12 planeta Sitchina – zagadka Nibiru i istot zwanych Strażnikami – przełomowy film -Czy Zecharia Sitchin się mylił? !

Wreszcie, po wielu zmaganiach z treścią i duchowymi aspektami wykładu o starożytnych tajemnych układach sumeryjskiej astrologii, „ludzi z ognistych rakiet” oraz zagadki biblijnych gigantów, udało się dokończyć tłumaczenie wykładu znanego i cenionego naukowca, doktora Michaela S. Heisera.
Bez wątpienia jest to w polskiej przestrzeni materiał sensacyjny. Wyjaśnia gdzie Sitchin popełniał błędy (celowo ?), jak rozumieć tajemnice Sumerów, zaznacza różnice pomiędzy bogami a innymi dziwnymi stworzeniami humanoidalnymi. Materiał jest przeznaczony głównie dla osób poszukujących prawdy o czasach, w których jeszcze żyły przedziwne i z pewnością grozne wielkie stwory.
Ci z państwa którzy wierzą i chcą nadal wierzyć w TEORIĘ tzw. „Starożytnych Astronautów” w ujęciu Sitchina, nie powinni oglądać tego materiału. Wykład jest prowadzony przez solidnego naukowca akademickiego, co wcale nie zmienia faktu, iż opowiada o nieznanych nauce istotach, które w jego ocenie naprawdę istniały, i które były powodem, iż nadchodzące ludy Izraela otrzymały rozkaz, by wszystkie miejscowości skażone genetycznie (i okultystycznie) wyciąć mieczem !.
Poniżej okładka bestselerowej książki Heisera pt.: „The Facade”
Na świecie, w tym i w Polsce, tysiące osób zachwycają się książkami Sitchina. Sam kiedyś pochłaniałem jego prace jak ciepłe bułki. Do tej pory miło wspominam niektóre części jego twórczości, jednak to wcale nie zwalnia nas z poszukiwania (starożytnej) prawdy, która ma przeogromny wpływ na dzisiejszy, wyznawany przez nas światopogląd. Jest wielce prawdopodobne, że w starożytności istniały cywilizacje technologiczne (lub co bardziej prawdopodobne cywilizacja/e hybrydalna ! – 5 zdjęć poniżej, znalezisk starożytnych szkieletów dziecka z przeogromną czaszką), posiadające na pewnym etapie ‚rozwoju’ (dewolucji !) pojazdy rakietowe, jednak nie można tego mieszać z fikcyjnymi opowieściami typu „Starożytnych Astronautów”, z rodzaju sitchinowskiego i propagować jako prawdy, co jak się okazuje, robił właśnie w swoich wysoce nakładowych książkach.
Sprawa cywilizacji hybrydalnych jest kluczową, by rozumieć czasy Noego sprzed potopu, ale i po potopie. Zainteresowani tematem są świadomi odkryć Briena Foerstera, czy L.A. Marzulliego, których praca w zakresie wielkich czaszek z Paracas choć przyniosła nieoficjalne, to jednak pewne wyniki badań genotypu tych hybrydalnych istot !. W tym zakresie Biblia zdaje się opowiadać prawdę o istotach, które zapładniały „Córki Człowiecze”, chociaż tożsamość owych „Strażników-Watchers” jest ciągle tematem debat, oraz ogólnoświatowego dochodzenia w sprawie korzeni ludzkości. Czy owi Strażnicy to dzisiejsze UFO, czy może jeszcze wyższe w hierarchii jak osobiście podejrzewam stworzenia Boga, to kwestia na inną rozprawę.
Istnieje założenie, że istoty z innego wymiaru, ingerujące w historię ludzkości, są w jakimś sensie dopasowywane do danego historycznego poziomu cywilizacji, skoro przed potopem długość ludzkiego życia wynosiła po 900 lat, a poziom duchowy i moralny był znacznie wyższy (nie zabijano zwierząt !), to i wyższe byty anielskie nawiedzały ówczesnych Ziemian, tworząc ogólnoświatową cywilizację hybrydalną, czyli mieszaną (załóżmy, że pomiędzy tzw. UFO ?), a co za tym idzie, mogły na Ziemi powstawać regiony gdzie pojawiały się niezwykłe urządzenia, lub tajemnicze technologie (kamieniarskie lub Viman) ?
Dowody z Pisma Świętego, mogące wspierać takie hipotezy są właśnie omawiane w postulowanym filmie. Wynika również z niego, że Sitchin (z premedytacją ?) poprzekręcał wiele znaczeń, tak by otrzymać specyficzną fantastyczną fabułę, a ta jak wiemy ciągle sprzedaje się w wielkich nakładach ! (Możliwe że o to głównie chodziło…?) Badania Heisera są bardzo ważnym wkładem w odkrywanie PRAWDY o ludzkości.
Nie są przecież istotne pragnienia, które w pewnym sensie zaspokaja Sitchin, tworząc iluzję opartą o niedokładnie, a czasami całkowicie błędnie tłumaczone starożytne zródła. Najważniejsza jest prawdziwa historia, uwalniająca umysł od manipulacji i prowadząca do zdrowia psychicznego, którego coraz bardziej brakuje w świecie (owładniętym ciągle przez specyficznego rodzaju istoty z innego wymiaru ?).
Oczyszczone z sitchinowskich naleciałości pradzieje, wyłaniające się losy, są równie, a może jeszcze bardziej wspaniałe niż w sporej części zmyślone powieści Zecharii. Badania nad starożytnością, zwłaszcza pod kontem duchowości, powinny prowadzić nas do spokoju i równowagi, jeżeli dzieje się inaczej, to znak że coś jest nie tak ! Wykład ukazuje sytuację, gdzie teolodzy oraz inni wtajemniczeni są obeznani z tematem sekretów pradziejów, jednak jest to wiedza ciągle dla licznych zakryta, my mamy wierzyć w specjalnie przygotowaną sitchinowską wersję dla mas ?
Nikt nie twierdzi, że nie istnieją anomalie w Układzie Słonecznym, lecz że należy je tłumaczyć w oparciu o inne założenia, inne od tych jakie proponował Sitchin. Jego koncepcje są w wielu punktach naciągane (delikatnie mówiąc), choć mogą oczywiście pasować do niektórych danych astronomicznych. Podobna sytuacja występuje z dziwnymi ominięciami lub przekształceniami oryginalnego tekstu w polskojęzycznych wydaniach Biblii.
Jeżeli przyjmiemy określoną popularną wersję tłumaczenia, iż nadchodzący Izraelici mieli zabijać skażone genetycznie oraz duchowo ludy, zamieszkujące Ziemię Obiecaną, to wyłoni się nam z tego całkiem inny obraz, nie będziemy już odbierać tej sytuacji tak, że szalone, bezwzględne chordy Żydów, mordowały dla bogactwa i gwałtu, lub z powodu wiary w ich „krwiożerczego pogańskiego boga” ! „Nowy” punkt widzenia, gdzie zbliżający się hebrajczycy, kierowani przez Stwórcę, robią porządek w strefie UFO manipulacji genetycznych, w obszarze duchowo zdemonizowanym, jest raczej niepopularnym pośród teologów obecnej ery.
Sądzę że film raz na zawsze wyjaśni sprawy, które do tej pory w wielu środowiskach były sporne. Nieprzeciętna znajomość tej tematyki przez doktora Michaela Heisera jest z pewnością ważna, by przyjąć to o czym opowiada jako wykładnię dla dalszych badań i dociekań. Nie przypominam sobie by w środowisku fanów starożytnego UFO istniał podobny film, taki który by aż tak starannie naświetlał sprawę Sumeru i przedziwnych prehistorycznych istot humanoidalnych, z których część, co jest ważne, nazywana była również świętymi!
Michael Heiser to naukowiec z prawdziwego zdarzenia, który wbija przysłowiowy kij nie w jedno, ale w wiele mrowisk. Niezliczeni wielbiciele Sitchina jak i naśladowcy teorii o Nibiru nie lubią tego typu uczonych za to, że obnażają „historyczny” fałsz. Należy jednak pamiętać, że wcale nie zaprzecza, że owe tajemnicze istoty istniały, że działy się kiedyś na Ziemi dziwne i jednocześnie doniosłe rzeczy !
Chciałbym podkreślić, że chociaż film przedstawia historię nadzwyczajnych stworzeń, nieznanych obecnej ludzkości, to za tym wszystkim kryje się jeszcze większa i wspanialsza tajemnica. Pismo Święte jest informacyjnym nośnikiem Ducha Świętego, pochodzącego od Stwórcy, Istoty Duchowej, posiadającej przecież moce zdolne stwarzać całe światy !. Oryginalny tytuł konferencji to: „Starożytne czasy – Konferencja o UFO i UFO porwaniach„, natomiast wykład nazywa się „Doktor Michael Heiser, wyzwanie rzucone pracom Zecharii Sitchina„, miejsce spotkania to Roswell, w USA.
więcej http://innemedium.pl/wiadomosc/12-planeta-sitchina-zagadka-nibiru-istot-zwanych-straznikami-przelomowy-film?page=2

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ., planety i komety, UFO cywilizacje pozaziemskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

81 odpowiedzi na „12 planeta Sitchina – zagadka Nibiru i istot zwanych Strażnikami – przełomowy film -Czy Zecharia Sitchin się mylił? !

 1. marek pisze:

  „Nowy” punkt widzenia, gdzie zbliżający się hebrajczycy, kierowani przez Stwórcę, robią porządek w strefie UFO manipulacji genetycznych, w obszarze duchowo zdemonizowanym, jest raczej niepopularnym pośród teologów obecnej ery.

  Pismo Święte jest informacyjnym nośnikiem Ducha Świętego, pochodzącego od Stwórcy, Istoty Duchowej, posiadającej przecież moce zdolne stwarzać całe światy

  Michael Heiser to naukowiec z prawdziwego zdarzenia, który wbija przysłowiowy kij nie w jedno, ale w wiele mrowisk. Niezliczeni wielbiciele Sitchina jak i naśladowcy teorii o Nibiru nie lubią tego typu uczonych za to, że obnażają „historyczny” fałsz. Należy jednak pamiętać, że wcale nie zaprzecza, że owe tajemnicze istoty istniały, że działy się kiedyś na Ziemi dziwne i jednocześnie doniosłe rzeczy !

  Tak sobie wyłowiłem te trzy akapity i pomyślałem ,że chyba do treści każdego z nich mam odmienne zdanie . Więc nie ma co się spierać , bo spór prowadzi do wojny .Pozostaje naśladując Jestem napisać . Powodzenia . W centrowaniu spojrzenia.

  m

  • Ktoś pisze:

   Nibiru to Kachina i nie jest to „12 planeta” jak jełopstwu nazisemictwo WMAWIA ale bojowa stacja kosmiczna …. opisywana w mitach jako „księżyc” i właśnie zawzięcie wypatrywana na niebie.

   Czemu we wszelkich „channelingach” „przypadkiem” nigdy nie ma mowy o „ludach morza”. O tym kim są i skąd są…. bo to co się z nimi stało jest pokazane chociażby we Władcy Pierścieni…. To ELFY tam wystepujące jakie ODLECIAŁY wraz z Kachiną…… Ale to też jełopstwu zapatrzonego w żydowski nazizm przecież „umknęło” z oczu bo im ich fuhrer w mycce nie pokazał tego palcem.

   PS. To że teraz „ludzie” znają dużo informacji wcale nie przesądza o tym iż mądrzeją. Że się rozwijają.

