Kiedy dotrze do Ziemi efekt wybuchu Betelgezy?

Betelgeza
(Ta maleńka kropka u dołu zdjęcia po lewej stronie to nasze Słońce)
Pisałem już kiedyś na ten temat https://nnka.wordpress.com/2013/11/26/to-nie-apokalipsa-red-kachina/. Piszę jednak o tym ponownie w kontekście wydarzenia zwanego „The Event” sygnalizowanego przez kontaktowców.Trzeba zdać sobie sprawę z tego, że jeśli zobaczymy wybuch supernowej w tzw „ręce olbrzymki” )górna lewa gwiazda w gwiazdozbiorze Oriona), to znaczy że dociera do nas światło z oddalonej o zaledwie 450 lat świetlnych Betelgezy. Jeśli na niebie zobaczymy tę supernową, to znaczy, że właśnie w tej chwili docierają do Ziemi efekty wybuchu tej supernowej sprzed 450 lat .Ta supernowa wybuchła nie, dzisiaj ale ok 450 lat temu. Podobno nie ma żadnych cząstek elementarnych szybszych od światła, za wyjątkiem myśli czy hipotetycznych tachionów.
Jeśli tak jest w istocie, że Betelgeza już wybuchła, pozostaje jedyny problem jak wiadomość o tym wybuchu( o tym zdarzeniu) przesłać z szybkością większą niż światło. Na pewno można by było ją przesłać telepatycznie ( drogą podobną do tzw łącza selsynowego-splątania kwantowego) Być może Indianie Hopi ze źródeł pozazmysłowych( z pokładu „odmiennych stanów świadomości) uzyskali ten przekaz ,że Betelgeza już wybuchła. Rodzi się jednak pytanie czy wszyscy mieszkańcy Ziemi gdyby zjednoczyli się we wspólnej modlitwie, czy medytacji, potrafili by odchylić wiązkę niebezpiecznego promieniowania pochodzącego z wybuchu Betelgezy?

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Kontakt, OSTRZEŻENIE, planety i komety. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

89 odpowiedzi na „Kiedy dotrze do Ziemi efekt wybuchu Betelgezy?

 1. Ktoś pisze:

  „Być może Indianie Hopi ze źródeł pozazmysłowych( z pokładu „odmiennych stanów świadomości) uzyskali ten przekaz ,że Betelgeza już wybuchła.”

  – kiedy to niby miało nastąpić, znaczy od kiedy to „WIEDZĄ”o ile wiedzą a nie znowu ZMYŚLAJĄ……

  Ale jeśli wybuchła to i zjeb sie już nie doczeka „przodków” i ci od Cheopsa moga już nie rozkopywać Gdyni jak i ci od CERN moga sobie darować babraninę z „czastkami” bo już nie MA NICZEGO co było by im PRZYJAZNE….

  A ostrzegałem by nie wnerwiać NIEDŹWIEDZIA bo przyłoży z ŁAPY…. i macie efekt….. ;p

  • margo0307 pisze:

   „…czy wszyscy mieszkańcy Ziemi gdyby zjednoczyli się we wspólnej modlitwie, czy medytacji, potrafili by odchylić wiązkę niebezpiecznego promieniowania pochodzącego z wybuchu Betelgezy? „
   _________________
   Myślę, że odpowiedź na to pytanie jest… jak najbardziej twierdząca 🙂 i gdyby rzeczywiście wszyscy mieszkańcy Ziemi zjednoczyli się we wspólnej modlitwie…. to nie tylko bylibyśmy w stanie odchylić wiązkę niebezpiecznego dla nas promieniowania ale zrobić tyle wspaniałych rzeczy , o jakich… nie śniło się naszym filozofom… 😛
   Ale…
   – nie wszyscy z nas mają ochotę się jednoczyć z innymi… 😕
   – nie wszyscy z nas mają ochotę się modlić… 😕
   – nie wszyscy z nas pragną szczęścia i radości nie tylko dla siebie… ale także dla innych… 😕
   – nie wszyscy z nas…

 2. Dawid156 pisze:

  „Astronomowie z hawajskiego obserwatorium Mauna Kea poinformowali, że w ciągu ostatnich szesnastu lat gwiazda utraciła kulisty kształt i szybko spłaszcza się na biegunach. Ich zdaniem ma to świadczyć o tym, że lada chwila nastąpi jej wybuch. Współczesna astrofizyka nie jest w stanie przewidzieć żadnego wybuchu supernowej z dokładnością lepszą niż około 100 tysięcy lat.”
  https://nnka.wordpress.com/2012/08/22/nad-ziemia-zaswieca-dwa-slonca/

  • Ktoś pisze:

   Czyli jak zwykle majanie majaczą. Gwiazdy widać ON-LINE, jak Betelgeza wybuchnie to będzie to widać przynajmniej zobaczą to ci (efekt znaczy) co w chwili wybuchu będą po przeciwnej stronie ziemii. Reszta może mieć mały problem. 😉

 3. marek pisze:

  Dawid , a skąd pomysł na takie pytanie :

  Rodzi się jednak pytanie czy wszyscy mieszkańcy Ziemi gdyby zjednoczyli się we wspólnej modlitwie, czy medytacji, potrafili by odchylić wiązkę niebezpiecznego promieniowania pochodzącego z wybuchu Betelgezy?

  jeżeli artykuł na który wskazujesz kończy się czymś takim :

  Andrzej Odrzywołek z Instytut Fizyki Uniwersytetu Jagiellońskiego szacuje prawdopodobieństwo wybuchu Betelgezy w tym stuleciu na mniej niż 0,25 proc.. Ocenia, że sam wybuch byłby spektakularnym zjawiskiem, ale praktycznie nieszkodliwym dla nas.

  m

  • Ktoś pisze:

   Masz prawo czuć się wpalony bo „przodkowie” zjeba jak i „matka” lucyferka wraz ze swoimi sługami ssą z ludzi co tylko mogą z życiowych energii (patrz sen z livia) bo są od pewnego czasu ODCINANI od dojenia Ziemi z energii. Więc każda osoba mająca jakieś połaczenie do tych demonicznych odsemickich bytów jest WYPIJANA z energii przez nie…..

   Szybciej by poszło jakby zamias pieprzyć 3 po 3 wzielibyście sie do palenia astrala, mentala, eteru, itd z negatywnych istot…. Ale skoro wolicie być stołówką dla „fantomasów” to nie mój biznes. To wy ZNIKNIECIE jak was wyssają do końca….

   • Lucifer(AlcyOne) )O( pisze:

    Nie bój żaby Adasiu na Ciebie i Twoją duszyczkę także przyjdzie kolej i zostanie zjedzona. Kocham was wszystkie malutkie Muszki mniam mniam 🙂 Na końcu zobaczysz błysk światła i pozamiatane i po ktosiu 🙂

    Na poważnie to Sen Livi dotyczył czego innego i to nie Ona jest nośnikiem Świadomości która będzie Transferowana. Livia miała okazje doświadczyć tylko jak to ma wyglądać, jednak w tym wszystkim będą uczestniczyć całkiem inne osoby. Jak byś był trochę bystrzejszy już byś się domyślił z jaką to historią jest związane.    • Dawid156 pisze:

     Przecież to jest ów double pentagram, o którym ostatnio pisaliśmy

    • Ktoś pisze:

     „Kocham was wszystkie malutkie Muszki mniam mniam 🙂 Na końcu zobaczysz błysk światła i pozamiatane i ”

     – i może przed odparowaniem uda ci się dostrzec kawałek Ktosia….. dyrygującego smerfami.

     • Maria_st pisze:

      „Kocham was wszystkie malutkie Muszki mniam mniam 🙂 Na końcu zobaczysz błysk światła i pozamiatane i ”

      – i może przed odparowaniem uda ci się dostrzec kawałek Ktosia….. dyrygującego smerfami.”

