Podstawowe informacje i działania jak przygotować się na Wydarzenie

„Zapisz i wydrukuj ważne dokumenty,

aby je mieć dostępne i podzielić się nimi w czasie Wydarzenia.

Przygotuj listę lokalnych kontaktów do: straży pożarnej, burmistrza, przedstawicieli lokalnej władzy, osoby zarządzającej dostawami wody, prądu, gazu lokalnie, szpitale i przychodnie – osoby zrządzające tymi jednostkami, kierownicy dużych sklepów z żywnością – lokalnie, dyrektorzy szkół, przedszkoli, lokalni przedsiębiorcy zatrudniający wiele osób, kontakt do lokalnej osoby odpowiedzialnej za wywóz śmieci.

Link – te dokumenty są jeszcze w tłumaczeniu i opracowaniu w języku polskim

http://prepareforchange.net/documents-to-prepare/

Dołącz do grupy w swojej okolicy lub utwórz taką grupę,

aby razem się wspierała, działała i medytowała. Na całym świecie Tworzymy Grupy Wsparcia Wydarzenia [Event Support Groups (ESG)], które mają męski aspekt energetyczny oraz Grupy Sióstr Róży, który ma kobiecy aspekt energetyczny. Wiele osób będzie najprawdopodobniej brać udział w pracach obu grup.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jaka jest lista grup na całym świecie i utworzyć własną, jeśli to potrzebne.

http://prepareforchange.net/create-join-a-group/

Zaplanuj podstawowe jedzenie i inne artykuły potrzebne na kilka dni.

Wybierz oczywiście to, na co masz ochotę, ale oto kilka pomocnych wskazówek: kiełki lucerny i inne rodzaje kapusty rosną w ciągu 3 dni, kasze, soczewica i fasola są tanie dobrze się przechowują i są dobrym pożywieniem. Możesz hodować własne warzywa w domu, np w uprawie pionowej.

(Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się o tym). http://www.lowtechmagazine.com/2010/03/make-your-own-lowtech-vertical-farm.html

Będziemy też pewnie przerabiać ziemię na lokalne ogródki i potrzeby lokalnych upraw. Zgromadź narzędzia. Można zrobić wcześniejsze rozpoznanie, które miejsca byłyby odpowiednie do tego celu w waszej okolicy, przed i po Wydarzeniu. Istnieje już kilka grup, które tak działają. Takie działania najprawdopodobniej będą najważniejszymi elementami transformacji społecznej po Wydarzeniu, ponieważ musimy przekształcić cały obecny system produkcji żywności. Do tej pory większość naszej produkcji i dystrybucji żywności jest zarządzana przez kabała i jest zatruwana substancjami chemicznymi ( konserwującymi, smakowymi, itp )

Można również rozważyć kupienie butelek/pojemników na wodę z wbudowanym filtrem, zapasowe paliwo do samochodu, butlę z gazem i małą kuchenkę, inną energię do gotowania i ogrzewania jeśli twoja sytuacja tego wymaga. Zastanów się co jeszcze może być ci potrzebne w przypadku, gdy dostawy nie będą działać prawidłowo przez krótki czas.

Zgromadź trochę srebra i / lub złota

Małe sztabki lub monety w zupełności wystarczą jako środki wymiany, aby zapewnić twoim bliskim podstawowe potrzeby w pierwszych kilku dniach lub tygodniach po Wydarzeniu. Nie potrzeba na to dużych środków, wystarczy nawet tylko jedna srebrna moneta, która będzie wystarczająca w pierwszych kilku dniach po Wydarzeniu, a nie kosztuje wiele.

Jeśli masz więcej pieniędzy, zadbaj o to i kup więcej małych srebrnych/złotych monet, aby pomoc w czasie Wydarzenia tym, których masz wokół siebie.

Naucz się jak medytować

Dowiedz się jak pewne medytacje i ceremonie mogą pomóc uspokoić energię w twojej okolicy. Liczne badania wykazały siłę pozytywnego oddziaływania medytacji na otoczenie, w szczególności, gdy medytacje robione są w grupach. W pierwszych dniach i tygodniach po Wydarzeniu będzie dużo różnych unoszących się energii, wiele energii traum, urazów, emocji i nieharmonijnych myśli wyjdzie na jaw. Potrzebne będzie grupowe medytowanie w celu uspokajania i harmonizowania energii w najbliższej okolicy.

Medytacje grupowe wykonywane w ważnych punktach lokalnej części sieci energetycznej Ziemi, (takie jak linie mocy, miejsca mocy). Mogą być robione z użyciem kryształów, świętej geometrii .świec, dźwięków i innych narzędzi. Te grupowe medytacje mogą znacznie się przyczynić do uniknięcia konfliktów i zharmonizować energie w Twojej okolicy.

Odnajdź i zlokalizuj główne Miejsca Mocy w twojej okolicy. (energetyczne miejsca mocy)

Udaj się tam i wizualizuj słup – filar kryształowego, białego światła wychodzący z Centralnego Słońca i przechodzący przez ten obszar, aż do jądra Ziemi. Wizualizuj fioletowy płomień. Zaproś do pomocy istoty Światła (Anioły, Wróżki, delfiny i wieloryby, Gwiezdne Rodziny, itp). Zrób taką medytację do jakiej zostaniesz poprowadzony.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej o medytacjach, lub gdy chcesz sprawdzić gdzie są Miejsca Mocy. http://prepareforchange.net/grid-work-delivering-light-to-a-sacred-site-near-you/

Bądź stale poinformowany na temat tego co się dzieje aktualnie na świecie i wokół ciebie. Co się już wydarzyło i co się stanie.

Najważniejsze artykuły Kobry: http://prepareforchange.net/cornerstone-cobra-articles/

Wiele informacji i wywiadów z Kobra, po polsku, znajdziesz na blogu Krystal – Złoty Wiek Gai

https://krystal28.wordpress.com/category/kobra/

O Wydarzeniu:

http://www.veritasgalacticsweden.net/the-event

http://prepareforchange.net/a-plan-to-maintain-safety-during-the-event/

Więcej danych i informacji : http://prepareforchange.net/contributors/

Poznaj swoich sąsiadów

Poznaj swoich sąsiadów i osoby żyjące w pobliżu, rozeznaj się kto potencjalnie może pomóc. Przed Wydarzeniem, niektórzy ludzie mogą nie być ani otwarci ani gotowi, aby wysłuchać informacji o Wydarzeniu, mogą też nie chcieć pomóc, aby ono się odbyło. Ale czas po Wydarzeniu, to będzie zupełnie inna historia.

Proponujemy abyście poznali swoje sąsiedztwo, miasto lub wieś, różne grupy i osobowości lokalnej społeczności. Abyście poznali lokalne, społeczne aktywności. Możecie wziąć w nich udział lub po prostu pozostać obserwatorami. Będziemy musieli pracować razem, aby stworzyć płynne przejście. Istnieje już wiele grup, które robią dobre rzeczy, a które mogą potencjalnie odegrać ważną rolę: np. centra jogi i medytacji, lokalne ruchy ekologiczne, itp. Wszelkie solidarne, wspólnotowe, lokalne inicjatywy będą bardzo potrzebne i będą miały duże znaczenie, dla naszej całej produkcji żywności i energii, systemów edukacyjnych, systemów finansowych, itp. Wszystkie te systemy muszą być zrestrukturyzowane na nowo, aby stały się zdrowe.

Wspólnotowa Solidarność i organizacje będą pomagały ludziom odpocząć, zrelaksować się, zwłaszcza tym, którzy mogą mieć obawy i lęki co do procesu przejścia. Celem jest to, aby każdy był w pełni pod opieką, fizycznie, psychicznie i emocjonalnie. Zaproś osoby z różnych kręgów działalności, aby razem współpracować, pomimo pozornych różnic. Na początku mogą nie być chętni, ale po Wydarzeniu będą. Im więcej zaczniemy robić przed Wydarzeniem, tyle ile zdołamy, tym łatwiejsze i łagodniejsze będzie przejście po Wydarzeniu.

Weź odpowiedzialność i twórz inicjatywy

Gdy nastąpi Wydarzenie, statki kosmiczne raczej nie będą zrzucać worków z żywnością, a my nie będziemy mogli natychmiast spędzać wakacji bujając się w hamakach na Bahamach.

Będzie to proces stopniowy.

Fundusze Obfitości nadal będą musiały być przetransferowane, zamienione na żywność, mieszkania, domy itp, i ktoś będzie musiał to zrobić. Musimy być jako Ziemianie na tyle uzdrowieni, aby naprawdę zostać dopuszczonymi, przyjętymi do galaktycznej społeczności. Być wyzwolonym znaczy być suwerennym bytem. Wszyscy jesteśmy twórcami i dlatego musimy być w stanie stworzyć sami siebie na nowo. Przeszkody zostaną usunięte przez naszą Gwiezdną Rodzinę i otrzymamy wiele pomocy, ale wciąż musimy stać się sprawni, gdyż inaczej nie będziemy naprawdę wolni.

Przywódcy społeczeństwa

Mogą się dziać dziwne rzeczy, (na przykład główni dostawcy żywności i energii) mogą się wkurzyć, a z kolei pracownicy tych firm mogą odmówić wykonywania pracy, gdy zdadzą sobie sprawę, że byli niewolnikami przez te wszystkie lata, itp.

Wojsko ma plany w nagłych przypadkach, aby pomóc społeczeństwu i wyposażyć je oraz zaspokoić ich podstawowe potrzeby. Więc Pozytywne Wojsko prawdopodobnie się tym zajmie.

Ruch Oporu wie kim są pracownicy Światła (Lightworkers), i oni mogą skontaktować się z tymi osobami, które będą gotowe i zechcą pomagać w organizacji naszej społeczności.

Aby na przykład otworzyć drzwi do domów kultury i organizować spotkania lecznicze i dające wsparcie ludziom, priorytetem nie będzie przeciążenie innych skomplikowanymi opowieściami o wojnach galaktyk, ale skupienie i upewnienie się, że wszyscy są pod opieką w tym okresie przejściowym. Ważne jest, aby nie utknąć w różnicach systemów przekonań.

To jest bardzo ważne, że to wyzwolenie odbędzie się także w wyniku działań populacji, a nie tylko wojskowych i pozaziemskich grup.

Pracuj nad sobą, aby mieć większą równowagę i stabilność

Życie w kwarantannie na Ziemi było trudne i wszyscy mieliśmy problemy. Pracuj nad swoimi głębokimi urazami i wyzwalaczami emocji. Pracuj nad swoimi cieniami aż do integracji i harmonizacji wszystkich aspektów twojej psychiki ze Światłem twojego prawdziwego Ja.

Bądź w pełni uczciwym wobec siebie samego i innych. Kwestionuj głęboko wszystkie systemy wierzeń (wszystkie z nich zostały zaprogramowane). Nauczyć się powiedzieć NIE wszystkim toksycznym wzorcom. Pozwól odejść, odpuść, gdy coś jest już zakończone. Możesz kwestionować działania, zachowania, ale nie ludzi, bo wszyscy pochodzimy z boskiej iskry. Naucz się mówić ‚nie’ oraz rozróżniać raniące zachowania i ocenianie w oparciu o system przekonań. Naucz się wybaczać, itp

Energiczna ochrona i harmonizacja

Istnieje wiele narzędzi do ochrony i harmonizacji. Znajdź kryształy, które współbrzmią z tobą i twoją wibracją. Użyj świętej geometrii, w domu, na swoim ciele, itp. Słuchaj świętych, uzdrawiających dźwięków (częstotliwości Solfeggio) Można też znaleźć zaawansowane narzędzia energetyczne dostępne na Ziemi.

Tachiony: Są to subatomowe cząsteczki zawierające pełne spektrum duchowego Światła. Zasłona rozpostarta wokół Ziemi blokuje je. Kobra odbył fizyczne spotkanie z Plejadianami, którzy wyjaśnili mu, jak udostępniać i korzystać z nich na Ziemi. Są one doskonałą pomocą w ochronie, wspomagają połączenie z Wyższym Ja oraz harmonizują we wszystkich aspektach (fizycznym, emocjonalnym, psychicznym, itp). Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: http://tachyonis.org/Technologies.html

Tektyty: Są to specjalne rodzaje kamieni, które są efektem uderzenia meteorytów w Ziemię. Różne ich rodzaje pochodzą z różnych systemów gwiezdnych, niektóre pochodzą z Plejad, inne z Syriusza, itp. Posiadają moc przemieniania dwoistości w jedności. Pomagają nam połączyć się z naszą Gwiezdną Rodziną. Ochraniają, przetwarzają i harmonizują. Żadna dwoistość nie ma do nich dostępu, działają same z siebie, dlatego nie mogą być zaprogramowane oraz nie muszą być oczyszczane.

http://www.moldavitassociation.com/

http://www.tektitesource.com/

Fioletowy płomień (Violet Ray): To urządzenie jest oparte na cewce Tesli i może bardzo skutecznie oczyścić negatywną plazmę z twojej aury, pomaga usunąć byty i inne rodzaje negatywnych energii.

Możesz dowiedzieć się więcej tutaj: http://altered-states.net/barry/newsletter 510/

Święte Dźwięki

Dźwięk jest wibracją, a więc bardzo skutecznym narzędziem energii. Każdy może go używać, ale jednakże było sporo dezinformacji i wiele szkodliwych częstotliwości rozprzestrzeniło się.

Więc zanim zaczniesz używać dźwięków, rozeznaj dobrze ten temat.

Możesz dowiedzieć się więcej tutaj:

http://recreatingbalance1.blogspot.com/2014/09/how-to-easily-convert-any-music-to.html-

Odłącz się od świata matrycowego

Odłącz się od świata systemu matrycowego i pielęgnuj, rozwijaj swoje talenty poza nim. Cała struktura i organizacja pracy zostanie całkowicie zmieniona. Wiele aspektów pracy, które przynależą do niewolnictwa ulegnie załamaniu. Ale wciąż musimy transformować pieniądze na mieszkania, domy, żywność i wszystkie inne dobre rzeczy. Wszyscy mamy talenty, którymi możemy podzielić się z innymi. Wszyscy mamy jeden cel, a każdy z nas ma jeden element tej układanki. Możesz teraz zacząć stopniowo odłączać się od systemu matrycowego i rozwijać swoje prawdziwe talenty w alternatywny sposób. Internet umożliwia łatwe dzielenie się i proste generowanie wymiany energii. Możesz zacząć od przełączenia się z pracy w pełnym wymiarze godzin (etatu) na pracę w niepełnym wymiarze godzin, rozwijając się i dzieląc się swymi talentami w wolnym czasie. Stopniowo zacznij generować dochody i sukcesywnie całkowicie odłączaj się od Matriksa.

Dużo strachu zostało wszczepione u ludzi na ten temat, ale naprawdę istnieje wiele możliwości oraz okazji. Im więcej ludzi się odłączy, tym więcej alternatywnych możliwości będzie tworzonych.

Im wcześniej zaczniesz, tym łatwiejsze będzie twoje przejście.”

Przetłumaczyła Aldabra

http://prepareforchange.net/basic-practical-steps-to-prepare-for-the-event/
źródło
https://krystal28.wordpress.com/2015/04/16/podstawowe-informacje-i-dzialania-aby-przygotowac-sie-na-wydarzenie/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Eksperymenty, Istota Ludzka, Transformacja 2012. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

155 odpowiedzi na „Podstawowe informacje i działania jak przygotować się na Wydarzenie

 1. Dawid156 pisze:

  Link zamieścił do tego artykułu Ktoś, natomiast zastanawiam się. dlaczego odczuwam pewnego rodzaju niepokój czytając ten artykuł.Szczególnie może niepokojące jest ogłaszanie medytacji, aby „dopomóc Wydarzeniu” oraz swoistego planu „przygotowań do Wydarzenia”. Myślę, że nie można zignorować tego artykułu, na pewno co najmniej do17- 21.12.2016- do przejścia Słońca przez środek Galaktyki.Być może artykuł ten zawiera pewne ważne przesłanie w jakiś sposób korespondujące z tym co się dzieje i przepowiedniami Nostradamusa i Malachiasza,że nie wspomnę o „oknie 2015-2016”.
  Moim zdaniem jest to zastanawiające i dziwne….

  • Ktoś pisze:

   1.
   „Link zamieścił do tego artykułu Ktoś” – wątpię ale nie zaprzecze

   2.
   jeśli już to jako ostrzeżenie bo swoje uwagi o Kobrze kiedyś napisałem ale się chyba nie przedarły przez ezo-cenzure….

   3.
   „wydarzenie” ma polegać na skasowaniu waszych oszczędności w bankach i jak się da zabraniu innych aktów własności, reszta to ezobełkot by owieczki dały się okraść żydonazistowskim sektom radośnie becząc przy tym

   4.
   co zaś do „wiedzy” i „mozliwości” Kobry – koleś się chwalił że go kośmici wzięli jak był młody na DŁUUUUUUGĄ przejażdzkę po kosmowie, normalnie kolejny ezekiel ale w ostatnim swoim wpisie ten „wybraniec” gwiazd SKAMLE by ktoś mu powiedział CO SIĘ W OGÓLE DZIEJE……

   5.
   a dzieje się dużo bo volksdeutchowe aniołki i ich pałace płonąc spadają w odmenta piekła….. a wraz z nimi Kobry „głosy w głowie” czyli astralni „przyjaciele”, oznacza to też iż kabałozjeby tracą kontrolę nad ziemią bo ich „magia” jak i „technika” przestaje z warstw fantomowych na fizyczną oddziaływać stąd dziwne czasem zdażenia….

   6.
   Co do sekty Kobry jak i niejakego Fulforda innego żydowskiego ściemniacza oni robią w tzw Białym Zakonie Smoka….. Tu jest o „dokonaniach” jego „zielonej” warstwy

   http://historiazakazana.hvs.pl/zakon-zielonego-smoka/

   a zgodnie z pojebem prosemickich zjebów mają jeszcze żółtą, niebieską i czerwoną frakcję….. Aż strach myśleć co za psycholi tam trzymają….. i do jakich potworności te zjudaizowane przygłupy są zdolne (patrz SARIN w tokijskim metrze by skasować (false flag operation) gnostyczny Falung Gong)

  • margo0307 pisze:

   Dawidzie, dzisiaj tj. 24 kwietnia 2015, tworzy się ponoć…. wielki krzyż na niebie, który tworzą: Pluton w Koziorożcu, Jowisz w Raku, Uran w Baranie i Mars w Wadze… ?

   Znalazłam taką interpretację dot. tego zjawiska…

   „Jakie jest ogólne znaczenie wielkiego krzyża ?
   Jakie przyniesie on skutki dla świata ?

   Chodzi o konflikt dwóch prawd, ziemskiej i duchowej.
   Dwie opozycje i cztery kwadratury na niebie opisują właśnie silne napięcia i konflikty, a trzy z czterech planet, które biorą w tym udział (Pluton, Uran, Mars), działają głównie destrukcyjnie, co zapowiada, że skutki tego konfliktu będą, ale to już antycypuje drugie pytanie…, narzuca się odpowiedź, że reprezentant prawdy duchowej odpowiada Jowiszowi w Raku jako jedynej pozytywnej energii w tym wielkim krzyżu…
   Uruchomiony zostaje alchemiczny proces transformacji tego świata…
   Wiele starego będzie musiało obumrzeć, żeby mogło narodzić się nowe.
   Nierównowagę trzeba zrównoważyć itp…
   Wielki Krzyż wywołuje więc konkretny skutek, przeciwstawność została wprawiona w ruch w celu jej złagodzenia…”

   Co o tym Dawidzie sądzisz ?

 2. margo0307 pisze:

  „…dlaczego odczuwam pewnego rodzaju niepokój czytając ten artykuł….”
  ____________________________
  Bo właśnie o to chodzi w tego rodzaju artach i zajawkach… !!!, odczuwanie niepokoju, niepewności… – co to będzie…?!…
  Przypomnij sobie Dawidzie te poniższe słowa:
  „…Istnieją moce, które dają człowiekowi władzę, nie [po to jednak by go] chcąc go ratować.
  Czynią to aby go podporządkować…” (Ew. Tomasza,14)

  • marek pisze:

   Zgromadź trochę srebra i / lub złota
   Małe sztabki lub monety w zupełności wystarczą jako środki wymiany,

   II wojna światowa -getta żydowskie : Ludzie zabierzcie tylko niezbędne rzeczy ,/b>, jedziecie pracować dla trzeciej rzeszy…

   Najistotniejsze jest słowo trochę , bo otwiera ten apel do wszystkich którzy w niego uwierzą , może je zrealizować największy biedak , a suma z całości , będzie gigantyczna …

   A później pan Cobra apeluje , ludzie , którzy czujecie się wybitni , zgłaszajcie się do mnie na ten link , lecz pomija milczeniem dalszą część swej wypowiedzi , będzie was łatwo wyłapać i dostąpicie zaszczytu , że pierwsi pójdziecie do pieca ..

   a ja niczego nie odczuwam Dawidku , jedynie kombinuję z takiego gówna się wypiąć …

   m

   • margo0307 pisze:

    „…będzie was łatwo wyłapać i dostąpicie zaszczytu , że pierwsi pójdziecie do pieca ..”
    ________________________
    Klakierku, nie popadajmy w paranoję… 😉

   • Ktoś pisze:

    „II wojna światowa -getta żydowskie : Ludzie zabierzcie tylko niezbędne rzeczy ,/b>, jedziecie pracować dla trzeciej rzeszy…”

    – wrong, JEDZIECIE SIĘ UWŁASZCZYĆ NA MAJĄTECZKACH PO POLACZKACH więc swoje złoto czy oszczędności oddajcie judenratom na „przechowanie”

    Tym ich MAMIONO a o wyprowadzenie tego złota z gett było chociażby tak „rozsławione” powstanie we warszawskim gdzie jak przez tydzień AK pomagała żydostwu w walce to i szwaby ginęły a jak odeszli to się żydostwo zaczęło mordować we własnym gronie by te „fanty” przejąć i się NIMI HITLEROWCOM wykupić z rozstrzelania……. bo takie „bohaterskie” te szmalcowniki w pejsach są….

