Państwo Islamskie zniszczyło bramę starożytnej Niniwy

Islamiści nie ustają w dalszej destrukcji historycznych obiektów na Bliskim Wschodzie. Z najnowszych informacji wynika, że ISIS zniszczyło bramę starożytnej Niniwy, położonej w pobliżu irackiego Mosulu.
Bram_Niniwy
Wspomniana brama miała 2 tysiące lat. Dawniej służyła do obrony asyryjskiego miasta Niniwa. Według The Independent, terroryści nie tylko ją zniszczyli ale także rozpoczęli rozbiórkę części muru Niniwy aby sprzedać kamienne bloki. Jak powszechnie wiadomo, Państwo Islamskie wywozi cenne artefakty między innymi do Turcji i w ten sposób zdobywa fundusze na dalszą działalność organizacji.

ISIS zniszczyło dotychczas szereg innych historycznych miejsc i monumentów, między innymi asyryjskie miasto Nimrud, posągi Lamassu przedstawiające skrzydlatego byka o ludzkiej twarzy oraz Muzeum Narodowe w Mosulu. Spalili także ponad 100 tysięcy ksiąg i manuskryptów.

Państwo Islamskie zniszczyło też wiele obiektów w Syrii. Starożytna Palmyra została okradziona z wielu artefaktów, zanim została wyzwolona przez syryjskie i rosyjskie siły zbrojne. Iracki Mosul wkrótce również zostanie oczyszczony z terrorystów.

źródło:
http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/panstwo-islamskie-zniszczylo-brame-starozytnej-niniwy

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Człowiek, OSTRZEŻENIE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

32 odpowiedzi na „Państwo Islamskie zniszczyło bramę starożytnej Niniwy

 1. Ifryt pisze:

  Jeszcze na sam koniec zdradzę wam dlaczego Bogowie Wojny są tak znienawidzeni.
  To nie oni wywołują wojny, bo wtedy byli by demonami wojny, Bogowie ci czynią ludzi chardymi i nieskłonnymi do ustępliwości, są strażnikami wolności, sprawiają że każdy tyran musi się liczyć z ich mocą, niema tak że obejmie władze od tak sobie, a największe zbrodnie popełnia się w imię pokoju, walcząc o pokój i takie tam, najbardziej nieludzka/rzeżnicka era, to era „Bogów” pokoju.

  Dlatego Chwała Bogom Wojny!!! Kocham was i doceniam. To dzięki temu zapanuje miłość i pokój.

  I to jest dopiero szok 😀

 2. margo0307 pisze:

  Dawidzie, a właściwie to… co konkretnie oznacza określenie: „Państwo Islamskie” ?
  Czy jest w ogóle takie „państwo” na mapie Ziemi ?

 3. Ktoś pisze:

  „W kazaniu z dnia 10/04/2016 przekazuje cenną wiedzę o wizjach i objawieniach dotyczących Polski i świata. Mówi się w nich, a niektóre są bardzo „świeże”, część z roku 2010, że ma pojawić się nasz wybawca – polski prorok, do odpowiedniego momentu ukryty przed tajnymi organizacjami (o których wspomina Wanda Malczewska, patrz poniżej), informacje dotyczą również wielkiego wybawiciela, będącego katolickim kapłanem, prawdopodobnie chodzi o Jana Pawła II, dodatkowo jest wzmianka o Narodzie Polskim jako iskrze dającej światu nadzieję. W ocenie ks. Natanka i zgodnie z katolickimi przepowiedniami wszystko co najlepsze ma nastąpić dzięki i po intronizacji Chrystusa na Króla Polski ! ”
  (http://argonauta.pl/polska-1873-2016-realizacja-przepowiedni/)

  • margo0307 pisze:

   „…Przyszedł czas byśmy poczynili fundamentalne zmiany w naszym życiu
   Jesteśmy w najciekawszym momencie naszej historii.
   Wielka epoka zmian jest tuż przed nami, ale wszystko może się pogorszyć zanim się polepszy, gdy wielu będzie walczyło o utrzymanie starego systemu…”

   http://mini.freeworldcharter.org/pl/more

   Jak wielu z nas… jest w stanie wyobrazić sobie zmiany na Ziemi zapoczątkowane… zniesieniem systemu monetarnego ?
   To wielki test dla wszystkich tych, którzy nadal znajdują się pod kontrolą „systemu zniewolenia umysłu”…

