowania , by wzrastała w harmonijną i spójną całość i aby je akceptowała i asymilowała z racji jej odzwierzęcego pochodzenia muszą one być akceptowane i hołubione przez społeczność w której się rozwija …

     ….tym czasem od bieguna do bieguna na tej Ziemi moralność i etykę wyznacza prawo , zaś religijne wzorce bardzo często deformują te pojęcia tworząc wraz z prawem stanowionym narzędzia głuszące w jednostce głos autentycznego rozwoju psychiki ” głos sumienia „.

     Świat zwierząt zawiadywany gatunkowym instynktem nie dostarcza takich narzędzi jak etyka , moralność / to inne programy zawiadujące życiem ..

     …ciało ludzkie / odzwierzęce / również ich nie posiada więc KTO mówi do nas głosem sumienia i czyj głos słyszany w naszym wnętrzu jest ” krystalicznym wzorcem moralno etycznym do naśladowania ?…..Kto , kontakt z Kim jest jedyną drogą naszego prawidłowego ewolucyjnego rozwoju ? ….

     Księga Urantii

     Nigdy, na żadnym świecie tego wszechświata, w życiu żadnego śmiertelnika, Bóg nie stał się tak żywą rzeczywistością jak w ludzkim życiu Jezusa w Nazaretu.

     W życiu Mistrza na Urantii, zarówno ten świat jak i wszystkie inne światy kreacji lokalnej odkryły nowy i wyższy rodzaj religii, religii opartej na osobistych związkach z Ojcem Uniwersalnym i w pełni potwierdzonej przez najwyższy autorytet prawdziwego, osobistego doświadczenia. Ta żywa wiara Jezusa była czymś więcej niż intelektualną refleksją a jednak nie była to mistyczna medytacja.

     Jezus powiedział:

     „Moje królestwo i ewangelia odnosząca się do niego powinny być istotą waszego posłania. Nie odwracajcie ludzkiej uwagi i nie głoście kazań o mnie czy o moich naukach. Głoście ewangelię o królestwie i przekazujcie moje objawienie Ojca w niebie, ale nie dajcie się sprowadzić na mylne ścieżki tworzenia legend i budowania kultu, mającego do czynienia z wierzeniami i nauczaniem o moich wierzeniach i naukach”. Znowu jednak nie mogli zrozumieć, dlaczego tak powiedział a nikt nie miał śmiałości go zapytać, dlaczego tak ich naucza.

     powiedział również wiara człowieka winna być jego osobistą wewnętrzną sprawą

     życiem / dialogiem / pomiędzy nim a Bogiem – / ode mnie /

     …więc zapytam kto będąc obiektywnym w ocenie dostrzeże fałsz czy kłamstwo w tych słowach ….

     …wiarę mam swoją prywatną i jest w niej miejsce dla Jezusa z Nazaretu , Chrystusa Kosmicznego i Boga ….choć to tylko słowa – odwzorowania ,lecz czytam je po swojemu i wiem że prosta jest moja droga…

     a wzorem Boga- Człowieka w fizyczności , wzór do naśladowania znajduję w osobowość którą zobrazowała pani Jaworska swym wpisem towarzyszącym Księdze Urantii…

     JEZUS OSOBOWOŚĆ DOSKONAŁA

     Str. 1101,1102,1103 „Niewyczerpana życzliwość Jezusa poruszała serca ludzkie, lecz nieugięta siła jego charakteru zadziwiała jego wyznawców. Był naprawdę szczery; nie było w nim nic z hipokryty. Był wolny od sztuczności; był zawsze pokrzepiająco autentyczny. Nigdy nie poniżał się do udawania, nigdy nie uciekał się do zawstydzania. Żył prawdą, dokładnie tak jak jej nauczał. On był prawdą. Zmuszony był głosić swojemu pokoleniu zbawczą prawdę, nawet, kiedy taka szczerość czasami sprawiała ból. Był bezwarunkowo lojalny wobec wszelkiej prawdy. …..

