Przesłanie-Czy chcecie abyśmy się ujawnili?

Moja odpowiedź brzmi TAK z paru powodów.
1.Sprawa Księżyca i słynnego dialogu Armstronga „Oni tu są”;
2.Zaprzestanie „anonimowych wzięć”;
3.Zapobieżenie raz na zawsze konfliktowi nuklearnemu na Ziemi;
4.Skierowanie technologii na właściwe tory i zapobieżenie cyborgizacji Człowieka;
5.Najważniejsza sprawa- oficjalne dołączenie do społeczności międzygalaktycznej;
6.Skończenie ze straszeniem „Końcem Cywilizacji” z powodu głodu,wybuchu superwulkanów,szerzenia się nieuleczalnych chorób;
7.Zrównania dysproporcji dostępu do dóbr pomiędzy krajami wysoko-rozwiniętymi a krajami Trzeciego Świata;
8.Spowodowania właściwego postępowania w stosunku do innych czujących istot;
9.Ujawnienia prawdy o stworzeniu Człowieka i innych przedpotopowych cywilizacjach;
10.Zdemaskowania kłamstw niektórych religii i albo ich zniesienia albo głoszenia przekazu, że żadna z religii nie ma monopolu na prawdę, że żadna religia nie powinna „nawracać” na swoją wiarę wyznawców innych religii przekupstwem czy siłą.


Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Człowiek, Prehistoria, Przeznaczenie, Rozwój duchowy, UFO cywilizacje pozaziemskie, Świadomość. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

106 odpowiedzi na „Przesłanie-Czy chcecie abyśmy się ujawnili?

 1. Mezamir pisze:

  „Na imię mam Carol Rosin. Jestem wykładowczynią, która jako pierwsza została kobiecą corporate manager dla Aerospace Company, Fairchild Industries. Jestem ‘Space and Missile Defense Consultant’ i doradzałam wielu przedsiębiorstwom, organizacjom i departamentom rządu, a nawet wspólnocie wywiadowczej [CIA i spółka – W. M.].

  (…)

  Gdy byłam corporate manager dla Fairchild Industries od 1974 do 1977, poznałam dra Wernhera von Brauna. Po raz pierwszy spotkaliśmy się na początku 1974 roku. Wtedy von Braun umierał na raka, ale zapewnił mnie, że będzie żył jeszcze kilka lat by powiedzieć mi o grze, która się rozgrywała – gra, której celem było uzbrojenie kosmosu, by kontrolować Ziemię z kosmosu i sam kosmos. [zbrojenia kosmosu, o których mówił Braun, to ewidentnie element znacznie szerszej układanki NWO].

  (…)

  Powiedział mi, że strategia używana by wytresować opinię publiczną i polityków, to taktyka strachu. Chodziło o to, kto jest wrogiem.

  Wedle strategii opowiedzianej mi przez Wernhera von Brauna, pierwszym wrogiem byli Rosjanie. Faktycznie, w 1974 roku byli wrogiem. Powiedziano mam, że mają ‚satelity-zabójców’.

  (…)

  Następnie będą terroryści, a wtedy było blisko do tego. Słyszeliśmy wiele o terroryzmie. Wtedy zamierzaliśmy ogłosić wrogami ‚świrów’ z państw trzeciego świata.

  (…)

  Następny wróg to asteroidy. Kaszlał mówiąc to po raz pierwszy. Asteroidy – przeciwko nim zbudujemy broń kosmiczną.

  Najzabawniejsze ze wszystkich było to, co nazwał obcymi, istotami pozaziemskimi. Będzie to finałowy czynnik strachu. I ponownie, i ponownie, i ponownie przez cztery lata przez które znałam go i dawałam dla niego przemowy, przypominał tę ostatnią kartę. ‚Pamiętaj Carol, ostatnia karta to karta obcych’. Zamierzamy zbudować broń w kosmosie przeciwko obcym, a wszystko będzie kłamstwem.

  (…)

  Ostatnia karta to karta wroga pozaziemskiego. Przez intensywność z jaką to mówił, zdałam sobie sprawę, że bał się. Za bardzo się bał, by o tym mówić. Nie powiedział mi zbyt wielu szczegółów.

  (…)

  Wernher Von Braun nigdy nie mówił mi o szczegółach które wiedział w związku z istotami pozaziemskimi poza tym, że pewnego dnia istoty pozaziemskie zostaną ogłoszone jako wróg, przeciwko któremu musimy zbudować ogromny system broni kosmicznej. Wernher Von Braun powiedział mi, że będzie to kłamstwo – że przesłanka dla broni kosmicznej, powody które nam się poda, wrogowie – wszystko to bazuje na kłamstwie.

  (…)

  W 1977 roku byłam na spotkaniu w Fairchild Industries w pokoju konferencyjnym zwanym Pokojem Wojennym. Było tam wiele diagramów na ścianach z wrogami. Pojawiły się obskurne nazwiska, jak Saddam Hussein i Kadafi. Mówiliśmy wtedy o terrorystach, potencjalnych terrorystach. Nikt nigdy nie mówił o tym wcześniej, ale była to kolejna faza po Rosjanach, przeciwko którym zamierzaliśmy budować broń kosmiczną. Wstałam na tym spotkaniu i powiedziałam, ‚przepraszam, mówimy o tych potencjalnych wrogach przeciwko którym zamierzamy budować broń kosmiczną, biorąc pod uwagę fakt, iż wiemy, że nie są naszymi wrogami obecnie?’

  Kontynuowali konwersację o tym, jak zamierzali antagonizować tych wrogów i w tym samym punkcie, że zbliża się wojna w Zatoce. To był 1977, 1977! Mówili o kreowaniu wojny w Regionie Zatoki, kiedy było 25 miliardów dolarów na program broni kosmicznej, który miał być jeszcze dopiero co nazwany. Nie nazywał się jeszcze Strategic Defense Initiative. Nie do 1983 roku.

  (…)

  Wstałam i spytałam, czy słyszałam dobrze. Wtedy 25 miliardów dolarów przewidywano na budżet broni kosmicznej, zbliżała się wojna w Zatoce, symulowana, wykreowana, więc mogli sprzedać wtedy następną fazę broni ludności i politykom. Planowali tą wojnę by zeskładować starą broń i stworzyć cały zbiór nowej broni. Więc musiałam zrezygnować ze stanowiska. Nie mogłam dłużej pracować w tym przemyśle.”

  https://tergiwersacja.wordpress.com/ufo-szopka/falszywa-inwazja-ufo/

  https://bialczynski.wordpress.com/2015/05/27/pawel-szydlowski-starozytne-ufo-dostarczenie-biblii-w-325r-n-e-czesc-i2/

  • Maria_st pisze:

   Ta fałszywa inwazja UFO pasuje idealnie do moich snow sprzed wielu lat o ktorych pisałam kilka lat temu nawet na MŻ.
   Chodziło o niszczenie miast ziemskich przez tzw UFO, co ciekawe–nadlatujące z północnego-zachodu …
   To byłu pojazdy ok 10 m, które niszczyły wszystko jakimis promieniami–wtedy skojarzyłam to z laserem, były zdalnie sterowane / choc ludzie mieli myslec inaczej—to „kosmici” mieli je prowadzic….ja jednak wiedzialam ze to klamstwo, ze to ludzie a nie jakas rasa spoza Ziemi.
   Oby im to nie wyszlo.
   Jeśli jednak ta pani pisze o kosmitach, rozwoju broni kosmicznej–to być może chodzi o coś innego.
   Zdają sobie sprawę z cyklicznego działania Nibiru na planete i starają sie zbudować jakies pojazdy które uratowałyby im zycie w czasie zagrozenia……poprzez lot poza orbitę ziemska.
   Ciekawe czy ich plany sie powioda?

  • Dawid56 pisze:

   Z kolei taka interpretacja UFO-nautów czyli istot z innego wymiaru i wzbudzanie wobec nich strachu i odrazy spowoduje że wyciągniemy z zanadrza naszą broń laserową i nuklearną i odeprzemy atak ciemnych sił i nie dopuścimy do stworzenia hybryd i przejęcia genetycznej kontroli nad nami przez UFO- przecież to tylko o to chodzi aby dalej utrzymywane było status quo – strachu przed obcymi i strachu przed końcem Świata.
   Nie potrzebujemy żadnych UFO-ludków do stworzenia AI i cyborgów, to one powoli acz konsekwentnie przejmują władzę nad ludźmi
   http://innemedium.pl/wiadomosc/kazdy-ma-prawo-byc-czlowiekiem-globalne-plany-ufo-nautow-ufo-sonow

   • Ktoś pisze:

    Przecież „ciemne siły” są na Ziemi i to od prawie 7 tysięcy lat, nazywają się oni zydzi i włąśnie via CERN próbują ściągnąć tu swoich kumpli bo wcześniejszy transportowiec dla niepoznaki zwany ISON uległ śmiertelnej awarii jak sakręcał koło Słońca.

 2. margo0307 pisze:

  „…Czy chcecie abyśmy się ujawnili?…
  10. Zdemaskowania kłamstw niektórych religii…”

  _________________________________________
  Hmm…, tak sobie myślę, że… te „kłamstwa religijne”… też czemuś służyły i co dla niektórych – nadal służą… 🙂
  Może to… demaskowanie kłamstw winno polegać na odkodowywaniu przez nas ich prawdziwych treści, ukrytych pod warstwami różnorakich wielowiekowych naleciałości… ?
  I może na początek… trzeba nam zmienić sposób i kolejność tego demaskowania i… zacząć od samych siebie… ?

  „…Poznaj to, co jest przed twoim obliczem, a to, co ukryte przed tobą, wyjawi się tobie.
  Nie ma bowiem niczego ukrytego, co nie zostanie odkryte”.
  (Ew. Tomasza 5)
  🙂

  • Maria_st pisze:

   Nie ma bowiem niczego ukrytego, co nie zostanie odkryte”.

   Bo posiadamy TĄ INFORMACJE w SOBIE

   • margo0307 pisze:

    „…Bo posiadamy TĄ INFORMACJE w SOBIE”
    _____________________________________
    Ano właśnie… 😀
    Dlatego… skupmy się na własnym wnętrzu i starajmy się poznać SIEBIE…, czyli to, co jest przed naszym obliczem, a wówczas to, co ukryte przed nami – wyjawi się nam… 🙂

  • A58 pisze:

   Jakiś czas temu natrafiłem na taki ciekawy tekst.Skopiowałem go i teraz wkleję.Jest uzupełnieniem tematyki związanej z tym apelem o wyrażenie woli co do akceptacji kontaktu z innymi cywilizacjami galaktyki.W tym apelu są prawdziwe wątki poruszone.Wynika z nich to samo co można znaleźć w tych tekstach i zdarzeniach , które wielokrotnie z Siolą poruszaliśmy.Co się stanie , gdyby nagle na niebie pojawiły się obiekty tych cywilizacji?.Panika jak nic.Ludzie mają ugruntowane wyobrażenie o tzw „Obcych” jako wrogach.Przygłupawe filmy , książki, sfałszowane tzw wzięcia , gdzie nieistniejące szaraki czy gady eksperymentują na ludziach.Zjawy duchy i itp .Telepatia, cudowne zdarzenia , lewitacja.Wymieniać można długo.Jak wśród tych trików wytłumaczyć ludziom ,że wszystko to wynik oddziaływania na nich techniką i to od bardzo dawna.Dlaczego???- w ten sposób stworzona została iluzja istnienia świata nadprzyrodzonego i istnienie istot boskich.Następny krok , to powstanie religii wszelkiego typu i stworzenie warstw rządzących i kapłańskich.To bufor między ludźmi i tymi , którzy zostali określeni w apelu jako „ci , którzy rządzą tymi rządzącymi zniewoloną większością”.My w naszych tekstach określaliśmy ich jako te tajemnicze symboliczne „papugi”.Za tym pojęciem kryją się ci , określeni w apelu jako „trzecia siła , partia”.Tak naprawdę to zwykli ludzie , którzy starają się nie rzucać w oczy.To do nich należało dotrzeć przede wszystkim.Dać im do zrozumienia ,że zostali zdemaskowani .Wskazać ludzi , których przygotowywali na czas zdjęcia zasłony jako kozły zastępcze.Ci ludzie naprawdę są przekonani o swojej wyjątkowości i mocno wierzą w te moce , które przy pomocy wielu doświadczeń życiowych zostały im wmówione.Często wspominany jest NWO.Z tym pojęciem powiązano bossów finansjery i nie tylko.Kolejny fałszywy trop.Nikt z „papug” nie ma zamiaru do tego grona należeć.Zauważyliście może jakie mieliśmy ostatnimi laty ciekawe zdarzenia , dotyczące przygotowań do tego przełomowego w dziejach ludzkości czasu(wydarzenia).Podam kilka .Zaczęło się od napędzania strachu rokiem 2012 .Wszystko oparte o kodeks drezdeński i teksty dotyczące Bolon Yokte.Doszukiwano się na ten moment zdarzeń apokaliptycznych.I co? – nic.Starożytni zostawili tylko datę przewidzianego początku zmian.Nie znali dokładnej daty i jak widać w apelu to jest płynne.Kontakt nastąpi wtedy , gdy ziemianie będą gotowi.Trzeba jednak zmieścić się w określonym przedziale czasu.Według przekazów Majów ten czas to okres od 2007 roku do 2015 roku.Według przewidywań Nostradamusa to w okresie 2012 2019 .W innym miejscu mamy max do 2017 roku.Przekaz z „łuku” Leonarda to 2014 z poślizgiem jednego roku wynikającym z Wojnicza.Przekaz naszej Marysi z szyby wskazuje na to samo..Wypowiedzi polityków – Miedwiediew wspomniał ,że mają kosmitów pod kontrolą.Pęc można ze śmiechu.Ściema w biały dzień na prostej drodze.Janet Napolitano (była szefowa NSA) na odchodnym wspomniała ,że trzeba się przygotować na niewyobrażalną katastrofę.Amerykanie w ramach FEMA pobudowali wiele obozów .Nakupili sprzętu do pacyfikowania ludności cywilnej.Podpisali z Rosjanami umowy o wzajemnej pomocy w przypadku zaistnienia takiej konieczności.Dwa lata temu rozdali młodzieży szkolnej zestawy przetrwalnikowe (co istotne dotyczyły one stanów wybrzeża wschodniego oprócz Florydy).Ciekawe ,że koresponduje to z treściami w czterowierszach.Floryda , to Hesperia.Jak widać kamol nie uderzył w Atlantyk i bardzo dobrze.Co zrobić z informacją ,że w kierunku Ziemi lecą duże obiekty.Jak zinterpretować fakt ,że w Google kosmos brakuje pewnego obszaru w rejonie Oriona.Co zrobić z informacją ,że Pluton zmienił barwę (żeby powstał kolor musi być środowisko rozpraszające – wychodzi na to ,że pluton został podgrzany i gazy przeszły w stan lotny).Znamy te teksty dotyczące widowiska na niebie w powiązaniu z HAARPem.Dowiadujemy się się ,że projekt został zakończony i instalacje są rozbierane.Ciekawe czy instalacje np chińskie też idą do likwidacji Zbudowali coś podobnego w Dun huang.Co z wypowiedziami przywódców religijnych z ostatnich lat?Papież ma przeczucie ,że długo nie będzie panował.Dalajlama mówi ,że jest ostatnim.Irańczyk twierdzi , że powrót ostatniego Mahdiego jest bliski.Widać obserwatoria astronomiczne dały ku temu pretekst.Nagle Benedykt abdykuje i przepowiednie dotyczące papieży szlag trafił.Jest następny zgodnie z planem.Skromny człowiek na czele zgniłej do szpiku kości organizacji.Wie ,że nie będzie długo , ale skąd takie przeczucie.Dobrze byłoby , gdyby powiedzieli ludziom prawdę o swoim istnieniu.Samorozwiązanie .Czy to możliwe?.Tak Przy uruchomieniu możliwości tych z trzeciej partii.Środki przekazu mogą ludziom pokazać , to co przez te tysiące lat było ukrywane.A funkcjonariusze religijni i ci od spraw świeckich mogą w tym czasie siedzieć cicho.Informacja ,że kontakt jest bliski i ,że nie są to istoty wrogo nastawione bardzo ograniczy pierwszy szok .No teraz wkleję ten zapowiedziany tekst , gdzie mowa jest o roli ciała i zasadzie uzyskiwania nieśmiertelności.Co prawda jest to bardzo ogólnikowo potraktowane , ale istotnie jest to możliwe do zrealizowania

   ” ‚Święty Testament’ – religia bogów
       Wraz z przybyciem białych barbarzyńców przed pięciuset laty, porządek ustanowiony przez
       Lhase został zniszczony. Większość sprzymierzonych plemion odrzuciła nauki Starożytnych Ojców i zaczęła czcić symbol Krzyża. Dziś tylko Ugha Mongulala żyją zgodnie z testamentem Bogów.
       Nasza wiara różni się całkowicie od fałszywej wiary białych barbarzyńców, którzy adorują własność, bogactwo i władzę, tak jak Boga. I myślą, że żadne poświęcenie nie jest zbyt wielkie, by mieć więcej niż własny sąsiad.
       Ale testament naszych Bogów uczy nas jak żyć i umierać. Wskazuje nam drogę do życia po śmierci. Uczy nas, że ciało rodzi się i umiera. Z tego powodu nie może ono uosabiać sobą naszego prawdziwego życia. Nasze zmysły zależą od naszego ciała, jak płomień od świecy. Kiedy płomień gaśnie, również i zmysły gasną. Dlatego i one nie mogą uosabiać naszego rzeczywistego życia. Zarówno nasze ciała, jak i zmysły zależą od czasu, zmieniają się wraz z jego upływem. Śmierć jest definitywną zmianą.
       Nasz testament uczy nas, że śmierć niszczy coś, bez czego możemy się obyć. Prawdziwe ‚Ja’, esencja człowieka, życie – znajduje się poza czasem, jest nieśmiertelne. Po śmierci ciała, wraca tam, skąd przyszło. Tak, jak ogień używa świecy, aby być widzialnym, tak ‚Ja’ używa ciała, aby było widzialne jego życie. Po śmierci wraca do zasady czasu, do początku świata, do łona absolutu i wieczności.
       Człowiek jest częścią ogromnego i tajemniczego kosmicznego planu rozwijającego się w kosmicznych niebach i kierowanego wiecznym prawem. Nasi Pierwsi Mistrzowie znali to prawo. W ten sposób Bogowie nauczyli nas tajemnicy drugiego życia. Nauczyli nas, ze śmierć ciała nie ma znaczenia i że ważna jest jedynie nieśmiertelność ‚Ja’, wolna od czasu i materii.”
   To wolne od czasu i materii , to zapis pamięci.Wszyscy go posiadamy , tylko aktualnie jest to zablokowane.A tak swoją drogą , to fajnie jest wiedzieć kim się było wcześniej.Żeby tylko nie ta wojna o prawdę dla przyszłości , to życie może być super fajne.