   Ludzkość KRETYNIEJE w zastraszającym tempie jak i w podobnym degeneruje się DNA. Wszystko to „zawdziecza” żydom i ich nazistowskiej „cywilizacji” śmierci…. Na filmowo „orkom Saurona”….. na chama wpieprzającymi się ze swoim sodomizem w każda przestrzeń cywilizacyjną świata. I tak jak filmowe orki pochłonęła ziemia tak i wszelkich filonazistów spotka los podobny.

   • marek pisze:

    Wprawdzie i u mnie Nibru to statek /nie stacja / wojenny ale nie będę się z Tobą Adaś przepychał kto z nas dwóch ma rację , ani jaka jest jego szczegółowa historia i chwila obecna.
    Bardziej rzuca mi się przed oczy po obejrzeniu tego filmu temat , dlaczego ludziom tak trudno pojąć że nigdy do żadnego rozumienia nie dojdą , grzebiąc w tych hałdach strzępów różnorodnych treści w nadziei że coś zrozumieją .
    A najdziwniejsze jest w tym to ,że biorą się za szukanie odpowiedzi w zakresie przeróżnych tematów pozostawiają nieukonstytuowaną w prawdzie wiedzę o tym : kim są , jak zaistnieli i po co istnieją .

    m

    • Ktoś pisze:

     Od najazdu żydonazistów na Ziemię czyli od ok 5 tysięcia pne zarówno ludzka cywilizacja jak i wiedza przez nią posiadana jak i materiał genetyczny ulega DEGENERACJI. Czasem szybszej jak żydonazizm dochodzi do władzy (hitleryzm, bolszewizm, … nwo), czasem wolniejszej jak jest kolejny pogrom czy wypędzenie żydowskich spiskowców z danego kraju ale POSTĘPUJE i to NIEUBŁAGANIE….

     I nie ma znaczenia iż co jakiś czas ktoś tu się wciela by to ziemskie dziczejące bydełko nauczyć jakichś WARTOŚCI jak to bydełko SAMO Z SIEBIE nie wykazuje ŻADNYCH CHĘCI by ten trend zatrzymać i odmienić. Ba, jak jest ZAINTERESOWANE SWOIM JESZCZE SZYBSZYM UPADKIEM.

     A cała „nauka” jaka właśnie jest rozwijana ma doprowadzic do ODZYSKANIA przez żydonazistowskich okupantów ziemii straconych w wojnie z Devami TECHNOLOGII KOSMICZNYCH…. po czym ludzkość przestanie być im W CZYMKOLWIEK POTRZEBNA. Ale też opetani chęcią sławy głupcy nie potrafią tego dostrzec ….. że zawzięcie ścinają drzewo na jakim siedzi cała ludzkość.

     • marek pisze:

      Dwie spójne w logice wypowiedzi , nad historycznymi odniesieniami się nie wypowiadam bo nie znam się na nich w tej wersji .
      Jednak poboczem w tych spójnych wypowiedziach w dalszym ciągu sprzedajesz swą irytację w stosunku do bliźnich iż nie dostrzegają swego upadku .
      Rodzi się pytanie , czy Ty znasz przyczynę owej mierności i braku rozumienia swego położenia przez owych bliźnich.
      m

     • Ktoś pisze:

      Ta, myślę tak.

   • Dawid56 pisze:

    Jeżeli Nibiru nie jest Planetą , to może być tylko czerwonym karłem – bliźniaczym towarzyszem Słońca- zwanym niekiedy Nemezis.

    • Ktoś pisze:

     I myślisz iż mogłby on przebywać na niskiej orbicie Ziemi przez ponad 150 lat? O tak sobie?

     • margo0307 pisze:

      „Nibiru to Kachina i nie jest to „12 planeta”… ale bojowa stacja kosmiczna …. opisywana w mitach jako „księżyc” i właśnie zawzięcie wypatrywana na niebie…”
      ________________________________
      Już się pogubiłam i nic nie kapiszi… 😕
      Chcesz powiedzieć Gargamel, że nasz Księżyc to… bojowa stacja kosmiczna ?

     • Ktoś pisze:

      Na pewno jest ztuczny i z nami od około 1300 pne bo wtedy po upadku/ zestrzeleniu żydowskiego bożka i zatopieniu (jego cielskiem) Lemurii/Mu powstał problem ze stabilizacją orbity Ziemi. Ważniejsze jest to która strona go aktualnie okupuje ale patrząc po „sukcesach” NASA w kosmosie raczej ta nieprzyjazna orionidom i ich żydom a i tak spodziewane jest przybycie kolejnych kilku……sięciu czy ….set.

     • Dawid56 pisze:

      Mam nadzieję że się mylisz, a to z prostego powodu, nie powinniśmy być tylko jakimś marnym eksperymentem , który można zakończyć w każdej chwili.Mamy serce i potrafimy kochać, gdyby nie Miłość to rzeczywiście nasze życie tu na Ziemi byłoby pozbawione sensu.

     • margo0307 pisze:

      „…Mamy serce i potrafimy kochać…”
      ______________________________
      … A każda nasza myśl jest modlitwą
      ❤ 🙂
      O tym m.in. opowiada w swoim wywiadzie … Astromaria 🙂

     • Ktoś pisze:

      „Mamy serce i potrafimy kochać, gdyby nie Miłość to rzeczywiście nasze życie tu na Ziemi byłoby pozbawione sensu.”

      – EGOIZM to nie miłość. To ZABORCZOŚĆ.

      „Mam nadzieję że się mylisz, a to z prostego powodu, nie powinniśmy być tylko jakimś marnym eksperymentem , który można zakończyć w każdej chwili.”

      – czyją winą jest to iż SCHAMIELIŚCIE? Twórców czy was?

      Ziemia coraz bardziej stwarza zagrożenie dla innych więc skoro nie ma poprawy będzie „namaczanie” by się semicki nazizm nie rozlazł po kosmosie.

     • JESTEM pisze:

      „– czyją winą jest to iż SCHAMIELIŚCIE? Twórców czy was?”

      Raczej nie „twórców”, bo nie wszyscy schamieli i nie wszyscy są tak samo ordynarni.
      Bo „cham” to „człowiek ordynarny” (dawniej tak mówiono pogardliwie o chłopie).
      Schamieć znaczy stać się osobą ordynarną…
      Więc to ciekawe zjawisko: dlaczego człowiek, który sam jest ordynarny (wulgarny i obelżywy) wobec innych, zarzuca innym, że „schamieli”? Czyżby to był przykład tzw. projekcji?

     • Maria_st pisze:

      O tym m.in. opowiada w swoim wywiadzie … Astromaria ”

      Dziekuje Malgosiu za ten wspanialy wyklad Astromarii

    • margo0307 pisze:

     „…Na pewno jest sztuczny i …”
     __________________________
     Jeszcze kilka miesięcy temu…, pewnie bym powiedziała:
     …jedynym co wiem, że stanie się na pewno to fakt, że… muszę umrzeć… 😛
     Dziś… już nawet tego… nie jestem pewna, bo kto wie ?, może… zasady uległy zmianie… ? 😉

     • margo0307 pisze:

      Dawidzie, Maryś… czy mogę prosić o zatwierdzenie mojego komentu z wywiadem udzielonym przez Astromarię ? 🙂

    • margo0307 pisze:

     „…czyją winą jest to iż SCHAMIELIŚCIE? Twórców czy was?…”
     _______________________________________________
     Galgamelku, czemu mówisz o sobie w tak negatywnym świetle ? 😛

     • marek pisze:

      a mnie czasami przychodzi się zastanawiać ,czy to Adaś ,czy jego inny obszar świadomości , czy totalnie jakiś lokator przez jego usta przemawia .

      m

     • margo0307 pisze:

      „…czy to Adaś ,czy… totalnie jakiś lokator przez jego usta przemawia…”
      ________________________________________________________
      Coś… w tym może być…

     • Ktoś pisze:

      „czy to Adaś ,czy jego inny obszar świadomości , czy totalnie jakiś lokator przez jego usta przemawia”

      – zgadnij a zrozumiesz czemu „zabawy z DNA”, czy polecane „praktyki duchowe” to zwyczajna STRATA CZASU….

 2. marek pisze:

  Na te swoje pytania mogę tylko odpowiedzieć podobnie do Twojego . Rozbudzenie ciekawości we wszelkich możliwych kierunkach prowadzi do jednego TOTALNEGO POGUBIENIA .

  Może to jest ten kierunek wyznaczonego kolapsu , dla znacznej części naszej populacji , analizowanej z pozycji – PRZYROSTU ŚWIADOMOŚCI .

  m

  • Ktoś pisze:

   Tak jak „kreowany jest popyt” na różne towary tak samo kreowana jest „wiedza” przez szarlatanów nauki. Puszcza się w obieg „stwierdzenie” jakie po zabiegach propagandowych (wmawianiu innym iż to prawda – patrz „polskie obozy nazistowskie” bo tu ten żydowski myk widać w całej okazałości) ma stać się DOGMATEM. A ludzie wierzą bo się boją podskoczyć AUTORYTETOM, zwłaszcza tym pokazywanym w kościołach XXI w. czyli TV. Z każdym kolejnym mimo iz pozornie WIĘCEJ WIESZ to wiesz mniej bo znasz i powtarzasz BREDNIE….. a to nie jest WIEDZA mimo iż za taką stara się uchodzić.

   Na blogu Homo Sapiens z IM jest film „Ukrywane wyniki badań astronomów – niezwykła prawda o kosmosie PL. HD..mp4” jaki pokazuje ten mechanizm ZAKŁAMYWANIA prawdy poprzez WYMUSZANIE PODPORZĄDKOWYWANIA się wszystkim SAMOZWAŃCZYM AUTORYTETOM jakie mają dostęp do prasy, oficjeli i kasy (czyli własnej SITWY terroryzującej resztę). Wyuczone ze szkoły LENISTWO UMYSŁOWE, to wykuwanie na blache tekstów z podręcznków teraz się mści POSTĘPUJĄCYM KRETYNIENIEM MAS jakim się wydaję iż są mądrzy bo wykuli na blachę tyle a tyle „main kampfów” nauki. Ale poza „treścią” ilu z tych „blacharzy” ROZUMIE to co wykuło?

 3. Ktoś pisze:

  Polski już nie ma i nigdy jej nie było.
  Mamy socjalistyczno – demokratyczny burdel w, który 30 milionowy naród żywych trupów, utrzymuje ponad 20 tysięcy syjonistycznych rodzin, rodów, partii i kościołów.

  Świecka tradycja debili utrzymuje króla, pana, wojsko no i księdza, zapominając utrzymać siebie.!

  Milion kart tyle dodatkowo znajdzie się w urnach z dopisaną Ligą Świata …

  Tylko idiota idzie wybrać sobie z własnej woli pana. Tylko idiota utrzymuje pasożyta.
  Tylko idiota woli przedstawiciela zamiast samostanowienia.

  Zamiast obywateli mamy niewolników, zamiast ludzi marionetki, zamiast prawdy slogany, zamiast prawa bezprawie, zamiast suwerenności niewolę, zamiast pracy bezproduktywność, zamiast prawdy kłamstwa, zamiast polski międzynarodowy folwark zwierzęcy …

  Zamiast dokonywać wyborów, dokonujecie samoofiarowania i samopoświęcenia na ołtarzu własnej głupoty.

  Myślenie nie boli.

