Liczby nie kłamią. (3)

Ostatnio na naszym blogu zawiązała się dyskusja na temat kabalistycznego Drzewa Życia i innych „drzew numerologicznych”. Najprościej skopiować jest klawiaturę z telefonu, wówczas po lewej stronie znajdują się liczby (1,4,7) w środkowej kolumnie ( 2,5,8) w prawej (3,6,9) .
keyboard_present
To rozstawienie liczb wydaje się być jednak błędne, gdyż w środkowej kolumnie powinny być liczby (3,6,9). Okazuje się, że taką zasadę spełniają liczby w zupełnie innym ustawieniu .W lewej kolumnie znajdą się liczby (8,2,5), w środkowej ( 9,3,6), a w prawej 1,4,7.Takie ustawienie byłoby zgodne z Enneagramem, gdyż przed „1” występuje zawsze liczba 9- przykładowo 8,9,1 lub 17,18,19 czy 26,27,28.
keyboard_future
Podobny układ liczbowy otrzymamy analizując krzyż liczb pierwszych Petera Plichty czy krzyż Fibonacciego ( przed ” 1” zawsze mamy „9”). Stąd prosty wniosek, że na samej górze Drzewa Życia powinna być „9”, a nie „3” czy „1”.To „9” jest liczbą w pełni doskonałą. Przy dodawaniu nie zmienia numerologicznej wartości, a przy mnożeniu każda liczba liczba pomnożona przez „9” staje się ‘9’–tką. W koronie Drzewa Życia znalazłyby się liczby 8,9,1.”8” to symbol nieskończoności i czasu, a „1” to symbol początku i tworzenia. Liczby (8,2,5) znalazłyby się w tzw. „kolumnie materialnej”. Liczby ”2” i „5” są najmniej „doskonałe”, gdyż 2 i 5 podniesiona do dowolnej potęgi daje w „sumie numerologicznej” aż sześć cyfr ( 4,8,7,5,1,2). Z kolei „8” podniesiona do dowolnej potęgi daje sumę numerologiczną „1” lub „8,”natomiast liczby 1,4,7 podniesione do dowolnej potęgi dają w „sumie numerologicznej „1”, ”4” lub „7”.
https://nnka.wordpress.com/2013/12/11/liczby-liczby-liczby-tajemnica-enneagramu-cz2/
nowa klawiatura ma też i inne bardzo ciekawe właściwości w odróżnieniu od zwykłej klawiatury wszystkie numerologiczne sumy dla rzędów poziomych i po przekątnych wynoszą „9”, czyli klawiatura ta jest poziomo i po przekątnych numerologicznie zrównoważona ( 8+9+1=18=9) ,(2+3+4=9) i 5+6+7=18=9)

Ten wpis został opublikowany w kategorii ., Kosmos, Matrix, Mistyka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

34 odpowiedzi na „Liczby nie kłamią. (3)

 1. Dawid56 pisze:

  Wygląda na to że liczby 1,8 i 9 maja kolosalne znaczenie !

 2. Teresa Chacia pisze:

  Dla ludzkości
  Do ludzkości
  z prośbą o przebudzenie każdej świadomości
  Dla każdego
  Do każdego
  więc i dla Ciebie koleżanko kolego

