Rothschildowie negocjują

24 czerwca 2016. Zwycięstwo dla Światła! Wielka Brytania wyszła z Unii, rezygnacja Camerona, giełdy światowe w dole. Czytając nagłówki prasy, kabał panikuje, jednak nie oczekujmy, że łatwo się podda – mogą zacząć uruchamiać wrogą propagandę, ataki na funta szterlinga, ekonomię Anglii i opóźniać cały proces. Obserwujmy sytuację bez negatywnych emocji i medytujmy na rzecz szybkiego Resetu ❤ kr
——-
Kobra, aktualizacja sytuacji, 22 czerwca 2016

Usuwanie grupy Chimera jest w toku. Usunięcie pozostałych plazmowych bomb toplet okazało się trudniejsze niż oczekiwano, ponieważ są one chronione przez kwantowe, potencjalne komory w całym Układzie Słonecznym. Kwantowe, potencjalne komory są kierowanymi skalarnymi, skrętnymi polami, które generują wir akrecyjny tak, aby jak najwięcej pierwotnej, plazmowej anomalii było zebranej wokół pozostałych bomb toplet. Komory te są bardziej zaawansowaną wersją kwantowej, potencjalnej broni, która jest już znana od dziesięcioleci:
http://www.cheniere.org/misc/qp.htm
http://www.rense.com/general30/voro.htm
Plazmowa pierwotna anomalia obejmuje wszystkie możliwe kombinacje negatywności jako logiczne przeciwieństwo Absolutu, ale tylko niewielki procent z tych kombinacji jest manifestowany na płaszczyźnie fizycznej, gdyż siły Światła w większości je anulują, zanim mogłyby urzeczywistnić się z pianki kwantowej. Siły Światła wykorzystują zaawansowaną technologię słonecznych pilarów (ATVOR) w celu rozwiązania nie-liniowej, pierwotnej anomalii plazmowej przy użyciu matematycznych zasad iteracji:
https://en.wikipedia.org/wiki/Iterative_method
http://revisionmaths.com/advanced-level-maths-revision/pure-maths/algebra/iteration
Technologia ATVOR opiera się na konwersji:
http://recreatingbalance1.blogspot.com/2016/05/an-conversion.html
Nawet przy użyciu tych zaawansowanych metod, pozostaje mała nierozwiązana porcja pierwotnej anomalii, która zapada się w wir akrecyjny wokół bomby toplet. Siły Światła ponownie stosują technologię ATVOR aż do czasu, gdy masa krytyczna pierwotnej anomalii nie zostanie rozwiązana. I następnie unicestwią pozostałe bomby toplet raz na zawsze.
To będzie moment Kompresji Przełomu, Wydarzenie. Gdybyście mogli zobaczyć eteryczne i plazmowe ciało Ziemi w chwili Wydarzenia, moglibyście zobaczyć coś takiego:

Chociaż powyższa symulacja przedstawia eksplodującą supernową, energetyczna dynamika Kompresji Przełomu na Ziemi będzie bardzo podobna.
Ponieważ jesteśmy coraz bliżej Przełomu, rzeczy zaczynają być ciekawe na płaszczyźnie fizycznej.
Rothschildowie skontaktowali się z pewną grupą Smoka i zaczęli negocjować:
http://benjaminfulford.net/2016/05/25/the-rothschilds-have-contacted-the-white-dragon-society-so-the-1-ton-gold-offer-has-been-suspended-negotiations-are-proceeding/
Negocjacje są w toku i inne grupy są obecnie zaangażowane w ten proces. Po raz pierwszy w historii, negocjacje te osiągnęły punkt, w którym można osiągnąć niektóre porozumienia.
Kluczową postacią w tych negocjacjach jest Nataniel Rothschild:
https://en.wikipedia.org/wiki/Nathaniel_Philip_Rothschild
Istnieje wiele tajemnych powodów, dla których jest on w centrum procesu negocjacji. Pozwolę sobie napomknąć fakt, że jego matka, Serena Dunn Rothschild, należała do rodu Graala St. Clair z Rosslyn:
https://en.wikipedia.org/wiki/Serena_Dunn_Rothschild
Rothschildowie zaczynają zdawać sobie sprawę, że ich bezpieczeństwo nie jest pewne i mogą być pociągnięci do odpowiedzialności. Luka w ich bezpieczeństwie była wyraźnie widoczna już w 2003 roku, kiedy to gang typu „Robin Hood” włamał się na posesję Rothschildów, Waddesdon na dwie minuty i ukradł złote skrzynie warte miliony, nigdy później nie odnalezione:
http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/1432617/Raiders-take-two-minutes-to-steal-Rothschild-gold-worth-millions.html
http://www.waddesdon.org.uk/about-us/key-documents-and-policies2/gold-box-theft
To najwyraźniej zaszokowało Rothschildów, ponieważ zawiesili handel złotem na początku następnego roku:
http://www.telegraph.co.uk/finance/markets/2883029/Rothschild-to-pull-out-of-gold-market-after-200-years.html
Następnie w 2012 roku, Opór usunął wszystkie rezerwy złota Rothschildów i przeniósł je do miejsca niedostępnego dla mieszkańców na powierzchni Ziemi.
Od tego czasu Rothschildowie skupili swoją uwagę i nadzieję na rozmytej logice sztucznej inteligencji komputerowego programu globalnego systemu finansowego. Teraz, w 2016 roku, nawet te nadzieje upadają, ponieważ ten system jest narażony:
http://www.activistpost.com/2016/05/anonymous-hits-new-york-stock-exchange-world-bank-the-fed-vatican-total-media-blackout.html