  Po wyborach dowiecie się czym jest podatek kastralny, nowy wiek emerytalny, jak wygląda prywatyzacja lasów, sprzedaż amerykonom polskiego gazu …
  liga świata”
  (https://miziaforum.wordpress.com/2015/05/10/falszerstwa-incydenty-i-nieprawidlowosci-w-lokalach-wyborczych-10-maja-2015/#comment-233871)

  Bo po co myśleć o czymś „wznioślejszym” niż PRYWATA i OBY MI BYŁO DOBRZE…..

  Polski już prawie nie ma a z Polaków zostały puste SKORUPY dla których aniołowie NIE BĘDĄ UMIERAĆ….. bo im nie pozwolą na to.

  Więc cieszcie się Z MORDU NA WŁASNYM PAŃSTWIE w ramach ssania żydowskiej rabinicznej pały tak jak tego po bluźnicach uczą prawdziwych katoli/ głupoli. A co do „lotów do gwiazd” w to tesco są odpowiednie FOTOTAPETY po jakich paluchami się możenie wojażować…. do woli…..

  Ten świat pomimo prób ratunku nadaje się tylko na wysprzątanie potopem…. bo tu już nie ma i co i co gorsza KOGO ratować. Został sam przemądrzały zjudeizowany motłoch….. wypatrujący swoich obróż za wierną służbę innym panom niż Polsce. I to wie każdy kto ma choć trochę oleju we łbie a nie uświęcone wieloletnim narodowym debilizmem pejsowisko……

  Szykuje się 3.5 roku żydowskiego terroru w Polsce, te zapowiedziane 3.5 dnia ciemności po jakich się spłucze resztę ścierw ośmielających się nazywać się ROZUMNE potopem…. A potem zasieje NOWE ŻYCIE….. INTELIGENTNE i bez żydonazistowskich bzdur…. czy wyznawców….

  • IRMAN z Polonisza pisze:

   Popatrz uwaznie Ktosiu i posluchaj -myslac o przyszlosci Lachitow !

   • Ktoś pisze:

    Weź mi nic nie mów na temat „przyszłości Lachitów” (od których zresztą pustynne padalce zrobiły swoich Lewitów) bo mną jeno niecenzuralne uczucia trząchają….. Zbiorowisko zjudaizowanych gnoi gotowych za awans zajebać, na śmierć, rodaka….

  • Jera pisze:

   Masz „swietom” racje … !!!

  • Jera pisze:

   „Ktosiu” , jestes moim lustrzanym odbiciem !!! Nie bede komentowal bo Ty robisz to znakomicie , czy sie to komus podoba czy nie ! Jestem pod wrazeniem ! Jera

   • Ktoś pisze:

    Dziękować, dziękować,

    powiedział Baneko wgryzając pazury w otaczającą rzeczywistość. ;D

    (tak tak, dziś dzień z HAIKU ‚;[ z okazji kolejnego tygodnia BEZ UPAŁOW 😉 )

 4. Ktoś pisze:

  I ciekawostka o pewnej „cyferce”

  „Ponoć ktoś taki jak Globalny Predyktor istnieje od czasów egipskich i jest pojedyńczą osobą, która bodaj w Szwajcarii czy Austrii rezyduje.

  Jeśli ktoś rozumie po rosyjsku, proponuję posłuchać rewelacyjnych wypowiedzi ze strony:

  http://fct-altai.ru/

  Tradycyjnie GP występuje p-ko Rosji, która jest jedynym godnym przeciwnikiem zresztą…”

  „Predyktora nazywa się – „siódemką” i istnieje naprawdę ”

  (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kolejne-posiedzenie-nieformalnego-rzadu-swiatowego-odbedzie-sie-w-austriackich-alpach#comment-219253)

  • Ktoś pisze:

   ostatnio nad alpami swiatkowie widuja bardzo duza liczbe niezidentyfikowanych obiektów.delegacje kosmicznych ras przybywaja.wiekszosc z was niezdaje sobie sprawy z rzeczywistych celów tego spotkania …..
   (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kolejne-posiedzenie-nieformalnego-rzadu-swiatowego-odbedzie-sie-w-austriackich-alpach#comment-219330)

   Kosmiczne szumowiny przybywają do Bestii po rozkazy czy też może do CERN dla portalu do ….. robakowa (hebry).

   Swoją drogą tyle osób „pracuje energetycznie” a nie są w stanie nawet tego czegoś NAMIERZYĆ i OPISAĆ…..

   „…. Przykladem teraz jest ukraina .poroszenko wystapił przeciw rzeczywistemu rządowi nie rosji tylko rzadowi ktory sprawuje prawdziwa wladze na całym swiecie.kenedy rowniez chcial ujawnic swiatowy spisek chcial ujawnic tajemnice ufo i rozwiazac cia.zabili go tak jak zabili linkolna.obcy za posrednictwem nwo spowodowalo powstanie izraela w 1948.rok 1912 powstały wtedy protokoły mędrców syjonu w ktorych jest plan 3 wojen.historia kłamie ksiażki kłamią od najmłodszych lat wmawiane sa nam i naszym dzieciom kłamstwa .one sa tak poterzne ze wielu watpi ze ktos moze sie posunac az tak daleko .hitler putin stalin i dziszejsze tuski doskonale zdaja sobie sprawe z ludzkiej ignorancji mas .bo wiedzieli to co ja tu powtarzam i jestescie na to zywum przykladem im wieksze kłamstwo tym łatwiej je przestawic jako prawde .obcy z nwo trzymaja władze nad wszystkim i w kazdej dziedzinie.wszystkie badania na temat wszechswiata zyci na ziemi sa tylko teoriami na ktore niema dowodów swiat nauki na uslugach watykanu kierowany przez obcych.system heliocentryczny jest najwiekszym kłamstwem naukowym w dziejach naszej planety.mamy przesr……”(jw)

  • IRMAN z Polonisza pisze:

   Z SERCA bym sie zajal Supergnida ,Wiem jednak ,ze mieszanie sie w Takie procesy przed doirzeniem ZBIOROW Zepsucia -ktore jest jednoczesnie procesem kosmicznej Imunologizacji na Parchy , bedzie bledem . Na TYM polega Selekcja z czego sobie robotnerobaki w ludzkich ksztaltach sprawy nie zdaja ..
   A swja droga Ktosiu ,doszedlem do wniosku analizujac rzeczy w Istosci ,ze ZARAZA wysysana jest z mlekiem MATKI ! Wszelkie odruchy ,reakcje na socjalne bodzce zewnetrzne w tym rowniez tzw. zagrozenia , ksztaltowane sa w bardzo wczesnym okresie dziecinstwa. W zwiazku z TYM trudno oczekiwac ,ze Polacy sie zmienia, skoro wiadomo ,ze juz za czasow pojeba napoleona cala swolocz kibicowala Zameznej ( nomen omen) bladzi walewskiej w prostytuowaniu, zachecajac do TEGO gorliwie , . Bycie kurwa stalo sie modus-operandi od wieluset lat i czysczenie tego duchowego szamba zapewne nie ominie zenskiej czesci polakorobakow . Nie zgodze sie z Toba w kwestii Metody -tego koniecznego ze wszech miar Procesu . Ja widzialem operowanie -przerazliwie skuteczne Inteligentnego Czynnika ,ktory niespodziewanie lecz z krotkim ostrzezeniem wczesniej pojawi sie z Glebin Kosmosu .
   Wiochy i Mista pustoszaly w zastraszajacym tempie a Kryterium selekcji mialo podloze Hormonalno -Emocjonalne , jak sadze. . Wymieszanie genow z Chazarozaraza zawdzieczamy naszym Mateczkom – dzisiaj klasycznych slowian jest mala garsteczka ,na tle calosci . Misz-Masz i Multi_Kulti jak widac.
   N szczescie nasze zyja Narody bliskie NAM jak Persowie czy Ujgurzy ,ktorzy ochronili zenska czesc siebie przed infekcja duchowym syfilisem .
   Zakoncze TYM optymistycznym Akcentem !

   • Ktoś pisze:

    Z Ujgurami kiedyś acz nie tak dawne kiedyś bo do jakiegoś 7w tworzyliśmy wspólne państwo. Potem intrygi Bizancjum i wzajemne skłócanie przyniosło efekt i była wojna i rozpad kaganatu.

    • marek pisze:

     Jest taki sado maso kawał o przesłuchaniu przez KGB …

     A bumażka o zdrowiu psychicznym u was jest pyta przesłuchujący , przesłuchiwany odpowiada nie ma , a lat ile macie … sorok – odpowiada przesłuchiwany ,
     eto chwatit /to wystarczy / mówi przesłuchujący i dodaje – rastrielat …

     Czasem głupia treść , niesie ziarno mądrości lub informuje że coś działa w obie strony ..

     m

     • Ktoś pisze:

      Jak nie posiejesz to nie posmakujesz choćby u sąsiada pleniło pod Niebo.

      Wolisz doświadczyć czy się rajcować opowieścią „jak smakuje” ?

     • IRMAN z Polonisza pisze:

      Ktosiu on zyje duchowo z odsysania anglogadoidalnych Polucji – nie zauwazyles Tego ?
      Stad ten Ton pyszalka i cytaty z Cobry , bedace Deklaracja Wiary .

    • Lu-Cyferka7(AlcyOne) )O( pisze:

     „Predyktora nazywa się – „siódemką” i istnieje naprawdę ”

     Istniej i ma się dobrze ta Lu-Cyferka 7 🙂

    • IRMAN z Polonisza pisze:

     Kobiety maja piekne i bez watpienia Subtelne a Ojcowie ,tez na poczciwych LUDZI wygladaja , Popatrz na ich zachowanie i posluchaj ! https://www.youtube.com/watch?v=WTyShKAYQ2M

     • marek pisze:

      Ktosiu on zyje duchowo z odsysania

      Przeczytałem wczoraj ten artykuł dotyczący półtoramiliarda ludności i pomyślałem o tym jak głęboko ukryte są okaleczenia ludzkości i jak przesączają się z pokolenia na pokolenie i zatruwają ludzką populację.Pomyślałem że tolerancja to piękna idea jednak czasami szkodliwa w stosowaniu do wykolejonych poglądów i postaw .
      Dlatego załączam odnośnik do niego , aby ten co jest w stanie zrozumieć , dostrzegł w nim odniesienia do siebie samego .

      http://blog.polskaiswiat.com/2015/smierc-w-charlie-hebdo-czyli-muzulmanie-kontra-homo-sapiens/
      m

 5. IRMAN z Polonisza pisze:

  Wiesz Marku jestem pod wrazeniem argumentow profesora .
  Do polemiki z tym wspolczesnym Luminarzem ,nie doroslem i nie wstydze sie przyznac ,
  Bedac alienem z wyboru , mam do tego Swiete Prawo.
  P.s. Ty sie wokol rozejrzyj Uwaznie – kto jest przeciw HOMO ……..ale donosow nie skladaj , bo nieladnie kapowac – choc Autorytety, zachecaja w ramach krzewienia tolerancji i otwartosci !

  • marek pisze:

   Przeciw HOMO jest każdy nawet HOMO który problemy i nieporozumienia z inną istotą chce rozwiązywać agresją wykraczającą poza słowną wymianę argumentów .
   Takie jest przeze mnie rozumienie celu jaki winni jesteśmy osiągnąć jako populacja by móc o sobie mówić istoty inteligentne .
   Urywka o donosach nie rozumiem .
   m

 6. marek pisze:

  Uczestniczenie w życiu MŻ dało mi możliwość przyjrzenia się różnym postawom jej uczestników w temacie ” bycia receptą ” na stworzenie z Ziemi planety ludzi szczęśliwych .