  Obiecaj mi, że nie pozwolisz, by świat zabił w Tobie marzenia. Proszę, obiecaj… Spotkasz ludzi, którzy wyśmieją cię, zadrwią z każdej twojej myśli, będą ci mówić, że jesteś głupi, że dla takich jak ty nie ma miejsca. Nie wierz im. Oni w głębi duszy nadal marzą, tylko się boją. Ty trzymaj się swoich chmur, nie bój się. Marzenia się spełnią. Obiecaj mi, że będziesz wytrwały. Wiem, że będzie ci ciężko, wiele razy upadniesz, niekiedy nawet bardzo boleśnie. Trzeba będzie czasu, by rany się zagoiły, ale zobaczysz – zagoją się. Pewnego dnia życie zburzy twe plany, zawali się coś, co tak długo budowałeś. Wydawać ci się będzie, że to koniec, że nie dasz rady. Siądź wtedy i płacz, a potem podnieś głowę i wstań. Zobaczysz, że to jeszcze nie koniec. Zaczniesz od nowa. Obiecaj mi, że będziesz szukać. Bo przyjdzie taki dzień, kiedy będziesz czuł się najsamotniejszym człowiekiem na ziemi, gdy nikt nie zrozumie. I zgasną wszystkie światła, stanie się noc. Popatrz wtedy w niebo, przeczekaj tę noc patrząc w gwiazdy. A potem wyjdź na ulicę i poszukaj. Zawsze jest ktoś, komu trzeba pomóc, kogo tylko ty możesz odszukać, bo wiesz, co to prawdziwa samotność. Obiecaj mi, że nigdy nie będziesz egoistą. I gdy pewnego ranka obudzisz się, a jedynym twoim pragnieniem będzie, by nie wstać, już nigdy nie wstać, leż, ile chcesz, ale o dwunastej wstań, by podlać kwiaty, bo bez ciebie zginą. Obiecaj mi, że zawsze będziesz kochać. A gdy przyjdzie taki dzień, kiedy świat się zawali, bo ktoś odejdzie z twego życia, pozwól mu odejść. Bez płaczu, bez niepotrzebnych słów. Spokojnie dopij kawę i oddaj ten czas komuś, dla kogo było ci go do tej pory szkoda. Pozwól, by inni zaznali twej miłości. Obiecaj mi, że zawsze będziesz sobą. A będą cię chcieli zmieniać w imię miłości, przyjaźni, rozsądku… Nie pozwól. Wiesz przecież… że twoje serce wie jak żyć. Obiecaj sobie to wszystko i idź. Żyj…

  • Dawid56 pisze:

  • JESTEM pisze:

   Witam. Dołączam ❤

  • margo0307 pisze:

   Tak Tereniu – obiecuję solennie:
   – że nie pozbędę się marzeń;
   – że najpóźniej o 12,00 podleję kwiatki;
   – że pozwolę odejść bez żalu każdemu, kto będzie chciał odejść;
   – że zawsze będę sobą i nie pozwolę się zmienić nikomu… 🙂
   Pięknie to napisałaś, choć inaczej – nie wierszem…
   Za oknem mglisty poranek, a dzięki Tobie – zaświeciło słonko… Dziękuję 🙂 ❤

 3. Ktoś pisze:

  http://en.wikipedia.org/wiki/Mehmed_I

  1420 – re-united empire,

  http://en.wikipedia.org/wiki/Murad_II
  Murad II’s reign was marked by the long war he fought against the Christian feudal
  1421 = 6

  • Maria_st pisze:

   Ktos o co tu chodzi?

  • Ktoś pisze:

   „Jabulon ( Jahbulon) to istota, którą wychwala i ukrywa masoneria. I inni się przyszywają do tego starego określenia. Ogólnie słowo to określa okrągły rodzaj piłki jako wszeteczne zło, wysłannika piekła jest interpretowane: trójkątne wejście w masonerii do świątyni, której szczyt strzeże trójkąt wszech widzące i oko dolara..”

   – ciekawe kiedy się pokapują ze zdechnięcia idola. I nie „trójkąt” a wiele macek zakończonych oczami. I „kulistość” nie jako „piłka” a rozklapciała czarna, śmierdząca breja. Tym był nim zdechł w płomieniach.

   „Trójkąt” zresztą też jest „kaput” jak wkrótce będzie cały kretyński projekt jeruhalem.

 4. Maria_st pisze:

  Dawidzie moze mi napiszesz co to za swiecacy punkt po lewej stronie Ksiezyca, w sumie patrzac na to poczuam mrowienie–sama nie wiem dlaczego.
  Ksiezyc tez sfazowal znowu bardziej w lewo a nie tak jak pokazuja…..troche jakby sie zeslizgnal bardziej na dol…Czyzby Ziemia sie gibla znowu? .widzialam to ok 18,30 na zachodzie nieba….szybko chmury zakryly…..u nas cos ostatnio mocno robia szachownice na niebie.

