Największa obraza Boga w postaci wspólnych „modlitw” w Asyżu

Zamieściłem celowo ten tekst o spotkaniu ekumenicznym zorganizowanym przez Jana Pawła II w Asyżu , gdzie przedstawiciele wszystkich modlili się o pokój wbrew planom Jezuitów, Masonów i Iluminatów.Byli tam Buddyści |chrześcijanie różnych wyznań, przedstawiciele naturalistycznych religii z Afryki czy Ameryki. Hindusi, Muzułmanie i Żydzi- Wygląda na to że można było takie spotkanie zorganizować wbrew ultrakatolikom( patrz tekst poniżej). Trzeba też sobie zdać sprawę z tego że 1987 roku miała miejsce konwergencja harmoniczna
http://www.epokaserca.pl/joomla/transformacja/158-kalendarz-majow
I ostatnia sprawa w kontekście zamachu z 13 listopada 2015 roku we Francji- Jan Paweł II ostatnią swoją zagraniczną pielgrzymkę odbył właśnie do Francji, do Lourdes.
Oczywiście nie zgadzam się z tezami artykułu , który zacytowałem poniżej.

„Jan Paweł II zorganizował 27 X 1986 „modlitewne” spotkanie wszystkich religii w słynnej franciszkańskiej bazylice w Asyżu. Zostali tam zaproszeni na wspólną „modlitwę” o pokój przedstawiciele 130 wyznań. Były tam wszystkie protestanckie sekty, żydzi, muzułmanie, pogańskie religie od buddystów aż po najprymitywniejsze kulty afrykańskie, które po dziś dzień oddają cześć wężom albo złym duchom. Nie mielibyśmy zastrzeżeń, gdyby te religie były zaproszone na polityczne albo etyczne debaty, ale kiedy osoba podająca się za papieża wzywa ich na modlitwę, to jest to już inna sytuacja. Idzie tu mianowicie o duchowe cudzołóstwo, gdy prawdziwą religię miesza się z pogańskimi religiami, które czczą bożki (bałwany). Św. Paweł (l Kor. 10, 20) mówi: „…co poganie ofiarują, czartom ofiarują, a nie Bogu”. Bałwochwalstwo jest najohydniejszym grzechem, który szczególnie w Starym Testamencie był surowo karany. Na takie bałwochwalstwo pozwolił JPII w naszej świątyni w Asyżu. Poganie przynieśli swoje węże, bożki, którym się kłaniali. Najwstrętniejszego czynu dokonał Dalajlama – tybetański przedstawiciel buddystów, który wierzy, że jest żywym bogiem tu na ziemi. Pozwolono mu położyć posążek Buddy na nasze tabernakulum na ołtarzu, aby mógł mu oddać cześć paląc kadzidło.
Dźiniści modlili się do Dźiny, muzułmanie bluźniercy modlili się, że „nie ma różnicy między Izmaelem, Jakubem i Jezusem”.
Miliony katolików w starożytnym Rzymie wolało raczej śmierć, niż wspólne uczestnictwo w pogańskich obrzędach. Tym oraz innymi spotkaniami, które JPII organizuje co roku na całym świecie udowadnia, że nie jest ani chrześcijaninem a co dopiero papieżem. JPII zapraszając pogan do „modlitwy” tym samym uznał [obiektywną] wartość ich modlitw, co stoi w sprzeczności z Chrystusowym: „Nikt nie przychodzi do Ojca, jak tylko przeze mnie” albo „Kto nie czci Syna, nie czci też Ojca…”.
Uznanie „modlitwy” do szatana, Buddy, węża i zrównanie ich z modlitwą do Boskiego Serca Pana Jezusa albo do Jego niepokalanej Matki jest głęboką obrazą chrześcijaństwa a przede wszystkim Chrystusa ukrzyżowanego. Takie spotkania z różnymi religiami zawsze były w przeszłości potępiane przez papieży:
Papież Pius XI w encyklice Mortalium Animos (6 I 1928): „…Tak, istnieje grupa ludzi, pozbawionych całkowicie zmysłu religijnego, którzy… urządzają kongresy, spotkania… z niewierzącymi wszelkiego rodzaju… jak i też z tymi, którzy odrzucili Chrystusa… Wyznają oni błędny pogląd, że wszystkie religie są mniej lub więcej dobre i chwalebne… Wyznawcy tej idei nie tylko są w błędzie i łudzą się, lecz odstępują również od prawdziwej wiary, wypaczając jej pojęcie i krok po kroku popadają w naturalizm i ateizm. Z tego jasno wynika, że od religii przez Boga nam objawionej, odstępuje zupełnie ten, ktokolwiek podobne idee i usiłowania popiera…”.
Takimi to czynami JPII już dawno automatycznie wykluczył się z Kościoła a przez to nie może być papieżem, czyli Namiestnikiem Chrystusa-Prawdy. Prawdziwy papież, nawet mimo osobistej grzeszności jest w sprawach wiary chroniony od błędów przez Ducha Świętego.
Ktoś się tu bardzo ryzykownie zabawia kosztem szczerej miłości słowackich katolików do Stolicy Piotrowej. Ktoś chce zniszczyć ten skarb wiary, którego nawet komuniści nie mogli zniszczyć. Teraz pod przykrywką ekumenizmu i innych -izmów a pod przywództwem fałszywych papieży nasz naród jest znów oszukiwany. Jest to również surowa kara za nasze grzechy, albowiem wszyscy, kapłani, czy świeccy, wszyscyśmy zgrzeszyli. Musimy się modlić, aby nam Pan Bóg znowu wprowadził na tron papieski katolickiego papieża, który odnowi Kościół Święty a przez to również nasz naród.
Bp Oliver Oravec
Artykuł ten jest fragmentem książki J. Exc. ks. biskupa Olivera Oraveca: PRAVDA O CIRKVI (pełny tytuł w tłumaczeniu polskim: PRAWDA O KOŚCIELE. Czy Jan Paweł II jest katolikiem? Czy Watykan jest centrum Nowej sekty?), wydanej w 1998 r.”
Z języka słowackiego tłumaczył Mirosław Salawa.
źródło;
http://www.ultramontes.pl/Asyz.htm