      TYLKO TAKIE WIZJE POTRAFICIE TWORZYC?
      żenada

   • siola pisze:

    Dalej nie potrafisz sie normalnie odezwac ,tylko jak te slugi boze z ich burdelu jak je na goracym uczynku zlapiesz.Prolet zostanie proletem nie pomoga tysiaclecia nauki,dalej swa glupote bedzie przypisywal innym.Wlczysz walczysz i sam nie wiesz z czym,bo Twoi wrogowie to odbicie Ciebie ,a obrazliwe slowa przypisujesz innym bo samemu sobie nie pasuje.Jest cos Ktosiu co sie zniszczyc nie da,ale widac ten dwoj bozek nie chce Tobie zdradzic woli Cie Proletem pozostawic.Coz moze tez zapomnial Ci powiedziec ze obelgami sam sobie tylko szkodzisz i sam sobie czasem raka co Cie od srodka moze pozrec wyczarujesz.Tak swoja droga widac ze Ci zarcia tez brakuje ,bo zaczynasz lbem wywijac jak by Cie dopadla wscieklizna.

    Szybciej by poszło jakby zamias pieprzyć 3 po 3 wzielibyście sie do palenia astrala, mentala, eteru, itd z negatywnych istot
    Coz mam walczyc z Toba ? Dla mnie jestes jak negatyw.A ja nie walcze z wiatrakami o tym wiedza dobrze Furie i Zmory.Oj lubisz Ty lubisz Ktosiu napuszczac jednych na drugich oj bedzie bolalo jak sie ludziska kapna kto wariata przez tysiace lat z nich robil.

    • Ktoś pisze:

     Jak siola Bogu, tak Bóg sioli odpisuje…..

     Nie wyzywaj, nie bluzgaj na mnie, nie insynnuułuj jakiś urojeń to może awansujesz …..

     • siola pisze:

      Awansu od Proleta to mi nie trza.Wole sobie jak maluczki chlpczyk na Twoja zabawe patrzyc.I znowu Ktosiu stal sie Bogiem od siedmiu bolesci,co nie widzi swego jeno cudze i w dodatku nur ulude.Oby boskosc nie bolala za niedlugo a na ziemi cieszko znalez kat by sie schowac a juz w szczegolnosci jak sie jest juz Bogiem.

     • Ktoś pisze:

      „I znowu Ktosiu stal sie Bogiem od siedmiu bolesci”

      – te „boleści” zwano też PLAGAMI ŻYDOWSKIMI bo one żydów WYTŁUKŁY…. a teraz załatwiona jest „orkiestra” w zdecydowanie PEŁNIEJSZYM składzie że nawet taka siola kary nie uniknie…..

     • margo0307 pisze:

      „…te „boleści” zwano też PLAGAMI ŻYDOWSKIMI …”
      ______________________
      Coś się Tobie Gargamelku pokićkało… 😉
      Te „boleści” – jak je określiłeś, nazwano plagami biblijnymi, a konkretniej…egipskimi…, EGIPSKIMI… Gargamelku 😉
      I… jeśli chodzi o ścisłość to… były to plagi wymierzone przeciwko Egiptowi… 😛

     • Ktoś pisze:

      „były to plagi wymierzone przeciwko Egiptowi…”

      – NI PRAWDA…. to były faktycznie plagi biblijne ale jakie spadły na ziemie po żydowskim zamachu stanu (mord żony Echnatona) za co potem spopielono żydów – 7 statkami – aniołami. Niektórzy je zwą PLAGAMI PLEJADAŃSKIMI bo to oni eksterminowali żydostwo za ich bunt przeciwko prawu i późniejszy UPADEK…. dający masowej kulturze „upadłych aniołów” dziś promujących swoją żydowską „kulture” po świecie grobami…. To że w wyniku tej KOLEJNEJ ZDRADY utracono Egipt to inna sprawa ale celem plag było żydostwo….. niewdzięczne egipskie robactwo jakie się ośmieliło podnieść łapy na faraona z podpuszczenia kapłanów murzyńskiego Amona (niepoprawnie łączonego z Ra zresztą – bo jedyny sens takiej zbitki to TYTULATURA (funkcja) a nie jak wmawiają TA SAMA POSTAC)

      Nie jest też wykluczone iż PIERWOWZOREM bajki o Królewnie Śnieżce jest WŁAŚNIE jego żona – Nefretete (zła macocha to Tiamat). Ale to podejrzenie…..

     • margo0307 pisze:

      „…Niektórzy je zwą PLAGAMI PLEJADAŃSKIMI …”
      ______________________________________
      Mhm…, a niektórzy też zwą je… plagami arkturiańskimi
      A… świstak siedział i zawijał w te… sreberka… 😀

     • Ktoś pisze:

      Mówiąc inaczej żydostwo z podpuszczenia kapłanów Amona (rabini) zafrasowanych iż kończy im się eldorado z gwałceniem dzieci czy składaniem całopalnych ofiar dokonali rewolty w państwie (przewrót wojskowy bo mojrzesz był WEZYREM faraoniej armii (czytaj naczelnym wodzem)) i obalenia panującego faraona Echnatona jaki ośmielił się wprowadzić(przywrócić) do Egiptu BEZKRWAWY kult Ra. Po opanowaniu przez żydów Egiptu spadły na nich rzeczone plagi…… co drastycznie zmniejszyło populację kilku rejonów świata wraz z zatopieniem stolicy zydostwa (MU/ Lemuria) po jakiej „płaczą” Wielkanocne pomniki.

      A tu przykład genotypu jednego z buntowników, tych „papug” tak hołubionych przez a58 jaki im sercem i dupą pomaga w dalszym bezkonfliktowym gwałceniu Gai sodomizmami…. zdradzając wszelkie plany pozostawione dla WYŁĄCZNIE….. Chrystusa… ich wroga.

      Postacie podobnego wyglądu są w mitologii greckiej zwani OŚLOUSZYMI co widac zresztą po facjacie tego kolesia… jakim kapuś zrobi laskę tak modną wśród jewropatridiotów.

     • margo0307 pisze:

      „…bo mojrzesz był WEZYREM faraoniej armii (czytaj naczelnym wodzem)…”
      _________________________________
      Hmm… można by rzec, że… to taka sama „prawda”, jak to że… 😀

     • Ktoś pisze:

      I tu się mylisz bo nie chcesz uwierzyć, że wierzysz w kłamstwa jakimi cię celowo wyuczyli.

      Bo lepiej mieć w głowie wyidealizowane kłamstwo niż PRACE HISTORYKÓW, BIBLISTÓW i innych….

      Bo inaczej EGO by się zapłakało nad kolejnym odbrązowionym postumentem z czczonym dniami i nocami idolem….

      Kłamstwo jest UCIECZKĄ przed PRAWDĄ, tak samo ZAPIERANIE się w wyuczonej nazistowskiej propagandzie …. biblijnej propagandzie o nadbytach zwanych żydami….

     • margo0307 pisze:

      „I tu się mylisz bo nie chcesz uwierzyć…
      Bo inaczej EGO by się zapłakało nad kolejnym odbrązowionym postumentem z czczonym dniami i nocami idolem….
      Kłamstwo jest UCIECZKĄ przed PRAWDĄ, tak samo ZAPIERANIE się w wyuczonej nazistowskiej propagandzie …. biblijnej propagandzie o nadbytach zwanych żydami…

      _______________________________
      Gargamel, jeżeli się mylę…, to bardzo chętnie usłyszę sprostowanie mej pomyłki i wierz mi – jestem otwarta na PRAWDĘ… ale… przedstaw że nareszcie tę PRAWDĘ, którą głosisz i…. poprzyj dowodami oraz zechciej nareszcie podać tej prawdy źródło !!!
      Czy to naprawdę sprawia Tobie tak wiele trudności ? 😉
      Bo jak na razie – jedyne źródło, które uważam za wiarygodne to nauki Jezusa, w których wyczuwam PRAWDĘ…
      Jedną z tych PRAWDA jest:
      Nie czyń drugiemu człowiekowi to, co tobie nie jest miłe i… wszystko na ten temat.

     • Ktoś pisze:

      Przecież ją mówię otwarcie, że

      ci tak idealizowani przez ciebie żydzi nie są żadnymi „bóstwami”

      a STRONĄ W KONFLIKCIE jaki ma miejce na ziemi od ponad 7 tysięcy lat

      i to żydostwo jest tu TYLKO jako AGRESOR…. Kłamliwy i zwyrodniały agresor….

      Plagi egipskie to tylko jeden z wielu wpizodów w nim, epizod jaki prawie wyniszczył całe biologiczne życie na ziemi i niedługo będzie POWTÓRKA bo nic się nie zanosi by i sami żydzi jak i ich klakierzy ZMĄDRZELI i się stąd, z ziemi, WYNIEŚLI zwłaszcza jak zewsząd ściągają posiłki do walki.

