Niezwykły sen czytelnika Nautilusa z początku 2015 roku…

SEN O ROZPADZIE KOŚCIOŁA

Pisaliście o islamie zalewającym Europę i od razu przypomniał mi się sen który powtarzał sie kilkakrotnie od początku 2015 roku. Olewałem go jako kolejny koszmar dręczący mnie bezcelowo po nocach, ale po tych migracjach uchodźców zaczął mnie niepokoić. Śniło mi się, że jakaś polaryzacja i rozpasanie, zło w kościele,po śmierci „ostatniego papieża” spowoduje rozpad polskiego katolicyzmu na trzy mniejsze Północny(Toruń?) południowy(Łagiewniki) i Warszawski, dwa w uni przeciw trzeciemu.

Pogłębienie chaosu w kościele i państwie, targi i wojna domowa, ludzie porzucą kościół. Od południa na czele zielonych i czarnych flag Europe zajmuje wielki Machadiasz-jednooki wyrodnik, bicz europy nowy hitler. Wielka susza a potem wielka powódź(jeszcze większa od tej z 97) wyniosą do władzy nowego Jaruzelskiego, on będzie sie na niego powoływał i stawiał mu pomniki. Co dziwne umęczony naród sam go wybierze w ostatnich wolnych wyborach potem będzie ” zbawienna dyktatura” W tym czasie na świecie nie będzie demokracji, ale polski generał dyktator będzie najdelikatniejszy z nich. Co jeszcze bardziej mnie zdumiało to wprowadził islam do Polski a ludzie palili krzyże i wiwatowali, to były tygodnie narodowej ekstazy.

Generał zabił jakiegoś purpurata i wtedy ogłosił islam, potem Ukraina poprosiła o przyłączenie, które odbyło się w miare pokojowo(niewielkie rozruchy). Nasz naczelnik miał poparcie i protekcje tego muzułmańskiego sąsiada a reszta krajów mając wybór wolała do autorytarnej islamskiego Lechistanu niż do „Talib-a-han-u”. Polska przypominała tę z XVI wieku. „Przy pałacu namiestnikowskim stoi wiernie armia najemnych szahidów”- to hasło pojawia sie pod koniec mojego snu ale nie wiem co to znaczy potem sen się urywa. Islam ma być nie dłużnej jak 15 lat.

Czy zetknęliście się z podobnymi snami profetycznymi? ten sen wywarł na mnie duże wrażenie i jestem przekonany że kiedyś sie zdarzy, w lutym myślałem ze nie za mojego życia, ale teraz….
Przemek

http://www.nautilus.org.pl/?p=21pietro&id=195

Czy Ktoś na porządku 2015 roku mógł myśleć że Polsce może zagrażać wojna domowa?

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Istota Ludzka, Obserwacje Ziemi. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

12 odpowiedzi na „Niezwykły sen czytelnika Nautilusa z początku 2015 roku…

 1. Maria_st pisze:

  Interesujący ten sen .
  Nigdy nie miałam podobnego snu .
  Tzn jeśli chodzi o islam w Polsce.
  Powiem szczerze, czytając takie info-sen mam wrażenie że to nie moja bajka…
  Scenariusz tego snu bardzo dokładny .

 2. Mezamir pisze:

  rozpad polskiego katolicyzmu na trzy mniejsze Północny(Toruń?) południowy(Łagiewniki) i Warszawski, dwa w uni przeciw trzeciemu.

  Katolicyzm nie jest Polski tylko kosmopolityczny multi kulti.
  Katolicyzm jest tak samo polski jak Wc Donlady,KFC itp

  Po drugie, jak widać judeo-chrześcijaństwo wcale nie dzieli społeczeństwa 😉
  na lepszych i gorszych/heretyków.

 3. marek pisze:

  Onet ..
  Bundestag wyraził zgodę na udział Bundeswehry w działaniach zbrojnych przeciwko Państwu Islamskiemu .

  Macierewicz: trwają rozmowy z ministrem obrony Francji ws. pomocy w walce z ISIS.

  Zaczęła się wojna! Wielka Brytania zaatakowała Państwo Islamskie.

  Putin: Turcja jeszcze nie raz pożałuje.

  Proza i fantazje :

  Raport Beniamina Fulforda, 1 grudnia 2015
  .
  .Iluminaci, poprzez swojego „arcymistrza” Aleksandra Romanowa, obiecali w tym roku niespodziankę na Święto Dziękczynienia, a nawet dali nam podpowiedź co to będzie, pokazując mapę Turcji na jego stronie internetowej. Teraz źródła Pentagonu mówią, że Turcja zapłaci za swoje finansowanie ISIL/IS i za agresję na Bliskim Wschodzie konfiskatą dużych obszarów jej terytorium. To samo stanie się z Izraelem, jak mówią Iluminaci i źródła Pentagonu. Arabia Saudyjska, ze swej strony, przestanie istnieć jako prywatny plac zabaw saudyjskiej rodziny.

