Siedem, osiem, dziewięć

Te trzy cyfry będą wyznacznikiem roku 2016, podobnie jak te same cyfry wystąpiły w roku 1789, roku rewolucji lipcowej we Francji. Warto dodać, że 2016 to niezwykły rok. Jestem prawie tego pewny, że został on „sztucznie” numerologicznie ustanowiony, po to aby „zestroić” wydarzenia z terminem „obowiązywania” roku 2016. .Widać wyraźnie, że Świat XXI wieku dąży do przesilenia. Ostatnie 7 kwadratur Uran –Pluton miało miejsce właśnie w latach 2012-2015. Były to kwadratury pomiędzy „być” Świata a jego strukturą (statusem). W owym czasie 2014-2015 miała tez miejsce tetrada krwawych zaćmień Księżyca.
W 2016 roku minie 288 cykli okresów 7-letnich od roku zerowego, miną też 252 okresy 8- letnie oraz 224 okresy dziewięcioletnie. Minie również 14 okresów 144 letnich oraz 84 okresy 24 –letnie. Widać wyraźnie, że 2016 rok to rok zakończenia bardzo wielu cykli. Karma ludzkości musi się niejako „wypalić” i zrobić miejsce dla Nowego. Jest to rok, w którym muszą upaść wszelkie fałszywe autorytety prowadzące ludzkość do zagłady. Jeśli tak się nie stanie, nic nie uchroni Świata przed III wojną światową.
Wydaje się, że o tym roku 2016- roku ognistej Małpy i roku Marsa, roku „dziewiątki” wszyscy wiedzieli. To inny rok aniżeli rok 2012-rok „piątki”.
Za dużo się tego w ostatnim okresie nagromadziło, choćby przepowiednia Malachiasza, choćby data zamknięcia okna czasowego z przełomu 2011-2012 roku.
Nie możemy się jednak zastraszyć i zachipować obywateli „dla bezpieczeństwa”.
Dopóki przedstawiciele jednej religii będą starać się nawracać innych siłą, albo nawet za pomocą misji na swoją jedynie słuszna wiarę, dopóty nie będzie pokoju na Świecie. Bóg jest jeden i Nie-Bóg też .Nie może być wybranych religii i żadna religia nie może mieć monopolu na zbawienie. Jest tyle nienawistnych ustępów w Biblii do przedstawicieli innej wiary, dlatego jest zupełnie niezrozumiałe, że w XXI wieku na mszach czyta się lekcje ze Starego Testamentu. Jeśli wszystkie religie postępowały i postępują w myśl pierwszego przekazania „Nie będziesz miał Bogów cudzych przede mną” – bo jestem Bogiem zazdrosnym , nie można się dziwić temu, że od 2000 lat a może nawet i jeszcze wcześniej trwają wojny religijne i nikt nie wie jak tę religijną spiralę przemocy – powstrzymać, a zapoczątkowali ją w pewnym sensie Krzyżowcy i Templariusze, wcześniej Ci co zaczęli nawracać mieczem Słowian i inne narody.
I na koniec rozważań o roku 2016; jest w nim bardzo „mocno” zaznaczona liczba „24”
7+8+9=24 oraz 7x8x9=24×21=504 .W ciągu 2016 lat tylko 4 razy wystąpił rok , którego „wartość” była podzielna zarówno przez 7,8,9.Były to lata 504,1008,1512,2016
Warto wiedzieć że 31 października 1512 roku miało miejsce 31 odsłonięcie wykonanego przez Michała Anioła na zamówienie papieża Juliusza II fresku zdobiącego sklepienie Kaplicy Sykstyńskiej.
1 listopada – freski Michała Anioła zdobiące sklepienie Kaplicy Sykstyńskiej po raz pierwszy pokazane zostały publicznie.Fresk „Sąd Ostateczny” powstał w okresie późniejszym w latach 1536-1541.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Człowiek, Matrix, Obserwacje Ziemi. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

33 odpowiedzi na „Siedem, osiem, dziewięć

 1. margo0307 pisze:

  „…2016 rok to rok zakończenia bardzo wielu cykli. Karma ludzkości musi się niejako „wypalić” i zrobić miejsce dla Nowego.
  Jest to rok, w którym muszą upaść wszelkie fałszywe autorytety prowadzące ludzkość do zagłady…”

  _______
  Wiedza i świadomość zadziewających się wydarzeń jest jedynym i najpilniejszym dla nas dzisiaj rozwiązaniem…

  Ciekawe spojrzenie na bieżące wydarzenia upublicznił baca na stronie:
  http://innemedium.pl/wiadomosc/zamachy-w-paryzu-przyczyny?page=1