 4. Maria_st pisze:

  sami się niszczymy

  a róznie możemy to nazywać

 5. Ktoś pisze:

  Jak wiadomo aby „COŚ SIĘ DOKONAŁO TRZEBA TO COŚ ZAPOCZĄTKOWAĆ”. Niektórzy czynią rzeczy spontanicznie, inni zwłaszcza ci zwani „szanowanymi terrorystami” z satanistycznych sekt judaistycznych swoje posunięcia PLANUJĄ DZIESIĄTKI LAT WCZEŚNIEJ. Bądź jak twierdzą „channelerzy” TYLKO NIEWOLNICZO WYKONUJĄ plany swojej demoniej mistrzyni maryi…. której poprzez obrzezanie SĄ WIECZNYMI NIEWOLNIKAMI.

  Ale nawet DROBIAZGOWE PLANY niosą w sobie element NIEPEWNOŚCI iż coś „PÓJDZIE ŹLE”…… że zadziałą „EFEKT MOTYLA” nie uwzględniony w tych nazistowskich kalkulacjach…… By go WYELIMINOWAĆ…… u ludzi „wierzących” przyjęło się „ZA POMYSLNOŚĆ” planów SKŁADAĆ BÓSTWOM judaizmu OFIARY….. Z LUDZI, Z ICH ŻYĆ, MARZEŃ, MAJĄTKÓW…..

  To co jest opisane pod tym linkiem:
  https://nnka.wordpress.com/2016/04/14/biblijna-linia-chronologiczna-program-6000-plus/#comment-61376

  jest właśnie TAKĄ OFIARĄ WSTĘPNĄ…… by ODPALIĆ TEN EVENT:

  „Fragment wywiadu z Żyrynowskim:

  Fakt24.pl: Sytuacja na Ukrainie pozostaje wciąż trudna, czy może stać się przyczyną rozpoczęcia III wojny światowej?

  – Nie. Oni się umówili, tam na górze, w Nowym Jorku, zaznaczam, że ja w tym nie uczestniczyłem. III wojny światowej nie będzie, ale tzw. konflikt lokalny się szykuje. Niemcy napadną na Rosję, wszystko, jasna rzecz,będzie rozgrywało się na terenie Polski. Niemcy dostaną swoją ziemię – zachodnią Polskę, no a resztę będziemy zmuszeni zabrać wraz z krajami bałtyckimi oraz Ukrainą. Państwa europejskie wciąż będą borykać się zproblemem emigrantów. Taka szykuje się przyszłość na kolejne kilka lat. I dla Polski w tej przyszłości nie ma miejsca.

  Fakt24.pl: Kiedy pana zdaniem rozpocznie się wojna pomiędzy Rosją a Niemcami?

  – Latem następnego roku.

  Fakt24.pl: Skąd taka pewność?

  – Zostało już podpisane porozumienie, zgodnie z którym wojna rozpocznie się w czerwcu 2016 roku. Gdyby coś uległo zmianie, termin będzie wydłużony do czerwca 2017, ale to z pewnością stanie się w ciągu kilku najbliższych lat.”
  (https://miziaforum.wordpress.com/2016/04/17/donald-trump-zydzi-zydzi-ponad-wszystko-a-co-z-usa/#comment-273520)

  Wyczekiwany przez psycholi od judaizmu od wieków. EVENT W WYNISZCZENIE WSZELKIEGO BIOLOGICZNEGO ŻYCIA NA ZIEMI…. znany też z bibli jako Królestwo Demona Maryi.