  Ta likwidacja chazarskiej mafii właśnie się dzieje podczas spotkania światowych przywódców w Paryżu dla celu wykorzystania pseudonauki globalnego ocieplenia do promowania bardzo realnej kampanii gospodarczej, aby zatrzymać zniszczenie środowiska i zakończyć uzależnienie od paliw kopalnych. Więcej o tym później.

  Na razie główna akcja jest skoncentrowana na Turcji, gdzie Niemcy przyłączyły się do Francji, Rosji, Iranu, Egiptu i Pentagonu w walce z turecką, izraelską, saudyjską i chazarską armią najemników znanych jako ISIL/IS.

  Pentagon przygotował grunt dla tej kampanii miesiące temu, wycofując wszystkie obrony przeciwrakietowe „patriota” z Turcji i z Izraela. To utorowało drogę dla rosyjskich sił lotniczych w utworzeniu strefy zakazu lotów nad całym Bliskim Wschodzie, włącznie z Izraelem i Turcją, która wkrótce będzie BYŁYM sojusznikiem NATO, jak powiedziały źródła Pentagonu.

  Oczekuje się, że Turcja w najbliższym czasie straci terytorium na różnych frontach, jak mówią Pentagon i rosyjskie źródła. Francja, były władca kolonialny Syrii, wspiera syryjskie żądanie, aby Turcja zwróciła większościową arabską prowincję, Hatay, która została im zabrana w 1937 roku…….

  Złoty Wiek Gai

  Zobaczymy komu kurka jajko zniesie , kto zostanie jeszcze bardziej upodlony w swym istnieniu , a kto wyżej uniesiony swą niewiedzą .

  m

  • Maria_st pisze:

   Czego to jeszcze sie nie dowiemy ?
   Może czeka nas atak kosmitów?
   Widziałam jakiś czas temu rysunek człowieka przyszlości — wypisz wymaluj UFONAUTA, który teraz nas uprowadza, zapładnia , robi na nas eksperymenty.

 4. marek pisze:

  cd.

  onet

  ~xxxx : Aleppo bez wody
  Lotnictwo USA zbombardowało dziś stację uzdatniania wody w Aleppo pozbawiając wody pitnej 1,4 miliona mieszkańców. Pierwszy nalot na centralny zakład filtrów w al-Hafse nastąpił w czwartek, a dziś nalot dokończył zbójeckie dzieło. Zbombardowanie potwierdziła szefowa misji UNESCO w Syrii Hana Singer. Ludność wyzwolonego Aleppo popiera rząd w Damaszku. Krótko przed wyzwoleniem miasta przez armię syryjską lotnictwo USA zniszczyło główną elektrownię miasta pogrążając je w ciemnościach, bez kuchni i lodówek.

 5. marek pisze:

  Zobaczymy komu kurka jajko zniesie , kto zostanie jeszcze bardziej upodlony w swym istnieniu , a kto wyżej uniesiony swą niewiedzą

 6. Ktoś pisze:

  Ten „sen” który jest i tak „przypadkowo” kompilacją różnych „przepowiedni”, „zapowiedni” i „oczekiwań” środowisk biblijnych nazi ma taką szanse realizacji

  jak kaczyński szansę na fotel prezydenta usa…..

  Przyszłość JEST POD KONTROLĄ…. i żadne kabalistyczne pierdy na myckach tego nie zmienią…..

  więc wszelkie tego typu teksty można traktować jako OSTATNIE KWILENIE ZARZYNANEGO MATRIXA… jako potępieńcze wycia OSZUKANYCH i ZWIEDZIONYCH przez demona maryje z jej baraniorogiego (biblijnego węża – szatana) bękarta jezusa IDIOTÓW…. To fakt iż wymrze wiele jeszcze osób, ale skoro ROZUMU NIE IDZIE NABRAĆ Z ŁASKĄ DOTYCHCZAS OKAZYWANĄ….. to ..szykujta (jak pisał muki) POJEMNE GALOTY….. ;p

  bo się wszystko DOPIERO ZACZNIE i niekoniecznie będzie to wyglądało tak jak nierządnica maryja naobiecywała to swoim politycznym i religijnym fagasom……. bo ten bunt wielu pójdzie w piety. W piety każdej zasranej komórki tworzącej ich śmierdzące cielska. 😉

  Ale wszystko w swoim czasie, na razie cieszmy się z trupów nazistowskiej ustawki czynionej właśnie w Syrii by wszelkie kraje białych ludzi postawić w ogniu żydo-arabsko-murzyńskiej nienawiści do nich. Celowi tego „spontanicznego” zrywu do walki terrorystów z nato z bratnimi im w kalectwie terrorystami z isis. Wielu generałów się zdziwi iż do ich cudownej „zachodniej” broni nagle nie pasują „kody”. Że zostali SPRZEDANI wraz z podległymi im żołnierzami…….Że zostali WYDANI NA RZEŹ….. by czczony przez nazistów w myckach mayjny demon – nierządnica maryja – mogła się znowu WYPLUSKAĆ W KRWI CHRZEŚCIJAN”….