  M.in. napisał:
  „Nie można zrozumieć tego co się wydarzyło [piątkowej] nocy w Paryżu bez kompleksowej znajomości wydarzeń z ubiegłych miesięcy. Wydarzeń oczywiście na świecie oraz w Europie…
  Obecnie trwają rozmowy o kapitulacji satanistów…
  Szczegóły… zostaną szczegółowo ustalone pod koniec miesiąca w Paryżu…[spotkania nazwanego] „szczytem klimatycznym”…, tak naprawdę na tym szczycie zostaną w dniach między 30 listopada a 11 grudnia ustalone postanowienia na temat mafii chazarskiej oraz przyszłości Izraela.
  I storpedowanie tego szczytu to jest prawdziwa przyczyna prawdziwych zamachów w Paryżu jakie się wydarzyły [piątkowej]… ”

  Naświetlenie sprawy w komencie Mr. Nie, jest jakby odpowiedzią na powyższe:

  „…Tak naprawdę po raz pierwszy w historii mamy naoczny dowód tego, że istnieje i działa już ukryty rząd światowy będący ponad poszczególnym krajami narodowymi i wydający rozkazy (prawie) wszystkim innym państwom, prezydentom, premierom, kanclerzom.

  Opinia publiczna w Europie urabiana jest na tysiąc sposobów i metod. Ludzie mają kompletnie wyprane mózgi. Tych, którzy trzeźwo nawołują aby zatrzymać imigrantów nazywa się ksenofobami, faszystami, rasistami, zaściankiem.

  Czy ja jestem ksenofobem faszystą albo rasistą?
  Nie! Jestem patriotą polskim, kocham Polskę i kocham wszystkich ludzi na Ziemi!
  Dlaczego więc nie zgadzam się na przyjmowanie do Polski imigrantów skoro kocham wszystkich ludzi, dlaczego więc nie chcę im „pomóc”?

  Przede wszystkim musimy sobie zdać sprawę, że nie jest to naturalna migracja ludności, tylko jest ona wynikiem z góry stworzonego planu mającego w swych założeniach negatywne i bardzo niebezpieczne cele dla wszystkich – dla imigrantów także!

  Imigranci są jedynie narzędziem w rękach psychopatów rządzących światem. Narzędziem!
  Dlatego też współczuję im tym bardziej.
  Gdyby mieli świadomość od początku, że są narzędziem, które ma zostać użyte przeciw innym ludziom, społeczeństwom autochtonicznym zgodnie z zasadą „dziel i rządź”, lub „stwórz problem, zareaguj, zaproponuj rozwiązanie” – pewnie wielu z nich obrałoby inny kierunek migracji, nie do Europy!

  Dlaczego imigrantów arabskich nie przyjmą bardzo bogate kraje arabskie jak Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty, Katar, itd., czy też RPA w Afryce? Przecież te kraje są bliższe lub tożsame kulturowo z imigrantami i naturalnym jest, że to tam powinni się udać. Wiadomo – wtedy nie zostałby stworzony problem, aby potem władze mogły zaproponować społeczeństwu „rozwiązania”.

  Dlaczego imigrantów nie przyjmie pobliski bogaty Izrael, które stroi się w piórka głównego moralizatora świata i wszystkim mówi jak postępować?
  Czyż nie powinni dać przykładu?
  I wreszcie dlaczego nie przyjmą imigrantów USA – jako prawdziwie winne temu problemowi?

  Jak więc widzę rozwiązanie tego problemu, które jest jedynie, według mnie, słuszne?

  Przede wszystkim należy zdawać sobie sprawę z genezy całego problemu i wyraźnie wskazywać winnych, Polska nie jest niczemu winna.
  Następnie należy zdawać sobie sprawę, że problem jest wywołany sztucznie i celowo, jest czymś w rodzaju zastawionej pułapki, tylko człowiek nieświadomy w nią wpada, lub głupiec, nie dajmy Polsce wpaść w zasadzkę!
  Dalej – nie dawajmy się nabierać, kiedy próbują nam grać na wartościach Chrześcijańskich i ogólnoludzkich – że przecież powinnością Chrześcijan jest pomagać.
  Owszem powinnością Chrześcijan i wszystkich porządnych ludzi jest pomagać – ale nie tak jak tego chcą ci, którzy wytworzyli problem, tylko tak jak my tego chcemy, tak aby ochronić własny dom, naród, ojczyznę.