 3. Teresa Chacia pisze:

  O jak miło że w większości tutaj się zgadzamy
  i tym okrutnym ściemniaczom uwagi energi nie damy.

 4. margo0307 pisze:

  Dziwne zjawisko „kroczącej ziemi”, zarejestrowane w Rosji 1 kwietnia br.

 5. Dawid156 pisze:

  Nie, rzeczywiście, nie ma co podłączać się do strumienia energii które prowadzą do?- właściwie gdzie prowadzą , tego nikt nie wie.Przynajmniej ja tego nie wiem….

  • Ktoś pisze:

   Bo to jest tak— ludzie, także ci tzw „dorośli”, są NAIWNI JAK DZIECI i WYSTARCZY IM POMACHAĆ PAPIERKIEM PO CUKIERKU by tak wzbudzić w nim porządanie tego cukierka….. i ten MYK wykorzystują wszelcy SZARLATANI czy to w kościele czy to w polityce czy to w tzw sztukach ezo….. całe zmijowe plemie, dzieci Bestii czyli zydzi.

   Jak wiadomo tu z wypowiedzi szmalcowego podnużka baronowej – niejakiego a58 – ZŁO miało TYSIĄCE LAT na OKOPANIE SIĘ NA ZIEMII i takie ZAPROGRAMOWANIE ludzkiego bydełka by na DOBRO mówił ZŁO i vive versa… Zło jakie poprzez tysiąclecia PODAWAŁO sobie PRZEPISY jak się nie dać DOBRU WYSIUDAĆ z planety w czym sam szmalcownik a58 ma NIEBAGATALNY WKŁAD dając im ROZKODOWANE PRZEPISY na to…..

   Mamy teraz punkt tzw przemiany gdzie się WAŻĄ losy świata i planety czy jej wibracje i tego co na niej pójdą do GÓRY i dla żydów i innego dwunożnego zwyrodnialstwa planeta stanie się nieprzyjazną wredną macochą czy też wibracje planety jeszcze bardziej pogrążą się w te Sodomicko-Gomorskie (tak ukochane przez rabich) i świat STOCZY się bezpowrotnie na DNO rozpusty, niewolnictwa i wyzysku (cierpienia) i zjudaizowane inwazyjne plugastwo będzie miało tu ten swój RAJ (neSSara etc). O to z grubsza jest waka toczona intensywnie około roku „otwarcia portalu” czyli tego 2000-2017.

   By maksymalnie ogłupić i zmanipulować tych jakim dobro planety leży na sercu a nie tylko na końcu języka potworzono wiele różnych „wzniesieniowych” autorytetów jacy mamiąc ludzi „matczynymi” uczuciami radości i szczęśliwości TENDENCYJNIE prowadzili swoje bałwanki wprost w przepaść. Tym się zajmował Aleyandro, tym się zajmowali i inni jak Cobra….. MARNOTRAWIENIEM i WYPACZANIEM wszelkich inicjatyw mogących NAPRAWDĘ a nie w urojeniach okłamywanych „bateryjek” zASCENDINGOWAĆ Gaję.

   Ale coś im nie wyszło i sprawa się dupła stąd to teraźniejsze skamlenie bo mimo iż….

   – podobno PLANETA już w 2013 była przegrana – „channeling z samuela” żydowskiego, reptyliańskiego aniołka, to on sam juz tego nie twierdzi, niczego już nie twierdzi bo ZDECHŁ od tego ględzenia jako „głos” w cudzej głowie
   – podobno już w 2013 „ziemia została wyniesiona” – bajdurzenie majan
   – podobno „wszelkie potrale krystaliczne zostały odpalone i ziemia się wznosi” – autorzy różni 2014
   – podobno na ziemię nawet zstąpiła jakaś Bogini (Cobra spam) jakiej (ciekawe po co) by żyła na ziemi „laserowo podtrzymują szyszynkę” (inny modny myk w głupianu rozdziawionego „przemianą bydła”)
   – podobno wraz z przelotem ISON (12-2013) czy późniejszym otwarciem portalu IS:IS (12-2014) WSZYSTKO ZOSTAŁO DOKONANE i wystarczytylko czekać na FINAŁ czyli „wydażenie”…..

   ALE….

   – pod koniec grudnia 2014 czy w styczniu 2015 w świat poszło ROZPATRZLIWE przesłanie podobno od samoego „stwórcy” – ZAPRZESTAĆ WSZELKICH WZNIESIEŃ GAI….. „CZEMU??” żaden ezo-kretyn wpatrzony w ślitaśne portale się nawet nie zapytał. Bo i po co jak mu obiecano na nim iż „wkrótce będzie mu fajnie” (pigułka szczęścia zwana też gwałtu też daje ten efekt a co za problem dołożyć tego proszku do wody czy żywności z nazistowskich koncernów zachodnich” ? technicznie ŻADEN)

   – jest niby fajnie, „ziemia się wznosi” a jeden z liderów „wznoszenia” niejaki Cobra publicznie SKAMLE by KTOŚ MU POWIEDZIAŁ CO SIĘ DZIEJE bo ON NIE WIE CO MA DALEJ ŚCIEMNIAĆ……. swoim „uduchowionym” fanom….

   – jest niby fajnie, „ziemia się wznosi „, ludzie są mamieni ARESZTOWANIAMI KABAŁA a ci politycy jak gdyby nigdy nic deliberują nad UCIECZKĄ DO PRZODU w finansach zwaną AIIB i pozostawieniem zbankrutowanego przez zydów USA na rozpad i wojne domową…. teraz podłączając się jak pijawki pod tłuste w mamone i złoto Chiny

   – jest niby fajnie, „ziemia się wznosi „, ludzie są mamieni „WYDAŻENIEM” a jak się wczytać w TREŚĆ to nie chodzi o nic innego jak WPROWADZENIE ŚWIATOWEGO ZAMORDYZMU z kradzieżą własności gojów no ale ……. fluor we łbie, brom w tarczycy i ogólny DEBILIZMzrobił swoje iż się ludziska ślinią jak psy Pawłowa na myśl o własnej niepowtarzalnej obrozy z czipem…. Zamordyzm rodem z „dokonań” żydów w Rosji w Niemczech w okupowanej w 39+ Polsce, „dokonań”obecnych w Palestynie….. Zamordyzm znaczony MILIONAMI BESTIALSKO ZAKATOWANYCH TRUPÓW ale „ludzkość” się cieszy jak bałwan po „głupim jasiu” że m u bedzie fajnie, swiatło i kolorowo już na „wieczność”….. w FEMA Koncentrazionlager.

   Ale najlepsze jest to…..

   • Ktoś pisze:

    Ziemia „jest” przegrana, kosmiczne kurestwo się na nią sprowadza z tych syriuszów i innych reptoidowych planet a oni sami od (podobno) przegranych …..

    Dziś wiele przekazów mówi o wybaczeniu iluminatom, archontom i ciemnym. Wiele przekazów do tego nawołuje i w pewnym sensie aż to wymusza na ludziach.

    Żąda się od nas, prawie że, bezwarunkowego przebaczenia, ponieważ tak należy. Ponieważ tak chce światło, ponieważ taka powinna być droga ludzkości, ponieważ jest to klucz do przyszłości.

    A ja mówię – NIE TAK PRĘDKO!

    Nie ma przebaczenia bezwarunkowego!
    Nie ma przebaczenia dla zasady!
    Nie ma przebaczenia BEZ ZADOŚĆUCZYNIENIA!

    Nie ma przebaczenia bez oddania przez ciemnych CAŁEJ władzy na planecie Ziemia, w Układzie Słonecznym i w wymiarach dla nas sąsiednich!

    Nie ma przebaczenia bez ujawnienia CAŁEJ prawdy o sytuacji ludzkości, o historii świata, o tym jakie krzywdy nam uczynili ciemni, i wszystkich ich zbrodniach, o wszystkich ich przestępstwach, we WSZYSTKICH czasach na Ziemi.

    Nie ma przebaczenia bez zwrócenia ludzkości ostatniego ukradzionego ludzkości grosza, centa, szylinga, ostatniej sztabki złota, srebra, i każdego cennego przedmiotu, który zabrali dla siebie i ukryli w sejfach bankowych, a także w podziemnych bazach, aby mieć na czarną godzinę (która teraz dla nich być może nadchodzi)! Bez zwrócenia ludzkości zagrabionego mienia!

    Nie ma przebaczenia bez ujawnienia przez ciemnych wszystkich ukrytych technologii mogących przynieść ludzkości nowy poziom życia w każdej dziedzinie, jak darmowa energia, podróże międzygwiezdne, drukarki do przedmiotów i żywności, uzdrowienia medycznego i uleczenia DNA oraz wydłużenia życia do jego naturalnej długości przewidzianej pierwotnie dla ciała ludzkiego!

    Nie ma przebaczenia bez cofnięcia niekorzystnych zmian jakie ciemni uczynili ludziom, odbierając im zdolności duchowe i zaciemniając świadomość. Musimy odzyskać duchowe moce i możliwości, jak telepatia, telekineza, zdalne widzenia, itd. Zniknąć muszą także wszelkie negatywne oddziaływania na poziomach energetycznych!

    Nie ma przebaczenia bez ujawnienia każdego osobnika spośród ciemnych, którzy zasiadają na pozycjach władzy na tej planecie! Bez ich okazania się i oddania w ręce sprawiedliwości!

    Nie ma przebaczenia bez procesów sądowych i wyroków skazujących! Dopiero po procesach sądowych – ludzkość, być może, wspaniałomyślnie, okaże łaskę i dostosuje karę, umniejszając ją o swoją wspaniałomyślność. Ale wcześniej oni muszą całkowicie oddać się w nasze ręce!

    Nie ma przebaczenia bez zniesienia kwarantanny Ziemi na każdym poziomie.

    Nie ma przebaczenia bez ujawnienia przez nich wszystkich ich ukrytych baz podziemnych, podmorskich i kosmicznych.

    Nie ma przebaczenia bez dopuszczenia na Ziemię pozytywnych ras kosmicznych.

    Nie ma przebaczenia bez natychmiastowego przebudowania systemu ekonomicznego, społecznego, edukacyjnego, politycznego, medialnego, a także religijnego, itd.

    Nie ma przebaczenia bez błagania o to przebaczenie!

    Jeśli ktoś spośród ciemnych nie poczuwa się do winy za zbrodnie jakich dopuścił się wobec ludzkości – ludzkość nie przebaczy mu, aż nie pojmie co uczynił. Damy im na to czas i środki, ale muszą oddać się w nasze ręce.

    Nie ma przebaczenia bez zadośćuczynienia i podjęcia przez ciemnych własnej osobistej pracy na najniższym poziomie, dla dobra ludzkości. Niech sprzątają ulice, oczyszczają lasy i wody, pomagają przy chorych w szpitalach i hospicjach, niech biorą aktywny udział w programach naprawczych – jakie zapewne zostaną wdrożone, jeśli Wydarzenie miałoby mieć miejsce.

    Nie ma przebaczenia bez CAŁKOWITEGO wyzwolenia rasy ludzkiej i zaprzestania przez ciemnych jakiegokolwiek mącenia tutaj!

    ***

    Bo ja widzą to tak, że ciemni TYLKO UDAJĄ!

    Oni chcą jedynie przypudrować nosek, zmienić szatę na inną. Chcą jedno niewolnictwo zamienić na inne, bardziej wysublimowane, dostosowane do nowej sytuacji, do nowego poziomu świadomości na Ziemi.

    Musimy sobie uzmysłowić z czym my mamy tutaj do czynienia! Ciemni to nie jest grupka rozwydrzonych nastolatków, którzy zrobili coś złego bo zbłądzili.
    To jest grupa zdemoralizowanych i całkowicie ukierunkowanych w negatywności istot, które żyją w zbrodniczy sposób od wielu wielu tysięcy lat, może milionów.
    Oni będą kłamać i oszukiwać do samego końca.

    Nie możemy pozwolić się dać wykiwać!

    Oni będą chcieli przeprowadzić POZOROWANE zmiany na ziemi. Nie zaś realne.

    Tak więc słuchajcie!

    Oni rzucą nam jakieś ochłapy, które mogą wydawać się początkowo atrakcyjne, a nawet przełomowe.
    Mogą sypnąć groszem dla biedniejszych, mogą ujawnić kilka medycznych technologii, które trochę pomogą chorym na taką czy inną chorobę, mogą nawet powiedzieć trochę prawdy o ukrytej historii ludzkości, a nawet dać nam wolną energię, czy napęd antygrawitacyjny.

    Wszystko będzie wyglądało bardzo pociągająco i cudownie, ale ISTOTA naszego niewolnictwa, może pozostać niezmieniona! Innymi słowy zamienią nam kajdany na smycz i wyjdzie na to samo!

    Całe to pisanie o Wydarzeniu, wezwania do przebaczenia ciemnym, te wszystkie (czy też znakomita większość) czenelingów – to tylko przygotowywanie gruntu przez ciemnych pod ich miękkie lądowanie w nowym systemie, który będzie po prostu tym samym niewolnictwem co dawniej, tyle, że pozornie atrakcyjniejszym – dostosowanym do nowej sytuacji.

    Ja obawiam się oszustwa!
    Obawiam się, że oni przygotowują po prostu jedną wielką ściemę! A masy ludzkie spragnione jakiejkolwiek zmiany na lepsze – przyjmą cokolwiek i jeszcze będą dziękować NOWYM czyli STARYM panom, którzy tylko zmienili ubranie na inne. Przypudrowali nosek.

    Pamiętajcie!

    ***
    WSZYSTKO – ALBO NIC !!! !!! !!!
    ***
    Krzyknę raz jeszcze – WSZYSTKO ALBO NIC !!!

    Ktokolwiek w przyszłości zaproponuje Wam jakiekolwiek POŁOWICZNE rozwiązanie – pamiętajcie – to oszust od ciemnych, który jedynie chce Was przekupić błyskotkami, aby pozostało wszystko po staremu.

    Nie przyjmujcie od nich nic nie wartych PACIORKÓW, tak jak Indianie brali paciorki od białych przed tym nim ci pozbawili ich życia i ojczyzny!

    Nim nie zostaną spełnione wszystkie opisane przeze mnie wyżej warunki odnośnie przebaczenia – NIE MA Z NIMI ŻADNYCH DYSKUSJI, ŻADNYCH NEGOCJACJI, ŻADNEGO DIALOGU!

    Inaczej dacie się ponownie wykiwać – na ile tysięcy lat tym razem?

    PS.
    Ja także czekam na wydarzenie.
    Ale jeśli zobaczę, że jest ono jedynie oszukańczą sztuczką ciemnych i ich wybiegiem aby omamić ludzkość – KRZYKNĘ GŁOŚNO – że się NIE ZGADZAM!!!
    I nich Bóg i Wszechświat – usłyszą!

    Wszystko – albo nic!
    Dość sztuczek!
    Koniec!”

    (https://krystal28.wordpress.com/2015/04/20/portal-na-ganimedesie-ksiezycu-jowisza/#comment-37402)

    KTO TU KOGO ROBI W WUJA I PRÓBUJE WYMUSIĆ COŚ CO ZŁU POZWOLI NADAL MIEĆ SWOJĄ PLUGAWĄ KOLONIĘ NA ZIEMI?

    ALE ILU IDIOTÓW SIĘ SKUSI NA TEN SZKLANY PACIOREK BYLE TYLKO MÓC POSZPANOWAĆ PRZED SASIADEM IŻ TEŻ SIĘ MA „ferrari” (na kredyt).

    Poza tym z tego co gwiazdy szumią ZABAWA DOPIERO SIĘ ROZKRĘCA ….. w unicestwianie ROBACTWA….. wywyższającego się ponad Stwórce…

    Teraz ją przerwać, po pierwszym AKORDZIE? BEZ SKAMLENIA O LITOŚĆ I ZADOŚUCZYNIENIA WIELOTYSIĘCZNEJ OKUPACJI???

    NIE MA MOWY, FRAJERZY…..

   • Ktoś pisze:

    Po Wydarzeniu, członkowie kabała, którzy nie wybiorą, lub nie będą w stanie zaakceptować Światła, będą rozpatrywani w placówce sortowania, która znajduje się w jednej sekcji podziemnej bazy Ganimedesa. Wielu tych członków kabała zostaną następnie zabrani do Galaktycznego Centralnego Słońca na restrukturyzację.

    Najlepsze jest to,ze wszyscy ”ŻLI „i „FE…!!!!!” maja prawa wyboru, możliwośći itp. a nas potraktowano jak bydło. Szaraki najpierw nas porywali, robili” eksperymenty” na zlecenia Reptilian a teraz są naszymi ’kolegami”…..cała reszta ma”wybór”.

    Mnie nikt nie pytal, czy wybieram utratę umiejetności (DNA,teleportacja,telepatia itp), oszukiwano mnie i nas przez lata świetlne-krażyliśmy w tej reinkarnacji od wieków jako sługusy: teraz ma nastąpić jakieś „wydarzenie” i w związku z tym powinnam hodować kiełki i pomidory: wszyscy się kochają i klaszcza w łapki. Medytują. Jest cudownie i kolorowo.

    Nikt nie myśli, ze to kolejne zagrywki; koleżeństwa z tym i zanizonymi rasami raczej na dobre nam nie wyjdą.

    Ale większośc albo nie chwyta wcale tych tematów o UFO a pozostali nadal sa ślepo naiwni.

    (https://krystal28.wordpress.com/2015/04/20/portal-na-ganimedesie-ksiezycu-jowisza/#comment-37388)

   • Ktoś pisze:

    1. „Bardzo dobrze to opisałaś już kiedyś w jednym przekazie zauważyłem podobną sugestie odnośnie iluminatów ,którzy mieliby być skierowani na rehabilitacje za swoje uczynki , ręce same opadają gdy coś się takiego słyszy tzw nasi okupanci są na lepszych warunkach niż okupowani tak z tego wnioskuje nam śle się pozdrowienia i nic po za tym, lata lecą a efektów jak było tak nie ma .W sumie muszę się was zapytać jakie są wasze oczekiwania czasowe na przełomowe wydarzenie , ile lat jesteście w stanie jeszcze czekać na przełom”

    (https://krystal28.wordpress.com/2015/04/20/portal-na-ganimedesie-ksiezycu-jowisza/#comment-37389)

    2.
    „Część, Gośka. Generalnie zgadzam się z Twoim spojrzeniem na te sprawy, może jedynie jestem już za stary, żeby wypowiadać się emocjonalnie. Ale istotnie, temat UFO byłby tu dobrą wskazówką na tych wszystkich żyjących nadzieją na Wydarzenie. Prawda może okazać się gorsza, niż się tego spodziewamy.

    Zgłębiając kontrowersyjny temat uprowadzeń kiedyś dotarłem do relacji z sesji hipnotycznych uprowadzonych z naprawdę dobrymi hipnotyzerami i cóż… bezduszne szaraki, cudowni plejadanie, rozważni nordycy – wszyscy oni okazywali się kolejnymi warstwami kamuflażu, pod którymi na końcu zawsze kryły się istoty gadopodobne, nieodmiennie ze złymi intencjami wobec ludzi. Wróg nie śpi i nie przegląda się biernie, jak jego hodowla zaczyna szemrać.

    Wróg to mistrz kłamstwa, obłudy i kamuflażu, gotowy do reakcji na wiele naszych ruchów do przodu. Obecna propaganda ku czci żeńskiej energii bogini Ziemi to kolejny gadzi dołek, w który sami mamy wskoczyć, jeszcze bardziej otwarci i bezbronni niż obecnie, bo naiwni i ufni. Tak jak za czasów PRL Polską rządziły służby, tak i w obliczu zmian te same służby doprowadziły do Magdalenki, żeby zachować władzę.

    Jakiekolwiek szykany rzekomej Federacji (czy czegoś innego) wobec naszych dotychczasowych okupantów to tylko przemeblowanie, nowa ekipa z nowym pomysłem na łagier też chciałby sobie trochę poużywać. Sami weszliśmy w to bagno bo myśleliśmy, że damy radę – byliśmy przecież istotami wszechpotężnymi. Niestety, przeciwnik okazał się zbyt przebiegły na naszą naiwną wiarę w prawdę, dobro i sprawiedliwość. Co gorsza – wiedzieliśmy że tak będzie, ale nasza moc podpowiadała nam, że będzie dobrze, odzyskamy, co zabrano nam podczas wchodzenia w ten świat. Jesteśmy w pułapce i raczej nie zadzierałbym już głowy do nieba w oczekiwaniu na ratunek, bo zobaczę tam tylko kolorowy pokaz fajerwerków. Najprawdopodobniej nie zobaczę tam nic.

    Wydarzenia nie będzie, będzie co najwyżej kolejne kłamstwo, nowa era ludzkości w nowiutkich kajdanach. Nasz ratunek – i zwycięstwo – jest zupełnie gdzie indziej – musimy obudzić w sobie lwa, jak napisał Icke, a struktura więzienia – siatki Archontów, jak mawiają niektórzy – rozsypie się sama. I właśnie po to tu jesteśmy. Nieprzyjaciel liczył się z tym i prewencyjnie sprawił, że stało się do dla nas prawie niewykonalne – życie nas zabija. A jednak świadomość rośnie. Nawet, jeżeli teraz jesteśmy na dnie, to wreszcie mamy się od czego odbić. Odwagi.

    (https://krystal28.wordpress.com/2015/04/20/portal-na-ganimedesie-ksiezycu-jowisza/#comment-37394)

    • veronika pisze:

     I tak. Cały czas różne przekazy są w tym temacie.
     Pogubić się idzie.
     Raz, że otwarcie wrót to „droga do wolności”
     a za chwile, że to przejście z jednego więzienia do drugiego tylko z większym wybiegiem.
     A może szkopół jest gdzie indziej.