  Ponieważ z niektórymi się nie zgadzam , a na dodatek uważam je za szkodliwe , pozwolę sobie jedynie , aby nikogo nie piętnować wyrazić swoje wyobrażenia , co może dać ludzkości ową nową epokę .

  W moim rozumieniu wszystko sprowadza się do stopniowego zdobywania władzy w poszczególnej ludzkiej jednostce nad odzwierzęcą motoryką jej psychiki .

  z tego założenia ogólnego wypływa konieczność jak najszybszego oddania władzy , stopniowo we wszystkich państwach ludziom , których umysły mają aktywny i stały kontakt z obszarem umysłu Wszechświata – świadomością , wyrażającą się w nas jako Wyższe Ja , aby zaistniały inicjowane przez nich działania zmieniające konstrukcje społeczeństw w stronę kompleksowo rozumianego dobra jednostki .

  Na bazie owych działań musi być realizowana konsolidacja ludzkości jednakże nie z pobudek typu NWO a mająca na celu zaistnienie świadomości ludzkiej wspólnoty , bez względu na zewnętrzne i powierzchowne kulturowe odrębności .

  Ludzkość musi na zewnątrz i w obrębie siebie uzyskać status i zrozumienie , bycia jednym organizmem .
  Wszystkie te cele winny być osiągnięte przez nas samych , bez oglądania się na pomoc z poza Ziemi i metodami wykluczającymi jakąkolwiek przemoc w stosunku do jednostki czy całych grup społecznych .

  Moja intuicja mówi mi ,że zrealizowanie tego celu właśnie podobnymi metodami to jedyna droga by Ziemia wraz z nami zasłużyła w przyszłości na miano Perły wśród planet Drogi Mlecznej i to nie z powodu jakowejś pychy czy rywalizacji , a z powodu Jej i naszego piękna.

  m

  • Ktoś pisze:

   „Ludzki mózg jest czymś w rodzaju generatora, do którego wrażenia wpadają i są przetwarzane i wypluwane w postaci tzw. siebie. Rozkładanie rzeczywistości na części pierwsze i badanie za pomocą przyrządów mija się z celem, bo tak na prawdę celem powinno być zakwestionowanie wszystkiego, nawet siebie, czyli tego subiektywnego narzędzia percepcji, które z natury jest narzędziem niedoskonałym. Percepcja każdego człowieka ma wbudowany swoisty dysonans, który powoduje, że poznanie istoty rzeczywistości jest niemożliwe, bo niemożliwe jest wyjście poza siebie i doświadczenie czegoś bez doświadczającego. Jednakże to, co obserwujemy nie jest nami, ponieważ możemy to obserwować. Obserwatora samego w sobie zaobserwować nie możemy. A może nie ma żadnego obserwatora, a jest jedynie obserwacja, która zachodzi w czasie, dla każdego subiektywnym. Percepcja czasu wynika bowiem z uwagi jaką przykładamy do obiektu obserwowanego. Np. obserwujemy siebie i pamiętamy, że zamykaliśmy drzwi wychodząc z domu, ale możemy zrobić to automatycznie i zaraz musimy się wrócić, ponieważ z naszej percepcji zniknął fakt zamykania drzwi na klucz.”
   (http://innemedium.pl/wiadomosc/naukowiec-nasa-zasugerowal-ze-zyjemy-w-sztucznej-rzeczywistosci-stworzonej-przez-zaawansow#comment-97250)

   3 ośrodki inteligencji – WYKUTA NA BLACHĘ, WYUCZONA TRESURĄ i ta niechciana przywalona szlamem doktryn innych ludzi wyznaczających biorobotowi to jak ma zyć i kim w tym „życiu” być często wbrew woli biorobota umierającego ze strachu by wyrazić głośno SWÓJ PROTEST na takie traktowanie….

   Nie da się wlać czegokolwiek do JUŻ WYPEŁNIONEGO NACZYNIA, nie da się odnaleźć zagubionej ścieżki NIE WRACAJAC DO MIEJSCA OSTATNIEGO POBYTU NA NIEJ, nie da się zrozumieć „duchowosci” roztrząsając kolejne ciągle malowane w innych odcieniach pedalskiej tęczy KŁAMSTWA, kłamstwa głoszone by ludzkość jako taka MARNOWAŁA CZAS szczególnie cenny TERAZ. Gra w „potop” polega na zrozumieniu JEDNEJ JEDYNEJ RZECZY…… o której na pewno nie powiedzą łgaże kupczący „duchowoscią” bo płaca im za prowadzenie rozyskutowanych lemingów w przepaść. Wkleiłem kiedyś „CEL” żydonazistowskich sekt – tak zdeprawować ludzkość by albo sama wyginęła albo bogowie zesmaczeni Ziemią ją wytracili potopem… w tym celu tresowane sa różne grupy społeczne, jedne „jedynie najprawdziwszą religią”, inne „demokratycznymi wzorcami zachowania”…. ale wszystkie te „programy” zawierają CELOWĄ SKAZĘ jaką można dostrzec TYLKO I WYŁACZNIE operując 3 ośrodkiem inteligencji, tym niechcianym, tym wygnanym….. I tu jest sedno tego DEATHWAY’a ludzkości….. prowadzącego ostatecznie do jej kolejnego (samo)wytracenia.

   • marek pisze:

    Takiemu spojrzeniu jakie swoimi słowami wyrażasz daję duże prawdopodobieństwo że jest ono prawdą , gdyż pozytywny aspekt ludzkości zawsze widzę w defensywie w stosunku do owego społecznego zamętu i zróżnicowania które czynią naszymi rękami ” czarne koszulki .”.
    Ale powiedz , czy widzisz sposób do zmiany tego stanu rzeczy , przecież wszystko sprowadza się do umiejętności dotarcia do tych najbardziej zaślepionych w rozumieniu rzeczywistości .

    Jak poszerzać krąg ludzi którzy są bliżsi dostrzegania wszelkich zagrożeń płynących z zakulisowych działań czynionych za plecami ludzkości .

    Myślę że to jest największym problemem w walce z otumanianiem nas.

    m

    • Ktoś pisze:

     Wystarczy się PRZEŁĄCZYĆ na ten 3 ośrodek i pragnąć tego co ZAKAZANE żydonazistowską religią…….

     W zen na ten przykład podstawową praktyką jest OBSERWACJA „WŁASNYCH” MYŚLI czy EMOCJI. Nauka dostrzegania WPŁYWU OTOCZENIA na nas. Wiadomym jest WERBALNE oddziaływanie bo nim tresowane są osobniki od urodzenia….

     … ale ja mam na myśli oddziaływanie NIEWERBALNE, te odbierane zmysłami wprost do podświadomości z pominięciem umysłu jaki dopiero WTÓRNIE jest informowany o otrzymanej informacji. Na te wszelkie „niewerbalne” oddziaływania składają się zarówno „demoniczne podpięcia” (słynne głosy w głowach) mówiące głupkom jak być dobrym wiarołomcą jak i odbieranie biopola o określonym potencjale. Biopola zawierającego różne MYŚLI, NAKAZY, POMYSŁY …… jakimi zarażana jest populacja by się DEPRAWOWAŁA w imię żydonazikultury. Przykładem takiego oddziaływania biopola jest chociażby „małpi rozum” 7 latków już świadomie odbierających sygnały z niego a nie mających bariery filtrującej takie „wzorce” z kodeksem moralnym. Przykładem takiego „oddziaływania” są NATRĘCTWA, myśli zmuszające zaatakowaną osobę do danego postępku o jakim mówi iż go sama dokonała z niewiadomych przyczyn…. To wszystko jest zdalne oddziaływanie na ODBIORNIK i PRZETWARZACZ czyli umysł w jakim ludzkość z braku „boga w sercach” położyła swą nadzieję na swoje zatracenie…. W jakim MA KAZANE kłaść nadzieję na swoje zatracenie…..

     W podobny niewerbalny sposób kodowane są reklamy różnych żydowskich koncernów, kodowane są wypowiedzi z „mediów”, kodowane są symbole i znaki używane w tzw „kulturze masowej”…. wszystko po to by NARZUCAĆ poprzez takie niejawne oddziaływania WŁASNĄ WOLĘ na stado nieświadomych tej INŻYNIERII SPOŁECZNEJ indokrynowanych baranów.

     Wszystko to jest PODPINANIEM DANEGO RODZAJU ENERGII ZAKODOWANEJ W OKREŚLONY SPOSÓB pod fizyczną reprezentację …..

     …. i niszcząc te PODPIĘCIA czy PRZEKODOWYWUJĄC je można oczyścić świat bez uczestnictwa w rozrubach czy astralnych wojnach. Wystarczy CHCIEĆ i czyniąc to nie myśleć o własnym „PAŁACU” jak to też jest modnie wśród ezodegeneratów zbyt głupich by pojąć jak to funkcjonuje (wszystko co wykreowane z żądzy czy chciwości jest gotowe by 2,ta demoniczna strona sobie z tego szybciorem korzystała rzucając „kreatorowi” marne ochłapy).

     Pole serca czyli te „duchowe medytacje” jakie czasami prowadzone są dla Gai powinny oczyszczać biopole planety z tego żydowskiego, nazistowskiego, kabalistycznego syfu ale….. debile bez wiedzy a z orgazmem na widok swojego często SAMOZWAŃCZEGO „duchowego” guru jeszcze bardziej te wzorce utrwalają bo …. są głupi i zamiast samemu przekodowywać używając „łącza z Niebem” oddają swoją energię żydonazistowskim szarlatanom a ci wykorzystuja ją do ich dalszego niewolenia mamiąc przy okazji ezoimbecyli „zbliżającycm się wyzwoleniem” („przełomem”, „wydarzeniem” etc”) jak to chciazby czynili majanie z okazji 12.12.12 .

     To jest MYK mogący zmienić świat, PRZEKODOWANIE GO, przekodowanie każdego atomu składającego się na niego BIOPOLEM nie zawierającym CHCIWOŚCI w swoim kodzie a potem utrwalenie by było nie przekodowalne. To jest też ten „myk” ze „wznoszeniem Gai” – odcinanie (czy też NISZCZENIE) od jej biopola wszelkich niskowibracyjnych żydowskich, nazistowskich., kabalistycznych syfów i ich bozków. Bez tego można czekać na „wydażenie” do ….własnej obroży i czipa…. mamiąc się niebiem i rajem…. Dlatego też mówię o WYPALENIU astrala, etremu, mentala i wszelkich innych warstw z demonicznymi bytami podpiętymi pod biopole Ziemi…. bo bez tego ci naprawde wysokowibracyjni tu nie przybędą bo się nie będą „plustać” w ziemskich „uduchowionych” odchodach dla zadowolenia i spełniania zachcianek duchowych zdrajców i żydonazistowskich przechrzt (albo przybedą, się wnerwią i SPALĄ ten cały żydosyfoland – patrz „potop” – co się zbliża WIELKIMI KROKAMI).

     • marek pisze:

      Ze wszystkimi zarzutami tyczącymi się , jakimi metodami modelują nas na bezwolne istoty się z Tobą Adaś zgadzam ,ale metody walki z tym nie wskazujesz , a właśnie w tym widzę problem że nikt nie wie , jak z owych mas zrobić istoty świadome.