  By w (teorii) zapanowała „szczęśliwość żeńskiej energii” ale w PRAKTYCE….. by powróciły czasy gdy z synagog się lała LUDZKA KREW STRUMIENIAMI…… 24h na dobę, 7 dni w tygodniu, KAŻDEGO dnia roku…….. RZEKI CHRZEŚCIJAŃSKIEJ (zwłaszcza dziecięcej) KRWI, najlepszej OFIARY dla demona maryja….. jaką składają jej zydzi. Dziecięce szkielety wokoło jerozolimy mówią same za siebie….. kim była Biblijna Bestia zwana Moloh i czy miała „serdelka” czy „cycki”.

  • margo0307 pisze:

   Kochany Ktosiu, zachowujesz się niczym ten… betonowy bunkier…, zabetonowany już chyba na amen i wątpliwym jest czy – cokolwiek lub ktokolwiek mógł by ten beton rozłupać z zewnątrz…
   Jedyna nadzieja w tym, że… stanie się jakiś cud i od wewnątrz – w Twoją przestrzeń wpłynie jakaś zdroworozsądkowa idea, będąca w stanie temu problemowi – jaki masz ze sobą – zaradzić…
   Od dziś… będę się za Ciebie modlić do Ducha Światła Miłości i Prawdy o zmiękczenie i otwarcie Twego ❤

   • Ktoś pisze:

    „w imieniu Boga im zwiastuję:

    WASZA OBŁUDA ZOSTANIE NIEDŁUGO POTRZĄŚNIĘTA – TAK BĘDZIE WYTRZĄŚNIĘTA, ŻE WYPADNĄ WSZYSTKIE MOLE Z WASZEGO UBRANIA. SWOJEMU BRZUCHOWI SŁUŻYCIE I TEMU CHOREMU SYSTEMOWI.

    I SPEŁNI SIĘ TO, CO WIDZIAŁAM W INNYM ŚNIE: GDY BYŁAM NA JASNEJ GÓRZE I NAGLE WSZYSTKIE FILARY ŚWIĄTYNI ZACZĘŁY SIĘ TRZĄŚĆ, I KAŻDY KAMIEŃ WYDAWAŁ GŁOŚNY ŁOSKOT. WSZYSTKIE MURY, ŚCIANY, FILARY TRZĘSŁY SIĘ I WIBROWAŁY Z GŁOŚNYM WIBRUJĄCYM HUKIEM.

    TAK SAMO KOŚCIÓŁ BĘDZIE OD ŚRODKA POTRZĄŚNIĘTY, BY SIĘ OCZYŚCIĆ I POZBYĆ OBŁUDY, KTÓRĄ GO WYPEŁNIONO.

    BO NIE MOŻE BYĆ DŁUŻEJ TAK, ŻE GDY PAN WINNICY POSYŁA ISKRĘ DO WINNICY, TO DZIERŻAWCY WINNICY WYRZUCAJĄ JĄ ZA PŁOT. CO ZROBI PAN KIEDY NAWIEDZI SWĄ WINNICĘ I CO ZROBI Z DZIERŻAWCAMI?”

    (http://ilona-rozalska.bloog.pl/id,354281303,title,Biada-biada-Uciekajcie-z-kraju-polnocy-wyrocznia-Pana,index.html)

    PS.
    Naprawdę myślisz iż TO ZA MNIE należy się modlić ? 😀

    A może DO MNIE (żartowałem). ;p

    • Maria_st pisze:

     „To jest system, dla którego pracujecie, jakoś się w nim umiejscowiliście i STRASZNIE BOICIE SIĘ, gdy ktoś wam zapowiada mocne zaburzenie w tym systemie. A gdy ja zapowiadam wam totalne rozwalenie tego systemu – strach jest wręcz paraliżujący. Po rozwaleniu obecnego systemu odbuduje się nowy – polityczny, społeczny, medialny – to zadanie zostało w dużej mierze powierzone przez Opatrzność mojemu małżonkowi Maciejowi Modzelewskiemu http://maciej-modzelewski.bloog.pl/

     http://ilona-rozalska.bloog.pl/id,353981009,title,Porzucam-ten-system,index.html

     • margo0307 pisze:

      „…A gdy ja zapowiadam wam totalne rozwalenie tego systemu – strach jest wręcz paraliżujący…”
      ___
      Dokładnie tak jest, jak napisała ta pani…, i kimkolwiek jest – napisała prawdę Maryś… 😀

