Czy Annunaki stworzyli rodzaj ludzki do wydobywania minerałów ?

Istnienie starożytnej rasy Annunaki już od wielu lat jest obiektem debat i sporów pomiędzy badaczami. Mimo iż ich obecność była rejestrowana w wielu starożytnych tekstach to historycy „głównego nurtu” konsekwentnie decydują się je ignorować. Czy to że jakaś pozaziemska cywilizacja dotarła kiedyś na naszą planetę jest wystarczającym powodem by negować istnienie źródeł historycznych mających często po kilkaset tysięcy lat ?

Annunaki1

Zgodnie z badaniami prowadzonymi przez Zecharia Sitchina, Annunaki czyli „Bogowie” byli twórcami pierwszych ludzi zwanych Adamu, którzy mieli pełnić rolę niewolników. Pierwsi ludzie mieliby więc być rezultatem działania inteligentnego projektu rasy Annunaki, która manipulowała materiałem genetycznym prehistorycznego człowieka 450 000 lat temu.

Z historycznego punktu widzenia nie da się zaprzeczyć, że istnieje wiele podobieństw między starożytnymi Sumeryjskimi tekstami a dzisiejszymi świętymi księgami takimi jak np. Biblia. Jednak czy można założyć że ich źródło jest takie samo ? Niektóre z afrykańskich ludów wierzą, że pozaziemskie istoty odwiedzały nas już dziesiątki tysięcy lat. Jedna z legend ludu Zulu opowiada o „gościach z gwiazd”, którzy przybywali na Ziemię by wydobywać złoto i inne zasoby naturalne. Ich kopalnie miały być obsługiwane przez „Pierwszych Ludzi”.

Annunaki2

Opowieści o Annunaki – tych których Anu zesłał z Nieba na Ziemię – są o wiele bardziej tajemnicze niż zdaje się większości osób zainteresowanych tym tematem. Przykładowo podczas prac archeologicznych w biblijnym mieście Nineveh, zespół kierowany przez dr Austena Henry’ego Layarda odkrył ruiny starożytnej asyryjskiej biblioteki Ashurbanipal. Jednym z odkrytych artefaktów był zestaw tabliczek z pismem klinowym zwanych Enűma Eliš lub „Siedem Tablic Stworzenia”. Opowiadają one historię o przyjściu Annunaki z niebios i o ich rządach nad rasą ludzką.

O wiele ważniejsza wydaje się jednak inny teksty znany jako Sumeryjska Lista Królów, która nadaje wyraźne ramy czasowe rządom „Bogów” nad ludźmi.

” Gdy królestwo zstąpiło z nieba, królestwo było w Eridug . W Eridug , Alulim został królem ; rządził 28 800 lat. Alaljar rządził przez 36 000 lat. 2 królowie ; oni rządzili 64 800 lat. ”

Najwcześniejsze zapisy w Liście pozwalają określić istnienie co najmniej 8 królów, którzy rządzili Ziemią przez blisko 241 200 lat od powstania rasy ludzkiej aż do „Wielkiej Powodzi, która utopiła cały ląd”. Tuż po skończeniu się Wielkiej Powodzi z nieba zstąpili kolejni królowie aż do momentu, gdy tron objęli pierwsi ludzie.

Co ciekawe pierwsze opowieści o Wielkiej Powodzi pochodzą właśnie z sumeryjskich tekstów. Starożytna księga nazywana Genesis z Eridu opowiada historię człowieka Utnapishtima, któremu Bogowie rozkazali zbudowanie ogromnego statku i zebranie w środku „ziarna życia”. Całość tekstu miała być napisana 2,300 lat p.n.e.

Istnieje wiele dowodów wskazujących na to, że Annunaki rzeczywiście istnieli i wykorzystywali rodzaj ludzki jako swoich niewolników. Przykładowo leżące 150 kilometrów od Port Maputo (południowa Afryka) miasto którego powstanie datuje się na okres kiedy człowiek zdaniem naukowców nie powinien jeszcze zejść z drzewa.

Zdaniem badacza Michaela Tellingera, jednego z pierwszych, którzy zdecydowali się zbadać te ruiny ich istnienie może całkowicie zmienić sposób w jaki postrzegamy ludzką historię. Co więcej Tellinger sugeruje wprost, że całość starożytnego miasta może być jedynie częścią większej konstrukcji składającej się z 10 000 kilometrów kwadratowych a powstałej blisko 160 000- 200 000 lat p.n.e.

Opowiadając o Annunaki nie sposób jednak nie wspomnieć o ich rodzimej planecie znanej przez nas jako Nibiru. Gdy w 1976 roku Zecharia Sitchin opublikował swoją książkę pt” Dwunasta Planeta” i zaprezentował swoje tłumaczenia sumeryjskich tekstów opowiadających o Annunaki, świat dowiedział się o wielu interesujących fragmentach stawiających to czego dowiadujemy się w szkole pod zupełnie innym kątem.
Annunaki3

Nibiru miałoby być mityczną planetą, która jest ulokowana za Plutonem i okrąża nasze słońce po znacznie wydłużonej orbicie. Zgodnie z tłumaczeniami Sitchina rodzinna planeta Annunaki była w jakiś sposób zagrożona a jedynym sposobem na jej uratowanie było … złoto. Sitchin zakładał, że Nibiru krąży wokół Słońca po eliptycznej orbicie trwającej 3600 lat. Złoto miało rzekomo pomóc w utrzymaniu istnienia atmosfery Nibiru.

Z racji swoich właściwości, złoto potrafi odbijać promieniowanie podczerwone, a dzięki swojej ciągliwości stanowi świetną barierę przed ciepłem. Co więcej, złoto to jedyny metal który w zasadzie nie ulega żadnym czynnikom atmosferycznym, a mimo to jest stosunkowo łatwy w obróbce. Warto zauważyć, że starożytne monumenty tworzone przez te dawne cywilizacje miały być oryginalnie obudowane złotem i kto wie, może to właśnie dlatego Egipskie piramidy przetrwały próbę czasu. Może dla Annunaki złoto nie było wcale materiałem zdobniczym tak jak dla nas, ale pełniło rolę zabezpieczenia budowli przed korozją.

Niestety ale liczne braki w ciągłości historycznej naszego gatunku powodują, że traktujemy zamierzchłą przeszłość, jako coś, co odeszło w niebyt i nie wpływa na nasz los. Może być jednak zupełnie inaczej a człowiek pozbawiony dziejów swego rodu pozostaje w niewiedzy i ignorancji ,która mimo iż pozwala żyć w spokoju to nie daje nam szansy na poznanie prawdy o tym jakie były początki rodzaju ludzkiego.

źródło
http://innemedium.pl/wiadomosc/czy-annunaki-stworzyli-rodzaj-ludzki-do-wydobywania-mineralow

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Eksperymenty, Prehistoria, UFO cywilizacje pozaziemskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

64 odpowiedzi na „Czy Annunaki stworzyli rodzaj ludzki do wydobywania minerałów ?