  PS.
  Pewnie wam umknęło ale szykuje się w TV fajowy spektakl…

  „Starzec powiedział nam, że: „W młodości siedziałem w swojej celi i na różne sposoby chciałem wyliczyć nadejście Antychrysta. Modliłem się do Boga aby mnie uświadomił co do tego. Nagle nade mną pojawił się Anioł Pański, poprosił o papier i napisał na nim: „Walkę proroków Enocha i Eliasza z Antychrystem pokażą w telewizji. Kiedy nastąpi czas opuszczenia Góry Atos przez ikonę Matki Bożej Iwierskiej to zadzwoni dzwon, świątynie widocznie pokłonią się na znak pożegnania. Łaska Boża, że to wszystko będzie pokazane w telewizji i ujrzy to cały świat.”
  (http://wolna-polska.pl/wiadomosci/antychryst-stoi-u-drzwi-juz-puka-wlamuje-sie-2015-11)

  Fajnie nie? Przekaz na żywo …

 7. Maria_st pisze:

  Ktoś czy zastanawiasz sie nad tym co piszesz?
  „Przyszłość JEST POD KONTROLĄ…”
  To zaprzecza wyborowi.
  Dla mnie przyjscie antychrysta niekoniecznie musi oznaczac –osobe, istote a raczej to co w człowieku nieuświadomione—nasze cienie.
  Gdy podswiadomość ukazuje nam co mamy w nas oczyścić–wtedy zalezy to od naszego wyboru, czy jak to powidział ten zakonnik–po owocach ich poznacie.
  W codziennym życiu ukazujemy sobie jak to działa a i tak nie staramy sie tego zrozumieć.
  Cykliczność – przemijanie
  Zdobywanie wiedzy, egzaminy / owoce / a potem efekty tych owoców.
  Zastanawiające iz ludzie tak często mowią o wartości miłości i skutkach jej braku.
  I co?
  Dalej nie rozumieją co znaczy przyjscie antychrysta?
  Ktosiu napisałeś — „OSTATNIE KWILENIE ZARZYNANEGO MATRIXA… jako potępieńcze wycia OSZUKANYCH „, ale jednoczesnie SAM umacniasz takimi wpisami ten matrix .

 8. Maria_st pisze:

  „tomasinoo pisze:
  4 Grudzień 2015 o 13:18

  Jeszcze jedno, miałem wcześniej wrażenie, że to wszytko to światło w nas świadomość da nam zrozumienie i siłę do walki, lecz wychodzi na to, że jak to uzyskamy to właśnie możemy przestać walczyć i zakończyć grę :)”

  https://mistykabb.wordpress.com/2015/11/26/przeniesieni-w-czasie-swieto-dziekczynienia/comment-page-1/#comment-19321

  🙂

  • margo0307 pisze:

   „… to światło w nas świadomość da nam zrozumienie i siłę do walki, lecz wychodzi na to, że jak to uzyskamy to właśnie możemy przestać walczyć i zakończyć grę 🙂 ”
   ————-
   Wg. mnie – Tomasinoo ujął w tym zdaniu… samo sedno sprawy 🙂

 9. siola pisze:

  Czy Ktoś na porządku 2015 roku mógł myśleć że Polsce może zagrażać wojna domowa?

  Pomylka wojna domowa stary Serial leci juz od dawna jen ofiary wojny to sie zowia samobujcy,
  cuz jakos trzeba chowac zbrodnie.Tak naprawde trza tu konczyc z palantami co w glowie tylko pustke Maja i wlasnych obywateli i obcych za glupcow uznawaja i mysla ze ich bezdusznego klamstwa nikt w Polscy i na swiecie nie widzi.I tak trwa wojenka zlodziej duchowy goni duchowego zlodzieje i trwa to juz wiekami ,bo jak zlapac ducha jak w zadnym z nich go nie ma ,tylko w slowach sciemna,slawa dla nich jest wielkoscia za widac bedzie znowu zycie jeich krutkie bo to graja wobec prostych ludzi juz powoli pdwujnych bogow .Oswiecone dworskie gnidy dajcie wreszcie ludowi odetchnac i nauczcie sie wreszcie myslec to nie bedzie trzeba z podatkow krasc na sady w sprawie Frankow .I tak zlodziej pokazuje ze choc studiowany ale duren co sie sadzi o wlasna glupote za pieniadze ludu.Dajcie pieronom wladze to Ci was naprawde bez gaci i majtek zostawia ale czego to sie nie robi dla pieronskiej duchowosc i boskosci w swojej bezddusznosci.
  No kTOS musi za ich glupote placic ,wiec placa ludzkie zasoby jak to ONI mowia, za palantow glupoty.
  I tak trwa wojna domowa od wiekow bije jeden szlachetny rzeznik oswiecony drugiego szlachetnego rzeznika oswieconego dla dobra ludu i za nasza i wasza wolnosc.
  A ze lud jest glodny sam se winny boc nie duchowy ani oswiecony a te koszty za glupote musi przecierz Ktos zaplacic a to napewno nie Oni jeno Cale stado bo to dla ich dobra cala ta czwartkowa Kobra.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s