  Trzeba potrafić docenić swój własny dom i chronić go. Nikt z nas nie zmienia wystroju i umeblowania swego domu, oraz swych zwyczajów i upodobań będąc w domu – dlatego, że przyszedł, czy też raczej dlatego, że przysłano nam gościa\gości, którzy spowodowaliby takie wymuszone zmiany.
  Te plany i zamiary należy przejrzeć na wylot i powiedzieć NIE!

  Jak więc pomóc powinna Polska?
  Podstawą każdej pomocy jest likwidacja przyczyn problemu, nie zaś skutków.
  Człowiek bezrobotny nie potrzebuje ryby – ale wędki.
  Imigranci muszą mieć jak najszybciej możliwość powrotu do swych krajów!
  A nim stanie się to możliwe powinny zaopiekować się nimi Niemcy, skoro ich zaprosili.
  Wszystkie sztucznie wywołane wojny\walki\rewolucje w krajach skąd przybywają imigranci muszą być zakończone.
  Imigranci powrócić muszą do siebie.
  Polska, wraz z innymi krajami Europy, i nie tylko, powinna wyasygnować odpowiednie środki aby ci ludzie mieli gdzie mieszkać i jak żyć po powrocie.
  Należy zacząć od małych kroków, choćby od budowy prowizorycznych, choćby namiotowych początkowo, obozów dla uchodźców – ale w ich własnych krajach, lub w krajach najbliżej sąsiadujących i najbliższych uchodźcom kulturowo, religijnie, społecznie.
  Wtedy będzie to prawdziwa pomoc, kiedy to pomaga się potrzebującym, nie przemeblowując własnego domu!

  Polska jest krajem biednym, ale jestem za tym, alby pomoc ta była nawet wieloletnia i wysoka. Możemy wysyłać do nich specjalistów i pomagać w odbudowie, ponosząc tego koszty po naszej stronie.
  Możemy sprowadzać co roku, na wakacje określoną liczbę dzieci z najbardziej dotkniętych obszarów.
  Możemy przyjmować na studia w Polsce ich młodzież w określonej ilości.
  Możemy dostarczać pomoc finansową, ludzką, materiałową, aby mogli żyć u siebie tak, jak żyją Polacy w Polsce.

  Ale nie możemy wpuścić tysięcy ludzi do własnego domu, którzy następnie pościągają rodziny i zrobią się z tego setki tysięcy, lub kto wie ile.
  Na to zgody człowiek mądry nie da.
  Na to zgody NIE ma!

  Powie ktoś – Polakom też pomagano, też byliśmy uchodźcami, więc przyjmijmy ich, jak nas przyjmowano.
  To oszukańczy argument!

  Polacy jeśli kiedyś emigrowali to do społeczeństw bliskich nam kulturowo – w Europie, USA, Australii, itp., nie zaś do krajów muzułmańskich!
  Nie do krajów muzułmańskich!
  I zawsze stawaliśmy się integralną częścią danego społeczeństwa, bliscy autochtonom kulturowo.

  Owszem pomogli nam irańczycy w czasie II wojny, ale też dlatego, że byli do tego zmuszeni, do pewnego momentu ściśle współpracowali z Niemcami, potem zostali zmuszeni zmienić front.

  Owszem przyjazna nam była Turcja, która nigdy nie uznała rozbiorów, oraz przyjmowała Polaków po nieudanych powstaniach, ale były to nieliczne grupki. Zresztą Turcja teraz też jest współodpowiedzialna za kryzys imigracyjny, ponieważ pomaga ona w przerzucie imigrantów na brzeg europejski i zapewnia im transfer przez swoje terytorium, a więc uczestniczy w tym spisku. Zresztą uchodźcy nie są Turkami ani Irańczykami…

  Ktoś też może powiedzieć – Polacy są uchodźcami także i dzisiaj, przecież miliony wyemigrowały do pracy na zachód, przyjęli Polaków, pozwolili pracować…
  Bardzo współczuję ludziom tak myślącym ich niewiedzy!

  To temat rzeka, ale Polska jest dziś krajem neokolonialnym, z którego co roku wypływają do państw zachodnich dziesiątki miliardów dolarów pod różną postacią. Gdyby zachód tak nas nie okradał, nikt nie musiałby wyjeżdżać, bo w Polsce byłoby wystarczająco dobrze.
  Tak więc jest to argument oszukańczy i jeszcze bezczelny!