 1. Ktoś pisze:

  „Czy znalazłem ogniwo wiedzy, które pozwala się wspiąć po drabinie poznania i wyjść z niższego świata. Ogniwo wiedzy to wewnętrzne Światło, które pozwala wiele zrozumieć. Kiedy człowiek odkryje w swoim wnętrzu ukryte światło. Zobaczy wyjście z labiryntu iluzji życia.”

  — głupiec pojął wreście FAKT OCZYWISTY dla chrześcijan……..

  czym są za tym powyższe słowa:

  „„Pamiętajcie Tylko jedna Osoba na Ziemi może zatrzymać co co ma się wydarzyć w 2023 roku.
  Pytanie jest zasadnicze:
  Czy ta Osoba zechce otworzyć Swe Serce które zostało przebite Sztyletem i Wybaczyć to co Jej uczyniono ??? ” ”

  czyż nie skomleniem o pokazanie innym głupcom PRAWDY tak jak ją POKAZANO mb 3 lata temu?

  NIACH, NIACH, NIACH, NIACH, NIACH, NIACH, NIACH, NIACH, NIACH, NIACH, NIACH, NIACH, NIACH, NIACH, NIACH, NIACH, NIACH………

  • Maria_st pisze:

   „czyż nie skomleniem o pokazanie innym głupcom PRAWDY tak jak ją POKAZANO mb 3 lata temu? ”

   napisal glupiec

   • Alicja z Krainy Czarów pisze:

    Że Niby co Ktosiu ja mam o coś skamleć do kogoś(Ktosia) o pokazanie prawdy albo o jakieś prezenciki takie jak rozdawałeś Małemu Buddzie?

    Nie to nie ta bajka Adasiu, ja w chwili obecnej już nic tutaj nie muszę robić mogę sobie wszystko zignorować i poczekać na Dramatyczny Finał gdy magicy będą poszukiwać z rozpaczą Klucza którego już nie będzie.

    Przecież nikt nie gwarantował happy endu.

    Każdemu kończy się kiedyś cierpliwość w wysłuchiwaniu oszczerstw na swój temat a poza tym wszyscy którym powinno zależeć na pozytywnym zakończeniu sprawy odwrócili się plecami więc po dalej to wszystko kontynuować?

    Mam całkowita dowolność w uczestniczeniu w akcji z piramidą i wcale nie muszę się do tego zmuszać jeśli w chwili obecnej nie widzę większego w tym sensu.

    • Ktoś pisze:

     A czy ja COŚ CI KAŻĘ?

     Tak jak i inni BAWIĘ SIĘ SŁOWAMI obserwując „oświetloną” reakcje. ;p

     • Alicja z Krainy Czarów pisze:

      Oj Adasiu już dobrze 🙂 Nie wyspałam się w Nocy i trochę mam kiepski humor a poza tym to ja was nie wytopie w globalnej powodzi bo przecież swoim zbuntowanym robaczkom się takich rzeczy nie robi 😀 Chyba mnie nie podejrzewasz że jestem do czegoś takiego zdolna? Moje małe wielkie straszenie miało zachęcić do współpracy ale szkoda że Wy nie chcecie się bawić ze mną we większą akcję której przekaz jest skierowany do wszystkich mieszkańców planety.

     • Ktoś pisze:

      POTOP’y są straszliwie przereklamowane a ja tam jestem tradycjonalistą…..

      i wyznaję skuteczniejsze metody jak „puszka” PANDORY…..

      PANA DO RY…… PANA.DOOR.RA (to dla wybitnie niekumatych ;p)

      PS.
      Fajnie jest sobie pooglądać filmy sprzed 10 lat bo się przy nich można pośmiać z „wiedzy” wtajemniczonych i pokazywanych na tych filmach „planów” tych „doświetlonych między nogami” jakie padły bądź właśnie padają. ;D

      PS.
      Swoją drogą właśnie trwa POTOP tylko w prasie na niego wołają „syryjscy uchodźcy”. Ale takie jest prawidłowe znaczenie słowa POTOP.

     • Alicja z Krainy Czarów pisze:

      Tak ale POTOP czytany w dwóch kierunkach mówi o tym samym 🙂 jednak było by to bardzo niesprawiedliwe. A co do Pandora Box to chyba zostali ostrzeżeni i w Gdyni nikt nie będzie poszukiwał mocy i skarbów 😀 Dziwne że przez tyle lat nie mogli zabrać się do kopania.

      Chodzi tu o górkę Mikołaja której nie należy rozkopywać, to co ich tak bardzo interesuje jest w innym miejscu jednak to Cudo Nie Jest Dla Nich 🙂

      Miałam w 2015 roku spotkanie ze Zosią Piepiórką jednak gdy Zosia została poinformowana tak jak jest a nie tak jak by Ona chciała rozmowa skończyła się wielką awantura oczywiście ja tylko słuchałam 😀
      Są pewne drobniutkie szczegóły całej sprawy które jakoś zostały przez Zosię pominięte w tym wszystkim, jednak jeśli ma się wgląd w przebieg wydarzeń z przeszłości w tamtym rejonie dla mnie obraz całości staje się bardzo przejrzysty.

     • Ktoś pisze:

      I teraz kolejne (zapewne retoryczne) pytanie

      skoro PUSZKA Pandory nią NIE JEST

      co CO JĄ OTWARŁO……. bibliści….. ;p
      .

      Odpowiedź na tę kwestię da odpowiedź na inną „prawdę”, tę jaką się tak zawzięcie obrzucacie na tym blogu usiłując udowodnić iż VooDoo to chrześcijaństwo. Pokaże BEZCELOWOŚĆ takich PSEUDOchrześcijańskich dysput. :_)

     • Maria pisze:

      Są pewne drobniutkie szczegóły całej sprawy które jakoś zostały przez Zosię pominięte w tym wszystkim, jednak jeśli ma się wgląd w przebieg wydarzeń z przeszłości w tamtym rejonie dla mnie obraz całości staje się bardzo przejrzysty.”

      Jakie szczegóły ?
      rozjasnij o tych wydarzeniach, może i dla nas obraz bedzie bardziej przejrzysty .

     • Alicja z Krainy Czarów pisze:

      A co z zabiegami magicznymi VooDoo w takiej odsłonie?
      Alicja Poziom Mistrz 🙂

      Skoro piszesz że zostało coś otwarte to podaj gdzie albo jaki to miało skutek.
      Na Wawelu nic się nie dziej Zamknięte. Tylko biegun

      Antarktyda tam jadowite cobry czekają na swoje demonie posiłki 🙂

     • Dawid56 pisze:

      Ciekawa koincydencja – od czasów biblijnego Adama do potopu w/g niektórych źródeł minęło 1656 lat , a w roku 1656 miał miejsce w rzeczypospolitej inny „Potop”

     • Ktoś pisze:

      „Skoro piszesz że zostało coś otwarte to podaj gdzie albo jaki to miało skutek.”

