Jak Annuaki rządzą Ziemią

Moim zdaniem jest to szokujący film o naszej prehistorii zgodny z tym co mówi zarówno Dawid I’ke Dawid Wilckock i mówił Max Spiers Ma .Są to channelingi z 7-letnim Davidem chłopcem z planety Inua.Co ciekawe, w świetle tego co mówił ostatnio Max Spiers wygląda na to, że chłopiec może mówić prawdę.Swojego czasu zamieściłem na MŻ film z Gry Atlantis1 (symulację) potwierdzający sterowanie statkami powietrznymi za pomocą myśli i odpowiednich osobistych kryształów.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Człowiek, Esperymenty, Matrix, Starożytność, UFO cywilizacje pozaziemskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

14 odpowiedzi na „Jak Annuaki rządzą Ziemią

 1. Dawid56 pisze:

  I uzupełnienie ( dalsza część wywiadu)
  Inuaki 2, część trzecia: David opowiada o kolonizacji Ziemi

  DAVID OPOWIADA O KOLONIZACJI ZIEMI:

  Źródło: http://www.paulnurme.com/en/node/829

  Aryana: „Powiedziałeś, że dzisiaj chciałbyś porozmawiać o Ziemi.
  David : Tak. Chciałbym powiedzieć ci, że to, co wydarzyło się na Inua, mam na myśli kolonizację, przydarzyło się również na Ziemi.
  Aryana: Kto nas skolonizował?
  D: Anunnaki. Około 500 000 lat temu przybyła tutaj załoga i pobrała próbki gleby i wody, po czym opuściła planetę. Jakiś czas później pojawiło się więcej załóg, przywożąc ze sobą Inuaki zabranych z planety Inua. Anunnakis uznali, że będzie łatwiej, jeśli Inuaki będą pracować również na Ziemi, ponieważ populacja ziemska także była prymitywna. Czas temu sprzyjał, ponieważ potrzebowali więcej siły roboczej, a poza tym Inuaki buntowali się przeciw nim, nie mieli więc innej opcji, jak zatrudnienie ludzkich istot.

  „Wiemy o tym, że przedtem, na początku, Anunnaki sami pracowali na Ziemi, lecz tak naprawdę pracowali tutaj jako niewolnicy przedstawiciele innej reptiliańskiej rasy, Inuaki”.

  Lecz ludzkie istoty robiły wszystko nawet gorzej niż oni, ponieważ nie posiadały biegłości, i tak oto doszło do genetycznej modyfikacji istoty ludzkiej. Tyle że tym razem Annunaki pobrali materiał genetyczny od Inuaki, nie – bezpośrednio od siebie.
  A: Zatem dlaczego nie wyglądamy jak Inuaki?
  D: Anunnaki zawsze zachowywali to, co jest doskonale przystosowane do środowiska. Nasza powierzchowność jest doskonale przystosowana do środowiska, z którego się wywodzimy, ciało doskonale pasuje do warunków panujących na naszej planecie. Była to pierwsza modyfikacja genetyczna.
  Około 40 000 lat temu, na szczycie istniejącego DNA, Anunnaki dodali swój własny materiał genetyczny, ponieważ istoty ludzkie zaczęły rozumieć, kim tak naprawdę są Anunnaki. Sądzili, że kiedy uczynią nas bardziej podobnymi do siebie, zaakceptujemy ich. Lecz druga modyfikacja nie objęła całej populacji. Zatem powstała mieszanka składająca się z tych, którzy otrzymali dodatkowe DNA bezpośrednio od Anunnaki oraz tych, którzy mieli je od Inuaki.
  Jednak były tam także linie czystej krwi, i te rody z uświęceniem przedłużały linię krwi Annunaki. Szanowali swoje pochodzenie i nie akceptowali mieszania krwi. Anunnaki nie opuścili Ziemi, jak wydarzyło się to na Inua, lecz przebywają tutaj niewidoczni dla naszych oczu. To właśnie oni wyprowadzają nas z cienia. Oni rządzą tym światem! Nasze rządy są pod ich kontrolą.
  Istoty ludzkie odziedziczyły od nich część ich DNA i pewien obszar mózgu: odpowiedzialny za negatywne emocje i agresywność.
  Około 6 500 lat temu, z powodu masowego buntu, Anunnaki zdecydowali się wycofać i pracować z podziemia. Założyli tajemną organizację i połączyli ówczesne religie. Następnie wytrenowali kapłanów i posłali ich do pracy dla swojej korzyści. Wprowadzili przykrojone do potrzeb dogmaty i prawdy. Okazało się to dla nich bardzo dobre, ponieważ ludzie zaczęli czcić ich i byli im posłuszni.
  Jedynym celem tych tajemnych organizacji jest przekazywanie tych prawd. Obecnie te tajemne organizacje są na całym świecie. Działają za pośrednictwem rządów, instytucji narodowych lub spółek, systemu bankowego, armii i policji, prawodawstwa, edukacji i mediów. Są wszędzie, oni rządzą światem.