     • Maria_st pisze:

      „„…A gdy ja zapowiadam wam totalne rozwalenie tego systemu – strach jest wręcz paraliżujący…”
      ___
      Dokładnie tak jest, jak napisała ta pani…, i kimkolwiek jest – napisała prawdę Maryś… 😀”

      tylko kogo paraluzuje ?
      ja o istnieniu tej osoby do dzis nie wiedzialam……ale takich przepowiadaczy jest na kopy….coż…podswiadomośc daje znać o sobie a ze nie zawsze ja rozumiemy to insza inszość.
      Atom mota

     • margo0307 pisze:

      … totalne rozwalenie tego systemu – strach jest wręcz paraliżujący…
      „.. tylko kogo paraluzuje ?…”
      ___
      Niemal nas wszystkich Maryś…

      Wtedy, kiedy mają zadziać się w naszym życiu zmiany…, a szczególnie wtedy – kiedy odczuwamy obawę, że.. w ich następstwie możemy coś stracić…
      Bo wielu z nas… panicznie boi się straty tego, co posiadamy…
      * * *
      Ja też wcześniej nie słyszałam o tej pani, co nie zmienia faktu, że to, co powiedziała nt. upadku systemu… nie jest prawdą…

    • margo0307 pisze:

     „… Naprawdę myślisz iż TO ZA MNIE należy się modlić ?…”
     ___
     Naprawdę…

  • Ktoś pisze:

   PLANY BIBLIJNYCH NAZI

   „Jasnowidzaca mowilas o 4 miastach na jednej stronie i Warszawie na drugiej?

   Dobrze kojarzę? Otóż. Amerykanie wysłali do Polski ostrzeżenie że ich wywiad ma informacje na temat planowanych zamachów tego samego dnia i godziny w 5 miastach: Berlin, Bukareszt, Budapeszt, Sofia i Warszawa.

   Z tym że ostatnio pojawił się w arabskiej tv al jazeera film ostrzegajacy uchodźców przed Polską. Że w Polsce ludzie są bardzo wrogo nastawieni do islamistów . Może to nas strzeże przed planami IS?” ”

   TERMIN ICH WYKONANIA

   „31. Światowe Dni Młodzieży – spotkanie młodych katolików,
   które odbędzie się w dniach 27–31 lipca 2016 w Krakowie.”

   bo NIE MA STOLIC NIE MA PAŃSTW(owości)

   JEST TYLKO KOLEJNA ZIEMIA ZBRUKANA KRWIĄ

   KOLEJ NA „ZIEMIA OBIECANA (przez maryjnego demona)

   DO ROZSZARPANIA POMIĘDZY SIEBIE PRZEZ NAZISTÓW OD TORY…..

   Teraz tylko czekać na kolejne „pokojowe” „medytacyjne” inicjatywy czynione w „wigilię” tej KABALISTYCZNEJ, VOODOOISTYCZNEJ… CZARNEJ MSZY…… Dwa miesiące zostały na „gromadzenie papu” dla NIERZĄDNICY PIJANEJ KRWIĄ ŚWIĘTYCH znanej jako maryja.

   PS.
   A tutaj dadzą ZIELONE ŚWIATŁO na zamachy opisane powyżej……

   „Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg poinformował, że kolejny szczyt Sojuszu odbędzie się w Warszawie w dniach 8 do 9 lipca 2016 roku.”

   NAZI spuszczą swoje BRYTANY na Polskę…..

   Ile SKRYTOBÓJCZYCH MIECZY tym razem wbiją w jej ciało? 3, 5, 7, 9 ….. ?

   Wybierzcie sobie właściwą kabalistycznie liczbę…….

   • Maria_st pisze:

    „Ale to nadal nie tłumaczy dziwnych lotów tego samolotu nad Warszawą i Toruniem.”
    http://wszechocean.blogspot.com/2016/03/alarm-w-modlinie-bomba-loty-zwiadowcze.html

    tak mi sie to skojarzyło z tym co jakis czas czytałam

    • Ktoś pisze:

     Bo przygotowania idą pełną parą choć poza oczami rozmodlonych trwających jak chochoły przy pustynnym naziźmie polaczków a…..