      Reszta w tym czekanie na „cuda” to bajerowanie się iż WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE i że się SAMO UŁOŻY w obliczu globalnego kataklizmu w jakimn i ty masz swoją cegiełkę czapkując i zasilając archontów (żydowskie bozki) z astrala. A do tego jeszcze ZDRAJCY własnej?? planety jak takie a58…

     • Lucifer(AlcyOne) )O( pisze:

      Adasiu coś masz kiepskie info gdyż jeśli przybędą jacyś Kosmici to najzwyczajniej Ludzkość zostanie spacyfikowana gdybyście chcieli walczyć. To tak jak by dziecko z patykiem(Ludzie) wyskakiwało do wojny z czołgiem(kosmici) Co do żydów to przecież ich znakiem jest hexagram który jest związany z męskim bóstwem, oni nie mają nic wspólnego z Tiamat i jakąkolwiek Boginią. Tak na dobrą sprawę to na Księżycu istnieje inteligenta cywilizacja która obserwuje przebieg tego eksperymentu. Nikt tutaj nie musi przylatywać i robić wojny wystarczy że Księżyc zmniejszy dystans miedzy Ziemią i wszystko znajdzie się pod woda i eksperyment można zacząć od nowa. Jak już dojdzie do oficjalnego kontaktu to stateczki Będą najpierw w Egipcie pod piramidami 🙂 i nikt nie będzie Ktosiów mordował. Adasiu załatw sobie Kota albo jakiegoś pluszowego misia bo ta złość wykończy Cię od Środka 🙂

     • Dawid156 pisze:

      I dale głosisz swoje „te same stwierdzenia” nie poparte żadnymi dowodami, dalej nie odpowiedziałeś ,co według Ciebie jest Czerwona Kachiną. A co do prawd głoszonych przez Jezusa nikt na tej Ziemi nie znalazł lepszego przesłania( tak jak Margo słusznie napisała) i nie głosił „Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe.Pamiętaj tez że Jezus był narodowości żydowskiej( miał matkę Żydówkę), a Ojcem był prawdopodobnie jakiś kosmiczny Avatar- ale to jest bez znaczenia-ważne jest jego przesłanie.
      Gdyby ono było wprowadzane w czyn wojny i wszelkie konflikty przeszły by do historii.

     • margo0307 pisze:

      ” Przecież ją mówię otwarcie, że ci tak idealizowani przez ciebie żydzi nie są żadnymi „bóstwami”…”
      ________________________
      Gargamelku, przede wszystkim to… nie idealizuję nikogo – w tym także żydów;
      jednak… naród Izraela … jest takim samym narodem jak naród Polski i ludzie mieszkający tam są takimi samymi ludźmi jak Ty czy ja…
      Ponadto…, każdy z nas – a więc… także i żydzi – żyją na Ziemi w konkretnym celu…
      I zapewniam Ciebie… – czy się Tobie to podoba, czy też nie – nie Ty decydujesz o tym kto może tu żyć, a kto nie może… 😛
      I wiesz co ? – możesz sobie wygadywać różne bzdury, które Twój umysł sobie uroił i w nie uwierzył…, mnie to naprawdę… rybka.. 😀

     • Ktoś pisze:

      Skoro z taką niezachwianą pewnością prezentujecie wyczytane i wmówione wam dogmaty to po co pytacie mnie, odszczepieńca, o to jak będzie. Powinniście trwać wytrwale przy WKODOWANYCH wam PRAWDACH OBRZEZANYCH. Przecież one zbawiają… co prawda przez tysiące lat ich „głoszenia” jedyne co stwierdzono to tylko postepująca SZAJBA u KAŻDEGO żyda no ale to przecież to „prawdy objawione” więc niepodważalne w głoszeniu dla przykładnego goja. Tak więc głoście swoje kretynizmy…. te swoiste MIND WAR dostane w prezencie od kosmicznych intruzów a ….

      … ja pozostanę przy swoich DZIEJĄCYCH SIĘ RZECZYWIŚCIE interpretacjach przekazów i ich ŹRÓDLE… Nie urojeniach i wmówieniach kastratów…. i ich na ten moment już „żywych” klakierów i wylizywaczy….

      Na końcu się okaże czyje stanie na wierzchu a czyje będzie Sądzone….. skoro się nie da przetłumaczyć ślepcom i głupcom inaczej.

     • margo0307 pisze:

      „… co prawda przez tysiące lat ich „głoszenia” jedyne co stwierdzono to tylko postepująca SZAJBA…”
      __________________
      Przez tysiące lat… wcielaliśmy się wszyscy bez wyjątku… w ciała materialne po to – by poprzez doświadczenia w materii… i dokonywanie wyborów… szlifować siebie…, oczyszczać…, wzbogacać…, doskonalić…
      Przez tysiące też lat… naszymi wyborami kierowała często – pycha, żądza władzy, bunt…, wojowaliśmy sami ze sobą… używając coraz to bardziej wymyślnych sposobów eksterminacji…
      A w związku z tym – przez tysiące lat… każdorazowego wcielenia w materię – odczuwaliśmy i zbieraliśmy skutki – wcześniej dokonanych przez nas wyborów…
      Jeśli więc wydaje się Tobie Gargamelku, że wszystkie – zebrane i… uświadomione sobie przez nas doświadczenia można określić jako „postępująca SZAJBA „… to… nie pozostaje mi nic innego jak… tylko współczuć Tobie…

     • Maria_st pisze:

      ja uważam że te „plagi egipskie’ to przejscie Nibiru koło naszej galaktyki…..jest to cykliczne i co tu dorabiać jakieś ideologie……choc niejako można to podciągnąć pod tzw ” egzamin dojrzałości ‚….ale nie jakieś nefretete..tiamat itd….
      wymyślasz Ktoś i ciągniesz to jak koń pod górke.
      Co i rusz pojawiaja sie wybrańcy, mesjasze–co to zrobią za wszystkich egzaminy a potem pewnie będą oczekiwać aplauzu od innych….
      Niestety tu nie ma przegranych ani wygranych…ani wybrancow, mesjaszy i zadne piramidy, oslony czy mumie nie zrobią tu porządku….ale bawcie sie dalej…w mumie, szmaragdowych straznikow, arkturian, plejadian itd….UMYSŁ wiele przyjmie…gorzej jeśli sie w nim zagubimy….i tak będziemy w tym pływać i pływać….na koniec brzuchem do góry./ metafora/

     • margo0307 pisze:

      „…UMYSŁ wiele przyjmie…gorzej jeśli sie w nim zagubimy… i tak będziemy w tym pływać i pływać… na koniec brzuchem do góry..”
      _____________________________________
      No tak Maryś…, bo ponoć…

      😀

     • Ktoś pisze:

      „Co do żydów to przecież ich znakiem jest hexagram który jest związany z męskim bóstwem, oni nie mają nic wspólnego z Tiamat i jakąkolwiek Boginią. ”

      – KRADZIONY podobnie jak menora, polecam się zapoznać z wykopaliskami na Krymie, SŁOWIAŃSKIM a nie żydowskim Krymie.

     • Maria_st pisze:

      Kolejny wybraniec :
      „Adasiu coś masz kiepskie info gdyż jeśli przybędą jacyś Kosmici to najzwyczajniej Ludzkość zostanie spacyfikowana gdybyście chcieli walczyć. To tak jak by dziecko z patykiem(Ludzie) wyskakiwało do wojny z czołgiem(kosmici) Co do żydów to przecież ich znakiem jest hexagram który jest związany z męskim bóstwem, oni nie mają nic wspólnego z Tiamat i jakąkolwiek Boginią. Tak na dobrą sprawę to na Księżycu istnieje inteligenta cywilizacja która obserwuje przebieg tego eksperymentu. Nikt tutaj nie musi przylatywać i robić wojny wystarczy że Księżyc zmniejszy dystans miedzy Ziemią i wszystko znajdzie się pod woda i eksperyment można zacząć od nowa. Jak już dojdzie do oficjalnego kontaktu to stateczki Będą najpierw w Egipcie pod piramidami 🙂 i nikt nie będzie Ktosiów mordował. Adasiu załatw sobie Kota albo jakiegoś pluszowego misia bo ta złość wykończy Cię od Środka 🙂 ”

      I to własnie jest projekcja UMYSŁU

     • Ktoś pisze:

      „Jeśli więc wydaje się Tobie Gargamelku, że wszystkie – zebrane i… uświadomione sobie przez nas doświadczenia można określić jako „postępująca SZAJBA „… ”

      – doświadczasz tylko DZIAŁANIA programów Matrixa, tego co MUSISZ ZROBIĆ by być tzw matrixowym PORZĄDNYM OBYWATELEM/KĄ, wyjdx POZA NIE… jak potrafisz… A przy najmniej NAUCZ SIĘ JE DOSTRZEGASZ JAK MERDAJĄ TWOIM ŻYCIEM….

