NASA odkryło niewidzialne „tunele” w ziemskim polu magnetycznym

Odkrycie to jest co prawda z lipca 2012 roku, nie mniej jednak jest to bardzo interesująca sprawa.

Jak się okazało rzeczywistość , jest bardzo złożonym pojęciem, które ma zdolność do zmiany naszego postrzegania życia, naszej planety, układu słonecznego, znanej fizyki i możliwości istnienia obcego życia. Chociaż wiele z tych przedmiotów jest częścią niezliczonych teorii spiskowych, ludzie na Ziemi przebyli daleką drogę w ostatniej dekadzie w naszym dążeniu do zrozumienia tajemnic wszechświata.

portal1

Tymczasem jedna z nich jest bliska rozwikłaniu. Naukowcy twierdzą bowiem, że w polu magnetycznym naszej planety mogą znajdować się „ukryte” tunele podprzestrzene. Naukowo rzecz biorąc, tunel podprzestrzenny jest „hipotetyczną” cechą czasoprzestrzeni, która przede wszystkim działa jako pewnego rodzaju skrót przez wszechświat. Idea ta została już przedstawiona w wielu filmach science fiction i zaakceptowana jako możliwy sposobu podróżowania zaawansowanych pozaziemskich istot.
portal3
Założenia science fiction w tym wypadku stały się rzeczywistością a wszystko to za sprawą odkrycia, które NASA poczyniło w ziemskim polu magnetycznym. Podobno zaobserwowali oni tam pewien rodzaj magnetycznych portali. Odkryto, że istnieją pewne obszary ziemskiego pole magnetycznego, które są silnie związane z polem magnetycznym Słońca, w związku z czym tworzą one swoistą „ścieżkę”, która prowadzi od Ziemi do Słońca, znajdującego się około 93 miliony mil dalej.
portal2
W celu dokonania odkrycia, NASA wykorzystała statek kosmiczny THEMIS, który zbadał zjawisko. Według NASA dziwne Portale otwierają się i zamykają kilka razy dziennie. Co dziwne, w interesującym stopniu pokrywa się to z tym co twierdzą łowcy UFO. Ich zdaniem nasze Słońce jest częścią gigantycznego systemu gwiezdych wrót wykorzystywanych przez „bogów” lub wysoko zaawansowane cywilizacje pozaziemskie aby podróżować przez wszechświat w zatrważającym tempie.

Według badań NASA portale znajdują się w większości dziesiątki tysięcy kilometrów od Ziemi. W czasie gdy niektóre z nich są małe, inne zdają się być gigantyczne, rozległe i trwałe. Według naukowców, portale te przenoszą ogromne ilości cząstek naładowanych magnetycznie, które wywodzą się ze Słońca.

Portale magnetyczne są niewidoczne, nietrwałe i ulotne. Otwierają się i zamykają bez ostrzeżenia, i nie ma żadnych wskazań, którymi możnaby się kierować przy ich poszukiwaniu – Dr Scudder, University of Iowa.

Na ten moment istnieje wiele pytań bez odpowiedzi: Dlaczego portale tworzą co 8 minut? W jaki sposób pole magnetyczne wewnątrz skręca się w środku? I co owe portale oznaczają dla naszej planety ?

źródło:
http://innemedium.pl/wiadomosc/nasa-odkrylo-niewidzialne-tunele-w-ziemskim-polu-magnetycznym
http://www.nasa.gov/mission_pages/sunearth/news/mag-portals.html

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Ezoteryka, Istota Ludzka, Obserwacje Słońca, Obserwacje Ziemi, Słońce i Natura, UFO cywilizacje pozaziemskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s