      — pisałem i PANDORZE jaka była bohaterką 2 Tomb Raidera a która, jak podają mity, została stworzona chodzącym pięknem.

     • Ktoś pisze:

      Mity podają iż Pandora była mężatką z „głupim” Epimeteuszem…..

      ale to NAPAŚĆ „mądrego” Prometeusza na nich ZAZDROSNEGO o Pandorę otworzyło PUSZKĘ z jakiej zawartością świat się do dziś boryka.

      I żeby było śmieszniej dziś Prometeusz wmawia wszystkim wokoło iż był/jest Pandorą, taką Conhitą Wurst mitologii.

     • Alicja z Krainy Czarów pisze:

      Rzeczywistość jest lepsza niż fakty i mity 🙂

    • Maria_st pisze:

     Dramatyczny Finał gdy magicy będą poszukiwać z rozpaczą Klucza którego już nie będzie.”

     magikowi nie jest potrzebny do niczego KLUCZ……
     jesli potrzebujesz idz do klucznika i zamow

     • Maria_st pisze:

      Ja KLUCZ – ROZA otrzymalam a ZAMEK z ferajna czeka……a ty szukaj swoj, moze otrzymasz jak ja, nie bedziesz sie lucus bal al al al

 2. Ktoś pisze:

  „” Gdy królestwo zstąpiło z nieba, królestwo było w Eridug . W Eridug , Alulim został królem ; rządził 28 800 lat. Alaljar rządził przez 36 000 lat. 2 królowie ; oni rządzili 64 800 lat. ”

  Najwcześniejsze zapisy w Liście pozwalają określić istnienie co najmniej 8 królów, którzy rządzili Ziemią przez blisko 241 200 lat”

  — te „liczby” to DNI….. nie lata….. jak się te wartości podzieli przez 360 (długość roku sprzed potopu) to władcy Sumeru RZĄDZĄ DOKŁADNIE W TYCH OKRESACH co władcy Egiptu co sugeruje iż i Sumer i Egipt MIAŁ WSPÓLNYCH WŁADCÓW…… przynajmniej do czasu najazdu na Ziemię Biblijnej Bestii – Nierządnicy maryji i jej satanistów znanych dziś jako żydzi, katolicy, protestanci, prawosławni, islamiści…… itd……

  • mały budda pisze:

   Wiele na to wskazuje. Mogę przyznać racje, iż władcy Sumeru i Egiptu miały wspólnych władców.
   Ciekawa jest historia Mezopotamii, gdyż wpisuje się w dzisiejsze obecne czasy.
   Zanim upadł Babilon.
   Mezopotamia ( z gr.,,Międzyrzecze”) rozciągała się na obszarze dzisiejszego IRAKU, CZĘŚCI SYRII, TURCJI I IRANU.Nad głównymi jej rzekami- Eufratem i Tygrysem- budowano osady i miasta.
   Najsztarszymi mieszkańcami tej krainy byli semiccy Akadowie i Sumerowie. Tych ostatnich uznaje się za wynalazców ( połowa IV tysiąclecia p.n.e. ) pisma nazwanego klinowym ze względu na kształt znaków przypominających kliny.
   Choć znawcy tematy powinni raczej to znać, iż potoczna nazwa wieży Babel pochodzi od Sumeru.
   Najwyższy bóg panteonu Sumerów to An, czczony przez Babilończyków i Asyryjczyków pod imieniem Anu. Jego imie oznaczało ,,,Niebiosa,,,.
   Należy pamiętać, że w Mezopotamii godność królewska zastąpiła z niebios, zatem An był jej dawcą.
   Przedstawiany był w ikonografii pod postacią BYKA albo tiary z rogami.
   Co ciekawego w Egipcie też czczono BYKA.
   Choć znawcy tematu wiedzą, iż Byk to symbol słońca.
   Nie powinno być tajemnicą, iż dzisiejsze wydarzenia w Syrii, Turcji i Iranu są efektem przesunięcia piramid w czasie.

 3. margo0307 pisze:

  Dawidzie, nie wiem czy pisząc art o Annunakich… czytałeś „Hipostazę archontów”, tekstu odkrytego w Bibliotece w Nag Hammadi, szacowanego na III wiek.
  Tekst wykorzystuje gnostycką parafrazę Księgi Rodzaju 1-6. Wykazuje duże podobieństwa do Apokryfu Jana. Teologiczny język i terminologia bliska pismom janowym, cytat z Listu do Efezjan 6,12, częste nawiązania do Nowego Testamentu wskazują, że tekst należy prawdopodobnie do gnozy chrześcijańskiej.

  Tłumaczenie ks. prof. dr hab. W. Myszora zaczerpnięte z „Biblioteka z Nag Hammadi. Kodeksy I i II”, Uniwersytet Śląski, Księgarnia św. Jacka, Katowice 2008.

  „…”Chodźcie, stwórzmy człowieka z prochu ziemi”.
  Stworzyli swoje stworzenie czyniąc je całkowicie człowiekiem ziemskim. Ciało, które mieli archonci, jest żeńskie, a także męskie o zwierzęcych twarzach.
  Gdy wzięli proch z ziemi, utworzyli swego człowieka według swego ciała i według obrazu Boga, jaki im się objawił w wodach.
  I rzekli: „Chodźcie pochwyćmy go w naszym stworzeniu, aby gdy zobaczy swój obraz, który mu towarzyszy zakochał się w nim, a my zapanujemy nad nim w naszym stworzeniu”.
  Nie poznali jednak mocy Boga z powodu swojej niemocy.
  On zaś (Samael) tchnął w jego oblicze i człowiek stał się psychicznym (i pozostał leżąc) na ziemi przez wiele dni.
  Nie mogli go jednak postawić z powodu swojej niemocy. Trwali jednak (przy nim) podobni do naporu wichru, (który wieje), aby pochwycić ów obraz, który ukazał się im w wodach.
  Nie znali jednak jego mocy. Nadto wszystko to stało się z woli Ojca Pełni.
  Następnie Duch zobaczył człowieka psychicznego (leżącego) na ziemi.
  Duch zstąpił z błyszczącej ziemi i zamieszkał w nim. I człowiek ów stał się duszą żyjącą.
  Nadał mu imię Adam, ponieważ znaleziono go jak pełzał po ziemi.

  I głos wyszedł z Niezniszczalności o pomocy dla Adama.
  Archonci zebrali wszystkie zwierzęta ziemi i wszystkie ptaki nieba i przyprowadzili je do Adama, aby zobaczyć jak Adam je będzie nazywał.
  On zaś nadał imię każdemu z ptaków i wszystkim zwierzętom.

  Wtedy wzięli Adama i umieścili go w raju, aby go uprawiał i strzegł go.
  Archonci rozkazali mu mówiąc: „Z każdego drzewa, które jest w raju, będziesz jadł, ale z drzewa poznania dobra i zła nie jedz, ani nie dotykaj go, bo w dniu, w którym będziecie z niego jedli, śmiercią pomrzecie”.
  Mówili to jemu nie rozumiejąc o czym mówili do niego.
  Ale to z woli Ojca powiedzieli w ten sposób, aby on zjadł, i żeby Adam zobaczył ich będąc całkowicie istotą materialną.