     • Ktoś pisze:

      „Jak już dojdzie do oficjalnego kontaktu to stateczki Będą najpierw w Egipcie pod piramidami ”

      – jest przygotowanych ze kilkanaście lądowisk ale i tak wszystkie DO BANI. ;p

     • siola pisze:

      kTOS idz se do przedszkola postrasz male dzieci ,moze te z litosci dla Twych starego chorego muzgu sie zlituja i pujda powalczyc z Twoimi wiatrakami.siolA przestal juz glowae za Ktosiow jak w Ketrzynie nastawiac,teraz przyszla pora na chorych bluzgajacych proletow po swym chorym lebie dostac.A nazbieralo sie KTOSIOM proletom dosyc za co w leb dostac Maja ,wiec sie lepiej Ktos soba a nie ma osoba pomartw.Ja za proletami co sie KTOSIAMI bogami Maja,wiec ich majaczenie mnie nie rusza bo nic nie potrafia tylko glupio gadac ludzi obrazac do wojny podpuszczac a potem swa glowe w ciemny kat chowac.Dosyc sie juz ludzi nacierpialo dla Takich i za Takich debili .Cieplo na dworze ,wiec wez Ktos lopate bo to jest ostatnia szansa dla Ciebie by cos weszlo do Twej glowy,zrozumiesz wreszcie ze to juz koniec dla marionetek sznurki sie porwaly.Trza samemu dla siebie wziac sie za lopate a nie okradac tych co na swe rzycie pracuja,wciskajac im glupoty jak ty walczysz o ich cnoty w astralu .Poza tym mniej konopi to sie moze tez polepszy w glowie ale nie tylko Tobie ale wszystkim tym dorszom co sni sie ze sa Bogiem a po reinkarnacji w rzeczy samej staja sie zwyklym doroslym kabel jalem.Tak kabluja jednych drugich myslac ze sie zasluzyli u Boga,co to bedzie jak Bog taka sama noga jak ONI.Wiec Ktosiu nie strasz i nie obrazaj ludzi bo tym tylko pokazujesz jakim w rzeczy samej proletem jestes.Coz gnoj po jakims czasie tez pruchnieje i urzyznia ziemie i nie moja w tym zasluga lecz samej natury rzeczy .

     • siola pisze:

      Widzisz Margo cala Prawda i Problem pasozydow jest w tym ze najgorszym wrogiem pasozyda jest drugi pasozyd a nie normalny czlowiek.Czlowiek jest tylko uzywany by se pasozydy raczek nie brudzily ,a ludziom wmawiaja ze walcza za nich w astralu z gownami ,zapominaja jednak ze tam sami sobie tez nasrali.OD Taki sobie rozchustany KTOSIOWY Haziel nad przepascia ,toc sie KTOS juz boi ze z swymi gownami do przepasci spadnie.Odbija ze strachu Ktosiowi odbija a do tego naduzycie konopi w glowe Kopie.

  • Dawid156 pisze:

   Andrzej Odrzywołek nie jest jasnowidzem – to pewne.Nikt tego naprawdę nie wie – chyba że otrzymał wiadomość z prędkością większą aniżeli prędkość światła.
   Po drugie nikt z oficjeli publicznie nie będzie siał paniki.Skoro wybuch w mgławicy Kraba był widziany w dzień ( aż 23 dni) , a supernowa w Krabie była oddalona od ziemi o ok 6000 lat świetnych to Betelgeze znajduje się ok 10 razy bliżej.
   http://pl.wikipedia.org/wiki/SN_1054

   • marek pisze:

    Małgosiu , a co to dzisiaj masz taki wspaniały humor ., aż mnie korci żeby się dołączyć lekko szczypiąc za pewną Twą wypowiedź .

    m

    • margo0307 pisze:

     „Małgosiu , a co to dzisiaj masz taki wspaniały humor…”
     _____________________________
     Klakierku, nie bardzo wiem…, z której z moich wypowiedzi wyciągnąłeś wniosek, że mam wspaniały humor… ❓
     Dzisiaj jestem baaaardzo zmęczona, całą noc ciężko pracowałam i właśnie miałam zamiar nareszcie położyć się troszkę lulki, ale… przypomniało mi się, że koniecznie muszę jechać do miasta, do urzędu i nie mogę odłożyć tej sprawy do jutra…, tak więc z tym wspaniałym humorem to lekka przesada ale… daleko mi do narzekania… 😀

     • margo0307 pisze:

      ” Małgosiu , a co to dzisiaj masz taki wspaniały humor..”
      _______________________________
      Klakier, a wiesz… właśnie przeczytała niusa, który… znacznie poprawił mi humor…, bo oto… powstała… nowa religia… 😀

      “…To jest nowa religia dla ludzi, którzy żyją w naszych czasach…

      Pierwszy Kościół Cannabis nie będzie zmierzał w kierunku tradycyjnych książek religijnych takich jak Biblia czy Koran…

      Powstało już nawet 12 fundamentalnych przykazań nowego kościoła, które zostały nazwane – “Nowa Boska Dwunastka“:

      1. Nie bądź dupkiem. Traktuj wszystkich równą miłością.
      2. Każdego dnia zaczynaj dzień z uśmiechem.
      3. Pomóż innym, kiedy tylko możesz. Nie dla pieniędzy, ale dlatego, że tak trzeba.
      4. Traktuj swoje ciało jak świątynie. Nie truj go jedzeniem złej jakości i gazowanymi napojami.
      5. Nie wykorzystuj ludzi. Nie rań nikogo celowo.
      6. Nigdy nie zaczynaj walki, ale staraj się ją zakończyć
      7. Hoduj jedzenie i zwierzęta, i wpisz naturę w swoją codzienną rutynę.
      8. Nie bądź “trollem” w internecie, szanuj innych, nie wyzywaj i nie bądź agresywny.
      9. Spędź co najmniej 10 minut dziennie kontemplując w cichym miejscu.
      10.Kiedy widzisz agresora, zatrzymaj go w jakikolwiek możliwy sposób. Chroń tych, którzy nie mogą sami się bronić.
      11. Śmiej się często i dziel się humorem. Ciesz się życiem i myśl pozytywnie.
      12. Konopie, “uzdrawiająca roślina” jest naszym sakramentem.
      To zbliża nas do siebie i innych. To jest nasze źródło zdrowia i miłości, które chroni nas przed chorobami i depresją. Przyjmujmy konopie z całego serca i ducha, zarówno indywidualnie jak i w grupie.

      Członkowie będą musieli płacić miesięczną stawkę w wysokości 4.20$.
      Dołączyłbyś do takiej religii ?…”
      😀

      http://faktykonopne.pl/nowa-religia-pierwszy-na-swiecie-kosciol-wyznawcow-konopi/

 4. Dawid156 pisze:

  Może to bez większego znaczenia, ale Betelgeza(28 stopni Bliźniąt) znajduje się w pobliżu tzw „wrót północnych” do naszej Galaktyki- po opozycji znajdują się wrota południowe- środek Galaktyki ( 27 stopni Strzelca)

  • marek pisze:

   Dołączyłbyś do takiej religii ?…” 😀

   Nie Małgosiu , ale jako uznany autorytet w zakresie wszelkiej wiedzy i niewiedzy oraz nawiedzeń postanowiłem obdarować ten kościół odrobiną swej mądrości …

   a trzynaste przykazanie -swojej żonie
   spuszczaj co dzień rano lanie ..

   a w temacie animacji Jestem , to zrobiła je – blenderem ..

   amen …

   • margo0307 pisze:

    „…a w temacie animacji Jestem , to zrobiła je – blenderem .. amen …”
    __________________________
    A mnie się to podoba… 😛
    A jak mam Tobie JESTEM pokazać moją artystyczną twórczość ? 😀
    ———————-
    Żonie lanie ? 😮
    To taki z Ciebie męski szowinista i damski bokser ?
    Ale… wybaczam Ci 😀 , bo…

 5. Ktoś pisze:

  Bym zapomniał,

  BETELGEZA NIE JEST Czerwoną Kahiną. ;p

  Strzelajcie dalej…… bo z wiedzą, mimo iż spisana od tysiącleci, jak widze kiepsciutko.