      Wciąż uważam że wymaga to czasu i wymiany pokoleń , jednak przyznaję Ci rację , że nieraz nie wiem , czy wcześniej nas nie zakulczykują i do chlewów nie pozaganiają .

      Ja znam jedno miejsce , gdzie facet ” morzem ” określa informację we Wszechświecie. Ty piszesz o ludziach morza , określając ich elfami z filmu …
      Jaką rolę im przypisujesz w dziejach ludzkości wstecz i do przodu że piszesz o ich ewentualnym powrocie? .

      m

     • Ktoś pisze:

      Opiekunów i strażników. I dziwnym trafem żaden channeler o nich nie wspomina. Zapewne przez „przypadek” zapomina….

      A co do walki to ona jest prosta – odzyskać to co żydonazizm ludziom pozabierał swoimi zbrodniczymi udającymi religiami. Jest poopisywanych mnóstwo sposobów będących mniej lub barziej groźnymi drogami dla śmiałka. Ale bez CHĘCI zrobienia pierwszego kroku nigdy z zagrodki nie wywędrujesz. „Czyszczenie DNA’ to syzyfowa raca jaka póxniej, po ich powrocie, będzie dużo szybciej i skuteczniej wykonana. Zadanie ludzi jest jedno i dużo prostrze i zawiera się w przepowiedzianym „ODNOWIENIU CHRZEŚCIJAŃSTWA” (nie mylić z róznymi wersjami zydonazizmu zwanego judaizm). Kiedyś ludzie myśleli nie głową i wtłoczonymi tam dogmatami ale swoim sercem i tę części aJA jakie tam można znaleźć. Żydonazizm poprzez tępienie gnostyków zabrał tę umiejętność kontaktu ze swoim prawdziwym JA jak i ze Stwórcapoprzez czakrę serca. Bez odzyskania tgo kontaktu każda „technika duchowa” to jak „sianie na skale”. Nic nie wzejdzie bo ma nie wzejść – taki jest cel WSZYSTKICH obecnych zażydzonych „duchowych”praktyk”. mamienie i ekspozycja frajera na jeszcze lepsze dojenie z energii przez żydonazistowskie aniołki.

 7. Ktoś pisze:

  1.
  „Tak się składa, że wszystko co mam mam od Jezusa. to On mi powiedział, że będę poznawać historię nieba i ziemi na nowo i że będzie mnie prowadził, Powiedział: odkrywaj świat na nowo. To on mnie inspirował i pokazywał rzeczy niezwykłe. To on mnie osobiście namaścił. Powiedział, że mam nieść ludziom światło. Ale też mówił: bacz abyś nie zbłądziła. To On mi mówił, że będą nowe odkrycia, nowe zwoje, nowe teorie. Jeżeli mam jakieś zdolności to nie są moje. Wiem, że czasami inne „byty” próbują coś od siebie wcisnąć. Czsami sa pozytywne a czasami negatywne. Gro negatywnych bytów jest zazdrosnych i wściekłych kiedy coś odkrywam wtedy jestem niesamowicie atakowana, szczególnie tzw trzecie oko. Skaczą mi między oczy jak skorpiony, trwa to jakiś czas. Wołam wtedy do Jezusa i przysyła swoje wojsko. Oni mają potężną broń o której nam się nie śniło. W świecie ducha też mają broń. Kiedyś widziałam Jezusa stojącego z kołczanem strzał, do pewnego człowieka przemawiał do ucha „ciemny byt” , ale on o tym nie wiedział no i ten ciemny byt oberwał taką strzałą, jego szata płonęła, ale on był tak zaapsorbowanay nadawaniem, że tego nie widział. To była strzała „śmiertelna”. A miał Jezus też inne rodzaje strzał. Kiedyś byłam w pewnym miejscu, spotkałam tam Jezusa i dostałam ważne namaszczenie. Wróg o tym wiedział, nie wiedziałam, że grozi mi niebezpieczeństwo. Najpierw zobaczyłam teren otoczony przez niesamowite bestie, coś w rodzjau wielkich psów, oczy miały jak zapalone reflektory samochodów, ziały na mnie złością. Widocznie w czymś im przeszkodziłam. Usłyszałam rozkazy Boga, który wysyłał swoje wojsko mi na pomoc, oni byli uzbrojeni w miecze i mieli skrzydła jak anioły. Ziemia pode mną drżała, kiedy się zbliżyli. W moją stronę poleciały dwa miecze, które mnie osłoniły, wstąpiła wtedy we mnie moc. I jeszcze jedno: Bóg, Jezus wybiera sobie ludzi, których prowadzi inaczej, a kościół może tylko rozłożyć ręce i powiedzieć, że to go przerasta. Kościół uwarza pewne rzeczy za tajemnice, albo że są od diabła i nie będzie o tym mówił. Poza tym Bóg nie przygotowanym nie da pewnych darów, nie są dla wszystkich. Dlaczego ja? Nie mam pojęcia. Moje doświadczenia wychodzą poza krąg tego co kościół doświadcza i mówi. A Jezus mówi, że będą zmiany i ludzie muszą o tym wiedzieć, że będą zmiany. Sami musicie szukać i myśleć. Do tej pora wiedza była ukryta, teraz wszystko staje się jawne. Analizujcie, badajcie, ale też baczcie abyście nie zbłądzili.”
  (http://innemedium.pl/wiadomosc/12-planeta-sitchina-zagadka-nibiru-istot-zwanych-straznikami-przelomowy-film#comment-97213)

  2.
  „…co do śwaitów pod ziema to są 3 ,jądro ziemi to jakby magnes ,metal obracający się a nie lawa płynna , w każdym śweicie są stabilizatory grawitacyjne ,kule energetyczne które zsotały odkryte przez ludzi ,również czakramy ziemi stanowią jej stabilizacji i równoważą energię planety ze wszechśwaitem ,niestety nie jestesmy najmadrzejsza rasa na świecie co widać po języku bacy i tym artykule a jedynie niewolnikami ras gadzich i albinosów ,daltego jest tyle zła na ziemi i ten niewolniczy system ,piekne jest to że nawet oni biroa udział w walce dobra i zła która jest ponad nimi i która odbywa sie codziennie w naszych sercach .TO dusza stanowi połaczenie z doskonałościa jaka jest żródło i wiele ras które sprzedało się złu nie posaida duszy ,tak samo jak ten byt na zdjeciu nr 1 które baca umieści ,to biorobot stosowany do obseracji ludzi ,jest ich pełno koło nas i czasami udaje sie je zobaczyc kątem oka albo widza je ci co maja odblokwany wzrok ,on tez nie ma duszy jest stworzony przez rasy gadzie ,w srodku ma kryształ który napełniany jest energia która sieje osoba do której sie podczepił i tak jak np bacy uzywając przekleństw ,plugastwa ,zadufany w sobie ,siejący dezinforamcje ,bez wiary w Stwóce ,siejący zazdrośc ,nieśwaidomy jest tego że dokładnie pracuje dla takiego robota lub innego bytu który przy nim stoi i zasilal taki kryształ i co gorsze ten byt bawi sie nim jak kukiełka i zmusza do tego aby tak mówil ,pisał i sie zachowywał . …”
  (http://innemedium.pl/wiadomosc/obcy-brutalna-prawda-czesc-iii#comment-97323)

  • Ktoś pisze:

   OTO TAJEMNICA WZGARDZONA PRZEZ LUDZKOŚĆ

   dla żydowskiego pedalstwa i innych sodomii

   • siola pisze:

    Ktos to jak nic ,cien czlowieka ,
    ciagle sie wscieka,uwazajac kazdego za durnego,
    karze walczyc z cieniami w astralu,
    bys nie widzial czlowieku ze wrog chodzi tu na ziemi,
    placze jak ta Elka co przeklinac umie,
    ale sie strasznie wscieka ze jej glos zabrali,
    Ja tam juz od dawna zyje w realu,
    nie mysle juz o glosowaniu,by cos zmienic.
    Urzednicy w gminie,starostwie,banku itd ludzi oklamuja i szantarzuja,
    a Ktos wysyla Cie do astralu,
    Co jeden to lepszy bozek w oszukiwaniu,
    jedno Maja wspolne dla wszystkich,
    Brak szacunku dla ludzi i nie wazne czy ten bog ma imie czy go nie ma.
    Wroga nie trza szukac w astralu jak bezimienny bozek twierdzi,
    bogami to tu na ziemi smierdzi,
    by kogos okrasc beda go nocami hologramami nachodzic ,
    a za dnia przasla Ci adwokata by cie szantazowal,
    I odkrycia wtedy wielkie ,kura z bakteriami coli lata i zarowa wode.
    Powini Rutkowsy nagrode nobla dostac bo odkryli cos nowego.
    Coz kiedys ludzie wiedzieli tylko ze bakterie coli nosi krowa,
    teraz widac po ich odkryciach ze kiszonka i kura.
    Coz ublizaniem blizniemu bez powodu ,
    swiata nikt jeszcze nie naprawil i to cala Prawda.
    Coz Maja bogi KTOSIE ludzi w nosie,
    wiec bozatka niech nie placza teraz ze ich ludziska nie kochaja,
    Beda ludziom wciskac glupoty ze jakas krew jest lepsza,
    tylko nikt nie powie ze ta sama krew u wieprza co cudze wpieprza.
    Coz pytalem Brata czy potrafi wszystko z prawem pozalatwiac,
    3 razy pytalem ,odpowiedz dostalem ze TAK.
    Ale widac moj braciszek to jak boska kukielka ,
    tak chodzi jak za sznurki ciagna rude zezowate bogi,
    Toc to On slowianin co swe slowo lamie,
    wlasna Matke i Ojca zabic potrafi,
    widac przy tym ze takim slowianskim braciom ,
    wszystko jedno kto im placi za zabijanie swoich siustr i braci,
    Nie gra wcale roli czy to placa germanskie ali slowianskie bogi.
    Dla mnie nie gra roli ,kolor skury,czy tez grupa krwi,
    bo u mnie wartosc w tym by nie byl klamca i morderca
    A Ktos z swoimi wartosciami pasuje do CCC.
    Coz niech sie zaden slowianski bozek nie dziwi,
    jak mu sie w rodzinie i murzynek Bambo urodzi,
    bo sie moglo zdarzyc ze Turecki janczar byl murzynem,
    a nie babki wina byla to ze ja sila brali.
    A mieli rzezniki (szlachter-szlachta)w modzie ze co nie zabil to przelecial ,
    Biedna ta co przed rzeznika ogonem nie uciekla.
    Coz technicznie poszli my do przodu ale z rozumem u niekturych gorzej,
    Wiec sie KTOSIU o innych nie martw tylo o swoj tylek.
    Bo nie karzdy ma ochote byc Baranem ,czy jak ty bezimiennym Bogiem,
    Plutonowy nie chce zostac krolem ,wiec se krola moga w tylek schowac.
    Siola debil i blazen jeden woli zostac swoim Wolnym Panem.
    Glosowanie w tym systemie to jak Ktosiowa walka w astralu.
    Coz za pieniadz ali znajomosci inteligencji nie dostaniesz bo to nie magisterium ali profesura dla boskiego szczura

    Nie<s wie<c

 8. mały budda pisze:

  Ktoś może jakiś kataklizm sprowadzisz na żydów. Przejdz do czynu.