EXCLUSIVE: Anonymous Strikes the Heart of the Empire — Takes Down U.S. Federal Reserve Bank

https://www.superstation95.com/index.php/world/1384
Rothschildowie mają nadzieję na przetrwanie w procesie wyzwolenia planetarnego bez szwanku. Dążą do częściowego Ujawnienia i obwiniają Rockefellerów, Bushów i innych członków Kabała za wszystko to, co się stało:
http://www.mirror.co.uk/news/world-news/white-house-evades-ufo-question-8053053

Kabał wyraźnie boi się zagrożenia swojego status quo z kosmosu:
https://www.whitehouse.gov/the-press-office/2016/05/26/letter-president-space-report
Częściowe Ujawnienie nie jest opcją i możecie zobaczyć przyspieszony proces Ujawniania w mediach głównego nurtu i we wzmiankach o tajnych programach kosmicznych:
http://www.msn.com/en-nz/news/world/barack-obama-will-reveal-alien-and-ufo-details-held-by-the-us-before-he-leaves-office/ar-BBtsQhf?li=BBqdg4K

These New NASA Posters Will Make You Want to Go to Mars

Publiczne, prywatne programy kosmiczne postępują szybko:
http://www.dailymail.co.uk/sciencetech/article-3627058/Feds-approve-private-moon-mission-Historic-pave-way-send-tourists-lunar-surface.html?ITO=1490&ns_mchannel=rss&ns_campaign=1490

Company Working with NASA to Turn Asteroids Into Spaceships

Nie wspominając o cichym, ale ultra szybkim postępie programów kosmicznych w Azji:
http://www.lowyinterpreter.org/post/2016/05/25/Human-spaceflight-in-Asia-Game-of-Flying-Thrones.aspx
Wschodni Sojusz będzie używał te kosmiczne programy dla własnych korzyści:

https://www.rt.com/news/347744-russia-satellites-database-norad/
Nauka głównego nurtu zaczyna akceptować rzeczywistość hiper-wymiarowych tuneli czasoprzestrzennych i teleportacji:
https://www.rt.com/viral/346164-wormhole-spacecraft-blackhole-universe/
Jesteśmy u progu wielkich przełomów w technologii, które na zawsze zmienią nasz świat:
http://www.space.com/33130-3d-printing-rock-world-author-interview.html
http://www.rumormillnews.com/cgi-bin/forum.cgi?read=49262
Wyżej wymienione zmiany to tylko wierzchołek góry lodowej, który jest widoczny przez środki masowego przekazu. Znacznie więcej nadchodzi.

Do tego czasu, możecie łączyć się z innymi Pracownikami Światła i Wojownikami Światła w tej ogromnej planetarnej sieci Światła:

http://the8source.blogspot.com/2016/05/directory-of-light.html

Zwycięstwo Światła!