 5. Dawid56 pisze:

  To koniunkcja Księżyca z Marsem i Wenus ( ten jaśniejszy punkt to Wenus, słabszy Mars)

 6. Maria_st pisze:

  tak myslalm ze Wenus, tylko ona taka jasna…..ciekawe wiec dlaczego poczulam to co poczulam…

 7. Maria_st pisze:

  – ciekawe kiedy się pokapują ze zdechnięcia idola. I nie „trójkąt” a wiele macek zakończonych oczami. I „kulistość” nie jako „piłka” a rozklapciała czarna, śmierdząca breja. Tym był nim zdechł w płomieniach.”

  Ktos o jakiego idola chodzi, najpierw piszesz ze to wyroznienie z tym jak zes nazwal jahbulonem a teraz nie wiem o czym napisales, moze przybliz, prosze.

 8. Ktoś pisze:

  „Czy to coś złego że doradzają mu obcy? Nic! Jeżeli nie słucha się tego co mówi Bóg w postaci człowieka to może posłucha się tych co mówią prawdę! Nie zupełnie wyglądają tak jak na filmiku wyżej ale dużo podobieństwa jest! Najważniejsze! Statek na którym pracują obcy to statek matka. Ten który przyniósł życie w postaci ssaków na ziemie w środku jest niebiesko a istoty bardzo przypominają ziemian! Statek ten był widziany ze 4 dni temu na niebie około godz. 20.00! Zrzucił on Rosjanom czystą formę istoty, która doprowadziła do ewolucji na ziemi w czasach kiedy rządziły nią gady! Robią to po to żeby uratować Boga, który utkwił w tym wymiarze i nie może się przez reptalian wydostać! Reptalianie nad Bogiem próbują cały czas przejąć kontrolę. Tak to wygląda! Czy im się uda? Jestem pewien że nie! Czy to coś strasznego? Myślę że nie! Skoro nie słucha się Boga w formie jego prawdziwego oblicza to może posłucha się Boga w formie tej który przyniósł tu życie! Czy reptalianie się boją? Oj! Boją się Boją! Słońce się nie obudzi? Nie bo ukochało Boga a czy żywioły się obudzą? Zależy tylko od Boga ale on wyrozumiały jest i każe cierpliwie żywiołom czekać. Będą próby manipulacji ale to reptalianie będą chcieli udowodmić swoją wyższość nad Bogiem! Żywioły jednak zbyt łatwo nie dadzą za wygraną i się nie dadzą a jeśli się będą budziły to dzięki broni HAARp itd. Więc nie macie się czego obawiać! Uważajcie natomiast na stację rmf.fm bo tam reptalianie znaleźli przyczółek i z tamtąd manipulują wydarzeniami! Oko besti! Mówi wam to coś?”

  (http://innemedium.pl/wiadomosc/brytyjski-polityk-twierdzi-ze-wladimirowi-putinowi-doradzaja-obcy#comment-93256)

  • Ktoś pisze:

   „To jest prawda potwierdzam! Powstały super szybkie symulatory tak jak prometeusz w krakowie, które są w stanie symulować wydarzeniami na świecie! Pełną kontrolę nad urządzeniem ma rmf.fm i platforma obywatelska. Za sprzedaż urządzeń podobnego typu europie i stanom zjednoczonym Polska dostała ogromną ilość pieniędzy. Stać ich za to prowadzić wojnę z Rosją na Ukrainie a nam wciskają, że „oni szukają miłości w przyszłym życiu”. szukają miłości bez Boga! Bo prometeusz czy jak on tam zawany właśnie funkcjonuje dzięki cząsteczce Boga która została skradziona Bogu gdy ten się ukrywał na ziemi w postaci człowieka! Prawda wyjdzie! Najlepszy symulator mają Rosjanie dlatego wszyscy srają po gaciach! Czy Polska jest zagrożona? Ja myślę że nie jeżeli zaczną słuchac Boga! Nie tych fałszywych mesjaszy z rmf.fm a tego z którego sobie robią pośmiewisko! Nie mają wogóle do niego respektu i poniewierają nim jak szmatą! Bóg jednak cierpliwy jest i wybacza wszystkim oprócz radia i platformie obywatelskiej za zdradę! Tam szukajcie winnych! Chociaż zostanę ponownie zbluzgany to wiedzcie że to co mówię to prawda. Poprostu okradli Boga i stąd całe zamieszanie! Aha najgorsze, że słońce chce się przewymiarować w kobietę dla Boga a reptalianie robią wszystko żeby do tego nie doszło! Dlaczego? Nie wiem! Być może chcą ją rozwścieczyć! Wierzcie mi że do tego nie dojdzie „miłość cierpliwa jest łaskawa jest” Więc spokojnie. Poczekamy jak będzie się akcja rozwijać! Najważniejsze żeby nie było konfliktu zbrojnego a wszystko zależy od rmf.fm bo to oni traktują Boga jak szmatę! Wiszą mu kasę! to takie najnowsze doniesienia z frontu! Powaznie! teraz akcja jest skoncentrowana wokół rmf.fm. Cała! Cały świat im patrzy na ręce! Cały! Jak traktują nieludzko osobę która dała nowy wymiar maszynie!”