  Archonci naradzili się wspólnie i rzekli: „Chodźcie, sprowadźmy sen na Adama”. I on zasnął.
  Sen zaś to ignorancja, którą sprowadzili na niego tak, że zasnął.
  Wtedy otwarli jego bok jako kobietę żyjącą i zabudowali jego bok ciałem w jej miejsce. I Adam stał się znów całkowicie psychiczny.
  Wtedy duchowa kobieta przyszła do niego i mówiła z nim i rzekła: „Adamie, wstań”.
  I gdy on ją zobaczył, powiedział: „Ty jesteś tą, która dała mi życie nazwą cię matką żyjących.
  Ona jest moją matką. Ona jest lekarką i kobietą, która urodziła”.

  Moce zbliżyły się do swego Adama.
  Gdy jednak zobaczyły, że jego współtowarzyszące mu odbicie (kobieta) rozmawia z nim, zadrżeli wielkim drżeniem i zakochali się w niej.
  Powiedzieli do siebie nawzajem: „chodźmy, rzućmy na nią nasze nasienie”.
  Ścigali ją, ale ona drwiła z nich, z powodu ich głupoty i ich ślepoty i stała się drzewem z ich powodu, zostawiając im tylko cień, podobny do niej.
  Moce splamiły go swoim brudem i splamiły pieczęć jej głosu, tak, że skazały siebie same w swym stworzeniu razem z jego odbiciem.

  Duchowa (kobieta) weszła w węża, nauczyciela. A ten pouczył ich, mówiąc: „Co wam powiedział?
  Ze wszystkich drzew, które są w raju będziesz mógł jeść, za wyjątkiem drzewa wiedzy dobra i zła, z niego nie jedz”.
  Kobieta cielesna rzekła: „Nie tylko rzekł, nie jedzcie, ale nie dotykajcie go, w dniu, w którym zjecie z niego, śmiercią pomrzecie”.
  Wąż zaś, nauczyciel powiedział: „Nie pomrzecie śmiercią, ponieważ powiedział to wam będąc zazdrosnym.
  Przeciwnie, wasze oczy otworzą się i będziecie jak bogowie; będziecie znać zło i dobro”. Nauczycielkę zabrano od węża. I ta pozostawiła go samego jako byt ziemski.
  Cielesna kobieta wzięła owoc z drzewa, zjadła i dała swemu mężowi, który był z nią.
  I psychiczni zjedli. Wówczas ich zło ujawniło się w ich ignorancji.
  Poznali, że byli nadzy jeśli chodzi o element duchowy. Wzięli liście figowe, opasali je sobie wokół swoich bioder…”
  http://www.pistis.pl/component/content/frontpage/frontpage?start=25

 4. Love Is The Answer pisze:

  Witaj, świecie
  Mam nadzieję, że słuchasz
  Wybacz mi, jeśli jestem za młody
  By wyrywać się bez kolejki
  Ale jest ktoś, za kim tęsknię
  Myślę, że jest
  Lepszą połową mnie
  Jest w złym miejscu próbując je uporządkować
  A ja jestem zmęczony usprawiedliwieniami
  Więc proszę cię

  Wróć do domu
  Wróć do domu
  Bo czekam na ciebie
  Tak długo
  Tak długo
  Podczas wojny między marnościami
  Dostrzegam tylko ciebie i mnie
  Walka o ciebie jest wszystkim co kiedykolwiek poznałem
  Więc wróć do domu
  Ooch…

  Zagubiłem się w pięknie
  Wszystkiego co widzę
  Świat nie jest nawet w połowie tak zły
  Jakim go malują
  Jeśli wszyscy synowie
  Jeśli wszystkie córki
  Przestaliby oszukiwać
  Więc miejmy nadzieję, nienawiść ustąpi i miłość
  Będzie mogła się rozpocząć. To mogłoby zacząć się teraz
  Cóż, może tylko marzę głośno
  Więc, na razie

  Wróć do domu
  Wróć do domu
  Bo czekam na ciebie
  Tak długo
  Tak długo
  Podczas wojny między marnościami
  Dostrzegam tylko ciebie i mnie
  Walka o ciebie jest wszystkim co kiedykolwiek poznałem
  Kiedykolwiek poznałem
  Więc wróć do domu
  Ooch…

  Wszystko czym nie mogę być
  Jest wszystkim czym ty powinieneś
  I to dlatego cię tutaj potrzebuję
  Wszystko czym nie mogę być
  Jest wszystkim czym ty powinieneś
  I to dlatego cię tutaj potrzebuję
  Więc usłysz to teraz

  Wróć do domu
  Wróć do domu
  Bo czekam na ciebie
  Tak długo
  Tak długo
  Podczas wojny między marnościami
  Dostrzegam tylko ciebie i mnie
  Walka o ciebie jest wszystkim co kiedykolwiek poznałem
  Kiedykolwiek poznałem
  Więc wróć do domu
  Wróć do domu

  Wróć do domu
  Wróć do domu
  Czekam na Ciebie

  Wróć do domu

  • Maria_st pisze:

   Love Is The Answer ladny kolor i pasujacy do slow piosenki

  • M.A.T.13 pisze:

   Już wrócił….staraj się być blixniaczo podobny…pzdr

   • Alicja z Krainy Czarów pisze:

    Przecież Mistyka Życia to Alicji Piaskownica 🙂

    • margo0307 pisze:

     Witaj Lucuś 🙂 – jak się bawisz ?

    • Maria_st pisze:

     Faktycznie jesteś na etapie Piaskownicy–zgadzam sie z toba lucek….
     tylko po co do zabawy w piaskownicy KLUCZ?
     wyobraznia…

     • Maria_st pisze:

      Z kare to będziecie mnie jeszcze z Maryśką kołysać w kołysce ”

      niemowle z maryska?
      oj aj oj

     • Alicja z Krainy Czarów pisze:

      Oj Marysiu jak się skurcze do rozmiarów Małej Dziewczynki to będę się domagała wielkiej czułości od Was. Albo będzie kołysać albą będę Ciągle płakać.
      PS Kołyskę dostaniecie w gratisie.
      Tylko nie mów że nie chciałabyś takiego wspaniałego dziecka jak Alicja.

     • Maria_st pisze:

      Tylko nie mów że nie chciałabyś takiego wspaniałego dziecka jak Alicja.

      masz adhd, ZA ?