  A: A jak oni sobie radzą z tymi wszystkim?
  D: Oni są starożytną rasą. Ich wiedza jest bardzo rozległa i dobrze rozplanowana. Zapanowali nad materią i znają wszelkie aspekty Wszechświata. Są dobrymi astrologami i mogą wpływać na mózg ludzki, pogodę, energię i nastrój. Mogą zrobić wszystko, w każdym czasie i kiedykolwiek zechcą. Posługują się religią, wywołując fałszywe lub zniekształcone postrzeganie, dla nich użyteczne. Zaszczepili ludziom pogląd, że astrologia jest szatańską techniką.
  Wmówili ludziom, że sny są dziełem diabelskim. Faktycznie, diabeł, który jest nam znany, nigdy nie istniał, a sny są tak naprawdę bramami do Wszechświata i do Matrixu.
  Ziemia ma wiele korzystnie działających miejsc oraz obszarów dających możliwość transmisji przekazów.Na wszystkich tych obszarach znajdują się gigantyczne monumenty umieszczone w taki sposób, by neutralizować te korzystne oddziaływania.
  Udało im się rządzić światem poprzez rozmaite religie, które używały złośliwego oprogramowania indoktrynacji, poprzez tłumienie głosu ludzkiej intuicji, poprzez politykę, a szczególnie – poprzez system finansowy. Tak naprawdę to Anunnaki SĄ naszymi pieniędzmi. Oni dają nam pożywienie, ciepło, szkoły, domy, święta, zdrowie … wszystko.
  Rody królewskie są ich potomkami. Ich krew płynie w żyłach naszych prezydentów. W taki czy inny sposób wszyscy oni są zrzeszeni w tych tajemnych organizacjach. Rody królewskie i prezydenci wiedzą, skąd pochodzą i szanują swoje pochodzenie. Rodzimy się, żyjemy, pracujemy i umieramy … dla nich. Wiedza również należy do nich. Do pewnego stopnia zajęła ona miejsce religii.
  Dzisiejsza wiedza nie ma nic wspólnego z prawdą i Matrixem. W pewnym momencie ewolucji istot ludzkich zaczęły wyłaniać się wątpliwości dotyczące dogmatów religijnych.
  Anunnaki musieli znaleźć sposób na potrzymanie swojej wyższości i indoktrynacji. Dlatego wymyślili wiedzę. Trwożyło ich to, że ludzie mogą się przebudzić.