     • marek pisze:

      Szkopuł jest w tym ,że każdy ma się za kapitana okrętu / czyli samowystarczalnego w zakresie pojmowania życia / ale większość owych kapitanów ma wstręt do nudnego w ich mniemaniu studiowania samego oceanu życia ,szlaków żeglugowych oraz przez kogo są zawiadywane na tych szlakach porty …

      m

     • margo0307 pisze:

      „…ale większość owych kapitanów ma wstręt do nudnego w ich mniemaniu studiowania samego oceanu życia…”
      ___________________________
      Otóż to ! Klakierku… 🙂

     • Ktoś pisze:

      Błąd w założeniach,

      – o czym mysli szczur jak już WYGRYZIE innego ze stołka o jakim marzył? Pomaga tym z dołu jacy chcą go wygryźć w ramach polecanych „ścieżek kariery” czy też robi wszystko by aspirantom do swojego stołka zagradzać drogę kłami i pazurami czy swoimi podwładnymi?

      – co robi szczur marzący o „władaniu światem” a jaki jest zbyt tchórzliwy by samemu o to wojować? kłamie i manipuluje innymi by znaleźć FRAJERÓW GARDŁUJĄCYCH O JEGO INTERES….

      W prezencie po „upadłych aniołach” czyli argonautach czyli tzw „żydowskich rodach” jacy około 1600 pne ponownie przypałętali się na ziemię (mojrzesz aron i reszta egipskich bandytów) jest 200-300 rodów szubrawców okupujących ziemię jacy POZORNIE ZE SOBĄ WALCZĄ O WŁADZĘ a naprawdę za plecami gojów ZMAWIAJĄ SIĘ by ich jeszcze lepiej i wydajniej ŁUPIĆ czy NASYŁAĆ NA SIEBIE W SPONSOROWANYCH WOJNACH….

      Jeśli oni się zmawiają to mają tez swoje SZCZURY do FAŁSZYWEJ RYWALIZACJI by tak KANALIZOWAĆ NIEZADOWOLENIE głupich gojów z ich wyzyskiwania lichwą by te WYGASIŁO SIĘ w akceptowalnych formach (np burdy kibiców, zamieszki z policją, manifestacje… bla bla bla) a nie na POWYWIESZANIU WSZELKICH RODÓW OKUPANTÓW (w żadnym filmie czy grze nie ma czegoś takiego jak „mordowanie bankierów czy magnatów” a powinno być bo to ONI OKUPUJĄ czy FIRMUJĄ SWOIMI TWARZAMI OKUPACJE I WYZYSK ZIEMIAN…..). Czemu żaden głupi goj sam na to nie wpadnie iż jego wrogiem nie jest „policja” a ci jacy ją na nich wysyłają, że te osoby mają rodziny znajomych, słabe punkty jakie można zaatakować z większą sensownością niż pranie się po mordzie z kim się da na ulicy (tak działa chociażby nazistowskie GLADIO o wiadomym owłosieniu).

      BO JEST WYTRESOWANY WZORCAMI PŁYNĄCYMI Z MEDIÓW…. WYTRESOWANY BY SIĘ BAŁ PODNIEŚ RĘKĘ NA …..WŁADZĘ jaka przy stolikach z zielonym suknem, przy cygarach, w perułkach, w pejsach, przy szampanie i kawiorze DECYDUJE O JEGO BYĆ ALBO NIE BYĆ zgodnie z interesem tych wyfrakowanych drani…. zgodnie z ich biznesem czy zakładami przy kartach….

      O czym marzy szczurek jaki chce być WIELKIM WŁADAJACYM ŚWIATEM SZCZUREM?

      O ZNALEZIENIU MECENASA JAKI MU POMOŻE W KARIERZE….. o ZAPRZEDANIU SIĘ KOMUŚ, O SPRZEDANIU WŁASNEJ DUSZY w zamian za KARIERĘ….

      Jedni się zaprzedają masonom, różókrzyżom i innemu zakapturzonemu zdzirstwu ryjącemu doły pod narodami świata dla władzy własnej sekty… inni róznym „bractwom”, „zakonom”, ….. itd…. w TYM SAMYM DOKŁADNIE CELU – WŁADZY i BOGACTW i MOZLIWOŚCI DRĘCZEMNIA TAK INNYCH.

      Cobra jak innee ezo-słupy są takimi piewcami określonej sekty mającej pokazać innym że to ONA WŁADA PRZEMIANĄ, słupem mającym WYMUSIĆ na gojstwie określone i oczekiwane od głupiego gojstwa ZACHOWANIA….. w tym bezrefleksyjne danie się ZAKOLCZYKOWAĆ pod pozorem „wydarzenia” czy „wzniesienia” bo cel okupantów jest znany – skoro bydła jest za dużo i coraz trudniej go ogłupiać (jest to coraz droższe w wykonaniu) to trza beczące bałwanowo wybić nim ono WYBIJE BANKIERÓW, MAGNATÓW, POLITYKÓW i inne zaprzedanych mamonie i żydowskiemu nazizmowi (judaizmowi) łajdaków. To walka klas w to kto ma PEŁNY ŻOŁĄDEK a kto zdycha z głodny pod płotem okradziony ze wszystkiego…. Walka MASKOWANA RÓZNYMI CHWYTLIWYMI KŁAMSTWAMI…..

      Nawet taki lokalny zaprzedany złu słup zwany a58 zrobił dosłownie wszystko by to co miało trafić do zapowiedzianego „zbawiciela” wcale a wcale do niego nie trafiło a on sam miał z powodu WYDANIA PLANÓW przejebane w życiu….. Ale z punktu widzenia tego szmalcownika to ON ROBI DOBRZE ZIEMIANOM….. a tak naprawde tylko własnemu podłemu, zakłamanemu EGO …. łaszącemu się jak kundel pod nogami baronowej o jakąś kość z jej stołu.

      A takich a58 jest mnóstwo na świecie, kanali ryjących pod DOBREM by choć na chwile ZŁO obdarzyło ich swoimi względami…. Wiec jak tu ma być dobrze bez SPŁUKANIA TEGO SYFU potopem skoro ci co najgłośniej „pieprzą o wzniesieniu” tak naprawde marzą TYLKO o WYWINIĘCIU SIĘ OD KARY jak i o ZACHOWANIU SWOICH MATERIALNYCH ZDOBYCZY i DALSZYM PANOWANIU nad stadami zdebilałego i okłamywanego bydła? Bo przecież myślenie o szczęściu, zdrowiu czy współbogactwie innych to oni, „wybrańcy”, mają głeboko w rzyci….

      Przecież w życiu rodowego szczura liczy się tylko zdobyta władza i liczba zagryzionej konkurencji….

      …wieć gryzą fabrykując także „channelingi” by zdążyć zaprowadzić nazistowski (zydowski) terror nad całym światem nim świat zapłonie chęcią zemsty nad jego dręczycielami. To jest ten HACZYK w wiecznym odwlekaniu terminów „wydarzenia” ….. W ogłupainiu gojów kolejnymi papierkami po cukierku…… bo wiedza ze goj głupi i będzie się ślinił do tego czego NIGDY W ŻYCIU NIE DOSTANIE. Posiadania stołka i własnych niewolników…

 6. margo0307 pisze:

  Bajka na dobranoc… 🙂

  „Czarodziejski Kamień

  Kiedy chrześcijanie spalili wielką Bibliotekę Aleksandryjską, ocalała tylko jedna książka. Była to bardzo zwyczajna książka, nieciekawa, nudna wręcz, więc sprzedano ją za parę groszy biedakowi, który ledwie umiał czytać.
  Jednak ta książka, nudna i nieciekawa, była prawdopodobnie najcenniejszą książką na świecie, gdyż na wewnętrznej stronie okładki nagryzmolono parę zdań, które zawierały tajemnicę Czarodziejskiego Kamienia – małego kamyczka, ale mógł on wszystko czego dotknął zamienić w czyste złoto.

  Napis oznajmiał, że ten cenny kamyk leży gdzieś na brzegu Morza Czarnego, wśród tysięcy innych identycznych kamieni. Jedyną cechą, która go odróżnia od zwykłych kamieni jest jego ciepło. Ten kamień jest ciepły, jakby był żywy, bo przecież wszystkie inne kamienie są zwyczajnie zimne.
  Biedny mężczyzna przeczytał te słowa i uradował się. Udał się w drogę nad Morze Czarne.
  Tu żebrząc i głodując rozpoczął poszukiwania kamienia.
  Mieszkał w dziurawym namiocie i co rano przychodził na brzeg. A działał w następujący sposób: – podnosił kamyk, jeżeli on był zimny w dotyku, nie rzucał go z powrotem na brzeg, lecz wrzucał do morza. W ten sposób zmniejszała się ilość kamieni do zbadania i nie było możliwości, że ten sam kamień wędrowiec weźmie do ręki wielokrotnie.
  Cierpliwie, godzina za godziną, dzień za dniem nie ustawał w wysiłku. Podnosił kamień, ten jak zwykle był zimny, wrzucał go do morza i podnosił następny i następny.
  Trwało to tydzień, miesiąc, rok…
  – Podnieść kamień, jest zimny, wrzucić do morza….
  – Podnieść kamień, zimny, – do morza…

  Zaczął działać nawykowo, jak maszyna.
  – Podnieść, jest zimny, wrzucić do morza…
  – Podnieść, zimny, do morza….

  Pewnego wieczoru podniósł kamyk, ten okazał się ciepły, ale zanim pomyślał… z przyzwyczajenia wrzucił go do Morza Czarnego.
  Anthony de Mello

  Zbadaj to, czytelniku, czy działasz w sposób wolny, świadomie, czy także masz mechaniczne odruchy ? „

  • marek pisze:

   Widzisz Małgosiu przez lata próbowałem zrozumieć święte księgi – różnych religii . Śledziłem twórczość osób podobnych światopoglądem tej którą cytujesz by na koniec zrozumieć , że cóż z tych pięknych przykładów , przykazań , zaleceń czy aforyzmów jeżeli odbiorca jest :

   jeden głuchy , drugi ślepy , trzeci jedno i drugie , następny nie odczuwa chłodu , inny zimna , jeszcze kolejny nie wie co to uczucia bo jego struktura ich nie tworzy .

   I co, wyciągnąłem wnioski ,że te pozytywistyczne wskazania trafiają do tych którzy ich nie potrzebują , bo sami w sobie je noszą , lecz po większości ludzkiej populacji – spływają .

   Ich świadomość tych informacji nie dostrzega , nie rejestruje , nie odbiera , nie rozumie , gdyż są ” śpiący ” – a tak naprawdę PO OKALECZANI w tym co konstruuje istotę każdego przejawionego bytu jego KOD DNA .

   Mają fenotyp człowieka , lecz wnętrze tego nie odzwierciedla – są niczym wydmuszki , opakowania bez treści , która podlegała by procesowi samorozwoju .

   Paskudne wnioski , prawda ale jeżeli prawdziwe , to czy nie tłumaczą braku skuteczności owych pozytywistycznych wskazań . Czy nie skłaniają do refleksji nad zmianą swoich zapatrywań , co jest skuteczną formą oddziaływania na bliźniego , a co jedynie pozorem takiego działania .

   W swoim rozumieniu odpowiedź znalazłem. Sprowadza się ona by , żądać jawności prowadzonych badań w zakresie tego co ogólnie określamy kodem DNA – w każdym tego zagadnienia istniejącym aspekcie .

   Żądać stworzenia ogólnoświatowego organu nadzorującego wszystkie światowe laboratoria w jednym zakresie jawnego i systematycznego publikowania prowadzonych badań .

   ZALETY I WADY CZŁOWIEKA SĄ DETERMINOWANE KODEM GENETYCZNYM upublicznienie tego zrozumienia i jawność postępu badań w tej dziedzinie widzę jako środek równoważny skutecznością co dobrze realizowana modlitwa.

   GENETYKA JAKO NAUKA O INSTRUMENTACH W OBRĘBIE CIAŁA CZŁOWIEKA ZABEZPIECZAJĄCYCH ZACHOWANIE SWEGO CZŁOWIECZEŃSTWA , WINNA BYĆ DOBREM PUBLICZNYM – NIGDY JAKO WIEDZA UKRYWANA .
   M.

   m.

 7. siola pisze:

  Coz ja tam sie nie martwie,
  zlota i srebra nie mam,
  co w Gliwickim Banku BPH bylo,
  juz Boskie slugi ukradli,
  przy tam pokazali dlaczego Matke zamordowali,
  Pozostalo mi jedno wielkie bogactwo,
  i to nie byle jakie,
  jeno takie co na wiecznosc starczy.
  Wiec czym sie tu martwic,
  jak sie ma czysta karte.
  Jak to mowia ze morderca wraca na miejsce zbrodni,
  Od to mamy Problem bo Kamieniec Kolo Gliwic w rekach Boga.
  Wiec ja tam rzycze wszystkim bogom szczescia,
  oby w koncu ich spotkalo ich to na co tak czekali, wniebowziescie,
  moze sie okazac ze w tym bedzie lezec nasze ludzkie szczescie.
  Wiec nie ma sie co martwic ze ubranie me nie modne,
  ze juz siwe wlosy na mej glowie,
  ale ja przynajmniej nie mam glacy jak wiekszosc boskich siepaczy.
  Czasami myslalem ze to jakas paranoja jak klamca szantazysta i zbrodniarz ,
  co drugie slowa na jego jezyku to chwala Boga.
  Coz mnie kobieta juz po imieniu zawolala,
  widac ze bac sie nie trzeba,
  Przypomnial mi sie tez Sienkiewicz i jakie slowa Danusi w Krakowie w Usta wstawil.

 8. marek pisze:

  KTOSIU !
  gdybyś wyszedł z siebie, stanął obok i spojrzał na siebie , dostrzegł byś zapewne to samo co teraz Ci napiszę .

  Dostrzegłbyś człowieka o zdrowym osądzie realiów , z małymi przesunięciami sympatii skutkiem upodobań historycznych , ogólnie dostrzegłbyś pozytywną jednostkę godną zwrócenia uwagi na treści które wyraża .
  I dostrzegłbyś , że ta istota popełnia samobójstwo gdy wyraża zakres swoich emocji stwierdzeniami , typu / i tutaj wstaw sobie sam w wyobraźni te wszystkie swoje upiększenia /.
  Przeczytaj te wszystkie wypowiedzi ludzi, które zamieściłeś i zobacz jaką mają w sobie siłę , gdy nie ma w nich owych przerywników i upiększeń .
  Twoje są tak samo mocne w argumentach , tylko przez Ciebie samego ” ową łaciną ” dezaktywowane .
  A przecież masz cel gdy to piszesz .

  m

  • Ktoś pisze:

   1.
   Nie jestem tu po to BY PROWADZIĆ DZIAŁALNOŚĆ MISYJNĄ….

   2.
   Nie ma znaczenia jak piszesz, nie od tego zależy efekt…..

   3.
   Po za tym tak oddzielam zakłamanych judaszy od tych jakim jeszcze zależy…..

 9. margo0307 pisze:

  „…Mnie nikt nie pytal, czy wybieram utratę umiejetności (DNA,teleportacja,telepatia itp), oszukiwano mnie i nas przez lata świetlne-krażyliśmy w tej reinkarnacji od wieków jako sługusy…”
  __________________________
  Tak mi się cosik wydaje, że osoba, głosząca tego typu poglądy i „święcie” im ufająca – zapewne będzie jeszcze tak krążyć całe lata świetlne w kolejnych inkarnacjach – być może – jako czyjś sługus… 😉 dopóki nie zrozumie, że… nikt, nikogo, o nic nie musi pytać…, że każdy sam sobie tworzy okoliczności swego obecnego i przyszłego życia…, że aby posiąść umiejętności np. telepatyczne…, trzeba je sobie – w sobie… wypracować… 😉
  Bo… bez pracy nie ma kołaczy… 🙂 mówiąc inaczej – „manna z nieba” spada dla tych, którzy… biorą za siebie pełną odpowiedzialność…, czyli biorą swój los w swoje ręce i… tworzą by osiągnąć trwałe rezultaty…, a trwałe rezultaty osiągniemy tylko wówczas, jeśli włożymy w nie nasz wysiłek w codziennej praktyce… 😛

  Całe życie czekamy na nadzwyczajnego człowieka, zamiast ze zwyczajnych ludzi przemieniać siebie… w nadzwyczajnych

  • Maria_st pisze:

   „„Całe życie czekamy na nadzwyczajnego człowieka, zamiast ze zwyczajnych ludzi przemieniać siebie… w nadzwyczajnych„”

   z ta nadzwyczajnoscia bym polemizowala .
   Oczywicie jesli chodzi o branie odpowiedzialnosci za swoje zycie–jak najbardziej popieram i pochwalam.
   Bardzo wielu ludzi posiada ta nadzwyczajnosc ale w ogromie po prostu niknie.
   Ciekawe dlaczego tak jest?
   Siegamy gwiazd a jednoczesnie niszczymy to po czym chodzimy—-moze tu tkwi blad w tym o czym pisze Marek….. niedoroslismy do tego by zrozumiec ze na dana chwile nie mamy tych mozliwosci–teleportacja, telepati itd —- nie bez powodu.
   Madrzy ci, ktorzy nie pisza o swoich teleportacjch, telepatii …… itd
   Marku nic nie dzieje sie bez powodu.
   Nie nalezy plakac nad rozlanym mlekiem.
   Bzdury Icka o reptach tylko spowodowaly kolejna blokade a nie otwarcie na zrozumienie tego co jest w ” zasiegu reki”
   Strachy na Lachy…nasze CIENIE……kiedy dorosniemy?

   • marek pisze:

    Dawniej na wsi można było spotkać , ptactwo które w naturze lata , chodowane w przydomowych obejściach , bez zabezpieczeń że ucieknie – wieśniacy podcinali wiązadła skrzydeł i ptactwo przestawało latać …

    Ktoś nie obznajomiony z przyrodą przyglądając się takiemu ptactwu w zagrodzie zapisywał w umyśle ten gatunek – NIE LATA . Tak widzę Twoje wnioski Marysiu .

    Ufo to nie cienie , a realne byty , a niektóre starsze w swej historii niż gatunek ludzki i dorastanie nasze może jedynie prowadzić do tego że zaczniemy je realnie widzieć .

    Lecz my nie mamy dorastać , a odbudować okaleczenia w zakresie kodu DNA ,które na nas zostały dokonane .

    A że wszystkie one były realizowane za sprawą jaśnie nam panujących , gdyż do podcinania skrzydeł niezbędne są fizyczne ręce i prawa które to nakażą , to już zupełnie odmienny temat , który w ogóle nie stoi w opozycji do tego ,że UFO jest , a nie go nie ma …

    m

    • Maria_st pisze:

     „Ktoś nie obznajomiony z przyrodą przyglądając się takiemu ptactwu w zagrodzie zapisywał w umyśle ten gatunek – NIE LATA . Tak widzę Twoje wnioski Marysiu .”

     Mozesz tak widziec.

     „Ufo to nie cienie , a realne byty , a niektóre starsze w swej historii niż gatunek ludzki i dorastanie nasze może jedynie prowadzić do tego że zaczniemy je realnie widzieć .”

     Ufo to cienie nas samych…takie nasze puzzelki.
     Jesli je widzisz tzn ze z jakiegos powodu sie pojawiaja abys cos zrozumial.
     Nie kazdy je widzi, bo nie musi.
     Ja tez widzialam…..malenkie oraz duze…..i dlatego z tego „poznania” takie a nie inne wyciagnelam wnioski Marku.

     „Lecz my nie mamy dorastać , a odbudować okaleczenia w zakresie kodu DNA ,które na nas zostały dokonane .”

     jesli wszystko to MAYA, jakie to ma znaczenie?

     „A że wszystkie one były realizowane za sprawą jaśnie nam panujących , gdyż do podcinania skrzydeł niezbędne są fizyczne ręce i prawa które to nakażą , to już zupełnie odmienny temat , który w ogóle nie stoi w opozycji do tego ,że UFO jest , a nie go nie ma …”

     I znowu klania sie MAYA…..majanie itd…..

     wiem, wiem fizycznosc itd…..
     kiedys tez o cos siebie spytalam a rano otrzymalam odpowiedz—chodzi o twoje DNA i cos jeszcze ale bylo zbyt skomplikowane bym zapamietala.
     Ot taki sobie puzzelek .
     Jakbym miala brac wszystko na SERIO co do mnie przychodzi—to bym nie zrozumiala po co i w jakim celu TO otrzymuje.
     Ja staram sie zrozumiec .
     Dlatego im wiecej katastroficznych wizji odnosnie Ziemi, ludzi tym jestem bardziej spokojna bo rozumiem dlaczego te informacje przychodza.