   • Maria_st pisze:

    „Przekaz z „łuku” Leonarda to 2014 z poślizgiem jednego roku wynikającym z Wojnicza.Przekaz naszej Marysi z szyby wskazuje na to samo..”

    Andrzeju czy to chodzi o mnie?
    Jeśli tak, to nie wiem o jaki przekaz z szyby dotyczy ?

    • A58 pisze:

     Tak Marysiu , chodzi o ten znak na szybie.Na zdjęciu jest data a powiększające się elementy dają razem 2014 z rozciągnięciem do przodu.Ten Znak na ścianie to też nie przypadek.

   • margo0307 pisze:

    „…życie może być super fajne.”
    __________________________
    Życie jest super fajne 🙂 bo… obojętnie jaką wybierzemy trasę – to i tak zawsze trafimy na wspaniałą przygodę… 🙂

   • margo0307 pisze:

    ” ‚Święty Testament’ – religia bogów…”
    ______________________________
    Jędruś, to z Kroniki Akakor ?…

    Pisaliśmy o tym tu na forum…

    „..Kronika z Akakor zaświadcza dzieje najstarszego ludu świata.
    Od samego początku, od godziny zero, kiedy opuścili nas Dawni Władcy […].
    Opowiada też o początku dziejów, kiedy mój lud był jedynym na całym kontynencie […]. Na początku wszystko było chaosem.
    Ludzie żyli jak zwierzęta, bezrozumnie i bez wiedzy, bez praw, nie uprawiając ziemi, nie odziewając się ani nawet nie przykrywając swej nagości.
    Tajemnice natury były im obce.
    Żyli po dwoje, po troje, w zależności od tego, jak zrządził przypadek, w jaskiniach czy skalnych rozpadlinach. Chodzili na czworakach.
    Aż przybyli bogowie…
    Skąd przybyli obcy, wiadome jest tylko niejasno.
    Nad sprawą pochodzenia naszych Pierwszych Władców rozciąga się mgiełka tajemnicy, której nie jest w stanie rozwiać nawet wiedza kapłanów…”

    https://nnka.wordpress.com/2014/08/08/kronika-akakor-ksiega-jaguara-i-orla/

   • Dawid56 pisze:

    Dzięki A58 ze to wkleiłeś 🙂 to utwierdza mnie w przekonaniu, ze Oni ZAWSZE tu byli tylko jak do tej pory trzymali Ziemian pon kloszem niczym hodowane króliki

 3. margo0307 pisze:

  Z okazji dzisiejszego wspaniałego dnia 🙂 – składam wszystkim Dzieciom –
  tym najmłodszym i tym troszkę starszym… odwiedzającym nasze Forum –
  serdecznie i ciepłe życzenia… 🙂 ❤

 4. Mezamir pisze:

  Dzięki 😀


  „Twarz – Idol – znalezisko z Prisztiny sprzed 7500 lat. Słowianie pierwotnie nie określali koloru Nieba jako kolor „niebieski”, to wtórne jego nazwanie od pojęcia „Nieba” (K. Moszyński „Kultura ludowa Słowian” – tom Duchowość). Słowianie ten kolor nazywali „sinym” (sinyj – szarogranatowy jak siniak), czyli szarym. Do niedawna w Polsce rzadko występowało niebo o tym kolorze. Mniej więcej od 2010 roku zdarza się wiele dni w roku (ostatnio w maju 2015) kiedy niebo jest cały czas szare – sine, bez słońca, spowite czarnymi i szarymi chmurami. To wynik faktu iż Ziemia wraz z Układem Słonecznym weszła w inną strefę kosmosu. My ludzie nigdy Tutaj nie byliśmy razem z naszą planetą, ale widać, że podobną strefę już znamy.

  Dzisiaj wiemy, że znalezisko z Serbii musi mieć charakter prasłowiański, bowiem Prasłowianie o haplogrupie R1a, żyli nad Dunajem co najmniej od 12.000 lat wstecz. Zachęcam do przeczytania artykułu poświęconego figurce z Prisztiny i blogu Olabloga.pl
  https://bialczynski.wordpress.com/2015/05/31/tajemnica-blekitnej-krwi-bogow-na-blogu-olabloga-pl/

  To pewnie dlatego Kriszna przedstawiany jest w kolorze sinym

  • Maria_st pisze:

   To pewnie dlatego Kriszna przedstawiany jest w kolorze sinym”

   jako postać?
   http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/uklad-krwionosny/sinica-choroba-wynikajaca-z-braku-tlenu-we-krwi_38488.html
   Sinica czyli nieodpowiednie nasycenie krwi tlenem objawia się przede wszystkim zmianą zabarwienia skóry, paznokci i błon śluzowych, które z jasno różowych przybierają barwę siną

   • Mezamir pisze:

    😀

    Chodzi o to że Kriszna ma kolor nieba,przestrzeni kosmicznej
    W związku z tym Krisznę tłumaczy się nie tylko jako piękny ale również jako czarny
    Poczytaj sobie niektóre katolickie fora, jaka histeria i pseudo sensacja wzbudzana jest
    w związku z tym że Kriszna to też czarny 😀
    SENSACJA!! Taka jakby to była jakaś wielka tajemnica 🙂
    a wystarczy uczyć się języków obcych.

    • Maria_st pisze:

     Faraonowie tez byli czarni…ha ha ha

     • Mezamir pisze:

      Pojawienie się „boskich” istot na planecie z niedoborem miedzi i nadwyżką żelaza zmusiło je do przystosowania się do nowych warunków. Bogowie mieli do wyboru dwie opcje: albo ustawiczne robienie zastrzyków z preparatów miedziowych, albo stosowanie diety z produktów bogatych w miedź, z niską zawartością żelaza. Tylko skąd je wziąć? Wychodzi na to, że błękitna krew „bogów” wyjaśnia nagły „zbożowy zwrot” ludzi.

      Dla wspomagania walki z niedoborem miedzi w organizmie można też było pobierać jej cząsteczki przez skórę, otaczając się miedzianymi przedmiotami i korzystając z miedzianych naczyń. Poza tym miedź posiada właściwości bakteriobójcze. W tej sytuacji zbieżność epoki brązu, a ściśle biorąc miedzi, z początkiem uprawy zboża, nie wydaje się wcale przypadkowa. Nawiasem mówiąc, żelazo pojawiło się u ludzi znacznie później, dopiero w drugim tysiącleciu przed naszą erą.

      Na Ziemi żelaza jest pod dostatkiem, występuje praktycznie we wszystkich produktach spożywczych, a szczególnie w roślinach strączkowych, w warzywach, trawach i jagodach. Ale…

      więcej: http://www.olabloga.pl/tajemnica-blekitnej-krwi-bogow

     • margo0307 pisze:

      „Faraonowie tez byli czarni…ha ha ha”
      ________________________________
      Ciekawy art w tym kontekście… 😀

      „…Nie zdziwił bym się gdyby się okazało, że jidysz był językiem staroegipskich kapłanów, i wraz z Żydami przybył do Żydów aszkenazyjskich, a następnie do tak zwanych Niemców…”

      https://treborok.wordpress.com/prawda-o-szwajcarii-syjonizmie-zydach-i-hitlerze/

  • margo0307 pisze:

   „…Mniej więcej od 2010 roku zdarza się wiele dni w roku (ostatnio w maju 2015) kiedy niebo jest cały czas szare – sine, bez słońca, spowite czarnymi i szarymi chmurami.
   To wynik faktu iż Ziemia wraz z Układem Słonecznym weszła w inną strefę kosmosu…”

   _________
   No, dokładnie Mezamirku… 😀
   Weszliśmy bowiem w… niematerialną sferę Kosmosu… i wielki już CZAS – byśmy wszyscy bez wyjątku – byli przygotowani na to, co niebawem zacznie się w nas i wokół nas zadziewać…, a właściwie to… już zaczęło się zadziewać…, bo wszystkie te głosy w głowach…, wizje…, sny…, wzrastająca świadomość… to nic innego jak… CZAS PRZYPOMINANIA, bo… „…podobną strefę już znamy…” 🙂

   • Mezamir pisze:

    Mnie i tak najbardziej fascynuje to że jako rasa Słowian
    jesteśmy potomkami smoko-wężowych bogów/Nagów 🙂

    Widocznie dlatego w Biblii wąż stał się symbolem zła,celem który należy zniszczyć

    W Polsce duchy domowe to duszyczki, bożęta domowi, Domownicy
    gospodarze, sąsiedzi, Dobrochoty, Żyrownicy.

    Wśród Słowian południowych pojęcie ducha domowego łączy się z czcią węża domowego,
    co bywa też i na Białorusi, gdzie trzymano po chałupach zaskrońce (Natrix natrix).

    „Trakowie = Drakowie = Drakonowie = Drawenowie (I1 oraz I2) = Drako-Wenedowie (R1a1+ I2) = Scytowie-Skołoci/Prasłowianie. Słynni Dardanowie (Dar-Danowie) z Iliady i greckich podań. Dawanowie/Drakowie/Drewianie (Drzewy Lud – Staroeuropejski I2 – Darowie/Dorowie – D’ARYJczycy). Jedno z plemion znane jako Dakhowie – razem z Parnami stworzyło Persję Achemenidów. To Jeden z 9 ludów Atlantydów. Ludy spod znaku Smoka – Drakona – Węża Wodnego i Żmija – Węża Słonecznego Pierzastego Ognistego (RaRAha).

    Dzisiaj różni zachodni propagandyści i siewcy fałszu przedstawiają Ludy Smoka i Żmija jako Reptilów i pokazują w internecie mapy zasięgu Reptilian (Smoko-Węży) zgodne z mapami zasięgu R1a1. Jest to oczywisty dalszy ciąg propagandy Antysłowiańskiej uprawianej przez Semitów.

    W baśniach pln.-słowiańskich spotyka się postać mitycznego zwierzęcia
    o kształtach potwornych,o wielu głowach dyszących ogniem czy uzbrojonych w żądła.
    W baśniach na Białorusi słyszy się o dziewczynach porywanych przez huragan
    i niesionych”przez chmurę w której mieszka ów potwór”
    Nazwa tego potwora u Białorusinów brzmi Zmej.
    (Bułgaria-Zmej,Serbia,Chorwacja i Słowenia-Zmaj,Polska-Żmij,Źmij).

    Na Bałkanach obok podobnych baśni(mających rozległy zasięg także poza Słowiańszczyzną)
    istnieją żywe do dziś dnia wierzenia.
    Owi mityczni Żmijowie mieszają się tam z jednej strony (tak jak u Słowian północnych)
    z meteorytami,z drugiej(zwłaszcza na Małorusi) z wielkimi,również mitycznemi wężami

    z trzeciej wreszcie – z istotami odpowiadającemi poniekąd naszym PŁANETNIKOM.

    oraz ze Żmijami-Junakami,nie mającymi cech Płanetników;
    tak że właściwie należałoby na terenie bałkańskim rozróżnić:
    żmijów-meteoryty,
    żmijów-węży,
    żmijów-płanetników,
    Jak głosi lud,nader często wstępują w powietrzne walki z potworami
    a te znów ze swej strony w niektórych okolicach dzięki motywowi
    odbierania urodzaju,jaki je częstokroć cechuje,mieszają się z demonicznymi czarownicami
    odbierającymi mleko etc.

    żmijów-ludzi nie będących płanetnikami
    żmijów właściwych czyli Smoków.
    (bułg.Chala,Lama,Lamija
    serb-chorw.-Hala,Ala,Aźdaha,Aźdaja,Aźdava.

    Stara ogólnosłowiańska nazwa smoka(Zmij itd)
    przeważnie zmieniła na Bałkanach swe pierwotne znaczenie
    określając dziś najczęściej istotę w rodzaju Płanetnika,
    walczącą ze smokami lub istotę w rodzaju naszego baśniowego
    smoka-człowieka,porywającego dziewczęta czy też wdającego się z niemi
    w miłosne przygody(jak Żmijowie-Płanetnicy)
    natomiast właściwego smoka-potwora,Słowianie południowi
    znają na ogół pod nazwami obcego pochodzenia,przytoczonymi wyżej.

    Ażdach’y mają ponoć napadać na Słońce powodując jego zaćmienie.
    Jedno z bułgarskich świadectw podaje że
    Chala/Ażdach jest to”chmura opuszczająca swój ogon i potem znów go kurcząca
    gdy ogon opuszcza deszcz wali wtedy strumieniem i wszystko zalewa”.

    Zupełnie podobnie dla Serbów z Kosowego Pola
    Ala/Ażdach jest to”chmura co opuszcza się w zawierusze do ziemi
    ale tylko ogon opuszcza zaś łeb w chmurze kryje.
    Chwała bogu że tak czyni,straszne to bowiem i wielkie zwierzę
    Gdyby człowiek mógł jeszcze jej głowę ujrzeć toby ze strachu rozum stracił”.

    Wyjątkowo tylko słyszymy o ich(smoków czy żmijów?) jakoby ludzkim pochodzeniu;
    częściej wyprowadza się je z wężów czy żmij co przeżywszy określoną ilość lat
    (np 100),dosięgły olbrzymich rozmiarów,wypuściły z siebie nogi
    uzbrojone w ostre pazury i ogromne skrzydła.
    Głowa tych smoków ma być podobna do końskiej lub psiej
    zaopatrzona w ostre zęby ciało pokryte łuską.
    Niekiedy cały potwór ukazuje się w postaci gęstej mgły.
    Dla niektórych zaś okolic Bułgarii
    ciągnie on wodę do chmur jak gdzie indziej tęcza.

    Pod Brzeżanami mówi się że Żmija przeżywszy dwakroć 7 lat
    „dostaje”drugi łeb i robi się z niej smok(Jaźe)napadający ludzi.
    W Polsce powiada się że jeśli wąż przez 7 lat nie widzi człowieka
    ani nie słyszy jego głosu,to wyrasta z niego siedmiogłowy smok.

    Sporo jest świadectw wedle których chłopi mieli możność
    widywać smoki.W Tyńcu pod Krakowem odnośnie do jamy w kamieniołomach
    nad Wisłą pod wzgórzem zwanem Grodzisko.

    Wierzenia o smokach podobnych do Ażdach,posiadają również górale Polscy i Słowaccy.
    Smoki takie mają przebywac i wyrastać w jaskiniach,w bagnach,we wnętrzach pagórków
    skąd -na skutek zaklęć -„wypruwają się” na zewnątrz.
    Kiedy”robią skrzydłami” wtedy powstają wielkie wichury.
    Czasem za sprawą czarnoksiężników,pojawiają się mgły
    i niosą owe stwory w dalekie kraje.
    Także i Płanetnicy „wiodą”je niekiedy.