  Do innych ciał niebieskich mają zablokowany dostęp, ponieważ doszli do tego momemntu, kiedy Matrix jest gotowy, by modyfikować ich. Zostaną usunięci, a następnie przetransformowani. Nie chcą tego, przeraża to ich. Od lat 60. zaczęła się oczyszczać ziemska karma. Coraz więcej wysoko rozwiniętych istot miało zezwolenie na inkarnowanie na Ziemi. Zaczęły się masowe inkarnacje. Po latach 90. te inkarnacje nasiliły się. Nowo przybyli mogli rozwinąć to, co nazywa się zdolnościami paranormalnymi. Mimo to, tak pomiędzy nami, nie rozumiem, dlaczego wy nazywacie je w ten sposób, ponieważ zdolności te są czymś bardzo normalnym. Ci nowo przybyli są wielkim zagrożeniem dla Anunnaki, więc począwszy od lat 60., zaczęli z dnia na dzień coraz bardziej zatruwać naszą żywność.
  Wszystko, co otrzymujemy jako żywność i napoje, leki, woda, w której się myjemy, wszystko to jest zaprogramowane. Wszystkie chemikalia, które są dodawane do wody i żywności, leków, dodatków do żywności, wszystko to ma na celu spowodowanie stanu, kiedy mózg ludzki reaguje na pewne bodźce lub wprost przeciwnie, nie reaguje.
  Największym oszustwem są szczepionki. Moja mama zmusiła mnie raz do zaszczepienia się. Sam widziałem, jak wprowadzone mikroby atakują moje czakry; następnie rozeszły się po całym moim ciele, źle oddziałowując na mój system limfatyczny i gruczoły. Czułem się bardzo chory.
  Anunnaki nie chcą, aby ludzie przebudzili się i zrozumieli prawdę. Z tego powodu zatruwają nas fałszywymi informacjami i substancjami, których zadaniem jest utrzymywanie nas w letargu.
  Substancje te funkcjonują jako inhibitory gruczołu szyszynki, blokując go. Ludzkie gruczoły są bardzo ważne. Na przykład, jeśli świadomie aktywujemy gruczoł grasicy, możemy przedłużyć nasze życie. Każdy z gruczołów ma ważny cel. Po to, by właściwie je przystosować, powinniśmy pobierać informacje bezpośrednio od Matrixa – nie z poziomu pola ziemskiego, jak to robimy obecnie. W ziemskim niskim polu zgromadzone są energie wszelkich myślokształtów o niskiej częstotliwości. Ze względu na sztuczne blokady utworzone przez Anunnaki pobieramy informacje tylko stąd, zamiast pobierać je od Matrixa, gdzie znajduje się prawdziwa informacja.
  Tu, na Ziemi Anunnaki zgromadzili wszystko, co wiąże się ze złem, strachem, nienawiścią, zgrozą, fobią, śmiercią i wieloma jeszcze takimi statnami. Nie chcą, abyśmy zrozumieli, że istniejemy poza ciałem, że jesteśmy częścią Uniwersum, że jesteśmy wolni i nieograniczeni, podobnie jak wszelkie Stworzenie.
  Najbardziej toksyczna z substancji znajduje się w paście do zębów, jest to fluor. Nie ma on wpływu na stan zębów. Jest nam podawany celowo, jako inhibitor gruczołu szyszynki. Jest w 100 % toksyczny.
  Oni wiedzą, że wkrótce subsancje te będą bezużyteczne, więc stworzyli nowe sposoby, aby zakłócać naszą łączność z Matrixem. Używają przekaźników, telefonów komórkowych i energetycznego bombardowania przy pomocy promieniowania gamma. Chcą, abyśmy na zawsze byli zniewoleni. Lecz ja wiem z całą pewnością, że to im się nie uda. Matrix pracuje nad tym, by właściwie przystosować Ziemię i do lutego 2013 roku wszystko będzie ustabilizowane. Zacznie się nowa era. Era złota i pokoju. Chcę, abyście wiedzieli, że ludzkie istoty są dobre i każdy, kto jest stworzony z DNA Inuaki, jest kimś charakterystycznym. Prawie wszyscy z nich będą obecni w nowej erze. Widzę ich na ulicach, rozpoznaję ich jako braci”.
  A: W jaki sposób można się dowiedzieć, kto ma krew Anunnaki?
  D: Patrz w oczy osoby, z która rozmawiasz, tylko w oczy. Ignoruj uśmiech i gestykulację. Następnie zapytaj siebie, czy ta osoba jest Inuaki czy Anunnaki. Twoja wyższa jaźń odpowie ci.
  A: A co stanie się z tymi, którzy mają krew Anunnaki?
  D: Pójdą swoją ścieżką. Nie powinniśmy zakłócać planów Matrixa. Oni nie będą współgrać z tą nową energią, ich budowa jest odmienna.
  Po przejściu na Ziemi zapanuje wyłącznie miłość, pokój i harmonia. Ludzie muszą zrozumieć, że czas wojen, konfliktów i zła zakończył się.