Przetłumaczyła Krystal
.

http://2012portal.blogspot.com/2016/06/situation-update.html

źródło:
https://krystal28.wordpress.com/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Istota Ludzka, OSTRZEŻENIE, Przepowiednie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

28 odpowiedzi na „Rothschildowie negocjują

 1. Dawid56 pisze:

  Zamieściłem ten artykuł ze strony „Złoty wiek Gai” z paru powodów.
  Pierwszy taki ,że jestem za całkowita likwidacją wszystkich granic między państwowych.Drugi, że wygląda na to że formuła Unii Europejskiej się w tym kształcie , który obecnie jest już się zużyła.
  Po trzecie Unia pomimo iż jej hymnem jest Oda do radości , niewiele ma z ta radością wiele wspólnego.Jeśli nie ma wiary w przyszłe życie po życiu pozostają problemy eutanazji, domów starców (spokojnej starości).
  Procedury unijne są również koszmarne. 😦

  • marek pisze:

   Jeśli nie ma wiary w przyszłe życie po życiu pozostają problemy eutanazji, domów starców (spokojnej starości).
   Procedury unijne są również koszmarne.😦

   Nasza cywilizacja jest skonstruowana w oparciu o idee i cele tworzone przez najbardziej zauroczone materią formy ego-osobowości.

   Odsetek osobowości wyrastających ponad poziom ego jest znikomy . Istoty wyrażające głos duszy praktycznie na Ziemi nie istnieją .

   Dlatego taka obsada planety potrafi przekręcić każdą piękną ideę stworzoną przez ego świadomość , jak min. ideę wspólnej europy .
   Unia od kilku lat jest układana ” prawnie ” pod korporacje – drenujące ludzką energię .

   Jam jest w Bogu a Bóg wokół mnie

  • Maria_st pisze:

   Znalazłam ciekawy komentarz na Kodzie Czasu:

   „Wysłany: Dzisiaj 5:43
   Najlepiej podsumował to co się dzieje jeden z internautów na WP.
   Cytat: ” Bismarckowi się nie udało, Hitler dostał po zadzie, teraz Merklowa chce przywrócić Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego!!!

   W uzupełnieniu tylko dodam, że wcześniejsze z przed kilku lat przecieki dotyczące porozumienia się Niemiec z Rosją teraz wyglądają zupełnie inaczej w nowym świetle. Wszystko wskazuje, że oparte były o realne fakty, gdyż niemożliwym jest bez zgody i porozumienia z Rosją utworzenie nowego superpaństwa w Europie.
   Na tym tle jakże trafnym jawi się zamieszczony tu w innym wątku tekst profesora Nowaka.
   Co to oznacza dla Polski chyba nie ma potrzeby tłumaczenia. ”
   http://kodczasu.pl/viewtopic.php?p=76175&sid=65b647111c41626804c020976e7c8eb9#76175

   Jak to wszystko układa się w jedną całość….a Ktoś tak chwalił Putina którego ja w śnie niestety żle odebrałam…jako jednego z tych którzy chca władzy nad innymi ale udaje obserwatora.
   To ze mi sie wtedy ukazał bez innych swiatowych rządzących może też swiadczyć, że ta gra jest nieuczciwa……..a ten ktorego uważamy za oryginał jest jego kopią w rękach byc może tych ktorym marzy sie zniewolenie totalne ludzkości.
   Chory ten świat Matrixa….lubi dublety
   _________________

  • margo0307 pisze:

   „… wygląda na to że formuła Unii Europejskiej w tym kształcie , który obecnie jest już się zużyła…
   Unia pomimo iż jej hymnem jest Oda do radości , niewiele ma z ta radością wspólnego…”

   ___
   Ptaszki ćwierkają, że… UE jest bankrutem…, i że Europejski Bank Centralny wyemitował duże kwoty podrobionych Euro, co oznacza, że ​​nie mają żadnego realnego zabezpieczenia…, że bankructwo UE zostało wywołane bankructwem Deutschebank, największego banku w Europie, zgodnie z wolą członków bankowej dynastii Rothschildów.
   Mówi się, że Deutschebank jest teraz pod chińską kontrolą i jeśli Chińczycy nie weszliby, by uratować Deutschebank, jego upadek wywołałby efekt domina, który pogrążyłby całą Europę, a następnie wszystkie zachodnie systemy bankowe…
   Ponoć…, podobnie zadziało się… bankructwo i upadek ZSRR, którego prawdziwym powodem stał się rozpad Układu Warszawskiego, gdzie Polska była pierwszym klockiem domina…
   Z tego samego powodu wycofanie się GB z UE staje się… pierwszym klockiem domina wiodącego do upadku UE…