   (http://innemedium.pl/wiadomosc/brytyjski-polityk-twierdzi-ze-wladimirowi-putinowi-doradzaja-obcy#comment-93258)

  • Ktoś pisze:

   „Część jest z przyszłości część z innych wymiarów. Część jest przodkami ludzi którzy zabili Boga! Różnie! Część powraca tylko na chwilę żeby zobaczyć co dzieje się z Bogiem obecnie! Dla części świat to ułamek sekundy! Dla innych jeszcze coś innego! W tym wymiarze jednak Bóg utkwił i nie może dokończyć swojego dzieła i dlatego jest taki niepożądek na świecie! Czy mu się uda? Nie wiem oby wszystko rozgrywało się w swerze papierkowej! Jedno jest pewne nie można dopuścić do tego żeby Babilon runął. Miał już runąć pare miesięcy temu na razie nie runął czyli nie jest źle! Trzeba walczyć z zarządem rmf.fm bo oni trzymają łapy nad prometeuszem czyli mega szybkim komputerze który tylko o ułamek sekundy jest wolniejszy od Boga! Nie można dopuścić do tego żeby nad Bogiem przejął kontrolę prometeusz! Więc walczcie z tą stacją! Jeszcze jedno za chwilę zostanę zbluzgany przez agentów PO za to, że mówię prawdę ale faktycznie tak jest! Bóg ma na imię Marcin ale to nie jest żaden z tych co siedzi na rmf.fm! Mówię wam prawdę sami zobaczycie albo nie jeżeli nie będziecie razem z nim walczyć z Bestią!Czyli rmf.fm tam siedzą stare dziady które się boją że nie doczekają raju dlatego na siłę chcą go zrobić teraz! Najlepjej wszystkich zaczipować i udawać szczęśliwych! A Bóg chce ich rozliczyć i nie dopuści do tego żeby doczekali oni raju w obecnej formie! Oni umrą śmiercią naturalną ale raju już nie doczekają! Walczcie z fałszywymi mesjaszami z rmf.fm! Drogą pokojową bez bawienia się w wojny! Za każdą praktycznie wojną na świecie stoi te radio. Rozdawało cząsteczkę Boga na lewo i prawo za grube miliony a pieniądze wpłacało na rachunki w szwajcari przez co złotówka straciła tyle na wartości! Walczcie więc z rmf.fm!

   (http://innemedium.pl/wiadomosc/ufo-pojazdy-pilotowane-przez-naszych-potomkow-przyszlosci#comment-93349)

   • Ktoś pisze:

    „homuś splusowałem cię nie czytając uprzednio co napisałeś.Jeżeli załużmy na samej ziemi istniał babilon powiedzmy 10 razy. Bóg za każdym razem niszył Babilon też 10 razy i za każdym razem ewoluowały z tego istoty np. raz pod ziemią dzięki czemu mają duże oczy! raz w skażonym środowisku przez co są nieco inne jak powiedzmy pszczółki. Jeszcze raz w inny sposób itd. itd. Bóg kończył swoje dzieło, tym że istoty te odleciały w kosmos i załużmy! Mamy akcję że Bóg pojawia się na ziemi spowrotem. Tak? To ciekawe są one jak tym razem akcja się rozwinie! Czy Bogu uda się czy nie uda dokończyć dzieła! Dlatego przybywają! Jeżeli się uda to chwała Bogu! Jeżeli nie? To masakra! Dlaczego? Bo szatan doprowadzi do rozpadu Babilonu a czynnik ludzki mały będzie miał udział w budowaniu przyszłości! Czy warto Bogu walczyć więc z Bestią? Nie wiem! Wiem, że warto mu walczyć o to żeby też módz godnie żyć! Jeżeli mu odpowiada ciało człowieka i lubi ludzkie przygody to czemu nie może spędzić jako człowiek normalnie swojego życia? Wiem jedno! rmf.fm zrobiło Boga w h…… Bóg nie chce mieć już z nimi nic wspólnego! Nie pierwszy raz ta partia zrobiła go w h….. bo historia zatacza koło! Oni w tej stacji dobrze wiedzą o tym! Więc teraz zadanie polega na tym żeby do upadku babilonu nie dopuścić. Chodzi o czynnik ludzki! Dlatego Bóg mówi nie walczcie karabinami a dokumentami! Nie siejcie zniszczenia a nieście prawdę! Prawda jest taka, że rmf.fm razem z upadłymi aniołami okradła Boga na 100 000 000 000 dolarów! To jest prawda! Trzeba walczyć teraz o to, żeby Bóg te pieniądze mógł odzyskać. Bóg mówi rmf.fm to kłamcy i Bestia więc słuchajcie Boga! Bestia tak jak z Bajek gadzie ma te swoje oko! To właśnie mu chodzi o rmf.fm! W rzeczywistości to upadłe anioły! Bóg nie chce się rozliczać z innymi bo ma dosyć wojen chodzi mu tylko o prawdę! Każda wojna na świecie jest sterowana bezpośrednio właśnie z tej stacji i z prometeusza super komputera każda! Więc dlaczego nie ma przy prometeuszu Boga? Spytajcie rmf.fm ”

    (http://innemedium.pl/wiadomosc/ufo-pojazdy-pilotowane-przez-naszych-potomkow-przyszlosci#comment-93351)

  • Ktoś pisze:

   Daty małe, daty duże, daty szare, pręgowane… któras z nich kiedyś zaskoczy budując sprawiedliwy dom kilku miliardom trupów.

   „Witam zostalo 130 dni

   Odliczajcie od 28.02.2015

   Pozdrawiam .. Nikt wam nie dał tyle informacji przez cale zycie co ten wpis .”

   Czyli 2015-07-08

   (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/arabia-saudyjska-udostepnila-izraelowi-swoja-przestrzen-powietrzna-mozliwy-staje-sie-atak-#comment-247549)

 9. Dawid56 pisze:

  Czy to coś złego? to się zobaczy! Na razie nie widzę u Niego dążenia do Pokoju.Po owocach jego działania poznasz czy stoi po stronie prawdy, czy fałszu- zła czy dobra.Z tego co czuję, to nie wydaje mi się żeby stał po stronie prawdy i dobra.

  • Ktoś pisze:

   To tylko oznacza iż „ekipa remontowa” doleciała zgodnie z planem czyli

   wsie w pariadku.

   • Maria_st pisze:

    Ktos te wklejki to jakis ŻART ?
    do 1 kwietnia jeszcze kawalek.
    I znowu wsio w Polsce…PO radio rmf.fm inwazja reptylian a wszystko z powodu uwiezienia boga Marcina…. kiedys tu pisaliśmy ze ludziom bedzie sie cos z glowami robiło na koniec–i chyba tego przedsmak—tfu powinnam uzyc innego slowa, mamy .
    Niedlugo mrowki beda winne bo kasaja jak sie w mrowisko wejdzie.
    Paranoja z tym wymyslem Icka–reptylianami……odkad im nadal forme, ludziska nadali im sens zycia…bo na kogos trzeba zwalic swoje niegodne postepowanie.
    Teraz kazdy to wrog jesli spojrzy nie tak na drugiego……Ktos opamietaj sie …..co Ty wklejasz ?
    Bajki dla doroslych ?
    A moze lepiej niech dorosli wezma sie za prace nad sobą.