  Ostatnio słońce odpaliło a trzesięnia w Nepalu wystapiły.
  Żywioł ognia poszedł w kierunku południa.

  • IRMAN z Polonisza pisze:

   Pewno Cie nie zmartwie pewna wiadomoscia .,dotyczaca tej grupy demonow w ludzkich postaciach , ,ktorzy siebie Sami zydami nazwali . Przyjmij w Dobrej Wierze moje slowa i nie pros Ktosia o posprzatanie ,czy zrobienie porzadku , TEN problem jest w sferze gdzie zdarzenia sa ksztaltowane – pozytywnie rozwiazany.
   Nie jestem wprawdzie konkretnie podac przyczyny fizycznej ,ALE widzialem w przyszlosci nielicznych ocalalych sposrod NICH i byli to jak sie domyslam Chasydzi , ktorzy pojedynczo , na malych lodziach ,przyplyna do Polski ,blagajac o schronienie . Bedzie to na jesieni ,podczas padajacego deszczu i na tych przedziwnych czapkach z futerkiem dookola pozakladane miec beda przesmieszne reklamowki plastikowe . Widok byl naprawde pocieszny a i obserwujac tych niedobitkow zastanawialem sie ,czy ONI tam z israela , parasoli nie nawykli uzywac w podobnych okolicznosciach. Byc moze ewakuacja odbedzie sie w tak wielkim pospiechu ,ze o tym pozytecznym gadgecie ,nie beda mieli czasu pomyslec. Dodam jeszcze ,ze nie byla to wielka grupa ,szacunkowo kilkadziesiat jesli nie kilkanascie osobnikow.

   • Ktoś pisze:

    Żydostwo ciągnie do Polski jak robactwo do gówna a prawdziwe znaczenie Polin nie oznacza „tu umrzesz” ale „tu/z powodu… wymrzesz”.

   • Maria_st pisze:

    IRMAN z Polonisza Twoje widzenie przyszlości bardzo przypomina apokalipse sw.Jana, nieraz mam wrażenie ze jestes jezuitą…ale to tylko moj odbiór, niekoniecznie prawdziwy.

    • IRMAN z Polonisza pisze:

     Mario zapewniam ,ze jeezuita nie jestem , choc Znam wszystkie Tricki i Metody. Mam pewien wglad w kronike zdarzen i tylko ten powod sprawia , ze Fragmenty Rzeczywistosci czasu nadchodzacego , ktore przedstawiam ,pokrywaja sie z seria widzen -znanego jako ten JAN od Apokalipsy.Nie jest TO jedno widzenie a posklejane wizje ujete w jeden Tekst Apokalipsy.
     Wierz mi z coraz wiekszym zwatpieniem ,probuje poruszyc Sumienia I Serca . Odpowiedzia na Apele i Ostrzezenia nie jest zmiana postepowania i zycia – rezonansem jest potok slow ,czesto nawet sensowny ,ALE tylko niestety slow…….. .
     Od kiedy uzyskalem Wglad a stalo sie to po naglej smierci ,przekonalem sie niezliczona ilosc razy , ze Widziane zdarzenia ,rowniez te bardzo nieprzyjemne ,ktorych chcialem uniknac NADCHODZILY i zajalem sie samodzielnym badaniem zjawisk zwiazanych z percepcja i teoria rzeczy w ISTOSCI ..
     Stad bierze sie moja niejako desperacja i czasem bardzo nieprzyjemny TON moich wypowiedzi.To wrazliwosc na podla Ludzka egzystencje ,czesto poczciwych i dobrych z gruntu Ludzi wtrybionych w machine SYSTEMU , jest motywem przewodnim,moich bezowocnych staran . Wyciagniecie maksymalnej liczby DUSZ z lap Demona -tak bym to zadanie zdefiniowal. Numer polega na intensywnym utrwalaniu zludzenia blednego -kontynuacji , W istocie SYSTEM wyczeroal swoje mozliwosci , TO ze trwal wieki cale nie ma znaczenia a ludzie rozsadni calkiem , sadza ,ze trwac bedzie, skoro trwal tak dlugo !!!
     Najwyzszy Czas na oddzielenie sie ot TEJ tonacej we krwi i nieprawosci KREATURY- stwozonej zreszta sztucznie wbrew naturalnemu PRAWU , przez grupke Cwaniakow pasozytow.
     Kto tego dzisiej nie uczyni ,ten godzi sie na unicestwienie.
     NIEZALEZNOSC jest droga do prawdziwej WOLNOSCI .

     • Maria_st pisze:

      „Od kiedy uzyskalem Wglad a stalo sie to po naglej smierci ,przekonalem sie niezliczona ilosc razy , ze Widziane zdarzenia ,rowniez te bardzo nieprzyjemne ,ktorych chcialem uniknac NADCHODZILY”

      IRMANIE nie tylko Ty masz WGLAD..znam wiele takich osob, ale nie kazdy projektuje na innych swoje widzenie.
      To WGLAD tylko i wylacznie dotyczacy TWYCH doswiadczen.
      Swoim postepowaniem z pewnoscia poruszysz SUMIENIA i SERCA wielu…..najprosciej czynisz to w realnym zyciu, choc i w wirtualnym mozna to takze czynic jesli dana osoba jest na tym samym poziomie co TY…wtedy sie zrozumiecie, inaczej trudny to bedzie przekaz.
      Kiedys myslalam podobnie, lecz teraz jest we mnie cisza i wieksze zrozumienie i nie staram sie nikogo zmieniac..” na sile”…….
      Zrozumienie przychodzi w odpowiednim momencie.
      Slowami mozemy bawic sie w nieskonczonosc, ale czy to niesie zrozumienie?
      IRMANIE Twoje slowa:
      „NIEZALEZNOSC jest droga do prawdziwej WOLNOSCI .”
      brzmia niczym nawolywanie do rewolucji…a tych na tej planecie bylo wiele i co wniosly?
      ZNIEWOLENIE tkwi w naszych GLOWACH…..od niej nalezy zaczac.

    • IRMAN z Polonisza pisze:

     Och Marysiu ,jestes niereformowalna !
     Ja nic nikomu nie projektuje ,od tego sa Specjalisci sowicie oplacani z TWOICH podatkow.
     Ludzie ,ktorzy maja WGLAD od dawna smieja sie z Sukinsynow Systemowcow – zyjac jak Wolni LUDZIE – Artysci Boga- Jedynego Milosiernego.
     Ten caly polakorobaczy” ezoteryczny motloch ” dudlajacy zarobkowo w Branzy , budzi moje politowanie . Jesli kogos naprawde Mocnego znasz …..to podaj mi mailem Jego Nazwisko ,bym osobiscie mogl sie przekonac ,kto zacz !
     Chetnie przezyje pozytywne rozczarowanie , dostrzegajac blad w moim odbiorze Swiata.
     Ale badz ostrozna , bo jesli TEN Osobnik okaze sie duchowa prostytutka , przebrana w szaty Swietego Meza – to marne ma perspektywy na przyszlosc – ostrzegam uczciwie !

     • Maria_st pisze:

      no i znowu projektujesz, tylko pytanie–świadomie czy nieświadomie ?
      Osoby które mają WGLAD—nie używaja takiego EGOistycznego i chamskiego języka jakim Ty się często posługujesz .
      No i nie obrażaja nikogo, nie oceniają—wiedzą jak to wszystko działa.

      „zyjac jak Wolni LUDZIE – Artysci Boga- Jedynego Milosiernego.”
      ha ha ha co to za Miłosierny Bóg–jeśli ci tzw WOLNI LUDZIE–mają za NIC innych ludzi ?
      TWORY, TWORY SŁOWNE–tak to u Ciebie widzę.

      „Ten caly polakorobaczy” ezoteryczny motloch ” dudlajacy zarobkowo w Branzy , budzi moje politowanie . ”

      jeśli budzi takie a nie inne odczucia–to nie musisz w to wchodzić……
      Jeśli nie umiesz pływać to i nie będziesz wchodził do głębokiej wody.
      Mnie ezoteryka nie interesuje ale to czego potrzebuje na daną chwile–otrzymuje…nawet z wiedzy tych tzw o których napisałeś tak pogardliwie–” polakorobaczy ezoteryczny motłoch”….bo tam gdzie mieszkasz tego nie ma?
      Tylko w Polsce?
      Ehhh, ręce opadają…

      Heh…MOCNEGO—znowu EGO przyzywasz?
      Czy Ty nie rozumiesz, że każdy z ludzi ma TĄ wiedze w SOBIE…..jest ” zbudowany ” na TEJ wiedzy…..tylko nie każdy potrafi zaczerpnąć z tej wiedzy….
      Nie wiesz tego?
      Dlaczego?
      Nie odczytałes tego w SOBIE?
      Z tego co piszesz–wiele jeszcze nie odnalezłęś wiedzy……wieć TWORZYSZ….to co Tobie pasuje, by EGO miało się dobrze.
      Tu w tych słowach widac jakie ono jest duze: „bym osobiscie mogl sie przekonac ,kto zacz !”
      Nie bądz kolejnym mesjaszem bo już ich za wielu na tej planecie .

      „Chetnie przezyje pozytywne rozczarowanie , dostrzegajac blad w moim odbiorze Swiata.”

      i TU masz RACJE–w Twoim odbiorze Świata, nie moim czy kogoś innego….. no i sobie TO PRZEMYŚL…dlaczego masz TAKI a nie INNY odbiór i dlaczego uważasz ze tam gdzie zyjesz jest lepiej niż TU gdzie np mieszkam ja czy gdziekolwiek indziej ktoś inny ?

      I tu także zauważam iż mierzysz swoja miarą ”
      „Ale badz ostrozna , bo jesli TEN Osobnik okaze sie duchowa prostytutka , przebrana w szaty Swietego Meza – to marne ma perspektywy na przyszlosc ”

      Ciekawe DLACZEGO ?

     • IRMAN z Polonisza pisze:

      Postanowilem zakonczyc pisanie na tym Forum. . Zycze Wszystkim osobom ,bioracym udzial w dyskusji ,dalszych tworczych przemyslen na temat Fenomenu ZYCIA.
      Serdecznie dziekuje za nauke ,ktora z WASZYM udzialem stala sie czescia mojego doswiadczenia.

     • Maria_st pisze:

      „Postanowilem zakonczyc pisanie na tym Forum. . Zycze Wszystkim osobom ,bioracym udzial w dyskusji ,dalszych tworczych przemyslen na temat Fenomenu ZYCIA.
      Serdecznie dziekuje za nauke ,ktora z WASZYM udzialem stala sie czescia mojego doswiadczenia.”
      ja też Ci dziękuje za naukę .
      Po to tu się spotykamy by coś sobie przypomnieć.

     • Ktoś pisze:

      „Postanowilem zakonczyc pisanie na tym Forum.”

      – szkoda i powodzenia, bracie.

  • mały budda pisze:

   Trzęsienia ziemi w Nepalu ruszyły góry.
   Więc jeśli najwyższe góry lekko się zapadną. To będzie ciekawie na matce naturze. Moim zdaniem ruszenie Mount Everest zmienia nacisk na płyty.
   Pewnie wszyscy już wiedzą, iż ciśnienie w atmosferze ulega zmianie.

 9. mały budda pisze:

  35 lat temu Polacy zdobyli Mount Everest.

  Krzysztof Wielicki i Leszek Cichy w 1980 r. jako pierwsi ludzie weszli zimą na najwyższy szczyt świata. Po powrocie sekretarz Edward Gierek nie podał im ręki. Za to, co zrobili po zdobyciu góry.

