Bałtycka anomalia zadziwia badaczy coraz bardziej

Bałtyckie UFO to fenomen badany już od kilku lat i jakiś czas temu zakończyła się kolejna ekspedycja naukowa w celu jego zbadania. To co odkryto zadziwia najbardziej doświadczonych członków grupy OceanX. Zdaniem jednego z jej członków anomalia Bałtycka jest nie tylko ogromna, ale i niewiarygodnie regularna.

anomalia2

Ściany ustawione względem siebie pod kątem prostym, jamy wewnątrz anomalii, które wyglądają jak korytarze czy wreszcie struktury przypominające schody, to tylko początek tajemnic związanych z bałtyckim UFO.

„Gdy dopłyneliśmy do anomalii i zobaczyliśmy ściany, które były proste i gładkie, poczuliśmy się jakbyśmy grali w jakimś filmie science-fiction”- powiedział Dennis Åsberg współzałożyciel Ocean Explorer
anomalia1

Idealnie proste kąty ścian, które zaskoczyły naukowców.

Jakby tego było mało, nurkowie odkryli szereg dziwnych obiektów, które znajdowały się w pobliżu anomalii. Przykładem mogą być choćby rzekome kręgi z kamieni wyglądające niczym ogniska. Oczywiście nurkom od razu wydało się to niemożliwe jednakże kamienie były wyraźnie przypalone.

Dziwne formacje kamieni nieopodal miejsca gdzie znajduje sie anomalia

Następnie nurkom rzuciła się w oczy niewielka 25 cm dziura umiejscowiona na samym szczycie obiektu. Bo chwili zwątpienia badacze odstąpili od próby zbadania dokąd ona prowadzi. Zdecydowano, że dziura zostanie zbadana podczas następnej ekspedycji.

Nie tylko nurkowie ale i badacze przebywający na statku odkryli coś jeszcze co zaskoczyło wszystkich. Okazuje się, że niecałe 200 metrów od głównego obiektu…. znajduje się drugi nieco mniejszy. Dotychczas ustalono jedynie, że ma on kształt „okna z gotyckiego kościoła” i podobnie jak pierwsza anomalia wygląda jakby składał się w dużej mierze z cementu.

Zdaniem uczestników OceanX, obiekt generuje również dziwny rodzaj pola elektromagnetycznego, który zakłócał działanie ich urządzeń. Mało tego niedaleko miejsca spoczynku obiektu odnaleziono również szczątki czegoś co wyglądało na drogę, która prowadzi prosto w stronę „grzyba”(jak określili go badacze)..

Tajemnica Bałtyckiego UFO właśnie zakończyła swój kolejny rozdział, ciekawi mnie bardzo czego jeszcze dowiemy się zanim sekret wreszcie zostanie wyjaśniony. Ekipa OceanX znowu wyruszy na wody Bałtyku. Pozostaje liczyć, że tym razem odkryją coś co pozwoli zrozumieć tajemnice bałtyckiej anomalii, a może i przy okazji pokazać niektórym sceptykom, że świat nie jest taki za jakiego go uważają.

zrodlo
http://innemedium.pl/wiadomosc/baltycka-anomalia-zadziwia-badaczy-coraz-bardziej

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Obserwacje Ziemi, UFO cywilizacje pozaziemskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „Bałtycka anomalia zadziwia badaczy coraz bardziej

 1. Dawid56 pisze:

  Wydaje sie ze jest to po prostu obiekt nie z tej Ziemi…

 2. Mezamir pisze:

  Jeśli jest tam coś faktycznie sensacyjnego to i tak będzie utajnione przez wojsko itp
  a jeśli nie ma tam niczego sensacyjnego to te same służby stworzą sensacje
  aby zająć czymś ludzi żebyśmy im na ręce nie patrzyli gdy będą robić swoje przekręty.

 3. Dawid56 pisze:

  To prawda co piszesz Mezamirze gdyz zaden artefakt, ktory nie pasuje do obecnie obowiazujacej wersji pochodzenia czlowieka i wersji rozwoju cywilizacji nie bedzie ujawniony.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s