    Z książki Kazimierza Moszyńskiego

    Telesfor był statecznym i starszym smokiem, uwielbiał słodycze.
    Natomiast Teodor był młodym i nieopierzonym Smokiem
    któremu trzeba było wszystko tłumaczyć. 😀

    “Jeszcze ciekawiej zachowuje się to słowo w podświadomości języka arabskiego
    Bałtyk nazywany jest przez nich Bahr ar-Rus wa’ s-Saqaliba,
    “morze Rusów – Słowian” albo Bahr Warandż-Bahr Warank łączy się tę nazwę z Waręgami
    jednak po arabsku Waran to jaszczurka, a Signum Antovie to właśnie pół jaszczurka
    od pasa w górę kobieta (symbol który zmutował w Warszawską Syrenkę, kobietę z rybim ogonem).
    Do tej jaszczurczej nazwy nawiązuje też język Angielski, varan-varanus – jaszczurka,
    a słowo ang. Varan’gin – Wareg.

    Jeszcze inne to związki słów (faktycznie izoglos, czyli węzłów nadjęzyka)
    których zmianę znaczenia (logiczne, wytłumaczalne przesunięcie znaczenia słowa),
    zrozumieć można dopiero po odwołaniu się np. do mitologii Indoeuropejskich,
    więc polskie słowo ‘noga’ (naturalny środek przemieszczania się)
    oraz indyjskie słowo ‘naga’ (wąż-żmija), a których związek możemy zrozumieć
    tylko przy pomocy mitów greckich o gigantach, którzy zamiast nóg mieli węże,
    jeśli na miejsce znaczenia naszej ‘nogi’ w zdaniu ‘chodzimy na nogach’,
    podstawimy słowo indyjskie ‘naga’ najbliższe w pisowni naszemu słowu ‘noga’
    to otrzymamy zdanie ‘chodzimy na nagach, czyli ‘chodzimy na wężach’,
    geniusz nadjęzyka twierdzi więc, że jak giganci chodzimy na wężach,
    czyli nadjęzyk twierdzi, że jesteśmy potomkami gigantów,
    lub inaczej aczkolwiek to samo języki Indii i Polski twierdzą,
    że giganci-olbrzymi-bharowie-słowianie od tysięcy lat,
    do tej pory jak chodzili tak chodzą na wężowych nogach”. -Merski

    • Ktoś pisze:

     Mylisz i łaczysz w jedną masę węże/ glizdy ze smokami….

     Reptylianie to NIE Słowianie….. powinieneś umieć dostrzegać tę różnicę.

  • Maria_st pisze:

   Ta twarz ma oplywowy ksztalt, czyzby zyli pod woda?
   Przypomina mi twarz Muldaszewa ktora narysował na podstawie oczu–wszechwidzacego buddy…..co to teraz podczas trzesienia ziemi ulegla zniszczeniu.

   • Mezamir pisze:

    Jeśli Nagowie to woda zdecydowanie ale mogli mieć też opływowe kształty
    ze względu na latanie i opory powietrza 🙂


    Tengu


    Pilot

 5. marek pisze:

  No a w moim przypadku będzie to wyglądało tak , chodzę na nogach / nagach / język mam jak żmija / tak mówi żona / tak jak Kriszna jestem czarny jak wrona , od młodości , upodobałem sobie ten kolor odzieży i na koniec jestem monndrry niesłychanie , więc ogłaszam się w mojej wsi Bogiem .

  nema

  m

 6. JESTEM pisze:

  Z okazji Dnia Dziecka:

  😀 ❤

  Miłości dla naszych wewnętrznych dzieci oraz tych, co na zewnątrz. Bez względu na wiek. Aby wszystkie dzieci były kochane przez ludzi tak, jak kochane są przez (nazwę to:) 'boską całość'. By były przyjmowane na świat z MIŁOŚCIĄ… i były MIŁOWANE… Taki sen śnię sobie… świadomie…

 7. Ktoś pisze:

  „Czytelnicy powinni zapoznac sie z badaniami archeologicznymi prof.V.Sarianidi, ktore ukazuja cywilizacje Arian sprzed ponad 10 tysiecy lat p.n.e. , z ktorej wywodza sie Slowianie i ludy indo-iranskie, charakteryzujace sie haplogrupa R1a1.

  https://bialczynski.wordpress.com/slowianie-w-dziejach-mitologia-slowian-i-wiara-przyrody/czworksiag-wielki-wiary-przyrody/tom-iv-ksiega-wiedy/krainy-krolestwa-sis/gonur-nad-morgleba-dzis-turkiestan-%E2%80%93-stara-koliba-zerywanow-haplogrupy-r1a1a-sprzed-ponad-6500-lat/

  Jesli chodzi o informacje zawarte w ST (starym testamencie) to zydowski archeolog prof.Z.Herzog udowodnil, ze wiele opisanych tam wydarzen nie mialo miejsca w historii (zostaly zmyslone). Ponadto zydowscy przywodcy religijni dokonali plagiatu i przepisali informacje z glinianych tabliczek sumeryjskich sprzed 5 tysiecy lat, ktore dotyczyly powstania swiata i zamiescili je w ST.

  Ostatecznie prof.Herzog stwierdzil, ze narod zydowski nigdy nie istnial.

  Profesorowie archeologii: J.Strugnell i J.Costello po czesciowym odszyfrowaniu DDS (Dead Sea Scrolls – Zwojow Morza Martwego) odkrytych w 1946r, stwierdzili, ze judaizm zostal wymyslony i upodobniony do religii, a figurka boga „jahve” przedstawiala osobnika z duzym penisem i takimi figurkami byly ozdobione oltarze rytualne, na ktorych wyznawcy „jahve” skladali swoje ofiary – vide wiecej informacji na stronie:

  http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=35&t=458&start=20
  (http://innemedium.pl/wiadomosc/drewniana-statua-sprzed-10-tysiecy-lat-moze-zawierac-zakodowana-wiadomosc-o-poczatkach-lud#comment-98235)

  Ten sam żydowski „bożek” z wielkim penisem jest wyrysowany w mateczniku nazi czyli Anglii na jednym wzgórzu w skali 1:1 (mały łep, mała maczuga WIELGACHNA fujara).

  I skoro WYMYŚLONO/ ZMYŚLONO judazm to i ZMYSLONO katodwulicyzm o czym zdaje się wielu zapominać BAŁWOCHWALĄC temu, zmyslono także Ksiegi Urantii i zapewne też „channelingi” AD i TT.

  Egipscy faraonowie byli raz czarni (dynastie tebańskie) raz biali a Lew jako znak zodiaku nigdy nie istniał – to przenazwany SFINKS jakiemu zachodnie elity do dzić biją głowami o klepiska … (kult Kybele się kłania, wielkiej matki nazistów)

  Ciekawe też czy ryby czy bliźnięta to przenazwane BLIŹNIAKI….. ale prędzej te drugie bo MEDUZA im patronuje ….. jako mamka.

  PS.
  Ostatecznie prof.Herzog stwierdzil, ze narod zydowski nigdy nie istnial.

  – bo to PRZENAZWANA murzyńska sekta AMMONITÓW (AMON, AMEN) tatusia tego czegoś z małym móżdzkiem ale wielgachną „pałą”…. co do dzis widać w nieposkromionym zamiłowaniu żydów do gwałcenia dzieci….. BIAŁYCH dzieci….

  Duża część „biblijnych” wydarzeń dzieje się w Sumerze po jego podbiciu przez MURZYNÓW opisana z punktu widzenia żydów (murzynów)…. kolejna w Asyrii jaka pewnie też jest prawdziwym państwem Achajów…. nim kłamliwie przypisano ich Grecji…. gdzie osiedli się kilkaset lat później po Troi/ Datthasie (biblijnym wkroczeniu do Kanaan, napaść zydów na Fenicję/ Palestyne do kontynuacja tamtej wojny o a dzisiejsze wrzaski żydów o prawie do Palestyny to KONTYNUUACJA TAMTEJ OKUPACJI jaką zakończyli Rzymianir trzebiąc pustynne soodomickie nazi i burząc ich bluźnice) .

  • Maria_st pisze:

   „Ciekawe też czy ryby czy bliźnięta to przenazwane BLIŹNIAKI….. ale prędzej te drugie bo MEDUZA im patronuje ….. jako mamka.”

   Ktos moglbys przyblizyc to zdanie?
   O co tu chodzi z Meduza i BLIZNIAKAMI?

  • margo0307 pisze:

   „… zydowski archeolog prof.Z.Herzog udowodnil, ze wiele opisanych tam wydarzen nie mialo miejsca…”
   ____________
   Ooo… a to ci niespodziewajka… 😀
   Czyżby nastąpiła u Ciebie Gargamelku jakaś zmiana ?

   • Ktoś pisze:

    „Jaka zmiana” skoro od dawna daję przykłady iż żydzi to nie naród a satanisyczna, sadystyczna wykorzystująca parareligijne rekwizyty ORGANIZACJA TERRORYSTYCZNA….

  • Maria_st pisze:

   w podanym przez Ciebie linku pisze cos co jest zbiezne z moim snem opisanym tu na MZ……po prostu szok :

   „Toronto(nie zarejestrowany), wt., 2015-06-02 05:54

   Jesli chodzi o scislosc to niemieckie obozy koncentracyjne mozna nazwac zydowskimi obozami koncentracyjnymi, jesli wezmiemy pod uwage pochodzenie A.Hitlera i osobnikow z jego najblizszego otoczenia (przywodcow III Rzeszy niemieckiej), takich jak: Himmler, Gebbels, Hess, Eichmann, Goring, Heydrich, Frank, Keitel, Milch, Globocnik, Bach-Zelewski etc – vide opracowanie historyczne pt. „Before Hitler Came” autorstwa niemieckiego historyka zydowskiego pochodzenia D.Bronder na stronie:

   (Informacje o zydowskim pochodzeniu A.Hitlera i jego najblizszego otoczenia wykorzystal H.Kardel w swojej ksiazce pt. „A.Hitler founder of Israel – A.Hitler zalozycielem Izraela) – vide strona:

   http://holywar.org/txt/founder_of_Israel.pdf

   Od 1933r do 1941r na mocy tajnego porozumienia Zydzi-Syjonisci wspolpracowali z Nazistami – szczegoly podaje historyk E.Black na stronie: https://www.youtube.com/watch?v=uE2hsaHAEX0 , podczas gdy zydowscy bankierzy z USA i Europy zachodniej (Niemiec i W.Brytanii) finansowaly A.Hitlera i rozbudowe militarna III Rzeszy niemieckiej – ci sami zydowscy bankierzy finansowali wczesniej zydo-bolszewicka rewolucje 1917r w Rosji.

   Kolejny historyk B.Rigg udokumentowal, ze w armii Hitlera sluzylo okolo 150 tysiecy Zydow – vide strona:

   http://justice4poland.com/2014/09/01/150-000-jews-in-hitlers-army-this-bit-of-history-was-hidden-from-us/

   Mam nadzieje, ze powyzsze udokumentowane fakty historyczne pozwola Polakom zrozumiec co wydarzylo sie w historii Polski okresu II wojny swiatowej, o czym z kolei milczy oficjalna propaganda swiecka i koscielna, a tym bardziej nie ucza prawdy historycznej w szkolach i na uczelniach w Polsce.

   W zwiazku z powyzszym, nie miej do mnie zalu „dab”, ze jako produkt polskojezycznej propagandy nie jestes w stanie zrozumiec podawanych przeze mnie informacji.

   Z kolei biorac pod uwage podane przeze mnie udokumentowane informacje, wine za rozpetanie II wojny swiatowej i holocaust na Polakach ponosi…. „narod wybrany” (ale przez diabla).”
   http://innemedium.pl/wiadomosc/drewniana-statua-sprzed-10-tysiecy-lat-moze-zawierac-zakodowana-wiadomosc-o-poczatkach-lud#comment-98235

   • Maria_st pisze:

    W zasadzie to wyjasnia kto stoi za MC, glosami w glowach i w jaki sposob wprowadzaja zamieszanie wsrod ludzi.
    Po co?
    Aby byli rozdzieleni.
    Nie dajmy sie glosom w glowach……nie mozna bezkarnie manipulowac ludzmi.
    Dlaczego jedni slysza glosy w glowach a inni nie?
    Co jest ochrona dla ludzi ich nie majcych, czym sie wyrozniaja?
    Powinnismy zadac sobie to pytanie.
    Jak dlugo bedziemy siebie nienawidziec?
    Coz to tylko bredzenie, prawda?

    • margo0307 pisze:

     „…Coz to tylko bredzenie, prawda?”
     _____________________________
     Chyba nie do końca… „to tylko bredzenie”, bo sporo ludzi zaczyna już jawnie o tym pisać…
     Np. na stronach Treborok…, gdzie m.in. opisane jest kilka ciekawych faktów historycznych… 😕

     „…To właśnie światowa społeczność żydowska doprowadziła do władzy w Niemczech swojego człowieka – Adolfa Hitlera, przebiegłego jak żmija i równie niebezpiecznego. Nawiasem mówiąc, cały jego „antysemityzm” był takim samym kamuflażem dezinformacji dla całego świata, jak i jego „aryjskość”, do której starał się przekonać wszystkich manifestując aryjską swastykę
     Żeby przestać wierzyć w antysemityzm Hitlera trzeba zrozumieć, że był to z jego strony sprytny kamuflaż, przeznaczony do ukrycia prawdziwych celów i zadań, które rozwiązywała druga wojna światowa…”

     https://treborok.wordpress.com/prawda-o-szwajcarii-syjonizmie-zydach-i-hitlerze/

     • Ktoś pisze:

      Żyd AH był tylko NOSICIELEM wszczepionego mu w Austrii ducha zydowskiego bożka zwanego dziś często Archontem czy Papugą.

      On sam był TCHÓRZLIWYM ŻYDEM…. po wszepieniu stał sie użyteczny dla anglosaksońskich satanistów.

   • margo0307 pisze:

    „…wine za rozpetanie II wojny swiatowej i holocaust na Polakach ponosi…
    „narod wybrany” (ale przez diabla).”…”

    ___________________________
    „Naród wybrany”… doskonale władający sofistyką *, na którą – nie tak dawno przy innej okazji zwróciłam uwagę, i z zadziwiającą skutecznością od kilkuset lat ją stosujący… 😉
    Sofistyka – posługiwanie się pokrętnymi argumentami w celu udowodnienia fałszywej tezy innymi słowy – obracanie kota ogonem… 😀

    • Ktoś pisze:

     „Wiesz co jest najgorsze w dzisiejszym świecie? RELIGIA, nie wiara ale religia, to co widzimy na zewnątrz to tylko fasada a do środka nikt nie wejdzie jeśli nie jest z tej czy tamtej religii, zło jest w ludziach?, wystarczy popatrzeć kto więcej w historii zabił ludzi, to nie jakiś chlop z wioski na końcu świata ale elita przywódcza szczująca ludzi na siebie nawzajem. Nawet ksiądz, rabin czy inny mułła błogosławi swoim wyznawcom wysyłając ich na śmierć. Nigdy pewnie ci ludzie walczący przeciw sobie nie strzelali by do siebie na codzień, ale ustanowiono takie prawo by jeden ważniak mógł wysłać na przeciw siebie obcych sobie ludzi wmawiając im fałszywe prawdy, których muszą bronić. Biblia ma to do siebie, że została napisana przez kilku żydów dla wrogów Izraela czyli Rzymu, tak się podbija narody. Więc nie piernicz, że ludzie są źli bo ludzie są dobrzy tylko tak się ich wychowuje w kłamstwie, nienawiści, wrogości, wspólny cel ludzkości to przecież nie dla tych „zwykłych złych ludzi” ale elit, ci co obrali siebie przywódcami tych niby złych, którym każą się zabijać nawzajem. Bohaterzy głowy państw oni mają czyste ręce, nie strzelali, nie mordowali, aniołki. Nikt nie pamięta o zwykłych ludziach tylko o przywódcach, bogach nad motłochem bez którego to motłochu ich już dawno by nie było. Dla kogo wynalazki, dla ludzi? Odkrywa się kosmos a ludziom dało się pralkę i lodówkę, a i jeszcze komputer by mógł sobie ponarzekać albo szukał tego czego nie znajdzie, sprawiedliwości i równości a jak za dużo będzie podskakiwał to się mu zrobi holokaust (próba generalna na własnym narodzie wypadła pozytywnie), wyłączy się prąd, telefony, zamknie ujęcia wody, rozsypie zarazki z dronów w ostateczności. Hasta la vista, baby. ”

     (http://innemedium.pl/wideo/juz-za-200-lat-ludzie-beda-w-stanie-pokonac-smierc#comment-98064)

   • Mezamir pisze:

    „Hitler byl zydem.Przed kilkoma laty przebadano haplogrupy czlonkow jego rodziny – E1b1b.Jest to haplo. czesto spotykana wsrod zydow aszkenazyjskich, z Europy wschodniej. Na forach niemieckich toczyly sie b. burzliwe dyskusje. Sa takze badacze ktorzy wywodza jego rodowod od Rotszyldow: babka hitlera (Schickelgrube) pracowala u rodziny rotszildow w Wiedniu. Bedac w ciazy zostala stamtad wyrzucona i urodzila nieslubne dziecko – ojca Hitlera.
    Rotschildowie maja wiele takich nieoficjalnych dzieci, ktore potem calkiem niespodziewanie robia „wielka” kariere.
    Potomkiem np Rockefelerow jest B.Clinton”.