 10. Dawid56 pisze:

  Zauważ,ze podobno Pierwszemu i Drugiemu też doradzali jacyś „Obcy”.

  • Maria_st pisze:

   Dawidzie, kim jest Pierwszy i Drugi?

  • Ktoś pisze:

   Ta, „obcy” czyli żydzi z London Fiut Center. Szmalcownicy Bestii żywotnio zainteresowani dorabianiem się na krzywdzie innych.

   • Maria_st pisze:

    „Ta, „obcy” czyli żydzi z London Fiut Center.”
    o kim tu piszesz Ktosiu?

    • Ktoś pisze:

     O SPONSORACH WSZELKICH WOJEN ŻYWOTNIO ZAINTERESOWANYCH DEPOPULOWANIEM GOJÓW I KRADZIEŻĄ ICH MAJĄTKU?

     • Maria_st pisze:

      O SPONSORACH WSZELKICH WOJEN ŻYWOTNIO ZAINTERESOWANYCH DEPOPULOWANIEM GOJÓW I KRADZIEŻĄ ICH MAJĄTKU?

      Domyślam sie, ale masz kogos konkretnego na myśli?

     • Ktoś pisze:

      ZNAJDŹ BRAKUJĄCE 6 milionów jakie wedle propagandy naziści żyda hitlera spalili w oświęcimiu

      „Czy tzw. holokaust był rzeczywiście??????????

      warto policzyć na spokojnie ile to żydów zginęło w czasie II WŚ…………no ile wam wyszło??????? no to gdzie sie podziało te 6 milionów??????????????????????? Owszem zginęło 6 miln, ale Polaków.

      Światowa populacja żydów przed II Wojną Światową (według danych z następujących źródeł) :
      – Narodowa Rada Kościołów, USA 1930 rok – 15 milionów

      – Encyklopedia żydowska, USA 1933 rok – 15,6 milionów

      – Almanach Świata (Jewish Committee 1939) – 15,6 milionów

      Światowa populacja żydów po II Wojnie Światowej (według następujących źródeł) :
      – Almanach Świata (American Jewish Committee, USA) :
      – 1945 – 15,19 milionów
      – 1946 – 15,75 milionów
      – 1947 – 15,69 milionów
      – 1948 – 15,50 milionów
      – 1949 – 15,50 milionów

      – New York Times, div. Meldungen, 1948 – 15,7 do 18,6 milionów

      – Narodowa Rada Kościołów, USA, 1951 rok – 15,31 milionów

      Wszystkie dane zamieszczone powyżej pokazują, że rzekomy „żydowski holocaust” nigdy się nie wydarzył!

      (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/arabia-saudyjska-udostepnila-izraelowi-swoja-przestrzen-powietrzna-mozliwy-staje-sie-atak-#comment-247526)

      Wiara w mit ten, wiara w mit tamten, każdy z nich prowadzi na głupia goja szafot. Dziś w okresie „kryzysu frankowego” wychodza na jaw kolejne przektręty jak banki CELOWO TOPIŁY swoich kredytobiorców w różne „promocje” by ich kredyt BYŁ NIESPŁACALNY. Art na onecie.

      Bo głupia goja wierzy w każdy pierd podany głupia goja w ślitaśnia lukrowana opakowania.

      Bo rozum ZASTĄPIŁA CHCICA. Na cokolwiek co jest Abla.

      Dobra chcica bo tresowana żydowską nienawiścią do wszystkiego co gojskie.