     – na Bałtyku trwa SZOPKA amerykańsko-rosyjska, ustawka dla mediów by mogły one PODGRZEWAĆ WOJENNA ATMOSFERĘ strasząc nia gojów;
     – NATO buduje sobie fortyfikacje na linii Odry dzielnie zapewniając polaczkowo iż ono „obroni tę zieloną wyspę gospodarczych cudów” jak tylko ta wyspa WCZEŚNIEJ SAMA SĘ OBRONI (bo NATO za polaczkowo umierac nie będzie);
     – w lipcu ma byc „szczyt NATO we warsiafce i co robi Rosja? —- WSZYSTKO BY ODBYŁ SIĘ GDZIE INDZIEJ ? CZEMU to ruskim na tym zależy? Na pomocy w obronie zachodnich sprzedawczyków przed kalectwem w spodziewanym a dokonanym przez nich ZAMACHU TERRORYSTYCZNYM w tym mieście?

     A takich „niuansów” jest cała masa…… oczywiście nie nagłaśnianych bo po co straszyć KATO-PRZYGŁUPIE, że ponownie zostało SPRZEDANE, WYDANE NA RZEŹ i tez wkrótce UKRZYŻOWANE by pustynny nazizm miał swoja „iskrę”.

    • margo0307 pisze:

     ” Bo przygotowania idą pełną parą choć poza oczami rozmodlonych trwających jak chochoły przy pustynnym naziźmie polaczków…”
     ___
     No i żeś naskrobał Ktosiu na miarę… swej pojemności umysłowej…
     Zastanawiam się tylko… – czym się tak strasznie emocjonujesz, że aż tak głośno krzyczysz… poprzez włączony caps lock ?

     • Ktoś pisze:

      „Przypomnę tylko przykład Kosowa. Czy tam wypowiedziano słowa „wojna” lub „okupacja”? Przecież tam była „militarna interwencja humanitarna”, a potem „misja stabilizacyjna”. Ta ustawa daje furtkę do prowadzenia działań o charakterze militarno-policyjnym bez wypowiadania komukolwiek wojny. W Kosowie legalne władze walczyły z terrorystycznymi bojówkami UCK i to wystarczyło do zbombardowania Jugosławii, wprowadzenia wojska na teren tego kraju , a następnie secesji części jego terytorium.
      Teraz wystarczy jedna prowokacja wobec rządu, który pozostaje w opozycji do linii politycznej Komisji Europejskiej (niekoniecznie musi to dotyczyć rządu PiS) i możemy się spodziewać, że w celach ochrony infrastruktury militarnej NATO lub obrony prześladowanej opozycji na naszym terytorium pojawią się nowe „siły stabilizacyjne”. Brzmi jak rojenie wariata? Możesz mnie nazwać wariatem.

      Niedawno informowałem o tym, jak w przyśpieszonym trybie Juncker i Bieńkowska próbują przepchnąć nową dyrektywę regulującą dostęp i obrót bronią na terenie UE, która jest kolejną próbą Brukseli rozbrojenia Europejczyków. Też słyszałem, że przesadzam i jestem wariatem. No i co się stało? Powstał oddolny ruch europejskich przeciwników projektu Komisji Europejskiej, który zasypał e-mailami deputowanych biorących udział w pracach na tą dyrektywą w komisji roboczej, a ci ostatni nie pozostawili suchej nitki na nowej dyrektywie, zarzucając jej brak związku pomiędzy postulowanymi działaniami, a celem jakim miało być podobno ograniczenie dostępu do broni dla terrorystów. W związku z oporem, jaki napotkał projekt wśród parlamentarzystów, Pan Juncker postanowił przeforsować jeszcze bardziej drakońskie rozwiązania, ale tym razem nie kryjąc się z tym, że główną intencją jest odebranie broni z rąk cywili. Przecież nie można dopuścić, żeby podczas europejskiej misji stabilizacyjnej mogło dojść do ostrzelania „stabilizatorów” przez eurosceptycznych tubylców, prawda?

