Cała prawda o Terra Australis…

Mężczyzna twierdzi, że dzięki obserwacji zdjęć satelitarnych odkrył na Antarktydzie ogromną nieznaną dotychczas piramidę

Według wirtualnego archeologa, Vicente Fuentesa, pod ogromną warstwą lodu na Antarktydzie skrywa się co najmniej jedna wielka piramida. Jego zdaniem zdjęcia satelitarne mogą dostarczyć rozstrzygających dowodów potwierdzających istnienie struktury przypominającej piramidę zlokalizowaną na Antarktydzie.


Przedstawiane przez niego fotografie mogą świadczyć o tym, że w odległej przeszłości Antarktyda była zupełnie innym kontynentem niż obecnie. Funkcjonującą tam starożytna cywilizacja mogła rozwinąć się na obecnie zimnym kontynencie, pozostawiając na jego powierzchni nieodkryte do dzisiaj wspaniałości. Współrzędne odkrytej przez niego hipotetycznej piramidy to 79°58’39.25″S i 81°57’32.21″W

Możliwe, że te nowe znaleziska są w stanie opowiedzieć więcej o swoim czasie i dzięki temu poszerzyć naszą wiedzę o okresie gdy nasza planeta była zamieszkana przez nieznane nam cywilizacje. Okres ten jest obecnie skutecznie pomijany przez wiodących historyków. Tymczasem pod pokrywą lodową Antarktydy mogą się znajdować piramidy i inne budowle, które ostatecznie potwierdzą te historie.

Pomysł, że na Antarktydzie mogą się znajdować piramidy nie jest nowy i jest znany od przynajmniej kilku dziesięcioleci. W tym czasie pokazywano już wiele poświadczających to zdjęć satelitarnych. Jednak sceptycy dotychczas sugerowali, że struktury te są tylko formacjami naturalnymi, a świadectwa ludzi, którzy twierdzą, że dotarli w te miejsca, nie są nic warte.

Jednak coraz więcej ludzi uważa, że lodowy obecnie kontynent nie zawsze był tak zimny, jak to jest obecnie. Co ciekawe, badania przeprowadzone w ostatnich latach zdają się dowodzić, że Antarktyda była kiedyś znacznie przyjaznym kontynentem. Gdyby teraz naukowcy zdołali udowodnić, że znajdują się tam piramidy i bez wątpienia są to sztuczne konstrukcje, byłoby to odkrycie, które mogłoby doprowadzić do ogromnej rewizji znanej nam historii ludzkości.

Należy zauważyć, że mity i spekulacje na temat lądu zwanego przez wieki Terra Australis, sięgają czasów starożytnych. Ludzie wierzyli w przeszłości, że obszar o tej nazwie po prostu musi istnieć. Olbrzymi kontynent miał być położony w południowej części planety, aby zapewnić „równowagę” północnym ziemiom Europy, Azji i Afryki Północnej. Pomysł ten pojawił się od czasów Ptolemeusza już w pierwszym wieku naszej ery.

http://innemedium.pl/wiadomosc/mezczyzna-twierdzi-ze-dzieki-obserwacji-zdjec-satelitarnych-odkryl-antarktydzie-ogromna-ni

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii .. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

15 odpowiedzi na „Cała prawda o Terra Australis…

 1. Dawid56 pisze:

  Kiedyś ok 13500 lat temu nie było lodu na Antarktydzie- to prawie pewnik.Niektórzy badacze prawdziwości mitu o Atlantydzie, lokowali Atlantydę jako dużą wyspę właśnie na Antarktydzie.Warto zwrócić uwagę też na to że orientacja starożytnych map ( kopii przedpotopowych) jest południowa a nie północna jak obecnie…

  • margo0307 pisze:

   Dawidzie, nie wiem czy pamiętasz ?…, kiedyś rozmawialiśmy o autorze książki „Wolna Wola”, Tomaszu Chałko ?
   Teraz pojawił się filmik na jego stronie…, i mam prośbę – czy mógłbyś zrobić z tego filmiku transkrypt ?, ponieważ nie potrafię uruchomić tłumaczenia…
   http://thiaoouba.com/seeau.htm

  • Ktoś pisze:

   No i się wydało czym straszą Dawida czciciele „podróby od czaszek”.