  Krzysztof Wielicki, Wielkopolanin, laureat przyznawanej przez „Gazetę” nagrody Giganta, tak wspominał po latach pierwszy udany zimowy atak na Mount Everest: „To była dziwna wyprawa. Jej kierownik omal nie został aresztowany. Pewien król się oburzył, pewien sekretarz partii obraził, a pewien znany alpinista podważył jej sukces”.

  „Szaleni Polacy”

  Wyprawa dziwna, ale i przełomowa. – Zaczęło się od tego, że Andrzej Zawada [zmarły w 2000 r. wybitny polski himalaista – red.] się uparł – wspominał Wielicki. – Uznał, że skoro w latach pięćdziesiątych historia była przeciw nam i my Polacy nie mogliśmy zdobywać dziewiczych ośmiotysięcznych szczytów, to trzeba zacząć podbój jeszcze raz, zimą.

  To właśnie zimowe wejścia stały się specjalnością „tych szalonych Polaków” – jak mawiał o naszych himalaistach sławny wspinacz włoski Reinhold Messner, pierwszy zdobywca korony Himalajów. W latach 70. i 80. Polacy zaliczali się do ścisłej światowej czołówki zdobywców gór.

  Do tego grona należeli też Leszek Cichy z Pruszkowa i Krzysztof Wielicki z małej wioski Szklarka Przygodzicka pod Ostrzeszowem. Obaj wzięli udział w wyprawie, przygotowywanej od 1977 r. przez Zawadę. Cel – pierwsze zimowe wejście na himalajski szczyt. Było wsparcie Polskiego Związku Alpinizmu, Głównego Komitetu Kultury Fizycznej i Turystyki, ale kluczowe okazały się pieniądze Juliana Godlewskiego – mieszkającego w Szwajcarii polskiego milionera. Nepal pod koniec 1979 r. wydał pozwolenie, i w sylwestra 1979 r. Polacy zbudowali pod Mount Everest pierwszą bazę, na lodowcu Khumbu, na 5350 metrach. Szczyt Czomolungmy wznosił się 3,5 kilometra wyżej.

  Minus 40 st. C w namiocie

  Do 15 stycznia 1980 r. powstały kolejne trzy obozy, aż do wysokości 7150 m n.p.m. Założenie czwartego obozu na tzw. Przełęczy Południowej okazało się zadaniem szczególnie trudnym. Załamała się pogoda, wiały huraganowe wiatry. Niewiele można było zdziałać, a nepalskie pozwolenie na wyprawę było ważne tylko do końca lutego. W relacji Andrzeja Zawady czytamy: „Ludzie zaczęli chorować. 11 lutego Leszek Cichy, Walenty Fiut i Krzysztof Wielicki dotarli na przełęcz. Schowali się zmarznięci do małego namiotu. Ratował im życie, ale nie dawał możliwości odpoczynku. Bez przerwy walczyli z potężną wichurą, trzymając maszt w rękach. Nie byli nawet w stanie ugotować herbaty. W środku w namiocie termometr pokazywał minus 40 st. C”.

  16 lutego Wielicki i Cichy ruszyli w górę. Przenocowali na Przełęczy. Odpoczywali i szykowali się do ataku. Wielicki w artykule „Polish Winter Expedition 1980″ wspominał: – Szło nam bardzo dobrze. Dbaliśmy jednak o kondycję. Po drodze ugotowaliśmy herbatę, kawę, jakąś zupkę. Na deser mieliśmy znalezioną na Przełęczy galaretkę, którą zagryzaliśmy pasztetem wraz z kilkuletnim chrupkim chlebem pozostawionym przez poprzednich właścicieli. Czegoś tak dobrego nigdy jeszcze nie jadłem”.

  Droga na szczyt była długa i trudna. Wielicki szedł tam z bólem stóp, które odmroził podczas poprzednich wspinaczek. 17 lutego o godz. 14.25 dwóch Polaków jako pierwsi na świecie stanęli zimą na dachu świata. – Gdyby to nie był Everest, pewnie byśmy nie weszli – skomentował Cichy.

  Numer do prostytutki

  Na szczycie Polacy znaleźli kartkę z napisem po angielsku „Jeśli chcesz się dobrze zabawić, zadzwoń do Pat Rucker 274-2602 Anchorage, Alaska, USA”. Jak się potem okazało, był to numer do… prostytutki. Zostawił go tam dla żartu Ray Genet – amerykański himalaista rodem z Alaski, który wszedł na Everest latem (w październiku) 1979 r. Genet zginął podczas zejścia – to był jego ostatni dowcip.

  Zejście było dramatyczne, Wielicki z odmrożonymi nogami ledwo szedł. Cichy musiał przez to zwalniać, a zapadała już ciemność. Baterie w latarkach się kończyły. Oślepiał go śnieg, więc założył… okulary spawalnicze. Podczas drogi znalazł zamarznięte zwłoki. To była Niemka Hannelore Schmatz, która jesienią 1979 r. nie zeszła z góry. W końcu udało się dojść do namiotu, a Wielicki uniknął amputacji palców.

  Cichy i Wielicki na szczycie Mount Everestu zostawili różaniec, który dostali od Jana Pawła II, a także krzyżyk przekazany im przez matkę Stanisława Latałły, który w 1974 r. zginął na Lhotse.

  Obrażony Gierek

  Informacje o tym, co Polacy zostawili na Evereście, przedostały się do Polski. Zawada wysłał telegram do papieża – ten przesłał gratulacje. Sprawę nagłośniła Wolna Europa. Dlatego Edward Gierek, kiedy witał himalaistów na lotnisku, ostentacyjnie nie podał im ręki. Polskich zdobywców nie przyjął też król Nepalu. Obraził się, iż Polska Agencja Prasowa podała informację o zdobyciu góry, zanim on został poinformowany.

  Wreszcie włoski himalaista Reinhold Messner zarzucił Polakom, że ich wejście nie może zostać zaliczone, gdyż dokonali go po wygaśnięciu nepalskiego pozwolenia. Nie wiedział, że Polacy je przedłużyli.

  Zimowy podbój Himalajów się rozpoczął. Do 1987 r. Polacy zdobyli zimą siedem ośmiotysięczników. Na trzech z nich flagę zatknął Krzysztof Wielicki – Gigant „Gazety” w 1996 r. Dostał tę nagrodę za poznański styl pracy. Kiedy wówczas odwiedził naszą starą redakcję, która mieściła się na III piętrze, powiedział: – Ale się zasapałem.

  • Ktoś pisze:

   „na szczycie Mount Everestu zostawili różaniec, który dostali od Jana Pawła II”

   – powód wstrząsów w Nepalu, diabelski ekskrement.

   • Maria_st pisze:

    „„na szczycie Mount Everestu zostawili różaniec, który dostali od Jana Pawła II”

    – powód wstrząsów w Nepalu, diabelski ekskrement.”

    BZDURA ……

 10. mały budda pisze:

  Himalaista Jost Kobusch podczas sobotniego trzęsienia ziemi przebywał na Mount Evereście. Wstrząsy zrzuciły śnieg z góry. Lawina zabiła 18 osób. Moment zasypania Base Camp został zarejestrowany przez himalaistę.
  3,2 tys. osób zginęło, a 6,5 tys. jest rannych. Bilans trzęsienia w Nepalu rośnie – 27-04-2015
  3,2 tys. osób zginęło, a 6,5 tys. jest rannych. Bilans trzęsienia w Nepalu rośnie
  Co najmniej 3,2 tys. osób zginęło, a 6,5 tys. osób jest rannych po sobotnim trzęsieniu ziemi w Nepalu. Liczby te stale rosną. Do zniszczonego kraju przybywają ratownicy ze sprzętem medycznym z całego świata. Niosą pomoc poszkodowanym w najgorszym od 81 lat trzęsieniu ziemi w tym regionie.
  czytaj dalej
  W sobotę w Nepalu zatrzęsła się ziemia. Himalaista Jost Kobusch był w tym czasie w Base Camp na Mount Evereście na wysokości 5364 m. Nakręcił przerażający film, na którym widać uciekających ludzi, a zaraz za nimi sunącą masę śniegu. Lawina zeszła na skutek wstrząsów.
  – Ziemia zatrzęsła się. Jak tylko zobaczyliśmy biegnących ludzi, sami chcieliśmy uratować nasze życie – napisał Jost Kobusch.
  Całe nagranie znajdziecie tu
  18 himalaistów zginęło
  Przedstawiciele lokalnych władz poinformowali, że na skutek trzęsienia w pobliżu najwyższego szczytu na ziemi – Mount Everestu – zeszła lawina, zabijając 18 osób (PAP). Wśród ofiar są też turyści, bo właśnie zaczyna się sezon trekkingowy w Himalajach. Zginął m.in. Dan Fredinburg, jeden z menedżerów Google, który od ponad dwóch tygodni wspinał się na Everest. Jak wynika z oficjalnych informacji 61 osób jest rannych. 22 wspinaczy przeniesiono w niżej położone tereny.
  – Pod śniegiem znalazła się część obozu, wzbudzając obawę o bezpieczeństwo setek wspinaczy, którzy znajdowali się w okolicy – powiedział Gyanendra Shrestha z Ministerstwa Turystyki w Katmandu. Dodał przy tym, że ranni znajdują się już w dwóch namiotach w bazie. – Liczba ofiar może wzrosnąć. Wśród nich na pewno znajdą się cudzoziemcy i lokalni przewodnicy – powiedział.
  Sezon wspinaczkowy
  Ministerstwo szacuje, że w góry w sobotę wybrało się ponad tysiąc osób, w tym około 400 obcokrajowców. Kwiecień to jeden z najbardziej popularnych sezonów wspinaczkowych na Everście- tuż przed tym, jak chmury deszczowe osiądą na szczycie pod koniec maja. Ministerstwo informuje, że ocena strat jest utrudniona z powodu słabego zasięgu telefonicznego.
  – Każdy próbuje się kontaktować z rodziną i ze znajomymi, ale to niemożliwe – powiedziała Choti Sherpa ze Związku Zdobywców Everestu – Jesteśmy bardzo zaniepokojeni – dodała. Lawina, która zeszła w kwietniu 2014 roku w tym rejonie, nieco powyżej obozu, zabiła 16 Nepalczyków.
  Tysiące ofiar
  W sumie śmierć na skutek wstrząsów poniosło co najmniej 3218 osób.
  Źródło: Reuters, PAP,

 11. mały budda pisze:

  Kolejne trzęsienie ziemi w Nepalu
  akt. 12 maja 2015, 14:47
  Trzęsienie ziemi o sile 7,4 w skali Richtera nawiedziło we wtorek Nepal – podały amerykańskie służby geologiczne (USGS). Zginęły co najmniej 42 osoby. W kwietniu Nepal zdewastowało najsilniejsze od lat trzęsienie, powodując śmierć ok. 8 tys. ludzi.

  Według nepalskiego resortu spraw wewnętrznych w kraju zdewastowanym przez trzęsienie ziemi z końca kwietnia zginęły co najmniej 42 osoby, a rannych zostało 1117 osób. Wcześniej informowano o kilku zabitych.

  Według władz bilans trzęsienia najpewniej wzrośnie.

  Wtorkowe wstrząsy trwały ponad minutę i były odczuwalne także w północnych Indiach, m.in. w stolicy kraju, Delhi, w stolicy Bangladeszu, Dhace oraz w stolicy Tybetu, Lhasie.