      Ja nie dziwię się frustracji i wściekłości pana przewodniczącego J. i pani komisarz B., bo po zamachach z Paryża i Brukseli głosowanie powinno pójść, jak z płatka, a tak jeden z ostatnich kroków ku zadekretowaniu pełnej jednomyślności i ogólnego bezpieczeństwa Europejczyków zakończył się potknięciem. Niestety, ale oni lub ich następcy w końcu zwyciężą, bo „paranoicy” są w mniejszości.
      Paranoją jest też powracający pomysł europejskich sił zbrojnych, paranoicznym jest strach przed ćwiczeniami Wojska Polskiego realizującego scenariusz pacyfikacji ludności protestującej przeciw utworzeniu obozu imigrantów w fikcyjnym mieście. Dobrze, że tylko ja zwariowałem, a ze światem jest wszystko ok.”
      (https://adnovumteam.wordpress.com/2016/04/17/wojna-domowa-na-ukrainie-17-04-2016r-421-dzien-od-nowego-rozejmu/comment-page-1/#comment-98357)

     • Ktoś pisze:

      „W temacie tez polskich elit to jest tak że ich Polska zwyczajnie nie posiada a jeśli posiadała to tak w XVI wieku. Potem tzw polskie elity realizowały interesy albo Kościoła Katolickiego albo określonych stronnictw które wybierały takich a nie innych królów elekcyjnych a Rzeczpospolita była tym kawałkeim czerwonego sukna o którym pisał Sienkiewicz w Potopie. Naturalnym rezultatem takiego stanu rzeczy były rozbiory i zniknięcie Polski z mapy świata. W czasie rozbiorów Polacy musieli pracować organicznie, – na szczęscie bez elit i bez polityków – co pozwoliło na wykorzystanie szansy jaką przyniosło zakończenie I wojny świateowej i rozpad Rosji, Austrii i Prus. Polska odzyskała Niepodległośc, politycy znów dorwali sie do władzy żyjąc w świecie własnych iluzji odgrażając się że nawet guzika nie oddamy. co bez mała skończyło się hekatombą narodu w wyniku przegranej kampanii wrześniowej. Warto tutaj zauważyć że prawie cała Europa w tym czasie znalazła się pod okupacja Niemiecką, ale tylko Polscy politycy tak chętnie szafowali życiem swoich obywateli i to Polaków proporcjonalnie zgineło najwięcej. Potem mieliśmy ten nieszczęsny PRL – kolejną okupację jak twierdzą co niektórzy politycy. W czasie tego PRL-u ludność Polski zwiększyła się z 23 do 38 mln – osiągajac poziom z 1939. W 1989 r miały miejsce kolejne wybory – już wolna Polska – rządzona przez nasz własne elity narodowe i naszych własnych Polityków – wyprzedała wszystko co wybudowano w czasach PRL-u, zadłużyła kraj na grube setki miliardów i śni sobie sny o Polsce mocarstwowej domagajac sie do Polaków coraz większych ofiar w imie obcych interesów. Polskie elity w tej chwili mają w głowie dwa wyznacznik tego co właściwe: Wyznacznik pierwszy – to religia katolicka, Wyznacznik drugi to rusofobia – co wyraża sie w tej chwili poświeceniem wszystkiego co tylko można byleby tylko zrobić na złość Rosji. W Imię rusofobii, rząd decyduje sie transferować grube miliony do USA przepłacając tam za uzbrojenie, w imię rusofobii poświęca sie interesy polonii na Litwie, w imię rusofobii poświeca sie pamięć historyczną o Polakach zamordowanych na Wołyniu, w imię rusofobii poświęca sie interes gospodarczy polskich eksporterów – choć tych niewiele już zostało. Cała Polska polityka zagranicza opiera sie nie na dbaniu o interes Polski, ale na szkodzeniu Rosji. Jak widać, nie ma tu miejsca ani na pragmatyz ani na zdrowy rozsądek.