  Zresztą żadne wyliczenia kto i kiedy nas przyjmował nie mają znaczenia wobec tego wszystkiego co napisałem, wobec faktu, że kryzys ten sam w sobie jest zastawioną pułapką na kraje europejskie, na Polskę, a przed zagrożeniami należy się bronić.
  Obroną naszego polskiego domu jest zamknięcie granic i udzielenie pomocy imigrantom w ich własnych krajach, lub najbliższych skąd pochodzą.

  I na koniec!
  Nie bawcie się w Pana Boga!
  Nie bawcie się w Siły Wyższe!

  NIE MIESZAJCIE ZE SOBĄ NARODÓW W SPOSÓB SZTUCZNY I WYMUSZONY!!!
  Narody niech się mieszają w sposób naturalny, spokojny, jak powoli płynąca piękna i dostojna rzeka składająca się z wielu kropel, nie zaś jak groźnie kotłujące się, potężne, niszczycielskie tsunami!!!
  Ludzie niech wzbogacają sami siebie poznając innych ludzi i inne kultury w sposób bezpieczny, spokojny, właściwie zdystansowany, wtedy kiedy poczują w sercu taką potrzebę, kiedy zawsze mogą się wycofać, jeśli zechcą, i wrócić do swego domu, aby znów ruszyć w podróż i gdzie indziej szukać dalej…
  Nie dawajcie tez sobą manipulować w imię fałszywie pojętego miłosierdzia ludzkiego czy chrześcijańskiego – bo najczęściej odwołują się do tych wartości ci, którzy sami ich nie wyznają, a wyrzuty wam czynią, aby te piękne wartości wykorzystać przeciw wam!!!
  Nie pozwólcie aby wasze dobro obracali oni przeciw wam!

  Wasze dobro niech idzie równym krokiem z waszą mądrością.
  Pierwsze to podstawa, bez drugiego – dobrzy pozostaniecie, ale upadniecie i tak, w inny sposób…”
  https://krystal28.wordpress.com/2015/11/12/medytacja-na-rzecz-wydarzenia-21-listopada-o-godz-21-12/#comment-39378

 2. Dawid56 pisze:

  Też to zauważyłem po sobie,że istnieje takie zagrożenie ze strony ego- mania mesjanizmu i mania wyjątkowości( nie jest to jednak wywyższanie).

  • JESTEM pisze:


   dźwiękowanie radości istnienia… 🙂 :

   • margo0307 pisze:

    „… drzewa sobie rosną… i słonko świeci i wiatr wieje… i woda kapie z nieba… tralla la la la la…”
    ______
    …I od razu humor mi się poprawił i… całą drogę to śpiewałam, patrząc na wycieraczki zbierające deszcz z szyb… 🙂
    Dziękuję JESTEM… 🙂 ❤

    • JESTEM pisze:

     🙂 ❤
     dziękuję.
     🙂 ❤

    • Dawid56 pisze:

     Widzę że się nie poddajesz tak łatwo pesymizmowi super 🙂

     • JESTEM pisze:

      ‚Widzę że się nie poddajesz tak łatwo pesymizmowi super 🙂 „

      Dziękuję, kochany Dawidzie56.
      Wiesz, w pewnym sensie to nawet „poddałam się”… z ufnością pesymizmowi, nawet przyjęłam go, zintegrowałam i… już mnie po prostu nie zaczepia. 🙂
      Mam za to okres intensywnie „twórczy”, który określiłabym jako… przejaw radości istnienia… 🙂 ❤

      A tu następny filmik :-), który "skomponowałam":

      Miłego oglądania tym, którzy zechcą go oglądać… 😉

  • canou pisze:

   podane źródło tekstu to pusta strona, na której jest tylko ten jeden art. reszta odsyłaczy tam jest martwa

   • siola pisze:

    Ja tam obory ze swiniami jeszcze nie widzial ale z bydlem to widzialem.
    Coz w dzisiejszych czasach to nawet dla dzieci z miast kurczaki to wrobelki.
    A swoja droga ten co pisal sam Vieh z obory i chlewu dla swin nie zna.
    Widac wiadomosci prosto od mieszkancow obory.