  Co najmniej cztery osoby zginęły w stanie Bihar, na północy Indii – podała agencja EFE, powołując się na oficjalne źródło.

  Chińska telewizja CCTV poinformowała, że w Tybecie śmierć poniosła jedna osoba, a dwie odniosły obrażenia.

  Według amerykańskich służb geologicznych (USGS) epicentrum wtorkowych wstrząsów znajdowało się na słabo zaludnionych terenach, 68 km na zachód od miasta Namcze Bazar, przy granicy z Tybetem, oraz 83 km na wschód od Katmandu. Hipocentrum znajdowało się na głębokości 19 km, czyli głębiej niż w kwietniu, gdy ognisko wstrząsów było zlokalizowane na głębokości 15 km. Im wyżej znajduje się hipocentrum, tym większe zniszczenia.

  Przez pewien czas nie działało międzynarodowe lotnisko w Katmandu. Po kwietniowym trzęsieniu ten port lotniczy stał się centrum dostarczania międzynarodowej pomocy dla ofiar.

  Do górskich regionów na północny wschód od Katmandu wysłano śmigłowce ratunkowe. Według przedstawiciela MSW Laxmiego Dhakala najtrudniejsza sytuacja panuje w dystryktach Sindhupalchowk i Dolakha.

  Wstrząsy wywołały osunięcia ziemi. Z ich powodu zablokowane zostały górskie drogi w rejonie Gorkha, jednym z najbardziej zniszczonych regionów po kwietniowych wstrząsach.

  W miejscowości Chautara, na północnym wschodzie kraju, zawaliło się kilka budynków; ratownicy przeszukują gruzy. Norweski Czerwony Krzyż, który pomaga ofiarom z Chautary, napisał na Twitterze, że „jest wielu rannych, kilku zabitych”.

  Trzęsienie nastąpiło o godz. 12.35 czasu lokalnego. W Katmandu ludzie wybiegli na ulice; rozległy się syreny. Doszło do co najmniej pięciu wstrząsów wtórnych, o sile od 5,6 do 6,3 w skali Richtera.

  Ludzie w panice próbowali dodzwonić się do bliskich. Ulice były pełne mieszkańców, którzy biegli do domów, by sprawdzić, czy ich rodzinom nic się nie stało – relacjonuje agencja Reutera. W popłochu zamykane były sklepy.

  Agencja AP pisze, że w Katmandu zawaliły się co najmniej dwa budynki. Jeden z nich był pusty z powodu zniszczeń po kwietniowym trzęsieniu. Według ekspertów po wstrząsach sprzed prawie trzech tygodni budynki w Katmandu mają poważnie naruszoną strukturę i nawet jeśli nie zawaliły się we wtorek, to grozi im to w przyszłości.

  – Szybko wyszedłem na zewnątrz. Nie byłem w stanie biec, bo ziemia trzęsła się tak mocno, że było to niemożliwe – powiedział duńskiej telewizji Duńczyk Rasmus Baastrup, który pracuje dla organizacji Lekarze bez Granic.

  Organizacje pomocowe usiłują zdobyć informacje spoza stolicy. – Myślimy o dzieciach w całym kraju, które już cierpią. To trzęsienie najpewniej sprawi, że ich sytuacja będzie jeszcze gorsza – powiedziała pracowniczka Funduszu Narodów Zjednoczonych Pomocy Dzieciom (UNICEF) Rose Foley.

  Epicentrum znajdowało się w pobliżu bazy wypraw na Mount Everest, która została ewakuowana po zejściu tam lawiny, wywołanej przez potężne wstrząsy z 25 kwietnia. Zginęło wówczas 18 wspinaczy.

  Mieszkańcy Namcze Bazar, na których powołuje się AP, informują, że zawaliło się kilka budynków zniszczonych po kwietniowym kataklizmie. Nie ma jednak doniesień o zabitych ani rannych.

  25 kwietnia w najsilniejszym trzęsieniu ziemi od ponad 80 lat w Nepalu zginęło ok. 8 tys. ludzi, a 17,8 tys. zostało rannych. Zniszczonych zostały setki tysięcy domów. Kwietniowe trzęsienie miało siłę 7,8 w skali Richtera; było prawie czterokrotnie silniejsze od wtorkowych wstrząsów.

  (fot. PAP/EPA)

  • Dawid56 pisze:

   Dla mnie jest to trochę niepokojące, bo to się dzieje na „dachu Świata” czyli inaczej wstrząsa posadami świata.Najwyższe miejsce na Ziemi jest atakowane przez żywioł drugi raz w ciągu miesiąca 😦

   • Ktoś pisze:

    E tam „atakowane”, jest dopiero „wstrząśnięte” a nie „strzaskane”.

    Zabawa dopiero się ROZKRĘCA, niach, niach, niach…..

    Jeśli faktycznie wyzwalaczem jest ta „pamiątka” po tym watykańskim żydowskim pedofilu to na 7 się nie skończy. Kto wie, może będzie dotąd trząsło aż się ta górka do szambali zwali. 😛

    • IRMAN z Polonisza pisze:

     Swiete Gory -splugawione tonami gowna pozostawionymi przez zjadaczy Hamburgerow,
     poruszyly sie .Patrzac na Katmandu obecnie ,nie opuszcalo mnie wrazenie „tlustego brudu”pokrywajacego to Miasto , podobne odczucia mam , przy ogladaniu sporadycznym , dumnych kiedys ,surowych i czystych Gorali z Tatr .
     Ciekawe kiedy TATRY sie porusza ,oznajmiajac koniec epoki Lolka i Bolka.
     Moze RYCERZE sie wtedy przebudza z wielowiekowego SNU ?

   • Lu-Cyferka7(AlcyOne) )O( pisze:

    To dopiero początek porządków na tej planecie, najlepsze jest to że śmieszny Shiva nic nie mógł zaradzić w Nepalu 🙂 Istnieje duże prawdopodobieństwo że w niedługim czasie mieszkańcy tej planety zostaną przypieczeni przez Słoneczko czyli inaczej pisząc w Lecie będzie bardzo gorąco może wtedy cześć cwaniaków siądzie na d*pie i się uspokoi.

    • marek pisze:

     Lucy , nieposłuszny bachorze , przestań się obwieszać tymi kolejnymi tytułami ” 7 ” bo ta Twoja nazwa przypomina już choinkę noworoczną .
     A jak Cię to tak rajcuje to dodaj sobie jeszcze sierp i młot , kosę tą co śmierć nosi i młockarnię do odsiewania plew .

     Robisz się coraz bardziej urocza ❤

     m

     • marek pisze:

      a swoją drogą ten obrazek z „7” zapatrzoną w piramidę jak sroka w kość to paskudnie nudny i ponury … czyżby Cię łapały melancholie , czy to przedszkole tak Ci się w głowie zapisało .
      Nie czekaj tylko zgłoś się do specjalisty o pomoc , a może to zwykła melancholia , tęsknota za pochlastanymi i zbryzganymi krwią bachorami , na które masz zakaz .
      Zaczynam się martwić o Ciebie .
      Tylko proszę nie odpisuj , martw się sam o siebie – bo też się martwię ,że za mądry jestem..

      m
      m

     • Lu-Cyferka7(AlcyOne) )O( pisze:

      Sprawiedliwość dopiero się zacznie tutaj a takie ktosie i marki to mogą ujadać co najwyżej jak małe ratlerki 🙂 Poczekajcie na 18 maja gdy Księżyc, Ziemia, Słońce ustawi się w jednej linii z centralnym słońcem Plejad AlcyOne i wtedy się zacznę bawić z wami na serio. Jak byś nie wiedział już kilka dość znacznych klęsk żywiołowych wyszło od mnie w stronę tej zdegenerowanej cywilizacji jednak teraz dochodzę do wniosku że nawet wody na was szkoda a najlepsze co wam można ofiarować w celu realnego przebudzenia i przebudowania waszego systemu wartości moralnych to żar lejący się z Nieba i zero deszczu przez kilka miesięcy.

     • Maria_st pisze:

      Sprawiedliwość dopiero się zacznie tutaj a takie ktosie i marki to mogą ujadać co najwyżej jak małe ratlerki 🙂 Poczekajcie na 18 maja gdy Księżyc, Ziemia, Słońce ustawi się w jednej linii z centralnym słońcem Plejad AlcyOne i wtedy się zacznę bawić z wami na serio. Jak byś nie wiedział już kilka dość znacznych klęsk żywiołowych wyszło od mnie w stronę tej zdegenerowanej cywilizacji jednak teraz dochodzę do wniosku że nawet wody na was szkoda a najlepsze co wam można ofiarować w celu realnego przebudzenia i przebudowania waszego systemu wartości moralnych to żar lejący się z Nieba i zero deszczu przez kilka miesięcy.”

      a ja prorokuje—-18 maja Lucy zmadrzeje i bedzie o klase wyzej…
      1 czerwca bedzie DZIEŃ DZIECKA–to moje proroctwo……i napewno się spełni–wypełni.

     • Dawid56 pisze:

      Lucy, nów 18 maja jest stosunkowo dobrze aspektowany :). Nie widzę żadnych zagrożeń – proszę Ciebie – nie strasz

    • IRMAN z Polonisza pisze:

     Masz racje Lucyferko , bedzie Bardzo Gorace lato !

    • Maria_st pisze:

     To dopiero początek porządków na tej planecie, najlepsze jest to że śmieszny Shiva nic nie mógł zaradzić w Nepalu 🙂 Istnieje duże prawdopodobieństwo że w niedługim czasie mieszkańcy tej planety zostaną przypieczeni przez Słoneczko czyli inaczej pisząc w Lecie będzie bardzo gorąco może wtedy cześć cwaniaków siądzie na d*pie i się uspokoi.”

     Lato powinno być gorące.
     Duże prawdopodobieństwo że taka prognoza–zmieni to i lato bedzie gorące i piękne.
     Jeśli ktoś chce sie przypiec–niech sie przypieka…..

   • marek pisze:

    Dawid , nie kracz , nie bądź taki proroczy , bo przecież ta górka ma tylko osiem kilometrów i nawet gdyby się gibła w naszą stronę , to za mała żeby Cię dosięgła i przygniotła , a nawet gdyby to co , masz zamiar umrzeć z nudów , żyć wiecznie .

    Wyluzuj jesteś na Mistyce .
    Głupszego nic mi już nie przychodzi do głowy żeby napisać, więc kończę…

    m

 12. siola pisze:

  Coz ja bym sie nie martwil tym co na dachu sie dzieje ,troche szkoda mi tam ludzi co ucierpieli,wieksza troska u mnie z tym co pod dachami sie dzieje.Oj a nie wyglada dobrze..

 13. Alex pisze:

  Pan Heiser niczego nie obalił. Zakwestionował liczbę mnogą Elohim- jest to kwestia wysoce dyskusyjna; zakwestionował tłumaczenie słowo nefilim- też do dyskusji i na tym oparł swoją krytykę teorii Sitchina. Odnośnie interpretacji planet znanych Sumero też jest to kwestia sporna :). Poza tym ten pan uważa, że Ziemią rządzą jaszczury a więc wizyta u psychiatry byłaby wskazana. Odnośnie rzetelności współczesnych badań- ewidentny młody mamut na malowidle staroegispkim (brak zainteresowania) i to co wyprawia Amecrican University in Cairo z mumiami zwierzęcymi :))

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s