     • marek pisze:

      Tak Marysiu tak ,
      świat jest materialny , namacalny , realny i nierealny , Margo siedzi na księżycu , ufok jest wielkości myszy stojąc na gazecie w kapeluszu , dzieci rodzą się w kapuście ,pierwszy lotnik to Twardowski , my jesteśmy z liści kapusty wybrani i niepokalani , tylko trochę pokućkani . Ziemia stoi , świat się kreci większość ludzi chociaż żyje , do myślenia nie ma chęci …
      …..choć mówić umieją ….
      trala la la , trala la la żebym nie Ktosiował …
      m

     • margo0307 pisze:

      „…Margo siedzi na księżycu , ufok jest wielkości myszy stojąc na gazecie w kapeluszu…”
      _______________
      Czasem w kapeluszu… nawet różowym… 😉

      …a czasem bez… kapelusza… 😀

     • margo0307 pisze:

      „…dzieci rodzą się w kapuście… my jesteśmy z liści kapusty wybrani i niepokalani…”
      ______________
      No, Klakierku… chyba coś w tym jest… 😉

     • JESTEM pisze:

      „…dzieci rodzą się w kapuście… my jesteśmy z liści kapusty wybrani i niepokalani…”
      ________
      No, Klakierku… chyba coś w tym jest… 😉

      No… prawie, prawie… jak w kapuście 😉 :

      „”W Dełacienie nie ma kobiet. Nie ma również mężczyzn w zwykłym tego słowa znaczeniu. Wszystkie istoty są tam Bodhisattwami. W naszym świecie przyzwyczajeni jesteśmy do rozróżniania i dlatego rodzimy się z łona matki i przyjmujemy ludzką formę. W Dełacienie pojawiamy się w pączku lotosu i kiedy kwiat rozkwita , jesteśmy w stanie w pełni doświadczać Czystej Krainy.” – http://tonalinagual.blogspot.com/2015/03/wiedza-ze-snow-i-wizji.html

     • Michaela pisze:

      Margo i Mario naprawdę bardzo, bardzo lubię kwiatuszki i przeróżne „cacuszki” przyrodnicze…ale ciągle się dziwię dlaczego tak dużo ludzi zajmujących się tym ufo,mc,
      nie ma już na tym świecie… co komu idąc Waszym tropem,przeszkadzałi ci nieszkodliwi przecież badacze – „oszołomy”?
      A propo ,co to są te cienie ? Są strachy z którymi można sobie poradziić…ale są też i inne.Zaakceptować je i się z nimi zaprzyjaźnić i pisać jak jest pięknie , mimo ,że tak nie jest?

     • Maria_st pisze:

      „Margo i Mario naprawdę bardzo, bardzo lubię kwiatuszki i przeróżne „cacuszki” przyrodnicze…ale ciągle się dziwię dlaczego tak dużo ludzi zajmujących się tym ufo,mc,
      nie ma już na tym świecie… co komu idąc Waszym tropem,przeszkadzałi ci nieszkodliwi przecież badacze – „oszołomy”?
      A propo ,co to są te cienie ? Są strachy z którymi można sobie poradziić…ale są też i inne.Zaakceptować je i się z nimi zaprzyjaźnić i pisać jak jest pięknie , mimo ,że tak nie jest? ”

      o cieniach TU:
      http://ciemnanoc.pl/author/ciemnanocpl/

     • Michaela pisze:

      Mario, nie odwiedzam takich ‚”ciemnych” stron . Tu ktoś pisał o tej pani z jakiego żródła ma informacje i z kim się zadaje… wolę pozostać już przy swoich 😉

     • Maria_st pisze:

      Mario, nie odwiedzam takich ‚”ciemnych” stron . Tu ktoś pisał o tej pani z jakiego żródła ma informacje i z kim się zadaje… wolę pozostać już przy swoich”

      Z jakiego zrodla?
      Jest tylko JEDNO ZRODLO
      Nie ma innych .
      Chodziło o przemyslenia…kazdy ma inne–swoje .
      Twój wybór Michaelo.

    • Ktoś pisze:

     „Polacy dali sie totalnie udoopic i skundlic tym gadaniem o mnilosci i milosierdziu i nadstawianiu drugiego policzka i o tym, ze „unijni proletariusze europejskich krajow” laczcie sie” i o tym, ze czlowiek to praktycznie juz Bog, etc,
     Takimi to meldiami ululal ich do snu i stanu zombie/odretwienia ich wielki Rodak zwany tez JP2.
     I stali sie oni czcicielami bozka JP, 2 a nie prawdziwego KK.
     I temu tez Bog ich opuscil,”
     (https://marucha.wordpress.com/2015/04/20/lubanski-czy-polacy-juz-skretynieli-zupelnie/#comment-473112)

     Kiedyś byli inni wykonawcy ale z tego samego szubrawego plemienia….. które teraz u wielu urosło do pozycji BOŻKÓW.

     Jak więc chcecie się uwolnić od swoich bałwanów by wzlecieć jak cały czas DUMNIE targacie je na swoich plecach bo tak każe ….. tradycja, przywiązanie, strach przed wzleceniem…..

     • Ktoś pisze:

      „a jakie sa „jasne” strony tego „pontyfikatu”? Skad to „swiatlo”?

      Polacy zostali wgonieni w balwochwlastwo bo polechtano ich dume wlasna, oraz bo mysleli mysleli , ze wlasnie dostaja „wynagrodzenie” za swoje cierpienia. No i dostaja. Niektorym zdawalo sie rowniez, ze nastepuje „nawrocenie” partyjnej swoloczy. A wystarczylo popatrzec na to kto z kim sie brata, jacy „nawroceni” sa wyswiecani na czolo pochodu „nawrocenia” w Castel Gandolfo i nie tylko. Caly ten korowod zostal wykreowany przez sorosow. Kiedy to dotrze do Polakow?

      Ja pisze o tym od lat. I do niedawna spotkalem jedynie jednego „wpisowca”, ktory dawno temu ze mna sie zgadzal. Zostal wygnany. A coz mowic o „przyjaciolach” i „wspolpracownikach” JPII, od ktorych sie jeszcze roi, a co o „wyznawcach”?

      Ma racje Pani Marta gdy pisze,ze kara za to balwochwlstwo nie jest i nie bedzie jedynie doczesna.”

      (https://marucha.wordpress.com/2015/04/20/lubanski-czy-polacy-juz-skretynieli-zupelnie/#comment-473223)

      Ta sama a jakże SKUTECZNA sztuczka judaistycznej BESTII od wieków, ROZBUDZANIE PYCHY szklanymi koralikami…

      potem już jest łatwiej w głoszeniu kolejnej nauki rabich: ZABIJAJ DLA NAS CHRZEŚCIJAN…..TO DOSTANIESZ ICH WIĘCEJ….

      i zabijają NEORABINI gojowego laikatu śliniący się choć do posiadania własnego opakowania po takich „szkiełkach”

   • Michaela pisze:

    Maria-st :
    „Bzdury Icka o reptach tylko spowodowaly kolejna blokade a nie otwarcie na zrozumienie tego co jest w ” zasiegu reki”
    ————
    Marysiu , nie wiem ,czy są to całkowite bzdury Icka o tych repylach (gadach)?
    Zastanawiało mnie od dawna dlaczego złych, podstępnych ludzi nazywano właśnie GADAMI. Słyszałam to określenie często od zwykłych , prostych ludzi….

    Ps. Wiem ,jak kiedyś zaszokowały Cię rysunki, przedstawiające te postacie,że wzywałaś Boga na ratunek…. a teraz piszesz, to co piszesz.. dlaczego się tak ich przestraszyłaś?

    • Maria_st pisze:

     Michaelo, to jak to zadzialalo na tamta chwile i moje zachowanie w tamten czas dzis rozumiem wiecej niz wtedy.
     Wczesniej zanim pojawilam sie w sieci nie balam sie pewnych zjawisk mnie spotykajacych, do czasu az zaczelam czytac wypowiedzi innych ktorzy w pewnych zjawiskach widzieli–demony, zlo, diabla.
     Po prostu udzielil mi sie ten odbior…..ale nie uwazam ten okres mojego zycia za stracony….po czasie wiem ze byl mi potrzebny aby dojsc do zrozumienia mnie samej.
     Takie poznawanie kawalek po kawalku .
     I to co opisujesz bylo takim poznaniem.
     Zareagowalam tak jak reaguje wiekszosc ludzi …..bo tak im sie to podsuwa, odebralam energie jaka karmia ludzie „reptyle”–nawet na obrazkach–ot i tyle.
     Dzis patrze na takie rysunki bez zadnych emocji.
     Poznajac siebie….poznaje tez i cienie mnie samej.
     Odemnie zalezy czy potrafie to odpowiednio potraktowac czy ” hodowac je” i karmic swoja ” energia”–swiatlem.
     Dlaczego ludzi niektorych nazywaja–gadami?
     A dlaczego nazywaja–okreslaja–fujara, malpa, swinia, zmija itd ?

    • marek pisze:

     Czasem w kapeluszu… nawet różowym… 😉

     I są na świecie takie ” Baby ” że jedną przeciwko stu diabłom , można wysłać…

     Znowu przegrałem – poddaję się .
     m

     • margo0307 pisze:

      „…Znowu przegrałem – poddaję się „
      ______________________________
      Nieprawda, nie przegrałeś, wręcz – przeciwnie… 🙂

  • Ktoś pisze:

   „Polacy przypominaja mi tego krola Rohanu ( Theoden), ktorego duch byl opetany przez demonicznego doradce (Warmtongue) , i temu tez niezdolny do wlasciwej oceny sytuacji i dzilaania.
   Poki byl on pod dzialaniem zlego ducha, poty byl calkowicie zniewolony i upodlony przez niego. ”

   (https://marucha.wordpress.com/2015/04/20/lubanski-czy-polacy-juz-skretynieli-zupelnie/#comment-473154)

   Ta. ZACZADZENIE ŻYDOWSKIM NAZIZMEM….. i KLĘCZNIKOWĄ POSTAWĄ bo wezmą na szafot….

 10. margo0307 pisze:

  „Całe życie czekamy na nadzwyczajnego człowieka, zamiast ze zwyczajnych ludzi przemieniać siebie… w nadzwyczajnych„”

  z ta nadzwyczajnoscia bym polemizowala… „
  ________________________________
  Oczywiście Maryś, masz pełne prawo polemizować w każdym temacie… 🙂
  Ja… już nie polemizuję… 😉 , skończyłam polemizować z czymkolwiek, a zaczęłam obserwować i… praktykować…
  Jak na razie… obserwuję… Magię Życia… w moim ogrodzie 🙂 , obserwuję jak „Coś” bierze się z „niczego”… 😉
  Ale…, tak… nie do końca… 😀
  Kiedy 8 lat temu, wyprowadzałam się ze starego miejsca zamieszkania, chciałam poprosić moją sąsiadkę by wykopała mi bordowego irysa, bo bardzo mi się podobał, a nigdzie w sprzedaży nie znalazłam takiej odmiany…, ale… zapomniałam 😕
  W ub. roku, w moim ogródku „pojawił się” nie wiadomo skąd… bordowy irys, choć ja sama osobiście 3 lata temu posadziłam żółte i niebieskie… ?
  W tym roku, pojawiły mi się w ogrodzie bordowe sasanki, choć sama posadziłam chyba… 3 lub 4 lata temu fioletowe i różowe… ?
  W tym też roku, mój piękny bordowy irys… rozrósł się i będę miała – być może – 3 albo nawet 4 bordowe irysy… 🙂
  To właśnie nazywam Magią Życia…, bo nie ukrywam, że marzyło mi się mieć w ogrodzie kwiaty koloru… – zgadnij jakiego… ?! 🙂

 11. marek pisze:

  Jak na razie… obserwuję… Magię Życia… w moim ogrodzie 🙂

  Tak Małgosiu , można się pozachwycać , gdy się dostrzega efekt Krzyżówek Naturalnych w świecie organicznym , lecz to może poszerzyć rozumienie jak negatywne efekty można osiągnąć , gdy się ma wystarczającą wiedzę i narzędzia , by kombinować poprzez krzyżówki z ludzkim DNA .
  m.

  • margo0307 pisze:

   „…można się pozachwycać , gdy się dostrzega efekt Krzyżówek Naturalnych w świecie organicznym…”
   ____________
   No widzisz Klakierku, jak to się zawsze zadziewa… – każdemu według jego potrzeb i jego skupionej uwagi, za którą podąża jego energia… – ja o niebie…, Ty o chlebie… 😉

   Maryś słusznie prawi…
   „…nic nie dzieje sie bez powodu.
   Nie nalezy plakac nad rozlanym mlekiem.
   Bzdury Icka o reptach tylko spowodowaly kolejna blokade a nie otwarcie na zrozumienie tego co jest w ” zasiegu reki”…

   Wg. mnie słusznie też prawi dr Alan Wolf, naukowiec i pisarz:

   „… Wydaje się, że żyjemy w czasie przyspieszenia.
   Wielu ludzi mówi o naszych zmieniających się czasach i opisuje je jako niespotykane.
   Czy my znajdujemy się w środku zmiany ?

   Poprzez przyspieszenie procesu indywidualizacji, własne „ja” staje się bardziej świadome jedności świadomości.
   To jest jak paradoks.
   Wraz z tym, jak stajemy się bardziej inteligentni, stajemy się bardziej świadomi jedności. Bez separacji, bez indywidualności, ta przejrzystość jedności nigdy by nie wystąpiła. Mogłoby to być praktykowane, bezgłośnie mówione lub udawane, że jest rozumiane.
   Ale dzisiaj ludzie posiadają doświadczenie jedności poprzez indywidualność.

   To nie jest tylko kwestia jedności.
   To jest doświadczanie jedności jako jednostka, nie poprzez grupową medytację czy grupowe rozważanie, ale poprzez indywidualne stawanie się świadomym i jest więcej niż tylko jedno własne, indywidualne myślenie…
   Jednostki chcą wiedzieć. Dążą one do znalezienia punktu oparcia w nowej bazie wiedzy. Chcą wiedzy. Cóż, one chcą tej wiedzy, ponieważ mogą poczuć zapach, lub wyczuć, lub domyślić się, że istnieje nowa forma świadomości, pojawiająca się wokół nich…”

   http://www.samouzdrawianie.pl/fizyka-kwantowa/

   • marek pisze:

    Ten naukowiec i pisarz /też mu zrobię ołtarzyk / to tak w moim odczuciu napisał o wszystkim i o niczym , jak ten punkt widzenia , że wszystko jest w głowie – też tak trochę trąca że mówi o wszystkim i o niczym.

    Ależ się musiało zacząć kręcić w głowach , gdy klechy zezwoliły na ogłoszenie wiadomo o czym , że my z tą piłeczką kosmiczną ,to nie pępek świata …

    Już zapewne niedługo znów tłumy odczują zawrót łepetynek , gdy im w telewizji po ichniemu jakiś ufok powie zdrastwujtie , ludaki-cudaki .

    Energia , uwaga , bzdury Icka , a ja sobie myślę Małgosiu że, jak kogoś potraktuję promieniowaniem twardym , to walnie w kalendarz na białaczkę albo inne cholerstwo wynikające ze skopania mu Kodu DNA a jego pra pra wnuki będą miały oczy nie w tych miejscach co natura wyznaczyła i jest to pewne jak wiadomo że 2plus2 jest itd .

    Ale to są zainteresowania i punkt widzenia ludzkości z przyszłości , a jak ludzkość ich nie posiądzie , to i ludzkości bez względu na wzgląd ; też nie będzie , bo jak prywatnie w swej nieograniczonej mądrości rozumiem , jest to kluczowy aspekt zabezpieczenia naszego istnienia , przed tym aby dokumentnie nie skopano nam naszej fizycznej d….py.

    nie musisz mnie chwalić Małgosiu
    sam się chwalę

    m

    • margo0307 pisze:

     „…albo inne cholerstwo wynikające ze skopania mu Kodu DNA a jego pra pra wnuki…”
     ______________________
     Taaa… a świstak siedzi i zawija w te sreberka… 😉

 12. margo0307 pisze:

  „…Za pomocą … teleskopu NASA sfotografowano efekt wciągnięcia światła przez czarną dziurę…
  a wiec być może choć znowu paranoicznie , czegoś już bardzo bliskiego ludzkiej duszy..”

  _________________________________
  Klakier, powiedz proszę… jeśli zechcesz 😉
  Co rozumiesz pod pojęciem … ludzkiej duszy ?

  • marek pisze:

   Trzymając fason i nie chcąc wyjść na głupka powiem że nic ….

   Ale żeby zaspokoić niespokojne umysły powiem że można sobie ją porównać do pęcherza pławnego wigilijnego karpia …opakowanie błona , pęcherzyk , a w środku pustka -NIC .
   I bynajmniej niczego nie zawężam , bo opakowanie , błonę można pocieniać , zdejmować itd , a pod nic podstawiać , kawałek brodatego dziadka z kościoła , pustkę kosmiczną , część Wielkiego atraktora , kosmiczną świadomość itd.itd.

   A moje Ufoki powiedziały mi w sprawie duszy , jeżeli dobrze pamiętam :

   …dusza jest niemierzalna , niepojmowalna ,niewidzialna , nieśmiertelna , egzystuje poza czasem i przestrzenią . Jest drobinką Boga w każdym żywym stworzeniu …

   Do wyboru do koloru
   a Świadkowie Jehowy jak pamiętam twierdzą , że duszą jesteś cały z butami i czapką , jeżeli w niej chodzisz..
   m

   • margo0307 pisze:

    „Trzymając fason i nie chcąc wyjść na głupka powiem że nic …”
    _________________________________________________
    No, toś… „wiele” powiedział…, nie ma co… 😀
    * * *
    „… Jest drobinką Boga w każdym żywym stworzeniu…”
    __________________________________________
    O!, tutaj…, możemy sobie… podywagować… 🙂

    Mnie właściwie to.. ganc-pomada 😉 czy w czyichś oczach wyjdę na głupka czy nie… i powiem, że dla mnie – moja dusza to… JA…, to moja Najprawdziwsza Esencja Energii, która wcieliła się w moje wspaniałe biologiczne ciałko – w to „ja„, by poznawać smak Życia i doświadczać różnych jego odcieni i zabarwień…
    Moja dusza to najintymniejszy mój zakątek, który cichutko podpowiada mojemu ciałku :ja np. co nam dalej czynić trzeba… 😉 a jednocześnie… otaczam to moje ciałko troskliwą opieką tak, by jak najdłużej mi ono służyło…
    Bywa czasem, że to niesforne ciałko… nie chce mnie słuchać i wówczas zawsze wychodzi na tym jak… „Zabłocki na mydle”… ale i to ma swoje uroki… 😉
    Moje ciałko :ja, dostało imię, dostało nazwisko i numerek w dowodzie 😉 , wypracowało sobie przez szereg lat jakąś tam pozycję społeczną etc…, ale JA dusza jestem ponad tym wszystkim, co dla mojego ciałka jest tak bardzo ważne…, tak bardzo istotne…, bo to JA DUSZA żyję wiecznie i jestem niezniszczalna jeśli żyję zgodnie z Prawami Wszechświata, a moje ciałko – ja służy mi jedynie… tu i teraz i mam świadomość tego, że kiedy przyjdzie czas… rozstania… zabiorę ze sobą część mego „ja” i zachowam je w sobie… 🙂

    • marek pisze:

     Ja nie rozmawiam o czymś , co jest poza oglądem , tak jak nie widzę sensu rozmawiać o Bogu ,tak nie ma sensu rozmawiać o czymś co jest , albo tego nie ma .Przekonanie by o tym rozmawiać mogą jedynie posiadać Ci co opierają swe wyobrażenia na dogmatach .

     Trzymając fason i nie chcąc wyjść na głupka powiem że nic ….to jest jedynie zwrot retoryczny .nic więcej …

 13. marek pisze:

  Obrazując to dosadnie o czym powyżej , o odpowiedź trzeba zwrócić się do pana Boga .
  Ludzie na pewno jej nie znają .

  i dla mnie tyle owych mądrości .
  m

 14. IRMAN z Polonisza pisze:

  Prezent dla sceptycznej Marysi !
  Tego pokroju weze pojawia sie w wielkiej ilosci i nie beda przyjaznie nastawione do Sceptykow oraz innych racjonalistow irracjonalnych …..bo To niemozliwe !
  P.s, Wielkosc i ksztalt glowki zgodne z tym CO widzialem z przyszlosci niedlugiej ,na pocieszenie …..beda tez troche mniejsze ,za to duzo „sprawniejsze lokomocyjnie”.https://www.youtube.com/watch?v=kXouVcLTiM4

  • Maria_st pisze:

   Pierwsze slysze o tym wezu.
   Szybko dal sie zabic.
   Ja nie widzialam takich wezy w przyszlosci.

   • IRMAN z Polonisza pisze:

    Zdechl ze starosci ,nie zostal zabity jak goloslownie twierdzisz , ale zdazyl sie rozmnozyc.
    To ,ze nie widzialas ,moze byc zwiazane z faktem ,ze ten odcinek historii nie bedzie ciebia dotyczyl(vide red orange) !
    Bylem dzisiaj w Kabinie Projekcyjnej i chcialem WAM puscic chociaz krotki pozytywny Film.
    Niestety seans w sferze kreacji zakonczony ,nadzorca Kina zabiera sie do Sprzedazy calego interesu i glowna Jego troska jest, aby publicznosc sie nie zorientowala i wkurwiala zanadto.
    Jeszcze musza tylko odjechac zapakowane liczne wagony towarowe z wartosciowym drewnem , bedacych kiedys „polskimi kniejami”.
    Tak wyglada PRAWDA- Marysiu ………. nie zwyklem klamac !

    • margo0307 pisze:

     „…ale zdazyl sie rozmnozyc.
     To ,ze nie widzialas ,moze byc zwiazane z faktem ,ze ten odcinek historii nie bedzie ciebia dotyczyl…”

     ________
     Irman, kiedyś oglądałam piękny film o przyjaźni małej dziewczynki z takimi… mniej/więcej stworzeniami…, jak pokazane na tych filmikach…
     I… nie bardzo rozumię – dlaczego to takie dziwne, że akurat ten – pokazany na fotkach – miałby się nie rozmnożyć… ?
     Na naszej pięknej planecie Ziemi… jest jeszcze mnóstwo wspaniałych „dziwów” do odkrycia przez nas… 🙂

     • IRMAN z Polonisza pisze:

      Otoz TO , mial Prawo sie rozmnozyc !
      Widzacy Jan w opisie czasow ostatecznych raczyl nadmienic ,ze z glebi wod wyjda rozne dziwne stworzenia w liczbie mnogiej .
      Moja obserwacja dotyczyla wydazen z przyszlosci i pokrywa sie z obserwacja ,ktorej dokonal Jan spisujac szereg widzen dot. .Apokalipsy..
      Probbuje dojsc jeszcze ,czym beda WIRY wielkosci autobusu w pionie pod lekkim katem zamiatajace w ta i z powrotem powierzchnie ziemi?