 6. Dawid156 pisze:

  Skoro masz lepszą wiedzę pochodzącą z przyszłości, to pochwal się co nią jest?

  • Ktoś pisze:

   Przecież nie wierzysz w moje pisanie to po co mam psuć klawiature stukaniem…..

   • Maria_st pisze:

    a co do tego ma wiara ?
    napisz i tyle

    • margo0307 pisze:

     ” a co do tego ma wiara ? napisz i tyle”
     ________________________________
     … a dziad wiedział, nie powiedział a to było tak…
     … a to było tak, jak w regulaminie szefa:
     §1 Szef ma zawsze rację !
     §2 Jeżeli szef nie ma racji – patrz pkt.1! 😀

    • Michaela pisze:

     Ostatnio Mario coś tam pisałaś o reptylach,że wymyślił je zdaje się D. Icke. Prawdę mówiąc on też dla mnie jest kontrowersyjną personą … ale całkiem niedawno natknęłam się na art. Arkadiusza Miazgi (ufolog).Widziała ich dziewczyna i to okolo 25 lat temu…wtedy jeszcze w Polsce Icke nie był chyba znany? Jest jeszcze parę opisów tych gadoidalnych z Polski.

     Link do art. A. Miazgi :
     http://arekmiazga.blogspot.com/2015/03/nocne-spotkanie-z-gadopodobnymi.html

     • Maria_st pisze:

      Jedna osoba napisała:
      „Nie byłem przerażony, ale mocno zdziwiony, że tak potrafi działać umysł. Kto wie czym mnie jeszcze zadziwi.”
      Ano właśnie…….CZYM?

     • Dawid156 pisze:

      W tym kontekście dość ciekawie wygląda ta sesja z Urszula Łobos
      http://misjafaraon.com/sesja-227/

     • Ktoś pisze:

      „W tym kontekście dość ciekawie wygląda ….”

      — właśnie, TO JEST WIEDZA NA WASZ POZIOM, poziom biegającej marchewki jaka łyknie wszystko byle było podane z amełyjańka czy po żydonazistowsku…..

      Samuel przecież NA PEWNO prawdę gada, ma w tym przecież SWÓJ ŻYWOTNY INTERES, niach, niach, niach…….

     • Maria_st pisze:

      Jestem Tu jest ten sporny komentarz, w tym temacie .
      „Michaela pisze:
      Maj 4, 2015 o 11:45 (Edytuj)

      Ostatnio Mario coś tam pisałaś o reptylach,że wymyślił je zdaje się D. Icke. Prawdę mówiąc on też dla mnie jest kontrowersyjną personą … ale całkiem niedawno natknęłam się na art. Arkadiusza Miazgi (ufolog).Widziała ich dziewczyna i to okolo 25 lat temu…wtedy jeszcze w Polsce Icke nie był chyba znany? Jest jeszcze parę opisów tych gadoidalnych z Polski.

      Link do art. A. Miazgi :
      http://arekmiazga.blogspot.com/2015/03/nocne-spotkanie-z-gadopodobnymi.html

     • JESTEM pisze:

      Dziękuję.
      No i sprawa wyjaśniona – jak dla mnie.

  • A58 pisze:

   Jak widać Dawidzie – Ktosiu nie ma żadnej wiedzy oprócz wewnętrznego przekonania , że jest kimś wyjątkowym.Czerwona Kachina , to „umarłe Słońce” Brązowy karzeł.

   • Dawid156 pisze:

    O tej interpretacji brązowy karzeł ( Nemezis) -drugim Słońcu w Układzie Słonecznym to, wiedziałem, o Tajemniczym stale ukrywającym się Nibiru też, zastanawiałem się jednak, czy istnieje trzecia możliwość.

   • Ktoś pisze:

    Jak byś był MĄDRY a nie tylko WYSZCZEKANY to byłbyś wstanie odpowiedzieć dawidowi na jego w sumie proste pytania a NIE JESTEŚ….. bo NIC NIE WIESZ poza wstukanym ci urojeniem. ;p

    • Maria_st pisze:

     madry, głupi, wyszczekany, obszczekany—-czy tak się zachowują normalni ludzie?
     co ten MATRIX ma w sobie za kody że nie potrafimy się poprzez nie przebic i porozumieć?
     o A-TOMIE aleś na_MOTAŁ

     • marek pisze:

      Właśnie oglądam film Avengers o różnych nie cnot acha ….i cnot ach ..

      m

 7. marek pisze:

  Nasze obecne czasy w historii Ziemi są wspaniałe ponieważ weszliśmy w ostatnią 10-cio letnią morfogeniczną falę, ostatniego Ziemskiego cyklu Euiago 21 grudnia 2012. Tego dnia , niektóre, ustawione w szyku przejścia Komnat Amenti otwarły się, według ATI,TPE oraz Eia, jest możliwe że mogą się w pełni otworzyć przed tym ostatnim SAC Podstawowym Punktem Koordynacji 21 grudnia 2017.

  Podczas pełnego szczytu, około 21 grudnia 2017, 8-wymiarowy meta-galaktyczny rdzeń galaktyki Drogi Mlecznej powinien przesłać energię ‘poprzez planetarne rdzenie Ziemi, Tary i Gai, przez trzy dni, kiedy siatki Ziemi i Tary będą w pełnym zrównaniu. Jednak, nie jest jasne ile tej energii otrzyma Ziemia, Tara i Gaja.
  Tara i Gaja są obecnie w przeważającej części fantomowe, a Ziemia zaczęła ‘napełniać’ się energiami Pola Aurora. Przez następne pięć lat, aż do 21 grudnia 2022r., morfogeniczna fala powoli zacznie słabnąć aż do momentu kiedy finałowy proces ascendacji zostanie ukończony.

  Idealnie w pełnej ascendacji w kierunku Tary, cała Ziemia złączyłaby się z Tarą, Tara z Gają, Gaja z Aramateną a Aramatena połączyła by się z odpowiednikiem w HU-5 , tak więc wszystkie fraktalne wersje, tych energetycznie podobnych planet, uzyskałyby Krysthal materię z poza Drogi Mlecznej w bezpiecznym poziomie Ecka. Realistycznie, długotrwałe szkody jakie Ziemia i Tara poniosły, będą trzymać Ziemię w HU-1 przez długi okres czasu. Pozostaje sprawdzić czy jej część kwantów mogłoby się spotkać z nie-fantomowymi resztkami Tary poprzez portal wrót Amenti.

  TT
  m

  • Ktoś pisze:

   „Podczas pełnego szczytu, około 21 grudnia 2017, 8-wymiarowy meta-galaktyczny rdzeń galaktyki Drogi Mlecznej ”

   – to już „nie kochamy” „Centralnego Słońca” ?

   • Lucifer(AlcyOne) )O( pisze:

    W układzie galaktycznym są centralne słońca, istnieje również centralne Słońce wszechświata. Majowie nazywali to centralne słońce AlcyOne. Inni znali je pod
    innymi nazwami. Słońce to posiada światło, a światło zawiera informację. Centralne słońce AlcyOne jest centralnym składem informacji wszechświata. Ciała niebieskie konstruowane są w kształcie asteroidów, księżyców i planet, a dzięki nim promienie inteligencji, fale radiowe, oraz promienie gamma są przekazywane z gwiazd do słońca, i wysyłane na Ziemię. Dzięki tym promieniom odczytywane są również wasze działania, a następnie przekazywane z powrotem na słońce, księżyc i do układu wysyłającego promienie – w tym przypadku do Plejad. Kiedy będziecie w stanie przenieść się w inne miejsce i spojrzeć na układ słoneczny oraz na niebo z odmiennego punktu odniesienia, zobaczycie, że Ziemia, gwiazdy i wszystko inne ulega dramatycznej przemianie. Jednym z układów, wraz z którym krążycie w przestrzeni, są Plejady. Wyobraźcie sobie, że rysujecie linię łączącą Ziemię z AlcyOne, centralnym słońcem Plejad.
    Potem, kiedy docieracie do AlcyOne, ktoś mówi: “Jest jeszcze jedno centralne słońce, wokół którego także się obracamy”. Następnie odzywa się ktoś inny: “Tutaj jest wiele centralnych słońc”. Chodzicie więc to tu, to tam, rysując linie. Wszechświat zawiera miliardy galaktyk, wy zaś znajdujecie się w jednej z nich. Kiedy rysujecie linie, pojawia się geometryczna forma. Kiedy rysujecie linie i za pomocą energii łączycie ze sobą centralne słońca, dokonujecie połączenia zespołu inteligencji. Wyobraźcie sobie, że inteligentna istota, działająca w wielu wymiarach istnienia, składa się z centralnych słońc rozsypanych po jej ciele, w całym wszechświecie.