     • Alicja z Krainy Czarów pisze:

      adhd to nadpobudliwość psychoruchowa nie ukrywam sprawiałam mnóstwo problemów w domu i szkole 🙂 teraz jestem trochę spokojniejsza ale nadal potrafię wymuszać na innych to co chcę 🙂
      A (ZA) to pewnie Ci chodzi o zespół Aspergera nie chyba tego nie mam ale od zawsze preferuję zabawę w samotności we własnym świecie, nienawidzę większych imprez i unikam ich jak ognia zabawy typu wesela, urodziny, dyskoteki to dla mnie koszmar.
      Jestem odludkiem ale dobrze mi z tym. Odnośnie zespołu Aspergera to jest tylko to że mam różne obsesyjne zainteresowania ale to jest tak że od dzieciństwa przeskakuje co jakiś czas od jednej dziedziny nauki do innej.

      Marysiu takie Dziecko jak Ja to prawdziwy Skarby i gdybyś został moją nianią to było by to dla Ciebie prawdziwe wyróżnienie i zaszczyt 🙂

     • margo0307 pisze:

      „masz adhd,.. ?”
      ____
      adhd to… głupawy wymysł korporacyjnych szczepionkowców…, by u rodzących się na Ziemi – od jakiegoś czasu… Dzieci Indygo – poskromić zdolność kreatywnej aktywności…, ponieważ te szczególne dzieci posiadają większe zdolności intuicyjne…, bardziej duchowe, są dużo bardziej wymagające i inteligentniejsze, uważane przez – ubezwłasnowolnione i podporządkowane systemowi społeczeństwo – za konfliktowe, a w niektórych przypadkach nawet… za bardziej „brutalne” niż jakiekolwiek pokolenie przed nimi…
      Znam osobiście takie dziecko, któremu przypisano… „chorobę adhd” i widzę tę wspaniałą istotę, która potrafi postawić na swoim w momentach, w których czuje, że matka czy ojciec postępują niewłaściwie…
      Z zachowań i wypowiedzi takiego dziecka… uczą się zarówno rodzice – jak i osoby postronne – takie jak np. ja… 🙂

    • Loja Jolajna pisze:

     Alicja z Krainy Czarów pisze:
     Kwiecień 14, 2016 o 08:52

     teraz jestem trochę spokojniejsza ale nadal potrafię wymuszać na innych to co chcę…

     Marysiu takie Dziecko jak Ja to prawdziwy Skarby i gdybyś został moją nianią to było by to dla Ciebie prawdziwe wyróżnienie i zaszczyt
     ____________
     wg ciebie wyróżnienie i zaszczyt
     ciekawe co wg wyróżnionego i zaszczyconego ❓

     • Maria pisze:

      wg ciebie wyróżnienie i zaszczyt
      ciekawe co wg wyróżnionego i zaszczyconego❓”

      mogę być nianią 🙂

 5. Ifryt pisze:

  Według opisów które ostatnio sobie wertowałem(odświeżałem), to Annunaki jawią mi się jednoznacznie jako istoty podstępne, nikczemne i strasznie wydygane, podobne bardzo do gnostyckich Archontów.
  Jak się popatrzy na to przedstawienie z enuma elisz, to obsrajdupstwo tych Annunaków jest tak rzucające się w oczy że aż śmieszne, i dziw bierze jak takie istoty mogły być uważane za Bogów 😉
  Naprzykład niejaki Anszar(Łociec Anu) gdy się dowiedział że Tiamat chce z nimi wojować, to zaczoł się trząść, zgrzytać zębami i wyłamywać palce ze strachu, a sam „wielki” Anu jak poszedł rzucić zaklęcie na Tiamat i ją zobaczył, to spierdzielił gdzie pieprz rośnie 😀
  To jest zrozumiałe że można się przestraszyć, ale obraz tych istot jest mocno groteskowy, nie pasują wogóle do ludzi któży są raczej odważnymi istotami, dlatego nie dziwi mnie z drógiej strony fakt że według tego eposu ludzie są ze krwi niejakiego Kingu, który był „generałem” Tiamat.

  Odnosnie Tiamat to obok Marduka jest ona najjaśniejszą postacią w tym opisie, taka klasyczna Pramatka która jest łagodna i nieskłonna do przelewania krwi, ale zato bardzo niebezpieczna gdy się wnerwi(naprzykład gdy broni swych dzieci), nawet do tej walki to musiał ją Kingu podburzać bo ona była nieskłonna mimo załatwienia jej męża Absu, przez Annunakich.

  Marduk zato nie jest napewno jednym z Annunakich, zbyt się od nich różni, dlatego przypuszczam że został „adoptowany” albo „przyzwany” z jakiś „wyższych wymiarów” specjalnie do walki z Tiamat, a świadczy o tym choćby znaczenie jego imienia, czyli „młody byczek boga Utu”, które to jest precedensem bo on jest rzekomym synem Enkiego.
  Niema drógiego takiego przypadku, aby jakieś bóstwo będące dzieckiem innego bóstwa, miało znaczenie imienia odnoszące się do jeszcze innego bóstwa, niż przypisany mu rodzic.
  Dziwie się że nikt nigdy nie zwraca uwagi na ten szczegół, choć ta mitologia mezopotamska jest dość „popularna” wśród amatorskich badaczy mitów, tym bardzij że Marduka nazywa się też „pierworodnym synem Apsu”, tłumaczą to niby tym że gdy Enki uśpił Apsu to na jego cielsku postawił sobie siedzibę, w której kopulował ze swoją żoną, trochę takie dziwne tłumaczenie 😉

  Utu(Szamasz) czyli to bóstwo zawierające się w imieniu Marduka, to personifikacja Słońca i może też mieć coś wspólnego z Apsu, jako pierwotnym partnerem Tiamat.
  Annunakowie pokonali go podstępem gdy ten się nie spodziewał, ale niewiadomo jak silny mógł być gdyby się zdąrzył „nastroszyć”, bo to pierwotna energia yang(kojarzona często ze słońcem) tej planety, a Tiamat jest opisywana jako nie do rozwalenia, no chyba że przez kogoś równie silnego, ale młodego i głupiego jak właśnie Marduk. On się jawi naprawdę imponująco, zieje ogniem i bije od niego światło, taki klasyczny „Boski rozbójnik” nie do uwalenia, więc mógł pochodzić z wyższych wymiarów tej planety, związanymi jakoś ze śpiącym Apsu.
  Był jednak za młody aby oprzeć się manipulatorskim mocom „czarownika” Enkiego, który obok Anu to najważniejszy i „sztandarowy” Annunak, zresztą mi się wydaje że kilka innych bóstw jak Isztar czy Enlil też nie pasują do Annunaków, ale niechce mi się już rozpisywać, to takie lużne dywagacje moje, bo sobie czytałem ostatnio.