     • margo0307 pisze:

      „…z glebi wod wyjda rozne dziwne stworzenia w liczbie mnogiej…”
      __________________________
      Jeśli dobrze rozumię, to co chcesz przekazać to…, że różne dziwne stworzenia wyjdą z głębi wód na ląd… i… ?
      Nie wiem dlaczego…, ale w tym momencie pojawił mi się w myślach obraz związany z… ewolucją Darwina… 😉

     • margo0307 pisze:

      „…Probuje dojsc jeszcze ,czym beda WIRY wielkosci autobusu w pionie pod lekkim katem…”
      _________________________
      Ooo…, znowu… wiry… ?!
      Na temat wirów, Budda m.in. powiedział:
      „…ŻYCIE JEST RZEKĄ PEŁNĄ WIRÓW. RZEKA PŁYNIE – A WIRY SIĘ KRĘCĄ…”
      Na temat wirów, napisałam też notkę, a w niej m.in…

      „… Wszystko jest zbudowane z wirów.
      Ziemskie żywioły są wirami, a cały Wszechświat ma budowę wirowych struktur…
      Jesteśmy polem energetycznym…
      Uświadomienie sobie, że jesteśmy określonym, niepowtarzalnym polem energetycznym, zmienia diametralnie sposób naszego myślenia o sobie…”

     • Maria_st pisze:

      IRMAN z Polonisza napisałeś:
      „Probbuje dojsc jeszcze ,czym beda WIRY wielkosci autobusu w pionie pod lekkim katem zamiatajace w ta i z powrotem powierzchnie ziemi? ”

      Skąd masz info o wirach?
      Ciekawe, bo ja jakiś czas temu opisywałam na MŻ swój sen wlaśnie o wirach…..

      ” Miałam dziś dziwny sen. Szykowały sie jakieś zmiany na Ziemii,
      ludzie roznie na to co ma nadejsc reagowali…..jedni zyli
      tak jak zawsze inni oczekiwali co to bedzie i sie zaczelo.
      Pojawil sie dziwny wir ktory wciagal w siebie wszystko, ja nie
      czulam strachu, wiedzialam ze to tylko przejscie na druga strone
      wiec obserwowalam co sie ze mna dzieje, widze jak moje cialo od nog
      / ciala byly tam wciagane od strony stop / rozdziela sie na
      male czastki / atomy ? / i zostaja wchlaniane w ta spirale.
      Ostatnie co pamietam to moja swiadomośc—zaraz bede tam / choc nie
      wiedzialam o jakie TAM chodzi /
      Chwila jakby ciemności— takie graniczne zero……i pojawiam sie
      po drugiej stronie i ulga……jednak sie nie myliłam.
      Było Ok na tej drugiej stronie.
      Dość ciekawy sen, zaraz po tym sie obudziłam i jeszcze czułam ten
      ” przelot ” w sobie, byc moze to bylo jakies oobe . „

     • IRMAN z Polonisza pisze:

      Jakie TO cudowne ,ze Ci sie pojawil obraz zwiazany z „ewolucja” Darwina. A gdybys jeszcze obejrzala sobie w Googlach fotke twojego ulubienca Karola D. z profilu to zapewne pojawi Ci sie skojarzenie z czaszka neandertala( waly nadoczodolowe), albo goryla. Nie dziwne wiec ,ze przystawiajac czasami Lusterko do twarzy – wpadl na odkrywcza Mysl ,ze od Maupy sie wywodzi. Gdyby sie przyjrzec blizej i potraktowac n.p. rodzine monarsza jego ojczyzny to mogl ,by wpasc na pomysl ,ze czlowiek jest krzyzowka wspomnianej MAUPY i KONIA ! Na szczescie pewno GO nie przedstawiono ,wiec pozostal , przy konstatacji wlasnego neandertalskiego odbicia..
      Tyle w Temacie TWOICH blyskotliwych skojarzen …Budde pomine milczeniem ,przez Milosierdzie.

     • margo0307 pisze:

      „.. ja nie czulam strachu, wiedzialam ze to tylko przejscie na druga strone
      wiec obserwowalam co sie ze mna dzieje, widze jak moje cialo od nog… rozdziela sie na male czastki / atomy ? / i zostaja wchlaniane w ta spirale…”

      ___________________
      Maryś, to takie… swoiste przejście przez… „ucho igielne”… 😉

     • margo0307 pisze:

      ” Jakie TO cudowne ,ze Ci sie pojawil obraz zwiazany z „ewolucja” Darwina. A gdybys jeszcze obejrzala sobie w Googlach fotke twojego ulubienca Karola D. z profilu …”
      _____________________
      Nigdzie nie wyraziłam swojego zdania informującego o tym, że Karol Darwin jest moim ulubieńcem, czytaj więc proszę ze zrozumieniem… 😕
      Poza tym, jeśli już mowa o cechach zwierzęcych w kontekście… ludzkich twarzy oraz charakterów to… można się dopatrzyć różnych podobieństw – nie ograniczając się…tylko do małpy… 😛

     • margo0307 pisze:

      „…Moja obserwacja dotyczyla wydarzeń z przyszlosci i pokrywa sie z obserwacja ,ktorej dokonal Jan spisujac szereg widzen dot. .Apokalipsy….”
      _________________________________
      Musiała więc też pewnikiem „ukazać się” Tobie kartka z kalendarza, skoro jesteś… święcie przekonany, że to, co „widziałeś” to przyszłość…, bo w przeszłości także żyły obok siebie… nie tylko dwa gatunki…, jak np. ludzie i dinozaury…

      Ale cóż, znowu to, co mówi Maryś ma swoje odzwierciedlenie w Rzeczy Istności, że… każdy swoją prawdę ma… 😛

    • Maria_st pisze:

     „Zdechl ze starosci ,nie zostal zabity jak goloslownie twierdzisz , ale zdazyl sie rozmnozyc.”

     widac obejrzalam niedokladnie….bo nie wiem nic o tym

     „To ,ze nie widzialas ,moze byc zwiazane z faktem ,ze ten odcinek historii nie bedzie ciebia dotyczyl(vide red orange) ! ”

     masz racje, tak być moze.

     „Bylem dzisiaj w Kabinie Projekcyjnej i chcialem WAM puscic chociaz krotki pozytywny Film.”

     co to za Kabina Projekcyjna?

     „Niestety seans w sferze kreacji zakonczony ,nadzorca Kina zabiera sie do Sprzedazy calego interesu i glowna Jego troska jest, aby publicznosc sie nie zorientowala i wkurwiala zanadto.”

     to metafora czy ma głębszy sens ?
     kim jest ten nadzorca Kina?
     Chodzi o Polskę i Polaków?

     „Tak wyglada PRAWDA- Marysiu ………. nie zwyklem klamac ! ”

     nawet nie pomyślałam że kłamiesz z premedytacja czy bez….
     PRAWDA……cóż z tego co obserwuje kazdy ma SWOJĄ PRAWDĘ i zastanawiam sie o co chodzi…
     I

     • IRMAN z Polonisza pisze:

      Mylisz sie Marysiu ,to co wielbiciele Demona(przykuci PITem i PINem) , do Bestii odbieraja jako Obraz rzeczywistosci jest jedynie iluzja i gra pozorow projektowana na „scianie ciemnej jaskini” . Te obrazy ,ktore odbierasz jako rzeczywistosc sa jak zajaczki puszczane lusterkiem na dnie lochu dla wiezniow. Rzeczywistosc jest obiektywnie Jedna i Prawda rowniez jest jedna i wsrod swiadomych Ludzi nie ma w tej kwestii roznicy pogladow. Miejsce ,ktore zajmujesz w lochu dla wiezniow ,moze nasuwac ten mylny wniosek o Swojej Prawdzie ,ale jest TO zludzenie wynikajace ze stopnia komfortu albo pozycji wsrod ” uwiezionych” ,ktorzy roznia sie w ocenie odbieranej iluzji ,ktora za RZECZY w ISTOSCI biora.. Tak wiec zanim Cos pojawi sie jako Zdarzenie w Swiecie tzw. Realnym – musi zaistniec jako FORMA w swiecie gdzie zdarzenia sa ksztaltowane
      (jakby matryca) , ktora z biegiem zdarzen ,ktore odbieramy jako uplywajacy Czas prezentowane jest . Prawdziwe ZYCIE toczy sie na Wyzszych poziomach a tutaj w tym malpim teatrzyku , gdzie na NIC nie mamy wplywu i siedzimy jak widzowie w kinie ,probujac pokrzykiwac czy dawac dobre Rady cieniom projektowabym Z GORY ulegamy iluzji -emocjom podobnie jak kibic na meczu futbolowym pokrzykujacy bez sensu .
      Kochamy ten emocjonalny swiat i nigdy nie przyjdzie nam do glowy ,aby sie wokol rozejrzec i popatrzec obiektywnie na Nedze takiej egzystencji . Dlatego powiedziane gdzies bylo a ja dodam ORAZ ludzi bez SUMIENIA.
      Moje Sprawozdanie dotyczace przyszlych zdarzen i losow POLSKI jest prawdziwe Obiektywnie. Zabrzmi to moze okrutnie ,ALE ………sprawiedliwosci MUSI sie stac zadosc i nawet nie martwia mnie wyciete lasy na ktorych dozyci i pazerni lesnicy zerowali .
      W przyszlosci , ktora znam ……zasadzimy wielkie knieje z drzew owocowych ,aby nikt nie chodzil glodny lub u zydohandlarza kupowac musial. TAK sie STANIE a mowiac szczerze juz sie STALO -to tylko kwestia czasu projekcji i usuniecia z widowni zdemoralizowanej do szpiku kosci Publiki . Wszystko juz w PROJEKCIE gotowe !
      Na dowod ,ze wiem oczym mowie przedstawie Ci Marysiu zdjecie . Jest to rysunek ,ktory zrobilem w 2003 roku i dotyczy Polski . Zajmie mi troche czasu zrobienie tej Fotki ,ale pod wieczor sprobuje to wkleic jakos .

     • Maria_st pisze:

      ” Prawdziwe ZYCIE toczy sie na Wyzszych poziomach a tutaj w tym malpim teatrzyku”

      co to za wyzsze poziomy wg Ciebie i innych swiadomych—jak je czujesz, odbierasz i widzisz?

      IRMANIE czekam na foto i dziekuje

     • Ktoś pisze:

      IRMAN mam do 2 pytanka,

      – pamiętasz może rok i miesiąc, tak mniej więcej, kiedy znaleziono tego węża coś zamieścił zdjęcie, co sie nie miesci na trucku?

      – spotkałeś może w czasie „wypraw” coś co było złotym wężem z głową przypominającą/ będącą kryształem?

      thx

     • Ifryt pisze:

      IRMAN, za bardzo myli Ci się Twój własny świat wewnętrzny(astralny?Duchowy?), ze światem zewnętrznym 😉
      Coś widzisz, masz jakieś wizje, ale zupełnie nie wiesz co one oznaczają, na co dowodem są te posty o wielkich wężach, wszystko bierzesz zbyt dosłownie, bo przecierz wiadomo że nic takiego nie będzie miało miejsca.

      W świecie zewnętrznym jest tylko to co jest, niema Smoków, Pegazów, ani superwęży, mimo że wielu ludzi marzy o tym aby coś takiego zaistniało, bo świat wtedy stał by się ciekawszy, bardziej magiczny, bardziej Boski…
      Ludzie chcą aby świat stał się taki jak oni, ale świat taki nie jest, to nie jest Boski świat, tylko wylęgarnia. Nie będzie żadnych fantastycznych węży śmigających po Polskich ulicach, i w głębi duszy dobrze o tym wiesz 😉
      Te wszystkie fantastyczne potwory oczywiście istnieją, ale w zupełnie innym sensie, można powiedzieć że zawierają się w Bogu, mówi się nawet czasem że wszystko jest w Bogu.

     • IRMAN z Polonisza pisze:

      Poniewaz wczoraj bezskutecznie probowalem wkleic Fotke o ktorej pisalem do Posta i nie udalo sie , prosze ktoras litosciwa Dusze o instruktarz ,
      Mario -poziomy zwiazane sa ze stopniem „zageszczenia” albo jak kto woli twardosci substancji Swiatow. Zdarza sie ,ze nagle pojawiaja sie w tej rzeczywistosci cienie postaci ,ktore bierzemy za zjawy ,kiedys fenomenalnie przejawilo sie TO w Rosji na przedstawieniu jakiegos teatru amatorskiego . Moze Ktos znajdzie ten filmik na Tubie.
      Postac dosyc dziwna nagle zmaterializowala sie ,trwalo to jakis czas i byla realna ,po czym rozwiala sie jak para wodna .
      To ,ze takie zjawiska wystepuja ,potwierdza moje Twierdzenie o istnieniu Swiatow Subtelniejszych od naszej rzeczywistosci. SA TO SWIATY REALNE !!!
      Malo tego ,TE SWIATY oddzialywuja na „nasza rzeczywistosc” w stopniu ,ktory na dobra sprawe calkowicie determinuja wydarzenia i zachowania jednostek w tej realnosci.
      Szkopul w tym ,ze Duch czlowieka jest skarlaly i trzyma sie jak „pijany roweru” tego dokladnie z czym na codzien obcuje. Oderwanie Ducha od tej Realnosci jest niezwykle trudne o czym swiadczy chocby 40 dniowy pobyt Joszue na pustyni w calkowitej samotnosci. Zauwazcie ,ze dopiero po TYM pojawil sie Demon z „Atrakcyjna Propozycja ”
      – nie Wczesniej ! Kiedy uda sie Jednostce odspawac ” twarz od koryta ” przechodzi Duchowo na inny poziom i wiele spraw zaczyna obserwowac z ” poziomu zageszczenia ”
      czyli Swiatow ,ktore sa Subtelne i wtedy dostrzega procesy o ktorych „przyzwoitym zjadacza kaszanki”sie nie snilo i sobie wyobrazic nie potrafia. Duch czlowieka normalnego krzata sie wokol przyziemnych spraw zwiazanych z ta gestoscia w ktorej zyje lub Matrixie INTERNETU ( Lucifer jest przykladem) Sa to najczesciej troski codzienne ,interakcje ze spotkanymi w czasie aktywnosci dziennej ludzmi itd. Czym sa Duchy straszace w domach ? Najczesciej Duszami wlascicieli przyspawanych do tego co bylo „dorobkiem Zycia ” -wowczas te miejsca sa grobowcami Dusz zniewolnych Materia. Zeby zdac sobie sprawe w pelni o FUNDAMENTALNEJ funkcji swiatow subtelnych na TA rzeczywistosc – trzeba TO doswiadczyc . NIE CZYTAC – doswiadczyc trzeba !
      A kto z racjonalnych Ludzi odwazy sie ,zeby wsiasc na taczke linoskoczka -akrobaty i zaryzykowac ? Brak jest chetnych i dlatego TAM u GORY nie ma tloku !
      Chodza JASNE JEDNOSTKI jest luz i sympatycznie – pozytywna atmosfera i wzajemne pelne rozumienie. Smierc przestaje byc problemem , bo WIESZ gdzie TWOJA DUSZA jest u siebie „w domu” ! TO jest zrodlem u Praktykujacych Mistykow i Swietych spokoju w obliczu nadchodzacej S M I E R C I .
      Ten stan jest z punktu widzenia Sil Ciemnosci – niepozadany !
      Policjant przestaje byc Grozny a nawet przystawiona do glowy lufa karabinu potraktowac mozna jak „chlodzenie skroni” przy dolegliwej migrenie.Popatrzcie okiem ducha na otoczenie w TYM swiecie ,lub przypomnijcie sobie widzenie jesli sie zdarzylo. Ludzie SA we wszystkich odcieniach szarosci az po kolor czarny !
      P.s. Drogi Ktosiu niestety -nic w sprawie daty ani tej Fotki weza giganta nie wiem !
      WIEM jednak ,ze podobne , bardzo Wielkie pojawia sie w Wodach Rzek i Innych zbiornikach wodnych , beda tez Ciekawe stwory podobne do plastug -jasne i niezwykla zwinne , ktore wydawac sie beda martwe jednak beda bardzo niebezpieczne.
      Weza z diamentowa glowa nie widzialem ,natomiast mialem Bardzo Interesujace spotkanie z Bialym WARACHA – co zapowiada dla Ziemi wielkie oczyszczenie.
      Kontakt TEN ,pozostawil ciekawe skutki -uzyskalem w tej czesci Ciala ,ktora GO dotknela niezwykla MOC ! Mowie serio ,bo ja sam nie zdawalem sobie poczatkowo sprawy , dopiero po jakims czasie ,gdy w dotykalem ta czescia Ciala pewnych Osobnikow ( nie zawsze przyjaznie nastawionych) po niedlugim czasie dowiadywalem sie ,ze ………zszedl byl nieboraczek !

     • IRMAN z Polonisza pisze:

      Wybaczcie blad oczywisty- WARAHA jest prawidlowo .

     • Maria_st pisze:

      IRMAN moze daj mi ta fote na moj mail…..
      Poproszę Dawida o wklejenie

 15. Ktoś pisze:

  „Wiele, wiele lat temu gdy namiętnie zgłębiałam doktryny tzw. nauk tajemnych (ładne słowo) spotkałam na swojej drodze człowieka. W pewnych kręgach uznawany był za masona b.wysokiego stopnia (takie krążyły plotki). Miałam okazję porozmawiać z nim w cztery oczy. Teraz w punktach pokrótce przedstawie naszą rozmowę:

  * masoneria ma dwa oblicza – jedne dla profanów, otwarte dla wszystkich niezależnie jakiego jesteś wyznania, filozofi i temu podobnym. Drugie, zastrzeżone tylko dla wysoko wtajemniczonych i tam ujawniana jest prawdziwa twarz nauk tajemnych;

  * masoneria wierzy w istnienie Boga (!);

  * masoneria wierzy w istnienie osobowego Boga (!), dokładnie tego samego, który opisany jest na kartach Biblii;

  * masoneria uznaje Biblie (!);

  * masoneria wierzy, że Bóg miał dwóch synów – Chrystusa i Szatana. Szatan zwyciężył Chrystusa, gdy ten umarł na krzyżu;

  * Szatan w masonerii jest Bogiem tego świata. Szatan uważany jest za niosącego światło oświecenia od czasu ogrodu Eden. Szatan wyrwał ludzi z oków ignorancji;

  Zapytałam skąd mają tą naukę tajemną, skąd to wszystko pochodzi – wszystkie te sekrety zostały dane ludziom przez anioły które podążyły za Szatanem… itd itd itd”
  (http://innemedium.pl/wiadomosc/historia-masonerii-jest-pisana-ich-rzadami#comment-96614)

  Oczywiście musi być smakowita wisienka na torcie. Zapytałam po co to wszystko, po co ten okultyzm, ten new age, te tajemnice. Odpowiedź była bardzo szczera: – chcemy, żeby jak największa ilość ludzi zginęła z ręki samego Boga jak już niegdyś miało to miejsce….
  (http://innemedium.pl/wiadomosc/historia-masonerii-jest-pisana-ich-rzadami#comment-96616)

  „Tak jest. Takie są reguły gry, bo żyjemy w galaktyce opartej na zasadach dualizmu. Na tej planecie jedynie garstka mistyków i wojowników jest czasami zdolna zgromadzić energię 4 by przeciwstawić się wszechobecnej sile dualizmu opartej na regułach 3. Cała reszta ludzi lata po biegunach i ”uważa się za …” itp ecie-pecie o wszechświecie.”
  (http://innemedium.pl/wiadomosc/historia-masonerii-jest-pisana-ich-rzadami#comment-96618)

 16. marek pisze:

  SPOJRZENIE STAREGO TETRYKA …

  Pierwsze moje szokujące doświadczenie z osobnikiem tego samego gatunku , datuję gdy dopiero co opanowałem sztukę chodzenia .Pewien rówieśnik na moje pełne przyjaźni namowy do wspólnej zabawy , przywalił mi skorupą z jajka .

  Od tego momentu rozpoczął się mój trwający do dzisiaj okres zgłębiania wnętrza ludzi . Uskładał się z tego spory warsztat wniosków , który obecnie systematyzuję i racjonalizuję .

  Gdyby nie te ruchy / niestety nie Ziemi / a w głowach zainteresowanych własnym , czy ludzkości postępem , pewnie brakło bym mi danych do syntezy przemyśleń nad gatunkiem ” homo sapiens „…

  Niestety muszę nadal z uporem twierdzić ,że do ” prawzoru ” czyli posiadacza dwunastoniciowego kodu DNA ,człowieka z Tary ,jest nam tak blisko jak ratlerkowi czy yorki do wilka , choć to ta sama rodzina .

  I stąd od lat pomijając te wszystkie ” złości i miłości ” propagowane jako „środek uczłowieczający „lub „przeczyszczający ” szukam recepty i tego – co jest piętą achillesową człowieka , bo owa słabość zawiera zapewne odpowiedź , jak go poprawić .

  I tutaj dzielę się z wami tą mądrością zawartą w słowach upierdliwych opiekunów :

  Ucz się dziecię ucz , bo nauka to potęgi klucz / tylko jeszcze obyś miało odpowiednie podręczniki /.