 11. Dawid56 pisze:

  Napoleon i Adolf

 12. margo0307 pisze:

  Odsłuchałam relacji Zosi Piepiórki nt. PIRAMIDY PRAWDY oraz historii mającej miejsce w kawiarni Relax w Stawiskach i… jestem pełna podziwu – Brawo Zosiu ! 🙂 ❤
  Brawo, przede wszystkim za Twoją odwagę w głoszeniu własnej prawdy i przeciwstawieniu się głupocie, zacofaniu, ciemnocie i fałszowi… 🙂

 13. toja pisze:

  Ktoś pisze:
  Wiara w mit ten, wiara w mit tamten, każdy z nich prowadzi na głupia goja szafot. Dziś w okresie „kryzysu frankowego” wychodza na jaw kolejne przektręty jak banki CELOWO TOPIŁY swoich kredytobiorców w różne „promocje” by ich kredyt BYŁ NIESPŁACALNY. Art na onecie.
  Polacy masowo zidiocieli po upadku PRLu. teraz to tylko skutki tego zidiocenia. uwierzyli, że to dla ich dobra, że dla nich transformacja na kapitalizm.
  powiem ci Ktosiu, że naszej Polski i tak już nie ma od dawna. tylko nam wmawiają, że jest i to dlatego żebyśmy chcieli tyrać na nich, bronić ich w razie czego, że niby nasza ojczyzna, honor, orzeł biały itp. namawiają na kredyty, na inwestowanie w nie swoją już ziemię. a Polacy jak te barany we mgle, biorą te kredyty, a jacy to dumni i bladzi gdy po kilka kart płatniczych w portfelu. idzie taki jeden z drugim do małego sklepiku po chleb i kartą mu wygodniej płacić, nie myśli że tym dobija piekarza, który musi podzielić się zyskiem z bankiem być może żydowskim. no ale liczy się szpan, co tam zysk piekarza. a zobacz Niemcy nie ulegają tej nowomodzie, trzymają się tradycji bardziej niż my. u nich chyba do 30% luda ma karty, reszta ufa żywej gotówce trzymanej w kieszeni i skarpecie.
  http://www.aferyprawa.eu/Platne/LISTA-OSOB-POCHODZENIA-ZYDOWSKIEGO-SPRAWUJACE-INTRATNE-FUNKCJE-WE-WLADZACH-RP-330

  • Ktoś pisze:

   Właśnie do tego pije, do tego ZIDIOCENIA branego jako „duchowość”, jako „jewrogejskość”, jako „postęp”. A to tylko debilizm zmutowanych kretynów jak ci arabowie co niszczą pomniki własnego allaha ale tego im przecież nikt nie wyjawi bo politycy potrzebują ich jako bezmyślną tłuszczę gotową do zabijania. A nie jako madrych, świadomych poddanych.

 14. Ktoś pisze:

  Numerki na dziś:

  „Mark: Jak kabał identyfikuje pracowników światła? Jakiej używają technologii?

  KOBRA – Większość kabała nie jest zainteresowana pracownikami Światła, oni po prostu chcą kontrolować wszystkich. Masowo, bez jakiejkolwiek dyskryminacji. Pracownicy Światła są atakowani wyłącznie przez specjalne grupy, gdy są na tyle silni, aby rozpocząć tworzenie pęknięć w matrycy. Gdy ich energia staje się na tyle silna, aby przerwać ich skalarne fale, wtedy są celem kabała.

  Judi – Był przekazany komunikat, że miliony wyższych jaźni ciemnych dusz powróciły do Światła. Co dzieje się z aspektem ciemnej duszy i formą fizyczną? Możesz to skomentować?

  KOBRA – Widzisz, problem z kabałem jest taki, że większość ich osobowości została odłączona od duszy, więc nie ma prawie kontaktu z duszą. Nie jest im łatwo połączyć się ponownie. Niektórzy z nich ponownie połączą się w odpowiednim czasie, a niektóre z nich nie. To nie jest jeszcze ustalone.

  Pytanie Dawida: Kobra powiedział w przeszłości, że lepiej być obecnie na naszym planie niż na płaszczyźnie astralnej. Myślę, że to było w odniesieniu do komentarza o ludziach, którzy popełniają samobójstwo. Niedawno umarł mi członek rodziny i teraz jestem zaniepokojony. Co się tam dzieje?