   • Maria_st pisze:

    No i się wydało czym straszą Dawida czciciele „podróby od czaszek”.

    nie martw sie o Dawida, myśl o sobie.

    • Ktoś pisze:

     A co, o moje zdrowie też się „zamierzacie modlić”?

     To się dogadajcie z rakiem, może was „przepuści”.

     • Maria_st pisze:

      „A co, o moje zdrowie też się „zamierzacie modlić”?

      To się dogadajcie z rakiem, może was „przepuści”.”

      nie wiem w jakim kontekście to napisałeś, bo ja pisząc:
      „nie martw sie o Dawida, myśl o sobie.”
      miałam na myśli Twoje postrzeganie a nie zdrowie, nawet psychiczne.
      Ja się nie modle, nie medytuje ale jeśli potrzebujesz tego ode mnie — mogę sie pomodlic o Twoje zdrowie, bo nie wiedziałam że jestes powaznie chory i potrzebujesz wsparcia duchowego.
      Pozdrawiam

     • marek pisze:

      To się dogadajcie z rakiem, może was „przepuści”.

      Gdybyś Adaś w tej wypowiedzi odnosił się do choroby określanej rakiem , to mogę się podzielić moim doświadczeniem w tej materii .

      Od blisko dwudziestu lat mam objawy czegoś takiego co pierwszy z brzegu konował określi mianem raka . Objawy się raz nasilają raz nikną .

      Moje obserwacje prowadzą mnie do wniosków , że ma to związek z higieną : pokarmu i myśli lub emocji .

      Ogólnie mam przekonanie ,że świat konowałów w dzisiejszych czasach nawet puszczenie bąka klasyfikuje już jako objaw zbliżającego się raka .

      Sam stosuję jedno leczenie : raka mam w doopie , a niewygody ciała traktuję jako informację ,że w danym przedziale czasu gdy objawy się zwiększają , zboczyłem gdzieś w maliny z higieną i to głównie w mym przypadku higieną uczuć i emocji .

      Zdrowia życzę bez względu na to czy dobrze zrozumiałem twój wpis.

      m

     • margo0307 pisze:

      „…niewygody ciała traktuję jako informację…, że… zboczyłem gdzieś w maliny z higieną i to głównie w mym przypadku higieną uczuć i emocji.”
      _____
      W pełni się z Tobą zgadzam Marku, bo nic „nie przytrafia” się nam bez przyczyny… 🙂
      A ponieważ Duch panuje nad Materią…, to zarzewiem każdej choroby ciała jest… choroba ducha, czyli właśnie… uczucia i emocje…

 2. margo0307 pisze:

  „… sceptycy dotychczas sugerowali, że struktury te są tylko formacjami naturalnymi,
  a świadectwa ludzi, którzy twierdzą, że dotarli w te miejsca, nie są nic warte.

  Jednak coraz więcej ludzi uważa, że lodowy obecnie kontynent nie zawsze był tak zimny, jak to jest obecnie. Co ciekawe, badania przeprowadzone w ostatnich latach zdają się dowodzić, że Antarktyda była kiedyś znacznie przyjaznym kontynentem.
  Gdyby teraz naukowcy zdołali udowodnić, że znajdują się tam piramidy i bez wątpienia są to sztuczne konstrukcje, byłoby to odkrycie, które mogłoby doprowadzić do ogromnej rewizji znanej nam historii ludzkości…”

  ________
  Myślę, że czas jest odpowiedni do tego – aby… zacząć bardziej ufać w… „świadectwa ludzi, którzy twierdzą, że dotarli w te miejsca”, i zaprzestać twierdzeń, że… nie są nic warte… 🙂
  Pora chyba też już aby… zaprzestać liczenia na… prawdomówność wszelkiej maści naukowców – pracujących dla systemu blagi… 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s