   http://benjaminfulford.net/

   • Loja Jolajna pisze:

    i że Europejski Bank Centralny wyemitował duże kwoty podrobionych Euro
    ========================
    banki centralne raczej fałszywych banknotów nie emitują, bo i po co?
    wystarczy, że co jakiś czas szef banku centralnego w porozumieniu z kimś nad sobą dopisze na koncie zero czy dwa. Mniej pracy, zero świadków i unii starcza na bieżące wydatki.
    To samo dzieje się w usa…pieniądz już nigdzie nie jest oparty na złocie, a dóbr przyrasta w zatrważającym tempie, żeby nie gniły na półkach to się zachęca do wzrostu konsumpcji…ludzie się cieszą, że dobrobyt i wszystko gra 🙂

 2. Dawid56 pisze:

  Niesamowity artykuł i bardzo korespondujący z powyższym artem pojawił się na stronie:http://www.crystalinks.com/Brexit-IndependenceDay2016.html
  June 24, 2016

  Like a giant tsunami everything changed on this day when Brexit happened. It was a global game changer both positive and negative. In the UK many called it Independence Day – down with the Establishment. The old ways have not healed nor saved humanity and never were supposed to. Sadly there will be increasing chaos before the simulation ends. As the world scrambles with change on all fronts, we see political turmoil everywhere … from the United States where we can’t seem to find a respectable presidential candidate … to crises across the globe.

  Do you remember the expression, „Your days are numbered”? It means everything we do is by design – an algorithm if you will – waiting to return to „0”. Many people, places, and things, are running out of „time”. Tick tock!

  George emailed …

  Subject: „Here we go”…

  Markets are down from 3 to 8%.

  Gold and silver are up

  Cameron said he’d resign

  Currencies will devalue. Dollar will slightly strengthen

  France will exit the EU as well

  It will be called a failed experiment

  Is this reality a failed experiment? I hope that doesn’t mean we reboot yet again! How many times has it been?
  Global_reset

 3. Maria_st pisze:

  Dawidzie globalny reset?

  • Dawid56 pisze:

   Sam jeszcze do końca nie wiem o co chodzi, ale trochę dziwne, że zbiega to się z owym cyklem 224 lat, o którym już pisałem dotyczącym roku 1792.

 4. Maria_st pisze:

  Tak sie zastanawiam o co chodzi w tym arcie …jeden wielki galimatias…dlaczego to wychodzi teraz gdy unia sie sypie…..tylko czy yo nie jest plan….bo unia wyglada na sztuczny twor…wiec wielkie larum z tego powodu tez wyglada na gre.

 5. Maria_st pisze:

  „Rothschildowie skontaktowali się z pewną grupą Smoka i zaczęli negocjować:”

  co to za grupa Smoków ?
  Jacys politycy ?

 6. Dawid56 pisze:

  Myślę, że może chodzić o Reptylian, albo rasy pokrewne z nimi.

  • Maria_st pisze:

   To znaczy ze to brednie..kolejne mydlenie oczu.

   • Mezamir pisze:

    New age’owa głupiozofia „Rothschildowie skontaktowali się z pewną grupą Smoka”
    a potem z autorem artykułu żeby mu o tym opowiedzieć żeby miał o czym pisać.

    No chyba że autor jest jednym z nich bo skąd może wiedzieć o takich spotkaniach?

    • marek pisze:

     Nasza cywilizacja jest skonstruowana w oparciu o idee i cele tworzone przez najbardziej zauroczone / przeciwstawne do ewolucji / materią formy ego-osobowości.

     Odsetek osobowości wyrastających ponad poziom ego jest znikomy . Istoty wyrażające głos duszy praktycznie na Ziemi nie istnieją .

     Jam jest w Bogu a Bóg wokół mnie

     • marek pisze:

      Ludzkie rasy maja w swej przeszłości różne prapoczątki – różnych założycieli .

      Chociaż w naszej generacji na przestrzeni tysiącleci temat ten obrósł licznymi mitami i przekłamaniami to jednak nie zmienia to faktu iż poszczególne rasy ludzkie są pod wpływem określonych cywilizacji / lub archetypów w nich drzemiacych / poza ziemskich nadzorujących kondycję i ewolucję ich hybryd / kolonii/ .