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Istota Ludzka, Mistyka, Świadomość. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

15 odpowiedzi na „Największa obraza Boga w postaci wspólnych „modlitw” w Asyżu

 1. margo0307 pisze:

  „… Miliony katolików w starożytnym Rzymie wolało raczej śmierć, niż wspólne uczestnictwo w pogańskich obrzędach…”
  ______
  Z tego co wiem…, to starożytny Rzym obfitował w mnogość bogów ale… ponoć szczególne znaczenie dla ludów Italii miały tzw. święte księgi etruskie i to od Etrusków Rzymianie nauczyli się uosabiać bezcielesne dotąd wyobrażenia o bogach i przedstawiać je sobie pod postacią posągów i rzeźb o kształtach ludzkich…
  Wtedy też zaczęły powstawać pierwsze świątynie budowane na wzór etruski…
  Ciekawe dlaczego… autor porównuje zwyczaje panujące w starożytnym Rzymie… do obecnych praktyk i wierzeń katolików… ?

 2. margo0307 pisze:

  Ciekawa relacja z Berlina odnośnie tajemniczego odkrycia tuneli pod górami Bucegi, w Rumunii…
  Przypomina mi to opowieści Jana Van Helsinga w książce pt. „Ręce precz od tej książki ” 🙂
  W maju 2013r, pisano nt. na stronie:
  http://niewiarygodne.pl/kat,1031991,page,2,title,Natrafili-na-siec-przedziwnych-tuneli-Najdziwniejsze-odkrycie-w-historii,wid,15550030,wiadomosc.html?smgajticaid=615f81

  „… Według doniesień, każdy z trzech tuneli biegnie w innym kierunku – pierwszy w kierunku Egiptu, drugi w stronę Tybetu, a kolejny w stronę… jądra Ziemi…”

  • Mezamir pisze:

   https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfa1/v/t1.0-9/10993448_361468490706870_3466941685931070686_n.jpg?oh=7e7effee886752057505a85696deede0&oe=56D9D1F7
   A broken storage jar with inscriptions in Tamil Brahmi script (written in a combination of Tamil and the Brahmi script) has been excavated at Quseir-al-Qadim, an ancient port with a Roman settlement on the Red Sea coast of Egypt.

   This Tamil Brahmi script has been dated to first century B.C. One expert described this as an “exciting discovery.” The same inscription is incised twice on the opposite sides of the jar. The inscription reads paanai oRi, that is, pot (suspended) in a rope net. An archaeological team belonging to the University of Southampton in the U.K., comprising Prof. D. Peacock and Dr. L. Blue, who recently re-opened excavations at Quseir-al-Qadim in Egypt, discovered a fragmentary pottery vessel with inscriptions.

   Iravatham Mahadevan, a specialist in Tamil epigraphy, has confirmed that the inscription on the jar is in Tamil written in the Tamil Brahmi script of about first century B.C. Dr. Roberta Tomber, a pottery specialist at the British Museum, London, identified the fragmentary vessel as a storage jar made in India. In deciphering the inscription, he has had the benefit of expert advice from Prof. Y. Subbarayalu of the French Institute of Pondicherry, Prof. K. Rajan of Central University, Puducherry and Prof. V. Selvakumar, Tamil University, Thanjavur.

   According to Mr. Mahadevan, the inscription is quite legible and reads: paanai oRi, that is, ‘pot (suspended in) a rope net.’ The Tamil word uRi, which means rope network to suspend pots has the cognate oRi in Parji, a central Dravidian language, Mr. Mahadevan said. Still nearer, Kannada has oTTi, probably from an earlier oRRi with the same meaning.