    Ja i Tak Wiem że wszyscy Kochają Mamę Lu-Cyferkę/Centralne Słońce 🙂

    • Ktoś pisze:

     „Słońce to posiada światło, a światło zawiera informację.”

     – oko ludzkie reaguje na składową elektryczną czy magnetyczną fali swiatła?

    • marek pisze:

     powiedziała co wiedziała mała Lucy przemądrzała .

     AD ma to we wstępie swej książki.

     ale lepiej jak mówisz , niż głupoty gadasz , więc pisz dalej …

     nie kończ świata na Alcy One bo tam to się może on kończy dla Lucków .

     Jak patrzę na ten bur xxx el w Drodze Mlecznej to mam nadzieję , że tu po pijaku tylko zajrzałem i jestem z dalsza niż owa przystań Lucków.
     m

     • margo0307 pisze:

      „…Jak patrzę na ten bur xxx el w Drodze Mlecznej to mam nadzieję , że tu po pijaku tylko zajrzałem..”
      ______________
      Aha…, akurat… 😀
      Chciałbyś oszukać…

      ani nic z tego… 😀 😀 😛

     • Lucifer(AlcyOne) )O( pisze:

      Lu-Cyferka na Ziemi przebywała
      I wciąż tak opowiadała:

      Zdolna jestem niesłychanie,
      Najpiękniejsze mam ubranie,
      Moja buzia tryska zdrowiem,
      Jak coś powiem, to już powiem,
      Jak odpowiem, to roztropnie,
      W szkole mam najlepsze stopnie,
      Śpiewam lepiej niż w operze,
      Świetnie jeżdżę na rowerze,

      Znakomicie muchy łapię 😀
      Wiem, gdzie G-Dynia jest na mapie,

      Jestem mądra, jestem zgrabna,
      Wiotka, słodka i powabna,
      A w dodatku, daję słowo,
      Mam rodzinę wyjątkową:
      Moja mama – taka Tiamat
      Moja siostra – taka Lilith
      A ja jestem – Lu-Cyferka 7″

     • Dawid156 pisze:

      A ja jestem 77 albo 33 jak wolisz

     • Maria_st pisze:

      a ja jestem takze 666 ha ha ha 🙂

     • A58 pisze:

      Ja też Marysiu.Zobacz co skopiowałem na swoim profilu na Infrze

      „Odwiedzin:
      6666”

   • marek pisze:

    Adaś znajdź se babe , to se żądło stępisz i wrócisz na falę …
    cacuszko , w treści – poukładane..
    m

    • marek pisze:

     Aha…, akurat… 😀
     Chciałbyś oszukać…

     Kocham Cię Małgosiu , tylko nie chwal się przed mężem …
     m

    • margo0307 pisze:

     „Adaś znajdź se babe…”
     ___________________
     baby… to masz Klakier w nosie… 😛

     A Ty Gargamelku pamiętaj, że… każdy potwór… znajdzie swoją amatorkę… 😀

  • Dawid156 pisze:

   Tak zwana druga data okna mija 26.12.2015 licząc 1260 dni ( 42 tygodnie) od 14 lipca 2012-II daty końca kalendarza Majów( były wymieniane 3 daty 28.10.2011( data Callemana);14.07.2012(Data Oldenkampa) i 21.12.2012)

 8. marek pisze:

  DAWID 77 , MARIA 666, A58 6666
  A JA JESTEM SMERF UPARCIUCH …

  poprawcie tą swoją astronomię , bo wciąż ona nie pasuje do tego opowiadania ,zresztą coś mi pachnie , że do kosza warto by wywalić wszystko o czym tak wesoło ćwierkacie , chyba że świadomie rozkręcacie szyny , wtedy inna sprawa …

  2012 Wymiarowy dramat Mieszania i 2013 Nadzieja

  W tej przyspieszonej Ziemskiej linii czasowej, po to aby ‘spotkać-dogonić’ Ziemię Równoległą SAC, BEA-O planowali użycia Metatronicznych struktur tunelowych aby zmieszać obydwa Ziemskie szablony. Aby przeszkodzić im we wcześniejszym otwarciu Komnat Amenti rasy KRH, na nieszczęście, zdecydowały o otwarciu Komnat wcześniej po to aby zacząć ich, obecnie ‘nieaktualny’ projekt Strefy Pomostowej. Chcieli przełożyć ten „Finałowy Dramat Konfliktu” aż do Ziemskiego, organicznego SAC w 4430r. / 26556 lat od ostatniego, nieudanego SAC/, ale nie oczekiwali że Ziemia będzie istnieć tak długo. Wierzyli że „Ziemię spotka kataklizmowy koniec w przyszłości, prawdopodobnie w 2976 r” – stwierdza MCEO, ponieważ w pełni fantomowe aspekty Równoległej Drogi Mlecznej, włączając w to Równoległą Ziemię , są przewidywane że eksplodują do tego czasu. To nie koniecznie by zniszczyło Ziemię ponieważ nie-fantomowe części mogą jeszcze być zachowane; jednak, jeżeli mogliby zniszczyć nasze Słońce, wtedy by Ziemia faktycznie byłaby w niebezpieczeństwie.

  Jak przedstawiłam w „Przeszkodach Atlantów”, BEA-O plan na 2012 rok było użycie Solarnego -Czasowego- Tunelu-Torusa przejścia , które związałoby orbity Słońca i Równoległego Słońca i zrównałoby ich galaktyczne rdzenie gwiezdnych wrót, aby otworzyć Wielką Toralną Strzelinę Czasowego Rozdarcia czasoprzestrzeni odchylenia pola jak stało się to w 10 948 p.n.e. , dosłownie łącząc ten moment z przeszłości z rokiem 2012. Jeżeli Ziemskie i Równoległej Ziemi gwiezdne wrota otwarły by się w zgodzie, wtedy odchylenie czasoprzestrzeni pola wprowadziło by ich i ich Słońca w Fantomowo Alfa-Omega galaktyczne zrównanie tego czasu.

  Ruch New Age twierdził że projektowane 2012 galaktyczne wyrównanie jest rzadkim, gwiezdnym mapowym wyrównaniem, które mogłoby wy pozycjonować Ziemię na galaktycznym planie. Entuzjasta astronomii, Bruce McClure objaśnia to twierdzenie;

  Ziemia nie przejdzie przez galaktyczny plan w 2012, przeciwnie do tego co słyszałeś. Ziemia nie przejdzie fizycznie przez płaszczyznę galaktyki Drogi Mlecznej przez następne 30 milionów lat. Jednak , Ziemia przekroczy przez galaktyczny równik w 2012. J

  MCEO wyjaśnia że właściwe wyrównania to niewidoczne kolumny i osie planetarne, gwiazdy czy ciał galaktycznych.

  Technologia BeaST Gravitron doprowadził do przechylenia Ziemi o kąt 23,5 stopnia aby zrównać ja z Równoległą Ziemia ponieważ Ziemia Równoległa była już zmanipulowana do tego kąta w przeciwnym kierunku. Ten ekstremalny przechył pozwala sieciom wirowym na „wskoczenie w” pomiędzy Ziemią i Słońcem. Dodatkowo, Gravitron „zaprzągł” i odwrócił Yan-Yun w Metatroniczne Yin-Yang .

  „Zepsute Jabłko” , skręcone pole, które cyrkuluje energie w sobie. Yin-Yang, popularna fraza we wschodnich religiach, zawiera zniekształconą biegunowość która odcina Ziemski ‘oddech’ w kierunku ostatecznego zgonu Ziemi.