      A tak swoją drogą, ciągle zaskakuje mnie jak bardzo sam daję się zaskoczyć wierząc że może kolejne rozdanie przyniesie lepszych od tych którzy byli…”
      (https://adnovumteam.wordpress.com/2016/04/17/wojna-domowa-na-ukrainie-17-04-2016r-421-dzien-od-nowego-rozejmu/comment-page-1/#comment-98244)

   • Ktoś pisze:

    „„Do tej pory nie mieliśmy ćwiczeń przygotowanych z tak wielkim rozmachem i tak perfekcyjnie” – mówi mjr Agnieszka Kossowska z biura prasowego Dowództwa Operacyjnego RSZ, które zajmuje się przygotowaniem ćwiczeń wojskowych „Anakonda”.

    Ćwiczenia „Anakonda” są organizowane co dwa lata. Dotychczas jednak tło taktyczne, czyli hipotetyczne położenie geograficzne, historyczne, gospodarcze, społeczne czy polityczne, w jakim manewry były osadzone, opierało się na prostym założeniu: siły „Monady” i „Barii” – mocarstwa zła – zwykle pod pozorem ochrony mniejszości narodowej, z lądu, powietrza i wody atakują terytorium „Wislandii”- czyli kraju, który stoi po właściwej stronie. W ramach dotychczasowych ćwiczeń wojska miało zatrzymać natarcie i przejść do tzw. zwrotu zaczepnego. Tym razem ten schemat uległ drastycznej zmianie, bo pojawiają się w nich, tak jak na Ukrainie, zielone ludziki.

    „W scenariuszu ćwiczenia nie został wskazany agresor. Zakładamy, że jakieś grupy paramilitarne przenikną na nasze terytorium. Obserwują ważne obiekty, prowadzą akcje dywersyjne. Po raz pierwszy ćwiczymy procedury przed wybuchem konfliktu” – mówi ppłk Piotr Walatek, rzecznik prasowy Dowództwa Operacyjnego RSZ.

    Dlatego częścią „Anakondy” będzie także sprawdzenie pozamilitarnego systemu reagowania kryzysowego na poziomie państwa i pięciu wybranych województw oraz powiatów i gmin. Nowe będzie też tło taktyczne. Wojsko po raz pierwszy będzie ćwiczyć na NATO-wskim opracowaniu o kryptonimie „Skolkan 1”. Podpułkownik Walatek nie chce zdradzać zbyt wielu szczegółów epizodów, jakie zdarzą się podczas „Anakondy”. Na razie wiadomo jednak, że ćwiczenia będą związane z zastosowaniem art. 5 traktatu waszyngtońskiego, który zakłada solidarny udział NATO w obronie zaatakowanego kraju członkowskiego.

    Zasadniczy etap ćwiczeń rozpocznie się 7 czerwca. Zakończenie zaplanowano na 17 czerwca. Jednak już na początku maja żołnierze ze sprzętem wojskowym ruszą na poligony w całej Polsce. Trudno będzie tego nie zauważyć. Wynika to z tego, że tegoroczna „Anakonda” będzie wyjątkowa także ze względu na skalę. Weźmie w niej udział ok. 27 tys. żołnierzy, podczas gdy wcześniej na poligonach równocześnie ćwiczyło kilka do kilkunastu tysięcy wojskowych. Dla porównania w 2014 r., czyli w poprzedniej edycji manewrów pod kryptonimem „Anakonda”, wzięło udział ok. 12,5 tys. żołnierzy ”
    (https://adnovumteam.wordpress.com)

    KOLEJNA PRZESŁANKA do prawdziwości „tez” Żyrinowskiego o SPRZEDANIU orzez zachód Polski pod proxy wojenke z Rosją (patrz Donbas). O podziale między hienami zwanymi sąsiadami BOGACT NATURALNYCH w niej zawartych.

    Dodam jeszcze iż wcześniej polinowe chłopaki cwiczyły PACYFIKACJE LUDNOŚCI TUBYLCZEJ i jej wywózki do obozów a nie jej bronienie.