 3. margo0307 pisze:

  „Czuję że islam obraża moje uczucia…”
  _______
  Tralla, la,la,la,la… 🙂

 4. margo0307 pisze:

  ” „Czuję że islam obraża moje uczucia…”
  _______
  „… Francja zamyka granice i wprowadza stan wyjątkowy na terenie całego kraju – poinformował prezydent Francois Hollande po serii zamachów terrorystycznych w Paryżu…”
  http://www.tvp.info/22626183/seria-zamachow-wstrzasnela-paryzem-prezydent-francji-wprowadzil-stan-wyjatkowy

  No i właśnie o to chodziło…, aby wprowadzić stan wyjątkowy w całej Francji…
  Już na początku października Anonymus pisali, że…

  „…Zasadniczym celem tzw. kryzysu uchodźców jest wprowadzenie w państwach europejskich szeroko pojętego chaosu opartego na poczuciu zagrożenia.
  Następnym krokiem będzie wprowadzenie rządowych rozwiązań zaostrzających środki bezpieczeństwa, kontrolę i monitoring.
  Ważnym następstwem praktyki migracyjnej jest pozbawienie ludności europejskiej „spójności narodowej i kulturowej” poprzez wykształcenie podatnego na manipulację i kontrolę społeczeństwa multikulturowego egzystującego bez poczucia jedności i woli walki.
  Istnieje realne zagrożenie, iż wraz z falą uchodźców do Europy mogą przeniknąć bojownicy Państwa Islamskiego, celem realizacji zamierzonego planu destabilizacji krajów europejskich… Uchodźcy to w dużej mierze osoby uciekające przed realnym zagrożeniem życia ze strony ISIS oraz zachodnich działań militarnych, potrzebujący pilnej pomocy humanitarnej i azylu…”

  http://mediumpubliczne.pl/2015/10/anonymous-do-polakow-o-uchodzcach/

  • Dawid56 pisze:

   Moim zdaniem problem jest znacznie szerszy.Ta wersja z „fałszywą flagą” jest tylko w połowie prawdziwa.Podstawowe jest „zbadanie” celów i „misji” kalifatu- do czego dąży – dlaczego powstał kalifat? Z drugiej strony ktoś finansuje kalifat Faktem wykorzystywane jest dążenie kalifatu nawracania każdego – jeśli nie to śmierć.
   Dzisiaj mamy do czynienia z żywymi bombami , niestety jeszcze nikt nie wymyślił odpowiedniej obrony i ochrony przed kamikadze.

   • margo0307 pisze:

    ” Moim zdaniem problem jest znacznie szerszy…”
    ______
    Może i szerszy ale… wciąż ten sam przecież… znany nam… 😉
    Ten akurat… „problem„… został „skonstruowany” i zapowiedziany ponad 100 lat temu…, a obecnie jest realizowany…

    Albert Pike, mason 33 stopnia, w 1871r, m.in. napisał:

    „…Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, że Islam – Islamski Świat Arabski oraz polityczny Syjonizm – Państwo Izrael, wzajemnie się zniszczą.

    W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.
    Wypuścimy nihilistów oraz ateistów, sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

    Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.
    To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie…”

    Wystarczy obserwować to, co się zadziewa, a co – opanowane, skorumpowane i przekupione mendia skwapliwie wtłaczają ludziom do głów… 😛
    Wszyscy widzimy jak pomalutku ale skutecznie… budowana jest nienawiść zarówno do narodu żydowskiego jak i narodów islamskich…, a przecież – ani „zwykły szary” człowiek, jakim jest Izraelczyk, ani „pospolity” wyznawca islamu, ani „prosty, szary” obywatel wyznający chrześcijaństwo – nie mają pojęcia o tym, że są tylko narzędziami…, wykorzystywanymi i manipulowanymi do budowania napięcia…, strachu… a w rezultacie do podjęcia walki z bliźnimi… w obronie swoich… socjalnych zdobyczy i swojej jedynie słusznej religii… 😕

    Telford Taylor, amerykański oskarżyciel w Trybunale do Ścigania Zbrodni Wojennych w Norymberdze przeciwko IG Farben, w 1947r, m.in. powiedział:

    „… Jeśli odpowiedzialność za czynniki ekonomiczne, które wywołały II wojnę światową – czyli kartel olejowy i narkotykowy – nie zostanie wywiedziona na światło dzienne, te same czynniki wywołają w przyszłych pokoleniach jeszcze więcej szkód niż naziści…”

    „…Można powiedzieć, że dla człowieka subiektywnego zło wcale nie istnieje, że istnieją dla niego różne koncepcje dobra.
    Nikt nigdy nie robi niczego dobrowolnie w interesie zła, w imię zła.
    Każdy działa w interesie dobra, tak jak je rozumie.
    Ale każdy rozumie je w inny sposób.
    W konsekwencji ludzie topią, mordują i zabijają się nawzajem w interesie dobra.
    Powód jest znów ten sam: ludzka niewiedza i głęboki sen, w którym żyją ludzie…”
    (G.Gurdżijew)