   These discoveries provided material evidence to corroborate the literary accounts by classical Western authors and the Tamil Sangam poets about the flourishing trade between the South Indian states and Rome (via the Red Sea ports) in the early centuries. India has said to be mastered in Sea Navigation and Vasco-Da-Gama also came from Africa to India with the help of an Indian merchant whose ship was much bigger than Vasco crews.

   ===========================================================
   Source: http://apps.ifpindia.org/Press-2007.html

     • JESTEM pisze:

      „Wielu z zachodnich naukowców zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że wszystko istnieje naraz, wszystko istnieje teraz, w pewnym sensie wszystko istnieje tutaj, ale…
      tworzycie iluzję separacji poprzez tworzenie różnic w wibracyjnej częstotliwości.
      Jedynym sposobem tworzenia iluzji ruchu jest przejście z równoległej rzeczywistości do równoległej rzeczywistości, która jest trochę inna.”
      ————-

      „Nieskończona Świadomość, identyfikując się z tymczasowym ciałem (formą), powstaje jako skończony umysł, któremu wydaje się, że zna siebie jako coś innego (niż nieskończona świadomość). I to jest iluzja.”

      No i można powiedzieć, że nieskończona świadomość jest macierzą… z której wyłaniają się matrixy. Matri-oszka czyli baba w babie… 😉 Ładny symbol.
      och, jak lubię kilka swoich „wizji”, które dokładnie na to wskazywały.., że umysł wyłania się z przestrzeni świadomości… itd.


      Mój ulubiony symboliczny obraz świadomości, z której wyłania się umysł, który tworzy… wszechświaty iluzji… piękne bajki zapisuje przy pomocy… różnych wzorków np. fraktalowych wzorków malowanych mrozem na szybach. Piękne iluzje… które stają się rzeczywistością… 😉

      To, co jest widziane, słyszane, dotykane lub wąchane, smakowane, odczuwane lub myślane, oczekiwane czy wyobrażane, to wszystko znajduje się w umyśle, a nie w rzeczywistości. Dlatego najważniejsza jest potrzeba wnikania w siebie. Dopiero wtedy doświadczysz spokoju i wolności od lęku.
      – tak mówią mędrcy odkrywający najgłębsze sekrety naszego istnienia i najnowsze odkrycia nauki… 🙂     • JESTEM pisze:

      iluzją jest wyłącznie oddzielenie… to jest jedyna podstawowa iluzja, a reszta oszustw i kłamstw o SOBIE to konsekwencje iluzji oddzielenia..

     • margo0307 pisze:

      „..iluzją jest wyłącznie oddzielenie… to jest jedyna podstawowa iluzja, a reszta oszustw i kłamstw o SOBIE to konsekwencje iluzji oddzielenia..”
      _____
      Dlaczego istnieje oddzielenie… dualność ?

      „… Dualność powstaje w chwili, gdy myśl zaczyna wierzyć w jej realność…”
      (…obserwacja zależy od obserwatora…) 😉
      Podobnie jak by… ekran telewizora uwierzył w… realność… oddzielenie obrazu jaki przekazuje… 😀

     • JESTEM pisze:

      „Podobnie jak by… ekran telewizora uwierzył w… realność… oddzielenie obrazu jaki przekazuje… 😀 ”
      😀

      Albo obraz, który wyłania się z telewizora uznał (uwierzył), że sam siebie wykreował… ;-D

     • margo0307 pisze:

      …Albo obraz, który wyłania się z telewizora uznał (uwierzył), że sam siebie wykreował… 😉 „
      _____
      No dokładnie… 😀

   • Ktoś pisze:

    Ha, ha, ha

    A O CZYM PISAŁEM ZE 2 LATA TEMU?

    ŻE TE JĘZYKI POCHODZĄ Z EUROPY OD SŁOWIAN
    I ZE U NAS BYŁO CENTRUM SKĄD POSZŁO W 3 TURACH DO INDII. ;p

    Teraz pora na odważnego naukowca jaki wypowie publicznie prawdę o (mitycznym) starohebrajskim ;p

    Czyli BRAHMI jaki sobie przywłaszczyło biblijne nazi by tak zawłaszczyć Filistynom/Palestyńczykom ICH ZIEMIE pod iSSrael.

    • Maria_st pisze:

     „ŻE TE JĘZYKI POCHODZĄ Z EUROPY OD SŁOWIAN
     I ZE U NAS BYŁO CENTRUM SKĄD POSZŁO W 3 TURACH DO INDII. ;p ”

     Czy to takie ważne?

     • margo0307 pisze:

      „… Czy to takie ważne?”
      ______
      No cóż… dla niektórych jeszcze ważne… 🙂
      Chcąc z-rozumieć to, co obecnie się zadziewa wokół nas…, niektórzy z nas… potrzebują zagłębić się w… najdalsze… dzieje naszej rasy by odnaleźć przyczynę obecnego stanu rzeczy…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s