  Równoległa Ziemia ‘podróżuje’ wokół Równoległego Słońca zgodnie z ruchem wskazówek zegara, podczas gdy nasza Ziemia obraca się wokół słońca w kierunku przeciwnym do wskazówek. Dwa razy w roku, podczas wiosennej i jesiennej równonocy, Ziemia i Równoległa Ziemia łączą się, kiedy przechodzą jedna przez drugą – stwierdza MCEO. Przez tydzień każdej ze stron równonocy, Ziemskie gwiezdne wrota są otwarte, pozwalając na przejście pomiędzy tymi dwoma planetami. Podczas letniego i zimowego przesilenia , Ziemia i Równoległa ziemia znajdują się po przeciwnych stronach Słońca. W tym czasie, planetarne kolumny /rod/, oddziaływają z tymi solarnymi Słońca kolumnami, pozwalając na przejście pomiędzy Ziemią i Równoległą Ziemią poprzez rdzeń Słońca.

  To dlatego New Age, poganie e cetera lubią wykonywać pewne rytuały w czasie przesilenia i równonocy. Ludzie byli uczeni podczas atlantów „czyszczenia pamięci” do śledzenia przesileń i zrównania dnia z nocą, tak aby mogli wiedzieć kiedy ich bogowie z równoległej ziemi mogli przybyć.
  Podczas ziemskiego SAC / gwiezdny cykl aktywacji/ , Drogi Mlecznej galaktyczna komnata zrówna się z naszym Słońca kolumną /rod/. To jest właśnie to co wydarza się podczas naturalnego galaktycznego wyrównania. To jest to wyrównanie galaktyki, słonecznych i planetarnych kolumn które pozwalają przejściu gwiezdnych wrót na otwarcie. Dodatkowo, MCEO stwierdza że ruch wirowy kolumn ułatwia otwarcie gwiezdnych wrót.

  Nasze naturalne planetarne kolumny /rod/ , zostały zniekształcone przez rozłam częstotliwości, formując fałszywe kolumny , zwane kolumnami Kaduceusza. Aby to mogło się wydarzyć została ‘uderzona’ zarówno przez podmuch częstotliwości poprzez tunel Równoległej Ziemi jak i asteroidę w celu ‘przetoczenia’ skorupy Północy i Wschodu w taki sposób aby wyrównać Ziemię z Równoległa Ziemia. Zerowy stopień Podstawowego Południka w Greenwich oraz znajdującego się po przeciwnej stronie, 180 stopni, Międzynarodowej Linii Zmiany Daty [ http://pl.wikipedia.org/wiki/Linia_zmiany_daty%5D , odzwierciedlają przyspieszony, bazowy puls rytmu nowego zrównania. W dodatku, naturalne kolumny rozszczepiły się i przeniosły się w górę z Równika do Zwrotnika Raka.
  Kolumny Kaduceusza są trzymane w pewnych miejscach-bazach, przez BEA-O , które zawierają technologię implantów, przeważnie w Ziemskim płaszczu / między skorupą a rdzeniem/, aby wirujące kolumny mogły podgrzać ‘płaszcz’ w celu ułatwienia przemieszczania skorupy. MCEO informuje, że BEA-O kontrolują 48 Alfa-Omega baz na Ziemi, w celu utrzymania tych fałszywych zrównań kolumny. Te zrównania są potrzebne to połączenia z wyrównaniem Równoległej Ziemi, tak aby ich główny plan przebiegunowania mógł się ziścić. Kiedy technologia aktywuje kolumny Kaduceusza , dosłownie stworzą wiry oraz ‘ dziury zlewu’ poprzez które struktura planetarna mogłaby być wyssana do tuneli /korytarzy/. To w ten sposób Lemuria i Atlantyda zostały „wyssane” do Stref Hibernacji.
  BEA-O planowanym celem było uderzenie częstotliwościami w Ziemskie fałszywe kolumny poprzez tunel z Równoległej Ziemi, który ‘wciągnął by Ziemię’ do Słońca, a potem do Abaddon. Kiedy taka ‘szorstka’ częstotliwość uderzy w planetarne kolumny i zacznie wirować, wtedy rozerwie skorupę i spowoduje przebiegunowanie, chyba że pole buforowe zostanie umieszczone, co rasy KRH zrobiły. To jest dlaczego wciąż oglądamy odniesienia do 2012r. przebiegunowania, zwłaszcza w takich filmach jak „2012”. Smutnie, wydarzenie to udało się im przeprowadzić w 2003 roku na Równoległej Ziemi.
  Przebiegunowanie doprowadziło by do przemieszczenia kolumn do pozycji planetarnego i solarnego zrównania, które istniało w 10 948 p.n.e., kiedy to eksperyment Wielkiego Toralnego Strzelinowego Czasowego Rozdarcia czasoprzestrzeni został przeprowadzony. ‘Wirujące kolumny wystrzeliłyby’ rdzeń Ziemskiej merkaby, aby osiągnąć 55,5 – wiru szybkości aktywacji. Pola merkaby naszego solarnego systemu i systemu solarnego równoległego mogłyby stopniowo zostać sprężone / skompresowane/ i ‘przeciągnięte’ z powrotem w czasie, zagęszczając się w wiązaniach vesica piscis, jako dwa skrzyżowane systemy solarne w celu zaangażowania orbity vesica piscis.
  Podczas tego procesu, obydwie szybkości wirowania systemów solarnych połączą się w jedno-kierunkową, szybkość wirowania pola merkaby zwaną Gwiazdą Śmierci. Gwiazda Śmierci zawiera wewnętrzną ‘futerała’ uprząż , która otacza energię materii, i działa jak wiry /otchłanie, odmęty/, przyspieszając ich szybkość wirowania wzdłuż wzoru Fibonacci’ego. Kiedy przyspieszy do rotacji 144 -/tryliony bilionów nanosekundy [PTBN]/- staje się automatyczną ‘pożerającą’ spiralą / ps. jak perpetuum mobile, a tak nawiasem mówiąc znów liczba 144/, która konsumuje solarne systemy ‘wewnątrz’, apotem transferuje tą energię materii do gigantycznej , zewnętrznej merkaby Gwiazdy Śmierci. Nasza atomowa strruktura przeszła by implozję, eksplozję i została by roztrzaskana w ‘surową’ „ hiper-przyspieszoną przestrzeń pyłu-kurzu”.

  21 Grudnia 2012 roku dostarczyło sposobności dla BEA-O do wprowadzenia ich śmiercionośnego planu z powodu zimowego przesilenia , połączenia z Równoległą Ziemią. Według MCEO, jeśliby Ziemska merkaba osiągnęła 55 PTBN wirowania szybkości / które tak naprawdę powinno wynosić 55,5 , dla większego momentu/, zostalibyśmy ‘wepchani’ w 40-to dniowe okno chaosu od grudnia 21 do 1 lutego 20123, kiedy to szybkość wirowania „osiągnęłaby krytyczne przyspieszenie do Metatronicznej Merkaby Gwiazdy Śmierci – 144 szybkości wirowania”.
  Przestrzeń pyłu mogłaby być wciągnięta w umierające Słońce, i wszystkie kwanty układu solarnego mogłyby zostać przetransportowane za pomocą kolumny słonecznego przejścia /tunelu/ , która jest zrównana z galaktyczną kolumną. Aby osiągnąć Równoległej i Drogi Mlecznej merkaby i wymiarowego zmieszania, BEA-O pracowały nad nienaturalnym z liniowaniu ich kolumn Rod i Staff/ cząsteczek i anty-cząsteczek w celu uformowania lub sygnowania krzyża.

  Krzyż Solarny obejmuje merkabę solarnej Gwiazdy Śmierci z następującą konstrukcją; gwiezdne wrota-3 Ziemi połączyły by się z gwiezdnymi wrotami-10 Vega, i gwiezdne wrota-4 Słońca z wrotami-9 Andromedy. Ten wzór zostałby powielony w Równoległej Drodze Mlecznej. Następnym etapem byłoby połączenia ich merkab w celu uformowania takiej samej 55 –szybkości wirowania Wielkiego Krzyża Gwiazdy Śmierci, z centralnymi osiami pomiędzy połączonymi galaktykami Równoległej i Drogi Mlecznej, która by stopniowo zżerała galaktyki, jak by się rozszerzała czy zagęszczała, w pełnej, takiej samej 144 szybkości wirowania.