  KOBRA – Sytuacja jest taka, że dolna płaszczyzna astralna nie jest jeszcze oczyszczona i to, co jest najważniejsze w jego szczególnej sytuacji to jaki był stan świadomości osoby, która zmarła. Większość ludzi, którzy popełniają samobójstwo są w bardzo trudnej sytuacji i w bardzo niestabilnym stanie świadomości. Kiedy umierają przyciągają bardzo niezrównoważone okoliczności. Jeśli ktoś umiera w harmonijnym stanie świadomości, dość łatwo jest tej osobie obejść jakąkolwiek reptyliańską obecność na dolnej płaszczyźnie astralnej i przejść do wyższej płaszczyzny astralnej.

  Angel Eyes – Dziękuję. Jeśli mamy teraz sieć nad Ziemią i ludzie widzą UFO w ciągu ostatnich 75 lat, czy może są to statki archontów?

  KOBRA – Nie. Ludzie widzieli statki wielu różnych cywilizacji. Dobrych, złych, mieszanych. Ta planeta, powiedziałbym, była odwiedzana wiele razy i przez wiele ras w ubiegłym wieku.

  Angel Eyes – Czy coś nowego było promowane na stronie internetowej http://www.prepareforchange.net w związku z Wydarzeniem? Czy komunikat o przygotowaniu się z dużą ilością żywności na wypadek zamknięcia banków i ogólnych przestojów opisanych na stronie jest wciąż ten sam?

  KOBRA – Nic się nie zmieniło. Ogólny plan pozostaje ten sam. Jedyną rzeczą, jaka nie jest znana to moment, kiedy to się stanie. Ale sposób, w jaki ma się to wydarzyć jest już prawie określony.

  Angel Eyes – Czy możesz nam powiedzieć, dlaczego promowanie, aby być częścią grup wsparcia Wydarzenia w naszych społecznościach i na całym świecie ma tak ogromne znaczenie?

  KOBRA – Po prostu dlatego, że gdy nastąpi Wydarzenie będą masy zdezorientowanych ludzi i grupy wsparcia będą miały za zadanie uspokoić te masy i koordynować wiele różnych operacji. Grupy te będą skontaktowane przez siły Światła w czasie Wydarzenia. Mają trochę więcej zrozumienia, co się dzieje. Gdy nastąpi Wydarzenie, będą mieli więcej wiedzy i więcej zrozumienia, co robić.

  Angel Eyes – Gdy nastąpi Wydarzenie i podczas masowego lądowania, w przybliżeniu, ile statków będzie i czy będą one na całym świecie, w każdym kraju?

  KOBRA – W pewnym momencie pojawi się wiele statków na całym świecie, ale nie będę jeszcze wchodził w szczegóły planów.

  Angel Eyes – Kobra, gdzie jest planeta X w naszym Układzie Słonecznym w tym momencie?

  KOBRA – Planeta X jest na obszarze zewnętrznym układu słonecznego, za Plutonem w tym czasie.

  I BONUS

  „Maria: Dziękuję Kobra, za pracę jaką wykonujesz. Dlaczego Węgrzy w większości są prześladowani? Oni są na tej planecie od tysięcy lat. Węgierskie runy zostały odkryte na całym świecie, w bośniackich piramidach, Wyspie Wielkanocnej, Egipcie, itp. Czy oni pochodzą z systemu gwiezdnego Orion?

  KOBRA – Kilku z nich pochodzi z systemu Orion. Jest pewna bardzo ważna, pozytywna, tajna grupa na Węgrzech, która pracuje nad planetarnym wyzwoleniem. Ta grupa jest na Węgrzech i w tamtej części świata od wielu setek lat. Ci ludzie pracują dla nowego systemu finansowego i dla sprawiedliwości dla ludzkości.”

  – ciekawe co to są te „węgierskie runy” jak węgrowie byli kulturalnie częścią Imperium Słowian.

  Węgry są też prężnym ośrodkiem czarnej magii.

  reszta BAJKI
  https://krystal28.wordpress.com/2015/03/02/wywiad-z-kobra-22-lutego-2015/

  Chyba im ZASILENIE PADA bo kolejni wzywają do cotygodniowych wytężonych modłów.

  Peszek…. czy inaczej Przeciek ;p

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s