  Jeśli chcesz pomóc, wyraź życzenie, aby wydarzyła się ta zmiana! Bądź aktywnym uczestnikiem tej zmiany. Demaskuj Anunnaki i pokazuj ich całemu światu! Jeśli pragniesz ich zobaczyć, tak się stanie! Ja ich widzę i widzę, że jest wśród nich wielu ludzi podobnych do mnie. Jestem jeszcze dzieckiem i nikt mnie nie słucha, a ci, którzy widzą ich, nie mówią o tym, ponieważ boją się, co inni o nich pomyślą. Lecz jest to dar od Stwórcy i mają z niego korzystać. Ci z was, którzy widzą ich, niech MÓWIĄ! Pokazujcie ich palcami! Ci z was, którzy widzą ich, mają lepszy dostęp do Matrixa. Można go osiągnąć poprzez zrozumienie połączenia pomiędzy ciałem a wyższą jaźnią.
  A: Wydaje mi się, że mówisz o tym, co my nazywamy trzecim okiem.
  D: Jeśli chcesz to nazywać okiem, wiedz, że jest to pierwsze oko, nie trzecie. Powinniśmy polegać jedynie na informacji odbieranej za jego pośrednictwem. Wyższa jaźń jest prawdą. Kiedy łączysz się z Matrixem, powiedz: „Chcę poznać prawdę!” Wyższe ja będzie wiedziało, co zrobić. Poda ci prawdę, ale po trochu, nie od razu. Ludzki mózg nie poradzi sobie z taką ilością informacji”.
  ETC.

  Tłumaczenie: Anna Małgorzata Bogusz
  źródło:
  http://jagathon8.blogspot.com/2013/06/inuaki-2-czesc-trzecia-david-opowiada-o.html

 2. Maria_st pisze:

  Ostatnio oglądałam szermierke i patrząc na maski jakie mają na twarzach szermierze, odrazu skojarzenie—jakże przypomina to o czym pisze David Icek .
  Tak samo prawdopodobnie było i kiedyś, ludzie widzieli kosmonautów w dziwnych strojach a potem tworzyli takie a nie inne artefakty……i w pamięci pozostały takie dziwne stwory o jakich dzis sie mowi.

 3. Mezamir pisze:

  Ciekawe ile im zapłacili za te „świadectwa” 🙂
  (…)

  Ostatnia karta to karta wroga pozaziemskiego. Przez intensywność z jaką to mówił, zdałam sobie sprawę, że bał się. Za bardzo się bał, by o tym mówić. Nie powiedział mi zbyt wielu szczegółów.

  (…)

  Wernher Von Braun nigdy nie mówił mi o szczegółach które wiedział w związku z istotami pozaziemskimi poza tym, że pewnego dnia istoty pozaziemskie zostaną ogłoszone jako wróg, przeciwko któremu musimy zbudować ogromny system broni kosmicznej. Wernher Von Braun powiedział mi, że będzie to kłamstwo – że przesłanka dla broni kosmicznej, powody które nam się poda, wrogowie – wszystko to bazuje na kłamstwie.
  http://tergiwersacja.wordpress.com/ufo-szopka/falszywa-inwazja-ufo/

  (…) Von Braun pod koniec życia zauważył ku czemu zmierza program „podboju Kosmosu”, że faktycznym celem będzie stworzenie sieci satelitów uzbrojonych w lasery, masery i wszystko co można sobie wymarzyć, po to by móc likwidować w zarodku wszelkie źródła opozycji wobec rządu światowego. Tyrani, zanim nas wymordują, muszą mieć pewność, że sami są bezkarni (…)

 4. marek pisze:

  Tyrani, zanim nas wymordują, muszą mieć pewność, że sami są bezkarni (…)

  jednakowoż życie jest wieczne , a tyrani przemijający …

  Jam jest w Bogu a Bóg wokół mnie miłością jestem rosą życia bo światło jest we mnie

  • Maria_st pisze:

   jednakowoż życie jest wieczne , a tyrani przemijający …

   heh to ci pocieszenie

   • Mezamir pisze:

    No 😀 bo to tak brzmi jakby tyrani byli śmiertelni a ich ofiary nie.

    • marek pisze:

     No😀 bo to tak brzmi jakby tyrani byli śmiertelni a ich ofiary nie.

     Alfabet zaczyna się od litery ” a” .
     Oktawa zaczyna się od dźwięku ” c” .