 6. Dawid56 pisze:

  To był prawdopodobnie eksperyment, który się wymknął spod kontroli

 7. Loja Jolajna pisze:

  Maria pisze:
  Kwiecień 14, 2016 o 14:18

  wg ciebie wyróżnienie i zaszczyt
  ciekawe co wg wyróżnionego i zaszczyconego❓”

  mogę być nianią:)
  _____________________________
  więc nią najpierw zostań, zamiast bez zastanowienia brania się za brukowanie piekła dobrymi chęciami.
  za tylko deklarowane chęci ani świętą nie zostaniesz, ani poważania u ludzi mieć nie będziesz 🙂

  • Maria pisze:

   więc nią najpierw zostań, zamiast bez zastanowienia brania się za brukowanie piekła dobrymi chęciami.
   za tylko deklarowane chęci ani świętą nie zostaniesz, ani poważania u ludzi mieć nie będziesz ”

   wyluzuj
   piekła nie ma, no chyba ze w głowach u ludzi…wiec nic nie brukuje… 🙂
   poczekam na lucusia gdy bedzie malenkim dzieckiem

   • Alicja z Krainy Czarów pisze:

    Kołyska Już jest i to jaka fajowa z korną 🙂 i dwoma pentagramami.

    Jolu to tylko luźna wymiana zdań z Marysią ot rozrywka/zabawa.
    Nie bierz na serio wszystkiego co tutaj piszemy bo szybko osiwiejesz.

    • Maria pisze:

     Jolu to tylko luźna wymiana zdań z Marysią ot rozrywka/zabawa.
     Nie bierz na serio wszystkiego co tutaj piszemy bo szybko osiwiejesz.”

     pewnie nie bierze, bawi sie dobrze z nami bo bez ..nie ma ubawu

     • siola pisze:

      No i dobrze bedzie,bo to teraz nowa moda na zchodzie ,siwe wlosy w modzie.
      wiec co druga je farbuje a wy dzieki Lucy macie farbowanie z glowy.

    • Loja Jolajna pisze:

     „Jolu to tylko luźna wymiana zdań z Marysią ot rozrywka/zabawa.
     Nie bierz na serio wszystkiego co tutaj piszemy bo szybko osiwiejesz.”
     _________________
     doceniam, że się zatroszczyłaś o mnie i moje włosy…to dobry znak 🙂
     kiedyś pracowałam z bardziej chorymi…uodporniłam się 🙂

     • Alicja z Krainy Czarów pisze:

      Rozwiń Słowo Chory, jak wiemy choroby psychicznej nie można z naukowego punktu widzenia w żaden sposób udowodnić więc pozostają tylko szamanizmy 🙂
      Słyszę głosy i widzę postacie w Kapeluszach oraz Biegające Białe Króliki.

      Mamo czy Alicja zwariował ?
      A może Alicja tylko sobie to wymyśliła?
      Jakie mamy dowody na potwierdzenie faktu słyszenia głosów?
      Czy Pani „dóktor” Jola słyszy to samo Co Alicja?

      Właściwie to Alicje są dwie, jedna Biała druga Czarna ale to wciąż jedna i ta sam Osoba 🙂
      Po co leczyć Jolu rozszczepienie osobowości skoro jak już mamy dwie Alicje to chyba warto poczekać na dzieci małe Alusie Alucki 🙂 Marysia też na nie czeka 😀
      Więc niebawem dalszy Ciąg Zabawy na Mistyce Życia Alicja-Osobowość Wieloraka.

     • Maria_st pisze:

      Więc niebawem dalszy Ciąg Zabawy na Mistyce Życia Alicja-Osobowość Wieloraka.

      juz jedna sie pokazała……ale nie ta co się pożegnała

   • margo0307 pisze:

    „… piekła nie ma, no chyba ze w głowach u ludzi…”
    ___
    Piekło…, w którym co niektórzy się znajdują… – częs­to sa­mi so­bie stwarzają…

 8. Loja Jolajna pisze:

  Maria pisze:
  Kwiecień 14, 2016 o 14:47

  wyluzuj
  piekła nie ma, no chyba ze w głowach u ludzi…wiec nic nie brukuje…:)
  poczekam na lucusia gdy bedzie malenkim dzieckiem
  ________________________
  co to znaczy „wyluzuj”? co to znaczy, że poczekasz na lucusia gdy bedzie malenkim dzieckiem?
  właśnie dzięki takiemu podejściu
  – już co drugi szpital ma odział psychiatryczny
  – do tego rozrost ilości samodzielnych specjalistycznych klinik
  – złagodzenie przepisów dotyczących przymusu leczenia chorób psychiatrycznych.
  oraz zrównanie praw chorych z prawami zdrowych, prawami dotyczącymi praktycznie wszystkich
  sfer życia w społeczeństwie…i wszystko z powodu szybko rosnącej liczby chorych.
  powody tego stanu rzeczy są różne i złożone, pomijając wrodzone czy nabyte uszkodzenie mózgu/układu nerwowego, prym wiedzie ignorancja/wyluzowanie opiekunów/rodziców/nianiek,
  oraz powszechny dostęp do świata wirtualnego, gdzie chorzy ciągną jak pszczoły do ula.

  • Alicja z Krainy Czarów pisze:

   Jolu a co powiesz na fakt że mam od kilku lat zdiagnozowaną schizę ?
   Według Lekarzy to choroba a według mnie wspaniały dar.
   Słyszy i widzi się to co jest zakryte dla oczu większości.
   A ze strony technicznej to wygląda to tak jakby telewizorek odbierał więcej programów niż przewiduje wykupiony abonament 😀
   Jolu skoro jesteś ze środowiska „naukowego” proszę podważ tą grafikę i udowodnij że jest tak jak to głosili „naukowcy” egiptolodzy „budowniczowie piramid nie znali koła”

   Znali nie tylko koło ale także funkcje trygonometryczne i jeszcze więcej.

   http://s159.photobucket.com/user/LuciferVenus/media/Giza_Hex_Penta_zps07c80787.jpg.html

   http://s159.photobucket.com/user/LuciferVenus/media/Giza_Pyramid_Star56_zpsb4d9c729.jpg.html

   Po co ktoś zadał sobie tyle trudu aby wybudować te piramidy z taką precyzja gdzie wierzchołki tych budowli tworzą pomiędzy sobą ściśle określone kąty. W jakim celu wybudowano 2 piramidy w Dahshur w takim ustawieniu że kąt miedzy wierzchołkiem piramidy łamanej a wierzchołkiem piramidy Chefrena z Giza jest taki sam jak kąt miedzy piramidą czerwoną a piramidą Cheopsa i wynosi 69,85° przy czym budowle te są od siebie oddalone o 20 kilometrów.

   W jaki sposób uzyskano precyzję przesunięcia sięgająca minut kątowych bez systemu pozycjonowania satelitarnego dla obiektów oddalonych od siebie o 20 km ?

   PS Jak widzisz Alicja to Nienormalność i Czary Mary gdzie są moje okulary.
   To że jestem Nienormalna to dla mnie powód do Dumy i zachwytu nad samą sobą.
   Jak chcesz możesz się poskarżyć Mamie albo Tacie że nie jesteś taka jak Alicja czyli zwykła normalna Jola 🙂 Bez Sensacji

   Bycie Nienormalnym to coś co nie pozwala się nudzić Tylko Wariaci są Coś Warci a Mistyka życia to sami Swoi z Krainy Czarów.