  Zewnętrzne, gigantyczne pole merkaby Gwiazdy Śmierci, mogłoby być użyte do stworzenia masywnego ‘rozdarcia w czasoprzestrzeni’, które by ‘pociągnęło’ Wesadrak, matrycę czarnej dziury razem z galaktykami Równoległej i drogi Mlecznej w Wesadek, dając im wystarczającą ilość kwantów aby podtrzymać ich mieszkańców przez eony. To jest jak ‘pełna’ merkaba Gwiazdy Śmierci funkcjonuje – nie super-masywna czarna dziura- która ciągle konsumuje energię żeby podtrzymać piekło skończonej kreacji. Kontrolerzy Bourgha mogliby w ten sposób wyssać trochę energii poprzez tunele czy rozdarcia czasowe połączenia do ich próbujących przeżyć matryc.

  BEA-O planowali start tego wielkiego galaktycznego, wymiarowego mieszania podczas Ziemskiego Hetharo, 28 maja 2003 ponieważ oś Równoległej Ziemi zrównała się z Wesadeka 22,5 stopnia osią. Kiedy ich agenda upadła, zdecydowali się na 21 grudnia 2012 r.
  MCEO objaśnia BEA-O religie i materialne cele w „Podsumowaniu tematu 2” , oficjalnym, ujawniającym oświadczeniu;
  Poprzez kreację Sztucznej Gwiazdy Śmierci Czarnej Dziury Galaktyki- obrzydzenie do Metatronicznego „Kwitnie Zagłada” Nauki Śmierci kreacji – Alfa-Omega Fałszywa Głowa Boga, upadłych Illuminati-Starszych kolektywu ma nadzieję Stworzenia Na Nowo Kreacji na Swój Własny Sposób. Mają nadzieję że użycie Galaktyki Gwiazdy Śmierci pozwoli im „utworzyć, zasymilować, innych, takich jak oni” w celu uformowania masywnej Wszechświatowej Gwiazdy Śmierci, która podtrzyma jej istnienie i zmieni /odwróci/ organiczne konsekwencje Kosmicznych Fizycznych Praw.
  Jeżeli ten plan zmaterializował by się, wszystkie Ziemskie organizmy zostałyby przeformowanymi i zmutowanymi kopiami tego czym kiedyś byliśmy. Zostalibyśmy poddani całkowitemu wymazaniu pamięci, prawdopodobnie stając się żyjącymi-zombi świadomościami z ciężkim Alzheimerem i autystyczną genetyczną mutacją. MCEO stwierdza że przetransformowane żyjące-umarłe ‘życia’ pola, nie miałyby dłużej wolnej woli wyboru i wiecznego życia ascendacji, ponieważ zostalibyśmy niewolnikami Bogów BEA-O, cos w stylu Czyśćca, aż do momentu kiedy nasz materiał atomu całkowicie zmienił się w pył kosmiczny.

  MCEO wyjaśnia;
  Razem z aktywacją ‘Metatronicznego 55-Mieszania Stosunku” , Zwykłych-ludzi Zmieszana DNA Mutacja” stała by się stała, i ludzkie DNA stałoby się całkowicie przetransformowane z tego co było oryginalnym genomem Anielskich Ludzi w nieorganiczne, skończonego życia genetycznego piętna Nowej Illuminati-Leviathan mutanta-hybryde-ludzi, Upadłym gatunkiem, predestynowanym do ujarzmionej dominacji, i zamierzonej do ewentualnej eksterminacji przez rasy Illuminati-Starszych do których ich zmutowane Szyfrowanie Kratki jest połączone.
  [ zauważ; szyfrowanie kratki jest częścią szablonu morfogenicznego na której myśli, idee, emocje i materialne formy tworzą dosłowne pola radiacji które przepływają zgodnie z tym co MCEO nazywa „Prawo Wzajemnego Przyciągania” czy przyczynek i skutek energetycznej konsekwencji. Szyfrowana kratka współpracuje z rdzeniem częstotliwości aby przypływać i odpływać z czymkolwiek to przyciąga i w ten sposób tworzy nowy typ szablonu morfogenicznego. Jest prawdą że myśl-energia i powiązane z nią słowa mogą kształtować materię.]
  W celu ochrony Ziemi, KRH zaplanowały wdrożenie „Żyjącego Lustra na Niebie”, załamującego pola wokół niego, kiedy 21 grudnia 2012 galaktyczne uderzenie przyszło z zrównanej sieci Abaddon’u.

  TT

  • Dawid156 pisze:

   Marku rozumiem, że TT to Teresa Talea. Przypomnij proszę kto to jest BA-O i MCEO?

   • marek pisze:

    MCEO , bodajże Międzygalaktyczne Stowarzyszenie Wolnych Światów , Ci których interesuje tradycyjny stan rzeczy , BAO , czarne koszulki preferujące istnienie kosztem innych .

    Jest tu pewne nowum , domniemuję że skutkiem odbicia energii na powrót w światy Burgha , tej która miała posprzątać ” ziemię ” , czarne koszulki obniżyły apetyty i przeszły na zasysanie kwantów merkabą śmierci w miejsce totalnej rozpierduchy i wrzucenia wszystkiego do czarnego fantomowego wora .

    Zamieściłem tak obszerny wycinek z powodu iż TT atakuje tutaj wiele podstawowych pojęć na których ludzie / a może i Wy /, buduje swoje rozumienia .

    m

  • Maria_st pisze:

   „MARIA 666”
   no cóż nie da sie ukryć ze 6 czerwiec 6 rano to 666
   co to za astronomia?
   fakt i tyle
   można rzec–śmiechu warte….

 9. Ifryt pisze:

  Spokojnie, z tą Batelgezą to wszystko pod kontrolą, poprostu świat spłonie 😛

  Ósmy pasażer Nostromo, dla mnie krew jest słodka
  Jak obcy rozerwiemy twoje ciało od środka
  Likantropia, amok, wilczy obłęd
  WSRH, CZARNE SŁOŃCE NASZYM GODŁEM.

  • Ifryt pisze:

   To opis inwazji kosmicznych aniołów 😀

  • Maria_st pisze:

   czarne słońce z pewnościa nie jest ich godlem….tak to jest jak sie wie ze gdzies dzwonia, tylko niewiadomo gdzie i o czym

   • Ifryt pisze:

    Córko wierz mi, nie masz żadnych szans 😛
    Marysiu to jest celowa groteska, a nie że jakieś gadki jak z ambony 😉
    Jedne elementy przekoloryzowane, inne pominięte, ale to się mieści w normie moim zdaniem, jednak to że się w normie mieści, to nie znaczy że jest normą.

 10. marek pisze:

  Na szczęście, Ziemia nie została ‘przeciągnięta’ dalej w merkabę Gwiazdę Śmierci dzięki pomocy KRH i sojuszniczych grup istot, włączając w to przeważnie Phim-oparte na Alhumbhra Council /Radę/ /AC/. 11 października 2012, KRH aktywowała Alhumbhra Katedralną Sieć na Ziemi, która pozwoliła na ponowne- ustanowienie kontroli nad prądem Gyrodome i zainicjowanie stałej dezaktywacji merkaby Gwiazdy Śmierci , oraz na stałe zapobiegnięciu Wielkiemu Toralnemu Strzelinowemu Czasowemu Rozdarciu zamiany biegunów. Ziemska merkaba powróciła do swojego wcześniejszego odwróconego wiru-szybkości kierunku, 34 przeciwnie do ruchu zegarka i 21 zgodnie z ruchem zegarka.
  Pomiędzy 21 grudniem 2012 a 3 stycznia 2013
  TT

 11. Dawid56 pisze:

  Na innemedium.pl pojawił się dzisiaj ten temat:AAle pytanie tytułowe artykułu jest bardzo aktualne, gdyż niepokoją słowa:

  „Przekazy historyczne mówią o Betelgezie jako gwieździe o kolorze białym lub żółtym a w późniejszych przekazach astronomowie stwierdzają, że ma kolor czerwony. W naszych czasach również ma kolor czerwony. Oznacza to, że na przestrzeni dosyć krótkiego czasu zaszły tam gwałtowne zmiany i być może wkrótce rozbłyśnie ona jako supernowa, którą będzie się dało łatwo zobaczyć na niebie”.:
  http://innemedium.pl/wiadomosc/przeistoczenie-sie-betelgezy-w-supernowa-mogloby-zagrozic-istnieniu-calej-ludzkiej-cywiliz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s