    Bajkę o 6 milionach żydów wymyślono w 1915 roku i lansowano nieustająco do wybuchu II wojny światowej

    https://astromaria.wordpress.com/2013/03/08/bajke-o-6-milionach-zydow-wymyslono-w-1915-roku-i-lansowano-nieustajaco-do-wybuchu-ii-wojny-swiatowej/

    Historia Izraela jest najbardziej zmitologizowaną częścią historii powszechnej XX wieku. W zależności od położenia geograficznego, a nawet wyznania, w pracach historyków powstawały różne wersje historii tego państwa. Do połowy lat 80. XX wieku historiografię izraelską przedstawiali izraelscy historycy – syjoniści, których wersja o ciągłych planach zepchnięcia Izraela do morza przez państwa arabskie uzyskała aprobatę w państwach zachodnich, a w szczególności w Stanach Zjednoczonych. Są to dzieła przedstawiające obraz historii całkowicie gloryfikujący państwo Izrael, (Efraim Karsh, Fabricating Israeli History, Anita Shapira, Land and Power, The Zionist Resort to Force, 1881-1948).

    palestyna.wordpress.com/2010/05/22/al-nakba-czyli-jak-naprawde-rodzil-sie-izrael/

    davidicke.pl/forum/czy-wiesz-ze-usrael-t10378.html#p141686

    eutimes.net/2014/03/israel-budgets-billions-for-plan-to-attack-iran/

    wolna-polska.pl/wiadomosci/izrael-przeznacza-3-miliardy-dolarow-zaatakowanie-iranu-2014-03

    Naród żydowski został wymyślony

    Od wielu lat żadna książka tak silnie nie wstrząsnęła światem żydowskim jak „Wymyślenie żydowskiego narodu” Szlomo Sanda, profesora historii z prestiżowego Uniwersytetu Telawiwskiego. Izraelski naukowiec o polskich korzeniach przez jednych został określony jako wariat i antysemita, który kala własne gniazdo. Inni uważają go za wizjonera, który nie bał się wystąpić przeciwko największemu żydowskiemu tabu i złamać zmowę milczenia.

    To artykuł z Rzeczpospolitej, nie ma tam więcej, całośc pewnie w gazecie, ale tu jest wywiad z innej gazety:

    ŻYDZI – naród wymyślony
    eioba.pl/a/2zsk/zydzi-narod-wymyslony

    opolczykpl.wordpress.com/2013/06/24/zydowska-perfidia/

    Pracownica Żydowskiego Instytutu Historycznego i była przewodnicząca Gminy Wyznaniowej Żydowskiej sprzeciwiają się budowie pomnika Polaków ratujących Żydów obok Muzeum Historii Żydów Polskich.
    Jak można było się spodziewać, sfinansowane decyzją Lecha Kaczyńskiego, z pieniędzy polskich podatników, Muzeum Historii Żydów Polski stało się kolejną okazją do podgrzewania antypolskiej nagonki.
    Jednym z ostatnich przejawów antypolskiej nagonki był skandaliczny list pracownicy Żydowskiego Instytutu Historycznego oraz jej koleżanki z pracy i byłej przewodniczącej Gminy Wyznaniowej Żydowskiej sprzeciwiających się budowie pomnika Polaków ratujących Żydów obok Muzeum Historii Żydów Polskich

    Bożena Keff i Helena Datner w swoim liście wyraziły „głęboki sprzeciw wobec akcji budowy pomnika” Polaków ratujących Żydów „pobliżu Muzeum Historii Żydów Polskich”.
    „List otwarty do Komitetu Budowy Pomnika Sprawiedliwych przy Muzeum Historii Żydów Polskich” Bożeny Keff i Heleny Datner opublikowała pod tytułem „Nie budujmy pomnika Sprawiedliwych obok Muzeum Historii Żydów Polskich” Krytyka Polityczna na swojej stronie internetowej.

    cyklista.wordpress.com/2014/06/06/antypolski-zydowki/

    Google:
    Wstydliwy Holocaust. Żydzi z Izraela nazywali tych, którzy przeżyli Auschwitz „mydłem”

    Gigantyczny protest amerykańskich Żydów przeciw Izraelowi

    Reżyser filmu „Karski i władcy ludzkości”:
    Żydzi z USA nie reagowali na Holocaust. Bali się o fortuny

    Antony Sutton. “Wall Street i dojście do władzy Hitlera.” (ang. “Wall Street and the rise of Hitler”)

    “Przygotowania do wojny w Europie przed i po 1933 roku w dużej mierze były możliwe dzięki wsparciu finansowemu płynącemu z Wall Street – co zaowocowało powstaniem niemieckich karteli – oraz technologicznemu ze strony przemysłu amerykańskiego (nazwy konkretnych firm pojawią się wielokrotnie na kartach tej książki), czego skutkiem stała się potęga Wehrmachtu. Jakkolwiek to wsparcie jest określane jako „incydentalne” lub wynikające z „krótkowzroczności” amerykańskich przedsiębiorców, dowody zgromadzone przez autora i przedstawione poniżej sugerują, że przynajmniej do pewnego stopnia było ono przemyślaną działalnością ze strony amerykańskich biznesmenów…”

    “…Amerykański przemysł i instytucje finansowe odegrały kluczową rolę w przygotowaniu Niemiec do wojny przed 1940 rokiem. Z pewnością odcisnęły one piętno na niemieckim potencjale wojskowym. Dla przykładu, w 1934 roku Niemcy wyprodukowały zaledwie 300 000 ton paliwa pochodzącego z przerobu ropy naftowej i niespełna 300 000 ton benzyny syntetycznej; resztę trzeba było importować. Tymczasem dziesięć lat później, pod koniec II wojny światowej, dzięki transferowi nowoczesnych technologii wytwarzania syntetycznej benzyny z węgla ze Standard Oil do IG Farben, Niemcy wyprodukowały około 6,5 miliona ton paliwa – z czego aż 85% (5,5 miliona ton) to było paliwo syntetyczne wytwarzane na podstawie opatentowanej przez Standard Oil technologii wodorowania węgla. Co więcej, kontrolę nad produkcją benzyny syntetycznej w Niemczech sprawował Braunkohle-Benzin AG, przedsiębiorstwo zależne od IG Farben, a sam kartel Farben otrzymał w 1926 roku substancjalne wsparcie finansowe ze strony kapitału amerykańskiego…”

    ligaswiata.pinger.pl/m/10388198

   • Dawid56 pisze:

    Wybaczcie ale dla mnie jest to pozbawione sensu.Uwierzyłbym prędzej w toże AH miał coś wspólnego z Obcymi ich technologiami i Shambalą niż w to że Żydzi rozpętali Drugą wojnę Światowa i zamordowali zgładzili ileś tam milionów innych Żydów to się nie trzyma kupy. Są granice absurdu.
    Po drugie trochę się interesuję genealogią i wiem o tym że praktycznie o tym kto jest Żydem decydują mitochondria czyli geny matki.Naziści w czasie II Wojny Światowej żądali udowodnienia swojego pochodzenia ( poprzez akty metrykalne) do 7 pokolenia.
    Na Pomorzu sprawdzano pochodzenie osób urodzonych ok 1890-1920 do roku 1750!!!
    Niemcy Księgi metrykalne z terenów Pomorza Śląska Warmii i Wielkopolski wywieźli w głąb Rzeszy aby tam przebadać pochodzenie.
    Powiem tylko ty;le jeśli ktoś z nas tu dyskutujących w siódmym pokoleniu znalazłby prapra………babkę pochodzenia żydowskiego to jestem w sensie genetycznym Żydem, nie musi nawet kultywować tradycji żydowskich.
    Tak na prawdę Żydem jest ten kto nim się czuje i kultywuje tradycje tej religii.
    To samo można powiedzieć w stosunku do innego poczucia przynależności narodowej( do Polaków Niemców,Litwinów, Ukraińców etc.).

    • Mezamir pisze:

     jeśli ktoś z nas tu dyskutujących w siódmym pokoleniu znalazłby prapra………babkę pochodzenia żydowskiego to jestem w sensie genetycznym Żydem

     Nie,ponieważ wystarczy kilka pokoleń aby obce geny wyeliminować 🙂
     Geny po praprapra dziadkach nie są na wieki.

     Po drugie,w kwestii żydów ,Hitlera i wojny nie ma miejsca na wiarę
     Tutaj są fakty,które można akceptować lub im zaprzeczać i to jest absurd.

     Zastanawiam się jak to się dzieje że np masz problem z wiarą w fakty
     a nie masz problemu z wiarą w jakiś dogmat bez potwierdzenia w faktach 🙂
     Wielu ludzi tak ma,im coś bardziej niesprawdzalne tym łatwiej w to uwierzyć
     ale wystarczy podać komuś na tacy informację i nie,w to uwierzyć nie ma jak 😀

     Są trzy fazy ujawniania się prawdy. Najpierw prawda jest ośmieszana,
     potem spotyka się z gwałtownym oporem, a na koniec traktowana jest jako oczywistość.
     Arthur Schopenhauer

     Tylko inteligent może w coś takiego uwierzyć – żaden zwykły człowiek nie mógłby być takim durniem.
     George Orwell

     Przyjacielu, tylko przeciętni, tuzinkowi ludzie są zdrowi i normalni (…) Powtarzam więc,
     JEŚLI CHCESZ BYĆ ZDROWY I NORMALNY – WRACAJ DO STADA!
     Anton Pawłowicz Czechow

     „Na uwagę zasługuje zwłaszcza sześcioramienna gwiazda na tasiemce nad orderem. Są też tam zdjęcia żydowskich policjantów – kolaborantów”

     Prawdziwa liczba żydowskich ofiar podczas wojny nie jest znana. Ale mitologiczna liczba 6 milionów jest zawyżona i wyssana z palca. Propaganda żydowska eksploatowała tę liczbę już od 1869 roku.
     opolczykpl.files.wordpress.com/2015/04/eksploatacja-6-milionc3b3w.jpg

     :Zamiast pomstować na „antysemitów” (idiotyczny termin zważywszy na fakt, że większość Żydów nie ma korzeni semickich) powinni Żydzi (mam na myśli przede wszystkim elity żydowskie) przestać pasożytować na nie-żydach, przestać traktować wszystko co nieżydowskie z pogardą, przestać okradać kraje, w których się osiedlili i na których pasożytują. Niech zaczną mówić prawdę o sobie, niech nie zakłamują historii, niech nie wywołują wojen i rewolucji. Co otwarcie przyznał np. biograf Rothschildów:
     „You have not begun to appreciate the real depth of our guilt. We are intruders. We are disturbers. We are subverters. We have taken your natural world, your ideals, your destiny, and played havoc with them. We have been at the bottom not merely of the latest great war but of nearly all your wars, not only of the Russian but of every other major revolution in your history. We have brought discord and confusion and frustration into your personal and public life. We are still doing it. No one can tell how long we shall go on doing it.”

     („Wy nawet nie zaczęliście oceniać głębi naszej winy. Jesteśmy intruzami. Jesteśmy burzycielami. Jesteśmy wywrotowcami. Opanowaliśmy wasz naturalny świat, wasze ideały, wasze cele i spowodowaliśmy w tym spustoszenie. Byliśmy u źródła nie tylko Wielkiej Wojny (I W.S. przyp.WW) ale u źródła prawie wszystkich waszych wojen. Nie tylko rewolucji rosyjskiej ale prawie każdej z głównych rewolucji w waszej historii. Wnieśliśmy niezgodę, zamieszanie i frustracje w wasze personalne i publiczne życie. W dalszym ciągu to czynimy. Nikt nie jest w stanie powiedzieć jak jeszcze długo będziemy to czynić.” Tłumaczenie Wojciech Właziński).

     Co jeszcze powinniśmy wiedzieć o II wojnie.
     .
     – Dążyły do niej przede wszystkim elity żydowskie – żydo-banksterzy chcący rękami Hitlera rozwalić ZSRR i syjoniści – mający nadzieję na utworzenie po wojnie Izraela.
     – W Europie kluczowym wątkiem wojny była napaść III Rzeszy na ZSRR. Agresje na Polskę, a później na Francję (i kilka innych krajów) były jedynie przygrywką do agresji na ZSRR.
     – Agresje na Polskę a później na ZSRR były centralnym planem Hitlera – było to próba realizacji „Lebensraumu” dla „Herrenrasse” aż po Ural. Wiązało się to bezpośrednio z planami wymordowaniu ponad 50 milionów Słowian i przeznaczeniem na niewolników ich niedobitków.
     – Hitler chciał Żydów zmusić do wyjazdu. Pózniej zaplanował wyrzucić ich z Europy. Na koniec, po załamaniu się Blitzkriegu przeznaczył ich do niewolniczej pracy w obozach koncentracyjnych. Ale i tak nie wszystkich. Represjom podlegała głównie biedota, sklepikarze, kupcy i jawni wyznawcy judaizmu.
     – Elity żydowskie na zachodzie i w Palestynie wiedziały o wywożeniu ich pobratymców do obozów koncentracyjnych. Ale nie tylko nie ruszyły w tej sprawie palcem, ale wręcz nawet po prostu odmawiały jakiejkolwiek pomocy.
     .
     „Gruensbaum odpowiedział na to, że ponieważ: „Syjonizm jest ponad wszytkim”, on nie przeznaczy żadnych funduszy na wysiłki zmierzające do ratowania [Żydów z holocaustu — Andy]. Gruensbaum miał także powiedzieć, że: „Jedna krowa w Palestynie jest ważniejsza niż wszystcy Żydzi w Polsce.”
     „ 3obieg.pl/jedna-krowa-w-palestynie-jest-wazniejsza-niz-wszystcy-zydzi-w-polsce

     „Churchill, Pius XII, Roosevelt i wpływowi amerykańscy Żydzi są współwinni Holocaustu. Usłyszeli od Jana Karskiego o zagładzie Żydów i nie zrobili nic – mówi Sławomir Grünberg, reżyser filmu „Karski i władcy ludzkości”

     Elity żydowskie (żydo-banksterzy i syjoniści) odmówili pomocy w ratowaniu pobratymców w Europie z dwóch głównych powodów (pomijam aspekt ekonomiczny – pieniądze na łapówki dla hitlerowskich dygnitarzy): w ogromnej większości Żydzi wywożeni do obozów koncentracyjnych nie mieli zamiaru emigrować do Palestyny, bo nie chcieli być mięsem armatnim syjonistów w wojnach z Arabami. Ponadto chcąc wyeksploatować po wojnie w celu wyłudzenie utworzenia Izraela liczbę 6 milionów musiano przynajmniej część europejskich Żydów „poświęcić” – po to aby powołując się na 6 milionów zamordowanych Żydów otrzymać po wojnie Izrael. A to, że 6 milionów nie zamordowano, że nawet ich masowo nie gazowano nie miało znaczenia. Propaganda żydowska to wymyśliła i narzuciła jako „prawdę historyczną” światu. Ale gdyby nie wywożono Żydów w dużych ilościach do obozów koncentracyjnych skąd propaganda żydowska wytrzasnęłaby owe 6 milionów ofiar?
     .
     – Współwłaścicielami (posiadaczami akcji) wielu koncernów niemieckich zarabiających miliony na wojnie i na niewolniczej pracy więźniów obozów koncentracyjnych (także Żydów) byli żydowscy globaliści jak Rothschild czy Rockefeller. Oraz wielu „mniej ważnych” żydowskich kapitalistów. Na nieszczęściu ich pobratymców zarabiali fortuny.
     .
     – Jako ciekawostkę przypomnę fakt ukarania Prescotta Busha podczas wojny „wywłaszczeniem” go z jego udziałów w jednym z przedsiębiorstw bankowych, który nielegalnie kooperował z III Rzeszą.
     .
     „1942 wurden Bushs Geschäftsanteile an der Union Banking Corporation enteignet, einem Unternehmen, in dessen Management er tätig war und das gegen den Trading with the Enemy Act verstoßen hatte.”