  „…..genetyczny pakiet” wniesiony przez Zionites nazywamy Silikatową Matrycą, lub Kryształowym Genem. Silikatowa Matryca zawiera oryginalna strukturę, dwunasto-niciowego kodu DNA, pierwotnego prototypu ludzi z Tary (Turaneusiam). Obecnie istnieje on wewnątrz dużej ilości ludzi, jako utajona sekwencja kodu genetycznego, którą należy ua ktywnić. Z chwilą, kiedy zostaje aktywowana, umożliwia ona postępującą transmutację formy. Nie wszyscy ludzie noszą ten kod, oraz nie wszyscy noszący go, potrafią znieść jego pełna aktywację, lecz ci, którzy noszą tą matrycę (zawartą wewnątrz tego co nazywamy odpadowym DNA”) mają potencjalną zdolność przyspieszonej ewolucji. Posiadają oni utajoną zdolność do transmutacji struktury komórkowej, która pewnego dnia pozwoli im na przemierzanie portali czasu, oraz międzywymiarowych przejść, bez zniszczenia biologicznej formy .

  Chociaż są i inne rasy, które miały podobne zaangażowanie w sprawy ludzkiej populacji, to jednak żadne z nich nie posiadały kombinacji genetycznej pozwalającej na takie zaawansowanie w ludzkiej biologii. Ludzie noszący wspomniane wcześniej nici DNA, mają predyspozycje do wielowymiarowej percepcji, miedzy wymiarowej komunikacji, oraz do wzięć przez UFO na mocy Umów Duszy. Zionites pracują z waszej przyszłości, oraz przeszłości, prowadząc swoich wybranych ku wypełnieniu ich genetycznego wzorca, za pomocą którego, ludzie ci będą asystować przy ustanawianiu kodów dla zaawansowanej ewolucji gatunków.

  AD Śpiący Uprowadzeni .

  I tak kroczek za kroczkiem , staram się obznajamiać moich braci i siostry w Chrystusie w czym sedno i o co jest grane w tym jakże obszernym pejzażu ludzkich ROZUMIEŃ I NIEROZUMIEŃ .
  m

  • Ktoś pisze:

   Nie szata zdobi człowieka nie DNA robi z kogoś mistrza duchowego.

   Zniżając się do sposobu „myślenia” żydów czy innych cyberbotów skrzydeł nie znajdziecie.

  • marek pisze:

   Dół się samoczynnie wytłuścił ….

   • marek pisze:

    Ktosiu , pierwszy raz Ci stanę w opozycji .

    Zrób kurs radioamatora i ustalisz czy działanie radia nie zaczyna się od anteny i potencjometrów , a potem porozmawiajmy o ” szatach ” .

    A tak na marginesie , dla mnie mistrz duchowy ,rabin , czy ksiądz to ta sama ścieżka w osty , myślę że, wiedza jest przepustką w Wszechświat – nie mistyka owinięta wokół pretendentujących do roli Boga , Bożków …

    m.

   • Ktoś pisze:

    Bonus dla konusów (wiki):

    „Thuban (alfa Draconis) – gwiazda konstelacji Smoka.

    Nazwa gwiazdy wywodzi się z języka arabskiego (arab. ثعبان, IPA [θu‘bān] – Ath-Thu’ban) i oznacza „bazyliszka”, co jest arabskim odpowiednikiem smoka. Dla Arabów była to również nazwa całego gwiazdozbioru. Czasem nazywaną ją również Adib od Al Dhi’bah – słowa oznaczającego „hieny”, lub Al Dhifi – „samiec hieny”.

    Persowie używali nazwy Azhdeha. Dla władcy mezopotamskiego Sargona Wielkiego miała ona związek z życiem po śmierci i bogiem sądu ostatecznego Caga Gilgati, stąd wyjątkowo liczne nazwy:
    – Tir-An-na („Życie w Niebie”),
    – Dayan Same („Sędzia Nieba”),
    – Dayan Sidi („Przychylny Sędzia”),
    – Dayan Shisha („Sędzia Kierujący”).

    Wśród żeglarzy funkcjonowała nazwa Ogon Smoka.”

    Jest sobie takie „zdjęcie” – „niewiasta stojąca na smoku”….. tak mnie to interesuje czy uwzględniajac zmianę orbity ziemi o te 35* przed upadkiemu żydowskiego nazizmu na ziemię (zniszczeniu tiamat, zagłada somy, potop, zatopienie Lemurii/ Mu) ustawienie gwiazdozbioru Smoka było prostopadłe do lini łączącej Ziemię z gwiazdozbiorem Małej Niedźwiedzicy.

    „Dzięki precesji Thuban był Gwiazdą Polarną około roku 2700 p.n.e. Miało to miejsce w okresie budowy wielkich piramid egipskich i prawdopodobnie mógł być on obserwowany z prześwitu piramidy przez całą dobę. . Ponieważ Thuban nigdy nie opuszczał nieba, był w starożytnym Egipcie uważany za symbol nieśmiertelności. . „

    • Ktoś pisze:

     BAZYLISZEK – czemu to jest ważne…..

     bo BA to też WA (zamienność dzwięczne bezdzwięczne) i podobnie – bóg burz, piorunów i błyskawic
     ZY – pasuje do Z
     LISZEK jest od LICHA, kim jest LICHO to KAŻDY Polak wie, polszewicy i tak onanizują sie pod sutannami rabich więc to nie dla nich wiedza

     BAZYLISZEK małe BAZYLICHO a to nam daje niic innego jak kurna felek ….. Polak będzie wiedział…. reszta i tak jest juz żywymi trupami.

     • Ktoś pisze:

      I tak jak jest

      al-Lach (wielki/ pan Lach) —– el-Liasz (jego prorok)

      tak jest

      LICHO (to LICHO) — i — bazyLISZEK (małe LICHO, namiestnik wielkiego LICHA)

      Zabicie bazyliszka to tak jak zabicie smoka wawelskiego KLĄTWA na całą ludzkość – przekleństwo na WSZE CZASY…..

    • Ktoś pisze:

     „uważany za symbol nieśmiertelności.”

     – a to pachnie bajką o wężu co zakosił jakiemuś żydowskiemu pokrace ZIELE ŻYCIA wiecznego. ;p

     Smoki chińskie wyglądają jak latające węże stąd jedna z chińskich prabogiń jest rysowana jak wąż z głową człowieka choć tu chodzi ….o…. SMOKI (a nie żmijowe padalce jak głupole od masonów se to wymyśliły). Znane też jako NAGI (od nagości).

    • Ktoś pisze:

     „Czasem nazywaną ją również Adib od Al Dhi’bah – słowa oznaczającego „hieny”, lub Al Dhifi – „samiec hieny”. ”

     – powinno być WILKA ale może u nich ich nie było by znali nazwę zwierzęcia.

     • A58 pisze:

      Tak spojrzałem w górę nad ten post i skojarzyła mi się piosenka zespołu Homo Homini.

     • Ktoś pisze:

      Hmmm cóż za kolejna porywająca głębią wypowiedź. Aż widać w niej pienisty efekt Correga Tabs żutych w zastępstwie niekoszernych krówek. Co, znowu baronowa pogoniła precz swojego pupilka z „tłumaczeniami” pokradzionych od Arabów a zostawionych im tam przez Słowian żydowskich wypocin? Jaki peszek. A teraz zrób BUL BUL BUL bo to ci wychodzi najlepiej. Może ją tym rozweselisz i się sypnie na nową paczkę. ;p

     • A58 pisze:

      Głębi w moim poście nie ma , ale słowa „sam ze sobą na sam” po siedmiu postach kolejno pisanych po sobie kompletnie nie związanych z tematem , w którym piszemy zakrawa na kpiny z innych użytkowników.Na górze jest temat dotyczący przygotowań do „wydarzenia”Co te Twoje wklejki i głębokie myśli mają wspólnego z tym „wydarzeniem”?A tak przy okazji – kobieta , o której tak pogardliwie piszesz z tym zapowiadanym wydarzeniem ma wiele wspólnego.

     • Ktoś pisze:

      I co w związku z tym ta twoja „baronowa” zrobiła by „wydarzenie” zaszło?

      To samo co inni „wybrańcy” czynią czyli dokumentnie GÓWNO. Takie jak one potrafią tylko siedzieć i gdakać na grzedach śliniąc się do cudzych „skór po niedźwiedziu”.

      Nie widze powodu by cenić kogoś komu nie stać odwagi by ZAPROTESTOWAĆ choć w jednej WAŻNEJ sprawie dotyczącej obecnych wydarzeń. A tytułem to się może podetrzeć bo mi on NIE IMPONUJE. Tak jak i wyleniały jej fanklub nie potrafiący dostrzec GRUBEGO DRUKU odnośnie warunków „wydarzenia” by w ogóle zaszło.

      Tak więc ślnincie i masturbujcie się dalej czymś na co nie macie ŻADNEGO WPŁYWU poza chcicą bogactw i władzy z jego zajścia…

 17. marek pisze:

  Ktosiu , a ten cytat :

  Tak więc słuchajcie!

  Oni rzucą nam jakieś ochłapy, które mogą wydawać się początkowo atrakcyjne, a nawet przełomowe.
  Mogą sypnąć groszem dla biedniejszych, mogą ujawnić kilka medycznych technologii, które trochę pomogą chorym na taką czy inną chorobę, mogą nawet powiedzieć trochę prawdy o ukrytej historii ludzkości, a nawet dać nam wolną energię, czy napęd antygrawitacyjny.

  Wszystko będzie wyglądało bardzo pociągająco i cudownie, ale ISTOTA naszego niewolnictwa, może pozostać niezmieniona! Innymi słowy zamienią nam kajdany na smycz i wyjdzie na to samo!

  Całe to pisanie o Wydarzeniu, wezwania do przebaczenia ciemnym, te wszystkie (czy też znakomita większość) czenelingów – to tylko przygotowywanie gruntu przez ciemnych pod ich miękkie lądowanie w nowym systemie, który będzie po prostu tym samym niewolnictwem co dawniej, tyle, że pozornie atrakcyjniejszym – dostosowanym do nowej sytuacji.

  Ja obawiam się oszustwa!
  Obawiam się, że oni przygotowują po prostu jedną wielką ściemę! A masy ludzkie spragnione jakiejkolwiek zmiany na lepsze – przyjmą cokolwiek i jeszcze będą dziękować NOWYM czyli STARYM panom, którzy tylko zmienili ubranie na inne. Przypudrowali nosek.

  Ty go zamieściłeś , zapewne jako wsparcie swoich przekonań , tymczasem ja myślę , że Ci ludzie wyrażają wątpliwość do jakiejkolwiek ze stron tworzących teatrzyk pod hasłem ” wzniesienie .”

  Wzniesienie to zwykły proces ciał kosmiczny wynikający z ich ruchów , gdzie przemiana żyjątek je zasiedlających , to proces wtórny , a niestety większość nieowłosionych małpek na Ziemi nim zainteresowanych zamiast go należycie wykorzystać , robi sobie z niego taki cyrk w tym swoim zaślepieniu ,że nie wiadomo czy śmiać się , czy płakać .

  m

  • Ktoś pisze:

   Zapętliłeś się…. bo skoro

   „Wzniesienie to zwykły proces ciał kosmiczny wynikający z ich ruchów ”

   – to ziemia RUSZAJAC się wokoło Słońca powinna być ZASCENDINGOWANA nie tylko do 666 gęstości ale nawet 6666666666666…..666 bo się CIĄGLE RUSZA.

   PS.
   Wklejam to co jest ważne bądź interesujące. Nie zawsze to oznacza to że sam tak myślę. Traktuje często ten blog jako schowek na posty jakie należy mieć w uwadze jak na przykład daty kabalistycznych rytuałów judaistycznych, satanistycznych zjebów co by nie nabruździli za nadto przy ich okazji.

 18. margo0307 pisze:

  „Margo i Mario… ciągle się dziwię dlaczego tak dużo ludzi zajmujących się tym ufo,mc,
  nie ma już na tym świecie…?
  *
  A propo ,co to są te cienie ? Są strachy z którymi można sobie poradziić…ale są też i inne.Zaakceptować je i się z nimi zaprzyjaźnić i pisać jak jest pięknie , mimo ,że tak nie jest? ”…
  *
  nie odwiedzam takich ‚”ciemnych” stron . Tu ktoś pisał o tej pani z jakiego żródła ma informacje i z kim się zadaje…”

  ________________________________
  Michaelo, prawdę mówiąc…, to ja przestałam się już czemukolwiek dziwić, nawet… jak czasem zaniemówię z wrażenia… 😮
  Po prostu, przyjmuję to, co mnie spotyka i staram się to z-rozumieć…, jeśli jednak z jakichś przyczyn mi się to nie udaje… – nie martwię się tym, bo wiem, że nie jest mi to potrzebne na daną chwilę…
  Wiem również, że badacze ufo, czy „mc”.. etc…, to tacy sami ludzie, jak cała, pozostała reszta nas, jeśli więc odeszli z tego świata, dla mnie – oznacza to, że wypełnili cel i plan, dla którego się tutaj zjawili…, dokładnie tak – jak my wszyscy to zrobimy…
  *
  „Cienie” – wg. mojego rozumienia – jest to nieuświadomiona sobie przez nas – wiedza…, informacje w postaci różnego rodzaju uczuć.., odczuć.., zachowań.., usadowione w naszej psychice, poprzez które – te „cienie” – dokonujemy projekcji, będącej jednym z naszych mechanizmów obronnych…, czyli różnego rodzaju trików mających na celu ochronę naszej świadomości, a właściwie to… – naszego ego, tego „małego ja” – przed zagrażającymi – jak nam się wydaje – informacjami…
  Pojęcie projekcji oraz innych mechanizmów obronnych, stworzył Zygmunt Freud, i jest to jedno z niewielu pojęć, co do których istnienia i prawdziwości – nie ma wątpliwości większość psychologów, niezależnie od nurtu…
  Istotą takiej projekcji – jest przypisywanie innym ludziom swoich własnych negatywnych cech, uczuć lub motywów postępowania, które zostały wyparte z naszej świadomości i funkcjonują w przestrzeni podświadomości…
  Przedmiotem takiej projekcji są te aspekty w nas, z którymi z jakichś powodów nie chcemy się nie utożsamiać…
  Efektem tego jest m.in. złość…, poirytowanie.., czasem nawet… nienawiść w stosunku do drugiej osoby, z którą się kontaktujemy, a nawet… sama myśl o tej drugiej osobie…

  *
  Pewien bardzo – wg. mnie – mądry człowiek, pan William „Bill” Cooper, m.in. napisał:
  „Czytaj wszystko, słuchaj każdego.
  Nie dawaj wiary niczemu, dopóki… nie potwierdzisz tego własnymi badaniami”

  Te mądre słowa towarzyszą mi od chwili, kiedy je przeczytałam i zgodnie z nimi staram się działać… 🙂
  Na stronie… http://ciemnanoc.pl/author/ciemnanocpl/
  którą – jak myślę – zbyt pośpiesznie nazwałaś Michaelo „ciemną”…, poruszane jest sporo tematów, ukazujących m.in. właśnie – działanie tych naszych nieuświadomionych oraz archetypowych „cieni”, które tak bardzo utrudniają nam czasem kontakty z innymi, powodując nasze zniechęcenie czy złość…
  Dla przykładu zastanówmy się… jakie odczucia, uczucia czy też skojarzenia budzą w nas określenia kobiet jako… Czarownice.., Wiedźmy…, które kościół z takim zamiłowaniem męczył i mordował na kołach tortur i na stosach ?
  A przecież, tradycyjnie… otaczano je szacunkiem.
  Były one szanowane podobnie jak Mistycy…
  Mistyk to mądry mężczyzna. Wiedźma zaś – to mądra kobieta
  Osho napisał o Wiedźmach: „Wiedźma pochodzi od słowa – wiedzieć”
  Ale… średniowieczu chrześcijaństwo poczuło się zagrożone przez te mądre kobiety, bo były one o wiele mądrzejsze od biskupów, kardynałów i samego papieża…, ponieważ znały sztukę transformacji ludzkiego życia…
  Sztuka tych kobiet opierała się na miłości i przekształcaniu energii seksualnej, ponieważ kobieta ma większą niż mężczyzna umiejętność transformowania tej energii…
  Kobiety są matkami. Nawet mała dziewczynka ma w sobie cechy matki… 🙂 ❤
  Dla chrześcijaństwa takie kobiety były zagrożeniem. Nie miało ono bowiem takich wartości, jakie reprezentowały te kobiety.
  Tyle że… chrześcijaństwo dysponowało władzą…. 😕 a ówczesna rzeczywistość była zdominowana przez mężczyzn…
  Podjęli więc oni decyzję, by zniszczyć wszystkie Wiedźmy…
  I tak… każdą wskazaną przez chrześcijan kobietę, która miała wpływ na ludzi i była przez nich szanowana, chwytano i torturowano…
  Poddawano ją męczarniom tak długo, aż się przyznała, że jest… wiedźmą.
  W teologii chrześcijańskiej nastąpiła zmiana definicji słowa „Wiedźma”.
  Uznano, że Wiedźmą jest kobieta, która ma stosunki seksualne z… diabłem…
  Zadziwiający jest jednak fakt, że… dostępne były młode i piękne kobiety…
  Dlaczego więc diabeł sięgał po stare… ?, i głównie to one płonęły na stosach ?
  Ponieważ aby stać się Wiedźmą, potrzeba długiego treningu połączonego z dyscypliną… Potrzeba też doświadczenia… Zanim więc kobieta stała się Wiedźmą, czyli kobietą mądrą, była już stara. Poświęcała wszystko, by osiągnąć mądrość.., wiedzę alchemiczną…, a to z kolei zagrażało władzy kk…, etc…, etc… 😕

  • Ktoś pisze:

   „Tyle że… chrześcijaństwo dysponowało władzą…. 😕 a ówczesna rzeczywistość była zdominowana przez mężczyzn…
   Podjęli więc oni decyzję, by zniszczyć wszystkie Wiedźmy…”

   – feministyczny bełkot…

   Kiedy wreście zrozumiecie iż ZAWSZE chodziło i chodzi o WYMORDOWYWANIE WSZYSTKICH którzy :
   – nie zginali przed koszernymi sadystami karków i nie cmokali ich z orgazmem w „pierscień”
   – mieli ziemskie dobra na które pejsate świnie miały ochotę je zawłaszczyć
   – potrafili SKUTECZNIE PRZECIWDZIAŁAĆ magii żydowskiej kabały
   – potrafili skutecznie bez pośrednictwa księży mieć kontakt z bogiem (gnostycy).

   TO WALKA RELIGII a właściwie nazistowskiej, satanistycznej, sadystycznej, ideologii zwanej judaizm z całym antycznym CHRZEŚCIJAŃSKIM światem. Walka ze spuścizną SMOKÓW (Arianizm etc)…..

   POLOWANIE NA SMOKI to też WYMORDOWYWANIE OPATÓW hramów Mahajany….

   w naszym jezyku ŻERCÓW

   Ale przecież łatwiej wierzyć w „nieomylne opowieści” pustynnych LUDOBÓJCÓW.

   • marek pisze:

    Ktosiu , tylko się nie wściekaj , bo laik w historii pyta :

    Kiedy wreście zrozumiecie iż ZAWSZE chodziło i chodzi o WYMORDOWYWANIE WSZYSTKICH którzy :
    – nie zginali przed koszernymi sadystami karków i nie cmokali ich z orgazmem w „pierscień”

    jak ja rozumiem historię to zawsze w dziejach ludzkości ktoś , kogoś musiał całować w pierścień ?
    To czy cały krzyk wokół żydów nie rozchodzi się o to że się po dziś dzień utrzymali , a inni mają parcie na władzę ?

    m

    m

    • margo0307 pisze:

     „…To czy cały krzyk wokół żydów nie rozchodzi się o to że się po dziś dzień utrzymali , a inni mają parcie na władzę ? „
     ________________________
     Niestety… Nie !
     W wykonaniu Gargamela…, z żydami jest dokładnie tak – jak ze smerfami… – on chronicznie ich nienawidzi w jednakowym stopniu… 😀

     • marek pisze:

      to już mu klakier niepotrzebny jak ma takie zabawki ?
      i gdzie ja się teraz podzieję , jak on się zrobił taki nowoczesny …
      muszę też być trendi , będę robił chrupki – z uparciuchów ..
      m

     • margo0307 pisze:

      „…będę robił chrupki – z uparciuchów ..”
      __________________________________
      Zamiast robić chrupki z uparciuchów, proponuję Tobie Marek co innego..
      Na ten przykład… 😉

  • marek pisze:

   nawet… jak czasem zaniemówię z wrażenia… 😮

   no i teraz jak Cię Małgosiu zobaczyłem z tą miną , to i z twarzy a nie tylko z pisania mi się podobasz .
   A z tymi wiedźmami to nie przesadzaj , bo ja się ich nie boję ; tylko szukam , a jak już taką złapię , to będę męczył gorzej niż inkwizycja żeby mi przepis na dobrą gorzałkę wiedźmową – wyśpiewała .

   m.

   • margo0307 pisze:

    „…A z tymi wiedźmami to nie przesadzaj , bo ja się ich nie boję…”
    _________________________________
    A to… błąd… 😛 bo… z Wiedźmami nigdy nic nie wiadomo… 😀

   • marek pisze:

    to drugie hasło , na obrazku jest najlepsze…
    tylko mi się usta ślizgają po monitorze …
    resztę mam oblataną jako wiraszka ….
    m

  • Ifryt pisze:

   Margo to fajne ale tendencyjne, w średniowieczu praktycznie nie było polowań na czarownice 😉 To mit z epoki romantyzmu.
   Palenie czarownic na stosach to głównie XVI-XVII wiek, z czego więcej protestanci niż katolicy.
   Średniowiecze to głównie wyrzynanie heretyków i pogan, wiedżmami i ich mądrościami nikt się nie zajmował, uważano to za dziecinadę, i nie zabijano za to http://pl.wikipedia.org/wiki/Canon_Episcopi

   • margo0307 pisze:

    „…w średniowieczu praktycznie nie było polowań na czarownice 😉
    To mit z epoki romantyzmu… Średniowiecze to głównie wyrzynanie heretyków i pogan, wiedżmami i ich mądrościami nikt się nie zajmował..”