     Prawdą jest chwila obecna – nie ma innej obiektywnej prawdy .

     Wszechświat jest przemijający wieczne jest życie

     Hasłem rozpoczynającym powrót do świadomość / rozumienia / jest wieczne jest życie

     ……Gdy podejdzie student do gremium profesorskiego i przedstawi im doktrynę przeciwstawną do ich poglądów z której wynika iż , nic nie wiecie i nic nie rozumiecie najbardziej subtelną formą dezaprobaty z ich strony jest milczenie …

     ….nie znaczy to , że gremium ma rację w swych poglądach , czy posiada autentyczna wiedzę , w przedstawionym zakresie , oznacza to jedynie że gremium wyraża dezaprobatę ,nie rozumiejąc tego co student przekazuje lub chce zachować swój autorytet i nienaruszony stan społecznego porządku /pojmowania / ….

     …. jakże wszechstronna jest ta zasada w ludzkiej społeczności , obowiązuje wszystkie społeczne grupy….

     Jam jest w Bogu a Bóg wokół mnie miłością jestem rosą życia bo światło jest we mnie

     • Maria_st pisze:

      „Hasłem rozpoczynającym powrót do świadomość / rozumienia / jest wieczne jest życie ”

      naprawdę ?
      super
      a ja sobie po prostu żyję…….wróciłam ?

 5. marek pisze:

  naprawdę ?
  super
  a ja sobie po prostu żyję…….wróciłam ?

  ….trochę ta Marysia , Marysiu wydaje mi się zarozumiała- nie sądzisz ? , ale z tym jest jej do twarzy , więc to z mej strony jedynie taki żarto-komplement .

  Kogo może obchodzić, kto jaki kapelusz nosi ?

  Jam jest w Bogu a Bóg wokół mnie , miłością jestem rosą życia ,bo światło jest we mnie

 6. zerrkos pisze:

  Wszystko ściema? Nie chce mi się tego słuchać.

  • margo0307 pisze:

   „Wszystko ściema? Nie chce mi się tego słuchać.”
   ___
   Nie wszystko jest ściemą zerrkos…
   Jeśli nie chce się Tobie czegoś słuchać, to po prostu… nie słuchaj… 🙂

  • marek pisze:

   Wszystko ściema? Nie chce mi się tego słuchać.

   …..choć starym zgredom żarty nie przystoją , to jednak zerrkos odnoszę wrażenie ,że Ty tu do nas tylko czasem zerkasz , a nie słuchasz , bo jakoś mało śladów po Twoim słuchaniu ….

   <Jam jest w Bogu a Bóg wokół mnie, miłością jestem rosą życia bo światło jest we mnie

   • margo0307 pisze:

    https://ujawnienie.files.wordpress.com/2016/06/antarctica-under-the-ice-final-72px.jpg?w=765&h=680

    Ponoć jest to obraz namalowany pod wpływem wizji chennelingowej…

    „… Istnieje szereg dużych, zdatnych do zamieszkania regionów pod lodami Antarktyki, które są okupowane przez niektóre grupy, obejmujące i te należące Kabala.
    Działa to bardzo podobnie jak igloo na Alasce, gdzie nawet pomimo tego, że ściany wykonane są z lodu, to niewielki ogień utrzymuje całe pomieszczenie w przyjemnej, ciepłej atmosferze.
    Naturalne jaskinie lodowe wytwarzane są przez ciepło pochodzące z aktywności wulkanicznej pod powierzchnią ziemi…

    Dostęp do Antarktyki jest utrzymywany pod ścisłą kontrolą co oznacza, że nie możemy sobie tam po prostu pójść.
    Mrożące zimno panujące na powierzchni również sprawia, że jest ona terenem bardzo trudnym dla jednostki lub grupy ludzi z naszego potocznego świata, aby pójść tam na zwiedzanie.
    Według 94-ro letniego inżyniera lotniczego Williama Tompkinsa istnieją również jeszcze dwie znacznie większe zamieszkane jaskinie po prawej stronie Antarktyki…”
    https://ujawnienie.wordpress.com/2016/06/29/pelne-ujawnienie-i-wzniesienie-ta-wojna-przybiera-na-sile-czesc-iv/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s