      Kto temu nie daje wiary niech zgłębi tematykę hodowli w aspekcie feno i genotypu z odwołaniem się do dziedziczności.

      Oficjalna nauka nie posiada jeszcze narzędzi umożliwiających odkodowanie całego ludzkiego łańcucha DNA co nie stoi w sprzeczności z tym że niektórzy na tej Ziemi ten kod już dawno temu odkodowali.

      Kod DNA ujawnia pokrewieństwo między założycielami a rasą założycielska , ukazuje również różnice miedzy rasami ludzi..

      Istotą naszego posadowienia na drabinie życia jest fakt iż Ziemia w swej konstrukcji ma zaburzone właściwe funkcjonowanie .

      Prawdę podaje Ahyane Deyan o katastrofie Tary / w przeszłości -subtelniejszego poziomu Ziemi / której część / w pojęciu obniżenia wibracji / opadła na Ziemię wraz z całym bagażem straumatyzowanych i pokawałkowanych zbiorowych i jednostkowych świadomości .

      Na tym pobojowisku w odległej przeszłości zostały implantowane energetyczne wzory prowadzące do zaistnienia gatunku humanoidalnego w celu odzyskania porcji świadomości opadłych z poziomu 5D na poziom 3 D Ziemi.

      Bałagan w ludzkich głowach w pomieszaniu zdarzeń historycznych dotyczących naszej przeszłości jest tak gigantyczny że ludzie żonglują pojęciami o rozrzucie ich zaistnienia sięgającym dziesiątek tysięcy lat . Podobnie teorie i przekonania są tworzone o wycinek z kontekstu obejmujący swym zasięgiem chwili istnienia ludzkości czyli kilku tysięcy lat.

      Jaki sen jest zajmować się tak odległa historią .

      Po to by zdjąć z ludzkości bagaż mitów i legend które utrudniają jej zrozumienie samej siebie .

      Mity o upadłych aniołach , porównujące nas do Bogów należ wyrzucić do kosza.

      Człowiek jak każda samo stanowiąca o sobie w kosmosie istota ma swoje potencjały zdeponowanie w swoim DNA oraz w rodzinie Rasie która go wyewoluowała poprzez tworzenie hybryd.

      Ten przysłowiowy kubeł zimnej wody który ta treść stanowi ma na celu skłonić do weryfikacji pojęć o nas samych na miarę chwili która żąda rozsądku zarówno w stosunku do ducha jaki i materii..

      Należy jednak pamiętać ze choć w swym rozwoju klasyfikowani jesteśmy jako cywilizacja opóźniona w rozwoju to nasz potencjał jest wręcz nie ogrniczony , . stąd owa potrzeba wejścia w stan bycia, a nie gdybania w oparciu o swe prywatne upodobania .

      Jam jest w Bogu a Bóg wokół mnie

     • Loja Jolajna pisze:

      Nasza cywilizacja jest skonstruowana w oparciu o idee i cele tworzone przez najbardziej zauroczone / przeciwstawne do ewolucji / materią formy ego-osobowości.
      ===================
      może nie tak o materie chodzi jak o władzę…władzę absolutną…gdy mają władzę, mają wszystko.
      Ci ludzie wierzą w to, że w następnym wcieleniu dziedziczą to co sobie wypracowali w poprzednim.
      Elita w takie rzeczy wierzy, a nam serwuje głodne kawałki o karmie, niebie, piekle itp.

      Odsetek osobowości wyrastających ponad poziom ego jest znikomy . Istoty wyrażające głos duszy praktycznie na Ziemi nie istnieją .
      ====================
      istnieją, istnieją, tylko nikt ich nie chce słuchać 🙂

    • Maria_st pisze:

     „No chyba że autor jest jednym z nich bo skąd może wiedzieć o takich spotkaniach? ”

     sami siebie oszukujemy

     • Maria_st pisze:

      „Odsetek osobowości wyrastających ponad poziom ego jest znikomy . Istoty wyrażające głos duszy praktycznie na Ziemi nie istnieją .
      ====================
      istnieją, istnieją, tylko nikt ich nie chce słuchać:) ”

      takie osobowości nie szukaja posłuchu…są ponad to—EGOistyczni tylko szukaja i oczekują aby ich wysłuchano.