    _______________________
    Oczywiście Ifryt… 😉
    Mitem też są… dla co niektórych do dnia dzisiejszego… Szeptuchy czy Szeptunki, Guślarki, Szamanki, Znachorki… ale też Wróżki etc…, które do dnia dzisiejszego żyją i służą pomocą… nie tylko na terenie Polski i Rosji… 😉

 19. Michaela pisze:

  Margo ten mądry człowiek wypełnił plan i….sobie poszedł właśnie w „siną dal.” ?
  Dla Ciebie wypełnł plan, bo go możesz zacytować? Bo te mądre słowa Ci towarzyszą w życiu?
  ———–
  „William Cooper, dla przyjaciół Bill, przez wielu uważany jest za jednego z najbardziej wiarygodnych ludzi związanych z szerzeniem prawdy o świecie. Jako pierwszy ostrzegał o zbliżającym się ataku na Stany Zjednoczone już pod koniec czerwca 2001. Niedługo po tym strasznym wydarzeniu został zastrzelony. Zmarł 5 listopada 2001 roku.” ( cytat z netu).
  ——–
  Dla mnie istnieją wiedxmy i wiedźmy…rozumiesz, co mam na mysli…nie potrzeba mi do tego jakiś Osho,, nie on pierwszy użył tego określenia.

  • margo0307 pisze:

   „…Dla Ciebie wypełnił plan, bo go możesz zacytować?…”
   _____________________________________________
   A czy Ty – dla mnie wypełniasz swój plan ?
   albo…
   – czy ja – dla Ciebie wypełniam swój plan ?
   Nie, Michaelo – każdy z nas tu żyjących – sam dla siebie wypełnia swój plan i sam też ponosi tego konsekwencje… 🙂

   Skąd wiesz, że Bill Cooper został zastrzelony dlatego, że… był związany z szerzeniem prawdy o świecie ? – powiedział Tobie o tym osobiście ?, albo może… potwierdziłaś to własnymi badaniami ?

   • Michaela pisze:

    Margo:
    „Skąd wiesz, że Bill Cooper został zastrzelony dlatego, że… był związany z szerzeniem prawdy o świecie ?(…) ”
    Jeżeli ….hmm… tego nie czujesz… to pozostają Ci karty tarota , runy … i te zioła magiczne, one Ci powiedzą „osobiście” , albo…. Osho, który dużo wie o wiedźmach 😉

    • margo0307 pisze:

     …„Skąd wiesz, że Bill Cooper został zastrzelony dlatego, że… był związany z szerzeniem prawdy o świecie ?(…) ”
     Jeżeli ….hmm… tego nie czujesz… to pozostają Ci karty tarota , runy … i te zioła magiczne, one Ci powiedzą „osobiście” , albo…. Osho, który dużo wie o wiedźmach 😉 „

     ________________________
     Rzeczywiście… zupełnie tego nie czuję, aby Bill Cooper został zastrzelony w związku z szerzeniem prawdy o świecie…
     Natomiast… masz słuszność Michaelu…, bo prawdą jest, że czuję zarówno to, co mówi do mnie Tarot, co mówią Runy… a także… to, co mówią do mnie Zioła – będące Darem Natury…, o których wiedza skutecznie pomaga mi nieść pomoc nie tylko sobie lecz także i innym… 🙂
     Czuję też Prawdę zawartą w naukach Osho, który m.in. nauczał:

     „…Ego jest niczym lodowa góra.
     Rozpuść ją.
     Rozpuść ją w uczuciu głębokiej miłości.
     Ego zniknie, ty natomiast staniesz się częścią oceanu…”

     Nauczał też, że aby doświadczać radości, spokoju i wspaniałości życia – konieczne jest uwolnienie się od narzuconych nam programów…, uświadomienie sobie, że żyjemy w iluzji, za którą kryje się Coś Prawdziwego… 🙂
     W przeciwnym wypadku – próżno będziemy szukać przyczyn naszego cierpienia i sposobów na uwolnienie się od niego…
     Osho też nigdy, w żadnym swoim wykładzie nie podawał gotowego rozwiązania.., nie wskazywał palcem drogi…
     Podawał jedynie – obficie czerpiąc z wielu tradycji takich jak m.in. buddyzm zen, chrześcijaństwo, tantra, hinduizm, a nawet… z zachodniej psychologii – wiedzę i zawarte w niej sposoby, by drogę do szczęścia szukać samemu… 🙂

     • margo0307 pisze:

      „…pozostają Ci karty tarota , runy …”
      _______________________________
      Ponieważ z jakichś – sobie wiadomych przyczyn Michaelo – poruszyłaś temat Tarota…
      Chciałaby zadać Tobie pytanie:
      – Dlaczego Michaelo z takim lekceważeniem traktujesz coś, czego – przynajmniej jak razie – nie zgłębiłaś, a co za tym idzie – nie rozumiesz ?

     • Michaela pisze:

      Hi, hi, hi sprawdzam Margo Twoją akceptację do oponentów 😀
      ———————
      „Michaelo, prawdę mówiąc…, to ja przestałam się już czemukolwiek dziwić, nawet… jak czasem zaniemówię z wrażenia…”
      ———-
      Właśnie, to czemu się jednak dziwisz,że tak napisałam 😮

     • margo0307 pisze:

      „…sprawdzam Margo Twoją akceptację do oponentów 😀
      ———————
      „Michaelo, prawdę mówiąc…, to ja przestałam się już czemukolwiek dziwić, nawet… jak czasem zaniemówię z wrażenia…”
      ———-
      Właśnie, to czemu się jednak dziwisz,że tak napisałam 😮 „

      _____________________________________
      Michaelo, proszę… nie wkładaj mi w usta coś – czego nie powiedziałam… 😕
      Czy powiedziałam, że się Tobie dziwię ?
      Nie !
      Zadałam konkretne pytanie dot. Tarota:
      Dlaczego z takim lekceważeniem traktujesz coś, czego – przynajmniej jak razie – nie zgłębiłaś, a co za tym idzie – nie rozumiesz ?

      … na które – jak widzę – z jakichś sobie znanych przyczyn – nie chcesz wprost odpowiedzieć…, daruj sobie więc i nie używaj wykrętów w stylu – w jakim to robisz !

     • Michaela pisze:

      Margo , to znaczy ściemniałaś ??? 😮
      A może to ja ściemniałam , ale o tym nie wiedziałam ? 😮

      PS. Masz jakieś dowody na tego tarota?

     • margo0307 pisze:

      ” Margo , to znaczy ściemniałaś ??? 😮
      A może to ja ściemniałam , ale o tym nie wiedziałam ? 😮 …”

      _________________________
      Powiem tak: jeśli chcesz uzyskać konkretną odpowiedź na jakiekolwiek swoje pytanie – to po prostu zadaj konkretne pytanie, a w zamian zapewniam Ciebie, że z mojej strony – uzyskasz konkretną na nie odpowiedź !
      Natomiast to, co napisałaś wyżej…, nijak nie rozumię, a w związku z tym – nie czuję potrzeby bym miała stosować ekwilibrystykę umysłu i domyślać się… co też autor miał na myśli !

     • Michaela pisze:

      Sukces, Margo nie podparłaś się żadną „buźką”.
      Tak, ale nie dałaś mi dowodów na tego tarota…

      PS. Nie irytuj się , to był tylko test na tolerancje ❤

     • margo0307 pisze:

      „…nie dałaś mi dowodów na tego tarota…”
      ___________________________________
      Jakiego żądasz dowodu ?
      Czy na odczucia…, przeczucia…, wglądy intuicyjne… znajdziesz dowody ?

      By zrozumieć i czuć co mówi Tarot trzeba zabrać się z nim do pracy, dokładnie tak samo jest ze wszystkim innym…
      Aby wyczuć pracę silnika w swoim samochodzie, trzeba tym samochodem trochę pojeździć…, popracować z nim…, wówczas każdy „niuans” w pracy silnika zostaje wychwycony przez wyczulone na to ucho…

     • Michaela pisze:

      Tak właśnie Margo, to co napisałaś odnosi się też to Twojego lekceważącego stwierdzenia , w którym każesz mi przedstawiać badania , których wiadomo ,że na pewno nie mam ,bo przecież jak piszesz :
      —————
      ” Jakiego żądasz dowodu ?
      Czy na odczucia…, przeczucia…, wglądy intuicyjne… znajdziesz dowody ?”

      I to jest puenta naszej pisaniny!

    • JESTEM pisze:

     Michaela:
     „Tak właśnie Margo, to co napisałaś odnosi się też to Twojego lekceważącego stwierdzenia , w którym każesz mi przedstawiać badania , których wiadomo ,że na pewno nie mam ,bo przecież jak piszesz :(…)”

     Taki żart mi się przypomniał a propos lekceważącego stwierdzenia:

     Wchodzi blondynka do sklepu i mówi:
     -Poproszę ten mały,biały telewizor.
     Na to kasjer:
     -Blondynce takiego telewizora nie mogę sprzedać!
     Historia powtarza się kilka razy.
     W końcu blondynka przefarbowała się na brązowo.
     I mówi:
     -Poproszę ten mały,biały telewizor.
     Na to kasjer:
     –Blondynce takiego telewizora nie mogę sprzedać!
     -Skąd pan wie że jestem blondynką?
     -Bo to jest mikrofalówka.
     Przefarbowana blondynka na to:
     -Z powodu pańskich lekceważących stwierdzeń, według których ja jako blondynka nie zasługuję na ten biały telewizor, mam nie kupić tego telewizora i jeszcze uznać, że ma pan rację, bo to według pana jest mikrofalówka? Nigdy. Kupię go gdzie indzie i to pan będzie stratny, a nie ja. Bo blondynki zawsze mają rację.
     🙂

 20. Teresa Chacia pisze:

  A ja tu widzę zainfekowanie fałszywą wiedzą
  nieumiejący oddzielić ziarna od plew najedzą się nią najedzą
  aż im brzuch albo serce pęknie
  ale nikt z oświeconych nawet nie stęknie
  że to nie serca i prawdy droga
  niech ludzi czeka tylko trwoga trwoga trwoga.

 21. A58 pisze:

  Jak wiadomo tu z wypowiedzi szmalcowego podnużka baronowej – niejakiego a58 – ZŁO miało TYSIĄCE LAT na OKOPANIE SIĘ NA ZIEMII i takie ZAPROGRAMOWANIE ludzkiego bydełka by na DOBRO mówił ZŁO i vive versa… Zło jakie poprzez tysiąclecia PODAWAŁO sobie PRZEPISY jak się nie dać DOBRU WYSIUDAĆ z planety w czym sam szmalcownik a58 ma NIEBAGATALNY WKŁAD dając im ROZKODOWANE PRZEPISY na to…..”

  „A takich a58 jest mnóstwo na świecie, kanali ryjących pod DOBREM by choć na chwile ZŁO obdarzyło ich swoimi względami….”

  „Nawet taki lokalny zaprzedany złu słup zwany a58 zrobił dosłownie wszystko by to co miało trafić do zapowiedzianego „zbawiciela” wcale a wcale do niego nie trafiło a on sam miał z powodu WYDANIA PLANÓW przejebane w życiu….. Ale z punktu widzenia tego szmalcownika to ON ROBI DOBRZE ZIEMIANOM….. a tak naprawde tylko własnemu podłemu, zakłamanemu EGO …. łaszącemu się jak kundel pod nogami baronowej o jakąś kość z jej stołu.”

  A ten zapowiedziany „zbawiciel ” to Ty Ktosiu oczywiście.Koniecznie chcesz poznać treści przekazów kodowanych.Nie są one przeznaczone dla ciebie.Form przekazywania informacji jest wiele.Z kim mamy do czynienia znaleźć można min w tym tekście po niemiecku jaki niedawno wkleiłem w formie podzielonej a w skrócie znanym jako Wolfee585.Wkleję go w tłumaczeniu kompletnym (ten u Denikena jest ocenzurowany);

  „Wykuty w skale dom ocalił wieś przed posiadaczami starej(dokładnie- aresztującymi wiedzę).Sumienni pasterze dla pomyślności doglądali owiec i martwili się możliwością upadku. Postanowili zaatakować z powodu drapieżnych rabunków wroga,który zjawił się dwanaście tysięcy lat przed pojawieniem się pierwszego człowieka .Przestrzenny okręt potrzebuje światła,jako jego siły startowej. Jego długie jazdy(loty)między gwiazdy w posłusznej(grzecznej)przestrzeni -służą szukaniu. Po osiągnięciu gwiazd ,które posiadają nadające się do zamieszkania planety- krążą wokół nich obracając się wokół własnej osi. Nowa rasa stamtąd ,stara się zrozumieć(poznać) i kierować ludzkością,poznawszy wpierw rośliny i pewne uciechy życia. Mieli długo trwałych przyjaciół .Spokój zapewnił im brak obawy przed atakiem innych inteligentnych istot z posłusznej międzygwiezdnej przestrzeni.”

  Jak widać wrogowie są bardzo starzy i zdefiniowani.To zapowiadane zdarzenie , to powrót tych innych inteligentnych istot z posłusznej międzygwiezdnej przestrzeni.Chcesz być bogiem Mardukiem , to uważaj ,żeby po zdjęciu zasłony zniewoleni ludzie nie urwali Ci łba razem z kojones.

  • Ktoś pisze:

   „A ten zapowiedziany „zbawiciel ” to Ty Ktosiu oczywiście.”

   – z tego co wiem to przepowiednie mówią o KRÓLU Z KRAKOWA a ja nie pochodzę z tamtej zasyfiałej i zarobaczonej glizdami i karaluchami dziury…. więc SZCZELAJ DALEJ…… może zasłużysz na seans lizania stópek swojej baronowej…..

 22. margo0307 pisze:

  „…A ten zapowiedziany „zbawiciel ” to Ty Ktosiu oczywiście…”
  _________________________________
  Oczywiście Jędruś…, no bo… jakże mogło by być inaczej… ?! 😀
  Nasz Gargamel – to pan nad pany !!… 😀

  A kobieta…, no cóż… nie ma żadnych szans podyskutować z nim, bo na ten tychmiast zostaje przyczepiona jej łatka… feministki… 😀
  Sądzę jednak, że nasz Gargamel chyba nie bardzo wie – kto zacz ta feministka…, ponieważ ogólne skojarzenie pokutujące w umysłach różnych „ktosiów”, związane z określeniem kobiety jako feministka to takie, w których… kobieta nienawidzi mężczyzn…, nie chce mieć dzieci…, nie goli nóg…, ma włosy pod pachami i łupież na głowie… 😉
  A do tego jest oschła, twarda, nie zawraca sobie głowy miłością i związkami… a i to – tylko dlatego, że nikt jej nie chce… 😛
  Wynika z tego, że Gargamel zachowuje się bardzo podobnie do instytucji zwanej… „święta inkwizycja” 😀
  I zapomina nasz Gargamel o tym, że jeszcze 100 lat temu kobiety praktycznie nie miały dostępu do edukacji, zwłaszcza edukacji wyższej, a w życiu codziennym były niemalże całkowicie zależne od mężczyzn i nie posiadały osobowości prawnej czy społecznej… i nie mogły samodzielnie decydować o własnym losie… 😕
  Tak więc…, czy się to różnym ktosiom podoba czy nie, rola feministek w walce o prawa kobiet jest nieoceniona, bo to dzięki walce feministek właśnie – kobiety obecnie mogą otwarcie uczestniczyć w życiu publicznym, kształcić się i realizować zawodowo… 🙂
  Nie ulega też wątpliwości – przynajmniej dla mnie, że ruchy feministyczne odegrały ogromną rolę w walce z przemocą mężczyzn wobec kobiet…, a dziś próbują doprowadzić do wyrównania szans obu płci na rynku pracy, między innymi poprzez wyrównanie płac…
  Co jakiś czas odnawia się też dyskusja dotycząca przywilejów pracujących młodych matek oraz kontrowersyjnych parytetów, dzięki którym kobiety miałyby realny wpływ na kształt polityki…
  I to właśnie feministki dążą do modelu związku, w którym partnerzy dzielą się obowiązkami, lub… które wykonują wspólnie…
  Nasze babcie, a w niektórych przypadkach nawet mamy… np. moja mama – pewnie nigdy nie wyobrażały sobie, że ich mężowie mogliby sprzątać, prać, robić zakupy czy …gotować…
  Mój mąż – zanim mnie poznał – także sobie
  czegoś takiego nie wyobrażał… 😛
  Dzisiaj – jak ja jestem w pracy – potrafi posprzątać, nakarmić kotki, zrobić przepierkę własnej bielizny osobistej, zrobić zakupy…, z gotowaniem jest ciut gorzej… 😀

  • Ktoś pisze:

   „A kobieta…, no cóż… nie ma żadnych szans podyskutować z nim, bo na ten tychmiast zostaje przyczepiona jej łatka… feministki…”

   – bo nie patrzysz na tę PROWADZONĄ OD PRAWIE 6 tyś lat wojnę żydostwa (demonów-asurów) z post-anielskim światem Dewów (Słowian) CAŁOŚCIOWO podążając uwagą za podrzucanymi ci „świecidełkami”. A ja mam swoje zabawki i „przewodzenie” stadu ziemskich niewdzięczników jest naprawdę na bardzo ale to bardzo odległej pozycji…. na mojej liście rozrywek.

   Ja także wiem do czego są zdolni szubrawcy ze Żmijowego Plemienia i o czym marzą bo o tym PISZĄ, OTWARCIE SAMI ŻYDZI piszą. A że takie jak ty nie czytają tego bo im WMÓWIONO, że to NISZCZY ICH WIBRACJE jakich i tak WIĘKSZOŚĆ NIE MA to no cóż ……. mądry uchyli głowę przed nakładaną mu na nią obrożą, filozjeb będzie się cieszył z otrzymania NOWEJ GUSTOWNEJ „KOLII”….. i tym się różnią ci co „pójdą do Nieba” o tych jacy zostaną ZUTYLIZOWANI….

   Myślisz iż to PRZYPADKOWA KOINCYDENCJA czy CELOWE LUDOBÓJSTWO goiskich dzieci?

   „Nie mogę znieść jak manipuluje się naszymi wypowiedziami n.t. szczepionek, zarzucając, że je negujemy. Przytacza się przy tym „dowody” na poparcie dla szczepień ze strony samej prof. Majewskiej, podczas gdy nam od samego początku chodzi nie o same szczepionki, ale o szczepionki jako broń masowej zagłady. A to jest śmiertelnie ważna różnica.

   Są to więc firmy militarne, realizujące rozkazy Departamentu Obrony, a ten w całości jest pod zarządem syjonistycznych żydów. Firmy takie jak Baxter, pracują nad „uzbrojeniem szczepionek” – by stały się bardziej śmiertelne niż ze zwykłym wirusem. Dochodzi do wręcz komicznych absurdów – patentuje się te zmodyfikowane, śmiertelne wirusy. Szczepionki pandemiczne GSK czy Novartisa figurują jako broń biologiczna w bazach farmaceutycznych, aby zapobiec ich eksportowi do wrogich krajów.

   W Protokołach Mędrców Syjonu, do których mafia się dokładnie stosuje jak my do Biblii, wyraźnie jest napisane (Protokół X) – „będziemy gojów zarażali chorobami przez szczepienia”. I robią to. Uderzają przy tym w najbardziej czuły punkt – dzieci. Małe dziecko do 2 roku życia dostaje koktajle z kilkudziesięciu rodzajów szczepionek. Szczepionki nie tylko zawierają związki rtęci, jak thimerosal, ale i inne toksyny. Jest wiele doniesień na temat komórek mózgowych płodów z aborcji, które się dodaje do szczepionek, co w efekcie powoduje, że u dziecka wyrabia się reakcja alergiczna na własny mózg.

   Znakomitym przykładem intencji firm farmaceutycznych Rotszyldów jest próba ludobójstwa, którą dokonała druga co do wielkości firma na świecie – Baxter, w 2009 roku. Pisaliśmy już o tym wielkokrotnie, wspomnę więc krótko. Firma rozesłała 72 kg materiału szczepionkowego na świńską grypę do 16 laboratoriów w różnych krajach, by zrobiono z tego szczepionki. Tylko dzięki przytomności czeskiego laboranta, który sprawdził ten materiał na fretkach, nie doszło do śmiertelnej pandemii z milionami ofiar. Fretki pozdychały, gdyż materiał był skażony śmiertelnym wirusem ptasiej grypy. Zrobiono to celowo w laboratorium Baxtera, niedaleko Wiednia. Materiału nie można było przypadkowo skazić, gdyż to laboratorium ma najwyższy stopień bezpieczeństwa i skażenie zewnętrzne jest tam niemożliwe.

   (http://www.monitor-polski.pl/kilka-slow-o-szczepionkach/)

   To jest tak jak z udowodnionym żydom na średniowiecznych procesach CELOWYM ROZNOSZENIEM OGNISK ZARAZ w tym zatruwanie studzni i innych ujęć wody pitnej. Też myślisz PRZYPADEK? A może pomyśl iż to ich spisana w torze RELIGIJNA POWINNOŚĆ….. BESTIALSKA NIENAWIŚĆ GO GOJSKIEGO ŚWIATA I JEGO KULTURY.Nie od dziś wiadomo iż zamiast się modlić w szabas to się zwyczajnie ZMAWNIAJĄ NAD NOWYMI ŁAJDACTWAMI…. sami żydzi o tym mówią…… tylko ZACZADZENI wolą żyć w świecie swojego ŚWIETLISTEGO OBRAZKA ŻYDKA….. a to nie baranek a zwykła wilczasta KANALIA…..

   Nie chce ludzkość słuchać KASANDRY to powyje nad stosami trupów swoich bliskich zakatowanych przez żydów (i ich pojeba zwanego BOSKĄ WŁADZĄ)…. mi to rybka a nauka (rzezie) będą się powtarzały albo do ZMĄDRZENIA gojów albo ICH CAŁKOWITEGO WYGINIĘCIA….. Ciekawe co będzie pierwsze….

