Tajemnica 24 cyklu Słońca, a kalendarz Majów

Pamiętam ten moment, kiedy po raz pierwszy dowiedziałem się o „tajemniczej” dacie 21.12.2012 .Było to w momencie kiedy przeczytałem książkę Adrian Gilberta i Maurice’a Cotterella „Prorocza wiedza Majów” wydaną w Polsce w roku 1997.Po raz pierwszy zetknąłem się wówczas z pojęciem 13 baktunów i datą końca kalendarza Majów 21.12.2012.Potem oczywiście pojawiły się prace Patrycka Geryla straszące kataklizmami 21.12.2012 roku spowodowane ogromnym koronalnym wyrzutem masy CME znacznie większym aniżeli 1 września 1859 roku. Patryck Geryl zapowiedział również przebiegunowanie Ziemi i zatopienie dużej części wielu kontynentów. Być może wzorował się na wizji Edgara Cayce’go? W swojej pracy zamieścił obliczenia potwierdzające wystąpienie słonecznego kataklizmu w 2012 roku. Tuż przed rokiem 2012 pojawiły się też wykłady Johanna Oldenkampa Ian Xel Lungolda i Carla Johanna Callemana mówiące o wcześniejszej dacie zakończenia kalendarza Majów 28.11.2011 i 14.07.2012 .Pierwsza data pokrywała się częściowo z datą ukazania komety Elenin, a druga z pierwszą datą osiągnięcia „0” w wykresie nowości Ternce’a Mc Kenny. Majowie twierdzili jednak,że 21.12.2012 to nie jest żadna data wystąpienia kataklizmów, czy śmierci milionów istnień ludzkich a raczej zmiany Świadomości. Owa kolosalna zmiana miała jednocześnie dodatkowo zgodnie z teorią Nowości Ternce’a Mc Kenny otworzyć przed ludzkością nową ścieżka w kontinuum czasowo – przestrzennym w punkcie omega „minimalnej energii”- zero point energy.
W pewnym sensie we wszystkie te rozważania wpisują się predykcje dotyczące intensywności 24 cyklu słonecznego. Przed rokiem 2010 przewidywano, że cykl 24 aktywności słonecznej będzie silniejszy niż poprzedni 23 cykl. Okazało się jednak że predykcje te znacznie się zmieniły w ciągu w odniesieniu do przedziału 2007-2016 i obecnie twierdzi się że jest to jeden z najsłabszych cykli wciągu ostatnich 250 lat począwszy od roku 1755.Można się zapytać co się stało ze Słońcem ? Dlaczego nastąpiła tak znaczna zmiana rzeczywistej aktywności słonecznej w porównaniu do predykcji z lat 2007-2008.Obecny cykl to 24 cykl. Może to przypadek może nie, ale liczba 24 to wyższa oktawa Ryb(12+12), a zachowania Ryb nigdy do końca nie da się i przewidzieć i Słońce również zachowuje się nieprzewidywalnie w tym numerologicznym 24 cyklu .Nigdy też do końca nie będziemy wiedzieli czy przypadkiem aktywność Słońca w 24 cyklu, nie była sterowana zewnętrznie aby nie doszło do zapowiedzianego mega wybuchu na Słońcu.
pierwsza
druga
trzecia
czwarta
piata
szosta
siodma

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Człowiek, Matrix, Obserwacje Słońca, Świadomość. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Tajemnica 24 cyklu Słońca, a kalendarz Majów

  1. margo0307 pisze:

    Bardzo ciekawy wywiad z Jackiem Sokalem…

    „… życie jest cudem…

    … częstotliwość fali ❤

    … emocja obserwowana z pozycji obserwatora i nazwana przestaje być naszą integralną częścią, przestajemy się z nią utożsamiać, a jej energetykę można wykorzystać jako swojego sprzymierzeńca…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s