     • Loja Jolajna pisze:

      takie osobowości nie szukaja posłuchu…są ponad to—EGOistyczni tylko szukaja i oczekują aby ich wysłuchano.
      ===================
      czy to nie na jedno wychodzi?
      Marysiu, ty zawsze w jedną stronę, szukasz dziury całkiem niepotrzebnie. Nie możesz założyć, że trudno dobrać słowa zeby wszyscy odczytali co myślę?
      Przecież samo to, ze odizolowałam się od prawie wszystkich świadczy o tym, że nie chcę zeby mnie ktokolwiek słuchał, brał przykład itd…nie mam zapędów do przewodzenia, organizowania innym życia, radzenia innym itd.

     • Maria_st pisze:

      czy to nie na jedno wychodzi?
      Marysiu, ty zawsze w jedną stronę, szukasz dziury całkiem niepotrzebnie. Nie możesz założyć, że trudno dobrać słowa zeby wszyscy odczytali co myślę?
      Przecież samo to, ze odizolowałam się od prawie wszystkich świadczy o tym, że nie chcę zeby mnie ktokolwiek słuchał, brał przykład itd…nie mam zapędów do przewodzenia, organizowania innym życia, radzenia innym itd. ”

      Dlaczego bierzesz to tak osobiście ?

  • Dawid56 pisze:

   Mario, myślę trzeba brać pod uwagę wszystkie możliwości, nawet a może przede wszystkim tę, że nie jesteśmy sami w kosmosie, po drugie wygląda na to że nasza cywilizację a w zasadzie Człowieka ktoś zaprogramował i prawdopodobnie cały czas monitoruje ten program ( już robił parę resetów) i po trzecie Jaszczury na przestrzeni milionów lat mogły wyewoluować w inteligentne formy.

 7. Loja Jolajna pisze:

  Jaki sen jest zajmować się tak odległa historią .
  ===========================
  Masz rację, zajmowanie się odległą historią to strata czasu.

  Należy jednak pamiętać ze choć w swym rozwoju klasyfikowani jesteśmy jako cywilizacja opóźniona w rozwoju to nasz potencjał jest wręcz nie ogrniczony , . stąd owa potrzeba wejścia w stan bycia, a nie gdybania w oparciu o swe prywatne upodobania .
  =========================
  tak, to prawda, potencjał każdego człowieka jest nieograniczony, niestety większość z nas nie dotknęła, nie doświadczył, nie przekonała się o swojej sile i nie wierzy we własne mozliwości, woli ewentualnie korzystać z potencjałów innych ludzi.

  • margo0307 pisze:

   „… W Tefałenie i Polsacie – najgorszych telewizjach w Polsce – trzeba mieć jedynie wysokie nogi lub być byłą prostytutką, by otrzymać wysoko płatną pracę.”

   http://krolowa-superstar.blog.pl/2016/06/27/pragniesz-zostac-pogodynka-studia-meteo-nic-ci-nie-dadza/#more-60456

   • Maria_st pisze:

    „„… W Tefałenie i Polsacie – najgorszych telewizjach w Polsce – trzeba mieć jedynie wysokie nogi lub być byłą prostytutką, by otrzymać wysoko płatną pracę.”

    dlatego nie oglądam tv

    • margo0307 pisze:

     ” dlatego nie oglądam tv”
     ___
     Choć rzadko, to jednak, jak jest jakiś dobry, psychologiczny film, to czasem obejrzę…

     • margo0307 pisze:

      „… Jestem fraktalem wszystkiego, czym jestem…
      Wszystko, co dzieje się w jakiejś rzeczywistości jest połączone ze świadomością tej rzeczywistości

      Co prawda, wywiad miał miejsce przed dwoma laty, w 2014r, ale… zaciekawiło mnie to, o czym mówi George Kavassilas w kontekście budowy statku utworzonego w wyniku kolektywnej myśli wielu istot… oraz naturalnego wewnętrznego strumienia życiowego, jakim podąża przez życie każdy z nas…
      Poza tym…, bardzo ciekawie opowiada swoje z-rozumienie odnośnie naszych trzech różnych manifestacji, jakimi są… duch, świadomość i dusza

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s