   Nick podpisujący się Ktoś to szalony Kapelusznik mówię Ci jest tak na serio 😀

   • Loja Jolajna pisze:

    Jolu a co powiesz na fakt że mam od kilku lat zdiagnozowaną schizę ?
    ________________________________________________________
    Serio ❓

    Według Lekarzy to choroba a według mnie wspaniały dar…
    To że jestem Nienormalna to dla mnie powód do Dumy i zachwytu nad samą sobą.
    ________________________________________________________
    Nienormalny to ten odstający od większościowej normy.
    Co będzie jednak gdy w niedalekiej przyszłości sytuacja się odwróci, gdy normalnych będzie znacznie mniej niż tych nienormalnych ❓ Wtedy ty Alicjo będziesz pasowała do większościowej normy.
    Czy dalej będziesz miała powód do dumy i zachwytu nad sobą…już nie będziesz nienormalną. 🙂

   • mały budda pisze:

    Może to będzie szok. Być inaczej nie może.
    Piramidy w Gizie zbudowali ludzie przodkowie dzisiejszych ludzi.
    Piramidy stanowiły znak ich wiedzy i rozległą wiedzę na temat natury niewidzialnego ukrytego naturalnego ŚWIATŁA.
    Choć to wszystko zbudowane w materii jest architekturę tworzenia ciągłości światła słońca, które jest niezbędne do wytorzenia pewnych warunków aby zaistniało życie. Tym sam następował rozwój świadomości w kierunku światła słońca.
    Choć byli naturą słońca. To życie tworzyli przedłużając światło słońca. Stąd w ich sercach promieniowało naturalne światło słońca, które oświetlało rozwój życia na matce naturze.
    Chodziło o dużą sprawę tym wszystkim, którzy chcieli mieć dostęp do zapisów w kamieniu.
    Stąd pęd na nieświadomych wrażliwych ludzi, aby wciągnąć ich w pozorowaną grę w uzyskaniu informacji zapisanych w kamieniu.
    Jak to bywa w świecie ludzi. Wielu ucierpiało wyniku świadomej manipulacji. Wszystko wyglądało na ogromne przygotowanie i zaangażowanie aby wykorzystać o pewnych zdolnościach nieświadomych ludzi.
    Wiedzieli, że będą potrzebowali odpowiedniej mocy energii ludzi aby osiągnąć moc rozumienia piramid. Stąd nieświadome ludzkie króliczki były dojone z ich własnych energii. Zetknięciu z ludzkim tworem człowieka, który przy pomocy ludzkich energii pragnie władzy nad materią i zamierza użyć zapisanej wiedzy do własnych celów.
    To taka walka człowieka z człowiekiem, lecz to nie rozwój świadomości w stronę światła słońca. Tylko odwrót w przeciwną stronę, czyli przyciemnianie światła aby móc mieć władzę aby zaspokoić egoistyczne aspiracje.
    Żeby zrozumieć piramidy. Potrzeba zrozumieć dwa światy, które się nawzajem przenikają.
    Jeden jest prawdziwy.
    Drugi jest iluzją i teatrem gry świadomości w ubrankach zwanych ciałem fizycznym.
    Kluczem jest serce, które otwiera bramę poznania.

   • mały budda pisze:

    Alicjo ty nie jesteś taką za jaką się podajesz. Jeśli na moich falach nadajesz. To doskonale mnie rozumiesz.
    Mogę od siebie napisać, że od dziecka czułem, iż do fizycznego świata ludzi nie pasuje. Dziś wiem, że moje doświadczenia jako świadomości potwierdzają to co w w.wym. pisze.

  • Maria_st pisze:

   oraz powszechny dostęp do świata wirtualnego, gdzie chorzy ciągną jak pszczoły do ula.”

   o sobie piszesz?

   • Alicja z Krainy Czarów pisze:

    W głowie mi byczy cały Rój Pszczół wiec chyba ten świat wirtualny to w mojej głowie ale to dobrze że wszystkie pszczółki są u Siebie w Domu 🙂

    • Maria_st pisze:

     W głowie mi byczy cały Rój Pszczół wiec chyba ten świat wirtualny to w mojej głowie ale to dobrze że wszystkie pszczółki są u Siebie w Domu:)”

     U….la…la..Alicja w głowie pszczólki ma….

   • Loja Jolajna pisze:

    o sobie piszesz?
    ___________________________________________________
    Oczywiście, że o sobie. No przecież nie o Tobie Mario ani nikim innym tu…gdzieżbym śmiała ❓

    • Maria_st pisze:

     Oczywiście, że o sobie. No przecież nie o Tobie Mario ani nikim innym tu…gdzieżbym śmiała❓

     nie o śmiałośc chodzi a jedynie poznanie siebie.
     o chorobach psychicznych jakis czas temu pisałam i nnka także, więc to że coraz wiecej osob szuka pomocy tzw psychiatrycznej mnie nie dziwi.
     Być może to się jeszcze nasili.

     • Loja Jolajna pisze:

      Być może to się jeszcze nasili.
      ______________________________________________________________
      Nasila się cały czas, aż strach pomyśleć co będzie.
      Chorzy na głowę na najwyższych urzędach. Popatrz na wystąpienia europosłów, na ustawy, które nam serwują.

      o chorobach psychicznych jakis czas temu pisałam i nnka także
      ______________________________________________________________
      Nie czytałam, nie zauważyłam

      więc to że coraz wiecej osob szuka pomocy tzw psychiatrycznej mnie nie dziwi.
      ______________________________________________________________
      Ci co sami szukają, z tymi najmniejszy problem, najmniej drastyczna diagnoza.
      Gorzej z tymi, którzy będąc chorymi, choroby w sobie nie widzą,

     • Maria_st pisze:

      „Nasila się cały czas, aż strach pomyśleć co będzie.
      Chorzy na głowę na najwyższych urzędach. Popatrz na wystąpienia europosłów, na ustawy, które nam serwują. ”