     Itd itd ,tutaj nie ma miejsca na domysły i wiarę 🙂

     – Jako kolejną ciekawostkę podam, że pewna żydowska organizacja o nazwie „Auschwitz” próbowała wysądzić od jego wnuka, bandyty Busha (tego od WTC i agresji na Afganistan i Irak) 400 milionów odszkodowania za zyski, jakie miał jego dziadek z udziałów w firmie zarabiającej na pracy więźniów obozów koncentracyjnych.
     .
     „Am 1. November 2004 versuchte die Internationale Projektgruppe Auschwitz mit Sammelklagen, seinen Enkel George W. Bush auf Schadensersatz in Höhe von 400 Millionen Dollar zu verklagen, weil Prescott Bush an einem Unternehmen beteiligt war, das Gewinn aus der Zwangsarbeit von KZ-Häftlingen zog.”

     Nagłaśniany przez żydowską propagandę „holokaust” ani nie pochłonął 6 milionów ofiar, ani nie było masowego gazowania Żydów. A sam martyrologiczny „wątek” żydowski podczas II wojny był w sumie mało ważny, nieomal marginalny. Wyolbrzymiony został do wątku pierwszoplanowego i najważniejszego jedynie przez załganą żydowską propagandę.
     .
     – Natomiast pierwszplanową rolę w parciu do wojny miała żydowska lichwa:
     piotrbein.wordpress.com/2013/02/15/wszystkie-wojny-sa-banksterskie/

     – Ważne jest to, że na tej wojnie zarobiła ona fortunę – także na nieszczęściu biedoty żydowskiej harującej w obozach koncentracyjnych.
     .
     – Także współudział żydowskich kolaborantów w gnębieniu pobratymców zasługuje na uwagę i rozpowszechnienie.
     .
     – No i udział ludności o żydowskim pochodzeniu w aparacie III Rzeszy – NSDAP, wojsku, policji a nawet SS także godny jest uwagi.
     opolczykpl.wordpress.com/2015/04/26/ogarnia-mnie-zlosc-gdy-slysze-slowo-holokaust/

     Nie ma że boli,prawda nas wyzwoli 🙂

     Co do II wojny…
     .
     Polacy jej nie chcieli. To światowe żydostwo do niej parło:
     .
     „Wojna z Hitlerem jest nieuchronna a Stany przystąpią do niej po związaniu Niemiec przez Anglię i Francję. Państwom demokratycznym potrzeba co najmniej dwa lata czasu na dozbrojenie a w międzyczasie należy spodziewać się ekspansji Hitlera na wschód i życzeniem państw demokratycznych byłoby, żeby tam na wschodzie doszło do rozgrywki między Rzeszą Niemiecką a Rosją. Ponieważ potencjalna siła Sowietów nie jest dotychczas znana, zatem możliwe jest, że Niemcy operując zbyt daleko do swych baz byliby skazani na długa i wyniszczającą wojnę. Dopiero wtedy państwa demokratyczne mogłyby zaatakować Niemcy i doprowadzić do ich kapitulacji.”
     (…)
     „Przy tym ujęto całość w misterną robotę: stworzono Rooseveltowi podstawy do aktywizacji polityki zagranicznej i stworzenia tą drogą olbrzymich zasobów militarnych dla przyszłej rozgrywki wojennej do której Żydzi całego świata dążą z całą świadomością.”

     Polska poniosła procentowo najwyższe straty w ludzkiach i doznała najwięcej zniszczeń. A teraz nagle żydowscy roszczeniowcy upominają się o majątki swoich pobratymców. Choć to właśnie Żydzi do tej wojny parli. To m.in. przez nich spadł na Polskę i świat ten barbarzyński horror. A teraz tylko roszczenia i roszczenia.
     Mało im, że „przedsiębiorstwo holokaust” wyłudza 60-65 miliardów dolarów

     New York-USA. Doniosłe wyznanie Henry Kissingera , byłego, za prezydentury Nixona, Sekretarza Stanu USA, pokazuje to co się obecnie w świecie dzieje a zwłaszcza na Bliskim Wschodzie.
     Wypowiedział je w swoim luksusowym domu na Manhattanie najstarszy działacz państwowy, który ukończy w maju tego roku 89 lat, patrząc daleko w przyszłość i analizując bieżącą sytuację w świecie na forum geopolityki i gospodarki.
     „Stany Zjednoczone minimalizują Chiny i Rosję a ostatnim gwoździem do ich trumny będzie Iran, który oczywiście, jest głównym celem Izraela. My pozwoliliśmy Chinom zwiększyć ich potęgę militarną, daliśmy czas Rosji żeby wylizała się z sowietyzacji, daliśmy im poczucie wyższości, oczywiście fałszywe, ale to wszystko razem szybko ich doprowadzi do zguby.
     My tak jak wyśmienity strzelec, nie musimy wybierać broni tak jak czynią to nowicjusze i kiedy oni podejmą próbę to my zrobimy „pif-paf”.
     Nadchodząca wojna będzie na tyle poważna, że tylko jedno supermocarstwo będzie mogło wygrać i to będziemy my”. Pan Kissinger

     Potomkowie Żydów cały czas odzyskują dawne domy, chociaż odbudowali je Polacy. Ile razy będą żądać odszkodowań?
     A polscy dziennikarze prześcigają się, pisząc jak bardzo pilna to sprawa, że trzeba szybko wynagrodzić straty Żydom.
     O Polakach, którzy zostawili swoje mienie i domy za Bugiem nie napiszą ani słowa, że może trzeba by wynagrodzić tę stratę. Tu muszę z podziwem odnieść się do kunsztu i pomysłowości Żydów. Oni to potrafią zrobić doskonale. To jest jak do­brze rozpisana partytura dla orkiestry. Nikt nie gra dla siebie. Wszyscy w tej samej sprawie, chociaż każdy w innej części świata. Wywołają taką presję, żeby załatwić sprawę po swojej myśli. A polscy dziennikarze występują w tej haniebnej sprawie po stronie Żydów. Nie bronią Polaków i ojczyzny. To jest tragiczne. Często w mediach pojawiają się artykuły i filmy dokumentalne o Piłsudskim.
     Polska prawica lubi posłużyć się osobą Piłsudskiego.
     Cytują go, jak również papieża Polaka. To uwiarygodnia w oczach społeczeństwa takiego polityka, który szafuje słowami tych osób.
     Żaden polityk nie zacytował i nie zacytuje słów marszałka Piłsudskiego, gdy przyjechał do Wilna po tym jak zajął je gen. Żeligowski.

     A mówił wtedy:
     „Gdy zajechałem do Wilna, parę dni po zajęciu go przez generała Żeligowskiego, widziałem ja i moi oficerowie, jak w całym mieście ludzie płakali ze wzruszenia i radości, oddawali żołnierzom cokolwiek mieli do zjedzenia. Pokazano mi kilkaset osób zabitych i nie pochowanych.
     Były dzieci i kobiety, starcy i żołnierze.
     To Żydzi strzelali z ukrycia i zabijali Polaków. Żydzi byli tu warstwą rządzącą, skazywali na śmierć i na wywózkę na Wschód Polaków. I to też ludność pamiętała. Teraz z ogromną trudnością polskie wojsko musi bronić Żydów przed samosądem i zemstą Polaków. Musiałem uspokajać ludność i żołnierzy, żeby nie doszło do sa­mosądu”. Ta notatka znajduje się w książce pt. „Sejm i Senat w 1922 i 1927 roku”, której autorami są T. W. Rzepeccy, wydanej w Poznaniu w 1927 roku”

     ________________________________________________________

     Jednym z celów tej wojny miała być likwidacja biedoty chazarskiej w Europie Wschodniej. Była ona dla syjonistów nieprzydatna – nie chciała emigrować do Palestyny, bo nie chciała być mięsem armatnim w wojnie syjonizmu z Arabami. Tym samym biedota chazarska wydała na siebie wyrok. Dzięki tej zaplanowanej likwidacji części europejskich Żydów zamierzano po wojnie wyłudzić utworzenie Izraela. Ten zamiar powiódł się w zupełności. Choć o mało nie spalił na panwece. Hitler nie zamierzał wymordować Żydów. On chciał ich jedynie wysłać do Palestyny, lub gdziekolwiek poza granice Europy.
     .
     “Władze niemieckie udzieliły wsparcia syjonistycznym obozom szkoleniowym i kibucom organizowanym na terenie III Rzeszy (było ich kilkadziesiąt, działały do roku 1942, powiewały nad nimi dumnie „Gwiazdy Dawida”), Gestapo służyło wszelką pomocą żydowskim emigrantom, a dzięki tak zwanemu układowi o transferze przekazano z Niemiec do Palestyny około 70 milionów dolarów, co miało wielkie znaczenie dla ekonomicznej stabilizacji żywiołu żydowskiego na tym obszarze.”
     dariuszratajczak.blogspot.de/2009/01/jak-adolf-izrael-budowa.html

     Jedynie zatrzymanie niemieckiej ofensywy pod Moskwą w grudniu 1941 pokrzyżowało te plany. I wtedy dopiero wdrożono plan tzw. „ostatecznego rozwiązania kwestii żydowskiej”. Nadmienić należy, że opracowano to przy udziale Żydów piastujących najwyższe funkcje w hierarchii III Rzeszy. Można więc rzec, że to Żydzi Żydom zgotowali ten los – getta i obozy koncentracyjne, w których Żydzi ginęli z wyczerpania, głodu i chorób. Gazowanie na masową skalę to wymysł żydowskiej propagandy. To samo dotyczy ilości żydowskich ofiar. Liczbę 6 milionów eksploatowała żydowska propaganda już od roku 1869.

     • Mezamir pisze:

      Tu nie ma miejsca na domysły i wiarę.

     • Mezamir pisze:

      Ja byłbym dumny z tego że jestem potomkiem Jezusa

      Ja wolę nie mieć genów żydowskich choćby dlatego że jak zostało udowodnione
      ich DNA ma wadę przez którą są bardziej narażeni na paranoję i schizofrenię.

      Dumny jestem z genów moich przodków,że jestem potomkiem indo-europejczyków

     • Maria_st pisze:

      Mezamirze to coś napisał wyżej koresponduje z tym co napisałam jakiś czas temu :
      https://nnka.wordpress.com/2013/03/11/przemyslenia-marii_st/

      „Dzis aspekt żydowski we mnie ….co mam zrozumieć ?
      Z ciekawości zajrzałam na blog Astromarii a tam…..
      http://astromaria.wordpress.com/2013/03/08/bajke-o-6-milionach-zydow-wymyslono-w-1915-roku-i-lansowano-nieustajaco-do-wybuchu-ii-wojny-swiatowej/#comments …….ciekawe…..
      Ide dalej, wchodze na drugą interesująca mnie strone a tam znowu…..
      http://nowaziemia.com.pl/viewtopic.php?p=2077#2077
      Czytam sobie wywiad z rabinem Abe Finkelstein i zadaje sobie pytania…..
      Tego nie mozna czytac aby nie wzbudzaly sie silne emocje.
      Zastanawiam sie—-dlaczego ?
      O co w tym chodzi ?
      Czy o to słowo—goj ktore znaczy bydle, zwierze ?
      Mówi sie…kto się przezywa / goj / tak samo sie nazywa /goj / —chyba jest tu mowa o lustrze…..odbiciu tego co w nas…
      I jest tu schowana prawda.
      Widac to nawet obserwujac ” świat „……… wiecej w nas zwierzęcosci niz człowieczeństwa—-cokolwiek to słowo znaczy .
      Obaj panowie sa ludzmi ” wiary „…. a ile w nich miłości ?
      Ja tu odbieram tylko ” interes — ” wiary ” 😦

      Rabin tu pisze….ze Zydzi sa rasa, narodem wybranym, bogiem ich lucyfer…..zastanawiam sie czy on rozumie swoje słowa, czy poprzez wyuczone formułki ” plecie co plecie ” —- dziurawy kosz.
      Drugi pan–nie lepszy…wyuczone slogany….”
      dalej w linku wyzej

     • Mezamir pisze:

      Główny Rabin tak zwanych “Izraelskich Sił Obronnych”, generał brygady rabin Avichai Rontzki, w przemównieniu do kandydatów do wojska podczas zajęć o religii żydowskiej i uroczytości wprowadzenia nowych zwojów Tory do szkoły powiedział, że żołnierz, który “ukazuje miłosierdzie” wrogowi podczas wojny, będzie “potępiony”.

      Rabin Rontzki powiedział w dniu 11 listopada br., iż “W czasie wojny, ktokolwiek kto nie walczy z całym oddaniem serca, będzie potępiony. Będzie potępiony jeśli nie używa miecza do przelewu krwi, jeśli pokazuje miłosierdzie, współczucie swojemu wrogowi, gdy współczucie nie powinno być ukazywane.”

      Wypowiedź głównego rabina armii izraelskiej IDF, jest kolejnym przykładem coraz powszechniej ukazywanej nienawiści Żydów do nie-Żydów, nienawiści mające swe korzenie w talmudycznym postrzeganiu świata i szowiniźmie syjonistycznym.

      W niedawno wydanej książce rabina Yitzak Shapiro, pt “Królewska Tora”, rabin nawołuje do zabijania gojów, jeśli naruszyli oni któryś z przykazań Tory – przykazań interpretowanych przez szowinistycznych rabinów. Rabin Shapiro nie upatruje w morderstwie gojów niczego złego i posługuje się w celu poparcia tego wezwania cytatami z Tory i Talmudu. Odpowiednio interpretowana Tora oraz Talmud – najbardziej rasistowska księga spisana ludzką ręką – pełna jest cytatów ukazujących nienawiść Żydów do nie-żydowskiego świata, z nawoływaniem do zabijania nie-Żydów.

      W czerwcu br. inny prominentny rabin, przedstawiciel sekty Chabad-Lubawicz – rabin Manis Friedman zasłynął szczerością w wywiadzie dla poczytnego żydowskiego miesięcznika Moment mówiąc, iż:

      “Jedyną drogą prowadzenia wojny w sposób moralny jest droga żydowska: niszczyć miejsca święte. Zabijać mężczyzn, kobiety i dzieci.”

      Wypowiedź rabina Friedmana była odpowiedzią na pytanie: “Jak Żydzi powinni traktować swoich arabskich sąsiadów?”, które pismo Moment zadało kilku prominentnym rabinom, przedstawicielom głównych odłamów judaizmu.

      Szczerość wypowiedzi – choć nie jej przesłanie – wywołała szok ze strony środowiska żydowskiego i wyzwoliła falę krytyki, na którą rabin natychmiast zmuszony został wydać stosowne oświadczenie. Stwierdza w nim, że “odpowiedź była myląca” i dodaje, że była to “jego prywatna wypowiedź” oraz oczywiście, że “nie reprezentuje ona oficjalnego stanowiska ruchu lub organizacji”. Po seansie szczerości rabin Friedman próbuje teraz udowodnić, że wypowiadając się we wpływowym miesięczniku jako przedstawiciel swojego odłamu ruchu żydowskiego i podpisując swoją wypowiedź imieniem, nazwiskiem i nazwą instytucji, którą reprezentuje, mówił jedynie sam za siebie i że jego opinia nie ma żadnego związku z ruchem Chasydów.

      A jest przed czym się bronić. Rabin Friedman napisał bowiem – oto pełny cytat:

      Nie wierzę w zachodnią moralność, to jest to, że nie wolno zabijać cywilów i dzieci, że nie wolno niszczyć miejsc świętych, że nie wolno prowadzić walk podczas okresów świątecznych, że nie wolno bombardować cmentarzy, że nie wolno strzelać dopóki samemu nie jest najpierw ostrzelanym – nie wierzę, że to wszystko jest niemoralne.

      Jedyną drogą prowadzenia wojny w sposób moralny jest droga żydowska: niszczyć miejsca święte. Zabijać mężczyzn, kobiety i dzieci (oraz bydło).

      Pierwszy premier Izraela, który zadecyduje, że będzie postępował tak jak mówi Stary Testament [czytaj: Tora, a czytaj bardziej dokładnie: chodzi o Talmud – Red.], wreszcie przyniesie pokój Bliskiemu Wschodowi. Doprowadzi to, po pierwsze do tego, że Arabowie przestaną używać dzieci jako tarcze, po drugie, zaprzestaną uprowadzania, wiedząc że nie ulękniemy się, po trzecie, ze zniszczonymi miejscami świętymi, przestaną wierzyć, iż Bóg jest po ich stronie. W rezultacie: nie będzie ofiar wśród cywilów, nie będzie dzieci w polu ognia, nie będzie fałszywego sensu sprawiedliwości – w sumie, nie będzie wojny.