     http://members.optusnet.com.au/pmjaworski/kuhumanizm.jezusdoskonala.html

     Jam jest w Bogu a Bóg wokół mnie miłością jestem rosą życia bo światło jest we mnie

     • marek pisze:

      Jam Jest w Bogu a Bóg wokół mnie Miłością jestem rosą życia bo światło jest we mnie,/i>

     • Dawid56 pisze:

      Marku a jednak dla mne nie jest to szcegol w co byli ubrani Adam i Ewa gdyz dopiero po popelnieniu grzechu poznali ze sa nadzy, przed jego popelnienieniem nie mieli tej swiadomosci albo nie bylo to dla nich istotne.Zastanawiam sie dlaczego Ksiega Urantii przemilcza ten fakt….;(

 15. Dawid56 pisze:

  niedługo odlecisz jak Kochana Jestem
  Mario, co masz na mysli?

  • marek pisze:

   Marku a jednak….

   Wewnętrzny cenzor wskazuje , gdy się go słucha , które aforyzmy , przenośnie , kompilacje pojęciowe zasługują na badanie / refleksję ….

   ….nie ma świętych ksiąg w całości swej treści , są jedynie księgi zawierające rozrzucone na niektórych stronach objaśnienia prawd dotyczących ŻYCIA .

   Jam Jest w Bogu a Bóg wokół mnie Miłością jestem rosą życia bo światło jest we mnie

   • Dawid56 pisze:

    które aforyzmy , przenośnie , kompilacje pojęciowe

    A gdzie fakty czy prawda obiektywna…..?

    • marek pisze:

     A gdzie fakty czy prawda obiektywna…..?

     aforyzm , przenośnia nie oddaje prawdy obiektywnej , przybliża jedynie jej zrozumienie..

     gdyż dopiero po popełnieniu grzechu poznali ze są nadzy ……przeinaczona interpretacja piszącego ,na użytek piętnowania seksualności / przenośni mówiącej o czymś zupełnie innym niż cielesność /…

     …święte księgi mają na swych stronach również błędne świadomie czy nie- czynione przez piszącego interpretacje …

     Jam Jest w Bogu a Bóg wokół mnie Miłością jestem rosą życia bo światło jest we mnie

     • Dawid56 pisze:

      gdyż dopiero po popełnieniu grzechu poznali ze są nadzy ……przeinaczona interpretacja piszącego ,na użytek piętnowania seksualności / przenośni mówiącej o czymś zupełnie innym niż cielesność

      Marek nie bylbym wcale tego pewien czy to akurat przenosnia…

      Nie ma na to zadnych dowodow ze nie byli nadzy przed popelnieniem owego grzechu pierworodnego( co by to bylo gdyby bylo)

 16. Maria_st pisze:

  Tzn, ze przestanie wchodzic na blogi bo nie bedzie to dla Niego potrzebne/istotne…….

  • Maria_st pisze:

   Popatrz że podobnie piszą……inny poziom……PIĘKNY

  • marek pisze:

   Tzn, ze przestanie wchodzic na blogi bo nie bedzie to dla Niego potrzebne/istotne…….

   Serce do serca się klei więc w mym wydaniu to nie takie pewne ….Marysiu.

   Mam naturę wróbelka a one stadnie żyją , zachwycamy się z żoną stadkiem kilkudziesięciu trzpiotów które nas i sąsiadów codziennie objadają – ku naszej radości…
   są rezolutne , kłótliwe i kochające się , a po pierwsze ” stadne”.

   Nie widziałem samotnego wróbelka choć on też jest z Boga oraz w Bogu – samotnie by nie przetrwał z tęsknoty za innymi ćwirkami..

   Jam jest w Bogu a Bóg wokół mnie miłością jestem rosą życia bo światło jest we mnie

 17. Dawid56 pisze:

  Czyli ze osiagnie spokoj wewnetrzny i przestanie szukac?

 18. Dawid56 pisze:

  ……..szukac Odpowiedzi , bo odpowiedz jest wewnatrz niego i po prostu ma ja w swoim sercu…<3

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s