   A a58 tyle wie co hitlerowscy żydowscy magowie czyli dokumentnie GÓWNO. To co wie to tylko jego ILUZJE….. takie same jakimi się rajcują zjeby z innych zakapturzonych odsemickich sekt że „otrzymają w post świecie WYŁĄCZNĄ WŁADZĘ NAD NIM” …..

   Robot nigdy nie pogoni za „BIAŁYM ZAJĄCZKIEM”…… niach, niach, niach, niach, niach, niach………niach…..

   • margo0307 pisze:

    „…A ja mam swoje zabawki…”
    ________________________
    Wcale się nie dziwię – każdy z nas ma swoje zabawki takie – jakie mu odpowiadają i z którymi dobrze się czuje… 😛
    *
    „…A że takie jak ty nie czytają…”
    ________________________
    Takie jak ja… owszem czytają…, niekoniecznie jednak to, co odpowiada takim jak Ty… 😛

 23. siola pisze:

  Coz z Ktosiem to chyba jak z moim braciszkiem.Jak byl maly to mu Jakis ginekolog przy urodzeniu bakterie Coli zafundowal ,chyba nazwe tego madrale Ruskiem ,musial praktykowac w okolicach Zabrza.No i mialy Ruski,Rutkowskie,Swobody,Podstawskie,Chmiele,Dzidy i inne boskie gnidy debila co wlasna Matke i Ojca z chciwosci by zabil.Pamiec mial ich debil krutka wiec na sterowanego morderce sie nadawal ale ta chec ukradzenia wszystkiego byla jego wada a druga wada bylo ze na drugi dzien nie pamietal co w poprzednim dniu naklamal.Coz ale znajomosci mial gosc wielkie ,bo dla niego dokumenty falszowali urzednicy w Sosnicowickiej gminie ,w Gliwickim Starostwie i sadzie.Nawet w ZUSie sie mial dobrze ,tak mu dokumenty przerobili by na zlego mnie przerobic.I tak sterowany przez tych co sie za duchowych Maja ,cala swa rodzine oczernil i zabil.Tak na Barglowce z Ojca zlego zrobil i w niemczech z Saura i Ojca morderce i zlodzieja zrobil.
  Po smierci Ojca przyszla kolej na mnie ,co juz przed Ojca smiercia juz duszki zaczely atakujac na zdrowiu Danusie.A po miescie roznoszac ploty ze to z mojej winy.I tak sie duszki Swobody Dzidy Podstawskie Ruski Rutkowskie i Boze zony Chmielowe ,ludzkim losem bawia ,swoje zbrodnie i falszerstwa drugim przypisuja.Ale dla pociechy Ktosia co o wolnosc ludzi walczy ,Maja te pasozyty wszedzie znajomosci bo ani w Polsce ani w Niemczech za dupe wziac im sie nie chca.Wiec niech sie nikt sie tu nie dziwi ze przeciw bratu do sadu ja nie poszedl,bo jak isc na kogos do sadu jak ten jest tyllko jak maszyna przez innych sterowany.Coz w rozmowie z Ciotka dowiedzialem sie prawdy o zamku w Kamiencu ,wiec wiem teraz co znaczyly slowa Oni.A ze nie lubilem ogolnie uzywac tylko Oni slowa,musialem znalez tych co za tym slowem sie chowal.Ci ludzie nie Maja narodowosci ,moga byc wszystkimi.Bo korzysci ciagna z tego ze ludzi przeciw ludziom podpuszczaja,ale na codzien jak jakies swiete jeno daj Boze szczesc Boze z Bogiem,jak ich rozpoznasz to dopierow widzisz ich proletow slownik.Nie boli takich proletow ze kogos okradli czy zabili,jedno co ich boli to wtedy gdy ludzie o ich zbrodniach wiedza i otwarcie gadaja tego tylko tego sie boja.Coz nie moglem uwierzyc ze syn Matke K…a moze nazwac ani ze falszywie Ójca okradac oskarzac i szantarzowac.Coz mialem racje jest tylko maszyna z wymazana pamiecia i krwia zatruta ,przez duchowych dupkow w falszerstwach sterowany.Wiedzialem ze jest nie mozliwe by ktos kto pamieci nie ma i w zyciu ksiazki zadnej nie przeczytal ,nagle jak najlepszy adwokat oszczerstwami kombinuje.Jedno wiem ze nie ma prawa rownego dla wszystkich ,na ziemi na razie sa wszyscy rowni ale sa rowniejsi.Ale moze przyjdzie pora ty trawniki skosic i wysokosc trawy wyrownac,moze sie okazac ze ktos straci glowe i to z swojej i tylko swojej winy.Coz mialem zawsze lek wysokosci i na drabine nie lubialem wchodzic wiec jak upadne to nie z wysoka wiec nie bedzie tak bolec jak tych co wysoko mierzyli i innych nie szanowali.

 24. Ktoś pisze:

  1.
  „Jezeli ktos ma problem z istnieniem takich istota jak reptilianie i szaraki to sorry ale jest zbyt duzo faktow fizycznych nie tylko metafizycznych zeby okrelic to rozbujalym wyobrazniem albo mind problem . Moge podac wiele zrodel ale beda po angielsku 🙂

  Jezeli ktos watpi w istnienie tego typu istot jest powaznie mind control .

  Przez tyle lat ukrywali sowja obecnosc poprzez manipulacje trzecim okiem i nawet do tego stopnia , ze jak robia abduction to wymazuja pamiec i osoba , ktora jej ulega ma tylko fizyczne uszkodzenia na ciele ale nie wie skad . Ludzie w nocy nawet palce u nog mieli polamane albo budzili sie bez zebow albo nie mieli pizamy na sobie .”
  (https://krystal28.wordpress.com/2015/01/28/powiedz-wladcom-karmy-ze-jestes-suwerenny-cz-1/#comment-36494)

  2.
  „Od wielu lat znam Cameron Day i sledze jego medytacje .

  Zgadzam sie z nim w wielu kwestich i wiem , ze to co mowi jest faktem nieuniknionym .
  Dziekuje , ze ktos tlumaczac jego udostepnil prawde na fora spoleczne w Polsce jest to jedno z najlepszych rzeczy , ktore znalazlam w tlumaczeniu :):). nareszcie trzeba znac prawde ., ze swiatem naszym fizycznym do 5D rzadza istoty wykreowane poprzez Anunaki i ich reptoidalne istoty ,ktore z kolei wykreowaly Archons technologicznej postaci Do ktorej tez naleza Zeta Raiticuli styl szarak jednego gatunku a jest ich mnostwo i , rozne eteryczne pasozyty i atakujace potwory zjadajace aure ludzka oslabiajac nasz fizyczny organizm w momencie nie uwagi albo oslabienia emocjonalno i fizycznego . Jakby wszyscy wiedzieli , ze sa konsumowani od tylnich lopatek i z gornej czesci aury to by zaczeli na to zwracac uwage i byli by bardziej odporni mentalnie i zastosowali by pewna protekcje swojej aury .

  Dusza nie jest doskonala forma poniewaz zostala tyle razy recyling , ze nie jest czysta forma . Spiryt to co innego niz dusza . Spiryt jest od zrodla spirytualnego .

  Kto kolwiek pracuje spirytualnie jak widze tutaj wyzej .Jest Ok ma swoja prace tutaj i nalezy do tych ludzi , ktorzy sa potrzebni . Ale jest jeden problem forsa i bycie w systemie matrix .
  Ja jak o robilam to za frico :):)

  (https://krystal28.wordpress.com/2015/01/28/powiedz-wladcom-karmy-ze-jestes-suwerenny-cz-1/#comment-36493)

 25. Ktoś pisze:

  Cieszę się, że nowe nadchodzi, choć stare się jeszcze mocno opiera i nie chce odejść. Rozumiem, że stare nie ustępuje, a wręcz się nasila, bo energetycznie zasilamy wszelkie starocie, ale uważam, że powrót duchów przeszłości jest konieczny choćby na krótką chwilę, głównie po to, aby rozpoznać kto siedzi na tylnym siedzeniu i w sposób niewidoczny kreuje prawa. Jest dla mnie rzeczą oczywistą, że wszelkie prawa nie są dla ludzkości, lecz przeciwko ludzkości, bo tam gdzie kończy się miłość, musi zacząć obowiązywać prawo. I odwrotnie. W obecnych czasach, tam gdzie powróci miłość, tam przestanie obowiązywać prawo, bo będzie ono całkowicie zbędne, tak samo jak pieniądz, banki itp. A co do starego systemu, to najpodlejsi z podłych, czyli prawnicy, zawsze i wszędzie są jedynymi „wygranymi”. Ich obłuda dosięgała już nieba, więc żeby w podstępny sposób, ocieplić nieco swój wizerunek, dopisali się na listę tzw. „zawodów społecznego zaufania”. Tą obłudną listę na razie pozostawiam bez komentarza, bo forum nie jest dobrym miejscem na długie wpisy, więc do rzeczy.

  Najkrótsze możliwe wyjaśnienie należy zacząć od tego, że zło nie bierze się samo z siebie, lecz się objawia poprzez kogoś. Żeby ustalić kim jest personifikacja systemu zainteresowanego generowaniem zła, warto sięgnąć do najstarszych udokumentowanych przekazów. Przekazy prasłowiańskie w sposób metodyczny są celowo niszczone. Dlatego do zilustrowania pochodzenia zła posłużę się Mitologią Grecką. Teogonia bardzo wyraźnie i w sposób nie budzący wątpliwości wskazuje, że Gaja (dusza Ziemi), jako Bóstwo Stwórcze, spłodziła Uranosa, a następnie z nim, wielu Bogów Przedolimpijskich i Tytanów. Tytani, Kronos i Rea, spłodzili sześcioro Bogów Olimpijskich. Najważniejszym z nich był Zeus, który wykastrował swojego ojca Kronosa i przejął władzę na Olimpie. Późniejszy terror i horror dla ludzkości rozpoczyna się od związku Zeusa z Mają. Maja oznacza m.in. iluzję, oszustwo, nierzeczywistość, hologram. Spłodzili oni syna Hermesa, który zrodzony z oszustki, został patronem złodziei oraz handlu. Na kpiny bogów zakrawa już sam fakt, że złodzieje mają swojego patrona. Natomiast w dalszej części wskażę na przykładzie krajów Beneluxu, że cała struktura współczesnego handlu jest także oparta na oszustwie i wyzysku.

  Wracając do Hermesa, to spłodził on syna o imieniu PAN. Był to pół-człowiek, pół-kozioł. Postać ta, w większości kultur, przedstawia PANa jako diabła rogatego. Jego posąg z bardzo wyraźnymi cechami budowy ciała, znajduje się w Narodowym Muzeum Archeologicznym w Atenach. Zdjęcia tej rzeźby z Delos, można wyszukać pod hasłem „Afrodyta Pan i Eros”. Zatem ludzie modlący się do Pana Boga, zupełnie nieświadomie modlą się do PANa Diabeła. Mitologia przedstawia Pana jako Boga pasterzy i płodności. Co to może oznaczać? Ano to, że pasterze opiekują się swoimi owieczkami i baranami, ale nie za darmo, lecz za cenę najwyższą. Żeby owieczki i barany potulnie, ochoczo i bez oporu, dawały się wykorzystywać dla wszelkich celów hodowlanych oraz krwawych i całopalnych ofiar, muszą być nieświadome, czyli zamroczone np. alkoholem, zząbione przez aluminium, nawiedzone religijnie itp. Sposobów otumaniania ludzkości jest taki ogrom, że na końcu wskażę jedynie klika linków, pod którymi publikowałem niektóre formy i metody utrzymywania współczesnego niewolnictwa. Drugi aspekt to płodność PANa. Tutaj należy mu się pełen szacunek, gdyż żaden z bogów nie napłodził tyle co PAN. Ale cóż takiego on płodził? Główną jego domeną było dzielenie stad i ich izolowanie, aby nieustannie utrzymywać w nich jak najniższy poziom świadomości. Bo jakby się choć jedna owieczka przebudziła i poznała prawdę, to całe stado mogło by się zbuntować i uwolnić. A więc PAN, jak sama nazwa wskazuje, zaczął PANować nad wszystkim, czyli tworzyć PAŃstwa, religie i prawa. PAŃstw natworzył już kilkaset, aby skutecznie dzielić i skłócać ludzi. W tworzeniu różnych, nieraz zupełnie sprzecznych, wyznań religijnych także ma PAN niezłe wyniki. Jego płodność objawia się w formie ok. 3 000 najróżniejszych wyznań, a wszystko to po to, aby żadna owieczka i żaden baran nie byli bezPAŃscy, aby bez problemu mogły znaleźć coś dla siebie, czyli taką owczarnię, która jest najbliższa jego poziomowi świadomości.

  Jednak ewenementem w skali wszechświata jest płodność PANa w tworzeniu wszelkich praw. Wszelkie prawa są pochodzenia demonicznego i są ustanawiane wyłącznie po to, aby programować ludzkie owczarnie. Najogólniej mówiąc, polega to na tym, aby przekierowywać świadomość ludzkości; odwracać uwagę od swego wnętrza, od serca, od źródła czystej miłości, i od szyszynki, gdzie nie są potrzebne jakiekolwiek prawa. Natomiast na zewnątrz zawsze znajdują się jacyś PANowie, szanowni PAŃstwo lub jaśnie PAŃstwo, które są wywyższane i którym należy składać hołdy i pokłony, a siebie, potężną boską istotę uniżać na wszelkie, jawne lub najczęściej ukrywane; sposoby, metody, programy i niby niewinne i przypadkowo wypowiadane wyrazy i imiona.

  Tak samo słudzy tych demonicznych mocy, którzy tworzą palestrę prawniczą, wywodzą swoją nazwę od staro greckiego miejsca, gimnazjonu w którym ćwiczyli się w różnych metodach mordobicia i sprowadzania przeciwnika do parteru. Niestety to mordobicie trwa w najlepsze w każdym sądzie, ale dlaczego Temida ma zasłonięte oczy i niech chce widzieć bezprawia zwanego prawem? W palestrze umieszczano posąg jej patrona Hermesa, którego głównymi cechami charakteru było i jest: oszustwo, złodziejstwo, kłamstwem, podstęp, fałsz itp. Inne wyjątkowo podłe „dary” Hermesa ujawniły się dopiero w naszych czasach, kiedy została otwarta otwarta puszka PANdory, zawierająca dar wszystkich nieszczęść. Ta gliniana beczka (glin to po łacinie aluminium), to posag, a właściwiej kara od Boga Olimpijskiego Zeusa, dla ludzkości. PANdora otworzyła beczkę, w której podstępny Hermes umieścił wszelkie nieszczęścia. W naszych czasach, nieszczęścia te spowodowane są otwarciem glinianej beczki, czyli uwolnieniem zawartego w glinie aluminium. Moje bardziej szczegółowe artykuły na ten temat są we wskazanych na końcu linkach. ”
  (http://tagen.tv/vod/2014/09/wieczorynki-u-tadzia-i-justynki-odc-25/#c559)

  W bibli mozna znaleźć ŻYDOWSKIE imię tego bożka zwanego PAN bo to żydek jest ….jak i wiele innych wcielonych tutaj demonów…. (wczoraj jkolejny z nich xxxxx – gestapowski żydowski szpicel wychwalany jako kolejny święty dla polactwa). I na pewno a58, ten słynny „badacz” pism by je wam wyjawił* ale niestety musimy z tym zaczekać aż mu ktos odpowiedź WSTUKA KIJEM w głowe bo inaczej on nic nie wie…. taki z niego oddany sługa jest… Jak ten co wczoraj xxxx, „profesor” po 4 klasach szkoły dla plebsu, kolejny patron polszewi.

  * jak wiele innych imion o jakie był pytany i po których to pytaniach znikał na całe miesiące by PRZECZEKAĆ TEMAT bo taka JEGO WIEDZA JEST BŁYSZCZĄCA

  • siola pisze:

   A czego ty Ktosiu u szwabow pisujesz ,tagen tlumaczac na wasz polski to zwyczajnie dziennik,wiec dzen narady.Beda musieli szwaby nazywac swoje politykow narady Sejmem a nie BundesTAGEN.Ach moja glupca wina przecierz szwaby slowo to ukradli.A wam kazali wiecowac i kielbase z rozna jesc ,bo wam slowo gril terz ukradli wiec prost KTOS nie powiem na zdrowie bo tobie zamiast wiec lepiej sie tagen podoba.Ale nie ma sprawy na koncu zabawy nie bedzie roznicy czy klamcy wiecowli ali tagowali,jeno to co nawyginali.

  • A58 pisze:

   Ale Ktosiu ciekawy.Podpuszcza mnie do wyjawienia kogoś , od kogo zależy forma tego zapowiadanego „wydarzenia”.W swoich wydumanych wnioskach jesteś Ktosiu bardzo daleko od istoty sprawy .Tych imion nie poznasz nigdy , a za to twoja boska osoba nie straci głowy w trakcie zachodzących zmian.

   • Ktoś pisze:

    Mnie nie interesuje to KIM jest bo to już sam zdradziłeś rok temu z kawałkiem. Moje pytania, zresztą czysto retoryczne, tyczą się tego CO ROBI by to „zdarzenie” zaszło. Ale każda kolejna odpowiedź tylko utwierdza mnie w przekonaniu iż razem z siolom powinieneś się poddać specjalistycznemu leczeniu bo odbiegacie od „polskiego”.

    • A58 pisze:

     Tylko Ci się zdaje że wiesz kim jest ta kobieta.Z kim mamy do czynienia niech świadczy fakt , na który nie zwróciłeś uwagi.Pisałem o historii Stokrotki wspominając zdjęcie zimowe.Na tym zdjęciu jest zamek a nad iglicą znajduje się pewien obiekt.Dziś w sieci to zdjęcie jest niedostępne.Wiesz dlaczego – bo to jeden z elementów informacji przygotowanych dla przyszłości.Ona na tej wojnie jest setki lat a ty tylko się mądrzysz i nic więcej.

    • siola pisze:

     Ja tam wole pozostac soba ,wiec przerobki na KTOSIA mi nie trza.
     Klamcy i ich ktosie wszedzie i nie wazne tu jest slowo ale to co za slowem stoi.
     Bo to KTOS jak ten Ktos w Ketrzynskim szkolnym batalionie,wyzywac a potem glowe w piasek bo to jego jest odwaga.Bo tak Ktosie za swoim slowem Stoja i sie potem smieja jak niewinnych gnoja.Ja w Ketrzynie nauczylem sie, by za KTOSIOW swojego lba nie nastawiac,wiec jak Ktosiu rozrabia,niech odbiera co zarobi,ja cudzego nie chce dosyc ma swojego.Jak co powiem to i za tym stoje,nie wyzywam innych od nacjonalistow jak sam takim samym gnojem jestem.Coz Ktosiowi nie pasuje ze mu sie ukazuje jego strusiowa nature,ale biedak jeden nie wie ze sam siebie czasem opisuje.Juz tu byl jeden Taki cwany co Jozka ze mnie robil ,widac zaufal memu komputerowi.Jak to pieknie opisywal jak sie nad Jozkiem znecali widac zly namiar dostali.Ale biedak jeden zdradzil przy tym cos o czym nie wiedzialem ze Kogos szantarzowali.Coz czasami znajdzie sie debil co przez swa glupote prawde na talerzu poda nic tylko podziekowac.

  • IRMAN z Polonisza pisze:

   Naleza CI sie SLOWA UZNANIA za Prawde ,ktora glosisz !

 26. marek pisze:

  MAŁGOSIU dziękuję za przepis na gorzałkę . odebrałem dzisiaj….
  m

 27. margo0307 pisze:

  „…to co wielbiciele Demona(przykuci PITem i PINem) , do Bestii…”
  ___________________________________________
  Rozumię Ifryt, że Ty nie należysz do grona „wielbicieli Demona” i nie wypełniasz zeznania rocznego, jakim jest PIT, nie posiadasz też konta w banku, ani tel. komórkowego…, do których uruchomienia niezbędny jest m.in. PIN…
  No cóż…, można oczywiście tak egzystować w obecnych czasach… 😉

  • Ifryt pisze:

   Już drógi raz ktoś mnie myli z IRMANEM z Polonisza, wcześniej JESTEM, a teraz Marguś 😀
   Ale faktycznie niemam telefonu komórkowego, ani konta w banku, jednak nie uważam tych co je mają za „wielbicieli demona” 😛

   • margo0307 pisze:

    „Już drógi raz ktoś mnie myli z IRMANEM z Polonisza, wcześniej JESTEM, a teraz Marguś 😀 …”
    _________________
    Ifryt, naprawdę jest mi przykro i… bardzo Ciebie przepraszam… 😳
    Wybacz proszę… 🙂 ❤

 28. IRMAN z Polonisza pisze:

  PROSZE – koniecznie przeczytajcie TEN tekst .
  Zrozumiecie kim bylismy i CZYM bedziemy http://wspanialarzeczpospolita.pl/2014/07/22/lechici/
  .

  • Maria_st pisze:

   fajny tekst, troche juz podobnych czytalam.
   tak mi sie ten tekst skojarzyl z Faunem.
   IRMAN z Polonisza nie od parady urodziam sie TU gdzie sie urodzilam–zawsze to mowie.

   • IRMAN z Polonisza pisze:

    Jasne …ale TO trzeba czuc Calym Swoim Jestestwem
    Sprowadzenie TAKIEGO RODU do roli szczura smietnikowego jest szczytowym osiagnieciem Sil Ciemnosci.
    Konczymy TEN niechlubny Rozdzial dziejow !
    ukrzyzowanie

 29. IRMAN z Polonisza pisze:

  A TO dla ilustracji Zjawisk w formie emocjonalnej. .https://www.youtube.com/watch?v=P1PH0Ob946I&index=20&list=RDMJucB1sf4mE

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s