      Zero tolerancji dla rzucających kamienie, dla wystrzeliwanych rakiet, dla uprowadzania dzieci, będzie oznaczało, że państwo osiągnęło swoją suwerenność. Jeśli będziemy żyli wartościami Tory, staniemy się światłem-latarniami dla innych narodów, które cierpią z powodu katastrofalnej moralności jako wynalazku ludzkości.

      Rabin Manis Friedman
      Bais Chana Institute of Jewish Studies
      St. Paul, MN

      (Miesięcznik The Moment – maj/czerwiec 2009)

      Rabin Friedman należy do mesjanistycznego ruchu Żydów chasydzkich. Przedstawiciele tego ruchu znani są m.in. jako ci, którzy jeżdżąc po świecie spiskują i judaizują społeczeństwa. Znani są również z akcji zapalania Menor w miejscach publicznych, co jest planem kampanii judaizacji, głównie chrześcijańskich społeczeństw. W Polsce menory zapalane są już od kilku lat w oknie Pałacu Prezydenckiego RP. Zwyczaj wprowadził prezydent RP Lech Kaczyński kiedy to zapalił Menorę wraz z arcybiskupem Kazimierzem Nyczem, wpisującym się w ten sposób w nurt judaizujący polski Kościół.

      Żydowski fanatyzm religijny zespolony z obłąkaną rasistowską ideologią wypływa od czasu do czasu na medialną powierzchnię ukazując prawdziwe oblicze judaizmu. W najbardziej poczytnym piśmie żydowskim wydawanym w Stanach Zjednoczonych – Jewish Week (wydanie z 26 kwietnia 1996), rabin Yitzhak Ginsburg z sekty Chabad-Lubavitch powiedział szczerze czym kieruje się ten rasistowski ruch:

      “Dusze nie-Żydów (gentiles) są kompletnie innego i niższego rzędu. Są one całkowicie diabelskie i nie mają jakichkolwiek wartości i możliwości odkupieńczych. [..] Jeśli pojedyncza komórka pochodząca z ciała Żyda posiada w sobie boskość, jest częścią Boga, to każdy łańcuch DNA [z komórki ciała Żyda] jest częścią Boga. Wobec tego, w żydowskim DNA jest coś specjalnego.[…]

      Jeśli Żyd potrzebuje wątroby, czy można wziąć ją od przechodzącego obok nie-Żyda, aby ocalić Żyda? Tora prawdopodobnie by na to pozwoliła [bowiem] życie Żyda ma nieskończoną wartość. Jest coś nieskończenie bardziej świętego i unikalnego w życiu Żyda niż w życiu nie-Żyda”.

      Obok mnóstwa przykładów z Talmudu – rasistowskiej księgi ukazującej pychę grupy Übermensch – założyciele ruchu Chabad-Lubavitch, określanej dziś jako “największa na świecie żydowska organizacja edukacyjna”, rozwijają te myśli. Oto rabin Shenur Zalman nazywa nie tylko chrześcijan, ale i nie-chrześcijan, czyli wszystkich oprócz Żydów: “śmieciami, odpadkami Boga” (”supernal refuse“) – oczywiście w najgorszym znaczeniu tego określenia. Cytowany powyżej rabin Ginsburg nie wymyśla zatem nic nowego, a jedynie powtarza słowa rabina Zalmana. “Materiał, z którego stworzono nie-Żydów pochodzi z odpadów boskich. W rzeczywistości, oni sami pochodzą ze śmieci (odpadów), a to że jest ich znacznie więcej niż Żydów, jest potwierdzeniem tego, gdyż przecież ilość odpadów jest zawsze większa niż liczba ziaren. […] Wszyscy Żydzi są naturalnie dobrzy, a nie-Żydzi – naturalnie niedobrzy.”

      Wypowiedź rabina Manis Friedmana, głównego rabina izraelskiej armii i niemal wszystkich innych rabinów – choć nie wszyscy skłonni są wypowiadać swoje credo głośno – stanowią kwintesencję celów, wizji i programu judaizmu, religii stworzonej przez chorego z nienawiści człowieka, sprzeciwiającego się wezwaniu Chrystusa do pójścia za Nim.

      Lech Maziakowski
      Washington, DC | 16 listopada 2009

     • Mezamir pisze:

      Palestyńczycy i ich przywódca Mahmud Abbas powinni „zniknąć z tego świata” – powiedział wpływowy ortodoksyjny rabin Owadia Josef podczas kazania w Jerozolimie. Rabin jest znany ze swych ostrych antyarabskich wypowiedzi.

      Słowa rabina przytoczyło w niedzielę izraelskie radio wojskowe. Według Josefa, Palestyńczycy są „złem i wielkimi wrogami Izraela”, a palestyńskiego prezydenta Abu Mazena (Mahmuda Abbasa) powinna dotknąć zaraza.

      89-letni Owadia Josef jest przywódcą duchowym partii ortodoksyjnych Żydów sefardyjskich – Sefardyjskiej Partii Strażników Tory (Szas), będącej obecnie w koalicji rządowej premiera Benjamina Netanjahu. W liczącym 120 miejsc Knesecie Szas ma 11 deputowanych.

      Jak pisze agencja Associated Press, rabin Josef znany jest ze swych jadowitych wypowiedzi wobec Arabów, świeckich żydów, liberałów, kobiet i gejów.

     • Mezamir pisze:

      Jeden z najbardziej znanych w Polsce izraelskich rabinów, rabin Owadia Josef, kolejny raz zaszokował opinie publiczną swoimi rasistowskimi teoriami. Zgodnie z naukami Talmudu, stwierdził że goje są zwierzętami, które mają służyć Żydom.

      Jan Bodakowski

      Kolejny raz rabin Owadia Josef nie krył swojego talmudycznego rasizmu

      Jeden z najbardziej znanych w Polsce izraelskich rabinów, rabin Owadia Josef, kolejny raz zaszokował opinie publiczną swoimi rasistowskimi teoriami. Zgodnie z naukami Talmudu, stwierdził że goje są zwierzętami, które mają służyć Żydom.

      Nikt nie dostrzega mowy nienawiści,nikt nie mówi o antyslawizmie np
      Antysemita to osoba znienawidzona przez żydów.

     • Mezamir pisze:

      Urodzony w Maroku deputowany do Knesetu, a przy tym wiceminister ds. religijnych, rabin Eli Ben Dahan w wywiadzie udzielonym dla gazety „Maariv” stwierdził, że nawet homoseksualni żydzi mają „wyższe dusze” od gojów. „Chcę, by państwo było żydowskie. Rzeczy, które są przeciwne jego wartościom, kulturze i tradycji nie zostaną zaakceptowane” – podkreślił.

      „Wyobraźcie sobie przez chwilę, że minister ds. religii w którymś z demokratycznych państw – na przykład Anglii albo Szwajcarii – stwierdził, że „dusze chrześcijan górują nad duszami żydów”. Czy Izrael nie narobiłby wtedy zamieszania? Czy ADL (Liga Przeciwko Zniesławieniu – przyp. red.) i Centrum Weisenthala nie zabrałyby głosu w proteście? Czy żydzi w tym kraju nie domagaliby się natychmiastowej rezygnacji takiego urzędnika?

      „Grupa zło­żo­na z ok. 100 uczniów pry­wat­nej szko­ły dla or­to­dok­syj­nych Żydów Yeshi­vah of Flat­bush w Nowym Jorku zo­sta­ła wy­pro­szo­na z sa­mo­lo­tu linii Air­Tran re­la­cji Nowy Jork – Atlan­ta za za­kłó­ca­nie spo­ko­ju, wsz­czy­na­nie awan­tur i ha­ła­śli­wość.

      Linie wy­da­ły oświad­cze­nie, że ka­pi­tan i za­ło­ga zde­cy­do­wa­ły się na pod­ję­cie ta­kie­go kroku z po­wo­dów bez­pie­czeń­stwa. Mło­dzież nie sto­so­wa­ła się do po­le­ceń per­so­ne­lu po­kła­do­we­go – nie chcia­ła zająć swo­ich miejsc i wy­łą­czyć te­le­fo­nów ko­mór­ko­wych. Lot zo­stał opóź­nio­ny ok. 45 minut.

      Ucznio­wie wy­jeż­dża­li na trzy­dnio­wą wy­ciecz­kę obej­mu­ją­cą m.​in. ra­fting. Linie za­pew­ni­ły im dolot in­ny­mi sa­mo­lo­ta­mi, mimo tego, że rzecz­nik pra­so­wy So­uth­west Air­li­nes (Air­Tran to spół­ka-cór­ka) po­wie­dział, że „za­ło­ga pod­ję­ła słusz­ną de­cy­zję”.

      Rabin Seth Lin­field z Yeshi­vah of Flat­bush twier­dzi, że jego pod­opiecz­ni „nie za­cho­wy­wa­li się tak źle” i „re­ak­cja za­ło­gi była prze­sa­dzo­na”. Mło­dzież opu­bli­ko­wa­ła w me­diach spo­łecz­no­ścio­wych dzie­siąt­ki zdjęć i fil­mi­ków, na­zy­wa­jąc sy­tu­ację na lot­ni­sku La­Gu­ar­dia „skan­da­lem”.

      Żydowska młodzież „nie zachowuje się aż tak źle” również podczas wizyt w Polsce (zwanych Marszami Nienawiści do Tubylców), o czym zaświadczą liczne hotele.”

     • Mezamir pisze:

      Zdjęcie zostało zamieszczone w sieci w czwartek rano. Autor zasugerował w tytule, że mężczyzna okrył się workiem, ponieważ na pokładzie samolotu znajdowały się kobiety.

     • Dawid56 pisze:

      Mezamir w takim razie w którym pokoleniu Hitler miał żydowskiego przodka i jak się nazywał skąd pochodził ?Na jakiej podstawie twierdzisz że był Żydem.Dla mnie to jest okropna potwarz twierdzić że do II wojny światowej doprowadzili Żydzi- to po prostu okropne kłamstwo.
      A to –

      „Agresje na Polskę a później na ZSRR

      były centralnym planem Hitlera” jest następnym kłamstwem.

      Hitler zamierzał razem z Polską zaatakować ZSRR takie były plany Hitlera, odmowa przystąpienia Polski do paktu antykominternowskiego spowodowała że najpierw zaatakował Polskę- Hitler szukał „przestrzeni życiowej” dla narodu niemieckiego na Wschodzie ale nie w Polsce.Istnieją przypuszczenia( sprawa jest opisana w książce „Pakt Ribbentropp Beck”że gdyby żył Józef Piłsudski w 1939 roku Hitler wcale by nie zaatakował Polski.
      http://pl.wikipedia.org/wiki/Pakt_antykominternowski
      Co do Hitlera…

      „haplogrupy czlonkow jego rodziny – E1b1b”

      ?????????????????
      A co to znowu za dziwoląg?????????????
      Przecież tzw. haplogrupy są wyodrębniane od tysięcy lat czyli w haplogrupie E1b1b mam rozumieć jest tzw. gen żydowski który się nie neutralizuje, czy jednak się neutralizuje?
      http://pl.wikipedia.org/wiki/Haplogrupa.

      Przestańcie wreszcie z tą nienawiścią do narodu żydowskiego. To są ludzie a nie Reptylianie.
      Nienawiść rodzi nie nienawiść, wojna rodzi wojnę
      Zaczynam się powoli przestać dziwić dlaczego ludzie nie potrafią żyć normalnie w pokoju i dlaczego przesłanie Chrystusa „o drugim policzku” zostało zaprzepaszczone na przestrzeni dziejów
      Widzę Mezamir, że dążysz do wojny i to mnie bardzo martwi……..

   • Dawid56 pisze:

    Jeszcze jedna sprawa Jezus też był Żydem( miał matkę Żydówkę) i trzeba o tym pamiętać.Ja byłbym dumny z tego że jestem potomkiem Jezusa 🙂

    • Ktoś pisze:

     Jezus nie był zydem, przynajmniej ten ORYGINALNY z około 1400 pne jaki ZBAWIŁ/WYBAWIŁ ŚWIAT od żydów zwyczajnie ich WYBIJAJĄC.

     Tamgi z sybolami „jezusa” są rozwleczone po całej Syberii wśród plemion STARSZYCH niż
     pedalstwo w myckach i które NIGDY NIE MIAŁY KONTAKTU Z SIEPACZAMI (kapłanami) JUDEONAZIZMU. Skąd znają symbolike Dawidku? Symbolike później SKRADZIONĄ przez żydów z jego świątyni w Babilonie?

     I na podstawie jego ZAPOWIEDZI IŻ POWRÓCI W PRZYSZŁOŚCI – JEGO ŚMIERTELNI WROGOWIE – PEDOFILE W MYCKACH stworzyły BAJECZKĘ dla swoich obrzezanych przygłupów PODSTAWIAJĄC IM AKTORA do odegrania po latach ROLI POWRACAJĄCEGO ZBAWICIELA (wcześniej „w naukach” oczywiście przekręcając strony tej opowieści) by bezrozumny sadystyczny żydowski motłoch wzburzyć i zapedzić do wywołania antyrzymskiego powstania – CELU TEGO KŁAMSTWA z przełomu er.

     Dziś jest ODGRYWANY dokładnie ten sam CYRK – NA PODSTAWIE ZAPOWIEDZI KALKINA IŻ POWRÓCI frajerom, ezofrajerom podstawia się holywoodzkie popłuczyny pachnące czonskiem i uryną jako TEN WŁAŚNIE POWRACAJACY KALKIN w tym samym ZWODNICZYM CELU bo masy są BEZROZUMNYM MOTŁOCHEM umiejącym tylko POTAKIWAĆ SOBIE NAWZAJEM co jest wykorzyastywane do szczucia tego motłochy na innych czy WPROGRAMOWANIA MU KŁAMSTW jako „jedyne objawione” nazistowskie/ zydowskie DOGMATY.

    • Maria_st pisze:

     Dawidzie ta nienawiść jednych do drugich nie bierze sie z nikąd.
     Kiedyś także bylam zdziwiona ta ” nagonka” na ta nacje ale z czasem pojęlam skad to sie bierze / nagonka /
     Wiesz gdzie mozesz to poznac, posluchać…..wejdz na czat glosowy i posluchaj jak do nie żydów zwraca sie ta nacja.
     Było dla mnie szokiem, gdy jednym z czestych słow jakie uzywali gdy ktos nie podziell ich zdania– slowo—-ty bydlaku .
     Na temat Jezusa i Marii nie chce nawet pisac by nie denerwować ich wyznawcow , np Ciebie czy Michaele.
     Po prostu wejdz na chatonic na pokoj religijny i posluchaj kilka dni rozmow jakie tam sie odbywaja.

    • Mezamir pisze:

     to po prostu okropne kłamstwo.

     W ten sposób można powiedzieć o wszystkim
     Kłamstwo należy udowodnić a nie tylko zarzucać je
     O tym że to prawda świadczą dowody,to tym że to kłamstwo świadczy…co?

     Mezamir w takim razie w którym pokoleniu Hitler miał żydowskiego przodka

     Maria Anna Schicklgruber – matka Aloisa Hitlera, babka Adolfa Hitlera
     Podczas pobytu w Wiedniu pracowała u barona Salomona Mayera Rothschilda, tam zaszła w ciążę.
     Salomon Mayer w 1837 roku był jedynym Rothschildem mieszkającym w Wiedniu.

     Po wyjściu na jaw, iż Schickelgruber jest brzemienna, Rothshild wyrzucił ją z pracy.

     Hitler zamierzał razem z Polską zaatakować ZSRR takie były plany Hitlera, odmowa przystąpienia Polski do paktu antykominternowskiego spowodowała że najpierw zaatakował Polskę

     „Fuehrer(Hitler) doszedł do władzy dzięki głosom Katolickiego Centrum
     (partii rządzonej przez jezuitę Ludwiga Kaasa)
     zaledwie pięć lat wcześniej (1933) ale większość celów cynicznie wyjawionych w Mein Kampf było już zrealizowanych.
     Ta książka, została napisana przez jezuitę Ojca Staempfle, a podpisana przez Hitlera.
     Bo to Zakon Jezuitów udoskonalił słynny pan-germański program opisany w tej książce, a Hitler się pod nim podpisał.”
     Edmond Paris, 1965 French Historian The Secret History of the Jesuits.