    Czyż nie są adekwatne tutaj słowa:

    ” Mają oczy – a nie widzą, mają uszy a – nie słyszą… Nie wiedzą co czynią”

    Tak więc, „problem” jest… wciąż ten sam… nasza świadomość 🙂

    • siola pisze:

     Manipulacja ludzka swiadomoscia,moze by tak zapytac tak tych z Ntv ONI mysle dobrze wiedza ny czym gra polega.Coz nie na darmo tancza i bembnuja na Blau Bergu.Tam sie to zyczelo co nazwiemy Przodkow zdrada i zrobiono z siebie wobec ludzi BogieM i to tylko z zwyklej zazdrosci i chciwosci by ludziska ich w umyslem nie przerosli.Wiec sie bawia obrazami z ludziskami choc wiare w obrazy z swej strony zabronili.Bo to Monopol boski by obrazy wam przesylac a wy macie wolna wole czy bedziecie w studnie skakac albo spuscicie w boska studnie swoja kake.Bo to wolna wola wasza to jest tylko wtedy gdy spiewacie jak Bogowie wam rozkaza a kto spiewa inaczej to miejsce dostanie na krzyzu jak lotr i zlodziej ,bo zaufal swemu rozumowi.A na koniec strach jest zlym doradca ,wiec Bogowie strachem zadza by ludziska nie myslaly swoja mysla jeno strachem BOGOW.

    • Dawid56 pisze:

     Dzieki Margo 🙂 w oryginale list ten brzmiał następująco

     „The Third World War must be fomented by taking advantage of the differences caused by the „agentur” of the „Illuminati” between the political Zionists and the leaders of Islamic World. The war must be conducted in such a way that Islam (the Moslem Arabic World) and political Zionism (the State of Israel) mutually destroy each other. Meanwhile the other nations, once more divided on this issue will be constrained to fight to the point of complete physical, moral, spiritual and economical exhaustion…We shall unleash the Nihilists and the atheists, and we shall provoke a formidable social cataclysm which in all its horror will show clearly to the nations the effect of absolute atheism, origin of savagery and of the most bloody turmoil. Then everywhere, the citizens, obliged to defend themselves against the world minority of revolutionaries, will exterminate those destroyers of civilization, and the multitude, disillusioned with Christianity, whose deistic spirits will from that moment be without compass or direction, anxious for an ideal, but without knowing where to render its adoration, will receive the true light through the universal manifestation of the pure doctrine of Lucifer, brought finally out in the public view. This manifestation will result from the general reactionary movement which will follow the destruction of Christianity and atheism, both conquered and exterminated at the same time.” 4

    • Dawid56 pisze:

     Margo , ciekawe zamieściłem ten scenariusz wg Pike’a we wrześniu 2014 roku po powstaniu kalifatu.
     https://nnka.wordpress.com/2014/09/25/albert-pike-mason-33-stopnia-i-wielki-komandor-masonerii-autor-scenariusza-trzech-wojen-swiatowych/

     • margo0307 pisze:

      „…ciekawe zamieściłem ten scenariusz wg Pike’a we wrześniu 2014 roku…”
      _______
      Ano, niemal… wszystko ulega zapomnieniu i zatarciu… 🙂

 5. siola pisze:

  Oj bo to nie ma roznicy miedzy zywymi bombami a bombami z sztuczna inteligencja.Od mace waszych bogow ,by utrzymac moc niweoli zatracili bogowie swe sumienie.Coz wojujesz mieczem to miecz do domu Ci powruci .Coz kiedy wreszcie boskie cepy przestana z ludzi cepow robic.Prawda nie potrzebujw religi i wiary ,to tylko klamstwa Maja potrzebe tworzenia iluzji prawdy.
  Coz widac ludzie dalej Maja nadzieje ze jak zabija psa za gowno to sie naprwi swiat.Coz zabijesz jednego psa co Ci pod domem sra ,na jego znajdzie PAN nowego co pod domem srac Ci bedzie zapytajcie Rutkowskich o ni o tym dobrze wiedza no chyba ze powiedza ze to gowno spadlo z innego wymiaru i bedzie po balu.

 6. Pingback: Przepowiednia na 2016 r. „Autorytety prowadzące świat do zagłady muszą upaść” | Ciekawe i niesamowite: zdrowie, wiedza, duchowość, psychologia, polityka i gospodarka

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s