 6. JMR pisze:

  Zniszczenie tej starożytnej bramy kojarzę z budową „bram” w Nowym Jorku i Londynie o czym pisze ta dziwna, chyba nawiedzona kobieta. http://ilona-rozalska.bloog.pl/id,354150560,title,Otworzcie-geby-nieme-pacholki-Babilonu,index.html

  • Ktoś pisze:

   Tyle iż ów BAAL to ADONAI….. a co robią właśnie „bibliści”……

   ZAMIENIAJĄ IMIĘ BOGA NA DEMONA rodem z Afryki (Teb)

   oczywiście „W IMIĘ”…. PROSTOWANIA „WYPACZEŃ”.

  • Maria_st pisze:

   „Zniszczenie tej starożytnej bramy kojarzę z budową „bram” w Nowym Jorku i Londynie ”

   a czy one juz sa postawione?
   czy to na focie to fotomontaz?
   Teraz w dobie sieci można wiele łowić śniętych ryb

 7. Maria_st pisze:

  Ktos masz tu o Iskrze….:

  „Czym zatem jest przepowiedziana przez Jezusa Chrystusa iskra, która ma wyjść z Polski? Odpowiedź jest prosta: iskra to duchowa idea na miarę trzeciego tysiąclecia. Nie żaden człowiek, ani świeczka, ale właśnie idea. Każdy człowiek prędzej, czy późnej umiera, dlatego Jan Paweł II nie był iskrą, zresztą sam o jej wyjście modlił się w Łagiewnikach. Na czym polega ta idea? Polega na wizualizacji własnej duszy – cząstki Boga obecnej w każdym z nas. W wizualizacji własnej duszy, której symbolem jest iskra jest coś wspaniałego. Gdy odmawiamy koronkę do Bożego Miłosierdzia i wizualizujemy sobie (wyobrażamy) mękę Chrystusa na krzyżu też wykonujemy wzniosły akt duchowy i nikt się temu nie dziwi. ”
  http://maciej-modzelewski.bloog.pl/id,351675969,title,Czym-jest-przepowiedziana-Iskra-Milosierdzia-Bozego,index.html

  ludzie weżcie odrzuccie bajania……widać co się z nami dzieje….wizualizuje mękę Chrystusa….powiela cierpienie—masakra, co za Idea.

  • Ktoś pisze:

   Myślisz iż gollumy zydowskiego nazizmu zwanego judaizm MAJĄ JAKIEKOLWIEK POJECIE O TYM CZYM JEST ISKRA skoro NIE MAJĄ KONTAKTU Z BOGIEM ?

   NIACH, NIACH, NIACH, NIACH, NIACH, NIACH, NIACH, NIACH, NIACH, NIACH, NIACH….. NIACH…..

   Do ostatnich chwili swojego kaaluszego zywota będą wygłaszać swoje mądrości (patrz lucek) święcie przekonani iż takimi gadkami ZŁAMIĄ SYSTEM co było jest i bedzie ZWYCZAJNĄ GÓWNO PRAWDĄ.

   • Alicja z Krainy Czarów pisze:

    Przecież nie od dziś wiadomo że tylko Ktosie mają prawdziwy kontakt z bogiem a taka np Luci pierwsza po Mamie to wcale się nie liczy 🙂 Już od dawna ludzie mordują się miedzy sobą udowadniając sobie wzajemnie który bóg jest prawdziwszy. Ktoś także dobrze wpisuje się w ten stary schemat, „są tylko maje jedyne dobre bogi a jak się nie nawrócicie to zdechniecie”

    Nie zamierzam się wywyższać ponad innych jednak w przyszłości będę uczestniczyć we większej akcji dotyczącej tej cywilizacji która odmieni największego nawet niedowiarka, po wszystkim stanę się ogólnie znaną i podziwianą postacią 🙂

    Nie chcę się przechwalać ale w niedalekiej przyszłości będę lśnić Tutaj wśród was niczym Gwiazda co spowoduje że będę obiektem uwielbienia m.in dla Adasiów, to będzie wtedy jak poznacie moją prawdziwą świetlistość 🙂

    Jak chcesz Ktosiu już dzisiaj możesz założyć fan klub Lu-Cyferki wcale się nie obrażę, a Ty będziesz miał poczucie Duchowego spełnienia wielbiąc takie Cudo jak Ja 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s