     Cytat słów Adolfa Hitlera przekazanych potomności przez Hermanna Rauschninga, nazistowskiego szefa rządu w Gdańsku,
     które zostały opublikowane w Paryżu w 1939 r. w książce pt. Hitler m’a dit (Tak mi powiedział Hitler):

     “Nauczyłem się dużo od zakonu jezuitów, ,,do dnia dzisiejszego nie było niczego większego na tej ziemi
     niż hierarchiczna organizacja Katolickiego Kościoła. Zapożyczyłem dużo z tej organizacji do mej własnej partii.
     Wyjawię przed tobą mój sekret…W moich “burgach” Zakonu, wychowamy młodzież, która sprawi, że świat zadrży…
     Po tych słowach Hitler zamilkł, stwierdziwszy że nie może powiedzieć niczego więcej…” (str. 266, 267, 273)

     „Pogarda arystokratyczna dla gminu wiernych
     jest jednem z uczuć kierowniczych jezuitów,
     którzy je mają wespół ze swym uczniem Wolterem” Reinach

     „Kto zabił Polskę, jeżeli nie jezuici,a przynajmniej cofnęli ją o trzy stulecia wstecz”
     Bronisław Trentowski (1806-1869)

     Tak o jezuitach pisał Juliusz Słowacki:
     Ten polip odrósł i lud wyssał blady.
     Wygnać go była kiedyś wielka praca,
     Ma nas za trupa ten szakal i wraca.

     Ludowe porzekadło przestrzegało: „Gdzie mina jezuicka i ukłon niski, tam honor śliski”

     a szlachcic, chcąc zapewnić o czystości swych intencji, oświadczał krótko:

     „Jam nie jezuita, i kwita”.

     Hitler to nie był człowiek znikąd ,sam nie byłby w stanie dokonać tego co się stało
     On miał silne plecy,to co robił robili inni,on tylko był kozłem ofiarnym
     Rączkami a nie mózgiem.

     „Cele rządu Rzeszy są od dawna celami naszego Kościoła katolickiego”
     ( „Unser Wille zur Tat, Zeit ud Volk”, I,str.181)
     Biskup-sufragan Burger

     E1b1b mam rozumieć jest tzw. gen żydowski który się nie neutralizuje, czy jednak się neutralizuje?

     Tak,neutralizuje się jeśli go pomieszasz z nieżydowskim genem.
     Wtedy np u Semity zneutralizuje się gen słowiański i Semita będzie czysty
     a u Słowianina zniknie gen semicki i pozostanie czysta słowiańska krew 🙂

     Gen Słowianina nie zanika u Słowian,u Semitów nie zanika „gen żydowski”.

     Przestańcie wreszcie z tą nienawiścią do narodu żydowskiego.

     Nie ma narodu żydowskiego,chrześcijańskiego i muzułmańskiego
     Żydem,muzułmaninem czy chrześcijaninem może zostać każdy bez względu na rasę.
     Przy czym chrześcijanie to też żydzi,w sensie duchowym ,bo ‚ktoś’ sobie wymyślił
     że epitet określający wyznawcę judaizmu stanie się
     epitetem określającym przynależność narodową/rasową.

     W faktach nie ma żadnej nienawiści,to są fakty.
     Faktem jest że „żydzi”(ten naród syjonistów którzy tworzą państwo Izrael wbrew Torze)
     nienawidzą całego świata, a mówienie o ich nienawiści,ksenofobii i rasizmie
     to „mowa nienawiści”
     Totalny odlot!!

     Jest takie przysłowie:o żydach można mówić tylko dobrze albo wcale.

     Czy Henry Ford, legendarny producent samochodów, znalazł część odpowiedzi na przyczynę żydowskich wypędzeń?

     „Żydowskim talentem jest życie z ludzi, nie z ziemi, ani z produkcji, ale z ludzi. Niech inni uprawiają ziemię, żyd, jeśli będzie w stanie, będzie ciągnął zyski z rolnika. Niech inni zajmują się handlem i przemysłem; żyd będzie eksploatował owoce ich pracy. To jego szczególny talent. Jeśli użyjemy tu słowa „pasożytniczy” do opisania go, to będzie to trafne określenie.”

     „Żydowska nacja jest jedyną która posiada sekrety pozostałych… niema na świecie rządu tak im poddanego jak w Ameryce.Brytyjczycy zrobili to … Niemcy zrobili to, wtedy gdy w rzeczywistości zrobił to międzynarodowy żyd.”

     „Amerykanie są (znani jako) wstrętni, chciwi, okrutni ludzie. Dlaczego? Ponieważ żydowska władza-pieniądz jest tutaj skoncentrowana.”
     –Henry Ford „Międzynarodowy żyd”

     Widzę Mezamir, że dążysz do wojny

     😀 dowaliłeś stary.

     Oni też dążą do wojny?A z kim?No z Izraelem,czyli z kim?
     No z żydami.A kim oni są?Też żydami 😀 no i co teraz?
     Są żydzi(judaizm,”antysemici”) i syjoniści(anty judaizm,”prawdziwi żydzi”)

     Nieznajomość historii sprawia że historia się powtarza

     The American Nazi Party was founded by George Lincoln Rockwell in 1960.


     German American Bun zdelegalizowali ich dopiero w 1941 gdy oś wypowiedziała wojnę USA a po wojnie odtworzyli.

     • Dawid56 pisze:

      Uściślijmy temat.
      Wygląda na to że ojciec Hitlera był dzieckiem nieślubnym.To nie oznacza że był Żydem pomimo że nawet miał ojca Żyda , który się jego wyparł. Ojciec Hitlera nie kultywował bycia Żydem i zapewne nie miał nagrobka w j. mojżeszowym.
      Zrozumiała wydaje się nienawiść Hitlera do Żydów – chodzi o zdeprawowanie przez Żyda Rotschilda jego babki .

      „Nie istnieje dzisiaj jedna definicja bycia Żydem, zarówno z punktu widzenia rozbieżności stanowisk współczesnych denominacji judaizmu, żydowskiej opinii publicznej[9], jak i w sensie potocznym, gdy żydowskość może być pojmowana albo jako obejmująca zarówno religijnych i świeckich Żydów, albo wyłącznie religijnych. Utrudnia to w zdefiniowaniu, kto jest aszkenazyjskim Żydem.

      Ponieważ przeważająca większość Żydów aszekanazyjskich nie mieszka dziś w Europie środkowo-wschodniej, dawna izolacja, która warunkowała powstanie odrębnej tradycji religijnej i kultury, zanikła. Ponadto pojęcie Aszkenazi używane bywa w nietradycyjnym kontekście, zwłaszcza w Izraelu. Zgodnie z wykładnią judaizmu ortodoksyjnego i konserwatywnego, Żydem jest albo ten, którego matka jest Żydówką, albo osoba wyznająca judaizm. Skutkiem tego, osoba może być określana jako Aszkenazi, jednak nie być uznawana w ramach tych denominacji za Żyda.”

      http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%BBydzi_aszkenazyjscy

     • Mezamir pisze:

      Zrozumiała wydaje się nienawiść Hitlera do Żydów

      Tylko że jego „nienawiść do żydów” jest takim samym kłamstwem
      jak jego rzekomy okultyzm i „pogaństwo”

      W odróżnieniu od przypisywanych nazistom po II wojnie światowej tendencji nie skłaniał się ku wierzeniom ezoterycznym, neopogaństwu i okultyzmowi. Wyśmiał je w “Mein Kampf” (str. 282).
      Zarzut okultyzmu wobec reżimu Hitlera ma odwrócić uwagę od jego wyjątkowo pobożnej katolickości maryjnej.
      Hitler był chrześcijaninem i umarł jako chrześcijanin
      Nigdy nie złożył aktu apostazji i nigdy nie został ekskomunikowany

      „Pan, mocarz wojny, Jahwe* jest imię Jego.” Wj 15, 3

      Idź i zabij (1 Sm 15,3)
      „Szczęśliwy, kto schwyci i rozbije o skałę twoje dzieci.” Ps 137, 9

      „przeciwników moich, którzy nie chcieli, żebym panował nad nimi,
      przyprowadźcie tu i pościnajcie w moich oczach.” Łk 19, 27

      «Idźcie za nim po mieście i zabijajcie! Niech oczy wasze nie znają współczucia ni litości! Starca, młodzieńca, pannę, niemowlę i kobietę wybijajcie do szczętu!»” Ez 9, 5-6

      Amen!Czy to nie jest mowa nienawiści?
      Nie,to jest pismo ŚWIĘTE

      Czy Hitler nie stosował się przypadkiem do tych wskazówek?
      „Cele rządu Rzeszy są od dawna celami naszego Kościoła katolickiego”
      ( „Unser Wille zur Tat, Zeit ud Volk”, I,str.181)
      Biskup-sufragan Burger

      Zanim jeszcze powstały nazistowskie Niemcy,ideologia Hitlera była ideologią kk.
      Żadne babcie i dziadki nie mają tutaj nic do rzeczy.
      Hitler został wykreowany,opłacony i tyle,przez bankierów z Wall Street
      Przez żydowską elitę w celu eliminacji żydowskiej biedoty
      i słowiańskiej inteligencji

      Hitler reprezentował interesy żydów syjonistycznych,czyli przeszkadzali mu żydzi judaistyczni ,nie dlatego że babcia albo ktoś tam,coś tam, bo to jest banał
      (wszczynać wojnę by pomścić babcię 😀 bądźmy poważni )

      Wyznawcy judaizmu są anty syjonistyczni i dlatego syjoniści chcieli/chcą się ich pozbyć.
      Dlatego właśnie II wojna była wojną żydowsko-żydowską ,w której głównymi ofiarami
      byli mieszkańcy Europy a nie „żydzi” z powodu „nienawiści Hitlera do nich”
      (bo Hitler sam był żydem,w dodatku chrześcijaninem,należał do zakonu NMP jak całe SS)

      Aszkenazi ,ciekawe
      Aszke-nazi(ści)

      ” ZE WSZYSTKICH NIENAWIŚCI NIE MA WIĘKSZEJ
      NIŹLI NIENAWIŚĆ CIEMNOTY DO WIEDZY ” Galileusz

      * El Szaddai,Jahwe nie jest bogiem biblijnym,jest imieniem boga wedyjskiego.
      Rygweda – m in. w 36 Hymn

     • Dawid56 pisze:

      A stowarzyszenie Thule? a Himler który był członkiem tego stowarzyszenia? a nadludzie czyli nordycy rasa wybranych?.
      Rozumiem że tych komór gazowych nie było i to wymysł żydowski prawda?
      Skończmy pisać o rzeczach, o których ktoś nie ma bladego pojęcia, słyszałem kiedyś jak Ktoś twierdził że obozy koncentracyjne to wymysł propagandy żydowskiej.
      Mezamir czy mówi Ci coś korzeń mandragory?

     • Mezamir pisze:

      A stowarzyszenie Thule? a Himler który był członkiem tego stowarzyszenia?
      Himler był jezuitą,stowarzyszenia zakładali po to by inwigilować okultystów
      i likwidować ich.

      a nadludzie czyli nordycy rasa wybranych?.
      Motyw zaczerpnięty z Biblii,naród wybrany .

      Rozumiem że tych komór gazowych nie było i to wymysł żydowski prawda?

      Co ma piernik do chrabąszcza?
      Istnienie komór nie jest dowodem na to że żydzi byli celem

      Mezamir czy mówi Ci coś korzeń mandragory?
      Coś mi mówi ale w czym rzecz?

     • Ktoś pisze:

      „kiedyś jak Ktoś twierdził że obozy koncentracyjne to wymysł propagandy żydowskiej.”

      – o kolejny jaki zaczyna PROJEKTOWAĆ swoją paranożydozę na innych….

      Centralne Słonko przygrzało czy „medytacje dla Kobry” były zbyt HALUCYNOGENNE ……

    • Ktoś pisze:

     „Złota myśl rabina
     „Ten wykład poświęcam dyskusji na temat możliwości, że obecnie wchodzimy w żydowski wiek, czas kiedy duch wspólnoty, nie ideologiczna mieszanka tego co emocjonalne i racjonalne i odporność na kategorie i formy, pojawią się poprzez siły anty-nacjonalizmu, żeby dać nam nowy rodzaj społeczeństwa. Ten proces nazywam judaizacją chrześcijaństwa, ponieważ chrześcijaństwo będzie narzędziem, za pomocą którego to społeczeństwo stanie się żydowskim.

     Rabin Martin Siegel, New York Magazine, s. 32, 18.01.1972

     całość
     http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zlota-mysl-rabina-2015-06

 8. margo0307 pisze:

  „…Historia Izraela jest najbardziej zmitologizowaną częścią historii powszechnej XX wieku…
  Są to dzieła przedstawiające obraz historii całkowicie gloryfikujący państwo Izrael…
  Naród żydowski został wymyślony……”

  _____________________________
  Mezamir, oki… !
  Załóżmy na chwilę, że… jest prawdą, iż… Naród żydowski został wymyślony…
  Kto w takim razie mógł dokonać tej… karkołomnej i zawiłej „akrobacji umysłowej ” ?
  No i oczywiście – czemu – komu ma ona służyć ?

  • Mezamir pisze:

   „Załóżmy na chwilę, że… jest prawdą”

   Nie musimy zakładać,takie są fakty i coraz trudniej je ukryć.

   Żydzi to nie jest nazwa rasy/narodu,tak samo jak nie istnieje naród/rasa
   chrześcijan albo muzułmanów.

   Żyd to wyznawca judaizmu,chrześcijanin to też żyd w sumie…

   Kto jest Żydem wg Biblii

   „Żydem nie jest ten, który nim jest na zewnątrz, ani obrzezanie nie jest to, które jest widoczne na ciele, ale prawdziwym Żydem jest ten, kto jest nim wewnątrz, a prawdziwym obrzezaniem jest obrzezanie serca, duchowe, a nie według litery. ” Rz 2; 28-29

   ale mniejsza o to

   Żydów dzielimy na judaistycznych i syjonistycznych.
   Żyd judaistyczny nie uznaje państwa Izrael ponieważ zabrania tego Tora
   Państwo Izrael istnieje wbrew Torze ponieważ tworzą go syjoniści.

   Kto w takim razie mógł dokonać tej… karkołomnej i zawiłej „akrobacji umysłowej ”

   Syjoniści
   Po co?
   Dla władzy,pieniędzy,czasem rodzą się takie osobowości
   które mają parcie na sławę,na uznanie,na panowanie,bycie szefem etc

   Mam dwie takie ciotki które choćby złotem srały to i tak by im było mało
   bo im jest wiecznie za mało.

   Czytałem kiedyś o badaniach pewnego człowieka który został skazany na więzienie
   ponieważ udowodnił że rasa/gatunek Semitów(jedna z wielu grup)
   ,ma jakąś genetyczną wadę
   Są gdzieś w jakimś miejscu ułomni przez co są bardziej niż inni
   narażeni na paranoję i schizofrenie

   No i co,oskarżyli go o antysemityzm i zamknęli 🙂

   • Maria_st pisze:

    „Są gdzieś w jakimś miejscu ułomni przez co są bardziej niż inni
    narażeni na paranoję i schizofrenie”

    Mezamir to mi sie skojarzylo z tzw ” glosami w glowie”, channelingami–MC.
    To ten WIRUS ?
    Chca z ludzi zrobic takich jakimi sami sa?

    • margo0307 pisze:

     „Są gdzieś w jakimś miejscu ułomni przez co są bardziej niż inni narażeni na paranoję i schizofrenie”

     … to mi sie skojarzylo z tzw ” glosami w glowie”, channelingami–MC.
     To ten WIRUS ?
     Chca z ludzi zrobic takich jakimi sami sa?”

     _______________________________
     No dobrze, ale… dlaczego jedni słyszą jakieś głosy w głowach…, a inni nie ?

     • Mezamir pisze:

      No dobrze, ale… dlaczego jedni słyszą jakieś głosy w głowach…, a inni nie ?

      Bo:jedni są chorzy a drudzy zdrowi 😀
      bo jedni odblokowali swoje zdolności a inni nie.

      7:55 ale lepiej obejrzeć obie części drugą i trzecią
      Tam jest omawiane to że każdy z nas ma w sobie wszystkie mistyczne zdolności
      i nie musimy ich w żaden sposób zdobywać,nikt ich nam nie może dać
      Nie musimy się o nie z nikim targować 🙂
      Trzeba tylko „odblokować formy geometryczne” które w sobie mamy :p
      w których jest zapisana każda nasza „paranormalna” zdolność.