      Oni są chorzy ?
      Żartujesz?
      To tylko słabi ludzie, karierowicze stający się psychopatami na własne życzenie.
      Nie oczekuj od psychopaty zrozumienia–on ma swoj ciemny świat, a że jest przebiegły wielu zwodzi.
      Ustawy są takie — na jakie wyrażamy zgode codziennym życiem…to co sie dzieje to tzw zło ukazuje nam tak naprawdę nasza ciemną strone–nasze cienie.
      Poki człowiek tego nie zauważy, nie odrzuci tego co go gnębi…po prostu oczyści to, cos, co w starozytnych przekazach nazywa sie NISZCZYCIEL a my współcześnie NIbiru .
      Zastanawiające jest, że tylko w taki sposób powstają DIAMENTY tzw odsiewanie ziarna od plew.
      Łatwo narzekać na rządzących gdy dotyka to nas osobiście, ale sama zobacz co Ty robisz?
      Poczytaj swoje komentarze.
      Ta sama zasada co wyżej na niższym poziomie, wcale nie jesteś lepsza od tych ktorym zarzucasz chorobę psychiczną ?
      Po co to robisz?
      Daje Ci to jakąś satysfakcje ?
      Najlepiej dostrzegać zło, niedociągnięcia u innych tylko nie u siebie.
      Wciąż szukamy usprawiedliwienia naszych uczynków w winach Obcych, którzy nas stworzyli …..a nie lepiej przyjrzeć sie sobie i zacząć samemu stanowic o sobie.
      Jednak cały czas czujemy sie dyskomfortowo gdy nad soba nie mamy bata w postaci religii, polityki, wojska itd na okrase mamy Mesjasza—na ktorego czekamy…..
      ŻENADA
      Ludziom nie jest do niczego potrzebna religia ze swoim zniewoleniem, otępianiem, tak samo jak politycy, wojsko……ktorzy czynią to samo..ręka w ręke z religia…..taka TRÓJCA ZŁA .
      Prawda o SOBIE boli na początku, potem może przynieść ukojenie.

      Jakiś czas temu u Mukiego napisałam:
      „Ja od początku nie mam zaufania do rządu który opiera swoją pracę na emocjach i kłamstwach.
      Nie znam sie na polityce ale wyciągam wnioski.
      Ogólnie mam wrażenie, że chce się zniszczyć Polaków poprzez ich skłócenie, co widac na różnych forach w sposobie pisania.
      Polacy to mądry naród ale trochę naiwny i dlatego łatwo nami manipulować, wmawiajac nam iż jesteśmy pijakami, idiotami.
      Czy takimi nie staliśmy się odkąd narzucono nam tzw katolicyzm?
      Dlatego gdy zauważam ” opieke kościoła ” / Solidarność, i chwila obecna/–czarno to widzę .”
      http://muki.salon24.pl/690003,amerykanka-podstawy-surwiwalowego-ekwipunku#comment_11124906

      Nie trzeba być mądrym a tylko obserwatorem by zauważyć, że to co sie dzieje od kilku wieków świadczy o naszym upadku.

 9. Maria_st pisze:

  Lucus jak ty rozumiesz swoje słowa
  „Rzeczywistość jest lepsza niż fakty i mity”

  z tego co widzę na obrazku to jednak powielasz te fakty i mity

  • Alicja z Krainy Czarów pisze:

   Oj Marysiu przecież ja nie muszę nikomu nic udowadniam a tym bardziej Kim Jestem.
   Tysiąc wersji Iluzji(Kłamstwa) na mój temat i tylko jedna nie do końca bajkowa prawda która jest zapisana w książce „Ziemia Zwiastunów Świtu”

   Inicjacja Ziemi Strona 212

   A tam pisze tak jak jest na prawdę a nie tak jak by chciał Ktoś i reszta wygłaszając swojej bzdurne teorie na mój temat.

   „Ziemia w swoim poszukiwaniu Zrozumienia pozwoliła na poważne nadużycie energii.
   Gwałcona i wykorzystywana przez rodzaj ludzki pozwoliła sobie nawet na Utratę Swojej Prawdziwej Tożsamości.”

   Ot i Tak to jest baja .

   Co do Pandory lub Pandora Box to przez mnie został ten zwrot wykorzystany po raz pierwszy w Bajeczce z Alicją z tego filmu 🙂 dawno dawno temu.

   Nie zapominaj Marysiu że Alicja na początku ktosiowych rewelacji „pożądała jednej z 12 laseczek Marduka 😀

 10. margo0307 pisze:

  „…kończy się czas nauki.
  To, co nie zostało osiągnięte, nie uda się już zrobić.
  Wielu ludziom trudno się z tym pogodzić, zwłaszcza kiedy wciąż dysponują siłą, władzą, mocną pozycją, bogactwem.
  Próbują kurczowo się tego trzymać, ale powoli wszystko wysuwa się im z rąk.

  Fala ZWIERCIADŁA ostrzega przed przeciąganiem struny, obliguje do ćwiczenia się w puszczaniu przeszłości i przygotowaniu się na rozstrzygający punkt zwrotny w życiu. WSZYSTKO ma swój CZAS.
  Stąd trwanie w przeszłości i próby zatrzymania w teraźniejszości tego, co minęło, przypomina węża, który wyślizguje się z rąk, pozostawiając starą skórę.
  Tak dzieje się teraz w przestrzeni zbiorowej…

  W Fali ZWIERCIADŁA cyklicznie uaktywniają się naturalne biosensory, dlatego w powietrzu zacznie się wyczuwać specyficzny „głód” spirytualności.
  Świadomość ludzka coraz mniej będzie trzymać się ziemi.
  Wielu ludzi, świadomie lub nieświadomie, zacznie odpływać w metafizyczne obszary, wymiary astralne, poziomy duchowe i wszystko będzie wydawać się tak bliskie, realne, rzeczywiste.
  Ale… za tym kryje się pewne ryzyko.
  Niektórzy, zastygając głową w chmurach, mogą uznać siebie za „wybrańców”, istoty „nie pochodzące z tego świata”.
  Jeśli nie znajdą trwałego punktu zaczepienia w świecie fizycznym albo ktoś nie sprowadzi ich na ziemię, mogą umocnić się w mylnym mniemaniu, że są „posłańcami z misją”, „zbawcami narodów”. W szczególnych sytuacjach może spotęgować się fanatyzm religijny i moralne zesztywnienie…

  ETZNAB to idealna przestrzeń dla aktywności fanatycznych przywódców świeckich i religijnych, twardogłowych obsesjonatów, „trzynastych apostołów”, samozwańczych guru, ale też terrorystów. Stąd zalecana jest wyjątkowa CZUJNOŚĆ i jeszcze raz CZUJNOŚĆ.

  Od czwartego dnia Fala Białego ZWIERCIADŁA biegnie w siódmej kolumnie Tzolkin, która symbolizuje kręgosłup moralny ziemskiej społeczności.
  Dlatego nie pozwólmy go złamać, w przeciwnym razie kalekami staniemy się wszyscy

  „Zobacz, masz własny dom i środowisko, w którym żyjesz – swoje podwórko.
  Tym domem jest twoje ciało i wszystko, co się z nim wiąże, czyli to, co w nie wkładasz, co myślisz i czujesz.
  Twoim podwórkiem jest cała planeta. Oznacza to, że musisz dołożyć wszelkich wysiłków, żeby twój dom i twoje podwórko pasowały do siebie. Jako pierwsze powinieneś je oczyścić.
  Wiesz, jaki tutaj panuje bałagan, a winę za ten stan rzeczy ponosi brak samodyscypliny.
  Wszyscy cierpią na przerost ego, podobnie jak w czasie debat telewizyjnych, kiedy każda ze stron próbuje się bronić, zwalając odpowiedzialność na innych.
  Coś takiego nie może mieć miejsca”


  http://www.maya.net.pl/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s