      Mało kto ma odblokowane wszystko i mało kto ma odblokowane w pełni
      nawet jeśli ma jakąś jedną czy dwie zdolności
      To świadczy o tym jaki z nas wysoce rozwinięty gatunek 🙂

     • Maria_st pisze:

      „To świadczy o tym jaki z nas wysoce rozwinięty gatunek”
      tak sie rozwijamy i rozwijamy a po drodze ktos nas chce zwinac w rulonik 🙂

    • Mezamir pisze:

     Nie wiem,głosy w głowie to może być choroba ale nie musi.
     Jeśli dodamy do siebie wyniki badań tego profesora(zapomniałem nazwiska)
     oraz niektóre księgi objawione 😉 tychże uszkodzonych ludzi
     wtedy można szukać źródła tych ksiąg w chorym,ludzkim umyśle
     (co potwierdza np wyjątkowo schizofreniczny charakter Biblii
     która sama sobie wielokrotnie przeczy 🙂 )

     Po drugie,jeśli Semici mieli uszkodzone DNA
     to tym bardziej misja zbawienia była skierowana wyłącznie do nich
     bo tylko oni wymagali naprawy.

     • Mezamir pisze:

      Chrześcijaństwo czyli odnowiony judaizm/neojudaizm
      widocznie miało być narzędziem dla Semitów umożliwiającym im naprawę
      a stało się narzędziem podboju świata zdrowych,przez tych którzy byli/są chorzy.

     • margo0307 pisze:

      „Chrześcijaństwo czyli odnowiony judaizm/neojudaizm
      widocznie miało być narzędziem dla Semitów umożliwiającym im naprawę
      a stało się narzędziem podboju świata zdrowych,przez tych którzy byli/są chorzy.”

      ___________________________
      Czy nie zanadto upraszczasz tę sprawę Mezamir ?
      I czy na pewno chrześcijaństwo… czyli treści nauk przekazane przez Jezusa – dotyczyły jedynie Semitów ?

     • Mezamir pisze:

      Oczywiście że tylko Semitów o czym możesz poczytać w Biblii
      Mało tego,są to wypowiedzi samego Jezusa.

      Ale Biblia jest za a nawet przeciw więc trzeba by pogadać z jej twórcą
      żeby się dowiedzieć co zostało poprawione a co nie.
      Kościół sam sobie nie dopisał tego co mogło mu zaszkodzić
      Po prostu nie wykasowali wszystkiego i teraz Biblia się gryzie sama ze sobą 🙂

      Niedawno nawet wklejałem tutaj cytaty z Biblii które mówią wyraźnie
      kto do kogo został posłany 🙂

     • Mezamir pisze:

      Judeo-chrzescijaństwo jest religią kosmopolityczną,multi kulti
      Synkretyzm i eklektyzm totalny.

      Kiedyś takie nie było,ponieważ dotyczyło tylko jednej wąskiej grupki ludzi
      Reszta mieszkańców Ziemi już posiadała wyższą duchową wiedzę,rozwój duchowy trwał
      Nie było sensu uczyć ojca jak się dzieci robi 🙂

      Nagle zaczęto likwidować inteligencję(szamani,wizard od wisdom-wiedza)
      zaczęto straszyć diabłem no i zostało prymitywne stadko którym można było dowolnie manipulować a efekty tego prymitywizmu widać do dzisiaj.
      Garstka panów na szczycie i ciągłe wojny.

     • margo0307 pisze:

      „…tak sie rozwijamy i rozwijamy a po drodze ktos nas chce zwinac w rulonik 🙂 „
      __________________________________
      „…I wszystkie pagórki rozpłyną się.
      Niebiosa zwiną się jak zwój księgi i wszystkie ich zastępy opadną, jak opada liść z krzewu winnego i jak opada zwiędły liść z drzewa figowego…”
      (Ks. Izajasza 34:4)
      😉

     • JESTEM pisze:

      Margo0307:
      „Czy nie zanadto upraszczasz tę sprawę Mezamir ?
      I czy na pewno chrześcijaństwo… czyli treści nauk przekazane przez Jezusa – dotyczyły jedynie Semitów ?”

      Mezamir:
      „Oczywiście że tylko Semitów o czym możesz poczytać w Biblii
      Mało tego,są to wypowiedzi samego Jezusa.”

      Margo0307, to, co Mezamir napisał to pogląd Rodzimowierców, nie Mezamira. Bo przecież Mezamir nie ma swoich poglądów, on ma tylko wiedzę. 😉 Ha, ha, ha…

      A nie każda wiedza prowadzi do tzw. wyzwolenia czy uwolnienia. Więc czasem im więcej wiedzy, tym większy zamęt w głowie, który utrzymuje nas w… nieświadomości, dlaczego kolekcjonujemy taką, a nie inną wiedzę. Ale też dzięki temu zamętowi GRA w walkę o racje 😉 toczy się dalej. 🙂

     • margo0307 pisze:

      Niebiosa zwiną się jak zwój księgi…
      ____________________________
      Innymi słowy ktoś zhakuje ten nasz Matrix… 😀
      Dr Neruda, w materiałach WM, demaskuje to fundamentalne oszustwo wpływające na każdy aspekt naszego w nim życia…
      „…Oszustwo to polega na tym, iż nasza rzeczywistość trójwymiarowa oraz ludzka świadomość zostały zaprogramowane tak, aby były postrzegane jako prawdziwe, mimo że – nie są one prawdziwe…”

      W piątym wywiadzie dr Neruda opisuje siły stojące za tym oszustwem, co one planują, jak ludzkość została zniewolona od jej początków do dnia dzisiejszego, oraz co możemy teraz z tym zrobić…
      Neruda nie próbuje nikogo przekonywać, zamiast tego opisuje historię tego – jak to się stało…, dlaczego to się stało…, gdzie zamierza to doprowadzić ludzkość…, i w jaki sposób możemy wyrwać się z bycia zaprogramowanym…

     • Maria_st pisze:

      Margo0307, to, co Mezamir napisał to pogląd Rodzimowierców, nie Mezamira. Bo przecież Mezamir nie ma swoich poglądów, on ma tylko wiedzę. 😉 Ha, ha, ha…

      Jestem dlaczego wlaczasz tu Rodzimowiercow?
      Ma wiedze—tylko zalezy czy Ty to prawidowo ” widzisz”….
      Wiedza pochodzi z nas..jest w nas.
      A co do Jezusa–to prawda…..tak pisze w biblii….choc teraz pies wie co tam jest prawda a co zmysleniem drugiego czlowieka…
      Ot taka GRA o racje jak napisalas……tez w niej bierzesz udzial…swoje racje ukazujesz…

     • Maria_st pisze:

      ” gdzie zamierza to doprowadzić ludzkość…, i w jaki sposób możemy wyrwać się z bycia zaprogramowanym…”
      Moglabys troche o tym napisac, bardzo mnie to zainteresowalo.

     • margo0307 pisze:

      …” gdzie zamierza to doprowadzić ludzkość…, i w jaki sposób możemy wyrwać się z bycia zaprogramowanym…”
      Moglabys troche o tym napisac, bardzo mnie to zainteresowalo.”

      ________________________
      Co mam pisać Maryś…, najlepiej… sama poczytaj… 🙂
      http://wingmakers.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=363&Itemid=1

     • JESTEM pisze:

      „Jestem dlaczego wlaczasz tu Rodzimowiercow?”

      Ponieważ to Rodzimowiercy taką wiedzę rozpowszechnili. Możesz o to zapytać Mezamira.

      „Ma wiedze—tylko zalezy czy Ty to prawidowo ” widzisz”….”

      O co Ci chodzi? Przecież napisałam:
      Mezamir nie ma swoich poglądów, on ma tylko wiedzę. 😉 Ha, ha, ha…

      A sam Mezamir wcześniej pisał:
      „„Każdy może powiedzieć byle co na dowolny temat,do tego nie potrzeba wiedzy.
      Żeby powiedzieć coś mądrego potrzebna jest wiedza
      a na to nie każdy może sobie pozwolić.”

      A propos „prawidłowego widzenia”… Może dla Ciebie ważne, że Ty widzisz „prawidłowo”, ja tam nie muszę. 🙂 Jak widzę to widzę, a jak nie widzę, to nie widzę. 😀

      „Wiedza pochodzi z nas..jest w nas.”
      Oczywiście. Ale każdy ma dostęp do różnej wiedzy. W zależności od potrzeb i preferencji.

      „Ot taka GRA o racje jak napisalas……tez w niej bierzesz udzial…swoje racje ukazujesz…”

      „Nieprawda” 😉
      Ja NIE MAM RACJI. Nie piszę tu po to, by „ukazywac swoje racje”. Ale Ty, Mario_st, tak to możesz postrzegać. I być może „kiedyś to zrozumiesz”. 😉

      No i z tego, co wiem (to „moja wiedza”, ale bez jakiejkolwiek potrzeby „mienia racji” się nią dzielę)…
      nie każda wiedza prowadzi do tzw. wyzwolenia czy uwolnienia. Więc czasem im więcej wiedzy, tym większy zamęt w głowie, który utrzymuje nas w… nieświadomości, dlaczego kolekcjonujemy taką, a nie inną wiedzę. Ale też dzięki temu zamętowi GRA w walkę o racje 😉 toczy się dalej. 🙂
      Jest wiedza, która wciąż nas wyprowadza na manowce, a potem dziwisz się Mario_st, dlaczego człowiek jest gotów zabić człowieka… pewnie „dla racji”?

     • Maria_st pisze:

      a potem dziwisz się Mario_st, dlaczego człowiek jest gotów zabić człowieka… pewnie „dla racji”?
      wcale sie nie dziwie…….

  • marek pisze:

   nam bo mamy o czym gadać zamiast zajmować się sobą , i tak się robi goji w konia …byle do III- ej , czy IV -ej światowej , bo już mi się popie…ło która to będzie .
   m

   • margo0307 pisze:

    „..bo mamy o czym gadać zamiast zajmować się sobą…”
    _________________________________
    Oj tam, oj tam… Klakierku… 🙂

   • JESTEM pisze:

    „nam bo mamy o czym gadać zamiast zajmować się sobą”

    Dużo wiedzy zajmuje umysł. I jest o czym gadać. 😉
    Stąd zostaje mało czasu na zajmowanie się sobą. 🙂
    No i trzeba czytać po łebkach…
    Bo wciąż trzeba gdzieś się śpieszyć…
    Bo trzeba kogoś oczernić, oskarżyć o schizofrenię, ośmieszyć, podeptać, poniżyć,
    bo potrzebni nam wrogowie, by każde ego czuło, że robi coś ważnego…
    by emocje się rozprzestrzeniały, wzmacniały, szarpały…
    wtedy dla ego to dopiero jest życie….
    dzieje się, dzieje, się, kręci się, kręci się, kręci się, kręci się…
    „tylko nie zatrzymuj się, bo się rozpadniesz albo wpadniesz w jaką czarną dziurę…” 😉

    To tak ogólnie, nie żeby do Ciebie, marku. 🙂 ❤

    • Maria_st pisze:

     mnie sie wydaje ze wpadniecie w ta „tzw czarna dziure” nie jest takie be…..jesli chodzi o zajmowanie sie soba…..to caly czas to robimy–nawet poprzez taka wymiane zdan.
     Co do oskarzen…..jesli nie jest to prawda–w czym sprawa ?
     Nie ma sprawy..

     • JESTEM pisze:

      „Co do oskarzen…..jesli nie jest to prawda–w czym sprawa ?”

      No właśnie, w czym sprawa?

   • Ktoś pisze:

    WIERZĄC W ŻYDOWSKI NAZIZM I JEGO „DZIEŁA” KRWIĄ SPLAMIONE NIE PRZEKROCZYSZ BRAMY NAWET JAK SIĘ OTWORZĄ PORTALE, NAWET JAK SIĘ ZASRASZ NA ŚMIERĆ NA PRÓBOWANIU TEGO…..

    a prawda jest taka iż pustynny nazizm zwany judaizmem wykorzystuje KAŻDĄ OKAZJĘ by:

    „Jest bardzo niepokojące, że Islamskie Państwo, twór Jezuitów, próbuje zniszczyć Palmyrę, starożytne rzymskie miasto w Syrii i już zburzyli posągi związane ze starożytnymi boginiami przed-islamskimi.

    Oprócz niszczenia wirów Bogini, agendą tej organizacji jest ukrycie faktu, że Izraelici byli arabskim plemieniem mieszkającym na terytorium Arabii Saudyjskiej i Jemenu, i nigdy nie postawili nogi w Palestynie i teraz tłumią i niszczą archeologiczne dowody:

    http://www.oneworldofnations.com/2015/04/isil-helps-israel-conceal-historical.html

    Tu warto zauważyć, że Palmyra była ważnym ośrodkiem na głównym szlaku handlowym dla arabskich plemion i wiele archeologicznych dowodów na temat prawdziwej historii Izraela tam się znajduje.

    Obecna wojna w Jemenie jest próbą Jezuitów usunięcia wszystkich dowodów na temat prawdziwej historii o Izraelitach. Jeśli ta historia kiedykolwiek wyjdzie na jaw, rozbije to Kościół Katolicki na kawałki.
    (https://krystal28.wordpress.com/2015/06/03/raport-z-aktywacji-wolnosc-dla-kolonii-i-krotka-aktualizacja-sytuacji-planetarnej/)

    A ponieważ jedno żydonazistowskie kłamstwo przez lata wtłaczania w łepetyny filonazistów zrodziło PIRAMIDĘ KOLEJNYCH wiedza iż się wierz w UROJENIA PUSTYNNYCH PEJSATYCH PEDOFILI może komuś uratuje życie w tym „OSTATECZNYM” okresie…… BO MA SZANSĘ SIĘ NAWRÓCIĆ……..

    bo niektórym to się wydaje iż dostąpią „wzniesienia” za gębę czy pochodzenie….. czy sińce na łepetynie…..

    PS.

    CZYM NAPRAWDĘ JEST SŁOWO – SALOMON ? …… ZROSTEM Z ŁACZNIKIEM….. a nie nazistowskim imieniem. Podobnym przekrętem jest i SABA…. choć ci choć trochę inteligentni mogli by dokonać weryfikacji tej KSYWKI z już nie istniejącym POLSKIM ….. DOMEM MODY……

    A żeby było jeszcze śmieszniej rozwiązanie tej zagadki jest nierozerwalnie związane fatum z DRUŻYNĄ ŁOPATKI ….. ;p

 9. Mezamir pisze:

  Moje dzisiejsze znaleziska 🙂


  Magic glass inviting us
  To visit land of crystal ice.
  There we will play in frosty bay
  With snowy sand in cold blue land.

  But cold water makes us stone,
  Sun and see — here we go,
  Lively dancing in warm springs
  Flying far with summer winds.

  White and blue inviting you,
  Like frozen lace it brades your face.
  On transparent shore you, wraped by light shoul,
  Inlaying your life with mosaic of ice.

  „Снежная река”

  Глубокое стекло Заговорило
  О языке и думать я Забыла,
  Мы будем долго вспоминать о бухте ледяной,
  Лепить из снежного песка холодный берег с непрозрачной синевой

  Холодная вода нас сделает камнями…
  Как хочется стряхнуть с ресниц,
  Соленые мечты, от Солнца пожелтевших птиц.
  Живые танцы в теплых ручейках…
  – Наш летний спутник-ветер помнит о часах.

  Желе из белого и голубого, –
  Морозная вуаль на грусном,
  Прозрачный край под колпаком чудес,
  Зовет играть в мозаику из слез…

  Piękny alfabet,taki…”sanskrytyczny” prawie że 😀
  a ciemnotę nam się wciska że nasz język pochodzi z łaciny 🙂

 10. Mezamir pisze:

  Na takiej wsi się wychowywałem…

 11. margo0307 pisze:

  Dobrej nocki Wam Wszystkim kochani życzę… 🙂 ❤

 12. margo0307 pisze:

  Ja = Ty
  Ty = Ja 🙂 ❤

 13. margo0307 pisze:

  „Ty = Ja
  Kto tyje?” 😉
  ________
  Ja tyję…
  Ty tyjesz..
  My tyjemy… 😀 😀 ale co tam…
  Kochajmy tych, którzy dobrze nas traktują…, przebaczmy… pozostałym…
  I uwierzmy, że wszystko zadziewa się z jakiegoś powodu… 🙂 ❤

  • Mezamir pisze:

   Ty tyjesz..

   Ja jem?
   Co jem ja?Jem jaja ?Egoego?Bo a Egg to po angielksu jajo…

   Akurat jaj unikam bo ostatnio zjadłem omlet z sześciu i…a dwa to porcja na tydzień no
   😀

  • Mezamir pisze:

   My tyjemy

   Noo,przed jedzeniem trzeba umyć bo nie-my-ty może zaszkodzić 😀

 14. Hello, I think your blog might be having browser compatibility issues.
  When I look at your blog site in Firefox, it looks fine but when opening in Internet Explorer, it has some overlapping.
  I just wanted to give you a quick heads up! Other then that,
  amazing blog!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s